A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #25271 2017.12.03. 19:08

Szénába Ugrókkal az a legnagyobb gond (a bugyutácska gameplayen kívül), hogy csapnivaló, ahogy mesél. Mostanában játszogatom a Sidycate-et, de olyan fos a narráció, össze-vissza vagdosott, kontextushoz alig kötődők az átvezetők és párbeszédek, hogy azt sem tudom, hogy mi történik. Azért éri meg a játékot játszani, mert sok látnivaló van. Mintha múzeumba menne valaki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25272 2017.12.03. 22:14

SlickAdam írta:The Legend of Zelda: The Wind Waker HD (Wii U)

+ art design annyira fantasztíkus, hogy siman jo lett volna 2013-ban uj megjelenesnek is a masinara. söt, meg most is tök jol nezett ki a plazmacseken. ennivalo az egesz
+ nagyon adja ez a különleges univerzum (nem Hyrule ugye): vizecske + szelecske. NDS-en is imadtam a Phantom Hourglass-t (söt, az a kedvenc reszem), ami ennek a "folytatasa".
+ a szokasosak: szeretnivalo karakterek, ötletes jatek mechanikai megoldasok, dungeon-ök, ... alap
+ gamepad hasznalata jofele (real time item management, terkep, ...). de csak akkor ha tv-n tolja az ember.
+ epik befejezes
+ allitolag ez egy eleg könnyü resz a sorozatban, amit ereztem en is, de ez most valahogy idealis volt nekem. hosszra is csak 26 ora volt. ponjo.

- bar adta a vilag nagyon, pöppppet üres volt. vagyis elettelen.
- 30 frem, de nagyobb robbanasokkor belenyalt ez a 10-be is siman. szerencsere nem tul gyakran
- 3-szor bevallom online guide-hoz nyultam. elegge linearisan ment a jatek, aztan "vege elötti" (mint kiderült 70-75%-nal jarhattam) uccso ket nagy dungeon bejaratanal koppantam, hogy oda bizony speci cuccok kellenek, de fingom se volt mi meg honnan meg merre. es szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem en olvasgattam felületesen a feliratokat korabban... .

+/- meg volt par "ahhha! tenyleg azt kell, logikus" pillanat. mai elkurvult jatekok mellett elfelejt az ember gondolkodni (my baaad)

- tri-force darabjait összeszedö misszio... allitolag könnyitve lett az eredeti GC-s verzahoz kepest, de itt is csomo item, amit "wattafakk honnét?!" köll beszerezni... tul lett nyujtva, no
- vitorlazashoz allandoan forgatni kell a szelet, hogy meglegyen a kellö sebesseg... irtak, hogy lehet venni deluxe vitorlat, amitöl gyorsabb lesz a hajo es minden iranyba, de ez is szepen el van dugva. mindenkivel dumalva talan ratalal az ember (ami idegesitö, hiaba nincs sok sziget meg NPC a jatekban)...
- aprosag, de uccso harcban elpusztulva szepen visszarak a dungeon bejaratahoz (szerencsere ellenfelek nelkül), ami nem nagy tav, 3-4 perc run, de akkoris... szerencsere csak 1-szer kellett megtennem ujra.

ígyMost2017Végén: 7.5/10. E!
mi lett az oled tvdel? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25273 2017.12.04. 07:45

Micsu írta:mi lett az oled tvdel? :)
semmi, az a masik szobaban van. mar vasarkor is megirtam, hogy a jaccos kuckoban Pana plazma van, oled-en alig megy jatek (a regi 60-as samu plazmat valtotta, mikor beszart szegeny... jo gep volt az is... :( ). oda tuti nem viszem at a sok gemer szart (nagyreszt lustasagbol), illetve görbe oled-et se teszek fel a plazma helyere a falra :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25274 2017.12.04. 09:25

azert ez a 4K-s backward compatibility XOX-en igencsak najszos. :eljen: es megerösiti a video, amit beszeltünk korabban, hogy a sima XO-n is jobban futnak mar a 360-as cimek, mint a regi videokban
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25275 2017.12.04. 10:47

SlickAdam írta:azert ez a 4K-s backward compatibility XOX-en igencsak najszos. :eljen: es megerösiti a video, amit beszeltünk korabban, hogy a sima XO-n is jobban futnak mar a 360-as cimek, mint a regi videokban
Valami spéci metál ötvözet lehet, amire még jobban lehet kódolni! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25276 2017.12.04. 11:14

hetvegi 8700K teman felbuzdulva vettem par cuccost
Spoiler
:banplz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25277 2017.12.04. 11:17

SlickAdam írta:hetvegi 8700K teman felbuzdulva vettem par cuccost
Spoiler
:banplz:
Kép
RIP ujjaid. :shakehead: Bár, ha kis kezed van, akkor még jó is lehet. A Skyrimet küldd vissza a picsbe.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25278 2017.12.04. 11:20

DanielT írta:RIP ujjaid. :shakehead: Bár, ha kis kezed van, akkor még jó is lehet. A Skyrimet küldd vissza a picsbe.
3-at kettöert akcio volt, az also sort csak emiatt huztam be. lehet visszaküldöm öket (csak együtt lehet ugyi).
ja, kicsi kezeim vannak, meret nem lesz gaz sztem, de egy grip-et mindenkepp szerzek, hogy jobban feküdjön kezben.

skyrim-et megvettem 360-ra, majd a legendary kiadast is. majd pc-re komplettet, amihez adtak a special-t. nekifeküdtem mar szamtalanszor, de sose szippantott be, pedig ereztem a hangulatat. viszont több helyröl hallom, hogy sokan ugyanigy voltak vele, es most switch-en valahogy elkapta öket. kezben, agyikoban, ... gondolkodok meg rajta. dynamic 720p handheld modban (csak ugy tolnam), latvany 360 es speical edition között, de legalabb stabil a frem. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25279 2017.12.04. 11:26

SlickAdam írta:viszont több helyröl hallom, hogy sokan ugyanigy voltak vele, de most switch-en valahogy elkapta öket.:
"Valahogy elkapta őket"... "valahogy" az az érzésem, hogy megint az új Nintendo gép ír felül minden józan érvet ezeknél az embereknél. Ha csak SkyrimMárióZelda van, akkor azokat kell imádni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25280 2017.12.04. 11:32

DanielT írta:"Valahogy elkapta őket"... "valahogy" az az érzésem, hogy megint az új Nintendo gép ír felül minden józan érvet ezeknél az embereknél. Ha csak SkyrimMárióZelda van, akkor azokat kell imádni.
igazad is van, meg nem is. VAN ra jatek sok, nagy cimek is, RAKLAPNYI indie, ... nem hiszem, hogy ugy kellene keresgelni, hogy mit KELL szeretni a nagy pangasban. de az uj masina varazs letezik. bar inkabb a "de hat kezemben vanik" dolog. ami valljuk be elegge különlegesse tesz barmit, PS3 era (söt...) latvannyal. meg hogy csak kicsattintod es tolod barmikor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25281 2017.12.04. 11:58

ahhh, csak bekapcsoltam gyorsba, quick setup, de mar most fogom a fejem. hiaba vannak ipad-ek 8K felbontassal, ez egy igazi kis techno cukorfalat. ugyanakkora a kijelzö, mint a wiiu gamepad-en, de a kvaliti eg es föld. 720p tüeles. jol össze van rakva, nem recseg, nem ropog, meg a kis szar joy-con-ok is adjak. a kis kitamasztoja gagyi csak, az ugy... fityeg csak.
es tenyleg, hogy a WiiU-nal is erösebb a gep (tudom, van nvidia-nak bikabb chip-je is, de kompromisszum vanik) (ez kirakja 1080@60-al a MK8-at, mig az elöd csak 720@60-at tudott), az mindblow...
Spoiler
bocs a gagyi kepekert, ilyen felhös idöben szar ajfon nem tud jobbat :D
Kép
Kép

de a geci dokkoloba meg mindig nem birtak betenni egy szaros filc darabot, hogy ne karcolja a kepernyöt... mehh. mindegy, ugyis rakok ra valami "glass" protectort
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25282 2017.12.04. 12:31

Én is költöttem egy kis pézt, mert régen volt már ilyen. Új router!

Először csak egy ésszerű, 26k körüli AC-s TP-linkre akartam továbblépni, mert a legújabb revíziókban már benne van a VPN szerver funkció.

De végül nem bírtam magammal és mivel úgyis hosszútávra lesz, ezért a vacsimacsiúj, múlt hét óta rendelhető 1.8 Ghz kétmagos procis, 512 memóriás C2300-as lett belőle. Ma este jön, ha bárkit érint/érdekel valami tapasztalat, jelezze. Akit nem érdekel, készüljön fel rá, hogy akkor is jön. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25283 2017.12.04. 13:02

SlickAdam írta:*csekk mah szviccs bics*
Örülök hogy mások is felfedezhetik a csodát, amit én is úgy 5 éve, amikor Nexus 7-en toltam DS3-mal az egykori nagygépes cuccokat.
Mondjuk az már egy 7"-es vadállat 1280*800 res, plusz emulálnia kellett és nincs aktív hűtése. :fogmosas:
Ezzel csak azt szertném kifejezni hogy most a switch olyan nintendós tech csoda mint 2012-ben volt a rezisztív érintős gamepad.
Mindazonáltal minden szarkazmus nélkül: Sok boldog géminget hozzá! :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25284 2017.12.04. 13:10

benőmenő írta:Örülök hogy mások is felfedezhetik a csodát, amit én is úgy 5 éve, amikor Nexus 7-en toltam DS3-mal az egykori nagygépes cuccokat.
Mondjuk az már egy 7"-es vadállat 1280*800 res, plusz emulálnia kellett és nincs aktív hűtése. :fogmosas:
Ezzel csak azt szertném kifejezni hogy most a switch olyan nintendós tech csoda mint 2012-ben volt a rezisztív érintős gamepad.
Mindazonáltal minden szarkazmus nélkül: Sok boldog géminget hozzá! :eljen:
en is lattam mar deluxe kütyüket, de hidd el, te is vigyorognal.:) thx
(mondjuk ketlem, hogy 2012-ben neked tegra x1 erössegü volt a nexus-od.:P )
Avatar
deep

Hozzászólás #25285 2017.12.04. 13:47

SlickAdam írta:en is lattam mar deluxe kütyüket, de hidd el, te is vigyorognal.:) thx
(mondjuk ketlem, hogy 2012-ben neked tegra x1 erössegü volt a nexus-od.:P )
Nekem sajnos muszáj volt foglalkoznom a Switch-el hivatalból, de mosoly helyett belőlem csak hányást fakasztott. Ha egy szóval kéne jellemeznem, a gagyi lenne rá a jelző. Dehát nem is én vagyok a célközönség, csak attól még :falbav:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25286 2017.12.04. 14:03

SlickAdam írta:ahhh, csak bekapcsoltam gyorsba, quick setup, de mar most fogom a fejem. hiaba vannak ipad-ek 8K felbontassal, ez egy igazi kis techno cukorfalat. ugyanakkora a kijelzö, mint a wiiu gamepad-en, de a kvaliti eg es föld. 720p tüeles. jol össze van rakva, nem recseg, nem ropog, meg a kis szar joy-con-ok is adjak. a kis kitamasztoja gagyi csak, az ugy... fityeg csak.
es tenyleg, hogy a WiiU-nal is erösebb a gep (tudom, van nvidia-nak bikabb chip-je is, de kompromisszum vanik) (ez kirakja 1080@60-al a MK8-at, mig az elöd csak 720@60-at tudott), az mindblow...
Spoiler
bocs a gagyi kepekert, ilyen felhös idöben szar ajfon nem tud jobbat :D
Kép
Kép

de a geci dokkoloba meg mindig nem birtak betenni egy szaros filc darabot, hogy ne karcolja a kepernyöt... mehh. mindegy, ugyis rakok ra valami "glass" protectort
év végi potyra megy a gyúrás? :banplz: :bohoc:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25287 2017.12.04. 14:05

Micsu írta:év végi potyra megy a gyúrás? :banplz: :bohoc:
Á-t látott a szitán! :help:
Avatar
eje75

Hozzászólás #25288 2017.12.04. 16:20

Ha akarok egy új bone kontrollert, akkor csak annyit kell mondanom, hogy wireless-t aggyá, és automatice az S-est kapom, vagy van valami külön jelzése az újfiúnak?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25289 2017.12.04. 17:00

most kezdtem, adja

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25290 2017.12.04. 18:21

borzalom ez a Mario Odyssey. meg merem kockaztatni mar most 4-5 ora utan, hogy legjobb 3D-s Mario evör. igen, a Galaxy-kat is kinyirja...
3 oraja a masodik Kingdom-ban vagyok, az elejen jelzett tizenegynehany Power Moon (ebben azokat kell gyüjtögetni) helyett mar 38-nal jarok es gugliztam egy szamot, hogy mennyi van csak itt: 89 :ijedt:

system seller
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25291 2017.12.04. 19:48

Micsu írta:most kezdtem, adja
Német nyelv miatt alapból hátránnyal indul nálam (hangulat -10), de jófélének néz ki.
Szerk:Most nézem van angol szinkron :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25292 2017.12.04. 20:05

Greyfox írta:Német nyelv miatt alapból hátránnyal indul nálam (hangulat -10), de jófélének néz ki.
Szerk:Most nézem van angol szinkron :D
Ezzel az erővel miért nem várod be mindjárt magyart?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25293 2017.12.04. 20:13

eje75 írta:Ha akarok egy új bone kontrollert, akkor csak annyit kell mondanom, hogy wireless-t aggyá, és automatice az S-est kapom, vagy van valami külön jelzése az újfiúnak?
Én még látok a régiekből is, szóval hangsúlyoznám azt az S-t. 6CL-00001 és 6CL-00002 sorszámokon fut, már inkább az utóbbin, a sima One-én tök más a számsor, ahogy eddig néztem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25294 2017.12.04. 20:17

Greyfox írta:Német nyelv miatt alapból hátránnyal indul nálam (hangulat -10)


jól kivagy :D ,kurva jól áll neki a német, meg amúgy is kurva uncsi már a sok angol szöveg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25295 2017.12.04. 20:17

SlickAdam írta:skyrim-et megvettem 360-ra, majd a legendary kiadast is. majd pc-re komplettet, amihez adtak a special-t. nekifeküdtem mar szamtalanszor, de sose szippantott be, pedig ereztem a hangulatat. viszont több helyröl hallom, hogy sokan ugyanigy voltak vele, es most switch-en valahogy elkapta öket. kezben, agyikoban, ... gondolkodok meg rajta. dynamic 720p handheld modban (csak ugy tolnam), latvany 360 es speical edition között, de legalabb stabil a frem. :fejvakaras:
Biztos van ilyen is, de a TES-t nálam inkább a modding mentené meg az unalomtól, nem a Mario-lejátszó. Várom a fejleményeket, főleg a majadani Virtual Console-ról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25296 2017.12.04. 20:19

Elkezdtem tegnap kicsit komolyabban a Divinity-t, minden szuper volt EDDIG. Ma folytatni akartam kicsit és ment is, beszélgettem haladtam stb. Aztán az egyik fogadó szobájában szarakodtam a bútorok rakodásával, csak tét nélkül. Volt egy fa kád, amit nem lehetett arrébb tenni, gondoltam szétcsapom poénból. Éééés azonnal jött az őr, hogy ugyan mi a frászt csinálok és egyébként is, most ő megöl ezért. És meg is öltek ezért, teljesen esélytelen voltam, 5x túlerő.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!

Nem volt automatikus mentés, az egész mai adagom kuka, visszatett oda, ahol tegnap kiléptem és ma kezdtem.

Ezek alapján egyetlen kritikus harc és ÓRÁKAT lehet újracsinálni, ha nem volt mentés. Ami egy ilyen iszonyú sokat beszélgetős, végignyomkodós stb játékban _KISSÉ_ durva.

szerk: Ó, hát nem én vagyok az első, az egész net őrjöng emiatt. De ahogy látom hivatalosan semmi nem történt, mod van rá.

"Well I was into the game like 2 hours in it.. Fucked up in some skirmishes forgot to save my game. Now I'm 2 hours behind again.. "
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25297 2017.12.04. 20:47

Tipikus user error :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25298 2017.12.04. 20:47

DanielT írta:Elkezdtem tegnap kicsit komolyabban a Divinity-t, minden szuper volt EDDIG. Ma folytatni akartam kicsit és ment is, beszélgettem haladtam stb. Aztán az egyik fogadó szobájában szarakodtam a bútorok rakodásával, csak tét nélkül. Volt egy fa kád, amit nem lehetett arrébb tenni, gondoltam szétcsapom poénból. Éééés azonnal jött az őr, hogy ugyan mi a frászt csinálok és egyébként is, most ő megöl ezért. És meg is öltek ezért, teljesen esélytelen voltam, 5x túlerő.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!

Nem volt automatikus mentés, az egész mai adagom kuka, visszatett oda, ahol tegnap kiléptem és ma kezdtem.

Ezek alapján egyetlen kritikus harc és ÓRÁKAT lehet újracsinálni, ha nem volt mentés. Ami egy ilyen iszonyú sokat beszélgetős, végignyomkodós stb játékban _KISSÉ_ durva.

szerk: Ó, hát nem én vagyok az első, az egész net őrjöng emiatt. De ahogy látom hivatalosan semmi nem történt, mod van rá.

"Well I was into the game like 2 hours in it.. Fucked up in some skirmishes forgot to save my game. Now I'm 2 hours behind again.. "
Ajánlom a Realms of Arknia: Blade of Destinyt (a régit). Abban a vadonban XP-ért tudsz csak menteni :buck:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25299 2017.12.04. 20:52

DanielT írta:Elkezdtem tegnap kicsit komolyabban a Divinity-t, minden szuper volt EDDIG. Ma folytatni akartam kicsit és ment is, beszélgettem haladtam stb. Aztán az egyik fogadó szobájában szarakodtam a bútorok rakodásával, csak tét nélkül. Volt egy fa kád, amit nem lehetett arrébb tenni, gondoltam szétcsapom poénból. Éééés azonnal jött az őr, hogy ugyan mi a frászt csinálok és egyébként is, most ő megöl ezért. És meg is öltek ezért, teljesen esélytelen voltam, 5x túlerő.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!

Nem volt automatikus mentés, az egész mai adagom kuka, visszatett oda, ahol tegnap kiléptem és ma kezdtem.

Ezek alapján egyetlen kritikus harc és ÓRÁKAT lehet újracsinálni, ha nem volt mentés. Ami egy ilyen iszonyú sokat beszélgetős, végignyomkodós stb játékban _KISSÉ_ durva.

szerk: Ó, hát nem én vagyok az első, az egész net őrjöng emiatt. De ahogy látom hivatalosan semmi nem történt, mod van rá.

"Well I was into the game like 2 hours in it.. Fucked up in some skirmishes forgot to save my game. Now I'm 2 hours behind again.. "
Na én ilyesmik után szoktam hanyagolni egy darabíg, aztán fél év múlva rájönni, hogy sohasenem indítom többé, és letörlöm. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25300 2017.12.04. 21:03

Zóanagyvarázsló írta:Én még látok a régiekből is, szóval hangsúlyoznám azt az S-t. 6CL-00001 és 6CL-00002 sorszámokon fut, már inkább az utóbbin, a sima One-én tök más a számsor, ahogy eddig néztem.
De külsőre elég szembetűnő a nem fényes felső rész, hátul a ds4 szerű érdesebb kialakítású hátlap, meg a jack csatlakozó.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25301 2017.12.04. 21:14

Olyat vegyel amin nem vilagit a box logo :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25302 2017.12.04. 21:20

Mekee írta:De külsőre elég szembetűnő a nem fényes felső rész, hátul a ds4 szerű érdesebb kialakítású hátlap, meg a jack csatlakozó.
Az lehet. Ráadásul más színekben S-es kontrollernél is változik a szám, vagy ha jár hozzá adapter. Az online üzletek egy része csesz kiírni, hogy pontosan melyik típus, de valószínűleg nem is tőlük kell vásárolni.

Meg igazi boltban sem mindegy, hogy hol. Legalábbis én jártam úgy, hogy egy üzletben olyan volt benn (szerintem az eladó apja ugrott be), aki azt sem tudta, hogy mi az a micro-USB és és mini-USB, illetve szerinte PC-hez nem lehetett használni a DS4-et. Na most ő a jóindulatúsága ellenére nem biztos, hogy az S-es és a sima kontroller közül jót adja, és nem neked kell alaposan felkészülni.

De nekem is cserélnem kell a DS4-et, hosszú távon zavarja a bal gyűrűsujjamat. Olyan az érzésem, mintha szálka ment volna bele, pedig kontrolleren kívül más nem volt a kezemben. Ha a Sony fából csinálja, akkor nem szóltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #25303 2017.12.04. 21:35

Ez tök jó, de valójában
3
féle xbox kontroller van :D Jack nélküli, jackes nem bt-s, jackes bt-s. Az is ari, ahogy kinézetre válogattok, de mindegyik létezik minden iterációban :)
Ha tutira akartok menni, egyetlen dolgot köll nézni: blútuszos legyen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25304 2017.12.04. 21:42

DanielT írta:"Well I was into the game like 2 hours in it.. Fucked up in some skirmishes forgot to save my game. Now I'm 2 hours behind again.. "
Ótentikus pc rpg. Minden második input F5 legyen, meg a nagyobb események után manuális.
Egyébként most láttam Jim videóját, hogy ezek az állatok kiadták Switchre, meg psOnera a Skyrimet úgy, hogy az összes bug benne maradt. :taps:
Namost mondanám, hogy ott az unofficial patch ami csak ennyi bugot javít, de a user error már ott kezdődik, hogy nem pc-re veszi valaki. Onnantól meg már lesz normális UI, ingyenes kieg, meg amit akarsz. Ha portable, arra meg ott a noti, mert switches 720p@30-cal röhögve viszi még a hómlesz 3+ éves Lenovom is a bika gt740-ével, még pár lighting modot is elbírt az alap (nem a nextgenre felpimpelt) verza.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25305 2017.12.04. 21:45

A skyrim ui a legalja kb
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25306 2017.12.04. 21:53

Moby írta:Ez tök jó, de valójában
3
féle xbox kontroller van :D Jack nélküli, jackes nem bt-s, jackes bt-s. Az is ari, ahogy kinézetre válogattok, de mindegyik létezik minden iterációban :)
Ha tutira akartok menni, egyetlen dolgot köll nézni: blútuszos legyen.
Hát felismerni tán arról lehet, én mondjuk úgy tudama sima és az újabb bt-s jack-es s-es van, de ha most tényleg van a kettő között egy 3. akkor finom nincs miről ismerszik meg külsőre. Azt azé mégse várjuk el, hogy hóna alatt egy box-al vagy pc-vel nézze, hogy csatlakozik-e bt-n vagy sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25307 2017.12.04. 22:09

Igazi hulladék a büdösféreg devektől.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #25308 2017.12.04. 22:31

Moby írta:Ez tök jó, de valójában 3 féle xbox kontroller van Ha tutira akartok menni, egyetlen dolgot köll nézni: blútuszos legyen.
Ez most lehet, hogy tök ciki, de vállalom: nem mindegyik blútúszos? :wilting: Én aszittem... :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25309 2017.12.04. 23:12

eje75 írta:Ez most lehet, hogy tök ciki, de vállalom: nem mindegyik blútúszos? :wilting: Én aszittem... :wilting:
Nem, először saját belsős szabvánnyal ment csak vezeték nélkül és egy csomó ideig ki sem adták a pc-s adaptert.
Az S-hez való már megy ezzel és BT-al is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25310 2017.12.04. 23:13

Moby írta:Ez tök jó, de valójában
3
féle xbox kontroller van :D Jack nélküli, jackes nem bt-s, jackes bt-s. Az is ari, ahogy kinézetre válogattok, de mindegyik létezik minden iterációban :)
Ha tutira akartok menni, egyetlen dolgot köll nézni: blútuszos legyen.
Én ezért néztem ki pontos termékkódokat, azzal kizárt a mellényúlás. És ugye a DS3-as malőrnél azzal tudtam lebuktatni a bűnöst :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #25311 2017.12.04. 23:17

eje75 írta:Ez most lehet, hogy tök ciki, de vállalom: nem mindegyik blútúszos? :wilting: Én aszittem... :wilting:
Nem, és ami tovább kavargatja a szarosbödönt, hogy a saját rádiós megoldásuk 15x stabilabb és jóval nagyobb a range-e, mint a bt. Szal a vicc az, hogy a superior megoldás valójában az, hogy bt-s kontroller, saját vevőjükkel. :banplz:

/persze használható bt-vel is, de na...
Avatar
Moby

Hozzászólás #25312 2017.12.04. 23:23

Ja, tehát ha ez eddig nem lett volna világos: az xbox NEM bt-n csatlakoztatja a kontrollereket. Egyiksem. Ez csak egy plusz featureként jelent meg a kontrollerben, hogy lehessen használni pécéhez, androidhoz, mifaszomhoz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25313 2017.12.04. 23:26

Moby írta:Nem, és ami tovább kavargatja a szarosbödönt, hogy a saját rádiós megoldásuk 15x stabilabb és jóval nagyobb a range-e, mint a bt. Szal a vicc az, hogy a superior megoldás valójában az, hogy bt-s kontroller, saját vevőjükkel. :banplz:

/persze használható bt-vel is, de na...
Ez amolyan standard MS irányelv, nemis értem miért lepődöm meg, tényleg.
Szerk: meg asszem a FFB ravaszok is csak ms stick-el mennek tán.
Avatar
eje75

Hozzászólás #25314 2017.12.04. 23:34

Eh... Ezek korrekt válaszok voltak, köszi mindenkinek, tényleg sokat segítettetek.... Ezért járok ide... tanulni... :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25315 2017.12.04. 23:52

Moby írta:Nem, és ami tovább kavargatja a szarosbödönt, hogy a saját rádiós megoldásuk 15x stabilabb és jóval nagyobb a range-e, mint a bt. Szal a vicc az, hogy a superior megoldás valójában az, hogy bt-s kontroller, saját vevőjükkel. :banplz:

/persze használható bt-vel is, de na...
Micsu eddig annyira nem panaszkodott rá. Nekem itt a DS4-hez vett sosem használt adapterem :( De tény, hogy a Steam Controller esetében is jól jött a az adapter hosszabbítással közelebb hozása, és DS3-mal is voltak messziről gondjaim.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25316 2017.12.05. 00:01

10 orat hasznaltam kb, mondom egyedul a vilagito xbox jel zavar sotetben, a gyari vevo is faja 2-3 meterrol hasznaltam, ott nem vt vele gond
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25317 2017.12.05. 07:49

eje75 írta:Eh... Ezek korrekt válaszok voltak, köszi mindenkinek, tényleg sokat segítettetek.... Ezért járok ide... tanulni... :worship:
Ja és ha szagról, vagy szemmel nem tudod megállapítani, hogy blútúszos -e, akkor azt kell nézni, hogy az alján vannak e pici recés ricnis göbös pöttyök. Körömmel megkaparod és ha ordít, akkor az az "S" féle, legújabb.
Avatar
deep

Hozzászólás #25318 2017.12.05. 08:19

Magyar Microsoft Vezér hazudozásai reggeli kávé mellé.Iszonyú mit össze ferdít, egy része vicces, más részei szomorúak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25319 2017.12.05. 09:24

DanielT írta:Igazi hulladék a büdösféreg devektől.

https://youtu.be/wZvSPjQe9Hk
bevallom öszinten, en, adamszkij, a kis naiv, azt hittem, hogy a legnagyobb bugok javitva lettek a special edition-re. :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25320 2017.12.05. 10:32

DanielT írta:Ja és ha szagról, vagy szemmel nem tudod megállapítani, hogy blútúszos -e, akkor azt kell nézni, hogy az alján vannak e pici recés ricnis göbös pöttyök. Körömmel megkaparod és ha ordít, akkor az az "S" féle, legújabb.
Kedvenc mondatom:

"Nyilván hallom ezeket az észrevételeket is, de nem látom itthon a negatív hatást. A Microsoft jól meggondolja, mibe invesztál, és összességében sikeres az Xbox One története is. "

Jaja, nagyon jól meggondolja és sikerre viszi őket. Most nem is említek példát a 20 éve tartó bukás szériából, amit minden létező területen elkönyvelhettek, az oprendszer/office/szerver bizniszen kívül.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25321 2017.12.05. 12:00

deep írta:Magyar Microsoft Vezér hazudozásai reggeli kávé mellé.Iszonyú mit össze ferdít, egy része vicces, más részei szomorúak.
en ezt sajna nem tudtam vegig olvasni
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25322 2017.12.05. 13:52

napi netflix

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25323 2017.12.05. 19:24

DanielT írta:Elkezdtem tegnap kicsit komolyabban a Divinity-t, minden szuper volt EDDIG. Ma folytatni akartam kicsit és ment is, beszélgettem haladtam stb. Aztán az egyik fogadó szobájában szarakodtam a bútorok rakodásával, csak tét nélkül. Volt egy fa kád, amit nem lehetett arrébb tenni, gondoltam szétcsapom poénból. Éééés azonnal jött az őr, hogy ugyan mi a frászt csinálok és egyébként is, most ő megöl ezért. És meg is öltek ezért, teljesen esélytelen voltam, 5x túlerő.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!

Nem volt automatikus mentés, az egész mai adagom kuka, visszatett oda, ahol tegnap kiléptem és ma kezdtem.

Ezek alapján egyetlen kritikus harc és ÓRÁKAT lehet újracsinálni, ha nem volt mentés. Ami egy ilyen iszonyú sokat beszélgetős, végignyomkodós stb játékban _KISSÉ_ durva.

szerk: Ó, hát nem én vagyok az első, az egész net őrjöng emiatt. De ahogy látom hivatalosan semmi nem történt, mod van rá.

"Well I was into the game like 2 hours in it.. Fucked up in some skirmishes forgot to save my game. Now I'm 2 hours behind again.. "
Autosave-re hagyatkozni badarság, de én még nagyobb láma voltam, amikor cloud-save-re hagyatkoztam, és 20 óra játékidőt buktam kb., mert nem volt olyan :D
Avatar
arty

Hozzászólás #25324 2017.12.05. 19:36

Zóanagyvarázsló írta:Arty is szeret torkosborzot játszani, de ő nem mer annyit tenni érte, mint te :eljen:
dehogynem tettem! hiszen vidiára váltottam (a htpc-t is)!
Avatar
arty

Hozzászólás #25325 2017.12.05. 20:09

SlickAdam írta:borzalom ez a Mario Odyssey. meg merem kockaztatni mar most 4-5 ora utan, hogy legjobb 3D-s Mario evör. igen, a Galaxy-kat is kinyirja...
Super Mario 3D Worldnél is jobb? :ijedt: (neked az tetszett egyáltalán?)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25326 2017.12.05. 20:52

arty írta:Super Mario 3D Worldnél is jobb? :ijedt: (neked az tetszett egyáltalán?)

persze, hogy tetszett. fantasztikus az is, de az NEM igazi 3D-s resz. asszimmetrikus volt, es 8 iranyu volt a karakter iranyitas, nem teljes szabadsag. ezt a 3DS-es 3D Land-böl kapta. ez az Odyssey meg siman a Mario 64 utodja. talan a zene (bar nagyon jo, mint mindig) nem eri el a 64 es a Galaxy-k szintjet. minden masban uj kiraly.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25327 2017.12.05. 21:12

azt pletykaljak erkezik hamarosan Dark Souls 1 remastered verzio. pc-t nemtom, konzolokat irtak csak (igen, Switch is... wuhuuuu! :D)
Avatar
arty

Hozzászólás #25328 2017.12.05. 21:25

navéééégre :) demo meggyőzött, hogy ez IS kell... (fusion befuccsolt, vittem amíg bírtam, de túl sok volt a dlc)

Avatar
Mekee

Hozzászólás #25329 2017.12.05. 21:41

SlickAdam írta:azt pletykaljak erkezik hamarosan Dark Souls 1 remastered verzio. pc-t nemtom, konzolokat irtak csak (igen, Switch is... wuhuuuu! :D)
sVICCsre? A világtörténelem első remasterje lenne, ami rondább mint az eredeti. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25330 2017.12.05. 21:45

SlickAdam írta:azt pletykaljak erkezik hamarosan Dark Souls 1 remastered verzio. pc-t nemtom, konzolokat irtak csak (igen, Switch is... wuhuuuu! :D)
Remélem tényleg jön! Jó lenne végre 4K-ban 60 frémmel tolni, esetleg feljavított textúrákkal, fényekkel, ambient occlusionnal és még erre extra élsimítással...

WAIT!!!!!!!!!!!

Spoiler
:eplus2: :eplus2: :eplus2: :eplus2: .
Avatar
Botond

Hozzászólás #25331 2017.12.06. 11:49

Mekee írta:sVICCsre? A világtörténelem első remasterje lenne, ami rondább mint az eredeti. :banplz:
Mindent el kell kezdeni valamikor. Viszont az idei nagy upgrade terveim elmaradtak, maradt a tavalyi putri konfig, amivel idén nem fogok felférni a dobogóra. :( Viszont bejártam Párizst, Rómát, Madridot, Stockholmot, Berlint, Athént, Horvátországot és vagy fél tucatnyi belföldi célpontot. Idei év kimaxolva, kezdem élvezni a szabadságot. :) Jövőre viszont konfig fejlesztés ismét, 8700k (vagy 9700k) must have meg volta is, jöhet az improved 4k géming! :) Boldog mikit fiatalok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25332 2017.12.06. 12:27

Legkozelebb nem csak 100kmes korzetben mozogj :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25334 2017.12.06. 18:15

picit vicces, ahogy ez a kis mobiltelefon hardver kipakolja a Mario Kart-ot 1080p-ben atom 60-al... es nem csak a felbontas meg a frem... örület jol is nez ki az egesz. :zavart2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25335 2017.12.06. 18:47

phpBB [media]


kínaiak is akarnak maguknak darkszószt
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25336 2017.12.06. 20:01

"bejártam Párizst, Rómát, Madridot, Stockholmot, Berlint, Athént, Horvátországot és vagy fél tucatnyi belföldi célpontot" :eljen:
Ez kb. mindennél többet ér. Idén csak Görögországba/Némteroszágba jutottam el, de jövőre USA/Mexikó tervben van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25337 2017.12.06. 20:28

Greyfox írta:"bejártam Párizst, Rómát, Madridot, Stockholmot, Berlint, Athént, Horvátországot és vagy fél tucatnyi belföldi célpontot" :eljen:
Ez kb. mindennél többet ér. Idén csak Görögországba/Némteroszágba jutottam el, de jövőre USA/Mexikó tervben van.
Ja, engem is lefőzött, csak négy országba jutottam el idén. De a lényeg, hogy köztük volt Montenegró, Macedónia és Románia is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25338 2017.12.06. 20:59

Én mindent megtettem, hogy ne kelljen mennem sehova... szerencsére sikerrel! :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25339 2017.12.06. 21:27

Zóanagyvarázsló írta:Ja, engem is lefőzött, csak négy országba jutottam el idén. De a lényeg, hogy köztük volt Montenegró, Macedónia és Románia is!
en ez evben nem voltam 5 km-nel tavolabb a lakastol :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #25340 2017.12.06. 21:29

DanielT írta:Én mindent megtettem, hogy ne kelljen mennem sehova... szerencsére sikerrel! :)
Én is csak a Járda szigetekig jutottam...

Vissza: “Leáldozott.hu”