A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25061 2017.11.24. 12:54

Micsu írta:kepet!
Bar meg moby is log a lanyarol eggyel :D
WTF?! Ebben a kontextusban talán ne emlegesd. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25062 2017.11.24. 13:16

SlickAdam írta:ert ha igy szamolom csak BD lejatszokent es backward compatibility miatt is megeri egy XOS.
Lehet sokféleképpen számolni, de én még mindig csak egy kontrollert látok kézzel fogható értékként. :D Ha bluray lejátszóra vágynál, már lenne, vagy van. Milyen backward cuccot tolnál, ami 10 éve kimaradt 360-on?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25063 2017.11.24. 13:21

DanielT írta:Lehet sokféleképpen számolni, de én még mindig csak egy kontrollert látok kézzel fogható értékként. :D Ha bluray lejátszóra vágynál, már lenne, vagy van. Milyen backward cuccot tolnál, ami 10 éve kimaradt 360-on?
nincs tengernyi BD lemezem, de rendszeresen elöfordul, hogy neznek valamit, de rohadtul nincs eröm elökotorni a PS3-at. nagyon nagyon lassu egy masina.
nem is a kimaradt dolgokrol van szo, hanem, hogy legyen BC lehetösegem. ha elökapnek valamit 10 percre. NO DE! nezegetem e DF-es BC videokat. hat apukam... igggencsak otvar a legtöbb jateknal. pffff. most azt probalom kideriteni, hogy volt e valami global pöcs vagy meg mindig relevansak ezek az 1-2 eves DF videok (valszeg azok).
Moby irta nemreg, hogy milyen jol kisimiccsa az XOX a Red Dead Redemption-t, ujrajatszana szivesen. nos, en is betennem szivesen, mert ugy latom a sima XOS is kisimiccsa szinte tökeletesre. EGY fasza kivetel. mehh
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25064 2017.11.24. 13:32

DanielT írta:Lehet sokféleképpen számolni, de én még mindig csak egy kontrollert látok kézzel fogható értékként. :D Ha bluray lejátszóra vágynál, már lenne, vagy van. Milyen backward cuccot tolnál, ami 10 éve kimaradt 360-on?
Az XOS már lejátszik 4K-s Blu-rayt is!!!!!4gy!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #25065 2017.11.24. 13:42

SlickAdam írta:nincs tengernyi BD lemezem, de rendszeresen elöfordul, hogy neznek valamit, de rohadtul nincs eröm elökotorni a PS3-at. nagyon nagyon lassu egy masina.
nem is a kimaradt dolgokrol van szo, hanem, hogy legyen BC lehetösegem. ha elökapnek valamit 10 percre. NO DE! nezegetem e DF-es BC videokat. hat apukam... igggencsak otvar a legtöbb jateknal. pffff. most azt probalom kideriteni, hogy volt e valami global pöcs vagy meg mindig relevansak ezek az 1-2 eves DF videok (valszeg azok).
Moby irta nemreg, hogy milyen jol kisimiccsa az XOX a Red Dead Redemption-t, ujrajatszana szivesen. nos, en is betennem szivesen, mert ugy latom a sima XOS is kisimiccsa szinte tökeletesre. EGY fasza kivetel. mehh
Sőt, fogom is. Egyelőre túl optimista a listám a karácsonyi idószakra a szabadidőre vonatkoztatva, de ez elég magas prioritáson van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25066 2017.11.24. 14:05

Kevésbé meglepő a korábban említettekhez képest, de a Skylar & Plux: Adventure On Clover Island is csatlakozott a félárasított friss játékok táborába.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25067 2017.11.24. 14:07

DanielT írta:WTF?! Ebben a kontextusban talán ne emlegesd. :idiota:
semmi köze a kettőnek egymáshoz, ezt tudja Moby is, ismer :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25068 2017.11.24. 14:53

Hehe.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25069 2017.11.24. 14:59

DanielT írta:Hehe.

Kép
jo lenne, ha mindig igy szavaznanak a jatekosok a faszsagok ellen. :eljen:
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #25070 2017.11.24. 16:06

Kapcsolódó:

https://www.youtube.com/watch?v=PTLFNlu2N_M

Besza-behu, vazze. Besza-behu.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25071 2017.11.24. 16:41

Oldern the first írta:Kapcsolódó:

https://www.youtube.com/watch?v=PTLFNlu2N_M

Besza-behu, vazze. Besza-behu.
Érdemes megnézni valóban, soha nem gondoltam, hogy a Fifa miatt alakult így. Büdös patkányok. Remélem a törvényhozás gyorsan és nagyon hatékonyan kinyírja az egész lootbox ipart.

800 millió dollár bazmeg a Fifa mikrotranzakciókból egy év alatt... őrület.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25072 2017.11.24. 17:13

itt van az öreg Benkö.
nem olyan glossy, mint szeretnem, de nem is tul matt, vegülis kiegyezhetek egy semi-matt jelzövel. majd nappal csinalok kepet.
sötetben meg:
Spoiler
tenyleges foltosodast en nem latok.
mert ez nem az. ez a panel sajatossaga ugye, szürkül a fekete ahogy mozog az ember.
szemböl:
Kép
balrul:
Kép
jobbrul:
Kép

nincs vidijokartyam jatekra, ugyhogy radugtam gyorsba a WiiU-t. probaltam 30 ill. 60 fremes jatekot is. nem kerestem nagyitoval (olcso fos ez, minek is tennem), de gyorsba nem lattam "in yo face" utanhuzast vagy hasonlot.
talan lehetne pöppet elesebb a kep. nemtom... feltettem sharpness-t maxra, de nem tökeletes. lehet a coating teszi? van valami sharpness boost benne, de az nyilvan baszkuralja a kepet, nem aktivalom.
az zavar, hogy ha mar tettek bele ket kis csipogot, jo lenne gombnyomasra allitani a hangeröt, nem menüböl 4 lepesböl... mehh

szal jol van ez vegülis
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25073 2017.11.24. 17:53

Amazon-on 90K alatt van a PRÖ...
mostman jöhetne az a kurva szviccs is...
Avatar
arty

Hozzászólás #25074 2017.11.24. 18:27

Oldern the first írta:Nekem a kedvencem még mindig az volt, amikor DanielT a full custom fizikás, több tucat fényforrással dinamikusan számoló, normális AI-t tartalmazó Halo 3-at egy ötszörösen bezoomolt lowpoly fej miatt tartotta szar grafikának :D Mai napig az akkori gen legjobbja a HÉLÓFRÍ, yo! Vagy a reach volt az? Már magam sem tudom. :D

Edit: Lol, és tényleg láttam is valahol, ittene van-e a fejlécben : D
Reach a legjobb sztorijú/hangulatú héló szvsz. Grafban is ütős volt.

És akkor most nézzük meg, a kretén ms melyik hélónak nem dob még csontot se? (még oneX-en sincs 4ksítva, a remazterbe se került be, a backwards verza évekig(!!!!!!) moslékul futott one-on)

Szoftverben kurvaügyes az ms, sikert sikerre halmoznak, érzik nagyon a géminget!
Avatar
arty

Hozzászólás #25075 2017.11.24. 18:29

DanielT írta:Éééés már itthon is 9k ákcióban a Day1 Edition GT Sport. Jól fogyhatott, ha 35 nap múlva is szórják a day1-t.
UK-ban 6300.
Pedig jönnek a kocsik és valami kampányféleség. Meg márciusig még 30 kocsi.

Bazeg, olyanok hiányoznak, mint az F40 !!! AZ EFNEGYVEN !!!!!!!! Mondjon valaki ótósjátékot az elmult 30 évből, amiben ez a LEGENDA nem volt ott?
Igen, a GTS.
Avatar
arty

Hozzászólás #25076 2017.11.24. 18:33

SlickAdam írta:ja, SG-n ma szinte mindenki PSVR pakkot vesz. 100k-ert sisak, fagyi, kamcsi + GTSport. tenyleg nem rossz ar.
majd moby megmondja, de ... van szarabb vr gém, mint a gts? (a vr rész az gété a gétében: a tartalmatlan külső buroknál is kidolgozatlanabb, ócskább, semmitmondóbb (by youtube). miközben a potenciál óriási.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25077 2017.11.24. 18:34

SlickAdam írta:itt van az öreg Benkö.
Toljad rá az MGS4-et, nézzük mit mond rá! :idiota:

Sharpness max-ra az nagy hiba, nem szabad, mert az túlélesítés, kamu. Notit, vagy valamit tolj rá és addig vedd le, amíg nem lesz "szőrös" egy karakter natív felbontáson. Lehet, hogy 0-ra kell hozzá venni, de 10-20 -as érték kb ami a valós élesség. Kijelzője válogatja, szerintem az emberek 95%-nál oversharpening van.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25078 2017.11.24. 18:38

DanielT írta:Toljad rá az MGS4-et, nézzük mit mond rá! :idiota:

Sharpness max-ra az nagy hiba, nem szabad, mert az túlélesítés, kamu. Notit, vagy valamit tolj rá és addig vedd le, amíg nem lesz "szőrös" egy karakter natív felbontáson. Lehet, hogy 0-ra kell hozzá venni, de 10-20 -as érték kb ami a valós élesség. Kijelzője válogatja, szerintem az emberek 95%-nál oversharpening van.
belöttem ITTEN-E. 6-os a megfelelö.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.11.24. 18:39-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #25079 2017.11.24. 18:39

DanielT írta:Lehet sokféleképpen számolni, de én még mindig csak egy kontrollert látok kézzel fogható értékként. :D Ha bluray lejátszóra vágynál, már lenne, vagy van. Milyen backward cuccot tolnál, ami 10 éve kimaradt 360-on?
s-ben UHD bluray van :nezze:
ms ugye a bluray pápája, érthető ha tolják a formátumot....
Avatar
arty

Hozzászólás #25080 2017.11.24. 18:41

SlickAdam írta:nincs tengernyi BD lemezem, de rendszeresen elöfordul, hogy neznek valamit, de rohadtul nincs eröm elökotorni a PS3-at. nagyon nagyon lassu egy masina.
nem is a kimaradt dolgokrol van szo, hanem, hogy legyen BC lehetösegem. ha elökapnek valamit 10 percre. NO DE! nezegetem e DF-es BC videokat. hat apukam... igggencsak otvar a legtöbb jateknal. pffff. most azt probalom kideriteni, hogy volt e valami global pöcs vagy meg mindig relevansak ezek az 1-2 eves DF videok (valszeg azok).
Moby irta nemreg, hogy milyen jol kisimiccsa az XOX a Red Dead Redemption-t, ujrajatszana szivesen. nos, en is betennem szivesen, mert ugy latom a sima XOS is kisimiccsa szinte tökeletesre. EGY fasza kivetel. mehh
milyen bw címmel van gond?! szinte minden fasza30as lett, ami nem volt az (najo, a gta4 és a többi unlockolt moslék az nem, de azok meg lehet oneX-en felmennek 60ig - nemtom!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25081 2017.11.24. 18:44

SlickAdam írta:belöttem ITTEN-E. 6-os a megfelelö.
Na, jól van, btw mondani akartam a 6-ot így direkt. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #25082 2017.11.24. 18:46

DanielT írta:Hehe.

Kép
ma végre bevittem a pisimet egy konzolboltba, ahol ESETLEG gyógyírt találhatnak a hdmi kontakthibájára (kicsi az esély)
a félóra alatt viszonylag sokan fordultak meg a boltban, egyikük egy bfront2-t vitt... DE! ki nem találnátok, mit kerestek HÁRMAN!?


...


nos...


TEKKEN7 (ps4) !!! :D


(bazz, a pizzafutár hozott pizzát és MELLESLEG vitt volna egy tekkent.... HA nem adták volna el mindet má' napközben. bótos körbekémlelt nagykerekben, sehol semmi. WTF? és ez azé nem 7 ezres cucc, 12-14 ezerért ment volna - ha lett volna. amugy jellemző, h CSAK pisire vitt mindenki mindent.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.11.24. 18:47-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25083 2017.11.24. 18:47

arty írta:milyen bw címmel van gond?! szinte minden fasza30as lett, ami nem volt az (najo, a gta4 és a többi unlockolt moslék az nem, de azok meg lehet oneX-en felmennek 60ig - nemtom!)
az biztos...
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #25084 2017.11.24. 18:49

SlickAdam írta:az biztos...
https://youtu.be/_5VYl0pKbDU?t=4m22s
2014es video nincs?

még1x: mi a KONKRÉT játék ami érdekel? mára a reachet IS kijavították! az pedig azt jelenti, hogy MINDEN fasza :)

(a gearsek biztosan: pl: https://www.youtube.com/watch?v=siLTx8B5rHU https://www.youtube.com/watch?v=z_onlvTQHvU )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25085 2017.11.24. 18:51

arty írta:2014es video nincs?

még1x: mi a KONKRÉT játék ami érdekel? mára a reachet IS kijavították! az pedig azt jelenti, hogy MINDEN fasza :) (a gearsek biztosan)
ezt irtam baszki. kerdeztem SG-n is, de semmi valasz gugli se segit. igen, a Reach pöcst megtalaltam, arrol video is van, no de a többi...? rendszerszintu javitas volt? vagy mindent pöcköltek egyesevel? semmi ilyen info nem letezik a vilaghalon.
KONKRETAN az lenne jo, ha a kb 40-50 jatek legalabb ugyanugy suhanna, mint eredeti gepen. ha nem gond, nem gepelem be öket :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25086 2017.11.24. 19:01

arty írta:2014es video nincs?
hmmm... nezem a srac videoit es a random klikkelt 5-6 jatek tenyleg jobban fut. meg a hirhedten mocsok Far Cry 3 is ki van simitva szinte tökeletesre. bizakodasra adja az okokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25087 2017.11.24. 20:01

SlickAdam írta:hmmm... nezem a srac videoit es a random klikkelt 5-6 jatek tenyleg jobban fut. meg a hirhedten mocsok Far Cry 3 is ki van simitva szinte tökeletesre. bizakodasra adja az okokat.
Szinte. Tökéletesre. A 720p@30fps. Liberálisan használod mind a szinte, mind pedig a tökéletes szót. :D Annak idején egy 35 ezres VGA-val is 1080p@60@Ultrán ment.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25088 2017.11.24. 20:05

DanielT írta:Szinte. Tökéletesre. A 720p@30fps. Liberálisan használod mind a szinte, mind pedig a tökéletes szót. :D Annak idején egy 35 ezres VGA-val is 1080p@60@Ultrán ment.
jajjjj... na. tudod hogy ertem.
amugy megjegyeznem, hogy annak idejen a GTX770-esemmel SE ment 1080@60@ultra-n... esetleg AA nelkül...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25089 2017.11.24. 20:15

SlickAdam írta:jajjjj... na. tudod hogy ertem.
amugy megjegyeznem, hogy annak idejen a GTX770-esemmel SE ment 1080@60@ultra-n... esetleg AA nelkül...
Akkor lehet, hogy nem ultrán, de gyönyörűen suhant egy 7850-es radeonon.

BTW ha ennyit kell lamentálnod egy 150 eurós kiadáson, akkor rossz helyre vándoroltál ki. :D Vedd meg azt a fost, aztán majd valamit vagy csinálsz vele, vagy nem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25090 2017.11.24. 20:20

DanielT írta:Akkor lehet, hogy nem ultrán, de gyönyörűen suhant egy 7850-es radeonon.

BTW ha ennyit kell lamentálnod egy 150 eurós kiadáson, akkor rossz helyre vándoroltál ki. :D Vedd meg azt a fost, aztán majd valamit vagy csinálsz vele, vagy nem.
hatööööö... meg mindig a Switch-re varok. az 3-4 jatekkal + csak ugy HOPP! egy XOS(+1-2 jatekkal) pöppet több 150 ojronal :D
de megrendeltem, biztos ami biztos. nincs ra szüksegem, a kontrollerere se igazan, hisz nincs pöcö geming jelenleg.
alszok egyet, aztan max stornír reggel
Avatar
arty

Hozzászólás #25091 2017.11.24. 20:40

SlickAdam írta:hmmm... nezem a srac videoit es a random klikkelt 5-6 jatek tenyleg jobban fut. meg a hirhedten mocsok Far Cry 3 is ki van simitva szinte tökeletesre. bizakodasra adja az okokat.
teljesen random jöttek per játék a pecsek (már ami fentvolt one-on, azok frissülgettek az évek alatt, többször is)
iszonyat meló lenne ezeket ujratesztelni, de sok példa alapján az most a konszenzus, hogy rosszabbul semmi nem fut mint a régi gépen (jobban viszont szinte minden)
(esgén amugy nem jártam ma, sry, bár lehet h ha korábban kérdezted, a nagy anyázásban átlendültem a háeszed felett ;) )
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25092 2017.11.24. 21:45

Hát, ez a vaják 3 nem az én játékom. Rohadtul unom. Már a kettőt is szenvedve vittem végig, de ezt szerintem feladom.
Mindezt úgy, hogy imádom az rpg-ket, de a sztori .. meh. A harc? Gyakorlatilag AC. Küldetések? Wicser érzékeid segítségével... kövesd, keresd.
Menstruációs foltok meg szagminták után szaladgálok egyfolytában. :sniffles:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25093 2017.11.24. 21:49

"With a 4K-ready 12000 DPI optical sensor"

Ezt sikerült egy egér marketing szövegének első soraként megfogalmazniuk.

MINDIG van lejjebb.
Avatar
arty

Hozzászólás #25094 2017.11.24. 21:53

rég volt már kriptohír....

"Following its big surge Thursday, Ethereum has broken through the psychologically important threshold of $400, establishing a new all-time high - currently hovering above $450."

:D

(1 bitcoin már 8ezer felett....)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25095 2017.11.24. 22:15

Greyfox írta:Hát, ez a vaják 3 nem az én játékom. Rohadtul unom. Már a kettőt is szenvedve vittem végig, de ezt szerintem feladom.
Mindezt úgy, hogy imádom az rpg-ket, de a sztori .. meh. A harc? Gyakorlatilag AC. Küldetések? Wicser érzékeid segítségével... kövesd, keresd.
Menstruációs foltok meg szagminták után szaladgálok egyfolytában. :sniffles:
A Witcher érzékes dolgok tényleg kicsit sokszor vannak, de komolyan mondom, még a nyomokhoz fűzött megjegyzések is mindig érdekesek voltak. Hát sajnálom. :((

Divinity?
Avatar
deep

Hozzászólás #25096 2017.11.24. 22:25

Greyfox írta:Hát, ez a vaják 3 nem az én játékom. Rohadtul unom. Már a kettőt is szenvedve vittem végig, de ezt szerintem feladom.
Mindezt úgy, hogy imádom az rpg-ket, de a sztori .. meh. A harc? Gyakorlatilag AC. Küldetések? Wicser érzékeid segítségével... kövesd, keresd.
Menstruációs foltok meg szagminták után szaladgálok egyfolytában. :sniffles:
Végre valaki mögé lát a hypenak. Én is ugyanezeket éreztem, 3x álltam neki, és totálisan unott meh arckifejezéssel töröltem le a gecibe.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25097 2017.11.24. 22:43

Megertem a hypeot mert jol osszevan rakva, tetszett nekem is de absz nem kedvenc
Core gameplay rpgkent eleg gyenge szvsz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25098 2017.11.24. 22:46

Micsu írta:Megertem a hypeot mert jol osszevan rakva, tetszett nekem is de absz nem kedvenc
Core gameplay rpgkent eleg gyenge szvsz
És melyik RPG-ben jó amúgy?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25099 2017.11.24. 23:14

Olyanban ahol nem alibi szintek, lootok, es fejlesztesek vannak
Meg olyanban ahol megvan a lehetosegem h ne csak geralt borebe bujhassak, eleg korlatozott, se lopakodas, se semmi, one way gaming
Akcio rpgnek jo a cucc, nem egy mass effekt
Pl legutobb new vegast toltam ujra de jobban elveztem
Karaktergeneralas, nem alibi lootok, jobb craft es skill rendszer, frakciok es ezzel jaro core rpg feeling, szinte mindenkit meglehet olni vagy elve lehet hagyni, lopakodas, faja modok es joval nagyobb gameplay szabadsag
Emlithetnek mas cimet is
Persze kidolgozasba es tortenetekbe ott van a szeren ez teny
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25100 2017.11.24. 23:43

Greyfox írta:Hát, ez a vaják 3 nem az én játékom. Rohadtul unom. Már a kettőt is szenvedve vittem végig, de ezt szerintem feladom.
Mindezt úgy, hogy imádom az rpg-ket, de a sztori .. meh. A harc? Gyakorlatilag AC. Küldetések? Wicser érzékeid segítségével... kövesd, keresd.
Menstruációs foltok meg szagminták után szaladgálok egyfolytában. :sniffles:
Sztorival nincs baj, sok mellékküldetést megirigyelne sok AAA cím fő sztorinak is... A harc, hát ja, az elég fos, meg az animációk, a karaktermozgás. Mindemellett én élveztem, de a dlc-ket nem toltam le, de nem is tudnám rávenni magam, hogy mégegyszer letöltsem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25101 2017.11.25. 00:04

"Sztorival nincs baj, sok mellékküldetést megirigyelne sok AAA cím fő sztorinak is..."
Hát, azért ez erős túlzás szerintem. Valóban hosszúak és komplexek a mellékküldetések, de a sztori szerintem -mint ahogy is a fő történetszál- vérszegény.
És talán épp ez a baj. Rohadtul sok párbeszéd, millió opció, de tök érdektelen az egész.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25102 2017.11.25. 00:08

Jaés kis mate10 helyzetjelentés, bill-el még mindíg nem vagyok totál megelégedve, kicsit a megszokotthoz képest feljebb kell nyomni, hogy jó betűt írjon, valahogy ez szifonnál sokkal de sokkal jobban működik. Meghakkoltam a dpi-t is, nemtudom kellett-e ez nekem, de most sok betű van a képen :D
Ami megbasz, az az akksi idő, 70%-al jöttem haza melóból, bennevan legalább 2 óra podcast, net, bizergálás minden, és bírja. Ha nagyon akarom, akkor 2 napot rendes napi használat mellett is elmegy, persze ismerkedési időszakban sokszor veszem elő csak úgy, indok nélkül. Az ujjlenyomatolvasó szintén még mindíg sokkoló, i7ben is eléggyors, de ez más liga, és felőlem bizonygathatja akármelyik almafanatik, hogy bizony a faceID egy újítás, és wow, de nem, ennek a sebességét és kényelmét nem pótolja, és akkoris csak egy kényszer félmegoldás. Tetszenek a részletek, minőségi bárhonnan nézve, és úgy összességébenez az a készülék, ahol az apple-nek kéne tartania, az emui egy olyan ios, ahol tényleg történt fejlesztés, és személyre szabhatom amit eddíg nem, a külseje meg szintén az az iphone, aminek ki kellene néznie, ha mernének/tudnának desigban váltani már végre a kőkorszakból. Még az X kis kávája is egy hatalmasvégeláthatlan földrésznek tűnik ez, és a mai teknó mellett. Meg vagyok vele elégedve, pár dolog persze fennáll, deszokni kell, vagymi. A playstore designban és élményben nagyon messze van a teló többi részétől, és olyan mikor megnyitom, mintha jópár évet visszamennék az időben, valamint az említett bill-gate a két fő bajom összesen.

Spoiler
Kép
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25103 2017.11.25. 00:57

Greyfox írta:"Sztorival nincs baj, sok mellékküldetést megirigyelne sok AAA cím fő sztorinak is..."
Hát, azért ez erős túlzás szerintem. Valóban hosszúak és komplexek a mellékküldetések, de a sztori szerintem -mint ahogy is a fő történetszál- vérszegény.
És talán épp ez a baj. Rohadtul sok párbeszéd, millió opció, de tök érdektelen az egész.
neha zavaro volt h nemelyik full erdektelen mellekuldtest is h elnyujtja a jatek :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25104 2017.11.25. 05:34

Mekee írta:Jaés kis mate10 helyzetjelentés
Na jóvan, örülök, hogy bejön. Megint elmondom ugyanakkor, hogy tedd fel a Nova Launchert és akkor kapod meg igazán az ultra testreszabható, tökéletes felületet. Tedd. Fel.

Spoiler
Tedd fel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25105 2017.11.25. 05:37

deep írta:Végre valaki mögé lát a hypenak. Én is ugyanezeket éreztem, 3x álltam neki, és totálisan unott meh arckifejezéssel töröltem le a gecibe.
Bezzeg a Skyrim! Abba aztán mehetett a 100+ óra... Az minőség! :wilting: :wilting: :wilting:

A hype annyiban hatott rám, hogy adtam neki 2 év után esélyt, hogy mi a szar ez má'. Minden elemének taszítania kellene, mint nyugati akció rpg és az előző részeit is szánakozva néztem a sutaságuk miatt. Objektíven kibaszottul minőségi cucc, minden létező és nem létező mérce szerint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25106 2017.11.25. 05:47

Greyfox írta:"Sztorival nincs baj, sok mellékküldetést megirigyelne sok AAA cím fő sztorinak is..."
Hát, azért ez erős túlzás szerintem. Valóban hosszúak és komplexek a mellékküldetések, de a sztori szerintem -mint ahogy is a fő történetszál- vérszegény.
És talán épp ez a baj. Rohadtul sok párbeszéd, millió opció, de tök érdektelen az egész.
Olyan érdektelen a sztori, hogy szerintem simán el tudnám mesélni végig az események sorozatát, az összes szereplőt, az összes fontos momentumot. Plusz csomó mellékküldetést, amik különösen tetszettek, megmaradt apró poénokat, PLAKÁT SZÖVEGEKET... amiket kb el sem kellett volna olvasni. És elolvastam az összeset. A falubeliek apróhirdetéseit is.

Ja... vérszegény. ;)
Avatar
Necro

Hozzászólás #25107 2017.11.25. 08:17

Comingout: Vettem egy EVGA GTX980 classified-ot. Nem tudtam magam rávenni a 1060-ra.
Avatar
deep

Hozzászólás #25108 2017.11.25. 09:32

DanielT írta:Bezzeg a Skyrim! Abba aztán mehetett a 100+ óra... Az minőség! :wilting: :wilting: :wilting:
Annak a hangulata nekem 100x jobban adta. Plusz nem kellett néznem azt a nyomorult Dzseráltot ami eleve taszított mindig is a sorozattól. Végérvényesen amúgy a harc miatt hagytam a gecibe, mert ugye az a gameplay lényege és undorodtam tőle.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25109 2017.11.25. 09:46

A skyrimmel nekem az vt a bajom h az meg atesett a lo tulso oldalara, egyszerre voltam a fomagus es a tolvaj ceh vezezoje meg az ami akartam, ez se szerepjatszas az is biztos ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25110 2017.11.25. 09:50

Nem mondom, hogy én megmondtam, de a lófaszt: Én megmondtam! :idiota:
A harcon továbbra sem vágom mit rugóztok, teljesen rendben van. A küldetésekkel sem lenne baj, de a gameplay variációjának száma véges. Ami anno elvitt 50-70 órás játékokat a hátán, az egyszerűen kevés dupla annyi időre. Ennyire egyszerű.
A Blood & Wine-t bár elkezdtem, de már vagy hete el sem indítottam. A jóból is megárt a sok.
Mondom mindezt úgy, hogy kétpofára zabálom az egész világát a játéknak, lassan illene is megvennem szerdán megjelent új könyvet. :fogmosas:

A Skyrimban messze szarabb mind a harc, mind a questek. A külsőségekről (azok az animációk!!!!444) nem is beszélve. Talán majd egyszer rászánom magam és a frostfallal végigviszem végre a főszálat, de már a Witchert sem biztos, hogy idén sikerül befejezni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25111 2017.11.25. 10:51

Rohadjakmeg azért is végigviszem, mert egy lehelletnyit érdekel mi lett a luvnyával. Megpróbálok csak a főszálra koncentrálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25112 2017.11.25. 11:12

Greyfox írta:Rohadjakmeg azért is végigviszem, mert egy lehelletnyit érdekel mi lett a luvnyával. Megpróbálok csak a főszálra koncentrálni.
Érdekelne, hogy hol a frászban tarthatsz, hogy nem fog meg a kaland, ami érdekesebbnél érdekesebb karakterekkel hoz össze, rohadtul hangulatos helyszíneken. Spoilerben leírhatnád kb merre vagy és mit csináltál. Aktív fő quest neve pl.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25113 2017.11.25. 12:02

Necro írta:Comingout: Vettem egy EVGA GTX980 classified-ot. Nem tudtam magam rávenni a 1060-ra.
Milyen kártyáról is indultál?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25114 2017.11.25. 12:20

WTF?! A ps3-on csak a voice chat mehet BT fülhallgatón?!! Hülye állatok! :falbav:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25116 2017.11.25. 13:19

DanielT írta:Érdekelne, hogy hol a frászban tarthatsz, hogy nem fog meg a kaland, ami érdekesebbnél érdekesebb karakterekkel hoz össze, rohadtul hangulatos helyszíneken. Spoilerben leírhatnád kb merre vagy és mit csináltál. Aktív fő quest neve pl.
A hangulatos helyszínekkel egyetértek. Brutális, ahogy kinéz a város, az erdő és nagyon változatos - hibátlan.
Spoiler
Most szedem össze a bandát az erőd (Ciri) védelmére. Éppen Trissel csempésztük ki a mage-ket a csatornákon keresztül. Aztán szerelmet vallottam neki, amit meghálált a világítótoronyban :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #25117 2017.11.25. 13:47

DanielT írta:Milyen kártyáról is indultál?
1070 volt, amit némi ~válás utáni pénzügyi anomáliák (kurvára utálok tartozni) miatt eladtam az ETH láz csúcsán, azóta (július) IGP-vel vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25118 2017.11.25. 16:15

Necro írta:1070 volt, amit némi ~válás utáni pénzügyi anomáliák (kurvára utálok tartozni) miatt eladtam az ETH láz csúcsán, azóta (július) IGP-vel vagyok.
Ejha, akkor kalandos a konfig élete! :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25119 2017.11.25. 16:15

Haladnak szépen és valami bejelentés lesz December 1.-én.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25120 2017.11.25. 16:42

DanielT írta:Haladnak szépen és valami bejelentés lesz December 1.-én.

https://youtu.be/Y1MaFHQVH3I
Csak azt nem vágom miért pazarolnak időt és energiát a multiplatform címekre, amik legalább 150x futnak jobban egy olyan konfigon ami már elbírja az rpcs3-as cuccokat. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25121 2017.11.25. 16:47

benőmenő írta:Csak azt nem vágom miért pazarolnak időt és energiát a multiplatform címekre, amik legalább 150x futnak jobban egy olyan konfigon ami már elbírja az rpcs3-as cuccokat. :fejvakaras:
Elvileg univerzális emulátort csinálnak, nincs játék specifikus javítás/hack. Most olyan dolgokat csináltak meg, amik eredménye ezeknél IS jelentkezett.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25122 2017.11.25. 17:00

DanielT írta:Na jóvan, örülök, hogy bejön. Megint elmondom ugyanakkor, hogy tedd fel a Nova Launchert és akkor kapod meg igazán az ultra testreszabható, tökéletes felületet. Tedd. Fel.

Spoiler
Tedd fel.
Hát jó.
Spoiler
Nem érzem szükségességét továbbra sem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25123 2017.11.25. 17:26

Mekee írta:Hát jó.
Spoiler
Nem érzem szükségességét továbbra sem
Bízz bennem. Mivel a legjobb launcher, mit veszíthetsz? Aki azt mondja, hogy van jobb, az vagy fingmentes, vagy hazudik. Ne érd be kevesebbel.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25124 2017.11.25. 17:49

DanielT írta:Bízz bennem. Mivel a legjobb launcher, mit veszíthetsz? Aki azt mondja, hogy van jobb, az vagy fingmentes, vagy hazudik. Ne érd be kevesebbel.
Be lehet állítani ios szerű, app drawer nélkülire? Mer akkor felrakom. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25125 2017.11.25. 17:54

Mekee írta:Be lehet állítani ios szerű, app drawer nélkülire? Mer akkor felrakom. :)
Mindent be lehet. MINDENT. BTW az szerintem pont egy szar koncepció. Én felswipeolok és ott vannak az appok, amiket nem tettem ki a homescreenre, viszont azokat meg elrejtem belül, amik nincsenek kint. Így nincs duplikáció és a "fiókban" csak azok vannak, amik ritkábban kellenek. A grid felosztást is tetszés szerint alakíthatod és még ezer más dolgot. Szánj rá időt és próbálgasd.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25126 2017.11.25. 18:10

DanielT írta:Mindent be lehet. MINDENT. BTW az szerintem pont egy szar koncepció. Én felswipeolok és ott vannak az appok, amiket nem tettem ki a homescreenre, viszont azokat meg elrejtem belül, amik nincsenek kint. Így nincs duplikáció és a "fiókban" csak azok vannak, amik ritkábban kellenek. A grid felosztást is tetszés szerint alakíthatod és még ezer más dolgot. Szánj rá időt és próbálgasd.
Nekem valamié soha nem jött be eza rakjuk el menübe, minek? Hogy kint nézegessem a háttérképet? :D De nem találok benne ilyet sehol, lehet balfasz vagyok, de sehol nem lehet kikapcsolni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25127 2017.11.25. 18:54

Közben én is túl vagyok az első napon a Redmi Note 4-gyel. Novában most én sem látom hogyan lehet macera mentesen appdrawer nélkülit beállítani, de én pont ezért cseréltem le a miui launchert, hogy legyen appdrawer. :buck:
Egyelőre határozottan telefon, végre nem futok ki a belső memóriából és böszme nagy. Mire a settingst végigtúrtam fájt a kezem nagy. DPI hekkre még nem vettem rá magam.
Spoiler
Screenshot_2017-11-25-18-47-11-140_com.teslacoilsw.launcher[1].png
Avatar
Botond

Hozzászólás #25128 2017.11.25. 19:34

Necro írta:1070 volt, amit némi ~válás utáni pénzügyi anomáliák (kurvára utálok tartozni) miatt eladtam az ETH láz csúcsán, azóta (július) IGP-vel vagyok.
Üdv a klubban. Mondjuk nekem még csak in progress, és három szinttel jobb életem már összeraktam, de akkor is na, szopó, a gyerekeknek, és hát főleg a hamarosan leendő ex nejemnek. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25129 2017.11.25. 19:48

Divinity ELSÖ resze 14 ojro sztimmen. mintha valaki emlitette volna, h be akarja huzni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25130 2017.11.25. 21:47

SlickAdam írta:Divinity ELSÖ resze 14 ojro sztimmen. mintha valaki emlitette volna, h be akarja huzni...
Másnap be lett rántva, de köszi! :)

Vissza: “Leáldozott.hu”