A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24921 2017.11.20. 13:19

SlickAdam írta:német Amazon ~9K brennyu ;)
És tényleg. Ez gyorsabban értékelődött le szerintem, mint bármi, beleértve a Battleborn-t is. És a bármi alatt nem az AAA címeket értem, hanem a bármit.

System seller bazzeg... Hova sülyedt ez is...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24922 2017.11.20. 13:34

DanielT írta:Szokásos nekem való Ánuszteszt, ami megerősíti az összes előítéletemet. :D
na jo, ez tenyleg vicces volt. :nyes: (jol atbasztak amott, azt mondtak nincsennem benne követeses missön...)
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24923 2017.11.20. 14:41

DanielT írta:Ez manapság már alap kerülendő dolog, nemhogy ragaszkodni szabadna hozzá... Még a végén igazad lesz a 15 éves lemaradásokkal. :D


Ez totál jó életvezetési tanács. Az az AAA-cím, ami 5 év múlva már ehetetlen, az most is az, csak a hype miatt másképp érzi az ember. Persze, ezek 8/10-nél indulnak a mainstreamben, de sebaj :D
Amíg egy 60 dolcsis + szezon passos játék nem nyújt töredékét sem az ingyenes Path of Exile aktuális szezonjának, addig nem is foglalkozok velük. Persze nyilván ez sem normális :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24924 2017.11.20. 14:48

Moby írta:Akkor is biztos olyan figyelmesen olvashattál, mint most az origins kritikákat! :mf2:
elég addig elolvasni hogy assasins creed :gunyos1: :fogmosas:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24925 2017.11.20. 14:50

Zóanagyvarázsló írta:Az RPG-sítés nem zavaró? Az mennyire igaz, hogy szintet kell lépni ahhoz, hogy rendesen meg tudj sebezni egyes ellenfeleket? Volt ilyesmiről szó, és ez rettenetesen taszítóan hangzik. Meg hát nem csak a harc volt egygombos.

Mindazonáltal nincs egyetlen olyan ismerősöm se, aki játssza is, és nem tényleg óriási pozitív meglepetésnek élte meg. Nem mintha ez bármit is eldöntene, de az AC2 óta ilyen fogadtatása a kanyarban sem volt egy résznek sem, az biztos.
rpg-sítés pont jot tett, nemkell ittnagy melysegekre gondolni amugy, de az irany jo. Bizonyos teruletekre van egy adott szint ajanlasnak megadva, sokkal alatta nyilvan eselytelen vagy, meg a kuldetesekre is van, de sztem ahogy haladok ugy ez szinten van, pedig nem csinalok minden mellekkuldit mielott tovabballok.
Allitolag a black flag ota fejlesztik, es a tartalmat es a minoseget nezve el is hiszem. Eszmeletlen mekkora, es h nem dullad unalomba, de eltalaltak a temat is persze, nagyon kellett egy erdekes korites hozza hogy usson.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24926 2017.11.20. 15:10

easy allies és otherworld rivjú megnézve meg dt videója is ami egy troll videó de szórakoztató :)

semmi extra kb annyi hogy aki szerette az act az szeretni fogja,nem kiemelkedő sandbox, akkor most ez lenne a legjobb ac? vagy melyik rivjú mondja ezt ki, megnézem azt is srácok. Mobyt meg megértjük mert tavaly ac nélkül maradt (rá is tettem sztem akkor is :P), most ez így nagyot ütött neki :beka3: bár ha bonexre vette volna, de eléggé sunyított ezzel a ps4 verzával :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #24927 2017.11.20. 16:14

SlickAdam írta:na jo, ez tenyleg vicces volt. :nyes: (jol atbasztak amott, azt mondtak nincsennem benne követeses missön...)
Vagy csak szimplán nem nyomták le azt az egy sidequestet. Persze valószínűbb, hogy szándékosan átbasztak :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24928 2017.11.20. 16:20

Moby írta:Vagy csak szimplán nem nyomták le azt az egy sidequestet. Persze valószínűbb, hogy szándékosan átbasztak :D
Egy igazi leáldos Occam-elv 2.0-ja mindig odavezet, hogy HAZUDÁSRÓL van szó!
Avatar
Botond

Hozzászólás #24929 2017.11.20. 16:23

Zóanagyvarázsló írta:Totál más helyszíneken játszódnak (nyilván nem az AC2 és a Brotherhood). Bemászkálni a francia forradalmat nyilván más, mint piramist mászni. A sorrendiség tartásán lehet vitatkozni, de általában ár, gépigény, patchelés és befutó DLC-k szempontjából érdemes lehet kivárni, ha nem ragaszkodsz a day1-élményhez. A megjelenéseket követve pedig jobban látod a széria a fejlődését, ha úgyis játszod mindet, akkor csak érdekel. A Liberation már jobban kilóg.

Nyilván más megközelítés is, Botondé is biztos eltér ettől kicsit, de könnyen lehet a miértre konzisztens ideológiát gyártani.
Nem konzisztens ideiológiám az, hogy megvárom az utolsó patchet, utolsó dlc-t, aztán ha készen vannak vele, akkor negyedáron belenézek. Az első pár év élményeit olvasva ezt nagyon jól is teszem, nekem most ez készen teljesen más élmény, mint ami a korábban belevágóknak volt. Plusz szerencsére azért nem kell tizenéveket várni, mint neked, hogy már a sok patch meg sok dlc-ért cserébe már oprendszer se legyen hozzá, meg hw issuek is fellépjenek, stb. Szóval jó ez így, 2013as cucc és 2017 végére már kész is. Igaz HW még mindig nincs alá ami kihajccsa 4k@60ultrán (nem csak nekem, senkinek se, mármint nem létezik ilyen elméletben sem, úgy értem), de még két évet nem várok emiatt...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24930 2017.11.20. 16:24

Oldern the first írta:Ez totál jó életvezetési tanács. Az az AAA-cím, ami 5 év múlva már ehetetlen, az most is az, csak a hype miatt másképp érzi az ember. Persze, ezek 8/10-nél indulnak a mainstreamben, de sebaj :D
Amíg egy 60 dolcsis + szezon passos játék nem nyújt töredékét sem az ingyenes Path of Exile aktuális szezonjának, addig nem is foglalkozok velük. Persze nyilván ez sem normális :D
Öregedni szerintem is tudnak a klasszikusok is, de manapság 5 év alatt ehetetlenné válni tényleg komoly feladat, ha valaminek sikerül, akkor valószínűleg túlélhető a hiánya. De azért szezonális vagy multis játékoknál más a helyzet. Meg hát van, aki szeret az első sorban tolongani, legalább virtuálisan, kedvenceknél nagy néha én is megteszem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24931 2017.11.20. 16:27

Botond írta: hogy már a sok patch meg sok dlc-ért cserébe már oprendszer se legyen hozzá, meg hw issuek is fellépjenek, stb.
Pedig ez a legjobb, mert ez egy újabb kifogás, hogy miért kell bevárni a remastert vagy a játékot megbűvölő közösséget. A GTA III-at megérte bevárnom, utoljára 2005-ben mentem vele komolyabb etapot, de az utóbbi években már messze superior az akkori állapotához képest. Nyilván a játék csöppet elavultabb, de a csodát annak idején úgyis átéltem. Ebben az esetben egy fenékkel megültem mindkét oldalát a történetnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24932 2017.11.20. 16:28

Botond írta:Nem konzisztens ideiológiám az, hogy megvárom az utolsó patchet, utolsó dlc-t, aztán ha készen vannak vele, akkor negyedáron belenézek
Tinmani magasságok :D
én is ritkán 1st dayezem, dlckkel meg úgy vagyok hogy több a szarabb mint a jó, rikán feszülök rájuk, azért ha érdekel valami 1-2 éven belül előkaparom :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24933 2017.11.20. 16:37

DanielT írta:Ja, fogtam a Mate 10 Pro-t.
Iszonyatos kínok között dögöljön meg, aki a 18:9-es kijelzőket kitalálta és az is, aki átveszi.
Szerencsére a sima Mate 10-re még tudok majd váltani valamikor, valszeg az az utolsó 16:9-es csúcskészülék.
Pedig van értelme, mert tényleg sokkal ergonomikusabb ekkora péklapát méretben. Az 5,5"-es Doogee Mix 16:9-es volt és borzasztó a fogása egy Mate 10-hez képest. Az már más kérdés, hogy ezen túl a 18:9-nek semmi létjogosultsága mert az elterjedt tartalom 21:9, vagy méginkább 16:9-es képarányú. Kell nektek pupákoknak a tablet méretű telefon.
A 4"-es G2 mini a lepkefing 4 éves akksijával 4 óra 55 perc screen on time után még 20%-ot írt ma, pedig rám nem jellemző módon állandóan be volt kapcsolva minden szar.
Ha már Mate 10, egy kicsit korrigálnám a korábbi kamerás kijelentésemet: szóval nem a fotó mód volt homályfos, hanem a videó amit felvett a Pixel 2-höz képest.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24934 2017.11.20. 17:14

A legutolsó Day1 amire ugrottam, az a Nier Automata volt pécére, TUDTAM hogy meg fogom bánni, várhattam is 3 hónapot arra, hogy ne fagyjon ki az rx470 alatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24935 2017.11.20. 17:17

ABy is panaszkodott anno, bar az rx470 az eleg nagy user error :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24936 2017.11.20. 17:25

Oldern the first írta:A legutolsó Day1 amire ugrottam, az a Nier Automata volt pécére, TUDTAM hogy meg fogom bánni, várhattam is 3 hónapot arra, hogy ne fagyjon ki az rx470 alatt.
remlik valami felbontas vagy full screen gond is. az vanik e meg?
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24937 2017.11.20. 17:42

SlickAdam írta:remlik valami felbontas vagy full screen gond is. az vanik e meg?

Az megvan persze, de mivel erre egy random user két-három hét melóval megcsinált egy fullos addon-rendszert (effektbeállítások, true fullscreen, átvezetők framecap-mentesítése, stb :D), ezért a Square már inkább beleszart a vásárlók szájába utána, és nincs több patch.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24938 2017.11.20. 17:48

Micsu írta:ABy is panaszkodott anno, bar az rx470 az eleg nagy user error :P

HD7770 után tavaly vettem, 70k-ért.
Mai napig nem kapsz 70-ért jobb kártyát. Ilyen marginális, 5-6%-os gainekért kéne most, ma, fizetnem 100k+-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24939 2017.11.20. 17:58

Azt hiszem, Oldern miatt frissíteni kell a konfigajánlót.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24941 2017.11.20. 19:19

Oldern the first írta:HD7770 után tavaly vettem, 70k-ért.
Mai napig nem kapsz 70-ért jobb kártyát. Ilyen marginális, 5-6%-os gainekért kéne most, ma, fizetnem 100k+-t.
Ha valaki most be akar jelenteni valami nem leáld kompatibilis dolgot, az szerintem most tegye, mert emellett eltörpül!
Én pl. szemezgetek egy ps4 proval! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24942 2017.11.20. 19:23

Zóanagyvarázsló írta:Azt hiszem, Oldern miatt frissíteni kell a konfigajánlót.
Szerintem konkrétan a hómlessz konfig definícióját kell újragondolni... :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #24943 2017.11.20. 19:37

Zóanagyvarázsló írta:Ja, hasonló cipő, megint betáraztam játékokból és platformokból, aztán nincs időm semmire. Bár valószínűleg az év végi számadásnál pofán leszek verve, ha panaszkodok.

Azért a kedvenc Wolfenstein: The New Ordered végigment a múlt héten, és bejött :fogmosas: Talán még arty is végig tudná játszani überen, csak az utolsó boss egy rohadék szemétláda, akit olcsó trükkel kellett lealáznom.
az én kedvencem és überen ment végig :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #24944 2017.11.20. 19:39

Zóanagyvarázsló írta:Én is elgyengültem, és az én steames verziómban mókolás nélkül benne vannak a kivágott zenék! :eljen: Remélem, az én trackjeimet artyéból tették át :hehe:

A Reborn meg a GInput majd felmegy rá, és királyság lesz.

Amúgy a hangulatot minek sikerült még hasonlóan frankón megragadni? A Hotline Miami persze szintén über (újrázni kéne PC-n), de innen valaki próbálta a folytatást? A Kung Fury játszva is van annyira poén, mint nézve?
szerintem a hm2 pont olyan fasza volt, mint az első. nyilván az ujdonság varázsa nélkül :) (a sztori/elmebetegség NEKEM nem előny, de nem is volt hátrány)

viszont elnézve a kungfuryt, inkább nyomj valami beatemupot snesen..... ;) (final fight !!!)
Avatar
arty

Hozzászólás #24945 2017.11.20. 19:46

DanielT írta:És tényleg. Ez gyorsabban értékelődött le szerintem, mint bármi, beleértve a Battleborn-t is. És a bármi alatt nem az AAA címeket értem, hanem a bármit.

System seller bazzeg... Hova sülyedt ez is...
és ez nem a vég! usa/npd szerint a forza7 is elverte... :DDD (fizikai+digit usa only)
Avatar
Botond

Hozzászólás #24946 2017.11.20. 20:56

Micsu írta:Tinmani magasságok :D
én is ritkán 1st dayezem, dlckkel meg úgy vagyok hogy több a szarabb mint a jó, rikán feszülök rájuk, azért ha érdekel valami 1-2 éven belül előkaparom :)
Én elég sokat shoppingolok day1, főleg az általam szeretett frencsájzok újabb és újabb részeit, ahogy az egyszeri birkajúzertől elvárják a cégek, meg pár remastert is a gyerekkori kedvencekből, nadepont az ac kivétel, mert az mindig ótvaros az első x évben, és én nem azért játszok, hogy felbaszódjak, de csúnyán, az Moby privilégiuma! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #24947 2017.11.20. 21:12

Hjaés!!!!44
Ma VÉGRE legyőztem a broforce final bossát, ill. megcsináltam az otthagyott időlassítós pályát is, 100% completed.
És véletlen rájöttem, hogy van bad ending is a játékban :D (a lassitós pálya után megint lement a kvázi interaktiv megnyerés seq... csak most "alkottam" közben és ... :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24948 2017.11.20. 22:22

No, ezzel a Vice City Reborn moddal már megy rendesen a streamelés is. Két gond van: 30 fps limit kell, különben felborul a fizika, illetve még baromira nem volt kitalálva a kontrolleres irányítás és az auto-aim hatalmas lutri minden alkalommal...

Pedig piszok jól néz ki!
Avatar
Moby

Hozzászólás #24949 2017.11.20. 23:07

Botond írta:mert az mindig ótvaros az első x évben
Mármint a sokból volt egy ilyen, a unity. Igen. Vagy a BF-el volt bármi bugprobléma az első pillanatában, vagy a syndicate-el? Ott válik üressé az AC fikátok (amiből még akár lehetne is valami), hogy lebuktok vele, nem is ismeritek. Pedig te még tologatod is őket.

/mondjuk a unityvel még mázlim is volt, azt pont bónon nyomtam, ahol a legkevesebb szar volt vele megjelenéskor. És még így is belefutottam egy gamebreaker bugba. Nem is ment le elsőre emiatt, csak amikor már rendbetették kábé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24950 2017.11.20. 23:14

Viszont ez a Driveclub VR olyan istentelenül gecijó, hogy ma origins nem ment emiatt.
Visszavonhatatlanul én lettem itt a főfő mainstream paraszt. Az okait rettenetesen élvezem :D Szóljatok, ha már ne jöjjek többet :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24951 2017.11.20. 23:31

DanielT írta:No, ezzel a Vice City Reborn moddal már megy rendesen a streamelés is. Két gond van: 30 fps limit kell, különben felborul a fizika, illetve még baromira nem volt kitalálva a kontrolleres irányítás és az auto-aim hatalmas lutri minden alkalommal...

Pedig piszok jól néz ki!
Én is feltettem, de hogy mi az az auto-aim, én még nem tudom, a GTA III-ban is magam céloztam, de nem esett jól TPS-nek, az biztos. Viszont ha nem állítom át az affinitást egy magra, akkor a prerenderelt intró nem működik, vagyis csak hang van alatta. Na nem mintha ezerszer végig akarnám nézni a stáblistát. Vajon az outrónál is ez lesz? Mert amúgy nem rémlik a játék közben más prerenderelt akármi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24952 2017.11.20. 23:32

Moby írta:Mármint a sokból volt egy ilyen, a unity. Igen. Vagy a BF-el volt bármi bugprobléma az első pillanatában, vagy a syndicate-el? Ott válik üressé az AC fikátok (amiből még akár lehetne is valami), hogy lebuktok vele, nem is ismeritek. Pedig te még tologatod is őket.

/mondjuk a unityvel még mázlim is volt, azt pont bónon nyomtam, ahol a legkevesebb szar volt vele megjelenéskor. És még így is belefutottam egy gamebreaker bugba. Nem is ment le elsőre emiatt, csak amikor már rendbetették kábé.
Fingodsincs. Bárki megmondhatja, hogy az AC1-ben eleinte még Jeruzsálembe sem mehettek be a jobb sorsra érdemes elsőnapos vásárlók :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24953 2017.11.20. 23:38

Ma már másodszor járok úgy (a GTAGarage után az IsThereAnyDeal), hogy megy egy honlap, amikor rákattintok, még a keresője is, de éppen mire a lényeghez érnék, heavy load miatt annyi neki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24954 2017.11.20. 23:45

arty írta:az én kedvencem és überen ment végig :mf2:
Az utolsó bosshoz azért jól jött volna háromnál több gránát (demolitionra nem tápoltam egyáltalán). Bár így is be lehetett állni úgy az idióta AI-t legyőzni, hogy ne is tudjon eltalálni. Normálisan játszva viszont elég foskazánnak tűnt a legeslegvége.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24955 2017.11.21. 08:10

Moby írta:Mármint a sokból volt egy ilyen, a unity. Igen. Vagy a BF-el volt bármi bugprobléma az első pillanatában, vagy a syndicate-el? Ott válik üressé az AC fikátok (amiből még akár lehetne is valami), hogy lebuktok vele, nem is ismeritek. Pedig te még tologatod is őket.

/mondjuk a unityvel még mázlim is volt, azt pont bónon nyomtam, ahol a legkevesebb szar volt vele megjelenéskor. És még így is belefutottam egy gamebreaker bugba. Nem is ment le elsőre emiatt, csak amikor már rendbetették kábé.
Hát most nem keresem vissza neked a fél internetet, de BF és a III is eléggé bughalom volt performancia szempontból day1 és pár fixáló patch azért rászaladt. Ezeket néztem viszonylag az elején, de nem is csak a performancia, ahogy írtam, hanem hogy vannak dlc-k is, amit lassan csöpögtetnek, és azt meg szeressem összevárni, szóval már csak emiatt is kell neki egy-két év várakozás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24956 2017.11.21. 09:36

Moby írta:Viszont ez a Driveclub VR olyan istentelenül gecijó, hogy ma origins nem ment emiatt.
Visszavonhatatlanul én lettem itt a főfő mainstream paraszt. Az okait rettenetesen élvezem :D Szóljatok, ha már ne jöjjek többet :banplz:
El ne menj sehova, MILLIÓKAT keresek a vizsgeidőszak előtt azzal, hogy piszchológia hallgatóknak megadom a domaint+nickedet az esettanulmányaikhoz! Lehet, hogy a gyereked már olyan könyvből fog tanulni, amiben szerepel a Moby-hatás. :idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24957 2017.11.21. 09:39

Tegnap megdemóztam a Battlefront II-t. Az első részt játszva és ezt szigorúan szem előtt tartva egészen jó játék is lehetne, de annyira azért mégsem. Single részt még nem láttam, de bele fogok nyalni abba is majd, mert az érdekel inkább. Nagyon kellett bele valami az első részben is látszott, hogy nincs mit unlockolni akkor kifullad na itt van, de nem jól hát sajnos ez van. Viszont érdekes volt, hogy már a harmadik játékban szanaszét cincáltam az ellent és olyan headshotokat osztottam már kértem elnézést.
Ezek a kártyák sajnos túl OP-k tundak lenni és ezért nagy mínusz az egésznek, de el lehet lenni benne azok nélkül is csak így a top felejtős.
Vannak benne szép részek, de nekem nem tudom valami még mindig hiányzik belőle (talán a játékélmény) persze a 40 playeres szerver lehet nem nekem való ez nem Battlefield, hogy a nagy szerveren jól lehessen tolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24958 2017.11.21. 09:48

Zóanagyvarázsló írta:Én is feltettem, de hogy mi az az auto-aim, én még nem tudom, a GTA III-ban is magam céloztam, de nem esett jól TPS-nek, az biztos. Viszont ha nem állítom át az affinitást egy magra, akkor a prerenderelt intró nem működik, vagyis csak hang van alatta. Na nem mintha ezerszer végig akarnám nézni a stáblistát. Vajon az outrónál is ez lesz? Mert amúgy nem rémlik a játék közben más prerenderelt akármi.
Intró ügyben nem tudok nyilatkozni, nekem az van, ami mindig is volt. Prerenderedre (deszépszó) nem emlékszem.

Auto-aim meg a kontrolleres irányításhoz kell, ugyanis NEM LEHET KAMERÁT FORGATNI vele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24959 2017.11.21. 10:46

kigyi írta:Tegnap megdemóztam a Battlefront II-t. Az első részt játszva és ezt szigorúan szem előtt tartva egészen jó játék is lehetne, de annyira azért mégsem. Single részt még nem láttam, de bele fogok nyalni abba is majd, mert az érdekel inkább. Nagyon kellett bele valami az első részben is látszott, hogy nincs mit unlockolni akkor kifullad na itt van, de nem jól hát sajnos ez van. Viszont érdekes volt, hogy már a harmadik játékban szanaszét cincáltam az ellent és olyan headshotokat osztottam már kértem elnézést.
Ezek a kártyák sajnos túl OP-k tundak lenni és ezért nagy mínusz az egésznek, de el lehet lenni benne azok nélkül is csak így a top felejtős.
Vannak benne szép részek, de nekem nem tudom valami még mindig hiányzik belőle (talán a játékélmény) persze a 40 playeres szerver lehet nem nekem való ez nem Battlefield, hogy a nagy szerveren jól lehessen tolni.
paytowin tragya lett :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24960 2017.11.21. 10:59

Micsu írta:paytowin tragya lett :)
Amíg csak demozom addig nem zavar annyira.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24961 2017.11.21. 18:58

Ha valaki látja valahol a Divinity Enhanced verziót akcióban, légyszi szóljon, köszi! 50% és ilyesmi érdekel, mert nálam ennek óriási kockázata van, hogy a tutorial se megy végig.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24962 2017.11.21. 19:04

karácsony már nincs messze :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24963 2017.11.21. 19:17

No mar mate10pro-ról írok. :)
Hát ismerkedés van, elég fura. Egy apple-féle jol működő bill létezik? Ez a swiftkey egy fos, állandoan mellényomok, pedig nem pici. Valamint a play storet kell még emésszem, azt hittem vmit változott, de kb ugyanaz az otvar mint volt az egész felület, a google forditos magyar szövegek...
Maga a telo fasza, minőségi, jol van összerakva, elég fluid az egész, fasza a kijelző, meg a kamera is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24964 2017.11.21. 19:21

Mekee írta:No mar mate10pro-ról írok. :)
Hát ismerkedés van, elég fura. Egy apple-féle jol működő bill létezik? Ez a swiftkey egy fos, állandoan mellényomok, pedig nem pici. Valamint a play storet kell még emésszem, azt hittem vmit változott, de kb ugyanaz az otvar mint volt az egész felület, a google forditos magyar szövegek...
Maga a telo fasza, minőségi, jol van összerakva, elég fluid az egész, fasza a kijelző, meg a kamera is
A Swiftkey a világ legjobb billentyűzete. Állítsd be a méretet, elrendezést, stb. Imádni fogod, mert pont nem lehet mellényomni. Illetve mellényomhatsz, de lényegtelen, mert megtanulja a szövegedet és már helyetted ír. Én csak nagyjából odanyomok vakon és a többit intézi. 10/10

Ja és loginolj be a swift cloud save-be, hogy az egyedi szavaidat is mentse, másik telónál nem kell többé újrakezdeni a tanítást.

A választható témák befolyásolják a billentyűk méretét, távolságát is, nézz szét mi tetszik.

NOVA LAUNCHERT rakjad fel. DPI-t hekkeljed megfele. (Developer optionsban)

Vagy tegyél fel egy teamviewert és megcsinálom neked távolról tutira a telót. :D (Durva, de tényleg meg lehet)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24965 2017.11.21. 19:26

Micsu írta:karácsony már nincs messze :P
Lószar nem volt az őszi szélen se. :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24966 2017.11.21. 19:35

DanielT írta:Lószar nem volt az őszi szélen se. :rinya:
jó de szülinapomkor nem mindent akcióznak annyira nem vagyok nagy sztár :) karácsonykor szinte minden kap leárazást :P
vagy bedobjam karácsonyi ajándéknak? bár nem biztos hogy te nyered meg :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24967 2017.11.21. 21:09

DanielT írta:A Swiftkey a világ legjobb billentyűzete. Állítsd be a méretet, elrendezést, stb. Imádni fogod, mert pont nem lehet mellényomni. Illetve mellényomhatsz, de lényegtelen, mert megtanulja a szövegedet és már helyetted ír. Én csak nagyjából odanyomok vakon és a többit intézi. 10/10

Ja és loginolj be a swift cloud save-be, hogy az egyedi szavaidat is mentse, másik telónál nem kell többé újrakezdeni a tanítást.

A választható témák befolyásolják a billentyűk méretét, távolságát is, nézz szét mi tetszik.

NOVA LAUNCHERT rakjad fel. DPI-t hekkeljed megfele. (Developer optionsban)

Vagy tegyél fel egy teamviewert és megcsinálom neked távolról tutira a telót. :D (Durva, de tényleg meg lehet)
Az autocorrect az amit egy mp-re sem vagyok hajlandó elviselni. Kipróbáltam, de egyenlőre még nagyon nemgyerebe, állandóan p helyett o-t nyomok, d helyett s-t, pedíg 6" on nem épp kicsik a gombok, és magasságra is elég nagyra lehet lőni, erre pl nagyonjó a 21:9. Meg böngészőben is jó. Külső méretben szinte pont akkora mint a i6 plus, csak nagyobb a hasznos tér. Az ujjlenyomat olvasó fura még így hátul, de az biztos, hogy piszokgyors, szinte oda sem ér az ujjam, és már unlockolt is. Billentyűzetre még túrok valamit, csak van még más is akinek ilyen baja van, hátha van valami protipp :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24968 2017.11.21. 21:27

Mekee írta:Az autocorrect az amit egy mp-re sem vagyok hajlandó elviselni. Kipróbáltam, de egyenlőre még nagyon nemgyerebe, állandóan p helyett o-t nyomok, d helyett s-t, pedíg 6" on nem épp kicsik a gombok, és magasságra is elég nagyra lehet lőni, erre pl nagyonjó a 21:9. Meg böngészőben is jó. Külső méretben szinte pont akkora mint a i6 plus, csak nagyobb a hasznos tér. Az ujjlenyomat olvasó fura még így hátul, de az biztos, hogy piszokgyors, szinte oda sem ér az ujjam, és már unlockolt is. Billentyűzetre még túrok valamit, csak van még más is akinek ilyen baja van, hátha van valami protipp :D
Adj a Swiftkeynek pár napot, nem fogod megbánni. Az autocorrectet meg azért utálod, mert nem használtál még jót. Mobilon semmi másnak nincs értelme, ékezetet 3 éve nem írtam be magamtól, csak a tanítási időszakban.
Avatar
deep

Hozzászólás #24969 2017.11.21. 22:53

Mekee írta:Az autocorrect az amit egy mp-re sem vagyok hajlandó elviselni. Kipróbáltam, de egyenlőre még nagyon nemgyerebe, állandóan p helyett o-t nyomok, d helyett s-t, pedíg 6" on nem épp kicsik a gombok, és magasságra is elég nagyra lehet lőni, erre pl nagyonjó a 21:9. Meg böngészőben is jó. Külső méretben szinte pont akkora mint a i6 plus, csak nagyobb a hasznos tér. Az ujjlenyomat olvasó fura még így hátul, de az biztos, hogy piszokgyors, szinte oda sem ér az ujjam, és már unlockolt is. Billentyűzetre még túrok valamit, csak van még más is akinek ilyen baja van, hátha van valami protipp :D
Úgy állítsd be, hogy ne javítson ki automatikusan, csak javaslatokat tegyen ki és rá tudsz nyomni egy kipótolt teljes szóra 1 karakter leütésével. Überlegzsírabb bill ever.
Avatar
arty

Hozzászólás #24970 2017.11.22. 08:04

Zóanagyvarázsló írta:Az utolsó bosshoz azért jól jött volna háromnál több gránát (demolitionra nem tápoltam egyáltalán). Bár így is be lehetett állni úgy az idióta AI-t legyőzni, hogy ne is tudjon eltalálni. Normálisan játszva viszont elég foskazánnak tűnt a legeslegvége.
már előre rettegek a kolosszus végétől, itt is erősen a lopakodós perkek maxolódtak ki és az a bossoknál nem segít :( :)
Avatar
arty

Hozzászólás #24971 2017.11.22. 08:09

deep írta:Úgy állítsd be, hogy ne javítson ki automatikusan, csak javaslatokat tegyen ki és rá tudsz nyomni egy kipótolt teljes szóra 1 karakter leütésével. Überlegzsírabb bill ever.
hetekig erőszakoltam magam a swiftkeyel, de nem ment. ráadásul update után sokszor visszaálltak alapra a beállításaim.... és mostanra a google keyboard (gboard?) is kellően testreszabható lett (nincs autocorrect ajánlás sor, van számsor, szigetes bill kép).

nekem ez a perfekt :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24972 2017.11.22. 08:28

arty írta:ráadásul update után sokszor visszaálltak alapra a beállításaim....
Pécégá... WAIT! #Telógány!

Hogy te milyen peches mókus vagy! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24973 2017.11.22. 09:41

DanielT írta:Pécégá... WAIT! #Telógány!
Azért amikor először végigfutottam, hogyan kell twrp-t felrakni a kis LG-re majdnem otthagytam a picsába az egészet.
Pedig én már akkor könyékig voltam a droidgányban, amikor itt még a nyomógombos nokia meg a szifon volt a tuti. :fogmosas:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24974 2017.11.22. 09:48

E! Amazon fekete baszás akciok vannak, gondolkodok, hogy behuzok egy PS4-et par exklu miatt.
downsampling es valamivel jobb latvanyt figyelmen kivül hagyva, csak a performanszra fokuszalva van egyaltalan ertelme a PRÖ-nek a szaros 1080p-s kijelzömön?
gyors DF csekk (nem erdekel ezek közül mind, csak erdekesseg):
- FF XII Remake - 30 frem a base-en is
- GT Sport - 60 frem a base-en is
- Uncharted 4 DLC - 30 frem base-en is
- Yakuza 0 & 1 Remake - 60 frem (apro dropokkal neha) base-en is
- Crash Bandicoot Remake - atom 30 frem (cutscene-ben neha double buffer 20-as lock) base-en is
- Persona 5 - ugy latom ez is 30, nem lett agyon-tesztelve
- Horizon hoki - 1080@30 base-en
- Knack 2 - variable 30 felett, de van benne opcionalis cap base-en is
- Last Guardian - NA EZ bosszant, 23-30 frem, inkabb 27 altalaban base-en. PRÖ majdnem atom 30.
- FF XV - 30 frem megvanik base-en is, csak szar a pacing. mint PRÖ-n is... bar ez lesz pöcöre is, szal nem szamit.

csak mert PS4 Slim 200 ojro vs PRÖ 350. :fejvakaras:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24975 2017.11.22. 10:22

benőmenő írta:Azért amikor először végigfutottam, hogyan kell twrp-t felrakni a kis LG-re majdnem otthagytam a picsába az egészet.
Pedig én már akkor könyékig voltam a droidgányban, amikor itt még a nyomógombos nokia meg a szifon volt a tuti. :fogmosas:


Xiaomi-ra ez csak ennyi:
Felmásolod a memóriába és utána parancssorban csak ennyi: fastboot boot recovery.img és twrp-ből felrakod a twrp-t :D lol
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24976 2017.11.22. 10:59

kigyi írta:Xiaomi-ra ez csak ennyi:
Felmásolod a memóriába és utána parancssorban csak ennyi: fastboot boot recovery.img és twrp-ből felrakod a twrp-t :D lol
És a bootloadert ki fogja unlockolni, hogy ennek legyen hatása? ;) Az a pokol a Xiaomi-nál, kínai weboldalon igényelni, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24977 2017.11.22. 11:16

SlickAdam írta:E! Amazon fekete baszás akciok vannak, gondolkodok, hogy behuzok egy PS4-et par exklu miatt.
downsampling es valamivel jobb latvanyt figyelmen kivül hagyva, csak a performanszra fokuszalva van egyaltalan ertelme a PRÖ-nek a szaros 1080p-s kijelzömön?
gyors DF csekk (nem erdekel ezek közül mind, csak erdekesseg):
- FF XII Remake - 30 frem a base-en is
- GT Sport - 60 frem a base-en is
- Uncharted 4 DLC - 30 frem base-en is
- Yakuza 0 & 1 Remake - 60 frem (apro dropokkal neha) base-en is
- Crash Bandicoot Remake - atom 30 frem (cutscene-ben neha double buffer 20-as lock) base-en is
- Persona 5 - ugy latom ez is 30, nem lett agyon-tesztelve
- Horizon hoki - 1080@30 base-en
- Knack 2 - variable 30 felett, de van benne opcionalis cap base-en is
- Last Guardian - NA EZ bosszant, 23-30 frem, inkabb 27 altalaban base-en. PRÖ majdnem atom 30.
- FF XV - 30 frem megvanik base-en is, csak szar a pacing. mint PRÖ-n is... bar ez lesz pöcöre is, szal nem szamit.

csak mert PS4 Slim 200 ojro vs PRÖ 350. :fejvakaras:
Úgyis eladod nem? De. A Prő-t meg könnyebb lesz. Tedd bele azt az extra 150-et, szerintem bőven megéri.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24978 2017.11.22. 13:04

DanielT írta:És a bootloadert ki fogja unlockolni, hogy ennek legyen hatása? ;) Az a pokol a Xiaomi-nál, kínai weboldalon igényelni, stb.
2 perces folyamat csak ki kell várni utána a 3 napot :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24979 2017.11.22. 18:31

ezer eve esedekes (sztem minimum 10-szer kerdeztelek mar titeket, hogy mit kene venni) a monitor vasar. behuztam fekete lebenyben egy ilyen csövest E!
Spoiler
de, tenyleg csöves Benkö. BenQ EW2775ZH. 1080p, 60Hz, 27 col. AMVA+ panel, 4ms GTG, semi-gloss. mindenesetre kiwi vagyok, hogy a matuzsalem hoki 22 colosom utan mit ad. :vigyor2:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24980 2017.11.22. 19:54

tess DT

csak 13 a divinity stemen, kérned kellett csak :P

egyébként mi a tököm ez a sale? szokott ez lenni? jobb mint ami halottak napján volt
Avatar
deep

Hozzászólás #24981 2017.11.22. 20:16

SlickAdam írta:ezer eve esedekes (sztem minimum 10-szer kerdeztelek mar titeket, hogy mit kene venni) a monitor vasar
Nekem épp holnap jön egy LG 32MP58HQ-P. 32" IPS panel egy szintén csöves 27"es VA paneles Benq-t vált le. Kösz a tippet Tasman és DT. Meglássuk jobb lesz-e.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24982 2017.11.22. 20:53

deep írta:Nekem épp holnap jön egy LG 32MP58HQ-P. 32" IPS panel egy szintén csöves 27"es VA paneles Benq-t vált le. Kösz a tippet Tasman és DT. Meglássuk jobb lesz-e.
Én nem adtam ezt a tippet, rám ne kendd! :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24983 2017.11.22. 20:54

Micsu írta:tess DT

csak 13 a divinity stemen, kérned kellett csak :P

egyébként mi a tököm ez a sale? szokott ez lenni? jobb mint ami halottak napján volt
Jaja, köszi! Rántom is be, meg mellé az Evil Within 2-t is. Ez tényleg jobb sale, mint bullshit Halloween.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24984 2017.11.22. 21:00

Én már 24 colon rosszul vagyok a fullhd homálytól, ha huzamosabb ideig laptopot (ugyanugy fullhd, csak kisebb képernyő), vagy ipadet nyomkodok.
Persze gamingra bőven jó lehet 24col fölött is, ha hátrébb ülsz.
Avatar
deep

Hozzászólás #24985 2017.11.22. 21:05

DanielT írta:Én nem adtam ezt a tippet, rám ne kendd! :DD
Egyetértettél vele, hogy ez fasza. Innentől kezdve bűnrészes vagy, ha szar lesz. :eplus2:
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24986 2017.11.22. 21:19

@SlickAdam EW2440-es Benq-m van, életem legroszabb monitorvásárlása volt. Nincsenek rajta a szokásos anti-glare coatingok, ezért MINDEN fényviszonyban szétbassza a szememet. A mellette lévő ősrégi panel tökéletesen üzemel. Lehet, hogy rosszak a színei, de legalább használható.
Erre az egyre érdemes figyelni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24987 2017.11.22. 21:19

SlickAdam írta:ezer eve esedekes (sztem minimum 10-szer kerdeztelek mar titeket, hogy mit kene venni) a monitor vasar. behuztam fekete lebenyben egy ilyen csövest E!
Spoiler
de, tenyleg csöves Benkö. BenQ EW2775ZH. 1080p, 60Hz, 27 col. AMVA+ panel, 4ms GTG, semi-gloss. mindenesetre kiwi vagyok, hogy a matuzsalem hoki 22 colosom utan mit ad. :vigyor2:
Kép
Erről a semi gloss-ról majd csattinthatnál képet kikapcsolt állapotban, féloldalt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24988 2017.11.22. 21:21

Oldern the first írta:@SlickAdam EW2440-es Benq-m van, életem legroszabb monitorvásárlása volt. Nincsenek rajta a szokásos anti-glare coatingok, ezért MINDEN fényviszonyban szétbassza a szememet. A mellette lévő ősrégi panel tökéletesen üzemel. Lehet, hogy rosszak a színei, de legalább használható.
Erre az egyre érdemes figyelni.
Itten glossy buzulás vanik ám! :nezze: Ha nem lehet benne borotválkozni, akkor kuka. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24989 2017.11.22. 21:22

Lement a planet earth 2 4kban :)

Gyonyoru :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24990 2017.11.22. 21:52

Ejj, de rohadt jól néz ki ez a Divinity, pont olyan, amire vágytam. Kíváncsi vagyok, hogy elég kemény leszek -e hozzá.

Vissza: “Leáldozott.hu”