A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24851 2017.11.18. 22:46

Amúgy onnan jutott eszembe, hogy regisztrálok ide, mert az asszony már vagy második órája duelezik Tekken 7-ben valakivel (elég szoros meccseket nyomnak), és rámnéz: "te, ez lehet hogy valami magyar vagy valami, mert még mindig nem leavelt, és lehet hogy ismer." Kérezem tőle hogy ki az, mondja: valami aabsx :D aabyssx!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24852 2017.11.19. 08:39

Oldern the first írta:NA KI TÉRT IDE VISSZA NOSZTALGIÁBÓL? NA KICSODA?
Na, aki erre számított az tegye fel a kezét. Majd tegye le és szégyellje el magát, amiért hazudott. :D

Helóka. :vigyor: Ezek szerint működik az orosz scriptet távoltartó kérdés/válasz regisztráció, kíváncsi voltam már! :eljen:

Az asszony a te nickeddel Tekkenezik, vagy honnan gondolta a kapcsolatot? Aby ősmagyar, szittya nevét felismerte? :idiota:
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24853 2017.11.19. 08:54

A Steames accounttal nyomja, nem nagyon merültünk bele így 10+ év Steam után, hogy egyáltalán érdemes vagy lehet-e csak így ad-hoc variálni a neveket, úgyhogy nem erőltettük. :D
Amúgy jól látom hogy a nagy leáldozásba végül mindenki csak megérkezett a maszterrácse világába? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24854 2017.11.19. 09:08

Meg a vegen kiderul h Oldern noje is bucira veri abyt? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24855 2017.11.19. 09:15

Oldern the first írta:Amúgy jól látom hogy a nagy leáldozásba végül mindenki csak megérkezett a maszterrácse világába? :D
Kb ja. Te most merre? Általában+platformokat illetően. Podcastben se vagy az utóbbi időben.

szerk: A Gamer365 csapata is erősen átment Pc-re, a Nintendo felszopás mellett.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24856 2017.11.19. 09:27

Micsu : Nem Aby ügyesebb volt az asszonynál, aki jelenleg jobb Tekkenben, mint én. Xiayou a mainem most, nehezen tanulható karakter, idő kell még :D

DT: A Gamer365-ből én úgy két hete kiléptem, túl sok volt a felesleges konfliktus egy-két taggal, meg voltak dolgok, amik már nagyon nem voltak számomra önazonosak, felesleges idegeskedést okoztak. Amúgy pécén nyomulok kizárólag, a PS4-et egy év után eladtam, miután kiderült hogy a Nier Automata jön pécére is :D.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24857 2017.11.19. 10:44

Oldern the first írta:Micsu : Nem Aby ügyesebb volt az asszonynál, aki jelenleg jobb Tekkenben, mint én. Xiayou a mainem most, nehezen tanulható karakter, idő kell még :D

DT: A Gamer365-ből én úgy két hete kiléptem, túl sok volt a felesleges konfliktus egy-két taggal, meg voltak dolgok, amik már nagyon nem voltak számomra önazonosak, felesleges idegeskedést okoztak. Amúgy pécén nyomulok kizárólag, a PS4-et egy év után eladtam, miután kiderült hogy a Nier Automata jön pécére is :D.
Nier+Tekken, ti nagyon egy síkon mozogtok Aby-val. :) Jó kis japó cuccok, nincs is rájuk jobb platform a pécénél. :D Mondhatjuk, hogy a PS2 szellemi örököse... :idiota:

Gamerben (csak a podcastot hallgatom) Klára a legjobb és leghitelesebb arc szinte, gondolom vele jóban voltál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24858 2017.11.19. 11:45

Oldern the first írta:Micsu : Nem Aby ügyesebb volt az asszonynál, aki jelenleg jobb Tekkenben, mint én. Xiayou a mainem most, nehezen tanulható karakter, idő kell még :D

DT: A Gamer365-ből én úgy két hete kiléptem, túl sok volt a felesleges konfliktus egy-két taggal, meg voltak dolgok, amik már nagyon nem voltak számomra önazonosak, felesleges idegeskedést okoztak. Amúgy pécén nyomulok kizárólag, a PS4-et egy év után eladtam, miután kiderült hogy a Nier Automata jön pécére is :D.
Akkor még gyakoroljon, mert szeretnék streamet arról, ahogy egy nő alázza aabyt, előbb a Tekkenben, aztán az Árpád hídnál!

Nálam meg három konzol is aktív állományban van, és bezzeg bevásárlás után Moby is rendre elhúz, hogy én legyek a topik vérkoznolosa :rinya:

De azt már értem, hogy a konfliktushiányod miatt néztél be :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24859 2017.11.19. 12:00

Zóanagyvarázsló írta:Akkor még gyakoroljon, mert szeretnék streamet arról, ahogy egy nő alázza aabyt, előbb a Tekkenben, aztán az Árpád hídnál!

Nálam meg három konzol is aktív állományban van, és bezzeg bevásárlás után Moby is rendre elhúz, hogy én legyek a topik vérkoznolosa :rinya:

De azt már értem, hogy a konfliktushiányod miatt néztél be :ravasz1:

Micsinálok? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24860 2017.11.19. 12:12

Moby írta:Micsinálok? :D
Jogos, inkább mi nem. Nagyon hallgatsz az Xbox One X- és az AC-élményeidről is, pedig akár napról napra is változhat, hogy faszák vagy égetni valók. Egyáltalán az előbbi megvan még, és ha igen, hány példány?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24861 2017.11.19. 12:17

Moby írta:Micsinálok? :D
Amit mindig. Kitör a szerelem és elvonulsz a mézeshetekre, ahol beolajozva megy napi 24 órában a gangbang, tripla anállal. Aztán elkapsz valami écT és jössz vissza gyógyulni és rehabilitálódni testileg és lelkileg. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24862 2017.11.19. 12:33

Pl napok óta kétségek között gyötrődök, hogy a feleséged megkapja -e a napi VR adagot. ;(((
Avatar
Moby

Hozzászólás #24863 2017.11.19. 12:39

Zóanagyvarázsló írta:Jogos, inkább mi nem. Nagyon hallgatsz az Xbox One X- és az AC-élményeidről is, pedig akár napról napra is változhat, hogy faszák vagy égetni valók. Egyáltalán az előbbi megvan még, és ha igen, hány példány?
Mer nincsenek. Áll minden :(


/jó, tegnap toltam pici resi7-et vr-ben. gts sem megy (megjött a wheelstandprom, rászereltem a T150-et, és eddig jutott a projekt momentán, ac áll, pedig tetszik nagyon, bf2-ben képtelen vagyok a 10 órámat lepörgetni)
Semmire nincs idő :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #24864 2017.11.19. 12:44

DanielT írta:Pl napok óta kétségek között gyötrődök, hogy a feleséged megkapja -e a napi VR adagot. ;(((

Emiatt ne aggódj. Minden nap megkapja! :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24865 2017.11.19. 12:46

Moby írta:Emiatt ne aggódj. Minden nap megkapja! :P
Ekkora kamut! :D Max tényleg virtuálisan. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24866 2017.11.19. 12:49

Egyébként lekaptam X-te a BC-zett RDR-t. Megnéztem hogy fut, be is rántott azonnal. Nagyon szívesen tolnám végig megint azt is! Kéne egy hét szabi basszameg :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24867 2017.11.19. 12:52

Moby írta:Egyébként lekaptam X-te a BC-zett RDR-t. Megnéztem hogy fut, be is rántott azonnal. Nagyon szívesen tolnám végig megint azt is! Kéne egy hét szabi basszameg :(
Van felbontás boost is a BC-nél? Gondolom a frémet alapból rendberakja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24868 2017.11.19. 12:56

DanielT írta:Van felbontás boost is a BC-nél? Gondolom a frémet alapból rendberakja.
felbontásboost nincs, de a frém fasza. Hihetetlen mennyire rendben van az a játék mai szemmel is. Csodás. Legszívesebben most hazarombolnék, és nyomnám befele.

/amúgy van olyan bc-ben ami enhanced 4k-ig. Mirror's edge pl.
Avatar
arty

Hozzászólás #24869 2017.11.19. 13:04

DanielT írta:Pl napok óta kétségek között gyötrődök, hogy a feleséged megkapja -e a napi VR adagot. ;(((
engem az érdekelne, hogy lett-e dirt rally vr! (de nem azé, hogy utána szétszedjem ám, mint te! :P engem az igszperiensz érdekel, hótkomolyan!)

---

szia Oldern!

---

tegnap NAGYON közel álltam egy wiiU vásárláshoz. először a fiammal nyomtuk a super mario 3d landot, majd jött a lányom + barátnője és akkor 4en.
kurtajó cucc, best coop platformer (mármint nem jut eszembe jobb, elég feledékeny vagyok), persze lehet h későbbre elfárad, de most úgy tolja az ötleteket, változatosságot, hogy ihaj... ez is lett a baj:
egy idő után a tabletgamepadon kellene baszkurálni a platformokat, aztán meg fújkodni(!) a mikrofonját...
- ez cemu-n bugos, nem megy, csak hárman játszhatnak én kimaradok, stb (persze van megoldás, de nem volt erőnk kivárni a GÁNYT)
- valódi wiiu-n is frusztrálna ez a fajta "változatosság". értelmetlen baromságnak tűnik a VALÓDI platforming HELYETT/mellett. persze még sose próbáltam fújkálni, nDS-em se volt ;) (okkal...)

egyébként az emu nem százas, még "perfektre hekkelve" se :( van akadozás, berángás itt-ott. na, ilyenkor agyaltam el h wiiu+a 3 játék ami érdekel és/de....
- három játékért még egy porfogó?! (pont most, amikor amúgy is eléggé eszaporodtak?)
- kell venni +3 prókontrollert, ami ugye eléggé nintendóárazású, ráadásul máshoz nem jó (szarabb mint a ds3/ds4/x-kontrollerek)
- esetleg hack+gány^2 a pées kontikhoz
- wii/gc játékokért a további gányolás igénye ugyanugy megvan...

inkább kivárom (+kicsit támogatom) az új cemut. (ezmégse megy, csak patreon. NEM fizetek áfát a lőrincnek a támogatásér!)
dkc-re szvsz ezzel az akadozással még nem jó, anno a wii emu jobb állapotban volt, amikor letoltam az akkor aktuális részt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24870 2017.11.19. 13:09

arty írta:engem az érdekelne, hogy lett-e dirt rally vr! (de nem azé, hogy utána szétszedjem ám, mint te! :P engem az igszperiensz érdekel, hótkomolyan!)

---

szia Oldern!

---

tegnap NAGYON közel álltam egy wiiU vásárláshoz. először a fiammal nyomtuk a super mario 3d landot, majd jött a lányom + barátnője és akkor 4en.
kurtajó cucc, best coop platformer (mármint nem jut eszembe jobb, elég feledékeny vagyok), persze lehet h későbbre elfárad, de most úgy tolja az ötleteket, változatosságot, hogy ihaj... ez is lett a baj:
egy idő után a tabletgamepadon kellene baszkurálni a platformokat, aztán meg fújkodni(!) a mikrofonját...
- ez cemu-n bugos, nem megy, csak hárman játszhatnak én kimaradok, stb (persze van megoldás, de nem volt erőnk kivárni a GÁNYT)
- valódi wiiu-n is frusztrálna ez a fajta "változatosság". értelmetlen baromságnak tűnik a VALÓDI platforming HELYETT/mellett. persze még sose próbáltam fújkálni, nDS-em se volt ;) (okkal...)

egyébként az emu nem százas, még "perfektre hekkelve" se :( van akadozás, berángás itt-ott. na, ilyenkor agyaltam el h wiiu+a 3 játék ami érdekel és/de....
- három játékért még egy porfogó?! (pont most, amikor amúgy is eléggé eszaporodtak?)
- kell venni +3 prókontrollert, ami ugye eléggé nintendóárazású, ráadásul máshoz nem jó (szarabb mint a ds3/ds4/x-kontrollerek)
- esetleg hack+gány^2 a pées kontikhoz
- wii/gc játékokért a további gányolás igénye ugyanugy megvan...

inkább kivárom (+kicsit támogatom) az új cemut.
dkc-re szvsz ezzel az akadozással még nem jó, anno a wii emu jobb állapotban volt, amikor letoltam az akkor aktuális részt.
Klasszik Nintendo barrier, hogy megfosszák az emberek nagy részét a szoftvertúszaiktól. És az EA ellen lázad a nép, ezt a kacatgyárat meg piedesztálra emelik. A Donkey+Galaxy-kat is a Wii gimmickek cseszték csak el, a hulladék kontrollerbe épített idióta megoldások... szerencsére elég jól ki lehetett irtani őket, de Galaxy2-höz pl két profilt kellett felváltva használnom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24871 2017.11.19. 13:09

arty írta:tegnap NAGYON közel álltam egy wiiU vásárláshoz. először a fiammal nyomtuk a super mario 3d landot, majd jött a lányom + barátnője és akkor 4en.
kurtajó cucc, best coop platformer (mármint nem jut eszembe jobb, elég feledékeny vagyok), persze lehet h későbbre elfárad, de most úgy tolja az ötleteket, változatosságot, hogy ihaj... ez is lett a baj:
egy idő után a tabletgamepadon kellene baszkurálni a platformokat, aztán meg fújkodni(!) a mikrofonját...
elöszöris 3D WORLD! ;)
tolja vegig az ötleteket termeszetesen, de azert nem lesz belöle gamepad ujjazás nonstop a vegere.:D neha van 1-2 palya, ahol a blokkokat tapival kapcsolod es hasonlok. ötletesek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24872 2017.11.19. 13:09

arty írta:engem az érdekelne, hogy lett-e dirt rally vr! (de nem azé, hogy utána szétszedjem ám, mint te! :P engem az igszperiensz érdekel, hótkomolyan!)
.

Maj' ha lesz olcsóan. De 10k-s alapjáték+4k vr-esítés ennyi más parkoló mellett nem az a deal, amire rámozdulok.
Avatar
arty

Hozzászólás #24873 2017.11.19. 13:28

Moby írta:Maj' ha lesz olcsóan. De 10k-s alapjáték+4k vr-esítés ennyi más parkoló mellett nem az a deal, amire rámozdulok.
a vr pécregányolása nem opcio? mert az ikszperiensz azon része is érdekel ám :D

slickadam: keverem :( guglizni is pokol volt miatta, mindig elrontottam :)
amugy ha egyedül játszod wiiu-n, akkor ez azt jelenti, h CSAK a tablettel lehetne tolni?! :wilting:

dt: wiimotet, nuncsakut még akár vettem is volna (railshooterezni is jó lehet + pécén is), de ez a tabletesdi, ez ... :(
(most azt hagyjuk, hogy a wiinuncsaku konti része mekkora redvedék és mennyivel jobb volt az xboxjoyal pl egy dkc)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24874 2017.11.19. 13:34

arty írta:slickadam: keverem :( guglizni is pokol volt miatta, mindig elrontottam :)
amugy ha egyedül játszod wiiu-n, akkor ez azt jelenti, h CSAK a tablettel lehetne tolni?! :wilting:
meg szerencse, hogy kapsz tablet-et minden gephez es miutan megszoktad, hogy szelesebben fogod, mint egy hagyomanyos kontrollert, rajössz, hogy valojaban kurva jo "kontroller". es most totti bologat odafent.
Avatar
arty

Hozzászólás #24875 2017.11.19. 14:01

SlickAdam írta:meg szerencse, hogy kapsz tablet-et minden gephez es miutan megszoktad, hogy szelesebben fogod, mint egy hagyomanyos kontrollert, rajössz, hogy valojaban kurva jo "kontroller". es most totti bologat odafent.
igen, totti nagyon sokszor győzködött, hogy jó az :)
CSAKHOGY 10 év megszokása szól ellene (klasszik, mai gamepad kialakítás)...
és az ms is elköltött a one kontrollerére 100 millió $-t és mégse egy hótszéles műanyag izére rakták gombákat, gombokat! :nezze: - miért nem, ha ergonomiailag az a tuti?
lehet h azért nem, mert csak "kényszertuti" és/vagy "nemannyiraszar" csak, mint ahogy kinéz/elképzeled milyen lehet? ;)

leegyszerüsítve: hányszor jutott eszedbe, amikor nem a tablettel játszottál valahol, valamikor, valamit, hogy megguglizd, nem-e lehetne ezt a nintendótáblakontrollerrel játszani, valami gányolt, dongle-s, stb módon? ;) ;) ;) mert én anno küzdöttem a ds3 ellen, h valahogy a 360as kontival nyomhassam odaát is az efpéeseket, pl.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24876 2017.11.19. 14:21

arty írta:igen, totti nagyon sokszor győzködött, hogy jó az :)
CSAKHOGY 10 év megszokása szól ellene (klasszik, mai gamepad kialakítás)...
és az ms is elköltött a one kontrollerére 100 millió $-t és mégse egy hótszéles műanyag izére rakták gombákat, gombokat! :nezze: - miért nem, ha ergonomiailag az a tuti?
lehet h azért nem, mert csak "kényszertuti" és/vagy "nemannyiraszar" csak, mint ahogy kinéz/elképzeled milyen lehet? ;)

leegyszerüsítve: hányszor jutott eszedbe, amikor nem a tablettel játszottál valahol, valamikor, valamit, hogy megguglizd, nem-e lehetne ezt a nintendótáblakontrollerrel játszani, valami gányolt, dongle-s, stb módon? ;) ;) ;) mert én anno küzdöttem a ds3 ellen, h valahogy a 360as kontival nyomhassam odaát is az efpéeseket, pl.
nincsen semmifele csakhogy. kurvara mindegy milyen tavol vannak a kezeid. teljesen rendben van a wiiU gamepad. en se azon kezdtem el jatszani, ha jol emlekszek...

pontosan. TE elkepzeled, en meg jatszottam vele eleget es tudom, hogy hülyeseg rinyalni miatta tapasztalat nelkül. :integet2:

hogy hanyszor jutott eszembe? egyszer se, mert nem gondolom, hogy ez a legjobb kontroller. azt csak behaluztad :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24877 2017.11.19. 16:18

jol emlekszek vannak itt synthwave "buzik"? vagy csak ugy jo, ha neonfenyes jatekkal tarsul? mindenesetre ez itt hagyom csak ugy... tuti jo atom zene aranyos klippel.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #24878 2017.11.19. 17:09

arty írta:a vr pécregányolása nem opcio? mert az ikszperiensz azon része is érdekel ám :D
De! Erre van időm! :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24879 2017.11.19. 17:12

SlickAdam írta:jol emlekszek vannak itt synthwave "buzik"? vagy csak ugy jo, ha neonfenyes jatekkal tarsul? mindenesetre ez itt hagyom csak ugy... tuti jo atom zene aranyos klippel.
Na, ez télleg jó! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24880 2017.11.19. 17:16

SlickAdam írta:jol emlekszek vannak itt synthwave "buzik"? vagy csak ugy jo, ha neonfenyes jatekkal tarsul? mindenesetre ez itt hagyom csak ugy... tuti jo atom zene aranyos klippel.
Jelen. Nem rossz cucc, de ezekhez az ének többnyire felesleges.

Én ennek a fickónak a mukásságát ajánlom cserébe:

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24881 2017.11.19. 17:17

E! Meg lehet nézni a bunyóimat, mert általában bekapcsolom a streamet twitchen. ;)
@Oldern, vegyé fe gőzbarátnak, játszhatunk majd. Ritkán járok zöld rangok között, mert magasabban vannak a karaktereim, nem is tudtam, hogy Te is játszol. Tegnap új karaktert próbáltam.
Avatar
arty

Hozzászólás #24882 2017.11.19. 18:12

SlickAdam írta:nincsen semmifele csakhogy. kurvara mindegy milyen tavol vannak a kezeid. teljesen rendben van a wiiU gamepad. en se azon kezdtem el jatszani, ha jol emlekszek...
pontosan. TE elkepzeled, en meg jatszottam vele eleget es tudom, hogy hülyeseg rinyalni miatta tapasztalat nelkül. :integet2:
hogy hanyszor jutott eszembe? egyszer se, mert nem gondolom, hogy ez a legjobb kontroller. azt csak behaluztad :)
tehát ha egyedül tolod, a rosszabb kontrollerrel vagy kénytelen játszani :(
mert én csak ennyit szerettem volna, ha igazolsz... :P

(és most hagyjuk, hogy de nem annyira gáz vagy egész jó vagy az is kurvajó, ha a klasszik pad meg mégkurvajobb, RÁADÁSUL azt megszokni sem KÉNYTELEN az ember :P)

---

egyébként elkapott a gépszíj és megnéztem a captain toadot IS: bűbájos graf, jópofa logikai őrület (el tudom képzelni, h a végére micsoda pályák lehetnek...)
lehet h tologatom/-nám... meglátjuk (itt annyira nem para az emu, ha akad is néha, nem ANNYIRA akciócucc, h bezavarjon)
és ez így már 4 cím. hm. (dkc, ami emun kvázi játszhatatlan. sm3dw ami emun elég gány. mk8 ami emun kicsit akad. és toad, ami emun is egész oké.)

egyébként az hogy pécén a nintendo sztórból lopom a cuccot, az nem valami jó érzés :D
(egy dolog ütni őket, meg nem venni semmit tőlük... szegény luzerek, há' miféle rencerük van ezeknek, h "megtehetem"?!)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24883 2017.11.19. 18:31

arty írta:egyébként az hogy pécén a nintendo sztórból lopom a cuccot, az nem valami jó érzés :D
(egy dolog ütni őket, meg nem venni semmit tőlük... szegény luzerek, há' miféle rencerük van ezeknek, h "megtehetem"?!)
ja, olvastam, hogy ganyolt 3DS-en is gyakorlatilag kaloz store van. klikk es tölti lefele... ehhez azert kell arc.

nemtom amugy mit szenvedsz ezzel a WiiU-val. szeretnel vele jatszani, nem draga es NEM kerülnel a pokolra, ha megvenned. szorakozza baszki,
Avatar
arty

Hozzászólás #24884 2017.11.19. 18:33

DanielT írta:Jelen. Nem rossz cucc, de ezekhez az ének többnyire felesleges.
Én ennek a fickónak a mukásságát ajánlom cserébe:
phpBB [media]
na ez odacsapott :D nem tudtam magamról, hogy ennyire bírom az ilyet, de már a srác 5. videoja megy, a családom pedig sír h elégmá' - az vigasztal, hogy nem járt nálunk, nem maradtam le koncertjéről :) :(

:worship: :worship: :worship:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24885 2017.11.19. 18:34

en szeressem a vokalt. menö a dal eleje, ahogy belekezd sztem. viszont a refren tenyleg eleg gagyor.:)
DanielT írta:Én ennek a fickónak a mukásságát ajánlom cserébe
jofele valoban, thx
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24886 2017.11.19. 18:37

Üdv, a (ha jól értem) régi-új tagunknak! :integet2:
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24887 2017.11.19. 19:15

Ha már Synthwave:

phpBB [media]


Benőmenő: Köszi. Igen, én nem ma kezdtem itt : D Kb 15 éve, gimiből! Napi egy óra netünk volt a könyvtárban, és azt csináltam, hogy konkrétan lementegettem floppykra textként a fórum utolsó bejegyzéseit (meg az indexes konzol topikét, asszem), és otthon a net nélküli gépen olvasgattam : D Régi szép idők!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24888 2017.11.19. 19:19

Szüttyögő tempóban ugyan, de végére értem az alien isolationnak.
Röviden: Nem vagyok kimondottan alien/sem "horror" fan, de ez kurvajó volt! :eljen: , valahogy így kell játékot összerakni.
Egyetlen -hatalmas- bűnük a 30frames átvezetők. Azt képtelen vagyok megbocsájtani.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24889 2017.11.19. 19:35

Erről a Stranger Things ugrott be, nemrég néztem végig az egészet, és a zene nagyon átjött. Persze a sorozat is, mindenképpen.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24890 2017.11.19. 21:14

Csodás ez az új need for shit paycheck (nem)
Sajnálom aki ezért pénzt adott ki, FH3 és crew koppintás szaga van, de csak amolyan jó türhő mód sikerült koppintani, mert míg az előbbi kettő a maga világában jó volt, najó inkább a fh3 volt nagyonjó, és a crew meg meeeh, elmegy, addíg nfsben minden elemet láttam már máshol jobban megoldva. Sztorit inkább hagyjuk is, szánalmas, hogy nem lőtték fejbe maguk akik ezt elkövették a készítés alatt.

Bónusz:
Fagyottharapás kivillantja fogafehérjét

Spoiler
Full ultra minden, 1440p... Ha nem haltál meg a textúrák látványától, akkor ajánlom még a forgó felni és álló gumi és aszfalt fenomenális kompozícióját
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24891 2017.11.19. 21:47

DanielT írta:Jelen. Nem rossz cucc, de ezekhez az ének többnyire felesleges.

Én ennek a fickónak a mukásságát ajánlom cserébe:

janhammercrocketstheme.mp4
Jó, hát ez akkora cheat, mint Bachot linkelni, bazzeg! A múltkori Vice City "Remastered" tréler is akkorát ütött, hogy azóta folyamatosan küzdök magammal, hogy ne telepítsem a játékot.

Persze majd sor kerül rá, a sok féligjátszás után a GTA III is jól esett idén végig. Vicces, hogy abban elsütöttek egy csomó Scarface-számot (Miami, ugye) a VC előtt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24892 2017.11.19. 21:49

Moby írta:Mer nincsenek. Áll minden :(


/jó, tegnap toltam pici resi7-et vr-ben. gts sem megy (megjött a wheelstandprom, rászereltem a T150-et, és eddig jutott a projekt momentán, ac áll, pedig tetszik nagyon, bf2-ben képtelen vagyok a 10 órámat lepörgetni)
Semmire nincs idő :(
Ja, hasonló cipő, megint betáraztam játékokból és platformokból, aztán nincs időm semmire. Bár valószínűleg az év végi számadásnál pofán leszek verve, ha panaszkodok.

Azért a kedvenc Wolfenstein: The New Ordered végigment a múlt héten, és bejött :fogmosas: Talán még arty is végig tudná játszani überen, csak az utolsó boss egy rohadék szemétláda, akit olcsó trükkel kellett lealáznom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24893 2017.11.19. 21:54

Azért egy kis VC muszáj volt benyomnom a kommenteléshez háttérnek az eredetileg tervezett Rammstein helyett.

phpBB [media]


Mondjuk a Turn Up the Radio az nálam már az Alpha Protocol egyik bossfightjával egyenlő, akit legnehezebb szinten külön tápolás és harci képességekre tett egyetlen pont nélkül próbáltam leverni vagy ezerszer. Azóta a záróizmaimmal is el tudom dúdolni bármikor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24894 2017.11.19. 21:57

DanielT írta:Klasszik Nintendo barrier, hogy megfosszák az emberek nagy részét a szoftvertúszaiktól. És az EA ellen lázad a nép, ezt a kacatgyárat meg piedesztálra emelik. A Donkey+Galaxy-kat is a Wii gimmickek cseszték csak el, a hulladék kontrollerbe épített idióta megoldások... szerencsére elég jól ki lehetett irtani őket, de Galaxy2-höz pl két profilt kellett felváltva használnom.
Ja, ezzel becsesznek a BC-nek is meg mindennek. A kérdés az, hogy ez tényleg minden érintett játékban hoz pluszt, vagy marad egy néha jól működő gimmick szintjén? Na jó, a Duck Huntban és NES-es társaiban még legalább a Zappert bírtam. (Fura is nekem a NES Mini DH nélkül, a platform esszenciájához hozzátartozott.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24895 2017.11.19. 22:52

Zóanagyvarázsló írta:Jó, hát ez akkora cheat, mint Bachot linkelni, bazzeg! A múltkori Vice City "Remastered" tréler is akkorát ütött, hogy azóta folyamatosan küzdök magammal, hogy ne telepítsem a játékot.
Hehe, én el is buktam ez a küzdelmet azonnal! :D Úgy ment az install valami éjjel 11 után is, hogy csak úgy zörgött.

Viszont a háborút is gyorsan elveszítettem, mert valamiért nem megy rendesen Steam Streaminggel. :( Persze valami DX 8.1, tehát nem csoda, de azért örültem vón.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24896 2017.11.19. 23:35

DanielT írta:Hehe, én el is buktam ez a küzdelmet azonnal! :D Úgy ment az install valami éjjel 11 után is, hogy csak úgy zörgött.

Viszont a háborút is gyorsan elveszítettem, mert valamiért nem megy rendesen Steam Streaminggel. :( Persze valami DX 8.1, tehát nem csoda, de azért örültem vón.
Én is elgyengültem, és az én steames verziómban mókolás nélkül benne vannak a kivágott zenék! :eljen: Remélem, az én trackjeimet artyéból tették át :hehe:

A Reborn meg a GInput majd felmegy rá, és királyság lesz.

Amúgy a hangulatot minek sikerült még hasonlóan frankón megragadni? A Hotline Miami persze szintén über (újrázni kéne PC-n), de innen valaki próbálta a folytatást? A Kung Fury játszva is van annyira poén, mint nézve?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24897 2017.11.20. 10:29

Zóanagyvarázsló írta:Én is elgyengültem, és az én steames verziómban mókolás nélkül benne vannak a kivágott zenék! :eljen: Remélem, az én trackjeimet artyéból tették át :hehe:

A Reborn meg a GInput majd felmegy rá, és királyság lesz.

Amúgy a hangulatot minek sikerült még hasonlóan frankón megragadni? A Hotline Miami persze szintén über (újrázni kéne PC-n), de innen valaki próbálta a folytatást? A Kung Fury játszva is van annyira poén, mint nézve?
Na, most ezzel a moddal fogok szívni egész este, köszi. :boxer:

A Hotline első része is inkább idegesített, mint élveztem, de kapott esélyt a második rész valami bundle miatt. Szerintem az első pályát se csináltam meg, valamiért azonnal elveszített.

A Kung Fury -t nem poén játszani, hanem az a "játék" egy poén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24898 2017.11.20. 11:01

Szokásos nekem való Ánuszteszt, ami megerősíti az összes előítéletemet. :D

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #24899 2017.11.20. 11:19

DanielT írta:Szokásos nekem való Ánuszteszt, ami megerősíti az összes előítéletemet. :D

aco.avi
Na ha már ánuskríd! Elkezdtem múlt héten pörgetni a junitit, és hát sok rosszat hallottam róla mindenkitől, szóval mindenre készültem, csak arra nem, hogy jó lesz. Nem tudom éppen hanyadik patchnél tartanak, hogy sikerült ilyen állapotba hozni, de ha így adták volna ki, akkor az rendben lett volna. De hát nem így adták ki…
Szóval még csak 5 „fejezet” pörgött le, a felénél se járok, de mondjuk „féltávnál” eddig ilyen élmények értek:
- 4k@ultrán cinematic 24-38 frém (időnként elszalad azért 48-60as tartományba, videók meg fix 60 ugye), tudom ti ettől hánytok, ne is mondjam tovább, de nekem ez csak onnan tűnik fel, hogy a bal felső sarokban ott a számláló, amúgy nincs olyan szintű ledadogás ami számomra élményromboló lenne.
- időnként a megszokott popuppoló jóemberek az utca közepén azért bejátszanak, de mondjuk óránként egy, ami annyira wtf, hogy nem értem, hogy hogyan, lehet ez inkább ilyen nosztalgia feature ac3 rajongóknak vagy nemtom.
+ sztori szerintem annyira nem rossz, mint az eddigi pletyik alapján gondoltam
+ Párizs fantasztikus, voltam már vagy 3-4 alkalommal, legutóbb idén tavasszal, és visszaadja a hangulatot, megismerhetőek a helyek, épületek amik már akkor is, meg most is állnak, jópofaság, turista szimulátor leadja teljesen
+ mellékküldik vannak dögivel, lehet csinálni, vagy nem csinálni, én szoktam csinálni
+ companion app is jópofaság, igaz w10es verziónál nem syncelnek be az uplay acsik, szóval buktam pár uplay pontot, de viszont a térkép, ingame ládák meg küldik azok syncelnek jól, kiérti?! ios verzió viszont meghót, azt nem tudtam rákötni
Szóval nekem eddig bejövős, élvezetes, de azért most már egyre jobban bassza a fantáziám a londoni etap, mert ha ez a fos legalja, akkor milyen lehet az, ami jónak van megénekelve?! Vagy az egyiptomi rész, ami meg méginkább jóságnak hírlik!
Majd ha végeztem akkor megírom, hogy megmobyzódott e az álláspontom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24900 2017.11.20. 11:38

DanielT írta:Szokásos nekem való Ánuszteszt, ami megerősíti az összes előítéletemet. :D
Ez a játék jó. Nem tudom most a videót megnézni, de talán mindegy. Ebben a zsánerben ez egyik legjobb. Minden korábbi résszel az volt a baj, hogy egygombharc. Hát ebben annyira nem egygombharc, hogy konkrétan megbasznak szárazon, ha belefutsz egy keményebb csoportba. Rádmennek öten egyszerre, közben nyilaznak a gecik távolról, stb. Itt lopakodni kell, meg ügyeskedni. Igen, vannak benne hibák, de azokat is mérlegelve az egész széria ezzel a résszel gecijó irányba fejlődik, és nem keveset. Bár minden más játék így javulna. Aki ezt is képes lehúzni, az egy klikkharcos türhőparaszt. Egy hiteltelen senki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24901 2017.11.20. 11:47

Moby írta:Ez a játék jó. Nem tudom most a videót megnézni, de talán mindegy. Ebben a zsánerben ez egyik legjobb. Minden korábbi résszel az volt a baj, hogy egygombharc. Hát ebben annyira nem egygombharc, hogy konkrétan megbasznak szárazon, ha belefutsz egy keményebb csoportba. Rádmennek öten egyszerre, közben nyilaznak a gecik távolról, stb. Itt lopakodni kell, meg ügyeskedni. Igen, vannak benne hibák, de azokat is mérlegelve az egész széria ezzel a résszel gecijó irányba fejlődik, és nem keveset. Bár minden más játék így javulna. Aki ezt is képes lehúzni, az egy klikkharcos türhőparaszt. Egy hiteltelen senki.
én nem látom a nagy kritikai sikert se, kétlem hogy mindenki hiteltelen lenne :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24902 2017.11.20. 11:57

Moby írta:Ez a játék jó. Nem tudom most a videót megnézni, de talán mindegy. Ebben a zsánerben ez egyik legjobb. Minden korábbi résszel az volt a baj, hogy egygombharc. Hát ebben annyira nem egygombharc, hogy konkrétan megbasznak szárazon, ha belefutsz egy keményebb csoportba. Rádmennek öten egyszerre, közben nyilaznak a gecik távolról, stb. Itt lopakodni kell, meg ügyeskedni. Igen, vannak benne hibák, de azokat is mérlegelve az egész széria ezzel a résszel gecijó irányba fejlődik, és nem keveset. Bár minden más játék így javulna. Aki ezt is képes lehúzni, az egy klikkharcos türhőparaszt. Egy hiteltelen senki.
Az RPG-sítés nem zavaró? Az mennyire igaz, hogy szintet kell lépni ahhoz, hogy rendesen meg tudj sebezni egyes ellenfeleket? Volt ilyesmiről szó, és ez rettenetesen taszítóan hangzik. Meg hát nem csak a harc volt egygombos.

Mindazonáltal nincs egyetlen olyan ismerősöm se, aki játssza is, és nem tényleg óriási pozitív meglepetésnek élte meg. Nem mintha ez bármit is eldöntene, de az AC2 óta ilyen fogadtatása a kanyarban sem volt egy résznek sem, az biztos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24903 2017.11.20. 12:03

Micsu írta:én nem látom a nagy kritikai sikert se, kétlem hogy mindenki hiteltelen lenne :)
Csak az AC2 és a Brotherhood (kb. standalone kieg az előbbihez) kapott lényegesen jobb kritikákat, a Black Flag meg kicsivel jobbat.

Ez nem Mario vagy Zelda, hogy 16 97%-os átlagú rész után zuhant volna be 80-ra. Az persze igaz, hogy pontátlag szintlépés is alig látszik a Syndicate-hez képest, inkább a Unityre vert rá. Ha a bugok és az ambíciói miatti botladozás miatt szerepelt gyengébben, az sok mindent megmagyarázna, de én csak találgatni tudok. Mindenesetre pontoztak már le ezekért játékot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24904 2017.11.20. 12:15

Micsu írta:én nem látom a nagy kritikai sikert se, kétlem hogy mindenki hiteltelen lenne :)
Te nem is néztél kritikákat, mert nem is érdekel. Maradjunk ennyiben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24905 2017.11.20. 12:22

Na, má' 10k-ért megy a használt GT sport, kereken 1 hónap alatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24906 2017.11.20. 12:22

Zóanagyvarázsló írta:Az RPG-sítés nem zavaró? Az mennyire igaz, hogy szintet kell lépni ahhoz, hogy rendesen meg tudj sebezni egyes ellenfeleket? Volt ilyesmiről szó, és ez rettenetesen taszítóan hangzik. Meg hát nem csak a harc volt egygombos.
. Részben igaz, de részben a gear függvénye. Nincs akkora szerepe, hogy ténylegesen ezen múljon. Ált számszerű fölénnyel győznek le. Mindegy milyen ügyes vagy, ha sokan vannak bedarálnak. Tömegbunyóba itt nem szabad belemenni, vagy csak alacsonyabb szintűek ellen. Ott még lehet esélyed, ha nincsenek sokan. Talán az első olyan assassin játék, amiben valóban úgy is kell viselkedni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24907 2017.11.20. 12:23

DanielT írta:Na, má' 10k-ért megy a használt GT sport, kereken 1 hónap alatt.
Annyiért vettem én is megjelenéskor. Oké, játékaim kódot, de azér ez is elég beszédes.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24908 2017.11.20. 12:34

Moby írta:Te nem is néztél kritikákat, mert nem is érdekel. Maradjunk ennyiben.
nem kell ahhoz kritikákat nézni hogy láss egy hypeot vagy kritikai sikert, szted az új zeldát vagy mariot nézegettem? :)
inkább arról beszélj hogy neked melyik ac nem tetszett egyáltalán? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24909 2017.11.20. 12:39

Moby írta:Annyiért vettem én is megjelenéskor. Oké, játékaim kódot, de azér ez is elég beszédes.
Sőt, most látom, hogy ez a 10k-s bontatlan. Lehet még várok 1 hónapot és ha valaki fizet nekem 5 ezret, akkor megcsinálok még pár josgit... :whatever:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24910 2017.11.20. 12:44

Micsu írta:nem kell ahhoz kritikákat nézni hogy láss egy hypeot vagy kritikai sikert, szted az új zeldát vagy mariot nézegettem? :)
inkább arról beszélj hogy neked melyik ac nem tetszett egyáltalán? :D

"én nem látom a nagy kritikai sikert se"->"nem kell ahhoz kritikákat nézni hogy láss egy hypeot".
KKTHXBYE. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24911 2017.11.20. 12:45

nahát a kérdésre meg nem mertél válaszolni :vigyor5:
tudom hogy unity fan voltál, talán a syndicate az már annyira nem tetszett de nem biztos hogy jól emlékszem :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #24912 2017.11.20. 12:46

DanielT írta:Sőt, most látom, hogy ez a 10k-s bontatlan. Lehet még várok 1 hónapot és ha valaki fizet nekem 5 ezret, akkor megcsinálok még pár josgit... :whatever:
Nem a bontatlan, hanem a tizenkettőfélért már steelbookosat kapsz :D Ok, gecironda, én is olcsón adnám, de na...
Avatar
Botond

Hozzászólás #24913 2017.11.20. 12:49

Moby írta:Ez a játék jó. Nem tudom most a videót megnézni, de talán mindegy. Ebben a zsánerben ez egyik legjobb. Minden korábbi résszel az volt a baj, hogy egygombharc. Hát ebben annyira nem egygombharc, hogy konkrétan megbasznak szárazon, ha belefutsz egy keményebb csoportba. Rádmennek öten egyszerre, közben nyilaznak a gecik távolról, stb. Itt lopakodni kell, meg ügyeskedni. Igen, vannak benne hibák, de azokat is mérlegelve az egész széria ezzel a résszel gecijó irányba fejlődik, és nem keveset. Bár minden más játék így javulna. Aki ezt is képes lehúzni, az egy klikkharcos türhőparaszt. Egy hiteltelen senki.
Jövő karácsonyra akkor felírom magamnak. Még előttem a unity befejezése, a liberation hd befejezése 360on, pcn el se kezdtem és akkor még ott a syndicate is meg a chronicles. Csak ACból komoly backlogom van, és akkor még van pár cím a listámon, időm meg semmi.... :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24914 2017.11.20. 12:49

DanielT írta:Na, má' 10k-ért megy a használt GT sport, kereken 1 hónap alatt.
német Amazon ~9K brennyu ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #24915 2017.11.20. 12:49

Micsu írta:nahát a kérdésre meg nem mertél válaszolni :vigyor5:
tudom hogy unity fan voltál, talán a syndicate az már annyira nem tetszett de nem biztos hogy jól emlékszem :P
Fordítva vót!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24916 2017.11.20. 12:55

Botondnál eztvaz AC backlog dolgot nem értem. Ez olyan mintha a Fifa 18 előtt le akarnád tolni az előző 20-at vagy mennyit. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24917 2017.11.20. 12:56

Micsu írta:nahát a kérdésre meg nem mertél válaszolni :vigyor5:
tudom hogy unity fan voltál, talán a syndicate az már annyira nem tetszett de nem biztos hogy jól emlékszem :P
Akkor is biztos olyan figyelmesen olvashattál, mint most az origins kritikákat! :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24918 2017.11.20. 13:01

benőmenő írta:Botondnál eztvaz AC backlog dolgot nem értem. Ez olyan mintha a Fifa 18 előtt le akarnád tolni az előző 20-at vagy mennyit. :fejvakaras:
Totál más helyszíneken játszódnak (nyilván nem az AC2 és a Brotherhood). Bemászkálni a francia forradalmat nyilván más, mint piramist mászni. A sorrendiség tartásán lehet vitatkozni, de általában ár, gépigény, patchelés és befutó DLC-k szempontjából érdemes lehet kivárni, ha nem ragaszkodsz a day1-élményhez. A megjelenéseket követve pedig jobban látod a széria a fejlődését, ha úgyis játszod mindet, akkor csak érdekel. A Liberation már jobban kilóg.

Nyilván más megközelítés is, Botondé is biztos eltér ettől kicsit, de könnyen lehet a miértre konzisztens ideológiát gyártani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24919 2017.11.20. 13:02

Ja, fogtam a Mate 10 Pro-t.

Iszonyatos kínok között dögöljön meg, aki a 18:9-es kijelzőket kitalálta és az is, aki átveszi.

Szerencsére a sima Mate 10-re még tudok majd váltani valamikor, valszeg az az utolsó 16:9-es csúcskészülék.

Mekee: Te is fontold meg ezt a Pro-t és előtte nézd meg a simát, vagy akár a Mate 9-et, amit 110k körül megkapsz..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24920 2017.11.20. 13:09

Zóanagyvarázsló írta:ha nem ragaszkodsz a day1-élményhez.
Ez manapság már alap kerülendő dolog, nemhogy ragaszkodni szabadna hozzá... Még a végén igazad lesz a 15 éves lemaradásokkal. :D

Vissza: “Leáldozott.hu”