A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24781 2017.11.14. 07:32

Mekee írta:Mate 10 pro
Tényleg jó cuccnak nézett ki, amíg nyomkodtam. Persze nekem már használhatatlanul nagy készülék, illetve a kamerája tűnt gyengének mert pechjére pont a pixel 2-vel egyszerre nézegettem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24782 2017.11.14. 09:59

benőmenő írta:Tényleg jó cuccnak nézett ki, amíg nyomkodtam. Persze nekem már használhatatlanul nagy készülék, illetve a kamerája tűnt gyengének mert pechjére pont a pixel 2-vel egyszerre nézegettem.
Pedig mindenhol jokat irnak a kamerajarol, pixelt nemtudom, arrol nem olvastam...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24783 2017.11.14. 12:25

Mekee írta:Pedig mindenhol jokat irnak a kamerajarol, pixelt nemtudom, arrol nem olvastam...
Rossznak nem rossz, csak a Pixel 2 most ver mindent.
Olyan részletek is élesek voltak, amik a huaweien már csak mosott pacák, és nem a fókusz miatt (sőt kicsit túl is tolja a sharpent szvsz).
Vagy pl. Portré módban a huawei meg az iphone x is küszködik a hajjal, míg a pixel 2 simán megoldja.
Avatar
arty

Hozzászólás #24784 2017.11.14. 12:28

Micsu írta:nahat pl egy bonexel mekkora gaz lett vna elorukkolni 3 eve sima bone helyett
semmi szükség piti, inkrementális KONZOL-upgradekre
5 évente kéne NAGY ugrás. konzolbazmeg, eh :(
Avatar
arty

Hozzászólás #24785 2017.11.14. 12:44

DanielT írta:A Ghost Games vajon meddig húzza az EA-nél?

Review átlagok:

Need for Speed Rivals - 80% (Ez HATALMAS bullshit, mert nextgen nyitócím volt és durván túlértékelték a tesztekben. Hulladék, mint a többi utána.)
Need for Speed 2015 - 66%
Need for Speed Payback - 65%

Kérdés, hogy nekik víziójuk ez a híg trágya, amit kiadnak, vagy az EA mondja meg, hogy mit és hogyan kell csinálni?
rivalsra eleinte húzkodtam a szemöldököm, de a végére kimondottan élveztem
2015 - 5 eurnál veszem :)
payback - 5-nél ezt is, trailer alapján óriási bullshit, de hátha!
Avatar
arty

Hozzászólás #24786 2017.11.14. 12:55

Zóanagyvarázsló írta:Ja, hogy te irányítani is akarod a karaktereket? Nem tudom, rákeresnék a helyedben, mint célközönség arra, hogy létezik-e a Jar Jar Binks: The Game. Tényleg, a Lego Star Warsokat próbáltad gyerekekkel kooperatívban, ugye?
jarjart utálom, azt (the game-t) szerintem eltitkolnám a kölök elől, ha létezne :DDD
most ott tartok, hogy lehet berántom a republic heroest (pécén gfwl, szal valszeg inkább konzolra)... elég fénykardozósnak tűnik :) (lego sw tologattuk (meg a gyűrűkurát), csak gyűlölöm a kettéosztódó képernyőt, kb emiatt minden legó játékban eléggé frusztrál az irányítás/kamera :( )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24787 2017.11.14. 13:04

benőmenő írta:Rossznak nem rossz, csak a Pixel 2 most ver mindent.
Olyan részletek is élesek voltak, amik a huaweien már csak mosott pacák, és nem a fókusz miatt (sőt kicsit túl is tolja a sharpent szvsz).
Vagy pl. Portré módban a huawei meg az iphone x is küszködik a hajjal, míg a pixel 2 simán megoldja.
Elhiszem, viszont nemtalálok belőle xl-t, az 5 col meghát... nekem kevéske :)
De vicces amugy annak is az ára... sima pixel2 128 gigás 310k...
Avatar
arty

Hozzászólás #24788 2017.11.14. 13:07

Mekee írta:Jaés mégvalami... one-s kontrollerhez mi a superior bluetooth dongle? MS féle, vagy bármi más is fasza, esetleg jobb hatótáv?
próbáld ki alap bt-vel, ha nemjó, még mindig vehetsz ms félét.... (nekem és havernak is ment ilyen alap, 2 dolláros csr-el is, de mivel nekem van ms féle dongle is, hosszútávon azzal használom)
Avatar
arty

Hozzászólás #24789 2017.11.14. 13:11

Botond írta:F1 race starsot nyomta egyedül, tesóval, vendégségbe jött haverjával most hétvégén x360on. Szerintem egyáltalán nem gáz a cucc 7-8 éveseknek, kellemesen arcade, pont nekik való, sokkal jobban mint minecraft, ahol a kreatívban is csak jönnek a zombik, és toy story 3ban is van kurva lézerfegyver, és hentelni lehet... De persze ránézek akkor mario cartra is.
f1 racestarst mi is nyomtuk már 4p osztottképen és kurva jó móka volt! ill most 7végén a joyride turbot 3p splitscreenben és az us jó volt, nagyonis! (a teljes kampány/bajnokság nyomható coop bár gondolom 360ad lévén már 101%-ra van játszva...)

esetleg még valamelyik trackmania? turbot próbáltuk one-on... ez is tud mindent, még random pályagenerátora is van, endless fun ;)
az mondjuk a 6 évesemnek elég horror volt, de azé' nyomta "velünk" :D
Avatar
arty

Hozzászólás #24790 2017.11.14. 13:15

deep írta:Starkiller a főszereplő de végig lesznek ismert karakterek, a végén meg
Spoiler
választhatsz,
hogy vader vagy Palpatinet nyirod ki
:worship: - újúlt erővel vetem bele magam! (nembiztos :D )

éshamár ittjársz... azt hallottam arcadian hibádztak a gépek eléggé :/ koszosak, mocskosak voltak sokszor, de működéssel is voltak gondok. wtf?
van valami inszájder infód? ;) (itt hirdettél valami jegyet, de csak emlékezetből írom :D )

---

hja és van itt valakinek sega saturn-ja vagy mega drive 2-je ?
Avatar
deep

Hozzászólás #24791 2017.11.14. 13:58

arty írta::worship: - újúlt erővel vetem bele magam! (nembiztos :D )

éshamár ittjársz... azt hallottam arcadian hibádztak a gépek eléggé :/ koszosak, mocskosak voltak sokszor, de működéssel is voltak gondok. wtf?
van valami inszájder infód? ;) (itt hirdettél valami jegyet, de csak emlékezetből írom :D )

---

hja és van itt valakinek sega saturn-ja vagy mega drive 2-je ?

Igen sajnos sok volt rossz, beállítva se nagyon voltak. Pl. A Mortal 2 képernyőjének bal oldalából vagy 5 centi hiányzott. Jurassic Park pisztolyos lövöldözős teljesen rossz volt, nem volt ellenfél a képen, a semmitől haltam meg. Ilyenek.
Saturnom és md-om is van. Mert?
Avatar
arty

Hozzászólás #24792 2017.11.14. 14:23

deep írta:Igen sajnos sok volt rossz, beállítva se nagyon voltak. Pl. A Mortal 2 képernyőjének bal oldalából vagy 5 centi hiányzott. Jurassic Park pisztolyos lövöldözős teljesen rossz volt, nem volt ellenfél a képen, a semmitől haltam meg. Ilyenek.
Saturnom és md-om is van. Mert?
átmehetnék hozzád? :D
csak semmi b*zulás, de 2 gépet ki kéne próbálnom, aminek nincs videokábele.... :(
a kábeleim meg még hetek, mire jönnek és csak 1-1 hét garit kaptam... konzolboltokban sehol semmi itthon, amit azért nem gondoltam volna :(
(persze ha kölcsönbe tudsz adni 1-2 napra 1-1 kábelt hozzájuk, az is jó/jobb is... ÉS persze csak ha nem para!)

amugy minden retrógéped van? nes, snes? gc? dreamcast? is?
Avatar
deep

Hozzászólás #24793 2017.11.14. 14:32

arty írta:átmehetnék hozzád? :D
csak semmi b*zulás, de 2 gépet ki kéne próbálnom, aminek nincs videokábele.... :(
a kábeleim meg még hetek, mire jönnek és csak 1-1 hét garit kaptam... konzolboltokban sehol semmi itthon, amit azért nem gondoltam volna :(
(persze ha kölcsönbe tudsz adni 1-2 napra 1-1 kábelt hozzájuk, az is jó/jobb is... ÉS persze csak ha nem para!)

amugy minden retrógéped van? nes, snes? gc? dreamcast? is?
Nem lenne para, csak Kiskunfélegyházán vannak anyám házában. Én meg pesten. Mostanában nemigen megyek haza, most hétvégén voltam. Van majdnem minden, atari, nes, master system, md, saturn, snes, gc, box, ps1. Dc, ps2 nincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24794 2017.11.14. 14:43

benőmenő írta:Tényleg jó cuccnak nézett ki, amíg nyomkodtam. Persze nekem már használhatatlanul nagy készülék, illetve a kamerája tűnt gyengének mert pechjére pont a pixel 2-vel egyszerre nézegettem.
De jó szemed van baszki! :D

Top 3 készülék között van a bolygón a leginkább felszopott teszt szerint:

2017-11-14 14_40_05-$.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #24795 2017.11.14. 14:49

deep írta:Nem lenne para, csak Kiskunfélegyházán vannak anyám házában. Én meg pesten. Mostanában nemigen megyek haza, most hétvégén voltam. Van majdnem minden, atari, nes, master system, md, saturn, snes, gc, box, ps1. Dc, ps2 nincs.
ejj :( ilyen a szerencsém... azért köszi

(ez az egész retrokonzol/játék beszerzés egyébként olyan, mintha mindent egy péntek 13.-án intéznék :( de persze kezdem megszokni.... estétől a pécém is dpc_watchdog_violation kékképernyőket dob, szal még az ügyek intézése is halál, mert pesze egy lokális txt-ben követem az eseményeket :D előtte keep-ben volt, csak a chromet épp leszedtem és........namindegy, hosszu, csak a szokásos)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24796 2017.11.14. 15:03

Mekee írta:Elhiszem, viszont nemtalálok belőle xl-t, az 5 col meghát... nekem kevéske :)
De vicces amugy annak is az ára... sima pixel2 128 gigás 310k...
Isten ments! Borzasztó a kijelző, főleg az XL-en látszik a nagy méret miatt, hogy full kék az egész, ha csak 1 fokkal is eltérsz a merőlegestől. Aztán éjszakai szemkímélős módban ugyan ezt előadja narancssárgában.

DT: Igazából ott volt egymás mellett a kettő, úgy észre lehet venni ilyeneket. Kedvenc fícsör, hogy lehet rakatni Leica vízjelet a képekre, amiket lősz vele. :buck:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24797 2017.11.14. 16:55

phpBB [media]


előd se volt egy könnyű játék, kétlem hogy ez az lesz majd :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24798 2017.11.14. 19:54

benőmenő írta:Isten ments! Borzasztó a kijelző, főleg az XL-en látszik a nagy méret miatt, hogy full kék az egész, ha csak 1 fokkal is eltérsz a merőlegestől. Aztán éjszakai szemkímélős módban ugyan ezt előadja narancssárgában.

DT: Igazából ott volt egymás mellett a kettő, úgy észre lehet venni ilyeneket. Kedvenc fícsör, hogy lehet rakatni Leica vízjelet a képekre, amiket lősz vele. :buck:
remélem a segglyukam vizjelét is ki lehet rakni, de a legjobb ha semmit. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #24799 2017.11.14. 20:33

Micsu írta:themehospitalklón.avi

előd se volt egy könnyű játék, kétlem hogy ez az lesz majd :)
Theme hospital a lufifejű emberekkel a max mélység és komolyság ameddig a kórház téma érdekel. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24800 2017.11.14. 22:57

Botond írta:Theme hospital a lufifejű emberekkel a max mélység és komolyság ameddig a kórház téma érdekel. :)
Na igen, ezt a poénmentes trélert nem tudtam értelmezni.

Mondjuk a Theme Hospitalét már azután láttam, hogy játszottam, de az ergya videóminőségen túl ezercsilliárdszoor hangulatosabb.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24801 2017.11.14. 23:38

a trailer az tényleg nem egy extra, próbál komoly és komplex lenni, majd meglátjuk mi sül ki belőle ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24802 2017.11.15. 16:18

http://insert-coin.hu/minden-videojatek-illegalis/

akkor a playit egy illegális rendezvény? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24803 2017.11.15. 17:06

Micsu írta:http://insert-coin.hu/minden-videojatek-illegalis/

akkor a playit egy illegális rendezvény? :D
Hát azt speciel be lehetne tiltani tényleg... :D EA szemét terjesztő Bone buli.

A törvényhozók meg hozták a formájukat. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24804 2017.11.15. 18:28

Moby, asszony nyomja még rendesen a VR-t? Néha azért hozzájutsz? (valamelyikhez) :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24805 2017.11.15. 18:48

Pécégány tutitipp, ha valaki nosztalgiázna a 10 éves crysissal, de szívatja a 24, 50, és hasonló pleb képfrissítésekkel:
-windowed mód
-windowed borderless gaming tool
Instant tripla pufferelt vsynces, 60-ra lockolot jóakság. Már szedem a Doomot, hátha azt is kivakarja a posványból.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24806 2017.11.15. 21:02

No a Mate 10-ről a véleményem...

Az, hogy nem lett.
Bemegyek, hogy átvegyem ma melo után, erre aztmondja, hogy hát azvan, hogy a telefon ugyan ittvan, de az ajcsi 360kamerafaszom nincs. Mondom, oké, nemkell, amúgyis a kukába hajítottam volna kifelé, ahogy néztem valami múltszázadi vacak az egész. De NEM adhatja oda nélküle, mert együtt van számlázva. Ok, akkor töröld, új rendelés, és akkor nem előrendelttem, nem jár a kamera, csekkolom a pénzt, megyek. Na ez se megy, nemlehet. Nem számítottak ekkora rendelésre. Hát az agyam eldobom, komolyan. Sőt azt is mondta, hogy csak 22-én lesz lehet. gyanítom, hogy valahol máshol meg hegyekben áll. Trémobiltól is gondolkodtam venni, ott elvileg van, de ottmeg csak a fosbarna van. Nagyonjó nap ez a mai :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24807 2017.11.15. 21:38

Mekee írta:No a Mate 10-ről a véleményem...

Az, hogy nem lett.
Bemegyek, hogy átvegyem ma melo után, erre aztmondja, hogy hát azvan, hogy a telefon ugyan ittvan, de az ajcsi 360kamerafaszom nincs. Mondom, oké, nemkell, amúgyis a kukába hajítottam volna kifelé, ahogy néztem valami múltszázadi vacak az egész. De NEM adhatja oda nélküle, mert együtt van számlázva. Ok, akkor töröld, új rendelés, és akkor nem előrendelttem, nem jár a kamera, csekkolom a pénzt, megyek. Na ez se megy, nemlehet. Nem számítottak ekkora rendelésre. Hát az agyam eldobom, komolyan. Sőt azt is mondta, hogy csak 22-én lesz lehet. gyanítom, hogy valahol máshol meg hegyekben áll. Trémobiltól is gondolkodtam venni, ott elvileg van, de ottmeg csak a fosbarna van. Nagyonjó nap ez a mai :D
Kicseszett idióta magyar ügyintézés. :levele:
Avatar
deep

Hozzászólás #24808 2017.11.15. 22:35

Mekee írta:No a Mate 10-ről a véleményem...
Ez egy jel...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24809 2017.11.15. 23:13

benőmenő írta:Pécégány tutitipp, ha valaki nosztalgiázna a 10 éves crysissal, de szívatja a 24, 50, és hasonló pleb képfrissítésekkel:
-windowed mód
-windowed borderless gaming tool
Instant tripla pufferelt vsynces, 60-ra lockolot jóakság. Már szedem a Doomot, hátha azt is kivakarja a posványból.
Természetesen megint szivat a tankos bug. :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24810 2017.11.15. 23:58

Jelentem borderless toolal már nincs évtizedes input lag és képtörés sem. Egyetlen aprócska hátrány így is van, hogy valamiért látszik játék közben a tálca. :fejvakaras:
Viszont ez a nightmare nehézségi szint számomra már játszhatatlanul szopatós. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24811 2017.11.16. 10:41

Nem bírtam a véremmel, kellett valami a cigókontroller helyett. :D

2017-11-16 10_38_53-$GG.jpg


A "kistesó" XB50-est használtam eddig, ez most az XB70. Nekem a basszus iszonyú fontos, szal' ha valaki erre keres, akkor nem nagyon van jobb.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24812 2017.11.16. 11:24

DanielT írta:Nekem a basszus iszonyú fontos, szal' ha valaki erre keres, akkor nem nagyon van jobb.
biztos jo, ha a total termeszetellenes basszus a lenyeg es elhiszem, hogy elegedett vagy vele, de nem tartom valoszinunek, hogy egy 50 euros bass delux fültampontol ne lenne jobb (szinten fültampon) :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24813 2017.11.16. 11:33

SlickAdam írta:biztos jo, ha a total termeszetellenes basszus a lenyeg es elhiszem, hogy elegedett vagy vele, de nem tartom valoszinunek, hogy egy bass delux fültampontol ne lenne jobb (szinten fültampon) :P
Lehet sok mindent hinni és valószínűnek tartani. Meg lehet utána olvasni/nézni 10+ órákat. ;) A természetellenest nem tudom honnan vetted... természetesnek. :confused:

Ez utóbbit el is kezdheted, ha akarod. Nem létezik olyan Top5/Top10 lista, amin ne szerepelne valamelyik az XB50-70-90* közül.

*Ez csak japó és már nem gyártják, a 70-es újabb.

szerk: "Pontosabb" meg hifibb, meg a tököm tudja milyen füles persze, hogy létezik. Csak nem véletlen mondtam a prio1-et, hogy basszus. Ha pontos kellett vón' azt vettem vón'.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24814 2017.11.16. 11:48

DanielT írta:Lehet sok mindent hinni és valószínűnek tartani. Meg lehet utána olvasni/nézni 10+ órákat. ;)
nezegettem en mar 100+ orat is fej/fülhallgatokat hidd el.
nem kattintok a linkre, mert ezek a zuppa bass cuccok sztem ovodasoknak valok. nyilvan kiemelik az also frekvencia tartomanyt, különben nem lennenek külön kategoriaban. olyan füles köll, ami FLAT es majd a keveres megmonnya, mennyi a basszus.
lehet jobb zeneket kene hallgatnod, bics! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24815 2017.11.16. 11:52

SlickAdam írta:nezegettem en mar 100+ orat is fej/fülhallgatokat hidd el.
nem kattintok a linkre, mert ezek a zuppa bass cuccok sztem ovodasoknak valok. nyilvan kiemelik az also frekvencia tartomanyt, különben nem lennenek külön kategoriaban. olyan füles köll, ami FLAT es majd a keveres megmonnya, mennyi a basszus.
lehet jobb zeneket kene hallgatnod, bics! :D
Én alig hallgatok zenét. Néha rámjön, de ennyi. Viszont basszus meg MINDIG legyen, ha épp kő! És rengeteg!

A flat hájfáj fülesnek meg mondhatod mennyi a basszus, ha nem olyan a kiképzése, akkor nem fogja tudni kiadni. Ezek a füldugaszok kompromisszumokkal készülnek, de döbbenetes milyen minőséget tudnak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24816 2017.11.16. 11:56

DanielT írta:Én alig hallgatok zenét. Néha rámjön, de ennyi. Viszont basszus meg MINDIG legyen, ha épp kő! És rengeteg!

A flat hájfáj fülesnek meg mondhatod mennyi a basszus, ha nem olyan a kiképzése, akkor nem fogja tudni kiadni. Ezek a füldugaszok kompromisszumokkal készülnek, de döbbenetes milyen minőséget tudnak.
mint irtam: ha jo a füles, akkor azt csinalja, amit a szignal mond nekije E! szal sztem egy jo FLAT füles és kis EQ a lejatszon sokkal rugalmasabb kombo.
bar ha alig hallgatsz zenet, akkor kb mindegy. basszbuzi Sony füles van 20 ojroé is.:D

lenyeg, hogy indzsojoljad, mindegy mit makog az Adamszkij.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24817 2017.11.16. 12:22

Ketlem h vmelyik 30+ks dj fules kevesebb basszust tudna, foleg h a dj fulesek bass orientaltak, persze buszon nem a leg praktikusabb :) nameg ezek fullbedugos fulhallgatok legendasan jot tesznek a fulednek :)
Bar nem zenere nem tudom mi a jo
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24818 2017.11.16. 12:41

Micsu írta:Ketlem h vmelyik 30+ks dj fules kevesebb basszust tudna, foleg h a dj fulesek bass orientaltak, persze buszon nem a leg praktikusabb :) nameg ezek fullbedugos fulhallgatok legendasan jot tesznek a fulednek :)
Bar nem zenere nem tudom mi a jo
"dj" fülesek (mehh...) valoszinüleg zártak (van ugyi zart, fél-zárt, nyitott), szal siman jok lehetnek a buszon, ha elökap az ember 2 lemezjaccot ... wait! 2017...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24819 2017.11.16. 12:43

Micsu írta:Ketlem h vmelyik 30+ks dj fules kevesebb basszust tudna, foleg h a dj fulesek bass orientaltak, persze buszon nem a leg praktikusabb :) nameg ezek fullbedugos fulhallgatok legendasan jot tesznek a fulednek :)
Bar nem zenere nem tudom mi a jo
Pontos típust kérnék széppe' ez így dídzsé fülesként kicsit kevés. :D

De így fogok nektek legközelebb bármit linkelni, meg tippet adni! :rinya:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24820 2017.11.16. 12:50

DanielT írta:Pontos típust kérnék széppe' ez így dídzsé fülesként kicsit kevés. :D

De így fogok nektek legközelebb bármit linkelni, meg tippet adni! :rinya:
NESZE
zárt
15-24000Hz
35 ohm
kapsz egyenes, meg tekert kabelt is
összezarhato
...

(nemtom amugy ez milyen, mert 1 perc volt megtalalni, de az Audio-Technica az igencsak joak marka)

(ja és ez FEJHALLGATO, nem FÜLhallgato. különbseg E!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24821 2017.11.16. 12:56

SlickAdam írta:NESZE
zárt
15-24000Hz
35 ohm
kapsz egyenes, meg tekert kabelt is
összezarhato
...

(nemtom amugy ez milyen, mert 1 perc volt megtalalni, de az Audio-Technica az igencsak joak marka)
Ezt nehéz lesz a fülembe dugni, de ha ennyire ajánlod, én megpróbálom...

Viszont... lehetne abban maradni, ha mégse sikerül, akkor neked kell valahova máshova bedugni? :miaz: :mf2:

BTW 15-24000hz? TIZENÖT!! LEL.

Fülesem: 4–24 000 Hz

Ne komolytalankodjunk már ilyen hőmlessz setuppal... :fogmosas:

szerk: Plusz ezt a HyperX Cludom is megbaszná szerintem.

Frekvencia átvitel
15 - 25000 Hz
Érzékenység
98 dB
Ellenállás
60 Ohm
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24822 2017.11.16. 12:59

DanielT írta:Viszont... lehetne abban maradni, ha mégse sikerül, akkor neked kell valahova máshova bedugni? :miaz: :mf2:

BTW 15-24000hz? TIZENÖT!! LEL.

Fülesem: 4–24 000 Hz

Ne komolytalankodjunk már ilyen hőmlessz setuppal... :fogmosas:
barmit felhelyezek ánuszba! :beka3:

a különbseg az, hogy a fülesed tech-adatai naiv ovodasoknak szolnak, ez a fejes meg valszeg tenyleg le tud menni 15Hz-ig (bar ez is mar megcsapva egy pöppet) ;)

szerk.: Hájperex! dehogy baszna... LOL :D es az 60ohm-os... az AT-t jobban meg tudod hajtani mobil kütyüvel. ugye ha alacsonyabb az ertek, hangosabb a vegeredmeny.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24823 2017.11.16. 13:08

SlickAdam írta:"dj" fülesek (mehh...) valoszinüleg zártak (van ugyi zart, fél-zárt, nyitott), szal siman jok lehetnek a buszon, ha elökap az ember 2 lemezjaccot ... wait! 2017...
én a böhöm kinézete miatt gondoltam rá hogy buszon nem praktikus, egyébként miért kéne hozzá lemezjátszó? csak a hangzása és kialakítása miatt dj füles, bárhol használható és bármikor használható
egyébként egy jó studio fülesnél nincs jobb ha szép tiszta hangokat akar az ember, az bárhol bármikor ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24824 2017.11.16. 13:10

DanielT írta:Pontos típust kérnék széppe' ez így dídzsé fülesként kicsit kevés. :D

De így fogok nektek legközelebb bármit linkelni, meg tippet adni! :rinya:
azért írtam hogy 30+ks, pl Technics RP-DH1200
nem mondtam hogy vegyél dj fülest, csak ezeknek dominánsabb mélyük van mint egy studio fülesnek
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24825 2017.11.16. 13:11

Micsu írta:én a böhöm kinézete miatt gondoltam rá hogy buszon nem praktikus, egyébként miért kéne hozzá lemezjátszó? csak a hangzása és kialakítása miatt dj füles, bárhol használható és bármikor használható
egyébként egy jó studio fülesnél nincs jobb ha szép tiszta hangokat akar az ember, az bárhol bármikor ;)
az vót a vicc tonnyó! ;) persze, en mindig is "studio" parti voltam.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24826 2017.11.16. 13:13

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24827 2017.11.16. 13:16

SlickAdam írta:barmit felhelyezek ánuszba! :beka3:

a különbseg az, hogy a fülesed tech-adatai naiv ovodasoknak szolnak, ez a fejes meg valszeg tenyleg le tud menni 15Hz-ig (bar ez is mar megcsapva egy pöppet) ;)

szerk.: Hájperex! dehogy baszna... LOL :D es az 60ohm-os... az AT-t jobban meg tudod hajtani mobil kütyüvel. ugye ha alacsonyabb az ertek, hangosabb a vegeredmeny.
MOBIL KÜTYÜ! Te jó ég, wattafakkról beszélel? Hova kerültem??! :D Onkyo erősítőről hajtom meg, vagy dedikált erősítős hangkártyáról.

A Hájperixről meg annyit, hogy az egy Takstar Pro 80-as, csak más logó rászitázva. Nem épp szhar.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24828 2017.11.16. 13:26

DanielT írta:MOBIL KÜTYÜ! Te jó ég, wattafakkról beszélel? Hova kerültem??! :D Onkyo erősítőről hajtom meg, vagy dedikált erősítős hangkártyáról.
akkor visszakontrazok: HOVA KERÜLTEM?! :ijedt: eleve mi a faszé fültamponban gondolkodtal eddig, HE?! felteteleztem, hogy a zuccára kö.

akkor mehet fel-nyitott vagy nyitott fejes, nagyobb ohm-al. jobban szólnak azok E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24829 2017.11.16. 13:33

SlickAdam írta:akkor visszakontrazok: HOVA KERÜLTEM?! :ijedt: eleve mi a faszé fültamponban gondolkodtal eddig, HE?! felteteleztem, hogy a zuccára kö.

akkor mehet fel-nyitott vagy nyitott fejes, nagyobb ohm-al. jobban szólnak azok E!
Utcáááraaa? 10 éve nem voltam utcán. :D NAMOST. Minekután mostanmá' tudod, hogy volt a fejemen FEJhallgató is, ezt követően vettem ezt a füldugaszt.

1. A saját magam ellensége vagyok + süket.
2. Kurvajó a bedugós és nem éri meg a fejessel szarozni melóban pl.

Spoiler alert! 2.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24830 2017.11.16. 13:37

SlickAdam írta:akkor visszakontrazok: HOVA KERÜLTEM?! :ijedt: eleve mi a faszé fültamponban gondolkodtal eddig, HE?! felteteleztem, hogy a zuccára kö.

akkor mehet fel-nyitott vagy nyitott fejes, nagyobb ohm-al. jobban szólnak azok E!


ize, most ugrott be, hogy elraktam ezeket wishlist-re meg par eve, arra az esetre, ha a Sony-m tönkremenne:

Beyerdynamic DT-770 Pro (zart), DT-880 Pro (felig nyitott), DT-990 Pro (nyitott). 250ohm-os verza mindegyikböl. mindegyik legendas. alapvetöen nagyon jok a Beyer-ek basszusban (is), de valamelyik ezek közül jobban bass-intenziv, csak nem emlekszek mar melyik. tán a 990... olvass utana, ha erdekel.
mondjuk ezek mar 150 euro körül mozognak, de egyszer kell jo fejesre költeni es akkor jo vagy 10-20 evig.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24831 2017.11.16. 13:50

SlickAdam írta:az vót a vicc tonnyó! ;) persze, en mindig is "studio" parti voltam.
dehogy vótá, most írtam, azóta már a googlet bújod :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24832 2017.11.16. 14:01

Micsu írta:dehogy vótá, most írtam, azóta már a googlet bújod :banplz:
fasztot.
Spoiler
monnyuk ez csak egy 100 ojrós cumó és nem a teljes FLAT karaktereröl hires, de 10 eve jol kiszolgal, marad is meg egy darabig.
mai napig megtalalhato studiokban (91 ota E)
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24833 2017.11.16. 14:09

vicceltem tonnyó 2. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #24834 2017.11.16. 16:12

DanielT írta:Utcáááraaa? 10 éve nem voltam utcán. :D NAMOST. Minekután mostanmá' tudod, hogy volt a fejemen FEJhallgató is, ezt követően vettem ezt a füldugaszt.

1. A saját magam ellensége vagyok + süket.
2. Kurvajó a bedugós és nem éri meg a fejessel szarozni melóban pl.

Spoiler alert! 2.
és mikor jó a bedugós, ha csak kicsit dugod be vagy amikor benyomod agyig? :P
pláne szétkúrod vele a hallásod (persze azt minden fülessel, de ezzel mégjobban, mert agyig nyomod úúúúgyis, h basszon a basszus!)

(nekem egy kis audio technica van amugy és fülbenyomóst SOHA (többet). persze én utcán is előfordulok, meg metrón, meg metrópótlón, de melóban is ez megy. és ez se flat, nagyon nem, aztán néha sok is kissé :( de h te otthon nem komoly fejhallgatóval nyomod, az dráma! :P )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24835 2017.11.16. 16:49

arty írta:és mikor jó a bedugós, ha csak kicsit dugod be vagy amikor benyomod agyig? :P
pláne szétkúrod vele a hallásod (persze azt minden fülessel, de ezzel mégjobban, mert agyig nyomod úúúúgyis, h basszon a basszus!)

(nekem egy kis audio technica van amugy és fülbenyomóst SOHA (többet). persze én utcán is előfordulok, meg metrón, meg metrópótlón, de melóban is ez megy. és ez se flat, nagyon nem, aztán néha sok is kissé :( de h te otthon nem komoly fejhallgatóval nyomod, az dráma! :P )
Agyig, csakis. :) Itthon notebookot hallok legtöbbet, fülbedugós nem is volt, azért vettem mégegyet. Fejhallgató hónapok óta nem volt rajtam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #24836 2017.11.16. 21:29

Tasman már tolja a Battlefront2-t.... nekem most jön lefelé.... szerintem recskázok 1-et a szinglire, aztán annyi.... persze a pofám befoghatom, mert a csodálatos grafikai megoldásukat bug-nak néztem :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24837 2017.11.16. 21:34

eje75 írta:Tasman már tolja a Battlefront2-t.... nekem most jön lefelé.... szerintem recskázok 1-et a szinglire, aztán annyi.... persze a pofám befoghatom, mert a csodálatos grafikai megoldásukat bug-nak néztem :wilting:
Ugye nem vetted meg teljes áron... légyszi mondd, hogy nem... Tasman is a trial-t nyomja.
Avatar
eje75

Hozzászólás #24838 2017.11.16. 22:46

DanielT írta:Ugye nem vetted meg teljes áron... légyszi mondd, hogy nem... Tasman is a trial-t nyomja.
Eh: mit számít az a pár forint: ukrán kódlopóknál vettem (konkrétan lefényképezte a kódot, még az ujja is belelóg a serial-ba :nyes: ) ...ráadásul jackfrag-nél belenéztem a kampányba, és rohadtul hangulatos: lehet, hogy xar játék, de a hangulat, az nagyon ütött....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24839 2017.11.17. 00:19

Én majd az Outcast: Second Contactba nézek bele, bár egyelőre riasztónak tűnik. Addig is összefoglaltam a véleményemet a régi-új verzióról.
Avatar
arty

Hozzászólás #24840 2017.11.17. 20:59

ujra kellett raknom a win10et, hosszú ideje most (végre) egy tiszta installom van... (tippre a napi 2 vidia driver cserének köszönhettem az ellehetetlenedett állapotot, de ez nem biztos :P)
és örülnöm kéne, de ...
windows konzol... (cmd ablak) ... ezek szétkurták bazmeg. mermérne. és nem opcionális, nincs témaváltás, dögöjjmeg, guglizz paraszt, hátha van megoldás.

"If you clean-install a new build of Windows 10 >= 16257, you'll get the new colors as the default Console scheme.
If you upgraded to this new build of Windows, you will still see the original legacy colors, not the new defaults! This is because we do NOT want to overwrite any of your existing custom color settings." - tehát upgrade esetén NEM mertek belehugyozni a levesbe, de uj installnál pofabe, letoljuk a torkodon. nem vagyok benne biztos, hogy ebben a pillanatban van aki jobban gyűlöli ezt a kretén céget. kurva anyád ms.

Spoiler
far manager. aki nem ismerné: modern norton commander. ocsmányul néz ki :(
Avatar
arty

Hozzászólás #24841 2017.11.17. 21:23

arty írta:ujra kellett raknom a win10et, hosszú ideje most (végre) egy tiszta installom van... (tippre a napi 2 vidia driver cserének köszönhettem az ellehetetlenedett állapotot, de ez nem biztos :P)
és örülnöm kéne, de ...
windows konzol... (cmd ablak) ... ezek szétkurták bazmeg. mermérne. és nem opcionális, nincs témaváltás, dögöjjmeg, guglizz paraszt, hátha van megoldás.

"If you clean-install a new build of Windows 10 >= 16257, you'll get the new colors as the default Console scheme.
If you upgraded to this new build of Windows, you will still see the original legacy colors, not the new defaults! This is because we do NOT want to overwrite any of your existing custom color settings." - tehát upgrade esetén NEM mertek belehugyozni a levesbe, de uj installnál pofabe, letoljuk a torkodon. nem vagyok benne biztos, hogy ebben a pillanatban van aki jobban gyűlöli ezt a kretén céget. kurva anyád ms.

Spoiler
far manager. aki nem ismerné: modern norton commander. ocsmányul néz ki :(
ha valakinek VÉLETLENÜL hasonló gondja lenne ... https://github.com/Microsoft/console/releases/tag/1708.14008
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24842 2017.11.17. 22:47

arty írta:ujra kellett raknom a win10et, hosszú ideje most (végre) egy tiszta installom van... (tippre a napi 2 vidia driver cserének köszönhettem az ellehetetlenedett állapotot, de ez nem biztos :P)
és örülnöm kéne, de ...
windows konzol... (cmd ablak) ... ezek szétkurták bazmeg. mermérne. és nem opcionális, nincs témaváltás, dögöjjmeg, guglizz paraszt, hátha van megoldás.

"If you clean-install a new build of Windows 10 >= 16257, you'll get the new colors as the default Console scheme.
If you upgraded to this new build of Windows, you will still see the original legacy colors, not the new defaults! This is because we do NOT want to overwrite any of your existing custom color settings." - tehát upgrade esetén NEM mertek belehugyozni a levesbe, de uj installnál pofabe, letoljuk a torkodon. nem vagyok benne biztos, hogy ebben a pillanatban van aki jobban gyűlöli ezt a kretén céget. kurva anyád ms.
Most tényleg az a baj, hogy az árnyalatokon hangoltak?

Ez nekem nem tűnik rossz iránynak:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #24843 2017.11.17. 23:02

DanielT írta:Most tényleg az a baj, hogy az árnyalatokon hangoltak?

Ez nekem nem tűnik rossz iránynak:

Kép
itt/így nem látszik :)
akkora egy mosottfosmoslék lett a far képe, h elviselhetetlen. persze a kis mstoollal némi gugli megoldotta, de na. ezt így MINEK kellett? és komolyan nem fért volna oda a GUI-ra egy tetves beállítási lehetőség?! :(

persze az h ezek a tetvek kiszedték a startmenüt és élvezd a SZERVEREN is a tabletgecizést, az mindent elmond az irányról, hozzáállásról....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24844 2017.11.18. 15:04

Picit badass hűtés setup:

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24845 2017.11.18. 18:33

Origin mindenkinél ilyen trágya, vagy engem tisztel meg azzal, hogy access-ben a trial-okra kattintok, akkor betölt, újraindul, betölt-újraindul, valamint a vaultban is sokszor ok nélkül crashel az egész.
Leszedtem a új nfs trialt, meg az unravelt, meg még tán a titanfall is érdekel, me:a fene tudja. wrz demót próbáltam, de a sztori totál hiánya és kuszasága totál megöli, és később sem lesz más állítólag.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24846 2017.11.18. 18:42

Golden SHITstick awards csodálatraméltó díjai:

Az év játéka: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Legjobb történetmesélés: Horizon: Zero Dawn
Legjobb vizuális dizájn: Cuphead
Legjobb hang: Horizon: Zero Dawn
Legjobb színész: Ashly Burch - Aloy, Horizon: Zero Dawn
Legjobb indie játék: Friday the 13th: The Game
Legjobb multiplayer játék: PlayerUnknown's Battlegrounds
Az év stúdiója: Nintendo EPD
Az év legjobb e-sport történése: Agilites 5 ellenfelet végez ki az Overwatch Contendersen
Az év e-sport csapata: Seoul Dynasty
Az év e-sport játéka: Overwatch
Legjobb streamer: Markiplier
Az év kézikonzolos / mobilos játéka: Pokémon Sun & Moon
Az év Nintendo-játéka: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Az év PlayStation-játéka: Horizon: Zero Dawn
Az év Xbox-játéka: Cuphead
Az év PC-játéka: PlayerUnknown's Battlegrounds
A kritikusok díja: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Legnagyobb áttörés: Ashly Burch
Hall of Fame-díj: Final Fantasy
Legjobban várt játék: The Last of Us Part II
Tartósan játsszuk-díj: World of Tanks
Életműdíj: Sid Meier
Hozzájárulás az Egyesült Királyság játékiparához: Debbie Bestwick
Az év játéka összesítve: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24847 2017.11.18. 19:33

Mekee írta:Origin mindenkinél ilyen trágya, vagy engem tisztel meg azzal, hogy access-ben a trial-okra kattintok, akkor betölt, újraindul, betölt-újraindul, valamint a vaultban is sokszor ok nélkül crashel az egész.
Leszedtem a új nfs trialt, meg az unravelt, meg még tán a titanfall is érdekel, me:a fene tudja. wrz demót próbáltam, de a sztori totál hiánya és kuszasága totál megöli, és később sem lesz más állítólag.
Újra éppen nem indul, de elég trágya szegény. Nálam a sleepet akadályozza pl.

Titanfallból a 2-vel érdemes csak foglalkozni, de ott van sztori is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24848 2017.11.18. 20:28

DanielT írta:Újra éppen nem indul, de elég trágya szegény. Nálam a sleepet akadályozza pl.

Titanfallból a 2-vel érdemes csak foglalkozni, de ott van sztori is.
Igen, azt akartam, nekem a multi nem játszik semmilyen formában sohasem :D
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24849 2017.11.18. 22:38

NA KI TÉRT IDE VISSZA NOSZTALGIÁBÓL? NA KICSODA?
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #24850 2017.11.18. 22:40

#1) Nyugodj békében, Totti, eléggé szomorú lettem amikor láttam
#2) SQJ-t is emlegettétek korábban fentebb, ő is... mikor? Hány éve már? Basszus. : (

Vissza: “Leáldozott.hu”