A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24571 2017.11.09. 12:23

arty írta:van arról valami statod, hogy mennyi projekt NEM szedi össze a közösségi pénzt? ill egy sunset overdrive szted össze tudta volna szedni előre az árát? (nem jut eszembe jobb AAA játék)
Elfogadom, hogy neked egy Uncsi uncsi, vagy a tlou nem érdekel, ill. ugy ámblokk leszarod a teljes ps4 exklu kínálatot - én ettől még örülök, hogy lassan utolsó bástyaként oda még/majd érkezik pár tisztán szingli cím.
Má' csak valami szerviz kéne, ami visszaheggeszti a kontaktossá lett fatem hdmi csatiját, mert a néha elmenő/bevillanó képpel semmi kedvem játszani :(

Az orit sem tudhatod, hogy megtolták volna-e eléggel elegen. Én pl tuti nem mertem volna beszállni a képek alapján (csak mert szép).
Na, ha a Sunset jutott eszedbe, akkor meg is beszéltük kb. :) Egyébként azt is megtolták volna SIMÁN.

Ahogy az Ori-t is, hát csak az első rész, csak Steamen 1,3 millió felett jár. SI-MA ügy lett volna egy crowdfunding.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24572 2017.11.09. 12:26

Zóanagyvarázsló írta:Úgy pontos, hogy te MINDEN héten belefutsz MINDENBE, MINDANNYIUNK helyett.

Köszönöm, ahogy továbbra is azt is, hogy a Digit is te finanszírozod helyettünk.

Te vagy a játékosok Mr. Glasse :kuss:
Valamibe én is belefutok újabban egyébként és iszonyatosan felbasz: Ha az egyik kijelzőm huzamosabb ideig nincs használva, akkor a gép elfelejti. Se ki/be dugás, se semmi nem segít, csak az, ha reboot és a másikat kihúzom, amihez ragaszkodott. Utána egy ideig megint tudok váltani a kettő között.

A Bone bezzeg tuti hibátlanul kezeli a több kijelzőt, hádéerestől. :zavart2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24573 2017.11.09. 12:29

arty írta:uj pecs óta az fm7 el se indul a pécémen. eddig stutterelt, kormányt nem szeretett, de MENT legalább! :(
a wolf2 4kban tearingel, 1080p60 viszont továbbra is hibátlan.
a sonicochoz xml-t kellett gányolnom, két játék, tehát kétszer.
az injustice2 betaban a hdr opcio szürke, merthogy szerinte nem hdr képes a hardverem.
a steambe egy kurva UWP shortcuthoz félórát kell GÁNYTAKNYOLNI.

"minden"... persze ha CSAK a pixelszámra és a frémszámra érted, akkor lehet h igazad van, de az messze nem a "teljes kép" :(
Te komolyan nem tudom mit vsinálsz, fm7 nekem pont olyan mint a pat h előtt. Sőt, csak azé vettem észre hogy volt, mert van aukciosház, meg forzathlon, meg megkaptam a havi kocsiadagot. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24574 2017.11.09. 12:35

arty írta:játékban van vysync on-off-adaptiv, mindegyik tearingel. driverből erőltetve dettó, fullscreen és borderless is van ingame állíthatóan, az se segít.
Jóreggelt kívánok, az előző rész meg a Doom dettó ugyanez. :wave:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24575 2017.11.09. 13:46

phpBB [media]

Se 4k, a frém meg 30 se. A tv gyártók meg röhögnek a markukba hogy bekajálta mindenki a mesterséges igénygyártást. :falbav:
A "hécsdíár" pedig egyre nagyobb szartornádó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24576 2017.11.09. 14:13

benőmenő írta:Se 4k, a frém meg 30 se. A tv gyártók meg röhögnek a markukba hogy bekajálta mindenki a mesterséges igénygyártást. :falbav:
A "hécsdíár" pedig egyre nagyobb szartornádó.
Hát a 4K nem mesterséges igény. És akár mennyire nem natív 4K, még így is csilliárdszor jobban néz ki kamu4Kában, mint fullhd-ban. Megvettem ps4-re lemezen, és először fullhd-ban indítottam el.
Egyébként azt kell mondjam jó a játék. Sokat még nem toltam, de AC viszonylatban rendben van eléggé. Jelentsen ez itt bármit is :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24577 2017.11.09. 14:48

Moby írta:Hát a 4K nem mesterséges igény. És akár mennyire nem natív 4K, még így is csilliárdszor jobban néz ki kamu4Kában, mint fullhd-ban. Megvettem ps4-re lemezen, és először fullhd-ban indítottam el.
Egyébként azt kell mondjam jó a játék. Sokat még nem toltam, de AC viszonylatban rendben van eléggé. Jelentsen ez itt bármit is :D
Rendben is van, nagyobb felbontás, nagyobb részletesség.

Így e.

Monitoron. De TV -n, egy normális nappaliban, ahol nem hokedlin ülsz a TV előtt 1,5M -re, az egész négyká élmény nem sokkal több, mint a full hd.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24578 2017.11.09. 14:51

Kandurex írta:Rendben is van, nagyobb felbontás, nagyobb részletesség.

Így e.

Monitoron. De TV -n, egy normális nappaliban, ahol nem hokedlin ülsz a TV előtt 1,5M -re, az egész négyká élmény nem sokkal több, mint a full hd.

Jó, hát én azzal nem tudok mit kezdeni, hogy spúr pöcsök vagytok, 50 colos tévékkel, meg hokedlikkel :nezze: Amúgy 1,5 méteren 55-en még bőven okés a 4k. De kevesen nézik ilyen baszottközelről. A tévét.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24579 2017.11.09. 14:55

Mondjuk ez az egész kezd vicces téma lenni, mert a valóság sajnos az, hogy a valamirevaló tévéknél mamár az 55 a belépőméret. Ez az én kínom. Nekem közelre kellene. Mondjuk 40-es. Na olyan mamár nincs, csak a legalja hulladékból. A használhatóbbakból meg 55 a legkisebb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24580 2017.11.09. 15:25

Kandurex írta:Rendben is van, nagyobb felbontás, nagyobb részletesség.

Így e.

Monitoron. De TV -n, egy normális nappaliban, ahol nem hokedlin ülsz a TV előtt 1,5M -re, az egész négyká élmény nem sokkal több, mint a full hd.
Ez ilyen elbagatelizálós faszság. A 720p meg már majdnem olyan, mint a FHD olyan távolságból, a 480p meg már majdnem olyan mint a 720p, stb, végül kiderül, hogy a junoszty feketefehér tv és a 4k oled szinte ugyanaz. A faszt. Négyszer annyi képpont igenis látszik, ha kitöltik tartalommal. Ha nem akkor nem, de az meg nem a tv hibája, hanem a tartalomé.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24581 2017.11.09. 15:33

Moby írta:Hát a 4K nem mesterséges igény. És akár mennyire nem natív 4K, még így is csilliárdszor jobban néz ki kamu4Kában, mint fullhd-ban. Megvettem ps4-re lemezen, és először fullhd-ban indítottam el.
Egyébként azt kell mondjam jó a játék. Sokat még nem toltam, de AC viszonylatban rendben van eléggé. Jelentsen ez itt bármit is :D
Nálam 1440-ben megy, es igen, messze jobb mint a FHD, megneztem 4k-ban is, hat faszasag lenne, de ugymeg csak 30 frém lenne, ez a köztes ut lett nekem a legelfogadhatobb. Magárol a játékrol már irtam, hogy gecire bejövős, sztem sokat javult a történetvezetés, a mellékküldik, a harc, a környezet... minden más meghát AC, eddig is birtam mindamellett, hogy rakat fos volt a legutobbi 3-4? Rész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24582 2017.11.09. 16:44

Némá ki ült ma be mellém! :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24583 2017.11.09. 16:48

Moby írta:Némá ki ült ma be mellém! :banplz:
Spoiler
Kép
Jé, de rohadtul meg van lepve mindenki! Mármint azon, hogy ma is felkelt a nap. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24584 2017.11.09. 17:31

Moby írta:Némá ki ült ma be mellém! :banplz:
szarul futott a Gírsz meg a Forzacsek a TiÁj-on mi? majd a kígyó!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24585 2017.11.09. 18:16

Botond írta:Ez ilyen elbagatelizálós faszság. A 720p meg már majdnem olyan, mint a FHD olyan távolságból, a 480p meg már majdnem olyan mint a 720p, stb, végül kiderül, hogy a junoszty feketefehér tv és a 4k oled szinte ugyanaz. A faszt. Négyszer annyi képpont igenis látszik, ha kitöltik tartalommal. Ha nem akkor nem, de az meg nem a tv hibája, hanem a tartalomé.
Ki beszélt arról, hogy nem látszik?
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24586 2017.11.09. 18:19

Ma kipróbáltam ezt az új COD -ot. Nem kellett volna. Egy unlimited respawn pontnál adtam fel. Never ever.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24587 2017.11.09. 19:06

Kandurex írta:Ma kipróbáltam ezt az új COD -ot. Nem kellett volna. Egy unlimited respawn pontnál adtam fel. Never ever.
Az összes részt legalább warezben megnéztem az elmúlt 10 évben, de ezt abban se fogom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24588 2017.11.09. 20:41

Kandurex írta:Ugyanígy fel volt szopva a Pro, hogy mennyire genyó halk, még napokkal a megjelenés után is. Azt bizony pár hét után, miután elszállt a rózsaszín felhő az userek feje felől, jöttek ám a gázturbina hasonlatok. :levele:

Szerk: na jó, talán Moby -nak volt egy, amibe gyári hibás* volt a ventilátor, na, az halk volt :mf2:

*Értsd: nem is működött
Nakérem. Ez nem úgy halk, mint a PRÖ. Ez úgy halk, mint a mobiltelefonom :zavart2: Szerintem nem fúj ez semmivel sem melegebbet, mint a PRÖ. Kibaszottul összerakták a hardvert. Rendesen kihallom a hdd-t üzem közben. Az a leghangosabb eleme.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24589 2017.11.09. 20:54

Moby írta:Nakérem. Ez nem úgy halk, mint a PRÖ. Ez úgy halk, mint a mobiltelefonom :zavart2: Szerintem nem fúj ez semmivel sem melegebbet, mint a PRÖ. Kibaszottul összerakták a hardvert. Rendesen kihallom a hdd-t üzem közben. Az a leghangosabb eleme.
Várjunk még vele egy kicsit komolyabb terhelés után, de eddig tetszik.

BTW mivel teszteled? Valld be nyugodtan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24590 2017.11.09. 21:16

az msnek muszáj volt már valami olyat lépni amiért nem köpi le egyből a fél gaming társadalom
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24591 2017.11.09. 21:30

Micsu írta:az msnek muszáj volt már valami olyat lépni amiért nem köpi le egyből a fél gaming társadalom
Viszont, amolyan szokásos MS stílusban, hiába az egész, ép eszű ember inkább vesz egy pc-t, amin tolhatja az exklukat, megmég millió minden mást. Totál nemértem mit gondolnak, és hogy van-e egyátalán némi reményük ezt az egészet sikerre vinni. Nem lenne amúgy baj, sőt a kis kék kakast le kéne már lökni a szemétdomb tetejéről erősen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24592 2017.11.09. 21:33

Mekee írta:Viszont, amolyan szokásos MS stílusban, hiába az egész, ép eszű ember inkább vesz egy pc-t, amin tolhatja az exklukat, megmég millió minden mást. Totál nemértem mit gondolnak, és hogy van-e egyátalán némi reményük ezt az egészet sikerre vinni. Nem lenne amúgy baj, sőt a kis kék kakast le kéne már lökni a szemétdomb tetejéről erősen.
Na, várom a 165k-ból összerakott konfig javaslatod! Persze, jöhet használt alkatrész meg minden, lássuk mi is a híres alternatíva, figyelünk. (Ide jön a popcorn.gif)
/szerk: és jöhet mellé rögtön majd az elemzés, hogy AC:O milyen felbontás mellett hány fps, meg persze, hogy milyen felbontás mellett tartja a fix 30at és a 60at? :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24593 2017.11.09. 21:44

Moby írta:Nakérem. Ez nem úgy halk, mint a PRÖ. Ez úgy halk, mint a mobiltelefonom :zavart2: Szerintem nem fúj ez semmivel sem melegebbet, mint a PRÖ. Kibaszottul összerakták a hardvert. Rendesen kihallom a hdd-t üzem közben. Az a leghangosabb eleme.
Azt miben nyomod? Olyan cucc ami nullára használja ki? A Prö is genyó halk, ha olyan tol ami nem használja ki az extra powwát.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24594 2017.11.09. 21:46

mondjuk 165kért minecraftozni viszont kurva drága (popcorn.gif), nameg ütős pc mellé is full felesleges, főleg 2 év múlva még feleslegesebb lesz :)

egyébként sok embernek herotja van a pctől, annak jó alternativa lehet, bár már a konzolt se véletlenül nevezzük neopcnek :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #24595 2017.11.09. 21:51

DanielT írta:Várjunk még vele egy kicsit komolyabb terhelés után, de eddig tetszik.

BTW mivel teszteled? Valld be nyugodtan.
Toltam vele kicsi Elite-t ami már fel van pimpelve. Na ebben már volt hangja. Értsd: néha pár másodpercre a totális csendből mondjuk PRÖ alaphangra emelkedett. Az egész gép anyagában, kinézetében, felépítésében komolyabb gép benyomását kelti, mint a PRÖ. A vertical standel simán embert lehetne ölni. És nem egyet. Lazán bírná. De a PS ilyen recsegős, gagyiműanyag a ház. NAAAAGY buta buflák valami. Ez meg kb olyan, mintha gránitból faragtak volna egy kicsi tömböt. A méretei és a súlya alapján mintha tömör fém lenne odabent, faltól falig. Megfogod, nem lehet összenyomni, behorpasztani, nem recseg, nem zörög. Ez úgy OTT VAN. Ettől komolyabb gépet szvsz csak jelentős szorzószám mellett lehetne készíteni az árat tekintve.
Ez persze már nagyon szubjektív, de meg merem kockáztatni, hogy a legszebb konzol, ami valaha készült. Iszonyatosan profi hardver benyomását kelti (nem a belsejét tekintve, inkább mondjuk mint IT eszköz).
Avatar
Moby

Hozzászólás #24596 2017.11.09. 21:55

Ja, ez egy skürpinyő edisün, azt nemtuom, hogy a sima is hozza-e ugyanezt. Bár ha jól tudom csak a festés más.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24597 2017.11.09. 21:59

Expanse s02, Stranger Things s02 lepergett

Elobbi kurva jo, legjobb futo scifi sori, utobbi se volt rossz ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24598 2017.11.09. 22:00

Moby írta:Ja, ez egy skürpinyő edisün, azt nemtuom, hogy a sima is hozza-e ugyanezt. Bár ha jól tudom csak a festés más.
ugye ez nem a tied, masnak veszel 4et v hogyvolt? :B
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24599 2017.11.09. 22:01

Moby írta:Toltam vele kicsi Elite-t ami már fel van pimpelve. Na ebben már volt hangja. Értsd: néha pár másodpercre a totális csendből mondjuk PRÖ alaphangra emelkedett. Az egész gép anyagában, kinézetében, felépítésében komolyabb gép benyomását kelti, mint a PRÖ. A vertical standel simán embert lehetne ölni. És nem egyet. Lazán bírná. De a PS ilyen recsegős, gagyiműanyag a ház. NAAAAGY buta buflák valami. Ez meg kb olyan, mintha gránitból faragtak volna egy kicsi tömböt. A méretei és a súlya alapján mintha tömör fém lenne odabent, faltól falig. Megfogod, nem lehet összenyomni, behorpasztani, nem recseg, nem zörög. Ez úgy OTT VAN. Ettől komolyabb gépet szvsz csak jelentős szorzószám mellett lehetne készíteni az árat tekintve.
Ez persze már nagyon szubjektív, de meg merem kockáztatni, hogy a legszebb konzol, ami valaha készült. Iszonyatosan profi hardver benyomását kelti (nem a belsejét tekintve, inkább mondjuk mint IT eszköz).
Fasza cucc ez, nyilván. Viszont lesz ez ennél még jóval hagosabb sajnos, ha már rendesen átmelegszik minden porcikája és egy folyamatos fingató gém küldi meg.

Az Intel+AMD Gpu összeállásból még lehet egy olyan Xbox One X+X Boxxx Skorpio Natal PRÖ, amiben használható proci lesz végre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24600 2017.11.09. 22:02

Micsu írta:ugye ez nem a tied, masnak veszel 4et v hogyvolt? :B
Nem vettem senkinek, mert a korábbi ijesztésekkel ellentétben semmiféle készlethiány nincs. Nem egy helyen utcáról is lehet venni skürpinyő edícióst. Kb az van, mint a szviccsel: amikor a világon sehol nincs, nálunk akkor is hegyekben áll.
De igen, ez az enyém.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24601 2017.11.09. 22:07

Nagyon jó ez a dizájn, betörhetne mindenhova. Így 2017-ben már el kéne hinni, hogy attól, hogy valaminek van rendesen sarka meg éle, még nem öli meg magát a felhasználó vele. Kurvajó a szemnek a sok lekerkített szar között. Tévéből, meg monitorból is ilyen kéne. Meg mindenből. Egy ilyen határozott és egyszerű forma kb mindent ural a sok szétfolyó amorf geci között.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24602 2017.11.09. 22:15

Botond írta:Na, várom a 165k-ból összerakott konfig javaslatod! Persze, jöhet használt alkatrész meg minden, lássuk mi is a híres alternatíva, figyelünk. (Ide jön a popcorn.gif)
/szerk: és jöhet mellé rögtön majd az elemzés, hogy AC:O milyen felbontás mellett hány fps, meg persze, hogy milyen felbontás mellett tartja a fix 30at és a 60at? :D
Nincs, de mivel sokkal több funkciója van, felesleges is árban hasonlítgatni, valamint arra nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy ár érték arányban nem éri meg. De a jelen gen-ben a pisi annyira elment, hogy random józsikának, ha konzolról van szó, akkor ps4 ugrik be, és azt vesz, aki meg több gépet tart, annak meg a pc jobb választás ps mellé. Sima one-ról vajmi kevés ember fog váltani, ahogyan sima ps-ről is prő-re. Az ereje meg egy dolog, ha teszben sorra épp a prő szintjét hozza, azmegmár vajmi kevés eladást fog hozni, hogy natív 4k vagy csekkerboard, nagytöbbség azt se tudja mi az. Az egészet megint a totál csapongó, helyét nem találó ms egyik új lépésének találom, ők se tudják mi a céljuk vele. Kezdésnek jöhetett volna valami launch cím is vele, de a fő elem, a forza már jó ideje kint van gép nélkül. Nem a géppel játszunk, hanem a játékkal, és ahoz veszünk hw-t, csak ehez nincs mit igazán.
Avatar
arty

Hozzászólás #24603 2017.11.09. 23:32

benőmenő írta:Jóreggelt kívánok, az előző rész meg a Doom dettó ugyanez. :wave:
nemnem, ilyen csak NÁLAM van :P :D
(így meg pláne vicces, hogy a tényleg fostornádó rage hibátlan...)
Avatar
arty

Hozzászólás #24604 2017.11.09. 23:36

Zóanagyvarázsló írta:Úgy pontos, hogy te MINDEN héten belefutsz MINDENBE, MINDANNYIUNK helyett.
Köszönöm, ahogy továbbra is azt is, hogy a Digit is te finanszírozod helyettünk.
Te vagy a játékosok Mr. Glasse :kuss:
nemigaz! vannak jó etapok, amikor szerencsésebben választok játékot :P a két sonic megütött, a wolf2 mármár furán jó volt, tehát adta magát h el kell baszni (by dev és nv!)

hja és a digi szó nélkül eltekintett a 0ft-os tartozásom után fizetendő kéccáz forintos büntitől. mármint ÉN nem hagytam szó nélkül, hogy bepróbálkoztak, ők pedig kiküldték a bocsikasohatöbbetbecsszó levelet és nincs bünti. (MÉG! :eplus2: )
és a 4 mbites csomagot se vágták flébe, nem kell 2 megán szenvedni! pedig akár közém is lövethetett volna...
Avatar
arty

Hozzászólás #24605 2017.11.09. 23:38

DanielT írta:Na, ha a Sunset jutott eszedbe, akkor meg is beszéltük kb. :) Egyébként azt is megtolták volna SIMÁN.
Ahogy az Ori-t is, hát csak az első rész, csak Steamen 1,3 millió felett jár. SI-MA ügy lett volna egy crowdfunding.
sunset nem pármillás projekt volt, az eleve kizárt, és mamár egy ori sem gari (noname fejlesztő, szép concept, szokásos lehúzásgyanú. 50-50.)

a péesonlytulajokat sajnálom :(
Avatar
arty

Hozzászólás #24606 2017.11.09. 23:44

Mekee írta:Te komolyan nem tudom mit vsinálsz, fm7 nekem pont olyan mint a pat h előtt. Sőt, csak azé vettem észre hogy volt, mert van aukciosház, meg forzathlon, meg megkaptam a havi kocsiadagot. :)
most szedi ujra a 100gigát, hátha! (file check nincs, mert méris lenne egy ms sztórban... uninstall-reinstall!)
sztem amugy az uj gameready nvdrv baszcsizott be, amit viszont a wolf miatt fel kellett tenni (persze nem segített azon se :D), de nyilván a t10 is mazterpécés, szal ott is lehet kaka. pecs előtt, régi driverrel pécén toltam és viseltem a stuttert (nálad az sincs?! fura, má minden fulldinamik nálam, butitsa seggig, csak legyen 60... KIVÉVE AF, az 16x, abból nem engedek!)

amugy az uwpsztór ittart 2017 végén programinstall címén (rányomok a játékomra, h telepítse és BAMMMM):
mszuxx348571.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #24607 2017.11.09. 23:50

Botond írta:Ez ilyen elbagatelizálós faszság. A 720p meg már majdnem olyan, mint a FHD olyan távolságból, a 480p meg már majdnem olyan mint a 720p, stb, végül kiderül, hogy a junoszty feketefehér tv és a 4k oled szinte ugyanaz. A faszt. Négyszer annyi képpont igenis látszik, ha kitöltik tartalommal. Ha nem akkor nem, de az meg nem a tv hibája, hanem a tartalomé.
Nemlátszik, nagyközönséggel teszteltem, fasza fhd-ra simán rámondták, hogy wádejóanégyká (65" vs ~4 méter a kanapé). És 46"-n a kanapéről a 720p vs. 1080p se látszott. Oké, a film persze más, de mamár a fossáposzteffektelt játékvilágok is hasonlóak.
Avatar
arty

Hozzászólás #24608 2017.11.09. 23:54

Kandurex írta:Ma kipróbáltam ezt az új COD -ot. Nem kellett volna. Egy unlimited respawn pontnál adtam fel. Never ever.
Gratulálok. A wolf2 alapból skip, de erre rámentél... :worship: (valld má be, hogy BÁRMILYEN kifogás jó, csak játszani ne kelljen! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #24609 2017.11.09. 23:56

Moby írta:Toltam vele kicsi Elite-t ami már fel van pimpelve. Na ebben már volt hangja. Értsd: néha pár másodpercre a totális csendből mondjuk PRÖ alaphangra emelkedett. Az egész gép anyagában, kinézetében, felépítésében komolyabb gép benyomását kelti, mint a PRÖ. A vertical standel simán embert lehetne ölni. És nem egyet. Lazán bírná. De a PS ilyen recsegős, gagyiműanyag a ház. NAAAAGY buta buflák valami. Ez meg kb olyan, mintha gránitból faragtak volna egy kicsi tömböt. A méretei és a súlya alapján mintha tömör fém lenne odabent, faltól falig. Megfogod, nem lehet összenyomni, behorpasztani, nem recseg, nem zörög. Ez úgy OTT VAN. Ettől komolyabb gépet szvsz csak jelentős szorzószám mellett lehetne készíteni az árat tekintve.
Ez persze már nagyon szubjektív, de meg merem kockáztatni, hogy a legszebb konzol, ami valaha készült. Iszonyatosan profi hardver benyomását kelti (nem a belsejét tekintve, inkább mondjuk mint IT eszköz).
+40-be bele kellett h férjen a jobb hűtés ;) bár a blowertől nagyon paráztam.
(persze a sony +80-ból se lett volna képes rá, ezen most ne akadjunk fenn!)
Avatar
arty

Hozzászólás #24610 2017.11.09. 23:58

Micsu írta:mondjuk 165kért minecraftozni viszont kurva drága (popcorn.gif), nameg ütős pc mellé is full felesleges, főleg 2 év múlva még feleslegesebb lesz :)
egyébként sok embernek herotja van a pctől, annak jó alternativa lehet, bár már a konzolt se véletlenül nevezzük neopcnek :P
mármint minecraft splitscreen coopozni!
mert sima szingli minecraft mikróra is van, ráadásul ÁLLÍTÓLAG a pécés-jávás edisön a superior ed.
Avatar
arty

Hozzászólás #24611 2017.11.09. 23:59

DanielT írta:Az Intel+AMD Gpu összeállásból még lehet egy olyan Xbox One X+X Boxxx Skorpio Natal PRÖ, amiben használható proci lesz végre.
mert a ryzen az használhatatlan ócskavas. ugye. :wave:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24612 2017.11.10. 00:01

arty írta:Nemlátszik, nagyközönséggel teszteltem, fasza fhd-ra simán rámondták, hogy wádejóanégyká (65" vs ~4 méter a kanapé). És 46"-n a kanapéről a 720p vs. 1080p se látszott. Oké, a film persze más, de mamár a fossáposzteffektelt játékvilágok is hasonlóak.
Havernál ugyanez. Közelről tényleg durva volt, hogy a youtuber arcán megszámoltad a pórusokat, de 50+ inches tvn és a tőle ~3m-re lévő kanapén zéró különbséget láttunk ahhoz képest, hogy a fifa/sonic racing/nemRezi7/BF1 most FHD-ban, natív 4k-ban, vagy a kettő között ment-e.
Avatar
arty

Hozzászólás #24613 2017.11.10. 00:02

Moby írta:Nagyon jó ez a dizájn, betörhetne mindenhova. Így 2017-ben már el kéne hinni, hogy attól, hogy valaminek van rendesen sarka meg éle, még nem öli meg magát a felhasználó vele. Kurvajó a szemnek a sok lekerkített szar között. Tévéből, meg monitorból is ilyen kéne. Meg mindenből. Egy ilyen határozott és egyszerű forma kb mindent ural a sok szétfolyó amorf geci között.
ezért SEM akarnám elbukni a ps4fatem, számomra az a legszebb konzol, ever. (boxnál az az alsó, kisebb lábazat annyira nem jön be, péesnél meg csak a nemlátszó hátsó nem okés szvsz)
Avatar
arty

Hozzászólás #24614 2017.11.10. 00:05

arty írta:most szedi ujra a 100gigát, hátha!
elindult. nem. hiszem. el. (tegnap is nulláról ujraraktam 1x, de a mai reinstall volt a tuti!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24615 2017.11.10. 00:06

arty írta:ezért SEM akarnám elbukni a ps4fatem, számomra az a legszebb konzol, ever. (boxnál az az alsó, kisebb lábazat annyira nem jön be, péesnél meg csak a nemlátszó hátsó nem okés szvsz)
Minden porcikáját gyűlölöm annak a gépnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24616 2017.11.10. 08:41

arty írta:Nemlátszik, nagyközönséggel teszteltem, fasza fhd-ra simán rámondták, hogy wádejóanégyká (65" vs ~4 méter a kanapé). És 46"-n a kanapéről a 720p vs. 1080p se látszott. Oké, a film persze más, de mamár a fossáposzteffektelt játékvilágok is hasonlóak.
Ezért mondom, hogy hülye aki FHD kijelzőt vesz, venni kell egy 720p-set és kicsit messzebb ülni, ennyi a megoldás, minden más pénzkidobás és ordenára pazarlás, és akkor elég egy x360as és kész. PC, 4k meg a többi profilság úgyse látszik ha kellően messziről nézed. :sniffles: Sőt igazándiből szerintem egy 640*480as CRT is bőven jó, csak kicsit még messzebb kell ülni és ugyanaz, mintha 4k kijelző lenne... :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #24617 2017.11.10. 08:45

benőmenő írta:Havernál ugyanez. Közelről tényleg durva volt, hogy a youtuber arcán megszámoltad a pórusokat, de 50+ inches tvn és a tőle ~3m-re lévő kanapén zéró különbséget láttunk ahhoz képest, hogy a fifa/sonic racing/nemRezi7/BF1 most FHD-ban, natív 4k-ban, vagy a kettő között ment-e.
Az ilyeneknek lehet jól eladni a konzolokat, mert tökre ugyanúgy néz ki, hogy FHD, 902p, vagy ledadog 720p-re esetleg alá. Megvan az ilyen kokányolások, mint a dinamikus felbontás célközönsége, Dani már évek óta titeket keres, hát hol bújtatok meg eddig?! Sima x1 elég nektek, az minden tartományt végigfut egyes játékokkal ami felbontásban elképzelhető, és te észre se veszed! Mázlista! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #24618 2017.11.10. 08:48

Mekee írta:Nincs, de mivel sokkal több funkciója van, felesleges is árban hasonlítgatni, valamint arra nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy ár érték arányban nem éri meg. De a jelen gen-ben a pisi annyira elment, hogy random józsikának, ha konzolról van szó, akkor ps4 ugrik be, és azt vesz, aki meg több gépet tart, annak meg a pc jobb választás ps mellé. Sima one-ról vajmi kevés ember fog váltani, ahogyan sima ps-ről is prő-re. Az ereje meg egy dolog, ha teszben sorra épp a prő szintjét hozza, azmegmár vajmi kevés eladást fog hozni, hogy natív 4k vagy csekkerboard, nagytöbbség azt se tudja mi az. Az egészet megint a totál csapongó, helyét nem találó ms egyik új lépésének találom, ők se tudják mi a céljuk vele. Kezdésnek jöhetett volna valami launch cím is vele, de a fő elem, a forza már jó ideje kint van gép nélkül. Nem a géppel játszunk, hanem a játékkal, és ahoz veszünk hw-t, csak ehez nincs mit igazán.
Te mi másra használod az asztali géped? És ezek a funkciók kiválthatóak e egy 20k forintos android tablettel? Ha igen, akkor várom a 185k-s konfig javaslatod. :) Mert én pl semmire nem használom a gépet, dolgozni a céges laptopon, netezni, stb az ipaden, a gép az arra van, hogy a FH3 4k-ban stabilan fussék. Na ezt meg az x1x is tudja pont negyedannyiért.
/szerk: és mivel nincsenek exklu címek, így meg se kell venni megint a FH3at, csak elindítani, ha van kéznél x1x. Mondjuk putrinettel sokára jönne le, szóval jó egy 720p tv, messzire ülni, és tolni az x360 címeket, azok 1-2 gigásak még putrinettel is lent vannak pikkpakk :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24619 2017.11.10. 09:02

Botond írta:Te mi másra használod az asztali géped? És ezek a funkciók kiválthatóak e egy 20k forintos android tablettel? Ha igen, akkor várom a 185k-s konfig javaslatod. :) Mert én pl semmire nem használom a gépet, dolgozni a céges laptopon, netezni, stb az ipaden, a gép az arra van, hogy a FH3 4k-ban stabilan fussék. Na ezt meg az x1x is tudja pont negyedannyiért.
/szerk: és mivel nincsenek exklu címek, így meg se kell venni megint a FH3at, csak elindítani, ha van kéznél x1x. Mondjuk putrinettel sokára jönne le, szóval jó egy 720p tv, messzire ülni, és tolni az x360 címeket, azok 1-2 gigásak még putrinettel is lent vannak pikkpakk :)
Amit itt általában vicces az az, amikor egyik posztban pokolra kívánják az exkluzívot, a másikban meg a kurvaanyját az MS-nek, hogy nincs a boxhoz exkluzív :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #24620 2017.11.10. 09:20

Moby írta:Amit itt általában vicces az az, amikor egyik posztban pokolra kívánják az exkluzívot, a másikban meg a kurvaanyját az MS-nek, hogy nincs a boxhoz exkluzív :DD
Aki védi az exklukat vagy bármi egyéb kézmegkötős, piaci versenyt gátló és akadályozó egyéb úri huncutságot, az szerintem simán elveszítette a józan eszét. De pont ugyan ilyen homogén, egységes és következetes az az álláspont, hogy a 720p ugyanazt tudja, mint a 4k, na de nézzétek, a konzol fos, mert nem tud stabil 4k@60at. Nem mintha a 720@18-30 nem ugyanaz lenne messziről nézve, ugye. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24621 2017.11.10. 09:23

Botond írta:Az ilyeneknek lehet jól eladni a konzolokat, mert tökre ugyanúgy néz ki, hogy FHD, 902p, vagy ledadog 720p-re esetleg alá. Megvan az ilyen kokányolások, mint a dinamikus felbontás célközönsége, Dani már évek óta titeket keres, hát hol bújtatok meg eddig?! Sima x1 elég nektek, az minden tartományt végigfut egyes játékokkal ami felbontásban elképzelhető, és te észre se veszed! Mázlista! :D
Légyszi ne nyomd már fullba.
Spoiler
Kép
Kép

Ez éles különbség még tv nézős távolságról is. FHD vs. UHD is számszerűen nagy, de itt már olyan pixelsűrűségről beszélünk, ahol igenis rohadtul nem mindegy mekkora kijelzőt és milyen messziről nézel.
Ugyanígy röhögök, amikor telefonokba QHD/WQHD, vagy pl. a Sony 4k kijelzőt rak. Egyszerűen felesleges.
A múltkor egy Doogee Mix-et néztem, ami kávamentes, 5,5" és ha nem keresek rá biztos nem mondtam volna meg, hogy csak 720p. Pixelsűrűség és kijelzőtől való távolság. Az már egy másik téma, hogy a színek szarok voltak rajta.
Kövi monitor, ha már lesz szabvány adaptív sync, biztos valami 27"-es, vagy nagyobb 4k cucc lesz. Addigra talán az általam megfizethető gpu-k is kihajtják majd ilyen idióta kompromisszumok nélkül, amikbe a mostani prő konzolok beleszaladnak.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24622 2017.11.10. 09:29

Moby írta:Amit itt általában vicces az az, amikor egyik posztban pokolra kívánják az exkluzívot, a másikban meg a kurvaanyját az MS-nek, hogy nincs a boxhoz exkluzív :DD
Én örülök neki, mert akkor a két forza kimaradt volna, . Azt se mondtam, hogy kannyát az msnek amiért ezt csinálja, azt mondtam, hogy érthetetlen az egész.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24623 2017.11.10. 09:36

Botond írta:Te mi másra használod az asztali géped? És ezek a funkciók kiválthatóak e egy 20k forintos android tablettel? Ha igen, akkor várom a 185k-s konfig javaslatod. :) Mert én pl semmire nem használom a gépet, dolgozni a céges laptopon, netezni, stb az ipaden, a gép az arra van, hogy a FH3 4k-ban stabilan fussék. Na ezt meg az x1x is tudja pont negyedannyiért.
/szerk: és mivel nincsenek exklu címek, így meg se kell venni megint a FH3at, csak elindítani, ha van kéznél x1x. Mondjuk putrinettel sokára jönne le, szóval jó egy 720p tv, messzire ülni, és tolni az x360 címeket, azok 1-2 gigásak még putrinettel is lent vannak pikkpakk :)
Várom a videod amiben a fh3 nativ 4k-ban fut 60 frémmel, majd utána beszéljünk. (Nem lesz, mert nem patcheltek fel a jatekot meg, majd talan januarban... ms. Plusz utana sem valoszinu, hogy rendesen 4k-ban elvinné az a gép)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24624 2017.11.10. 09:54

Mekee írta:Én örülök neki, mert akkor a két forza kimaradt volna, . Azt se mondtam, hogy kannyát az msnek amiért ezt csinálja, azt mondtam, hogy érthetetlen az egész.
Szerintem pedig kevés dolog ennyire érthető, mint ez. Az emberek egyszerűen nem akarnak pécét építeni. A legtöbb embernek nem is való, soknak még azok közül sem, akik egyébként csinálják is (ld. Arty :D). Nekik, azaz a nagyobb tábornak, majdnem tökéletes megoldás egy box. Elmegy, megveszi, hazaviszi, összedugja. Kap egy nagyon magas minőségű eszközt, és azoknak a kompromisszumokról, amiket ezzel köt, nagyrészt a létezéséről sem tud.
Nincs ebben semmi érthetetlen, és nehezen átlátható. Vilinger, hogy ugyanide jut egy ps-el, és többen döntenek amellett, de ezt most még jól is időzítette az MS. Gyakorlatilag nincs senkinek semmilyen új cucca, amivel kifoghatná a vitorlájukból a szelet karácsonyra. Nincs evvel az egésszel semmi probléma. Hozott az MS jó időben egy tisztességet gépet, jól árazva, szoftvertúszok nélkül. Ha valamibe nem érdemes most belerúgni, akkor ez szvsz az.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24625 2017.11.10. 09:55

arty írta:mármint minecraft splitscreen coopozni!
mert sima szingli minecraft mikróra is van, ráadásul ÁLLÍTÓLAG a pécés-jávás edisön a superior ed.
hat xbox one x kell hozza biztosan :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24626 2017.11.10. 09:57

Botond írta:Te mi másra használod az asztali géped? És ezek a funkciók kiválthatóak e egy 20k forintos android tablettel? :)
ja a gyerekeidbol indulsz ki akkor biztosan
Avatar
Botond

Hozzászólás #24627 2017.11.10. 09:58

Mekee írta:Várom a videod amiben a fh3 nativ 4k-ban fut 60 frémmel, majd utána beszéljünk. (Nem lesz, mert nem patcheltek fel a jatekot meg, majd talan januarban... ms. Plusz utana sem valoszinu, hogy rendesen 4k-ban elvinné az a gép)
Volt szó ilyenről? Fut ahogy fut, pedig az x1x egy fostömlő, bezzeg a pc, erre kérdeztem, hogy jó ha a fostömlőn úgy fut ahogy, akkor az ugyanannyiért beszerezhető PCn hogyan fut? Gondolom jobban, szóval izgatottan várom, hogy ugyanannyiért milyen pc van amin nem elég, hogy jobban fut a FH3, de még az excel is! Szóval mihez képest kevés az x1x? Lássuk, lássuk, hol az x1x verő pc konfig?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24628 2017.11.10. 09:59

Moby írta:Szerintem pedig kevés dolog ennyire érthető, mint ez. Az emberek egyszerűen nem akarnak pécét építeni. A legtöbb embernek nem is való, soknak még azok közül sem, akik egyébként csinálják is (ld. Arty :D). Nekik, azaz a nagyobb tábornak, majdnem tökéletes megoldás egy box. Elmegy, megveszi, hazaviszi, összedugja. Kap egy nagyon magas minőségű eszközt, és azoknak a kompromisszumokról, amiket ezzel köt, nagyrészt a létezéséről sem tud.
Nincs ebben semmi érthetetlen, és nehezen átlátható. Vilinger, hogy ugyanide jut egy ps-el, és többen döntenek amellett, de ezt most még jól is időzítette az MS. Gyakorlatilag nincs senkinek semmilyen új cucca, amivel kifoghatná a vitorlájukból a szelet karácsonyra. Nincs evvel az egésszel semmi probléma. Hozott az MS jó időben egy tisztességet gépet, jól árazva, szoftvertúszok nélkül. Ha valamibe nem érdemes most belerúgni, akkor ez szvsz az.
Hát lehet igazad van, belerúgni sem akarok, mint írtam nem ártana az senkinek, ha megint kissé kiegyenlítettebb lenne a sony-ms helyzet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24629 2017.11.10. 10:01

Botond írta:Volt szó ilyenről? Fut ahogy fut, pedig az x1x egy fostömlő, bezzeg a pc, erre kérdeztem, hogy jó ha a fostömlőn úgy fut ahogy, akkor az ugyanannyiért beszerezhető PCn hogyan fut? Gondolom jobban, szóval izgatottan várom, hogy ugyanannyiért milyen pc van amin nem elég, hogy jobban fut a FH3, de még az excel is! Szóval mihez képest kevés az x1x? Lássuk, lássuk, hol az x1x verő pc konfig?
”az arra van, hogy a FH3 4k-ban stabilan fussék. Na ezt meg az x1x is tudja pont negyedannyiért” igen, volt szó. :) Arra meg, hogy netezni meg jo egy 20k-s tab nem is reagálnék. Kenyeret szeletelni rajta, na arra jo egy 20k-s tab.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24630 2017.11.10. 10:03

Botond írta:Aki védi az exklukat vagy bármi egyéb kézmegkötős, piaci versenyt gátló és akadályozó egyéb úri huncutságot, az szerintem simán elveszítette a józan eszét. De pont ugyan ilyen homogén, egységes és következetes az az álláspont, hogy a 720p ugyanazt tudja, mint a 4k, na de nézzétek, a konzol fos, mert nem tud stabil 4k@60at. Nem mintha a 720@18-30 nem ugyanaz lenne messziről nézve, ugye. :D
jo te anno leadtad h pixel pontosan skalaz a tvd mivel a 4k kozos tobbszorose a 720pnek, es megse igy volt ugyh a mese mar nem kell :)
Egyebken azt h a 720p mindenre eleg meg hasonlo baromsagokat eddig csak a te szadbol lehetett hallani :P
Te mar akkor 4kztal mikor 970es videokari volt a standard, az meg messze keptelen vt meghajtani :)
Kb most kezd a 4k elerheto lenni ugy h nem kell ra milliokat kolteni
Avatar
Moby

Hozzászólás #24631 2017.11.10. 10:07

Micsu írta:Kb most kezd a 4k elerheto lenni ugy h nem kell ra milliokat kolteni
Én ennek pont az ellenkezőjét érzékelem. Most fogyott el a Ti 4K@60-ra. És ehhez kb fél év kellett. Vagy csak az elején kurva nagy mákom volt, és pont mindig belenyúltam a jól futókba, de az utóbbi időben minden már csak 1440p-ben megy 60-on. Volta meg még sehol. És ez a cucc is új árában közelebb sem volt messze a milkához, bár ez ebben a felütésben lényegtelen. A gazdaságosság mindig kompromisszumokról szól. A szoftverek erőforrás igénye sajnos nem konstans. Hidd el, megoldják okosba, hogy ne legyen nekünk még jó sokáig 4k@60 olcsóért.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24632 2017.11.10. 10:10

Micsu írta:ja a gyerekeidbol indulsz ki akkor biztosan
Nem, csak érdeklődök, mert tudatlan vagyok, hogy mégis mi másra használható egy asztali gép a mai világban? Mekee grafikus és azon tolja otthon a ps varázslást? Vagy mi? Nekem a munkámhoz adnak laptopot, netezni, tartalmat fogyasztani tudok a tabletemen is, asztali gép az egy konzol, amire lehet billentyűt meg egeret rakni és fut rajta stratégiai játék is nem csak phewphewheccsátbumm. Elméletben látom, hogy még mindent lehetne csinálni az asztalival, gyakorlatban viszont én nem csinálok semmit, érdekel Mekee mit csinál, vagy te mondjuk.
Avatar
arty

Hozzászólás #24633 2017.11.10. 10:11

Botond írta:Aki védi az exklukat vagy bármi egyéb kézmegkötős, piaci versenyt gátló és akadályozó egyéb úri huncutságot, az szerintem simán elveszítette a józan eszét. De pont ugyan ilyen homogén, egységes és következetes az az álláspont, hogy a 720p ugyanazt tudja, mint a 4k, na de nézzétek, a konzol fos, mert nem tud stabil 4k@60at. Nem mintha a 720@18-30 nem ugyanaz lenne messziről nézve, ugye. :D
exklu: szükséges rossz. senki nem védi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24634 2017.11.10. 10:13

arty írta:exklu: szükséges rossz. senki nem védi.
Az elmúlt 4 évet tekintve semmi nem igazolja a szükségességét. A sony addig is rengeteget adott el, amíg alig volt, és az ms sem adott el többet, amíg náluk voltak egyáltalán. Ráadásul nevetséges eladási adatokkal léteznek az exek. Fogalmam sincs kinek szükséges.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24635 2017.11.10. 10:16

Micsu írta:jo te anno leadtad h pixel pontosan skalaz a tvd mivel a 4k kozos tobbszorose a 720pnek, es megse igy volt ugyh a mese mar nem kell :)
Egyebken azt h a 720p mindenre eleg meg hasonlo baromsagokat eddig csak a te szadbol lehetett hallani :P
Te mar akkor 4kztal mikor 970es videokari volt a standard, az meg messze keptelen vt meghajtani :)
Kb most kezd a 4k elerheto lenni ugy h nem kell ra milliokat kolteni
Mert a 720p-n is lehet szépet csinálni, ahogy C64en is voltak szép játékok, pedig az se volt 4k. De ez nem egyenértékű azzal, hogy akkor a 4k nem szebb, vagy hogy 720p=4k, csak messzire kell ülni. :D Ez komplett agyfasz. De toljátok, győzködjétek magatokat. Nekem jó a 720p is, ha igényesen van megcsinálva, meg jó a 4k is, és 4 méterről is észreveszem, hogy ami szebb az szebb. És a nagyon szépnél egyel kevésbé szebb az nem a nézhetetlen szar, hanem az eléggé szép, szóval ha vmi nem 4k arcod letépi attól még lehet eléggé szép. De mindegy, gondolkozzunk végletekben, a stabilan fut is legyen akkor a fix60, mert a stabil az értelmező kéziszótárban is a @60nál van, ugye. Meg legyen a pixelszám=szépség,nézhetőség, de viszont a pixelszám különbsége még nem jelenti azt, hogy nem egyforma. Az egyik kék, a másik sárga, de attól még egyforma, mert színes. Bravó!
Avatar
Moby

Hozzászólás #24636 2017.11.10. 10:24

Moby írta:Az elmúlt 4 évet tekintve semmi nem igazolja a szükségességét. A sony addig is rengeteget adott el, amíg alig volt, és az ms sem adott el többet, amíg náluk voltak egyáltalán. Ráadásul nevetséges eladási adatokkal léteznek az exek. Fogalmam sincs kinek szükséges.
Az exkluzivitás modelljének halála évek óta minden piaci szereplőnek nyilvánvaló. Minden sony exkluzív singleplayer játék. Ki akarna mégis tömegeknek szóló, tömegeket megmozgató játékokat csinálni a tömegek bármilyen részének kizárásával?
Létezésének egyetlen oka egy torz kép, amit még néhányak dédelgetnek, akik szerint van ilyen elvárás. Körülöttük már mindenki tudja, hogy fasság, nem is számolnak vele, szerintem várják, hogy emezek nyugdíjba menjenek, vagy nemtudom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24637 2017.11.10. 10:26

Ja igen, és akkor jön egy Jancsimuncsi, csinál egy multionly exkluzívot, és még az exkluzívéltetők is a halálát kívánják. LOL.
Avatar
arty

Hozzászólás #24638 2017.11.10. 10:26

Moby írta:Az elmúlt 4 évet tekintve semmi nem igazolja a szükségességét. A sony addig is rengeteget adott el, amíg alig volt, és az ms sem adott el többet, amíg náluk voltak egyáltalán. Ráadásul nevetséges eladási adatokkal léteznek az exek. Fogalmam sincs kinek szükséges.
Majd ha már csak az ea lootboxos multilövöldéi és az indie-k lesznek a játékkínálat, akkor visszatérhetünk rá, hogy miért VOLT jó az exklu ;)
Az EA-nak a battlefront lootboxaiból kell megélnie, míg a sonynak gépet is kell eladni, nekik beleférhet a szarabbul fogyó, de "elismert" konzolexklu is.

Míg abban igazad van, hogy rengeteg konzolra mostanság átlépő még csak nem is hallott a TLOU-ról, de a konzoltopikban a mit vegyekre általában megkapja válaszként a remasztit (is). És ha a TLOU3-at esetleg keresi, mert megfogta az 1-2, akkor megint a pées brand felé nyúl: úgy, mint nyúlt a ps4 felé az exkluk miatt a MÁRA (esetleg) kevésbé laikus a ps3 korszak után (amit spec nemtom miért vett anno :D ).
Szóval lehet hogy nem CSAK az exkluk döntenek egy gép mellett, de lehet az IS egy döntési tényező.
Pl nintendot ki és miért vett előző genben, most őszintén? (wii u)

"Ja igen, és akkor jön egy Jancsimuncsi, csinál egy multionly exkluzívot, és még az exkluzívéltetők is a halálát kívánják. LOL."

:D
Avatar
Moby

Hozzászólás #24639 2017.11.10. 10:28

arty írta:Majd ha már csak az ea lootboxos multilövöldéi és az indie-k lesznek a játékkínálat, akkor visszatérhetünk rá, hogy miért VOLT jó az exklu ;)
Az EA-nak a battlefront lootboxaiból kell megélnie, míg a sonynak gépet is kell eladni, nekik beleférhet a szarabbul fogyó, de "elismert" konzolexklu is.

Míg abban igazad van, hogy rengeteg konzolra mostanság átlépő még csak nem is hallott a TLOU-ról, de a konzoltopikban a mit vegyekre általában megkapja válaszként a remasztit (is). És ha a TLOU3-at esetleg keresi, mert megfogta az 1-2, akkor megint a pées brand felé nyúl: úgy, mint nyúlt a ps4 felé az exkluk miatt a MÁRA (esetleg) kevésbé laikus a ps3 korszak után (amit spec nemtom miért vett anno :D ).
Szóval lehet hogy nem CSAK az exkluk döntenek egy gép mellett, de lehet az IS egy döntési tényező.
Pl nintendot ki és miért vett előző genben, most őszintén? (wii u)
Na a lootboxos BF2 több XOX-t fog eladni(meg pláne ps4-et), mint ahány ps4et a TLOU2. Most mondom, ha amúgy nem lenne totál nyilvánvaló.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24640 2017.11.10. 10:30

arty írta:exklu: szükséges rossz. senki nem védi.
Mivel tied a sony részvények 76,3%-a így teljesen érthető az álláspontod, hogy szükségesnek tartod, de mindenki más aki esetleg nem vagy 1% alatti részesedéssel rendelkezik a sonyban és az exkluk mellett kiáll az szimplán elmebeteg. -.-

Vissza: “Leáldozott.hu”