A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24291 2017.10.31. 01:18

Daxter

Írhattam volna róla előbb is, jó lett volna trollkodásnak, hogy az amatőrebbje azt higgye, PSP-t vettem. Persze tényleg van az, méghozzá ez modell. Vegyétek jutányos áron, amíg a készlet tart!

+ jópofa, hamisítatlan Batman-hang... tudjátok
+ újra nagyobb a hangsúly a platformingon
+ nem klónja az eddigieknek, főleg guide-olni a hurkatöltővel repülő Daxterrel (a Spyrót emiatt majdnem jobban idézi)

- az egész játék során rendszeresen be kell váltani első személyű nézetbe, hogy be lehessen állítani a kamerát - hála az életképtelen PSP egyetlen analóg karjának
- a sztori és az új karakterek bénábbak az eddig látottaknál
- túltolták a QTE-s minijátékokat, bár az álmok elvben kihagyhatók, de azok adják az új mozdulatokat és magasabb max HP-t
- összességében egyértelműen egyszerűbb, mint egy nagygépes felvonás
- 30 fps, ami sajnos engine szinten fikszált, így ha megduplázom sebességet, csak felgyorsul a játék (ami a gyorsabb utazáshoz remek)

Jól szórakoztam, de maxolás nem lesz, annyi motivációt nem nyújt. Elhiszem, hogy PSP-n ütött a maga idejében, de engem a játék érdekel, annak meg visszafogja a platform.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24292 2017.10.31. 06:00

Moby írta:Mivót azzal a bajod amúgy? Nagyon rávótá' pedig csavarodval.
A felbontás. Éshogy félóra után jött a izzadás, aztán az émelygés ami 10-12 órán keresztül is halványan éreztem :levele: E! Még nem az igazi!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24293 2017.10.31. 07:55

Zóanagyvarázsló írta:Akkor még nem üzemeltem be, csak kibontottam :) Ha jól rémlik, Moby találta el, mert SNES Mini lett.
Hm, erre nem számítottam. Hát legyen, viszont tényleg mi lesz a DKC sorozat többi részével? Kihagyhatatlan mindkettő, a másik oldalon meg ott vannak az elveid... pedig simán rátolhatnád a gépre, már van hozzá cutom FW, ami az összes SNES gamét viszi.

Elküldjem postán a cartridgeokat arra az időre, amíg nyomod őket? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24294 2017.10.31. 07:57

Zóanagyvarázsló írta:Akkor még nem üzemeltem be, csak kibontottam :) Ha jól rémlik, Moby találta el, mert SNES Mini lett.
.
#24183
sajna már a memóriád sem a régi, ahogy te se vagy az :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24295 2017.10.31. 10:08

Zóanagyvarázsló írta:Akkor még nem üzemeltem be, csak kibontottam :) Ha jól rémlik, Moby találta el, mert SNES Mini lett.
:wow1: :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24296 2017.10.31. 10:19

Micsu írta:#24183
sajna már a memóriád sem a régi, ahogy te se vagy az :banplz:
uh az sbetu lemaradt, en a regi vagyok meg mindig :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24297 2017.10.31. 10:33

Micsu írta:uh az sbetu lemaradt, en a regi vagyok meg mindig :D
sbetu :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24298 2017.10.31. 10:38

kellenek mobynak a magas labdák :ravasz1:

phpBB [media]


belenézegettem, lehet sose lesz kész, lehet szar lesz, de ilyet még nem láttunk az tuti
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24299 2017.10.31. 11:27

azt irjak a 1070Ti miatt a sima custom 1070-ek ara 350 dodo. peeeersze. jovanaz itt EU-ban 450 €-nak.... 1070Ti kb. 500-510. 1080 meg 500-550.
jol be lettek arazva. :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24300 2017.10.31. 12:24

Ez eleg faszan nez ki :)
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24301 2017.10.31. 12:28

Micsu írta:kellenek mobynak a magas labdák :ravasz1:

https://www.youtube.com/watch?v=mGcG0g7GsOI

belenézegettem, lehet sose lesz kész, lehet szar lesz, de ilyet még nem láttunk az tuti
Konkrétan odabasz mindent a témában úgy ahogy van. Lehet még 5 év mire lesz béta, de legyen így. Viszont ilyen komplex és aprolékos részletességgel kidolgozott cucc kevés van.
Kijön ez a 3.0 alpha, akkor tuti beszállok én is, meglesem egyszerkétszer, mert már lehet bolygora szállni majd elvileg, meg ilyenek, aztán elrakom egy darabig, de ugydöntöttem adok nekik pénzt ezert a cuccért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24302 2017.10.31. 13:24

Lawbreakers: "Most játszik: 9"

Aucs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24303 2017.10.31. 15:40

Menj haza Windows, részeg vagy! :guluszem1:
IMG_20171031_153750.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24304 2017.10.31. 16:02

a windóz is jobban teljesít
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24305 2017.10.31. 18:39

Minden arannyá válik a kezükben, amihez hozzányúlnak! :eljen:

2017-10-31 18_38_08-.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #24306 2017.10.31. 21:17

DanielT írta:Minden arannyá válik a kezükben, amihez hozzányúlnak! :eljen:

2017-10-31 18_38_08-.jpg
Te vagy a második ember, akitől hallok erről a mixerről. Utánanézni viszont lusta vagyok, szal megmaradok annál, hogy sejtem mi ez, és ez nekem jóval több, mint elég :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24307 2017.10.31. 21:22

DanielT írta:Minden arannyá válik a kezükben, amihez hozzányúlnak! :eljen:

2017-10-31 18_38_08-.jpg
Viszont a tviccset se ertem, h ennyi ember hasznalja, egy fosputtony az egesz. Gagyi a design, hanyok attol a lila szintol, plusz gagyi a minosege, sokat kesik, es elo adast veletlen se lehet visszabb tekerni, csak utolag ha mar nem elo.
Avatar
deep

Hozzászólás #24308 2017.10.31. 21:46

Mekee írta:Viszont a tviccset se ertem, h ennyi ember hasznalja, egy fosputtony az egesz. Gagyi a design, hanyok attol a lila szintol, plusz gagyi a minosege, sokat kesik, es elo adast veletlen se lehet visszabb tekerni, csak utolag ha mar nem elo.
Mert nincs néződ. Ha van (többszáz-ezer), akkor fasza.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24309 2017.10.31. 22:04

deep írta:Mert nincs néződ. Ha van (többszáz-ezer), akkor fasza.
Milyen nézőm? Én nem streamelek, én mint néző mondom, hogy fos az egész. 1 csilliárd se változtat a gagyi 10éve is ciki designon, meg a funkciók hiányán amúgymeg.
Avatar
arty

Hozzászólás #24310 2017.10.31. 22:06

Zó!

https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/castlevania-harmony-of-despair/cid=EP0101-NPEB00563_00-CVHDZDLCZUNLOCKZ
jössz? coop nyomhatnánk... (emmég ingyenmultis! :D )
eddigi eredményem h a chapter1 bossig MAJDNEM elvittem, de végül nem. szal ugy lenne coop, hogy mész előttem és irtasz, ha meghalok, feltámasztasz! :D

(vicces, h a napokban néztem egy my life in gaming epizodot a nes-es egy castlevania végigjátszásról (telón, melóbamenet), űűűbergagyin nézett ki, de hangulata még így is volt. persze a 8bit sux, 16bit a jóság, vagy az ilyen modern, de retrokinézetű)

a snes minit irigylem :) (dkc-t egy ülésben kell letolni? vagy van mentés, checkpoint? levelkód?)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24311 2017.10.31. 22:18

Ez nem egy szép pálya, de olyan istentelenül gecijó veretni rajta, hogy az őrület! :) Ez az egyébként, amit kontrollerel, automata váltóval, így, képtelenség megcsinálni. Próbáltam! :D (fasza időt azzal is lehet futni, de messze nem ilyen kontrollált az egész. vagy kiadja vagy nem).
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #24312 2017.10.31. 22:33

Moby írta:Ez nem egy szép pálya, de olyan istentelenül gecijó veretni rajta, hogy az őrület! :) Ez az egyébként, amit kontrollerel, automata váltóval, így, képtelenség megcsinálni. Próbáltam! :D (fasza időt azzal is lehet futni, de messze nem ilyen kontrollált az egész. vagy kiadja vagy nem).
:vomit: az offroad a gt széria legalja, konstans 20 éve :D tapadás nincs, mintha jégen mennél, amire véletlen homoktextúrát tettek.
nem értem, ez hogy tetszhet bárkinek :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24313 2017.10.31. 22:34

arty írta::vomit: az offroad a gt széria legalja, konstans 20 éve :D tapadás nincs, mintha jégen mennél, amire véletlen homoktextúrát tettek.
nem értem, ez hogy tetszhet bárkinek :)
Mennyit toltál te mondjuk RBR-be?
Avatar
deep

Hozzászólás #24314 2017.10.31. 22:36

Mekee írta:Milyen nézőm? Én nem streamelek, én mint néző mondom, hogy fos az egész. 1 csilliárd se változtat a gagyi 10éve is ciki designon, meg a funkciók hiányán amúgymeg.
Ja, akkor korlátozza a twitch-et a szolgáltatód. Nálam kiváló.
Avatar
arty

Hozzászólás #24315 2017.10.31. 23:08

Moby írta:Mennyit toltál te mondjuk RBR-be?
valamenyit nyomtam... (modokkal sokat kísérleteztem, mert alapból sajna túl könnyűek, súlytalanok voltak az autók, de perfekt sose lett, szal igazán elmerülni nem sikerült benne)

rallyból a dirtrally jónak tűnt, anno megvettem, de sose toltam idő hiányában :( azt nem nézted? helóvínszéles is most! ha már van kormányod adj neki ... ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #24316 2017.10.31. 23:10

deep írta:Ja, akkor korlátozza a twitch-et a szolgáltatód. Nálam kiváló.
ilyen van?! nálam is nézhetetlen sokszor a twitch (telekom)... miközben a youtuben streamelt gameplay sokkal jobb

(mixer - napokban boxon rányomtam, annyira tolták a pofámba a forza gameplayeket, de mindkét streamerre timeoutot dobott...)
Avatar
arty

Hozzászólás #24317 2017.10.31. 23:43

gamer365.hu

"a PlayStation-divízió 2017 második üzleti negyedévében (július-szeptember), zárójelben a változással a tavalyi évhez képest.
- 433.2 milliárd jen bevétel (+35%)
- 54.8 milliárd jen nyereség (+188%)
- 4.2 millió leszállított PS4 (+8%)
A leszállított példányokat tekintve a PS4 összességében ezzel már 67.5 milliónál jár világszinten."

"Nintendo bevétele 374 milliárd jen volt az áprilistól szeptemberig tartó első üzleti félévben, ami 173%-os javulás az egy évvel korábbihoz képest - közel háromszorosára nőttek tehát a bevételek. Mindez közel 40 milliárd jenes nyereséggel párosul, ami szintén igen nagy kontraszt az egy évvel korábbihoz képest, hiszen akkor 6 milliárdos mínusszal állt a Nintendo.
Július és szeptember között további 2.93 millió Switch került a boltokba, így az üzleti évben már 4.89 milliónál, összességében pedig 7.63 milliónál jár a konzol. A 3DS esetében 1.91 millió, 2.86 millió és 69.98 millió ez a három szám.
Ami a Switch legsikeresebb first-party szoftvereit illeti:
The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 4.70 millió
Mario Kart 8 Deluxe - 4.42 millió
Splatoon 2 - 3.61 millió
1-2-Switch - 1.37 millió
ARMS - 1.35 millió"

MS-re lennék kíváncsi, h az ő géming diviziojuk is szárnyal-e. A lájvbevételek miatt biztosan, kérdés a gép... aztán negyedév mulva megnézném ujra, h ért-e valamit az X.
És reménykednék, h nem (pont ahogy a pronak is ellendrukkolok :P).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24318 2017.11.01. 00:07

arty írta:ilyen van?! nálam is nézhetetlen sokszor a twitch (telekom)...
Úgy ám. És pont a Telekom. Optikán is nézhetetlen volt és csak a Twitch. Nálam UPC-n hibátlan és ez nem egyszeri alkalom, mindig amikor anyám wifijén próbáltam használni. Egyszerűen kinyírják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24319 2017.11.01. 00:08

Én meg este 8 körül elindítottam az Andromédát, hogy megnézzek benne valamit... és most léptem ki. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24320 2017.11.01. 00:11

arty írta:dkc-t egy ülésben kell letolni? vagy van mentés, checkpoint? levelkód?
SNES Mini-ben van állás mentés játéktól függetlenül, de a DKC-k ben cartridgeon is lehet menteni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24321 2017.11.01. 00:54

DanielT írta:Úgy ám. És pont a Telekom. Optikán is nézhetetlen volt és csak a Twitch. Nálam UPC-n hibátlan és ez nem egyszeri alkalom, mindig amikor anyám wifijén próbáltam használni. Egyszerűen kinyírják.
Hát nekem meg gigás digim van, de ha tökéletes kép és hang lenne se szeretném azt a kökorszaki fost. :D
Egyébként az evil within-t abbahagytam, hát énnemtudom ez mi, de a horrorhoz hogy semmi köze ezekkel a folyton jövő zombi??!! izékkal. Az eleje jó volt, tetszett az elmegyógyintézetes rész, de ez utána az erdőben... ha innentől végig ilyen lesz, akkor inkább most törlöm a faszba. Olyan mint az elenvék, semennyire nem tud számomra nyomasztó vagy ilyesztő lenni az, hogy jön a képembe egy csomó izé, és nincs lőszerem. Ha máshogy nem megy az atmoszféra teremtés, inkább hagyják a stílust.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24322 2017.11.01. 08:38

Isten éltessen Micsu! :pias: :puszi:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24323 2017.11.01. 08:41

Mekee írta:Olyan mint az elenvék, semennyire nem tud számomra nyomasztó vagy ilyesztő lenni az, hogy jön a képembe egy csomó izé.
Semmi nem jön a képedbe, te mászol az ő képükbe. Nem vált picit sem gyanússá, hogy baszom nagy ikonokkal jelzi a játék, ha hallanak, vagy látnak téged? Ez nem egy railshooter. Az erdős részt egyetlen lőszer felhasználása nélkül simán meg lehet csinálni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24324 2017.11.01. 09:47

HBD Mitch! :pias:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24325 2017.11.01. 10:00

Moby írta:Semmi nem jön a képedbe, te mászol az ő képükbe. Nem vált picit sem gyanússá, hogy baszom nagy ikonokkal jelzi a játék, ha hallanak, vagy látnak téged? Ez nem egy railshooter. Az erdős részt egyetlen lőszer felhasználása nélkül simán meg lehet csinálni.
Na és még csak most leszel igazán ideges: Ő az első Withint nyomja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24326 2017.11.01. 10:02

Boldog szülinapot Micsu! Neked is volt ám gusztusod dátumot választani! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24327 2017.11.01. 10:08

Boldog születésnapot Micsu! :integet2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24328 2017.11.01. 10:38

DanielT írta:Na és még csak most leszel igazán ideges: Ő az első Withint nyomja.
ez világos volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24329 2017.11.01. 10:48

Nincsenek rá szavak, mennyire szívből GYŰLÖLÖM ezt az Asus féle hulladékot, amit videókártyaként adtak el nekem. Ezen a hűtés egyszerűen elviselhetetlen, őrjítő, szemét.

Soha, senki ne vegyen ezektő VGA-t. SOHA!!!!!

Alig várom, hogy el tudjam adni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24330 2017.11.01. 12:21

Koszi sracok ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24331 2017.11.01. 14:41

Moby írta:Semmi nem jön a képedbe, te mászol az ő képükbe. Nem vált picit sem gyanússá, hogy baszom nagy ikonokkal jelzi a játék, ha hallanak, vagy látnak téged? Ez nem egy railshooter. Az erdős részt egyetlen lőszer felhasználása nélkül simán meg lehet csinálni.
Lehet, de ha ez ilyen lesz továbbra is, akkor nem az én játékom, ennyi. Én horror alatt nem ezt értem, hogy lopakodjak zombik között. Tetszett, mert jól indult, de ez így...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24332 2017.11.01. 15:00

Mekee írta:Lehet, de ha ez ilyen lesz továbbra is, akkor nem az én játékom, ennyi. Én horror alatt nem ezt értem, hogy lopakodjak zombik között. Tetszett, mert jól indult, de ez így...
Nem tudom milyen egy definíció szerinti horror játék, de ez nem az, garantálom. Hogy miért? Mert gyűlölöm a horror játékokat. Ez egy trippy akciójáték, ahol nem lehet agyatlanul, csak ügyesen és okosan ölni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24333 2017.11.01. 15:26

Micsu írta:Koszi sracok ;)
hbd!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24334 2017.11.01. 16:00

Micsu írta:Koszi sracok ;)
Heppi BD-t!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24335 2017.11.01. 16:02

DanielT írta:Nem tudom milyen egy definíció szerinti horror játék, de ez nem az, garantálom. Hogy miért? Mert gyűlölöm a horror játékokat. Ez egy trippy akciójáték, ahol nem lehet agyatlanul, csak ügyesen és okosan ölni.
Alien.Isolation, nekem legalábbis. Hát igen, de valamiért akkor elég rosszul nyomják/nyomták, mert én annak kezeltem, ezért kezdtem bele, meg az ajánlásaitok miatt. Kis kihagyás után meglátom, nekiállok-e még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24336 2017.11.01. 17:25

Isten éltessen, Micsu! Mára keleltt volna időzítenek a SNES Mini-vásárt :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24337 2017.11.01. 17:28

DanielT írta:Hm, erre nem számítottam. Hát legyen, viszont tényleg mi lesz a DKC sorozat többi részével? Kihagyhatatlan mindkettő, a másik oldalon meg ott vannak az elveid... pedig simán rátolhatnád a gépre, már van hozzá cutom FW, ami az összes SNES gamét viszi.

Elküldjem postán a cartridgeokat arra az időre, amíg nyomod őket? :idiota:
Egyelőre nem tervezem hackelni a konzolt. Van rá bőven játék, majd meglátom, hogy mi lesz a folytatás. Lehet, hogy emuval és cartridge-ekkel PC-n, de egyelőre a SNES Mini elég kényelmes, csak a reset miatt kell néha feltápászkodni. Legalábbis egy kicsit, mert az ágyon van a konzol is úgyis, nappaliban neccesebb lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24338 2017.11.01. 17:43

arty írta:Zó!

https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/castlevania-harmony-of-despair/cid=EP0101-NPEB00563_00-CVHDZDLCZUNLOCKZ
jössz? coop nyomhatnánk... (emmég ingyenmultis! :D )
eddigi eredményem h a chapter1 bossig MAJDNEM elvittem, de végül nem. szal ugy lenne coop, hogy mész előttem és irtasz, ha meghalok, feltámasztasz! :D

(vicces, h a napokban néztem egy my life in gaming epizodot a nes-es egy castlevania végigjátszásról (telón, melóbamenet), űűűbergagyin nézett ki, de hangulata még így is volt. persze a 8bit sux, 16bit a jóság, vagy az ilyen modern, de retrokinézetű)

a snes minit irigylem :) (dkc-t egy ülésben kell letolni? vagy van mentés, checkpoint? levelkód?)
És jó ez? A demó single-re nem tűnt meggyőzőnek, bár azt nem én játszottam, csak néztem (nem YouTune-on). A DLC-k nem tudom, hogy ajánlottak-e co-ophoz, magyar PSN-en nem látom őket.

Amúgy lehet róla szó, de inkább egy-két hónap múlva. Amúgy is lenne tervben Castlevania-maraton is, nemrég vettem ezt a PC Engine-es Rondo of Blood miatt, és éppen a Super Castlevania IV-et is nézegettem, ami segített a SNES Mini mellett dönteni.

Egyébiránt nem hiszem, hogy túl profi lennék benne, a NES-es első részről mindig lepattantam, de irányítási problémáim is voltak, talán az SCP miatt? Néha random átállította magát.

A DKC-ben eddig egy checkpointot találtam pályánként, mentési pont pedig kinn a világban van, de minden régióban teljesíteni kell hozzá több pályáét, hogy elérd. Ugyanígy van kivívható utazós lehetőség, amivel vissza tudsz menni a korábbi zónákba. Az első pályán fél óra alatt játszava összefarmolsz vagy 20 élet. Rájöttem erre magamtól is, de az NPC-k is adnak tippeket, és ők is javasolják, direkt ilyen. Mondjuk ez a grindos megoldás nekem nem jön be, hiszen ha nem vagy elég profi, akkor egy bosszantó időhúzás. Ráadásul a játék maximum 5+1 életet ment el, tehát kilépés után grindolhatsz újra. A SNES Mini viszont tud save state-eket, játékonként négyet, sőt rewindolni is lehet róluk, tehát ha elcseszés után mentesz, akkor is vissza tudod tekerni. Az életgrind eredményét el szoktam menteni, mert az nettó baromság, hogy azt díjazza a játék, ha egy seggel haladsz sokat vagy járatod direkt a gépet. Most is azért folytassam kevesebb életről, mert elmentem a temetőbe, és inkább kikapcsoltam addig? Hasonlónak tűnik a Super Mario World is, ott is vannak mentéses helyszíneka térképen pár pálya teljesítése után, és ott is bebuktam elsőre a minden grind nélkül összeszedett sok életemet.

Ugyanez volt PC-n - és felételezem, PS1-en szintén - a Pandemonium!-ban is, egy idő után mindig rutinszerűen úgy kezdtem, hogy a második pályán összegrindoltam +10 életet, és utána mehetett a tényleges játék. Nem mondom, hogy mindig szükség volt rá, de egy idő után még mindig így volt kisebb az időhúzás, mint újrakezdeni a pályát, ha az utolsó életemmel elrontom az utolsó ugrást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24339 2017.11.01. 17:47

Humbo Jumble Bundle 10 - Oddworld New 'n' Tasty a legalsó tierben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24340 2017.11.01. 18:00

Mekee írta:Alien.Isolation, nekem legalábbis. Hát igen, de valamiért akkor elég rosszul nyomják/nyomták, mert én annak kezeltem, ezért kezdtem bele, meg az ajánlásaitok miatt. Kis kihagyás után meglátom, nekiállok-e még.
Az EW horrorjáték, legalábbis abban az értelemben, hogy minden horrorklisét felvonultat. Vannank itt szörnyek, jumpscare, vér és bél, őrület, szal minden. De nemtudom mi a horrorjáték definciója arrafele.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #24341 2017.11.01. 18:35

HBD Micsu :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24342 2017.11.01. 20:03

Moby írta:Az EW horrorjáték, legalábbis abban az értelemben, hogy minden horrorklisét felvonultat. Vannank itt szörnyek, jumpscare, vér és bél, őrület, szal minden. De nemtudom mi a horrorjáték definciója arrafele.
Hát attol, hogy összevissza bedobálunk alkotoelemeket, attol még nem lesz ugyanaz a végeredmény. Utobbi időben az alien:isolation ami sztem messze kiemelkedő, de demo alapján az uj resi is, teljes még kimaradt egyenlőre.
Jo horror nálam aminek megvan a nyomaszto atmoszférája, hogy már mikor az ikonra kattintasz a frászt hozza rád, de mégis akarod.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24343 2017.11.01. 21:05

Mekee írta:Jo horror nálam aminek megvan a nyomaszto atmoszférája, hogy már mikor az ikonra kattintasz a frászt hozza rád, de mégis akarod.
Na ez nem az EW, ezért is élveztem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24344 2017.11.01. 21:34

Mekee írta:Hát attol, hogy összevissza bedobálunk alkotoelemeket, attol még nem lesz ugyanaz a végeredmény. Utobbi időben az alien:isolation ami sztem messze kiemelkedő, de demo alapján az uj resi is, teljes még kimaradt egyenlőre.
Jo horror nálam aminek megvan a nyomaszto atmoszférája, hogy már mikor az ikonra kattintasz a frászt hozza rád, de mégis akarod.
A játék úgy 1%-át láttad, de te már tudod, hogy beledobálták az alkotóelemeket. Értem.
Na ez látod nem fogja rád a frászt hozni. Mondjuk rám az alien isolation sem hozta, a resi7 meg főleg nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24345 2017.11.01. 21:41

Írtam rövid véleményt/tapasztalatot az Andromédáról, de megette a fórum. Valaki rúgja tökön az üzemeltetőt.

Más: A Steam in-home streaming a gaming életem defibrillátora és vastüdeje egyben. Az általa nyújtott kényelem miatt nyomom pl az Andromédát is. Már nem jó a kanapé+tévé, babzsák+tévé, szék+monitor se. Hálószoba+ágy+noti+fekve a tuti kombó, maxi-relaxi, perfekt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24347 2017.11.02. 08:37

G-Sync* 120hz telefon:

phpBB [media]


*jó, nem nVidia féle, hanem a saját megoldásuk. Sőt még az se biztos, hogy folyamatosan változó, csak presetek lehet 60 hz-re is, mert a tesztelő telefonosoknak fingjuk nincs a lényegéről, a videóban se tudja elmagyarázni mi lenne a lényeg... aszongya, hogy "változtaTTYák, hogy a 24 fps-es videó se nézzen ki FURCSÁN 120 hz-en." :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24348 2017.11.02. 10:09

15k-ért... biztos valakinek megérheti a plusz elméleti sebesség a digi dupláját... plusz eddig soha nem volt bajom a digivel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24349 2017.11.02. 10:10

Táborhegy nem nyert, marad a 120as, pedig T van bekötve, mivel csak az van az utcában. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #24350 2017.11.02. 10:12

Mekee írta:15k-ért... biztos valakinek megérheti a plusz elméleti sebesség a digi dupláját... plusz eddig soha nem volt bajom a digivel.
Hatvanban volt ezres digi, de 200 elég volt nekem bőven, pedig még csak nem is én fizettem, hanem a cég, de minek is több egyelőre? 70 gigás AC:syndicate vagy GTA5 is lent van pikk pakk. Mást meg nem tőtikézek úgyse. De ez nyilván csak az én egyéni értékítéletem az én netezési szokásaimhoz.
/szerk: 120asra rá van függve a TV (HBO go miatt), az xbox, lányaim telefonjai, az asszony telefonja és az enyim, plusz az ipad és amellé a gép, és hát így is megy minden rendes sebességgel, szóval a multiuserszámot is bírja már 100 fölött minden szerintem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24351 2017.11.02. 10:19

Botond írta:Hatvanban volt ezres digi, de 200 elég volt nekem bőven, pedig még csak nem is én fizettem, hanem a cég, de minek is több egyelőre? 70 gigás AC:syndicate vagy GTA5 is lent van pikk pakk. Mást meg nem tőtikézek úgyse. De ez nyilván csak az én egyéni értékítéletem az én netezési szokásaimhoz.
/szerk: 120asra rá van függve a TV (HBO go miatt), az xbox, lányaim telefonjai, az asszony telefonja és az enyim, plusz az ipad és amellé a gép, és hát így is megy minden rendes sebességgel, szóval a multiuserszámot is bírja már 100 fölött minden szerintem.
200-assal pár óráig is eltarthat egy új játék, az nem pikk-pakk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24352 2017.11.02. 11:45

Zóanagyvarázsló írta:200-assal pár óráig is eltarthat egy új játék, az nem pikk-pakk.
Addig játszok a többi játékommal. Van letöltve 2 giga HDDre és 300 mega SSDre.
Más. Ment ez a csomó halloween sale, hát vettem is cuccot. Nem is emlékszem mikor vettem részt ilyen szélben utoljára, talán még 2015ben, de most elkapott a fíling és uplayen vettem anno2205 completet, meg ac:syndicate goldot (Moby ajánlásával!), meg The crewhoz is vmi dlc-t, calling all unit vagy ilyesmi, ami még hiányzott. Szóval elkapott a fíling teljesen. Mondjuk letölteni aztán nem töltöttem le semmit még ezekből, mert hát csak 120as a net, úgyse jönne le sose egyikse. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24353 2017.11.02. 11:55

A 300 mega az mi? Doom 1-2? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24354 2017.11.02. 12:12

Botond írta:Addig játszok a többi játékommal. Van letöltve 2 giga HDDre és 300 mega SSDre.
Más. Ment ez a csomó halloween sale, hát vettem is cuccot. Nem is emlékszem mikor vettem részt ilyen szélben utoljára, talán még 2015ben, de most elkapott a fíling és uplayen vettem anno2205 completet, meg ac:syndicate goldot (Moby ajánlásával!), meg The crewhoz is vmi dlc-t, calling all unit vagy ilyesmi, ami még hiányzott. Szóval elkapott a fíling teljesen. Mondjuk letölteni aztán nem töltöttem le semmit még ezekből, mert hát csak 120as a net, úgyse jönne le sose egyikse. :D
Én is ellenék 200-as nettel, annyira nem sietek soha. De a többórás letöltés attól még nem pikk-pakk. Ha az lenne, akkor nem arról beszélnénk, hogy "addig játszok a többi játékommal". Ez ilyen egyszerű.

Az meg mondjuk tényleg jó, hogy nem kell telepakolnom a meghajtóimat játékokkal. 525-ös az SSD-m, de így betelne gyorsan.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24355 2017.11.02. 12:38

Botond írta:Hatvanban volt ezres digi, de 200 elég volt nekem bőven, pedig még csak nem is én fizettem, hanem a cég, de minek is több egyelőre? 70 gigás AC:syndicate vagy GTA5 is lent van pikk pakk. Mást meg nem tőtikézek úgyse. De ez nyilván csak az én egyéni értékítéletem az én netezési szokásaimhoz.
/szerk: 120asra rá van függve a TV (HBO go miatt), az xbox, lányaim telefonjai, az asszony telefonja és az enyim, plusz az ipad és amellé a gép, és hát így is megy minden rendes sebességgel, szóval a multiuserszámot is bírja már 100 fölött minden szerintem.
Hát azért az jo, hogy a 4k sorozatokra rákattanok és mire kimegyek üccsié, már nézhetem is gigással, játékokrol és egyéb másrol nem is beszélve. Tök átalakult pl a steam használatom is, feltelepitve épp az van amivel játszok, mert ugyse kell semmire várni. Én szeretem. S főleg filmek/sorozatok miatt is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24356 2017.11.02. 13:33

Zóanagyvarázsló írta:Ugyanez volt PC-n - és felételezem, PS1-en szintén - a Pandemonium!-ban is...
ahhh, mennyit jatszottam vele... :szeret:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24357 2017.11.02. 13:47

hehe
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24358 2017.11.02. 14:12

SlickAdam írta:hehe
[video]facerecfos.mp4[/video]
Gyűlölni fogják az emberek és nem az ikerhekkelés miatt. Nézegesse a jó anyja a telefont, mindig, minden szögből unlockoljon, ha megfogom. Hulladék, megint a user van az utolsó helyen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24359 2017.11.02. 14:16

tenyleg kibaszott szar felul az a fekete felulet
Avatar
Moby

Hozzászólás #24360 2017.11.02. 14:42

DanielT írta:Gyűlölni fogják az emberek és nem az ikerhekkelés miatt. Nézegesse a jó anyja a telefont, mindig, minden szögből unlockoljon, ha megfogom. Hulladék, megint a user van az utolsó helyen.
Az csak addig van, amíg a betanulás van. Feloldásnál már csak ránézel.

Vissza: “Leáldozott.hu”