A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #24221 2017.10.29. 00:24

Moby írta:A forza projektet dobtam. Ez egy fos. Ennek a műanyag graf messze a legkisebb gondja. Fizika...hát, van valami hulladék, de mondjuk inkább, hogy nincs. De ami ingazán kurvaszar ebben a játékban az az AI. Tök jó, hogy ennyi tartalom van benne, de az is jó lenne, ha ehelyett inkább egyedül mehetnék minden pályán, mert ez az uninteligens szar minden versenyből redneck wreckfesztet csinál, de minimum megpróbálja. 2 kiló felett úgy rántja rád a kormányt mint a picsa, a fasznak vagy te azon azíven ahol ő akar menni...De az autók viselkedése is ilyen. Mintha mondjuk michael bay-t kérték volna fel szakértőnek. Minden pillanata ilyen túltolt izé, beldrongyol, repülszétminden, jönasharkandoo, vakítafény, hű, háááá...Ami gecijó benne az a hangok. Az is kurvára túl van tolva, de annak jóláll. Kár, hogy egyetlen percet nem élvezek az egészből :(
:ijedt:
van baja az ai-nak, az biztos, a többit nem kommentelem, mert abban szvsz te is bennevagy :D

---

phpBB [media]

hátennyi. előző dinamik1080p + fix60al suhant boxon is, ez már homályfos és még így se tudja tartani a 60at... (dobták a dinamik felbontásváltást?! wtf?! "megérte" :( )

viszont a pécéverzám - itt az elején, ahol a konzolos is jó - fix60, azt gondolom fogja tudni tartani végig és df alapján elég nyálcsorgatós részek is lesznek (pláne az imént felrakott hotfix hotfixével... ennyi drivert anno amdn hónapok alatt raktam fel :D dehát vidia, itt minden driver jó, jobb és méglegeslegjobb, szal érdemes cserélgetni!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24222 2017.10.29. 08:16

Basically this.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #24223 2017.10.29. 08:37

arty írta::ijedt:
van baja az ai-nak, az biztos, a többit nem kommentelem, mert abban szvsz te is bennevagy :D

Hogy tudnék nem benne lenni? Leginkább az van benne, hogy itt vannak ezek most egymás mellett, az egyik miatt elrohantam kormányért, meg eladtam tegnap a slimet, ma meg veszek egy prót megint, pedig ezen, és a gitárhírón kívül semmi más nem fog rajta menni. És itt a másik, aminek a korábbi részeit rongyosra tosztam, és akarom kedvelni, egyes részleteiben még tetszik is, de nem élvezem egyáltalán.
Avatar
arty

Hozzászólás #24224 2017.10.29. 09:08

Moby írta:Hogy tudnék nem benne lenni? Leginkább az van benne, hogy itt vannak ezek most egymás mellett, az egyik miatt elrohantam kormányért, meg eladtam tegnap a slimet, ma meg veszek egy prót megint, pedig ezen, és a gitárhírón kívül semmi más nem fog rajta menni. És itt a másik, aminek a korábbi részeit rongyosra tosztam, és akarom kedvelni, egyes részleteiben még tetszik is, de nem élvezem egyáltalán.
a próvétel kemény, de nem is vártam kevesebbet! ebben a genben már számolni se érdemes a pisiket.. boxból hanyadik is jön most? 3.? 4.? ;)

arra gondolok, hogy a pusztulgurul tényleg sokszor az AI kretén fékezgetései miatt van, pláne h itt az elején 2 kör alatt kell letolni a 24 ellenfelet, tehát "hajt a tatár" - VISZONT mostmár fentebb lehet pöccinteni a köröket kicsit (és még egy kicsit, ha valaki perverz)! ha pedig nyugodtabb tempóban kerülgeti őket az ember, akkor kevesebb a michaelbay is. már a hatnál zavart, h túl sok az a 24 ai, inkább lenne 16, szofisztikáltabb.... (persze pl egy oválon meg jó a több, ill. jó az is h nem kétpercenként mész el 1-1 magányos ai mellett, eleve nem is szakad ANNYIRA szét a mezőny, mint mondjuk a GT-ben) ... esetleg lehetne menni időmérőt a verseny előtt, álá GT3(HÁÁÁROM!!!)... hogy ne a tömegből indulj, ha megérdemled ;) hánem, a sokadik mégkétév se volt elég a T10-nek erre. meg a pitcrew-ra se, ami mostmár elég nevetséges.

nekem egyébként a high-expert-pro vonalon állítódik az AI (pályafüggő) és azt vettem észre, hogy ha limitálom az agressziójukat, akkor csak még rosszabbul vezetnek :(
szal OFF-al is próbáld ki!
és persze nagyon sokat számít a kocsiválasztásod: hogy adott kocsi még a régi forzákból copypaste módon került-e át/vezethető-e (azaz keresztbeáll minden kigyorsításkor és fékezéskor) VAGY már az uj, granturizmosabb, tapadósabb, JOBB verzió - nagy a szórás.
fentiek miatt már a 6. részben is - szentségtörő módon - belőttem némi segítséget, általában TCS-t, néha STM-t is (a normal (szim helyett) kormányzás régóta alap a forzában!) - ezt most komolyabb szimoldalak rivjúi is jóváhagyták, sok autó az STM-el lesz olyan, amilyennek nélküle kéne lennie... :/ a 700 autó ára... viszont h egy classic sportautó eventen szinte 24 különféle régi ferrari, lambo, stb köröz, akkora látvány, h mármár hajlamos vagyok mindent megbocsájtani a t10nek. elég sokszor elég brutális a mezőny változatossága és még igazán alja utcai autós versenyt nem is nyomtam, pedig azok a kedvenceim :) (focus vs. suzuki swift és társai :) )

csak ez a kurvasok, kurvafelhős verseny ne lenne :( :( :(
legtöbb pályát még nem sikerült teljes pompájában látnom, csak az ótvarverzában :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24225 2017.10.29. 09:19

arty írta:csak ez a kurvasok, kurvafelhős verseny ne lenne :( :( :(
legtöbb pályát még nem sikerült teljes pompájában látnom, csak az ótvarverzában :(
DI-NA-MI-KUS IDŐJÁRÁS! :nezze: :eljen: :nezze: :eljen: :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #24226 2017.10.29. 09:36

DanielT írta:DI-NA-MI-KUS IDŐJÁRÁS! :nezze: :eljen: :nezze: :eljen: :nezze:
és szerintem én még "kampányoltam" is ezért :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24227 2017.10.29. 10:56

arty írta:a próvétel kemény, de nem is vártam kevesebbet! ebben a genben már számolni se érdemes a pisiket.. boxból hanyadik is jön most? 3.? 4.? ;)

arra gondolok, hogy a pusztulgurul tényleg sokszor az AI kretén fékezgetései miatt van, pláne h itt az elején 2 kör alatt kell letolni a 24 ellenfelet, tehát "hajt a tatár" - VISZONT mostmár fentebb lehet pöccinteni a köröket kicsit (és még egy kicsit, ha valaki perverz)! ha pedig nyugodtabb tempóban kerülgeti őket az ember, akkor kevesebb a michaelbay is. már a hatnál zavart, h túl sok az a 24 ai, inkább lenne 16, szofisztikáltabb.... (persze pl egy oválon meg jó a több, ill. jó az is h nem kétpercenként mész el 1-1 magányos ai mellett, eleve nem is szakad ANNYIRA szét a mezőny, mint mondjuk a GT-ben) ... esetleg lehetne menni időmérőt a verseny előtt, álá GT3(HÁÁÁROM!!!)... hogy ne a tömegből indulj, ha megérdemled ;) hánem, a sokadik mégkétév se volt elég a T10-nek erre. meg a pitcrew-ra se, ami mostmár elég nevetséges.

nekem egyébként a high-expert-pro vonalon állítódik az AI (pályafüggő) és azt vettem észre, hogy ha limitálom az agressziójukat, akkor csak még rosszabbul vezetnek :(
szal OFF-al is próbáld ki!
és persze nagyon sokat számít a kocsiválasztásod: hogy adott kocsi még a régi forzákból copypaste módon került-e át/vezethető-e (azaz keresztbeáll minden kigyorsításkor és fékezéskor) VAGY már az uj, granturizmosabb, tapadósabb, JOBB verzió - nagy a szórás.
fentiek miatt már a 6. részben is - szentségtörő módon - belőttem némi segítséget, általában TCS-t, néha STM-t is (a normal (szim helyett) kormányzás régóta alap a forzában!) - ezt most komolyabb szimoldalak rivjúi is jóváhagyták, sok autó az STM-el lesz olyan, amilyennek nélküle kéne lennie... :/ a 700 autó ára... viszont h egy classic sportautó eventen szinte 24 különféle régi ferrari, lambo, stb köröz, akkora látvány, h mármár hajlamos vagyok mindent megbocsájtani a t10nek. elég sokszor elég brutális a mezőny változatossága és még igazán alja utcai autós versenyt nem is nyomtam, pedig azok a kedvenceim :) (focus vs. suzuki swift és társai :) )

csak ez a kurvasok, kurvafelhős verseny ne lenne :( :( :(
legtöbb pályát még nem sikerült teljes pompájában látnom, csak az ótvarverzában :(
Nagyjából nekem is ezek szűrődtek le, úgyhogy igazat tudok adni, valamint az eddígi benne lévő ~70 órám után mintha valamit változnának, most ez a drivatarok "fejlődése" miatt lehet, vagy csak már "megszokom" nemtudom, de mostanában már kevésbé idegelnek fel a verseny elején. Letoltam a minap egy 2órás spa-i endurance-t, unbeatable asszem a legmagasabb nehézség, már egy ideje azon nyomom, és kurvajót meccseltem szinte végig, a végén nyertem valami 3mp-el. Kellett box-al is taktikázni, nem maradtam kint addíg míg ők, hogy kevesebbet menjek kopott gumikon, tetszett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24228 2017.10.29. 11:47

arty írta:és szerintem én még "kampányoltam" is ezért :(
Azért vágom a képedbe. ;) Egyed csak meg szépen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24229 2017.10.29. 12:08

arty írta:a próvétel kemény, de nem is vártam kevesebbet! ebben a genben már számolni se érdemes a pisiket.. boxból hanyadik is jön most? 3.? 4.? ;)

arra gondolok, hogy a pusztulgurul tényleg sokszor az AI kretén fékezgetései miatt van, pláne h itt az elején 2 kör alatt kell letolni a 24 ellenfelet, tehát "hajt a tatár" - VISZONT mostmár fentebb lehet pöccinteni a köröket kicsit (és még egy kicsit, ha valaki perverz)! ha pedig nyugodtabb tempóban kerülgeti őket az ember, akkor kevesebb a michaelbay is. már a hatnál zavart, h túl sok az a 24 ai, inkább lenne 16, szofisztikáltabb.... (persze pl egy oválon meg jó a több, ill. jó az is h nem kétpercenként mész el 1-1 magányos ai mellett, eleve nem is szakad ANNYIRA szét a mezőny, mint mondjuk a GT-ben) ... esetleg lehetne menni időmérőt a verseny előtt, álá GT3(HÁÁÁROM!!!)... hogy ne a tömegből indulj, ha megérdemled ;) hánem, a sokadik mégkétév se volt elég a T10-nek erre. meg a pitcrew-ra se, ami mostmár elég nevetséges.

nekem egyébként a high-expert-pro vonalon állítódik az AI (pályafüggő) és azt vettem észre, hogy ha limitálom az agressziójukat, akkor csak még rosszabbul vezetnek :(
szal OFF-al is próbáld ki!
és persze nagyon sokat számít a kocsiválasztásod: hogy adott kocsi még a régi forzákból copypaste módon került-e át/vezethető-e (azaz keresztbeáll minden kigyorsításkor és fékezéskor) VAGY már az uj, granturizmosabb, tapadósabb, JOBB verzió - nagy a szórás.
fentiek miatt már a 6. részben is - szentségtörő módon - belőttem némi segítséget, általában TCS-t, néha STM-t is (a normal (szim helyett) kormányzás régóta alap a forzában!) - ezt most komolyabb szimoldalak rivjúi is jóváhagyták, sok autó az STM-el lesz olyan, amilyennek nélküle kéne lennie... :/ a 700 autó ára... viszont h egy classic sportautó eventen szinte 24 különféle régi ferrari, lambo, stb köröz, akkora látvány, h mármár hajlamos vagyok mindent megbocsájtani a t10nek. elég sokszor elég brutális a mezőny változatossága és még igazán alja utcai autós versenyt nem is nyomtam, pedig azok a kedvenceim :) (focus vs. suzuki swift és társai :) )

csak ez a kurvasok, kurvafelhős verseny ne lenne :( :( :(
legtöbb pályát még nem sikerült teljes pompájában látnom, csak az ótvarverzában :(
Boxot már nincs miért vegyek. Szerintem ezt má a fanbojok sem veszik meg, ha van mellé rendes pécé. Valami ótvarpécé helyére talán, nade ez sem élne pl nálam gazdasági megfontolásból, a fiókjaim értéke több, mint egy rendespc/box.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24230 2017.10.29. 13:48

DanielT írta:Basically this.

muanyagszemetek.mp4
Hehe, ez jó kis válogatás volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24231 2017.10.29. 15:44

Bazz, pénteken fél 12-kor rendeltem a konzolt, szombat hajnal óta már a postán vár, és csak most vettem észre, mert SMS-t csesztek küldeni róla. Na majd holnap munka után átveszem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #24232 2017.10.29. 15:45

Dani!

Nőnek (net+instagram nézegetés, elvárás hogy 'jó' legyen a kamera (most i5S-e van)) elég a P10 lite, vagy esetleg van értelme a Xiaomi Mi 6-nak?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24233 2017.10.29. 16:04

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, pénteken fél 12-kor rendeltem a konzolt, szombat hajnal óta már a postán vár, és csak most vettem észre, mert SMS-t csesztek küldeni róla. Na majd holnap munka után átveszem.
sztem minél később veszed annál annál jobb lesz mindenkinek :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24234 2017.10.29. 16:07

Necro írta:Dani!

Nőnek (net+instagram nézegetés, elvárás hogy 'jó' legyen a kamera (most i5S-e van)) elég a P10 lite, vagy esetleg van értelme a Xiaomi Mi 6-nak?
Nőnek a P10 Lite kisebb kockázat szerintem, mint a Xiaomi. Azzal sincs baj egyébként, de a konkrét készüléket nem "ismerem" még teszt olvasás szinten sem, mert kívül esik a periférián.

Hogy mi a "jó" kamera valakinek, látod te is idézőjelbe tetted, mert ugye kinek mi. Ebben a kategóriában nem lesz kurvajó kamera, de tökéletesen használható az igen. Ja a Huawei-ben olyan szépítő módok vannak, hogy le sem fog szállni a szelfizésről. Egyébként tényleg állati jól működik az algoritmus.

Nem tudom mennyiért nézitek egyébként a P10 Liteot, vagy előfizetés, stb trükk van -e, de GSM boltban 93-ért van P9, ami gyakorlatilag nulla kompromisszum. Én itt szoktam őket venni. Putri, de aznap kiviszi a futár amikor megrendeled.
Avatar
Necro

Hozzászólás #24235 2017.10.29. 16:22

Köszi! Gariztatásnál nem lehet gond ilyen putri helyeken?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24236 2017.10.29. 16:22

DanielT írta:Basically this.

Ezeket én kacat edition-nek hívom. A hideg ráz az ilyen szaroktól.
Nioh-t veszi valaki? Új wolfit?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24237 2017.10.29. 16:23

moby mind2őt :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24238 2017.10.29. 16:54

Greyfox írta:Ezeket én kacat edition-nek hívom. A hideg ráz az ilyen szaroktól.
Nioh-t veszi valaki? Új wolfit?
Nioh-t venném egyből, amint jó hírek jönnek a portól (a Tecmo Koei legendásan fosul portol), de mivel a Ninja Gaideneken túl rá akarom magam szánni legalább az első Dark Souslra, szerintem majd később. Aztán ki tudja, benne, van, hogy még elcsábulok.

Wolfensteinből még az előzőt is csak nemrég vettem meg. Legkorábban egy év múlva.
Avatar
arty

Hozzászólás #24239 2017.10.29. 17:57

Greyfox írta:Ezeket én kacat edition-nek hívom. A hideg ráz az ilyen szaroktól.
Nioh-t veszi valaki? Új wolfit?
wolf2 tegnap beugrott (jok a rivjuk, technoban is oké, klasszik lineáris szingli - ha kicsit is szeretted az elődöket, támogasd meg őket ;) gmg-n 12k, szürkeboltból (cdkeys) 9.3k)
Avatar
deep

Hozzászólás #24240 2017.10.29. 18:14

Necro írta:Dani!
Nőnek (net+instagram nézegetés, elvárás hogy 'jó' legyen a kamera (most i5S-e van)) elég a P10 lite, vagy esetleg van értelme a Xiaomi Mi 6-nak?
Olvass teszteket, én csak ajánlani tudom a Xiaomi-t, nálam 4 db van a családban és mindenki imádja, nők is :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24241 2017.10.29. 18:42

Necro írta:Köszi! Gariztatásnál nem lehet gond ilyen putri helyeken?
Soha nem volt még garira szükségem, de számlát kapsz(0% áfásat), Huawei magyar képviselet van, olyan nagy baj nem lehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24242 2017.10.29. 19:23

Micsu írta:moby mind2őt :D
NiOh-t biztosan, ezt írtam is. Wolfi2-t szerintem majd egyszer, nagyon olcsón. A virágboltit megnéztem hogy fut, ééééééés kb ennyire érdekelt az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24243 2017.10.29. 19:25

Micsu írta:sztem minél később veszed annál annál jobb lesz mindenkinek :D
Olvasni se nagyon van időm most: kiderült végül, hogy mit vesz? snes mini?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24244 2017.10.29. 19:54

addig nem mondja el még át nem vette :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #24245 2017.10.29. 19:57

Nemtudom mi a fasz van a psn-el :ijedt: Amíg kifaragtam a fiaimmal a töklámpást, a prö letöltött HÁROMSZÁZ GIGÁT :bdead:
Avatar
deep

Hozzászólás #24246 2017.10.29. 21:28

Moby írta:Nemtudom mi a fasz van a psn-el :ijedt: Amíg kifaragtam a fiaimmal a töklámpást, a prö letöltött HÁROMSZÁZ GIGÁT :bdead:
Pröpeccselték a psn-t is-e?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24247 2017.10.29. 21:42

Moby írta:Nemtudom mi a fasz van a psn-el :ijedt: Amíg kifaragtam a fiaimmal a töklámpást, a prö letöltött HÁROMSZÁZ GIGÁT :bdead:
Két hétig faragtad a töklámpást? :merges2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24248 2017.10.29. 22:02

Zóanagyvarázsló írta:Két hétig faragtad a töklámpást? :merges2:
Szerintem összekeveri a húsvéti nyúllal. Szegény gyerek. ;(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24249 2017.10.29. 22:13

Jaigen. Elkezdtem az Andromédát, ha már megjött Origin Access-be.

Klasszul kijavították a vizuális merényletek többségét, ez a része már ok. Nem kiemelkedő, nem elvárhatóan magas színvonalú, csak nem botrányos.

A játékra is kb ez jellemző eddig, igazából a hardcore nehézség szívat kontrollerrel. Lehet, hogy lentebb veszem, mert feleslegesen idegesítem magam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24250 2017.10.29. 23:41

Zóanagyvarázsló írta:Két hétig faragtad a töklámpást? :merges2:
Valamivel hamarabb megvolt. Még ez is belefért.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24251 2017.10.30. 07:28

Moby írta:Valamivel hamarabb megvolt. Még ez is belefért.

Kép
WOW. Van más Bp-i helyszín is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #24252 2017.10.30. 07:37

DanielT írta:WOW. Van más Bp-i helyszín is?
Ja, van lánchíd is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24253 2017.10.30. 08:20

Moby írta:Ja, van lánchíd is.
Árpád hidat akarok! A háttérben tetemet verő Aabyval!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24254 2017.10.30. 11:44

Legalább tízszer próbáltam újra ugyanazt az Androméda harcolós küldit. Hardcore fokozaton szénné trancsíroztak, levettem egy fokozattal és elsőre simán lement. Csesszék meg...

Az GUI/UI/Cover/célzó rendszer meg egy éces bél, unintuitív, kontraproduktív szopatógép. Megnézem van -e valami FOV gány, mert az valami botrány ahogy ADS közben működik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24255 2017.10.30. 14:13

Ok, FOV Meg#GÁNYolva, ezermilliószor használhatóbb. Lényegében emiatt haltam meg folyamatosan, köszönöm a fejlesztőknek ezt a kiváló default élményt!

Mod+duplaklikk install = tökély.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24256 2017.10.30. 14:52

Visszatért az eredeti fejlesztő és folytatják a projektet.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #24257 2017.10.30. 17:37

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #24258 2017.10.30. 17:48

Dobálom a pénzt a képernyőre de nem történik semmi :(
phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24259 2017.10.30. 17:52

deep írta:Dobálom a pénzt a képernyőre de nem történik semmi :(
tetszik! most mi lesz? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24260 2017.10.30. 18:10

Én nem tudtam nézni ezt a konf-izét, szal csak végigpürgettem. Tök jó, szerintem sok ilyen kell megint a nyálcsorgató parasztoknak.
Megtudtam, hogy készülnek azok a játékok, amikről eddig is tudtam, hogy készülnek. De sem ettől többet, sem semmi mást. Remélem jó sokba kerülnek ezek a rendezvények! :taps:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24261 2017.10.30. 18:14

Moby írta:Én nem tudtam nézni ezt a konf-izét, szal csak végigpürgettem. Tök jó, szerintem sok ilyen kell megint a nyálcsorgató parasztoknak.
Megtudtam, hogy készülnek azok a játékok, amikről eddig is tudtam, hogy készülnek. De sem ettől többet, sem semmi mást. Remélem jó sokba kerülnek ezek a rendezvények! :taps:
pedig valami HÉT nagy leleplezesröl volt szo, ugy olvastam tegnap. meg jo, hogy mar evek ota nem nezem ezeket a retkeket.:D

viszont a SotC trailer.... ahhh. sirok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24262 2017.10.30. 18:34

deep írta:Dobálom a pénzt a képernyőre de nem történik semmi :(
Belekattintgattam, egyetlen rohadt másodperc gameplay nem volt a gameplay trailerben. De Naughtynak az már nem kell, elég, ha szép.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24263 2017.10.30. 18:38

DanielT írta:Belekattintgattam, egyetlen rohadt másodperc gameplay nem volt a gameplay trailerben. De Naughtynak az már nem kell, elég, ha szép.
Mert? Mire számítottál tőlük? Játékmenetre nem hiszem, hogy nagyon több lesz, mint az előző rész.
Avatar
arty

Hozzászólás #24264 2017.10.30. 18:40

deep írta:
phpBB [media]
ez vajon az exevosok uj "motorstormja" ?
Avatar
arty

Hozzászólás #24265 2017.10.30. 18:42

Moby írta:Én nem tudtam nézni ezt a konf-izét, szal csak végigpürgettem. Tök jó, szerintem sok ilyen kell megint a nyálcsorgató parasztoknak.
Megtudtam, hogy készülnek azok a játékok, amikről eddig is tudtam, hogy készülnek. De sem ettől többet, sem semmi mást. Remélem jó sokba kerülnek ezek a rendezvények! :taps:
valszeg nem drágábbak, mint amennyibe ennyit érő "tévéreklám" kerülNE ;) :P
Avatar
arty

Hozzászólás #24266 2017.10.30. 18:45

állejtős az új ac...

sg screenshot topik hsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24267 2017.10.30. 19:35

arty írta:ez vajon az exevosok uj "motorstormja" ?
Elég egyértelműnek tűnik. Pécé nincs kitéve a platformok közé, ha tényleg nem adják ki rá, akkor megérdemlik, hogy bedarálták őket.

szerk: A Reddit subján az első topik: "Lesz pécére?" De tényleg, nincs másik topik, nincs egyetlen komment, csak ez.

Válaszoltak is: lesz, később, mert bullshit.

"ONRUSH is a pure arcade racing game, best suited to consoles, and the studio is experienced in making racing games for console. PC will absolutely follow at a later date, but we really wanted to focus on making the best possible experience on console first!"

Tehát a legelső fan interakció a pécéről szól, de konzolra jön először. Remélem beégetett 30 frémes korláttal, mert "the studio is experienced in making racing games for console". Hogy rohadnátok meg előre.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24268 2017.10.30. 19:54

deep írta:Dobálom a pénzt a képernyőre de nem történik semmi :(
[video]Töröljétekmáraztarüheslinkethaidéztekköszi.mp4
Töröm a fejem, hogy adom be asszonynak hogy a ps4 pro márpedig egy konyhagép :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24269 2017.10.30. 20:04

Zó-t beszivta A KONZOL? :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24270 2017.10.30. 21:21

DanielT írta:Elég egyértelműnek tűnik. Pécé nincs kitéve a platformok közé, ha tényleg nem adják ki rá, akkor megérdemlik, hogy bedarálták őket.

szerk: A Reddit subján az első topik: "Lesz pécére?" De tényleg, nincs másik topik, nincs egyetlen komment, csak ez.

Válaszoltak is: lesz, később, mert bullshit.

"ONRUSH is a pure arcade racing game, best suited to consoles, and the studio is experienced in making racing games for console. PC will absolutely follow at a later date, but we really wanted to focus on making the best possible experience on console first!"

Tehát a legelső fan interakció a pécéről szól, de konzolra jön először. Remélem beégetett 30 frémes korláttal, mert "the studio is experienced in making racing games for console". Hogy rohadnátok meg előre.
Hát ha olyan lesz, mint a Motorstorm Apocalypse, akkor jobb is, ha a trágyadombon marad a gané.
Eddig akivel játszani próbáltam mindenki azt kérdezte, hogy mennyivel vettek le ezért a vacakért és teljesen jogosa. Egy éc az egész kezdve az egybefolyó fosbarna pályáktól a retekszar "fizikáig". Teljesen védhetetlen, és nem azért mert árkéd, hanem simán szar. Ilyet a hülyevagyok turkálósából várnék egy 500-asért valami garázslengyel fejlesztőtől, de még azok is köröket vertek erre (lsd. techland-féle Nail'd). Pertíz.
Az idei géming évem csalódása eddig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24271 2017.10.30. 21:28

arty írta:ez vajon az exevosok uj "motorstormja" ?
Mi ez a kibaszott szar? :D De tényleg...
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24272 2017.10.30. 21:30

Moby írta:Mi ez a kibaszott szar? :D De tényleg...
vr fos
Avatar
Moby

Hozzászólás #24273 2017.10.30. 21:33

arty írta:valszeg nem drágábbak, mint amennyibe ennyit érő "tévéreklám" kerülNE ;) :P
Az jó, mert szerintem simán van olyan színvonalas, mint egy tévéreklám, fiataloknak, 2017-ben. Esetleg egy nemzeti konzultáció tudná ezt csak túldobni vikiékkel, mondjuk a legjobban várt pléjsztésün exkluzívról. Hálából építhetne a sony stadiont alsólökiszopnádra, a helyi BaszdelőreSC-nek. Alennecsakafaszaság!!4gy!
Avatar
Moby

Hozzászólás #24274 2017.10.30. 21:34

Kandurex írta:vr fos
FOS???VR??? OTT VAGY BENNE! E!


E!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24275 2017.10.30. 21:54

Moby írta:FOS???VR??? OTT VAGY BENNE! E!


E!
:mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24276 2017.10.30. 22:02

SOTC remake viszont csodálatos. Így 2 generáció után is. Meeeg aszondja gyémántszakáll, hogy a tlou p2 tréler az a játék engine-el megy. Ha így van, az mondjuk tényleg nem szar. Na kb ennyi értelme volt a konfnak. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #24277 2017.10.30. 22:03

Kandurex írta::mf2:
Mivót azzal a bajod amúgy? Nagyon rávótá' pedig csavarodval.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24278 2017.10.30. 22:04

Moby írta:Meeeg aszondja gyémántszakáll, hogy a tlou p2 tréler az a játék engine-el megy. Ha így van, az mondjuk tényleg nem szar. Na kb ennyi értelme volt a konfnak. :D
Ennyi év után is ilyen naivnak lenni. :D
phpBB [media]

0 jelentősége van, amit a reklámokban prezentálnak. Majd ha már rá van nyomva a korongra és üvöltve erőlködi a prő képernyőre, na úgy fog kinézni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24279 2017.10.30. 22:09

benőmenő írta:Ennyi év után is ilyen naivnak lenni. :D
phpBB [media]

0 jelentősége van, amit a reklámokban prezentálnak. Majd ha már rá van nyomva a korongra és üvöltve erőlködi a prő képernyőre, na úgy fog kinézni.
frem felezödött, növenyzet nem lengedezett igy, de kabe ez volt a szinvonal a release-ben is... (nem, nem kell összehasonlito video. fejböl nekem majd' ugyanilyen, az a lenyeg)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24280 2017.10.30. 23:01

benőmenő írta:Ennyi év után is ilyen naivnak lenni. :D
0 jelentősége van, amit a reklámokban prezentálnak. Majd ha már rá van nyomva a korongra és üvöltve erőlködi a prő képernyőre, na úgy fog kinézni.
Reklámok ide, kamu oda, egyetlen dologban teljesen biztos vagyok: látványban és hangulatban kb mindent meg fog baszni ami előtte és utána 3 évben jön és jött és jönni fog :D És ha mindezt üvöltve teszi a prö, akkor bassza isten üvöltsön :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24281 2017.10.30. 23:17

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24282 2017.10.30. 23:18

SlickAdam írta:frem felezödött, növenyzet nem lengedezett igy, de kabe ez volt a szinvonal a release-ben is... (nem, nem kell összehasonlito video. fejböl nekem majd' ugyanilyen, az a lenyeg)
persze hogy nem kell mert sajnos a nótit is utol érte a downgrade láz bár nem olyan vészesen mint az ubit
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24283 2017.10.30. 23:19

Moby írta:Reklámok ide, kamu oda, egyetlen dologban teljesen biztos vagyok: látványban és hangulatban kb mindent meg fog baszni ami előtte és utána 3 évben jön és jött és jönni fog :D És ha mindezt üvöltve teszi a prö, akkor bassza isten üvöltsön :)
játszanék én is uc4et meg the last of us 1-2őt, lehet ezért berántok majd egy prot vmikor ;) (nameg még 1-2 cím végett)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24284 2017.10.30. 23:33

Micsu írta:persze hogy nem kell mert sajnos a nótit is utol érte a downgrade láz...
Hogymicsinááááát? Sosem próbált meglógni előle! LOL
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24285 2017.10.30. 23:40

En az uc4nel talalkoztam eloszor dgvel a notinal de akkor ok se kezdok ugy latom :)
Avatar
arty

Hozzászólás #24286 2017.10.30. 23:51

DanielT írta:Elég egyértelműnek tűnik. Pécé nincs kitéve a platformok közé, ha tényleg nem adják ki rá, akkor megérdemlik, hogy bedarálták őket.

szerk: A Reddit subján az első topik: "Lesz pécére?" De tényleg, nincs másik topik, nincs egyetlen komment, csak ez.

Válaszoltak is: lesz, később, mert bullshit.

"ONRUSH is a pure arcade racing game, best suited to consoles, and the studio is experienced in making racing games for console. PC will absolutely follow at a later date, but we really wanted to focus on making the best possible experience on console first!"

Tehát a legelső fan interakció a pécéről szól, de konzolra jön először. Remélem beégetett 30 frémes korláttal, mert "the studio is experienced in making racing games for console". Hogy rohadnátok meg előre.
furcsán színes
"vicces" lenne a cm-től egy timedexklu - eddig nem rémlik, hogy lett volna ilyen... sztem most se lesz
hátha azérnézki furán mer 60frém ;) (prón :( :( :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #24287 2017.10.31. 00:00

benőmenő írta:Hát ha olyan lesz, mint a Motorstorm Apocalypse, akkor jobb is, ha a trágyadombon marad a gané.
Eddig akivel játszani próbáltam mindenki azt kérdezte, hogy mennyivel vettek le ezért a vacakért és teljesen jogosa. Egy éc az egész kezdve az egybefolyó fosbarna pályáktól a retekszar "fizikáig". Teljesen védhetetlen, és nem azért mert árkéd, hanem simán szar. Ilyet a hülyevagyok turkálósából várnék egy 500-asért valami garázslengyel fejlesztőtől, de még azok is köröket vertek erre (lsd. techland-féle Nail'd). Pertíz.
Az idei géming évem csalódása eddig.
- felzabáltam a pusztulgurult, fullarany, pedig sok ősz hajszálam köszönhetem neki :( splitsecond se jött be anno?!?!?!
- adj már majd egy esélyt a kettesnek, az színesebb (és szemetebb :D )
- zó is eléggé aranyozgatta és dt is próbálkozott vele :mf2: NEM. LEHET. SZAR. !!4

----

éééés kiezreztem a forza: apexet... (oké, ez nem AKKORA dicsőség)
futólag belenéztem, hogy tényleg szebb volt-e, mint az fm7 vagy csak az emlék. SOKKAL-SOKKAL szebb volt :(
kell a zsé az fm7be, mert lootbox és f2p lett és alig van creditem ( sok pont sok forzában -> forza rewards -> forza hub app-ban (vagy itt a weboldalon) hetente, párhetente ajándék zsép fm4-től kezdve az összes forzába, amit ingame tudsz redeemelni (-> jáccáparaszt promo!)
ez eddig (mivel elhagytam a forzás önmagam és nem halad az fh3) 375k/hét... most elvileg majd lesz 425k/hét/forza. remélem ez megoldja a f2p jelleget, bár nem hiszem :(
1 verseny -> 30-40k credit -> normálisabb autó 80-100-500k ill sok cucc van milla körül és felette is (pl komolyabb ferrarik) -> legpénztelenebb forza ever. ló másik oldala. stb. SUX.
neszebazmeg 700 autó :( :( :( de minek? h meg tudjak venni 50et? 100at? :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24288 2017.10.31. 00:58

SlickAdam írta:Zó-t beszivta A KONZOL? :banplz:
Akkor még nem üzemeltem be, csak kibontottam :) Ha jól rémlik, Moby találta el, mert SNES Mini lett.

Az ok egyszerű: már három generáció óta a normális retrólehetőségek miatt passzolom a Nintendo gépeit. És mi lehetne remek bemutatás a géphez kötött letölthetős játékokra? Egy olyan konzol vásárlása, melyhez géphez kötött előtöltött játékok járnak! :banplz:

Na mindegy, mivel a SNES felhozatala über, és nekem teljes egészében kimaradt, warezolni meg ezeket sem warezolom. Mivel 25 éve ezekre a játékokra várok, adta magát a vásárlás. Az ára borsos (a hivatalos áron simán előrerendelés lett volna), de ha megvenném a cartridge-eket többe lenne. Bízom benne, hogy ha akarom, el tudom adni idővel jó pénzért egy ntardnak. Micsunak meg exkluzív 10%-os kedvezményt adok, csak kérek streamet a Mario-végigjátszásról. (A NES Mini azért nem játszott annyira korábban sem, mert arról sok mindennel játszottam, és ami arról megvolt, vagy megvan, az nem is az, amit újra elővennék már mint játékot, és nem bitekbe csomagol nosztalgiát. Azért pár játék hiányzik arról.)

A gép nyilván zabálnivaló, és az is nagy előny, hogy az egész doboz kisebb volt, mint itt némelyek telefonja. Így kvázi "handheld" hozható-vihető. Ami tök jó. Az nem, hogy töltő nem jár a konzolhoz, de ezt tudtam, és találtam egy alkalmas telefontöltőt. Egyelőre a kontroller kábele is elég volt, mert a PC-s tévémnél nincsenek nagy távolságok, és ott a HDMI-kábel is megtoldani.

Az első játék, amit kipróbáltam, a Contra III: Alien Wars volt, mert beüzemeléskor rátenyereltem véletlenül a kontrollerre, és azt indította el :kuss: A (S)NES-klónomon pedig az első Contra volt az először kipróbált játék, ha jól rémlik, és nem a Mario.

A gyors elhalálozás után végigpofoztam a Street Fighter II Turbo: Hyper Fightingot nosztalgiából, korábban a C64-es SF2-t, a DOS-osat, illetve az SSF2 Turbót (szintén DOS) gyűrtem. Az AI-t könnyű szétalázni közepes körüli beállítások körül, egy kis dahlsimos bemelegítés után Balrogonon kívül ment mindenki elsőre Hondával. Ő másodjára ment. Ja, meg volt valami Ryu, aki tizenötödjére :whatever: A látvány király, talán egyszer újra eléri a Nintendo ezt a szintet :kuss:

De ami nagyon büntet, az Donkey Kong Country. Egyrészt behugyozok, úgy néz ki, úgy szól és úgy játszódik, extrém addiktív, másrészt ehhez képest a Ninja Gaident fel lehetne írni altatónak a bölcsibe.

A DKC előtt majdnem szívatósnak tűnt a Super Mario World, de egy majmos etap után már csukott szemmel is, mint kés a vajba megy, az első bossfight tartott vagy 2 másodpercig (jó, az olyan is). Jó meg minden, de a DKC-hez képest prevgen.

Még egy futamot nyertem ezen kívül az F-Zeróban, és ennyi mára.

Azért meg bekaphatják, hogy Chrono Trigger, illetve DKC 2-3 nincs rajta, bezzeg Kirbyből kellett kettő. OK, tudom, az egyik valami golfos cucc.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24289 2017.10.31. 01:03

arty írta:- zó is eléggé aranyozgatta és dt is próbálkozott vele :mf2: NEM. LEHET. SZAR. !!4
Aranyozgattam? Persze függő vagyok, próbálok minden futamot nyerni, de nem tudom, hogy az Apocalypse-ben ez mennyire sikerült. Jobban megmaradtak az NFS:HP2-es eredményeim 2003-ból.

A pusztulgurulás nem volt rossz, de masszívan középszar minden aspektusból, alig élvezhető "fizikával". Jobban elvoltam vele egy fokkal, mint Benő, de egyetértek vele.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24290 2017.10.31. 01:08

Botond írta:C64 minit vesz.
Nme tudom, hogy mire jó ez múltidézésen kívül. Nem mintha azt lebecsülném, de én általában azért játszom régi játékokkal, mert most is rohadt jónak tartom őket. Erről meg hiányzik szinte minden, ami annak a C64-et jelentette nekünk, a nagyjáról azt sem tudom, hogy mi.

A Wizard of Wor igazolatlan távolléte olyan, mint Nintendo Mario nélkül.

A Creatures meg királyság, de megvan, bezzeg a második rész és a Mayham in Monsterland nincs meg, de azok nekik se.

Nagy hátrány a joystickes felállás is, mert így monitor előtt ülőssé válik a cucc, a kevés ülve játszásomat meg inkább RTS-ekbe, multiba és régi RPG-kbe fektetném.

Van az a pénz, amennyiért megnézném, de nem érzem elég erősnek a csomagot.

Vissza: “Leáldozott.hu”