A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24011 2017.10.23. 15:44

DanielT írta:Nem szeretnék róla beszélni.
ne is! hallgass inkabb, amatör... :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24012 2017.10.23. 16:19

DanielT írta:3 NAPOMBA telt, hogy lenyomjam a Tower Knightot. Nem szeretnék róla beszélni.

szerk: Ja és mindezt úgy, hogy EGYSZER tudtam odafutni hozzá, arról csináltam egy mentést és amikor meghaltam, visszamásoltam, betöltöttem és a boss ajtóban álltam. Ha nem csítelek így, szerintem 2 év múlva se sikerült volna.
Azt ugye tudod, hogy ebben a játékban lehet segítséget is hívni? Én a helyedben egyesíteném az erőimet artyval, remek Stan és Pan-jellegű stream lehetne belőle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24013 2017.10.23. 16:46

Zóanagyvarázsló írta:Azt ugye tudod, hogy ebben a játékban lehet segítséget is hívni? Én a helyedben egyesíteném az erőimet artyval, remek Stan és Pan-jellegű stream lehetne belőle.
Emulátoron tolom, ott MÉG nincs online. És többszáz óra Souls után, a második bossnál nem lenne pofám segítséget hívni...

Na mindegy, már kitakarítottam 2-1 -et is, de a bosshoz nem mertem bemenni. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24014 2017.10.23. 17:03

Asszem emelek a donation mértékén, hogy az ultimét exkluzív is végre méltó formájában legyen élvezhető mindenki számára!

phpBB [media]


Felháborító egyébként, hogy nem látok Haze remaster követelő kampányt! :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24015 2017.10.23. 17:37

DanielT írta:Asszem emelek a donation mértékén, hogy az ultimét exkluzív is végre méltó formájában legyen élvezhető mindenki számára!

https://youtu.be/43mexx44Koc

Felháborító egyébként, hogy nem látok Haze remaster követelő kampányt! :ejnye1:
ebből elég volt ennyi is köszönjük :bohoc:

ha már remaster, tegnap lepörögött a starcraft remastered terran kampány
feltörtek a régi emlékek, főleg a 2ő fényében new gettysburgnél :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #24016 2017.10.23. 19:19

Micsu írta:
:kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24017 2017.10.23. 19:36

Moby írta::kuss:
4gy!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24018 2017.10.23. 19:45

2kettő222őő :beka3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24019 2017.10.23. 20:08

Miután a Tower Knight szinte legyőzhetetlennek bizonyult, Latriát meg elsőre kitakarítottam és kinyírtam az Idol-t...

Eszméletlen, hogy mennyire jól néz ki a játék így, hogy nem képhibás, retinaécindukálós, fűrésztelep. Már csak a frém esik pár masszívabb helyen, de van sok, ahol már jobban fut mint a PS3 verzió.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24020 2017.10.23. 20:25

DanielT írta:Miután a Tower Knight szinte legyőzhetetlennek bizonyult, Latriát meg elsőre kitakarítottam és kinyírtam az Idol-t...

Eszméletlen, hogy mennyire jól néz ki a játék így, hogy nem képhibás, retinaécindukálós, fűrésztelep. Már csak a frém esik pár masszívabb helyen, de van sok, ahol már jobban fut mint a PS3 verzió.
A Stonefang Tunnel kritikus részei játszhatók már, vagy sikerült átmenteni PS3-ról a moslék frémet?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24021 2017.10.23. 20:34

Zóanagyvarázsló írta:A Stonefang Tunnel kritikus részei játszhatók már, vagy sikerült átmenteni PS3-ról a moslék frémet?
Vannak még problémák ott is. Nagyon rajta vagyok a témán, tudni fogtok róla, hogy mi az aktuális helyzet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24022 2017.10.23. 20:34

DanielT írta:Miután a Tower Knight szinte legyőzhetetlennek bizonyult, Latriát meg elsőre kitakarítottam és kinyírtam az Idol-t...

Eszméletlen, hogy mennyire jól néz ki a játék így, hogy nem képhibás, retinaécindukálós, fűrésztelep. Már csak a frém esik pár masszívabb helyen, de van sok, ahol már jobban fut mint a PS3 verzió.
Van már hozzá precompiled shadercachepack? Mer nekem attól fáj csak a lukam, ahogy meg-megáll fordítgatni :szomoru1:
Avatar
arty

Hozzászólás #24023 2017.10.23. 20:35

deep írta:8:20-nál az a kamera rángatás! OMG! :vomit:
kikapcsolható. ha csak ez tart vissza.... :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24024 2017.10.23. 20:37

arty írta:kikapcsolható. ha csak ez tart vissza.... :hehe:
Még tudok rajta variálni: mit vegyek? G29-et, vagy 150 pro-t? Elbizonytalanítottak. Több helyen olvasom, hogy a t150 halkabb és tartósabb.(?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24025 2017.10.23. 20:51

Moby írta:Van már hozzá precompiled shadercachepack? Mer nekem attól fáj csak a lukam, ahogy meg-megáll fordítgatni :szomoru1:
Nem tudom, de én ilyennel már nem találkozom. kamera forgatáskor, bizonyos effektek esetén belassul, de ilyen megállások nincsenek. Mondjuk jól bepakoltam már szerintem, 1.2 giga az RPCS3 könyvtár, cache -nek 700-at ír.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24026 2017.10.23. 20:52

Moby írta:Még tudok rajta variálni: mit vegyek? G29-et, vagy 150 pro-t? Elbizonytalanítottak. Több helyen olvasom, hogy a t150 halkabb és tartósabb.(?)
Semmit. Vagy amit jól el tudsz adni. :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24027 2017.10.23. 21:04

DanielT írta:Nem tudom, de én ilyennel már nem találkozom. kamera forgatáskor, bizonyos effektek esetén belassul, de ilyen megállások nincsenek. Mondjuk jól bepakoltam már szerintem, 1.2 giga az RPCS3 könyvtár, cache -nek 700-at ír.
Tényleg, milyen vas kell alá? Nálam i5-tel nyilván felejtős.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24028 2017.10.23. 21:12

Zóanagyvarázsló írta:Tényleg, milyen vas kell alá? Nálam i5-tel nyilván felejtős.
Abszolút nem felejtős.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #24029 2017.10.23. 21:14

DanielT írta:Nem tudom, de én ilyennel már nem találkozom. kamera forgatáskor, bizonyos effektek esetén belassul, de ilyen megállások nincsenek. Mondjuk jól bepakoltam már szerintem, 1.2 giga az RPCS3 könyvtár, cache -nek 700-at ír.
Nadehát nem tudsz vele nem találkozni! Ez volt az augusztusi naaaagy változtatás, ami jól meg is lökte a teljesítményt. Csaképp amíg nincs bekesselve minden, addig szpó. Cemu ugyanilyen, de ahhoz mindig felteszi valaki az előfordított pakkokat, legalábbis zeldához biztosan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24030 2017.10.23. 21:20

DanielT írta:Semmit. Vagy amit jól el tudsz adni. :miaz:
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #24031 2017.10.23. 21:24

Moby írta:Még tudok rajta variálni: mit vegyek? G29-et, vagy 150 pro-t? Elbizonytalanítottak. Több helyen olvasom, hogy a t150 halkabb és tartósabb.(?)
a g29 racionális választás: kiforrott tech (g25-27-29, különösebb újratervezés nélkül), most épp reálisan van pár helyen árazva (70k), könnyen el tudod adni, ha mégse, kis pluszpénzér kis pluszfeeling a H váltó (20k).

t150 pro tényleg halkabb, de a kormány anyaga kellemetlenebb fogású, mint a g2x : míg új, hajlamos ragacsosnak is érződni :wilting: ill. eleinte nagyobb ellenállással forghatható, be kell kopnia (-> nehezebb ellenkormányozni). majdnem 50k a váltó hozzá, ami annyit szvsz nem ér (vagy tul könnyen jár vagy tul nehezen), de a konzol miatt ugye nem lenne más választásod...

a logitech asztalra rögzítése kultúráltabb.
aggódni 2 évig egyikért se kell, gariztatni meg bármelyiket kellhet, ha kifogod...

(irigyellek, hogy nem foglalkoztat, hogy mit támogatsz a gts-el... néha szívesen nyomnék 1-1 menetet ;) fm7 multiban a LEGELSŐ versenyen kiforgatott a paraszt, amikor mentem el mellette, majd az azt követő versenyeken se bírt magával 1-1 ember.... értsd: jobban vettem a kanyart, egyenesben megyek el mellette, már majdnem megvan és akkor ráhuzza a kocsim seggére, megpörgünk. mindkettőnknek oda a versenye, persze, de őt nemérdekli, nekem meg igazolás, hogy picsába' az ember ellen menéssel :( :( gts béta alatt is voltak parasztok, de ott egy picuri fokkal mégis kulturáltabban ment az egész, sokan féltették a ratingjüket...)
Avatar
arty

Hozzászólás #24032 2017.10.23. 21:37

DanielT írta:Jó szórakozást, én is most kezdem, még nincs kommentárom.

phpBB [media]
na, semmi? (hogy legtöbb árnyék statikus, nabumm, nem hiszem h azon akadnál ki, hogy az 5. körben miért nincs odébb a fa árnyéka :) legalább a FÁKBA kötöttél volna bele!!! a helycserébe: most a gétében vannak felédnéző, de 3d-s/lombos fák, forzában pedig az 5 óta visszaléptünk a 2-ig: lapok! :( felfoghatatlan, hogy megint itt tartunk, de a hatosban is ezvolt, sokat nem vártam, pláne 24 autó/dinamikusszerű időjárás mellett nem volt rá esély, hogy ismét prioritás legyen :( )

ami nekem nem tetszett a df összevetésben: pró vs. pc :(
mivel nincs még X, miért nem one vs ps4? eleve az van a legtöbbeknek, léteznek is... aztán majd bővíteni a rivjut az uj géppel, pécével, amikor aktuális.

20 frémes tükröződés volt még érdekes a gts-ben, ill. hogy minden autón körülötted ua. tükröződik (ami a saját kocsidon): sose vettem észre (beta+demo), egyik se zavart :)
ügyes. ellentétben a forza tükreinek szaggatását, fm7-ben one-on pedig gt5-6 szinten egyszerüsített tartalmát (pl utfestések már nem is látszanak benne :/ ) )

összképben a gts sokkal eladhatóbb kinézetű, a gumiról lepattanást, sérülésmodellt, s társait nem lehet kamureplayben JÓL demózni :/
tehát a forza pluszaival esélyesen sose találkozik majd a többség, gétét fogják zabálni. AZT a gétét. pff.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24033 2017.10.23. 21:48

arty írta:a g29 racionális választás: kiforrott tech (g25-27-29, különösebb újratervezés nélkül), most épp reálisan van pár helyen árazva (70k), könnyen el tudod adni, ha mégse, kis pluszpénzér kis pluszfeeling a H váltó (20k).

t150 pro tényleg halkabb, de a kormány anyaga kellemetlenebb fogású, mint a g2x : míg új, hajlamos ragacsosnak is érződni :wilting: ill. eleinte nagyobb ellenállással forghatható, be kell kopnia (-> nehezebb ellenkormányozni). majdnem 50k a váltó hozzá, ami annyit szvsz nem ér (vagy tul könnyen jár vagy tul nehezen), de a konzol miatt ugye nem lenne más választásod...

a logitech asztalra rögzítése kultúráltabb.
aggódni 2 évig egyikért se kell, gariztatni meg bármelyiket kellhet, ha kifogod...

(irigyellek, hogy nem foglalkoztat, hogy mit támogatsz a gts-el... néha szívesen nyomnék 1-1 menetet ;) fm7 multiban a LEGELSŐ versenyen kiforgatott a paraszt, amikor mentem el mellette, majd az azt követő versenyeken se bírt magával 1-1 ember.... értsd: jobban vettem a kanyart, egyenesben megyek el mellette, már majdnem megvan és akkor ráhuzza a kocsim seggére, megpörgünk. mindkettőnknek oda a versenye, persze, de őt nemérdekli, nekem meg igazolás, hogy picsába' az ember ellen menéssel :( :( gts béta alatt is voltak parasztok, de ott egy picuri fokkal mégis kulturáltabban ment az egész, sokan féltették a ratingjüket...)
Racionális, az... ha eltekintünk attol, hogy minőségben erősen visszaléptek, de komolyan... ismerősnek egy hónap!!! Használat után koptak a gombok, a kormányközép jelölés, gombok nyomásérzete egy 52-es orosz rádióéval vetekszik, ja és a váltot se adják hozzá, vegyed megfele... ami persze szintén egy bovli vacak, minden váltásnál figyelni kell, mert érzetre olyan, h összetöröm, és semmi de semmi köze egy auto váltojához, ezáltal idegel, mert mindig félreváltok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24034 2017.10.23. 21:51

arty írta:na, semmi? (hogy legtöbb árnyék statikus, nabumm, nem hiszem h azon akadnál ki, hogy az 5. körben miért nincs odébb a fa árnyéka :) legalább a FÁKBA kötöttél volna bele!!! a helycserébe: most a gétében vannak felédnéző, de 3d-s/lombos fák, forzában pedig az 5 óta visszaléptünk a 2-ig: lapok! :( felfoghatatlan, hogy megint itt tartunk, de a hatosban is ezvolt, sokat nem vártam, pláne 24 autó/dinamikusszerű időjárás mellett nem volt rá esély, hogy ismét prioritás legyen :( )

ami nekem nem tetszett a df összevetésben: pró vs. pc :(
mivel nincs még X, miért nem one vs ps4? eleve az van a legtöbbeknek, léteznek is... aztán majd bővíteni a rivjut az uj géppel, pécével, amikor aktuális.

20 frémes tükröződés volt még érdekes a gts-ben, ill. hogy minden autón körülötted ua. tükröződik (ami a saját kocsidon): sose vettem észre (beta+demo), egyik se zavart :)
ügyes. ellentétben a forza tükreinek szaggatását, fm7-ben one-on pedig gt5-6 szinten egyszerüsített tartalmát (pl utfestések már nem is látszanak benne :/ ) )

összképben a gts sokkal eladhatóbb kinézetű, a gumiról lepattanást, sérülésmodellt, s társait nem lehet kamureplayben JÓL demózni :/
tehát a forza pluszaival esélyesen sose találkozik majd a többség, gétét fogják zabálni. AZT a gétét. pff.
Szerencsére eladási listák élén van jelenleg a gts, ugyhogy tapsikoljuk a következő 3 auto 2 pályás gt-t, ami persze a valoságnál is szebb lesz.
Avatar
arty

Hozzászólás #24035 2017.10.23. 22:16

Mekee írta:Racionális, az... ha eltekintünk attol, hogy minőségben erősen visszaléptek, de komolyan... ismerősnek egy hónap!!! Használat után koptak a gombok, a kormányközép jelölés, gombok nyomásérzete egy 52-es orosz rádióéval vetekszik, ja és a váltot se adják hozzá, vegyed megfele... ami persze szintén egy bovli vacak, minden váltásnál figyelni kell, mert érzetre olyan, h összetöröm, és semmi de semmi köze egy auto váltojához, ezáltal idegel, mert mindig félreváltok.
havernak vettem pár hónapja egy g29et, semmi baja nem volt. érzetre tisztára g27 :)
vs én anno vettem egy t150et, aminek egyszerűen letört a felfogatása... (nem nálam! és meg lehetett ragasztani, mert gariba NEM fogadta el a thrustmaster!!!)
szal az h 1-1 embernél melyik szarik be, nem általánosítható a modell minőségére. itt azért 60-70 ezres kormányokról beszélünk, mára ez az alsó közép kategória :(
és a 2-300k-s fanatec se megbízhatóbb, sokaknak van sokféle baja. nyilván a minőségérzet más, de annyiért elvárható.

---

uj nv drivert kellett feltennem, mert régivel nem indult a screensaver a fall update után... új driverrel szaggatnak a youtube videok teljes képernyőn és előjött az fm7 alatt is a stuttering, amiről eddig csak olvastam. szerencsére nem sokáig, fél perc után CTD. mázli, hogy olyan keveset tölt a gém, így secpec visszalépek....... (gfx options gondolom megint rezetelődik....)
VISZONT! immár megy a pécés forzával a kormányom, felraktam egy egy évvel későbbi drivert a t300hoz... :)

:worship: pécégéming 2017 :worship:

mekee: neked melyik drv van fent? 387.92?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24036 2017.10.23. 22:22

arty írta:havernak vettem pár hónapja egy g29et, semmi baja nem volt. érzetre tisztára g27 :)
vs én anno vettem egy t150et, aminek egyszerűen letört a felfogatása... (nem nálam! és meg lehetett ragasztani, mert gariba NEM fogadta el a thrustmaster!!!)
szal az h 1-1 embernél melyik szarik be, nem általánosítható a modell minőségére. itt azért 60-70 ezres kormányokról beszélünk, mára ez az alsó közép kategória :(
és a 2-300k-s fanatec se megbízhatóbb, sokaknak van sokféle baja. nyilván a minőségérzet más, de annyiért elvárható.

---

uj nv drivert kellett feltennem, mert régivel nem indult a screensaver a fall update után... új driverrel szaggatnak a youtube videok teljes képernyőn és előjött az fm7 alatt is a stuttering, amiről eddig csak olvastam. szerencsére nem sokáig, fél perc után CTD. mázli, hogy olyan keveset tölt a gém, így secpec visszalépek....... (gfx options gondolom megint rezetelődik....)
VISZONT! immár megy a pécés forzával a kormányom, felraktam egy egy évvel későbbi drivert a t300hoz... :)

:worship: pécégéming 2017 :worship:

mekee: neked melyik drv van fent? 387.92?
t150-et nemis szabad venni. T300 viszint eleg fasza, 500 volt egy ismerosnek, ketto is, mert az elso nyikorgott, visszavitte, a masodik is nyikorogtt, de mar a pedalok is. Aztan lett a t300, megvan vele elegedve...
Avatar
Moby

Hozzászólás #24037 2017.10.23. 23:27

arty írta:irigyellek, hogy nem foglalkoztat, hogy mit támogatsz a gts-el...
A szórakozásomat? :ticking: El sem hinnéd mennyire foglalkoztat.

/köszi mindenkinek kormánytémában, pontosan az történt, amire számítottam: mostana fingom sincs mit vegyek, vagy hogy egyáltalán meg szabad-e BÁRMIT venni... :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.10.23. 23:29-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24038 2017.10.23. 23:29

Moby írta:A szórakozásomat? :ticking: El sem hinnéd mennyire foglalkoztat.
Sajnos nincsenek mindenkinek elvei, mint AMD-mentő artynak :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24039 2017.10.23. 23:30

DanielT írta:Abszolút nem felejtős.

adesmarmajdnemnemfos.mp4
30 fps? Az engine miatt? Mi ez a fertő?! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24040 2017.10.24. 07:42

Baaaazdmeg...a kormányvásárlás nem várt végeredménnyel zárult: ma reggelre ismét százezer a G29. Na akkor innentől T150 vagy semmi. De arról lebeszéltetek, szal marad a semmi.
Fasza. :rolleyes:
Avatar
deep

Hozzászólás #24041 2017.10.24. 08:02

Moby írta:Baaaazdmeg...a kormányvásárlás nem várt végeredménnyel zárult: ma reggelre ismét százezer a G29. Na akkor innentől T150 vagy semmi. De arról lebeszéltetek, szal marad a semmi.
Fasza. :rolleyes:
Hidd el, így jársz a legjobban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24042 2017.10.24. 08:26

deep írta:Hidd el, így jársz a legjobban.
de mé? Kontrollerrel autó versenyezni jobb, mint kormánnyal? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #24043 2017.10.24. 08:28

Moby írta:de mé? Kontrollerrel autó versenyezni jobb, mint kormánnyal? :)
Egyrészt kényelmesebb, van helyigénye, másrészt mind szar, mellé keci drága, harmadrészt 1 nap után fogod leszarozni az egészet és adod el 30k bukóval :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24044 2017.10.24. 09:56

Moby írta:de mé? Kontrollerrel autó versenyezni jobb, mint kormánnyal? :)
Lásd az én példám, ennél frissebbet és relevánsabbat hova akarsz? Szintén GT, szintén évek kihagyása után, szintén azért mert a kontroller után megjött a kedvem, hogy hátha. És miután kontrollerrel 2 napig kiválóan szórakoztam, a kormány egy másdoperc örömet nem okozott, csak felbaszott és azóta a játékhoz se értem hozzá, sőt a gépet is szétszedtem.
Avatar
arty

Hozzászólás #24045 2017.10.24. 10:17

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos nincsenek mindenkinek elvei, mint AMD-mentő artynak :szomoru1:
köszönjük a menetrendszerű szart szárral összemosó kommentet :worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #24046 2017.10.24. 10:25

Moby írta:Baaaazdmeg...a kormányvásárlás nem várt végeredménnyel zárult: ma reggelre ismét százezer a G29. Na akkor innentől T150 vagy semmi. De arról lebeszéltetek, szal marad a semmi.
Fasza. :rolleyes:
ha még van türelmed, akkor vágj bele!
nemtom mennyiér tudod beszerválni a t150pro-t, alzán 62k vs. a g29 visszakúszott ára... szerintem most lett csak igazán könnyű dönteni :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24047 2017.10.24. 10:55

Moby írta:de mé? Kontrollerrel autó versenyezni jobb, mint kormánnyal? :)
Hát én a legtöbbször azzal nyomom, mert a kormány nyűg. Előszedni, meg elrakni, max akkor lenne jo, ha lenne egy dedikált autoka sarok kulon geppel, cockpittel, egy fullos tobb millas felszerelessel, mindennel, de igy... és ezek a forza/gt bőven vezethetők kontrollerrel, nem egy assetto egyiksem fizika terén. De még kormánnyal se jön vissza csak a töredéke egy igazi auto vezetésének, a sok nyűg meg macera nem hiz annyit élményben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24048 2017.10.24. 11:21

Alapnak gondoltam egy wheelstand beszerzését, bár azt is nyűg elpakolni. A nyűgöket nyilván nem akarom, de az élményt meg nagyon. De nagyon régen használtam kormányt komolyabban, és nem nagyon látok más megoldást az élmény tesztelésére, mint venni egyet. Persze, így könnyű lenne választani, de bár belelkesültem a G29-re :( SOKKAL kevésbé tűnt gagyinak, mint ez a T150.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24049 2017.10.24. 11:37

Najó, kellően elvettétek a kedvem, marad a kontroller :taps: :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #24050 2017.10.24. 11:58

Mekee írta:Szerencsére eladási listák élén van jelenleg a gts, ugyhogy tapsikoljuk a következő 3 auto 2 pályás gt-t, ami persze a valoságnál is szebb lesz.
BRIT SZOFTVERELADÁSOK, OKTÓBER 15-21.
1. Gran Turismo Sport
2. FIFA 18
3. South Park: The Fractured but Whole
4. WWE 2K18
5. Middle-earth: Shadow of War
6. The Evil Within 2
7. Destiny 2
8. GTA 5
9. Forza 7
10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

éstényleg, ráadásul csak 18.-án rajtolt EU-ban :(
de hátha a gétét mindenki eldobhatóra vette, a forzát meg digitban a steames tömegek...ööö ;) :(

---

moby :( pedig amennyire láttam anno az fm6ba is pakoltál időt, most pedig két projekted is fut ótóban... ha most nem érné meg a kormány, akkor soha :/
macerának mocsok nagy macera, pláne, hogy egy kormányt utoljára 2012-13 környékén tarthattam :(
Avatar
arty

Hozzászólás #24051 2017.10.24. 12:07

xbox (on (x)) jóságok jönnek!

"Star Wars: Knights of the Old Republic
Ninja Gaiden Black
Crimson Skies: High Road to Revenge
Fuzion Frenzy
Prince of Persia: The Sands of Time
Psychonauts
Dead to Rights
Black
Grabbed by the Ghoulies
Sid Meier’s Pirates!
Red Faction II
BloodRayne 2
The King of Fighters Neowave

A címek darabját 10 euróért mérik majd."
(by g365)

Blacknek nagyon örülök, DE... MEGINT b*szhatom a hard fokozatos mentésem :(
eddig 2x veszett csak el 4-5 pályányi haladásom, ez lesz - gondolom - a harmadik :(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24052 2017.10.24. 12:27

Moby írta:Najó, kellően elvettétek a kedvem, marad a kontroller :taps: :mf2:
A megspórolt bukó felét várom paypalra. :nezze: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #24053 2017.10.24. 13:23

arty írta:xbox (on (x)) jóságok jönnek!

"Star Wars: Knights of the Old Republic
Ninja Gaiden Black
Crimson Skies: High Road to Revenge
Fuzion Frenzy
Prince of Persia: The Sands of Time
Psychonauts
Dead to Rights
Black
Grabbed by the Ghoulies
Sid Meier’s Pirates!
Red Faction II
BloodRayne 2
The King of Fighters Neowave

A címek darabját 10 euróért mérik majd."
(by g365)

Blacknek nagyon örülök, DE... MEGINT b*szhatom a hard fokozatos mentésem :(
eddig 2x veszett csak el 4-5 pályányi haladásom, ez lesz - gondolom - a harmadik :(((
Magyar storeban 990Ft (egyenként) az a négy cím ami kapható digitben. Kotor, pop, red faction 2 meg a negyedik talán a br2, de abban nem vagyok biztos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24054 2017.10.24. 15:24

DanielT írta:A megspórolt bukó felét várom paypalra. :nezze: :banplz:
varjal aze meg, volt itt soha tobbe id tech is :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24055 2017.10.24. 15:34

Micsu írta:varjal aze meg, volt itt soha tobbe id tech is :)
Pont ezért nem várhatok. Ki kell szedni belőle a zsét mielőbb, mert estére lehet, hogy már hidraulikus cockpitet épít! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24056 2017.10.24. 16:43

DanielT írta:A megspórolt bukó felét várom paypalra. :nezze: :banplz:
Amint büfiztem egy jót a kriptovaluta profitból vett sztéktől, már utalom is! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24057 2017.10.24. 17:51

Fura figurák járnak ide. Nekem a vitz kategória 20k-s Momo simán megéri azt a 90 mp-et amíg felcsavarozom az asztalra, meg összedugom, mert van egy rohadt kormányom meg 2 pedálom a fegyverravaszok és polikarbonát bimbó pöcöktetés helyett. Sajnos a ps-hez ez nem jó, mert már rég felhoztam volna Pestre. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #24058 2017.10.24. 18:00

arty írta:moby :( pedig amennyire láttam anno az fm6ba is pakoltál időt, most pedig két projekted is fut ótóban... ha most nem érné meg a kormány, akkor soha :/
macerának mocsok nagy macera, pláne, hogy egy kormányt utoljára 2012-13 környékén tarthattam :(
Pontosan ezzel kezdtem: ha most nem akkor mikor? Másrészt kicuccolok délkelet ázsiába pár hónapra, és benne van a levegőben, hogy nem jövök vissza. Szal ha nem is 3 nap múlva adnám el, deep jóslata valszeg némi laggal, de utólér. Viszont ha most nem, akkor mikor?
Áhhh...:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24059 2017.10.24. 18:08

Moby írta:Pontosan ezzel kezdtem: ha most nem akkor mikor? Másrészt kicuccolok délkelet ázsiába pár hónapra, és benne van a levegőben, hogy nem jövök vissza.
Visszajössz. :) Hova és minek egyébként?
Avatar
Moby

Hozzászólás #24060 2017.10.24. 18:23

DanielT írta:Visszajössz. :) Hova és minek egyébként?
Spoiler
Üzlet. Srí Lanka.
Avatar
arty

Hozzászólás #24061 2017.10.24. 19:03

DanielT írta:Pont ezért nem várhatok. Ki kell szedni belőle a zsét mielőbb, mert estére lehet, hogy már hidraulikus cockpitet épít! :banplz:
:eplus2: :eplus2:

moby: családostul? mert ha ők maradnak, akkor pláne kell kormány, hogy valami jó emlék maradjon rólad :beka3:
amugy ha kormányra is érvényes, h "nem tudsz bukni", akkor ne tökölj már! nem mondom, hogy ezt most ÉN átveszem, de a jó áradon szvsz secpec elmenne péhán!
Avatar
arty

Hozzászólás #24062 2017.10.24. 19:06

benőmenő írta:Fura figurák járnak ide. Nekem a vitz kategória 20k-s Momo simán megéri azt a 90 mp-et amíg felcsavarozom az asztalra, meg összedugom, mert van egy rohadt kormányom meg 2 pedálom a fegyverravaszok és polikarbonát bimbó pöcöktetés helyett. Sajnos a ps-hez ez nem jó, mert már rég felhoztam volna Pestre. :(
elővesz, felrak, kábelelrendezés, frissdriver (ezt most megtanultam :( ), játékban konfigolás. opcionálisan: másik kormány szétkábelez, váltó/volán átszerel, elpakolás.
ez sose nem 90mp, sajna :( pedig van wheelstandem is, egyik kormányt csak "alig kell" elpakolni :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24063 2017.10.24. 19:23

arty írta:elővesz, felrak, kábelelrendezés, frissdriver (ezt most megtanultam :( ), játékban konfigolás. opcionálisan: másik kormány szétkábelez, váltó/volán átszerel, elpakolás.
ez sose nem 90mp, sajna :( pedig van wheelstandem is, egyik kormányt csak "alig kell" elpakolni :(
Hát én lekapom a dobozt a szekrény tetejéről, kikapom, feltekerem az íróasztalra, a pedál kábel a billentyű tartó mögöttfelhúzom, az adaptert meg átdobom az asztal mögé. Bedugom a delejbe, meg az usb-be és megy.
Driver nem igen lesz már frissebb hozzá, a játékban meg legalább extra 30 sec, ha nincs még belőve a ffb, meg a deadzone a lityi-lötyi pedálcsodáimhoz. Nyilván a Grid: Autosportnál, amivel legutóbb használtam ilyen gondom nincs, mert ott működik a cloud save.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24064 2017.10.24. 19:44

Jó lesz ez a 15fps-es Assacreed :eljen: Éshát szerencsére Kandurex is várja :nyes: És ha azt gondolnánk, hogy legalább fullhd-ban megvan a 30, akkor...nos....hát izé :bohoc:
Spoiler
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.10.24. 19:46-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24065 2017.10.24. 20:07

GoG-on ingyen osztogatják a Stronghold HD-t és az A.D. 2044-et. Link
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24066 2017.10.24. 20:43

arty írta:köszönjük a menetrendszerű szart szárral összemosó kommentet :worship:
A példában te vagy az AMD a szár? :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24067 2017.10.24. 20:44

arty írta:xbox (on (x)) jóságok jönnek!

"Star Wars: Knights of the Old Republic
Ninja Gaiden Black
Crimson Skies: High Road to Revenge
Fuzion Frenzy
Prince of Persia: The Sands of Time
Psychonauts
Dead to Rights
Black
Grabbed by the Ghoulies
Sid Meier’s Pirates!
Red Faction II
BloodRayne 2
The King of Fighters Neowave

A címek darabját 10 euróért mérik majd."
(by g365)

Blacknek nagyon örülök, DE... MEGINT b*szhatom a hard fokozatos mentésem :(
eddig 2x veszett csak el 4-5 pályányi haladásom, ez lesz - gondolom - a harmadik :(((
A kér Black jó hír, a többinek titkárnőpécé fölött kisebb a jelentősége, de persze örömteli.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24068 2017.10.24. 20:46

benőmenő írta:GoG-on ingyen osztogatják a Stronghold HD-t és az A.D. 2044-et. Link
A Stronghold annak idején nagyon tetszett, de még nem volt meg Steamen. A másikról viszont még nem tudom, hogy micsoda. Műveletlen bunkó vagyok :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24069 2017.10.24. 20:47

A múltkor írtam, hogy delegalább a Witcher GOTY kiadásban nem fagynak már be a bossok...hát de. Caranthir fight, ott áll szerencsétlen, mint f@sz a lakodalomban. :falbav:
Kettő év alatt nem tudták legalább a fősztorit bugmentesre megcsinálni. :lama:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24070 2017.10.24. 20:56

benőmenő írta:A múltkor írtam, hogy delegalább a Witcher GOTY kiadásban nem fagynak már be a bossok...hát de. Caranthir fight, ott áll szerencsétlen, mint f@sz a lakodalomban. :falbav:
Kettő év alatt nem tudták legalább a fősztorit bugmentesre megcsinálni. :lama:
Pusztuljak meg, ha egyetlen buggal találkoztam a végigjátszás során...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24071 2017.10.24. 21:01

Mennek a Desitny 2 streamek... ez a gém egy máj.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24072 2017.10.24. 21:20

Moby írta:Jó lesz ez a 15fps-es Assacreed :eljen: Éshát szerencsére Kandurex is várja :nyes: És ha azt gondolnánk, hogy legalább fullhd-ban megvan a 30, akkor...nos....hát izé :bohoc:
Spoiler
Kép
most semmit sem várok, elmentem a kedvem a játékoktól :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #24073 2017.10.24. 21:22

Zóanagyvarázsló írta:A kér Black jó hír, a többinek titkárnőpécé fölött kisebb a jelentősége, de persze örömteli.
Magyaroknak egyik se jár. (értsd: digitálisan)
Persze, lehet h csak a sztór rendetlenkedik, elég furák a keresési eredmények, játék adatlapok, stb. Pláne, ha lehet a boxos címekkel is régiócigánykodni.
Avatar
arty

Hozzászólás #24074 2017.10.24. 21:24

Moby írta:Jó lesz ez a 15fps-es Assacreed :eljen: Éshát szerencsére Kandurex is várja :nyes: És ha azt gondolnánk, hogy legalább fullhd-ban megvan a 30, akkor...nos....hát izé :bohoc:
Spoiler
Kép
ms bőrönd, ott bezzeg stabil 4k@30 várható! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #24075 2017.10.24. 21:34

Kandurex írta:most semmit sem várok, elmentem a kedvem a játékoktól :levele:
:sir:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24076 2017.10.24. 22:06

benőmenő írta:Hát én lekapom a dobozt a szekrény tetejéről, kikapom, feltekerem az íróasztalra, a pedál kábel a billentyű tartó mögöttfelhúzom, az adaptert meg átdobom az asztal mögé. Bedugom a delejbe, meg az usb-be és megy.
Driver nem igen lesz már frissebb hozzá, a játékban meg legalább extra 30 sec, ha nincs még belőve a ffb, meg a deadzone a lityi-lötyi pedálcsodáimhoz. Nyilván a Grid: Autosportnál, amivel legutóbb használtam ilyen gondom nincs, mert ott működik a cloud save.
No hát az íróasztalra felcsavarozott kétpedálos régi kormány aztán épp annyit tesz hozzá, mint a ravaszpöckölgetés szvsz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24077 2017.10.24. 22:17

200k Destiny 2 néző PC launcs napon. Kíváncsi leszek holnap ilyenkor mennyi lesz. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #24078 2017.10.24. 22:24

Mekee írta:No hát az íróasztalra felcsavarozott kétpedálos régi kormány aztán épp annyit tesz hozzá, mint a ravaszpöckölgetés szvsz :D
Amennyiben a régi kormány is 1-1 centit képes mozdulni, mint a "gáz-fék-kormányzás" a kontidon, valamint a pöcögtetés is akkora feeling, mint a volán tekergetése - igazad van :D
Avatar
arty

Hozzászólás #24079 2017.10.24. 22:29

BLACK2123tdg.jpg
Black. A mai napig az egyik legjobb fps, köszönhetően a megmagyarázhatatlanul élvezetes ölésnek.
És sose lett folytatása. És már nem is lesz... (ea lemondott a szingliről, pláne a lineárisokról)

Még egy Shaolin Monks-ot kérek, kedves MS és én köszöntem, jólvagyok! :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24080 2017.10.24. 23:16

arty írta:Amennyiben a régi kormány is 1-1 centit képes mozdulni, mint a "gáz-fék-kormányzás" a kontidon, valamint a pöcögtetés is akkora feeling, mint a volán tekergetése - igazad van :D
Hát nézd, kipróbáltam már sok kormányt viszonylag, de igazán egyiksem tudja visszaadni a vezetést, egyikmásik közelebb áll hozzá, de nekem annyira nem, hogy megérje a napi játék előtti macera... Pedíg lett építve honda s2000 ülésre cocpit, úgy belőtt kezelőszervekkel ahogy az s2000-ben van, ami elégjó élményautó, jó a vezetési pozíció, jó kormánnyal, de egy idő után véletlen se akartam előszedni.

Vissza: “Leáldozott.hu”