A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23941 2017.10.21. 14:19

Moby írta:Egyetlen olyan játék sem jut eszembe, ami az elmúlt 5-8 évben pozitív irányba fejlődött volna.
Nekem is nehezen, mert nem mindig játszom a legfrissebbekkel (kivastagítottam, amivel mégis), de a Micsu által említetteken kívül bedobnék pár nevet, melyeken el lehet rágódni:

Bayonetta 2 - még senkitől nem hallottam, hogy visszafejlődés lenne, várom szeretettel Cemuval, és meglátjuk
Resident Evil 7 - ugye eleve tök más lett, de itt (is) sokkal megítélése a 6-nál meg az egyéb utóbbi szennyeknek kikiáltottaknál
NieR: Automata - vitatható, hogy mennyire tekinthető szériának, de nem úgy tűnik, hogy a Platinum elcseszte volna.
Dying Light - nekem személy szerint NEM jött be jobban a Dead Islandnél, de fejlődés van
Borderlands 2 - jobb, mint az első rész (a Pre-Sequelt még nem tudnám besorolni, de az úgyis mások bérmunkája), bár aligjáték
Divinity: Original Sin 2 - eddig mindenki szerint előrelépés
Warhammer: Total War - nehéz megítélni, mert nem játszottam minden újabb résszel, és vannak fájdalmas hiányai, de sok újdonság is benne, és a végeredmény jó lett, eddiga foyltatás körül is jó a visszhang, de még nem telepítettem
Persona - részről részre jobban letérdelnek előttük a játékosok és a sajtó, nem tudom, hogy miért
Zelda: Breath of Wild - kérdezd csak Micsut és DT-t: BEST GAME EVER
Assassin's Creed: Origins - Kandurex is várja!
Doom
Hitman - legalábbis az Absolutionhöz képest is rajongott érte DT
Worms W.M.D. - hosszú idő óta ez a Worms, melynél nem megy a fanyalgás
Batman: Arkham Knight - te nevezted az eddigi legjobbnak

Számomra ezek voltak visszalépések:

Deus Ex: Mankind Divided - nem mondanám, hogy rossz, vagy hogy nem fejlődött, de nem tudott a szériát új életre keltő HR-hez sokat hozzátenni mint folytatás
Beyond: Two Souls - önálló játék, de a Heavy Rainhez és a riválisokhoz képest gyengébben muzsikált
God of War: Ascension
Mirror's Edge: Catalyst
Dead Island: Riptide - bár ez csak spinoff, és azóta ott a Dying Light
Battlefield: Bad Company 2 - természetesen csak a kampányon tudok lovagolni, az kicsit gyengébb (CoD-osabb) lett

Így azért nem vészesek annyira az arányok. Nyilván ez utóbbiakat a fentebb kiemeltekkel érdemes összevetni, és mivel én kevésbé szeretek szarba nyúlni, egyelőre kihagytam az Origins utáni Dragon Age-eket vagy Mass Effect: Andromedát is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23942 2017.10.21. 14:43

Jó szórakozást, én is most kezdem, még nincs kommentárom.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23943 2017.10.21. 14:58

DanielT írta:Jó szórakozást, én is most kezdem, még nincs kommentárom.

forzavsgt2017.mp4
Zsebbe nyúlós lenne a topiktagoknak, ha össze akarnátok dobni azt a pénzt, amennyiért én megnézném. De ha jól sejtem, a 2 euró neked a hónap végén sem okot gondot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23944 2017.10.21. 15:03

No, hát az már kiderült, hogy melyikben vannak statikus, beégetett árnyékok... A Forzában.
Avatar
deep

Hozzászólás #23945 2017.10.21. 16:00

DanielT írta:Jó szórakozást, én is most kezdem, még nincs kommentárom.
8:20-nál az a kamera rángatás! OMG! :vomit:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23946 2017.10.21. 16:28

arty írta:dt, benő: jól olvasom, hogy a kettes motorstormot DIREKT mindketten kerülitek? ;)
a LEGJOBB részt?? mér?
Mert ha valahol véletlen kapni lehet, akkor is pofátlanul drágán. Az Apocalypse meg ezerhétér' volt akcióban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23947 2017.10.21. 16:33

benőmenő írta:Mert ha valahol véletlen kapni lehet, akkor is pofátlanul drágán. Az Apocalypse meg ezerhétér' volt akcióban.
WTF?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23948 2017.10.21. 16:55

DanielT írta:WTF?
Akkor ezt benéztem. Ilyen 5-6 ezrekért láttam, annyit meg nem akartam adni. Ha ennek is olyan az irányítása, meg a fizikája, mint az Apocalypsnek, akkor viszont az 1500 is sok érte. Főleg, ha splitscreenben, amire kéne ez sem tölti ki a képernyőt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23949 2017.10.21. 17:05

Zóanagyvarázsló írta:Nekem is nehezen, mert nem mindig játszom a legfrissebbekkel (kivastagítottam, amivel mégis), de a Micsu által említetteken kívül bedobnék pár nevet, melyeken el lehet rágódni:

Bayonetta 2 - még senkitől nem hallottam, hogy visszafejlődés lenne, várom szeretettel Cemuval, és meglátjuk
Resident Evil 7 - ugye eleve tök más lett, de itt (is) sokkal megítélése a 6-nál meg az egyéb utóbbi szennyeknek kikiáltottaknál
NieR: Automata - vitatható, hogy mennyire tekinthető szériának, de nem úgy tűnik, hogy a Platinum elcseszte volna.
Dying Light - nekem személy szerint NEM jött be jobban a Dead Islandnél, de fejlődés van
Borderlands 2 - jobb, mint az első rész (a Pre-Sequelt még nem tudnám besorolni, de az úgyis mások bérmunkája), bár aligjáték
Divinity: Original Sin 2 - eddig mindenki szerint előrelépés
Warhammer: Total War - nehéz megítélni, mert nem játszottam minden újabb résszel, és vannak fájdalmas hiányai, de sok újdonság is benne, és a végeredmény jó lett, eddiga foyltatás körül is jó a visszhang, de még nem telepítettem
Persona - részről részre jobban letérdelnek előttük a játékosok és a sajtó, nem tudom, hogy miért
Zelda: Breath of Wild - kérdezd csak Micsut és DT-t: BEST GAME EVER
Assassin's Creed: Origins - Kandurex is várja!
Doom
Hitman - legalábbis az Absolutionhöz képest is rajongott érte DT
Worms W.M.D. - hosszú idő óta ez a Worms, melynél nem megy a fanyalgás
Batman: Arkham Knight - te nevezted az eddigi legjobbnak

Számomra ezek voltak visszalépések:

Deus Ex: Mankind Divided - nem mondanám, hogy rossz, vagy hogy nem fejlődött, de nem tudott a szériát új életre keltő HR-hez sokat hozzátenni mint folytatás
Beyond: Two Souls - önálló játék, de a Heavy Rainhez és a riválisokhoz képest gyengébben muzsikált
God of War: Ascension
Mirror's Edge: Catalyst
Dead Island: Riptide - bár ez csak spinoff, és azóta ott a Dying Light
Battlefield: Bad Company 2 - természetesen csak a kampányon tudok lovagolni, az kicsit gyengébb (CoD-osabb) lett

Így azért nem vészesek annyira az arányok. Nyilván ez utóbbiakat a fentebb kiemeltekkel érdemes összevetni, és mivel én kevésbé szeretek szarba nyúlni, egyelőre kihagytam az Origins utáni Dragon Age-eket vagy Mass Effect: Andromedát is.
Az ezthallottammal én nem tudok mit kezdeni. Vagyis dehogynem: instant skip. Az evil within 2 a legtöbb vélemény szerinte előrelépés az első részhez képest...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23950 2017.10.21. 17:16

Moby írta:Az ezthallottammal én nem tudok mit kezdeni. Vagyis dehogynem: instant skip. Az evil within 2 a legtöbb vélemény szerinte előrelépés az első részhez képest...
Jó, de több olyan is volt közte, amit korábban te is dicsértél itt. Amúgy részben a topiktudatra építettem, részben arra, hogy egyáltalán mikről érdekelne a véleményed (mit udom én, hogy mennyi volt meg neked közülük), ha lenne, mert lehetne velük kezdeni valamit. Az EW2 nekem éppen megosztóbb és gyanúsabb cuccnak jött le előzetesen. Az első nem rossz, de én nem kattantam rá igazán, csak időnként veszem elő.

De ha instant skippeled a Bayonetta 2-t, biztos jó módszer a kiégettséget és az aktuális felhozatal miatti feledékenységre is építő statisztikád szinten tartására. én inkább javítani szeretek rajta: félresöpörni a szemetet, és az ígéretesebbel játszani. Lásd GoW: Ascension :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23951 2017.10.21. 17:19

benőmenő írta:Akkor ezt benéztem. Ilyen 5-6 ezrekért láttam, annyit meg nem akartam adni. Ha ennek is olyan az irányítása, meg a fizikája, mint az Apocalypsnek, akkor viszont az 1500 is sok érte. Főleg, ha splitscreenben, amire kéne ez sem tölti ki a képernyőt.
Ja ezt nem értem, ha ezekben nem jobb, vagy nincs benne értelmesebb karrier, mint az Apocalypse-ben, akkor nem tudom, hogy mitől jó.

Most tléyleg jobb ezekben, vagy csak a helyszín miatt szerettétek ott és akkor?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23952 2017.10.21. 17:22

Zóanagyvarázsló írta:Ja ezt nem értem, ha ezekben nem jobb, vagy nincs benne értelmesebb karrier, mint az Apocalypse-ben, akkor nem tudom, hogy mitől jó.

Most tléyleg jobb ezekben, vagy csak a helyszín miatt szerettétek ott és akkor?
A helyszínek hangulata nagyon jó, igen. Karrierrel semmi baj nincs egyiknél sem, klasszik létra, amit mászni kell.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23953 2017.10.21. 17:23

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de több olyan is volt közte, amit korábban te is dicsértél itt. Amúgy részben a topiktudatra építettem, részben arra, hogy egyáltalán mikről érdekelne a véleményed (mit udom én, hogy mennyi volt meg neked közülük), ha lenne, mert lehetne velük kezdeni valamit. Az EW2 nekem éppen megosztóbb és gyanúsabb cuccnak jött le előzetesen. Az első nem rossz, de én nem kattantam rá igazán, csak időnként veszem elő.

De ha instant skippeled a Bayonetta 2-t, biztos jó módszer a kiégettséget és az aktuális felhozatal miatti feledékenységre is építő statisztikád szinten tartására. én inkább javítani szeretek rajta: félresöpörni a szemetet, és az ígéretesebbel játszani. Lásd GoW: Ascension :kuss:
Azt már nem is merem mondani, hogy néhányatoknak tetszett a Witcher 3, mert ettől még lehet moslék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23954 2017.10.21. 17:30

DanielT írta:A helyszínek hangulata nagyon jó, igen. Karrierrel semmi baj nincs egyiknél sem, klasszik létra, amit mászni kell.
Az Apocalypse-ban nem jött be, hogy mindig a játék választotta ki a verdát, és ha jól rémlik, a végéről is kellett startolni. Persze ez is változatosság valahogy ahhoz képest, ha egy kedvenc kocsival mész (amit viszont sajátnak érezhetsz), de azt is jelenti, hogy változatosabbá már nem teheted a karriert, mert meg van kötve a kezed. Pontverseny? Ismerős ellenfelekkel rivalizálás? Érdekesebb feladatok? Sehol semmi.

A pályák persze fontosak, de ha a vezetés ugyanaz a félputriélmény, akkor sokat nem segítene az én élményemen. Nyugtassatok meg, hogy a Drive Club már jobb, nemcsak a graf- és pályabuzulás miatt dicséritek. Szeretném sajnálni az Evolution bezárását, de a saját tapasztalataim alapján nem megy.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23955 2017.10.21. 17:33

Zóanagyvarázsló írta:Azt már nem is merem mondani, hogy néhányatoknak tetszett a Witcher 3, mert ettől még lehet moslék.
Moslék semmiképp. A generáció játéka, csak vannak azért ennek is hülyeségei.
Viszont a GOTY editiont már bugmentesítették annyira, hogy script befagyás miatt már nem kellett kliensből rebuildelni a játékot, pedig már az első végigjátszás duplájánál tartok órákban. Most inkább a vízalá (nem) merüléses bug szívatott, de legalább 8x előjött. Ehhez viszont elég volt csak újraindítani a játékot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23956 2017.10.21. 18:18

Zóanagyvarázsló írta:De ha instant skippeled a Bayonetta 2-t, biztos jó módszer a kiégettséget és az aktuális felhozatal miatti feledékenységre is építő statisztikád szinten tartására. én inkább javítani szeretek rajta: félresöpörni a szemetet, és az ígéretesebbel játszani. Lásd GoW: Ascension :kuss:
Nem tudnám szavakkal leírni, mennyire hagy totálisan hidegen a bayonetta2. Resi7-et semmiképp nem venném ide, mert csupán marketingfogás a címe. Ott nem beszélhetünk fejlődésről. A batman jogos, az pl. nem ugrtott be.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23957 2017.10.21. 18:21

Zóanagyvarázsló írta:Azt már nem is merem mondani, hogy néhányatoknak tetszett a Witcher 3, mert ettől még lehet moslék.
Imádom a W3-at, de nem tud semmi olyat, amit nem tudna a második rész. Nagyobb, grandiózusabb. Tény. És semmivel nem lett rosszabb, mint az elődök ez is tény. Végülis megadható, igen. Ő viszont be is zsebelt mindent, amit lehetett.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23958 2017.10.21. 18:34

Moby írta:Imádom a W3-at, de nem tud semmi olyat, amit nem tudna a második rész. Nagyobb, grandiózusabb. Tény. És semmivel nem lett rosszabb, mint az elődök ez is tény. Végülis megadható, igen. Ő viszont be is zsebelt mindent, amit lehetett.
Hát azért rendbe rakták a poti/olaj használatot és a harcrendszert, amik a 2. részben finoman szólva is határszar volt, még a fejlesztők által kiadott rebalance moddal is.
Ami viszont fájó, hogy kivették a lopakodás mechanikát. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23959 2017.10.21. 18:37

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23960 2017.10.21. 18:39

benőmenő írta:Hát azért rendbe rakták a poti/olaj használatot és a harcrendszert, amik a 2. részben finoman szólva is határszar volt, még a fejlesztők által kiadott rebalance moddal is.
Ami viszont fájó, hogy kivették a lopakodás mechanikát. :(
A harc pont ugyanakkora határszar a harmadikban is. Foalmams sincs abba milyen fejlődést látsz bele. A witcherek legszarabb része (bár nekem az első részben inkább csak érdekes volt akkor is ott, mint szar, modnjuk az nem is ilyen volt, mint a 2-3).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23961 2017.10.21. 18:49

Moby írta:Nem tudnám szavakkal leírni, mennyire hagy totálisan hidegen a bayonetta2. Resi7-et semmiképp nem venném ide, mert csupán marketingfogás a címe. Ott nem beszélhetünk fejlődésről. A batman jogos, az pl. nem ugrtott be.
Ja a Nemresi 7-en túl az is érdekes, hogy mi a Resi. Az 5-6 az? Számomra kb. az Alone in the Dark-os gyökerek, melyekből jó pár Capcom-játék merített. A Capcom-horror előrelépett, vagy legalább újra horror lett? Nehezen értelmezhető.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23962 2017.10.21. 18:51

Moby írta:Imádom a W3-at, de nem tud semmi olyat, amit nem tudna a második rész. Nagyobb, grandiózusabb. Tény. És semmivel nem lett rosszabb, mint az elődök ez is tény. Végülis megadható, igen. Ő viszont be is zsebelt mindent, amit lehetett.
Az maradt meg, hogy lépten-nyomon a játékipar csúcsaként emlegetted a W3-at, a W2-ről meg nem is rémlett, hogy játszottad-e, mert csaptál neki visszhangot, ezért írtam. Én nem tudom megítélni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23963 2017.10.21. 19:08

Moby írta:A harc pont ugyanakkora határszar a harmadikban is. Foalmams sincs abba milyen fejlődést látsz bele. A witcherek legszarabb része (bár nekem az első részben inkább csak érdekes volt akkor is ott, mint szar, modnjuk az nem is ilyen volt, mint a 2-3).
Ööö nem. A szökkenős dodge-al sokkal jobban illeszkedik a lore-hoz, lehet oldalazni és végre ha lockolsz ellenfélre, akkor a kamera is lockolva lesz rá.
Ez így leírva nem világmegváltás, de nagyságrendekkel használhatóbbá tette a harcrendszert. Míg a kettőben úgy kezdődött minden harcjelenet, hogy suhintottál a levegőbe, közben meg egy bunkós baraszt hátba vágott, ami lekapta a hp harmadát, mert a default backstab bónusz 200%.
Az yrden jelet durván nerfelték, viszont a pókokat és a wraith-eket elég kínszarós nélküle leverni. A repkedő dögöket nyilazni lehet és a 2 perces hatóidejű potikat/olajokat sem csak meditálás alatt lehet használni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23964 2017.10.21. 19:37

Zóanagyvarázsló írta:Ja a Nemresi 7-en túl az is érdekes, hogy mi a Resi. Az 5-6 az?
Az, csak annak kurvaszar. De az ott egy progressz eredménye. Ez nem. Ez így felbugyogott a semmiből. Viszont nagyon jól tette. Mégha nem is resi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23965 2017.10.21. 19:44

benőmenő írta:Ööö nem. A szökkenős dodge-al sokkal jobban illeszkedik a lore-hoz, lehet oldalazni és végre ha lockolsz ellenfélre, akkor a kamera is lockolva lesz rá.
Ez így leírva nem világmegváltás, de nagyságrendekkel használhatóbbá tette a harcrendszert. Míg a kettőben úgy kezdődött minden harcjelenet, hogy suhintottál a levegőbe, közben meg egy bunkós baraszt hátba vágott, ami lekapta a hp harmadát, mert a default backstab bónusz 200%.
Az yrden jelet durván nerfelték, viszont a pókokat és a wraith-eket elég kínszarós nélküle leverni. A repkedő dögöket nyilazni lehet és a 2 perces hatóidejű potikat/olajokat sem csak meditálás alatt lehet használni.
Nemtom, én nem emlékszem egyetlen olyan momentumra sem a kettőből, ahol a harc miatt ragadtam volna el. Sőt, ha megtalálnám valahol az sg-n a élményemet róla, tutira leírtam, hogy a játék egyharmadában a durva loot miatt godmódban toltam. Gyak értelmetlen volt a harc benne. Többszöröse voltam szintben bárkinek, akibe belebotlottam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23966 2017.10.21. 19:47

Zóanagyvarázsló írta:Az maradt meg, hogy lépten-nyomon a játékipar csúcsaként emlegetted a W3-at, a W2-ről meg nem is rémlett, hogy játszottad-e, mert csaptál neki visszhangot, ezért írtam. Én nem tudom megítélni.
És ezt tartom is. De azt is írtam többször, hogy a harc nem az erőssége a witchereknek. De nem is várom el ebben a szegmensben, hogy darksouls legyen. Funkcionális, végeredményben betölti a szerepét, de azért azon a ponton bőőőőven lenne mit fejlődni. Nem igazán elsődleges kívánalom, de nem is lenne nagy meló ott szintetlépni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23967 2017.10.21. 20:08

Zóanagyvarázsló írta:Dead Island: Riptide - bár ez csak spinoff, és azóta ott a Dying Light
Csak hogy a rossz fogalmazás miatti hülyeség ne maradjon itt: a Riptide egyenes folytatás, de nyilvánvalóan gyorsan kidobott stand-alone kiegészítőként, nem véletlen sorszámozás elmaradása, erre gondoltam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23968 2017.10.21. 20:09

Moby írta:És ezt tartom is. De azt is írtam többször, hogy a harc nem az erőssége a witchereknek. De nem is várom el ebben a szegmensben, hogy darksouls legyen. Funkcionális, végeredményben betölti a szerepét, de azért azon a ponton bőőőőven lenne mit fejlődni. Nem igazán elsődleges kívánalom, de nem is lenne nagy meló ott szintetlépni.
Ja, nem a harcra írtam, hanem általában.

Durva, hogy az első résznek két nagy rajongója volt a leáldban (még harcot is szerettem ott, de az más), és egyik sem lépett tobávv a második részre, miközben már DT is felzabálta a harmadikat :ticking:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23969 2017.10.21. 20:55

Doc stílusosan érkezett a Twitchon-ra.

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23970 2017.10.21. 20:57

Ma éztem wearethevr kupán a Rainbow six siege-t nem ismertem egyáltalán. Hihetetlen milyen fasza kis játék, tele stratégiával. Nem csodálom ,hogy ilyen népszerű lett:) Izgalmas volt nézni is. Jó cucc.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23971 2017.10.22. 09:09

Moby írta:És ezt tartom is. De azt is írtam többször, hogy a harc nem az erőssége a witchereknek. De nem is várom el ebben a szegmensben, hogy darksouls legyen. Funkcionális, végeredményben betölti a szerepét, de azért azon a ponton bőőőőven lenne mit fejlődni. Nem igazán elsődleges kívánalom, de nem is lenne nagy meló ott szintetlépni.
Nem erőssége? Nagyon finoman fogalmaztad meg azt a súlytalan faszoskodást amit harc néven produkál a játék.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23972 2017.10.22. 10:38

Szóval hivatalosan is kb. 5 óra játék lesz az új battlefrontba,...csak a multi számít. Ki veszi meg? Mert hát ott lesz az ember! :nezze: és attól lesz a jó!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23973 2017.10.22. 10:46

Evil Within 2 FPS mód #gány. (console -ba beírni pl_FPS 1)

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23974 2017.10.22. 10:47

Kandurex írta:Szóval hivatalosan is kb. 5 óra játék lesz az új battlefrontba,...csak a multi számít. Ki veszi meg? Mert hát ott lesz az ember! :nezze: és attól lesz a jó!
Hivatalosan a BF4 kampányban is annyi volt. A multiban meg valahogy mégis összehoztam 960 órát. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23975 2017.10.22. 10:58

Kandurex írta:Szóval hivatalosan is kb. 5 óra játék lesz az új battlefrontba,...csak a multi számít. Ki veszi meg? Mert hát ott lesz az ember! :nezze: és attól lesz a jó!
Attól, de ezt most még ez sem menti meg.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23976 2017.10.22. 11:02

DanielT írta:Hivatalosan a BF4 kampányban is annyi volt. A multiban meg valahogy mégis összehoztam 960 órát. :miaz:
szóval habzó szájjal már a megjelenés napján ott fogsz tombolni a szervereken? Mert hát ezer órát nyom...ja nem is ebbe. Az, hogy a BF2 és 4 kimaxolta a stílust és ennyi az egész multi műfaj az köztudott. Nincs benne több.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23977 2017.10.22. 11:08

Moby írta:Attól, de ezt most még ez sem menti meg.
De ha már az ember sem menti meg, mi lesz a multival? Jó úton halad a tetves játék ipar. És főként azért mert taposoltok hozzá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23978 2017.10.22. 11:26

Kandurex írta:De ha már az ember sem menti meg, mi lesz a multival? Jó úton halad a tetves játék ipar. És főként azért mert taposoltok hozzá.

Annyira tapsolunk, hogy ismereteim szerint innen senki nem veszi :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23979 2017.10.22. 11:44

Kandurex írta:De ha már az ember sem menti meg, mi lesz a multival? Jó úton halad a tetves játék ipar. És főként azért mert taposoltok hozzá.
De majd te megmented, a várós Assassin's Origins-el! :mf2: Ott aztán van single player élményorkán, akár 50 óráig is szedheted a teveszart a térképről.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23980 2017.10.22. 11:47

DanielT írta:De majd te megmented, a várós Assassin's Origins-el! :mf2: Ott aztán van single player élményorkán, akár 50 óráig is szedheted a teveszart a térképről.
Most épp ahhoz sincs kedvem, ez a szar elvette a kedvem az egésztől. Az ember vár egy olyan szintet, mint mondjuk a Dark Force adott, és erre ez a tetvedék csak a multi tökre vágja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23981 2017.10.22. 11:53

Kandurex írta:Most épp ahhoz sincs kedvem, ez a szar elvette a kedvem az egésztől. Az ember vár egy olyan szintet, mint mondjuk a Dark Force adott, és erre ez a tetvedék csak a multi tökre vágja.

Melyik szar? A játékodat lelőtték. Elföldelték. Vége. Ebbe meg te sem gondolhattad komolyan, hogy lesz bármi insrallra érdemes. Nem, ugye?
Ugye nem?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23982 2017.10.22. 11:57

Moby írta:
phpBB [media]
ilyen rossz fegyverhangokat is rég hallottam :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #23983 2017.10.22. 12:01

Micsu írta:ilyen rossz fegyverhangokat is rég hallottam :P
A vegetációval kárpótolnak érte! :P
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23984 2017.10.22. 12:18

Moby írta:Melyik szar? A játékodat lelőtték. Elföldelték. Vége. Ebbe meg te sem gondolhattad komolyan, hogy lesz bármi insrallra érdemes. Nem, ugye?
Ugye nem?
reméltem, de ja
Avatar
Moby

Hozzászólás #23985 2017.10.22. 14:41

Ez a harvey weinstein botrány komoly mennyiségű fekáliát lapátolt a vetillátorokba lol
Pár napja a nótidog/sonynál áll a bál, most meg a neogafot lőtték inkább le, miután evilore-ra is jött egy sztori.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23986 2017.10.22. 14:51

Moby írta:Ez a harvey weinstein botrány komoly mennyiségű fekáliát lapátolt a vetillátorokba lol
Pár napja a nótidog/sonynál áll a bál, most meg a neogafot lőtték inkább le, miután evilore-ra is jött egy sztori.
Evan Wells molesztalta Amy Hennig-et a tojletben, azé kellett mennie?
most ez a divat mi? szexualis zaklatas panda. polanski mar akkor tolta, amikor meg nem volt menö. sok csira.
planet earth...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23987 2017.10.22. 15:11

SlickAdam írta:Evan Wells molesztalta Amy Hennig-et a tojletben, azé kellett mennie?
most ez a divat mi? szexualis zaklatas panda. polanski mar akkor tolta, amikor meg nem volt menö. sok csira.
planet earth...
Polanski kiskorúval pandázott, ott az volt a probléma. Ha az 50 éves titkárnője seggére csap rá, attól még nem várna rá börtön.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23988 2017.10.22. 15:21

BTW ami a neogafon megy a genderkorrektség/gamergate és egyéb témában, az annyira szánalmas, hogy arra nincsenek szavak. Sok kis fontoskodó pöcsfej.
Avatar
Botond

Hozzászólás #23989 2017.10.22. 16:28

Zóanagyvarázsló írta:Ja, nem a harcra írtam, hanem általában.

Durva, hogy az első résznek két nagy rajongója volt a leáldban (még harcot is szerettem ott, de az más), és egyik sem lépett tobávv a második részre, miközben már DT is felzabálta a harmadikat :ticking:
Ha már harmadik rész. Én meg tegnapelőtt úgy éreztem a gothic3ban van még egy végigjátszás, immár fullos community patchel 4kban. És még mindig hihetetlen mód leadja a feelinget!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23990 2017.10.22. 16:37

DanielT írta:Polanski kiskorúval pandázott, ott az volt a probléma. Ha az 50 éves titkárnője seggére csap rá, attól még nem várna rá börtön.
igaz, ö rendkivül romlott panda (volt?).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23991 2017.10.22. 16:39

:hehe:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23992 2017.10.22. 16:43

Kandurex írta:Most épp ahhoz sincs kedvem, ez a szar elvette a kedvem az egésztől. Az ember vár egy olyan szintet, mint mondjuk a Dark Force adott, és erre ez a tetvedék csak a multi tökre vágja.
Régen is multifókuszú volt a Battlefront. Azzal van a baj, hogy mellette nem jönnek a single jóságok. De LucasArts már nincsen, az utolsó próbálkozásaikról pedig nem sok jót lehet elmondani. A Force Unleashed is gyenge volt. (A 2-t nem játszottam, de jó jel, hogy még az 1-et szeretők is rühellik.)

Egyébiránt már a Jedi Outcasttól menőnek számított a JK multiban is a fénykardozás miatt (én még botok ellen is élveztem), az Academyt többet dicsérték azért, mint a sztorijáért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23993 2017.10.22. 16:47

Botond írta:Ha már harmadik rész. Én meg tegnapelőtt úgy éreztem a gothic3ban van még egy végigjátszás, immár fullos community patchel 4kban. És még mindig hihetetlen mód leadja a feelinget!
Én a Gothic 1-et raktam fel újra, de angolul vagy magyarul már lejárt lemez (angolul szinte a G2-vel tanultam meg), németül kellene legyűrnöm. Arra meg még sokáig gyúrnom kell, ha csak SlickAdam nem korrepetál. Az Elexet már csak eredeti nyelven vagyok hajlandó élvezni!

Gyakorlásnak feltettem a német Monkey Islandet, abban hozzám lassítható a szöveg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23994 2017.10.22. 16:48

Moby írta:Annyira tapsolunk, hogy ismereteim szerint innen senki nem veszi :D
Én veszem! Origin Accessben, amiben többet fog menni a Titan Fall 2.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23995 2017.10.22. 16:49

Zóanagyvarázsló írta:Régen is multifókuszú volt a Battlefront.
Multifokális? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #23996 2017.10.22. 16:50

Zóanagyvarázsló írta:Én a Gothic 1-et raktam fel újra, de angolul vagy magyarul már lejárt lemez (angolul szinte a G2-vel tanultam meg), németül kellene legyűrnöm. Arra meg még sokáig gyúrnom kell, ha csak SlickAdam nem korrepetál. Az Elexet már csak eredeti nyelven vagyok hajlandó élvezni!

Gyakorlásnak feltettem a német Monkey Islandet, abban hozzám lassítható a szöveg.
Nem azért, de nekem ugye day1 lett meg az eredeti dobozos G1, és azt is toltam végig vagy 4-5x. Csak hát ugye az angol verzió jó 1-1,5 évvel később jött, szóval az német volt, és én úgy toltam. :D Így is értettem jórészt, amit nem azt meg szótáraztam, mint anno c64 játékoknál. :D Szóval szerintem vágj bele! :) G1-et én amúgy nem is játszottam angolul, az csak a 2-3. rész privilégiuma volt nálam. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23997 2017.10.22. 18:42

Demo linkje a YT lapján(én csak este tudom megnézni).
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23998 2017.10.22. 20:08

Moby írta:Demo linkje a YT lapján(én csak este tudom megnézni).
Mókusécet kaptam ettől a jóféle barnás-bloomos 2006-2008-as prevgenny képi világtól és frémtől. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23999 2017.10.22. 20:50

DanielT írta:Mókusécet kaptam ettől a jóféle barnás-bloomos 2006-2008-as prevgenny képi világtól és frémtől. :wilting:
Hátugye a STALKER világában játszódik, szal nagyon nem meglepő, ha úgy is néz ki :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #24000 2017.10.23. 11:10

Megőrültem.
Mármint ez eddig sem volt kétséges, de most tetőzik. Az napokban nyomogattam kicsit, és arra jutottam, hogy eléggé fasza ez az F7 is. Nincs tökéletes megoldás. Mindkettő másban jó. Mindkettő másban rossz. Nem játszani nem akarok, abból elég volt mostanság.
Szal vettem egy GTS-t, és egy F7-et. És rendeltem egy G29-et. Megpróbálom kihozni a dologból, amit lehet. Ki tudja lesz-e még alkalom, egyáltalán fogok-e még játszani a következő részeknél? Ezekkel most viszont úgy tűnik fogok.

Más.
EW2: a végefelé járok. Sok szempontból visszalépés az első részhez képest, Viszont továbbra is kurvajó a hangulata, és továbbra is rohadt szórakoztató tud lenni (sajnos valamivel kisebb arányban mint az előd). Ha a végére értem mondok rá valami bővebbet is talán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24001 2017.10.23. 11:39

Moby írta:Megőrültem.
Köszönöm, így érdemben már nem is kell reagálnom a posztra. :banplz:

szerk: Annyit azért mégis, hogy én ugye a GT5-öt toltam és odáig is eljutottam, hogy elővettem a kormányt! Szépen összeszereltem, próbáltam vele menni, egy értelmes kanyart se tudtam bevenni, egy versenyt/teljes kört se nyomtam le. Szétszedtem, elpakoltam. Oda-vissza a gondolat megszületésétől nem tartott 20 percig a kormány karrier/fellángolás.

szerk2: Az EW2 hírnek örülök, inkább hozd meg hozzá a kedvem, mint ellenkezőleg. Szükségem van rá, miután tegnap elindítottam és megláttam, hogy van térkép a városról, ahol majd szaladgálnom kell. Úgy kellett már az open world ide is, mert minden jónak az az alapja. :eljen: Azonnal kiléptem.

A fókusztesztelt kurva anyjukat azt. Tuti megkérdezték a Tottifajtát, hogy mitől lenne jobb az EW? Mit szólnátok ha open lenne? HÚÚÚÚÚ IGEEEN!! KÚÚÚÚÚL LENNE MINT ÁLLAT!
Avatar
Moby

Hozzászólás #24002 2017.10.23. 11:58

DanielT írta:szerk2: Az EW2 hírnek örülök, inkább hozd meg hozzá a kedvem, mint ellenkezőleg. Szükségem van rá, miután tegnap elindítottam és megláttam, hogy van térkép a városról, ahol majd szaladgálnom kell. Úgy kellett már az open world ide is, mert minden jónak az az alapja. :eljen: Azonnal kiléptem.

A fókusztesztelt kurva anyjukat azt. Tuti megkérdezték a Tottifajtát, hogy mitől lenne jobb az EW? Mit szólnátok ha open lenne? HÚÚÚÚÚ IGEEEN!! KÚÚÚÚÚL LENNE MINT ÁLLAT!
Ezzel kapcsolatban tonképp jó hírem van: nem kell használnod. Nincs semmi olyan a térképen, amiért akárcsak rá kellene nézni, és ne lenne másogy megoldva (a rádió mutat mindent az öveden). Egyébként ha meg is nyitod lófasz sincs rajta. Nincs telifosva semmivel. Inkább csak ilyen mankó a félhülyéknek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24003 2017.10.23. 12:03

Egyébként addig fintorogtam én is nagyon, amíg rá nem jöttem, hogy nincs itt semmi openworld. Csak a szokásostól kicsit nagyobbak a helyszínek. De ennyi. Nem vagy egy csőbe beleszorítva, de nincs itt sem szendbox. Full lineáris, szkriptelt, rendezett minden. Még az is., hogy mit mikor találhatsz meg. Ez meg nagyjából ki is zár minden openworldséget. A helyszínek kevésbé váltózatósak mint az elsőben, illetve kevesebb a totális megőrülés, de itt a végefelé azért megindul már rendesen.

Ja igen, nagyon fontos, mivel ide nem írtam le, csak Daninak mondtam el, hogy miért és hogyan került vissza a gépre: megvan a megoldás! A sejtés jó volt, az update baszta haza, de nem a frissített cuccok, hanem hogy visszaállította performance módról balancedre a windowst! Performance-en sokkal tovább tartja meg a gpu az órajeleket, ha visszabaszom balancedre már 50% körül felére kúrja le az órajelet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24004 2017.10.23. 12:12

Nem csak az EW2 esett áldozatul a fall update-nek. (ééérted fall... esett...na mindegy)

Egyik barátom üzenete: "Vissza kelett állnom az elöző verzióra. A projektor kiírta, hoyg "HDMI format not recognised" 15 perc szarakodás után visszaállatma az elöző verzióra."

Ha van működő rendszeretek, tiltsátok az updatet örökre, a saját érdeketekben. És dobjatok atomot az MS székházra, ha esélyetek adódik rá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24005 2017.10.23. 12:22

Botond írta:Nem azért, de nekem ugye day1 lett meg az eredeti dobozos G1, és azt is toltam végig vagy 4-5x. Csak hát ugye az angol verzió jó 1-1,5 évvel később jött, szóval az német volt, és én úgy toltam. :D Így is értettem jórészt, amit nem azt meg szótáraztam, mint anno c64 játékoknál. :D Szóval szerintem vágj bele! :) G1-et én amúgy nem is játszottam angolul, az csak a 2-3. rész privilégiuma volt nálam. :D
Próbáltam már a kommentem előtt, tudom, hogy nekem gyorsan kapkodja el a szöveget. Nem mintha régen nem így lettem volna angolul: azt hittem, hogy sok mindent nem értettem, aztán újra előkapva kiderült, hogy de megvan mégis minden.

Azért egy kicsit szeretnék jobban rákészülni, mert már megszoktam, hogy értem a játékok szövegét, nemcsak összerakom a szövegkörnyezetből vagy visszatöltök egy-egy párbeszédhez. Annak idején se komoly angoltudásom nem volt, sem alternatívám, de tény, hogy mostani németem nem gyengébb a hajdani angolomnál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24006 2017.10.23. 12:24

DanielT írta:Nem csak az EW2 esett áldozatul a fall update-nek. (ééérted fall... esett...na mindegy)

Egyik barátom üzenete: "Vissza kelett állnom az elöző verzióra. A projektor kiírta, hoyg "HDMI format not recognised" 15 perc szarakodás után visszaállatma az elöző verzióra."

Ha van működő rendszeretek, tiltsátok az updatet örökre, a saját érdeketekben. És dobjatok atomot az MS székházra, ha esélyetek adódik rá.
Nekem tényleg van működő rendszerem, nem is kell letiltogatni az update-et. Persze a superfetch és más letiltandó őrületek vannak ezen is. Mióta baromkodnak azzal? Win 7-en is láttam, hogy alapértelmezett, Vistán nem néztem, pedig van itthon telepítve, de nem akarok még écesebb lenni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24007 2017.10.23. 13:59

Zóanagyvarázsló írta:Nekem tényleg van működő rendszerem, nem is kell letiltogatni az update-et. Persze a superfetch és más letiltandó őrületek vannak ezen is. Mióta baromkodnak azzal? Win 7-en is láttam, hogy alapértelmezett, Vistán nem néztem, pedig van itthon telepítve, de nem akarok még écesebb lenni.
Mivel hipszterkedsz? 6.22? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24008 2017.10.23. 14:01

DanielT írta:Mivel hipszterkedsz? 6.22? :D
Win 8.1, mert én megtehetem. Bezzeg a leáldos prolik egyből ugrottak a jobb alsó sarokban megjelenő "Ingyé' Windows!" üzenetre, mint gyöngytyúk a takonyra :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24009 2017.10.23. 15:25

Moby írta:Egyébként addig fintorogtam én is nagyon, amíg rá nem jöttem, hogy nincs itt semmi openworld. Csak a szokásostól kicsit nagyobbak a helyszínek. De ennyi. Nem vagy egy csőbe beleszorítva, de nincs itt sem szendbox. Full lineáris, szkriptelt, rendezett minden. Még az is., hogy mit mikor találhatsz meg. Ez meg nagyjából ki is zár minden openworldséget. A helyszínek kevésbé váltózatósak mint az elsőben, illetve kevesebb a totális megőrülés, de itt a végefelé azért megindul már rendesen.

Ja igen, nagyon fontos, mivel ide nem írtam le, csak Daninak mondtam el, hogy miért és hogyan került vissza a gépre: megvan a megoldás! A sejtés jó volt, az update baszta haza, de nem a frissített cuccok, hanem hogy visszaállította performance módról balancedre a windowst! Performance-en sokkal tovább tartja meg a gpu az órajeleket, ha visszabaszom balancedre már 50% körül felére kúrja le az órajelet!
ezek a módok pontosan hol vannak mert én még nem találkoztam velük
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24010 2017.10.23. 15:25

3 NAPOMBA telt, hogy lenyomjam a Tower Knightot. Nem szeretnék róla beszélni.

szerk: Ja és mindezt úgy, hogy EGYSZER tudtam odafutni hozzá, arról csináltam egy mentést és amikor meghaltam, visszamásoltam, betöltöttem és a boss ajtóban álltam. Ha nem csítelek így, szerintem 2 év múlva se sikerült volna.

Vissza: “Leáldozott.hu”