A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #23801 2017.10.17. 20:42

DanielT írta:Ja és azé' stutterel pécén 60 frémes opción, mer' valami b@sz van.
Vajon mi lehet a b@sz forrása? Remélem pár napon belül választ kapunk a brit tudósoktól e kinzó kérdésre! :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23802 2017.10.17. 20:44

Mekee írta:olyan gépi az egész.
Fura, hogy a füledet bántsaja GT-nél, de a szemedet már a forza nem :ticking:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23803 2017.10.17. 21:25

DanielT írta:"PÉCÉN."
Persze Bone-on nyalja a 21 frémet, de ez nem probléma.
https://youtu.be/8c8koaVssrw
Jé, tényleg fosport! Ki hitte volna?! :lama:
Avatar
arty

Hozzászólás #23805 2017.10.17. 21:55

DanielT írta:Jon is szó szerint ezt mondja... hogy ne.

"Thinking about using your router with dd-wrt to run all of your home connections through a VPN such as OpenVPN? Don’t bother unless your router has an insanely powerful CPU. I learned this lesson the hard way when I decided to flash my TP-LINK WDR3600 (N600) with dd-wrt. 10-14mbps is all that the device seems to be able to handle on its 560MHz AR9344 CPU before maxing out."

És ezek után hiszek is neki, te is mondtad, hogy a sebességgel szopóka lesz.

PLUSZ! OpenVPN soha. Nem használok olyat elvből, amihez külön kliens/program kell.
énnemtom mire használ MÁS egy vpn-t, ha filmet NEM akarsz streamelni, akkor azé 10 mbittel el lehet lenni... és cserébe a *WRT fw-kben javítják a még ki se jött wpa2krekket :P + openvpn>all, én a 6os droiddal szívtam, h bizonyos appok nem akartak vpneződni :( deoké, pépétépézzél csak :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23806 2017.10.17. 21:57

Moby írta:Fura, hogy a füledet bántsaja GT-nél, de a szemedet már a forza nem :ticking:
Fura, hogy nemrég még az FH3 szépnek számitott, az apex-is, ez meg minimum azt tudja, sőt. Persze lehet nyálat verni a renderelt
Gt fotomod képekre, ha már igazi tartalom ugy sincs benne...
Érdekes, hogy egy ingame (nem fotomodban 4kban renderelt tele aa-zott simogatott) képet se láttam összehasonlitani. Bár nincs is miért, nem egy kategoria a kettő. Gt az már egy online project cars, a forza meg maradt ami a gt volt.

Kép

Fertelem, tiszta 90-es évek színvonal :)

De ajánlom, hogy ne egyet, legalább 12-t vegyél a gts-ből, hátha legközelebb ennél is játéktalanabb “the real photomode simulator” jön! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23807 2017.10.17. 22:00

arty írta:énnemtom mire használ MÁS egy vpn-t, ha filmet NEM akarsz streamelni, akkor azé 10 mbittel el lehet lenni... és cserébe a *WRT fw-kben javítják a még ki se jött wpa2krekket :P + openvpn>all, én a 6os droiddal szívtam, h bizonyos appok nem akartak vpneződni :( deoké, pépétépézzél csak :P
L2TP protokollon nyomom. Filmet is akarok streamelni, méghozzá 1080p mkv a minimum és megy is szépen, felfelé 20 mbitem van egyébként.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23808 2017.10.17. 22:02

Azt, hogy pusztuljon is meg minden stúdió, aki hozzáér SW témához, legyen az bármi. Tőlem akár a DICE-ot is a földbe lehet már dózerolni, fuck'em.
Avatar
arty

Hozzászólás #23809 2017.10.17. 22:04

Zóanagyvarázsló írta:Nézőpont kérdése, a legtöbb megállapításommal úgy vagyok, hogy furcsaság, de én állást foglalni sem tudok. Sőt, olyan is van, amivel egyetértek (és van, amivel nem). Mindenesetre látatlanban nem mondanám, hogy a Mario Kart tutira jobb :) Azért a Sonic Racingnél tényleg voltak olyan hangok, hogy meghaladta a többit a korában, de tény, hogy az MK8 jó pár hónappal a lista előtt kijött. Kulata erről nyilván tudott, hogy a játékról mi a véleménye, azt nem tudom.

Különben a Blood szerintem is meghaladta a DN3D-t, de túlságosan klón ahhoz, hogy elé tegyem, ha annak über is. Óriási FPS-élményem volt nekem is (single-ben és multiban egyaránt), és nagy kedvenc, de tudom, hogy ezt itt nem sokan osztjátok.

Szerintem érdekes, és nem csak a 200 játék miatt gazdag lista. Nem láttam még jobbat/jobbnak tűnőt, sajnos az Edge-én sem tudtunk annyit módosítani, amennyit kellett volna.
ezres lista kéne, arra már szerintem TÉNYLEG felférne minden :D

(tegnap ismét nekifutottam a dn3d_atomicnak, de randán el vagyok akadva, pedig gamepad + vertical aim mellett szenzációs jópofa. jó, végigjátszani talán nem volna erőm, de még menne kicsit... doom se volt rossz, azzal jobban haladtam, de itt a célzásban ez a kis plusz elég nagy plusz. bloodnak SOHA nem mennék neki, anno tetszett, de már az emléke is elhalványult - jó, nem is tolják a pofámba annyit, mint a duket, tény.)
Avatar
arty

Hozzászólás #23810 2017.10.17. 22:07

:( :( :( :( :(
béfrontozzá'! :(
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23811 2017.10.17. 22:11

arty írta::( :( :( :( :(
béfrontozzá'! :(
aham..a multi játékipar rákja :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23812 2017.10.17. 22:14

"Throughout the development process, we have been testing the game concept with players, listening to the feedback about what and how they want to play, and closely tracking fundamental shifts in the marketplace."

Tehát 14 éves fogalmatlan pöcsökre szabtátok a játékot, ti idióta barmok. (Mondjuk mi másra szabnák a CSILLAGOK HÁBORÚJÁT..)

Minek is legyen saját elképzelés, koncepció, újítás és alkotás, amikor a középszerbe lehet fókusztesztelni a nongém retkeket!

Pont erről szól ez a Jim rész is, érdemes meghallgatni.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23813 2017.10.17. 22:16

És akinek csak a lényeg kell:

"Our Visceral studio will be ramping down and closing"

Ennyivó'te.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23814 2017.10.17. 22:18

Kandurex írta:aham..a multi játékipar rákja :levele:
A játékosok ma a játékipar rákja. Az a 70-ből legalább 50 millió nylat csorgató, valódi játékot sosem látott idióta, akikhez tapsoltok barom módra az sg-n, minden sony pénzügyi jelentésnél. Minden, amim ma készül, ahogy készül, és ami nem készül, és ahogy nem készül nekik köszönhető. Majd a következő ps4-es circle-jerking fesztnél mondjuk egy psx kapcsán jusson majd ez eszedbe!
Avatar
arty

Hozzászólás #23815 2017.10.17. 22:22

Mekee írta:Akkor elég botfülű vagyol-e, retek volt már jóideje, még gt4 idején elment a teknó, de azóta is megragadt ott. Most leígérték a fűt-fát, meg sound designert szipkáztak t10 elől, meg mittomén, azt ugyanaz a fos porszívó. Ok, más hangok is lettek, motorhangokon kívül sokminden fejlődött, de azok szörnyűek. Főleg váltáskor érezni, hogy semmilyen kapcsolata egy igazi autóval, olyan gépi az egész. Nekem már ez önmagában kinyírja a játékot, ha a tartalmatlanság nem tenné véletlenül.
lehet az a gond, h én az alsó, "utcai" kategóriából mentem párral, mielőtt kilőtték alólam a demót - most néztem videókat és a komolyabb gépek közt tényleg van ami nagyon gétés :/ viszont van ami nem, pl a mclaren tűrhető: katt (legalábbis hasonlít a driveclubra, a pcars elég más). sajna igazit nem hallottam, nekem ergo elég az illuzio + h nincs porszívás :)

nem értem ez a hang téma hogyan készül, azért itt nem ezer autóról van szó, hanem csak szaros 150ről és volt 4 kicseszett évük!! :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23816 2017.10.17. 22:23

Na, valami alakult EW2 kapcsán. Nem 100%-os, de 99. A maradék 1 %-ban stutterel, de ott szerintem tölt, meg ez így már elvieslhető. Nem tudom, hogy most ez a nvidiaPROFILEinspector2.1.3.10 miatt más-e, mint eddig volt (eddig a nvidiainspector vót), vagy csak a gammasugárzás más-e mára, de ezzel, meg fullscreenben (nem borderlessben) elérte a használhatósági küszöböt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23817 2017.10.17. 22:26

Mekee írta:Fura, hogy nemrég még az FH3 szépnek számitott, az apex-is, ez meg minimum azt tudja, sőt. Persze lehet nyálat verni a renderelt
Gt fotomod képekre, ha már igazi tartalom ugy sincs benne...
Érdekes, hogy egy ingame (nem fotomodban 4kban renderelt tele aa-zott simogatott) képet se láttam összehasonlitani. Bár nincs is miért, nem egy kategoria a kettő. Gt az már egy online project cars, a forza meg maradt ami a gt volt.

Kép

Fertelem, tiszta 90-es évek színvonal :)

De ajánlom, hogy ne egyet, legalább 12-t vegyél a gts-ből, hátha legközelebb ennél is játéktalanabb “the real photomode simulator” jön! :)
Az FH3 és az apex a mai napig szép is! Persze egy FH-nál sosem volt/lesz elvárás a realizmus. Az nem feltétel a lambóval a lugasban csapatáshoz :vigyor3:
Avatar
arty

Hozzászólás #23818 2017.10.17. 22:29

DanielT írta:"Throughout the development process, we have been testing the game concept with players, listening to the feedback about what and how they want to play, and closely tracking fundamental shifts in the marketplace."

Tehát 14 éves fogalmatlan pöcsökre szabtátok a játékot, ti idióta barmok. (Mondjuk mi másra szabnák a CSILLAGOK HÁBORÚJÁT..)
de te mérnem akarsz 14 éves lenni, újra? :wilting:
egy rendes szinglis sw beválthatná az akkoriban még nem is létezett álmaim... nyilván zabáltam a fénykardozást a korabeli játékokban, meg mondjuk állat volt ledönteni egy at-at-t a shadows of the empireben, vagy a nevére sajna nememlékszem árkád masinában a trench run ... és most végre EGYBEN átélhetném mindet (multiban/bfront1-ben kaptam is egy jókora ízelítőt! KÉNE!), erre PAFFNEKI.

kösz ea bazmeg, a fókusztesztelt és fókuszcancelelt anyátok :(
Avatar
arty

Hozzászólás #23819 2017.10.17. 22:30

Moby írta:Az FH3 és az apex a mai napig szép is! Persze egy FH-nál sosem volt/lesz elvárás a realizmus. Az nem feltétel a lambóval a lugasban csapatáshoz :vigyor3:
fura, hogy sohasehol nem elvárás, csak a forzagétében...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23820 2017.10.17. 22:31

DanielT írta:És akinek csak a lényeg kell:

"Our Visceral studio will be ramping down and closing"

Ennyivó'te.
Óriási amúgy az egész :D Végigturnéztak vagy 3 E3-at egy nemlétező szarral, majd bejelnetik, hogy nem csak nem létezik, de sosem fog :D Mondjuk arról nem nagyon szól a hír, hogy mi a faszom lesz a respawnnal, akiket amúgy is oda dobtak koncnak egy remek játékkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23821 2017.10.17. 22:32

Moby írta:Na, valami alakult EW2 kapcsán. Nem 100%-os, de 99. A maradék 1 %-ban stutterel, de ott szerintem tölt, meg ez így már elvieslhető. Nem tudom, hogy most ez a nvidiaPROFILEinspector2.1.3.10 miatt más-e, mint eddig volt (eddig a nvidiainspector vót), vagy csak a gammasugárzás más-e mára, de ezzel, meg fullscreenben (nem borderlessben) elérte a használhatósági küszöböt.
Én is nyomogattam kicsit, notira streamelve, semmi baja nem volt. Ki kéne bírnom, hogy nem haladok vele ph@sszameg, amíg nincs meg a legál verzsn. :szomoru1: De jó érzés vele tolattyúzni, azabaj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23822 2017.10.17. 22:32

arty írta:fura, hogy sohasehol nem elvárás, csak a forzagétében...
És ezzel együtt is job abban, mint a 7. Ja. Fura.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23823 2017.10.17. 22:33

arty írta:fura, hogy sohasehol nem elvárás, csak a forzagétében...
Ez egyáltalán nem igaz, az összes szimulátorban elvárás.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23824 2017.10.17. 22:34

DanielT írta:És akinek csak a lényeg kell:
"Our Visceral studio will be ramping down and closing"
Ennyivó'te.
Megcsinálták új franchise-zal A generáció túlélő horrorját 10 éve, erre az EA szétbarmolta őket is. :shakehead:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.10.17. 22:36-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23825 2017.10.17. 22:34

DanielT írta:Én is nyomogattam kicsit, notira streamelve, semmi baja nem volt. Ki kéne bírnom, hogy nem haladok vele ph@sszameg, amíg nincs meg a legál verzsn. :szomoru1: De jó érzés vele tolattyúzni, azabaj.
A legnagyobb baj az, hogy kezd kurvára ellaposodni. 5 órája ugyanazon a kéthektáros területen mozgok, és zombit ölök, kraftolok, és gyűjtök. Amit eddig láttam belőle, azt egy ubisoft is megcsinálja, zombiaggal :(
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23826 2017.10.17. 22:35

Moby írta:A játékosok ma a játékipar rákja. Az a 70-ből legalább 50 millió nylat csorgató, valódi játékot sosem látott idióta, akikhez tapsoltok barom módra az sg-n, minden sony pénzügyi jelentésnél. Minden, amim ma készül, ahogy készül, és ami nem készül, és ahogy nem készül nekik köszönhető. Majd a következő ps4-es circle-jerking fesztnél mondjuk egy psx kapcsán jusson majd ez eszedbe!

"It has become clear that to deliver an experience that players will want to come back to and enjoy for a long time to come, we needed to pivot the design."

Az, egy fos rák.

Semmi köze Tottihoz :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23827 2017.10.17. 22:38

Ja. Mondjuk nem is tudom ki mire számított, miután önként és fütyörészve másztak bele a darálóba.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23828 2017.10.17. 22:41

Moby írta:A legnagyobb baj az, hogy kezd kurvára ellaposodni. 5 órája ugyanazon a kéthektáros területen mozgok, és zombit ölök, kraftolok, és gyűjtök. Amit eddig láttam belőle, azt egy ubisoft is megcsinálja, zombiaggal :(
Jó kis openworld lett? Megfókusztesztelték faszára?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23829 2017.10.17. 22:42

Ez a Creation Club eddig nagyon tuti bulinak tűnik!
Végülis ki ne akarna fizetni egy ezer éve ingyen elérhető mod gyenge koppintásáért? :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23830 2017.10.17. 22:45

DanielT írta:Jó kis openworld lett? Megfókusztesztelték faszára?
Jó kis openworld lett, leaglábbis a 10 évvel ezelőtti definíciójában. Ha nem történik valami záros határidőn belül, ÉS nem váltunk helyszínt, csúfos véget ér a közös kalandunk. Mindenestre a várható hosszt, és az eddigi, molekuláris szinten sem létező progresszt figyelembe véve ezen a ponton már bőven kijelenthető, hogy az első részhez képest a faszomba sincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23831 2017.10.17. 22:52

Moby írta:ezen a ponton már bőven kijelenthető, hogy az első részhez képest a faszomba sincs.
Ezt sajnos mindenféle előzetes információ nélkül borítékolni mertem volna. Na ott lófasz volt, nem fókuszteszt. Hát mikor tudta volna elmondani a 14 éves kretén, hogy mivel akarja ő nyomni és hogyan működjön... soha. És soha nem is fogják tudni elmondani, azokat a válaszokat adják, amiket szerintük várnak tőlük. És az opcióik kimerülnek a beszűkült látóterük által befogott pár divatos buzzwordben. Ezért vagyunk most éppen az open world pokolban.
Avatar
arty

Hozzászólás #23832 2017.10.17. 22:55

DanielT írta:Ez egyáltalán nem igaz, az összes szimulátorban elvárás.
Miféle szimulátorban? Pl?
sose láttam, h valaki assettonál bedobja, hogy "nem elég fotoril" ... ahogyan a pcars1 se volt épp riöl ingame(!), vagy az automobilista, rfactor(2).
az iracing igen, randácska is a drága :D

(és aztán ottvan még a szimulátorság fogalma, de ezt hagyjuk is)
Avatar
Moby

Hozzászólás #23833 2017.10.17. 23:06

DanielT írta:Ezt sajnos mindenféle előzetes információ nélkül borítékolni mertem volna. Na ott lófasz volt, nem fókuszteszt. Hát mikor tudta volna elmondani a 14 éves kretén, hogy mivel akarja ő nyomni és hogyan működjön... soha. És soha nem is fogják tudni elmondani, azokat a válaszokat adják, amiket szerintük várnak tőlük. És az opcióik kimerülnek a beszűkült látóterük által befogott pár divatos buzzwordben. Ezért vagyunk most éppen az open world pokolban.

Háááát...hangosan fogok rikoltozni a röhögéstől, amikor először meglátom majd a térképet egy GOD OF WARBAN :banplz: És sajnos viccen kívül készülök rá lélekben...mer amikor azt is elkezdték már jóelőre mosdatni, én már ott biztos voltam benne. És biztos vagyok a mai napig. De nincsbaj, Kandurex végülis VÁRJA! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23834 2017.10.17. 23:11

Moby írta:Háááát...hangosan fogok rikoltozni a röhögéstől, amikor először meglátom majd a térképet egy GOD OF WARBAN :banplz: És sajnos viccen kívül készülök rá lélekben...mer amikor azt is elkezdték már jóelőre mosdatni, én már ott biztos voltam benne. És biztos vagyok a mai napig. De nincsbaj, Kandurex végülis VÁRJA! :banplz:
Én azon már túl voltam a Prince of Persia: God of Warrior Withinben*. Engem legalábbis még a metroidvania jellege is bosszantott a rengeteg backtrackkel (bazz, eleve végig kellett menni minden a múltban ésa jelenben is, nemhogy visszamászkálni), a "navigációt segítő" térkép helyett pedig bármikor inkább ülnék be a Wright fivérek gépébe.

*Tudom melyik volt előbb, nyugi.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23835 2017.10.17. 23:12

Moby írta:De nincsbaj, Kandurex végülis VÁRJA! :banplz:
Nincs hát! Figyeljed meg! :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23836 2017.10.18. 06:34

Pár napra rá, hogy az internet örömtáncot leejtett a winphone sírján, ismét összessz@rta magát a droid a telómon.
Egy nap telefon nélkül, még a prog zh-t előre letudó kis órai munkámat is a régi msn messengerhez létrehozott hotmailes címemről kellett a tanárnak elküldeni, mert egyedül azon nincs 2 lépcsős védelem. :bdead:
Véleményem szerint az emberiség túltolta, inkább álltunk volna meg a 3310-nél, minthogy ilyen instabil és sebezhető zsebpécéktől függjünk. :phone:
Avatar
arty

Hozzászólás #23837 2017.10.18. 08:29

phpBB [media]

A játék libraryt sikerült mégmélyebbre száműzni, egy kurvanagy ömlesztett katyvasz a dash továbbra is, csak most megint "minden" máshova került.
No para, jön a tavaszi nagy frissítés fél éven belül, akkor lehet majd újratanulni.

Ami biztos pont: a főképernyő fele TOVÁBBRA IS reklámmal lesz telebaszva, mert ez kell a juzernek egy JÁTÉKKONZOLON.
Steamen is direkt pepipáltam, hogy a store nyitóoldala jöjjön be, minél több szarságot tolva a pofámba. Janem.

Kurva anyád MS, de ezt azt hiszem már mondanom se kell.... (tegnap a gépkikapcs után láttam h ment fel az őszi anniversary a pöcémre, előre várom az elsőnapos bétateszterek csodás életét ott is).
Avatar
deep

Hozzászólás #23838 2017.10.18. 08:48

benőmenő írta:Pár napra rá, hogy az internet örömtáncot leejtett a winphone sírján, ismét összessz@rta magát a droid a telómon.
Egy nap telefon nélkül, még a prog zh-t előre letudó kis órai munkámat is a régi msn messengerhez létrehozott hotmailes címemről kellett a tanárnak elküldeni, mert egyedül azon nincs 2 lépcsős védelem. :bdead:
Véleményem szerint az emberiség túltolta, inkább álltunk volna meg a 3310-nél, minthogy ilyen instabil és sebezhető zsebpécéktől függjünk. :phone:
Úgy megnéznék egyszer egy ilyen összeomlást, mert nekem a büdös életben nem volt ilyen, de még anyámnak se, aki aztán tényleg minden szarra rányom és összeszed minden szart a facebookon. Hogy csinálod, áruld el!?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23839 2017.10.18. 09:23

GT Sport: ha nincs net, nincs mentés, nincs progressz, nincs semmi. Single karrierben se.

"If the servers are down or your PS4 is not connected to the Internet, no other parts of the game are available and no progress can be saved. (This means you'll lose any in-game credits or level progression earned in Arcade mode.)"

Tehát gyakorlatilag kibérelted a játékot, amíg mennek a szerverek. A karrier módra is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23840 2017.10.18. 11:19

Zóanagyvarázsló írta:Megjött a Ninja Gaidenem, régen vártam már ennyire fizikai kópiát. Jó, nemrég vettem Total Warhammer 2-t, de azt egyelőre úgyis csak a polcra, ezt viszont rövidesen meg is nyalintom. Ha minden jól megy, holnap már a sarokban hisztizek miatta :finom:

A hülye dobozának a hátán amúgy nem a CSAKAJÁTÉK az első helyen kiemelt erény, hanem a 60 fps, a második pedig az intuitív és reszponzív irányítás. Ki érti ezt?!
ninja gaiden sigmád akarod mondani :) azért nehogy x halál után felajánlott easy módot kezd el tolni
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23841 2017.10.18. 11:37

deep írta:Úgy megnéznék egyszer egy ilyen összeomlást, mert nekem a büdös életben nem volt ilyen, de még anyámnak se, aki aztán tényleg minden szarra rányom és összeszed minden szart a facebookon. Hogy csinálod, áruld el!?
Ha tudnám, akkor el tudnám kerülni. A húgomnak a billentyűzet szarta össze magát rendszeresen, nekem az óra(!), aztán most legutóbb már a CM snapshot rommal tegnap előtt este 11 körül újraindulgatott, amin a cache wipe és a factory reset sem segített.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.10.18. 11:38-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23842 2017.10.18. 11:38

DanielT írta:
Tehát 14 éves fogalmatlan pöcsökre szabtátok a játékot, ti idióta barmok. (Mondjuk mi másra szabnák a CSILLAGOK HÁBORÚJÁT..)


phpBB [media]
kb mint jim feliratkozóinak átlag életkora, mert biztos nem nekünk öltözik bohócnak :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23843 2017.10.18. 11:47

benőmenő írta:Megcsinálták új franchise-zal A generáció túlélő horrorját 10 éve, erre az EA szétbarmolta őket is. :shakehead:

szét bár a ds3 és a bf hardline már egy fabatkát se értek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23844 2017.10.18. 11:48

Moby írta:Ja. Mondjuk nem is tudom ki mire számított, miután önként és fütyörészve másztak bele a darálóba.
Spoiler
Kép
:bohoc: :banplz:
+1
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23845 2017.10.18. 12:30

Micsu írta:kb mint jim feliratkozóinak átlag életkora, mert biztos nem nekünk öltözik bohócnak :P
Ezek után garantálom, hogy nem nézted meg a videót és egyébként se szoktad. Nyertem? :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23846 2017.10.18. 12:37

ezt megnéztem, egyébként különösebben nem követem, itt láttam egykét videót anno tőle ;)
nem azt mondtam hogy nincs igaza csak már uncsi az a trend hogy minden youtubernek a "bohócot" kell eljátszani, értsd ahogy kell, és ez nem annak függvénye hogy komoly vagy nem komoly témákat feszegetnek, hogy szerintem igaza van vagy nincs
vagy fül süketítően ordítani kell mint a pl angry, vagy fel kell kapni valami maskarát és affektálva beszélni, youtubeon sok esetben kb ennyinél ki is merül az egyediség fogalma tisztelet a kivételnek
a feliratkozóknál meg lehet nagyítás volt a 14 év, de a youtube látogatók átlag életkora elég alacsony, valszeg Jimé is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23847 2017.10.18. 12:46

Micsu írta:ezt megnéztem, egyébként különösebben nem követem, itt láttam egykét videót anno tőle ;)
nem azt mondtam hogy nincs igaza csak már uncsi az a trend hogy minden youtubernek a "bohócot" kell eljátszani, értsd ahogy kell, és ez nem annak függvénye hogy komoly vagy nem komoly témákat feszegetnek, hogy szerintem igaza van vagy nincs
vagy fül süketítően ordítani kell mint a pl angry, vagy fel kell kapni valami maskarát és affektálva beszélni, youtubeon sok esetben kb ennyinél ki is merül az egyediség fogalma tisztelet a kivételnek
a feliratkozóknál meg lehet nagyítás volt a 14 év, de a youtube látogatók átlag életkora elég alacsony, valszeg Jimé is
Nem ismerek statisztikákat erre nézve, de Jim nézőit bőven 25 év fölé tippelném, akinek meg szól a tartalom az a 30+, mint ő is.

szerk: Ja, csak mondom, hogy Jim nem a youtube reklámokból él(nincsenek monetizálva a videói), hanem a Patreon támogatókból, akik 3,5 millió Ft körül dobnak össze neki havonta. Ők se éppen a 14 éves korosztály.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23848 2017.10.18. 14:11

DanielT írta:Nem ismerek statisztikákat erre nézve, de Jim nézőit bőven 25 év fölé tippelném, akinek meg szól a tartalom az a 30+, mint ő is.

szerk: Ja, csak mondom, hogy Jim nem a youtube reklámokból él(nincsenek monetizálva a videói), hanem a Patreon támogatókból, akik 3,5 millió Ft körül dobnak össze neki havonta. Ők se éppen a 14 éves korosztály.
mostanaban egyre tobben vannak igy a youtubeval, marmint a reklam bevetelek elhagyasa :P

En hiszek neked, ennek fenyeben meg annyira se ertem ezt a "maszkabált", ketlem h a 30+os nezoinek erre lenne igenye ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23849 2017.10.18. 15:11

Micsu írta:mostanaban egyre tobben vannak igy a youtubeval, marmint a reklam bevetelek elhagyasa :P

En hiszek neked, ennek fenyeben meg annyira se ertem ezt a "maszkabált", ketlem h a 30+os nezoinek erre lenne igenye ;)
Jim évek óta ezt csinálja, hogy senkitől ne kelljen függenie, semmit ne kelljen cenzúráznia. Ha van hiteles hang a kritikusok között, akkor ő az és nem csak ezek miatt, hanem amit mond. És nem amiatt, hogy miben van, miközben mondja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23850 2017.10.18. 17:06

Kijött tegnap a Windows 10 legújabb verziója, ma már fel is települt hozzám a cégnél. ÉS!!!!!!!!!!!!!!!! Már szedi le hozzá a kumulatív frissítéseket bazmeg!!!! EGY NAPOS VERZIÓ! Hogy a telibevert kurva anyjukat már, hát nem tudom úgy használni a gépet, hogy ne jelenzne minden nap, hogy milyen új szart akart telepíteni.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23851 2017.10.18. 17:46

DanielT írta:Kijött tegnap a Windows 10 legújabb verziója, ma már fel is települt hozzám a cégnél. ÉS!!!!!!!!!!!!!!!! Már szedi le hozzá a kumulatív frissítéseket bazmeg!!!! EGY NAPOS VERZIÓ! Hogy a telibevert kurva anyjukat már, hát nem tudom úgy használni a gépet, hogy ne jelenzne minden nap, hogy milyen új szart akart telepíteni.
Nálunk a fosadék one drive szolgáltatással vannak gondok. Tele a cég 120 -as SSD -kel, ez a szar-taliga meg képes 20-30 gigákat lenyalni... :levele:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23852 2017.10.18. 17:47

ha lenne alternatíva én takarodnék először el erről az op rendszerről
gyűlölöm az mst
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23853 2017.10.18. 18:05

közben megjött a receiver és a onex kontroller az iponról
büdös mocskos szemét banda, fehéret rendeltem és feketét küldtek, ki ajánlotta ezt a csürhe bandát? azt meg nem is említem hogy majdnem két hetet kellett rá várni. (Tinman vótam :banplz: )
igen lehet bolhából is elefántot csinálni :P

kösz a tippeket egyébként, receiver bedug, 1 kattintás, megy, ezt már szeretem

hát nemtudom, nekem még szokni kell, szarabb fogni mint a ds3at, bár én csak azt használtam ergo ahhoz vagyok szokva de egyébként jó lesz ez ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #23854 2017.10.18. 18:21

DanielT írta:Kijött tegnap a Windows 10 legújabb verziója, ma már fel is települt hozzám a cégnél. ÉS!!!!!!!!!!!!!!!! Már szedi le hozzá a kumulatív frissítéseket bazmeg!!!! EGY NAPOS VERZIÓ! Hogy a telibevert kurva anyjukat már, hát nem tudom úgy használni a gépet, hogy ne jelenzne minden nap, hogy milyen új szart akart telepíteni.
Nálam win tweakerrel le van tiltva az update a GECIBE. Már a tavalyi vagy mikori nagy fordögémörz vagy milyen update sincs fent és boldog vagyok. Kussol mélyen ami a dolga.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23855 2017.10.18. 18:42

Micsu írta:közben megjött a receiver és a onex kontroller az iponról
büdös mocskos szemét banda, fehéret rendeltem és feketét küldtek, ki ajánlotta ezt a csürhe bandát? azt meg nem is említem hogy majdnem két hetet kellett rá várni. (Tinman vótam :banplz: )
igen lehet bolhából is elefántot csinálni :P

kösz a tippeket egyébként, receiver bedug, 1 kattintás, megy, ezt már szeretem

hát nemtudom, nekem még szokni kell, szarabb fogni mint a ds3at, bár én csak azt használtam ergo ahhoz vagyok szokva de egyébként jó lesz ez ;)
A két hét várakozást nem értem. Az lehetetlen, vagy előre írták.

De ami ennél sokkal durvább az ez "szarabb fogni mint a ds3at". MIIIIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?!!!!?+!?'?'?!'?+!' Attyaúristen. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23856 2017.10.18. 18:48

Tegnap jott meg
Sajnalom h 8 ev ds3 utan neked fura h szar a fogasa ;)

akkor most hogy lehetséges akkor szarazipon?
Csatolmányok
IMG_9015.PNG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23857 2017.10.18. 18:53

Micsu írta:Tegnap jott meg
Sajnalom h 8 ev ds3 utan neked fura h szar a fogasa ;)

akkor most hogy lehetséges akkor szarazipon?
Énnemtom micsinász, ha most megrendelem, péntekre kihoznák.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23858 2017.10.18. 18:56

DanielT írta:Énnemtom micsinász, ha most megrendelem, péntekre kihoznák.
ottvan
megrendeltem okt 2.án, 10.ére ígérték, két nap csúszással 12.én adták fel az sms szerint, erre tegnap kapom meg
jó nekem ez nem probléma de rendeltem közben Németországból lemezeket is szerdán, péntekre itt volt ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23859 2017.10.18. 19:05

Micsu írta:hát nemtudom, nekem még szokni kell, szarabb fogni mint a ds3at, bár én csak azt használtam ergo ahhoz vagyok szokva de egyébként jó lesz ez ;)
Végre valaki! :D
Nekem konkrétan kényelmetlen a 360-as és a one-os kontroller is. Fogalmam sincs miért lett divat manapság fikázni a classic dualshockot, számomra az A kontroller.
Avatar
deep

Hozzászólás #23860 2017.10.18. 19:10

:nezze:
benőmenő írta:Végre valaki! :D
Nekem konkrétan kényelmetlen a 360-as és a one-os kontroller is. Fogalmam sincs miért lett divat manapság fikázni a classic dualshockot, számomra az A kontroller.
Nem most lett divat, mindig is egy kicsi, kényelmetlen szar volt. A DS4 már jobb de fogásra a 360 a best nálam, csak az aszinkron gombák és a minősíthetetlen Dpad miatt szar.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23861 2017.10.18. 20:32

Mostmár tényleg be kéne állni a sorba, és konzolra menekülni a köcsöggeci pécés csíterek elől!
Spoiler
Kép

:kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23862 2017.10.18. 21:23

Tessék, Jim 2 éve szóról szóra megmondta, ezzel a bejátszással kezdődik a videó. Micsu, a kedvedért sem jelmezben, sem egyéb módon nem látható.

Így kell nyíltan elmondani a véleményt egy olyan cégről, akitől a többi youtube "kritikus" retteg, mert legközelebb nem kapnak alamizsna példányt és meghívót az ingyen szendvicses bemutatóra...

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23863 2017.10.18. 21:28

hnap melóban megnézem ;)

látod 2 éve még az én kedvembe járt :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23864 2017.10.18. 21:31

Micsu írta:ha lenne alternatíva én takarodnék először el erről az op rendszerről
gyűlölöm az mst
Nálam Windows 8.1 van. Szinte tökéletes, és külön bónusz, hogy Forza és GeoW nincs rá :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23865 2017.10.18. 21:46

DanielT írta:Tessék, Jim 2 éve szóról szóra megmondta, ezzel a bejátszással kezdődik a videó. Micsu, a kedvedért sem jelmezben, sem egyéb módon nem látható.

Így kell nyíltan elmondani a véleményt egy olyan cégről, akitől a többi youtube "kritikus" retteg, mert legközelebb nem kapnak alamizsna példányt és meghívót az ingyen szendvicses bemutatóra...
Durva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23866 2017.10.18. 21:50

Micsu írta:szét bár a ds3 és a bf hardline már egy fabatkát se értek
Volt egy Godfather II-jük és egy Dante's Infernójuk is a kisebb besegítéseik mellett (nyilván az EA osztotta ki nekik a kulimunkát). Egyik sem volt óriási siker. Játszani csak az utóbbit játszottam, nem volt rossz, csak jó sem. Konkrétan mechanikailag egy hulladék volt. Az SW-nél meg nem tudjuk, hogy mi húzódott eddig.

Azért tartok tőle, hogy az EA vaskosan benne volt, a Dead Space meg jóság volt (mondjuk nem játszottam végig), de nálam olyan sokat nem tettek le az asztalra, a Westwoodra, a Bullfrogra vagy Originre nézve szinte sértő őket egy mondatban velük emlegetni. Ezek legendás csapatok voltak (kb. az ipar leginnovatívjabbja), és az EA ásta meg tényleg a sírjukat.

Na mindegy, majd megnézem Sterlinget, eddig nem volt rá időm.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23867 2017.10.18. 21:51

Micsu írta:hnap melóban megnézem ;)

látod 2 éve még az én kedvembe járt :P
Miért, akkor még 14 éves szinten voltál? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23868 2017.10.18. 22:05

Zóanagyvarázsló írta:Nálam Windows 8.1 van. Szinte tökéletes, és külön bónusz, hogy Forza és GeoW nincs rá :idiota:
én a 7et szerettem utoljára :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23869 2017.10.18. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:Volt egy Godfather II-jük és egy Dante's Infernójuk is a kisebb besegítéseik mellett (nyilván az EA osztotta ki nekik a kulimunkát). Egyik sem volt óriási siker. Játszani csak az utóbbit játszottam, nem volt rossz, csak jó sem. Konkrétan mechanikailag egy hulladék volt. Az SW-nél meg nem tudjuk, hogy mi húzódott eddig.

Azért tartok tőle, hogy az EA vaskosan benne volt, a Dead Space meg jóság volt (mondjuk nem játszottam végig), de nálam olyan sokat nem tettek le az asztalra, a Westwoodra, a Bullfrogra vagy Originre nézve szinte sértő őket egy mondatban velük emlegetni. Ezek legendás csapatok voltak (kb. az ipar leginnovatívjabbja), és az EA ásta meg tényleg a sírjukat.

Na mindegy, majd megnézem Sterlinget, eddig nem volt rá időm.
jó de a dantes inferno azért gow verő totti szerint, én ezt figyelembe vettem :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23870 2017.10.18. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:Miért, akkor még 14 éves szinten voltál? :banplz:
voltak olyan napjaim, igen :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”