A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23731 2017.10.14. 07:25

Ingyenes hétvége, simán ajánlom, még pár órára nézelődni/digitálisan kirándulni is.

Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23732 2017.10.14. 11:11

Ne mindig csak a szifon legyen itten:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23733 2017.10.14. 11:15

benőmenő írta:Ne mindig csak a szifon legyen itten:
Nem kérdés, hogy a V30-at venném. Sokkal szebb a kisebb keretek miatt és a széles látószögű kamera mindent visz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23734 2017.10.14. 12:03

" I downloaded that 50 gig ghost recon free weekend Xbox game, started it up, got in a truck, drove it off a cliff, went back to the dashboard, and deleted it."

Remélem valaki itt tovább jut. :D Mondjuk Bone verzió után én nem a játékban hajtottam volna egy szakadékba...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23735 2017.10.15. 10:38

2 WTCC futam között rendbe raktam a Reshade-et és kipróbáltam az NV Anselt.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23736 2017.10.15. 11:14

Moby, neked nem szakad SOHA az ánuszod? Amit olvastam róluk fórumban(PH), az olyan undorító, hogy mindjárt elmegyek megfürödni... folyamatos restartok, belassulás, zsonglőrködnek, hogy melyik béta firmware-el stabilabb...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23737 2017.10.15. 11:34

DanielT írta:Moby, neked nem szakad SOHA az ánuszod? Amit olvastam róluk fórumban(PH), az olyan undorító, hogy mindjárt elmegyek megfürödni... folyamatos restartok, belassulás, zsonglőrködnek, hogy melyik béta firmware-el stabilabb...
so.ha. csak az áramszünetek miatt nem ugyanaz az ip-m két éve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23738 2017.10.15. 11:36

A múltkor ránéztem, amikor szóbakerült, 45 napja voltam fenn a szerveren...


/de ahogy olvasom az újak tényleg szarok :( az enyém egy 2010-es (!!!) modell, és ezt anlották gigabitre mindenhol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.10.15. 11:38-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23739 2017.10.15. 11:37

Moby írta:so.ha. csak az áramszünetek miatt nem ugyanaz az ip-m két éve.
Hm. És izé. Hogy mész rá a router VPN-re kintről? Mármint hogyan konfigoltad? A default router IP-re megy a forwardja egy specifikált portnak?
Avatar
Moby

Hozzászólás #23740 2017.10.15. 11:40

DanielT írta:Hm. És izé. Hogy mész rá a router VPN-re kintről? Mármint hogyan konfigoltad? A default router IP-re megy a forwardja egy specifikált portnak?

Nem, nincs semmi portforward. Csak bekapcsolom a routerben a vpn szervert, a másik végén megadom az ánusz dyndomainemet, és bentvagyok. A router vpn-je a nat felett megy, nincs mit forwardolgatni. A vpn-el a natba érkezem bele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23741 2017.10.15. 11:52

Moby írta:Nem, nincs semmi portforward. Csak bekapcsolom a routerben a vpn szervert, a másik végén megadom az ánusz dyndomainemet, és bentvagyok. A router vpn-je a nat felett megy, nincs mit forwardolgatni. A vpn-el a natba érkezem bele.
Ok, akkor lerendezi okosba csak a dyndns után. Frankó, ebben is bíztam egyébként, hogy a server funkció bekapcsolásával automatikusan indul a vazelin adagolás is, hogy könnyen csússz az ánuszba. Viszont a stabilistás mizéria miatt mindez okafogyottá vált, tuti be nem vállalom ezt a kockázatot.
Avatar
arty

Hozzászólás #23742 2017.10.15. 12:14

DanielT írta:Érdekes módon nem hozták a 21:9-es "artistic choice" képarányt és a moslékfiltert... Szegény rajongók cserben lettek hagyva, akik imádták ezeket. :wilting:
amugy opcioként bennmaradhatott volna ...
Avatar
arty

Hozzászólás #23743 2017.10.15. 12:17

DanielT írta:Ok, akkor lerendezi okosba csak a dyndns után. Frankó, ebben is bíztam egyébként, hogy a server funkció bekapcsolásával automatikusan indul a vazelin adagolás is, hogy könnyen csússz az ánuszba. Viszont a stabilistás mizéria miatt mindez okafogyottá vált, tuti be nem vállalom ezt a kockázatot.
továbbra is ott hever a 3600asod ... perfekt fw/openvpn-el ... NE HASZNÁLD !!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23744 2017.10.15. 12:22

arty írta:továbbra is ott hever a 3600asod ... perfekt fw/openvpn-el ... NE HASZNÁLD !!!
Jon is szó szerint ezt mondja... hogy ne.

"Thinking about using your router with dd-wrt to run all of your home connections through a VPN such as OpenVPN? Don’t bother unless your router has an insanely powerful CPU. I learned this lesson the hard way when I decided to flash my TP-LINK WDR3600 (N600) with dd-wrt. 10-14mbps is all that the device seems to be able to handle on its 560MHz AR9344 CPU before maxing out."

És ezek után hiszek is neki, te is mondtad, hogy a sebességgel szopóka lesz.

PLUSZ! OpenVPN soha. Nem használok olyat elvből, amihez külön kliens/program kell.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23745 2017.10.15. 12:23

aabyssx írta:Ez a Nier Automata annyira újra és újra meglepően jó lett, hogy gamer hőskoromban agyon dicsőítettem volna.
(Amúgy nagyon fosport.)
Miben nyilvánul meg a fosportsága? Lévén Platinum-játék nagyon is tervben van nekem, sőt videók alapján kifejezetten érdekesnek tűnik.

Apropó, valamelyik emulátorhuszár tudja, hogy áll Bayonetta 2 superiornak szánt portja?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23746 2017.10.15. 12:25

Zóanagyvarázsló írta:Miben nyilvánul meg a fosportsága? Lévén Platinum-játék nagyon is tervben van nekem, sőt videók alapján kifejezetten érdekesnek tűnik.
Valóban vannak gyengeségei a Nier-nek. Persze mindezekkel együtt is a legjobb verzió, ami még szebbre/jobbra #gányolható.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23747 2017.10.15. 12:29

DanielT írta:Moby, neked nem szakad SOHA az ánuszod? Amit olvastam róluk fórumban(PH), az olyan undorító, hogy mindjárt elmegyek megfürödni... folyamatos restartok, belassulás, zsonglőrködnek, hogy melyik béta firmware-el stabilabb...
Az én ánuszom is egészséges. Legalábbis az én gépemen soha nem szakad. Más eszközökön nagy néha elmegy a net, de nem tudom, hogy a router tehet-e róla, a laptopnál egy reboot is segít a wifin.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23748 2017.10.15. 12:31

DanielT írta:Valóban vannak gyengeségei a Nier-nek. Persze mindezekkel együtt is a legjobb verzió, ami még szebbre/jobbra #gányolható.
MIért akarod elvenni a kedvemet attól, hogy rohanjak a boltba egy Próért? :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23749 2017.10.15. 13:43

Ha már múltkor nagy sikere lett az Edge listájának, eszembe jutott, hogy az egyik kedvenc játékosoldalamnak, a Hardcore Gaming 101-nek is van egy 200-asa, ami konkrétan egy könyv. Mondjuk, a könyveik közül inkább ezt kéne megvenni.

Pár megjegyzés:

- minden érából, minden gépről van rajta minden, elég változatos a lista, némi japó- és arcade-fixációval
- ahogy ez Monolith irányába is megvan: a Blood, a NOLF és a F.E.A.R. felkerült, miközben a Duke Nukem 3D nem
- vannak kalandjátékok, stratégiák, RPG-k is
- nincs se Halo, se GeoW, se Fable, se Forza, se Uncharted, se God of War, se Ratchet
- csak három Mario (nincs közte az SM64) és három Zelda van (nincs köztük az A Link to the Past vagy az Ocarina of Time)
- ha jól látom, az összes N64-es platformer hiányzik
- Mario Kart helyett arty Sonic & All Stars Racing Transformedje kapott helyet
- eldőlt a StarCraft vs Tekken is végre: csak az előbbi fért fel
- Soulsok helyett csak Bloodborne-t találni rajta
- RDR van, GTA nincs
- wRPG-k csak a '90-es évektől kerültek fel rá, a BioWare-től csak a BG2 (az Obsidian-féle KoTOR II rajta van)

Spoiler
Joust
Mappy
Bubble Bobble
Geometry Wars 3
Pac Man Champion Edition DX
TxK
Super Mario Bros. 3
Super Mario World 2: Yoshi’s Island
Donkey Kong Country Returns Tropical Freeze
Sonic CD
Klonoa: Door to Phantomile
Super Meat Boy
Shinobi (ARC)
Strider (ARC)
Ninja Gaiden (NES)
Bionic Commando Rearmed
Gimmick!
Castlevania Dracula X (PCE)
Demon’s Crest
Mega Man X
Volgarr the Viking
Shovel Knight
Prince of Persia
Another World
Wonder Boy III: The Dragon’s Trap
Super Metroid
Castlevania: Symphony of the Night
Cave Story
Rogue Legacy
Dust: An Elysian Tail
Legacy of the Wizard
The Guardian Legend
Zelda II: The Adventure of Link
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
Terranigma
Seiken Densetsu 3
The Legend of Zelda: Majora’s Mask
Ys: The Oath in Felghana
Mega Man Legends
Legacy of Kain: Soul Reaver
Okami
Shadow of the Collossus
Nier
Bloodborne
Shenmue II
Yakuza 4
Red Dead Redemption
Contra: Shattered Soldier
Turrican II
Gunstar Heroes
Shock Troopers
Metal Slug 3
Hotline Miami
Fantasy Zone IIDX
Gradius Gaiden
Sexy Parodius
MUSHA
R-Type Delta
Batsugun
Battle Garegga
Ikaruga
Mushihime-sama Futari
Space Harrier
Sin & Punishment: Star Successor
Vampire Savior
Street Fighter Alpha 3
Street Fighter III: Third Strike
The Last Blade II
Garou: Mark of the Wolves
The King of Fighters 2002 Ultimate Match
Guilty Gear XX Accent Core Plus R
Super Smash Bros. Melee
SoulCalibur II
Virtua Fighter 5
Streets of Rage 2
Violent Storm
Alien vs. Predator (ARC)
Double Dragon Advance
Guardian Heroes
Nights…into Dreams
Crash Bandicoot 3
Psychonauts
Super Mario Galaxy 2
Ninja Gaiden Black
Otogi 2: Immortal Warriors
God Hand
Metal Gear Rising: Revengeance
Bayonetta 2
A Mind Forever Voyaging
Monkey Island II: LeChuck’s Revenge
Maniac Mansion: Day of the Tentacle
Grim Fandango
Space Quest IV: Roger Wilco and the Time Rippers
Quest for Glory IV
Gabriel Knight: Sins of the Fathers
Broken Sword: The Shadow of the Templars
The Last Express
Dreamfall: The Longest Journey
Cosmology of Kyoto
Snatcher
Ghost Trick
Stein's Gate
Nine Persons Nine Hours Nine Doors
Danganronpa 2
Silent Hill
Amnesia: The Dark Descent
Ultima VII: The Black Gate
Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant
Realms of Arkania 2: Star Trail
Diablo II
Fallout 2
Planescape Torment
Arcanum
Baldur’s Gate II
Star Wars: Knight of the Old Republic 2
The Witcher III: Wild Hunt
Legend of Grimrock II
Star Control 2
X-COM: UFO Defense
Jagged Alliance 2
Final Fantasy V
Final Fantasy VI
Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride
Chrono Trigger
Earthbound
Suikoden II
Phantasy Star IV: End of the Millenium
Panzer Dragoon Saga
Shin Megami Tensei Nocturne
Persona 4 Golden
Breath of Fire Dragon Quarter
The World Ends With You
Xenoblade Chronicles
Etrian Odyssey III
Barkley Shut Up and Jam Gaiden
Final Fantasy Tactics
Fire Emblem: Path of Radiance
Advance Wars: Days of Ruin
Front Mission 5
Valkyria Chronicles
Dragon Force
Command and Conquer: Red Alert 2
Starcraft
Total Annihilation
Homeworld
Company of Heroes
Age of Empires II
Total War: Rome
Heroes of Might & Magic III
Crusader Kings 2
Civilization IV
Alpha Centauri
Pirates!
SimCity 4
Doom
Blood
Star Wars Dark Forces II: Jedi Knight
No One Lives Forever
Perfect Dark
Half-Life 2
FEAR
SWAT 4
Crysis
Bulletstorm
System Shock 2
Deus Ex
Thief 2
Metroid Prime
The Elder Scrolls: Morrowind
Vampire: The Masquerade: Bloodlines
STALKER: Shadow of Chernobyl
Max Payne 2
Resident Evil 4
Killer7
Freedom Fighters
The Last of Us
Mirror’s Edge
Portal 2
TIE Fighter
Descent: Freespace 2
Metal Gear Solid 3
Splinter Cell: Chaos Theory
Hitman: Blood Money
Burnout 3: Takedown
OutRun 2006
Sonic & All Stars Racing Transformed
F-Zero X
Punch-Out!!
SSX3
Jet Set Radio
Saturn Bomberman
Worms Armageddon
Puyo Puyo 2
Twinkle Star Sprites
Windjammers
Lemmings
Elite Beat Agents
Space Channel 5 Part 2
Devil’s Crush
Typing of the Dead
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23750 2017.10.15. 14:01

DanielT írta:Moby, neked nem szakad SOHA az ánuszod? Amit olvastam róluk fórumban(PH), az olyan undorító, hogy mindjárt elmegyek megfürödni... folyamatos restartok, belassulás, zsonglőrködnek, hogy melyik béta firmware-el stabilabb...
Nekem egy ilyen kis ratyi Asus szappantartó van otthon, de még olyan nem volt, hogy ne kellett volna újraindítani, amíg otthon voltam.
Aki lemaradt volna a Vajákos csudálatos screenshotomról.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23751 2017.10.15. 14:06

Zóanagyvarázsló írta:Ha már múltkor nagy sikere lett az Edge listájának, eszembe jutott, hogy az egyik kedvenc játékosoldalamnak, a Hardcore Gaming 101-nek is van egy 200-asa, ami konkrétan egy könyv. Mondjuk, a könyveik közül inkább ezt kéne megvenni.
tehat Bubble Bobble > Dark Souls, Mario Kart, ...
:eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23752 2017.10.15. 14:21

SlickAdam írta:tehat Bubble Bobble > Dark Souls, Mario Kart, ...
:eljen:
Szerintem a Bloodborne és a Sonic Racing mellett redundánsnak találta ezeket. A linken ki is fejti, hogy direkt nem akart sok egymáshoz hasonló játékot a listára, ezért is nem került fel a Super Mario World az SMB3 és az SMW2 közé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #23753 2017.10.15. 20:12

Age of empires 1 def edition postponed a végtelenbe. :( A picsábamán!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #23754 2017.10.16. 08:11

Na a hétvégén kipróbáltam ezt a wildlands izét. Az öröm addig tartott amikor kiírta, hogy a licence-m lejárt na lol free weekend. 88 percet töltöttem játékban a menüvel és az intro videóval együtt tehát úgy 1 óra lehetett összesen, vagy még annyi sem, mert ha jól emlékszem közben meg is borotválkoztam. Remek játék is lehetne, de a coop élmény nélkül egy kiránduló szimulátor maximum.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23755 2017.10.16. 08:38

Visszaszívom a múltkorit az EvilWithin2-vel kapcsolatban. Úgy stutterel ez, mint a k. isten. Pont, mint az 1. Van módszer a minimalizálására (vsync off+RTSS+borderless), de teljesen eliminálni nem lehet. Meg 1440p-ben még teljesen oké az fps, de a gpu már ott is csak olyan 60% környékén nyünnyög, 4K-ban már nincs 60fps, miközben 85% fölé nem megy a gpu.
Ugyanaz a roncsgeci, mint az első volt. Ezt a kermekk gyereket elföldelhették volna, mielőtt ezt a pestist a világra szabadítja...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23756 2017.10.16. 08:54

Moby írta:Visszaszívom a múltkorit az EvilWithin2-vel kapcsolatban. Úgy stutterel ez, mint a k. isten. Pont, mint az 1. Van módszer a minimalizálására (vsync off+RTSS+borderless), de teljesen eliminálni nem lehet. Meg 1440p-ben még teljesen oké az fps, de a gpu már ott is csak olyan 60% környékén nyünnyög, 4K-ban már nincs 60fps, miközben 85% fölé nem megy a gpu.
Ugyanaz a roncsgeci, mint az első volt. Ezt a kermekk gyereket elföldelhették volna, mielőtt ezt a pestist a világra szabadítja...
biztos, hogy kermekk a hibas? van pelda ra nem egy, hogy igencsak jo tud lenni az a moci. birom amikor idegböl lövöldözöl össze vissza ...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23757 2017.10.16. 09:26

SlickAdam írta:biztos, hogy kermekk a hibas? van pelda ra nem egy, hogy igencsak jo tud lenni az a moci. birom amikor idegböl lövöldözöl össze vissza ...
Nem. Hibás még mindenki, aki ezen a retkes leprás gecin dolgozott a kermekk mellett. Ez a moci soha nem tud, tudott, tud majd jó lenni. Illetve de, amikor majd nyomnak egy shiftdeletet a forráskódra. Ottleszek ünnepelni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23758 2017.10.16. 09:30

Jaj sejtem honnan jön a defense: Ha az az ára, akkor ne legyen több wolfenstein. SIMÁN megér ennyit. Bőven belefér. Hol írhatom alá?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23759 2017.10.16. 09:43

Moby írta:Nem. Hibás még mindenki, aki ezen a retkes leprás gecin dolgozott a kermekk mellett. Ez a moci soha nem tud, tudott, tud majd jó lenni. Illetve de, amikor majd nyomnak egy shiftdeletet a forráskódra. Ottleszek ünnepelni.
Imádom ezt az engine-t. ;) Az első stutternél kezdem a gányolást és simábban fog futni mint a CS:GO. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23760 2017.10.16. 09:56

DanielT írta:Imádom ezt az engine-t. ;) Az első stutternél kezdem a gányolást és simábban fog futni mint a CS:GO. :nezze:
Nem hallgathatom el azt sem, hogy valóban ez a stem engine az eddigi legjobb iterációja ennek az écnek. Az eddigiek ugyanis csak a pécéken csinálták a texture streaming hibát, ez a stem engine viszont pont pécén jó, és konzolon streaminggel gecinagy latencyvel. Szal alapvetően tényleg jó irányban haladna, de inkább haljon meg, és azzal gyorsabban érünk el hasznos eredményt :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23761 2017.10.16. 10:06

Moby írta:Nem hallgathatom el azt sem, hogy valóban ez a stem engine az eddigi legjobb iterációja ennek az écnek. Az eddigiek ugyanis csak a pécéken csinálták a texture streaming hibát, ez a stem engine viszont pont pécén jó, és konzolon streaminggel gecinagy latencyvel. Szal alapvetően tényleg jó irányban haladna, de inkább haljon meg, és azzal gyorsabban érünk el hasznos eredményt :fogmosas:
De figyi, esküszöm ilyen trükköket, látvány csavarokat nem láttam még másik játékban. Rohadtul komplex dolgokat valósítanak meg benne, ami egyáltalán nem triviális egy szint után.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23762 2017.10.16. 10:33

Moby írta:Visszaszívom a múltkorit az EvilWithin2-vel kapcsolatban. Úgy stutterel ez, mint a k. isten. Pont, mint az 1. Van módszer a minimalizálására (vsync off+RTSS+borderless), de teljesen eliminálni nem lehet. Meg 1440p-ben még teljesen oké az fps, de a gpu már ott is csak olyan 60% környékén nyünnyög, 4K-ban már nincs 60fps, miközben 85% fölé nem megy a gpu.
Ugyanaz a roncsgeci, mint az első volt. Ezt a kermekk gyereket elföldelhették volna, mielőtt ezt a pestist a világra szabadítja...
Eddig 0 db játék működött értelmezhetően idTech 5-tel és annak leszármazottaival. Tök meglepő, hogy a szintén iDTech 5-ből gányolt ívölvidin2 is moslék. :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23763 2017.10.16. 10:36

benőmenő írta:Eddig 0 db játék működött értelmezhetően idTech 5-tel és annak leszármazottaival. Tök meglepő, hogy a szintén iDTech 5-ből gányolt ívölvidin2 is moslék. :whatever:
De miért lenne moslék, amikor TÖKÉLETESRE be lehetett lőni pár beállítással az első részt is? Ez a fejlesztők hibája, hogy nem ők végezték el a kellő lépéseket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23764 2017.10.16. 10:52

DanielT írta:De miért lenne moslék, amikor TÖKÉLETESRE be lehetett lőni pár beállítással az első részt is? Ez a fejlesztők hibája, hogy nem ők végezték el a kellő lépéseket.
Sajnos véges számú Bethesda játék van, amivel hajlandó vagyok félnapokat pöcsölni különböző stutter remover kígyóolaj-bűvöléssel és eddig legalább 0x volt kifizetődő. :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23765 2017.10.16. 11:52

Moby írta:Nem. Hibás még mindenki, aki ezen a retkes leprás gecin dolgozott a kermekk mellett. Ez a moci soha nem tud, tudott, tud majd jó lenni. Illetve de, amikor majd nyomnak egy shiftdeletet a forráskódra. Ottleszek ünnepelni.
doom say hello
Avatar
Moby

Hozzászólás #23766 2017.10.16. 12:28

Micsu írta:doom say hello
Fú az aztán szuper. 6x6-os arénákban van pár mozgó karakter, meg a full statatikus lófasz. És annak örülünk, hogy az megy kávédarálon is 60 frémmel.
Hát izé...ja. Egyenesen mágia, hogy még a switchre is sikerül megcsinálni! :ticking:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23767 2017.10.16. 12:53

Micsu írta:doom say hello
#20031 A mai napig szar nálam 2 vga után is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23768 2017.10.16. 13:02

Konzol való nektek baszki! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23769 2017.10.16. 13:33

Moby írta:Fú az aztán szuper. 6x6-os arénákban van pár mozgó karakter, meg a full statatikus lófasz. És annak örülünk, hogy az megy kávédarálon is 60 frémmel.
Hát izé...ja. Egyenesen mágia, hogy még a switchre is sikerül megcsinálni! :ticking:
tudott jó lenni úgyhogy nincs igazad, a doom alatt jó volt ha más alatt nem is, remélem az új wolfnál is hozza azt a szintet mert az előző hányás volt
lehet hogy 6x6os arenak vannak de ez doom, bár te lehet jobban örültél volna ha sandboxosítják téged ismervén :banplz:, a full statikus lófaszt meg most elnézem a pillanatnyi frusztrációdnak ;) igenis jól néz kis a doom, tech szempontból teljesen rendben van
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23770 2017.10.16. 13:34

DanielT írta:Konzol való nektek baszki! :D
közeledik a bone x, moby már arra gyúr lelkileg :ravasz1: :banplz: :beka3:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23771 2017.10.16. 20:41

Nah szopjuk még felfelé az EW2-őt? Vagy kialakult valami ellenvélemény is?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23772 2017.10.16. 20:58

DanielT írta:De miért lenne moslék, amikor TÖKÉLETESRE be lehetett lőni pár beállítással az első részt is? Ez a fejlesztők hibája, hogy nem ők végezték el a kellő lépéseket.
És kösz a segítséget, hogy megsem ismerhettem eredeti valójában az első részt :D
Eddíg bejön, jó, hogy jött ez a 2.rész, így eszembe juttattátok, hogy kimaradt, és ajánlós volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #23773 2017.10.16. 21:01

Kandurex írta:Nah szopjuk még felfelé az EW2-őt? Vagy kialakult valami ellenvélemény is?
Holnap Elex!
Avatar
Moby

Hozzászólás #23774 2017.10.16. 21:48

Kandurex írta:Nah szopjuk még felfelé az EW2-őt? Vagy kialakult valami ellenvélemény is?
Szerintem nem rossz, de az első jobb volt. Ennek a játékmenetnek jobban áll a cső, mint ez a fé-szendbox-izé. A lények mozgása odabasz, ez a sokfejű-sokhajú haj és ruhamizgása kegyetlen, de ez a mindenholugyanazahelyszín eddig mindenképp visszalépés. Persze lehet, hogy később helyszínek szempontjából beindul, ezt még nemtudom megmondani. Jó vele játszani, szórakoztat, élvezem is, de az 1 eddig jobbvolt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23775 2017.10.16. 22:31

Na mára ennyit a stutterpokolból. A borderless+rtss SEM nyújt megoldást, csak részmegoldást. Minél többet tolom, annál több helyen stutterel. Miközben az rtss nem lát az egészből semmit. Flatlineon van a frametime. Majd súgjatok ha van valami megoldás erre a csodamotorra, addig ezt ebben a formában nem-kösznem.

/egyúttal ez volt az utolsó játékom evvel a hulladékkal. Kurvanagy mázli, hogy nem rendeltem elő a wolfi2-t. Innentől id tech bojkott van. Teljes élettartamára.
Avatar
deep

Hozzászólás #23776 2017.10.16. 22:55

Moby írta:Innentől id tech bojkott van. Teljes élettartamára.
Azt felfogod azért majd egyszer remélem, hogy nem a motor hibája... :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23777 2017.10.16. 23:02

deep írta:Azt felfogod azért majd egyszer remélem, hogy nem a motor hibája... :wilting:
Amikor minden egyes játékkal probléma van, ami ezzel a motorral jött ki, az tutibiztos, 110%-ban nem a motor hibája. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23778 2017.10.16. 23:17

deep írta:Azt felfogod azért majd egyszer remélem, hogy nem a motor hibája... :wilting:
Persze, hogy nem. Része a Soros tervnek. Az idtech 5 jó. A világ rossz körülötte :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23779 2017.10.17. 09:24

Moby írta:Persze, hogy nem. Része a Soros tervnek. Az idtech 5 jó. A világ rossz körülötte :(
Alkalmazd a gány guideomat, nyilván a command line paraméterek már nem kellenek, csak az ingame vsync off és az Inspectorból belőni kintről a többit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23780 2017.10.17. 09:29

Hat pcn tuti nagy tragya az id tech, de anno konzolon a rage meg a wolf is korrekt vt ha jol emlekszem de majd kijavitotok :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23781 2017.10.17. 09:31

És bent is van az Andromeda Deluxe Edition az Origin Access-ben.

Idén őszi/téli szezonban megkapja az esélyt, szigorúan a férfi karakterrel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23782 2017.10.17. 10:16

"In its need to please as large demographic as possible, GT Sport is unmistakably deep but oddly sparse compared to its illustrious predecessors. The game feels more like a prologue to the inevitable Gran Turismo 7, hopefully including everything that was left out here. To best summarize the experience that is Gran Turismo Sport is as if Ferrari made a sport model of Ferrari 458. It would be stripped of the passenger seat, electronics and comforts like radio, heated seat and power windows, and the suspension would be harder too. It still would be Ferrari, beautiful to look at and beast to drive, but you’d wish it had more to it."

:falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23783 2017.10.17. 10:39

DanielT írta:Alkalmazd a gány guideomat, nyilván a command line paraméterek már nem kellenek, csak az ingame vsync off és az Inspectorból belőni kintről a többit.
Az volt az első amit próbáltam.
Avatar
arty

Hozzászólás #23784 2017.10.17. 13:37

Zóanagyvarázsló írta:Ha már múltkor nagy sikere lett az Edge listájának, eszembe jutott, hogy az egyik kedvenc játékosoldalamnak, a Hardcore Gaming 101-nek is van egy 200-asa, ami konkrétan egy könyv. Mondjuk, a könyveik közül inkább ezt kéne megvenni.

Pár megjegyzés:

- minden érából, minden gépről van rajta minden, elég változatos a lista, némi japó- és arcade-fixációval
- ahogy ez Monolith irányába is megvan: a Blood, a NOLF és a F.E.A.R. felkerült, miközben a Duke Nukem 3D nem
- vannak kalandjátékok, stratégiák, RPG-k is
- nincs se Halo, se GeoW, se Fable, se Forza, se Uncharted, se God of War, se Ratchet
- csak három Mario (nincs közte az SM64) és három Zelda van (nincs köztük az A Link to the Past vagy az Ocarina of Time)
- ha jól látom, az összes N64-es platformer hiányzik
- Mario Kart helyett arty Sonic & All Stars Racing Transformedje kapott helyet
- eldőlt a StarCraft vs Tekken is végre: csak az előbbi fért fel
- Soulsok helyett csak Bloodborne-t találni rajta
- RDR van, GTA nincs
- wRPG-k csak a '90-es évektől kerültek fel rá, a BioWare-től csak a BG2 (az Obsidian-féle KoTOR II rajta van)
tehát ez is ezer sebből vérzik :) (bár szvsz nem rossz a Transformed, de valszeg egy mk8al azé' nem ér fel)
Avatar
arty

Hozzászólás #23785 2017.10.17. 13:41

Moby írta:Jaj sejtem honnan jön a defense: Ha az az ára, akkor ne legyen több wolfenstein. SIMÁN megér ennyit. Bőven belefér. Hol írhatom alá?
szerintem meg csak ne adják oda az olyan teheccségteleneknek, mint amilyen az evilwithin banda :P ha ez az ára, hogy ne kapjon több fikát a konzolgen egyik legjobb motorja.... (wolf + kieg = 60fps + faszalátvány)
Avatar
arty

Hozzászólás #23786 2017.10.17. 13:44

benőmenő írta:Eddig 0 db játék működött értelmezhetően idTech 5-tel és annak leszármazottaival. Tök meglepő, hogy a szintén iDTech 5-ből gányolt ívölvidin2 is moslék. :whatever:
Pécén.

(amugy nekem a rédzsel nincs gondom pécén, pedig pár óra már belement)
Avatar
arty

Hozzászólás #23787 2017.10.17. 13:51

SlickAdam írta:"In its need to please as large demographic as possible, GT Sport is unmistakably deep but oddly sparse compared to its illustrious predecessors. The game feels more like a prologue to the inevitable Gran Turismo 7, hopefully including everything that was left out here. To best summarize the experience that is Gran Turismo Sport is as if Ferrari made a sport model of Ferrari 458. It would be stripped of the passenger seat, electronics and comforts like radio, heated seat and power windows, and the suspension would be harder too. It still would be Ferrari, beautiful to look at and beast to drive, but you’d wish it had more to it."

:falbav:
bár utolsó lennék, aki védi... ugytudom lesz sok INGYEN kocsi és ótó dlc. magyarán tervezik "befejezni", nagyjából.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23788 2017.10.17. 14:12

arty írta:bár utolsó lennék, aki védi... ugytudom lesz sok INGYEN kocsi és ótó dlc. magyarán tervezik "befejezni", nagyjából.
Dolgozzanak is meg a 3 ezres használtan venni "szándékozott" példányomért!
Avatar
arty

Hozzászólás #23789 2017.10.17. 14:28

DanielT írta:Dolgozzanak is meg a 3 ezres használtan venni "szándékozott" példányomért!
én a használt(!), promós(!) gt6om mellé tervezek egy azzal megegyező verzát

végül a demo tervezett vége után még ment kicsit a gts/demo/szerverek és ki is tudtam próbálni, mert ÉPP mentek a szerók és menthettem, mert volt options menü!!!
bár haverral multi nem jött össze - szingli árkád köröket mentem. AI sajna elég easy, de legalább nem tul agresszív.
van mechanikai sérülés is.
a nézet a próbált kocsikban tök jól testreszabható, jól kiláttam, még egy kormány OFF kéne és perfekt lenne.

mocsok jól viselkedtek az autók, nekem a hangjuk is megfelelt + nappali fénynél kikúrt jól néz ki...
BAZMEG jakagucsi, hogy nincs rendes szingli - minden megvan benne egy jó játék alapjaihoz, erre csak egy fostaliga MMO lett :( :( :( :( :(

(de hogy a VR szegmens mekkora egy félkész szemét a félkész szeméten belül, az kriminális)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23790 2017.10.17. 15:00

arty írta:bár utolsó lennék, aki védi... ugytudom lesz sok INGYEN kocsi és ótó dlc. magyarán tervezik "befejezni", nagyjából.
baszok az ótókra. versenyek legyenek, palyak, ... köcsög tamagocsi megint vizezett palesszal finanszírozza a versenyzöi karrierjet (LOL). aztan kapunk GT7-et a PS5 launch környeken. fikkenzigg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23791 2017.10.17. 16:31

No, itten meg VPN belőve, 1080@60 -nal megy melóból a gáma streaming.

szerk: Csak az a baj, hogy kontrollerrel kicsit feltűnő lenne, anélkül meg pütri eléggé. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23792 2017.10.17. 17:09

arty írta:Pécén.
pefekt visszaigazolása a hulladékmivoltának.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23793 2017.10.17. 18:13

arty írta:(amugy nekem a rédzsel nincs gondom pécén, pedig pár óra már belement)
User error.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23794 2017.10.17. 18:52

arty írta:nekem a hangjuk is megfelelt
Akkor elég botfülű vagyol-e, retek volt már jóideje, még gt4 idején elment a teknó, de azóta is megragadt ott. Most leígérték a fűt-fát, meg sound designert szipkáztak t10 elől, meg mittomén, azt ugyanaz a fos porszívó. Ok, más hangok is lettek, motorhangokon kívül sokminden fejlődött, de azok szörnyűek. Főleg váltáskor érezni, hogy semmilyen kapcsolata egy igazi autóval, olyan gépi az egész. Nekem már ez önmagában kinyírja a játékot, ha a tartalmatlanság nem tenné véletlenül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23795 2017.10.17. 19:05

"PÉCÉN."

Persze Bone-on nyalja a 21 frémet, de ez nem probléma.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23796 2017.10.17. 19:17

Ja és azé' stutterel pécén 60 frémes opción, mer' valami b@sz van. Pause képernyőn is csinálja, időközönként über frém spike, aztán vissza.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23797 2017.10.17. 19:51

Megjött a Ninja Gaidenem, régen vártam már ennyire fizikai kópiát. Jó, nemrég vettem Total Warhammer 2-t, de azt egyelőre úgyis csak a polcra, ezt viszont rövidesen meg is nyalintom. Ha minden jól megy, holnap már a sarokban hisztizek miatta :finom:

A hülye dobozának a hátán amúgy nem a CSAKAJÁTÉK az első helyen kiemelt erény, hanem a 60 fps, a második pedig az intuitív és reszponzív irányítás. Ki érti ezt?!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23798 2017.10.17. 19:59

arty írta:tehát ez is ezer sebből vérzik :) (bár szvsz nem rossz a Transformed, de valszeg egy mk8al azé' nem ér fel)
Nézőpont kérdése, a legtöbb megállapításommal úgy vagyok, hogy furcsaság, de én állást foglalni sem tudok. Sőt, olyan is van, amivel egyetértek (és van, amivel nem). Mindenesetre látatlanban nem mondanám, hogy a Mario Kart tutira jobb :) Azért a Sonic Racingnél tényleg voltak olyan hangok, hogy meghaladta a többit a korában, de tény, hogy az MK8 jó pár hónappal a lista előtt kijött. Kulata erről nyilván tudott, hogy a játékról mi a véleménye, azt nem tudom.

Különben a Blood szerintem is meghaladta a DN3D-t, de túlságosan klón ahhoz, hogy elé tegyem, ha annak über is. Óriási FPS-élményem volt nekem is (single-ben és multiban egyaránt), és nagy kedvenc, de tudom, hogy ezt itt nem sokan osztjátok.

Szerintem érdekes, és nem csak a 200 játék miatt gazdag lista. Nem láttam még jobbat/jobbnak tűnőt, sajnos az Edge-én sem tudtunk annyit módosítani, amennyit kellett volna.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23799 2017.10.17. 20:25

Kösz dani, h rápörgettél erre a mate 10-re. Csodás készülék. Igaz higy nálunk nem lesz kaphato csak a pro, ami elbaszottképarányú, drágább, szarabb kijelzőjű, ja és az apole fájdalmatok is átvették, nincs jack. A sima sokkal jobban tetszene, de a ram prehisztorikus mennyiségű, és ha hihetek a mostani droid forumoknak, ma 4 giga loszar.
Zsir... ismét semmi reményem lecserélni a telomat :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23800 2017.10.17. 20:27

Mekee írta:Kösz dani, h rápörgettél erre a mate 10-re. Csodás készülék. Igaz higy nálunk nem lesz kaphato csak a pro, ami elbaszottképarányú, drágább, szarabb kijelzőjű, ja és az apole fájdalmatok is átvették, nincs jack. A sima sokkal jobban tetszene, de a ram prehisztorikus mennyiségű, és ha hihetek a mostani droid forumoknak, ma 4 giga loszar.
Zsir... ismét semmi reményem lecserélni a telomat :)
Áh. Felbasztam magam tegnap a bemutatón. Kihoztak két telót, össze-vissza pakolva köztük a funkciókat/tulajdonságokat. OLED-LCD. FOS képarány, jó képarány. stb stb.

Elérték, hogy megsimogattam a Mate 8-at és marad.

Vissza: “Leáldozott.hu”