A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #211 2016.03.19. 20:32

Micsu írta:24 colhoz szinte felesleges a 4k, 2khoz is jobb lenne az 50col mint a 27
Nade ha veszed ne 50kert vedd mint a multkor
Ha 24 colhoz felesleges a 4k, akkor 5 colos telefonokra a fullHD az mi? :D Ezek között vergődök amúgy: egyik másik Mindkettő mellett vannak érveim, de az első 160k a második meg csak 100k szóval lehet ez dönt majd. :o
Avatar
donatus13

Hozzászólás #212 2016.03.19. 20:42

# Greyfox

Én is lenyomtam mind a 20 lvl-t. Máig szégyenlem magam amikor a pala portéra nézek:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #213 2016.03.19. 21:20

Botond írta:Ha 24 colhoz felesleges a 4k, akkor 5 colos telefonokra a fullHD az mi? :D Ezek között vergődök amúgy: egyik másik Mindkettő mellett vannak érveim, de az első 160k a második meg csak 100k szóval lehet ez dönt majd. :o
Tényleg ennyire hiszel benne, hogy a natív felbontáson hajtásnál ideálisabb az alacsonyabb infó mennyiség, mint a képpont? Azt kellene kideríteni egyébként, hogy felbontástól függetlenül, mit tud az a panel, ami bennük van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #214 2016.03.19. 21:23

DanielT írta:Tényleg ennyire hiszel benne, hogy a natív felbontáson hajtásnál ideálisabb az alacsonyabb infó mennyiség, mint a képpont? Azt kellene kideríteni egyébként, hogy felbontástól függetlenül, mit tud az a panel, ami bennük van.
Én láttam mittud a cucc, én nem akarok többé mást látni. Aztán ha jön a pascal akkor kap natívot a cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #215 2016.03.19. 21:30

Botond írta:Én láttam mittud a cucc, én nem akarok többé mást látni. Aztán ha jön a pascal akkor kap natívot a cucc.
Ha ekkora felbontást akarsz hajtani, akkor szerintem a G-Sync esszenciális. VAGY! Guríts egy igazán nagyot, vedd meg azt a Samut amiben van Freesync és egy fincsi kis Polaris GPU mellé! :finom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #216 2016.03.19. 22:03

Botond írta:Én láttam mittud a cucc, én nem akarok többé mást látni. Aztán ha jön a pascal akkor kap natívot a cucc.
Nekem is van egy 4k tvm, nem rossz de ennyire nem vok elajulva tole :)

Nalad valszeg az elozo tvdnel joval minosegibb valtas tortent

Nativ 4ks demo videok es filmek az igazan barok rajta, de az utobbibol nincsen sok

Jateknal meg sokat kell majd kolteni hogy jol fusson szvsz, pascalbol se lesz eleg 1
Avatar
arty

Hozzászólás #217 2016.03.19. 23:27

Moby írta:Na ha má Dani dallasz tributeöt tol pamelával, meg bobbyval, akkor nekem is beleférhet egy kis múltidézés.
A napokban futottam bele régi kedvencembe, időszerű újra elővenni, hogy együtt visítsunk a röhögéstől:
ÉVEKBEN! Mérhető előrelépést hoz a mantle!
lett vulkán és lett dx12 ... örüljünk neki, h eltűnt és nincs a mantle mellett most egy vidiaapi és egy intelapi :)

(és eszembejutott, h a kvót után írjak!!)
Avatar
arty

Hozzászólás #218 2016.03.19. 23:28

Botond írta:Ha 24 colhoz felesleges a 4k, akkor 5 colos telefonokra a fullHD az mi? :D Ezek között vergődök amúgy: egyik másik Mindkettő mellett vannak érveim, de az első 160k a második meg csak 100k szóval lehet ez dönt majd. :o
oda is tök felesleges :) nemár, h te is mész 24re nyomorogni........ miért nem 30as, 21:9es akkormár?
Avatar
Moby

Hozzászólás #219 2016.03.20. 00:46

arty írta:lett vulkán és lett dx12 ... örüljünk neki, h eltűnt és nincs a mantle mellett most egy vidiaapi és egy intelapi :)

(és eszembejutott, h a kvót után írjak!!)
A cikkről beszéltem, nem az api-ró. Azon má röhögni sincs kedvem, annyira szánalmas látni az amd vergődését.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #220 2016.03.20. 07:17

arty írta:(és eszembejutott, h a kvót után írjak!!)
:worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #221 2016.03.20. 08:13

Micsu írta:Nekem is van egy 4k tvm, nem rossz de ennyire nem vok elajulva tole :)

Nalad valszeg az elozo tvdnel joval minosegibb valtas tortent

Nativ 4ks demo videok es filmek az igazan barok rajta, de az utobbibol nincsen sok

Jateknal meg sokat kell majd kolteni hogy jol fusson szvsz, pascalbol se lesz eleg 1
Az előző TVhez képest is nagy ugrás, pedig az is samu volt, és annak se csúnya a képe, de igazán ami megdöbbentő volt már sokszor, de tegnap nagyon kijött az a mostani LG monitorom (24MP55) vs a TV képe. És azért néha el tudtok bizonytalanítani, hogy csak behaluzom magamnak, meg ilyen önigazoló relfex, de tegnap parti volt nálunk és több gémer apukával együtt teszteltük, hogy fullHD vs felskálázott 4k-ban mit tudnak a játékok (Ac:Rogue,Farcry3,The crew,Lego:IJ meg még vagy 2 cím), és az egyik apuka aki a múlt héten vett fullHD samu TV-t konkrétan dühös lett, hogy ménem 4k-t vett. Meg persze néztünk pár filmet is, amit pixelre pontosan tudnak, hogy otthon hogy néz ki, és közölték, hogy ez nem az, hiába mutattam, hogy tökre ugyanolyan dvd tokban van, mint az övé. :D És persze igaza van DTnek is, hogy panele válogatja, és lehet másik samura meg azt mondanám, hogy hányás a képe, de ennek a 6900asnak vmi csoda szerintem. Remélem a monitor is ezt fogja tudni, ha meg nem akkor visszaküldöm oszt csocsi. Plusz ugye ezzel a TVvel is van ez a gond, hogy nem hardveres a motion gyorsítás és bizony most hogy használom már rendszeresen észreveszem néha, hogy egy kis helyes szemetes a kép, ha nagyon akció van, de elviselhető mértékben, meg hát olcsó húsnak híg a leve amúgy is. :) Csak filmnél, játéknál sosem volt még szemetelés amúgy.

@arty Hát 24 vagy max 28 lesz, de erősen hajlok továbbra is 24re, mert közelről nézem a monitort, de ezt már átbeszéltük ezerszer. :P Kanapégéming van messziről, de ahhoz meg 55 col van, nem bélyegméretű 30as. :)
@DT Az alaplap crossfire rdy, szóval 4 polarisig jó vagyok. :) Nyilván pascalhoz több bizalmam van, de én nem írom le egyből a polarist csak mert ati, több ati kártyám volt, ha értelmes áramfelvétellel értelmes teljesítményt tudnak hozni a polarisból akkor arra is nyitott vagyok. Szerintem egyelőre sanszosan az fog dönteni melyik jön hamarabb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #222 2016.03.20. 08:22

Botond írta:@arty Hát 24 vagy max 28 lesz, de erősen hajlok továbbra is 24re, mert közelről nézem a monitort
Az 590D -ből a 28 colos TN paneles, szóval óvatosan! TESZT

És továbbra is tartom, hogy nem a 4K felbontás miatt olyan ütős annak a Samsungnak a képe, rengeteg másik tényező van még(akár csak egy normális kalibráció). A monitoroknál a képfeldolgozó cuccok ráadásul teljesen másra vannak konfigolva, ott a natív precizitás a cél, a Tv-k meg arra vannak felkészítve, hogy mindent kihánynak rájuk a Mónikasótól kezdve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #223 2016.03.20. 08:34

DanielT írta:Az 590D -ből a 28 colos TN paneles, szóval óvatosan! TESZT

És továbbra is tartom, hogy nem a 4K felbontás miatt olyan ütős annak a Samsungnak a képe, rengeteg másik tényező van még(akár csak egy normális kalibráció). A monitoroknál a képfeldolgozó cuccok ráadásul teljesen másra vannak konfigolva, ott a natív precizitás a cél, a Tv-k meg arra vannak felkészítve, hogy mindent kihánynak rájuk a Mónikasótól kezdve.
És nincs rajta VESA felfogatási pont, akkor ezt le is húztam a listáról, thx! Amúgy nyilván a beépített két féle kép enchantkutyafüle a nyitja, ami szoftveres cucc a TVben, szóval ilyet vadászok én is, amiben van ilyen, de nem nagyon látom. A monitoroknál is írnak ilyesmit, de nem annyira túlismételgetve, mint mondjuk egy TV leírásánál a Samsung.comon, szóval lehet tényleg ez lesz, hogy neten rendelek egyet, aztán ha nem tetszik, akkor visszaküldöm.
Avatar
Moby

Hozzászólás #224 2016.03.20. 08:56

Botond írta:Az előző TVhez képest is nagy ugrás, pedig az is samu volt, és annak se csúnya a képe, de igazán ami megdöbbentő volt már sokszor, de tegnap nagyon kijött az a mostani LG monitorom (24MP55) vs a TV képe. És azért néha el tudtok bizonytalanítani, hogy csak behaluzom magamnak, meg ilyen önigazoló relfex, de tegnap parti volt nálunk és több gémer apukával együtt teszteltük, hogy fullHD vs felskálázott 4k-ban mit tudnak a játékok (Ac:Rogue,Farcry3,The crew,Lego:IJ meg még vagy 2 cím), és az egyik apuka aki a múlt héten vett fullHD samu TV-t konkrétan dühös lett, hogy ménem 4k-t vett. Meg persze néztünk pár filmet is, amit pixelre pontosan tudnak, hogy otthon hogy néz ki, és közölték, hogy ez nem az, hiába mutattam, hogy tökre ugyanolyan dvd tokban van, mint az övé. :D És persze igaza van DTnek is, hogy panele válogatja, és lehet másik samura meg azt mondanám, hogy hányás a képe, de ennek a 6900asnak vmi csoda szerintem. Remélem a monitor is ezt fogja tudni, ha meg nem akkor visszaküldöm oszt csocsi. Plusz ugye ezzel a TVvel is van ez a gond, hogy nem hardveres a motion gyorsítás és bizony most hogy használom már rendszeresen észreveszem néha, hogy egy kis helyes szemetes a kép, ha nagyon akció van, de elviselhető mértékben, meg hát olcsó húsnak híg a leve amúgy is. :) Csak filmnél, játéknál sosem volt még szemetelés amúgy.

@arty Hát 24 vagy max 28 lesz, de erősen hajlok továbbra is 24re, mert közelről nézem a monitort, de ezt már átbeszéltük ezerszer. :P Kanapégéming van messziről, de ahhoz meg 55 col van, nem bélyegméretű 30as. :)
@DT Az alaplap crossfire rdy, szóval 4 polarisig jó vagyok. :) Nyilván pascalhoz több bizalmam van, de én nem írom le egyből a polarist csak mert ati, több ati kártyám volt, ha értelmes áramfelvétellel értelmes teljesítményt tudnak hozni a polarisból akkor arra is nyitott vagyok. Szerintem egyelőre sanszosan az fog dönteni melyik jön hamarabb.
Hát ez nálam pont fordítva van: egymás mellett vannak, és a ew2440 agyonveri a tévét képben. Meg az összes többit, amit eddig huzamosabb ideig láttam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #225 2016.03.20. 09:04

Just saying. Ennyikeh.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #226 2016.03.20. 09:35

Hoppácska! 2016-ra csak eljutottunk odáig, hogy az asztali Chrome-ban default lett a smooth scroll! No, nem annyira smooth, mint a huszad? harmincad? olyan gyenge mobiltelefonon, de már ez is valami.

Pokol egyébként, hogy GPU gyorsított műveletek mennyire borzalmasak még mindig desktopon. Twitch-et meg sem próbálok már nézni Pc-n, mert 85-90 fokra melegíti a procit, a telefon meg elalszik miközben nyomja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #227 2016.03.20. 11:18

Greyfox írta:Csak, hogy on is legyek: Most épp WOWOZOK lvl20-ig, hearthstone hősért! Asszem ennél lejjebb nincs, már rohadtul megbántam!
Szerintem szükség lenne kitűzőkre (stigmákra), amiket a közösség rá tud aggatni a máig PotY-ra hajtókra. Szigorúan jóindulattal, ízlésnevelési célzattal. Valakinek embert kell csinálnia a lúzerekből is!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #228 2016.03.20. 11:51

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem szükség lenne kitűzőkre (stigmákra), amiket a közösség rá tud aggatni a máig PotY-ra hajtókra. Szigorúan jóindulattal, ízlésnevelési célzattal. Valakinek embert kell csinálnia a lúzerekből is!
Ha a basic dolgok elkészülnek, akkor szerintem is jópofa lenne a tagoknak valami "potyméter"-szerűség.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #229 2016.03.20. 12:02

benőmenő írta:Ha a basic dolgok elkészülnek, akkor szerintem is jópofa lenne a tagoknak valami "potyméter"-szerűség.
Ilyen szempontból nagyon rugalmas a motor. Rangok, medálok, bármit be lehet rakni, de előbb tényleg még a funkciókat finomítjuk minden nap. :papakacsint: Folyamatosan kerülnek bele az újdonságok és a háttérben is rengeteget tesztelünk, hogy minden tökéletesen működjön. A video megosztás egyébként a következő oldalakat támogatja: youtube.com (youtu.be), vimeo.com, rutube.ru, vk.com, facebook.com, video.mail.ru, smotri.com, dailymotion.com, ustream.tv, twitch.tv, video.qip.ru, ted.com, vine.co, coub.com, video.yandex.ru, video.bigmir.net, tvigle.ru, video.online.ua, video.sibnet.ru, yapfiles.ru, megogo.net, intv.ru, lovi.tv, metacafe.com, veevr.com, myvideo.de, clipfish.de, own3d.tv, hulu.com, pinkbike.com, mpora.com, WebM, OGV, MP4 ,HTML5 <video>
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #230 2016.03.20. 12:42

phpBB [media]


Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #231 2016.03.20. 12:58

A mobil nézetben túlméretezi a videókat kegyetlenül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #232 2016.03.20. 13:13

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem szükség lenne kitűzőkre (stigmákra), amiket a közösség rá tud aggatni a máig PotY-ra hajtókra. Szigorúan jóindulattal, ízlésnevelési célzattal. Valakinek embert kell csinálnia a lúzerekből is!
Szerintem a poty-ok lepotyogtak.

Szerk: Persze, ha valakinek ihlete támad, jöhetnek az ötletek :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #233 2016.03.20. 13:16

DanielT írta:Szerintem a poty-ok lepotyogtak.
Greyfox fertője nem ezt mutatja :( És még mindig sok ubista is rejtőzködik közöttünk.

Persze a sok minőségi szűrés után már nehezebb boldogulni, ez a hátránya, ha egy elitcsapatnak a tagja az ember :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #234 2016.03.20. 13:23

Zóanagyvarázsló írta:Greyfox fertője nem ezt mutatja :( És még mindig sok ubista is rejtőzködik közöttünk.

Persze a sok minőségi szűrés után már nehezebb boldogulni, ez a hátránya, ha egy elitcsapatnak a tagja az ember :(

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #235 2016.03.20. 13:55

Moby írta:A mobil nézetben túlméretezi a videókat kegyetlenül.
DT szívesen segít DPI hack-kel kapcsolatban. :banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #236 2016.03.20. 13:58

Azon nem gondolkoztatok (hogy bár hozzátartozik a topik arculatához) hogy pár dolgot esetleg ki lehetne rakni másik topikba (beefjerky/kenyérpirító/porszívóajánló stb)?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #237 2016.03.20. 14:39

Moby írta:A mobil nézetben túlméretezi a videókat kegyetlenül.
Tesztelem a megoldást. Holnapra szerintem már jó lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #238 2016.03.20. 14:45

Necro írta:Azon nem gondolkoztatok (hogy bár hozzátartozik a topik arculatához) hogy pár dolgot esetleg ki lehetne rakni másik topikba (beefjerky/kenyérpirító/porszívóajánló stb)?
Fordítsuk le kicsit életszerűbbre, hogyan gondolod? Melyik ajánló megírását vállalod? :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #239 2016.03.20. 16:42

jajneee, maradjunk "egytopik" :) kemény ezt is napi 24 órában követni....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #240 2016.03.20. 17:08

arty írta:jajneee, maradjunk "egytopik" :) kemény ezt is napi 24 órában követni....
Én is így vagyok vele, mindent, mindenkivel a törzshelyen akarok megbeszélni, ez tökéletesen bevált 10+ éve. :) Egy topik mind felett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #241 2016.03.20. 17:40

Zóanagyvarázsló írta:Greyfox fertője nem ezt mutatja :( És még mindig sok ubista is rejtőzködik közöttünk.

Persze a sok minőségi szűrés után már nehezebb boldogulni, ez a hátránya, ha egy elitcsapatnak a tagja az ember :(
Pedig kikúrtmód egyszerű ez: ha eltévedtél, helyismeret nélkül bolyongsz a dzsungelben, rendszer és szabályok nélkül sodródsz, kell valami kapaszkodó. Na akkor előkapod a bf4-et. :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #242 2016.03.20. 18:34

Új funkciók:
-A linkek kéken jelennek meg és új ablakban nyílnak minden esetben. (külső oldalak)
-visszaszámláló (opcionális)

Javítás, egyebek:
-Twitch bbcode eltávolításra került, video bbcode azt is értelmezi.
-Mobil nézetben a videók nem foglalnak el nagyobb szélességet mint maga a fórum. Kis kijelzőn bélyegméret lehet, de legalább nem cseszi szét a nézetet.
-Gfycat - szintén javítva a szélesség mobil nézetben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #243 2016.03.20. 18:41

TasManXT írta:Új funkciók:
Javítás, egyebek:

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #244 2016.03.20. 18:50

Letudtam a witcher 2-t, szó szerint! :szomoru1:

Division milyen? Azt hallom unalmasba fordul egy idő után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #245 2016.03.20. 18:53

Greyfox írta:Division milyen? Azt hallom unalmasba fordul egy idő után.
Józsi elmeséli neked!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #246 2016.03.20. 18:58

Köszi, már az intró meggyőzött! :rolleyes: Akkor pillars of eternity.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #247 2016.03.20. 18:58

Greyfox írta:Letudtam a witcher 2-t, szó szerint! :szomoru1:

Division milyen? Azt hallom unalmasba fordul egy idő után.
Én az első latyak 4k screenshot óta unom. Tényleg a legborzalmasabb időjárási körülményeket tudták lemodellezni és a való életben sem szeretem látni, nem hogy egy játékban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #248 2016.03.20. 18:59

Greyfox írta:Letudtam a witcher 2-t, szó szerint! :szomoru1:

Division milyen? Azt hallom unalmasba fordul egy idő után.
Egy idő után biztos, lévén pvp az gyakorlatilag nincs benne. Lassan 50 óránál járok, eddig nagyon rendben vagyunk, de látom, hogy ki fog belőle fogyni a szufla. Hogy mi jön dlc-ben, azt majd meglátjuk.


/ill. szerintem vissza fogják tenni bele a pvp-t avval, hogy a rogue-ok penaltyját visszábbveszik. A legegyszerűbb, legkönnyebb út lenne, ráadásul bétában is így volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.03.20. 19:02-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #249 2016.03.20. 19:02

Moby írta:Hogy mi jön dlc-ben, azt majd meglátjuk.
Bézs sapka, padlizsánlila bojttal!
Avatar
Moby

Hozzászólás #250 2016.03.20. 19:04

DanielT írta:Bézs sapka, padlizsánlila bojttal!
Mármint azokon felül...^.^
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #251 2016.03.20. 19:13

Minőségi cucc:

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #252 2016.03.20. 19:17

Greyfox írta:Letudtam a witcher 2-t, szó szerint! :szomoru1:
Letho fight milyen volt? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #253 2016.03.20. 19:19

TasManXT írta:Minőségi cucc:

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz

Nem, ez nem a játék hibája, legalábbis ortodox értelemben. Ez nem pályahiba, hanem hardver hiba, amiből rengeteget gyárt a gép. Egyelőre senki nem tudja az okát, de atomstabilnak hitt gépek óránként többször fagynak, és hibáznak alatta. Az enyém szerencsére nagyon-nagyon keveset, de volt nálam is kilépés. De ennyi, és csak egyszer, de körülöttem mindenki félkóránként kék és piroshalált hal, illetve nem egy gép egyszerűen kikapcsol a gecibe. Emellett, amikor éppen fut, akkor is különböző hibákat generál. Valami kibaszott hibára nagyon beletenyereltek az ubisok, egyelőre rendkívül kíváncsian várom mikor lesz hajlandó nyilatkozni valaki valami érdemlegeset.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #254 2016.03.20. 19:21

Könnyű. Szó szerint. :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #255 2016.03.20. 19:25

Greyfox: Utólagos engedelmeddel transzparens PNG-vé alakítottam az avatarod, hogy jól nézzen ki akkor is, amikor szürke csíkra esik a kommented. Tanulom a GIMP rejtelmeit és jó volt mini projektnek. :zavart1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #256 2016.03.20. 19:32

benőmenő írta:Letho fight milyen volt? :idiota:
Az miért emlékezetes ennyire? Semmi gondom nem volt vele, akkora már halálosztó gearem volt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #257 2016.03.20. 19:36

DanielT írta:Greyfox: Utólagos engedelmeddel transzparens PNG-vé alakítottam az avatarod, hogy jól nézzen ki akkor is, amikor szürke csíkra esik a kommented. Tanulom a GIMP rejtelmeit és jó volt mini projektnek. :zavart1:

Köfi! Bár ezt a szürke csíkra esést nem értem :)

Már értem!
Avatar
Moby

Hozzászólás #258 2016.03.20. 19:37

Greyfox írta:Köfi! Bár ezt a szürke csíkra esést nem értem :)
A páros posztok szürkék, a páratlanok fehérek.
Azonnal cserélj monitort!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #259 2016.03.20. 19:55

Boldog Szülinapot Guardian Hero!

Megkerestem neked a legszebb tortát:
:ravasz1:
cake0062.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #260 2016.03.20. 19:58

DanielT írta:Boldog Szülinapot Guardian Hero!
A legnagyobb gáz, hogy ezt maximum az sg-ről tudod! :banplz:

Boldog Születésnapot Guardian Hero!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #261 2016.03.20. 19:59

Moby írta:Pedig kikúrtmód egyszerű ez: ha eltévedtél, helyismeret nélkül bolyongsz a dzsungelben, rendszer és szabályok nélkül sodródsz, kell valami kapaszkodó. Na akkor előkapod a bf4-et. :banplz:
De mit csináljak, ha éppen nincs itthon síkosító?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #262 2016.03.20. 20:00

Moby írta:Az miért emlékezetes ennyire? Semmi gondom nem volt vele, akkora már halálosztó gearem volt.
A kötelezőre gondoltam chapter 1-ben. Amit lehetett lekraftoltam, majd egy nap próbálkozás után inkább visszatöltöttem és kraftoltam még csillió dobótört, mert a snecinek is van quenje és olyan a movesetje a csodálatos hitreggel kombinálva, hogy azt vagy ledobálod, vagy kivárod míg elmúlik, mert ha megütöd az lepattan és oda a hp-d egy jelentős része. Meg úgy általában van max 2 attackja, ahol van időd bevinni 1-2 quick attackot utána gurulsz meg dobálsz, mert a másik alternatíva a game over utáni reload.
Külön gyönörű, hogy ha előre tudod, hogy jön a fight akkor is az utolsó meditációs lehetőség után annyi idő tellik el, hogy az összes poti és olaj hatása lejár. :zavart2:

És persze Boldog születésnapot Guardiannak! :integet2:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.03.20. 20:03-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #263 2016.03.20. 20:01

Moby írta:A legnagyobb gáz, hogy ezt maximum az sg-ről tudod! :banplz:
Boldog Születésnapot Guardian Hero!
Lepuktam. Sajnos csak ott tudok DarkSectorral privátban csevegni. :nezze: BTW töltsétek ki az adatlapot rendesen, itt is van kijelzés rá!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #264 2016.03.20. 20:01

DanielT írta:Boldog Szülinapot Guardian Hero!
Jaja, boldogat neki! A torta pedig még mindig jobban néz ki, mint bármelyik konzolos Halo.
Avatar
Moby

Hozzászólás #265 2016.03.20. 20:04

Zóanagyvarázsló írta:De mit csináljak, ha éppen nincs itthon síkosító?
Na ezen pl nem kell agyalnod. Pont ugyanolyan, mint amikor szárazon teszi be. Én engedtem neki ígyis-úgyis. Bátran állítom: marginális a különbség! :hehe:
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #266 2016.03.20. 20:37

Köszi srácok! :integet2: A torta csodás :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #267 2016.03.20. 20:56

Fent/meg van valakinek esetleg a Shadowrun Dragonfall? Nálam nincs hang Steam in home streamingben, esetleg ha valaki kipróbálná... Már szétszab az ideg, a Broforce is néma, pedig az korábban jó volt, de csomó más játék meg hibátlanul megy.

Ez az UFO egy új világot nyitott meg előttem, pont a körökre osztott cuccokban van meg az az aprólékos kidolgozás és izometrikus felület, amit nagyon hiányolok manapság. És akkor bónuszként a Shadowrun esetében a frankó cyberpunk környezet, az XCOM 2 is nagyon tetszik, a Wasteland 2 is poszt apokaliptikus art a jobb fajtából.

szerk: ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS mire ezt beírtam, _AZONNAL_ megoldottam... utolsó mentsvárként váltottam alapértelmezett hang eszközt a nagypécén. És megy. :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #268 2016.03.20. 21:04

basszus. mondom szólok ma Tinmannak, hogy jöjjön már át... és mit látok? steamen már nem a barátom :O

wtf???
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #269 2016.03.20. 21:05

Wasteland 2 most nekem nagyon kellemes élmény, és én is azonnal bele akarom magam vetni ebbe a világba, mármint ami a körökre osztott játékokat illeti. Az xcom annyira nem mozgat, de a cyberpunk és a posztapok mindig miden mennyiségben. Shadowrun már berántva ugye.
Aki még nem vette meg, egy napig pótolhatja a bundlet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #270 2016.03.20. 21:24

DanielT írta:Fent/meg van valakinek esetleg a Shadowrun Dragonfall? Nálam nincs hang Steam in home streamingben, esetleg ha valaki kipróbálná... Már szétszab az ideg, a Broforce is néma, pedig az korábban jó volt, de csomó más játék meg hibátlanul megy.

Ez az UFO egy új világot nyitott meg előttem, pont a körökre osztott cuccokban van meg az az aprólékos kidolgozás és izometrikus felület, amit nagyon hiányolok manapság. És akkor bónuszként a Shadowrun esetében a frankó cyberpunk környezet, az XCOM 2 is nagyon tetszik, a Wasteland 2 is poszt apokaliptikus art a jobb fajtából.

szerk: ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS mire ezt beírtam, _AZONNAL_ megoldottam... utolsó mentsvárként váltottam alapértelmezett hang eszközt a nagypécén. És megy. :wilting:
maszterrace :D
Avatar
High end PC

Hozzászólás #271 2016.03.20. 21:27

Ha már így ide kerültem, megkérdem a következőt: tavaly bebaszott hozzánk a villám, a Marantz erősítőm totálkár, és minden, ami HDMI-vel össze volt kötve vele, szétégette. Így a PS3 és az Xbox360 videó kártyáját is leégette, nem is adnak már ki képet. Azóta sem vittem el őket szervizbe, emlékszem az MS honlapján böngésztem tavaly, hogy már a nem garanciális javításokra sincsen lehetőség. Azóta nem is foglalkoztam vele, Bp.-en kinéztem pár szervizt, de nem tudom hova lenne érdemes elvinni őket. Ti melyik szervizt ajánlanátok? Köszi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #272 2016.03.20. 21:31

arty írta:basszus. mondom szólok ma Tinmannak, hogy jöjjön már át... és mit látok? steamen már nem a barátom :O

wtf???

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #273 2016.03.20. 21:37

High end PC írta:Bp.-en kinéztem pár szervizt, de nem tudom hova lenne érdemes elvinni őket. Ti melyik szervizt ajánlanátok? Köszi.
Ps3-hoz nincs ötletem, 360 esetében kérdezd meg Wadarrt, hogy mi a helyzet. Link
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #274 2016.03.20. 21:51

arty írta:basszus. mondom szólok ma Tinmannak, hogy jöjjön már át... és mit látok? steamen már nem a barátom :O

wtf???
Ezután vallomás után szerintem most vesztettél itt is pár barátot :eplus2:

Már látom a Tinman Lover plecsnidet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #275 2016.03.20. 21:59

Zóanagyvarázsló írta:Ezután vallomás után szerintem most vesztettél itt is pár barátot :eplus2:

Már látom a Tinman Lover plecsnidet.
Mindig is gyanús volt, uplay barátokat is gyűjtött egyszer! Még jó, hogy nem vagyunk a középkorban, így legalább máglyán nem kell megégetnünk!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #276 2016.03.20. 22:06

Botond írta:Mindig is gyanús volt, uplay barátokat is gyűjtött egyszer! Még jó, hogy nem vagyunk a középkorban, így legalább máglyán nem kell megégetnünk!
Még szerencse. Azért a kazánba már bedobtam pár rőzsét, kellemes meleg lesz már neki benne, mire kidobjátok előttem a fekete autóból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #277 2016.03.20. 22:16

Zóanagyvarázsló írta:Még szerencse. Azért a kazánba már bedobtam pár rőzsét, kellemes meleg lesz már neki benne, mire kidobjátok előttem a fekete autóból.
Szia arty
image.gif
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #278 2016.03.20. 22:40

DanielT írta:Ez az UFO egy új világot nyitott meg előttem, pont a körökre osztott cuccokban van meg az az aprólékos kidolgozás és izometrikus felület, amit nagyon hiányolok manapság.:
Mondjuk a Shadowrunok éppen nem arról híresek, hogy a harcrendszer annyira kemény lenne bennük, bár főleg a Dragonfall izgat engem is. Ha kitalál a Normandyről, és valami összetettet szeretnél, akkor játékmenetben a Jagged Alliance 2 tesz oda. Az újak közül pedig még megnézhetnéd az Invisible, Inc.-et, legalább valaki elmondaná itt is, hogy jó-e :buck:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #279 2016.03.20. 22:44

Két technikai jellegű javaslat még a topikhoz:

- a szerkesztésről szóló megjegyzés mehetne kisebb betűmérettel (esetleg dőlt betűvel), mert így nagyon lóbaszó, ha egy egysoros szövegben javítana az ember egy elütést;
- az URL taget még kényelmesebben lehetne használni, ha utólag is lehetne linkesíteni a már beírt szöveget kijelölés után (már az SG is tudja a legutóbbi tatarozás óta).

Persze csak ha könnyen megoldható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #280 2016.03.20. 22:49

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk a Shadowrunok éppen nem arról híresek, hogy a harcrendszer annyira kemény lenne bennük, bár főleg a Dragonfall izgat engem is. Ha kitalál a Normandyről, és valami összetettet szeretnél, akkor játékmenetben a Jagged Alliance 2 tesz oda. Az újak közül pedig még megnézhetnéd az Invisible, Inc.-et, legalább valaki elmondaná itt is, hogy jó-e :buck:
A Jagged Alliance 2 -t még az UFO előtt próbáltam, asszem 1 percig bírtam. Ez a mikromenedzselős, menütúrós csapatpesztrálás nem érdekel, nincs már rá egy nyáriszünetem... Nem összetettet akarok, ahhoz túrok elég excelt majd pl holnap is, hanem élvezeteset, egy jó környezetben.

Megnéztem most ezt az Invisible Inc.-et és minden egyes screenshotjával egyre jobban elriasztott. Nem tudom mi ez, de nekem már sok. Nem akarom átlátni, megérteni, kilogikázni, munkának tűnik.

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”