A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #23591 2017.10.11. 10:27

DanielT írta:Köszi az infót. :worship: 240 Mbitem van le, 20 fel. Viszont a hardware gyorsított előnyökről mondanék le utoljára, bármiben. Ha rágondolok is kiráz a hideg!
pedig ha az ocd-d legyőzöd, akkor azért racionálisan belátható, hogy a neted maxon ritkán pörög, s ha olyankor a kis 1 wattos mips proci maxon is megy - nabumm ;)

... és a gondoloat, hogy cserébe a tolvajokat a kémlelőnyíláson át lövöd pofán... vs. behívod a nappalidba a a retkes férget, leülteted a fehér szövetkanapédra, teával kínálod és amikor elmondja, hogy lopni jött, megpróbálod kitessékelni?!
nooooormális? vpnt "belső" windowsra?!
Avatar
arty

Hozzászólás #23592 2017.10.11. 10:27

Moby írta:Bazzeg annyira tufák az emberek, hogy az már fáj...Széjjel kellett túrnom a youtubeot, de megnyugtató, hogy rajtam kívül van még legalább egy ezen a bolygón, aki képes volt beállítani a kamerát magának:
Szal ahogy mondtam: bal oldalit nullára.
ez egész jól mozog itten! :O
Avatar
deep

Hozzászólás #23593 2017.10.11. 10:34

Moby írta:De ami kibaszottul vicces: szerintem az outrun volt az utolsó játék, amiben külső nézetből irányítottam autót :D
Minden autós címet külső kamerából játszok, mert a kocsi mozgása, modellje és a különböző autók adják a változatosság nagy részét. Ha csak az utat látom kb. mintha mindig ugyanazzal a kocsival mennék. HC szimhez mondjuk nem nyúlok az már nekem túl lassú.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23594 2017.10.11. 10:52

deep írta:Minden autós címet külső kamerából játszok, mert a kocsi mozgása, modellje és a különböző autók adják a változatosság nagy részét. Ha csak az utat látom kb. mintha mindig ugyanazzal a kocsival mennék. HC szimhez mondjuk nem nyúlok az már nekem túl lassú.
Az a baj, hogy viszonylag ritkán vezetek autót a mögöttem jövő tetején ülve, szal nekem ez így nem csak nem megy, de a sebességtől kezdve nagyjából semmit nem vagyok képes érzékelni így.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23595 2017.10.11. 11:02

Moby írta:Szerintem célszerűbb venni egy normálisat. Oké, nem biztos, hogy tízezerből kijön, de a múltkor dicsekedtél, hogy neked 3 euro már SEMMI! Hát. Itt a lehetőség! :fogmosas:
3 eurót mondtam, nem kettőt? :D Akkor az tényleg dicsekvés volt, talán kicsit alaptalan is. :idiota:

Jó ez így szoftveresen most, ha lenne mellette NAS például, akkor már megcsinálnám routerben, de így nem kő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23596 2017.10.11. 11:06

arty írta:pedig ha az ocd-d legyőzöd, akkor azért racionálisan belátható, hogy a neted maxon ritkán pörög, s ha olyankor a kis 1 wattos mips proci maxon is megy - nabumm ;)

... és a gondoloat, hogy cserébe a tolvajokat a kémlelőnyíláson át lövöd pofán... vs. behívod a nappalidba a a retkes férget, leülteted a fehér szövetkanapédra, teával kínálod és amikor elmondja, hogy lopni jött, megpróbálod kitessékelni?!
nooooormális? vpnt "belső" windowsra?!
Nem kitessékelni próbálom, hanem még le is szopom. Nálam még maradt valami a híres magyar vendégszeretetből! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23597 2017.10.11. 11:06

Boldog szülinapot Yaddle, tudom, hogy itt sunnyogsz! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23598 2017.10.11. 11:16

Arty: Egyébként SOKKOL, hogy egy OpenVPN alapú megoldást propagálsz amikor a Softether: "Unlike OpenVPN, which only supports its own protocol, SoftEther works with SSTP, L2TP/IPsec, SSTP and more."

"While both technologies are open source, SoftEther was created as part of academic research, instead of by a company, like OpenVPN."

Tehát a routereden futó megoldás egy mocskos cég terméke, ami csak saját magával kompatibilis. Ráadásul a konfigurációja olyan #GÁNY rémálom, amilyet én még az életben nem láttam és le is pattatam róla.

Ezzel szemben a Softether liberális egyetemista forradalmárok, mindennel kompatibilis, open source rendszere! A telefonomra se kellett semmit tenni, beépített VPN funkcióval megy.

Mi lesz a következő?!? IntelnVidia pécét építesz? :ijedt: :ijedt: :ijedt:

Spoiler
Eheh. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23599 2017.10.11. 11:27

Az isten éltessen Yaddle a születésnapod alkalmából, sikerült azon naptári napon véghezvinned a születés meghatározó pillanatát, amit a legkisebbik Moby, az én drága kisebbik fiam is választott magának ugyanezen célból, jó néhány évvel később :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23600 2017.10.11. 11:31

DanielT írta:Arty: Egyébként SOKKOL, hogy egy OpenVPN alapú megoldást propagálsz amikor a Softether: "Unlike OpenVPN, which only supports its own protocol, SoftEther works with SSTP, L2TP/IPsec, SSTP and more."

"While both technologies are open source, SoftEther was created as part of academic research, instead of by a company, like OpenVPN."

Tehát a routereden futó megoldás egy mocskos cég terméke, ami csak saját magával kompatibilis. Ráadásul a konfigurációja olyan #GÁNY rémálom, amilyet én még az életben nem láttam és le is pattatam róla.

Ezzel szemben a Softether liberális egyetemista forradalmárok, mindennel kompatibilis, open source rendszere! A telefonomra se kellett semmit tenni, beépített VPN funkcióval megy.

Mi lesz a következő?!? IntelnVidia pécét építesz? :ijedt: :ijedt: :ijedt:

Spoiler
Eheh. :mf2:
Ja, tök fasza. Mondjuk az ánuszom vpnjébe simán becsatizik a windows is bármilyen protokolon, de nem kétlem, hogy egy ilyen terminálból nyüzgethető, semmivel nem kompatibilis POKOL sokkal jobb megoldás lehet :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #23601 2017.10.11. 11:57

Moby írta:Az a baj, hogy viszonylag ritkán vezetek autót a mögöttem jövő tetején ülve, szal nekem ez így nem csak nem megy, de a sebességtől kezdve nagyjából semmit nem vagyok képes érzékelni így.
Nyilván. Viszont az autós JÁTÉK az nem autóvezetés a mindennapokban. Plusz ha van rendes sebesség a játékban, előnyösebb magasabról nézni a dolgokat hogy hamarabb észleld a dolgokat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23602 2017.10.11. 12:15

deep írta:Nyilván. Viszont az autós JÁTÉK az nem autóvezetés a mindennapokban. Plusz ha van rendes sebesség a játékban, előnyösebb magasabról nézni a dolgokat hogy hamarabb észleld a dolgokat.
mondjuk aki real driving simulatornak hirdeti magat (asszem a gt6 volt) a belsonel mas nezetet nem is hagynek ;)
Igenyes belso kell, 360 fokos korbenezesi lehetoseggel, kocsin meg lehet csodalkozni a replayben ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23603 2017.10.11. 12:17

HBD Yaddle-nek és Moby drága kisebbik fiának! :pias:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23604 2017.10.11. 12:22

Moby írta:Az isten éltessen Yaddle a születésnapod alkalmából, sikerült azon naptári napon véghezvinned a születés meghatározó pillanatát, amit a legkisebbik Moby, az én drága kisebbik fiam is választott magának ugyanezen célból, jó néhány évvel később :D
Na, akkor kisMobynak is boldog szülinapot! :) Leáldra neveled remélem! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23605 2017.10.11. 12:29

DanielT írta:Leáldra neveled remélem! :nezze:
az a kerdes vett e neki nintendot ? :nyes:
Boldogot am ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #23606 2017.10.11. 12:29

Moby írta:Ja, tök fasza. Mondjuk az ánuszom vpnjébe simán becsatizik a windows is bármilyen protokolon, de nem kétlem, hogy egy ilyen terminálból nyüzgethető, semmivel nem kompatibilis POKOL sokkal jobb megoldás lehet :banplz:
semmivel nem kompatibilis.... ühüm :)
remélem amugy valami beépített pptpt hasznátok és moslékkátörik mindenetek :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23607 2017.10.11. 12:29

Moby írta:Ja, tök fasza. Mondjuk az ánuszom vpnjébe simán becsatizik a windows is bármilyen protokolon, de nem kétlem, hogy egy ilyen terminálból nyüzgethető, semmivel nem kompatibilis POKOL sokkal jobb megoldás lehet :banplz:
Ne ficcelj. Ennek a Softethernek csodás GUI-ja van, intuitívabb, mint a PSN... bár ezzel nem mondtam sokat.

Tegnap ott szoptam be vele, hogy egy VPN-t hoztam létre, egy hálókártyám van. Azt hittem, hogy ez így neki elég egyértelmű, hogy mi a feladat. De nem. Be kellett jelölni, hogy a lehetséges 1-ből az 1-et használja. :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23608 2017.10.11. 12:41

KisMoby köszöni mindenkinek, ma lett kettő éves, ő még nem nintendozik (az a nagyobbik), nem leáldozik, de szerintem később mindkettőt alkalmazza majd :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23609 2017.10.11. 12:42

arty írta:semmivel nem kompatibilis.... ühüm :)
remélem amugy valami beépített pptpt hasznátok és moslékkátörik mindenetek :P
Kellően izgulok is, hogy valami kibaszott orosz hekker lenyúlja a gitárhíró mentésem! :email:
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #23610 2017.10.11. 12:54

DanielT írta:Boldog szülinapot Yaddle, tudom, hogy itt sunnyogsz! :D


Köszönöm mindenkinek! Nem sunnyogok, csak én a CoV-on, Guru-n, PC-X-en és hasonlókon nőttem fel, amit csak olvasni lehetett, sosem írtam a "hőseimnek" levelet, de ettem minden szavukat - és ezt a hagyományt örökítettem át a Leáldozott-ba is. :worship:
Szülinapomra megleptem magam egy Starcraft 2. Protoss kampánnyal, azt fogom játszani, szigorúan csak single-ben, mert multiban hamar elkenik a számat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23611 2017.10.11. 13:07

Yaddle55 írta:Köszönöm mindenkinek! Nem sunnyogok, csak én a CoV-on, Guru-n, PC-X-en és hasonlókon nőttem fel, amit csak olvasni lehetett, sosem írtam a "hőseimnek" levelet, de ettem minden szavukat - és ezt a hagyományt örökítettem át a Leáldozott-ba is. :worship:
Szülinapomra megleptem magam egy Starcraft 2. Protoss kampánnyal, azt fogom játszani, szigorúan csak single-ben, mert multiban hamar elkenik a számat.
Isten éltessen!
Úgyszintén Kismobyt is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23612 2017.10.11. 13:09

Moby írta:Ja, tök fasza. Mondjuk az ánuszom vpnjébe simán becsatizik a windows is bármilyen protokolon, de nem kétlem, hogy egy ilyen terminálból nyüzgethető, semmivel nem kompatibilis POKOL sokkal jobb megoldás lehet :banplz:
Nem akarlak kiábrándítani, de nekem úgy tűnik, hogy indokolatlanul nagy a bizalmad az ánuszod kapacitásában és megbízhatóságában...

Mesélnél az életedből pár epizódot, amikor erre a bizalomra rászolgált? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23613 2017.10.11. 13:18

DanielT írta:Nem akarlak kiábrándítani, de nekem úgy tűnik, hogy indokolatlanul nagy a bizalmad az ánuszod kapacitásában és megbízhatóságában...

Mesélnél az életedből pár epizódot, amikor erre a bizalomra rászolgált? :banplz:
Az elmúlt két év. Amióta kiszolgálja a Digi gigás netet. Most jár le a napokban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23614 2017.10.11. 13:20

Moby írta:Az elmúlt két év. Amióta kiszolgálja a Digi gigás netet. Most jár le a napokban.
Hm... én valami börtönös sztorira számítottam... :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23615 2017.10.11. 13:22

Egyébként iszonyatosan ráéreztél, már-már gyanúsan pontosan, hogy a kettő év alatt EGYETLEN kimaradás volt, épp tegnap este! :ticking:

Hol jártál 23.00 és 00.30 között????? :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23616 2017.10.11. 13:24

DanielT írta:Hm... én valami börtönös sztorira számítottam... :miaz:
Az ánuszom kapacitásának leméréséhez nem kell igénybe vegyek külső segítséget. Megy az nekem egyedül is! :banplz:


/amúgy meg pénteken Evil Within2. Szerintem meg leszek mérve alulról, felülről, belülről, mindenhonnan. Megint :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23617 2017.10.11. 14:31

Kellett emlegetnem....tessék. Deepnek legyártották!!!négy!
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #23618 2017.10.11. 14:39

Yaddle55 írta:Köszönöm mindenkinek! Nem sunnyogok, csak én a CoV-on, Guru-n, PC-X-en és hasonlókon nőttem fel, amit csak olvasni lehetett, sosem írtam a "hőseimnek" levelet, de ettem minden szavukat - és ezt a hagyományt örökítettem át a Leáldozott-ba is. :worship:
Szülinapomra megleptem magam egy Starcraft 2. Protoss kampánnyal, azt fogom játszani, szigorúan csak single-ben, mert multiban hamar elkenik a számat.
HBD! És Moby jr-nak is!
Avatar
arty

Hozzászólás #23619 2017.10.11. 15:12

Moby írta:Kellett emlegetnem....tessék. Deepnek legyártották!!!négy!
őrület, hogy ilyen szarságokkal "kell" eladni a gétét.... :(
és cserébe milliók bocsájtják meg, hogy a játék az meg .... olyan, amilyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23620 2017.10.11. 16:01

arty írta:őrület, hogy ilyen szarságokkal "kell" eladni a gétét.... :(
és cserébe milliók bocsájtják meg, hogy a játék az meg .... olyan, amilyen.
Egyébként igen. A helikopterpilóta is modellezhetne autóbelsőt a bohóckodás helyett. Kurva Soros! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23621 2017.10.11. 16:01

Az idézett videókból vegyétek már ki a videó tag-eket, mert feleslegesen foglalja a helyet, nekem meg korlátozottan szórakoztató folyamatosan szerkesztgetni.

Köszmőke!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23622 2017.10.11. 16:09

Hogy a gránátba kell az XCOM Enemy Unknow -ba megállítani az országok kilépését? Lövöm a műholdakat, mint az idegbeteg, de csak pánikolnak meg pánikolnak, ...akkora UFO -k gyünnek, mint a faszom, ki se dobom rájuk a vadászokat mer' lelövik őket,...az új UFO vadászgépet most fejlesztem, de őrület ami folyik. Klasszik szint. 98% -os shotok mennek mellé...[sír]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23623 2017.10.11. 16:28

DanielT írta:Az idézett videókból vegyétek már ki a videó tag-eket, mert feleslegesen foglalja a helyet, nekem meg korlátozottan szórakoztató folyamatosan szerkesztgetni.

Köszmőke!
na ennyit a vendéglátásról...a szaxi mégbelefér, de a foltokat mér takarítsa maga után a vendég :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23624 2017.10.11. 16:38

Moby írta:na ennyit a vendéglátásról...a szaxi mégbelefér, de a foltokat mér takarítsa maga után a vendég :(
Hát mindennek van hat ára. Ebből 5-öt fizetek, de ti is tegyetek bele valamit. :papakacsint:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23625 2017.10.11. 18:44

Kandurex írta:Hogy a gránátba kell az XCOM Enemy Unknow -ba megállítani az országok kilépését? Lövöm a műholdakat, mint az idegbeteg, de csak pánikolnak meg pánikolnak, ...akkora UFO -k gyünnek, mint a faszom, ki se dobom rájuk a vadászokat mer' lelövik őket,...az új UFO vadászgépet most fejlesztem, de őrület ami folyik. Klasszik szint. 98% -os shotok mennek mellé...[sír]
Én az Enemy Withinnel kibővített kampányt játszottam végig normálon, az nem volt nehéz kvázi-Iron Manben sem (kb. néhány kontrolleres mellékattintás és egy benézett pálya miatt nyúltam a véletlenül backupolt mentéshez), és a százalékos esélyek kapcsán sem éreztem csalást. Szerintem első körben inkább érdemes az ilyen játékok kiismeréséhez a töltések számát erősen korlátozva kihívást csinálni, nem unfair szívatásra "venni rá" az AI-t.

Amúgy a sima vadászok is megnyertek így minden csatát, amíg nem építettem saját csészealjat, bár volt olyan, hogy egy tizedmilliméter maradt a HP-jukból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23626 2017.10.11. 18:46

Isten éltesse Yaddle papát és a legkisebb Mobyt is!

Kívánom, hogy az előbbi 15 év múlva már az utóbbi leáldos hullámvasutazását olvashassa egy gémerpécékkel és teranetes kapcsolattal és Nagy Moby aktuális kedvenc ánuszával felszerelt jól felszerelt idősotthonból! Ha lesz napi söradag is, megyek én is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23627 2017.10.11. 19:23

Vélemény? Megérheti ez a bontott, de elvileg nem használt Xbox One S Controller? Mármint az ár nyilván jó, és elvileg mennie kéne Win 8.1-gyel is, ha a Bluetooth iránt visszafogott is a bizodalmam, végre használhatnám valamire a DS4-hez 4k-ért vásárolt adaptert. Amit megtaláltam. Amióta vettem nem volt meg, úgy elástam dühömben.

Spoiler
DarSectortól van a link, ha ez számít valamit :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #23628 2017.10.11. 19:26

Zóanagyvarázsló írta:Én az Enemy Withinnel kibővített kampányt játszottam végig normálon, az nem volt nehéz kvázi-Iron Manben sem (kb. néhány kontrolleres mellékattintás és egy benézett pálya miatt nyúltam a véletlenül backupolt mentéshez), és a százalékos esélyek kapcsán sem éreztem csalást. Szerintem első körben inkább érdemes az ilyen játékok kiismeréséhez a töltések számát erősen korlátozva kihívást csinálni, nem unfair szívatásra "venni rá" az AI-t.

Amúgy a sima vadászok is megnyertek így minden csatát, amíg nem építettem saját csészealjat, bár volt olyan, hogy egy tizedmilliméter maradt a HP-jukból.
Enemy within sokkal könnyebb a betett extra dolgok miatt, mert azok viszik le a pánikot, az alap sokkal nehezebb. Igaz én csak az alapot játszottam végig, az enemy withinben az utolsó csata még hátra van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #23629 2017.10.11. 19:30

Kandurex írta:Hogy a gránátba kell az XCOM Enemy Unknow -ba megállítani az országok kilépését? Lövöm a műholdakat, mint az idegbeteg, de csak pánikolnak meg pánikolnak, ...akkora UFO -k gyünnek, mint a faszom, ki se dobom rájuk a vadászokat mer' lelövik őket,...az új UFO vadászgépet most fejlesztem, de őrület ami folyik. Klasszik szint. 98% -os shotok mennek mellé...[sír]
Jól kell elkapni sajna a fejlesztési ütemet, a küldiket, hogy hol nő és csökken a pánik. Az alapjátékban ez inkább oroszrulett jellegű, többet számít a mázli, mint az hogy mit csinálsz, vagy sok visszatöltés, vagy ha nagyon nem megy akkor enemy within kieggel könnyített verzió. Meg küldjél rá második vadászt is, és amíg nincs messzelövő ágyú (lézer talán vagy csak a plazma?), addig rakétát neki sokat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23630 2017.10.11. 19:34

Zóanagyvarázsló írta:Vélemény? Megérheti ez a bontott, de elvileg nem használt Xbox One S Controller? Mármint az ár nyilván jó, és elvileg mennie kéne Win 8.1-gyel is, ha a Bluetooth iránt visszafogott is a bizodalmam, végre használhatnám valamire a DS4-hez 4k-ért vásárolt adaptert. Amit megtaláltam. Amióta vettem nem volt meg, úgy elástam dühömben.

Spoiler
DarSectortól van a link, ha ez számít valamit :fogmosas:

May not ship to Hungary(Item location:Babylon, New York, United States)
A teljes kérdéskört fémjelzi a szerző személye :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23631 2017.10.11. 19:38

Moby írta:May not ship to Hungary(Item location:Babylon, New York, United States)
A teljes kérdéskört fémjelzi a szerző személye :banplz:
Ja, azt én is csak most nézem, előbb egy másikat néztem, azt postázták volna, de más okból mondtam le róla.

Végül is van gamepadem elég, de olcsón szívesen próbáltam volna élményt upgrade-elni. 20+k-ért inkább kihagyom a lehetőséget.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23632 2017.10.11. 19:39

Zóanagyvarázsló írta:Ja, azt én is csak most nézem, előbb egy másikat néztem, azt postázták volna, de más okból mondtam le róla.

Végül is van gamepadem elég, de olcsón szívesen próbáltam volna élményt upgrade-elni. 20+k-ért inkább kihagyom a lehetőséget.
A múltkor Alza.hu-ról vettem 14-ért. /meg hardverapróról bontatlant 12-ért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23633 2017.10.11. 19:42

Moby írta:A múltkor Alza.hu-ról vettem 14-ért.
Majd meglátjuk, mit hoz a fekete péntek. Vagy veszek day1 egy Xbox One X-et, és én leszek a topik császára :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23634 2017.10.11. 19:46

Botond írta:Enemy within sokkal könnyebb a betett extra dolgok miatt, mert azok viszik le a pánikot, az alap sokkal nehezebb. Igaz én csak az alapot játszottam végig, az enemy withinben az utolsó csata még hátra van.
A normal ésa classic közötti különbség szerintem többet számíthat. De ha az is csak betett könnyítés, hogy nem kamu, amit kiír találati esélynek, hát még több ilyet! ;) Rühellem, amikor stratégiákban alapból csal az AI, és ha felhúzod a nehézségi szintet, csak még gennyesebben teszi ezt. Például a te ugyanolyan egységed gyengébb (lásd Total War), vagy mindig peched lesz "kockadobásnál". Elmebeteg ökörség ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23635 2017.10.11. 19:47

Zóanagyvarázsló írta:Majd meglátjuk, mit hoz a fekete péntek. Vagy veszek day1 egy Xbox One X-et, és én leszek a topik császára :banplz:
Van rendelve vagy 4 darabom. Egyet át tudok adni ha gondolod. Lesz sima, meg skürpinyő ediciós is (ha jut). :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23636 2017.10.11. 19:49

Itt ül a vinyómón az Evil Within 2, és nem megyek vele semmire. MEGÖLNÉK MINDENKIT a puszta kezemmel, akinek bármi köze van ehhez az agyrákos időpontokba kapaszkodó prehisztórikus kibaszott rencerhez :violent:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23637 2017.10.11. 19:50

Isten éltessen yaddle.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23638 2017.10.11. 19:51

Botond írta:Jól kell elkapni sajna a fejlesztési ütemet, a küldiket, hogy hol nő és csökken a pánik. Az alapjátékban ez inkább oroszrulett jellegű, többet számít a mázli, mint az hogy mit csinálsz.
Ettől féltem, hogy nem számít a taktika.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23639 2017.10.11. 19:51

Nyomd a gombot :banplz:

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23640 2017.10.11. 19:55

Moby írta:Itt ül a vinyómón az Evil Within 2, és nem megyek vele semmire. MEGÖLNÉK MINDENKIT a puszta kezemmel, akinek bármi köze van ehhez az agyrákos időpontokba kapaszkodó prehisztórikus kibaszott rencerhez :violent:
prehisztorikus? ott van a vinyodon megjelenes ELÖTT. amint üt az ora, tolhatod abban a masodpercben. nincs boltba setafika, nincs postara varas. PREHISZTORIKUS?! release date az marpedig vanik es kesz. a fancy modern feature-ök miatt nem tolodik elörebb...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23641 2017.10.11. 19:58

Kandurex írta:Nyomd a gombot :banplz:

[video]lolz[/video]
ahogy a könyv bekuszik a kepbe. LOL :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23642 2017.10.11. 19:59

SlickAdam írta:prehisztorikus? ott van a vinyodon megjelenes ELÖTT. amint üt az ora, tolhatod abban a masodpercben. nincs boltba setafika, nincs postara varas. PREHISZTORIKUS?! release date az marpedig vanik es kesz. a fancy modern feature-ök miatt nem tolodik elörebb...
Te...milyen óra üt? Minek az órája? Én ütnék. Nagyot. Itt a vinyón. Működőképes MOST. Milyen órának kell ütnie? Valami agyrákos balfasz órájának? Remélem az utolsó órái ütnek azoknak, akik még fenntartják ezeket.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23643 2017.10.11. 20:02

Moby írta:Te...milyen óra üt? Minek az órája? Én ütnék. Nagyot. Itt a vinyón. Működőképes MOST. Milyen órának kell ütnie? Valami agyrákos balfasz órájának? Remélem az utolsó órái ütnek azoknak, akik még fenntartják ezeket.
jovan, jatszani szeretned, megertem a dühödet. na de akkor mikor jelenjen meg pontosan? hogyan oldanad meg? ra kell fordulnia a földnek bászki.:D
bar lehet hogy ennel a jateknal csak azert eltoltak 1-2 hettel, hogy pentek 13. legyen. vagy lehet hogy elörebb hoztak!!! sosetudodmeg.hu :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23644 2017.10.11. 20:07

lehet ez a YT csatorna csak nekem uj, asse tudom, hogy került ma elem, de nagyon ra lehet kattanni a videoikra.:)
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23645 2017.10.11. 20:13

arty írta:őrület, hogy ilyen szarságokkal "kell" eladni a gétét.... :(
és cserébe milliók bocsájtják meg, hogy a játék az meg .... olyan, amilyen.
Hát látod... Moby is szavaz a pénztárcával, hogy mégtöbb ilyet, ami lehangolo. Annyira szeretnék már gt4 ota egy jo gtvel játszani, de má sohasenem fogok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23646 2017.10.11. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:Én az Enemy Withinnel kibővített kampányt játszottam végig normálon, az nem volt nehéz kvázi-Iron Manben sem (kb. néhány kontrolleres mellékattintás és egy benézett pálya miatt nyúltam a véletlenül backupolt mentéshez), és a százalékos esélyek kapcsán sem éreztem csalást. Szerintem első körben inkább érdemes az ilyen játékok kiismeréséhez a töltések számát erősen korlátozva kihívást csinálni, nem unfair szívatásra "venni rá" az AI-t.

Amúgy a sima vadászok is megnyertek így minden csatát, amíg nem építettem saját csészealjat, bár volt olyan, hogy egy tizedmilliméter maradt a HP-jukból.

A 2012es euban ha elmentetted pl egy 92%os loves elott es elbaszta, visszatolthetted te 100x akkor is elbaszta mindig
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23647 2017.10.11. 20:25

Micsu írta:A 2012es euban ha elmentetted pl egy 92%os loves elott es elbaszta, visszatolthetted te 100x akkor is elbaszta mindig
Mondom, hogy párszor töltöttem a játékban. Például ha kontroller félrekattintottam, és berontottam egy ajtón, mert nem azt akartam. A pontosság miatt soha. De egyébként ezt is ki lehet cselezni, a Fireaxisnél ez már korábban is úgy volt (pl. Civ IV), hogy ha képtél mást is adott támadás előtt, akkor már újrasorsolta az esélyeket.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23648 2017.10.11. 20:26

Kandurex írta:Ettől féltem, hogy nem számít a taktika.
Általában fel lehet készülni a csaló stratégiákban is erre, ha már jó vagy a játékban. Aki profi, az átmegy rajta classic+Iron Manen is. De elsőre vércasualként nem tudom, hogy miért izomkodsz, és miért az alapkampányt kezdted el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23649 2017.10.11. 20:29

Zóanagyvarázsló írta:Általában fel lehet készülni a csaló stratégiákban is erre, ha már jó vagy a játékban. Aki profi, az átmegy rajta classic+Iron Manen is. De elsőre vércasualként nem tudom, hogy miért izomkodsz, és miért az alapkampányt kezdted el.
Nem tudom mit értesz alap kampány alatt, de én meg azt kérdezem, hogy miért nyomja bárki ezt a kékfilteres fost, amikor már van helyette a csodás XCOM2. Egy úgyis bőven elég ebből a műfajból, olyan masszív az is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23650 2017.10.11. 20:33

Moby írta:Te...milyen óra üt? Minek az órája? Én ütnék. Nagyot. Itt a vinyón. Működőképes MOST. Milyen órának kell ütnie? Valami agyrákos balfasz órájának? Remélem az utolsó órái ütnek azoknak, akik még fenntartják ezeket.
És a legjobb, hogy a kiválasztottak már tegnap óta nyomják, most is mennek a streamek a PC-s verzióból... bele is néztem egybe és kicsit megijedtem. Side missionok, COD féle baszott nagy sárga rombusz mutatja, hogy merre kell menni.. MI A FASZ?! Remélem ez is open world lett.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23651 2017.10.11. 20:43

Zóanagyvarázsló írta:Általában fel lehet készülni a csaló stratégiákban is erre, ha már jó vagy a játékban. Aki profi, az átmegy rajta classic+Iron Manen is. De elsőre vércasualként nem tudom, hogy miért izomkodsz, és miért az alapkampányt kezdted el.
jah nem, megjelenéskor végigjátszottam normal szinten, ott nem voltak gondjaim, és hovatovább a harc is csak így élvezetes...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23652 2017.10.11. 20:45

DanielT írta:Nem tudom mit értesz alap kampány alatt, de én meg azt kérdezem, hogy miért nyomja bárki ezt a kékfilteres fost, amikor már van helyette a csodás XCOM2. Egy úgyis bőven elég ebből a műfajból, olyan masszív az is.
Az XCOM2 hírhedten sokkal nehezebb, és nagyon időre megy, azon a most megjelent War of the Chosen könnyített. Mellesleg még drágább is, ha valakinek ez szempont.

Szerintem frankó az Enemy Within, ha valaki olcsón akar játszani vagy belerázódni ebbe a stílusba, mert több játékkal is játszana, akkor jó az. A régiek meg pláne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23653 2017.10.11. 20:46

”Devil May Cry” 2 HD

+ technóban fejlődött
+ behozták ide is a Resident Evilből a több karakterrel való kissé eltérő végigjátszási lehetőségeket
+ a Bloody Palace is ennek az újítása, bár túlzás lenne azt mondani, hogy leköt
+ nagy jelentősége nincs, de érdekes látni a Sands of Time-féle parkouringot vele egy évből
+ szabadabb mozgáas, akár normálisabb röpködés is devil triggerben

- bazz, itt a fegyverek fejlesztése a WarCraftot idézi. hová lettek a kombók?! mi ez? mert nem DMC az ziher!
- secret missionök helyett secret levelek vannak, érdekes feladatok helyett hótegyszerű gyakással
- mielőtt végigjátssza az ember két karakterrel, addig csak a normal szint elérhető – így meg halálkomolyan könnyebb, mint az Assassin’s Creed vagy a Fable
- az első se a sztorijáért szerettem, de volt egy eltalált atmoszférája, és jól hozta japán akciójátékot, ez meg egy csapnivaló rendezésű bénázás
- és még Dante is csak mérsékelten Dante, pedig nem a Ninja Theory csinálta
- az ellenfelek, köztük a bossok is unalmasabbak, az elődben még értelme is volt a leírásoknak
- Lucia kampánya ugyan eltér itt-ott, de több helyen erőltetten ugyanaz
- a kamera, a platfrominghoz és a vizes részek is elég fájdalmasak
- idegesítő, hogy érintésre beenged minden ajtón, így túl könnyű véletlenül továbbjutni és lemaradni az összeszedhető cuccokról – eddig ez sem így volt
- ha már hack 'n' slashnek alig nevezhető, legalább a "puzzle"-ök fejlődhettek volna

Ez egy egynek szórakoztató akció-kaland, melyet a Devil May Cry inspirált. Csak hogy már annál is látszott, hogy van még az új műfajban tartalék, amit azóta sok játék bizonyított. Nem értem mi szükség volt erre a jellegtelenebb casualkodásra vizezésre. Mivel tudtam, hogy gyalázat hírében áll, nem tudtam már nagyot csalódni, de ha day1 játszom, akkor tuti megindulok benzines kannákkal a Capcom-székházhoz.

Nagyon kíváncsi vagyok a DMC3-ra és a Ninja Gaiden Sigmára, ezután műfajvisszaváltást jelentenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.10.11. 20:47-kor.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23654 2017.10.11. 20:47

DanielT írta:Nem tudom mit értesz alap kampány alatt, de én meg azt kérdezem, hogy miért nyomja bárki ezt a kékfilteres fost, amikor már van helyette a csodás XCOM2. Egy úgyis bőven elég ebből a műfajból, olyan masszív az is.
Mer' előtte végig akarom tolni classicon az elsőt + kieget, azé...és mivel korlátozottan használom a save-t, értsd: csak kilépéskor mentek, elég szarul érint, hogy már harmadjára bukom a kampányt úgy, hogy a csatákba unatkozva rágózok...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23655 2017.10.11. 20:48

Mekee írta:Hát látod... Moby is szavaz a pénztárcával, hogy mégtöbb ilyet, ami lehangolo. Annyira szeretnék már gt4 ota egy jo gtvel játszani, de má sohasenem fogok.
Annyira szeretnél egy jó gt-vel játszani, hogy ezt pl megnézted youtubeon. vagy talán azt sem. De én szavazzak a pénztárcával, közben azért elvegetálsz a polisztirolüzemhéttel, és onnan siránkozol.
Ez így nem fog menni. Ehhez ennél azért jóval többet kell letenni, és akkor lesz miről tárgyalni, meg szavazgatni. Ezek jelenleg csak szájkarate, meg üres szavak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23656 2017.10.11. 20:49

Zóanagyvarázsló írta:Mondom, hogy párszor töltöttem a játékban. Például ha kontroller félrekattintottam, és berontottam egy ajtón, mert nem azt akartam. A pontosság miatt soha. De egyébként ezt is ki lehet cselezni, a Fireaxisnél ez már korábban is úgy volt (pl. Civ IV), hogy ha képtél mást is adott támadás előtt, akkor már újrasorsolta az esélyeket.
csak azért írtam mert ettől független az enemy withinbe már lehet nem úgy van ahogy én leírtam, én 1st day toltam
Avatar
Moby

Hozzászólás #23657 2017.10.11. 20:49

DanielT írta:És a legjobb, hogy a kiválasztottak már tegnap óta nyomják, most is mennek a streamek a PC-s verzióból... bele is néztem egybe és kicsit megijedtem. Side missionok, COD féle baszott nagy sárga rombusz mutatja, hogy merre kell menni.. MI A FASZ?! Remélem ez is open world lett.
PS4-re már hazahozhattam volna tegnap. Annak gondolom már ütött az órája! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23658 2017.10.11. 20:50

DanielT írta:Nem tudom mit értesz alap kampány alatt, de én meg azt kérdezem, hogy miért nyomja bárki ezt a kékfilteres fost, amikor már van helyette a csodás XCOM2. Egy úgyis bőven elég ebből a műfajból, olyan masszív az is.
valamilyen szinten jogos, de 2012ben nem volt azért olyan rossz az egy, mostmár azért van hard west, xenonauts, meg xcom 2 is ami mindenben jobb ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23659 2017.10.11. 21:41

Micsu írta:valamilyen szinten jogos, de 2012ben nem volt azért olyan rossz az egy, mostmár azért van hard west, xenonauts, meg xcom 2 is ami mindenben jobb ;)
2012-ben nem, de most má' igen. Szerintem időpocsékolás és a kiégést veszélyezteti, elvéve az időt a minőségibb címektől.

BTW már készül a Xenonauts 2 is, GOG-on demó is tölthető belőle.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23660 2017.10.11. 21:52

DanielT írta:2012-ben nem, de most má' igen. Szerintem időpocsékolás és a kiégést veszélyezteti, elvéve az időt a minőségibb címektől.

BTW már készül a Xenonauts 2 is, GOG-on demó is tölthető belőle.

xenonauts.mp4
Én viszont ismerek olyat is, akinek az XCOM jött be jobban. Persze azon mindig lehet lamentálni, hogy az "ott és akkor" hatása miatt volt-e így. Én még a Long War moddal szeretnék végigmenni mindkettőn, csak azzal hosszú a háború :)

A Xenonauts 2-ről pedig jól lemaradtam.

Vissza: “Leáldozott.hu”