A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #23521 2017.10.10. 09:40

SlickAdam írta:en az i7 6700K-mat valami 330 euroert vettem, gondolom a 7700K is 350 körül nyitott és meg a mai napig 320 euroert megy azon a nemet oldalon ahonnan rendelek ilyesmit. nos, a 7700K-t szopato uj i5 8400-as ugyanitt most KETTÖSZÁZ euroert elörendelhetö (söt, ahogy nezem mindenhol... Cyberport, Caseking, ...). nem rossz, ha valaki most epit. bar az alaplap tema meg mindig ott van... :(
hat ja, majd a magyar oldalak szepen odaarazzak, ahova köll.:D
Azé azt megnézem mikor szopatja le ez a 7700K-t, ha meg van pöccintve. Még csak nem is olyan kegyetlenül. Jó-jó, olcsó alternatívának ezek, de ilyen én biztos nem vennék. 200 euróért se. Annyiért lehet venni 6700k-t most a piacokon, delideltet. Olcsóbb alaplappal. Ezekből meg 8700K-ra van értelme lépni. Vagy sehova.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23522 2017.10.10. 09:42

Reggel megint nyomtam a GT-t. Ami benne van, abban szerintem (nekem legalábbis biztosan) a legjobb. Az irányítás egyszerűen csodálatos, soha ilyen precízen nem tudtam még kontrollerrel vezetni és el tudom képzelni, hogy kormánnyal is zseniális. A pályák sem a halálra unt sablonok és még ha azok is lennének, legalább úgy néznek ki, hogy jól érzem magam, amikor "ott vagyok".
Avatar
Moby

Hozzászólás #23523 2017.10.10. 09:46

DanielT írta:Reggel megint nyomtam a GT-t. Ami benne van, abban szerintem (nekem legalábbis biztosan) a legjobb. Az irányítás egyszerűen csodálatos, soha ilyen precízen nem tudtam még kontrollerrel vezetni és el tudom képzelni, hogy kormánnyal is zseniális. A pályák sem a halálra unt sablonok és még ha azok is lennének, legalább úgy néznek ki, hogy jól érzem magam, amikor "ott vagyok".
Erről beszéltem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23524 2017.10.10. 09:49

Mostanában elég sokat esett szó mindkettőjük munkásságáról, még ha nem is ilyen direkt módon. Biztos nálam is ilyen korai midlife crisis van, de ma az jutott eszembe, hogy elég nyugtalanító a tény, hogy én emlékezem erre a pillanatra, és mintha tegnap lett volna, és mindkettőjükhöz legalább annyi corporate féregség kötődik, amennyi zseniális húzás, de hogy már egyikőjük sem él...(akinek nincs meg: ez volt az az event, ahol az apple bejelentette, hogy a macintoshok intelre váltanak. Ez úgy történt, hogy Paul Otellini behozott egy intel wafert beöltözve talpig laborruhában, szkafanderben).
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23525 2017.10.10. 10:01

Moby írta:Mostanában elég sokat esett szó mindkettőjük munkásságáról, még ha nem is ilyen direkt módon. Biztos nálam is ilyen korai midlife crisis van, de ma az jutott eszembe, hogy elég nyugtalanító a tény, hogy én emlékezem erre a pillanatra, és mintha tegnap lett volna, és mindkettőjükhöz legalább annyi corporate féregség kötődik, amennyi zseniális húzás, de hogy már egyikőjük sem él...(akinek nincs meg: ez volt az az event, ahol az apple bejelentette, hogy a macintoshok intelre váltanak. Ez úgy történt, hogy Paul Otellini behozott egy intel wafert beöltözve talpig laborruhában, szkafanderben).
Kép
És aztán mondta a végén Jobs, hogy "ja és az egész demó amit ma láttak, már Intel-en ment". :) Az emberek pedig MEGŐRÜLTEK ÉS TOMBOLTAK, TAPSVIHAR, JUHHÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor mondtam, hogy na, már ebben se más a homármek, nézzük mibe tudnak még kapaszkodni. Aztán kiderült, hogy nem kell semmibe, mert a userbase olyan hülye, hogy fényes nappal rabolhatják kis és erőszakolhatják meg(usb hiánya, hdmi hiánya, minden hiánya) még ahhoz is tapsolnak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23526 2017.10.10. 10:20

DanielT írta:És aztán mondta a végén Jobs, hogy "ja és az egész demó amit ma láttak, már Intel-en ment". :) Az emberek pedig MEGŐRÜLTEK ÉS TOMBOLTAK, TAPSVIHAR, JUHHÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor mondtam, hogy na, már ebben se más a homármek, nézzük mibe tudnak még kapaszkodni. Aztán kiderült, hogy nem kell semmibe, mert a userbase olyan hülye, hogy fényes nappal rabolhatják kis és erőszakolhatják meg(usb hiánya, hdmi hiánya, minden hiánya) még ahhoz is tapsolnak.
Nekem csak az maradt meg hogy SJ ilyen 3 hónapos laggal ugyanazon a charton be tudta mutatni, hogy miért gyorsabb ugyanabban az alkalmazásban a ppc az intellel szemben, majdpedig ugyanennek a reciprokát :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23527 2017.10.10. 10:51

Kiszivárgott egy videó részlet a Forza csapat új, Heavy Rain szerű játékából, ahol hasonló természetességgel modelleznek embert, mint autót/pályát.

KATT
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23528 2017.10.10. 11:37

Moby írta:Azé azt megnézem mikor szopatja le ez a 7700K-t, ha meg van pöccintve. Még csak nem is olyan kegyetlenül. Jó-jó, olcsó alternatívának ezek, de ilyen én biztos nem vennék. 200 euróért se. Annyiért lehet venni 6700k-t most a piacokon, delideltet. Olcsóbb alaplappal. Ezekből meg 8700K-ra van értelme lépni. Vagy sehova.
Erről is beszéltem i7-es árak alatt.

Mondjuk engem az is érdekel, hogy miért van értelme feljebb lépni 8700K-ra a mai játékokhoz. A +10% kell annyira? A 6 mag, 12 szál? Vagy csak a szokásos technóbuzulás?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #23529 2017.10.10. 11:41

Zóanagyvarázsló írta:Erről is beszéltem i7-es árak alatt.

Mondjuk engem az is érdekel, hogy miért van értelme feljebb lépni 8700K-ra a mai játékokhoz. A +10% kell annyira? A 6 mag, 12 szál? Vagy csak a szokásos technóbuzulás?


Azért, hogy lenyomja a 3D márka eredményemet :D Amúgy tényleg nem sok, mert nem kényszerít rá semmi, de váltás nélkül ugye casual gamer lesz belőle azt meg nem szeretné. Akkor nem oszthatná az észt felelőtlenül :D


Csak úgy emlékeztetőül:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23530 2017.10.10. 11:43

kigyi írta:Azért, hogy lenyomja a 3D márka eredményemet :D Amúgy tényleg nem sok, mert nem kényszerít rá semmi, de váltás nélkül ugye casual gamer lesz belőle azt meg nem szeretné. Akkor nem oszthatná az észt felelőtlenül :D


Csak úgy emlékeztetőül:

Kép
Meg is ijedtem, hogy jön az év vége és a pöcsméregetés, de rájöttem, hogy a DX12 hiánya engem már megint diszkvalifikál. Hál' Istennek így fel sem kell tennem a 3D Márkát. Talán inkább játszom helyette.
skinnyman

Hozzászólás #23531 2017.10.10. 11:44

DanielT írta:Lehet, hogy kicsit nagyvonalú volt a 10-es skálán a 0-át adni a Forza 7-re.

phpBB [media]
Komolyan mondom, hogy a video feleig (amig at nem valtott belso nezetre) meg voltam gyozodve rola, hogy ez egy valos felvetel, nem egy jatek. Beszaras ahogy kinez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23532 2017.10.10. 12:05

Zóanagyvarázsló írta:Vagy csak a szokásos technóbuzulás?
:nezze: Van bármi másnak értelme? A 60 fps meglenne egy skylake i5-el is, attól több meg nekem nem ke'! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23533 2017.10.10. 12:06

Zóanagyvarázsló írta:Vagy csak a szokásos technóbuzulás?
CSAK?!?!?!? Egyébként ja. Semmihez nem kell több póva jelenleg, 60 frémhez meg aztán végképp.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23534 2017.10.10. 12:08

DanielT írta:CSAK?!?!?!? Egyébként ja. Semmihez nem kell több póva jelenleg, 60 frémhez meg aztán végképp.
Engem kifejezetten irritál az is, ahogy itt egyesek becsmérlik, és lekicsinylik a faszméregetés jelentőségét is! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23535 2017.10.10. 12:19

Amúgy mi a fasz történik a microsofftal? Valami önismereti tréningje járatták a vezetőséget? Sorra ismerik be a bakikat, kapcsolgatják le a halott dolgokat. Már a kinektről is hasonlóan nyiltkoznak mint molinyó, aztán a windows moobilet is kinyírták. Mi következik vajon? A xbox? :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23536 2017.10.10. 12:21

Zóanagyvarázsló írta:Meg is ijedtem, hogy jön az év vége és a pöcsméregetés, de rájöttem, hogy a DX12 hiánya engem már megint diszkvalifikál. Hál' Istennek így fel sem kell tennem a 3D Márkát. Talán inkább játszom helyette.
de ha lehet ne ps3on mert akkor inkabb mar 3d mark ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23537 2017.10.10. 12:23

Moby írta:Engem kifejezetten irritál az is, ahogy itt egyesek becsmérlik, és lekicsinylik a faszméregetés jelentőségét is! :banplz:
igy van
1070el en inlabb kussolok, szani kategoria :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23538 2017.10.10. 12:23

Totálisan lesokkolt a hír: lesz az új ACreedben fotómód!Az első AC, amiben végre lehet majd fényképezni, a
Spoiler
HOMOKOT! :taps: :nevetes2: :idiota: :mf1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23539 2017.10.10. 12:25

Moby írta:Amúgy mi a fasz történik a microsofftal? Valami önismereti tréningje járatták a vezetőséget? Sorra ismerik be a bakikat, kapcsolgatják le a halott dolgokat. Már a kinektről is hasonlóan nyiltkoznak mint molinyó, aztán a windows moobilet is kinyírták. Mi következik vajon? A xbox? :ravasz1:
ha a bone x leszerepel akkor az lesz a next, bar a one is sikeres, papiron :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23540 2017.10.10. 12:26

Micsu írta:igy van
1070el en inlabb kussolok, szani kategoria :(
Semmi baj nincs avval. Teljesen vállalható. Hisz úgyis CSAKAJÁTÉKÉLMÉNYSZÁMÍT© :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #23541 2017.10.10. 12:27

DanielT írta:És mivel ez nem egy teljes GT rész, mindezekkel együtt dugják fel maguknak. Ha az lenne, venném hozzá a Pro-t és még a kormányt is előszedném.
azt ugyan hiába :) a ps4-el a májkroszofti útra lépett a szotyi is, csak "péesnégykormányok" mennek a géppel
Avatar
arty

Hozzászólás #23542 2017.10.10. 12:28

Micsu írta:Anno nagyon sokan emlegettek ezt a jogsit, nem ez volt jobb resze a szerianak?
menj 50 métert és fékezz le a vonalnál?
vegyél be 3 kanyart 17.456 s alatt? előzz meg 14 autót 3 kör alatt?
akinek ez jelenti a csúcsot, azt egyrészt sajnálom, másrészt veheti a gts-t :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23543 2017.10.10. 12:29

Moby írta:Semmi baj nincs avval. Teljesen vállalható. Hisz úgyis CSAKAJÁTÉKÉLMÉNYSZÁMÍT© :banplz:
civilizationra meg csgora elmegy meg :P
Avatar
arty

Hozzászólás #23544 2017.10.10. 12:32

DanielT írta:Reggel megint nyomtam a GT-t. Ami benne van, abban szerintem (nekem legalábbis biztosan) a legjobb. Az irányítás egyszerűen csodálatos, soha ilyen precízen nem tudtam még kontrollerrel vezetni és el tudom képzelni, hogy kormánnyal is zseniális. A pályák sem a halálra unt sablonok és még ha azok is lennének, legalább úgy néznek ki, hogy jól érzem magam, amikor "ott vagyok".
hogy mennyire dögunalom egy betoncsík a gétében, az attól függ mennyi egyéb szimet/nemszimet nyomtál az elmult 5 évben ;) ha sokat, akkor pár pályán kívül itt is "ugyanaz" a felhozatal, mint bárhol máshol :( ezért volt jó a fantasy pályás éra, pár rendes ringel: mindenhol/mindenkinél más volt a kínálat! .... és lehetett óriáskerék ott is, ahol valójában semmi helye :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23545 2017.10.10. 12:38

arty írta:hogy mennyire dögunalom egy betoncsík a gétében, az attól függ mennyi egyéb szimet/nemszimet nyomtál az elmult 5 évben ;)
Szerintem nem csak ezen múlik :) Sőt. Ha abból indulok ki mennyire nem fogott meg a forza, ezen nem múlik semmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23546 2017.10.10. 12:39

Apropó: kipróbáltad már mondjuk a T150el?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23547 2017.10.10. 12:45

arty írta:azt ugyan hiába :) a ps4-el a májkroszofti útra lépett a szotyi is, csak "péesnégykormányok" mennek a géppel
#Sikergen. :eljen: :eljen: :eljen: Kösz az infót.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23548 2017.10.10. 12:46

Moby írta:Szerintem nem csak ezen múlik :) Sőt. Ha abból indulok ki mennyire nem fogott meg a forza, ezen nem múlik semmi.
Abszolút nem. Forza/Project Cars 2 is fent a gépen, egyetlen egy ezredmásodpercüket nem élveztem, nem éreztem jól magam velük. A GT miatt meg elkéstem ma reggel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23549 2017.10.10. 13:10

DanielT írta:Abszolút nem. Forza/Project Cars 2 is fent a gépen, egyetlen egy ezredmásodpercüket nem élveztem, nem éreztem jól magam velük. A GT miatt meg elkéstem ma reggel.
en szimes ismeroseim vezetesi elmenyben assetto corsara eskusznek
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23550 2017.10.10. 13:12

Micsu írta:en szimes ismeroseim vezetesi elmenyben assetto corsara eskusznek
Üdvözlöm, sőt, puszilom őket! ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23551 2017.10.10. 13:13

DanielT írta:Üdvözlöm, sőt, puszilom őket! ;)

:hehe: jo nekik fingjuk sincs a gtrol :D
Te toltad amugy? Bar totti meg arty is dicserte ugyh ...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23552 2017.10.10. 13:17

Micsu írta::hehe: jo nekik fingjuk sincs a gtrol :D
Te toltad amugy? Bar totti meg arty is dicserte ugyh ...
Hát próbáltam rá célozni, de ezek szerint nem elég erősen. Na akkor: Te most tényleg kinézed belőlem, hogy egy garázsszimmel foglalkozzak, akár egy ezredmásodpercig? Spoiler alert: Nem. Soha.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #23553 2017.10.10. 13:20

Micsu írta:en szimes ismeroseim vezetesi elmenyben assetto corsara eskusznek

Én mondjuk az iRacing-et azért többre tartom, de ők tudják mi fekszik a stílusukhoz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23554 2017.10.10. 13:21

Igen
5-10 eve ekkora pc es emulator ganyt se neztem ki beloled ;)

Masik meg ranezesre az assetto messze van a regi gany garazsszim projectektol ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #23555 2017.10.10. 13:22

Moby írta:Amúgy mi a fasz történik a microsofftal? Valami önismereti tréningje járatták a vezetőséget? Sorra ismerik be a bakikat, kapcsolgatják le a halott dolgokat. Már a kinektről is hasonlóan nyiltkoznak mint molinyó, aztán a windows moobilet is kinyírták. Mi következik vajon? A xbox? :ravasz1:
kinektetk vegyük le a listáról! ;) 5 tizenéves kislány + a sallang iszonyat jól elvolt vele a hétvégén... (hogy az emes megpróbálta megerőszakolni vele a vásárlóközönségét és egy totál célt tévesztett eszköz mellett próbálta a nappaliba cserkészni, az megint más dolog)
Avatar
Moby

Hozzászólás #23556 2017.10.10. 13:40

arty írta:kinektetk vegyük le a listáról! ;)
Ezt írd a redmondiaknak! Nekem nincs olyan listám, amin ez a szó szerepelne! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #23557 2017.10.10. 13:47

Moby írta:Szerintem nem csak ezen múlik :) Sőt. Ha abból indulok ki mennyire nem fogott meg a forza, ezen nem múlik semmi.
biztos nem csak ezen múlik, de pl a nürburgringet elmondhatatlanul unom... tökmindegy melyik játékban kell rajta mennem ;) mert ez a pálya még a pgr4-ben is bennevolt... már... :(

(amugy tegnap edzés után már nem volt kedvem gétézni, kösz japoó férgek, hogy hétköznap only a demo! :( )
Avatar
Moby

Hozzászólás #23558 2017.10.10. 13:52

arty írta:biztos nem csak ezen múlik, de pl a nürburgringet elmondhatatlanul unom... tökmindegy melyik játékban kell rajta mennem ;) mert ez a pálya még a pgr4-ben is bennevolt... már... :(

(amugy tegnap edzés után már nem volt kedvem gétézni, kösz japoó férgek, hogy hétköznap only a demo! :( )
Telibebaszhatják az édeskurvaanyjukat a demó időzítése miatt! Bátran!
Mindeközben...
Az nvidia már a CEMU-ra gyúr a drivereiben :D
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23559 2017.10.10. 16:07

Az új excelezős i3. :wow1:
Annyi, hogy csak gtx1080-al teszteltek, ezért pl. az average eredmények, meg még egy pár más is olyan ph!-san használhatatlanok.
Kép
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23560 2017.10.10. 16:19

DanielT írta:Abszolút nem. Forza/Project Cars 2 is fent a gépen, egyetlen egy ezredmásodpercüket nem élveztem, nem éreztem jól magam velük. A GT miatt meg elkéstem ma reggel.
Forzat kar a kategoriaba sorolni, mer annyi koze van a gts-hez, higy autok mennek korbekorbe. Ezt a gt-t inkabb pc2-hez hasonlitanam, es akkor mar igen, jonak mondhato.
Ami a gt volt regen a gyujtogetessel, autoharacsolassal az a forza ma, akarmennyire is utalod zsigerbol valami bullshit indokbol. Szép, de jatekot nem tartalmaz. Akkor most ezen gondolatmeneten vegigmenve a quantic jatekok is bejonnek mar? Mert az adott idoszakban utosen neznek ki, de jatekot nem tartalmaznak azok sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23561 2017.10.10. 19:05

Mekee írta:Forzat kar a kategoriaba sorolni, mer annyi koze van a gts-hez, higy autok mennek korbekorbe.
Én a Forzában nem láttam autókat... :idiota:

Mekee írta:Akkor most ezen gondolatmeneten vegigmenve a quantic jatekok is bejonnek mar? Mert az adott idoszakban utosen neznek ki, de jatekot nem tartalmaznak azok sem.
Már? Mi az, hogy már? Mindig bejöttek, legalábbis a Heavy és a Beyond is megvolt és tetszettek is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23562 2017.10.10. 20:14

Használ itt valaki Windows 10 VPN szervert? Tehát beépített VPN konfig+máshonnan rámenni. Nem működik ez a szar és már ölni tudnék az idegtől. Beállítom, csatlakozok és SEMMI adat nem mozog semmilyen irányba. Routeren 1723-as port forwardolva, tűzfalon engedélyezve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23563 2017.10.10. 21:23

DanielT írta:Használ itt valaki Windows 10 VPN szervert? Tehát beépített VPN konfig+máshonnan rámenni. Nem működik ez a szar és már ölni tudnék az idegtől. Beállítom, csatlakozok és SEMMI adat nem mozog semmilyen irányba. Routeren 1723-as port forwardolva, tűzfalon engedélyezve.
A routered nem tud? Én pl azt használom vpn szervernek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23564 2017.10.10. 21:24

Na, a helyzet az, hogy ez a GTS engem megvett, én meg őt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23565 2017.10.10. 21:25

Moby írta:A routered nem tud? Én pl azt használom vpn szervernek.
Nem sajnos.

Ma kb 5 órát csesztem el eddig, NULLA eredménnyel. Win 7-en ez annak idején 30 másodperc volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23566 2017.10.10. 21:45

DanielT írta:Nem sajnos.

Ma kb 5 órát csesztem el eddig, NULLA eredménnyel. Win 7-en ez annak idején 30 másodperc volt.
Milyen router ez? Portforward mellett a vpn passtrough is be van neki lökve?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23567 2017.10.10. 21:50

Moby írta:Milyen router ez? Portforward mellett a vpn passtrough is be van neki lökve?
Be. Tp-Link WDR3600, tuti nem ez a baj. A telibebaszott Windows lesz valahol.

Most felraktam ezt a Softether VPN-t, de ezzel se megy semmi.

szerk: Ésmegcsináltambazmeg. Már zártam be épp az összes programot, amikor valamit még megpróbáltam, persze totál FOS, hogy ez így volt megoldva. De megy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23568 2017.10.10. 22:05

DanielT írta:Be. Tp-Link WDR3600, tuti nem ez a baj. A telibebaszott Windows lesz valahol.

Most felraktam ezt a Softether VPN-t, de ezzel se megy semmi.

szerk: Ésmegcsináltambazmeg. Már zártam be épp az összes programot, amikor valamit még megpróbáltam, persze totál FOS, hogy ez így volt megoldva. De megy.
Na én ilyennel még küzdeni sem tudok. Home-om van :) Viszont az ánusz routerem két kattintással tökéletesen tudja. Azt ahsználom az inhome streaminghö.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23569 2017.10.10. 22:15

Moby írta:Na én ilyennel még küzdeni sem tudok. Home-om van :) Viszont az ánusz routerem két kattintással tökéletesen tudja. Azt ahsználom az inhome streaminghö.
'szt melyik az a router?
Avatar
Moby

Hozzászólás #23570 2017.10.10. 22:37

DanielT írta:'szt melyik az a router?

Ez már rég nem kapható, de szvsz bármelyik asus tudja, a szoftver szvsz ugyanaz benne. Ez pl biztosan. Ott van a leírásában.A jobbak meg méginkább tudják.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23571 2017.10.10. 22:39

Mondjuk lehet célszerűbb volna egy ilyen
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23572 2017.10.10. 23:14

Moby írta:Mondjuk lehet célszerűbb volna egy ilyen
Ezt mondjuk inkább pont ne... riszörcsöltem énis most a gigabites net miatt, és mindenhol azt írják, hogy ledobál, újraindul, 800-nál többet nem is képes vezetéken kitolni magából... Végül TP-Link archer c7 lett, villámgyors az 5Ghz-es wifije is, tudja a sávszélem, jaés ebbe is van vpn, meg ha nagyon kell a #gány, van rá ddwrt custom firmware, szinte bármit rá lehet tolni amit csak akarsz.
Avatar
deep

Hozzászólás #23573 2017.10.10. 23:17

Moby írta:Na, a helyzet az, hogy ez a GTS engem megvett, én meg őt.
Elképzelésem sincs mi tetszik benne nektek. Kontrollerrel az autók viselkedése konkrétan közröhej. A játék szép persze, de steril mint a szar. Nincs damage, a versenyek még online is borzasztó unalmasak, a külső kamera még mindig seprűnyél akárhogy allitgattam,semmi nem változott. Speed feeling is nyomorult. Inkább nyomom le még tízszer a driveclub kampányt. :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23574 2017.10.10. 23:33

Mekee írta:Ezt mondjuk inkább pont ne... riszörcsöltem énis most a gigabites net miatt, és mindenhol azt írják, hogy ledobál, újraindul, 800-nál többet nem is képes vezetéken kitolni magából... Végül TP-Link archer c7 lett, villámgyors az 5Ghz-es wifije is, tudja a sávszélem, jaés ebbe is van vpn, meg ha nagyon kell a #gány, van rá ddwrt custom firmware, szinte bármit rá lehet tolni amit csak akarsz.
Van ilyenből olyan, ami nem dobál le. Ahogy az enyém sem dobott le még soha. Ha ez pont nem olyan, akkor van még vagy 10. DDWRT-t meg mindenre fel lehet szórni, de nem nagyon érdemes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23575 2017.10.11. 06:43

Egyelőre marad a szoftveres, úgyis azt a gépet akarom elérni, amin fut a szerver. Következő lépés a DDWRT lenne, mert küzdelem nékül nem adnám ezt a TP-Linket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23576 2017.10.11. 06:45

deep írta:Elképzelésem sincs mi tetszik benne nektek. Kontrollerrel az autók viselkedése konkrétan közröhej. A játék szép persze, de steril mint a szar. Nincs damage, a versenyek még online is borzasztó unalmasak, a külső kamera még mindig seprűnyél akárhogy allitgattam,semmi nem változott. Speed feeling is nyomorult. Inkább nyomom le még tízszer a driveclub kampányt. :levele:
A külső kamera a "demóban" állíthatatlan, legalábbis nincs hatása a settingnek, szánalmas. Az onlineról nem tudok nyilatkozni, bár gondolom egy verseny ott pont olyan unalmas, mint a valóságban. A többi állításnak pedig az elenkezőjét tapasztaltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23577 2017.10.11. 06:57

DanielT írta:A külső kamera a "demóban" állíthatatlan, legalábbis nincs hatása a settingnek, szánalmas. Az onlineról nem tudok nyilatkozni, bár gondolom egy verseny ott pont olyan unalmas, mint a valóságban. A többi állításnak pedig az elenkezőjét tapasztaltam.

De igen, tökéletesre beállítottam, bár nem játszok külsőből soha. Este csinálok screenshotot.

/arra emlékszem, hogy a baloldalinak nullán kell lennie. A többimeg alapon asszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.10.11. 07:01-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23578 2017.10.11. 07:00

Moby írta:De igen, tökéletesre beállítottam, bár nem játszok külsőből soha. Este csinálok screenshotot.
Ennek a beállításnak ilyen hatása van?

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23579 2017.10.11. 07:03

DanielT írta:Ennek a beállításnak ilyen hatása van?
Nem, ez a bétában már nem jó. De ugyanilyen az enyémmel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23580 2017.10.11. 07:08

Moby írta:Nem, ez a bétában már nem jó. De ugyanilyen az enyémmel.
Milyen tiéddel? Saját GT verziót forkolt neked Jancsimuncsi? :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23581 2017.10.11. 07:14

DanielT írta:Milyen tiéddel? Saját GT verziót forkolt neked Jancsimuncsi? :ijedt:

Az én beállításommal...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23582 2017.10.11. 07:29

Moby írta:Az én beállításommal...
Van kettő csík, amin tolhatod a pöcköt, nem tudom milyen varázslattal csiholsz ki ezekből eredményt, de érdekel.

szerk: Gondltam nyomok pár kört most, hát nem sikerült. Vagy lekapcsolták már a "demót" vagy megint nem mennek a szerverek. :levele: :levele: :levele:

Moby, használtan vegyél egy példányt, ne járulj hozzá plusz eladáshoz pls.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23583 2017.10.11. 08:22

Ja meg tegnap kivittem a gépeimet a lánchídhoz, meg a szabadsághídhoz fotózni :) Mondjuk elég szar minőségű mindkettő, és tonképp csak ezért nem jöttem velük vicceskedni a leáldba :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #23584 2017.10.11. 08:26

Bazzeg annyira tufák az emberek, hogy az már fáj...Széjjel kellett túrnom a youtubeot, de megnyugtató, hogy rajtam kívül van még legalább egy ezen a bolygón, aki képes volt beállítani a kamerát magának:
phpBB [media]

Szal ahogy mondtam: bal oldalit nullára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23585 2017.10.11. 08:31

De ami kibaszottul vicces: szerintem az outrun volt az utolsó játék, amiben külső nézetből irányítottam autót :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23586 2017.10.11. 09:25

Moby írta:Bazzeg annyira tufák az emberek, hogy az már fáj...Széjjel kellett túrnom a youtubeot, de megnyugtató, hogy rajtam kívül van még legalább egy ezen a bolygón, aki képes volt beállítani a kamerát magának:
https://www.youtube.com/watch?v=vIDdWSTf5Ak
Szal ahogy mondtam: bal oldalit nullára.
Nos, lehet, hogy tényleg annyira hülye vagyok, hogy a KETTŐ csúszka összes pozícióját kipróbálva, nem tapasztaltam SEMMI hatását. Remélem a következő életben okosabb lényként születek újjá. :idiota:

Mondjuk tegnap a VPN kapcsán kicsit több setting volt... :whatever:
Avatar
arty

Hozzászólás #23587 2017.10.11. 09:38

DanielT írta:Egyelőre marad a szoftveres, úgyis azt a gépet akarom elérni, amin fut a szerver. Következő lépés a DDWRT lenne, mert küzdelem nékül nem adnám ezt a TP-Linket.
3600asom van, openwrt alapu gargoyle kell rá (barátságosabb felület, működő/beépített openvpn szerver, ami gombra exportálja a cfg fájlokat, amit szintén két katt pécén/droidon importálni az openvpn kliensbe)

DE

ezek a custom fw-k kb 200-250 mbit/s-nél többet nem bírnak natolni (hw nat vs. cpu-ból megoldott), szal ha gigás neted van, akkor felejtős, marad a gyári
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23588 2017.10.11. 09:43

arty írta:3600asom van, openwrt alapu gargoyle kell rá (barátságosabb felület, működő/beépített openvpn szerver, ami gombra exportálja a cfg fájlokat, amit szintén két katt pécén/droidon importálni az openvpn kliensbe)

DE

ezek a custom fw-k kb 200-250 mbit/s-nél többet nem bírnak natolni (hw nat vs. cpu-ból megoldott), szal ha gigás neted van, akkor felejtős, marad a gyári
Köszi az infót. :worship: 240 Mbitem van le, 20 fel. Viszont a hardware gyorsított előnyökről mondanék le utoljára, bármiben. Ha rágondolok is kiráz a hideg!
Avatar
Moby

Hozzászólás #23589 2017.10.11. 09:52

DanielT írta:Nos, lehet, hogy tényleg annyira hülye vagyok, hogy a KETTŐ csúszka összes pozícióját kipróbálva, nem tapasztaltam SEMMI hatását. Remélem a következő életben okosabb lényként születek újjá. :idiota:
Ne légy ennyire szigorú magadhoz, tartsuk még fenn annak lehetőségét, hogy jancsimuncsiék tényleg forkoltak nekem egy spéci verzát, amiből még néhányaknak jutott. Hát neked épp nem...de ez már tényleg csak szerencse kérdése :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23590 2017.10.11. 09:55

DanielT írta:Köszi az infót. :worship: 240 Mbitem van le, 20 fel. Viszont a hardware gyorsított előnyökről mondanék le utoljára, bármiben. Ha rágondolok is kiráz a hideg!
Szerintem célszerűbb venni egy normálisat. Oké, nem biztos, hogy tízezerből kijön, de a múltkor dicsekedtél, hogy neked 3 euro már SEMMI! Hát. Itt a lehetőség! :fogmosas:

Vissza: “Leáldozott.hu”