A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23451 2017.10.08. 16:37

arty írta:ezek ilyen first impressions :DDD tudom h sokszor összeszedetlen vok! a rohanás... :(
na, tiszta lappal: mit firtattál? (tényleg kicsit elveszett a fonál)
Nem várom el, hogy mindenre válaszolj, nem is ismétlem magam, csak vicces, hogy a grafikai ömlengésednél kötöttél ki minden más érv helyett. Már megint ott tartunk, hogy eljátszod, mintha téged érdekelne, te vagy a nagy játékos célközönség a fanyalgókkal szemben, akik a hajdani SW-játékokat éltetik, pedig a BF2 is van olyan jó! Ennek semmi értelme, mert úgyis neked is csak alkalmi móka lesz, kb. annyira mint az utóbbi X BF, melyek közben éppen te "bezzeg a BF2!"-ztél (ez egy másik BF2 ugye).

Ez szerintem tipikusan az a kategória, amit rajongásból meg grafbuzulásból Origin Access-szinten elszórakozunk, és kész. Bár az előzőnél az előfizetés alatt sem éreztem nagy motivációt, pedig azt hittem, meglesz. Ki is ürült a szerencsétlen játék gyorsan. Nem baj, ha nem vérhácé, de ami ilyen gyorsan hullik (egy ekkora név, SW, baszki!), az magáért beszél.

Szerintem mindketten többet akarunk, annál, ami eddig jött mostanában, illetve ami be van jelentve, tehát értelmetlen magad előtt is bevédeni. Nem írtam le a single-t, de azért kisebb csoda lenne, ha minden szempontból klasszikus születne.

Nem baj, majd ha maholnap tarol a Star Citizen, belehúz az EA/Disney is :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23452 2017.10.08. 16:37

Zóanagyvarázsló írta:Ez alapján pedig már 4 métertől kezd értelme lenni 100"-on a 4K-nak, szóval véletlenül is beletrafáltam!!!444KHDR

Kép

Amúgy ja, az biztos, hogy kijelzőméret kell hozzá. Sem Botond 4K-mániáját, sem a leáldos dánmintaőrületet, sem a konzolgyártók felbontáshajszolását nem értem teljesen, amikor az itteni vérkonzolos többség - meg én is - tévén játszik. Jó a 4K DSR-ből még kinézem, hogy AA-nak jó lehet, a hulladék Nvidia miatt én ezt nem tudok kipróbálni. Én is szeretnék még előrelépni, csak hát a CRT-hez képest tényleg sikerült visszafelé is lépnem az 1080p-vel.
Ó köszönöm, már totál kiment a fejemből ez a csart. Ezzel viszont a szavaknál is jobban el tudom mondani az említett posztomat. Ne:

mobydisplays.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23453 2017.10.08. 16:54

Moby írta:Ó köszönöm, már totál kiment a fejemből ez a csart. Ezzel viszont a szavaknál is jobban el tudom mondani az említett posztomat. Ne:

mobydisplays.jpg
Ja, a monitor nekem is ott van, de a tévék azok lila zónásak, és még hajlandó lennék emelni a képátlón távolságnövelés nélkül (kékig azért nem tervezek elmenni belátható időn belül, legfeljebb belecsípni). Mondjuk ez filmekre igaz lehet még tán, de játékoknál homályosabb tud lenni a 720p rajtuk, látványosan. Illetve az 1080i-s adások sincsenek az 1080p-sek szintjén, de ugye az már megint több mindenen múlik.

Na meg a bélyegpanára a külső tuner 576i-t küld, szóval megette szinte csak PC-vel van értelme használni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23454 2017.10.08. 17:25

Jó obskúrus játéknak számíthat itthon ez a Ninja Gaiden Sigma, ha alig pár többéves példány hirdetnek vidékről jatekaim.hu-n. Vaterán meg egyet sem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23455 2017.10.08. 18:07

Zóanagyvarázsló írta:Jó obskúrus játéknak számíthat itthon ez a Ninja Gaiden Sigma, ha alig pár többéves példány hirdetnek vidékről jatekaim.hu-n. Vaterán meg egyet sem.
Pont mint a DeS, vagy bármi kevésbé mainstream cucc, mint pl. a Nier, vagy a Splatterhouse sincsen. Bezzeg Ácét écet, meg a többi inferior hibásterméket úton-útfélen hajigáljnák ki a volt tulajok tucatját 2 ezeré'.
Persze a leáldban mindig csak kiégett nongémerek károgását lehet(ett) hallani. :shakehead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23456 2017.10.08. 18:32

arty írta:cahse far + camera motion effects off? szvsz azzal semmi gond. alapból a durván bemozgón van, de még a normáli is tud zavaró lenni (most próbáltam)
Kipróbáltam, fos mindenhogy. És az meg végképp, hogy verseny közben semmilyen beállítást nem lehet eszközölni, se HUD, se grafika. BÖE.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23457 2017.10.08. 18:34

Zóanagyvarázsló írta:Nem várom el, hogy mindenre válaszolj, nem is ismétlem magam, csak vicces, hogy a grafikai ömlengésednél kötöttél ki minden más érv helyett.
Pedig fakezűdice és fosbájt. :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23458 2017.10.08. 18:34

benőmenő írta:Pont mint a DeS, vagy bármi kevésbé mainstream cucc, mint pl. a Nier, vagy a Splatterhouse sincsen. Bezzeg Ácét écet, meg a többi inferior hibásterméket úton-útfélen hajigáljnák ki a volt tulajok tucatját 2 ezeré'.
Persze a leáldban mindig csak kiégett nongémerek károgását lehet(ett) hallani. :shakehead:
Szerencsére eBayről kijött 3k alatt, már csak meg kell érkeznie. A Niert jó, hogy mondod, arra még rá akartam nézni, lassan már úgyis "végigjátszom" a PS3-at. Na jó, azért mindig akad még valami. Szerintem több, mint sikergenes PS4-re nulláról.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23459 2017.10.08. 21:06

DanielT írta:Kipróbáltam, fos mindenhogy. És az meg végképp, hogy verseny közben semmilyen beállítást nem lehet eszközölni, se HUD, se grafika. BÖE.
ÉS mivel játszottál? Mert lehet állítani csomó mindent, hudot meg főleg...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23460 2017.10.08. 21:15

Mekee írta:ÉS mivel játszottál? Mert lehet állítani csomó mindent, hudot meg főleg...
A demóban semmit, csak az assistokat lehet a pause képernyőn.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23461 2017.10.09. 07:17

LEL.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23462 2017.10.09. 07:27

Lehet, hogy kicsit nagyvonalú volt a 10-es skálán a 0-át adni a Forza 7-re.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23463 2017.10.09. 10:06

DanielT írta:Lehet, hogy kicsit nagyvonalú volt a 10-es skálán a 0-át adni a Forza 7-re.
GT palyafutasom alatt tán 5 darab replay-t neztem vissza, szoval tenyleg hagyd ezt a replay / fotomod bullshit-et, mert ez tenyleg az a kategoria, hogy ménem autos magazinbol raksz be kepet inkabb... :D
majd tolj ingame is plz. de elötte vegyé PRÖ-t, nehogy az legyen, hogy a regi fos miatt nem jön ki a valos kepesseg.:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23464 2017.10.09. 11:12

SlickAdam írta:GT palyafutasom alatt tán 5 darab replay-t neztem vissza, szoval tenyleg hagyd ezt a replay / fotomod bullshit-et, mert ez tenyleg az a kategoria, hogy ménem autos magazinbol raksz be kepet inkabb... :D
majd tolj ingame is plz. de elötte vegyé PRÖ-t, nehogy az legyen, hogy a regi fos miatt nem jön ki a valos kepesseg.:D
Ennél fotórealisztikusabb játék nem létezik jelenleg a bolygón, szóval ebben a kontextusában is érdekes. És ezt legjobban a replay és fotómód mutatja meg, nem a pokolian unalmas fix nézetek verseny közben, fosgenre frémelve.

Mondjuk valahol mintha olvastam volna, hogy a PRÓ-t kiismerve a replay is 60 fps.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23465 2017.10.09. 11:25

Na. MOST, hogy már van más is, mint replay, tudok azt is postolni.

Kép

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23466 2017.10.09. 11:27

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23467 2017.10.09. 11:32

DanielT írta:[video]sportlebeny[/video]
meg mindig az a tetves kerekcsikorgas a legkisebb kormanyzasra is... :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23468 2017.10.09. 11:35

SlickAdam írta:meg mindig az a tetves kerekcsikorgas a legkisebb kormanyzasra is... :falbav:
Így vakok is tudnak vele játszani! :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23469 2017.10.09. 11:36

DanielT írta:Na. MOST, hogy már van más is, mint replay, tudok azt is postolni.
köszi :worship:
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #23470 2017.10.09. 12:45

DanielT írta:Na. MOST, hogy már van más is, mint replay, tudok azt is postolni.

Kép

Kép
gtlogó=bullshot :P
rendes share gombal készült képet, hamár....

DanielT írta:Kipróbáltam, fos mindenhogy. És az meg végképp, hogy verseny közben semmilyen beállítást nem lehet eszközölni, se HUD, se grafika. BÖE.
demot fel nem rakom, h bugos-e a kamera abban vagy csak te bénázol-e :P
a teljes, végleges fm7 hátsókamera tesztemet gond nélkül vitte át a gém, problémát nem észleltem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23471 2017.10.09. 12:51

arty írta:gtlogó=bullshot :P
rendes share gombal készült képet, hamár....

demot fel nem rakom, h bugos-e a kamera abban vagy csak te bénázol-e :P
a teljes, végleges fm7 hátsókamera tesztemet gond nélkül vitte át a gém, problémát nem észleltem
Na jól van már, hogy szakadna rátok az ég, hát semmi se jó? :boxer: Akkor maradunk annál, hogy én teszem be azokat a dolgokat, amik valamiért arra érdemesnek/érdekesnek tartok.
Avatar
arty

Hozzászólás #23472 2017.10.09. 13:03

DanielT írta:Na jól van már, hogy szakadna rátok az ég, hát semmi se jó? :boxer: Akkor maradunk annál, hogy én teszem be azokat a dolgokat, amik valamiért arra érdemesnek/érdekesnek tartok.
amugy, IGEN, share gomb screenshotot ment, de azt CSAK usb pendrivera tudod lementeni, hogy elhozd a gépről és idelinkelni.... psn web nincs rá! (faszbukos konvertált mocskot hagyjuk!) 2017 sonyyyy!!!!!

amugy az alsó képet nagyon megnézném riöl ingame, mert így itt elképesztően nyálcsorgatós! :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23473 2017.10.09. 13:18

DanielT írta:Na jól van már, hogy szakadna rátok az ég, hát semmi se jó?
töled tanultuk IgasságosságBajnoka! :crazya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23474 2017.10.09. 13:20

arty írta:amugy, IGEN, share gomb screenshotot ment, de azt CSAK usb pendrivera tudod lementeni, hogy elhozd a gépről és idelinkelni.... psn web nincs rá! (faszbukos konvertált mocskot hagyjuk!) 2017 sonyyyy!!!!!

amugy az alsó képet nagyon megnézném riöl ingame, mert így itt elképesztően nyálcsorgatós! :)
Jó, hát én ezeket a GÁNYolásokat szerencsére nem vágom.

Vicces, hogy az alsó képre csorog a nyálad, mert messze az eddig legkevésbé fotoríl cucc, amit betettem, direkt azért válogattam ide. :D Neked tényleg máshogy van bedrótozva az agyad. :fogmosas:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23475 2017.10.09. 13:24

DanielT írta:Jó, hát én ezeket a GÁNYolásokat szerencsére nem vágom.
pedig tenyleg sajat kepet varnek el töled. söt, KÉREM, mivel nekem nincs PS4 és erdekel a cucc, viccezés ide vagy amoda. sharing-el elmented a tömöritetlen (ha jol emlekszek be kell allitani) kepet, ugrasz 10-20 evet vissza az idöben, usb stick, copy, ... ta-daaah!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23476 2017.10.09. 14:55

SlickAdam írta:pedig tenyleg sajat kepet varnek el töled. söt, KÉREM, mivel nekem nincs PS4 és erdekel a cucc, viccezés ide vagy amoda. sharing-el elmented a tömöritetlen (ha jol emlekszek be kell allitani) kepet, ugrasz 10-20 evet vissza az idöben, usb stick, copy, ... ta-daaah!
Ezt meghagyom Artynak, ő majd berakja a nem elfogult képeket. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #23477 2017.10.09. 15:08

DanielT írta:Ezt meghagyom Artynak, ő majd berakja a nem elfogult képeket. :)
Na majd este tolok fel párat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23478 2017.10.09. 15:19

elkerülte a figyelmem de tuti veszem

phpBB [media]


a bards tale meg továbbra is alapmű lehet

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23479 2017.10.09. 15:39

"Just received my brand new 4K HDR tv and man, words can't describe how pretty it looks."

Ennyike. Remélem aranyozott a HDMI csatlakozója is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23480 2017.10.09. 15:46

DanielT írta:"Just received my brand new 4K HDR tv and man, words can't describe how pretty it looks."

Ennyike. Remélem aranyozott a HDMI csatlakozója is.
na majd ha be is kapcsolja! :wow1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23481 2017.10.09. 16:11

Na, kipróbáltam ezt a GT Sportot.
Alig bírtam abbahagyni. Ha van még körbekörbe autósjáték amit hajlandó leszek megpiszkálni, ez lesz az. Biztos lőhetőek fos részletekről fotók, meg köpködtem én is, de az összkép, a vezetési élmény, úgy kompletten az egész ottvan. Nagyonszép.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23482 2017.10.09. 16:21

Moby írta:Na, kipróbáltam ezt a GT Sportot.
Alig bírtam abbahagyni. Ha van még körbekörbe autósjáték amit hajlandó leszek megpiszkálni, ez lesz az. Biztos lőhetőek fos részletekről fotók, meg köpködtem én is, de az összkép, a vezetési élmény, úgy kompletten az egész ottvan. Nagyonszép.
Majd a GT7, ebből elég lesz a 3 nap amit engednek. Így legalább nem tűnik majd fel NAGYON, hogy micsoda egy szánalmas csoffadék, bármelyik elődjéhez viszonyítva. Vagy lényegében BÁRMIHEZ képest, ami az elmúlt 20 évben elvárható volt egy autós cucctól.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23483 2017.10.09. 17:33

Itt már amúgy van Quali, vagy mindenki egymás mellől indul a 9 AI mögött? :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23484 2017.10.09. 18:01

benőmenő írta:Itt már amúgy van Quali, vagy mindenki egymás mellől indul a 9 AI mögött? :banplz:
GT? eddig is volt kvali. vagy..? :fejvakaras: valami remlik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23485 2017.10.09. 18:27

Csak betettem a lemezt és já... janem.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23486 2017.10.09. 18:42

Na, már nyomom!

Spoiler
LOL, elhitted? "A szerverek karbantartás alatt." Tehát semmit nem lehet offline csinálni, se fotómód, se arcade, se karrier, semmi. Mondjuk ez a GT4 esetében is így volt. Janem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23487 2017.10.09. 18:47

SlickAdam írta:GT? eddig is volt kvali. vagy..? :fejvakaras: valami remlik.
Nem tudom, a csumpi national ligákat csináltam eddig a 6-ban, meg a Goodwood eventeket. A 4-ben meg még a jogsiknál járok így 9 év után is, de quali az még nem volt sehol, csak az előzz meg 9 mozgó akadályt 2-3 kör alatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23488 2017.10.09. 19:05

DanielT írta:Majd a GT7, ebből elég lesz a 3 nap amit engednek. Így legalább nem tűnik majd fel NAGYON, hogy micsoda egy szánalmas csoffadék, bármelyik elődjéhez viszonyítva. Vagy lényegében BÁRMIHEZ képest, ami az elmúlt 20 évben elvárható volt egy autós cucctól.

Bérmelyik elődjéhez? A bétában eddig nem láttam prevgen újrahasznosított aztókat, se elsötétített műszerfalat. Illetve nem hallottam kurvaciki műanyag hangokat sem. Ezek pl tényleg kimaradtak az előző két részhez képest, de valami nehezen megmagyarázható okból nekem nem is hiányoznak :)
Más.
Vettem főleg a gyereknek egy gitár híró lájvot NÉGYEZERÉR(igen, boltból). Sohasem vol ilyenem, nem bírjuk abbahagyni, annyira addiktív :D meg jó lesz darksoulsozni is :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #23489 2017.10.09. 19:24

Hm.... ezek a gaming alatti eredmények azért elgondolkodtatóak...
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23490 2017.10.09. 19:32

Moby írta:Vettem főleg a gyereknek egy gitár híró lájvot NÉGYEZERÉR(igen, boltból). Sohasem vol ilyenem, nem bírjuk abbahagyni, annyira addiktív :D meg jó lesz darksoulsozni is :D
Néha én is előveszem a warezt pc-n billentyűvel ökörködni és olyankor fülig ér a szám és megfogadom, hogy veszek gitárt.
Csak nem kellett volna az activisiönnek kivéreztetnie a műfajt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23491 2017.10.09. 19:54

eje75 írta:Hm.... ezek a gaming alatti eredmények azért elgondolkodtatóak...
phpBB [media]
fing, bár 4kban biztos jóval többet hoz
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23492 2017.10.09. 20:00

Moby írta:Bérmelyik elődjéhez? A bétában eddig nem láttam prevgen újrahasznosított aztókat, se elsötétített műszerfalat. Illetve nem hallottam kurvaciki műanyag hangokat sem. Ezek pl tényleg kimaradtak az előző két részhez képest, de valami nehezen megmagyarázható okból nekem nem is hiányoznak :)
Más.
Vettem főleg a gyereknek egy gitár híró lájvot NÉGYEZERÉR(igen, boltból). Sohasem vol ilyenem, nem bírjuk abbahagyni, annyira addiktív :D meg jó lesz darksoulsozni is :D
Bezony. Viszont ami kimaradt, az a komplett GT mode, az autók és a pályák, tuning... Nemsok, csak a lényeg. Ja és az offline része összvisz annyi, hogy vannak a jogsi szerű challenge-ek, meg... meg... ja semmi. Verseny az csak online, vagy arcade modban. És online sem úgy, hogy belépsz egy random szobába, és hajrá, hanem vannak előre tervezett verseny indulási idők, amiken részt vehetsz, ha épp úgy alakul, hogy ott vagy. Persze sokat elvesz az online az egészből, mert bár pályán közel nem olyan szép, de még rátesz a kisebb nagyobb lag, ami miatt viccesen rajzfilm szerűen mozgó autókat látsz magad előtt.
Igen, a megtestesült élmény... Nekem ez a teaser bőven elégvolt, hogy az életbe ne piszkáljammeg. A fotómód szép, sőt. Bár elvesz az élményből, hogy a hááttér.bmp elé lehelyezel egy autot, és ennyi. Se körbejárni, se szabadon mozogni nem lehet, mert ugye a háttér.bmp adott. Ennyi erővel pont ugyanolyan izgalmas a google képkeresőben autófotókat nézegetni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23493 2017.10.09. 20:03

Micsu írta:fing, bár 4kban biztos jóval többet hoz
Ahhoz nem CPU kell, csak egy-két nagyon extrém esetnél, mondjuk ha 20 éves engine-t használnak :)

Az itteni hype-ot nem értettem eddig se. Moby is megmondta, hogy a több mag és szál kihasználása nem triviális, aztán mégis itt pörög a 8700K-n. Az lesz inkánn érdekes, hoyg az i7 alatti mezőny mit hoz. Csak hát ha felmennek i7-árba, akkor megint ott vagyunk, ahol a part szakad.

Mindegy nőnek a Cinebench-eredmények, és lassacskán talán többszálúbbak lesznek kicsit a játékok. Emellé meg bejött a szokásos - ha nem is boost, de - fröccs. Várom a magyar árak normalizálódását, addigra majd látszik, hogy mit kell venni, és lehet tervezni a következő VGA-t is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23494 2017.10.09. 20:04

Moby írta:Bérmelyik elődjéhez? A bétában eddig nem láttam prevgen újrahasznosított aztókat, se elsötétített műszerfalat. Illetve nem hallottam kurvaciki műanyag hangokat sem. Ezek pl tényleg kimaradtak az előző két részhez képest, de valami nehezen megmagyarázható okból nekem nem is hiányoznak :)
Az ütközések milyenek? Vagy már a GT6-ban sem szappantartók koccantak?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23495 2017.10.09. 20:05

DanielT írta:Na, ez egy frankó remake, így kell rajzfilmes pixelgrafikát hádésítani! És el is hangzik a kulcsszó: nem marionettbábu animáció van, amit mi csak flashszarnak szoktunk nevezni, hanem rendesen, minden fázis ember által van megalkotva. Eszméletlen ízléses a design!

dfsonic.mp4
Jó videó. A 2006-os Sonic portolásán meg is lepődtem :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23496 2017.10.09. 20:25

Zóanagyvarázsló írta:Az lesz inkánn érdekes, hoyg az i7 alatti mezőny mit hoz.
minap kibeszeltük mar az elsö (nem-K) i5-ös teszteket. gemingben ott van, ahol a 7700K, söt, akar meg felette is picit (pont erre voltam kivancsi, 6 valos mag vs 4 mag + HT). joak. es nem regi i7 aron.:)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23497 2017.10.09. 21:10

Zóanagyvarázsló írta:Ahhoz nem CPU kell, csak egy-két nagyon extrém esetnél, mondjuk ha 20 éves engine-t használnak :)
Az itteni hype-ot nem értettem eddig se. Moby is megmondta, hogy a több mag és szál kihasználása nem triviális, aztán mégis itt pörög a 8700K-n.
Játék engine-je válogatja. A Frostbite, a Witcher-féle Red engine de már a 2013-as Crysis 3 is profitál a 4-nél több magból.
Biztos unjátok, de ezredjére is leírom, hogy nekem a fastsyncelt bf1 multi alatt cpu limitem van a 4,2GHz-es 4690k-val.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23498 2017.10.09. 21:11

No, eddig nyomtam, miután végre elindultak a szerverek.

A grafika lenyűgöző, az irányítás fantasztikus. Isteni érzés kezelni az autókat, mindenféle nézetből, még a rendes műszerfalas belsőből is, amit többnyire utálok, bármennyire is az lenne az authentikus. Ebben jó.

Minden csodálatos, most éppen a showroom bemutató klipeket nézem, amin a kiválaszott autó felvonul mindenféle helyszíneken. DÖBBENETES ahogy kinéz. Ez a legszebb dolog, amit valaha bitbe öntve láttam. ELÁLL A LÉLEGZETEM!!!!!!!!!!!!!!

Ami nem tetszik, az a HUD beállítási lehetősége, illetve annak hiánya. Gyakorlatilag a minden OFF és a full teli szeméttel a lehetőségek, ez így fos.

És mivel ez nem egy teljes GT rész, mindezekkel együtt dugják fel maguknak. Ha az lenne, venném hozzá a Pro-t és még a kormányt is előszedném.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23499 2017.10.09. 21:20

benőmenő írta:Játék engine-je válogatja. A Frostbite, a Witcher-féle Red engine de már a 2013-as Crysis 3 is profitál a 4-nél több magból.
Biztos unjátok, de ezredjére is leírom, hogy nekem a fastsyncelt bf1 multi alatt cpu limitem van a 4,2GHz-es 4690k-val.
Nálam is CPU-limit van újabb grafbuzulósabb játékokban (mondjuk alig indítok el ilyet, és nem csak ezért), de nem a felbontás miatt, márpedig Micsu a 4K-t hozta fel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23500 2017.10.09. 21:22

SlickAdam írta:minap kibeszeltük mar az elsö (nem-K) i5-ös teszteket. gemingben ott van, ahol a 7700K, söt, akar meg felette is picit (pont erre voltam kivancsi, 6 valos mag vs 4 mag + HT). joak. es nem regi i7 aron.:)
A tényleges árakra még kíváncsi leszek, a magyar kereskedők pofátlanságában mindig lehet bízni. Meg nemcsak launch price vs launch price-ra gondoltam, bár az lenne a fair, hanem arra is, hogy a mostani i7-es teljesítmény árát nem biztos, hogy lenyomja, hanem nagyon is a közelben maradhat. Dollárban nekem is tetszene.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23501 2017.10.09. 21:36

Zóanagyvarázsló írta:Nálam is CPU-limit van újabb grafbuzulósabb játékokban (mondjuk alig indítok el ilyet, és nem csak ezért), de nem a felbontás miatt, márpedig Micsu a 4K-t hozta fel.
Ebben nincs vita, hogy a 4k az úgyis gpu limites lesz még egy darabig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23502 2017.10.09. 21:38

Moby, már tölthető a HD emu. Fantasztikus így látni a Demon's Souls-t, végtelenK-ban csodálom a Nexus-t és a Boletaria hidat. Csak a frém lenne már frankó, de az még odébb van.

szerk: Rohadjak meg, interpreter módban volt, azért volt lassú. Átraktam recompilerbe, így most jobban fut a Nexusban, mint PS3-on bármikor.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23503 2017.10.09. 22:05

DanielT írta:No, eddig nyomtam, miután végre elindultak a szerverek.

A grafika lenyűgöző, az irányítás fantasztikus. Isteni érzés kezelni az autókat, mindenféle nézetből, még a rendes műszerfalas belsőből is, amit többnyire utálok, bármennyire is az lenne az authentikus. Ebben jó.

Minden csodálatos, most éppen a showroom bemutató klipeket nézem, amin a kiválaszott autó felvonul mindenféle helyszíneken. DÖBBENETES ahogy kinéz. Ez a legszebb dolog, amit valaha bitbe öntve láttam. ELÁLL A LÉLEGZETEM!!!!!!!!!!!!!!

Ami nem tetszik, az a HUD beállítási lehetősége, illetve annak hiánya. Gyakorlatilag a minden OFF és a full teli szeméttel a lehetőségek, ez így fos.

És mivel ez nem egy teljes GT rész, mindezekkel együtt dugják fel maguknak. Ha az lenne, venném hozzá a Pro-t és még a kormányt is előszedném.
Hát sanszos, hogy a szériának annyi. Ha ebből a sok fanboy bevásárol, akkor majd ez lesz az irány, tartalom nem kell, csak a szép grafika... beleolvasgattam forumokba, ahol még védik is az idiotak, hogy hat azert nincs auto benne, mert ujra kellett nullarol kezdeni mindent, es erre volt ido... 5 ev? Vicc...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23504 2017.10.09. 22:23

Mekee írta:Hát sanszos, hogy a szériának annyi. Ha ebből a sok fanboy bevásárol, akkor majd ez lesz az irány, tartalom nem kell, csak a szép grafika... beleolvasgattam forumokba, ahol még védik is az idiotak, hogy hat azert nincs auto benne, mert ujra kellett nullarol kezdeni mindent, es erre volt ido... 5 ev? Vicc...
Szerintem nem lesz sikeres, pár hét és nagyot fog esni a használt ára, amikor sorra tapasztalják meg az emberek az átverést. 2 év múlva talán lesz egy kész játék belőle, de bármeddig is készül, nekem nem létezik alternatívája.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23505 2017.10.09. 22:24

nekem mint külsősnek ez a széria semmivel sem másabb mint a régi, azért ez nem egy forza horizon, ugyanaz a körpályás gt
egyébként miért is lett ez sport?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23506 2017.10.09. 22:29

Zóanagyvarázsló írta:Nálam is CPU-limit van újabb grafbuzulósabb játékokban (mondjuk alig indítok el ilyet, és nem csak ezért), de nem a felbontás miatt, márpedig Micsu a 4K-t hozta fel.
nah mondjuk én pár új openworld játék alatt azért megnézném 4k és 1080p között mit hoz ki
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23507 2017.10.09. 22:29

Ezt is megéltük. Újrapaztázott tuning Coffee Lake ezüst, vagy nikkel kupakkal, garantált OC órajellel.
Vicc, amit az Intel (nem) művel már évek óta a témában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23508 2017.10.09. 22:30

Micsu írta:nekem mint külsősnek ez a széria semmivel sem másabb mint a régi, azért ez nem egy forza horizon, ugyanaz a körpályás gt
egyébként miért is lett ez sport?
Végülis egész eddig csak erről volt szó... :miaz:

Azért Sport, mert nem mertek neki számot adni. Nincs kontent, nincs karrier, nincsenek pályák, nincsenek autók, legalábbis a korábbi és elvárható mennyiségben. Mindenből van egy kis ízelítő, amit 4990 ft-ért kéne adni day1.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23509 2017.10.09. 22:34

benőmenő írta:Ezt is megéltük. Újrapaztázott tuning Coffee Lake ezüst, vagy nikkel kupakkal, garantált OC órajellel.
Vicc, amit az Intel (nem) művel már évek óta a témában.
Na ez kibaszott menő! :eljen: egy Der8auer logós és esetleg a saját szent keze által pasztázott i7... :finom: :finom: :finom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23510 2017.10.09. 22:39

DanielT írta:Végülis egész eddig csak erről volt szó... :miaz:

Azért Sport, mert nem mertek neki számot adni. Nincs kontent, nincs karrier, nincsenek pályák, nincsenek autók, legalábbis a korábbi és elvárható mennyiségben. Mindenből van egy kis ízelítő, amit 4990 ft-ért kéne adni day1.
annyit tudtam hogy jogsi nem lesz ;)
de autók, pályák azért csak lesznek :) jah hogy nem 900 autó lesz, az eddig is csak "kamu" volt :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23511 2017.10.09. 22:46

Micsu írta:annyit tudtam hogy jogsi nem lesz ;)
de autók, pályák azért csak lesznek :) jah hogy nem 900 autó lesz, az eddig is csak "kamu" volt :P
Most meg a ~150 "kamu". Egyébként pont jogsi van. :) Lényegében az lett a karrier mód. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23512 2017.10.09. 22:50

Anno nagyon sokan emlegettek ezt a jogsit, nem ez volt jobb resze a szerianak?

Nembaj, fotomod faszmeresre jo lesz ez a resz is :circling:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23513 2017.10.09. 23:14

DanielT írta:Szerintem nem lesz sikeres, pár hét és nagyot fog esni a használt ára, amikor sorra tapasztalják meg az emberek az átverést. 2 év múlva talán lesz egy kész játék belőle, de bármeddig is készül, nekem nem létezik alternatívája.
Nekem szerencsére van. Forza :) Látványtól eltekintve mindenben az a játék aminek lennie kéne, ha nem hanyatlana részről részre a 4 óta a GT.

Egyébiránt azért sport, mert FIA támogatást kapott, lesznek hivatalos fia által jóváhagyott versenyek, e-sport akar lenni. Külön vicc, hogy autó viszont kb 0 van benne bármi fia versenysorozatból, és pálya is alig, konkrétan több van a forzában... :D

Plusz infó, hogy egy interjúban jamakucsi elhintette arra kérdésre, hogy ez a GT7-e vagy nem, hogy ez a sport, de lehetne 7-is, és nem egy prologue fizetősdemó, ez egy teljes értékű rész, és egyenlőre ezt tervezik folyamat fejleszteni, nem kezdenek bele semmibe. :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23514 2017.10.09. 23:15

Zóanagyvarázsló írta:Az ütközések milyenek? Vagy már a GT6-ban sem szappantartók koccantak?
jajnemtudom, nálam egész este gitár híró pörög :D Már rég kellett volna egy ilyen fost :) Négyezerért kb a legjobb gémervételem volt az idén :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #23515 2017.10.09. 23:17

DanielT írta:No, eddig nyomtam, miután végre elindultak a szerverek.

A grafika lenyűgöző, az irányítás fantasztikus. Isteni érzés kezelni az autókat, mindenféle nézetből, még a rendes műszerfalas belsőből is, amit többnyire utálok, bármennyire is az lenne az authentikus. Ebben jó.

Minden csodálatos, most éppen a showroom bemutató klipeket nézem, amin a kiválaszott autó felvonul mindenféle helyszíneken. DÖBBENETES ahogy kinéz. Ez a legszebb dolog, amit valaha bitbe öntve láttam. ELÁLL A LÉLEGZETEM!!!!!!!!!!!!!!

Ami nem tetszik, az a HUD beállítási lehetősége, illetve annak hiánya. Gyakorlatilag a minden OFF és a full teli szeméttel a lehetőségek, ez így fos.

És mivel ez nem egy teljes GT rész, mindezekkel együtt dugják fel maguknak. Ha az lenne, venném hozzá a Pro-t és még a kormányt is előszedném.
Aszondják egy csomó faszt nem lehet állítani ebben a bétában. Azt én is láttam egy videón, hogy a teljesben lehet pl állítani, hogy a kamera hogy viselkedjen. Ebben semmi ilyesmit. Mondjuk én csak belsőből nyomom, de ott is lehet majd piszkálni dolgokat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23516 2017.10.09. 23:21

Amúgy az tök jó, hogy a forzában van csomó pálya, és mégtöbb autó, meg még 4Kában tolhatnám, de kb annyira vonz a demó után, mint egy végbéltükrözés :( Ebben a GT Sportban meg semmi nincs, meg a létező legszarabb verzában látom, amit csak el lehet képzelni, de mégis inkább ezt tolnám. Az összes gyíkjűval együtt. De nem valószínű, hogy fogom is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23517 2017.10.09. 23:37

Nekem csak a nivos ps3as prologhoz volt szerencsem
az szornyu vt
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23518 2017.10.10. 08:31

Zóanagyvarázsló írta:A tényleges árakra még kíváncsi leszek, a magyar kereskedők pofátlanságában mindig lehet bízni. Meg nemcsak launch price vs launch price-ra gondoltam, bár az lenne a fair, hanem arra is, hogy a mostani i7-es teljesítmény árát nem biztos, hogy lenyomja, hanem nagyon is a közelben maradhat. Dollárban nekem is tetszene.
en az i7 6700K-mat valami 330 euroert vettem, gondolom a 7700K is 350 körül nyitott és meg a mai napig 320 euroert megy azon a nemet oldalon ahonnan rendelek ilyesmit. nos, a 7700K-t szopato uj i5 8400-as ugyanitt most KETTÖSZÁZ euroert elörendelhetö (söt, ahogy nezem mindenhol... Cyberport, Caseking, ...). nem rossz, ha valaki most epit. bar az alaplap tema meg mindig ott van... :(
hat ja, majd a magyar oldalak szepen odaarazzak, ahova köll.:D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23519 2017.10.10. 08:53

SlickAdam írta:en az i7 6700K-mat valami 330 euroert vettem, gondolom a 7700K is 350 körül nyitott és meg a mai napig 320 euroert megy azon a nemet oldalon ahonnan rendelek ilyesmit. nos, a 7700K-t szopato uj i5 8400-as ugyanitt most KETTÖSZÁZ euroert elörendelhetö (söt, ahogy nezem mindenhol... Cyberport, Caseking, ...). nem rossz, ha valaki most epit. bar az alaplap tema meg mindig ott van... :(
hat ja, majd a magyar oldalak szepen odaarazzak, ahova köll.:D
Igen, éppen az alaplapokat akartam még írni, azok is elszállósak tudnak lenni. Vagyis inkább az áruk. A mostani lapom meg bruttó 13k volt :kuss:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23520 2017.10.10. 09:02

Zóanagyvarázsló írta:Igen, éppen az alaplapokat akartam még írni, azok is elszállósak tudnak lenni. Vagyis inkább az áruk. A mostani lapom meg bruttó 13k volt :kuss:
vegulis mar van 100-110 euroert Z370. mennyi lenne egy egyszerübb nem OC-s modell? 60-70? tehat a 30-40 euro rafizetessel meg mindig nincs az i5-ös proci i7-es tartomanyban.:)

Vissza: “Leáldozott.hu”