A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23311 2017.10.06. 14:35

Kandurex írta:ez az egész 4k erőltetése konzolon egy divat fasság...inkább lett volna egynyócvan/60 vagy /30 de race high....de nem, a buziknak ez kell....hopp...és megszületett a törvény: aki 4k -zik, az buzi!
:banplz:
A 1080@60-hoz meg a CPU lett volna kevés. Az a játék így volt jó PS-en, csak gondolom a Sony meg a prőtulajok presszionálták a csekkerboardot, amit egy ilyen minimális befektetéssel megoldották a takarítók, majd mentek ők is vissza Cyberpunkot hegeszteni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23312 2017.10.06. 14:45

DanielT írta:Végre megjött a PRÓPECS! Sikerült is 30 fps alá vinni. NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eljen: :eljen: :eljen: (lófaszt, csak 1920x2160 és csekkerbord, de minden pixele megérte!)
legalabb 1080p-ben hanyagoltak volna a supersampling buzulast... javithattak volna mondjuk az arnyekokon abban a modban... mehh. keservesen, hosszu honapok alatt felpöcsöltek anno sima PS4-en meglehetösen stabil 30 fremre, erre visszapöcsölik...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23313 2017.10.06. 15:13

benőmenő írta:A 1080@60-hoz meg a CPU lett volna kevés. Az a játék így volt jó PS-en, csak gondolom a Sony meg a prőtulajok presszionálták a csekkerboardot, amit egy ilyen minimális befektetéssel megoldották a takarítók, majd mentek ők is vissza Cyberpunkot hegeszteni.
Szerintem a PRÖ tulajok 4k HDR-t akartak. De végül ezt kapták... :vigyor:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23314 2017.10.06. 19:09

DanielT írta:leszarrantyú. Majd jön a végleges, abból tolod a trial-t, ha ennyire fontos. Ha az is kuka, akkor már venned kéne az univerzum jeleit! :nezze:
True.... sad, but true... ami bosszant az egészben, hogy látom, hogy Tasman is tolja, és lefogadom, hogy neki nincs vele gondja... :duhos2: közben írtak a bejegyzésemre, eddig 3 gyerek jelzett vissza, hogy nekik is xar...developer nyilván nem is látta, lexarják, az az EA, itt nem az a lényeg, hogy a gamer jól járjon...arra ott a járda :violent:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23315 2017.10.06. 19:14

eje75 írta:Valaki tudna segíteni, mert már a hajam tépem ki, ilyet még sose láttam... nem tudom mennyire látszik, de a képen vízszintes csíkok vannak, amik konkrétan lentről felfell mozognak, mint valami hibás régi monitornál... mi a répa lehet ez? Game közben kérdeztem, másnak nem ilyen (már ha jól fogalmaztam meg angolul mit látok...mert valaki azt válaszolta, hogy egyek több rostosat :wilting: ) néztem a videó beállításokat, de nem nagyon bírtam rájönni, mi lehet elállítva... más játékban természetesen nem jelentkezik
Olyan, mintha nem tűnne el a menü scanline effektje.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23316 2017.10.06. 19:49

Fanless PS4. Valahogy így kellene kinéznie gyárilag.
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23317 2017.10.06. 20:20

Moby írta:Fanless PS4. Valahogy így kellene kinéznie gyárilag.
Kép
valahol má belefutottam a képbe, de valami design-radiátornak néztem. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #23318 2017.10.06. 20:29

Moby írta:Fanless PS4. Valahogy így kellene kinéznie gyárilag.
Kép
Nekem aranyozott lábbal bejövősebb... :banplz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23319 2017.10.06. 20:55

eje75 írta:Nekem aranyozott lábbal bejövősebb... :banplz:
Kép
:finom: :finom: :finom: :finom: :finom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23320 2017.10.06. 20:59

eje75 írta:Valaki tudna segíteni, mert már a hajam tépem ki, ilyet még sose láttam... nem tudom mennyire látszik, de a képen vízszintes csíkok vannak, amik konkrétan lentről felfell mozognak, mint valami hibás régi monitornál... mi a répa lehet ez? Game közben kérdeztem, másnak nem ilyen (már ha jól fogalmaztam meg angolul mit látok...mert valaki azt válaszolta, hogy egyek több rostosat :wilting: ) néztem a videó beállításokat, de nem nagyon bírtam rájönni, mi lehet elállítva... más játékban természetesen nem jelentkezik
Megnéztem ezt a cseppfolyósított fost. Ez ilyen, ne keress hibát. A UI ilyen, ilyennek is kell lennie. Játék közben is ilyen, de csak a UI. Egyébként valami iszonyatos szarhalom az egész :D És elképesztően csodás a graf. Mármint a fél napom ráment a turkányolásra, mire felpöccintettem ultrára a presetet 4K-ban. Szerencsére maradt még időm kipróbálni is! ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #23321 2017.10.06. 21:19

Moby írta:Megnéztem ezt a cseppfolyósított fost. Ez ilyen, ne keress hibát. A UI ilyen, ilyennek is kell lennie. Játék közben is ilyen, de csak a UI. Egyébként valami iszonyatos szarhalom az egész :D És elképesztően csodás a graf. Mármint a fél napom ráment a turkányolásra, mire felpöccintettem ultrára a presetet 4K-ban. Szerencsére maradt még időm kipróbálni is! ;)
Spoiler
leila.gif
Jézusom, ne szopass már... ez egy.....fícsör???? Tökön lövöm magam mindjárt... még az intro videó is így néz ki.... nehogy már :wilting: nemtom, mivel fogom tolni idén, de hogy ezzel nem, az tuti...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23322 2017.10.06. 21:29

Moby írta:Megnéztem ezt a cseppfolyósított fost. Ez ilyen, ne keress hibát. A UI ilyen, ilyennek is kell lennie. Játék közben is ilyen, de csak a UI. Egyébként valami iszonyatos szarhalom az egész :D És elképesztően csodás a graf. Mármint a fél napom ráment a turkányolásra, mire felpöccintettem ultrára a presetet 4K-ban. Szerencsére maradt még időm kipróbálni is! ;)
Én is kipróbáltam. A Dice-tól hova mentek a lvl designerek, hogy már csak ilyen tepsi szarokat okádnak ki?
Szép, de baromi statikus. Ez és a kevesebb player miatt jól fut és eltűnt a cpu limitem, ami a bf1-ben van. Med-high-ra belőttem az elején csak úgy hasraütésre és 85-120 frém a GTX 1060-al FullHD-ban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23323 2017.10.06. 21:51

Négyká. Ultra. 60FPS. Turkányolás.
#GÁNY
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23324 2017.10.06. 21:53

Moby írta:Négyká. Ultra. 60FPS. Turkányolás.
#GÁNY
Kép
DX12-t bekapcsolta valaki? Én nem merem mert a Battlefield 1 a mai napig crashel tőle már a menüben.
A CA-t és a film grain-t igazán kikapcsolhatóvá tehetnék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.10.06. 21:54-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23325 2017.10.06. 21:54

De asszem a játékról egyetlen dolgot tartok érdemesnek elmondani, miközben sokkal többet is tudnék, de nem kell: csak kill van. Death nincs :eljen:

Ezek már csak a rühesparasztoknak csinálják a játékaikat. És meg lehet nyugodni, ilyen lesz a következő field is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23326 2017.10.06. 21:55

benőmenő írta:DX12-t bekapcsolta valaki? Én nem merem mert a Battlefield 1 a mai napig crashel tőle már a menüben.
A CA-t és a film grain-t igazán kikapcsolhatóvá tehetnék.
Bekapcsoltam. Elkezdettt akadozni ajáték, és kidobott az asztalra. Kikapcsoltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23327 2017.10.06. 21:56

Moby írta:Négyká. Ultra. 60FPS. Turkányolás.
#GÁNY
Kép
Ezen egyértelműen látszik, hogy eje-nél GUI bug van, nem csak a HUD-ra megy az effekt.

Ellenben kromatikusan aberrált rendesen! NÉGYKÁBAN tolja a mesterséges képhibát! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #23328 2017.10.06. 21:56

DanielT írta:Apicsába.
Semmi a hőmérsékletekről?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #23329 2017.10.06. 22:03

DanielT írta:Ezen egyértelműen látszik, hogy eje-nél GUI bug van, nem csak a HUD-ra megy az effekt.

Ellenben kromatikusan aberrált rendesen! NÉGYKÁBAN tolja a mesterséges képhibát! :eljen: :eljen: :eljen:
Én nem látok ilyet nála. Berakott egy képet a menüből ahol mindenen rajta van, megy egyet az eleje videóból amin szintén rajta van. Szerintem semmi baj nincs nála, csak összeszarta magát egy felesleges effekttől. Kéne neki szedni antidepresszánst. Gondolom ilyen midlife crisisban van a srác :banplz:


/CA: jabazdmeg, nincs rá kapcsoló! :wilting: (a turkányolásról meg most lemondtam, az egész játokból elég volt ennyi nekem).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23330 2017.10.06. 22:07

Moby írta:Én nem látok ilyet nála. Berakott egy képet a menüből ahol mindenen rajta van, megy egyet az eleje videóból amin szintén rajta van. Szerintem semmi baj nincs nála, csak összeszarta magát egy felesleges effekttől.
Nézmá'meg full screenen ezt az interlaced, Yunoszty-on behangolt poklot:

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #23331 2017.10.06. 22:08

DanielT írta:Nézmá'meg full screenen ezt az interlaced, Yunoszty-on behangolt poklot:

Spoiler
Kép
Ez egy videó az elejéből, ami a guin keresztül megy. Ilyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23332 2017.10.06. 22:16

Moby írta:Ez egy videó az elejéből, ami a guin keresztül megy. Ilyen.
Akkor az epik fail, ha erre cseszett el egy napot. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #23333 2017.10.06. 22:36

DanielT írta:Akkor az epik fail, ha erre cseszett el egy napot. :D
Cseszett a rosseb.... csak írtam 15 panaszlevelet, 3x újra raktam a gépem, craftoltam 5 levélbombát a Dice-nak, meg túrtam a netet órákon át...Én ezt nem nevezném időelcseszésnek :nyes: :nyes: :nyes: ... egyébként ha ezt látnád élőben, akkor ESKÜSZÖM az első gondolatod az lenne, hogy ez egy bug... de komolyan... ekkor fost életemben nem láttam... de maga a játék is olyan, mint ez a "fícsör"...komolyan mondom, hogy a COD-ban több mélység van, mint ebben... a listámról le is jött mánjelleggel, felment helyette a NIOH.... kár, hogy 100 GB :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23334 2017.10.06. 22:38

Moby írta:Ez egy videó az elejéből, ami a guin keresztül megy. Ilyen.
LOL és tényleg. :D
Azt a reklám videót kapásból elnyomtam eddig mindig.
Avatar
eje75

Hozzászólás #23335 2017.10.06. 22:53

eje75 írta: egyébként ha ezt látnád élőben, akkor ESKÜSZÖM az első gondolatod az lenne, hogy ez egy bug... de komolyan... ekkor fost életemben nem láttam...
Nem akarom magyaráznia bizonyítványt de még mindig nem hiszem el, hogy ez nem egy bug, hanem egy tervezett grafikai elem.... egyszerűen borzasztó, szó szerint húzza a szememet...
Avatar
Moby

Hozzászólás #23336 2017.10.06. 23:14

eje75 írta:Nem akarom magyaráznia bizonyítványt de még mindig nem hiszem el, hogy ez nem egy bug, hanem egy tervezett grafikai elem.... egyszerűen borzasztó, szó szerint húzza a szememet...
Az új fülesed baszkurálja az agyhullámaid. Szerintem térj vissza logitechre amíg nincs maradandó károsodás! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23337 2017.10.06. 23:17

ez egy jó nagy szar lehet gyerekek :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23338 2017.10.06. 23:20

Moby írta:Az új fülesed baszkurálja az agyhullámaid. Szerintem térj vissza logitechre amíg nincs maradandó károsodás! :banplz:
Azt hiszed csak Én nem akarom elhinni? Beírtam a hivatalos fórumra, hogy: "Wait!! I get it!! It's not a bug...it's a feature... a goddamn feature!!!"...szerinted? Rögtön kaptam: "Yeah it's definitely not a feature. The sarcasm is strong with this one. I even googled some screenshots to make sure that I wasn't crazy and EA didn't make the text look like that on purpose to be some kinda Star Wars-y effect and NOPE it's not supposed to look fuzzy and weird. " Nem akarják elhinni, hogy ez van....
Avatar
Moby

Hozzászólás #23339 2017.10.06. 23:22

Micsu írta:ez egy jó nagy szar lehet gyerekek :wilting:
SWBF2? Az. Posztolni sincs értelme róla. Instant skip. A látottak alapján a kampányra is sajnálom a köptetemet. Én erre nem pazarlom a drága ssm-m celláit. Az időmet pláne nem. Viszont jól felértékelte a szarocsak első részt :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #23340 2017.10.06. 23:26

eje75 írta:Azt hiszed csak Én nem akarom elhinni? Beírtam a hivatalos fórumra, hogy: "Wait!! I get it!! It's not a bug...it's a feature... a goddamn feature!!!"...szerinted? Rögtön kaptam: "Yeah it's definitely not a feature. The sarcasm is strong with this one. I even googled some screenshots to make sure that I wasn't crazy and EA didn't make the text look like that on purpose to be some kinda Star Wars-y effect and NOPE it's not supposed to look fuzzy and weird. " Nem akarják elhinni, hogy ez van....
Azt nem állítom hogy nem néz gi übergeciszarul, és most lehetnék vicces, hogy vajon milyen meetingen találhatták ki ezt is :) De ez az összes gyíkja mellett olyan semmiség, hogy elektronmikroszkó alatt sem látszik. Viccelni meg pláne nincs gusztusom vele. Ez egy ronda szar és felesleges effekt, amit viszont az univerzum ezen pontján mégis Te voltál az egyetlen, aki hibának vélt, és ezalól már nem jössz ki jól sehogysem, hiába próbálsz mosakodni! :nezze: :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23341 2017.10.06. 23:54

Moby írta:Azt nem állítom hogy nem néz gi übergeciszarul, és most lehetnék vicces, hogy vajon milyen meetingen találhatták ki ezt is :) De ez az összes gyíkja mellett olyan semmiség, hogy elektronmikroszkó alatt sem látszik. Viccelni meg pláne nincs gusztusom vele. Ez egy ronda szar és felesleges effekt, amit viszont az univerzum ezen pontján mégis Te voltál az egyetlen, aki hibának vélt, és ezalól már nem jössz ki jól sehogysem, hiába próbálsz mosakodni! :nezze: :banplz:
Na ja
Spoiler
ezgif-3-62198f1183.gif
Igazán nem akarom belekeverni mélytorkosomba Danit, de képeket látva Ő se nagyon tudta (akarta) elhinni, hogy ez nem egy hiba... meg van pár hozzám hasonló balfasz, aki benézte... vagyunk vagy kilencen a világban....
De ha így is van: mi nevetni való van ezen?
Spoiler
giphljy.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23342 2017.10.07. 00:20

Érdekeset mért a a PCGamer az i5 8400-al. Mennyire boostolhat ez játék alatt?
Mert ugye a base clock száni 2.8GHz, míg a boost az up to 4GHz, mégis elég durca eredményeket produkál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23343 2017.10.07. 07:34

eje75 írta:Na ja
Spoiler
ezgif-3-62198f1183.gif
Igazán nem akarom belekeverni mélytorkosomba Danit, de képeket látva Ő se nagyon tudta (akarta) elhinni, hogy ez nem egy hiba...
Ez volt az első kommentem: "Ölni tudnék egy ilyen frankó interlaced crt filterért! :D" Tehát mégiscsak tökéletesen azonosítottam, hogy ez egy interlaced crt filter. ;)

Egyébként döbbenetes, hogy ti egy CSILLAGOKHÁBORÚJÁS valamitől valami minőséget vártok... Na mindegy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23344 2017.10.07. 07:40

benőmenő írta:Érdekeset mért a a PCGamer az i5 8400-al. Mennyire boostolhat ez játék alatt?
Mert ugye a base clock száni 2.8GHz, míg a boost az up to 4GHz, mégis elég durca eredményeket produkál.
Brutális lett ez a Coffee Lake generáció. :ijedt:

Hómlessz 7700K-t is csatakra csapja egy csoffadt i5 budget prockó... wtf. Ryzenek meg pedig megint szépen tömörülnek lentre, mint annak idején az FX család.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23345 2017.10.07. 08:22

A preloadolt GT demót már lehet néző módban futtatni, szal jönnek videók. De ez meg mekkora féregség már? Ott van a cucc, fut is, de nehogy játszhass vele! NEHOGY!!!!!!!

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23346 2017.10.07. 08:33

DanielT írta:Brutális lett ez a Coffee Lake generáció. :ijedt:

Hómlessz 7700K-t is csatakra csapja egy csoffadt i5 budget prockó... wtf. Ryzenek meg pedig megint szépen tömörülnek lentre, mint annak idején az FX család.
es van-e mar alaplap a nem-K-s kávés processzornak a Z370-en kívül, vagy mindenkinek azt KELL vennie? ugy latom nincs es ez elegge undi dolog. javitsatok ki, ha nem jol gugliztam!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23347 2017.10.07. 08:41

SlickAdam írta:es van-e mar alaplap a nem-K-s kávés processzornak a Z370-en kívül, vagy mindenkinek azt KELL vennie? ugy latom nincs es ez elegge undi dolog. javitsatok ki, ha nem jol gugliztam!
Nincs értelme nem K-sat venni, te se tedd. Plusz potenciál teljesítményben, használt piacon, stb. Amennyivel drágább, annyival többért és gyorsabban tudod eladni, ha megint design üvegcsébe töltött bálnahányást akarnál permetezni magadra. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23348 2017.10.07. 08:51

DanielT írta:Nincs értelme nem K-sat venni, te se tedd. Plusz potenciál teljesítményben, használt piacon, stb. Amennyivel drágább, annyival többért és gyorsabban tudod eladni, ha megint design üvegcsébe töltött bálnahányást akarnál permetezni magadra. :nezze:
nem azt kerdeztem mit erdemes. bobby b olcso gepet akar. itt az uj IHAJ-i5-ös. de deluxe lapba megy csak.

AMBERGRISTET az arcomraaaa! (inkabb kaksi az amugy :))
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23349 2017.10.07. 09:00

DanielT írta:Nincs értelme nem K-sat venni, te se tedd. Plusz potenciál teljesítményben, használt piacon, stb. Amennyivel drágább, annyival többért és gyorsabban tudod eladni, ha megint design üvegcsébe töltött bálnahányást akarnál permetezni magadra. :nezze:
Azért még meg kell várni a bolond magyar árakat is. Ráadásul már alapból támogatott lesznek a 2666MHz-es RAM-ok, amik az alacsonyabb frekit tudó nem K-s cpu-khoz bőven elég sávszélt tudnak a biztosítani a DF videó alapján. Szóval az i5-öknél a K-s már 100 ezer felett lesz itthon, míg a 8400-nak 80k-nál nem talán nem lesz magasabb ára. Deszkán megint lehet pár ezret, és reméljük addigra ideérnek a 2666-os RAM-ok. Így azért már lehet fogni annyit, ha valaki új konfigot pakol össze fix összegből, hogy belefér egy M.2 SSD, vagy egy számmal nagyobb GPU.
Persze akit megcsapott a hómlesz i7 és a Tíáj szele, azt megértem, hogy hidegen hagyja a pórnép nyomora. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #23350 2017.10.07. 09:06

DanielT írta:Mapley Walley, ütős és odabaszós lámpák és modell(by Arty), igazi minőségi Forza 2 fíling! :eljen: :eljen: :eljen:

Kép
látom a fotomodos képek elemzésével te is megtaláltad a magad szórakozását, ótósjáték témában :D (amugy semmi gond a modellel, ez a kocsi eredendően kurvaronda :D)
Avatar
arty

Hozzászólás #23351 2017.10.07. 09:14

DanielT írta:Ezt a kormány és műszerfal borítást nézzétek. :DSDSADSAFDSFDSAFSA (teljes képernyőn ofkorz)

Kép

SÍROK!!! :DDDDDDD

Azért van tükrözve egyébként, hogy a GT Sportban láthatóval könnyebb legyen összevetni. Pedig szerintem a bal oldalon is látszott volna, hogy az egyik egy okádék, a másik pedig egy autó belső.

Kép
ami szerintem sokkal fontosabb, hogy a forzában van 700db, teljesen elfogadhatóan kinéző ótóbelső, amit két testreszabott belső nézetben is élvezhetsz a JÁTÉKBAN.

a gété7 multionly(!) prológban(!) pedig van 170db, szebb/izlésesebb belső, amit fotomodban kedvére elemezgethet minden nongémer :mf2:
mert NORMÁLIS belső nézet természetesen nincs ebben a fosban, ahogyan külső se, ergo a valóban "használható" nézet a wow-copy ótós-mmo-ban EZ:

maxresdefault.jpg


enjoy :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #23352 2017.10.07. 09:17

Mekee írta:Érdekes, hogy egy atóhang összehasonlítót nem tettél be, fájóan nagy a szakadék a gt porszívóitól a forza állatbrutál hangjaiig.
Ez azért autófüggő is.

A gété hangjain amugy maga jamaguccsi melózott, állítása szerint folyamatosan, amikor épp nem aludt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23353 2017.10.07. 09:18

arty írta:mert NORMÁLIS belső nézet természetesen nincs ebben a fosban, ahogyan külső se, ergo a valóban "használható" nézet a wow-copy ótós-mmo-ban EZ:

maxresdefault.jpg
mindig is ezzel a nezettel toltam es igy is fogom! legjobb :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #23354 2017.10.07. 09:18

DanielT írta:erőltették ezt a dinamikus szart, ami nyilvánvalóan nem megy nekik.
kinek megy?

SlickAdam írta:mindig is ezzel a nezettel toltam es igy is fogom! legjobb :nezze:
mivel a 4. rész óta nincs is más, nem csodálkozom :D

(amugy a gt7prológban lehet közelebb tolni az ülést a szélvédőhöz, ott lehet h pár kocsi belsője IS használhatóvá hekkelhető)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23355 2017.10.07. 09:21

arty írta:mivel a 4. rész óta nincs is más, nem csodálkozom :D
emtom en mar a 3-omban is lattam. valami director's kopia lehetett tuti...
Avatar
arty

Hozzászólás #23356 2017.10.07. 09:24

Mekee írta:Értemén, hát nekem meg a hangok tán többet raknak hozzá mint a graf, belsőbe úgysem látok sokat. Fizika pl egész kellemes, még talán anno az FM4-et próbáltam legutóbb, meg az első kettőt elég sokáig nyomtam, na azok rohadtul nem jöttek be, furán mozgott az auto, nem lehetett blokkolás nélkül finoman fékezni, bután imbolygott a kocsi, nem éreztem soha hogy most pontosan hol is hajt a kocsi... Itt meg minden kézre áll, úgy reagál ahogy kell. Mondjuk az ai az amiért én a t10-et meglincselném, agresszívak, kilöknek ha útjukba vagy, nem érdekli ha kanyarban mellé mész, akkor se enged be, hátulról belédszáll féktávon, viszont ha előzni akar és elé mész egyenesbe lefékez egy egész sor auto, és vonatozgatnak mögötted, egyik sem próbál előzni.
döbbenet, hogy az AI mennyit romlott az fm4 óta :( basszus, mára egy szinte multira kitalált pécészimben is SOKKAL jobban megy a gép (assetto corsa). drájvatár, b+ :( :( :( (igen, még az fm6 után is lett visszalépés!!! itt már agressziolimiter ON mellett is szinte képtelenség normálisan versenyezni :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #23357 2017.10.07. 09:25

SlickAdam írta:emtom en mar a 3-omban is lattam. valami director's kopia lehetett tuti...
a hármasban még használható a külső/hátsó nézet is, ha valaki nem akar "bennülni". a négyestől vége, csak ez a hudos maradt :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23358 2017.10.07. 09:29

arty írta:a hármasban még használható a külső/hátsó nézet is, ha valaki nem akar "bennülni". a négyestől vége, csak ez a hudos maradt :(
latod, hogy puzod sincsennem. külsö nezet sose hasznalhato. azzal te tuti nem csinaltal jogsi aranyat... :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23359 2017.10.07. 09:30

arty írta:
maxresdefault.jpg

enjoy :mf2:
Én inkább a motorház tető/tető nézetet preferálom, oda viszont következetesen nem raknak virtuális visszapillantót Jamaucsiék. :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #23360 2017.10.07. 09:32

DanielT írta:A Forza ügy évtizedes múltra tekint vissza. :D Lényegében keresztes hadjáratot folytatok a proli felületek és bevilágítás ellen. :D
Amugy durva, hogy a "felszín" mennyire tényleg ugyanaz, mint anno :D De ez tényleg csak a felszín, alatta mára teljesen felborult minden: frém, tartalom, ingame grafika... és bevallom, örülök h nem vághatsz a pofámba a fotomodos szarokon kívül SEMMIT :DDD

(majd a valódi pénzért megvehető lútboxoknál jöhetsz még egy körre, ott lesz még egy aranyos üthető felület az fm7en :( továbbra is a legnagyobb gyengéjének tűnik, eddig a pénzem felét költöttem erre a tetves szerencsejetáékra és 0 db olyan autót sikerült megvennem, amit TÉNYLEG szerettem volna "vezetni" :D tudom, elmebaj.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23361 2017.10.07. 09:34

43 giga a GT demó, installálódik. Remélem a pórnépnek is megy a "néző" mód, nem csak preorder, PSN, egyéb bullshit.

szerk: Hát a menüben lehet lépkedni és képernyővédőként mutogat pár autót, de verseny nincs. A PS4 ÜVÖLT.

szerk2: Több perces várakozás után megy verseny demózás is, mint a fenti videókon.

Így replay módban ha ez 10-es skálán 10-nek néz ki, akkor a Forza 0. És az előbb nyomtam direkt, mega-ultra setting, 8X MSAA, meg amit el tudtok képzelni. Sajnos autó így sem látszott a képernyőn, csak valami papírmasé, zsírkrétával színezett izé.
Avatar
arty

Hozzászólás #23362 2017.10.07. 09:44

SlickAdam írta:latod, hogy puzod sincsennem. külsö nezet sose hasznalhato. azzal te tuti nem csinaltal jogsi aranyat... :P
nem jogsiztam, mert nemérdekel :) ezekszerint jobb is!

(nekem kormánnyal CSAK valamiféle fps nézet működik, míg kontrollerrel CSAK hátulról/külsőből tudom tologatni az ótósjátékot)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23363 2017.10.07. 09:45

arty írta:eddig a pénzem felét költöttem erre a tetves szerencsejetáékra és 0 db olyan autót sikerült megvennem, amit TÉNYLEG szerettem volna "vezetni" :D tudom, elmebaj.)
Ez amugy csak rajtad áll, én nekem továbbra is az van, amit az elején adott, azóta egy percet nem foglalkoztam vele, és bőven van mindíg autóra a következő bajnokságra. Hosszabbra állítottam a futamokat, meg néhány modkártyával, ami még van kb 100k/futam, és mindenre van. Én hagynám azokat a szarokat, szerencsére nem is villog az arcomba, hogy vegyek sehol.
Avatar
arty

Hozzászólás #23364 2017.10.07. 09:47

benőmenő írta:Én inkább a motorház tető/tető nézetet preferálom, oda viszont következetesen nem raknak virtuális visszapillantót Jamaucsiék. :falbav:
Eddig (5-6-7) az autóik nagyrészének nincs motorháztető nézete. A tetőn(!) tudsz hasalni...

(amugy fejlődnek, hiszen mamár a hud 1-1 eleme ki/be kapcsolható. az FM2(!) szintjét még nem érik el testreszabhatóságban, de ilyen feszített idejű fejlesztéseknél ez ugye nem is várható. majd.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23365 2017.10.07. 09:51

Ja és a Forzában ez a hátsónézetes kamera valami botrány, zavaróbb, mint a GT féle seprűnyeles. Amit egyébként a Sport-ra állíthatóvá tettek és van setting, ami jól néz ki és használható.
Avatar
arty

Hozzászólás #23366 2017.10.07. 10:02

DanielT írta:Ja és a Forzában ez a hátsónézetes kamera valami botrány, zavaróbb, mint a GT féle seprűnyeles. Amit egyébként a Sport-ra állíthatóvá tettek és van setting, ami jól néz ki és használható.
ha a bemozgásra/rázkódásra/bedőlésre gondolsz, arra van beállítási lehetőség. gts bétában szvsz sehogy nem volt elég befordulós a kamera, de hátha csináltak valamit ez elmult hónapokban ezek a balfaszok... töltődik, mire engedik a játszást, talán le is ér :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23367 2017.10.07. 10:06

BTW a GT6-nak ezeken a goodwood-i eventjeinben eddig minden arany, de most megkaptam ezt a Redbull X10 szörnyet és a második kanyarnál tovább még nem sikerült jutni. Impossibru, főleg így kontrollerrel, pedig van segítség bekapcsolva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23368 2017.10.07. 10:15

arty írta:ha a bemozgásra/rázkódásra/bedőlésre gondolsz, arra van beállítási lehetőség. gts bétában szvsz sehogy nem volt elég befordulós a kamera, de hátha csináltak valamit ez elmult hónapokban ezek a balfaszok... töltődik, mire engedik a játszást, talán le is ér :(
Lehet, hogy mégse kéne megnézned, amíg a Forzát meg nem unod, mert ez súlyos sebeket fog ejteni még rajtad is. :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #23369 2017.10.07. 10:17

gts down közben felment a ps4 system soft 5.0... gts letöltés X-es lett. nem fért fel... töröltem játékot, de resume nem ment, cancel & delete kellett.
nem is ez a lényeg, persze h moslék a ps OS - de maxon jön a cucc, látványra olyan ~25-30mb/s ! :D
eddig ilyet nem láttam psnről, a korábbi 120as netem se sikerült SOHA kimaxolni.
lehet a tplink routerem viccelte meg a pisit? fura volna, de most a gyári telekomos sagecom rútol...

dt: nem para, anno a gt5-6 mellett is tudtam pörgetni az fm4et :P
ráadásul most még az fm6 "karrierem" kell "letudnom" (3 verseny), az meg SZÉP! (szebb. izé. kevesebb a borús idő, több a napsütés -> superior látvány!)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23370 2017.10.07. 10:51

DanielT írta:43 giga a GT demó, installálódik.
PRÖ? megadod a modjat-e? :vigyor2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23371 2017.10.07. 10:58

SlickAdam írta:PRÖ? megadod a modjat-e? :vigyor2:
Frászt. Azok az idők elmúltak, amikor GT-ért gépet vettem. Itt ez a 3 napos demó, nyomom majd pár órát, aztán felejtsük el ezt a szégyent, amit kiadtak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23372 2017.10.07. 11:07

DanielT írta:Frászt. Azok az idők elmúltak, amikor GT-ért gépet vettem. Itt ez a 3 napos demó, nyomom majd pár órát, aztán felejtsük el ezt a szégyent, amit kiadtak.
meglasd elkap! :help:
Avatar
arty

Hozzászólás #23373 2017.10.07. 11:13

MS bedobta a törölközőt zenei fronton is: megszűnik a Groove... (legalábbis fizetni streamingért nem sokáig lehet már, irány a spotify az eltévedteknek)

kemény évek :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23374 2017.10.07. 11:25

arty írta:MS bedobta a törölközőt zenei fronton is: megszűnik a Groove... (legalábbis fizetni streamingért nem sokáig lehet már, irány a spotify az eltévedteknek)

kemény évek :D
egy kerdesem lenne: mi az a Groove?

ennyi... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23375 2017.10.07. 11:47

arty írta:gts down közben felment a ps4 system soft 5.0... gts letöltés X-es lett. nem fért fel... töröltem játékot, de resume nem ment, cancel & delete kellett.
nem is ez a lényeg, persze h moslék a ps OS - de maxon jön a cucc, látványra olyan ~25-30mb/s ! :D
eddig ilyet nem láttam psnről, a korábbi 120as netem se sikerült SOHA kimaxolni.
lehet a tplink routerem viccelte meg a pisit? fura volna, de most a gyári telekomos sagecom rútol...

dt: nem para, anno a gt5-6 mellett is tudtam pörgetni az fm4et :P
ráadásul most még az fm6 "karrierem" kell "letudnom" (3 verseny), az meg SZÉP! (szebb. izé. kevesebb a borús idő, több a napsütés -> superior látvány!)

Gigabiten jött le. 43 giga valami 5 perc volt. Soha ilyet nem láttam a psn-től. Hasonlót se.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23376 2017.10.07. 11:49

Amúgymikortól lehet csapatni?
Avatar
arty

Hozzászólás #23377 2017.10.07. 12:27

Moby írta:Gigabiten jött le. 43 giga valami 5 perc volt. Soha ilyet nem láttam a psn-től. Hasonlót se.
5.0 a ps? lehet az os-ben volt eddig elb*szva valami? nekem pecs (os 4.78 asszem) előtt klasszik sebességgel jött a demo, utána pedig űrteknika.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23378 2017.10.07. 12:28

Moby írta:Amúgymikortól lehet csapatni?
Mikor lehetne? Szombaton délelőtt letöltöd, nézed a menüt egész nap. Aztán vasárnap is nézed a menüt. Aztán hétfőn, az első munkanapon mehet a játék! Gondolkodás nélkül kivégezném, aki ezt kitalálta. Bumm fejbe, gyors és tiszta halál, egy patkánnyal kevesebb.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23379 2017.10.07. 14:06

DanielT írta:Mikor lehetne? Szombaton délelőtt letöltöd, nézed a menüt egész nap. Aztán vasárnap is nézed a menüt. Aztán hétfőn, az első munkanapon mehet a játék! Gondolkodás nélkül kivégezném, aki ezt kitalálta. Bumm fejbe, gyors és tiszta halál, egy patkánnyal kevesebb.
Hát ezektől az elb*szott japóktól mást nem is vártam...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23380 2017.10.07. 14:12

arty írta:MS bedobta a törölközőt zenei fronton is: megszűnik a Groove... (legalábbis fizetni streamingért nem sokáig lehet már, irány a spotify az eltévedteknek)
kemény évek :D
Én azt hittem, hogy ez a Groove csak egy winstore-os GUI-ra átírt windows media player, fogalmam sem volt, hogy itt elő lehet fizetni bármire, sőt a windows phone-on sem dobta fel, hogy lenne ilyen szolgáltatás.
Szinte látom, ahogy a meetingen tanácstalanul vakargatják a fejüket a túlfizetett idióták, hogy miért nem lett sikeres. :bohoc:

Vissza: “Leáldozott.hu”