A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #23241 2017.10.04. 17:29

benőmenő írta:Mint, amikor xp-n levetted a színmélységet 32 bitről. Inkognitó módban jó, csak alapból szar.
Már kikapcsoltam az összes bővítményt, reseteltem a beállításokat, kijelentkeztem-bejelentkeztem, uninstall, majd friss install, háthamajd, de még mindig szar. Az it support adu malwarebytes scan is megvolt és még mindig nem jó.
users/usernév/appdata/google lett törölve az uninst/reinst közt?
Avatar
arty

Hozzászólás #23242 2017.10.04. 17:35

DanielT írta:Ütősek és odabasz! Hát ebben lehet valami, mert ütném és odabasznám a falhoz aki ezt megalkotta. :idiota:
a crt-s classic xbox fm1/pgr2je után eléggé odavágott, pláne mikor lett alá egy viszonylag nézhető elcédém :) (samu 32R82). hogy a pöce vérigénytelen hácészimjei után mennyire vágott oda, azt gondolom mondanom se kell :P (jaaaa, jaaaaa, a gété4 hiányzott a repertoárból, azután LEHET(!!!) h kevésbé csapott volna oda, azért a 720p + lcd kombó akkor még tetszett, a crt nem nosztalgikusan csodás képet jelentett, hanem a részletszegény zsizsidzsuvát :D ))

(és a video mármegint 30frémes, mosottfos (yt alkalmatlan ótósjátékot mutatni, annyira kenődik a táj), ráadásul hibás beállításokkal (mi az a szürkehályog? korhű elcédéfilter? ;) ))
Avatar
arty

Hozzászólás #23243 2017.10.04. 17:36

Micsu írta:jajj de imádtam anno mikor ment a fingod sincs a gtről ajnározás :D
nem sokkal vagyunk előrébb :P

azé remélem dt az október 9-én induló gtsport bétára benevez a (kölcsön)pisivel....
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23244 2017.10.04. 18:27

arty írta:users/usernév/appdata/google lett törölve az uninst/reinst közt?
Köszi a tippet, de ez sem segített. Talán majd a Piócásember. :(
Problémám képekben:
Spoiler
Miazistenez, soseláttammégilyet:
Képernyőfelvétel (47).png
Incognitoban helyes, pedig ennél defaultabb már nem tudom hogyan lehetne a chrome:
Képernyőfelvétel (48).png
Az új Firefox sexy AF:
Képernyőfelvétel (49).png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23245 2017.10.04. 19:15

arty írta:a crt-s classic xbox fm1/pgr2je után eléggé odavágott, pláne mikor lett alá egy viszonylag nézhető elcédém :) (samu 32R82). hogy a pöce vérigénytelen hácészimjei után mennyire vágott oda, azt gondolom mondanom se kell :P (jaaaa, jaaaaa, a gété4 hiányzott a repertoárból, azután LEHET(!!!) h kevésbé csapott volna oda, azért a 720p + lcd kombó akkor még tetszett, a crt nem nosztalgikusan csodás képet jelentett, hanem a részletszegény zsizsidzsuvát :D ))

(és a video mármegint 30frémes, mosottfos (yt alkalmatlan ótósjátékot mutatni, annyira kenődik a táj), ráadásul hibás beállításokkal (mi az a szürkehályog? korhű elcédéfilter? ;) ))
Életed egyik fő műve ahogy véded ezt a mocskot. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23246 2017.10.04. 19:24

Devil May Cry HD

+ igazi műfajteremtő
+ érezhető a Resident Evilből született gyakásba átmenő akció-kaland, és jó is

0 mivel nem mentek át idegesítőbe, így a puzzle-ök és a sztori letudós jellegét hagyom annyiban

- persze a Bayonetta után nem tűnik túl up to date-nek a játék
- nincs szó arra, mennyire borzalmas a kamera arra, amikor ugrálni kell
- miért nincs load game/restart chapter? léphetek ki, és indíthatom újra az egész játékot, ha elcseszek valamit (nagyon ritkán lehet erre szükség, de akkor is) vagy ha a játékok, extrák között szeretnék ugrálni (vagy egy közös főmenüje is a PS2-es részeknek)

Kifejezetten könnyű volt normálon (eleve azon indul, csak automatic easyre fokozhatod vissza magad az első bossharc után), nyilvánvaló, hogy a későbbi szintekre tartogatja a kihívást. Ráadásul lehet grindolni, ha valaki csúcsbéna. Benő kutyáin kívül szinte mindenkit körbe lehetett röhögni, a bossokat is. Belőlük kötelező jelleggel le kellett nyomni összesen

Spoiler
kettőt, azokat is egyenként. Devil Triggerrel pedig fel lehet mosni velük is a padlót.

Szóval nem, marhára nem érdemes automatic easyre játszani, hogy az még az irányítást is lebutítsa.

Jó volt (arty, kerüld, neked túl régi, és a kamera..., tudod), lehet, hogy visszatérek rá még hardon, de helyette belekezdtem a hírhedt - nem létező! - folytatásba.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23247 2017.10.04. 19:37

Battle chasers ha valakit érdekel a körökre osztott rpg műfaj :) Akkor vessen pillantást erre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23248 2017.10.04. 20:07

donatus13 írta:Battle chasers ha valakit érdekel a körökre osztott rpg műfaj :) Akkor vessen pillantást erre.
Kedvenceltem. De most is vagy 4-5 játékból kell kiválasztanom az esti PC-s programot, így nem sietem el. A DMC is tudott várni :)

Helyette mutatok mást: MechCommander Gold: Darkest Ours v3.0

Még csak 11 éve freeware, de úgy tűnik, idénre már a közösség is sokat pofozott rajta. Ezt is ki kéne még próbálni az ősszel, még a Shadowrun-fejlesztők Battletechje előtt. Szinte tegnap csorgattam az 576-rivjúra a nyálamat.

Ááá, nincs is játék, megyek kapálni!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23249 2017.10.04. 20:10

EGyébként ha már alább felmerült a Battlefront 2, nekem azzal a grafikával KELL SW! Pontosan erre találták fel az Origin Accesst.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23250 2017.10.04. 20:24

Zóanagyvarázsló írta:EGyébként ha már alább felmerült a Battlefront 2, nekem azzal a grafikával KELL SW! Pontosan erre találták fel az Origin Accesst.
Az tény, hogy valami döbbenet amilyen hangulatot hoztak létre a hangokkal, grafikával. Szétbasznák a világot egy Jedi Knight folytatással...esetleg Kotor-al! Na de ilyen nem lesz, csak MP...abba van a vitamin :vomit:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23251 2017.10.04. 20:42

Kandurex írta:Az tény, hogy valami döbbenet amilyen hangulatot hoztak létre a hangokkal, grafikával. Szétbasznák a világot egy Jedi Knight folytatással...esetleg Kotor-al! Na de ilyen nem lesz, csak MP...abba van a vitamin :vomit:
Lesz single a BF2-ben, tudod te is. Nem várok tőle csodát, de SW-buzulni jó lesz.

Különben amikor téma volt korábban, éppen azt akartam írni én is, hogy Jedi Knight vagy KotOR jöhetne ilyen grafikával. Mondjuk kompetens AAA fejlesztőt nem sokat látok hozzá. Mondjuk megnézném, hogy a Platinum mit tudna művelni az IP-vel és a Frostbite-tal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23252 2017.10.04. 21:09

Arty, csak neked egy kis Maple Walley! Gyönyörködj!

Kép

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23253 2017.10.04. 22:03

donatus13 írta:Battle chasers ha valakit érdekel a körökre osztott rpg műfaj :) Akkor vessen pillantást erre.
toltad? az artja annyira nem adja de lehet benne vmi, betettem azért wishlistbe
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23254 2017.10.04. 22:04

Zóanagyvarázsló írta:Kedvenceltem. De most is vagy 4-5 játékból kell kiválasztanom az esti PC-s programot, így nem sietem el. A DMC is tudott várni :)

Helyette mutatok mást: MechCommander Gold: Darkest Ours v3.0

Még csak 11 éve freeware, de úgy tűnik, idénre már a közösség is sokat pofozott rajta. Ezt is ki kéne még próbálni az ősszel, még a Shadowrun-fejlesztők Battletechje előtt. Szinte tegnap csorgattam az 576-rivjúra a nyálamat.

Ááá, nincs is játék, megyek kapálni!
Mechcommandert anno végigtoltam megjelenéskor, nem volt rossz játék, és annyira nem volt nehéz mint egy myth

ez a battletech meg tetszett vmennyire a pc gamer shown is :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2017.10.04. 22:05-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #23255 2017.10.04. 22:05

Moby írta:Tudjafaszom. Mikor indul a béta a parasztoknak? Holnapután? Majd megmondom. A sejtésem leírtam, kétlem, hogy sokat változna: szerintem nem. Kibaszottul ultradurván SW, de alapvetően ma minden multi arra készül, hogy az összes paraszt valamiféle sikert el tudjon érni benne. Ami persze lehetetlen, de azért be köll hazudni. Azért ilyen a bf1 is amilyen, azzal együtt, hogy szinte csak azzal játszok, mert semmi más nem köt le. Csak olyan lózungokat tudnék írni, amiket tudotok: az AAA géming halott. Meghalt akkor, amikor ilyen kibaszottul sikeres lett ez a férges konzolgeneráció. Mostmár szükségszerűen minden az agyhalott parasztoknak készül. Én csak azt látom, hogy ennek legnagyobb vesztesei a kompetitívmultik. Me hogy az megy a legjobban. Mindazonáltal pár tíz órám bele fog menni, mer ez még talán leköt. Mer annyira SW, ami már az SW filmeken is túlmutat. Ha ez se, akkor be kell fejeznem a videójátékozást végleg.
Naszal, szerintem mint multi fos lesz, de a hígfos tengerében ez még talán leültet a gép elé. De még az se biztos, hogy megveszem. Viszont az Evil Wiithin2-t megvettem. És én szerintem 2017-re kifújtam játékvásárlással.
Nem a második részről van szó? Hiszen annak má' mennek (megint) a szerverei!

https://arstechnica.com/gaming/2017/10/multiplayer-officially-returns-to-classic-star-wars-battlefront-2/ (dögöljön meg minden kiadó, ami AZONOS néven adja ki a játékait... tehát lassan MIND :( )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23256 2017.10.04. 22:09

arty írta:Nem a második részről van szó? Hiszen annak má' mennek (megint) a szerverei!

https://arstechnica.com/gaming/2017/10/multiplayer-officially-returns-to-classic-star-wars-battlefront-2/ (dögöljön meg minden kiadó, ami AZONOS néven adja ki a játékait... tehát lassan MIND :( )
Hm, lehet, hogy ki kéne próbálni.
Avatar
arty

Hozzászólás #23257 2017.10.04. 22:17

DanielT írta:Életed egyik fő műve ahogy véded ezt a mocskot. :idiota:
legalább szereznél be undorító képeket (de perfekt minőségben!)... hamár rugdosni akarod a játéktörténelem egy hős gladiátorát... :(

(amugy mai szemmel elég otromba cucc az fm2, tény, s persze az fm1 céertén szétpocskondiázza :idiota: ... csakhogy soha életemben nem voltam ennyire nosztalgikus hangulatban(géming kapcsán), mint az utóbbi hónapokban, szal tisztán elfogultság :O órákat lógok a youtuben, régi konzoljátékok videoit nézve, amiket soseláttam (és nem is fogok) élőben. és persze itthon is nagy a szerelem a régi konzolok játékai irányába (x/ps1-2-ig, egyelőre), noha nincs türelmem egyben se igazán elmerülni.))
Avatar
arty

Hozzászólás #23258 2017.10.04. 22:21

Zóanagyvarázsló írta:Devil May Cry HD
Jó volt (arty, kerüld, neked túl régi, és a kamera..., tudod), lehet, hogy visszatérek rá még hardon, de helyette belekezdtem a hírhedt - nem létező! - folytatásba.
naneviccelj, én a 4 videoit nem voltam még képes végignézni :D (cheattel unlockolódott mind, de sosincs jó alkalom, teljes pompájában, egyedül, hangerőn, 5.1-ben...)
pedig ace combat 6 mellett ez a másik japó(?) cucc, ami a leginkább tetszik (mármint az átvezetők, látvány/téma/rendezés aspektusból)
de játszani... nem nekem való. basszus, még a gow3 is szenvedősen megyegetett, pedig az tudtommal hyperkazuár :)
Avatar
arty

Hozzászólás #23259 2017.10.04. 22:24

Kandurex írta:Az tény, hogy valami döbbenet amilyen hangulatot hoztak létre a hangokkal, grafikával. Szétbasznák a világot egy Jedi Knight folytatással...esetleg Kotor-al! Na de ilyen nem lesz, csak MP...abba van a vitamin :vomit:
vagy egy őskonzolos-játéktermes-árkádosított, filmbéli gigamotívumokat lejátszató résszel :P
fossászkriptelt, reflexjáték trench-run, AAAAAHHHHHHH.......
Avatar
arty

Hozzászólás #23260 2017.10.04. 22:29

DanielT írta:Arty, csak neked egy kis Maple Walley! Gyönyörködj!
mondanám, hogy formás, de inkább csak .. forzás ;)
játék közben egyébként sokkal-sokkal-sokkal kevésbé látni "ilyennek"! sajna sokszor borult idős a graf, ami ugye elég ocsmány, de amikor kisüt, beesteledik, leszakad az ég... hátaz, wow.
és persze, IGEN, a képek torkaszakadtukból ordítanak a spórolásról, hogy a dinamikus időjárásnak-fényelésnek ez volt az ára, hogy azé' one-on is 60frém legyen. fixen.
a szememben továbbra is mestermű a széria, bár ebben a genben nem biztos, hogy az utolsó fm lesz a kedvenc (vs. prevgen fm4)... máááár, ha az fm7 az utolsó :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #23261 2017.10.05. 01:15

Na..toltam ezt a Star Wars BF2-t... nem rossz, de valami ocsmány grafikai bugom van... a kép csíkozódik már a menüben is, úgy néz ki a gém, mintha egy R2-D2 vetítené a kijelzőmre... néztem, nincs új nvidia driver... nemtom mi a fasz ez...
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23262 2017.10.05. 06:01

arty írta:vagy egy őskonzolos-játéktermes-árkádosított, filmbéli gigamotívumokat lejátszató résszel :P
fossászkriptelt, reflexjáték trench-run, AAAAAHHHHHHH.......
te miről beszélsz? :csodalk:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23263 2017.10.05. 09:45

Valaki tudna segíteni, mert már a hajam tépem ki, ilyet még sose láttam... nem tudom mennyire látszik, de a képen vízszintes csíkok vannak, amik konkrétan lentről felfell mozognak, mint valami hibás régi monitornál... mi a répa lehet ez? Game közben kérdeztem, másnak nem ilyen (már ha jól fogalmaztam meg angolul mit látok...mert valaki azt válaszolta, hogy egyek több rostosat :wilting: ) néztem a videó beállításokat, de nem nagyon bírtam rájönni, mi lehet elállítva... más játékban természetesen nem jelentkezik
Csatolmányok
Star Wars  Battlefront II (2017) Screenshot 2017.10.05 - 09.26.31.61.jpg
Star Wars  Battlefront II (2017) Screenshot 2017.10.05 - 09.26.19.96.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23264 2017.10.05. 09:46

eje75 írta:Valaki tudna segíteni, mert már a hajam tépem ki, ilyet még sose láttam... nem tudom mennyire látszik, de a képen vízszintes csíkok vannak, amik konkrétan lentről felfell mozognak, mint valami hibás régi monitornál... mi a répa lehet ez? Game közben kérdeztem, másnak nem ilyen (már ha jól fogalmaztam meg angolul mit látok...mert valaki azt válaszolta, hogy egyek több rostosat :wilting: ) néztem a videó beállításokat, de nem nagyon bírtam rájönni, mi lehet elállítva... más játékban természetesen nem jelentkezik
Ölni tudnék egy ilyen frankó interlaced crt filterért! :D

Vedd lentebb a felbontást első körben, utána kábel csere.
Avatar
eje75

Hozzászólás #23265 2017.10.05. 09:55

DanielT írta:Ölni tudnék egy ilyen frankó interlaced crt filterért! :D

Vedd lentebb a felbontást első körben, utána kábel csere.
A felbontást már próbáltam, a kábel eszembe se jutott, mert más játékban nem jelentkezik ez a gond.... kábel lenne? :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23266 2017.10.05. 10:01

eje75 írta:A felbontást már próbáltam, a kábel eszembe se jutott, mert más játékban nem jelentkezik ez a gond.... kábel lenne? :wilting:
Ja, hogy ez mindkettő a Szarvarszból van! Azt hittem univerzális probléma. Akkor Szarvarszd le, egy demó miatt ne váltsd meg a világot.

De ha van ott egy másik HDMI, nem sokból tart megpróbálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23267 2017.10.05. 10:55

Mapley Walley, ütős és odabaszós lámpák és modell(by Arty), igazi minőségi Forza 2 fíling! :eljen: :eljen: :eljen:

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #23268 2017.10.05. 11:45

DanielT írta:Ja, hogy ez mindkettő a Szarvarszból van! Azt hittem univerzális probléma. Akkor Szarvarszd le, egy demó miatt ne váltsd meg a világot.

De ha van ott egy másik HDMI, nem sokból tart megpróbálni.
DPort kábelen megy.... kicseréltem: semmi, ugyanaz
Avatar
eje75

Hozzászólás #23269 2017.10.05. 13:03

Még egy hülye kérdés lehet? Mert erre ment el a délelőttöm, és kezdek megőrülni...volt egy csomó helyem az SSD-n (80-90 GB), aztán reggel arra ébredtem, hogy csak 9 GB maradt...elkezdtem túrnia géped, de nem igazán értem, mi a fax van.... írogatok, erre kiírja, hogy már csak 500 mega szabad hely van.... mi a faszomtól? a lemezkarbantartó szerint a TEMP mappa 68 GB-os! Ez hogy a répába? Mi szemeteli tele? Mi a fenét lehetne csinálni? ...töröljem ki, vagy mi?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23270 2017.10.05. 13:14

win 10 update szokott ilyet csinálni de nem ekkora volumenben
nem csinált a win valami backupot?
Avatar
eje75

Hozzászólás #23271 2017.10.05. 13:50

Micsu írta:win 10 update szokott ilyet csinálni de nem ekkora volumenben
nem csinált a win valami backupot?
Hát nem tudom... de kitöröltem, lett 68,6 Gb szabad helyem... bekapcsolva hagytam a gépet, és már csak 67 Gb van... még a monitor is ki volt kapcsolva
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23272 2017.10.05. 13:51

eje75 írta:Hát nem tudom... de kitöröltem, lett 68,6 Gb szabad helyem... bekapcsolva hagytam a gépet, és már csak 67 Gb van... még a monitor is ki volt kapcsolva
Esetleg valami malwarebytes-ot, vagy emisoft emergency kit-et rá lehetne engedni, mert ez már gyanús a leírtak alapján.
Avatar
eje75

Hozzászólás #23273 2017.10.05. 14:21

Megvan mi falta fel a szabad helyet.. a Microfos Onedrive nevű CSODÁLATOS ALKALMAZÁSA... egy scanner nevű elképesztően egyszerű, de elképesztőn csodálatosan működő kis progival találtam meg, hogy 65GB-ot foglalnak "aria debug" elnevezésű log file-ok... Itt a megoldás..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23274 2017.10.05. 14:21

eje75 írta:Megvan mi falta fel a szabad helyet.. a Microfos Onedrive nevű CSODÁLATOS ALKALMAZÁSA...
Az első dolog amit win install első bootolása után kikapcsolok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23275 2017.10.05. 14:23

Ezt a kormány és műszerfal borítást nézzétek. :DSDSADSAFDSFDSAFSA (teljes képernyőn ofkorz)

Kép

SÍROK!!! :DDDDDDD

Azért van tükrözve egyébként, hogy a GT Sportban láthatóval könnyebb legyen összevetni. Pedig szerintem a bal oldalon is látszott volna, hogy az egyik egy okádék, a másik pedig egy autó belső.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23276 2017.10.05. 14:34

DanielT írta:Ezt a kormány és műszerfal borítást nézzétek. :DSDSADSAFDSFDSAFSA (teljes képernyőn ofkorz)
Forza-t azert nem fogod jatszani, mert ocsmany. GT-t meg azert, mert szarul fog futni. marad az autos magazin :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23277 2017.10.05. 14:53

SlickAdam írta:Forza-t azert nem fogod jatszani, mert ocsmany. GT-t meg azert, mert szarul fog futni. marad az autos magazin :D
A GT-t a kontent hiánya miatt nem fogom nyomni, ez egy vicc, amit teljes áron kiadnak ezek a rohadékok.

Autós magazint már nem olvasok, csak a robogó teszteket/híreket. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23278 2017.10.05. 15:07

Apicsába.

phpBB [media]


Vicces, hogy csak a proci rádob annyi frémet az eddigi csúcsra és nevetségesen magas értékre, amennyivel a Fosgen nem tud menni stabilan.
Csatolmányok
2017-10-05 15_11_44-$.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23279 2017.10.05. 15:29

DanielT írta:Ezt a kormány és műszerfal borítást nézzétek.
jobb oldalt a kilincs a best
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23280 2017.10.05. 15:33

DanielT írta:Apicsába.
Abba bizony! :csodalk:
es meg asszondja 5GHz OC... minek?! tenyleg nem dobott sokat a tesztben. ha uj gepet epitenek, ez a chip lenne egy nem-Z-s lappal, jo memoriaval, azt' csokolom.

mintha olyasmit is olvastam volna korabban, hogy a következö körben mar fel is ugranak a 8 magra/16 thread-re. erösen ketlem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23281 2017.10.05. 16:05

DanielT írta:Mapley Walley, ütős és odabaszós lámpák és modell(by Arty), igazi minőségi Forza 2 fíling! :eljen: :eljen: :eljen:

Kép
Há nyilván lehet direkt szak képet lőni, meg lehet direk szépet is... Sajnos én még mindíg inkább játszok, minthogy képeket pixelre elemezzek, de kinek mi... Érdekes, hogy egy atóhang összehasonlítót nem tettél be, fájóan nagy a szakadék a gt porszívóitól a forza állatbrutál hangjaiig.
Én azé elvagyok ezzel, bár azt adom, hogy tud szarul is festeni, elég ilyen-olyan etéren, szerencsére mint játék eddíg magasan konstans jóság.

Sajátok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23282 2017.10.05. 16:44

Mekee írta:Há nyilván lehet direkt szak képet lőni, meg lehet direk szépet is... Sajnos én még mindíg inkább játszok, minthogy képeket pixelre elemezzek, de kinek mi... Érdekes, hogy egy atóhang összehasonlítót nem tettél be, fájóan nagy a szakadék a gt porszívóitól a forza állatbrutál hangjaiig.
Én azé elvagyok ezzel, bár azt adom, hogy tud szarul is festeni, elég ilyen-olyan etéren, szerencsére mint játék eddíg magasan konstans jóság.

Sajátok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Állatira nem érdekelnek a hangok, azért nem tettem be, nekem ez nem volt soha perverzióm. Ezek a fotómód képek a megfelelő bevilágítással jók, kár, hogy erőltették ezt a dinamikus szart, ami nyilvánvalóan nem megy nekik. Lehetett volna végre egy olyan Forza, amiben legalább a statikus bevilágítás ízlésesre van belőve, de nem lett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23283 2017.10.05. 17:43

DanielT írta:Apicsába.

majdnemskorpioerejuproci.mp4

Vicces, hogy csak a proci rádob annyi frémet az eddigi csúcsra és nevetségesen magas értékre, amennyivel a Fosgen nem tud menni stabilan.
Jól látom, alapórajelen szétbünteti a 4.5-re húzottakat? Szép! Bár gondolom azok se lennének, amikben nézték, sokkal gyengébbek alapon.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23284 2017.10.05. 17:43

SlickAdam írta:Abba bizony! :csodalk:
es meg asszondja 5GHz OC... minek?! tenyleg nem dobott sokat a tesztben. ha uj gepet epitenek, ez a chip lenne egy nem-Z-s lappal, jo memoriaval, azt' csokolom.

mintha olyasmit is olvastam volna korabban, hogy a következö körben mar fel is ugranak a 8 magra/16 thread-re. erösen ketlem.
A Cinebench miatt MUSZÁJ lesz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23285 2017.10.05. 17:55

arty írta:naneviccelj, én a 4 videoit nem voltam még képes végignézni :D (cheattel unlockolódott mind, de sosincs jó alkalom, teljes pompájában, egyedül, hangerőn, 5.1-ben...)
pedig ace combat 6 mellett ez a másik japó(?) cucc, ami a leginkább tetszik (mármint az átvezetők, látvány/téma/rendezés aspektusból)
de játszani... nem nekem való. basszus, még a gow3 is szenvedősen megyegetett, pedig az tudtommal hyperkazuár :)
A GoW3 tényleg nem brutálisan HC, és normálon elég könnyű is. Talán a Chains of Olympus volt még könnyebb. De a 3 után megjelentek már hardon mentek le, így azokhoz nem tudom mérni. Akik kevésnek találják, azok nyilván játszottak jó pár más hasonló - vagy komolyabb - játékot, de legalább az előző részeket. Neked nyilván más volt beleugrani.

Gyakran mondjuk, hogy a régi játékok nehezebbek voltak, de ez inkább a NES/SNES-éra, a 2000-es évek már más. Például az NWN vagy a KotOR sem nehezítés volt a BG után, de még az újabb BioWare-játékokhoz képest sem azok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23286 2017.10.05. 17:55

phpBB [media]


tessék kandúr, ittvan ekszbákszvánekszen az új ac
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23287 2017.10.05. 17:58

Mekee írta:
Sajátok:


legfelül ez az e46 nem valami impozáns, az a szín, kerek etje milyen már, 5cmel beljebb van mint a sárvédő széle?
Avatar
Moby

Hozzászólás #23288 2017.10.05. 18:18

Micsu írta:tessék kandúr, ittvan ekszbákszvánekszen az új ac

Jó ez a far cry 12! :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23289 2017.10.05. 18:49

DanielT írta:Az első dolog amit win install első bootolása után kikapcsolok.
Ma ez egész napom PC troubleshootinggal telt... és a Battlefront bug-ot meg se tudtam oldani...bosszant, hogy másnak nincs ilyen, nekem meg máshol nem jelentkezik... írtam a hivatalos fórumba is, huszonvalahányan megnézték, de senki nem szólt hozzá... faszom kivan, holnap veszek egy Prőt...ott nincs szopás...csak a nagybetűs GÉMING....
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23290 2017.10.05. 19:01

Micsu írta:legfelül ez az e46 nem valami impozáns, az a szín, kerek etje milyen már, 5cmel beljebb van mint a sárvédő széle?
Gyári a szín, meg a kerék is, valóságban sincs kijjebb a gyári kerék. Alatta lévő képen is ugyanez a sszín van, csak ott máshogy tekertem a szín-kontraszt-fényerő-expozíció értékeket. A felső fakóbb ja, de bejött ez arra a képre.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23291 2017.10.05. 19:07

DanielT írta:Állatira nem érdekelnek a hangok, azért nem tettem be, nekem ez nem volt soha perverzióm. Ezek a fotómód képek a megfelelő bevilágítással jók, kár, hogy erőltették ezt a dinamikus szart, ami nyilvánvalóan nem megy nekik. Lehetett volna végre egy olyan Forza, amiben legalább a statikus bevilágítás ízlésesre van belőve, de nem lett.
Értemén, hát nekem meg a hangok tán többet raknak hozzá mint a graf, belsőbe úgysem látok sokat. Fizika pl egész kellemes, még talán anno az FM4-et próbáltam legutóbb, meg az első kettőt elég sokáig nyomtam, na azok rohadtul nem jöttek be, furán mozgott az auto, nem lehetett blokkolás nélkül finoman fékezni, bután imbolygott a kocsi, nem éreztem soha hogy most pontosan hol is hajt a kocsi... Itt meg minden kézre áll, úgy reagál ahogy kell. Mondjuk az ai az amiért én a t10-et meglincselném, agresszívak, kilöknek ha útjukba vagy, nem érdekli ha kanyarban mellé mész, akkor se enged be, hátulról belédszáll féktávon, viszont ha előzni akar és elé mész egyenesbe lefékez egy egész sor auto, és vonatozgatnak mögötted, egyik sem próbál előzni.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23292 2017.10.05. 20:04

Micsu írta:
phpBB [media]


tessék kandúr, ittvan ekszbákszvánekszen az új ac
hát...hmm
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23293 2017.10.05. 20:15

Mekee írta:Gyári a szín, meg a kerék is, valóságban sincs kijjebb a gyári kerék. Alatta lévő képen is ugyanez a sszín van, csak ott máshogy tekertem a szín-kontraszt-fényerő-expozíció értékeket. A felső fakóbb ja, de bejött ez arra a képre.
nekem itt nem tunik annyira rossznak az et de lehet a kep miatt van
Csatolmányok
35018D4C-7D7B-4CCF-B97D-2CCB4C1289D3-15462-00000F420FB67FD9.jpeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23294 2017.10.05. 20:38

Belekattintottam az ánuszkrídbe és pont mondta, hogy "Milyen érdekes, hogy kimaradt 1 év, de mégis mennyire könnyű visszarázódni az irányításba." Ja. Milyen érdekes, meglepő és sokkoló. Vajon miért lehet ez? :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23295 2017.10.05. 22:16

DanielT írta:Belekattintottam az ánuszkrídbe és pont mondta, hogy "Milyen érdekes, hogy kimaradt 1 év, de mégis mennyire könnyű visszarázódni az irányításba." Ja. Milyen érdekes, meglepő és sokkoló. Vajon miért lehet ez? :wilting: :wilting: :wilting:
Nemtudom, de ezek az egészen döbbenetes újító gondolatok után, mint kraftolás és skillfa, én el tudom képzelni, hogy a következő rész már a jövőben fog játszódni, és szerintem nagyon-nagyon kellenének bele
Spoiler
ROBOTDÍNÓK! Az kibaszottul ütős lenne!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23296 2017.10.06. 00:16

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #23297 2017.10.06. 00:50

eje75 írta::eplus2: Ilyen gen 3-as Astro-d volt?? A töltő állomásos?
Spoiler
20171004_161839.jpg
a fillér leső, forint baszó bértollnok youtuberek szerint jó cucc...
Meg szerintem is qwa jó cucc, ilyen hangminőséget még sose kaptam fülestől... a Logitech 633-asomnál egy kategóriával fentebb játszik, el is csomagoltam, az Asus Stix 7.1-el meg ne is sértsük meg, az egy fosadék ehhez képest (meg minden máshoz képes is fosadék...)... aki megengedheti magának, tegyen vele egy próbát, tuti nem fogja megbánni.... rohadt jó cucc, kényelmes, és végre vezeték nélküli, nem tekereg semmi zsinór az asztalomon... imádom :nyes:
Spoiler
nyilván van cons is: a szoftvere 82%-ot mutatott egy egész estés használat után, örültem is, de amikor rátettem a dokkolójára, már csak 66%-ot írt ki...
Avatar
eje75

Hozzászólás #23298 2017.10.06. 00:55

eje75 írta:Valaki tudna segíteni, mert már a hajam tépem ki, ilyet még sose láttam... nem tudom mennyire látszik, de a képen vízszintes csíkok vannak, amik konkrétan lentről felfell mozognak, mint valami hibás régi monitornál... mi a répa lehet ez? Game közben kérdeztem, másnak nem ilyen (már ha jól fogalmaztam meg angolul mit látok...mert valaki azt válaszolta, hogy egyek több rostosat :wilting: ) néztem a videó beállításokat, de nem nagyon bírtam rájönni, mi lehet elállítva... más játékban természetesen nem jelentkezik
Hihetetlen, hogy nem bírok rájönni, mi okozza ezt a xart... kezdek kicsit rákattanni, mert nem bírom, ha fozs valami... addig kalapálom, amíg megoldom, de ezt nem bírom, már minden próbáltam, csak a reinstallt nem, de olyan lassú a netem, hogy beleőszülök ,mire megint lejönne..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23299 2017.10.06. 08:00

Prüszmedék jó ez a V30, nem értem, hogy más gyártók miért nem a széles látószögű lencsét rakják be másodiknak. Szerintem többet ér, mint bármi.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23300 2017.10.06. 08:15

Belinkeltem a valódi fotót a GT és a Forza közé. Öööööö... LOL. Gyerünk Arty, KÜZDJ!!! :D De vedd figyelembe, hogy a GT is AMD-n fut, szal' egy kicsit az is a te kutyád kölyke! :banplz:

Kép
Kép
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #23301 2017.10.06. 08:29

DanielT írta:Belinkeltem a valódi fotót a GT és a Forza közé. Öööööö... LOL. Gyerünk Arty, KÜZDJ!!! :D De vedd figyelembe, hogy a GT is AMD-n fut, szal' egy kicsit az is a te kutyád kölyke! :banplz:
Bazzeg, mi cseszi ennyire a csőrödet ebben a Forzában? Leqrta a nődet, vagy mi a tosz? Ilyen és kész:
Spoiler
giphmby.gif
ezzel az energiával, amit ebbe az egy nyomorult autó beltérbe öltél, megoldhattad volna a Battlefront gondomat... vagy megtalálhattad volna a rák ellenszerét...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23302 2017.10.06. 08:55

eje75 írta:Bazzeg, mi cseszi ennyire a csőrödet ebben a Forzában? Leqrta a nődet, vagy mi a tosz? Ilyen és kész:
Spoiler
giphmby.gif
ezzel az energiával, amit ebbe az egy nyomorult autó beltérbe öltél, megoldhattad volna a Battlefront gondomat... vagy megtalálhattad volna a rák ellenszerét...
fel kell vezetni valahogy a PRÖ vásárt, no :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #23303 2017.10.06. 09:14

:vigyor0:
SlickAdam írta:fel kell vezetni valahogy a PRÖ vásárt, no :)
Jajajajaja..... Tényleg... :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23304 2017.10.06. 09:23

eje75 írta:Bazzeg, mi cseszi ennyire a csőrödet ebben a Forzában? Leqrta a nődet, vagy mi a tosz? Ilyen és kész:
Spoiler
giphmby.gif
ezzel az energiával, amit ebbe az egy nyomorult autó beltérbe öltél, megoldhattad volna a Battlefront gondomat... vagy megtalálhattad volna a rák ellenszerét...
A Forza ügy évtizedes múltra tekint vissza. :D Lényegében keresztes hadjáratot folytatok a proli felületek és bevilágítás ellen. :D

A BFront problémádra már írtam a megoldást: leszarrantyú. Majd jön a végleges, abból tolod a trial-t, ha ennyire fontos. Ha az is kuka, akkor már venned kéne az univerzum jeleit! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23305 2017.10.06. 09:24

SlickAdam írta:fel kell vezetni valahogy a PRÖ vásárt, no :)
Kőccsön Ps4, ingyé GT demó lesz ebből. Ennél jobban nem fejezi ki semmi, hogy mit ér nekem mostanra a GT. Nagyon szomorú ez.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23306 2017.10.06. 13:16

DanielT írta:Kőccsön Ps4, ingyé GT demó lesz ebből. Ennél jobban nem fejezi ki semmi, hogy mit ér nekem mostanra a GT. Nagyon szomorú ez.
Mostmié? Tele lesz tartalommal, lesz benne 150... izé valójában csak 90 auto, pályák, és single se kell, mer muliti széles tárháza nyílik eléd az előre meghatározott verseny időpontokkal, hát most na, mibaj azzal, ha nem te határozod meg, hogy mikor akarsz játszani? Tuning se lesz, mer helyetted belövik az autokat, hogy kompetensek legyenek egymáshoz. Ellenben nagyonszép ja. El is érték vele, hogy játék hasonlítgatása helyett fotómód háború legyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23307 2017.10.06. 13:29

Végre megjött a PRÓPECS! Sikerült is 30 fps alá vinni. NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eljen: :eljen: :eljen: (lófaszt, csak 1920x2160 és csekkerbord, de minden pixele megérte!)

2017-10-06 13_25_26-$.jpg
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23308 2017.10.06. 13:35

DanielT írta:Végre megjött a PRÓPECS! Sikerült is 30 fps alá vinni. NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eljen: :eljen: :eljen: (lófaszt, csak 1920x2160 és csekkerbord, de minden pixele megérte!)
ez az egész 4k erőltetése konzolon egy divat fasság...inkább lett volna egynyócvan/60 vagy /30 de race high....de nem, a buziknak ez kell....hopp...és megszületett a törvény: aki 4k -zik, az buzi!
:banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23309 2017.10.06. 13:38

Kandurex írta:ez az egész 4k erőltetése konzolon egy divat fasság...inkább lett volna egynyócvan/60 vagy /30 de race high....de nem, a buziknak ez kell....hopp...és megszületett a törvény: aki 4k -zik, az buzi!
:banplz:
Mármint a mindenrealkalmatlan konzolon 4k-zni? Az tényleg buzi. Bár szerintem felesleges lövöldözgetni a vége úgyis ugyanaz: a konzolosok buzik :banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23310 2017.10.06. 13:39

Moby írta:Mármint a mindenrealkalmatlan konzolon 4k-zni? Az tényleg buzi. Bár szerintem felesleges lövöldözgetni a vége úgyis ugyanaz: a konzolosok buzik :banplz:
jó hát ebbe belesétáltam :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”