A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23171 2017.10.03. 09:16

arty írta:ótényleg, még az ótó is lehetne :D

---

moby: nem. nekem 1080ti és 1080p való. felkurom maxra, ha gányolós kedvemben vagyok akkor a dsrt is próbálgatom és ENNYIKE :D
(a 4kcumi kiszólást amugy ma a cod iw ihlette, amikor kiléptem olyan gyakran akadt már meg (12gb ram use mellett 10+gb vram usage!!!), hogy fm7 helyett is inkább a oneos fm6ot vittem tovább... tudom, vegyek még1 1080at a rinya helyett, blabla.)


SLI konfigot ma már nem igazán éri meg, mert a DX12-vel nem működik jól, mivel ha a játék fejlesztője nem csinálja meg rá a támogatást akkor nem ér sokat. Szóval függetlenül attól ,hogy nem komolyan mondtad, nem biztos ,hogy az SLI ér bármit is. De egyébként nem igazán bírom elképzelni, hogy van bármi is amit az 1080Ti ne tudna élvezhetően meghajtani.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23172 2017.10.03. 09:22

Moby írta:Szerintem inkább add el ezt is. A Darkszektorizációi láthatóan végstádiumába ért, innen már felesleges küzdeni ellene. Add meg magad neki, és lépjünk, mert ezt az egészet már olvasni sem jó :(
Konzultációs időpontot kérek, mert én itt inkább a Grebberitiszt vélem felfedezni, az "opcsönszben mindent jobbratolok, különben szarazegész" tünet alapján. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #23173 2017.10.03. 10:09

Moby írta:Szerintem inkább add el ezt is. A Darkszektorizációi láthatóan végstádiumába ért, innen már felesleges küzdeni ellene. Add meg magad neki, és lépjünk, mert ezt az egészet már olvasni sem jó :(
nélkülem az a hamis kép alakulhat itt ki a topikban, hogy a pécé mára konzolabb a konzolnál, ráadásul 4k/60 mellett :( tényleg egy hamis pécémázterrész burokká kell válnia a net eme szegletének is? :P

(agyaltam eleget az eladáson, de olyankor felsejlik, hogy az f1 2016, a wildlands, stb milyen csodásan néztek ki/futottak a 1070-hez képest.... :( szal egyelőre kizárt ;) )

donatus: nem komolyan írtam ;) se pénzem, se racionális indokom nem lehet sli-re :)

benő: nyilván benne(m)van, ám hogy melyik csúszkát ne toljam jobbra, az tud elég komplex probléma is lenni ;) pláne, ha állítgatás után ki kell lépned, visszalépni, ujra preloadolni a séderkesst, ésatöbbi játékspecifikus fasság. majd a következő, brutálsabb pályán ÚJRA.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23174 2017.10.03. 10:42

arty írta:nélkülem az a hamis kép alakulhat itt ki a topikban, hogy a pécé mára konzolabb a konzolnál, ráadásul 4k/60 mellett :( tényleg egy hamis pécémázterrész burokká kell válnia a net eme szegletének is? :P.
Pedig tényleg el kellene adnod a géped, mert nem neked való a műfaj. Jön az Xbox One X, egy teljesen korrekt gép, még a szerelése is egyszerű, logikus és jó felépítésű. 12 centis venti, jó hűtőblokk, ízig vérig AMD és beteszed a lemezt és játszol, plusz csomó pénzed is marad. Sőt, a Forzát is folytathatod rajta.

Még a COD is hibátlanul fog futni 4K 60 frémmel, ahogy minden más is hibátlanul fut konzolon, ahogy már megszoktad.

BTW mitől törvényszerű, hogy egy lassan retró 1080Ti-n minden 4K 60-nal fusson? Ez egy 1440p@60 kártya.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23175 2017.10.03. 11:22

Hátha nem csak nekem újdonság: A Total Commanderhez van fasza Google Drive plugin, simán saját meghajtóként kezelhető vele a cloud.

https://www.ghisler.com/plugins.htm
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23176 2017.10.03. 12:06

Moby írta:Szerintem inkább add el ezt is. A Darkszektorizációi láthatóan végstádiumába ért, innen már felesleges küzdeni ellene. Add meg magad neki, és lépjünk, mert ezt az egészet már olvasni sem jó :(
sgn nem volt annyi darksectoid mint itt :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23177 2017.10.03. 12:12

DanielT írta:[video]szkorpinnyoTeardown.flv
takarosan van összerakva, joak! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23178 2017.10.03. 12:27

SlickAdam írta:takarosan van összerakva, joak! :eljen:
Jaja, nagyon baba! Szívesen hallgatnám a hangját is minden nap. 4Kában. HáDéeRrel. :eljen:


/az első héten, aztán fúrnék erre is likat. Vagy hűteném vízzel. Csatornavízzel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23179 2017.10.03. 12:30

Biztos azért is marad ki minden előzetes videóból. Iszonyatos nagy titok övezi! Mármár misztérium!
A kipreparált májába már bele lehet nézni, az nem annyira titkos, mint a hangja :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23180 2017.10.03. 12:34

DanielT írta:Még a COD is hibátlanul fog futni 4K 60 frémmel, ahogy minden más is hibátlanul fut konzolon, ahogy már megszoktad.
És ott legalább csalók sincsenek! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23181 2017.10.03. 14:43

DanielT írta:Pedig tényleg el kellene adnod a géped, mert nem neked való a műfaj. Jön az Xbox One X, egy teljesen korrekt gép, még a szerelése is egyszerű, logikus és jó felépítésű. 12 centis venti, jó hűtőblokk, ízig vérig AMD és beteszed a lemezt és játszol, plusz csomó pénzed is marad. Sőt, a Forzát is folytathatod rajta.

Még a COD is hibátlanul fog futni 4K 60 frémmel, ahogy minden más is hibátlanul fut konzolon, ahogy már megszoktad.

BTW mitől törvényszerű, hogy egy lassan retró 1080Ti-n minden 4K 60-nal fusson? Ez egy 1440p@60 kártya.

phpBB [media]
igy video alapján nagyon gagyi hatású
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23182 2017.10.03. 16:54

Forza 5

Kép

Forza 7

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23183 2017.10.03. 16:59

DanielT írta:Forza 5
vs
Forza 7
végem bazze. es meg nevettünk, hogy a DarkSzószZwei-ben ugyanilyen fa vót a vártól 10 km-re, ahova senki nem lat / nez el.:D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23184 2017.10.03. 17:00

Forza 5

Kép

Forza 7

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23185 2017.10.03. 17:00

Mondtam én már megint mikor, hogy ronda a 7 mint egy fekélyes kelés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23186 2017.10.03. 17:03

SlickAdam írta:végem bazze. es meg nevettünk, hogy a DarkSzószZwei-ben ugyanilyen fa vót a vártól 10 km-re, ahova senki nem lat / nez el.:D
Kép
Én kurvára nem nevettem... inkább vertem a fejem a falba. :zavart2: És nagyon szem előtt voltak azok a fák, attól, hogy háttérbe szánták őket. :(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23187 2017.10.03. 17:51

NÉGYKÁ ÉS HÁDÉER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23188 2017.10.03. 17:53

SlickAdam írta:végem bazze. es meg nevettünk, hogy a DarkSzószZwei-ben ugyanilyen fa vót a vártól 10 km-re, ahova senki nem lat / nez el.:D
Tegyük hozzá, azért a Forza 5-ön is derültünk anno egy sort. :vigyor:
Forza5crowd.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #23189 2017.10.03. 18:17

SlickAdam írta:végem bazze. es meg nevettünk, hogy a DarkSzószZwei-ben ugyanilyen fa vót a vártól 10 km-re, ahova senki nem lat / nez el.:D
Kép
El Ó El
Jobbra tóták a csúszkát, ahogy arty szereti! :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23190 2017.10.03. 20:32

Demon's Souls NÉGYKÁ!!! 16X Anisoval együtt. HDR még nincs sajnos. :(((((((((((((

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #23191 2017.10.03. 21:12

Moby írta:Ázzeg, alig várom azt a nyomort, amit a battlefron2 fog rámzúdítani! Mármint ha marad elég időm elindítani a turkányolás mellett persze... :banplz:
Na, majd holnap meglássuk, mit tud...
Spoiler
star2.jpg
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23192 2017.10.03. 22:21

eje75 írta:Na, majd holnap meglássuk, mit tud...
Spoiler
star2.jpg
Borítékolhatóan annyit, mint az előző, egy milliméterrel sem többet. Itt csak SP látnivaló akad, ha akad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23193 2017.10.03. 22:24

Kandurex írta:Borítékolhatóan annyit, mint az előző, egy milliméterrel sem többet. Itt csak SP látnivaló akad, ha akad.
Mi alapján borítékolod? A 0.0ms alapján amit eltöltöttél vele? Vagy amit ezzel elfogsz? A szakértőúr :nyes: Olyan hiteles minden szavad a témában, mint artyé AMD ügyben :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #23194 2017.10.03. 22:26

Kandurex írta:Borítékolhatóan annyit, mint az előző, egy milliméterrel sem többet. Itt csak SP látnivaló akad, ha akad.
Lehet, hogy az élmény ugyanaz lesz, ezt nem vitatom... De hogy tartalom több lesz benne, és hosszabban leköti az embert, azt tuti... nekem az elég... egyenlőre :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23195 2017.10.03. 22:26

DanielT írta:Demon's Souls NÉGYKÁ!!! 16X Anisoval együtt. HDR még nincs sajnos. :(((((((((((((

Kép
Emmá megint ilyen senkikinempróbálhassa build? :shakehead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23196 2017.10.03. 22:28

eje75 írta:Lehet, hogy az élmény ugyanaz lesz, ezt nem vitatom... De hogy tartalom több lesz benne, és hosszabban leköti az embert, azt tuti... nekem az elég... egyenlőre :nyes:
Kandúrnak az élmény tutter ugyanaz lesz :D Neki ennyi az élmény ezekben: posztol róluk. Hogy mekkora szarok. Meg má minden multipléjer. Ami szar. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #23197 2017.10.03. 22:37

Moby írta:Neki ennyi az élmény ezekben: posztol róluk.
Spoiler
6.gif
Lol
Avatar
arty

Hozzászólás #23198 2017.10.03. 23:23

DanielT írta:Mondtam én már megint mikor, hogy ronda a 7 mint egy fekélyes kelés.
Pont akkora baromságnak hangzott akkor is, mint most.
Avatar
arty

Hozzászólás #23199 2017.10.03. 23:25

DanielT írta:Demon's Souls NÉGYKÁ!!! 16X Anisoval együtt. HDR még nincs sajnos. :(((((((((((((
nincs is értelme, nem tudnád aktiválni, akkora bugosmoslék a pécéóess :mf2: izé, a konzolpécéóess!
Avatar
arty

Hozzászólás #23200 2017.10.03. 23:26

Moby írta:Mi alapján borítékolod? A 0.0ms alapján amit eltöltöttél vele? Vagy amit ezzel elfogsz? A szakértőúr :nyes: Olyan hiteles minden szavad a témában, mint artyé AMD ügyben :)
bezzeg, ha fröcsögve köpködnék MINDENT, ami amd, akkora menő lehetnék, mint te (ti) :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23201 2017.10.04. 00:34

arty írta:bezzeg, ha fröcsögve köpködnék MINDENT, ami amd, akkora menő lehetnék, mint te (ti) :(
Menő akkor lennél, ha végre belevásárolnád magad ennyi pörgés után a királyságba! :ravasz1: De úgy nagytotálba. Ryzennel, vegával, ahogy kell! :P
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23202 2017.10.04. 06:01

Moby írta:Mi alapján borítékolod? A 0.0ms alapján amit eltöltöttél vele? Vagy amit ezzel elfogsz? A szakértőúr :nyes: Olyan hiteles minden szavad a témában, mint artyé AMD ügyben :)
Miből veszed, h nem játszottam vele? Te mit látsz benne amitől ez bármivel is több lesz? Ezt a tényleg fost bezzeg izomból védjük? :zavart2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23203 2017.10.04. 08:09

arty írta:Pont akkora baromságnak hangzott akkor is, mint most.
A Forza 2 is szép, tudjuk! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23204 2017.10.04. 09:40

Kandurex írta:Miből veszed, h nem játszottam vele?
Miért, játszottál vele? :ravasz1: A játék alatt nem egy esetleg20 perces VR bohóckodást értem. De hogy kompetitív céllal nem léptél be egyetlen szerverre sem, abban tökéletesen biztos vagyok. Ehhez nem kell kövessem a gémerkarriered, se lángésznek lenni, elegendő csak a posztokat elolvasni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23205 2017.10.04. 09:43

Moby írta:Miért, játszottál vele? :ravasz1: A játék alatt nem egy esetleg20 perces VR bohóckodást értem. De hogy kompetitív céllal nem léptél be egyetlen szerverre sem, abban tökéletesen biztos vagyok. Ehhez nem kell kövessem a gémerkarriered, se lángésznek lenni, elegendő csak a posztokat elolvasni :D
De egyébként most mi az állás? Hogy jó a Battlefront?
Avatar
Moby

Hozzászólás #23206 2017.10.04. 09:50

DanielT írta:De egyébként most mi az állás? Hogy jó a Battlefront?
Tudjafaszom. Mikor indul a béta a parasztoknak? Holnapután? Majd megmondom. A sejtésem leírtam, kétlem, hogy sokat változna: szerintem nem. Kibaszottul ultradurván SW, de alapvetően ma minden multi arra készül, hogy az összes paraszt valamiféle sikert el tudjon érni benne. Ami persze lehetetlen, de azért be köll hazudni. Azért ilyen a bf1 is amilyen, azzal együtt, hogy szinte csak azzal játszok, mert semmi más nem köt le. Csak olyan lózungokat tudnék írni, amiket tudotok: az AAA géming halott. Meghalt akkor, amikor ilyen kibaszottul sikeres lett ez a férges konzolgeneráció. Mostmár szükségszerűen minden az agyhalott parasztoknak készül. Én csak azt látom, hogy ennek legnagyobb vesztesei a kompetitívmultik. Me hogy az megy a legjobban. Mindazonáltal pár tíz órám bele fog menni, mer ez még talán leköt. Mer annyira SW, ami már az SW filmeken is túlmutat. Ha ez se, akkor be kell fejeznem a videójátékozást végleg.
Naszal, szerintem mint multi fos lesz, de a hígfos tengerében ez még talán leültet a gép elé. De még az se biztos, hogy megveszem. Viszont az Evil Wiithin2-t megvettem. És én szerintem 2017-re kifújtam játékvásárlással.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23207 2017.10.04. 09:56

Moby írta:Na, tudtam én, hogy nem kell ezt elkapkodni :D A #semmisemváltozott jegyében újabb pléjsztésön exkluzív tesz látogatás a #gány platformján :)
Nem sok játék érdekelt jobban PS4-en. Csak ezek:


A portot majd meglátjuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23208 2017.10.04. 10:00

Moby írta:Tudjafaszom. Mikor indul a béta a parasztoknak? Holnapután? Majd megmondom. A sejtésem leírtam, kétlem, hogy sokat változna: szerintem nem. Kibaszottul ultradurván SW, de alapvetően ma minden multi arra készül, hogy az összes paraszt valamiféle sikert el tudjon érni benne. Ami persze lehetetlen, de azért be köll hazudni. Azért ilyen a bf1 is amilyen, azzal együtt, hogy szinte csak azzal játszok, mert semmi más nem köt le. Csak olyan lózungokat tudnék írni, amiket tudotok: az AAA géming halott. Meghalt akkor, amikor ilyen kibaszottul sikeres lett ez a férges konzolgeneráció. Mostmár szükségszerűen minden az agyhalott parasztoknak készül. Én csak azt látom, hogy ennek legnagyobb vesztesei a kompetitívmultik. Me hogy az megy a legjobban. Mindazonáltal pár tíz órám bele fog menni, mer ez még talán leköt. Mer annyira SW, ami már az SW filmeken is túlmutat. Ha ez se, akkor be kell fejeznem a videójátékozást végleg.
Naszal, szerintem mint multi fos lesz, de a hígfos tengerében ez még talán leültet a gép elé. De még az se biztos, hogy megveszem. Viszont az Evil Wiithin2-t megvettem. És én szerintem 2017-re kifújtam játékvásárlással.
De neked tetszett még az Akdromeda is! Na jó, azt megkandurexszakérteni nem akarom (illetve dehogynem!), de azért nehéz elképzelni, hogy amellett alig tud valami becsuszanni. Arra mondjuk már rájöttem, hogy a stratégiák téged nem izgatnak, pedig abból jött mostanában egy pár. Persze 2017-ből AAA szinten tényleg a sorozatgyártott nagy nevek vannak főleg hátra (CoD, AC, BF).
Avatar
Moby

Hozzászólás #23209 2017.10.04. 10:07

Zóanagyvarázsló írta:A portot majd meglátjuk.
Valami 1060 a recommended, szal nem kizárt, hogy egy 2 hetes turkányolásturné után még el is tudom majd indítani 4K@60-ban :ravasz1: De ha mégsem, majd fut 1440-ben, és közben szomorkodom, hogy a vega már megint széjjelhengerel :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23210 2017.10.04. 10:10

Zóanagyvarázsló írta:De neked tetszett még az Akdromeda is! Na jó, azt megkandurexszakérteni nem akarom (illetve dehogynem!), de azért nehéz elképzelni, hogy amellett alig tud valami becsuszanni. Arra mondjuk már rájöttem, hogy a stratégiák téged nem izgatnak, pedig abból jött mostanában egy pár. Persze 2017-ből AAA szinten tényleg a sorozatgyártott nagy nevek vannak főleg hátra (CoD, AC, BF).
Naja. A scifi a gyengém. Azzal a szart is el lehet adni nekem. Ld andröméd :nezze: Nem sajnos. Kölökkoromban még bírtam a stratégiákat. Meg valamiféle szentimentális vágy folyamatosan él bennem, de a tettekig nem jutok vele. Mint a GTAV-el. Amikor néha van erőm/kedvem elindítani, mindig rájövök, hogy mennyire fantasztikus játék még mindig, de ezt nem tudom kattintásba transzformálni napi szinten.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23211 2017.10.04. 10:30

Moby írta:Valami 1060 a recommended, szal nem kizárt, hogy egy 2 hetes turkányolásturné után még el is tudom majd indítani 4K@60-ban :ravasz1: De ha mégsem, majd fut 1440-ben, és közben szomorkodom, hogy a vega már megint széjjelhengerel :banplz:
A Tecmóról van szó, ők azért bármit képesek elszúrni.
According to the press release, players will be able to pick between ‘Action Mode’, which features a stable 60fps frame rate, and ‘Movie Mode’ where the display resolution will go up to 4K.
Ez például mi? Remélem, csak így jelentik be a preseteket a neokonzolos agyúak. Meg persze úgyis lesz népharag és hekkelés, ha mégsem. De éppen ezért is kivárós a téma. 60 eurót meg úgysem adnék érte, mert a Ninja Gaidenek előbb vannak a sorban, oszt azokat még meg se vettem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.10.04. 10:32-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23212 2017.10.04. 10:31

Moby írta:Naja. A scifi a gyengém. Azzal a szart is el lehet adni nekem. Ld andröméd :nezze: Nem sajnos. Kölökkoromban még bírtam a stratégiákat. Meg valamiféle szentimentális vágy folyamatosan él bennem, de a tettekig nem jutok vele. Mint a GTAV-el. Amikor néha van erőm/kedvem elindítani, mindig rájövök, hogy mennyire fantasztikus játék még mindig, de ezt nem tudom kattintásba transzformálni napi szinten.
Mint a Mankind Divideddel, azzal is eladták :ravasz1:

Mindenesetre a CD Projekt-féle Cyberpunk már itt toporog, mire rád omlik a híd, már indulhat is a preload!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23213 2017.10.04. 11:00

Moby, Withint hunnat vetted? Van jópár gyanúsan olcsó ajánlat.

szerk: BTW amit láttam belőle, az nagyon horroros ijesztőses. Nekem nem ez az aspektusa tetszett az elsőnek, illetve ott bőven elég abszurd volt, hogy szórakoztató maradjon. Remélem nem viszik túlzásba és lesz benne jóféle gameplay.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23214 2017.10.04. 11:23

Zóanagyvarázsló írta:Nem sok játék érdekelt jobban PS4-en. Csak ezek:


A portot majd meglátjuk.
ezenkivul van meg kb 2
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23215 2017.10.04. 11:38

DanielT írta:Moby, Withint hunnat vetted? Van jópár gyanúsan olcsó ajánlat.

szerk: BTW amit láttam belőle, az nagyon horroros ijesztőses. Nekem nem ez az aspektusa tetszett az elsőnek, illetve ott bőven elég abszurd volt, hogy szórakoztató maradjon. Remélem nem viszik túlzásba és lesz benne jóféle gameplay.
en meg erösen szugeralom a kozmoszt, hogy ne igy legyen. milyen gameplay-t szeretnel megis? durr-durr-t? mert mast nehezen lehet elkepzelni egy ilyen jatekban. hangulat kell meg kökemeny IGAZI horror. zoknivíz horror van eleg a piacon.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23216 2017.10.04. 12:11

Moby írta:Tudjafaszom. Azért ilyen a bf1 is amilyen, azzal együtt, hogy szinte csak azzal játszok, mert semmi más nem köt le.
Én nosztalgiából visszaraktam a BF 3-at és tegnap toltam 3 kör ziba tower gunmastert. Nyilván a taknyomon csúsztam, mert esélyesen azok tolják, akik nem parkoltatták évekig, hogy a 4-el és az 1-egy szórakozzanak. Egyszerűen kurva jó az a pálya, ráadásul miniatűr (CQ dlc-s), és még így is nagyobb és komplexebb, mint az általam látott codWWII multi pályák.
A BF1-ben gyakorlatilag 1 fajta pálya van és olyan érzés, mintha csak bedobálnák az editorba az új asseteket és az random generálna egyet ugyanazon a nyomorult template alapján.
Ha kuszán fogalmaztam volna, akkor az úriembernél ezt sokkal összeszedettebben meg lehet nézni:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23217 2017.10.04. 12:15

DanielT írta:Moby, Withint hunnat vetted? Van jópár gyanúsan olcsó ajánlat.

szerk: BTW amit láttam belőle, az nagyon horroros ijesztőses. Nekem nem ez az aspektusa tetszett az elsőnek, illetve ott bőven elég abszurd volt, hogy szórakoztató maradjon. Remélem nem viszik túlzásba és lesz benne jóféle gameplay.
Coming out: cdkeysről. Nem bírtam ignorálni a 25 eurós árat. Mint kiderült csak egy pár percig élt, azóta 30 euró körül mozog, de pont belefutottam. Tudom, rohadjak meg, ennyi erővel warezolhatnék is, bűnözőket támogatok, ésatöbbi :)

Én amúgy eddig nem néztem belőle szándákosan semmit, de a minap belefutottam egy gameplaybe(valami téren kergette valami nagyon üszkös izé), ami inkább csak meghozta a kedvem hozzá. Azóta _VÁRÓS_ lett :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23218 2017.10.04. 12:18

SlickAdam írta:en meg erösen szugeralom a kozmoszt, hogy ne igy legyen. milyen gameplay-t szeretnel megis? durr-durr-t? mert mast nehezen lehet elkepzelni egy ilyen jatekban. hangulat kell meg kökemeny IGAZI horror. zoknivíz horror van eleg a piacon.
IGAZI horror? Hányat nyomtál le az elmúlt 5 év, kb harminckilencezer indie és egyéb horror cuccából? Annyi van, mint a szar. Igazibbak, mint amilyen egy AAA cím valaha lesz.

Within első végül megvolt neked?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23219 2017.10.04. 12:22

DanielT írta:IGAZI horror? Hányat nyomtál le az elmúlt 5 év, kb harminckilencezer indie és egyéb horror cuccából? Annyi van, mint a szar. Igazibbak, mint amilyen egy AAA cím valaha lesz.

Within első végül megvolt neked?
abbol a harminckilencezerböl csak par van ami nez is ki valahogy. na meg nincs az annyi. nagyon nincs... :)
nekem kell a jo latvany horrorban. kemeny AAAAAAAAA+++ horrort akarok.
elsö Within-t szerintem meg elötted befejeztem. jo volt, de lehetett volna megbetegebb.

edit: gondolom az ilyen Layers of Fear szerü cuccokra gondolsz, mert mas tenyleg nem ugrik be. es ujra... ilyenböl sincs sok. nos ez is beteg volt, vannak benne jo dolgok, de igazabol egy nagyon üres (meg annyi gameplay sincs benne, mint egy Within 1-ben...), szo szerint par oras kis valami. ezek nem tudnak kielegiteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.10.04. 12:25-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23220 2017.10.04. 12:23

benőmenő írta:A BF1-ben gyakorlatilag 1 fajta pálya van és olyan érzés, mintha csak bedobálnák az editorba az új asseteket és az random generálna egyet ugyanazon a nyomorult template alapján.
Ja, ez a fő bajom nekem is vele. A korszak korlátai miatt gyakorlatilag a sár/fű arány a legfőbb változó tényező a pályákon. MEH. Ja! És már van hó is a sár és fű felett az új DLC-ben. Dejó!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23221 2017.10.04. 12:31

Moby írta:Coming out: cdkeysről. Nem bírtam ignorálni a 25 eurós árat. Mint kiderült csak egy pár percig élt, azóta 30 euró körül mozog, de pont belefutottam. Tudom, rohadjak meg, ennyi erővel warezolhatnék is, bűnözőket támogatok, ésatöbbi :)

Én amúgy eddig nem néztem belőle szándákosan semmit, de a minap belefutottam egy gameplaybe(valami téren kergette valami nagyon üszkös izé), ami inkább csak meghozta a kedvem hozzá. Azóta _VÁRÓS_ lett :D
Már több, mint egy hónapja volt ott ennyiért preorderen, de nem bírtam rávenni magam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23222 2017.10.04. 12:34

benőmenő írta:Én nosztalgiából visszaraktam a BF 3-at és tegnap toltam 3 kör ziba tower gunmastert. Nyilván a taknyomon csúsztam, mert esélyesen azok tolják, akik nem parkoltatták évekig, hogy a 4-el és az 1-egy szórakozzanak. Egyszerűen kurva jó az a pálya, ráadásul miniatűr (CQ dlc-s), és még így is nagyobb és komplexebb, mint az általam látott codWWII multi pályák.
A BF1-ben gyakorlatilag 1 fajta pálya van és olyan érzés, mintha csak bedobálnák az editorba az új asseteket és az random generálna egyet ugyanazon a nyomorult template alapján.
Ha kuszán fogalmaztam volna, akkor az úriembernél ezt sokkal összeszedettebben meg lehet nézni:
phpBB [media]
Én ezt abszolute nem érzem a bf1-nél.
CQ alappályák:
Suez - totál közelharc, vagy távolról támogatós, M97/Snip, minden más lófasz
Amiens - totál vegyes, amúgy tankok basznak leginkább
Desert - talán a legjobb, MINDEN megy, totál a lokáció választ fegyvernemet
A. Forest - CSAK közelharc
Ballroom Blitz - machinegun heaven, talán ez a kedvencem, csillió útvonal, legalább a fele védett/védhető
St Quentin S.: minden megy, leginkább a repülős osztag dönti el, ha kap támogatást, és bevédik a légvédelmiket, meg a tankok basznak itt is
Fortress - leginkább csipa, amúgy ez a map iszonyatos nagy fostenger
G. Shadow - leginkább csipa, de ez egy jó map ha nem hülyék játsszák
Monte grappa - minden megy, eléggé járműorinentált
Én csak CQ-t nyomok, mást nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23223 2017.10.04. 12:57

DanielT írta:Már több, mint egy hónapja volt ott ennyiért preorderen, de nem bírtam rávenni magam.
Nemegészen. 27 euro volt hónapokig. Vasárnap bebasztam a kosárba, de nem fizettem ki. Hétfőn délelőtt jutott eszembe, de már 30 euroért volt a kosaramban Kurvaanyáztam egy sort, mondom ennyiért megveszem inkább gmg-n (najó, ott fontban ennyi, de akkoris...az legalább kb legál). Aztán másnap levitték egy rövid dőre 25-re, ennyiért korábban még nem volt, na pont akkor néztem rá az oldalra.
Avatar
eje75

Hozzászólás #23224 2017.10.04. 12:59

Na.... Este megyek az Astro A50-ért.... #vájárlesszmenyország
Avatar
Moby

Hozzászólás #23225 2017.10.04. 13:00

eje75 írta:Na.... Este megyek az Astro A50-ért.... #vájárlesszmenyország
Nekem volt egy rövid ideig. Szvsz nem egy nagy cucc. Pláne azért a pénzért (bár én valami 50-ért vettem, vagy 45-ért). Én má ezekkel a kláudokkal fogok megöregedni. Ez vált be a legjobban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23226 2017.10.04. 13:02

Moby írta:Én ezt abszolute nem érzem a bf1-nél.
CQ alappályák:
...ha támogajták....ha nem hülyék játszák
Én csak CQ-t nyomok, mást nem.
Hát ezaz.
A 3-ban valahogy működött a többi mód is. Ott voltak a Conquest mappok, mint Caspian, Karkand, Sharqi, Operation Firestorm. Scanvengerre a Grand Bazar. Dominationre Ziba Tower, Scrap Metal, Donya Forest.
Ha pedig ki kellett oldani egy fegyverhez az attachmenteket Noshar Canal TDM.
Nekem valahogy egyik bf1 map sem jön be úgy, mint ezek. Aztán lehet csak a kor szabta korlátokkal kombinált, fegyverbalansznak titulált ámokfutás miatt nem működnek számomra. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23227 2017.10.04. 13:14

benőmenő írta:Hát ezaz.
A 3-ban valahogy működött a többi mód is. Ott voltak a Conquest mappok, mint Caspian, Karkand, Sharqi, Operation Firestorm. Scanvengerre a Grand Bazar. Dominationre Ziba Tower, Scrap Metal, Donya Forest.
Ha pedig ki kellett oldani egy fegyverhez az attachmenteket Noshar Canal TDM.
Nekem valahogy egyik bf1 map sem jön be úgy, mint ezek. Aztán lehet csak a kor szabta korlátokkal kombinált, fegyverbalansznak titulált ámokfutás miatt nem működnek számomra. :nemtudom:
A fegyverbalansz az ami KURVASZAR a bf1-ben. Vagyis mostmár valami alakul, de a sírba tesznek a baszkurációval is. Meg evvel is elbasznak dolgokat, de határozottan javul...gat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23228 2017.10.04. 13:16

Moby írta:Nemegészen. 27 euro volt hónapokig. Vasárnap bebasztam a kosárba, de nem fizettem ki. Hétfőn délelőtt jutott eszembe, de már 30 euroért volt a kosaramban Kurvaanyáztam egy sort, mondom ennyiért megveszem inkább gmg-n (najó, ott fontban ennyi, de akkoris...az legalább kb legál). Aztán másnap levitték egy rövid dőre 25-re, ennyiért korábban még nem volt, na pont akkor néztem rá az oldalra.
Jó, akkor 27 volt. Én már elértem arra a szintre a Zéletben, hogy 2 euró nem játszik! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23229 2017.10.04. 13:21

Elmennek ezek a böngészőket tákoló kontárok ám oda, ahol az édesanyjuknál nem süt be a nap! :boxer:
A Chrome-ban kiszopósodtak a képek, mostmár a bővítményeket sem találom. A Firefox kurvaszarlassúfos, de legalább csúnya és nem megy pl. a facebook group call (amit csak azért használunk, mert telegrammon sincs group call, agyf@sz). A bétából még lehet valami, de egyelőre nincs rá lastpass plugin. :bdead:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.10.04. 13:23-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23230 2017.10.04. 13:22

DanielT írta:Jó, akkor 27 volt. Én már elértem arra a szintre a Zéletben, hogy 2 euró nem játszik! :banplz:
Jó neked :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23231 2017.10.04. 13:30

Moby írta:Jó neked :(
csa Tinman, reg lattunk :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23232 2017.10.04. 13:31

benőmenő írta:Elmennek ezek a böngészőket tákoló kontárok ám oda, ahol az édesanyjuknál nem süt be a nap! :boxer:
A Chrome-ban kiszopósodtak a képek, mostmár a bővítményeket sem találom. A Firefox kurvaszarlassúfos, de legalább csúnya és nem megy pl. a facebook group call (amit csak azért használunk, mert telegrammon sincs group call, agyf@sz). A bétából még lehet valami, de egyelőre nincs rá lastpass plugin. :bdead:
kiszoposodtak a kepek? Az mi?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23233 2017.10.04. 13:37

Micsu írta:kiszoposodtak a kepek? Az mi?
Mint, amikor xp-n levetted a színmélységet 32 bitről. Inkognitó módban jó, csak alapból szar.
Már kikapcsoltam az összes bővítményt, reseteltem a beállításokat, kijelentkeztem-bejelentkeztem, uninstall, majd friss install, háthamajd, de még mindig szar. Az it support adu malwarebytes scan is megvolt és még mindig nem jó.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23234 2017.10.04. 14:54

Moby írta:Miért, játszottál vele? :ravasz1: A játék alatt nem egy esetleg20 perces VR bohóckodást értem. De hogy kompetitív céllal nem léptél be egyetlen szerverre sem, abban tökéletesen biztos vagyok. Ehhez nem kell kövessem a gémerkarriered, se lángésznek lenni, elegendő csak a posztokat elolvasni :D
nem :banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #23235 2017.10.04. 14:59

Zóanagyvarázsló írta:De neked tetszett még az Akdromeda is! Na jó, azt megkandurexszakérteni nem akarom (illetve dehogynem!), de azért nehéz elképzelni, hogy amellett alig tud valami becsuszanni. Arra mondjuk már rájöttem, hogy a stratégiák téged nem izgatnak, pedig abból jött mostanában egy pár. Persze 2017-ből AAA szinten tényleg a sorozatgyártott nagy nevek vannak főleg hátra (CoD, AC, BF).
csak multit szagértek, ...de azokat azonnal :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23236 2017.10.04. 16:36

:eplus2:
Moby írta:Nekem volt egy rövid ideig. Szvsz nem egy nagy cucc. Pláne azért a pénzért (bár én valami 50-ért vettem, vagy 45-ért). Én má ezekkel a kláudokkal fogok megöregedni. Ez vált be a legjobban.
Ilyen gen 3-as Astro-d volt?? A töltő állomásos?
Spoiler
20171004_161839.jpg
a fillér leső, forint baszó bértollnok youtuberek szerint jó cucc...
Avatar
arty

Hozzászólás #23237 2017.10.04. 17:05

DanielT írta:A Forza 2 is szép, tudjuk! :mf2:
a maga idejében odab*szott, igen (izléstelen volt benne a kiégő égbolt, jah, de a 720p, az ótómodellek, ütősek voltak - ütősebbek, mint bármi más amit előtte láttam)

ez is fm7 amugy:
forzahatter.jpg

és ez ingame, belső nézet, hud off.
nem a levegőbe emelkedett helikopterről lőtt, fost/spórolást láttatni akaró, legmoslékabb időjárás-pillanatot kiragadó, kontraszttalanított bullshot.
Avatar
arty

Hozzászólás #23238 2017.10.04. 17:13

majdnem mindenről találni ocsmányságot.... pl a pcars2 egyik "szép" pillanata:
pcars2_ss103500.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23239 2017.10.04. 17:17

arty írta:a maga idejében odab*szott, igen (izléstelen volt benne a kiégő égbolt, jah, de a 720p, az ótómodellek, ütősek voltak - ütősebbek, mint bármi más amit előtte láttam)

ez is fm7 amugy:
forzahatter.jpg

és ez ingame, belső nézet, hud off.
nem a levegőbe emelkedett helikopterről lőtt, fost/spórolást láttatni akaró, legmoslékabb időjárás-pillanatot kiragadó, kontraszttalanított bullshot.
Ütősek és odabasz! Hát ebben lehet valami, mert ütném és odabasznám a falhoz aki ezt megalkotta. :idiota:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23240 2017.10.04. 17:24

jajj de imádtam anno mikor ment a fingod sincs a gtről ajnározás :D

Vissza: “Leáldozott.hu”