A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23101 2017.09.30. 14:28

Moby írta:Routerrel készüljél fel. Mámint wanporton vigye a gigabitet rendesen.
Azt amúgyis kell vennem az ezer éves helyett mindenképpen. Tudsz némi infót adni esetleg, hogy mit érdemes nézni? mert ahogy keresgetek, elég nagy a szórás, 10k-tól felfelé vannak amik ipon szerint tudnak gigabitet
Avatar
Moby

Hozzászólás #23102 2017.09.30. 14:55

Mekee írta:Azt amúgyis kell vennem az ezer éves helyett mindenképpen. Tudsz némi infót adni esetleg, hogy mit érdemes nézni? mert ahogy keresgetek, elég nagy a szórás, 10k-tól felfelé vannak amik ipon szerint tudnak gigabitet
pár éve, amikor köttettem a gigabitet, utánaolvastam rendesen. Akkor az derült ki, hogy csomó gigabites router 6-700-nál lekoppan. Volt egy ajánlott ánusz, ami már akkor ezeréves modell volt, nem is AC-t, meg ilyenek. Venni is alig tudtam már, majd ötvenezer volt azára. De ahogy a múlrkori speedtesten látszik, ez tényleg tudja a gigát. Annyira stabil, hogy egyszer sem volt fagyásom, vagy bármi. Ha megpandel megint ánuszt veszek, valami jobbat. Távolról simán bekonfigoltam rajt vpn-t, jár hozzájuk ánusz dns, stb. Korábban sokat szoptam routerekkel, erről meg azt sem tudom, hogy van. A digivel olyan stabil párost alkotnak, ami minden ésszerű elváráson is túlmutat.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23103 2017.09.30. 14:58

Moby írta:pár éve, amikor köttettem a gigabitet, utánaolvastam rendesen. Akkor az derült ki, hogy csomó gigabites router 6-700-nál lekoppan. Volt egy ajánlott ánusz, ami már akkor ezeréves modell volt, nem is AC-t, meg ilyenek. Venni is alig tudtam már, majd ötvenezer volt azára. De ahogy a múlrkori speedtesten látszik, ez tényleg tudja a gigát. Annyira stabil, hogy egyszer sem volt fagyásom, vagy bármi. Ha megpandel megint ánuszt veszek, valami jobbat. Távolról simán bekonfigoltam rajt vpn-t, jár hozzájuk ánusz dns, stb. Korábban sokat szoptam routerekkel, erről meg azt sem tudom, hogy van. A digivel olyan stabil párost alkotnak, ami minden ésszerű elváráson is túlmutat.
Én is ánuszt néztem, van rajta usb, akkormá azon tárolnám a filmeket, aztán mehet mediaszerveren tv-re plex-el, ezen kívül más nemnagyon kell, tudja a sávszélt kábelen, aztán annyi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23104 2017.09.30. 15:01

donatus13 írta:Egyébként szerintem nem olyan rossz már az a switch, jönnek rá a dolgok sorjában. A másik két konzolnak még úgy sincs értelme egy pc mellett.
lehet azt kap a nagyobbik karira. Még nemtom. Túl sok minden nincs handheldben. Vagy ez, vagy 3ds. Játékokban utóbbi jobb lehet, de ő má nincs hozzászokva az egérmozihoz.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23105 2017.09.30. 15:14

Moby írta:lehet azt kap a nagyobbik karira. Még nemtom. Túl sok minden nincs handheldben. Vagy ez, vagy 3ds. Játékokban utóbbi jobb lehet, de ő má nincs hozzászokva az egérmozihoz.

Én is gondolkoztam rajta, de még nem jött el az idő. De sok szimpi platformer van rajta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23106 2017.09.30. 15:27

Moby írta:lehet azt kap a nagyobbik karira. Még nemtom. Túl sok minden nincs handheldben. Vagy ez, vagy 3ds. Játékokban utóbbi jobb lehet, de ő má nincs hozzászokva az egérmozihoz.
XL is pöpp neki? vagy csak apuci ra akar cuppani a switch-re az esti takarodo utan? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23107 2017.09.30. 15:37

SlickAdam írta:XL is pöpp neki? vagy csak apuci ra akar cuppani a switch-re az esti takarodo utan? :D

Ha én szempont lennék, akkor 3ds lenne. Semmi nincs switchre ami engem érdekelne. Zeldán kívül. Amit tolhatok most is.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23108 2017.09.30. 15:45

Moby írta:Ha én szempont lennék, akkor 3ds lenne. Semmi nincs switchre ami engem érdekelne. Zeldán kívül. Amit tolhatok most is.

Nem lepne meg ha hosszútávon a DS egybe olvadna a switchel , és 1 handheldet vinnének tovább. De meglátjuk mit hoz a jövő. A következő konzoljuk szerintem most már szintén handheld lesz.

Lehetne nekik előre menni rendesen, de az online szolgáltatásuk még mindig nem jó. De 3rd party téren nagyon jönnek fel, és talán a GTA is jön rá, de az engem egyáltalán nem érdekel. Mario-t meg lehet fikázni nagyon de ha az embereknek még mindig kell akkor hadd csinálják :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23109 2017.09.30. 16:09

donatus13 írta:Nem lepne meg ha hosszútávon a DS egybe olvadna a switchel , és 1 handheldet vinnének tovább. De meglátjuk mit hoz a jövő. A következő konzoljuk szerintem most már szintén handheld lesz.

Lehetne nekik előre menni rendesen, de az online szolgáltatásuk még mindig nem jó. De 3rd party téren nagyon jönnek fel, és talán a GTA is jön rá, de az engem egyáltalán nem érdekel. Mario-t meg lehet fikázni nagyon de ha az embereknek még mindig kell akkor hadd csinálják :)
az összeolvadas a switch lenyege ugyebar. handheld & asztali egyben. meg most jol meghuzzák/meghuzták a 3DS-t, aztan ha teljesen lecseng, az összes 1st/2nd party fejlesztöjük a Switch-re koncentralhat. ezert lesz Pokemon is ra pl, ami eddig only handheld volt ugye. ha bejön a Switch (eddig nagyon ugy tunik), akkor marad ez a vonal. 1 nintendo konzol mindenre. így fokuszaltan akar 3rd partyk nelkül is el tudnak latni a gepet jatekokkal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23110 2017.09.30. 16:33

donatus13 írta:Nem lepne meg ha hosszútávon a DS egybe olvadna a switchel , és 1 handheldet vinnének tovább. De meglátjuk mit hoz a jövő. A következő konzoljuk szerintem most már szintén handheld lesz.

Lehetne nekik előre menni rendesen, de az online szolgáltatásuk még mindig nem jó. De 3rd party téren nagyon jönnek fel, és talán a GTA is jön rá, de az engem egyáltalán nem érdekel. Mario-t meg lehet fikázni nagyon de ha az embereknek még mindig kell akkor hadd csinálják :)
Ha switch lesz, biztosan mario odyssey bundle lesz. Ahogy a lego city undercoverbe belepakolt 351 órát, szerintem párszáz abba is beleugrana neki.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23111 2017.09.30. 16:37

Moby írta:Ha switch lesz, biztosan mario odyssey bundle lesz. Ahogy a lego city undercoverbe belepakolt 351 órát, szerintem párszáz abba is beleugrana neki.
azzal vigyázzá, ha kartyan akarjatok a jatekokat! bundle pakkban mindig letöltö kod van.:( ugyhogy annyi a különleges a Mario bundliban, hogy... piros a kontroller... na bumm (amcsiban ugyanebbe a pakkba adnak marios tokot a gephez, ugy erdekesebb lenne picit). gep + külön cartridge arban ugyanott van es praktikusabb szvsz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23112 2017.09.30. 16:46

SlickAdam írta:azzal vigyázzá, ha kartyan akarjatok a jatekokat! bundle pakkban mindig letöltö kod van.:( ugyhogy annyi a különleges a Mario bundliban, hogy... piros a kontroller... na bumm (amcsiban ugyanebbe a pakkba adnak marios tokot a gephez, ugy erdekesebb lenne picit). gep + külön cartridge arban ugyanott van es praktikusabb szvsz.
De mé? Eladni ezeket nálunk nem lehet. A játék nekik nem olyan, hogy kinövik. Amit a nagy már kipotyog, arra jön a kisebbik. De gyakorlatilag nem megy ki a divatból semmi. Van egy diavetítőnk, 40 éves(megvan a számlája is!!!). Vannak diafilmjeink, 12 meg 18 forintosak. Még a mi gyerekkorunkból valóak. A mai napig kérik, hogy vegyem elő, és diázzunk. A lego undercovert is előszedi néha. Szerintem még évek múlva is előfogja. A millió játékból az egyetlen, ami érdekelte komolyabban. Azóta meg az FS2017 pörög nála csak. Őrület mikre jön rá magától. Én nem tudom mit fog ezekkel a mai gyerekekkel kezdeni az iskola. Olyan 50 év lemaradásban van az oktatás hozzájuk képest.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23113 2017.09.30. 16:49

Moby írta:De mé? Eladni ezeket nálunk nem lehet. A játék nekik nem olyan, hogy kinövik. Amit a nagy már kipotyog, arra jön a kisebbik. De gyakorlatilag nem megy ki a divatból semmi. Van egy diavetítőnk, 40 éves(megvan a számlája is!!!). Vannak diafilmjeink, 12 meg 18 forintosak. Még a mi gyerekkorunkból valóak. A mai napig kérik, hogy vegyem elő, és diázzunk. A lego undercovert is előszedi néha. Szerintem még évek múlva is előfogja. A millió játékból az egyetlen, ami érdekelte komolyabban. Azóta meg az FS2017 pörög nála csak. Őrület mikre jön rá magától. Én nem tudom mit fog ezekkel a mai gyerekekkel kezdeni az iskola. Olyan 50 év lemaradásban van az oktatás hozzájuk képest.
most majdnem leirtam, hogy meg ha vesztek is micro sd karit bele (elöbb utobb ugyis kell), akkor is nyüg lehet, ha epp nincs letöltve egy jatek... aztan beugrott, hogy nalad tera/sec-es net van, szal... ja, vegyed a bundlit :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23114 2017.09.30. 18:48

SlickAdam írta:most majdnem leirtam, hogy meg ha vesztek is micro sd karit bele (elöbb utobb ugyis kell), akkor is nyüg lehet, ha epp nincs letöltve egy jatek... aztan beugrott, hogy nalad tera/sec-es net van, szal... ja, vegyed a bundlit :D

Egyébkétn a mario kart meg az octopath traveler nagyon bejött. Az octopath remélem szuper lesz:)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23115 2017.09.30. 20:58

Moby írta:De mé? Eladni ezeket nálunk nem lehet. A játék nekik nem olyan, hogy kinövik. Amit a nagy már kipotyog, arra jön a kisebbik. De gyakorlatilag nem megy ki a divatból semmi. Van egy diavetítőnk, 40 éves(megvan a számlája is!!!). Vannak diafilmjeink, 12 meg 18 forintosak. Még a mi gyerekkorunkból valóak. A mai napig kérik, hogy vegyem elő, és diázzunk. A lego undercovert is előszedi néha. Szerintem még évek múlva is előfogja. A millió játékból az egyetlen, ami érdekelte komolyabban. Azóta meg az FS2017 pörög nála csak. Őrület mikre jön rá magától. Én nem tudom mit fog ezekkel a mai gyerekekkel kezdeni az iskola. Olyan 50 év lemaradásban van az oktatás hozzájuk képest.
Ha már lego, akkor a klasszik irl-el én baromi jól elvoltam. Főleg a Bionicle-ökkel, meg az autósokkal. Amikor már volt legalább kettő, akkor építgettem a nagy monstre hülyeségeket. :D
Meg a modellvasút volt még ilyen klasszik játék, aztán nagyinál a padon megtaláltuk a fater régi mozdonyait, amik szó nélkül mentek a vadzsi új Piko cuccal. Hátránya, hogy utána szar volt kerülgetni a pályát, amit lusta voltam összeszedni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23116 2017.09.30. 21:19

benőmenő írta:Ha már lego, akkor a klasszik irl-el én baromi jól elvoltam. Főleg a Bionicle-ökkel, meg az autósokkal. Amikor már volt legalább kettő, akkor építgettem a nagy monstre hülyeségeket. :D
Meg a modellvasút volt még ilyen klasszik játék, aztán nagyinál a padon megtaláltuk a fater régi mozdonyait, amik szó nélkül mentek a vadzsi új Piko cuccal. Hátránya, hogy utána szar volt kerülgetni a pályát, amit lusta voltam összeszedni. :idiota:
Az IRL lego nálunk is alap, nagyon megy, de az egy más műfaj. A lego társasjáték. Ott a közös foglalkozás a lényeg. Nem is ül le egyedü legózni, de én sem legóztam egyedül kölyökként soha. A videójáték más téma, más dimenzióban mozog. Itt-ott összeér nála, most pl ez a kedvenc modja az FS2017-ben:
Kép
szóval le isadta az igényt a jesszuskának egy ilyenre:
Kép
De kb az ilyen árukapcsolásnál véget is ér az áthallás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23117 2017.09.30. 22:34

Moby írta:De mé? Eladni ezeket nálunk nem lehet. A játék nekik nem olyan, hogy kinövik. Amit a nagy már kipotyog, arra jön a kisebbik. De gyakorlatilag nem megy ki a divatból semmi. Van egy diavetítőnk, 40 éves(megvan a számlája is!!!). Vannak diafilmjeink, 12 meg 18 forintosak. Még a mi gyerekkorunkból valóak. A mai napig kérik, hogy vegyem elő, és diázzunk. A lego undercovert is előszedi néha. Szerintem még évek múlva is előfogja. A millió játékból az egyetlen, ami érdekelte komolyabban. Azóta meg az FS2017 pörög nála csak. Őrület mikre jön rá magától. Én nem tudom mit fog ezekkel a mai gyerekekkel kezdeni az iskola. Olyan 50 év lemaradásban van az oktatás hozzájuk képest.
A diafilm királyság. Miattuk lenne jó újra gyereknek lenni. Mikor is szokott nálatok lenni a vetítés? :banplz:

Mg kiadhatnák rá a kedvenc filmjeimet. Mondjuk a Predatort. Addig meg beérem a musicalverzióval az is király már ezer éve, amióta feltalálták.

[viedeo]https://www.youtube.com/watch?v=qlicWUDf5MM[/video]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23118 2017.09.30. 23:01

Zóanagyvarázsló írta:A diafilm királyság. Miattuk lenne jó újra gyereknek lenni. Mikor is szokott nálatok lenni a vetítés? :banplz:

Mg kiadhatnák rá a kedvenc filmjeimet. Mondjuk a Predatort. Addig meg beérem a musicalverzióval az is király már ezer éve, amióta feltalálták.

[viedeo]https://www.youtube.com/watch?v=qlicWUDf5MM[/video]
A dia érdemei a gyereknevelésben elévülhetetlenek :D A fogmosás első krizísein továbblendítő tökéletesebb megoldás máig nincs, mint az egér és az oroszlán tanmeséje :DDD Kurvanagy mázli, hogy ez még nagyonjó minőségben van meg. Sajnos a diák nagyrészét már többé-kevésbé elfogyasztotta az idő :(
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23119 2017.09.30. 23:24

Moby írta:Az IRL lego nálunk is alap, nagyon megy, de az egy más műfaj. A lego társasjáték. Ott a közös foglalkozás a lényeg. Nem is ül le egyedü legózni, de én sem legóztam egyedül kölyökként soha. A videójáték más téma, más dimenzióban mozog. Itt-ott összeér nála, most pl ez a kedvenc modja az FS2017-ben:
Kép
szóval le isadta az igényt a jesszuskának egy ilyenre:
Kép
De kb az ilyen árukapcsolásnál véget is ér az áthallás.
az én gyerekkoromban az alsó utópia volt :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #23120 2017.09.30. 23:36

Kipróbáltam ezt a codot. Még nem tudom hogyan teszem jóvá az ssd-mnek. A memóriákról, a cpu-ról, és a vga-ról nem is beszélve :(


/hogyan tudnám ezt az écet eltüntetni a listámról?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23121 2017.10.01. 00:00

phpBB [media]


ilyen trailerrel se találkoztam még
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23122 2017.10.01. 09:26

Moby írta:Kipróbáltam ezt a codot. Még nem tudom hogyan teszem jóvá az ssd-mnek. A memóriákról, a cpu-ról, és a vga-ról nem is beszélve :(


/hogyan tudnám ezt az écet eltüntetni a listámról?
Nem tudtam magam rávenni. 20 perc stream után meguntam az egészet, de nem a streamet nézni, hanem a játékot. Mindent láttam ennyi idő alatt. És ezt úgy, hogy az elmúlt 10 évben egyetlen egy COD multival nyomtam, ami tetszett is, csak az is "elfogyott" (90+ óra azért belement).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23123 2017.10.01. 10:19

Rohanok ezé' a szaré', csak legyen inkább 1500 dolcsi!

Úgy szeretnék újra mikroképernyőn kontentet nézni, főleg videót. Igen, akkora az X hasznos képernyője fix képarányú tartalomra, mint az iPhone 6-é, vagy 8, mindegy, tehát nem a plus verzió, hanem a kis fos.

2017-10-01 10_14_30-.png


Hogy én mennyire GYŰLÖLÖM ezt az új képernyőarány bullshitet! A Mate 8-al fognak eltemetni, ha ez így folytatódik, mert pl a Mate 9 is kisebb egy picit. (De legalább normális képarány még mindig)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23124 2017.10.01. 11:14

A MAI top donator adott neki 800 E Ft-ot, illetve látszik a sub countja is. Amiben az IS iszonyú durva, hogy szinte ugyanannyi, mint aktuális néző, de a nézőszám is rengeteg persze.

2017-10-01 11_13_38-.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #23125 2017.10.01. 11:34

DanielT írta:A MAI top donator adott neki 800 E Ft-ot, illetve látszik a sub countja is. Amiben az IS iszonyú durva, hogy szinte ugyanannyi, mint aktuális néző, de a nézőszám is rengeteg persze.

2017-10-01 11_13_38-.png
kapott ő már 10K-t is csés korában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23126 2017.10.01. 11:38

Moby írta:kapott ő már 10K-t is csés korában.
Persze, hogy kapott, ez most csak egy random benézésem volt, nem valami über esemény. Egy átlagos munkanapja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23127 2017.10.01. 11:42

Gondolom motar2ktol ;) (csgos 10kt)

Pasha 45.000 dollart kapott tole, de ok a virtusnal is megkeresenek havonta annyit, mar nem is nagyon twichelnek, sksok 100.00 dollar havonta
Ezek csak a havi csapat fizik
Erre jonnek meg reklam es egyeb bevetelek pl matricak, szponzor, etc
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23128 2017.10.01. 19:59

Micsu írta:TW2.mp4[/video]

ilyen trailerrel se találkoztam még
És a játékkal? :ravasz1:

Szerintem én sem fogok egy darabig. Megvettem, mert az első jó volt, és ennél is csak jó jelek volt, de rendesen nekiülni csak később lesz alkalom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23129 2017.10.01. 20:36

Nem vagyok nagy total war fan, de szimpi vt a warhammer ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #23130 2017.10.01. 21:19

vega hengerelés

:mf2:

- pécén csak 4kban néztem itthon - és milyenjól tettem! :D
- a HDR opció totálisanteljesen eltűnt a w10emből, ami pedig mára egy konzol. WTF?!
- kurva anyád MS. mindenért. eleve, hogy forzával erre a szarhalomra kárhoztattál :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23131 2017.10.01. 21:40

Odaert a borond? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23132 2017.10.01. 21:51

arty írta: :mf2:
Fú ez tényleg sokkoló. Pláne annak ismeretében, hogy az itteni Ti tulajokból csak te vetted meg a forzát :taps:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23133 2017.10.01. 21:52

Pár FOSza képem :D

Spoiler
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #23134 2017.10.01. 21:52

arty írta:- a HDR opció totálisanteljesen eltűnt a w10emből, ami pedig mára egy konzol. WTF?!
Sőt a legjobb konzol! Gyakorlatilag az egyetlen, amelyik megmenti az okos felhasználóit egy ilyen agyrákos fasságtól :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23135 2017.10.01. 21:57

Mekee írta:Pár FOSza képem :D

Spoiler
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Az első Hondás tetszik a legjobban, mert ott mesterséges bevilágítást kellett megvalósítani és az még nekik is megy valamennyire. Legalább csillog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23136 2017.10.01. 21:57

Meeeg most nézem mi hengerelt itt micsodát? Mer én nem látok mást csak hogy 4K-ban az összes lukába megcsinálja a Ti a vegát. És ez gondolom egy FE Ti. Szal tippre az én Strixem még az amd mérnököket is megrakja :mf2: Kár, hogy sosem fogom játszani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23137 2017.10.01. 22:01

Moby írta:Meeeg most nézem mi hengerelt itt micsodát? Mer én nem látok mást csak hogy 4K-ban az összes lukába megcsinálja a Ti a vegát. És ez gondolom egy FE Ti. Szal tippre az én Strixem még az amd mérnököket is megrakja :mf2: Kár, hogy sosem fogom játszani.
Egyben biztos vagyok: artyét artyval együtt megrakja bármi. Ő nagy spíler, megoldja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23138 2017.10.01. 22:04

Elvittem egy körre az új mekkánik tkl billemet (a kínai sosem érkezett meg, meguntam, vettem egy magyar kiosztásút itthon). Egész jó, még párszor elestem a cipőfűzömben, de hamar összeszoktunk. Én imádom a hangját, az asszonnyal még tárgyalásban vagyok a maradásáról (bármelyikéről) :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23139 2017.10.01. 22:23

Biztos elmond rólam valamit, de ~150 óra után sikerült rájönni, hogyan lehet a witcher 3-ban rendesen sprintelni stamina fogyasztás nélkül. Pedig a könyvben még ki is térnek rá, hogy mennyire szabályozni tudják a légzésüket, itt meg eddig egy rossz focistának tartottam Geraltot. :zavart1:
Ez a letüsszentett térkép viszont még mindig borzalom. Úszok a pénzben, a legjobb gear úgyis a witcher treasure huntos lesz, erre ezt kell néznem minden alkalommal, ahogy megnyitom.
witcher3_2017_10_01_22_15_01_248.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23140 2017.10.01. 22:32

benőmenő írta:Biztos elmond rólam valamit, de ~150 óra után sikerült rájönni, hogyan lehet a witcher 3-ban rendesen sprintelni stamina fogyasztás nélkül. Pedig a könyvben még ki is térnek rá, hogy mennyire szabályozni tudják a légzésüket, itt meg eddig egy rossz focistának tartottam Geraltot. :zavart1:
Ez a letüsszentett térkép viszont még mindig borzalom. Úszok a pénzben, a legjobb gear úgyis a witcher treasure huntos lesz, erre ezt kell néznem minden alkalommal, ahogy megnyitom.
witcher3_2017_10_01_22_15_01_248.jpg
Ezért szerettem és szeretem a Gothicot. Ott a karaktered elővette a térképet (ha előbb megszerezted/megvetted), és valós időben nézett rá, nem is volt rajta semmi bullshit. Kivéve, ha egy-egy küldetés miatt a narratíva szerint ráfirkált valaki. Nem a kérdőjelek miatt mentél vissza sehova, hanem mert tudtad, hogy valamit el akarsz intézni. Vagy nem, csak véletlenül belefutottál következő végigjátszásra. Napló persze volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23141 2017.10.01. 22:47

Zóanagyvarázsló írta:Ezért szerettem és szeretem a Gothicot. Ott a karaktered elővette a térképet (ha előbb megszerezted/megvetted), és valós időben nézett rá, nem is volt rajta semmi bullshit. Kivéve, ha egy-egy küldetés miatt a narratíva szerint ráfirkált valaki. Nem a kérdőjelek miatt mentél vissza sehova, hanem mert tudtad, hogy valamit el akarsz intézni. Vagy nem, csak véletlenül belefutottál következő végigjátszásra. Napló persze volt.
ráadásul itt még kapsz egy elbaszott fasttravelt is :P
Avatar
arty

Hozzászólás #23142 2017.10.01. 22:56

Moby írta:Meeeg most nézem mi hengerelt itt micsodát? Mer én nem látok mást csak hogy 4K-ban az összes lukába megcsinálja a Ti a vegát. És ez gondolom egy FE Ti. Szal tippre az én Strixem még az amd mérnököket is megrakja :mf2: Kár, hogy sosem fogom játszani.
"- pécén csak 4kban néztem itthon - és milyenjól tettem! :D" :nezze: :integet2:
Avatar
arty

Hozzászólás #23143 2017.10.01. 22:56

Micsu írta:Odaert a borond? :fejvakaras:
ilyen az amikor NEM ér oda.... (a vidiás) :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #23144 2017.10.01. 22:58

benőmenő írta:Biztos elmond rólam valamit, de ~150 óra után sikerült rájönni, hogyan lehet a witcher 3-ban rendesen sprintelni stamina fogyasztás nélkül. Pedig a könyvben még ki is térnek rá, hogy mennyire szabályozni tudják a légzésüket, itt meg eddig egy rossz focistának tartottam Geraltot. :zavart1:
Ez a letüsszentett térkép viszont még mindig borzalom. Úszok a pénzben, a legjobb gear úgyis a witcher treasure huntos lesz, erre ezt kell néznem minden alkalommal, ahogy megnyitom.
witcher3_2017_10_01_22_15_01_248.jpg
problem? csináld meg! 10/10-esek még azok a kérdőjeles küldik is, nem?! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23145 2017.10.01. 22:58

arty írta:"- pécén csak 4kban néztem itthon - és milyenjól tettem! :D" :nezze: :integet2:
Miért? Fullhd-ban mi történt volna? Nem lett volna mega 60fps? :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23146 2017.10.02. 08:49

arty írta:problem? csináld meg! 10/10-esek még azok a kérdőjeles küldik is, nem?! :D
Ha visszakeresed már az első végigjátszásnál is ekéztem miatta a játékot, csak a 2. körnek úgy ültem neki, hogy akkor most mindent megcsinálok. Igen, a Gwentet is.
Ezek nem is küldik, csak randomszar loot, többnyire alibi harccal (főleg a tengeren, ahol csak a számszeríj gombot nyomkodod, amíg már nem robban szét a fejed a szirénektől). Szóval pénz + xp heppigrájnd.
Érdekes ilyenkor a játékos psziché, mert a Witcher 2 szar harcrendszerén sokkal kevésbé voltam kiakadva, mint ezen a teljesen opcionális hülyeségen. Lehet azért, mert utóbbira legalább annyi időt lehet feleslegesen elcseszni, ami alatt az előző rész alternatív sztori szálát simán ki lehet pörgetni -> felesleges töltelék érdemi kontent helyett, viszont így meg lehet írni a gémörsajtóban, hogy 200+ óra a játék. És ez nem szimpatikus, főleg a játék többi részéhez képest szembetűnő.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23147 2017.10.02. 09:43

Raadasul a fejlodes is erdekesen van/volt belove ;) volt h x szinten utottem vagtam az ellent es alig sebzodott, 1 szintet leptem, onnantol 4/5 utes vt
Raadasul en a karakterfejlesztessel es a lootal se vtam megelegedve
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23148 2017.10.02. 09:53

benőmenő írta:Biztos elmond rólam valamit, de ~150 óra után sikerült rájönni, hogyan lehet a witcher 3-ban rendesen sprintelni stamina fogyasztás nélkül. Pedig a könyvben még ki is térnek rá, hogy mennyire szabályozni tudják a légzésüket, itt meg eddig egy rossz focistának tartottam Geraltot. :zavart1:
Ez a letüsszentett térkép viszont még mindig borzalom. Úszok a pénzben, a legjobb gear úgyis a witcher treasure huntos lesz, erre ezt kell néznem minden alkalommal, ahogy megnyitom.
witcher3_2017_10_01_22_15_01_248.jpg
Ööööö... nemtom baje, de ott van bal oldalt a menü, ahol mindent kikapcsolhatsz, amit nem akarsz látni... randomszar loot, szörnyfészek off és már ki is lőtted az érdektelen kérdőjelek 90%-át.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23149 2017.10.02. 09:54

Micsu írta:Raadasul a fejlodes is erdekesen van/volt belove ;) volt h x szinten utottem vagtam az ellent es alig sebzodott, 1 szintet leptem, onnantol 4/5 utes vt
Raadasul en a karakterfejlesztessel es a lootal se vtam megelegedve
Igen az vicces, hogy van egy határ, ahol 1 ellenfelen 2 kardot is eltörhetsz, mégsem hal meg 2 szint múlva pedig jóformán a harci zene sem tud elindulni, és vérbe fagyva fekszik. :D
A karakterfejlesztésnél pedig a könnyű utat választottam. Elsőnek kioldottam, hogy adrenalin pontból is lehessen varázsolni -> végtelen pajzs -> god mode on. Utána már csak a fast attackra pakolok, ha tehetem.

DT: deakkornemleszmindenmegcsinálva!E! :duma:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23150 2017.10.02. 10:08

benőmenő írta:Igen az vicces, hogy van egy határ, ahol 1 ellenfelen 2 kardot is eltörhetsz, mégsem hal meg 2 szint múlva pedig jóformán a harci zene sem tud elindulni, és vérbe fagyva fekszik. :D
A karakterfejlesztésnél pedig a könnyű utat választottam. Elsőnek kioldottam, hogy adrenalin pontból is lehessen varázsolni -> végtelen pajzs -> god mode on. Utána már csak a fast attackra pakolok, ha tehetem.

DT: deakkornemleszmindenmegcsinálva!E! :duma:
ÁpppicsábataláldmárkimitakarszE. :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23151 2017.10.02. 10:16

Így már kéne nektek is, mi? :idiota:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23152 2017.10.02. 10:21

Na, végre 10 ezer Ft plusz ráfordítással lehet jack és töltés EGYSZERRE iPhoneon!!! A forradalom itt van! #Courage

Kép

És persze nem csak a töltés a probléma, hanem, hogy kell egy külön adapter már a jacknek is. Ezek az állat Droidos gyártók meg követték!!! Az iPhone az ipar rákjává vált, ahogy a Macbook is. Férgek!
Avatar
arty

Hozzászólás #23153 2017.10.02. 10:24

Moby írta:Miért? Fullhd-ban mi történt volna? Nem lett volna mega 60fps? :zavart2:
a tudat, hogy legyaláz egy amd! az történt volna! :P

-----

megjött a netem!!!!!444

jövőre pedig jön az optika/giga az utcába... (háppersze...)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #23154 2017.10.02. 11:08

Nálunk megvadult a net nem tudom mi történt, de gondolom délután megint beesik a sávszél...
Brutál mega durva sebesség
Avatar
Moby

Hozzászólás #23155 2017.10.02. 11:12

arty írta:a tudat, hogy legyaláz egy amd! az történt volna! :P

-----

megjött a netem!!!!!444

jövőre pedig jön az optika/giga az utcába... (háppersze...)
Én a tudattól AMD nélkül is felkötném magam, hogy 7 kilót vertem bele, és mégis fullhd-n pöcsmörgök. Ehhez a vega sokat már nem tudna hozzátenni :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #23156 2017.10.02. 15:44

Na, tudtam én, hogy nem kell ezt elkapkodni :D A #semmisemváltozott jegyében újabb pléjsztésön exkluzív tesz látogatás a #gány platformján :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23157 2017.10.02. 15:50

Moby írta:Na, tudtam én, hogy nem kell ezt elkapkodni :D A #semmisemváltozott jegyében újabb pléjsztésön exkluzív tesz látogatás a #gány platformján :)
Höhö. Fhaszah. Kár, hogy kakah. :( De legalább már működni fog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23158 2017.10.02. 15:52

DanielT írta:Höhö. Fhaszah. Kár, hogy kakah. :( De legalább már működni fog.
Szerintem nem olyan rossz az. Nekem a demo tetszett. Nem egy dark souls persze, pláne nem Assacreed, de legalább valami :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23159 2017.10.02. 15:55

Moby írta:Szerintem nem olyan rossz az. Nekem a demo tetszett.
Ja, azt tudom, hogy totál rábuzultál, én már akkor is csak forgattam a szemem. Szerintem egybevágott a valahanyadszor éppen fellángoló PS4 románcoddal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23160 2017.10.02. 16:00

DanielT írta:Ja, azt tudom, hogy totál rábuzultál, én már akkor is csak forgattam a szemem. Szerintem egybevágott a valahanyadszor éppen fellángoló PS4 románcoddal.
Totálba nem buzultam rá, hisz azóta megvehettem volna. Így viszont majd a teljes kontent, definitive verzában, jöhet, arty ajánlásával nvidiára. Remélem ezt is széjjelhengereli a vega 640x480-ban, csak hogy legyen min idegeskedjen november hetedikén is ! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23161 2017.10.02. 16:32

Moby írta:Szerintem nem olyan rossz az. Nekem a demo tetszett. Nem egy dark souls persze, pláne nem Assacreed, de legalább valami :)
ez occson johet majd, nehezsege milyen?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23162 2017.10.02. 19:50

DanielT írta:Na, végre 10 ezer Ft plusz ráfordítással lehet jack és töltés EGYSZERRE iPhoneon!!! A forradalom itt van! #Courage

Kép

És persze nem csak a töltés a probléma, hanem, hogy kell egy külön adapter már a jacknek is. Ezek az állat Droidos gyártók meg követték!!! Az iPhone az ipar rákjává vált, ahogy a Macbook is. Férgek!
Mondjuk ez a része pont nem érint kicsitsem, amúgyis már feltalálták a wireless füleseket épp tegnap, így szerencsére nemkell '86-ban élni a kábeles nyűggel. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23163 2017.10.02. 21:07

Mekee írta:Mondjuk ez a része pont nem érint kicsitsem, amúgyis már feltalálták a wireless füleseket épp tegnap, így szerencsére nemkell '86-ban élni a kábeles nyűggel. :D
Én maradok a hangerőnél és hangminőségnél inkább.
Avatar
arty

Hozzászólás #23164 2017.10.02. 21:34

Moby írta:Én a tudattól AMD nélkül is felkötném magam, hogy 7 kilót vertem bele, és mégis fullhd-n pöcsmörgök. Ehhez a vega sokat már nem tudna hozzátenni :banplz:
a 4k nyomor :( a játékidő fele az options menü turkányolásával megy el, hogy mégse butítsd a földig, de a 60 azé meglegyen :P ;) kösz, de kösz nem!
Avatar
arty

Hozzászólás #23165 2017.10.02. 21:37

Mekee írta:Mondjuk ez a része pont nem érint kicsitsem, amúgyis már feltalálták a wireless füleseket épp tegnap, így szerencsére nemkell '86-ban élni a kábeles nyűggel. :D
jah, kéne még pár akkus cucc, nem elég a telót töltögetni... okosórád van? ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23166 2017.10.02. 21:39

DanielT írta:Én maradok a hangerőnél és hangminőségnél inkább.
Persze, ha van hozzá olyan hw ami kitolja magából, meg valami lossless zene, de szifon hangminősége... hát hagyjuk. Nemtom csúcs droidnál lehet erre is fordítanak, bár soha nem hallom, hogy na ebbe Bang & Olufsen cucc van, csak leica kamera, meg csillió magos proci
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23167 2017.10.02. 21:41

arty írta:jah, kéne még pár akkus cucc, nem elég a telót töltögetni... okosórád van? ;)
Nincs, és nem is tervezem. Jelenleg pedíg nincs az az élethelzetem ahol fülest használnék momentán, autót meg nem kell töltögetni. Jade Model S-t azé elfogadnék :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #23168 2017.10.02. 22:04

arty írta:a 4k nyomor :( a játékidő fele az options menü turkányolásával megy el, hogy mégse butítsd a földig, de a 60 azé meglegyen :P ;) kösz, de kösz nem!
Neked tényleg a 640x480 való, vegával :DDD


Ázzeg, alig várom azt a nyomort, amit a battlefron2 fog rámzúdítani! Mármint ha marad elég időm elindítani a turkányolás mellett persze... :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #23169 2017.10.02. 23:00

Mekee írta:Nincs, és nem is tervezem. Jelenleg pedíg nincs az az élethelzetem ahol fülest használnék momentán, autót meg nem kell töltögetni. Jade Model S-t azé elfogadnék :D
ótényleg, még az ótó is lehetne :D

---

moby: nem. nekem 1080ti és 1080p való. felkurom maxra, ha gányolós kedvemben vagyok akkor a dsrt is próbálgatom és ENNYIKE :D
(a 4kcumi kiszólást amugy ma a cod iw ihlette, amikor kiléptem olyan gyakran akadt már meg (12gb ram use mellett 10+gb vram usage!!!), hogy fm7 helyett is inkább a oneos fm6ot vittem tovább... tudom, vegyek még1 1080at a rinya helyett, blabla.)

---

phpBB [media]


cuki.
miért nem tud minden készítő és használó agyrákot kapni?! :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #23170 2017.10.03. 08:37

arty írta:(a 4kcumi kiszólást amugy ma a cod iw ihlette, amikor kiléptem olyan gyakran akadt már meg (12gb ram use mellett 10+gb vram usage!!!), hogy fm7 helyett is inkább a oneos fm6ot vittem tovább... tudom, vegyek még1 1080at a rinya helyett, blabla.)
Szerintem inkább add el ezt is. A Darkszektorizációi láthatóan végstádiumába ért, innen már felesleges küzdeni ellene. Add meg magad neki, és lépjünk, mert ezt az egészet már olvasni sem jó :(

Vissza: “Leáldozott.hu”