A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #23031 2017.09.28. 20:49

Zóanagyvarázsló írta:Kösz, bővítésig várok vele mindenképp. Úgyis az Ezuo-szálat kéne még letudni, a Revelationshöz talán elég az i5-öm.
a ps3ad ott van menekülőútnak! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #23032 2017.09.28. 20:49

kigyi írta:Az ugye meg van, hogy ezekkel az adatokkal olyan szolgáltatást rendelünk neked amilyet csak akarunk? :D Szóval jól vigyázz, mert vita esetén megrendelünk mindent a palettáról :D
egy db mt azonosítóval?! hogyan?
Avatar
Moby

Hozzászólás #23033 2017.09.28. 21:31

Zóanagyvarázsló írta:Akciós a BLack Flag Steamen. Ahhoz érdemes venni valami DLC-t?
Ha már szóbakerült, lerántottam, meg sem néztem 4K-ban. Hááát....nem öregszik ez szépen sajna. Bevallom sokkal szebbre emlékeztem. Rettenetesen árad belőle a prevgenszag. Mondjuk ez Téged nem feltétlenül zavar, csakhát na. A vele szine egykorú GTAV simán állja a sarat a maiakkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23034 2017.09.28. 21:43

Behalok! Anti-aliasing HDMI kábel! 40 ezer az 1? méteres.

Ne az útpadkát nézzétek, ott túl nagy a szög értelmes AA-hoz, hanem a karaktereket, tárgyakat, stb.

Kép

CIKK
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23035 2017.09.28. 22:57

Moby írta:Ha már szóbakerült, lerántottam, meg sem néztem 4K-ban. Hááát....nem öregszik ez szépen sajna. Bevallom sokkal szebbre emlékeztem. Rettenetesen árad belőle a prevgenszag. Mondjuk ez Téged nem feltétlenül zavar, csakhát na. A vele szine egykorú GTAV simán állja a sarat a maiakkal.
360-on kellett volna nézni, a 4K-mániája előtt Botond is megmondta, hogy milyen gyönyörű úgy! A 2004-es Pirates!-remake-kel szemben csak állja a sarat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23036 2017.09.28. 22:58

SlickAdam írta:milyen i5? meg tudod huzni alaposan? az elsö mágnak kell erösnek lennie, az vegzi a nagy melot.
4590, azt még BIOS-gányolással sem lehet húzni, mint a korábbi vagy későbbi generációsokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23037 2017.09.28. 23:01

Botond írta:Freedom cry ami egy külön storyszál, talán az megéri a pénzt, a többi nem nagyon. Én pont a héten végeztem a PC verzióval 4k-ban. Az x360 verzió már lement vagy 3 éve, jóság.
Valószínűleg nem is erőltetem őket, elég bullshitnek tűnnek.
Avatar
eje75

Hozzászólás #23038 2017.09.29. 00:07

SlickAdam írta:meg mindig Mbit-röl beszelünk?
Kép
Korlátlan hipernet-em van kb 5000-ért a k. gyors, és soha, semmikor, semmilyen szögből nem zöldülő képernyőjű S8+-omon... Ott épp most 112/37-et mértem... felhívtam a Telekomot, hogy mi a fax? Pofátlan volt a csaj, mert előhúzta hírközlési törvényből a minimálisan garantál szávsélesség dumát.... megkérdeztem ,hogy mit szólna, ha egy kiló húsért fizetne, de csak 30 dekát kapna, mert a hentesek mérési törvénye ezt lehetővé tenné...vagy a gyerekének a kórházban 3 mg gyógyszer helyett csak 1-et adnának be, mert az injekciókról szóló törvény ezt lehetővé tenné?? Halottam a telenfonban, hogy sistereg a feje, úgy égett, mindjárt barátok lettünk. Szemét geci banda: a körúton nem fejlesztenek, pedig bevallottan 50-55 éves rézkábeleken bohóckodnak... a sokkal jobb technikai feltételekkel már most ellátott lakótelepekre mindenféle mezővárosban meg fektetik az optikai kábeleket... a főváros szívében, meg lófaszt se csinálnak, mert itt kevesebb a "várható új előfizető". Kérdeztem, hogy mikor lesz itt bármiféle fejlesztés? "Óóóóóó....az elkövetkező 3 évben valamikor biztosan...". Hát a k.anyjukat... Mert messze vagyok az alközponttól! A faszt! Az alközpont van messze Tőlem! Holnap már lehet is építeni egy alközpontot a házam elébe! Hát az nem úgy megy! Nem a faszt kiskezicsókolom! Ha Pécsen, Baktalórántházán, meg Csajágaröcsögén úgy megy, akkor menjen már úgy a 14. kerületben is! Leszarom mi a faszt csinálnak, tőlem Christopher Mattheisen is kijöhet kisgatyában holnap, és állhat neki a beton feltörésének a ház előtt... ha hamar végez, még le se köpöm!!!
Olyan jó kedvem lett, hogy ültettem a Magyar Telekomnak egy új fát, ehun-e! Ha megnő, a lakossági szolgáltatások vezérigazgató-helyettese, meg az ügyfélkapcsolati vezető fel akaszthatja rá magát! Tartok bakot!
Spoiler
fa.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #23039 2017.09.29. 00:15

eje75 írta:Kép
Korlátlan hipernet-em van kb 5000-ért a k. gyors, és soha, semmikor, semmilyen szögből nem zöldülő képernyőjű S8+-omon... Ott épp most 112/37-et mértem... felhívtam a Telekomot, hogy mi a fax? Pofátlan volt a csaj, mert előhúzta hírközlési törvényből a minimálisan garantál szávsélesség dumát.... megkérdeztem ,hogy mit szólna, ha egy kiló húsért fizetne, de csak 30 dekát kapna, mert a hentesek mérési törvénye ezt lehetővé tenné...vagy a gyerekének a kórházban 3 mg gyógyszer helyett csak 1-et adnának be, mert az injekciókról szóló törvény ezt lehetővé tenné?? Halottam a telenfonban, hogy sistereg a feje, úgy égett, mindjárt barátok lettünk. Szemét geci banda: a körúton nem fejlesztenek, pedig bevallottan 50-55 éves rézkábeleken bohóckodnak... a sokkal jobb technikai feltételekkel már most ellátott lakótelepekre mindenféle mezővárosban meg fektetik az optikai kábeleket... a főváros szívében, meg lófaszt se csinálnak, mert itt kevesebb a "várható új előfizető". Kérdeztem, hogy mikor lesz itt bármiféle fejlesztés? "Óóóóóó....az elkövetkező 3 évben valamikor biztosan...". Hát a k.anyjukat... Mert messze vagyok az alközponttól! A faszt! Az alközpont van messze Tőlem! Holnap már lehet is építeni egy alközpontot a házam elébe! Hát az nem úgy megy! Nem a faszt kiskezicsókolom! Ha Pécsen, Baktalórántházán, meg Csajágaröcsögén úgy megy, akkor menjen már úgy a 14. kerületben is! Leszarom mi a faszt csinálnak, tőlem Christopher Mattheisen is kijöhet kisgatyában holnap, és állhat neki a beton feltörésének a ház előtt... ha hamar végez, még le se köpöm!!!
Olyan jó kedvem lett, hogy ültettem a Magyar Telekomnak egy új fát, ehun-e! Ha megnő, a lakossági szolgáltatások vezérigazgató-helyettese, meg az ügyfélkapcsolati vezető fel akaszthatja rá magát! Tartok bakot!
még sokat sírsz, jön a digis, 4/1-es mérésem! amelyiknek a 0forintos tartozásáér' megbasztak kéccázra!

hihetetlen, emberek ennyi karaktert nem sajnálnak áttolni a luxusnetjükön.... persze, 13mbit elbírja gondolja, csakhogy nekem azt itt le is kell tölteni !!!!!!444 ... :(
spoilert le se merem nyitni, mer sose ér le psn-ről a 7 megás Rambó v1.01 :(
Avatar
arty

Hozzászólás #23040 2017.09.29. 00:25

hamár rambó! "beteszem a lemezt és konzol"...

- Rambo the video game(ps3), lemez be, patchet szedne. ha nem kérem, levág psnről. inkább kérem.
- letölti, installálja
- indul a gém, fekete képernyő, csontrafagy 3x
...
- najó, nézzük ujra, törlöm a pecset a pisiről, 1.0 indít, nem kérem a pecset, offline vág, ELKEZDI INSTALLÁLNI MAGÁT!!! végre!
- felrakta, menü bejön, megy a játék
- kilépés, psn-re visszakönyörgés, játék ismét indítás
- pecs letöltés, installálás
- így h az 1.0 már felinstallta magát, elindul az 1.1(?) is
- ez az a játék, amihez a pecs egyébként nagyon sokat ad hozzá, plusz a pecs megjelenési körülményei is megérnek egy gyorsolvasást: https://kotaku.com/why-it-took-two-years-to-finish-dlc-for-a-rambo-game-no-1771906107

Spoiler
2 év totális kuss után, amikor már mindenki eltemette a studiot, megjelent a pecs a rambóhoz, ami amugy akkorát taknyolt, mint a ház. Ha játszottad, ludod miért. Nem, video alapján NEM TUDHATOD!!! :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #23041 2017.09.29. 00:40

arty írta:még sokat sírsz, jön a digis, 4/1-es mérésem!
Há mingyá megsajnálak!
Spoiler
aee319b8142764822354527522_700wa_0.gif
Hogy is mondta nem is oly rég az a nagy klasszikus?? : "múlt héten rendeltem a 120as helyett 250est a trékomtól (évek óta várok rá, h végre legyen gyorsabb, MOST VAN!)"
Miközben Én meg idehaza a hófehér köpenyemben fájdalmas tekintettel pásztázom az eget:
Spoiler
3-days-to-respawn.jpg

120-as net?? Annyiért eladnám a kölyköt egy Perui ónbányába, gyerekmunkásnak! Nekem 20-as van, amiből 13-at kapok...
Úgyhogy legyen szép a napod, barátom:
Spoiler
jljlkl.gif

:nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #23042 2017.09.29. 07:35

hát erre inkább nem mondok semmit.... most ide, kezembe
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #23043 2017.09.29. 07:57

No...reggel gyorsan toltam egy COD WWII-t.... nekem rohadtul bejött.... csak egy meccset toltam, de jól néz ki, jól megy és nagy fun volt
Avatar
arty

Hozzászólás #23044 2017.09.29. 08:00

eje75 írta:Hogy is mondta nem is oly rég az a nagy klasszikus?? : "múlt héten rendeltem a 120as helyett 250est a trékomtól (évek óta várok rá, h végre legyen gyorsabb, MOST VAN!)"
Spoiler
de ez a másik lakásban van, ahol 8/1 volt a max rendelhető, csak mivel nem bírta a koax, díjmentesen leválthattunk 4/1-re... :sir: :sir:
:sir:
és két házszámmal odébb gigabit, üvegen - de csak két(!) házban a 300-ból! gondolom trollkodásból kötötte be oda is csak a digi... :eplus2:

---

rdr2-t meg merik lépni konzolexklunak vajon?

---

indulhat a forza 7 !!!!!44444444444444
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23045 2017.09.29. 08:17

eje75 írta:Kép
Korlátlan hipernet-em van kb 5000-ért a k. gyors, és soha, semmikor, semmilyen szögből nem zöldülő képernyőjű S8+-omon... Ott épp most 112/37-et mértem... felhívtam a Telekomot, hogy mi a fax? Pofátlan volt a csaj, mert előhúzta hírközlési törvényből a minimálisan garantál szávsélesség dumát.... megkérdeztem ,hogy mit szólna, ha egy kiló húsért fizetne, de csak 30 dekát kapna, mert a hentesek mérési törvénye ezt lehetővé tenné...vagy a gyerekének a kórházban 3 mg gyógyszer helyett csak 1-et adnának be, mert az injekciókról szóló törvény ezt lehetővé tenné?? Halottam a telenfonban, hogy sistereg a feje, úgy égett, mindjárt barátok lettünk. Szemét geci banda: a körúton nem fejlesztenek, pedig bevallottan 50-55 éves rézkábeleken bohóckodnak... a sokkal jobb technikai feltételekkel már most ellátott lakótelepekre mindenféle mezővárosban meg fektetik az optikai kábeleket... a főváros szívében, meg lófaszt se csinálnak, mert itt kevesebb a "várható új előfizető". Kérdeztem, hogy mikor lesz itt bármiféle fejlesztés? "Óóóóóó....az elkövetkező 3 évben valamikor biztosan...". Hát a k.anyjukat... Mert messze vagyok az alközponttól! A faszt! Az alközpont van messze Tőlem! Holnap már lehet is építeni egy alközpontot a házam elébe! Hát az nem úgy megy! Nem a faszt kiskezicsókolom! Ha Pécsen, Baktalórántházán, meg Csajágaröcsögén úgy megy, akkor menjen már úgy a 14. kerületben is! Leszarom mi a faszt csinálnak, tőlem Christopher Mattheisen is kijöhet kisgatyában holnap, és állhat neki a beton feltörésének a ház előtt... ha hamar végez, még le se köpöm!!!
Olyan jó kedvem lett, hogy ültettem a Magyar Telekomnak egy új fát, ehun-e! Ha megnő, a lakossági szolgáltatások vezérigazgató-helyettese, meg az ügyfélkapcsolati vezető fel akaszthatja rá magát! Tartok bakot!
Spoiler
fa.gif
feher kepernyön senem zöldül? lakibics.
ezt megint nem ertem. magyar telekom 112/37-es mobilnetet ad neked 5000 ft-ert korlatlant? marmint az okes, hogy korlatlan, mindig az, de sosenem veszi le a sebesseget a beka segge ala? itt 5000 ft-ert 1,5-2 GB-ot kapsz, aztan elvezheted a tovabbi korlatlan semmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #23046 2017.09.29. 08:49

eje75 írta:hát erre inkább nem mondok semmit.... most ide, kezembe
ps4&xbox :falbav:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #23047 2017.09.29. 08:52

arty írta:egy db mt azonosítóval?! hogyan?

Telefonon, mert ott bizony kifogható gyengébb képességű főmunkatárs is :D Sikerült már véghez vinni párszor igaz ott volt megbízásom rá, de az ügyfélszolgálatos nme tudta :D Pedig be is mutatkoztam mindig a saját nevemen és úgy kötöttem meg a szerződést 3 perc múlva, hogy rossz volt belegondolni mi mehet ott egész nap....
Avatar
arty

Hozzászólás #23048 2017.09.29. 09:12

kigyi írta:Telefonon, mert ott bizony kifogható gyengébb képességű főmunkatárs is :D Sikerült már véghez vinni párszor igaz ott volt megbízásom rá, de az ügyfélszolgálatos nme tudta :D Pedig be is mutatkoztam mindig a saját nevemen és úgy kötöttem meg a szerződést 3 perc múlva, hogy rossz volt belegondolni mi mehet ott egész nap....
:(
akkor gyorsan írja fel magának mindenki - DT! törölnéd a képet? THX!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23049 2017.09.29. 09:16

arty írta::(
akkor gyorsan írja fel magának mindenki - DT! törölnéd a képet? THX!
Done.

szerk: Előtte persze még megrendeltem neked:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #23050 2017.09.29. 09:26

FM7 első benyomás nagyon tetszetős. Az biztos, hogy ez a féldinamikus bevilágítás még műanyagkinézetűbbé tette, ami fura, hogy az autóválasztásnál is tetten érhető a "romlás".
Viszont az ótók lámpái javultak, amiket legalábbis eddig néztem, azok mind LÁMPÁK voltak és nem a pirostextúra.bmp.

Karrier felépítése imádnivaló, brutálisan átjön az ótógyűjtögetés feeling. Pénzt látszólag nehezebb lesz szerezni, mint a korábbiakban, értékesebb trófea lesz 1-1 autó.
HACSAK nem bassza szét az egészet a lootbox rendszer, ami aztán kurvára hiányzott ebből is :( Valszeg szétfogja. Nameg vegyélkreditet, abból lootboxot. Már csak aukciósház kell, ahol valódi pénzér lehet bizniszelni és "kész" a forza (is). 'szomba.

Hangokat imádom, ütközéshangot nagyon-nagyon-nagyon eltalálták (bár olvastam már mástól, h neki nem tetszett, valszeg ízlés kérdése).
Vizes aszfalt sokkal kevésbé dráma, a pocsoják érdemben nem rántják meg a kocsit, de ha mégis: könnyeden lehet ellenkormányozni. Ami biztos, hogy "árkádosabb" lett ez a hetes, mint az eddigiek, erősen megindult a gt irányába a széria. Ez nekem nem feltétlen baj, mert a gt számomra az aranylövés (fizikát tekintve), nem tul szimes, pont jó.

Mappla Valley csalódás, rossz oldalon van a boxutca, itt-ott nem olyan a kanyar, túl széles az aszfalt helyenként. Ez nem az a pálya, ami anno az egyik kedvencem volt az fm2-3-4-ben.
Meglátjuk hosszabb távon újra beleszeretek-e ebbe a plasztikázott ribancba :D

Aki ezt a részt nem (sem) veszi meg, csak kifogásokat keres, az nézzen szembe a ténnyel: kiöregedett, kiszeretett az ótósjátékokból.
Nyilván közel se hibátlan a cucc, de egy éra utolsó képviselője, amit "meg kell menteni".

(olyannyira konzolminőség amugy a pécés, hogy első indítás CTD a windows store loginkor, másodikra átjutott, kért hozzáférést belépéshez, ottmaradt az egérkurzor az intro alatt, van bencsmárk, s persze átmentették az fh3 idiótaságát: játék közben bejön a képernyőkímélő :D Oké, úgyis nyomokdsz mindig valamit, de a korábbi forzában megvolt az a bug, hogy a kormány nem számított perifériának, azaz annak cibálása MELLETT is bekapcsolt. hosszabb töltés után, ha elmélázok a képen, intro alatt, jópárszor bekapcsolt.... igaz, nekem a plazma miatt agresszíven 1 perces a határidő....)

VEGYÉTEK !
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23051 2017.09.29. 09:26

A sárga villamos stimmel, de sajnos nem Budapest. :( Pedig azt nagyon megnéztem volna.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #23052 2017.09.29. 09:34

DanielT írta:Done.
szerk: Előtte persze még megrendeltem neked:
thx!

gomb :D (mércsak fészbukosok nyerhetik meg? :( )
a vezetékes telót TÉNYLEG erre használjuk a legtöbbet, mert nekem még VAN olyanom is!
klasszik, analóg, rézvezetékes változat, nem ez a fosinger ip alapu ám, mint a nyomorgó digiseké, upécéseké!
(olcsóbb a triplakedvezmény miatt így a csomag, mint teló nélkül...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23053 2017.09.29. 11:00

SNES Mini itthoni ár: 44,000 Ft. :eljen: :eljen: :eljen:

A hardver 100%-ban megegyezik a NES mini-vel egyébként, előállítási költség 5-7 ezer Ft körül, de ez már bedobozolva, mindennel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23054 2017.09.29. 11:07

DanielT írta:SNES Mini itthoni ár: 44,000 Ft. :eljen: :eljen: :eljen:

A hardver 100%-ban megegyezik a NES mini-vel egyébként, előállítási költség 5-7 ezer Ft körül, de ez már bedobozolva, mindennel.
ez nem a ninty sara, olvastam rola, hogy moslek forgalmazok ciganykodnak. le is mondtak csomoan es rendeltek inkabb nemet amazon-rol (amikor epp volt rendelhetö 5 percre... :D ). 10-essel olcsobb. az meg hogy mennyi az elöallitasi költseg... ne legyünk mar butusok, na.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23055 2017.09.29. 11:38

SlickAdam írta:ez nem a ninty sara, olvastam rola, hogy moslek forgalmazok ciganykodnak. le is mondtak csomoan es rendeltek inkabb nemet amazon-rol (amikor epp volt rendelhetö 5 percre... :D ). 10-essel olcsobb. az meg hogy mennyi az elöallitasi költseg... ne legyünk mar butusok, na.
akk a tularazott wii, wiiu es a switch ki sara vt?
Avatar
Botond

Hozzászólás #23056 2017.09.29. 11:40

arty írta:FM7 első benyomás nagyon tetszetős. Az biztos, hogy ez a féldinamikus bevilágítás még műanyagkinézetűbbé tette, ami fura, hogy az autóválasztásnál is tetten érhető a "romlás".
Viszont az ótók lámpái javultak, amiket legalábbis eddig néztem, azok mind LÁMPÁK voltak és nem a pirostextúra.bmp.

Karrier felépítése imádnivaló, brutálisan átjön az ótógyűjtögetés feeling. Pénzt látszólag nehezebb lesz szerezni, mint a korábbiakban, értékesebb trófea lesz 1-1 autó.
HACSAK nem bassza szét az egészet a lootbox rendszer, ami aztán kurvára hiányzott ebből is :( Valszeg szétfogja. Nameg vegyélkreditet, abból lootboxot. Már csak aukciósház kell, ahol valódi pénzér lehet bizniszelni és "kész" a forza (is). 'szomba.

Hangokat imádom, ütközéshangot nagyon-nagyon-nagyon eltalálták (bár olvastam már mástól, h neki nem tetszett, valszeg ízlés kérdése).
Vizes aszfalt sokkal kevésbé dráma, a pocsoják érdemben nem rántják meg a kocsit, de ha mégis: könnyeden lehet ellenkormányozni. Ami biztos, hogy "árkádosabb" lett ez a hetes, mint az eddigiek, erősen megindult a gt irányába a széria. Ez nekem nem feltétlen baj, mert a gt számomra az aranylövés (fizikát tekintve), nem tul szimes, pont jó.

Mappla Valley csalódás, rossz oldalon van a boxutca, itt-ott nem olyan a kanyar, túl széles az aszfalt helyenként. Ez nem az a pálya, ami anno az egyik kedvencem volt az fm2-3-4-ben.
Meglátjuk hosszabb távon újra beleszeretek-e ebbe a plasztikázott ribancba :D

Aki ezt a részt nem (sem) veszi meg, csak kifogásokat keres, az nézzen szembe a ténnyel: kiöregedett, kiszeretett az ótósjátékokból.
Nyilván közel se hibátlan a cucc, de egy éra utolsó képviselője, amit "meg kell menteni".

(olyannyira konzolminőség amugy a pécés, hogy első indítás CTD a windows store loginkor, másodikra átjutott, kért hozzáférést belépéshez, ottmaradt az egérkurzor az intro alatt, van bencsmárk, s persze átmentették az fh3 idiótaságát: játék közben bejön a képernyőkímélő :D Oké, úgyis nyomokdsz mindig valamit, de a korábbi forzában megvolt az a bug, hogy a kormány nem számított perifériának, azaz annak cibálása MELLETT is bekapcsolt. hosszabb töltés után, ha elmélázok a képen, intro alatt, jópárszor bekapcsolt.... igaz, nekem a plazma miatt agresszíven 1 perces a határidő....)

VEGYÉTEK !
VEGYÉTEK? win10storeból venni bármit is, amikor két napja volt itten írva, hogy az a sátán műve?! SOSE! Inkább a kereszthalál!!!!4
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23057 2017.09.29. 11:46

Micsu írta:akk a tularazott wii, wiiu es a switch ki sara vt?
az a ninty sara, snes mini-röl van most szo.
na es a tularazott 1080Ti kinek a sara? kiderithetnenk, ha mar iszapozunk itten E!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23058 2017.09.29. 12:20

SlickAdam írta:az a ninty sara, snes mini-röl van most szo.
na es a tularazott 1080Ti kinek a sara? kiderithetnenk, ha mar iszapozunk itten E!

csúcstechnika mindig drága, ide ne keverjük a nincsendo túlárazott elavult szarjait :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23059 2017.09.29. 12:24

Micsu írta:csúcstechnika mindig drága, ide ne keverjük a nincsendo túlárazott elavult szarjait :P
igazabol nincs nekem mar eröm ehhez... :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23060 2017.09.29. 12:28

jogos, össze is kéne szedned magad hogy jó érveket hozz fel :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23061 2017.09.29. 12:31

Micsu írta:jogos, össze is kéne szedned magad hogy jó érveket hozz fel :D
millioo ervet es peldat tudnek, de ha valaki csak a sajat (teves / nem teves, ... mindegy) nezöpontjabol kepes szemlelni a dolgokat (ez esetben: "brutal grafika ---> csengetem a dollart, mas nem letezik, fakk biggie, fakk bad boys, ..."), akkor magyarazhatok en a vilagba, ugyis en leszek a segg meg a fasz. :puszis:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23062 2017.09.29. 12:38

Micsu írta:jogos, össze is kéne szedned magad hogy jó érveket hozz fel :D
1 gondolatot (a sok közül) megis:
el kene gondolkodnunk sokszor olyan alapvetö dolgokon, mint pl a buzinessz célja. mi a célja / értelme a buzinessznek? mi hajtja? az érzelmek? erkölcs? a paraszti lodzsik? fasztot. a profit. megveszik a 100 ojroert a SNES-t? de meg am. 5 perc alatt eltünik az összes masina (es itt jo hülye is a ninty , hogy nem epitett külön gyarat, ami 24/7-ben darál). a hiénák 200-300 euroert arult peldanyai IS elmennek. Switch draga 330 ojroert? nem tulsagosan, de picit szerintem is. japanban 10 elerhetö peldanyra 10 kilometeres sor torlodik!!! akkor Micsu & Bros. kedveert legyen "korrektül" (mennyi az annyi?) arazva? LOL
Avatar
deep

Hozzászólás #23063 2017.09.29. 12:42

SlickAdam írta:millioo ervet es peldat tudnek, de ha valaki csak a sajat (teves / nem teves, ... mindegy) nezöpontjabol kepes szemlelni a dolgokat (ez esetben: "brutal grafika ---> csengetem a dollart, mas nem letezik, fakk biggie, fakk bad boys, ..."), akkor magyarazhatok en a vilagba, ugyis en leszek a segg meg a fasz. :puszis:
A SNES mini 80 dolcsis árával semmi probléma. A magyar 44k HUF a gond.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23064 2017.09.29. 12:45

deep írta:A SNES mini 80 dolcsis árával semmi probléma. A magyar 44k HUF a gond.
azt ignoralni kell, elsö valaszomban megmondtam ki a bünös. az tenyleg tul van arazva. laza 30%-ot rapakoltak a majmok, mert... csak.
Micsu ugrott bele megint az official retail tularazas hülyesegbe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23065 2017.09.29. 13:18

És akkor ha már mini gépek.

Kép
Kép

WEBOLDALA

A ház tök jó home projektek/emulátor gépek alapja lehetne, ahogy a SNES minié is persze. Csak akkor a Nintendo-nak kéne pénzt adni, ami ugye LEL és TÖP KEK.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23066 2017.09.29. 13:28

DanielT írta:És akkor ha már mini gépek.

Kép
Kép

WEBOLDALA

A ház tök jó home projektek/emulátor gépek alapja lehetne, ahogy a SNES minié is persze. Csak akkor a Nintendo-nak kéne pénzt adni, ami ugye LEL és TÖP KEK.
na, ez hogyé megyen?
Avatar
Botond

Hozzászólás #23067 2017.09.29. 13:35

SlickAdam írta:na, ez hogyé megyen?
Cikk alján van ár. Mission impossible 1 és 2 plusz creatures. Sold!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23068 2017.09.29. 13:38

Botond írta:Cikk alján van ár. Mission impossible 1 és 2 plusz creatures. Sold!
nincs Wizard of Wor. nekem az "A" C64 jatek :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #23069 2017.09.29. 13:38

SlickAdam írta:nincs Wizard of Wor. nekem az "A" C64 jatek :rinya:
Ez még nem a teljes lista.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #23070 2017.09.29. 13:56

Ebbe bele kell tenni egy Raspberry-t és kész a mindent vivő gép.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23071 2017.09.29. 14:39

SlickAdam írta:millioo ervet es peldat tudnek, de ha valaki csak a sajat (teves / nem teves, ... mindegy) nezöpontjabol kepes szemlelni a dolgokat (ez esetben: "brutal grafika ---> csengetem a dollart, mas nem letezik, fakk biggie, fakk bad boys, ..."), akkor magyarazhatok en a vilagba, ugyis en leszek a segg meg a fasz. :puszis:
kit érdekel a brutál grafika? itt a gond a túlárazott termékkel és az egykaptafa kiddie címekkel van akkor is ha neked tetszik meg másnak is, kb 0át fejlődtek az utóbbi 10 évben, ezt max a vak nem látja
majio xcom like játék, majio versenyzős játék, majio tetrisz játék, majio istenfasza, ehhez max szefosok tapsolnak
menynibe is kerülnek ezek a 2010es szinvonalú (vagy még tán annyi se) játékok? :D lol
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23072 2017.09.29. 15:11

viragboltban elerhetö. Stephen King "A Bilincsben" megfilmesitese. igencsak jonak tünik.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #23073 2017.09.29. 16:48

DanielT írta:Behalok! Anti-aliasing HDMI kábel! 40 ezer az 1? méteres.

Ne az útpadkát nézzétek, ott túl nagy a szög értelmes AA-hoz, hanem a karaktereket, tárgyakat, stb.

Kép

CIKK
Alig várom, hogy lemásolják tizedáron :D KB ötletem sincs hogyan mködik lagmentesen, pedig foglalkozunk ilyesmikkel (HDMI jelfeldolgozás).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23074 2017.09.29. 17:23

DanielT írta:Behalok! Anti-aliasing HDMI kábel! 40 ezer az 1? méteres.

Ne az útpadkát nézzétek, ott túl nagy a szög értelmes AA-hoz, hanem a karaktereket, tárgyakat, stb.

Kép

CIKK
ezen atpörgettem tegnap.
szal kurvara mindegy mit csinal a karakterekkel, mert én a padkán akadnék fenn of korsz. az füreszeli ketté a szemgolyomat... a tenylegesen zavaro recékkel nem csinal SEMMIT
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #23075 2017.09.29. 19:37

Hát ez a Cod ww 2 béta elérte, hogy a büdös életben ne érdekeljen a játék. Picsányi pályákon rohangálnak az emberek, mint a fejetlencsirke. Brrr. 10 éve nem fejlődött semmit ez a széria basszus! :csodalk:
Aki meg kitalálta, hogy p2p legyen a multi, még anno a mw2 idején azt addig ütném szívlapáttal, amíg mozog. Akkor sem működött és most is másfél körönként megáll a játék, mert connection lost és új host kell. :falbav:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23076 2017.09.29. 19:44

arty írta:FM7 első benyomás nagyon tetszetős. Az biztos, hogy ez a féldinamikus bevilágítás még műanyagkinézetűbbé tette, ami fura, hogy az autóválasztásnál is tetten érhető a "romlás".
Viszont az ótók lámpái javultak, amiket legalábbis eddig néztem, azok mind LÁMPÁK voltak és nem a pirostextúra.bmp.

Karrier felépítése imádnivaló, brutálisan átjön az ótógyűjtögetés feeling. Pénzt látszólag nehezebb lesz szerezni, mint a korábbiakban, értékesebb trófea lesz 1-1 autó.
HACSAK nem bassza szét az egészet a lootbox rendszer, ami aztán kurvára hiányzott ebből is :( Valszeg szétfogja. Nameg vegyélkreditet, abból lootboxot. Már csak aukciósház kell, ahol valódi pénzér lehet bizniszelni és "kész" a forza (is). 'szomba.

Hangokat imádom, ütközéshangot nagyon-nagyon-nagyon eltalálták (bár olvastam már mástól, h neki nem tetszett, valszeg ízlés kérdése).
Vizes aszfalt sokkal kevésbé dráma, a pocsoják érdemben nem rántják meg a kocsit, de ha mégis: könnyeden lehet ellenkormányozni. Ami biztos, hogy "árkádosabb" lett ez a hetes, mint az eddigiek, erősen megindult a gt irányába a széria. Ez nekem nem feltétlen baj, mert a gt számomra az aranylövés (fizikát tekintve), nem tul szimes, pont jó.

Mappla Valley csalódás, rossz oldalon van a boxutca, itt-ott nem olyan a kanyar, túl széles az aszfalt helyenként. Ez nem az a pálya, ami anno az egyik kedvencem volt az fm2-3-4-ben.
Meglátjuk hosszabb távon újra beleszeretek-e ebbe a plasztikázott ribancba :D

Aki ezt a részt nem (sem) veszi meg, csak kifogásokat keres, az nézzen szembe a ténnyel: kiöregedett, kiszeretett az ótósjátékokból.
Nyilván közel se hibátlan a cucc, de egy éra utolsó képviselője, amit "meg kell menteni".

(olyannyira konzolminőség amugy a pécés, hogy első indítás CTD a windows store loginkor, másodikra átjutott, kért hozzáférést belépéshez, ottmaradt az egérkurzor az intro alatt, van bencsmárk, s persze átmentették az fh3 idiótaságát: játék közben bejön a képernyőkímélő :D Oké, úgyis nyomokdsz mindig valamit, de a korábbi forzában megvolt az a bug, hogy a kormány nem számított perifériának, azaz annak cibálása MELLETT is bekapcsolt. hosszabb töltés után, ha elmélázok a képen, intro alatt, jópárszor bekapcsolt.... igaz, nekem a plazma miatt agresszíven 1 perces a határidő....)

VEGYÉTEK !
Ultimate itt figyel, lassan eljutok addig, hogy indítsam is remélem! :)
Grafra meg azt tudom mondani, hogy inkább ez, mint a szép, de játékot nyomokban SE tartalmazó gt... hiába sírok olyan szép képeket látok róla.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #23077 2017.09.29. 19:56

Meg hamá net, berendeltem Diginé a zezrest, aztmondja, előzetes felmérés kell hozzá, eltarthat 15 napig. Mi? hogy megnézzék az adatbázisban, hogy az adott ucában elérhető-e? Aztán rá egy napra ma megjött a levél, hogy kösziköszi, menni fog a dolog, és fáradjak be. Befáradtam, persze közüzemi számlát nem vittem, mer mié vinnék, ha senki nem mondta, de legalább megnyugtattak, hogy mákom van, mert 15 napra tudják vállalni a bekötést. Mert mi van, ha nincs? Hát van ahol 60 nap... :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23078 2017.09.29. 20:01

SlickAdam írta:ezen atpörgettem tegnap.
szal kurvara mindegy mit csinal a karakterekkel, mert én a padkán akadnék fenn of korsz. az füreszeli ketté a szemgolyomat... a tenylegesen zavaro recékkel nem csinal SEMMIT
+1
Avatar
Moby

Hozzászólás #23079 2017.09.29. 20:12

Mekee írta:Meg hamá net, berendeltem Diginé a zezrest, aztmondja, előzetes felmérés kell hozzá, eltarthat 15 napig. Mi? hogy megnézzék az adatbázisban, hogy az adott ucában elérhető-e? Aztán rá egy napra ma megjött a levél, hogy kösziköszi, menni fog a dolog, és fáradjak be. Befáradtam, persze közüzemi számlát nem vittem, mer mié vinnék, ha senki nem mondta, de legalább megnyugtattak, hogy mákom van, mert 15 napra tudják vállalni a bekötést. Mert mi van, ha nincs? Hát van ahol 60 nap... :D
Routerrel készüljél fel. Mámint wanporton vigye a gigabitet rendesen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23080 2017.09.29. 20:43

Xcom 2

Itt van megint egy játék ami jobb mint az előd (a 2012es rebootra gondolok),szinte mindenben jobb és több, mélyebb meg jóval nehezebb is (ez főleg az időlimites küldetések miatt van, ott nehéz taktikázni), kapunk egy minimális storyt ami bőven megállja a helyét, meg jóval több képességet és taktikai lehetőséget amivel muszáj lesz élni
ha nem akarjuk 10 nap után feldobni a pacskert. Geci ellenfelekből nem lesz hiány úgyhogy fel lehet kötni a gatyust, harcok előtti minimapos menedzselés is megváltozott egy picit számomra előnyére. Nálam picit hosszabb volt végigtolni a kampányt mint a 2012es részben. Kidolgozás bőven megfelel egy körökre osztott akciójátéknak, itt ott akad egy két bug de annyira nem zavaró, zene is ott van.
Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a stílust :violent:


Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #23081 2017.09.29. 21:16

benőmenő írta:Hát ez a Cod ww 2 béta elérte, hogy a büdös életben ne érdekeljen a játék. Picsányi pályákon rohangálnak az emberek, mint a fejetlencsirke. Brrr. 10 éve nem fejlődött semmit ez a széria basszus! :csodalk:
Aki meg kitalálta, hogy p2p legyen a multi, még anno a mw2 idején azt addig ütném szívlapáttal, amíg mozog. Akkor sem működött és most is másfél körönként megáll a játék, mert connection lost és új host kell. :falbav:
Én viszont qwára élvezem.... hosszú távon biztos unalmas lesz, annyi tartalom nincs benne, de 3 órája tolom és rohadtul bejön: volt egy erős flashback-em , amikor mindent kizártam magam körül kb 15 percre, és megint 21 éves voltam... annyira erős volt az érzés, hogy mikor vége lett a meccsnek meglepődtem, hogy hol vagyok... Én behúzom az tuti, mert a BF1 alatt egyszer sem éreztem ilyen jól magam játék közben, mint ebben az elmúlt 1 órában... megyek is vissza
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23082 2017.09.29. 22:13

ez a cuphead aranyos játék, tök jó hangulata van a retro filternek rajta csak kár hogy 5 perc alatt szétbassza a szemem :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23083 2017.09.29. 22:15

Blade Runner Metascore

remélem tudja is majd ezt a pontszámot, tán legjobban vártam ha már scifiről van szó, ahogy nézem majd 3 órás :circling:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23084 2017.09.30. 00:12

SlickAdam írta:azt ignoralni kell, elsö valaszomban megmondtam ki a bünös. az tenyleg tul van arazva. laza 30%-ot rapakoltak a majmok, mert... csak.
Micsu ugrott bele megint az official retail tularazas hülyesegbe.
Nem a Nintendo árazta túl, hanem a hivatalos forgalmazó, akivel megállapodtak az egész régióra. Na ha ezt egy céggel meg tudja tenni a kizárólagos partnere, akkor az egy komolytalan lúzergyűjtöde. A Nintendo kicseszettül felelős a történtekért. Védhetetlenek. Nem ők árazták túl, de ők szúrták el, és még az extraprofit egy részét is bukják.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23085 2017.09.30. 00:14

Micsu írta:Xcom 2

Itt van megint egy játék ami jobb mint az előd (a 2012es rebootra gondolok),szinte mindenben jobb és több, mélyebb meg jóval nehezebb is (ez főleg az időlimites küldetések miatt van, ott nehéz taktikázni), kapunk egy minimális storyt ami bőven megállja a helyét, meg jóval több képességet és taktikai lehetőséget amivel muszáj lesz élni
ha nem akarjuk 10 nap után feldobni a pacskert. Geci ellenfelekből nem lesz hiány úgyhogy fel lehet kötni a gatyust, harcok előtti minimapos menedzselés is megváltozott egy picit számomra előnyére. Nálam picit hosszabb volt végigtolni a kampányt mint a 2012es részben. Kidolgozás bőven megfelel egy körökre osztott akciójátéknak, itt ott akad egy két bug de annyira nem zavaró, zene is ott van.
Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a stílust :violent:


Kép
Elvileg a War of the Chosennek már alig érezhető az időlimit. Azzal játszottad? És az elsőt az Enemy Withinnel? Csak mert ugye mindkettő a kiegészítővel lett teljes. Biztos jók nélküle is, jól szórakoztam volna az EW-s tartalmak nélkül is, de az az igazság, hogy marha jó lett úgy a végeredmény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23086 2017.09.30. 00:17

Micsu írta:Blade Runner Metascore

remélem tudja is majd ezt a pontszámot, tán legjobban vártam ha már scifiről van szó, ahogy nézem majd 3 órás :circling:
Ja, én is néztem, hogy moziban így nem merem megnézni :buck:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23087 2017.09.30. 08:40

Zóanagyvarázsló írta:Ja, én is néztem, hogy moziban így nem merem megnézni :buck:

:nezze:
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #23088 2017.09.30. 10:25

SlickAdam írta::nezze:
Kép
Attól jobb lesz, ha egy király film közben vizelem össze magam, mert ki sem merek menni?! DT inkontinenciabetétje tényleg nem volt rossz ötlet :miaz:

És én még emlékszem, hogy a Force Awakensnél az elején ment a kritikusi ömlengés is, miszerint az Empire Strikes Back után a legjobb SW...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23089 2017.09.30. 11:21

Zóanagyvarázsló írta:Nem a Nintendo árazta túl, hanem a hivatalos forgalmazó, akivel megállapodtak az egész régióra. Na ha ezt egy céggel meg tudja tenni a kizárólagos partnere, akkor az egy komolytalan lúzergyűjtöde. A Nintendo kicseszettül felelős a történtekért. Védhetetlenek. Nem ők árazták túl, de ők szúrták el, és még az extraprofit egy részét is bukják.

Nezzunk egy kis retail official tularazott hulyeseget
Argep: nincsndo szvics: 104k
Ps4 pro: 114k

Nincsendo a sima ps4 hw szinvonalat eleri? Biztos a minosegi online szolgaltatasok miatt kerul ennyibe a szvics
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23090 2017.09.30. 11:28

Micsu írta:Nezzunk egy kis retail official tularazott hulyeseget
Argep: nincsndo szvics: 104k
Ps4 pro: 114k

Nincsendo a sima ps4 hw szinvonalat eleri? Biztos a minosegi online szolgaltatasok miatt kerul ennyibe a szvics
irjak magyarazatot, vagy megerted anelkül is? :nemtudom:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23091 2017.09.30. 12:00

2 kerdes:

mi ez a sok szemet? :D

Az a gagyi kijelzos, olcso hatasu , kezre nem allo excl kontroller miatt lenne ilyen draga? Anno gondolom benyaltad mikor a wiit a 5 ezer forintos motion joy miatt arultak 360 aron
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23092 2017.09.30. 12:09

"Az a gagyi kijelzos, olcso hatasu , kezre nem allo excl kontroller miatt lenne ilyen draga?"

hogy micsoda? kontroller kijelzövel? en ugy tudom az egy konzol, ket kontrollerrel az oldalan. ajjajj...

"Anno gondolom benyaltad mikor a wiit a 5 ezer forintos motion joy miatt arultak 360 aron"

wii 250 dollaron indult, x360 300/400-on. ajjajj... (bar a 300 dodos Core 360-at sztem ignoralhatjuk, annyira fapados volt... se hdd, se wireless kontroller, se hd tamogatas elsöre, ...)

----------------

tehat kellett volna megis az a magyarazat. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23093 2017.09.30. 12:16

SlickAdam írta:"Az a gagyi kijelzos, olcso hatasu , kezre nem allo excl kontroller miatt lenne ilyen draga?"

hogy micsoda? kontroller kijelzövel? en ugy tudom az egy konzol, ket kontrollerrel az oldalan. ajjajj...

"Anno gondolom benyaltad mikor a wiit a 5 ezer forintos motion joy miatt arultak 360 aron"

wii 250 dollaron indult, x360 300/400-on. ajjajj... (bar a 300 dodos Core 360-at sztem ignoralhatjuk, annyira fapados volt... se hdd, se wireless kontroller, se hd tamogatas elsöre, ...)

----------------

tehat kellett volna megis az a magyarazat. :banplz:


"hogy micsoda? kontroller kijelzövel? en ugy tudom az egy konzol, ket kontrollerrel az oldalan. ajjajj..."

jah hogy még neked sincs switch vagy ez lenne a switch? ha nem az neked miért nincs? :mf2: sry nincsendónál max az árig jutok :P

"wii 250 dollaron indult, x360 300/400-on. ajjajj... (bar a 300 dodos Core 360-at sztem ignoralhatjuk, annyira fapados volt... se hdd, se wireless kontroller, se hd tamogatas elsöre, ...)"

sztem ne erőltessük a két konzol közti különbséget, hát nem 50 dodó ;)

"tehat kellett volna megis az a magyarazat."

lehet elkerülte a figyelmed, az első kérdés volt a magyarázat :idiota: :gunyos1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23094 2017.09.30. 12:23

"jah hogy még neked sincs switch vagy ez lenne a switch? ha nem az neked miért nincs? :mf2: sry nincsendónál max az árig jutok :P"

tehat jol ertem, hogy fingod sincs a switch-röl ugy cakkpakk? de azert magyarazol. na ez az EPIK FAIL.

nem, nincs switch-em. ezt kabe mindenki tudja itt. csak pont te nem, a Mario fób. lol. hogy miert nincs? meg nem kell. irtam par napja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23095 2017.09.30. 12:27

SlickAdam írta:"jah hogy még neked sincs switch vagy ez lenne a switch? ha nem az neked miért nincs? :mf2: sry nincsendónál max az árig jutok :P"

tehat jol ertem, hogy fingod sincs a switch-röl ugy cakkpakk? de azert magyarazol. na ez az EPIK FAIL.

nem, nincs switch-em. ezt kabe mindenki tudja itt. csak pont te nem, a Mario fób. lol. hogy miert nincs? meg nem kell. irtam par napja.


annyit tudok róla hogy valami összvér szar drágán, meg van rá valami überkirály zelda, meg xcom szerü majio és kb ennyi, mit kéne még tudnom? írd le nyugodtan :circling:

" hogy miert nincs? meg nem kell. irtam par napja."

mivan már csömöröd lett neked is a sok zeldától és majiotol? hát csak jön valami splatoon erre is :D :banplz: :banplz:

srácok ezeket még leírni is rossz :D

szerintem hagyjuk abba mert már a régi topikban is ban járt a nincsendozásért
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23096 2017.09.30. 12:47

"annyit tudok róla hogy valami összvér szar drágán, meg van rá valami überkirály zelda, meg xcom szerü majio és kb ennyi, mit kéne még tudnom? írd le nyugodtan :circling: "

semmit nem kell tudnod. en szerencsere megtudtam amit meg kellett. hogy ertelmi fogyatekos vagy (nem, ez most nem friendly fogyatekozas volt). ugyhogy ja, befejezhetjük a temat. kabe örökre (kettönk közt). :puszis: kiscsoportban voltam ilyen zsenikkel körülveve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23097 2017.09.30. 12:51

hamar felkaptad a vizet egy olyan konzol végett ami nem is érdekel,mi lenne ha még érdekelne is :puszis: :bohoc:
ne legyél ennyire frusztrált, az senkinek se jó, nyugi én kiscsoportos ként se süllyedek le a szintedre :integet2: :integet2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #23098 2017.09.30. 13:00

Micsu írta:hamar felkaptad a vizet egy olyan konzol végett ami nem is érdekel,mi lenne ha még érdekelne is :puszis: :bohoc:
ne legyél ennyire frusztrált, az senkinek se jó, nyugi én kiscsoportos ként se süllyedek le a szintedre :integet2: :integet2:
nem kaptam en fel semmit. nyugodt vagyok.:) csak eddig nem bukott ki, hogy darksector szintü buksival vagy "megaldva". ilyennel meg semmi ertelme nincs tarsalogni. ugyhogy süllyedezzel csak tovabb ahova akarsz, majd talan felvesszük valamikor ujra a kapcsolatot. addig is majd intek neked neha. :puszi:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #23099 2017.09.30. 13:15

Nezzuk csak mirol volt szo
Nintendo es tularazas, repetetiv jatekfelhozatal raadasul dragak is, mind1 melyik konzolrol van szo
Nem kell eggyet erteni de hogy ezeknek nem lenne alapja? LOL max a fejedben
Darksectort meg az ne emlegesse aki 1000 ojroert epit evente pct de 0 vegigjatszott jatekot tud felvonultatni, nameg egy kis nintendo bashingon is felkapja a vizet ;)
Pihenj le sztem :circling:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #23100 2017.09.30. 13:50

Egyébként szerintem nem olyan rossz már az a switch, jönnek rá a dolgok sorjában. A másik két konzolnak még úgy sincs értelme egy pc mellett.

Vissza: “Leáldozott.hu”