A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22821 2017.09.21. 20:56

Greyfox írta:Ha az 1 kimaradt, érdemes azzal kezdeni?
en most kezdem az eggyet
Magyaritas is lesz hozza ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22822 2017.09.21. 21:08

Micsu írta:en most kezdem az eggyet
Magyaritas is lesz hozza ;)
Egy Vicser 3 minőségű fordításért teljes áron is venném. Őrült jóra sikerült, rengeteget adott az élményhez a fantázidús és ötletes magyar szöveg. Random szörny név, vagy faliújság hirdetés több pozitív érzést váltott ki belőlem, mint az utolsó 3 COD kampány együttvéve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22823 2017.09.21. 21:28

DanielT írta:Egy Vicser 3 minőségű fordításért teljes áron is venném. Őrült jóra sikerült, rengeteget adott az élményhez a fantázidús és ötletes magyar szöveg. Random szörny név, vagy faliújság hirdetés több pozitív érzést váltott ki belőlem, mint az utolsó 3 COD kampány együttvéve.
igen, aki tudja hasznalni a magyar nyelv szepseget akkor nagyot ut, elso resznek asszem szinkronja is vt az szornyu vt
Szeretem ha egy rpg magyaritva van mert a sok forditas faraszto
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22824 2017.09.21. 22:23

Micsu írta:igen, aki tudja hasznalni a magyar nyelv szepseget akkor nagyot ut, elso resznek asszem szinkronja is vt az szornyu vt
Szeretem ha egy rpg magyaritva van mert a sok forditas faraszto
Aki tudja használni a magyar nyelv szépségét: "asszem szinkronja is vt az szornyu vt"

Látom te távolról csodálod ezt az említett csoportot. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22825 2017.09.21. 22:40

DanielT írta:Aki tudja használni a magyar nyelv szépségét: "asszem szinkronja is vt az szornyu vt"

Látom te távolról csodálod ezt az említett csoportot. :banplz:
jogos pont ezert szeretem ha mas jol muveli :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #22826 2017.09.21. 23:12

Na, ezt azért sikerült addig-addig csinálgatniuk, amíg lett belőle ugyanaz a hánytató kézikamerás torszülött fekáliahurrikán, ami a GOW sosem volt, ellenben az egérarcú lány végtelenül kibaszott unalmas kalandjait feldolgozó mű nagyon is. De persze ez mostmár része lesz minden tps-nek, éshát sonyéknál mindenből tps-t kell már csinálni, mert a nóti tud. Akkor viszont mindenki tud. Vagy legalábbis kell.
Ezt a sánta mónikát kellett volna már porig égetni, mégmielőtt az ascension megszületett, így a világot meg lehetett volna menteni ettől is.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #22827 2017.09.21. 23:30

Mondjuk az EA is jól bánik a stúdiókkal LOL
phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22828 2017.09.22. 06:09

Moby írta:Na, ezt azért sikerült addig-addig csinálgatniuk, amíg lett belőle ugyanaz a hánytató kézikamerás torszülött fekáliahurrikán, ami a GOW sosem volt, ellenben az egérarcú lány végtelenül kibaszott unalmas kalandjait feldolgozó mű nagyon is. De persze ez mostmár része lesz minden tps-nek, éshát sonyéknál mindenből tps-t kell már csinálni, mert a nóti tud. Akkor viszont mindenki tud. Vagy legalábbis kell.
Ezt a sánta mónikát kellett volna már porig égetni, mégmielőtt az ascension megszületett, így a világot meg lehetett volna menteni ettől is.
mi bajod van egy DAS szerű brutális GOW-al? Teljesen jó. Vagy mi nem jön be? Hagyjuk a gyökereit, meg a "részelést", a játékra fókuszálva kérdem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22829 2017.09.22. 10:15

Kandurex írta:mi bajod van egy DAS szerű brutális GOW-al? Teljesen jó. Vagy mi nem jön be? Hagyjuk a gyökereit, meg a "részelést", a játékra fókuszálva kérdem.
Nincs ebben egy molekulányi das sem. És ez óriási mázli a dasra nézve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22830 2017.09.22. 10:42

Kandurex írta:mi bajod van egy DAS szerű brutális GOW-al? Teljesen jó. Vagy mi nem jön be? Hagyjuk a gyökereit, meg a "részelést", a játékra fókuszálva kérdem.
Azért DaS, mert Kratos háta mögött van a kamera? Mert akkor legyne inkáb GeoW, arra jobban hasonlít a rövidített neve is. Egyébként a DaS kamerája sem teljesen ilyen, a Hellblade-é, a Ryse: Son of Rome-é vagy az első Witcheré szerintem közelebb áll ehhez.

Vagy a brutálitásra gondolsz? Mert a DaS-ban fröcsögött a vér, a GoW-ban meg eddig nem? A játékmenet brutalitására? Ez még mindig "spectacle fighter" akar lenne, nem megfontolt harci szimulátor, és aligha kötelező nehézséggel fogják megszortírozni az eddigi és leendő rajongók többmilliós tömegeit.

Én kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle, az eredeti terv mindig is a más mitológiába való átvonulás volt, ezt már akkor lenyilatkozták, amikor a GoW3 kanyarban sem volt. A játék maga pedig számomra mindig inkább akció-kaland volt kicsit DMC-s harccal, mint "igazi" hack 'n' slash, ezért belefér nálam a váltás, ha a narratívával és a játékmenettel jól működik. (A fix kamerát illetően megjegyzem, hogy már a Bayonettáé sem annyira az, mint akár a DMC4-é.) Barlog szerint QTE-k helyett azt akarják, hogy a játékos maga csinálja a látványos dolgokat, ez számomra pozitív. Kíváncsian várom, de nem fenntartások nélkül,többek között mert félek a játék arányától benne. Egyelőre a Santa Monica csak egyféle, nem túl hardcore játékot tudott csinálni, és az utolsót abból is elrontották. Nincs itt garancia semmire a produkciós színvonalon és a belezésen túl.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22831 2017.09.22. 10:55

Outlast + Whistleblower DLC kombo meg kb 1 napig ingyer vanik a HumbliBundlin. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22832 2017.09.22. 12:27

Zóanagyvarázsló írta:Azért DaS, mert Kratos háta mögött van a kamera? Mert akkor legyne inkáb GeoW, arra jobban hasonlít a rövidített neve is. Egyébként a DaS kamerája sem teljesen ilyen, a Hellblade-é, a Ryse: Son of Rome-é vagy az első Witcheré szerintem közelebb áll ehhez.

Vagy a brutálitásra gondolsz? Mert a DaS-ban fröcsögött a vér, a GoW-ban meg eddig nem? A játékmenet brutalitására? Ez még mindig "spectacle fighter" akar lenne, nem megfontolt harci szimulátor, és aligha kötelező nehézséggel fogják megszortírozni az eddigi és leendő rajongók többmilliós tömegeit.

Én kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle, az eredeti terv mindig is a más mitológiába való átvonulás volt, ezt már akkor lenyilatkozták, amikor a GoW3 kanyarban sem volt. A játék maga pedig számomra mindig inkább akció-kaland volt kicsit DMC-s harccal, mint "igazi" hack 'n' slash, ezért belefér nálam a váltás, ha a narratívával és a játékmenettel jól működik. (A fix kamerát illetően megjegyzem, hogy már a Bayonettáé sem annyira az, mint akár a DMC4-é.) Barlog szerint QTE-k helyett azt akarják, hogy a játékos maga csinálja a látványos dolgokat, ez számomra pozitív. Kíváncsian várom, de nem fenntartások nélkül,többek között mert félek a játék arányától benne. Egyelőre a Santa Monica csak egyféle, nem túl hardcore játékot tudott csinálni, és az utolsót abból is elrontották. Nincs itt garancia semmire a produkciós színvonalon és a belezésen túl.
Én viszont kifejezetten viszolygok ettől az összes sony exkluzívot ugyanazzá rohasztó, évek óta erőszakosan tolt folyamattól. Ugyanaz a cinematik, nézdahátam, imbolygókamerás fossá vált mindegyik. Ez a nótinak nagyon megy, másnak nem. De ha megy is másnak, az kurvaisten, hogy nem kéne mindennek ilyenné válnia. Szerintem a GT Sport is már csak úgy lenne fasza, ha kizárólag a hátsó ülésről lehetne tolni.
Értem én, hogy 50(60?70?) millió felhasználót kell kiszolgálni, akiknek a nagyrésze nyálcsorgató agyrákos idióta (ehhez elég mintavételezni az sg ps4 topikot). De hogy itt már minden ekörül forog, ez döbbenet. Miközben az igényesség persze megvan, mert a jó szakemberből nem lesz kókler csak azért, mert barmoknak dolgozik. Minden olyan disszonáns, élhetetlen szarrá vált a sonynál, hogy arra már szavak sincsenek :( Sokszor kívánom azt, hogy inkább rohadna szét az a maradék kevés cím is. A fasznak sincs kedve küszködni saját magával már ezért a kutyaszopó bandáért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22833 2017.09.22. 12:29

SlickAdam írta:Outlast + Whistleblower DLC kombo meg kb 1 napig ingyer vanik a HumbliBundlin. :nezze:
Tegnap még eszembe volt, hogy írjam. Aztán letölteni is elfelejtettem, pedig a whistleblower nekem is hiányzott. Köszi! :eljen:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22834 2017.09.22. 12:33

Zóanagyvarázsló írta:Azért DaS,
Nem az, csak szerű.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22835 2017.09.22. 12:35

Moby írta:Nincs ebben egy molekulányi das sem. És ez óriási mázli a dasra nézve.
hmm, inkább itt az exkluzivitás a gond
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22836 2017.09.22. 12:36

Vagy nem, akkor nem jön be, azt kész. Kár, mert az egyetlen cím amit kérdések nélkül is előrendelek,...én, Mr Fika....
Avatar
Moby

Hozzászólás #22837 2017.09.22. 13:18

Kandurex írta:hmm, inkább itt az exkluzivitás a gond
Ez maximum annyit határoz meg, hogy tolhatom jó minőségben, vagy be kell érjem a konzolossal. Nem ezen múlik mivé válnak a játékok (vagyis közvetetten mégiscsak).
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22838 2017.09.22. 14:29

Moby írta:Ez maximum annyit határoz meg, hogy tolhatom jó minőségben, vagy be kell érjem a konzolossal. Nem ezen múlik mivé válnak a játékok (vagyis közvetetten mégiscsak).
Vagy csak véget ért számodra a gaming..,.

...nem bírom ki....

legalábbis PC -n :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22839 2017.09.22. 14:32

Kandurex írta:Vagy csak véget ért számodra a gaming..,.

...nem bírom ki....

legalábbis PC -n :idiota:
Még előtte néhány arra érdemes címet azért letolok. Na ez a fos nem lesz közte. :smile:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22840 2017.09.22. 14:38

Moby írta:Még előtte néhány arra érdemes címet azért letolok. Na ez a fos nem lesz közte. :smile:
De legalábbis elégg kicsi esélyt látok erre. Nem ment le az egérarcú lehangoló lány kalandjai sem, nem ment le a knack2 sem (pedig annak az előzményét még bírtam is). Szerintem itt a fizetésig sem fogok eljutni. Csapkorászásból felhúzott egy elég kemény kaput a from. Oda nem lesz már elég ennek a kivénhedt lószarnak a hörgése sem :)
Szerintem én a következő időszakra hitelesítve már csak Sebastian Castellanos hátának nézésére vagyok, aztán egy időre mindenképp pihire kerül ez a zsáner. Az övére is csak akkor, ha jó munkát végeztek a nyomorék japók.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22841 2017.09.22. 15:36

aki ezeket az xcom2 ellenfeleket kitalálta azt kéne jól szájbabaszni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22842 2017.09.22. 16:42

Micsu írta:aki ezeket az xcom2 ellenfeleket kitalálta azt kéne jól szájbabaszni :D
Na ezért sem toltam. Brutálisan stresszes a játék, de nézni élvezetes, ahogy egy profi küzd a lehetetlen szituációkkal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #22843 2017.09.22. 17:24

DanielT írta:Na ezért sem toltam. Brutálisan stresszes a játék, de nézni élvezetes, ahogy egy profi küzd a lehetetlen szituációkkal.
Az első rész és az első rész standalone kiegje a két legjobb iOS játék. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22844 2017.09.22. 18:21

Kandurex írta:Nem az, csak szerű.
OK, de miért nem mindjárt Mario-szerű? Erőltetettnek érzem a DaS-sal dobálózást. Elfogadom, hogy számodra egy kicsit azt idézi, de itt a játékot tekintve nem sokat mond.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22845 2017.09.22. 18:27

Moby írta:Én viszont kifejezetten viszolygok ettől az összes sony exkluzívot ugyanazzá rohasztó, évek óta erőszakosan tolt folyamattól. Ugyanaz a cinematik, nézdahátam, imbolygókamerás fossá vált mindegyik. Ez a nótinak nagyon megy, másnak nem. De ha megy is másnak, az kurvaisten, hogy nem kéne mindennek ilyenné válnia. Szerintem a GT Sport is már csak úgy lenne fasza, ha kizárólag a hátsó ülésről lehetne tolni.
Értem én, hogy 50(60?70?) millió felhasználót kell kiszolgálni, akiknek a nagyrésze nyálcsorgató agyrákos idióta (ehhez elég mintavételezni az sg ps4 topikot). De hogy itt már minden ekörül forog, ez döbbenet. Miközben az igényesség persze megvan, mert a jó szakemberből nem lesz kókler csak azért, mert barmoknak dolgozik. Minden olyan disszonáns, élhetetlen szarrá vált a sonynál, hogy arra már szavak sincsenek :( Sokszor kívánom azt, hogy inkább rohadna szét az a maradék kevés cím is. A fasznak sincs kedve küszködni saját magával már ezért a kutyaszopó bandáért.
Ebben a van igazság, a korábbi egyedibbnek tűnő exkluzívfelhozatalhoz képest egyre egyhangúbbak a mostani ígéretek. De azt tényleg nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy az egész ipar vált hasonló kameranézetre AAA szinten. Ugye az RPG-kre már egy jó ideje van kellő költségvetés, az akció-kalandoknál, TPS-eknél adja magát, a hack 'n' slashek szintén erre húznak, a horrorjátékok kamerái sem annyira fixek, tehát egyre több műfajban ez lett a standard.

Érdekes, hogy maga a From is első személyű nézetből (King's Field, Shadow Tower) váltott a DeS-re.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22846 2017.09.22. 18:30

Botond írta:Az első rész és az első rész standalone kiegje a két legjobb iOS játék. :)
Gondolom, sok értelme nincs már megvenni iOS-re sem az alapot, hiszen a "standalone" kieg az eredeti kampányt egészíti ki a többi platformon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22847 2017.09.22. 18:32

A GOW annak idején a pont a kamera kezelés miatt IS teremtett műfajt. Ez nem GOW, ez egy ismert név és karakter megfejése egy random TPS csapkoldában, bullshit kiskölök, nagypapi szarsággal nyakonöntve, hogy megkönnyezze a paraszt az érzelmi vetületet! E!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22848 2017.09.22. 18:33

DanielT írta:A GOW annak idején a pont a kamera kezelés miatt IS teremtett műfajt. Ez nem GOW, ez egy ismert név és karakter megfejése egy random TPS csapkoldában, bullshit kiskölök, nagypapi szarsággal nyakonöntve, hogy megkönnyezze a paraszt az erelmi vetületet! E!
Lasszófasz Edicion Tata Kratos
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22849 2017.09.22. 22:11

Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22850 2017.09.22. 23:16

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....

Inkább nyafogós kurvák vannak itt ennyi. Azért ha valaki azt mondja, hogy idén nincs mivel játszani akkor az nongamer:D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22851 2017.09.22. 23:22

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
Forza 7-et mondtam volna, de most a GT 6-tal le van tudva az ótóka. Meg a Life is Strange kövi epizódra. Meg a Chris Redfieldes Rezi 7 dlc. Kb. ennyi.
Addig is pörög a második Witcher 3 végigjátszás, most hogy ismét gémer pc közelben vagyok. Még csak most leszek lvl 20, de már 70 óra felett jár. Beteg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22852 2017.09.22. 23:25

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
VÁRNI?
Te figyu? Mégis mi a faszt kéne VÁRNI? Annnyi a játék a fiókjaimon, hogyha soha többet nem jönne semmi, is még a gyerekeim is tudnának velük játszani. Tod, itt nem a háromforintért 8 óra alatt sonyexkluzívokat baszók, aztán lemez eladók laknak főleg. Bár ezt a sportot néha én is űzöm, mer arra a retekre inkább tényleg nem rohasztok semmit ha nem muszáj.
Nem. szal én pl. akkor se nagyon várnék semmit, ha ettől többet játszanék. De így hogy nem játszom, azért (most néztem meg), csak belefért 250 óra bf1 + 250 óra bf4. Meg még ez+az, amiket idén végigtolattyúztam. Te hogy állsz idén a szotyiexkluzívokkal? 50 meglett eddig? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22853 2017.09.22. 23:30

Na, jó. Az Evil Within2-t én is várom kicsit. Csakhogy legyen mit "VÁRNI" :D MEr az tetszik meg jó, meg az idén talán az volt a legjobb szinglijáték élményem. Vagy a RE7, fasztudja. Baszomjó volt mindkettő.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22854 2017.09.22. 23:44

DanielT írta:A GOW annak idején a pont a kamera kezelés miatt IS teremtett műfajt. Ez nem GOW, ez egy ismert név és karakter megfejése egy random TPS csapkoldában, bullshit kiskölök, nagypapi szarsággal nyakonöntve, hogy megkönnyezze a paraszt az érzelmi vetületet! E!
A műfajteremtés túlzás. A Devil May Cry hozta be ezt a kombós beat'em upot a 3D-s akció-kalandok világába, a fix kamerával együtt. De hát volt akkor már Lament of Innocence (bazz, még a Blades of Chaost is a Castlevaniákból nyúlták) és Ninja Gaiden. Vagy a Prince of Persia: God of War Within. Esetleg a Shinobi. És a GoW-ra már fél évre kinn volt az egy ideje fejlesztett Mortal Kombat: Shaolin Monks.

A GoW csak beleült egy kész trendbe. Aláírom, hogy pofozott rajta és menősített kamerán, tovább popularizálta a műfajt, de hogy teremtette? Aligha.

Ha jó lesz a játékmenet és a sztorinak lesz úgy motiválóan értelme és íve (ha mélysége nem is), mint a GoW 1-3-nak, akkor nem fog zavarni a kamera, ha alá is írom, hogy nem fest jól ez a sablonosítás. Az amúgy király fix kamera egyébként egy csomót ártott is. Irritáló, amikor nem látsz az orrod elé felderíteni, és a platformingot alapból legyilkolja. Persze úgyis csak kamuplatforming lesz az újban is, szóval mindegy.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22855 2017.09.22. 23:58

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
Csak azért mert más nem gerjed a konkrét AAA konzolexkluzív csodára, azért még lehet, hogy más érdekli. Nem valószínű, hogy itt te játszol a legtöbbet ;)

Egyébként a várással úgy vagyok, mint Moby: ráér minden.

Egy pár játék azért érdekel:

Okami PC (újrajátszani)
Bard's Tale 4, Phoenix Point, Psychonauts 2, Underworld: Ascension, Wasteland 3 (ezekre már befizettem, de szabadidőt és az elődök gyúrását tekintve day1 játszós csak a két P betűs lesz)
System Shock (a remake)
System Shock 3
Total War: Warhammer 2 (az első rész tetszett és játszottam, de még nem eleget vele, tehát ez se sürgős, de lehet day 1 lesz)
No Truce With Furies
Shenmue 1-2 (ha lesznek PC-re)
Yakuza (érik a remaster/remake PC-re)
Hero-U: Rogue to Redemption (remélem, elkészül)
Elex
BattleTech

De írhatnék még sok mást is, és az elmúlt 1-2 hónapban is nyálcsorgatós jóságnak tűnő cuccok jöttek ki (pl. XCOM2-kieg, Original Sin 2)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22856 2017.09.23. 07:55

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
Az átértékelésre fordított energiák helyett, először tedd be az idei listád, amikkel nyomtad. :nezze:

szerk: Közben azért bedobom az aktuális Steam kívánságlistám 14 darabos tartalmát, amik nagy része olcsításra várás, de van day1 is köztük: RUINER, Divinity: Original Sin Enhanced Edition, SUPERHOT, Ghost of a Tale, Thimbleweed Park, Prey, What Remains of Edith Finch, Observer, Hellblade: Senua's Sacrifice, Formula Fusion, Redeemer, Spintires: MudRunner
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22857 2017.09.23. 07:58

Zóanagyvarázsló írta:A műfajteremtés túlzás. A Devil May Cry hozta be ezt a kombós beat'em upot a 3D-s akció-kalandok világába, a fix kamerával együtt. De hát volt akkor már Lament of Innocence (bazz, még a Blades of Chaost is a Castlevaniákból nyúlták) és Ninja Gaiden. Vagy a Prince of Persia: God of War Within. Esetleg a Shinobi. És a GoW-ra már fél évre kinn volt az egy ideje fejlesztett Mortal Kombat: Shaolin Monks.

A GoW csak beleült egy kész trendbe. Aláírom, hogy pofozott rajta és menősített kamerán, tovább popularizálta a műfajt, de hogy teremtette? Aligha.

Ha jó lesz a játékmenet és a sztorinak lesz úgy motiválóan értelme és íve (ha mélysége nem is), mint a GoW 1-3-nak, akkor nem fog zavarni a kamera, ha alá is írom, hogy nem fest jól ez a sablonosítás. Az amúgy király fix kamera egyébként egy csomót ártott is. Irritáló, amikor nem látsz az orrod elé felderíteni, és a platformingot alapból legyilkolja. Persze úgyis csak kamuplatforming lesz az újban is, szóval mindegy.
Hm, ok, hirtelen elfelejtettem a korábbi hasonlókat, jogos. Viszont ez is valamilyen szinten alátámasztja, hogy milyen erős hatása volt a GOW-nak is.

Ez az új rész szerintem annyiragow mintamennyirerezi a 7.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22858 2017.09.23. 09:02

DanielT írta:Az átértékelésre fordított energiák helyett, először tedd be az idei listád, amikkel nyomtad. :nezze:

szerk: Közben azért bedobom az aktuális Steam kívánságlistám 14 darabos tartalmát, amik nagy része olcsításra várás, de van day1 is köztük: RUINER, Divinity: Original Sin Enhanced Edition, SUPERHOT, Ghost of a Tale, Thimbleweed Park, Prey, What Remains of Edith Finch, Observer, Hellblade: Senua's Sacrifice, Formula Fusion, Redeemer, Spintires: MudRunner
ahh, indie cuucok nem érdekelnek....

Hát ugyi Nier Automata jó segg, Házi gonosz 7, csinos hátsók öröksége...izé lost legacy, ....

aztán ugye még jön egy Assassin, ezzel az egyiptomos témával megevttek kilóra és az örök remény, egy jó SW single ami felér a Dark Force-hoz, azaz Battle Front 2 SP.

Ennyi. Na jó még egy mordor 2 is lehet még a tarsolyba.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22859 2017.09.23. 09:19

Moby írta:VÁRNI?
Te figyu? Mégis mi a faszt kéne VÁRNI? Annnyi a játék a fiókjaimon, hogyha soha többet nem jönne semmi, is még a gyerekeim is tudnának velük játszani. Tod, itt nem a háromforintért 8 óra alatt sonyexkluzívokat baszók, aztán lemez eladók laknak főleg. Bár ezt a sportot néha én is űzöm, mer arra a retekre inkább tényleg nem rohasztok semmit ha nem muszáj.
Nem. szal én pl. akkor se nagyon várnék semmit, ha ettől többet játszanék. De így hogy nem játszom, azért (most néztem meg), csak belefért 250 óra bf1 + 250 óra bf4. Meg még ez+az, amiket idén végigtolattyúztam. Te hogy állsz idén a szotyiexkluzívokkal? 50 meglett eddig? :banplz:
gagyi indie tucatjai? Pont ezért nem játszol, mert csak ezek vannak a fiókba,...sony ex-lukat :idiota: pedig nem szidni! Az elsők között játszod le őket! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22860 2017.09.23. 09:38

Kandurex írta:gagyi indie tucatjai? Pont ezért nem játszol, mert csak ezek vannak a fiókba,...sony ex-lukat :idiota: pedig nem szidni! Az elsők között játszod le őket! :nezze:
a nóti játékait. Az összes többi fosfaszlé.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22861 2017.09.23. 09:39

Moby írta:a nóti játékait. Az összes többi fosfaszlé.
*insert horájzön platina trophy here* :vigyor3:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22862 2017.09.23. 09:43

Zóanagyvarázsló írta:Yakuza (érik a remaster/remake PC-re)
ezt honnan? jo lenne
Avatar
Botond

Hozzászólás #22863 2017.09.23. 09:45

Zóanagyvarázsló írta:Csak azért mert más nem gerjed a konkrét AAA konzolexkluzív csodára, azért még lehet, hogy más érdekli. Nem valószínű, hogy itt te játszol a legtöbbet ;)

Egyébként a várással úgy vagyok, mint Moby: ráér minden.

Egy pár játék azért érdekel:

Okami PC (újrajátszani)
Bard's Tale 4, Phoenix Point, Psychonauts 2, Underworld: Ascension, Wasteland 3 (ezekre már befizettem, de szabadidőt és az elődök gyúrását tekintve day1 játszós csak a két P betűs lesz)
System Shock (a remake)
System Shock 3
Total War: Warhammer 2 (az első rész tetszett és játszottam, de még nem eleget vele, tehát ez se sürgős, de lehet day 1 lesz)
No Truce With Furies
Shenmue 1-2 (ha lesznek PC-re)
Yakuza (érik a remaster/remake PC-re)
Hero-U: Rogue to Redemption (remélem, elkészül)
Elex
BattleTech

De írhatnék még sok mást is, és az elmúlt 1-2 hónapban is nyálcsorgatós jóságnak tűnő cuccok jöttek ki (pl. XCOM2-kieg, Original Sin 2)
Elex eléggé zsákbamacska, de várós nálam is. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22864 2017.09.23. 09:50

Kandurex írta:ahh, indie cuucok nem érdekelnek.....
Hát, pedig érték manapság általában ott van, nem pedig az agyhalottakkal fókusztesztelt "AAA" nongém bullshitekben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22865 2017.09.23. 09:58

en igazabol nem varok semmit. ahogy Moby is irta, annyi jatek van itthon, mint a tenger, raadasul az uccso 1 evben mar megjelent PS4 / PC cuccok is kivansaglista tetejen vannak (Nier, Shadow Warrior 2, Yakuza 0/1, Last Guardian, ... . Aztan ott a Switch, amit szerintem ismet skippelek a Mario ellenere. Tehat az is ott lesz majd egyszerre raklap jatekkal. 3DS-re is jönnek meg cuccok dögivel, illetve jelentek meg utobbi honapokban fontos jatekok, szinten kivansaglistan. ugyhogy megis hova a turoba várnék én barmit is? varom az életszakaszt, hogy legalabb belenezhessek az emlitett szarokba.

talan az Evil Within 2-t meg a Wolfenstein-t emlitenem, ha muszaj lennek valamit mindenkepp papirra vetni "várósként".
Avatar
Moby

Hozzászólás #22866 2017.09.23. 10:08

benőmenő írta:*insert horájzön platina trophy here* :vigyor3:
Az nem én leszek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22867 2017.09.23. 10:10

SlickAdam írta:en igazabol nem varok semmit. ahogy Moby is irta, annyi jatek van itthon, mint a tenger, raadasul az uccso 1 evben mar megjelent PS4 / PC cuccok is kivansaglista tetejen vannak (Nier, Shadow Warrior 2, Yakuza 0/1, Last Guardian, ... . Aztan ott a Switch, amit szerintem ismet skippelek a Mario ellenere. Tehat az is ott lesz majd egyszerre raklap jatekkal. 3DS-re is jönnek meg cuccok dögivel, illetve jelentek meg utobbi honapokban fontos jatekok, szinten kivansaglistan. ugyhogy megis hova a turoba várnék én barmit is? varom az életszakaszt, hogy legalabb belenezhessek az emlitett szarokba.

talan az Evil Within 2-t meg a Wolfenstein-t emlitenem, ha muszaj lennek valamit mindenkepp papirra vetni "várósként".
Most, hogy már teljes, bele kéne állni az outlastba is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22868 2017.09.23. 10:13

Kandurex írta:ahh, indie cuucok nem érdekelnek....

Hát ugyi Nier Automata jó segg, Házi gonosz 7, csinos hátsók öröksége...izé lost legacy, ....

aztán ugye még jön egy Assassin, ezzel az egyiptomos témával megevttek kilóra és az örök remény, egy jó SW single ami felér a Dark Force-hoz, azaz Battle Front 2 SP.

Ennyi. Na jó még egy mordor 2 is lehet még a tarsolyba.

AC ORIGINS...LOL
Parodisztikus, ahogy das-t akartak csinálni, de valami torzszülött lett belőle :D Viszont az egyetlen jó dolgot ami létezett a sorozatban, az épület/városszimulációt lenullázták benne. Az első AC lesz, amit bottal se. Annak a mordornak meg az első része is egy hányás mechnaikában. Kb 10x álltam neki, de ragequit lett a vége. Soselássam többet.
Niert majd egyszer olcsón, megvár. RE7 geci jó volt, mégha nem is resi (bár olyan nincs, gyakorlatilag kétrészenként megváltozik a komplett játék), lost legacy gecijó volt.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22869 2017.09.23. 10:17

Moby írta:AC ORIGINS...LOL
Parodisztikus, ahogy das-t akartak csinálni, de valami torzszülött lett belőle :D Viszont az egyetlen jó dolgot ami létezett a sorozatban, az épület/városszimulációt lenullázták benne. Az első AC lesz, amit bottal se. Annak a mordornak meg az első része is egy hányás mechnaikában. Kb 10x álltam neki, de ragequit lett a vége. Soselássam többet.
Igen, a Mordor elég kakukk tojás, kizárt az előrendelése, majd jól megvárom, hogy leware....szóval megdemózzátok, hogy halljak róla valami valid véleményt is.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22870 2017.09.23. 10:43

SlickAdam írta:en igazabol nem varok semmit. ahogy Moby is irta, annyi jatek van itthon, mint a tenger, raadasul az uccso 1 evben mar megjelent PS4 / PC cuccok is kivansaglista tetejen vannak (Nier, Shadow Warrior 2, Yakuza 0/1, Last Guardian, ... . Aztan ott a Switch, amit szerintem ismet skippelek a Mario ellenere. Tehat az is ott lesz majd egyszerre raklap jatekkal. 3DS-re is jönnek meg cuccok dögivel, illetve jelentek meg utobbi honapokban fontos jatekok, szinten kivansaglistan. ugyhogy megis hova a turoba várnék én barmit is? varom az életszakaszt, hogy legalabb belenezhessek az emlitett szarokba.

talan az Evil Within 2-t meg a Wolfenstein-t emlitenem, ha muszaj lennek valamit mindenkepp papirra vetni "várósként".

Mindig csodálkozom, hogy itt senkinek nincs ideje semmire :) 5,5 óra utazás, tanulás, munka, és asszony mellett tudok azért játszogatni 1-1 órát és haladni velük. Inkább itt arról lehet szó, hogy igazából nincs úgy kedv játszani. Az meg teljesen más dolog :) Tegnap újra elkezdtem super mario galaxy-t nyomni wii-n, bőven jól elvagyok vele, de most végig is akarom vinni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22871 2017.09.23. 10:46

donatus13 írta:Mindig csodálkozom, hogy itt senkinek nincs ideje semmire :) 5,5 óra utazás, tanulás, munka, és asszony mellett tudok azért játszogatni 1-1 órát és haladni velük. Inkább itt arról lehet szó, hogy igazából nincs úgy kedv játszani. Az meg teljesen más dolog :) Tegnap újra elkezdtem super mario galaxy-t nyomni wii-n, bőven jól elvagyok vele, de most végig is akarom vinni.
1-1 orat en is jatszogatok (mostanaban 3DS-en leginkabb), söt 2-2-t is gyakran. de letolando óra összesen kb. 12431649738264573412503298473209841132543254173254 vanik :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22872 2017.09.23. 10:46

DanielT írta:Hm, ok, hirtelen elfelejtettem a korábbi hasonlókat, jogos. Viszont ez is valamilyen szinten alátámasztja, hogy milyen erős hatása volt a GOW-nak is.

Ez az új rész szerintem annyiragow mintamennyirerezi a 7.
Embere válogatja, se arty, se Totti nem szereti a GoW-ot. Ez nem elég érv?!

Nekem se feltétlen az a kedvenc elegyem. A PoP-ot jobban szeretem, mert a harcon kívüli részekben egyértelműen jobb, harcban meg most a Bayonetta lehúzta a GoW-oknak a rolót. Szinte élvezhetetlennek tűnnek utána. DMC-ket csak kóstolgattam a GoW-ok előtt, de most az első rész a fapadosságával együtt bejön, és a korábbi falatok is tetszettek. Ebből szempontból nekem az marad az első élménynek (még billentyűvel, tehát tényleg ÉLMÉNY volt), és hát nem is noname.

Egyébként vicces, én is a Resident Evil példáját akartam hozni. Már a 4 is nagy váltás volt ott, és konkrétan a DMC is Resi lett volna, csak nagyon elszaladt a ló Kamijával :) Mindenesetre a RE1 kamerája nekem nem hiányzik, az a kor szintjén utoljára az Alone in the Darkban (1992) működött :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22873 2017.09.23. 10:48

donatus13 írta:Mindig csodálkozom, hogy itt senkinek nincs ideje semmire :) 5,5 óra utazás, tanulás, munka, és asszony mellett tudok azért játszogatni 1-1 órát és haladni velük. Inkább itt arról lehet szó, hogy igazából nincs úgy kedv játszani. Az meg teljesen más dolog :) Tegnap újra elkezdtem super mario galaxy-t nyomni wii-n, bőven jól elvagyok vele, de most végig is akarom vinni.
A korral változnak a prioritások. Én mondjuk többet játszom, mint egyetemistaként, akkor a bulik ellopták a show-t, és nekem gépem sem volt se kollégiumban, se albérletben, az előbbiben net sem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22874 2017.09.23. 10:55

SlickAdam írta:ezt honnan? jo lenne
Egyik európai Sega-fejes mondta egy interjúban, hogy szeretnék kihozni PC-re is a szériát. Jó kérdés, hogy milyen szerződésük van a Sonyval, de ilyet nem mondanak csak úgy. Egyébként sem teljesen exkluzív a franchise, az első rész is kapott portott WiiU-ra is. Eddig a japóközpontúság (ugye több felvonás angolul alig akart megjelenni konzolon is).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22875 2017.09.23. 11:02

Kandurex írta:gagyi indie tucatjai? Pont ezért nem játszol, mert csak ezek vannak a fiókba,...sony ex-lukat :idiota: pedig nem szidni! Az elsők között játszod le őket! :nezze:
Nekem tele van játszatlan AAA-címekkel is a fiók. Éppen az bajom, hogy amikor a PS4-re gondolok, alig van rajta exkluzív, mely jobban érdekelne egy kívánatosabb multiplatformnál.

OK, az UC mégiscsak UC, a Nioh érdekesnek tűnik, a Ratchet csak Ratchet (aztán majd lefikázom, ha nem eléggé), de bajban vagyok. A Horizont ki tudom váltani tonnányi rokonjával, a harmadik inFamoust is, a KZ4 sem tűnik megkerülhetetlen FPS-nek, ha Doomot, Wolfensteint, Titan Fallt vagy Shadow Warriort is játszhatok helyette. Bloodborne helyett ott a végigjátszatlan Dark Soulsok (csak a DeS ment végig nálam eddig, ugye). Persze a The Last Guardiant és a Colossus-reizét megnézném. Na jó, a Drive Club talán nekem való autós, de a legtöbbről általában lepattanok (MCLA: sandbox, Hot Pursuit: Need for Drift, szimek: hagyjatok!).
Avatar
Moby

Hozzászólás #22876 2017.09.23. 11:12

donatus13 írta:Mindig csodálkozom, hogy itt senkinek nincs ideje semmire :) 5,5 óra utazás, tanulás, munka, és asszony mellett tudok azért játszogatni 1-1 órát és haladni velük. Inkább itt arról lehet szó, hogy igazából nincs úgy kedv játszani. Az meg teljesen más dolog :) Tegnap újra elkezdtem super mario galaxy-t nyomni wii-n, bőven jól elvagyok vele, de most végig is akarom vinni.
Majd térjünk erre vissza ha a munka nem 8 óra, és van még 2-3 gyerek :D
A legtöbbet akkor játszottam amikor már házas voltam, de még nem voltak gyerekek. Már mindenre volt pénzünk, és még mindenre volt időnk :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22877 2017.09.23. 11:42

Moby írta:Majd térjünk erre vissza ha a munka nem 8 óra, és van még 2-3 gyerek :D
A legtöbbet akkor játszottam amikor már házas voltam, de még nem voltak gyerekek. Már mindenre volt pénzünk, és még mindenre volt időnk :)

Kifogások :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22878 2017.09.23. 14:22

Kandurex írta:Van egyáltalán játék amit ti vártok? Azt hittem eddig, hogy én vagyok válogatós, de ezt kénytelen leszek átértékelni....
ha ilyet kerdezel kb meg read onlyba se vagy ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #22879 2017.09.23. 15:36

E! Streamelek Tekkent.
https://www.twitch.tv/aabyssx
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22880 2017.09.23. 16:15

aabyssx írta:E! Streamelek Tekkent.
https://www.twitch.tv/aabyssx
jol elbantak veled... most meg opponentet szürcsöl. jo sokaig. jo moka... :zavart2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22881 2017.09.23. 16:15

Kandurex kedvéért ma befejeztem egy Sony-exkluzívot.

God of War: Ascension (2013)

+ elképesztően néz ki ahhoz képest, hogy PS3-as játék
+ helyenként még mindig sikerrel "epikus"
+ néhány értelmesebb új képesség
+ végül is GoW

0 újdonság a fejezetválasztás, de cserébe nincs manuális mentés
0 ad egy plusz feszültséget, hogy rage-elni akkor tudsz, ha ügyes vagy, és nem kapsz sok pofont, de így egyes harcokban szinte csak profik tudják elsütni, másokban meg folyamatosan spammelheted, ha végbélrózsáddal kezeled a kontrollert, akkor is

- nem tudom, hogy a 60 fps-hez szokásom teszi-e, vagy ennyivel rosszabb a GoW 3-nál, de egy moslék ahogy fut
- nem a sztorijáért szeretjük a GoW-ot, de mindig működött benne a mitológiai ív, ez már bármelyik PSP-s felvonáshoz képest is totálisan fölösleges töltelék
- nagyon bénán illenek az előzmények az első rész elé (ott az egész játék az istenölésre felkészülésről szólt, ezekben meg hullanak a halhatatlanok; vicc az is, hogy az eredeti rendes próbák helyett itt pár mob levágásáért megkapjuk az istenek erőit)
- a hekatonkheirbörtön nem rossz ötlet, de igazán emlékezetes helyszíneket nem sikerült húzni
- iszonyatosan idegesítő, hogy meglátsz egy ládát, de ha rossz irányból közelíted meg két lépésre, már elfilmez a játék, és lemondhatsz a tartalmáról örökre (nem volt eddig ennyire cső)
- hiánypótló újítás: végre nem lehet nehézségi szintet váltani
- gamebreaking bug is akad (de végül addig restartoltam, míg a nyertem a Sony-lottón)
- a két nagyon dicsért bossfight persze csak rendezésben nyújt valamit, a legvégsőt kb. outsourcingolták a Quantic Dreamnek :wilting: (persze a GoW 3-ban is vicces, hogy az isteneket könnyebb lepofozni, mint egy kentaurt, de az utolsó harcban azért vannak nehezebb és játékosabb fázisok)

De úgyis a multi a lényeg, amit nem próbáltam. Én szegény. A szuper Bayonetta után ez vérszegény, a kedvenc GoW-om pedig maradt a második. Pertíz.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22882 2017.09.23. 19:46

Zóanagyvarázsló írta:Kandurex kedvéért ma befejeztem egy Sony-exkluzívot.
:vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22883 2017.09.24. 16:44

Kandurex írta::vigyor5:
Én meg ma majdnem egy "gagyi indie cuccot". A Superhot utolsó pályájának utolsó szakaszáról pattantam le, mint kiderült, mert rápillantottam egy walkthroughra, hogy hol tartok. Szerintem ma még befejezem.

Fantasztikus ötletek és meglepetések vannak a játékban az alap koncepción túl is, mindenkinek érdemes megtapasztalnia.

Persze nem egy kilencvenedik Assassins Creed szintű műremek, szóval menedzseljétek az elvárásaitokat! :miaz:

szerk: Pörög a credits.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22884 2017.09.24. 21:10

Ezt csak úgy. Leginkább a driverclub-GT SPORT komperzsön miatt. Közben mondogassuk magunkban, hogy a sony az evot kirúgta, a polifónit meg máig pénzeli.
phpBB [media]

Spoiler
LULZ
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22885 2017.09.24. 21:23

DanielT írta:Én meg ma majdnem egy "gagyi indie cuccot". A Superhot utolsó pályájának utolsó szakaszáról pattantam le, mint kiderült, mert rápillantottam egy walkthroughra, hogy hol tartok. Szerintem ma még befejezem.

Fantasztikus ötletek és meglepetések vannak a játékban az alap koncepción túl is, mindenkinek érdemes megtapasztalnia.

Persze nem egy kilencvenedik Assassins Creed szintű műremek, szóval menedzseljétek az elvárásaitokat! :miaz:

szerk: Pörög a credits.
NIncs igazad. A rangos Golden Joystickon már most lehet szavazni a meg sem jelent Assassin's Creed: Originsre (ULTIMATE GAME OF THE YEAR!!!444), pedig még meg sem jelent. Márpedig eszerint biztos nagyon jó lett!

Vagy ezek a díjak jelen formájukban egyenlőek a rákos kelésekkel. De hát miért is lennék teljesen indokolatlanul ennyire negatív?

Spoiler
Remélem nem ítélnek el az éc terjesztéséért, de a linkem nagyon durva. Ne kattintsatok rá! Ha választhatnék a Gamesradar irodája vagy Észak-Korea között, akkor az - egykori avatarhősömmel ellentétben önként az - utóbbit választanám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22886 2017.09.24. 21:37

Moby írta:Ezt csak úgy. Leginkább a driverclub-GT SPORT komperzsön miatt. Közben mondogassuk magunkban, hogy a sony az evot kirúgta, a polifónit meg máig pénzeli.
Spoiler
LULZ
Ma megint elindítottam a Forzát és előtte kínomban a Cars 2 warezt. Most ért nálam igazán értelmet a "szóra sem érdemes" kifejezés. Tehát így is teszek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22887 2017.09.24. 22:11

Moby írta:Ezt csak úgy. Leginkább a driverclub-GT SPORT komperzsön miatt. Közben mondogassuk magunkban, hogy a sony az evot kirúgta, a polifónit meg máig pénzeli.
https://www.youtube.com/watch?v=YkteQfuMaX0
Spoiler
LULZ
A Driveclub viszont az Evo kirugásával maradt örökre 30 frém. Az eső tényleg ebben a legszebb, de egyébként baromira túl van hypeolva szvsz.
Ha csak a videó alapján kéne dönteni, akkor Project Cars 2. Egyébként hiába a továbbra is nevetségesen szar hangok, vezetni tuti a GT lesz a legjobb még mindig, a Forza pedig egy jó játék lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22888 2017.09.24. 23:15

benőmenő írta:A Driveclub viszont az Evo kirugásával maradt örökre 30 frém. Az eső tényleg ebben a legszebb, de egyébként baromira túl van hypeolva szvsz.
Ha csak a videó alapján kéne dönteni, akkor Project Cars 2. Egyébként hiába a továbbra is nevetségesen szar hangok, vezetni tuti a GT lesz a legjobb még mindig, a Forza pedig egy jó játék lesz.
Forza demót próbálva a vezetés éppen olyan mint a gt-ben, persze mindet kontrollerrel. Mertbár imádom az ótókát, de az, hogy itthon tartsak egy kormányt, cockpitet amit minden alkalommal elő kell rángatni, meg elrakni, na az nekem nemkell. Mindenesetre én szavaztam a forzának megint, a horizon3-al sem volt bajom, főleg miután kipofozták.
Szerk: PC2-t is próbáltam, vezetésre az is rendben lenne, csak ízetlen, sótlan az egész. Alapból az autók száma eleve karcsú, meg nem is igen lehet a szám íze szerint alakítani, tuningolni... Hiába, Gt-n nevelkedtem etéren, kell a gyűjtögető garázs, meg a moddolható autók... Az egyetlenegy pozitívum PC2-ben, hogy lehet évszakot is állítani pályáknál, ez fasza, lehetne máshol is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22889 2017.09.24. 23:35

benőmenő írta:vezetni tuti a GT lesz a legjobb még mindig
Nem is kell ahhoz más, mint becsukni a szemet végig, lenémítani, és nem megnézni bármi mást ebben a műfajban. Ha ezt sikerült, nem vitatom, hogy a legjobb lesz vezetni :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22890 2017.09.24. 23:46

benőmenő írta:A Driveclub viszont az Evo kirugásával maradt örökre 30 frém. Az eső tényleg ebben a legszebb, de egyébként baromira túl van hypeolva szvsz.
Ha csak a videó alapján kéne dönteni, akkor Project Cars 2. Egyébként hiába a továbbra is nevetségesen szar hangok, vezetni tuti a GT lesz a legjobb még mindig, a Forza pedig egy jó játék lesz.
DC esetén nemtudom milyen túlhypeolásra gondolsz. 7.1-en áll a metán, 6,2-es júzerszkórral. Itt aztán nehéz bármiféle hypeolásról beszélni :)

Vissza: “Leáldozott.hu”