A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22751 2017.09.19. 16:39

DanielT írta:Besírok, iPhone X emulátor!
tuti felraktad :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22752 2017.09.19. 16:44

SlickAdam írta:tuti felraktad :banplz:
Naná! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #22753 2017.09.19. 17:55

DanielT írta:Besírok, iPhone X emulátor! Szét akarod cseszni a képernyődet az ocsmány belógó fekete genyával? Nem kell érte 1000 dolcsit fizetni!

Itt van ingyen

2017-09-19 16_30_19-$.png
Az igazán megdöbbent az, hogy már az 1.1.1-es verziónál tart. Vajon milyen evolúción eshetett át? :ticking:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22754 2017.09.19. 19:03

HOGY NÉZ EZ KI?!?!?+!+"!?+"!+"?!+"%+%%!/!%%%%%%%%%%%%%%

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22755 2017.09.19. 19:06

Demó szedhető.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22756 2017.09.19. 19:38

Kipróbáltam. Van 3 pálya, 3 default autóval. Mentem egy fél kört a Nürburgringen (csak a versenypálya, nem a nagy kör), illetve egy teljes kört Dubai-ban. A harmadikat meg se néztem, quit.

Futhat ez 4K ultrán(amire default vágta magát), akkor sem fog meg benne semmi. BLEH. Komolyan mondom az Apex jobban nézett ki, ez förtelem, de a videók mindent elárulnak.

Inkább veszek egy prót a gété sportért, minthogy ezt ingyen toljam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22757 2017.09.19. 19:59

hol a szokásos t10 minőseg?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22758 2017.09.19. 20:07

Micsu írta:hol a szokásos t10 minőseg?
Pontosan ott, ahol 7 rész óta, stabilan hozzák ugyanazt a béna bevilágítást, színeket, felületeket.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22759 2017.09.19. 20:23

Moby írta:Asszem kilencér vettem. Bár hogy minek azt momentán nemtudom. Kétlem, hogy akár csak elindítanám. Annyira képtelen vagyok bármit elindítani, hogy gép előtt is csak azért ülök, mer kényelmes a szék :D Pedig mostanság bevásároltam rendesen, de valahogy megint nagyon mélyre nyeltem a leszaromtablettát géming ügyben.
Áááá hagyd... esélytelen: BF1 orosz pályákat próbáltam..gyönyörű szépek, de qwa unalmas az egész... Andromeda egy darabig lekötött, élveztem is, aztán belefásultam a menj fel az űrbe (közben bámult a béna aminációt), olvass el egy mailt, majd rögtön utána menj vissza bolygóra (közben bámuld a béna animációt) feladatokba... Tarkov élvezetes, de bugtenger még...megvettem a Dead Rising-et, de 10 perc után eluntam... van 4 játékom, amit el se kezdtem, csak megvettem, de valahogy nincs erőm nekiállni.... kezdem úgy érezni, hogy megint jön a sorozat torrentezés :wilting: vagy veszek egy Prö-t...
Avatar
Moby

Hozzászólás #22760 2017.09.19. 20:31

DanielT írta:Kipróbáltam. Van 3 pálya, 3 default autóval. Mentem egy fél kört a Nürburgringen (csak a versenypálya, nem a nagy kör), illetve egy teljes kört Dubai-ban. A harmadikat meg se néztem, quit.

Futhat ez 4K ultrán(amire default vágta magát), akkor sem fog meg benne semmi. BLEH. Komolyan mondom az Apex jobban nézett ki, ez förtelem, de a videók mindent elárulnak.

Inkább veszek egy prót a gété sportért, minthogy ezt ingyen toljam.
Igen, totál alaptalan volt a félelem a retekport miatt. 4kultrán megy mint a k.sten. Tök jó lenne még egy sornak, amit nem indítok el, de még egy csomó cím van előttem, amiket addig nem kell elindítanom, szal előbb azokkal végzek szvsz. Olyan szinten érzem magamban a kiégést, amire eddig nem volt példa, pedig párszor már voltam a géminggödörben. De eddig legalább kicsit kényelmetlen volt. Mostanság az az ijesztő, hogy tonképp rohadt kényelmes ez így.
Egyetlen játék van, amit _talán_ elindítanék. A DeS. De nagyon nem áll készen a cucc. És lehet, hogy pont azért vonz, mert esélyem sincs elindítani :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #22761 2017.09.19. 20:37

Zóanagyvarázsló írta:MI a bajod a 8.1-gyel? A topik a Win 10 frissítésőrületeivel van tele, és a GOG-os fórumokon is arra szoktak panaszkodni. Bár nálad szinte ment minden.

Nekem annyi 8.1-es problémám van, hogy alapértelmezett rajta a superfetch és bár kikapcsolandó baromság, illetve, hogy nincs igazi leállítás rebooton kívül. A Win 7-nél simán gyorsabb, fut rajta mindenem, kb. a Windows Store lenne az egyetlen ok a váltásra.

Helyközin többnyire alszom, ritkábban olvasok és soha nem nintendózok. Időben ugyanott vagyok, de így az utazás nagy része kényelmesebb, plusz van különbség a levegő minőségében is. Persze a legkényelmesebb az ágyamban aludni a napi robot helyett. Nem fekete-fehér ez, de nem írható le csak az utazással töltött idővel. Nyilván marha jó volt, amikor 10 perc volt gyalog bejárni, próbáltam azt is.
Problémás dolog a win10 is, mint a 4k. Egyik és másik is okoz gondokat, bugokat, stb, de itt válik el a máj a szartól. Amelyik játék megfutja a win10+normális UI 4k alatt, azt tolom, amit nem arra meg szarok rá, majd a remake, remaster vagy valami editiont pörgetem. Így is pont 100x annyi játékom van ami megfelel ezen paramétereknek mint amennyire időm van, akkor ez az egyik automatikus szűrő. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22762 2017.09.19. 20:47

de látom a project cars konzolos verziái is "jók" lettek, talán majd bónxen
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22763 2017.09.19. 21:09

Moby írta:Igen, totál alaptalan volt a félelem a retekport miatt. 4kultrán megy mint a k.sten. Tök jó lenne még egy sornak, amit nem indítok el, de még egy csomó cím van előttem, amiket addig nem kell elindítanom, szal előbb azokkal végzek szvsz. Olyan szinten érzem magamban a kiégést, amire eddig nem volt példa, pedig párszor már voltam a géminggödörben. De eddig legalább kicsit kényelmetlen volt. Mostanság az az ijesztő, hogy tonképp rohadt kényelmes ez így.
Egyetlen játék van, amit _talán_ elindítanék. A DeS. De nagyon nem áll készen a cucc. És lehet, hogy pont azért vonz, mert esélyem sincs elindítani :DD
be kell lőnni az évi 5-6 játékot, azt puszi, semmi értelme (se idő, se energia) többre, ....és tulajdonképpen itt jön képbe a pro meg az x, ennyi játékért nem kell a race-t
Avatar
Moby

Hozzászólás #22764 2017.09.19. 21:14

Kandurex írta:be kell lőnni az évi 5-6 játékot, azt puszi, semmi értelme (se idő, se energia) többre, ....és tulajdonképpen itt jön képbe a pro meg az x, ennyi játékért nem kell a race-t
Idő és energia is lenne, érdek nincs. De HA, és AMENNYIBEN lenne, akkor sem putrifos minőségben. Akkor már nem toltnam inkább azt az ötöt-hatot sem. Ha már nem szórakozat, akkor lépni kell tovább. Egyre inkább úgy érzem ez volna a helyes lépés nekem is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22765 2017.09.19. 21:25

Moby írta:Idő és energia is lenne, érdek nincs. De HA, és AMENNYIBEN lenne, akkor sem putrifos minőségben. Akkor már nem toltnam inkább azt az ötöt-hatot sem. Ha már nem szórakozat, akkor lépni kell tovább. Egyre inkább úgy érzem ez volna a helyes lépés nekem is.
jó de te 2 havonta így érzel :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22766 2017.09.19. 21:27

Kandurex írta:be kell lőnni az évi 5-6 játékot, azt puszi, semmi értelme (se idő, se energia) többre, ....és tulajdonképpen itt jön képbe a pro meg az x, ennyi játékért nem kell a race-t
Nekem egyetlen egy sem kell trágya minőségben, köszönöm.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22767 2017.09.19. 21:27

Micsu írta:jó de te 2 havonta így érzel :D
És egyre sűrűbben. Ez mamár sokkal inkább úgy néz ki, hogy kéthavonta jön rám, hogy valamit játszanék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22768 2017.09.19. 21:45

Boldog születésnapot Tasman! :pias:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22769 2017.09.19. 21:45

nekem ha van kedvem játszani akk játszok, ha nincs olvasom vagy youtube videokat nézek vagy filmeket, sorikat, persze az alap dolgokon kívül mint meló és szociális élet
mostanában jókat játszottam úgyh nem panaszkodom, most is xcom 2őzöm néha, eddig adja, jobb mint az előző, kellően mély és nehéz, Dt te toltad már?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22770 2017.09.19. 21:46

benőmenő írta:Boldog születésnapot Tasman! :pias:


hbd de ő még jár ide?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22771 2017.09.19. 21:55

Micsu írta:nekem ha van kedvem játszani akk játszok, ha nincs olvasom vagy youtube videokat nézek vagy filmeket, sorikat, persze az alap dolgokon kívül mint meló és szociális élet
mostanában jókat játszottam úgyh nem panaszkodom, most is xcom 2őzöm néha, eddig adja, jobb mint az előző, kellően mély és nehéz, Dt te toltad már?
Inkább néztem végigjátszást profival. :) Illetve nem végig, mert addigra már nézni is besokallok, nemhogy játszani vele. De nagyon minőségi cucc, meg is van, csak... emmá' nem fog menni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22772 2017.09.19. 22:49

Dani! Ha idáig jutsz a forrasztásban, szóljál már: elmegyek hozzád tanulni... ez a csóka elképesztő, meg ahol él az is... néha elgondolkodom, hogy van-e bármi egy táskában hordozható termonukleáris tölteten kívül, amit egy kínai piacon NEM lehet megvenni... van egy videója a gyereknek, ahol elmegy a piacra, és alkatrészenként megveszi a Szifont, és otthon összerakja... megveszi az alaplapot, házat, mindent és otthon összedobja
Spoiler
a házon nincs rajta az Apple California szöveg, mert csak olyat tudtak kihozni a gyárból, de elviszi és lézerrel rágravíroztatja :nyes:
elképesztő az egész :worship: hogy embereknek mennyi szabad ideje van...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22773 2017.09.19. 23:15

eje75 írta:elképesztő az egész :worship: hogy embereknek mennyi szabad ideje van...
Ja, durva, hogy egyesek 33 perces videókat néznek végig a YouTube-on.

Spoiler
Én az imént másfél órás meccset néztem. De az más. Mert meccs.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22774 2017.09.19. 23:30

Zóanagyvarázsló írta:Ja, durva, hogy egyesek 33 perces videókat néznek végig a YouTube-on.

Spoiler
Én az imént másfél órás meccset néztem. De az más. Mert meccs.
De ez érdekes, a meccsek meg... hát hogy is fogalmazzak: egy jó meccsnél még egy xarás is izgalmasabb :unalmas: .... meg minek tagadjam: valami megmozdult bennem a forrasztás iránt: vasárnap 42 év óta először forrasztottam :nyes: elmentem az Obi-ba, megvettem a leggagyibb fozs forrasztót, és megcsináltam a gyerek távirányítós autóját, amiből kitépte az antennát... hős voltam és megcsináltam.... a kezemmel.... a feleségem lebaxott, hogy nem egy mamutot ejtettem el, csak olvasztottam egy borsó méretű fémdarabot egy drótra, eresszem le a mellkasom :) de viccen kívül: kitalálja, és megcsinálja... hogy mit, az mellékes... elmegy, és kínában mindent megcsinálnak neki, ami kell... egy pincében, vagy egy levesbár budijában összedobnak neki egy alaplapot... bexarás... én érdekesnek találltam, pedig nem vagyok műszaki ember... ha eddig nem derült volna ki :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22775 2017.09.19. 23:43

ha szeretitek a börtönös filmeket a shot caller a simán nézhető kategóriába esik, nekem tetszett
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22776 2017.09.19. 23:43

eje75 írta:De ez érdekes, a meccsek meg... hát hogy is fogalmazzak: egy jó meccsnél még egy xarás is izgalmasabb :unalmas: .... meg minek tagadjam: valami megmozdult bennem a forrasztás iránt: vasárnap 42 év óta először forrasztottam :nyes: elmentem az Obi-ba, megvettem a leggagyibb fozs forrasztót, és megcsináltam a gyerek távirányítós autóját, amiből kitépte az antennát... hős voltam és megcsináltam.... a kezemmel.... a feleségem lebaxott, hogy nem egy mamutot ejtettem el, csak olvasztottam egy borsó méretű fémdarabot egy drótra, eresszem le a mellkasom :) de viccen kívül: kitalálja, és megcsinálja... hogy mit, az mellékes... elmegy, és kínában mindent megcsinálnak neki, ami kell... egy pincében, vagy egy levesbár budijában összedobnak neki egy alaplapot... bexarás... én érdekesnek találltam, pedig nem vagyok műszaki ember... ha eddig nem derült volna ki :banplz:
attól függ milyen meccs
Avatar
eje75

Hozzászólás #22777 2017.09.20. 00:04

Micsu írta:attól függ milyen meccs
Persze...csak hülyültem... vannak jó meccsek is elismerem, csak engem nem érdekel egyik se, nekem mind unalmas... de ez az Én gondom..más: a Destiny 2-t veszi valaki? Vagy a Másvilág szokásos fikázása mindenkinek elvette a kedvét? Nekem a demó adta nagyon... nemtom ez a szakállas medve miről beszélt, amikor a grafikát szidta, de nálam 4K-ban elképesztő jól nézett ki... lehet, hogy xar game, de nekem eddig tetszett amit láttam belőle..konzolon tolta valaki?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22778 2017.09.20. 07:14

eje75 írta:Dani! Ha idáig jutsz a forrasztásban, szóljál már: elmegyek hozzád tanulni... ez a csóka elképesztő, meg ahol él az is... néha elgondolkodom, hogy van-e bármi egy táskában hordozható termonukleáris tölteten kívül, amit egy kínai piacon NEM lehet megvenni... van egy videója a gyereknek, ahol elmegy a piacra, és alkatrészenként megveszi a Szifont, és otthon összerakja... megveszi az alaplapot, házat, mindent és otthon összedobja
Spoiler
a házon nincs rajta az Apple California szöveg, mert csak olyat tudtak kihozni a gyárból, de elviszi és lézerrel rágravíroztatja :nyes:
elképesztő az egész :worship: hogy embereknek mennyi szabad ideje van...
Hehe, már belfutottam ebbe a videóba, de csak most néztem meg. Nagyon penge, sokkal nagyobb gányolásra számítottam, azért nem néztem meg eddig.

A forrasztást illetően: a technológiáról amit használt, mindent nagyon pengén tudok elméletben, a PCB gyártást és egyebeket is ideértve, de nyilván nem ruháztam be és valszeg nem is fogok. A hőlégfúvós téma még nem lenne olyan nagy kiadás, de gyakorlati haszna nem sok lenne pár teszt chip felvarrásán túl.

Az antenna hekkeléshez gratulálok, ha az asszony ezt nem ismeri el kellő mértékben, akkor ideje másikat keresni! :eljen: :taps:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22779 2017.09.20. 08:47

na mivan, lealdozott a lealdozottnak? nincs kedv gemingelni? a TíÁj se lenditette fel a gaming eletet? adjatok el minden 2 kilonal nehezebb szart es vegyetek Szviccset! :bdead:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22780 2017.09.20. 08:52

nos ebböl a trailer is böven eleg ugy latom. bar a felenel ezt is majdnem kinyomtam...
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22781 2017.09.20. 09:32

SlickAdam írta:na mivan, lealdozott a lealdozottnak? nincs kedv gemingelni? a TíÁj se lenditette fel a gaming eletet? adjatok el minden 2 kilonal nehezebb szart es vegyetek Szviccset! :bdead:
Nekem nincs TíÁjom, tehát még játszom. Annak ellenére, hogy napok óta nem volt időm semmit elindítani, talán többet is, mint kellene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.09.20. 09:34-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22782 2017.09.20. 09:34

Botond írta:Problémás dolog a win10 is, mint a 4k. Egyik és másik is okoz gondokat, bugokat, stb, de itt válik el a máj a szartól. Amelyik játék megfutja a win10+normális UI 4k alatt, azt tolom, amit nem arra meg szarok rá, majd a remake, remaster vagy valami editiont pörgetem. Így is pont 100x annyi játékom van ami megfelel ezen paramétereknek mint amennyire időm van, akkor ez az egyik automatikus szűrő. :)
Nálam fordítva van, az engem érdeklő játékok szűrik ki a Win 10-et és a 4K-t.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22783 2017.09.20. 09:38

Zóanagyvarázsló írta:Nekem nincs TíÁjom, tehát még játszom. Annak ellenére, hogy napok óta nem volt időm semmit elindítani, talán többet is, mint kellene.
jajjj termeszetesen nem rad gondoltam, csak miattad tekinthetö meg gamer topiknak a leald. :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22784 2017.09.20. 09:39

SlickAdam írta:na mivan, lealdozott a lealdozottnak? nincs kedv gemingelni? a TíÁj se lenditette fel a gaming eletet? adjatok el minden 2 kilonal nehezebb szart es vegyetek Szviccset! :bdead:
Mondjuk igen, azon lenne a legvalidabb nem-elindítani bármit :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22785 2017.09.20. 09:41

Moby írta:Mondjuk igen, azon lenne a legvalidabb nem-elindítani bármit :banplz:
es viheted magaddal barhova! nincs jobb annal, mint barhol nem-elinditani a jatekokat :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22787 2017.09.20. 09:57

Moby írta:Mondjuk igen, azon lenne a legvalidabb nem-elindítani bármit :banplz:
Jön majd a Dúm! Amit ugyan nem gémerként már szinte mindenki tolt itt (kivéve a gémer Zó-t). :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22788 2017.09.20. 10:23

DanielT írta:Jön majd a Dúm! Amit ugyan nem gémerként már szinte mindenki tolt itt (kivéve a gémer Zó-t). :D
tolni... vegigtolni... :ravasz1:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22789 2017.09.20. 10:25

NA nem lesz game hammerelés.

pc-gamer
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22790 2017.09.20. 11:35

SlickAdam írta:tolni... vegigtolni... :ravasz1:
Há' arról nem én tehetek, hogy 2 pályával a vége előtt nagyon meguntam a formulát. Túltolták ezt a "bemész a szobába, bezárnak, beb@sszák a szörnyeket" témát. Mindig ugyanez történik. :szomoru1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22791 2017.09.20. 12:15

DanielT írta:Há' arról nem én tehetek, hogy 2 pályával a vége előtt nagyon meguntam a formulát. Túltolták ezt a "bemész a szobába, bezárnak, beb@sszák a szörnyeket" témát. Mindig ugyanez történik. :szomoru1:
mar az elsö 5 percben ez volt bászki :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22792 2017.09.20. 14:10

SlickAdam írta:mar az elsö 5 percben ez volt bászki :nezze:
Tehát a hatodikban kellett volna már abbahagynom? Döntsd már el, hogy mi a gond. :D

BTW kis nongémerkéim, nekem mindjárt itt a következő day1 cuccom, alig várom!

Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22793 2017.09.20. 14:12

DanielT írta:Tehát a hatodikban kellett volna már abbahagynom? Döntsd már el, hogy mi a gond. :D
ugy az 5. lezaros resz utan kabe, hiszen nyilvanvaloan nem birod az ilyesmit. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22794 2017.09.20. 14:20

DanielT írta:Há' arról nem én tehetek, hogy 2 pályával a vége előtt nagyon meguntam a formulát. Túltolták ezt a "bemész a szobába, bezárnak, beb@sszák a szörnyeket" témát. Mindig ugyanez történik. :szomoru1:

Én már a felénél kurvára untam :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22795 2017.09.20. 14:39

Moby írta:Én már a felénél kurvára untam :)
És ezek után megvetted az Éctini kettőt... ami az unalom és a nyálcsorgós agyhalál esszenciája. Hát megérdemelnéd, hogy nyomnod kelljen! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22796 2017.09.20. 16:09

DanielT írta:Jön majd a Dúm! Amit ugyan nem gémerként már szinte mindenki tolt itt (kivéve a gémer Zó-t). :D
Játszottam én is, de én a második pálya végére untam meg.

Ebben benne volt a kontoller is. Ahogy írtam, mostanában nem egerészek munkán kívül. Nem azért, mert a beviteli eszközzel bajom van, hanem mert több pihenésre van igényem ülőmunka után
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22797 2017.09.20. 16:13

SlickAdam írta:jajjj termeszetesen nem rad gondoltam, csak miattad tekinthetö meg gamer topiknak a leald. :puszis:
Pedig idén a korábbiakhoz képest csesztem helyzetjelentést adni egy jó pár folyó/letudott játékról. DT mondjuk a telefonon annyira WoW-módban nyomja, hogy egyetlen tapicuccal lenyomja mindannyiunk termését együtt. Én büszke vagyok rá!
Avatar
Moby

Hozzászólás #22798 2017.09.20. 16:19

DanielT írta:És ezek után megvetted az Éctini kettőt... ami az unalom és a nyálcsorgós agyhalál esszenciája. Hát megérdemelnéd, hogy nyomnod kelljen! :idiota:
kópolni.
Viszont ma játszottam!!!négy!Sikerült beröfpgtetnem a gtav-t. Tudtam, hogy egyszer még hasznát veszem a gefexpnek :D az belőtte. De amikor beléptem a setupba, ott továbbra is 640x480 volt. Aztán az első mentést betöltve már a gefexp által belőtt értékek voltak, és már állítani is tudom. Nemtudom mi ez az egész.
Viszont megint szembesülnöm kellett vele, hogy ez a játék szárazon megbasz mindent még mindig.
Meg jétszottam knack2-t, nemsokáig, mert mint kiderült, abban a szögben, amit a gép, és az ölemben a kontroller bezér, nem működik az átvitel 1 méterről SE. Totálisan komolyan gondolom, hogy a ps4 a videójátéktötténelem magasan legszarabb konzolja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22799 2017.09.20. 20:13

Moby írta:kópolni.
Viszont ma játszottam!!!négy!Sikerült beröfpgtetnem a gtav-t. Tudtam, hogy egyszer még hasznát veszem a gefexpnek :D az belőtte. De amikor beléptem a setupba, ott továbbra is 640x480 volt. Aztán az első mentést betöltve már a gefexp által belőtt értékek voltak, és már állítani is tudom. Nemtudom mi ez az egész.
Viszont megint szembesülnöm kellett vele, hogy ez a játék szárazon megbasz mindent még mindig.
Meg jétszottam knack2-t, nemsokáig, mert mint kiderült, abban a szögben, amit a gép, és az ölemben a kontroller bezér, nem működik az átvitel 1 méterről SE. Totálisan komolyan gondolom, hogy a ps4 a videójátéktötténelem magasan legszarabb konzolja.
No, hát csak nem akkora fosport az a GTA...

A PS4 szarságával szinte egyet is tudnék érteni, a hangja undorító, a kontroller akksija egy vicc és ez a hatótáv probléma szintén. Viszont az origi X360 azért veri hangerő elviselhetetlenség terén, mondjuk cserébe ott volt egy jó hardver+kontroller.

És a Bone ugyan halk és kultúrált, de az origi kontrollertől már 4 revízióra vagyunk, mire igazán jó lett.

De ha csak a dobozokat nézzük, erőt nem számítva, akkor Top2 fosból az egyiket megcsípi!
Avatar
Moby

Hozzászólás #22800 2017.09.20. 20:50

DanielT írta:No, hát csak nem akkora fosport az a GTA...

A PS4 szarságával szinte egyet is tudnék érteni, a hangja undorító, a kontroller akksija egy vicc és ez a hatótáv probléma szintén. Viszont az origi X360 azért veri hangerő elviselhetetlenség terén, mondjuk cserébe ott volt egy jó hardver+kontroller.

És a Bone ugyan halk és kultúrált, de az origi kontrollertől már 4 revízióra vagyunk, mire igazán jó lett.

De ha csak a dobozokat nézzük, erőt nem számítva, akkor Top2 fosból az egyiket megcsípi!
Azért a setup körüli cirkuszra továbbra is állnak a korábbiak :D

(Ja igen, meg a cutscenek szaggatnak. Miért szaggatnak?)

X360: naja, csak ez már négy éve ugyanaz a szarhalom, ennyi idő alatt meg még az ms is faragott használható gépet anno :D
Avatar
deep

Hozzászólás #22801 2017.09.20. 21:46

Moby írta:Azért a setup körüli cirkuszra továbbra is állnak a korábbiak :D
(Ja igen, meg a cutscenek szaggatnak. Miért szaggatnak?)
Mert szarul állítottál be valamit. Setupnak meg semmi baja. Valamit elcsesztél :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #22802 2017.09.20. 21:48

Mai Minecraft patchben van crossplatform multiplayer. 10 platformra, beleértve iOS, win10 és x1. Szóval ha veszek egy X1-est, akkor tudunk hármasban multizni a gyerekeimmel, én a Pc-n, a fiam az ipaden, a lányom az Xboxon. 21. század > all
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22803 2017.09.20. 21:58

Botond írta:Mai Minecraft patchben van crossplatform multiplayer. 10 platformra, beleértve iOS, win10 és x1. Szóval ha veszek egy X1-est, akkor tudunk hármasban multizni a gyerekeimmel, én a Pc-n, a fiam az ipaden, a lányom az Xboxon. 21. század > all

A minecraft szó leírásával visszaestél az időszámítás elé. A többi talán stimmel. :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22804 2017.09.20. 22:12

Botond írta:Mai Minecraft patchben van crossplatform multiplayer. 10 platformra, beleértve iOS, win10 és x1. Szóval ha veszek egy X1-est, akkor tudunk hármasban multizni a gyerekeimmel, én a Pc-n, a fiam az ipaden, a lányom az Xboxon. 21. század > all
Most inkább nyelek egy nagyot, és megyek vissza Baldur's Gate-et játszani :whatever: Tényleg abban is van co-op, de Boxra nem jelent meg :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22805 2017.09.20. 22:25

deep írta:Mert szarul állítottál be valamit. Setupnak meg semmi baja. Valamit elcsesztél :D
Esélyem nem volt beállítani BÁRMIT :D Szűz telepítés, soha nem járt GTAV a gépen, és első indítástól kedzve nem lehetett beállítani semmit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22806 2017.09.20. 23:55

Moby írta:Esélyem nem volt beállítani BÁRMIT :D Szűz telepítés, soha nem járt GTAV a gépen, és első indítástól kedzve nem lehetett beállítani semmit.
tipikus user error :vigyor5:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22807 2017.09.21. 00:18

Micsu írta:tipikus user error :vigyor5:
Nem lehet véletlen, hogy arty és Moby nickje ugyanúgy y-ra végződik!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #22808 2017.09.21. 00:25

Gondolkodom projektoron + vásznon az új mozi-dolgozó-játék-szobámba. Van ilyenekkel tapasztalata valakinek? (Nekem a mozgásinterpoláció az egyik legfontosabb, mert nem bírom a 24 FPS filmeket.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22809 2017.09.21. 01:06

én is nemrég leltem rá, nagyon jó sorozat, akik szeretik a gengszter filmeket azoknak melegen ajánlom

http://www.imdb.com/title/tt2442560/
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22810 2017.09.21. 07:34

aabyssx írta:Gondolkodom projektoron + vásznon az új mozi-dolgozó-játék-szobámba. Van ilyenekkel tapasztalata valakinek? (Nekem a mozgásinterpoláció az egyik legfontosabb, mert nem bírom a 24 FPS filmeket.)

Azzal számolj hog pokoli drága, cserelgetni kell az izzot és ugyan az a minőség mint ami egy tv n van 3 szorosaba kerül. Játékra meg nem olyan jók.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #22811 2017.09.21. 08:22

benőmenő írta:Boldog születésnapot Tasman! :pias:

Micsu írta:
hbd de ő még jár ide?
Köszönöm szépen. :D Ritkán, de még járok. Leginkább read-only
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22812 2017.09.21. 08:24

Micsu írta:én is nemrég leltem rá, nagyon jó sorozat, akik szeretik a gengszter filmeket azoknak melegen ajánlom

http://www.imdb.com/title/tt2442560/
csak semmi buzulas! :ejnye1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22813 2017.09.21. 10:43

Mivel zsinórban 2 nap is kifőtt esténként az óra(!) és így ébresztés hiányában elkéstem betelt a pohár és elkezdtem gányolni a húgomtól örökölt LG G2 minit.
Eszméletlen mennyivel körülményesebb, mint a Nexust, vagy anno a 2.x-es drodiok idején a Samsungomat berhelni. Végül ~2 óra olvasgatás és sűrű kurvaanyázások után sikerült felrakni rá egy stabilnak ígért 13-as Cyanogent.
Eddig bejön, mert ma már nem aludtam el, a felesleges LG-s hülyeségek híján kb. 2x annyi helyem van a belső tárhelyen és egyedül a knock code-ról és az arcfelismerős ébrentartóról (vagy mi a neve annak, hogy nem engedi kikapcsolni a képernyőt, amíg bámulom?) kellett lemondanom, viszont kaptam sok mást és még a dupla tapis felébresztésről/lezárásról sem kellett lemondanom.
Szóval eddig úgy tűnik megérte a gány, majd pár hónap múlva belakva mennyire marad fürge.
Avatar
deep

Hozzászólás #22814 2017.09.21. 11:20

Belefutottam ebbe az ígéretes játékba, különlegessége, hogy az enemy a karakterünket másolja mind külsőleg, mind viselkedésben. Akár jó is lehet, az art nagyon tetszetős.
Avatar
insp

Hozzászólás #22815 2017.09.21. 15:38

donatus13 írta:Azzal számolj hog pokoli drága, cserelgetni kell az izzot és ugyan az a minőség mint ami egy tv n van 3 szorosaba kerül. Játékra meg nem olyan jók.


Egy kis "ellenvelemeny":

Projektor: ha eleg a full HD, 300K HUF koruli aron barminek a kepe tetszeni fog (DLP, LCD is). Vaszon: 50-60K-ert megfelelot kaphatsz mar siman, a szakertok persze azt mondjak, ennek a duplajanal kezdodik az elfogadhato minoseg. Ha bejon a 3D gaming es nem fajdul meg a fejed, a TriDef es az Nvidia 3DVision is baromi jo lesz projektoron. Napi gaminghez szerintem is tul nagy 4 meteres atmero. Filmek, sorozatok egeszen mas (JOBB) elmenyt adnak viszont. A megfeleloen elsotetitheto szoba alap, barmit is mondjon az ANSI ertek. Izzo cserehez nem fogod eleget hasznalni :smile:

Ha csak a kepmeret miatt hezitalsz a projektoron, nem biztos, hogy az kell neked. Nezz korul 65-75" meretben van-e olyan TV, amit elfogadhatonak talasz mert lehet, hogy jobban jarsz azzal.

Sajat cucc, ami alapjan velemenyt mondtam:
ACER H7550BD (3D dlp 1080p)
Sony 65" XE85
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22817 2017.09.21. 19:57

Ha az 1 kimaradt, érdemes azzal kezdeni?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #22818 2017.09.21. 20:07

phpBB [media]

Ez a játék PS2-őn olyan látvány volt, amit nem sok másik tudott mutatni.
(Amúgy jön elvileg Steamre is.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #22819 2017.09.21. 20:10

insp írta:Egy kis "ellenvelemeny":

Projektor: ha eleg a full HD, 300K HUF koruli aron barminek a kepe tetszeni fog (DLP, LCD is). Vaszon: 50-60K-ert megfelelot kaphatsz mar siman, a szakertok persze azt mondjak, ennek a duplajanal kezdodik az elfogadhato minoseg. Ha bejon a 3D gaming es nem fajdul meg a fejed, a TriDef es az Nvidia 3DVision is baromi jo lesz projektoron. Napi gaminghez szerintem is tul nagy 4 meteres atmero. Filmek, sorozatok egeszen mas (JOBB) elmenyt adnak viszont. A megfeleloen elsotetitheto szoba alap, barmit is mondjon az ANSI ertek. Izzo cserehez nem fogod eleget hasznalni :smile:

Ha csak a kepmeret miatt hezitalsz a projektoron, nem biztos, hogy az kell neked. Nezz korul 65-75" meretben van-e olyan TV, amit elfogadhatonak talasz mert lehet, hogy jobban jarsz azzal.

Sajat cucc, ami alapjan velemenyt mondtam:
ACER H7550BD (3D dlp 1080p)
Sony 65" XE85
Köszi az infót. Nem is annyira a méret ami miatt elkezdtem gondolkodni, hanem hogy milyen állat lenne, ha a monitorokat tartó asztal előtt egy motoros vászon leengedne és a hátraülve kanapéról nézném a filmeket.
Még olyan ötletem volt, hogy fali tartó konzolon lenne a tévé, és azt lehetne a monitorok elé kihajtani, amikor mozizni jönne kedvem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22820 2017.09.21. 20:30

Greyfox írta:Ha az 1 kimaradt, érdemes azzal kezdeni?
Amit eddig láttam belőle, az alapján egyszerűen értelmetlen az első részt kihagyni, még akkor is, ha semmi köze a sztorinak egymáshoz. Nem tudom, hogy ez így van -e, csak annyira minőséginek tűnik mindkettő, hogy felesleges az újabbat előre venni.

Én következő akcióban tuti rántom az elsőt, még akkor is, ha lepattanok róla, amire 90% az esély, viszont addig is eleget fog nyújtani szerintem. Bármikor belenézek egy videóban, streambe, egyszerűen annyira kellemes a látvány és a hangulat, hogy valamennyit ki kell vennem belőle.

Vissza: “Leáldozott.hu”