A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #22681 2017.09.16. 16:52

Kandurex írta:mint minden mai multiszar, pontosan olyan...., Valahol a CS és a BF után megállt az idő...
Tolni kell valami ps exkluzívot. Azok legalább képesek megújulni időről-időre. :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22682 2017.09.16. 18:28

Mivel én napi 5,5 órát utazom, egész elgondolkodtam egy switchen, tudom, hogy itt mindenki mosléknak tartja, de igazából másnak nálam nincs létjogosultsága a PC miatt. Nem tudjátok van valahol kiállítva kipróbálnivaló ?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22683 2017.09.16. 18:45

donatus13 írta:Mivel én napi 5,5 órát utazom, egész elgondolkodtam egy switchen, tudom, hogy itt mindenki mosléknak tartja, de igazából másnak nálam nincs létjogosultsága a PC miatt. Nem tudjátok van valahol kiállítva kipróbálnivaló ?
new 3DS? 2 tonna jatek van ra. meg most is ömlenek.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22684 2017.09.16. 18:47

Moby írta:Tolni kell valami ps exkluzívot. Azok legalább képesek megújulni időről-időre. :banplz:
biztos több van bennük, mint ebbe :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22685 2017.09.16. 19:30

Kandurex írta:biztos több van bennük, mint ebbe :mf2:
Arra gondolsz, hogy ott legalább elegendő előrefelé tolni a kart, és nem lőnek arcon brutáldildóval minden sarkon? Igen, ez igaz. :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22686 2017.09.16. 19:33

Erről jut eszembe: pábdzsí lenyomta a dota2-t. Ennek a mondatnak minden aspektusa totális agyhalál.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22687 2017.09.16. 21:47

Moby írta:Arra gondolsz, hogy ott legalább elegendő előrefelé tolni a kart, és nem lőnek arcon brutáldildóval minden sarkon? Igen, ez igaz. :ravasz1:
Kinek mi jön át ugye? Neked a brutáldildó minden sarkon :hehe: , nekem a kar :vigyor5:

Egyébként mostanába nem is toltam nongame szemetet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22688 2017.09.16. 22:39

És akkor negyedszer is megvettem a GTAV-t.
De bár ne tettem volna. Elindul 800*600-ban. Minden beállítás minimumom. Presetek nincsenek. Minde beállítás után újraindul. Kb a 12. után, miután már nem is a graf menüben voltam, visszaállt minden alapra.
MI A KURVAISTEN EZ A FOS???? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22689 2017.09.16. 22:41

Jó bazdmeg, és most elindul ablakban...ennyi. Még egy pixelt nem láttam pécén a játékból, de nem is fogok. Hálát adok az istennek, hogy nem ebben a retekbaszó cigányverzában találkoztam vele először, mer kb ennyi lett volna az egész játékról a véleményem. Ez egy akkora gánytenger, amilyet nemláttam 10 éves biztos. Shiftdel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22690 2017.09.17. 09:07

Moby írta:Jó bazdmeg, és most elindul ablakban...ennyi. Még egy pixelt nem láttam pécén a játékból, de nem is fogok. Hálát adok az istennek, hogy nem ebben a retekbaszó cigányverzában találkoztam vele először, mer kb ennyi lett volna az egész játékról a véleményem. Ez egy akkora gánytenger, amilyet nemláttam 10 éves biztos. Shiftdel.
Fantasztikus, mintöbb csodálatos minőségű port.
Avatar
deep

Hozzászólás #22691 2017.09.17. 09:25

Moby írta:És akkor negyedszer is megvettem a GTAV-t.
De bár ne tettem volna. Elindul 800*600-ban. Minden beállítás minimumom. Presetek nincsenek. Minde beállítás után újraindul. Kb a 12. után, miután már nem is a graf menüben voltam, visszaállt minden alapra.
MI A KURVAISTEN EZ A FOS???? :wilting:
Csak az egyik legjobb port ami valaha készült :D mindenkinek tökéletesen működik rajtad kívül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22692 2017.09.17. 09:31

deep írta:Csak az egyik legjobb port ami valaha készült :D mindenkinek tökéletesen működik rajtad kívül.
Ja, klasszikus user error. Visszadugja gyorsan a fejét a homokba, hogy nehogy meglássa mit veszített, amikor a korábbi mocskokat tolta... :miaz: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22693 2017.09.17. 10:06

deep írta:Csak az egyik legjobb port ami valaha készült :D mindenkinek tökéletesen működik rajtad kívül.
kevés dolog érdekel kevésbé. Nálam 640x480 ablakban indul el, bármilyen beállítás ellenére. Egy esetleges ujrázás miatt meg nem sok kedvem trábölsútingolni. Konkrétan semmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22694 2017.09.17. 10:07

DanielT írta:Ja, klasszikus user error. Visszadugja gyorsan a fejét a homokba, hogy nehogy meglássa mit veszített, amikor a korábbi mocskokat tolta... :miaz: :nezze:
azok legalább működtek. Szemben a csodaporttal :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22695 2017.09.17. 10:19

Moby írta:azok legalább működtek. Szemben a csodaporttal :)
Ez most tényleg epik fail részedről. Kurvajó a port, mostanában pl in-home-streamingen keresztül tolom notebookon, gigabites lanon. Ha valakinek egy játékot kéne megmutatnom, hogy lepadlózzon attól, ahogy kinéz és fut, a GTA V lenne az.

Felbontás állításnál és ezer másiknál nem indul újra. Textúra settingnél igen, mert ott újra kell gondolnia az életpályáját.

Szedd le újra, ne legyél béna és hajrá. 100 ezret tolj utána Paypalon és törlöm a rád nézve kínos kommenteket a témában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22696 2017.09.17. 10:40

donatus13 írta:Mivel én napi 5,5 órát utazom, egész elgondolkodtam egy switchen, tudom, hogy itt mindenki mosléknak tartja, de igazából másnak nálam nincs létjogosultsága a PC miatt. Nem tudjátok van valahol kiállítva kipróbálnivaló ?
Media Markt. Nincs rá kontent, ne vegyél. Telefon+kontroller és ott a handhelded, a világ összes tartalmával, 8 generációra visszamenőleg.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #22697 2017.09.17. 10:53

DanielT írta:Ez most tényleg epik fail részedről. .
usererror. Én is gondoltam erre. Esetleg még a gép lehet kevés neki. De ennyi. Más nem lehet.
:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22698 2017.09.17. 11:19

Moby írta:usererror. Én is gondoltam erre. Esetleg még a gép lehet kevés neki. De ennyi. Más nem lehet.
:D
Há'figyi. Kettőnk közül én másfélszer végignyomtam, abból az első 97% fölé maxolás, egyetlen gyűjtős feladat hiányzott. Végig, a 100+ óra minden másodpercében élveztem a csodás minőséget.

Te meg elbuktál az options menüben, mer' nincs preset! Hát ez mi?! Na vegyed szépen a HALK slim-re, oszt vágjá' rá lyukat, az megy! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22699 2017.09.17. 11:46

DanielT írta:Hát ez mi?!
Tsodaportö! :)


/a preset hiánya kényelmetlenség, vagy mondjuk inkább igénytelenségnek. A beállítások törlődése meg programhiba. Akkor is az, ha ez csak nálam fordul elő.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22700 2017.09.17. 12:23

DanielT írta:Media Markt. Nincs rá kontent, ne vegyél. Telefon+kontroller és ott a handhelded, a világ összes tartalmával, 8 generációra visszamenőleg.

Kép
Ez mi a répa? Mámint látom, hogy duplasokkoló, de hogy műkszik? Kell hozzá egy Prő, vagy mi? Thx...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22701 2017.09.17. 12:43

eje75 írta:Ez mi a répa? Mámint látom, hogy duplasokkoló, de hogy műkszik? Kell hozzá egy Prő, vagy mi? Thx...
Ez egy tetszőleges Android telefon, egy PS4/PS3 kontroller és egy 5 dolláros tartó bizbasz. Mehet rajta a világ összes emulátora, plusz a natívan kontroller támogatott Play Store-os játékok, amikből rengeteg van.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22702 2017.09.17. 14:39

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22703 2017.09.17. 15:05

DanielT írta:Media Markt. Nincs rá kontent, ne vegyél. Telefon+kontroller és ott a handhelded, a világ összes tartalmával, 8 generációra visszamenőleg.

Kép

Gány lvl ezer. Nagyon putri :D Bármelyik nds inkább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22704 2017.09.17. 15:25

Greyfox írta:Gány lvl ezer. Nagyon putri :D Bármelyik nds inkább.
Próbáltad? Mi a pontos gány faktor?

Natívan támogat minden USB -s kontrollert az Android, teljeskörűen kezelhető vele a telefon, pl analóggal scrollozol, olyan sebességgel, ahogy akarod, stb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22705 2017.09.17. 16:35

Greyfox írta:Gány lvl ezer. Nagyon putri :D Bármelyik nds inkább.
A legtökéletesebb megoldás. MINDEN handheld joystickja egy vicc. Ez az egyetlen olyan eszköz, ami tökéletes, és kényelmes irányításra. Nekem ilyen van, ezzel nyomtam vagy százórát a BB-t remoteplayben, de játszottam vele playsztóros játékokat. Semmi konfigloást nem igényel, összedugod őket és megy.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22706 2017.09.17. 17:08

Moby írta:A legtökéletesebb megoldás. MINDEN handheld joystickja egy vicc. Ez az egyetlen olyan eszköz, ami tökéletes, és kényelmes irányításra. Nekem ilyen van, ezzel nyomtam vagy százórát a BB-t remoteplayben, de játszottam vele playsztóros játékokat. Semmi konfigloást nem igényel, összedugod őket és megy.
"A legtökéletesebb megoldás." Mire? Ps játékot streamelni egy fix helyen talán. De felszálni ezzel egy tömegközlekedési eszközre? Viccelsz? Ráadásul fasza lehet amikor a folymatos hálózatváltás miatt ledob a stream.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22707 2017.09.17. 17:19

Greyfox írta:"A legtökéletesebb megoldás." Mire? Ps játékot streamelni egy fix helyen talán. De felszálni ezzel egy tömegközlekedési eszközre? Viccelsz? Ráadásul fasza lehet amikor a folymatos hálózatváltás miatt ledob a stream.
Az az _egyik_ felhasználási területe. Ahogy le van írva, megy minden mással IS. Nem a buszon kell streaminget nyomni telefonra bazzeg. Kihajtod ezt a szart a kontrolleren, belepattintod a telefont, azon elindítod a randomjátékot, és tolod.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22708 2017.09.17. 17:28

Greyfox írta:"A legtökéletesebb megoldás." Mire? Ps játékot streamelni egy fix helyen talán. De felszálni ezzel egy tömegközlekedési eszközre? Viccelsz? Ráadásul fasza lehet amikor a folymatos hálózatváltás miatt ledob a stream.
Hát valszeg nem ezzel gémelnék a 1-2 megállónként átszállva, de Donatus 2 órát ül a vonaton egy irányba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #22709 2017.09.17. 18:42

Az 1750 forintos kísérlet azt mutatja, hogy a Rise of nations win10store verziója ugyanaz az 1.20as cucc, ami steamen, és ugyanúgy nincs normális méretű UI kezelés 4k-ban, hanem mikroszkopikus méretű betűket kell nézni... :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22710 2017.09.17. 18:53

Botond írta:Az 1750 forintos kísérlet azt mutatja, hogy a Rise of nations win10store verziója ugyanaz az 1.20as cucc, ami steamen, és ugyanúgy nincs normális méretű UI kezelés 4k-ban, hanem mikroszkopikus méretű betűket kell nézni... :rinya:
Pedig joggal hihetted, hogy a Winstore-os verzió megint a superior! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22711 2017.09.17. 20:04

Moby írta:Az az _egyik_ felhasználási területe. Ahogy le van írva, megy minden mással IS. Nem a buszon kell streaminget nyomni telefonra bazzeg. Kihajtod ezt a szart a kontrolleren, belepattintod a telefont, azon elindítod a randomjátékot, és tolod.
Az utolsó használatkor még nexus5-öm volt ránéztem megint, hogy ne verjek át senkit. Hát izé. Most vagy az újabb android, vagy a huwaei miatt, de nem jó. Működik, de a gombok összevissza vannak mappelve. Lehet, hogy triviális a remap, de nem volt időm ezt körbejárni. Azzal együtt lehet, hogy perpill inkább vennék egy direkt androidhoz valót. Viszont megnéztem most valami top A+ modern kombat izét, és leszakadt az arcom, hogy hol tartanak ezek grafban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #22712 2017.09.17. 21:06

DanielT írta:Pedig joggal hihetted, hogy a Winstore-os verzió megint a superior! :idiota:
Jön Age of empires 4k remaster win10storera, szóval ez csak amolyan bíztatás volt, hogy ki ne faroljanak abból! Eladtam a komplett porfogó... izé... dobozos játék gyűjteményem, csak az AOE1-et plusz kieget tartottam meg, mert azt nagyon szerettem és vártam is anno, szóval most megint így vagyok a 4k remasterrel. Remélem lesz benne normális UI, nem ilyen micro cucc, mint AOE2HD és RON:EE esetén.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22713 2017.09.18. 14:09

Köszi a tanácsokat, egy irányba 1 óra 20 percet ülök a héven, aztán villamos, metro :) , ugyan ez vissza. Nem is láttam még ilyen kontroller matyizást, de biztos vagyok benne hogy már kurvára kiforrott dolog.

Egyébként content ügyileg, azt hiszem most a karácsonyi szezonban sok minden jön switchre, igaz van pc-re is sok belőle, de azért már lesz mivel játszani rajta :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22714 2017.09.18. 15:54

sztem inkább keress új albit vagy munkahelyet, mert ez így nagyon sok egy napra :P
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22715 2017.09.18. 17:26

Kb mindennel együtt 5 - 5.5 fél órára jön ki. Viszont az albérlet árak kegyetlenek. Meg amúgy se szeretem Budapestet, majd idővel talán lehet Budapesten kívül is normálisan keresni, addig marad így.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22716 2017.09.18. 19:15

donatus13 írta:Kb mindennel együtt 5 - 5.5 fél órára jön ki. Viszont az albérlet árak kegyetlenek. Meg amúgy se szeretem Budapestet, majd idővel talán lehet Budapesten kívül is normálisan keresni, addig marad így.
A 2 óra 40 perc HÉV-hez hozzájön még majd' 3 óra busz és villamos? Ezt elképzelnem is nehéz. A HÉV-garázsban szállsz le?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22717 2017.09.18. 19:16

Botond írta:Jön Age of empires 4k remaster win10storera, szóval ez csak amolyan bíztatás volt, hogy ki ne faroljanak abból! Eladtam a komplett porfogó... izé... dobozos játék gyűjteményem, csak az AOE1-et plusz kieget tartottam meg, mert azt nagyon szerettem és vártam is anno, szóval most megint így vagyok a 4k remasterrel. Remélem lesz benne normális UI, nem ilyen micro cucc, mint AOE2HD és RON:EE esetén.
Biztatod őket, hogy vannak birkák, akik direkt vásárolnak a Windows Store-ból?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22718 2017.09.18. 19:17

Botond írta:Jön Age of empires 4k remaster win10storera, szóval ez csak amolyan bíztatás volt, hogy ki ne faroljanak abból! Eladtam a komplett porfogó... izé... dobozos játék gyűjteményem, csak az AOE1-et plusz kieget tartottam meg, mert azt nagyon szerettem és vártam is anno, szóval most megint így vagyok a 4k remasterrel. Remélem lesz benne normális UI, nem ilyen micro cucc, mint AOE2HD és RON:EE esetén.
Én tudok olyan kortárs játékot, melyben 720p az egyetlen felbontás, és mégis mütyür a szöveg. Nem mondom meg melyik az, mert itt szokás rajongani érte :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22719 2017.09.18. 19:22

DanielT írta:Media Markt. Nincs rá kontent, ne vegyél. Telefon+kontroller és ott a handhelded, a világ összes tartalmával, 8 generációra visszamenőleg.

Kép
Én ezzel tömegközlekedésen übergeeknek érezném magam. Nem biztos, hogy ezt felvállalnám. Bezzeg a Switchet! :buck:

Na jó, nem akarom ezzel Donatust csesztetni, de az biztos, hogy ez a közönség előtt játszás az esetleges prolikkal a nyakamban nem az én műfajom. Könyv vagy újság (akár digitálisan) nekem kényelmesebb, és közben nem hal meg a főhős, ha beparázok attól, amikor valaki rám folyatja a magzatvizét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22720 2017.09.18. 19:35

Color Switch:

24,644x haltam meg eddig, vagy ennyiszer próbáltam újra, ahogy tetszik.

2,655 pályát csináltam meg.

Ultra minőségi drog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22721 2017.09.18. 19:39

DanielT írta:Color Switch:

24,644x haltam meg eddig, vagy ennyiszer próbáltam újra, ahogy tetszik.

2,655 pályát csináltam meg.

Ultra minőségi drog.
Szerintem csak kisiklott az életed, és nem tudsz mit kezdeni a szabadidőddel :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22722 2017.09.18. 19:49

Moby írta:Szerintem csak kisiklott az életed, és nem tudsz mit kezdeni a szabadidőddel :banplz: :banplz: :banplz:
Az tuti, hogy rohadtul ráérek. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22723 2017.09.18. 20:07

nekem anno sok volt belőle 5 menet is :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #22724 2017.09.18. 20:50

Zóanagyvarázsló írta:Biztatod őket, hogy vannak birkák, akik direkt vásárolnak a Windows Store-ból?
Az Uplay, GOG Galaxy, Steam, Bnet, Origin mellett egy win10 store elfér, és ha ez az ára a 4k RTS-eknek, akkor hajlandó vagyok azt megfizetni. Meg persze a windowsos forzahorizonnak.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22725 2017.09.18. 20:58

Zóanagyvarázsló írta:A 2 óra 40 perc HÉV-hez hozzájön még majd' 3 óra busz és villamos? Ezt elképzelnem is nehéz. A HÉV-garázsban szállsz le?

Akkor elmondom az egészet, hogy akkor lásd kb miről van szó :D

4 : 50 kor kelés
5 : 15 kor indulok a buszhoz (csatlakozás miatt a busz előbb megy, így állok az állomáson egy csomót)
5 : 53 kor indul a hév
7 : 15 re beér a végállomásra
7 : 20 körül kb villamos
7 : 35-40 körül metro
7 : 55 - 8 között melo

Végeredményben 5 - 15 kor indulok otthonról, 8 ra érek be kb ez úgy kb 2 : 40 , ha minden jól klappol. Kb 5: 20 perc naponta. Mert vissza is kell jönni.

Mostanában már bringával járok a városban, meg itthonról a hévhez, így jóval kényelmesebb azért.

Röviden ennyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22726 2017.09.18. 21:48

donatus13 írta:Akkor elmondom az egészet, hogy akkor lásd kb miről van szó :D

4 : 50 kor kelés
5 : 15 kor indulok a buszhoz (csatlakozás miatt a busz előbb megy, így állok az állomáson egy csomót)
5 : 53 kor indul a hév
7 : 15 re beér a végállomásra
7 : 20 körül kb villamos
7 : 35-40 körül metro
7 : 55 - 8 között melo

Végeredményben 5 - 15 kor indulok otthonról, 8 ra érek be kb ez úgy kb 2 : 40 , ha minden jól klappol. Kb 5: 20 perc naponta. Mert vissza is kell jönni.

Mostanában már bringával járok a városban, meg itthonról a hévhez, így jóval kényelmesebb azért.

Röviden ennyi.
Ajtótól ajtóig nekem is majdnem 4 óra. De az a baj, hogy ez Pesten belül is simán ki tud jönni 2 óra felé a helyközi járatok pedig bealázzák a BKV-t (de a HÉV is a jobb tartományba húz), azokon tök jókat tudok aludni, BKV-n pedig legfeljebb az időt tudom megnézni, ha nincs nagy tömeg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22727 2017.09.18. 21:49

Botond írta:Az Uplay, GOG Galaxy, Steam, Bnet, Origin mellett egy win10 store elfér, és ha ez az ára a 4k RTS-eknek, akkor hajlandó vagyok azt megfizetni. Meg persze a windowsos forzahorizonnak.
Nálam Win 8.1-en nem fér el a Store.
Avatar
Botond

Hozzászólás #22728 2017.09.18. 21:52

Zóanagyvarázsló írta:Nálam Win 8.1-en nem fér el a Store.
Na 8.1 a legalja, jó hogy nem egyenesen egy vistát raksz fel. :D És Pesten belül lehet hogy két óra, de az pont fele a négynek, és az éves szinten egész szép kis időmennyiség... Soha többet ingázás. Nekem most úgy 45 perc a reggelem, hogy mindkét gyereket kirakom két különböző kerületben sulinál és egy harmadik kerületbe megyek melózni. Délután ugyanez. Hatvanból beingázás az napi 3 óránál indult, ha nem volt baleset...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22729 2017.09.18. 21:56

DanielT írta:Jóféle Destiny 2 szarba tiprás. Vagy helyén kezelés, nincs semmi benne, amit az eddigi ismereteim alapján cáfolnék, vagy ne tartanék hitelesnek. Hulladék Bungie, vagy Bungie hulladék.

destinyalazas.mp4
Arty az Otherworldnél? Aszongya ugyanis, hogy 7-8k-ért jó lenne, de 21k-ért átverés.

Igen, túl van árazva, de 9 perc szarozás után ez a konklúzió röhejes. Mindenesetre elég Borderlands-szagúnak tűnik a single/co-op (csak annak tényleg van sajátos körítése, néhány épkézlábabb poénnal). Mindig ekként tekintettem rá, nem is értettem, hogy mit akar a 60 fps-sel kompetetív játékokkal példálózva, amíg nem mondta, hogy van PvP.

Egyébként életemben egyetlen akciójátékért adtam - egy példányért :) - akár 7-8k-t elérő összeget.

Spoiler
Ugye az a 40 eurós Overwatch volt tavaly. Nem bánom, jó móka volt amíg tartott. Ha egerésznék mostanság, még elő is venném.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22730 2017.09.18. 22:09

Botond írta:Na 8.1 a legalja, jó hogy nem egyenesen egy vistát raksz fel. :D
MI a bajod a 8.1-gyel? A topik a Win 10 frissítésőrületeivel van tele, és a GOG-os fórumokon is arra szoktak panaszkodni. Bár nálad szinte ment minden.

Nekem annyi 8.1-es problémám van, hogy alapértelmezett rajta a superfetch és bár kikapcsolandó baromság, illetve, hogy nincs igazi leállítás rebooton kívül. A Win 7-nél simán gyorsabb, fut rajta mindenem, kb. a Windows Store lenne az egyetlen ok a váltásra.

És Pesten belül lehet hogy két óra, de az pont fele a négynek, és az éves szinten egész szép kis időmennyiség... Soha többet ingázás. Nekem most úgy 45 perc a reggelem, hogy mindkét gyereket kirakom két különböző kerületben sulinál és egy harmadik kerületbe megyek melózni. Délután ugyanez. Hatvanból beingázás az napi 3 óránál indult, ha nem volt baleset...
Helyközin többnyire alszom, ritkábban olvasok és soha nem nintendózok. Időben ugyanott vagyok, de így az utazás nagy része kényelmesebb, plusz van különbség a levegő minőségében is. Persze a legkényelmesebb az ágyamban aludni a napi robot helyett. Nem fekete-fehér ez, de nem írható le csak az utazással töltött idővel. Nyilván marha jó volt, amikor 10 perc volt gyalog bejárni, próbáltam azt is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22731 2017.09.18. 22:48

Zóanagyvarázsló írta:Arty az Otherworldnél? Aszongya ugyanis, hogy 7-8k-ért jó lenne, de 21k-ért átverés.

Igen, túl van árazva, de 9 perc szarozás után ez a konklúzió röhejes.
Ja, egyetértek, ott én is nagyon magasra húztam a szemöldököm...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22732 2017.09.18. 22:58

Holnap este FoS-za 7 demó, izzítsátok a winsztóraccot!
Avatar
Moby

Hozzászólás #22733 2017.09.18. 23:00

Zóanagyvarázsló írta:Arty az Otherworldnél? Aszongya ugyanis, hogy 7-8k-ért jó lenne, de 21k-ért átverés.
Asszem kilencér vettem. Bár hogy minek azt momentán nemtudom. Kétlem, hogy akár csak elindítanám. Annyira képtelen vagyok bármit elindítani, hogy gép előtt is csak azért ülök, mer kényelmes a szék :D Pedig mostanság bevásároltam rendesen, de valahogy megint nagyon mélyre nyeltem a leszaromtablettát géming ügyben. Nekem így ennyi elég volt az idei évre, pedig ha mást nem is, de az evil within2-t valahogy be kéne iktatni :( (nem fog menni).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22734 2017.09.18. 23:12

DanielT írta:Holnap este FoS-za 7 demó, izzítsátok a winsztóraccot!
nah akkor ideje csinálni
jah nem :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22735 2017.09.19. 00:00

Micsu írta:nah akkor ideje csinálni
jah nem :P
Nem volt soha GfWL-fiókod? Próbáltam, megeszi azt is. Remélem, ezzel hozzásegítettelek a Forza-élményhez, és jössz eggyel :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22736 2017.09.19. 00:03

Moby írta:Asszem kilencér vettem. Bár hogy minek azt momentán nemtudom. Kétlem, hogy akár csak elindítanám. Annyira képtelen vagyok bármit elindítani, hogy gép előtt is csak azért ülök, mer kényelmes a szék :D Pedig mostanság bevásároltam rendesen, de valahogy megint nagyon mélyre nyeltem a leszaromtablettát géming ügyben. Nekem így ennyi elég volt az idei évre, pedig ha mást nem is, de az evil within2-t valahogy be kéne iktatni :( (nem fog menni).
Nekem ilyen problémám, nincs, csak egy konkrét játékkal. De azt ha véletlenül elindítom, akkor 5 perc után ki akarok lépni - és nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Még adok neki esélyt, mert eddig 15 percet haladtam összesen. Hátha.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22737 2017.09.19. 00:04

A francba, már annyi az idő, hogy Tasmannak születésnapja lett! Isten éltesse!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22738 2017.09.19. 00:11

Zóanagyvarázsló írta:Nem volt soha GfWL-fiókod? Próbáltam, megeszi azt is. Remélem, ezzel hozzásegítettelek a Forza-élményhez, és jössz eggyel :banplz:
thx az infot, az volt, bár fingom sincs hogy melyik emailre meg a jelszót se vágom sztem
Avatar
deep

Hozzászólás #22739 2017.09.19. 08:40

DanielT írta:Holnap este FoS-za 7 demó, izzítsátok a winsztóraccot!
Én azt a GENNYET többé nem indítom el a gépemen semmilyen játékért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22740 2017.09.19. 09:24

15 elég jó sor olcsóé

Vagy kevesebb sor mégolcsóbbé'.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22741 2017.09.19. 09:49

DanielT írta:15 elég jó sor olcsóé

Vagy kevesebb sor mégolcsóbbé'.
:eljen: Az a facerig úgy kéne, mint szar a zsebbe! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22742 2017.09.19. 10:32

odabaszos kis reMAKE. meg mindig a vilag legjobb játéka. :nezze:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22743 2017.09.19. 11:37

SlickAdam írta:odabaszos kis reMAKE. meg mindig a vilag legjobb játéka. :nezze:
gonoszsorozatgyilkosszőrmászógyerek.mp4
Legfeljebb annyira lesz remake, mint a Terminator 2 3D-s változata vagy a Casablanca BD-s kiadása.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22744 2017.09.19. 11:39

Moby írta::eljen: Az a facerig úgy kéne, mint szar a zsebbe! :banplz:
Én Danihoz csak a Shadowrunt tudnám hozzákötni, meg a Stalkerekből a témát. Amúgy nem rossz kis csomag, de ami érdekel megvan. A Facerig kivételével :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22745 2017.09.19. 11:59

Zóanagyvarázsló írta:Én Danihoz csak a Shadowrunt tudnám hozzákötni, meg a Stalkerekből a témát. Amúgy nem rossz kis csomag, de ami érdekel megvan. A Facerig kivételével :idiota:
Picsábamá', hát rátok akarom melegíteni ezt a Faceriget, de azonnal kibújt a szögem a zsákból! Résen vagytok nagyon! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22746 2017.09.19. 12:58

Zóanagyvarázsló írta:Legfeljebb annyira lesz remake, mint a Terminator 2 3D-s változata vagy a Casablanca BD-s kiadása.
nezd meg a nyito kepsorokat ujra! lehet nem szo szerint vett reMAKE, de egy egyszerü remaster-nel joval többröl van szo.

2:46-tol...
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22747 2017.09.19. 15:02

be lett téve a pusztaságba egy szakadék? :D jobb textúrákon kívül mást én nem látok :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22748 2017.09.19. 15:21

phpBB [media]


Dt miért etetsz minket itt hülyeségekkel mikor kurva jó teló, überkomoly technoval ez az ix
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22749 2017.09.19. 15:32

Olyan műanyag ez a fos, hogy nem is autókat, hanem akrilnitril-butadién-sztirol és egyéb poliamid vagy poliuretán képleteket látok körözni...

phpBB [media]


Ez pl mi az anyám picsája? Milyen fényviszonyok között jön elő vajon ez a sárga.bmp?

2017-09-19 15_34_20-$.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22750 2017.09.19. 16:28

Besírok, iPhone X emulátor! Szét akarod cseszni a képernyődet az ocsmány belógó fekete genyával? Nem kell érte 1000 dolcsit fizetni!

Itt van ingyen

2017-09-19 16_30_19-$.png

Vissza: “Leáldozott.hu”