A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22611 2017.09.13. 20:56

arty írta:486on winamp?! te szerencsétlen!
ezért van rossz híre a pécének, minden rohadt usererrorért a platformot okolja a sok laikus! :(

https://en.wikipedia.org/wiki/WinPlay3
aki nem ezzel tolta anno, az egy lúzer volt! 486@100on - bár éppcsak! - képes volt sztereoban lejátszani az mp3at, ráadásul minőségben is kettéharapott mindent és bármit!
jahogy az mp3 megalkotói készítették... noigen, 20 éve is igaz volt: cipőt a cipőboltból! #semmiseváltozott

Spoiler
okébazmeg, tekerni PONT nem lehetett benne, naés?! nem azért indítasz el egy számot, hogy meghallgasd?! :mf1:
Hehe, ezt is használtam jaja. :D :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #22612 2017.09.13. 20:58

DanielT írta:Eleve ölni tudnék a képernyő sarkainak lekerekítésétől, de a hab a szartortán ez a csodás belógó valami. Hiszen hogyan máshogy lehetne élvezni a KONTENTOT, mint ezzel a hasznos kiegészítéssel!

Kép
amugy maradt 16:9? miért nem lett 23.8:9, esetleg 17.1:9?

és miért QI charging?!?!?!?! az szabványos! :( (ahol ez eldőlt, azon a meetingen deottlettem volna... "főnök, két hét van hátra a végső tervek beadásáig, ennyi idő alatt nem tudunk még a szabványosnál szarabbat... SOKKAL szarabbat SE csinálni" :( márpedig ez kellett volna bele. androidon "megszokott" fícsörök max. 5 évvel ezelőttről mernek almába betenni és az bezony idén lejárt volna :mf2: )
Avatar
Moby

Hozzászólás #22613 2017.09.13. 20:59

nagyon ari sztorik ezek, és bocsánat, hogy ilyet kérdezek, deee...



ti mégis mi a faszt csináltatok 486-on a winamp idejében? :banplz: Nálam akkor már ilyen 166MMX futott tucsingolva. E!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22614 2017.09.13. 21:02

arty írta:jahogy soha életedben nem volt amd procid. ez mindenképp növeli a véleményed súlyát a cégről :D
nem volt daciam se, nem értem az összefüggést :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22615 2017.09.13. 21:03

Moby írta:nagyon ari sztorik ezek, és bocsánat, hogy ilyet kérdezek, deee...



ti mégis mi a faszt csináltatok 486-on a winamp idejében? :banplz: Nálam akkor már ilyen 166MMX futott tucsingolva. E!
persze
én is csak poénból lőttem dtre amit
486sx volt az első gépem de az kb 94 körül volt max 95, winam idején (mikor az újságok cd mellékletén találkoztam vele + hoztak haverok mp3at) már cyrix 200am volt, az vitte, másra nem volt jó de többit majd a gaming életútban :P
Avatar
arty

Hozzászólás #22616 2017.09.13. 21:06

Moby írta:nagyon ari sztorik ezek, és bocsánat, hogy ilyet kérdezek, deee...
ti mégis mi a faszt csináltatok 486-on a winamp idejében? :banplz: Nálam akkor már ilyen 166MMX futott tucsingolva. E!
én semmit, nekem is 166@225mmx-em volt :mf2:
de a 486 korszakban tényleg sok lepra lejátszó volt, a winampon kívül... ezekszerint DT(!!!!) rosszul emlékezett ;)))
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22617 2017.09.13. 21:06

DanielT írta:Halmozottan hátrányos helyzetű voltam, mert az AMD után jött a Cyrix


egy perc néma csenddel tisztelegjünk Dt előtt

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #22618 2017.09.13. 21:18

arty írta:én semmit, nekem is 166@225mmx-em volt :mf2:
de a 486 korszakban tényleg sok lepra lejátszó volt, a winampon kívül... ezekszerint DT(!!!!) rosszul emlékezett ;)))
486 korában se mp3-al, se mp3 lejátszóval nem találkoztam. Szerintem az akkor nem is létezett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22619 2017.09.13. 21:19

Ez a legeredetibb, zseniálisabb és viccesebb youtube csatorna, amit ki tudja mióta láttam.

Ezt csak elindulásnak, bármelyik kvajó:

phpBB [media]


"Now, that the kale isn't so high on itself..." :DSDSADSADSADA
Avatar
arty

Hozzászólás #22620 2017.09.13. 21:40

Moby írta:486 korában se mp3-al, se mp3 lejátszóval nem találkoztam. Szerintem az akkor nem is létezett.
de, erre biztosan emlékszem! (mármint hogy a 486on w95 alatt óvatosan winplayezek, ami maxon hajtotta szegény dx4-100at... ebben a wiki is megerősít, hiszen a winplay "Initial release September 9, 1995" (mp3 nyilván régebb óta lehetett))

egyébként az első pécém pont '95 szeptemberében(?) állt házhoz, a win95 logós amd dx4/100 képében :) (de asszem már menőztem itt vele... ez volt az a ritka, 16k L1-es verza, amit sajnos egy akkoriban hozzáértőbb évfolyamtársam pár ezerért megkaparintott... értsd: adta az ő, látszólag azonos, dx4/100as amdjét és 1-2 ezret és én kaptam az ő, látszólag azonos dx4/100át. bomba üzletnek tűnt, később megtudtam, hogy átverés áldozata lettem :D (bár nemtom a gyakorlatban mennyit ért a +8k L1, a 120mhz-en hajtás ellenben rengeteg pluszt adott, arra emlékszem (tomb raider 1!)))
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22621 2017.09.13. 21:50

DanielT írta:Picsabonyolult lett volna!

Kép
Hát valószínűleg azért lett a jobb oldali, mert még mindíg szebben kijön a forma, mint a jobb oldalin, ahol a felül vastagabb keret miatt az ív tökéletesen szétbassza az egészet. Nekem ezzel nincs bajom, nem az a kis sziget bánt benne, hanem a pofátlan árazása.

Lehet a végén rábeszélem magam erre a xiaomira, mert egyre jobban kéne valami már... Még gondolkodás alatt van a projekt :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22622 2017.09.13. 22:13

Ha már zene, a szüleim végignézték otthon a még megmaradt kazettákat és már csak pár darab maradt, ami még hallgatható. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22623 2017.09.13. 23:04

SlickAdam írta:tipp: Ulthane? :D
tuti erre kel reggel:
Spoiler
phpBB [media]
Juj ez a nigga téma kimaradt nekem :D Hát izé...ti jártok oda. Simán megérdemlitek. Ez volt a magát nyelvészprofesszornak képzelgő idióta? A másik biohulladék, sötétszektor kebelbéli jóbarátja? Na nem kell itt panaszkodni. Aki disznók közé keveredik...
Pjúdipáj: mondom én, nagyon kéne már a gondolatrendőrség! Hisz ki tudja hányan járnak köztünk, akik nem mondják ki a szót! :kuss:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22624 2017.09.13. 23:49

benőmenő írta:Ha már zene, a szüleim végignézték otthon a még megmaradt kazettákat és már csak pár darab maradt, ami még hallgatható. :rinya:
mert?
én 1 éve hallgattam meg néhányat, mind működött, bár tudom hogy nem örökös, de hány éves kazikról van szó? sajátjaim 20+ évesek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22625 2017.09.13. 23:52

Moby írta:Juj ez a nigga téma kimaradt nekem :D Hát izé...ti jártok oda. Simán megérdemlitek. Ez volt a magát nyelvészprofesszornak képzelgő idióta? A másik biohulladék, sötétszektor kebelbéli jóbarátja? Na nem kell itt panaszkodni. Aki disznók közé keveredik...
Pjúdipáj: mondom én, nagyon kéne már a gondolatrendőrség! Hisz ki tudja hányan járnak köztünk, akik nem mondják ki a szót! :kuss:
rapidról beszélsz? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #22626 2017.09.14. 08:37

Micsu írta:rapidról beszélsz? :D

Az nemtudom ki/mi.

Más.
Holnap, délután kettőkor a Cassini egy fantasztikus utazás záróakkordjaként alámerül a Szaturnusz felhőibe. Kövessétek élőben!
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22627 2017.09.14. 09:36

Moby írta:Juj ez a nigga téma kimaradt nekem :D Hát izé...ti jártok oda. Simán megérdemlitek. Ez volt a magát nyelvészprofesszornak képzelgő idióta? A másik biohulladék, sötétszektor kebelbéli jóbarátja? Na nem kell itt panaszkodni. Aki disznók közé keveredik...
Pjúdipáj: mondom én, nagyon kéne már a gondolatrendőrség! Hisz ki tudja hányan járnak köztünk, akik nem mondják ki a szót! :kuss:
en SG-n csak a ninty topikba jarok. csak ismerem ezt a professzort (mint te is). sajnos... ö jött at multkor nintendozni. hat majdnem eret vagtam...
Avatar
Moby

Hozzászólás #22628 2017.09.14. 10:09

SlickAdam írta:en SG-n csak a ninty topikba jarok. csak ismerem ezt a professzort (mint te is). sajnos... ö jött at multkor nintendozni. hat majdnem eret vagtam...
Az inkább artynak szólt. Ő panaszkodott, hogy a disznóólban szaros lett a gumicsizma :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22629 2017.09.14. 10:12

Moby írta:Az nemtudom ki/mi.

Más.
Holnap, délután kettőkor a Cassini egy fantasztikus utazás záróakkordjaként alámerül a Szaturnusz felhőibe. Kövessétek élőben!
rapid81 @ eredeti jatekaink topik, ha nem vágod akk nem tapasztaltad meg az igazi sötétséget ;)

cassini :vigyor2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22630 2017.09.14. 10:13

Moby írta:Az inkább artynak szólt. Ő panaszkodott, hogy a disznóólban szaros lett a gumicsizma :)
1 éve ugyanezt mondtam nektek, mikor benéztem a ps4 topikba és leálltál te is vitatkozni ilyen dark sector félékkel, itt szóltam hogy jól vagy amúgy? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22631 2017.09.14. 10:14

kiwi vagyok mit hoznak ki belölük a mobil vason
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #22632 2017.09.14. 10:25

Micsu írta:1 éve ugyanezt mondtam nektek, mikor benéztem a ps4 topikba és leálltál te is vitatkozni ilyen dark sector félékkel, itt szóltam hogy jól vagy amúgy? :D
Akkor még ment a küzdelem az idiotizmus ellen. Aztán szépen lassan az értelmesebbje otthagyta a férgespatkányoknak. Gondololom mindenki rájött, hogy nincs már ott semmi, amiért érdemes lenne tenni. De hogy arty mit csinál ott...anyagot gyűjt talán a következő AMD kampányhoz? :confused:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22633 2017.09.14. 10:25

SlickAdam írta:kiwi vagyok mit hoznak ki belölük a mobil vason
Mobilminőséget.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22634 2017.09.14. 10:29

SlickAdam írta:kiwi vagyok mit hoznak ki belölük a mobil vason
Egy élmény lesz azokkal az analóg karokkal. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22635 2017.09.14. 10:31

GMG-n 16 font a GTAV. Kár, hogy nem sztímes :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22636 2017.09.14. 10:32

Moby írta:GMG-n 16 font a GTAV. Kár, hogy nem sztímes :(
nekem itt azt mondtak multkor, hogy kurvara mindegy, mert ugyis kell rockstar acc. szal...
Avatar
deep

Hozzászólás #22637 2017.09.14. 10:38

Moby írta:GMG-n 16 font a GTAV. Kár, hogy nem sztímes :(
Pakold be a steambe, ugyanúgy indítható onnan es overlay is van. Kb az acsivmentek nem lesznek steamesek. Nabumm.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22638 2017.09.14. 10:42

SlickAdam írta:nekem itt azt mondtak multkor, hogy kurvara mindegy, mert ugyis kell rockstar acc. szal...
A Steam mint platform superior (bár az SC letöltési sebességét, patchelését nem ismererm), legalábbis én az MP3-mal is szerencsés voltam, és alig vettem észre a Social Clubot Steam mellett. Plusz ha kényelmesen akar az ember kontrollerkonfigurációk közül választani, az hozzáadott non-Steam game-mel macerásabb*.

*Ugye ennek főleg Steam Controllerrel van jelentősége. Ha azt használom, általában kiválasztok egy ígéretesebb alapot, amin finomítok magamnak, nem pedig nulláról lövöm be. Már amihez az SC nem gáz. A GTA III például idén 90%-ban vele ment le.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22639 2017.09.14. 10:45

DanielT írta:Valszeg soha nem lesz rá jobb alkalom, hogy megemlékezzek és elmeséljem, hogy az én pécémet sajnos nem kímélte az MP3... ;( Le kellett vennem mono-ba az AMD 486-oson, hogy ne szaggasson a Winamp.

Bezzeg a mai fiatalok... nem tudják milyen jó dolguk van. Egy MP3 fektette a gépet. Padlóra. 128kbites volt max.

Ja, meg amikor cd-t akartam rippelni és nem volt akkora a vinyóm, hogy ráférjen az album, mert a wav-ot legalább vitte... áh...
Mivel az első bebootolás után a boltba visszavitt Cyrixen 166-on (vagy 200-on?) túl egy árja Pentium 200 MMX-szel kezdtem - saját gépen - a szakmát 1998-ban, ezek az élmények kimaradtak :szomoru1: A Win 95/98 szopástengere azért megvolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22640 2017.09.14. 10:45

Zóanagyvarázsló írta:A Steam mint platform superior (bár az SC letöltési sebességét, patchelését nem ismererm), legalábbis én az MP3-mal is szerencsés voltam, és alig vettem észre a Social Clubot Steam mellett. Plusz ha kényelmesen akar az ember kontrollerkonfigurációk közül választani, az hozzáadott non-Steam game-mel macerásabb*.
Nos, nekem Steamen van meg a Max Payne 3, de soha többé nem fogom tudni elindítani. Ugyanis kell hozzá rockstar account, aminek gyorsan begépeltem valami full kamu mail címet és egybeket, hogy induljon már a játék. És utána arra "AKTIVÁLTA". Érted. AKTIVÁLT. Namost mivel kamu a mail cím, jelszó és minden random string, ennek ennyivót.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22641 2017.09.14. 10:53

Moby írta:GMG-n 16 font a GTAV. Kár, hogy nem sztímes :(
az jó
én divinity original sin2őt akartam venni osz nincs :D vége a jó 1st day világnak
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22642 2017.09.14. 11:11

DanielT írta:Nos, nekem Steamen van meg a Max Payne 3, de soha többé nem fogom tudni elindítani. Ugyanis kell hozzá rockstar account, aminek gyorsan begépeltem valami full kamu mail címet és egybeket, hogy induljon már a játék. És utána arra "AKTIVÁLTA". Érted. AKTIVÁLT. Namost mivel kamu a mail cím, jelszó és minden random string, ennek ennyivót.
Bazz, én még fake accra se tennék soha értéket, hogy személyivel vissza tudjam szerezni (nem rettegek tőle, de elvből így állok hozzá), nemhogy valós e-amil címet ne adjak meg! Értem én, hogy túl akartál lenni gyorsan a nemkívánatos procedúrán, de ez azért user error. Mindenesetre töröltetheted az accountodról, és megveheted újra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22643 2017.09.14. 11:16

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, én még fake accra se tennék soha értéket, hogy személyivel vissza tudjam szerezni (nem rettegek tőle, de elvből így állok hozzá), nemhogy valós e-amil címet ne adjak meg! Értem én, hogy túl akartál lenni gyorsan a nemkívánatos procedúrán, de ez azért user error. Mindenesetre töröltetheted az accountodról, és megveheted újra.
Fogalmam nem volt mi a tököm ez a social club, azt hittem kb egy hírlevélre iratkozom fel...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22644 2017.09.14. 11:18



Érdekes RTS-nek tűnik, a Destructoidon áradoztak arról, hogy mennyire pöpec kontrollerrel, és még nem is casual.

A kiegyensúlyozottság jegyében beteszem a PSN-es linket is, biztos sok hasznát veszitek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22645 2017.09.14. 11:19

DanielT írta:Fogalmam nem volt mi a tököm ez a social club, azt hittem kb egy hírlevélre iratkozom fel...
Látod, ez a baj a next-next-finishsel, ezért való a magadfajtának a konzol! :kuss:

Csak aztán majd úgy jársz, mint arty a Capcom Arcade Cabinettel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22646 2017.09.14. 11:23

Zóanagyvarázsló írta:Látod, ez a baj a next-next-finishsel, ezért való a magadfajtának a konzol! :kuss:

Csak aztán majd úgy jársz, mint arty a Capcom Arcade Cabinettel.
Egyébként meg ja. Ez is pont az az undorító csökevény, ami annak idején a Gamespy, meg a többi hulladék kötelező használata volt... És most jönnek vissza a millió féle store+klienssel, hogy rohadnának meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22647 2017.09.14. 11:33

Zóanagyvarázsló írta:Érdekes RTS-nek tűnik, a Destructoidon áradoztak arról, hogy mennyire pöpec kontrollerrel, és még nem is casual.

A kiegyensúlyozottság jegyében beteszem a PSN-es linket is, biztos sok hasznát veszitek.
ezt a játékot az isten is Arty-nak teremtette:
2017-09-14 11_30_11-$.png
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22648 2017.09.14. 11:55

Zóanagyvarázsló írta:Érdekes RTS-nek tűnik, a Destructoidon áradoztak arról, hogy mennyire pöpec kontrollerrel, és még nem is casual.

A kiegyensúlyozottság jegyében beteszem a PSN-es linket is, biztos sok hasznát veszitek.

Nekem megvan, teljesen mutli orientált, alpha teszter voltam így ingyenvolt, ha szeretnéd kipróbálni oda adom a steam accom, majd szólj.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22649 2017.09.14. 11:56

DanielT írta:ezt a játékot az isten is Arty-nak teremtette:
2017-09-14 11_30_11-$.png
Képek alapján nem elég ződ neki. És most még tetézed!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22650 2017.09.14. 12:01

donatus13 írta:Nekem megvan, teljesen mutli orientált, alpha teszter voltam így ingyenvolt, ha szeretnéd kipróbálni oda adom a steam accom, majd szólj.
A Destructoid nagyon dicséri a méretes kampányt is, de a steames rivjúkban sokat szidják az AI-t. Mondjuk a multi is érdekelne, de nem tudom, hogy mikor hal ki (mondjuk tavaly is sikerült rendre a 2004-es DoW1-hez is partnereket találni, de az azért nagy név, és "mindenkinek" megvan), és mennyire menne kontrollerrel. A bill+egeret inkább Total Warra és más olyan játékokra tartogatnám, melyeknél nincs más releváns opció, egy csomó egeres multilehetőségem is van.

A felajánlást pedig köszönöm, de várok egy kicsit, hátha lesz demó :)

Amúgy szerinted milyen? Ez alapján nem úgy hangzik, hogy teljesen magával ragadott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22651 2017.09.14. 13:32

donatus13 írta:Nekem megvan, teljesen mutli orientált, alpha teszter voltam így ingyenvolt, ha szeretnéd kipróbálni oda adom a steam accom, majd szólj.
jo fej vagy de mostmar hadj nyomja a bgt, regi falloutokat meg a tobbi gigaexclet amik kimaradtak neki, mkra bezzeg van ido :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22652 2017.09.14. 14:20

DanielT írta:Ja a "műanyag kínai vacak" témához pl: Az új über iPhone hátlapja rendkívül egzotikus ÜVEG, míg pl a Mi Mix kerámia. Amit húszmilliószor nehezebb gyártani, de valahogy megoldották ezek a kacatgyárosok... akik az iPhone-t is csinálják ugye. Arról nem beszélve, hogy a speckó edisönnek egy darabból van a hátlap+oldala, ami igazi gyártástech rémálom lehet és messze az iPhone X szintje felett van.

Érdemes megnézni, 15 milliós RED kamera konfiggal felvéve, lehető legnagyobb felbontásban:

phpBB [media]
Megnézegettem, szép. Viszont a speckokat átfutva rögtön el is ment a lelkesedésem, 4k@30 ami ok, legyen, de 1080@30 meg 720@120? Na hogyha legalább 1080-ban nem tud 60 frénet felvenni én beszarok 2017-ben... mit fejlesztettek ezek? Mert full ugyanazt tudja az első mi mix.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22653 2017.09.14. 14:55

Mekee írta:Megnézegettem, szép. Viszont a speckokat átfutva rögtön el is ment a lelkesedésem, 4k@30 ami ok, legyen, de 1080@30 meg 720@120? Na hogyha legalább 1080-ban nem tud 60 frénet felvenni én beszarok 2017-ben... mit fejlesztettek ezek? Mert full ugyanazt tudja az első mi mix.
Mate 10 Pro. Wait for it!

VAGY! Ma délután vegyél egy Mate 9-et és letudtad 140k-ért, kártyafüggetlen, duál kamera, vadállat hardver, tökéletes.
Avatar
deep

Hozzászólás #22654 2017.09.14. 15:09

Mekee írta:Megnézegettem, szép. Viszont a speckokat átfutva rögtön el is ment a lelkesedésem, 4k@30 ami ok, legyen, de 1080@30 meg 720@120? Na hogyha legalább 1080-ban nem tud 60 frénet felvenni én beszarok 2017-ben... mit fejlesztettek ezek? Mert full ugyanazt tudja az első mi mix.
Szoftverből van szerintem tiltva direkt. Azt nem tudom miért. Esetleg mert árulnak kamerát is, és ezzel a feature-el adják el és nem akarnak saját maguknak konkurenciát. De ez csak tipp.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22655 2017.09.14. 17:09

Micsu írta:jo fej vagy de mostmar hadj nyomja a bgt, regi falloutokat meg a tobbi gigaexclet amik kimaradtak neki, mkra bezzeg van ido :D
Évek óta nem játszottam MK-val, a BG ment tegnap. Az a kérdés, hogy Steam Controllerrel játszató lesz-e, monitor előtt ülve nem vagyok hajlandó vele játszani, az fix.

Most amúgy a GoW: Ascension ment, de egyre valószínűbb, hogy feladom. Na nem a hard miatt, hanem mert egy szkriptbug miatt nem tudok továbbjutni. Ahogy olvasom, tele van ilyennel, és van, akinek a teljes újrajátszás sem segít. Checkpointot és fejezetet már próbáltam újrakezdeni, nem segít, YouTube alapján mindent jól csinálok, csak nálam nem megy a szkript. Ha az új GoW is ilyen moslék lesz, az egész Santa Monicát ki kell lőni a napba. Meg a Sonyt is, ha ilyen szeméthez a nevét adja.

Pedig Totti annak idején megírta látatlanban, hogy a haterek húzzák le szegény Ascensiont, akiknek senki nem jó. Azt hiszem, sikerült tényleg GoW haterré válnom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22656 2017.09.14. 18:16

Zóanagyvarázsló írta:Évek óta nem játszottam MK-val, a BG ment tegnap. Az a kérdés, hogy Steam Controllerrel játszató lesz-e, monitor előtt ülve nem vagyok hajlandó vele játszani, az fix.

Most amúgy a GoW: Ascension ment, de egyre valószínűbb, hogy feladom. Na nem a hard miatt, hanem mert egy szkriptbug miatt nem tudok továbbjutni. Ahogy olvasom, tele van ilyennel, és van, akinek a teljes újrajátszás sem segít. Checkpointot és fejezetet már próbáltam újrakezdeni, nem segít, YouTube alapján mindent jól csinálok, csak nálam nem megy a szkript. Ha az új GoW is ilyen moslék lesz, az egész Santa Monicát ki kell lőni a napba. Meg a Sonyt is, ha ilyen szeméthez a nevét adja.

Pedig Totti annak idején megírta látatlanban, hogy a haterek húzzák le szegény Ascensiont, akiknek senki nem jó. Azt hiszem, sikerült tényleg GoW haterré válnom.
Rebootoltam, és DS4 helyett DS3-mal próbálkoztam, egyből jött a cutscene és az átvezető, ami eddig elmaradt. Meglepődnék, ha a kontroller miatt lenne.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22657 2017.09.14. 19:50

Zóanagyvarázsló írta:A Destructoid nagyon dicséri a méretes kampányt is, de a steames rivjúkban sokat szidják az AI-t. Mondjuk a multi is érdekelne, de nem tudom, hogy mikor hal ki (mondjuk tavaly is sikerült rendre a 2004-es DoW1-hez is partnereket találni, de az azért nagy név, és "mindenkinek" megvan), és mennyire menne kontrollerrel. A bill+egeret inkább Total Warra és más olyan játékokra tartogatnám, melyeknél nincs más releváns opció, egy csomó egeres multilehetőségem is van.

A felajánlást pedig köszönöm, de várok egy kicsit, hátha lesz demó :)

Amúgy szerinted milyen? Ez alapján nem úgy hangzik, hogy teljesen magával ragadott.

Leginkább azért szeretem mert 5-10 perc max egy menet, és 2 3 elég is belőle bőven egy napra. Ezért mondtam ,hogy érdemesebb előbb kipróbálni, demó nem tudom mennyire várható belőle. Na meg látszik, hogy stratégia területen nagyon kezdők voltak mert az egységek 2/3 ada nem használt. Egyszerűen nem éri meg, így kb mindig ugyan azzokkal a technikákkal/egység kombóval találkozok.

Grafika, zene stb szerintem nagyon el van találva. Egyedül a játékmenet és "mélység" az ami látszik, hogy über kezdő. Player base alpha óta elég stabil, nem hinném ,hogy teljesen kihalna, de kb 1 év van a játékba, a pozitív hype ellenére. Egyelőre nem látszik ,hogy milyen + content jönne ami fenntarthatná.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22658 2017.09.14. 20:00

Bárcsak lenne értelme számomra a létezésének, ez így tetszik. Még jobb persze a simából a slim.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #22659 2017.09.14. 20:53

DanielT írta:Bárcsak lenne értelme számomra a létezésének, ez így tetszik. Még jobb persze a simából a slim.

Kép
Van slimből is fehér, de számodra ezeknek tényleg nincs értelme. Az exkluzívokkal nem játszol, másra meg amúgy sem jó.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22660 2017.09.14. 20:58

DanielT írta:Mate 10 Pro. Wait for it!

VAGY! Ma délután vegyél egy Mate 9-et és letudtad 140k-ért, kártyafüggetlen, duál kamera, vadállat hardver, tökéletes.
Hát valamigagyi fotót találtam a 10-ről, de az nemrossz, mindenképpen erre a bezel-less kijelzőre mennék rá :D Duál kamera meg gondolom iphone féleképpen megy, lehet vele szép mélységélesség-kamu fotót csinálni, és felvesz legalább 1080@60 al videot, akkor megvárom, az nem kerül semmibe...
Annyira felkúrtam magam az itthoni almaiksz árazáson, hogy más opció nincs. 7-es retro nemkell, 8-as se, az üveg hátlaptól eltekintve még mindíg ugyanazt a telefont nézném mint ami a kezemben van most is...
Telefonon kívül meg nem vettem más alma terméket, hogy más hardverrel is járjon a lecserélése, úgyhogy lehet teszek egy második próbát a droiddal, max eladom, és nemlesz többé mobilom sohasenem. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22661 2017.09.14. 21:11

Mekee írta:Telefonon kívül meg nem vettem más alma terméket, hogy más hardverrel is járjon a lecserélése, úgyhogy lehet teszek egy második próbát a droiddal, max eladom, és nemlesz többé mobilom sohasenem. :D
Egy másfél napot nyomkodtam a sima Apple tv-t és olyan error üzenettel főtt ki némelyik app, hogy még a mellette lévő droidos Mi Box is belepirult. :hehe:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22662 2017.09.14. 21:19

benőmenő írta:Egy másfél napot nyomkodtam a sima Apple tv-t és olyan error üzenettel főtt ki némelyik app, hogy még a mellette lévő droidos Mi Box is belepirult. :hehe:
Hát már rég hagyomány néluk, hogy csak az épp aktuális hw ami jól megy, különben miért vennél újat...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22663 2017.09.14. 21:29

Mekee írta:Hát valamigagyi fotót találtam a 10-ről, de az nemrossz, mindenképpen erre a bezel-less kijelzőre mennék rá :D Duál kamera meg gondolom iphone féleképpen megy, lehet vele szép mélységélesség-kamu fotót csinálni, és felvesz legalább 1080@60 al videot, akkor megvárom, az nem kerül semmibe...
Annyira felkúrtam magam az itthoni almaiksz árazáson, hogy más opció nincs. 7-es retro nemkell, 8-as se, az üveg hátlaptól eltekintve még mindíg ugyanazt a telefont nézném mint ami a kezemben van most is...
Telefonon kívül meg nem vettem más alma terméket, hogy más hardverrel is járjon a lecserélése, úgyhogy lehet teszek egy második próbát a droiddal, max eladom, és nemlesz többé mobilom sohasenem. :D
A Mate 10 Pro lesz valszeg a tuti és nem lesz olcsó. Persze az bármit megér, hogy nem lóg be a képernyőbe a fos és nem kell az arcodba tartani a telefont, ha használni szeretnéd...

De mondom, simán veheted a 9-et, ha tényleg pokoli drága lesz az új. Hát nézd már meg a kezedben lévő FOST és nézz rá erre:

Kép

És a Mate 8 is így nézett ki, 1 évvel korábban, az van nekem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22664 2017.09.14. 21:37

DanielT írta:A Mate 10 Pro lesz valszeg a tuti és nem lesz olcsó. Persze az bármit megér, hogy nem lóg be a képernyőbe a fos és nem kell az arcodba tartani a telefont, ha használni szeretnéd...

De mondom, simán veheted a 9-et, ha tényleg pokoli drága lesz az új. Hát nézd már meg a kezedben lévő FOST és nézz rá erre:

Kép

És a Mate 8 is így nézett ki, 1 évvel korábban, az van nekem.
Hát ha veszek, csak újat, ez meghát... szerintem iphone, csak kihúzták a kijelzőt amennyire lehetett, meg már legalább egy éves cucc, és mivel általában 3-4 évente váltok, így nem akarok hendikeppel induló hw-t venni 3+ évre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22665 2017.09.14. 21:40

Mekee írta:Hát ha veszek, csak újat, ez meghát... szerintem iphone, csak kihúzták a kijelzőt amennyire lehetett
Pont most öljelek meg, amikor új telefon vásárlás előtt állsz? :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22666 2017.09.14. 21:48

DanielT írta:Pont most öljelek meg, amikor új telefon vásárlás előtt állsz? :miaz:
Hát a design elölről, meg oldalról eléggé hasonló, lekerekített fekete üveg, fémmel körbevéve, kerek kis hangszórónyílásokkal. Ok, hátul más az állás, és eddíg ez tetszik. Ha az új is ilyesmi lesz, az okés. Egyébként mondhattam volna sok mást is, mert nincs itt nagy variáció. vagy ez a lekerekített forma, vagy a szögletesebb, aztán kész. Meg a samsung gagyi hajlított sz*rjai.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22667 2017.09.14. 21:50

Mekee írta:Hát a design elölről, meg oldalról eléggé hasonló, lekerekített fekete üveg, fémmel körbevéve, kerek kis hangszórónyílásokkal. Ok, hátul más az állás, és eddíg ez tetszik. Ha az új is ilyesmi lesz, az okés. Egyébként mondhattam volna sok mást is, mert nincs itt nagy variáció. vagy ez a lekerekített forma, vagy a szögletesebb, aztán kész. Meg a samsung gagyi hajlított sz*rjai.
Különbözőbbek nem is lehetnének, azt leszámítva, hogy elöl van rajtuk a képernyő. Egymás mellett kellett kellene látnod, főleg élőben és vernéd a fejed a falba, hogy miért nem váltottál évek óta.
Avatar
insp

Hozzászólás #22668 2017.09.14. 22:10

100-as listara vele:

Psychonauts

Meg 2 napig ingyer viheto Humble-n: https://www.humblebundle.com/store/psychonauts
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22669 2017.09.15. 09:31

insp írta:100-as listara vele:

Psychonauts

Meg 2 napig ingyer viheto Humble-n: https://www.humblebundle.com/store/psychonauts
Nincsa rajta? Mármint se a listán, se egyesek könyvtárában?!

És tényleg, vannak olyan törlendő Steam-barátaim, akik nemhogy nem maxolták ki, de nem is rendelkeznek vele :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22670 2017.09.15. 14:50

Zóanagyvarázsló írta:Nincsa rajta? Mármint se a listán, se egyesek könyvtárában?!

És tényleg, vannak olyan törlendő Steam-barátaim, akik nemhogy nem maxolták ki, de nem is rendelkeznek vele :wilting:
jelen :D
Csak szegeny artyt ne torold, mulkor is nehezen tette tul magat mert kitoroltek :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22671 2017.09.15. 15:05

Zóanagyvarázsló írta:Nincsa rajta? Mármint se a listán, se egyesek könyvtárában?!

És tényleg, vannak olyan törlendő Steam-barátaim, akik nemhogy nem maxolták ki, de nem is rendelkeznek vele :wilting:
Engem még a hideg is kiráz a látványától, designtól. :miaz:

IDE LŐJETEK!!! :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22672 2017.09.15. 15:15

Rohadt tetves féreg Apple vol. 34324

"Az Apple megemlítette a keynote-on, hogy mindegyik újonnan bemutatott telefon támogatja a gyors töltést: fél óra alatt 50%-osra képesek felpumpálni magukat. Ez azonban nem lehetséges a dobozban található töltővel (sem a vezeték nélkülivel, ha már itt tartunk). Ehhez egy USB-C töltő kell (amit a MacBook vonalnál is alkalmaztak), és egy USB-C - Lightning kábel.

Mindegyik kapható az Apple-nél, vagy például az iCentre-ben, ha nem bíznánk külső gyártók termékében (egyelőre még nem is széles a kínálati paletta természetesen), a 29 Wattos adapter 19.990, a kábel 10.490 forint.

A gyorstöltéshez tehát be kell ruházni még egy harmincast."
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22673 2017.09.15. 15:22

DanielT írta:Engem még a hideg is kiráz a látványától, designtól. :miaz:

IDE LŐJETEK!!! :bdead:
phpBB [media]


Minden tudatlan antijátékost üldözőbe veszek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #22674 2017.09.15. 22:20

DanielT írta:Rohadt tetves féreg Apple vol. 34324

"Az Apple megemlítette a keynote-on, hogy mindegyik újonnan bemutatott telefon támogatja a gyors töltést: fél óra alatt 50%-osra képesek felpumpálni magukat. Ez azonban nem lehetséges a dobozban található töltővel (sem a vezeték nélkülivel, ha már itt tartunk). Ehhez egy USB-C töltő kell (amit a MacBook vonalnál is alkalmaztak), és egy USB-C - Lightning kábel.

Mindegyik kapható az Apple-nél, vagy például az iCentre-ben, ha nem bíznánk külső gyártók termékében (egyelőre még nem is széles a kínálati paletta természetesen), a 29 Wattos adapter 19.990, a kábel 10.490 forint.

A gyorstöltéshez tehát be kell ruházni még egy harmincast."
Bezzeg az MS! USB-C töltőt adtak a Lumia950esemhez! :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22675 2017.09.15. 23:39

Botond írta:Bezzeg az MS! USB-C töltőt adtak a Lumia950esemhez! :)

Minden épeszű cég ad normális felszerelést a készülékéhez, az Apple ezen a téren tényleg minden féregséget felülmúl. Én az árazást leszarom mert úgy sem érint, aki akarja az meg úgy is megveszi magát a telefont. De a kiegészítők terén mit az Apple csinál/csinált azért kb fölégetném az egész céget.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22676 2017.09.16. 07:52

Divinity original sin 2 vel játszik innen valaki ? Elég jókat hallok róla, gondolkozom a vételen :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22677 2017.09.16. 08:38

donatus13 írta:Divinity original sin 2 vel játszik innen valaki ? Elég jókat hallok róla, gondolkozom a vételen :)
ha jatszottal az elsö resszel, akkor minek gondolkodol? ha meg nem jatszottad meg, vedd azt! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22678 2017.09.16. 13:33

Jóféle Destiny 2 szarba tiprás. Vagy helyén kezelés, nincs semmi benne, amit az eddigi ismereteim alapján cáfolnék, vagy ne tartanék hitelesnek. Hulladék Bungie, vagy Bungie hulladék.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22679 2017.09.16. 14:57

Mindjárt megyek Ryzent szerelni és most tudtam meg egy videóból, hogy itten nincs olyan, hogy kitolod a max frekit amire akarod és közben ott állítja magát a cucc tágabb range-ben, hanem fix freki van, kuss. Nice! De majd az új BIOS, de majd az új driverek!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22680 2017.09.16. 15:17

DanielT írta:Jóféle Destiny 2 szarba tiprás. Vagy helyén kezelés, nincs semmi benne, amit az eddigi ismereteim alapján cáfolnék, vagy ne tartanék hitelesnek. Hulladék Bungie, vagy Bungie hulladék.
mint minden mai multiszar, pontosan olyan...., Valahol a CS és a BF után megállt az idő...

Vissza: “Leáldozott.hu”