A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #22471 2017.09.09. 23:52

SlickAdam írta:lehet nincsennéki blútút kütyüje a gepben (mé lenne? altalaban nincs, nekem sincs). kis 10 ojros dongle-k meg tul buzisak neki, DASZ RÍL DÍL köll.
10 ojró?! szerintem 2-be nem került az enyém (nem is megy a ds4-el... :falbav: )
Avatar
arty

Hozzászólás #22472 2017.09.09. 23:55

Greyfox írta:Ajánljatok lécci valami androidos tabletet, nem kell csúcs, de böngészni, chatelni, meg filmet nézni lehessen rajta azért szépen, 10 col körül, nagyszülőnek.
asus z300m (lányom ~éve nyúzza, droid7 még kijött rá, de a 8 szetem már nem fog. secu updatek is jönnek és 100gb gdrivet is kaptam hozzá, 2 évre. játékkal, böngészéssel 7-10 órás képernyőidő.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22473 2017.09.10. 09:43

Ugyanaz a pálya (ezredszer), ugyanaz az autó (hatezredszer), de megveheted újra. És újra. És újra.

Na ezért is utálom az autó szimulátorokat.

Ez meg külön csodás példány, hogy gyengébben néz ki a "második rész", miközben ugyanazon a pályán és ugyanazzal az autóval mész körbe-körbe. Alig várom a következőt! Vajon benne lesz ez a pálya és ez az autó? REMEGEK AZ IZGALOMTÓL!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22474 2017.09.10. 10:14

Hölgyeim is uraim, PÁBDZSÍ PRÓPLÉJ következik!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22475 2017.09.10. 10:42

DanielT írta:Ugyanaz a pálya (ezredszer), ugyanaz az autó (hatezredszer), de megveheted újra. És újra. És újra.
Na ezért is utálom az autó szimulátorokat.
Ez meg külön csodás példány, hogy gyengébben néz ki a "második rész", miközben ugyanazon a pályán és ugyanazzal az autóval mész körbe-körbe. Alig várom a következőt! Vajon benne lesz ez a pálya és ez az autó? REMEGEK AZ IZGALOMTÓL!
Hát ja, pár csúszkát balra húztak, hogy fusson valahogy, de bánná a fane ha jól fut, meg jó a vezetés és a tartalom is rendben van. Mondjuk ezt a prevgen sárgásvazelin filter igazán hanyagolhatnák akár valami puritánabb, de kevésbé szemrákot okozó fényeléssel. Az hang viszont határozottan jobb a 2-ben.
Képernyőfelvétel (41).png

Igazából a GT6 lowest possible ini tweaked árnyékai után már nem tudnak mivel sokkolni. :buck:
Avatar
Botond

Hozzászólás #22476 2017.09.10. 10:46

Nekem azt magyarázza meg valaki, hogy a Cities in Motion, 2011es filléres nudlilófaszban hogy tud 4k-ban az interface tökéletes lenni, és AAA gigamega projektekben meg miért töpörödik le a betűméter a negyedére, ha FHDról 4k-ra rakom? Hogy lehetnek ilyen igénytelen balfaszok a fejlesztők?! :violent:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22477 2017.09.10. 12:17

DanielT írta:Hölgyeim is uraim, PÁBDZSÍ PRÓPLÉJ következik!

Most még megéri, hamarosan kibasszák mindet utána meg nyafogás lesz. De hát na, keresnek belőle rendesen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22478 2017.09.10. 12:31

donatus13 írta:Most még megéri, hamarosan kibasszák mindet utána meg nyafogás lesz. De hát na, keresnek belőle rendesen.
Nem mentem utána, de mennyit lehet keresni vele? Naponta, havonta, bármilyen mértékegységben, de forintosítva.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22479 2017.09.10. 13:11

DanielT írta:Nem mentem utána, de mennyit lehet keresni vele? Naponta, havonta, bármilyen mértékegységben, de forintosítva.

Nem tudom megmondani, én nem játszom vele, sokat biztos nem. Cimboráim nyomják, ők nagyon szeretik, nem nagyon találkoztak ilyen tömeges AFK-zással.
Avatar
arty

Hozzászólás #22480 2017.09.10. 21:44

DanielT írta:Ugyanaz a pálya (ezredszer), ugyanaz az autó (hatezredszer), de megveheted újra. És újra. És újra.

Na ezért is utálom az autó szimulátorokat.

Ez meg külön csodás példány, hogy gyengébben néz ki a "második rész", miközben ugyanazon a pályán és ugyanazzal az autóval mész körbe-körbe. Alig várom a következőt! Vajon benne lesz ez a pálya és ez az autó? REMEGEK AZ IZGALOMTÓL!

phpBB [media]
mások a fényviszonyok, kevésbé sárgás, sok helyen szebbek a fák, de mivel nem verseny(?), így nincs közönség, kevesebb az ojjektum, nehéz összevetni a kettőt. szerintem nem randább a második, inkább szebb. amugy ez a pálya még nincs annyira elhasználva, pár éve lett divat betenni MINDEN(!) szimbe.

ezzel a kocsival mész 6-8 versenyt, sokféle pályán, sokféle idő/időjárási viszonyban, nem hiszem h ANNYIRA dögunalom lenne... pláne h valszeg nem is muszáj menni vele, ha gyűlölöd ;) (HA olyasmi lesz a karrier, mint az elsőben)
Avatar
arty

Hozzászólás #22481 2017.09.10. 21:54

lepörgött az MK9 stáblista, gyűlöletes főboss-harcal :(
nem is tudtam "normálisan" megverni, még roundot se nyertem úgy... de volt egy pattern: bizonyos távra megállsz, mocorogsz, akkor elkezd önelégülten nevetni/gúnyolódni/lemegy egy kis animációja, eközben odaugrasz, megrugod, menekülsz, goto10. ha mákod van, háromból két menetben az idő lejártakor jobban áll a csíkod... miután ezt így "kiismertem", pár próbából meg is lett.

visszatekintve azért nem volt rossz, pláne h tényleg sikerült valamiféle (kicsit persze gagyi) keretbe foglalni az 1v1/1v2/1v3 csatákat.
nyilván az élvezeti faktor jelentős részét az uj fightstickem adta, tulképp ebben debütáltattam :)

aztán megnéztem az MK10-et, hát eléggé más a dinamika/mozgás, nem jön be (megszoktam a 9et a 10+ óra alatt)
próbából megnéztem a pécés MK10-et is és ... hát jól öregedett, ha előbb látom, nem a zsizsi360ast tolom le, tök jó cgi kinézete van a 8xAA-val!
és az óriás pozitivum (lehet h a komplett edition ujdonsága?): SPACE lépteti az átvezetőket!!! (360on kilépni a játékból csak átvezető után lehetett/mertem a mentés miatt, ez volt h 6-8 percet is jelentett... köv induláskor MEGINT végig kellett nézni az egészet, léptethetetlenül :( )

ha nem is MK10, azért maradok a szériánál, a következő kiszemeltem "letolásra":
jezz.jpg
:D (amugy ennyiért szvsz nem kelt el az elmult hónapok alatt mk vs dc, őrület hogy tartja az árát :()
digitben magyaroknak nem jár egyik konzolos marketplacen se.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22482 2017.09.10. 22:11

arty írta:lepörgött az MK9 stáblista, gyűlöletes főboss-harcal :(
nem is tudtam "normálisan" megverni, még roundot se nyertem úgy... de volt egy pattern: bizonyos távra megállsz, mocorogsz, akkor elkezd önelégülten nevetni/gúnyolódni/lemegy egy kis animációja, eközben odaugrasz, megrugod, menekülsz, goto10. ha mákod van, háromból két menetben az idő lejártakor jobban áll a csíkod... miután ezt így "kiismertem", pár próbából meg is lett.
Milyen nehézségi szinten? Amúgy eltartott egy darabig nekem normálon, de azért csak sikerült kiütni a mocskot.

Jó móka még a játékban a challenge tower, akkor is ha nem sztorimód :P Csak az sokkal jobban benehezedik, PS3-on félbe is hagytam. Majd PC-n.

Most megy hardon a GW: Ascension, hát nem ez az egyetlen GoW, melyben nem lehet visszavenni a nehézségi szintet? (Jó, boldogulok eddig, de ha a végén szívok, mint az első részben, az jó móka lesz.) A játék meg... Hátha beindul, de így a harmadánál úgy érzem, egy DarkSiders: Warmastered Editionnel jobban jártam volna (az alapján mondom, hogy a sima prevgen verzió megvolt). A Bayonetta után nagyon nem az igazi, de nem fair az összehasonlítás, mert a Bayonetta csak 3 és fél évvel régebbi játék :wilting:

Szerk.: A Benő által normálon übernehéznek beharangozott DMC1 is megy. Izé, eddig ez a legkönnyebb a műfajban, amivel játszottam :fejvakaras: (A HD a japán verzió alapján van, tehát jobb irányítással, és néhány ellenségtípus kevésbé bullet sponge. De amikről tudom, hogy érintettek, azok sok vizet eleve nem zavarnának. Érdekes.) Na mindegy, csak jönnek még kutyák, ők jelentik az összes kihívást. De eddig 10 fejezet alatt jött a főszálon

Spoiler
kettő. Plusz három jött egyszer próbálható secret missionön.
Avatar
arty

Hozzászólás #22483 2017.09.10. 23:08

Zóanagyvarázsló írta:Milyen nehézségi szinten? Amúgy eltartott egy darabig nekem normálon, de azért csak sikerült kiütni a mocskot.

Jó móka még a játékban a challenge tower, akkor is ha nem sztorimód :P Csak az sokkal jobban benehezedik, PS3-on félbe is hagytam. Majd PC-n.

Most megy hardon a GW: Ascension, hát nem ez az egyetlen GoW, melyben nem lehet visszavenni a nehézségi szintet? (Jó, boldogulok eddig, de ha a végén szívok, mint az első részben, az jó móka lesz.) A játék meg... Hátha beindul, de így a harmadánál úgy érzem, egy DarkSiders: Warmastered Editionnel jobban jártam volna (az alapján mondom, hogy a sima prevgen verzió megvolt). A Bayonetta után nagyon nem az igazi, de nem fair az összehasonlítás, mert a Bayonetta csak 3 és fél évvel régebbi játék :wilting:

Szerk.: A Benő által normálon übernehéznek beharangozott DMC1 is megy. Izé, eddig ez a legkönnyebb a műfajban, amivel játszottam :fejvakaras: (A HD a japán verzió alapján van, tehát jobb irányítással, és néhány ellenségtípus kevésbé bullet sponge. De amikről tudom, hogy érintettek, azok sok vizet eleve nem zavarnának. Érdekes.) Na mindegy, csak jönnek még kutyák, ők jelentik az összes kihívást. De eddig 10 fejezet alatt jött a főszálon

Spoiler
kettő. Plusz három jött egyszer próbálható secret missionön.
easy. very easyt nagyon prolinak éreztem, de medium meg a sima próbafájtok alapján a végére lehetetlen harcokat ígért, szal nem mertem kockáztatni... pláne az uj stickel (nemtom lehet-e állítani a nehézséget közben). így persze voltak elsőre 2-0-ás meccsek, de amikor 2 ellent kellett leverni, azok megizzasztottak, hát még amikor egy csíkkal hármat ... de szerintem van némi adaptív nehézség benne, mert néha 3-4-5 szenvedős meccs után mintha engedett volna nyerni :/ de lehet csak begyakoroltam addigra az emberem, nemtom.

nyomhatunk egy vs-t, ha még megy az onlájnja :D (pécén)
az általad írtak (csapkodós tapasztalatod) alapján kb olyan csatára kell számítanod, mint anno a warcraft3-ban, szal nem lesz valami kielégítő :D
amugy gow3 normal nekem pl nehéz! remaztert nyomtam valamennyit és haltam bőven :/

mk10-et nem nézted?
szívesen olvasnék mk9 vs. mk10 tekintetében valami "szakitól"...
Avatar
arty

Hozzászólás #22484 2017.09.10. 23:16

szim, rally, megszokott autó - minden adott az unalomhoz ;)
phpBB [media]

nem tűnik úgy, mintha lenne idő unatkozni...
(assetto + modpálya)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22485 2017.09.10. 23:25

arty írta:easy. very easyt nagyon prolinak éreztem, de medium meg a sima próbafájtok alapján a végére lehetetlen harcokat ígért, szal nem mertem kockáztatni... pláne az uj stickel (nemtom lehet-e állítani a nehézséget közben). így persze voltak elsőre 2-0-ás meccsek, de amikor 2 ellent kellett leverni, azok megizzasztottak, hát még amikor egy csíkkal hármat ... de szerintem van némi adaptív nehézség benne, mert néha 3-4-5 szenvedős meccs után mintha engedett volna nyerni :/ de lehet csak begyakoroltam addigra az emberem, nemtom.

nyomhatunk egy vs-t, ha még megy az onlájnja :D (pécén)
az általad írtak (csapkodós tapasztalatod) alapján kb olyan csatára kell számítanod, mint anno a warcraft3-ban, szal nem lesz valami kielégítő :D
amugy gow3 normal nekem pl nehéz! remaztert nyomtam valamennyit és haltam bőven :/

mk10-et nem nézted?
szívesen olvasnék mk9 vs. mk10 tekintetében valami "szakitól"...
Béna vagyok én benne, csak ha elsőre lever Shao Kahn, akkor nem sírok azért, hogy a Javelin hiánya miatt nem ment, hanem átkínlódom magam rajta.

Bár idén megvettem, az MKX-et még nem néztem, de előbb úgyis a 9-et akarom PC-n újrázni. Ha easyn le tudom még verni a gépet, akkor bármi összejöhet ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #22486 2017.09.11. 00:09

Zóanagyvarázsló írta:nem sírok azért, hogy a Javelin hiánya miatt nem ment, hanem átkínlódom magam rajta.
szerencsétlen példa :P
lévén a megoldás, hogy ne baszakodj a tankal gyalogként... (mármint nem szerintem, én továbbra is sírok, hogy nem olyan a béef, mint amilyennek én szeretném :P)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22487 2017.09.11. 07:32

arty írta:szim, rally, megszokott autó - minden adott az unalomhoz ;)

nem tűnik úgy, mintha lenne idő unatkozni...
(assetto + modpálya)
Lenyűgöző, fantasztikus. De ez is annak az eredménye, hogy húszezrerszer végigment ugyanezen a pályán, ugyanezzel az autóval.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22488 2017.09.11. 13:06

arty írta:szerencsétlen példa :P
lévén a megoldás, hogy ne baszakodj a tankal gyalogként... (mármint nem szerintem, én továbbra is sírok, hogy nem olyan a béef, mint amilyennek én szeretném :P)
Köszönöm, hogy megerősítetted a rinya tényét, és hogy fölösleges volt a Javelin "elérhetetlenségére" fognod :awink:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22489 2017.09.11. 13:24

Zóanagyvarázsló írta:Köszönöm, hogy megerősítetted a rinya tényét, és hogy fölösleges volt a Javelin "elérhetetlenségére" fognod :awink:

Nemtudom mi ez a javelinpara. Igaz, értékelhetőben bf4-ből csak a konzolverzát toltam, de ott van vagy 9000 killem, pedig egyszer sem sütöttem el javelint benne. Nincs is olyanom :D
Avatar
arty

Hozzászólás #22490 2017.09.11. 13:33

Moby írta:Nemtudom mi ez a javelinpara. Igaz, értékelhetőben bf4-ből csak a konzolverzát toltam, de ott van vagy 9000 killem, pedig egyszer sem sütöttem el javelint benne. Nincs is olyanom :D
gyalog -> tank = erpégével szívás, "kicsit" sebez
gyalog -> tank = javelinnel nem AKKORA szívás, viszont abból meg kevés db van nálad
engineer -> szívás
legalábbis addig, amíg:
1.) nem szoksz le a DAO12-ről
2.) nem kapsz egy szkópos ACWR-t

a sors iróniája, hogy mire "mindenem meglett", haverék "abbahagyták" :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22491 2017.09.11. 14:06

Fun fact, vagy éppen felvághatjátok az ereiteket: Az egyik top PUBG streamer "Shroud" (Ex CS:GO Pro) havi 23 millió Ft -nál tart a Twitch subokból. Erre jön még a brutál mennyiségű donation...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22492 2017.09.11. 14:11

arty írta:gyalog -> tank = erpégével szívás, "kicsit" sebez
gyalog -> tank = javelinnel nem AKKORA szívás, viszont abból meg kevés db van nálad
engineer -> szívás
legalábbis addig, amíg:
1.) nem szoksz le a DAO12-ről
2.) nem kapsz egy szkópos ACWR-t

a sors iróniája, hogy mire "mindenem meglett", haverék "abbahagyták" :)
Épeszű ember nem használ Javelint BF4-ben, teljesen hasztalan. Az RPG a legjobb, utána SMAW.

Az ACWR-hez meg szerintem kevéske vagy, olyan durva a recoil és egyébként is csak közel, esetleg középtávra jó. Scope rá? MINEK??? Zéró range, egy red dot kell és csá.

DAO12: LOL.

Még valami szakértés? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22493 2017.09.11. 14:23

DanielT írta:Fun fact, vagy éppen felvághatjátok az ereiteket: Az egyik top PUBG streamer "Shroud" (Ex CS:GO Pro) havi 23 millió Ft -nál tart a Twitch subokból. Erre jön még a brutál mennyiségű donation...
mikor kibasztak a cloud9bol is jo volt nezni mert egy rinyapina a gyerek, lanon nem vt nagy wasistdas, onlinernek neveztek mindig
Csgoban jo ha volt 10-20k nezoje alkalmankent, mennyi nezobol van ez meg mikor a havi sub 5 dolcsi es a fele se landol a streamernel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22494 2017.09.11. 14:34

Micsu írta:mikor kibasztak a cloud9bol is jo volt nezni mert egy rinyapina a gyerek, lanon nem vt nagy wasistdas, onlinernek neveztek mindig
Csgoban jo ha volt 10-20k nezoje alkalmankent, mennyi nezobol van ez meg mikor a havi sub 5 dolcsi es a fele se landol a streamernel
de egyebkent az rengeteg penz mert a csgo, dota, lol top jatekosok keresnek evetente 100-200 ezer dollart
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22495 2017.09.11. 15:05

Micsu írta:mikor kibasztak a cloud9bol is jo volt nezni mert egy rinyapina a gyerek, lanon nem vt nagy wasistdas, onlinernek neveztek mindig
Csgoban jo ha volt 10-20k nezoje alkalmankent, mennyi nezobol van ez meg mikor a havi sub 5 dolcsi es a fele se landol a streamernel
Ultra chill a gyerek, emellett félelmetes amit művel, vele nem totál agyhalál nézni.

Ez 30 ezer sub, nézője egyidőben kb ennyi, vagy kevesebb. 2.5 dolcsijával számoltam /sub, aminél simán több is lehet, mert van már ugye több tier, ez a minimum amit meg is kap a jutalék levonása után.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22496 2017.09.11. 15:15

Kínai vacak.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22497 2017.09.11. 15:17

Moby írta:Kínai vacak.
Kép
Brütáljó. De ebből a sok féle idióta keskeny felbontásból nagyon elegem van. Nem akarok magasságot veszíteni képek/videó nézésekor. Csesszék meg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22498 2017.09.11. 15:24

DanielT írta:Ultra chill a gyerek, emellett félelmetes amit művel, vele nem totál agyhalál nézni.

Ez 30 ezer sub, nézője egyidőben kb ennyi, vagy kevesebb. 2.5 dolcsijával számoltam /sub, aminél simán több is lehet, mert van már ugye több tier, ez a minimum amit meg is kap a jutalék levonása után.
te pubgt nezel? XD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22499 2017.09.11. 15:41

Micsu írta:te pubgt nezel? XD
Elalváshoz perfekt és ha valaki jól csinálja, akkor még érdekes is tud lenni. Shroudnál pl az agyhalál lootolási fázis nem létezik, bemegy a tömegbe, kinyír MINDENKIT. De tényleg mindenkit. Ha 15-en beesnek egy épületbe, ő jön ki. Ultra agresszíven és profin tolja, nem ez a várakozós, sunnyogós szar, mint a többi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22500 2017.09.11. 16:34

Multjabol adoodoan egybol ugy rantja a fejehez az ellennek az egeretvmint ha aimlockha lenne :)
Egyebkent csgosokkal ez van, anno css atment codozni ahol futkarozva losz alt op volt az illeto mindig, forditva mar nem teljesen igy vt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22501 2017.09.11. 16:39

DE egyebkent honnan veszed h 30k feliratkozoja van?
En neztem anno nem 1 prot, volt akit 20-30k nezo nezett de jo ha egy ora streameles alatt vt 30-50 firatkozoja mert ugyebar mindig kiirta h ki iratkozott fel meg ki donateelt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22502 2017.09.11. 17:56

Micsu írta:DE egyebkent honnan veszed h 30k feliratkozoja van?
En neztem anno nem 1 prot, volt akit 20-30k nezo nezett de jo ha egy ora streameles alatt vt 30-50 firatkozoja mert ugyebar mindig kiirta h ki iratkozott fel meg ki donateelt
Bemondta és annak tiszteletére megy épp 24 órás stream. Persze az a 30k már nem 30k, mert csak ma több, mint 2000+ ahhoz. Ott van a számláló az overlay-én.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22503 2017.09.11. 18:34

Az szep ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22504 2017.09.11. 21:34

phpBB [media]


ilyen az mikor várjuk a remaket
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22505 2017.09.11. 21:51

Fallout: New Vegas

kis retroként kedvet kaptam a new vegashoz, anno nagyon szerettem, talán a 2. után ez volt a kedvencem, feltupíroztam pár moddal (nmc texture, nevada sky, bloodpack, weapon retexture project) majd hajrá, gyorsan magába szippantott főleg hogy szeretem a fallout világát
gunplay, mozgás, fizika olyan amilyen, de telitalálat hogy vannak frakciók, és oda csatlakozunk ahova szeretnénk,úgy is öltözködhetünk stb, de járhatjuk a magunk útját is, így a végkimenetel mindig teljesen máshogy alakul, gyorsan le is tudjuk nullázni az eddig megszerzett reputációnkat, úgyhogy meg kell gondolni mit csinálunk
most is nagyon tetszett minden hibája ellenére, rengeteg a háttérinfo és bőven van visszacsatolás a 2. részhez, ami meg a kedvencem ;)
még rápróbálok az old world blues dlcre és kb ennyi, a többit most kihagyom

Kép

Zó te egyáltalán játszottad vmelyik részt? ha nem akkor hajrá, pazarlod itt az időd ilyen mkra :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #22506 2017.09.11. 23:23

Hát ez nagyon cuki TOPLEL
Origin bekúr nekem egy featured contentot, hogyazongyahogy 53kills1death. Mondom belenézek, mer ezt a dlc mapot sosem láttam. Aszondja felül, hogy ez egy ps4 pro gameplay. És közben a csíra szemérmetlenül nyomja egérrel az olyan fordulásokat, amihez 37 kontroller kevés lenne. Hja, és 135K feliratkozója van csak yt-n. Gondolom mind konzolos :taps:
Nembaj, jó ez így. A sok agyhalott hulladéknak ez kell. "nemjátszokpécénmersokacsaló". :integet2: :nevetes1:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22507 2017.09.12. 07:44

Moby írta:Hát ez nagyon cuki TOPLEL
Origin bekúr nekem egy featured contentot, hogyazongyahogy 53kills1death. Mondom belenézek, mer ezt a dlc mapot sosem láttam. Aszondja felül, hogy ez egy ps4 pro gameplay. És közben a csíra szemérmetlenül nyomja egérrel az olyan fordulásokat, amihez 37 kontroller kevés lenne. Hja, és 135K feliratkozója van csak yt-n. Gondolom mind konzolos :taps:
Nembaj, jó ez így. A sok agyhalott hulladéknak ez kell. "nemjátszokpécénmersokacsaló". :integet2: :nevetes1:]
Jók a kommentek, hogy full komolyan: "awesome skills" és társai.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22508 2017.09.12. 12:49

Nem tudom írtam e már, de a Xiamo telónál volt egy csodám. Frissített a telefon 8.5.4.0-ra a GPS rögtön szarrá is ment, 1 db alkalmazás nem tudta használni. Mint kiderült, olyan sokáig töli a GPS-t, hogy a programok eldobják addigra. Lekellett tölteni külön egy progit ami sokáig keres, gps toolbox a neve, ha ez megtalálta a műholdakat akkor a többi app is ment már. Ha valaki ilyet tapasztaltana ez a teendő. Mindenesetre elég nagy csalódás volt, felmegyek a hivatalos fórumra akkor meg egy köteg indiai "mérnöktől" kaptam jó tanácsot, hogy indítsam újra a telefont.
Avatar
arty

Hozzászólás #22509 2017.09.12. 12:58

DanielT írta:Épeszű ember nem használ Javelint BF4-ben, teljesen hasztalan. Az RPG a legjobb, utána SMAW.
Az ACWR-hez meg szerintem kevéske vagy, olyan durva a recoil és egyébként is csak közel, esetleg középtávra jó. Scope rá? MINEK??? Zéró range, egy red dot kell és csá.
DAO12: LOL.
Még valami szakértés? :D
javelint kvázi csak kipróbáltam/tuk, mert anno TE/TI hitegettetek vele, hogy az lesz a tuti :mf2:
és lófaszt nem ért, ja.
acwr-hez nem vagyok kevés, mivel "közelre" kurvajó, távolra meg semmivel semmi esélyem: a 46 (mostmár 50) colon a párpixeles embereket nem veszem észre, mivel kb a középső 20 colon túl minden "periféria" :D
a szkóp se távolra kell, nyilván, hanem hogy magabiztosan puttyogtassam le a nem-annyira-közelieket (bár ahogy most nézem a kitem, legutóbb 1x holo-val mentem(?)...)
dao12t meg imádtam bf2ben, ahogyan bf4ben is - érzelmi döntés. viszont győzött a racionalitás és elengedtem :( :( :(
Avatar
arty

Hozzászólás #22510 2017.09.12. 13:07

Micsu írta:Zó te egyáltalán játszottad vmelyik részt? ha nem akkor hajrá, pazarlod itt az időd ilyen mkra :)
demózni 360ra megvettem pár hete párszázé' és mentem is vele egy ... 15-20 percet :D tudtam, hogy a posztapokaliptikus környezet nem kedvencem, de hogy valami ENNYIRE taszítson, arra nem számítottam... (kicsit drágább így, mint a youtubedemó, de én ahoz má' öreg vagyok, hátha szembejön (még)egy deusex...)
harc tetszett, csak amiatt lehet megyek vele még 1-2 kört.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22511 2017.09.12. 15:21

arty írta:demózni 360ra megvettem pár hete párszázé' és mentem is vele egy ... 15-20 percet :D tudtam, hogy a posztapokaliptikus környezet nem kedvencem, de hogy valami ENNYIRE taszítson, arra nem számítottam... (kicsit drágább így, mint a youtubedemó, de én ahoz má' öreg vagyok, hátha szembejön (még)egy deusex...)
harc tetszett, csak amiatt lehet megyek vele még 1-2 kört.
melyiket? neked newcomerként a fallout4et kellett volna megnéznek, és ha az bejön akkor rácuppanni az elődökre
Avatar
Moby

Hozzászólás #22512 2017.09.12. 15:42

Micsu írta:melyiket? neked newcomerként a fallout4et kellett volna megnéznek, és ha az bejön akkor rácuppanni az elődökre
Tehát nézze meg a legszarabb falloutot evör, hátha egy életre elmegy a kedve az egésztől? Nice move! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22513 2017.09.12. 15:45

Moby írta:Tehát nézze meg a legszarabb falloutot evör, hátha egy életre elmegy a kedve az egésztől? Nice move! :D
Lehetőleg azt is prevgenen, de minimum Xbone-on. :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22514 2017.09.12. 17:47

Moby írta:Tehát nézze meg a legszarabb falloutot evör, hátha egy életre elmegy a kedve az egésztől? Nice move! :D
hülyeseg. eleve nem lehet legszarabb, ha kabe ugyanaz, mint az elözö reszek, csak szebb graffal. rendben van az a Fallout 4 nagyon (pöcön). csak nem tud sok ujat mutatni a szeriaban jartasaknak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22515 2017.09.12. 19:14

FakezűDice vagy fénykép című rovatunk következik!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #22516 2017.09.12. 19:15

SlickAdam írta:hülyeseg. eleve nem lehet legszarabb, ha kabe ugyanaz, mint az elözö reszek, csak szebb graffal. rendben van az a Fallout 4 nagyon (pöcön). csak nem tud sok ujat mutatni a szeriaban jartasaknak.
Annyira van rendben, mint mondjuk a MEA. Mínusz mocap cirkusz. A bugi még ottvan a világában meg a receptben, de közben pont annyit esett minden szinten, hogy beleszürkül a tömegbe. Ha ezekből ez lett volna az egyetlen rész, mára senki nem emlékezne rájuk, az elődök meg kultjátékok lettek. Najó, a MEA kínszarásra még egy ideig emlékezni fogunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #22517 2017.09.12. 19:32

[quote="DanielT"]FakezűDice vagy fénykép című rovatunk következik!

<randomerdőkép.png>/[quote]Fának fa, de hol a kéz?!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22518 2017.09.12. 19:41

Moby írta:Annyira van rendben, mint mondjuk a MEA. Mínusz mocap cirkusz. A bugi még ottvan a világában meg a receptben, de közben pont annyit esett minden szinten, hogy beleszürkül a tömegbe. Ha ezekből ez lett volna az egyetlen rész, mára senki nem emlékezne rájuk, az elődök meg kultjátékok lettek. Najó, a MEA kínszarásra még egy ideig emlékezni fogunk.
en nem vettem eszre, hogy a 4 visszalepes lenne pl a 3-hoz kepest. söt, ahhoz kepest mindenkeppen elörelepes, hiszen benne vannak a dolgok, amiket Micsu irt a Vegas-rol. tehat meg mindig nem ertem a fikat. mutatott ujat? na azt nem. teny. szebb lett? igen. kezdöknek ajanlott? for sure.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22519 2017.09.12. 19:47

SlickAdam írta:tehat meg mindig nem ertem a fikat.
Azt nem csodálom. Ha elolvasod a posztokat megint, talán érteni fogod a tartalmukat. Fikát ne keress, azt nem tartalmaz. Itt cseszed el.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22520 2017.09.12. 19:57

Moby írta:Tehát nézze meg a legszarabb falloutot evör, hátha egy életre elmegy a kedve az egésztől? Nice move! :D
én a kommentje alapján reagálam ezt, az f4ben vannak szinek , lehet az a post apokaliptikus környezet jobban adta volna neki, játékmenetre kb ua mint a több bethesdas (gunplay még jobb is az f4ban ami artynak fav volt), 2017ben hülye lettem volna neki (ismerem én azért az ízlését) a fallout 2őt ajánlani, és nem a legszarabbat ajánlottam mert létezik fallout shelter, meg brotherhood of steel is ;) nameg a tacticsnál is jobb az f4, de felőlem mehet knack2őzni is ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22521 2017.09.12. 19:59

SlickAdam írta:hülyeseg. eleve nem lehet legszarabb, ha kabe ugyanaz, mint az elözö reszek, csak szebb graffal. rendben van az a Fallout 4 nagyon (pöcön). csak nem tud sok ujat mutatni a szeriaban jartasaknak.
hát azért nem ua, főleg hogy erőltették benne a survivor részt az rpg rovására
new vegas de anno még a 3 is jobb volt mint a 4, bár nekem az utóbbi is tetszett
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22522 2017.09.12. 20:03

Moby írta:Azt nem csodálom. Ha elolvasod a posztokat megint, talán érteni fogod a tartalmukat. Fikát ne keress, azt nem tartalmaz. Itt cseszed el.
okes, nincs fika. de meg mindig nem irtad le, hogy miert visszalepes, csak azt, hogy visszalepes. :rolleyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22523 2017.09.12. 20:51

Ugye ez csak valami kibaszott vicc ugye? Nagyon remélem az. Nem mintha vásárlói oldalról érdekelne, de ha ez valami őrület folytán mégis komoly, akkor az apple lett a mobiltelefonok sonyja, microsoftja, és nintendója egybegyúrva.
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22524 2017.09.12. 21:00

Moby írta:Ugye ez csak valami kibaszott vicc ugye? Nagyon remélem az. Nem mintha vásárlói oldalról érdekelne, de ha ez valami őrület folytán mégis komoly, akkor az apple lett a mobiltelefonok sonyja, microsoftja, és nintendója egybegyúrva.
Spoiler
Kép
inkabb erröl beszeljünk
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22525 2017.09.12. 21:02

Moby írta:Ugye ez csak valami kibaszott vicc ugye? Nagyon remélem az. Nem mintha vásárlói oldalról érdekelne, de ha ez valami őrület folytán mégis komoly, akkor az apple lett a mobiltelefonok sonyja, microsoftja, és nintendója egybegyúrva.
Spoiler
Kép
Trollkodtak. Ez gyakorlatilag a 7s. One more thing előtt én is szakadtam, hogy ezt komolyan gondolták -e 2017-ben. :D Az x az fasza, de az ára egy vicc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22526 2017.09.12. 21:04

SlickAdam írta:inkabb erröl beszeljünk
Kép

Ok. Kinek mennyi a tétje arra, hogy az első nap szarráhakkoljálk a facerecogot valami háromforintos módszerrel? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22527 2017.09.12. 21:23

Csodás a 8-as ára is, 800 dolcsi/euró. VICC ez a cég mostanra.

A face unlock pedig egyszerűen a legalja, visszalépés a köbön. A hátlapra kellett volna tenni az ujjlenyomat olvasót és csá. Annál kényelmesebb és gyorsabb nincs, mire kiveszem a zsebemből, már 13x unlockoltam. Ja és persze az X ára is vicc.

Minden egy vicc.

Ez meg 60 ezer.

phpBB [media]


szerk: ja és az összes cég süljön ki a saját zsírjában, aki a képernyőbe belógó szenzorokat és kamerát csinál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22528 2017.09.12. 21:39

Tudtátok? HDR nélkül nincsenek színek!!!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22529 2017.09.12. 21:44

"389.990 forintos kezdőárra kell számítani itthon. November 3-tól elérhető."

Tehát azok a balekok, akik nem tudnak 400 ezret fizetni egy telefonért, azok a már 4 éve is rohadtul gáz képernyő/body arányú retró fossal vigasztalódhatnak. 280+ ezeré'.

:eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22530 2017.09.12. 21:47

Moby írta:Ok. Kinek mennyi a tétje arra, hogy az első nap szarráhakkoljálk a facerecogot valami háromforintos módszerrel? :D
nem az a gaz. hanem, hogy magyaraztak, hogy sokkal-sokkal ritkabban teved, mint az ujjlenyomat olvaso, erre a szinpadon nem oldott fel egyböl.:D LOL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22531 2017.09.12. 21:52

SlickAdam írta:nem az a gaz. hanem, hogy magyaraztak, hogy sokkal-sokkal ritkabban teved, mint az ujjlenyomat olvaso, erre a szinpadon nem oldott fel egyböl.:D LOL
Nem azt mondták, hogy ritkábban téved, hanem, hogy kisebb az esély, hogy más is fel tudja oldani. Amit tökéletesen alátámasztott az, hogy még a regisztrált személy se tudta. :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22532 2017.09.12. 22:02

DanielT írta:Csodás a 8-as ára is, 800 dolcsi/euró. VICC ez a cég mostanra.

A face unlock pedig egyszerűen a legalja, visszalépés a köbön. A hátlapra kellett volna tenni az ujjlenyomat olvasót és csá. Annál kényelmesebb és gyorsabb nincs, mire kiveszem a zsebemből, már 13x unlockoltam. Ja és persze az X ára is vicc.

Minden egy vicc.

Ez meg 60 ezer.

phpBB [media]


szerk: ja és az összes cég süljön ki a saját zsírjában, aki a képernyőbe belógó szenzorokat és kamerát csinál.
Mondjuk az is vicc, hogy ilyenekkel hasonlítgatod, mikor videóból is látszik, hogy egy vacak valami. 3-as bmw-t se hasonlítunk opel astrával, hiába van mindkettőnek 4 kereke, meg ugyanúgy elvisz olcsóbban a-ból b-be. Bár nem akarom védeni az almát, mert amennyire elszálltak az árak, az már messze a felett van amit kiadnék egy telefonért. úgyhogy ha váltok, az nemtudommilesz, mert még mindíg ódzkodok visszamenni droidra, mert nem akarok hakkolni, nem akarok azzal foglalkozni hogy a 32 kézen átment moddolt, belekontárkodott droid ami fut a telón épp mi miatt nem úgy működik ahogy elvárom. Mert még mindíg itt tartunk akármelyik gyártó akármelyik csúcsmodelljénél. Itt DPI hekkelni kell, ott ilyen romot felrakni, amott gps hacket feltelepíteni...

Szerk: most néztem a 8-at, hát meg mégviccesebb, 7s, csak 8-nak kellett elnevezni, hogy utána már csak egy ugrás legyen a 10, izé... x? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22533 2017.09.12. 22:11

Mekee írta:mert nem akarok hakkolni, nem akarok azzal foglalkozni hogy a 32 kézen átment moddolt, belekontárkodott droid ami fut a telón épp mi miatt nem úgy működik ahogy elvárom. Mert még mindíg itt tartunk akármelyik gyártó akármelyik csúcsmodelljénél. Itt DPI hekkelni kell, ott ilyen romot felrakni, amott gps hacket feltelepíteni...
Honnan szerezted az időgéped?! Vissza akarok menni Bitcoint és AMD részvényt venni!!! De most tényleg... nem 2012-t írunk. DPI hekk már gyárilag benne van a 7.0 droidban, iPhone-ban meg jailbreakelve SINCS.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22534 2017.09.12. 22:18

Rohadt kínosak már ezek az Apple event-ek.... Ünneplik magukat, meg az új székhelyüket, a termékeik meg igazából semmit nem tudnak, amit ne kapnék meg féláron ugyanilyen minőségben máshol... ha lett volna valamiféle teljesen contactless töltés, meg kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó, akkor azt mondom ez már valami (bár valami kell az Iphone X Se Plus-ba is.... ami valószínűleg mindenben up to 70% lesz) ... így az egészből csak az árak váltottak ki belőlem bármiféle emóciót
Spoiler
tumblr_ngvpl1c3Zi1thlfabo1_400.gif
390E? Hülyék ezek? Szakács Tim-nek elmentek otthonról... mondjuk valakinek meg kell fizetni a beautiful new Apple store-okat...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #22535 2017.09.12. 22:40

DanielT írta:Honnan szerezted az időgéped?! Vissza akarok menni Bitcoint és AMD részvényt venni!!! De most tényleg... nem 2012-t írunk. DPI hekk már gyárilag benne van a 7.0 droidban, iPhone-ban meg jailbreakelve SINCS.
Hát most random 3 dolgot leírtam, ebből egyre válaszolsz féligmeddíg, mert az, hogy benne van gyárilag még mindíg nem magyarázza, hogy miért is kell, miért nem már eleve úgy csinálják? Pont ez ami eltaszított a rendszertől, elég nekem a pc forumokat bújni, meg kikutatni a dolgok miértját és a megoldást. Mert a pc-t játszani használom, ott a célom az, hogy egységnyi árért kapjam a teljesítményt, és ha buzerálni kell, hát legyen, addígsem a thisisforourbankaccount sony és a suicide ms-t pnzelem, hogy így tovább. Telefon meg azért kell, hogy ha használom arra amire akarom, az menjen buzerálás nélkül, frankón, fluid-mód és úgy, hogy észre se vegyem a létezését egységnyi pénzért. No és ezt semmi nem tudja. Almánál az ár nem stimmel, droidnál meg az észrevétlen működés, más meg nem létezik :D Szóval szívesen látnám ami ezt tudja, mert már unalmas és kissé leharcolt is a 6 plus-om.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22536 2017.09.12. 22:44

Én egy ezer dodót simán lepergetnék az x-ért mostani árfolyamon. De az eu-s ár az vicc, orbánáfával meg főleg.
21755042_10155900465413836_511602544_o.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #22537 2017.09.12. 22:54

Mekee írta:az menjen buzerálás nélkül, frankón, fluid-mód és úgy, hogy észre se vegyem a létezését egységnyi pénzért. No és ezt semmi nem tudja.
Elértük az SG-s színvonalat. :bdead: Szerinem innentől játsszon mindenki konzolon, mer ott nincsenek csalók. Vegyen mindenki ájfónt, mert észrevétlen műkdöés csak azon van. És hívjanak mindenkit darksectorrnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22538 2017.09.12. 23:13

sztem jó ez az x, csak nem 4 kilóért
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22539 2017.09.13. 07:29

Mekee írta:Hát most random 3 dolgot leírtam, ebből egyre válaszolsz féligmeddíg, mert az, hogy benne van gyárilag még mindíg nem magyarázza, hogy miért is kell, miért nem már eleve úgy csinálják?
Öööööö... állíts már légyszi felbontást, vagy tartalom méretezést az iPhone-on úgy, ahogy neked tetszik. Miért is kell? Azért, mert nem mindenkinek felel meg a gyári beállítás, csak neked nincs rá opciód. iPhone-ra is "kell" DPI állítás, csak nincs. Sehogy.

Állítsd be ilyenre a tördelést, hekk nélkül. Vagy tedd be te mennyit látsz az oldalból és én beállítom. Akinek megy, az nyert, ok? :P

Spoiler
Kép


Mi volt a másik 2 dolog, amire válaszolnom kellene még? A GPS hekk? Most komolyan, azt mondod, hogy a GPS se működik alapból? :D Na neeee.

Amiket írtál, régen igaz volt, ma már nem igaz, ez ennyire egyszerű. Ez a terület nem olyan, mint a pc gaming, ahol #semmise...

szerk: Ja tényleg, jelezte valaki, hogy nem megy iphone-ról a jatekaim.hu. Nézd már meg légyszi, mert én nem tudom tesztelni. Pár éve kb minden ismerősömnek és kollégámnak iphone-ja volt, most meg itt tartunk... Vajon mi történhetett? :miaz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22540 2017.09.13. 08:36

sok az 1000 ojro, de ha lenne ennyi penzem ilyen faszsagra, biztos iPhone X-re adnam ki, s nem egy Galaxy Note 8-ra... igen, az is annyiba kerül.

Vissza: “Leáldozott.hu”