A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #22401 2017.09.06. 21:43

Kedves DICE! Ha olvastok, ezt vegyétek figyelembe mindeképp a következő betülfíldeknél:
Spoiler
Basszátok szájba a potmétertekergető agyrákos telibevert, unatkozó cigányszopó édesjókurvaanyátokat!
Avatar
Moby

Hozzászólás #22402 2017.09.06. 21:44

DanielT írta:A demó után én fizetnék, hogy nehogy beosonj és felinstalláld a gépemre*. Szal' gyerünk, mennyiért nem kell soha többé látnom Mark Cerny mester műremekét? :help:

Szerintem ez az ingyé' adás az önkritika diadala volt.

*Mármint az ingyé hazahozott céges foskormoránra.
A demó olyan elbaszott kurvaszar volt, hogy aszthittem fetépem az eremiet tőle :( A játék jobb. Sokkal.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22403 2017.09.06. 21:45

Moby írta:Kedves DICE! Ha olvastok, ezt vegyétek figyelembe mindeképp a következő betülfíldeknél:
Spoiler
Basszátok szájba a potmétertekergető agyrákos telibevert, unatkozó cigányszopó édesjókurvaanyátokat!
Mibe nyúltak már megint bele? Csak azt láttam hogy leszedett 2GB-ot (gondolom az új map).
Avatar
Moby

Hozzászólás #22404 2017.09.06. 21:51

benőmenő írta:Mibe nyúltak már megint bele? Csak azt láttam hogy leszedett 2GB-ot (gondolom az új map).
Mindenbe. Végleg tönkrebaszták a játékot, csináltak belőle egy elbaszott torzszülöttet a szándékom, az akaratom és a megkérdezésem nélkül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22405 2017.09.06. 21:52

Mindezek mellett a ténylegesen ingyenes Color Switchben épp most csináltam meg a KETTŐEZREDIK pályát... :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22406 2017.09.06. 21:52

Na mi a retek van, összeáll a desztinikettő lootkommandó októberben?
Nemsokára beüt a sötét tél, fél év után hátha felpörög a venti a 1070-en :D (nemhinném)
Avatar
Moby

Hozzászólás #22407 2017.09.06. 22:10

Greyfox írta:Na mi a retek van, összeáll a desztinikettő lootkommandó októberben?
Nemsokára beüt a sötét tél, fél év után hátha felpörög a venti a 1070-en :D (nemhinném)
Ja, biztos, csak nem a leáldon :D


/PUBG-ból közben elment a TÍZMILLIOMODIK kulcs :ijedt: Ez az egész lassan nagyobb lufi, mint az ethereumbányászat...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22408 2017.09.06. 22:33

Moby írta:Mindenbe. Végleg tönkrebaszták a játékot, csináltak belőle egy elbaszott torzszülöttet a szándékom, az akaratom és a megkérdezésem nélkül.
Meanwhile... :D

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22409 2017.09.06. 22:40

Nem ugy vt h a bf1 amugy is hulladek? A 4 a kircsi nem?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22410 2017.09.06. 23:14

Micsu írta:Nem ugy vt h a bf1 amugy is hulladek? A 4 a kircsi nem?
A BF4 egy teliberáncolt mestermű! Ha az egy 10-es listán megérdemelten 10-es, akkor a BF1 jóindulattal 3-as.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22411 2017.09.06. 23:51

DanielT írta:Meanwhile... :D
Igen. Úgy megfixálták, hogy a tankok elpusztíthatatlanok lettek, merthogy semmi nem hat rájuk amit magaddal vihetsz. Megfixálták...meg. Há mondjuk ez pont nincs a videón, se a feszt laggoló szerverek. Ez egy agykárosult barom. Egy beteg fasz, idióta dice faszát szopó gyökér, akinek ennyi a játék, ami itt a videón van. Jól lő, igen. Hát lőhetnek,a szivenbaszott dice-al együtt, ha ezeknek a tetveknek lövik be a játékaikat. A battlefront2 intsant skipre került ez a húgy pokoljárása okán, és minden amit ezentúl kifosnak magukból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22412 2017.09.06. 23:53

Fixed bazdmeg...kitépném ennek a szarházinak a szívét a puszta kezemmel, és a dice valagába tolnám fel.
Avatar
insp

Hozzászólás #22413 2017.09.07. 00:07

SlickAdam írta:najszos. de foltozzak csak szorgalmasan, mert ez eleg gaz egy 5,3Ghz!!!!-re huzott 7600K-tol :D


Jelentem, kiprobaltam. 4K-hoz az 1070 tobb, mint eleg (70%-os atlag kihasznaltsag)
Amire erzekeny jelen allapotban: CPU, de nagyon. (annak ellener, hogy sosem porgeti meg 80% folott :nemtudom: )

6700K alaphelyzetben atlag 40-45 FPS-re eleg.
4,5Ghz-re huzva 45-50-re modosul a dolog.

A csavokam 5,3-on ketyego procija kb megmagyarazza az 50-60 FPS-t.
Avatar
deep

Hozzászólás #22414 2017.09.07. 07:28

Moby írta: Ez egy agykárosult barom. Egy beteg fasz, idióta dice faszát szopó gyökér, akinek ennyi a játék, ami itt a videón van.
A battlefieldes múltja alapján én neki hiszek :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22415 2017.09.07. 07:50

Moby írta:Igen. Úgy megfixálták, hogy a tankok elpusztíthatatlanok lettek, merthogy semmi nem hat rájuk amit magaddal vihetsz. Megfixálták...meg. Há mondjuk ez pont nincs a videón, se a feszt laggoló szerverek. Ez egy agykárosult barom. Egy beteg fasz, idióta dice faszát szopó gyökér, akinek ennyi a játék, ami itt a videón van. Jól lő, igen. Hát lőhetnek,a szivenbaszott dice-al együtt, ha ezeknek a tetveknek lövik be a játékaikat. A battlefront2 intsant skipre került ez a húgy pokoljárása okán, és minden amit ezentúl kifosnak magukból.
A lagot én is észrevettem, még a patch előtt. Néhol zavarba ejtően a BF3-at idézte meg egy-egy szitu. :szomoru1:
Csak nem akartam rögtön sírni miatta, mert UPC van internet helyett.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22416 2017.09.07. 08:48

Ja és letoltam a Life is Strange előzmény első epizódját. Elég ráérős a kezdés, és mivel Chloe van a főszerepeben kell némi önuralom elviselni a konstans edgy beszólogatásokat. Viszont a Life is Strange hangulat megvan.
A Unity-re váltással bekaphassák. Az addig oké, hogy végre a szájmozgásoknak legalább minimális közük van a hallottakhoz és az animációk is kicsit kevésbé baltával faragottak, de minden más maradt az eredeti lowpoly, a fények meg még az előző UE3-ast sem ugorják meg. De legalább határozottan nagyobb a gépigénye és néhány indokolatlan röcögés is volt, megspékelve egy-egy elnémuló félmondattal.
Azért meg külön-külön az édes anyját mindenkinek a Deck Nine-nál, amiért nem lehet kikapcsolni a Chromatic Abberation nevű moslékfiltert. :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22417 2017.09.07. 09:20

deep írta:A battlefieldes múltja alapján én neki hiszek :D
Én is. Ha lehetne játékot törölni az accountról, már megfixáltam volna én is. Amolyan dice módra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22418 2017.09.07. 09:40

Moby írta:Én is. Ha lehetne játékot törölni az accountról, már megfixáltam volna én is. Amolyan dice módra.
Ne legyél már ilyen morcos hörgőborz! :D Majd a fixet is megfixálják. :finom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22419 2017.09.07. 10:31

Lehet a pábdzsín 10 millióan lógnak, de még mindig nincs annyira hárdkór, mint egy neptunos tárgyfelvétel. Félórán belül lehalt a 4-ből 3 szeró szegény gólyáknak. :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #22420 2017.09.07. 16:14

Moby írta:Igen. Úgy megfixálták, hogy a tankok elpusztíthatatlanok lettek, merthogy semmi nem hat rájuk amit magaddal vihetsz.
navégre! :D még egy picit javítanak rajta és elérik a bf4et akkor!
de hogy az ezerórás májsztrókat idézzem: tank ellen tankal! ;) így riöl. ami végülis igaz is....

(öt jurónál majd azért szóljatok, belekóstolnék énis-mégis!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22421 2017.09.07. 16:16

arty írta:navégre! :D még egy picit javítanak rajta és elérik a bf4et akkor!
de hogy az ezerórás májsztrókat idézzem: tank ellen tankal! ;) így riöl. ami végülis igaz is....

(öt jurónál majd azért szóljatok, belekóstolnék énis-mégis!)
Sajnos csak 3.99 -ért tudod most tolni, nem hiszem, hogy pont egy dolcsit emelnének az Origin Access árán. :((
Avatar
arty

Hozzászólás #22422 2017.09.07. 16:23

Sega Rallyban Arcade Online videokon tetszett a "daytonás" árkád mód, amikoris 22 autót kéne a 3 futam alatt megelőzni, de ugye levették sztórból (ms/sony is).
(alapjátékot elvittem egy ideig, tehát a Sega Rally Revo-t, de elég lassu az irányítás/nehéz a kocsi, 30 frém és néha annyi se, nincs retry a championship alatt... nem fun, ez inkább annak tűnt!)

Kiderült, hogy Hong Kong PSN-en még elérhető (wtf?!), szal rárepültem tegnap. Most lépjünk túl a pécégány bugyraira emlékeztető acchamisítási őrületen, a 2-3x átváltott pénz miatt eléggé drága végeredményt, az eleinte kínaiul beszélő playstation.com-ot. A vége a lényeg: tegnap ki tudtam próbálni! :D Hááááát... nem olyan, mint vártam. A külső nézet használhatatlan (seprűnyél, képet kitakaró óriás autóval), belsőből meg ez a fajta driftes fizika/irányítás nem olyan jó, szerintem.
Majd megnézem kormánnyal is, hátha.

Valódi árkád kabinként is létezett a cucc, csak ott valódi 60 frémmel:
phpBB [media]

Teljesen más játék. 30 frémmel egyszerűen az "árkád" jelleg nem jön át a pisihármon. Pécére meg nem jött ki...
Avatar
arty

Hozzászólás #22423 2017.09.07. 16:28

DanielT írta:Sajnos csak 3.99 -ért tudod most tolni, nem hiszem, hogy pont egy dolcsit emelnének az Origin Access árán. :((
örökbe kéne :) a kölcsönverza a szinglire jó volt (bónon).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22424 2017.09.07. 16:31

arty írta:örökbe kéne :) a kölcsönverza a szinglire jó volt (bónon).
Persze, hogy örökbe, a BF4-be rakott 4 órádat nem is lehet az örökkévalóságnál kevesebb idő alatt belerakni! :nezze: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22425 2017.09.07. 16:31

"Forza Motorsport 7 Has Gone Gold with Demo Arriving Sept. 19"

Ebből a demó az érdekes. Van új trailer is, de olyan szar, hogy be se rakom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22426 2017.09.07. 16:46

arty írta:navégre! :D még egy picit javítanak rajta és elérik a bf4et akkor!
de hogy az ezerórás májsztrókat idézzem: tank ellen tankal! ;) így riöl. ami végülis igaz is....

(öt jurónál majd azért szóljatok, belekóstolnék énis-mégis!)
nekem tonképp mindegy hogy működik, csak működjön úgy mindig. Változni meg az változzon, ami szar. És ha változik, akkor egyik napról a másikra az változzon, ami kritikusan szar. Ne bazdmeg random összevissza minden.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22427 2017.09.07. 17:11

arty írta:navégre! :D még egy picit javítanak rajta és elérik a bf4et akkor!
de hogy az ezerórás májsztrókat idézzem: tank ellen tankal! ;) így riöl. ami végülis igaz is....

(öt jurónál majd azért szóljatok, belekóstolnék énis-mégis!)
A netkód messze nem olyan jó, mint a 4-ben, de legalább már az új ápdéttel még hamarabb megmurdálsz -> egyre több lesz a bf3 fílin, amikor már két sarkon befordultál a te monitorodon, de a másik mégis eltalál és ott őrjöngesz vérbe fagyva.
Külön tetszik, hogy a medick immár teljesen használhatatlan, mert bár növelték a távoli sebzést így is csak 4-5 találat helyett csak 2-3 kellesz, ami még messze szarabb a scoutoknál, viszont az összes közelharcos fegyver erősebb lett (a medic puskája nem lett az közelre), aki már eddig is bedaráltak a fenébe, ha épp nem az orrukat túrták játék helyett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22428 2017.09.07. 19:33

Bódog születésnapot donatus13!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22429 2017.09.07. 20:47

Moby írta:Bódog születésnapot donatus13!
Jajtényleg, Boldog Szülinapot néki! Vagy inkább kívánom, hogy egyszer sikerüljön végre egy kontrollert kiválasztania és megvennie. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #22430 2017.09.07. 20:55

DanielT írta:Jajtényleg, Boldog Szülinapot néki! Vagy inkább kívánom, hogy egyszer sikerüljön végre egy kontrollert kiválasztania és megvennie. :D
Még csak 25! Hol volt neked jó kontrollered 25 évesen?! Naugye! HBD Dodzy!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22431 2017.09.07. 21:02

Botond írta:Még csak 25! Hol volt neked jó kontrollered 25 évesen?! Naugye! HBD Dodzy!
Szerintem a szőnyegen. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22432 2017.09.07. 21:43

És tényleg! Boldog születésnapot Donatus! :integet2:
Avatar
arty

Hozzászólás #22433 2017.09.07. 23:57

DanielT írta:Persze, hogy örökbe, a BF4-be rakott 4 órádat nem is lehet az örökkévalóságnál kevesebb idő alatt belerakni! :nezze: :idiota:
neee az ikszbokszos statom nézd! :P pc+ps4! ugye-ugye... az a csoda, hogy nem lettem é-sportoló!

(amugy forza demo példás (megjelenés előtti kipróba! tiszta 90-es évek!), hogy van, de szinte minden évben rossz arcát mutatta - bénakocsi, bénapálya, kikapcsolhatatlanhülyezene, stb. ellenben a horizondemók mindig jók.)
Avatar
arty

Hozzászólás #22434 2017.09.08. 00:11

arty írta:neee az ikszbokszos statom nézd! :P pc+ps4! ugye-ugye... az a csoda, hogy nem lettem é-sportoló!

(amugy forza demo példás (megjelenés előtti kipróba! tiszta 90-es évek!), hogy van, de szinte minden évben rossz arcát mutatta - bénakocsi, bénapálya, kikapcsolhatatlanhülyezene, stb. ellenben a horizondemók mindig jók.)
most olvasom tottitól:

"szeptember 19-én érkezik a demó Xbox One-ra és Windows 10-re, melyben három autó (Porsche 911 GTS R2, Mercedes-Benz Tankpool versenykamion, Nissan NISMO GT-R LM) lesz kipróbálható három különböző pályán"

na, ez így már korrektebbnek ígérkezi!

nesztek a reklám is :D

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #22435 2017.09.08. 01:44

arty írta:most olvasom tottitól:
Most olvasom magamtól: szándékosan el lesz kúrva a pécé verza, csakhogy kimutatható legyen: a onex probafingja az ötször annyiba kerülő pécéket is. Majd 1 év után, amikor már senkit nem érdekel jön egy peccs, amitől egy g4560+1060 is telibeveri a konzolverzát. És mi majd ezen meglepődünk megint.
Avatar
arty

Hozzászólás #22436 2017.09.08. 03:22

Moby írta:Most olvasom magamtól: szándékosan el lesz kúrva a pécé verza, csakhogy kimutatható legyen: a onex probafingja az ötször annyiba kerülő pécéket is. Majd 1 év után, amikor már senkit nem érdekel jön egy peccs, amitől egy g4560+1060 is telibeveri a konzolverzát. És mi majd ezen meglepődünk megint.
harmadik cím lesz a szériából... ráadásul ez nem open world... szerintem ezt most megcsinálják :)

---

és h miért vagyok még fent? mert gameroom videokat nézek, irigykedve.
megtaláltam a csúcsot... nem tudom ennél van e durvább:
phpBB [media]

a végén jöttem rá, h ez rohadt hosszú volt és jah, 1+ óra. az egérhez nem nyúltam, csak hitetlenkedve néztem, csodálattal, mint egy kisgyerek :)
- csávóról elhittem, hogy szeret játszani és totál bele van csavarodva (és van pénze is az "őrületére")
- tök bírtam az akcentusát, hogy szinte habzsolja a szavakat, akár 23 órán át tudna mesélni és még akkor se mutatná meg a felét se ennek az "életnek"
- vajon videogémer lesz-e a kölke? :D
- kíváncsi lennék h miből élt, hogy került ebbe bele?
- mennyit cseszett rá el? hogy tellik egy TÉNYLEGES napja? van ideje játszani? vagy csak letolja a legnagyobb címeket és ennyi? feliratkoztam, hátha, egyszer elmondja...
...
- a baromállat fő kijelzője egy (nem rossz) sony lcd. egy ELCÉDÉ!!!! miközben crt-ből 36" WEGA, meg a dt által is említett sony studio monitor... és tisztában van vele, mi az h RGB és mér' jó neki. és elcédé. na, ezen nem bírok átlendülni. nem kérdés, hogy 70-80"-as oled lenne a fő kijelzőm, ha megtehetném...
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22437 2017.09.08. 08:22

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám :D

@danielT: Kb 3-4 hónapja vettem egy ps4 dualschok kontrollert. Ha az nem számít jónak akkor várom a tanácsokat helyette. De egyelőre tökéletesen megvagyok vele elégedve: D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22438 2017.09.08. 09:26

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám :D

@danielT: Kb 3-4 hónapja vettem egy ps4 dualschok kontrollert. Ha az nem számít jónak akkor várom a tanácsokat helyette. De egyelőre tökéletesen megvagyok vele elégedve: D
isten eltessen igy utolag is! :pias:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22439 2017.09.08. 09:32

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám :D

@danielT: Kb 3-4 hónapja vettem egy ps4 dualschok kontrollert. Ha az nem számít jónak akkor várom a tanácsokat helyette. De egyelőre tökéletesen megvagyok vele elégedve: D
Tökéletes! VALAMI legalább van, ennyi a lényeg. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22440 2017.09.08. 12:12

ez ez megfelelő akk mert megrendelem ;)

boldogot donat ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #22441 2017.09.08. 13:42

Micsu írta:ez ez megfelelő akk mert megrendelem ;)

boldogot donat ;)
első körben nem próbálod ki bluetooth-al, hátha nem kell dongle-ra költened?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22442 2017.09.08. 14:04

arty írta:első körben nem próbálod ki bluetooth-al, hátha nem kell dongle-ra költened?
Nem mindenki vágyik ám a gányra... :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #22443 2017.09.08. 14:12

DanielT írta:Nem mindenki vágyik ám a gányra... :mf2:
naneviccelj, ez secpec működött MÉG NEKEM IS!
gánymentes(tm) - seal of approval
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22444 2017.09.08. 14:19

arty írta:első körben nem próbálod ki bluetooth-al, hátha nem kell dongle-ra költened?
lehet nincsennéki blútút kütyüje a gepben (mé lenne? altalaban nincs, nekem sincs). kis 10 ojros dongle-k meg tul buzisak neki, DASZ RÍL DÍL köll.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22445 2017.09.08. 14:58

Nincs btm, meg mar nem akarok szopni 3 ezer forint vegett
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22446 2017.09.08. 16:37

arty írta:naneviccelj, ez secpec működött MÉG NEKEM IS!
gánymentes(tm) - seal of approval
Arty-seal! Hallod, Micsu, ne ellenkezz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22447 2017.09.08. 16:39

donatus13 írta:Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám :D

@danielT: Kb 3-4 hónapja vettem egy ps4 dualschok kontrollert. Ha az nem számít jónak akkor várom a tanácsokat helyette. De egyelőre tökéletesen megvagyok vele elégedve: D
Én meg lemaradtam a leáldozott bulidról, de te is, szóval legyen akkor ma boldog szülimásnapod!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22448 2017.09.08. 17:12

:wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:

Kép

Spoiler
Project Cars KETTŐ
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22449 2017.09.08. 17:13

DanielT írta::wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:

Kép

Spoiler
Project Cars KETTŐ
wat
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22450 2017.09.08. 17:15

Itt van mozgásban. Szeméc és retinakankó warning!!!!

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #22451 2017.09.08. 18:51

Ajánljatok lécci valami androidos tabletet, nem kell csúcs, de böngészni, chatelni, meg filmet nézni lehessen rajta azért szépen, 10 col körül, nagyszülőnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22452 2017.09.08. 19:09

Zóanagyvarázsló írta:Arty-seal! Hallod, Micsu, ne ellenkezz!
inkább felveszem a személyi kölcsönt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22453 2017.09.08. 19:38

Greyfox írta:Ajánljatok lécci valami androidos tabletet, nem kell csúcs, de böngészni, chatelni, meg filmet nézni lehessen rajta azért szépen, 10 col körül, nagyszülőnek.
Valami márkás, aminek ekkora a mérete. A gagyiknak nem jó az akksija, kijelzője, kevés a memória, stb.

Nem lesz sok alternatíva. Samsung, Huawei és pár másik jöhet szóba.
Avatar
deep

Hozzászólás #22454 2017.09.08. 21:11

Greyfox írta:Ajánljatok lécci valami androidos tabletet, nem kell csúcs, de böngészni, chatelni, meg filmet nézni lehessen rajta azért szépen, 10 col körül, nagyszülőnek.
Ezeket a kitételeket mindegyik teljesíti :D Nagyszülőnek pláne hót mindegy milyet veszel. Nekem speciel ez az LG van, bőven tökéletes mindenre, kiválóan szuperál.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #22455 2017.09.08. 21:15

Köszönöm mindenkinek mégegyszer:) Egyébként én kábelről használom kontrollert, tekkenezni vettem, csak még a tekken nincs meg :) De majd idővel beszerzem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22456 2017.09.08. 22:42

Meschtermű ez is!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #22457 2017.09.08. 23:33

DanielT írta:Meschtermű ez is!
Akárcsak ez a háromésfélperc iszonytató agybaszó bullshitcunami. Az ilyen balfaszokat nem kéne a géming közelébe se engedni soha. Klikkvadász retek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22458 2017.09.08. 23:36

Moby írta:Akárcsak ez a háromésfélperc iszonytató agybaszó bullshitcunami. Az ilyen balfaszokat nem kéne a géming közelébe se engedni soha. Klikkvadász retek.
LEL. Nem. :) Nézd meg kicsit alaposabban a munkásságát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22459 2017.09.08. 23:42

DanielT írta:LEL. Nem. :) Nézd meg kicsit alaposabban a munkásságát.

Nekem ennyi bárkinek a munkásságából bőven elég. Az agyalágyult játékfelszopástól már csak az irritál jobban, amikor valaki okoskodik róluk, mindezt nyilvánvaló fasságok hátán lovagolva. Az 1-ből és a kettőből is olyan dolgokat rángat bele a videóba, ami a legkevésbé jellemző a játékra. Ma ebből jó sokan élnek a youtubeon. Amit meg is hagynék ezeknek, csak egyetlen dolgot vennék el tőlük: az oxigént.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22460 2017.09.08. 23:53

Moby írta:Nekem ennyi bárkinek a munkásságából bőven elég. Az agyalágyult játékfelszopástól már csak az irritál jobban, amikor valaki okoskodik róluk, mindezt nyilvánvaló fasságok hátán lovagolva. Az 1-ből és a kettőből is olyan dolgokat rángat bele a videóba, ami a legkevésbé jellemző a játékra. Ma ebből jó sokan élnek a youtubeon. Amit meg is hagynék ezeknek, csak egyetlen dolgot vennék el tőlük: az oxigént.
Hát, őt alaposan félreismerted ezek alapján.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22461 2017.09.08. 23:59

DanielT írta:Hát, őt alaposan félreismerted ezek alapján.
Megnéztem a háromésfélperces videóját. Sajnos. Bemutatta, hogy az első rész erről szólt, hogy üres pályáról üres pályára mész, majd bevágott egy részletet a tutorial pálya legelejéről. Aztán elmondta, hogy a második részé meg ez, és bemutatta, hogy a sqare-t kell nyomkondi. Mármint bemutatta a játékban lévő összeset, időre és darabszámra. És mindeközben próbált nagyon viccesnek látszani.
Lehet, hogy félreismertem, de így is sokkal többet tudok róla, mint amennyit most szeretnék tudni róla.
Egyébént ez a knack2 szerintem sem jobb, egy közepes játéktól(hardon van benne nézmi szórakozásfaktor), de ez még nem ok arra, hogy hülyeségeket kelljen elmondani róla. Ettől lényegesen egyszerűbben, és tárgyilagosan megfogalmazható a miértje.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22462 2017.09.09. 10:37

Moby írta:Megnéztem a háromésfélperces videóját. Sajnos. Bemutatta, hogy az első rész erről szólt, hogy üres pályáról üres pályára mész, majd bevágott egy részletet a tutorial pálya legelejéről. Aztán elmondta, hogy a második részé meg ez, és bemutatta, hogy a sqare-t kell nyomkondi. Mármint bemutatta a játékban lévő összeset, időre és darabszámra. És mindeközben próbált nagyon viccesnek látszani.
Lehet, hogy félreismertem, de így is sokkal többet tudok róla, mint amennyit most szeretnék tudni róla.
Egyébént ez a knack2 szerintem sem jobb, egy közepes játéktól(hardon van benne nézmi szórakozásfaktor), de ez még nem ok arra, hogy hülyeségeket kelljen elmondani róla. Ettől lényegesen egyszerűbben, és tárgyilagosan megfogalmazható a miértje.
Remélem szegény Dunkey nem olvassa ezt a hidegvérű és lézerpontosságú alázást. Tuti elsírná magát, hogy nem volt elég tárgyilagos. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22463 2017.09.09. 15:14

ilyen monitort vegyetek buziakok! csak 30K font. se taviranyito, se hangszoro, hdcp-t se tud, ... csak jo kep. 4K. meg meg HDR is van benne. :nezze:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22464 2017.09.09. 19:05

SlickAdam írta:ilyen monitort vegyetek buziakok! csak 30K font. se taviranyito, se hangszoro, hdcp-t se tud, ... csak jo kep. 4K. meg meg HDR is van benne. :nezze:
Tuti rárántott és nem poresz ment rajta közben... :)

Hát igen, szerintem minden fillér kimutatható lenne képminsőségben a 200 ezres 4K HDR PRO TRUE MAGIC LCD-k és eközött a 10 milliós jószág között.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22465 2017.09.09. 19:16

SlickAdam írta:ilyen monitort vegyetek buziakok! csak 30K font. se taviranyito, se hangszoro, hdcp-t se tud, ... csak jo kep. 4K. meg meg HDR is van benne. :nezze:
Ezek a videómonitorok játékra kurvára nem jók. Nem pont ilyen, de hasonló van nekem is. Ebben a szakmában az inputlag fogalma nem létezik, minden timecode alapján megy, semmimás nem létezik, az az isten. Ezek meg többnyire műszerek. Mármint nem átvitt értelemben, valóságosan. SDI jelműszerek. Jónéhány pl komplett szkópot is tartalmaz (sdi szkópot, de pár forintért illeszthető sima szkópként). Gyakorlatilag mindent megmondanak a jelről, de ennek az az ára, hogy amik nekem vannak ezszközök, azok alkaphangon 12-15 frém a buffere...
És akkor még nem beszéltünk az ilyen színhű monitoroknál a 20-30 perces warmup timeról (itt a monitor szó valódi értelmében értelmezendő, ezeket főleg napi forgatású sorozatoknál használják, ahol helyben megy a recoloring, meg az operatőrök, rendezők természetesen). Szal szépek ezek, jók ezek, drágák ezek, csak erre nem valóak. Én ennek a sonynak egy elődjével találkoztam már, az még fullhd volt, de már az is oled volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22466 2017.09.09. 19:26

Moby írta:Ezek a videómonitorok játékra kurvára nem jók. Nem pont ilyen, de hasonló van nekem is. Ebben a szakmában az inputlag fogalma nem létezik, minden timecode alapján megy, semmimás nem létezik, az az isten. Ezek meg többnyire műszerek. Mármint nem átvitt értelemben, valóságosan. SDI jelműszerek. Jónéhány pl komplett szkópot is tartalmaz (sdi szkópot, de pár forintért illeszthető sima szkópként). Gyakorlatilag mindent megmondanak a jelről, de ennek az az ára, hogy amik nekem vannak ezszközök, azok alkaphangon 12-15 frém a buffere...
És akkor még nem beszéltünk az ilyen színhű monitoroknál a 20-30 perces warmup timeról (itt a monitor szó valódi értelmében értelmezendő, ezeket főleg napi forgatású sorozatoknál használják, ahol helyben megy a recoloring, meg az operatőrök, rendezők természetesen). Szal szépek ezek, jók ezek, drágák ezek, csak erre nem valóak. Én ennek a sonynak egy elődjével találkoztam már, az még fullhd volt, de már az is oled volt.
Hát ennek 12.5 ms az input lagja, ami mindent agyonver a tévék között.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22467 2017.09.09. 19:40

DanielT írta:Hát ennek 12.5 ms az input lagja, ami mindent agyonver a tévék között.
Naneeeem, ennyit tudnak a mai jobb tévék is gamemmódban. Ami persze jó érték ettől, ez nem tipikusan a műszeres kategória.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22468 2017.09.09. 20:54

Na, most olvasom, hogy miért olyan brutál magasak a megtestesült éc PUBG user számai! Itt is beindult a pénzkeresés! Itt is lehet ládákat vagy mi a tökömet venni, amiben random itemek lehetnek. Pénzt a meccseken kapsz, a részvételért is. Úgyhogy szépen csináltak rá botot ami bemegy a meccsre, nem csinál semmit, meghal, megkapja a pontot a részvételért, megy a következő meccsre.

PÁBDZSÍ!!!!!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22469 2017.09.09. 22:00

Okami Remazter PS4, XBONE és PC #semmisemváltozott
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22470 2017.09.09. 22:20

benőmenő írta:Okami Remazter PS4, XBONE és PC #semmisemváltozott
Ja, erősen esélyes már. Nálam a Dragon's Dogma és a Vanquish sorsára fog jutni: a PS Plus-os végigjátszások után megveszem végre PC-re is, és kb. tüstént újrajátszom. Kár, hogy szinkront nem fog kapni, mert így második nekifutásra kénytelen leszek kilyukasztani a dobhártyáimat.

Amúgy meg még az Okamident kéne kihozniuk asztali gépekre. És a Viewtiful Joe-t. Szinte a Capcom és a Sega - nem is olyan - régi játékait várom a legjobban.

Vissza: “Leáldozott.hu”