A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #22331 2017.09.04. 19:42

LÁL! Ezt az árat remélem komolyan gondolják, mert viccnek durva! :ijedt:
Avatar
eje75

Hozzászólás #22332 2017.09.04. 19:53

Gyors kérdés lehet a fórumhoz? Úgy gondoltam, hogy megint adok egy esélyt a vezeték nélküli egérnek, úgyhogy vettem egy Logi G703-ast...Eddig qwa jó meg minden, de ami különösen tetszik benne, hogy van hozzá ez a POWERPLAY nevű vezetéknélküli töltési rendszer.... Rohadtul teszik ez egész koncepció, meg miért ne? :idiota: De valahogy aggódok... Tök hülye vagyok a fizikához, de ez a lap végül is egy folyamatos erőteret gerjeszt, nem? Nem okozhat ez valami egészségügyi gondot? Vágom, hogy a fogkefém 10 éve ezen az elven működik, de mégse tartom rajta a kezem 10 órákat folyamatosan...vagy hülyeségeken aggódok?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22333 2017.09.04. 20:00

eje75 írta:Gyors kérdés lehet a fórumhoz? Úgy gondoltam, hogy megint adok egy esélyt a vezeték nélküli egérnek, úgyhogy vettem egy Logi G703-ast...Eddig qwa jó meg minden, de ami különösen tetszik benne, hogy van hozzá ez a POWERPLAY nevű vezetéknélküli töltési rendszer.... Rohadtul teszik ez egész koncepció, meg miért ne? :idiota: De valahogy aggódok... Tök hülye vagyok a fizikához, de ez a lap végül is egy folyamatos erőteret gerjeszt, nem? Nem okozhat ez valami egészségügyi gondot? Vágom, hogy a fogkefém 10 éve ezen az elven működik, de mégse tartom rajta a kezem 10 órákat folyamatosan...vagy hülyeségeken aggódok?
es a szamitogeped altal jelen pillanatban erzekelt csillio wifi jel az vajon mit okoz? :D mar ha tarsashazban elsz... wait... itt 1080ti a nepkartya. tarsashaz... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #22334 2017.09.04. 20:06

eje75 írta:Gyors kérdés lehet a fórumhoz? Úgy gondoltam, hogy megint adok egy esélyt a vezeték nélküli egérnek, úgyhogy vettem egy Logi G703-ast...Eddig qwa jó meg minden, de ami különösen tetszik benne, hogy van hozzá ez a POWERPLAY nevű vezetéknélküli töltési rendszer.... Rohadtul teszik ez egész koncepció, meg miért ne? :idiota: De valahogy aggódok... Tök hülye vagyok a fizikához, de ez a lap végül is egy folyamatos erőteret gerjeszt, nem? Nem okozhat ez valami egészségügyi gondot? Vágom, hogy a fogkefém 10 éve ezen az elven működik, de mégse tartom rajta a kezem 10 órákat folyamatosan...vagy hülyeségeken aggódok?
Szerintem feleslegesen aggódsz. A fára nemigen hatnak ezek a dolgok... :ravasz1: :banplz:

/egyébként tényleg feleslegesen aggódsz. Nincs ott semmiféle erőtér. Az erőtér a két tekercs között indukálódik, és el is nyelődik az egérben. Szal felesleges túlpörögönöd a kérdés. Maximum kihullik picit a hajad, és eltűnik a bal heréd. Nagy szükséged már egyikre sincs :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #22335 2017.09.04. 20:10

Botond írta:LÁL! Ezt az árat remélem komolyan gondolják, mert viccnek durva! :ijedt:
Hát én 9K-ért vettem egy mezitlábas nvidia kuponyt. Ezt is nagyon sokalltam, és nehéz szívvel pengettem ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22336 2017.09.04. 20:17

SlickAdam írta:es a szamitogeped altal jelen pillanatban erzekelt csillio wifi jel az vajon mit okoz? :D mar ha tarsashazban elsz... wait... itt 1080ti a nepkartya. tarsashaz... :D
Na ezt a 1080ti=társaház gondolatmenetet vezesd le pls. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22337 2017.09.04. 20:20

arty írta:és mi nem volt viccparádé a total annihilation (irányítása) UTÁN?!
az miért is volt olyan jó?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22338 2017.09.04. 20:20

eje75 írta:Gyors kérdés lehet a fórumhoz? Úgy gondoltam, hogy megint adok egy esélyt a vezeték nélküli egérnek, úgyhogy vettem egy Logi G703-ast...Eddig qwa jó meg minden, de ami különösen tetszik benne, hogy van hozzá ez a POWERPLAY nevű vezetéknélküli töltési rendszer.... Rohadtul teszik ez egész koncepció, meg miért ne? :idiota: De valahogy aggódok... Tök hülye vagyok a fizikához, de ez a lap végül is egy folyamatos erőteret gerjeszt, nem? Nem okozhat ez valami egészségügyi gondot? Vágom, hogy a fogkefém 10 éve ezen az elven működik, de mégse tartom rajta a kezem 10 órákat folyamatosan...vagy hülyeségeken aggódok?
Tv-shopban ezen a funkción milliárdokat keresnének. Há' mennyi mágneses bizbaszt, meg egyéb lószart adnak ott el, karkötőnek, tapasznak, buttplugnak, stb az örök élet és gyógyulás igéretével? Nagyanyám pl tuti megvenné, ha vágódeszkába lenne implementálva.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22339 2017.09.04. 20:21

Moby írta:Nem. Ez nem a konzolt fogja naggyá tenni. Ez azzal teszi naggyá, hogy a konzol mivoltát kiradírozza, és mármár pécét farag belőle :hehe:
jah
kötelező egér billpubghez, optionsba túrkálás, állandó gány mindennel, ez már pc csak még a kék halál kéne neki :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22340 2017.09.04. 20:23

eje75 írta:Gyors kérdés lehet a fórumhoz? Úgy gondoltam, hogy megint adok egy esélyt a vezeték nélküli egérnek, úgyhogy vettem egy Logi G703-ast...Eddig qwa jó meg minden, de ami különösen tetszik benne, hogy van hozzá ez a POWERPLAY nevű vezetéknélküli töltési rendszer.... Rohadtul teszik ez egész koncepció, meg miért ne? :idiota: De valahogy aggódok... Tök hülye vagyok a fizikához, de ez a lap végül is egy folyamatos erőteret gerjeszt, nem? Nem okozhat ez valami egészségügyi gondot? Vágom, hogy a fogkefém 10 éve ezen az elven működik, de mégse tartom rajta a kezem 10 órákat folyamatosan...vagy hülyeségeken aggódok?
a mobil is agyrákot okozott eleinte nem tudtad :P kétlem hogy az az egy egér már akkorát számítana mikor 30 wifi megy át pl rajtam másodpercenként, nameg az vigasztaljon hogy van aki pakson dolgozik :banplz:
egyébként érdekes ez a wireless egér téma, ügye sokkal kényelmesebb mivel a vezeték rohadt zavaró tud lenni, persze azt is meg lehet oldani de macerás, ami érdekes hogy sok pro is áttért már wirelesses egérre, pl g403 nagyon baro azt mondják, lehet köv hónapban one s kontroller mellé veszek egyet
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22341 2017.09.04. 20:24

DanielT írta:Na ezt a 1080ti=társaház gondolatmenetet vezesd le pls. :D
bonyolult, en is csak 1 pillanatig ertettem :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22342 2017.09.04. 20:26

DanielT írta:Na ezt a 1080ti=társaház gondolatmenetet vezesd le pls. :D
Szerintem arra gondol, hogy akinek 1080Ti-je van, az tuti nem lakik társasházban :) Merhogy kettőötvenből már csak egy ugrás az ötvenmisi :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22343 2017.09.04. 20:27

Most nézem, ez a powerplay szarság plusz 30 ezer Ft körül van. Na, ha ennek a vételén elgondolkoztál, akkor agyrákot már nem fogsz kapni. :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22344 2017.09.04. 20:27

Moby írta:Szerintem arra gondol, hogy akinek 1080Ti-je van, az tuti nem lakik társasházban :) Merhogy kettőötvenből már csak egy ugrás az ötvenmisi :vigyor:
he, itt több hetes külföldi nyaralas utan vesznek az emberek az esti bor melle TíÁjtot. :nezze: vagy csak siman hó végén. a szegényebbikje. haha
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22345 2017.09.04. 20:38

SlickAdam írta:he, itt több hetes külföldi nyaralas utan vesznek az emberek az esti bor melle TíÁjtot. :nezze: vagy csak siman hó végén. a szegényebbikje. haha
Én csak akkor veszek tíájt, a bányászok végre felverik hét számjegyűre az árát. A mostani tarifáért nagyon csöves dolog lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22346 2017.09.04. 20:43

arty írta:melyik a kalózos? csak h tudjam, h melyik felmagasztalásánál szóljak be, randát! :D
Az első három részt magasztaltam fel, tavaly. A Quest for Booty a kalózos tematikájú kis epizód (jatekiam.hu-n 4 k-ért látok használt példányt belőle :wilting: ), de a Tools of Destructionben is szerepelnek kalózok.

Most inkább az A Crack in Time-ban bízom, hogy az rá tud licitálni a PS2-es részekre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22347 2017.09.04. 20:53

hát anno nekem tán a tod jobban tetszett mint a cit, átvezetők tán jobbak meg van némi újítás de ha már unod a formulát ez nem fog segíteni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22348 2017.09.04. 21:03

Zóanagyvarázsló írta:Az első három részt magasztaltam fel, tavaly. A Quest for Booty a kalózos tematikájú kis epizód (jatekiam.hu-n 4 k-ért látok használt példányt belőle :wilting: ), de a Tools of Destructionben is szerepelnek kalózok.

Most inkább az A Crack in Time-ban bízom, hogy az rá tud licitálni a PS2-es részekre.
Engem a Crack in Time-ban felőröltek a minigémek. Shiftdel. A Quest for Booty -ban viszont sok aranyos poénra emlékszem. ToD-ot 2x toltam végig, eléggé bírtam na.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22349 2017.09.04. 21:17

DanielT írta:Engem a Crack in Time-ban felőröltek a minigémek. Shiftdel. A Quest for Booty -ban viszont sok aranyos poénra emlékszem. ToD-ot 2x toltam végig, eléggé bírtam na.
Na ja, a QfB-ben nem voltak, csak vegytiszta Ratchet-irányítás, de pár óra* miatt legfeljebb fajlagosan jut sok poén. Nem biztos, hogy bántam. A ToD nálam is lecsúszott challenge mode-ban is, még a stáblista után rögtön nekiálltam, szóval nem szarozom én egyiket sem, de a PS2-es részekhez nem tesznek hozzá sokat.

*Most nem a Ft/perc miatt, de tényleg max szinten kapjuk a fegyvereket, vagy alatta egy kicsivel. Nem volt ideje kiteljesedni, de ennyinek is szánták. Nem rossz, de mondjuk az UYA-s mentett állásom 47 órát ír :miaz: Mondjuk nekem Nefarious is sok néha, Supreme Chairman Dreket viszont jó pár kiadó élén el tudnám képzelni. Lehet, hogy némelyiknél előrelépés lenne.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22350 2017.09.04. 21:20

DanielT írta:Most nézem, ez a powerplay szarság plusz 30 ezer Ft körül van. Na, ha ennek a vételén elgondolkoztál, akkor agyrákot már nem fogsz kapni. :banplz:
Hádemost mé?
Spoiler
f3d3e332141682387974265814_700wa_0.gif
Ha összeadom amennyit egész életemben gaming-re költöttem, akkor ez a 30 ropi egyszerűen jelentéktelen, szó szerint kimutathatatlan összeg.... De most komolyan: nem ér meg 30 rugót, hogy SOHA többé ne legyen zsinór kapcsolva az egeredhez??? De konkrétan soha... Én a dupláját is kiadnám... na mind1...egyenlőre barátkozom a 703-al, eléggé jó cucc... Egyvalamire biztos ráébresztett: előbb süljön ki a két szemem forró zsírban, minthogy még egyszer az életben Roccat terméket vegyek a kezembe...
Avatar
Moby

Hozzászólás #22351 2017.09.04. 21:20

SlickAdam írta:he, itt több hetes külföldi nyaralas utan vesznek az emberek az esti bor melle TíÁjtot. :nezze: vagy csak siman hó végén. a szegényebbikje. haha
Kicsit túldimenzionálod a pécégéming alkatrészárakat. A topikban kétféle ember létezik: aki rászánta, és aki nem szánta rá(még).
Avatar
Moby

Hozzászólás #22352 2017.09.04. 21:22

eje75 írta:Hádemost mé?
Spoiler
f3d3e332141682387974265814_700wa_0.gif
Ha összeadom amennyit egész életemben gaming-re költöttem, akkor ez a 30 ropi egyszerűen jelentéktelen, szó szerint kimutathatatlan összeg.... De most komolyan: nem ér meg 30 rugót, hogy SOHA többé ne legyen zsinór kapcsolva az egeredhez??? De konkrétan soha... Én a dupláját is kiadnám... na mind1...egyenlőre barátkozom a 703-al, eléggé jó cucc... Egyvalamire biztos ráébresztett: előbb süljön ki a két szemem forró zsírban, minthogy még egyszer az életben Roccat terméket vegyek a kezembe...
Nem a 30 rugó a vicc baze, hogy az a4technek má 20 volt ilyenje háromezerér :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22353 2017.09.04. 21:50

Moby írta:Nem a 30 rugó a vicc baze, hogy az a4technek má 20 volt ilyenje háromezerér :banplz:
Legjobb egérgyártó. A 710BK egerüket nyűzöm 5 éve és volt vagy 7500Ft. Az egyetlen dolog ami "elromlott" eddig a csúszásgátló borítás, amit az évek során feloldott az izzadtság és a különböző takarító szerek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22354 2017.09.04. 21:54

benőmenő írta:Legjobb egérgyártó. A 710BK egerüket nyűzöm 5 éve és volt vagy 7500Ft. Az egyetlen dolog ami "elromlott" eddig a csúszásgátló borítás, amit az évek során feloldott az izzadtság és a különböző takarító szerek.
Ahogy nézem, most 4,5-5k, és formára nekem való. Lehet, hogy kéne egy. A WOP35-öm tőlük vagy 8 évig húzta.

Viszont gondolkozom vezetéknélküliben és mellé Moby-féle pénztárgépben is. Az utóbbinak mi lett a sorsa? Kellene leheveredve PC-zős setup. Nyilván e-sportolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22355 2017.09.04. 22:31

eje75 írta:De most komolyan: nem ér meg 30 rugót, hogy SOHA többé ne legyen zsinór kapcsolva az egeredhez??? De konkrétan soha...
Ez meg van oldva 1 ezresből... 2db Eneloop, negyedévente töltve. És IMÁDOM az érzést, amikor berakom a full elemet. 30 ezeré' se adnám! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #22356 2017.09.04. 23:40

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy nézem, most 4,5-5k, és formára nekem való. Lehet, hogy kéne egy. A WOP35-öm tőlük vagy 8 évig húzta.

Viszont gondolkozom vezetéknélküliben és mellé Moby-féle pénztárgépben is. Az utóbbinak mi lett a sorsa? Kellene leheveredve PC-zős setup. Nyilván e-sportolni.
Elkerült a háztó. Az csak addig volt, amíg ilyen átmeneti állapotok voltak, és egy kis geci asztalon nyomorogtam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22357 2017.09.04. 23:57

Moby írta:Elkerült a háztó. Az csak addig volt, amíg ilyen átmeneti állapotok voltak, és egy kis geci asztalon nyomorogtam.
És ágyon/rekamién döglős játékhoz vajon alkalmas lehet? Egy vezeték nélküli bill valahogy túl nagynak tűnik a célra, de nekem az se volt soha még.

Stratégiákban és régi RPG-kben gondolkodom, hogy ne csak konzolszökevényekkel játsszam PC-n is.
Avatar
arty

Hozzászólás #22358 2017.09.05. 00:18

Moby írta:Nem. Ez nem a konzolt fogja naggyá tenni. Ez azzal teszi naggyá, hogy a konzol mivoltát kiradírozza, és mármár pécét farag belőle :hehe:
a 'mármár'-t mire fel merted használni?!?! ;) ez egy erősen korlátozott, de viszonylag jóáras brand pc :(
Avatar
arty

Hozzászólás #22359 2017.09.05. 00:33

DanielT írta:Na ezt a 1080ti=társaház gondolatmenetet vezesd le pls. :D
a.) 1080ti-re költ, gazdag, nyilván szóba se jöhet holmi társasház barmokkal
b.) 1080ti-re költ, barom, sose lesz kertesháza így
c.) barom
:eplus2:
Avatar
arty

Hozzászólás #22360 2017.09.05. 00:37

Zóanagyvarázsló írta:Az első három részt magasztaltam fel, tavaly. A Quest for Booty a kalózos tematikájú kis epizód (jatekiam.hu-n 4 k-ért látok használt példányt belőle :wilting: ), de a Tools of Destructionben is szerepelnek kalózok.

Most inkább az A Crack in Time-ban bízom, hogy az rá tud licitálni a PS2-es részekre.
booty, stimmt, azt nem bírtam idegekkel, pedig ezekszerint nem tartottak volna sokáig szenvedéseim. a ps4es remaket elkezdtem, de picit uncsi volt, ill. nem akarom a kölkökkel tolt all4one előtt (le)nyomni, mer' ez utóbbi még a recsetremazter előtt se egy szépség...
Avatar
Moby

Hozzászólás #22361 2017.09.05. 09:30

Zóanagyvarázsló írta:És ágyon/rekamién döglős játékhoz vajon alkalmas lehet? Egy vezeték nélküli bill valahogy túl nagynak tűnik a célra, de nekem az se volt soha még.

Stratégiákban és régi RPG-kben gondolkodom, hogy ne csak konzolszökevényekkel játsszam PC-n is.
Alapvetően igen, de én pl nem tudom elképzelni, hogy ott, ahol döglök, oda magammal cipeljek vezetéket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22362 2017.09.05. 11:17

Moby írta:Alapvetően igen, de én pl nem tudom elképzelni, hogy ott, ahol döglök, oda magammal cipeljek vezetéket.
Ágyban döglősre tényleg gáz a zsinóros, viszont CS közben pont annyiszor dobálja le a bluetooth a Logi MX Mastereket, meg billentyűket ahhoz, hogy kitartsak a kábel mellett. A rézdrót az rézderáót', na! :vigyor3:
Főleg, hogy a mostmár csak 5k-s A4-techen is igényes fekete harisnyázott van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22363 2017.09.05. 11:19

benőmenő írta:Ágyban döglősre tényleg gáz a zsinóros, viszont CS közben pont annyiszor dobálja le a bluetooth a Logi MX Mastereket, meg billentyűket ahhoz, hogy kitartsak a kábel mellett. A rézdrót az rézderáót', na! :vigyor3:
Főleg, hogy a mostmár csak 5k-s A4-techen is igényes fekete harisnyázott van.
Egérben nem szeretem a harisnyázottat. Tapad a szövetes egérpadho'.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22364 2017.09.05. 11:34

Moby írta:Egérben nem szeretem a harisnyázottat. Tapad a szövetes egérpadho'.
Ja. Szétszab tőle az ideg. Fel kellett akasztanom valahova, hogy ne akadjon folyamatosan, ráadásul merevebb is, szal' ha van előtte valami, akkor folyamatosan "tolom" vele, ahelyett, hogy elhajlana.

Értem én, hogy kevésbé törik, de vannak hátrányai.
Avatar
Moby

Hozzászólás #22365 2017.09.05. 11:43

DanielT írta:Ja. Szétszab tőle az ideg. Fel kellett akasztanom valahova, hogy ne akadjon folyamatosan, ráadásul merevebb is, szal' ha van előtte valami, akkor folyamatosan "tolom" vele, ahelyett, hogy elhajlana.

Értem én, hogy kevésbé törik, de vannak hátrányai.
Én ezért cseréltem le az előzőt. A sorsa akkor pecsételődött meg végleg, amikor megvettem az egészasztalos egérpadot. Csakagumiborítás.
Avatar
eje75

Hozzászólás #22366 2017.09.05. 19:21

arty írta:a.) 1080ti-re költ, gazdag, nyilván szóba se jöhet holmi társasház barmokkal
b.) 1080ti-re költ, barom, sose lesz kertesháza így
c.) barom
:eplus2:
Részemről a b.) és a c.) vonatkozik rám....társasházi lakásban lakom
Spoiler
a 3 lakásom közül az egyikben :banplz: a másik kettő ki van adva albiba.......a kertesházzal számomra van egy nagy gond: a kert...
Avatar
eje75

Hozzászólás #22367 2017.09.05. 19:24

Kínomban elővettem az Andromédát.... azt hittem olyan lesz, mint sajtreszelővel rejszolni, de nem, Mobynak igaza volt: jó cucc... a karakter animációt kivéve... az botrányos... :wilting: valszinűleg a helyi mozgássérültek közül sorsolták ki a mocap színészeket...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22368 2017.09.05. 19:41

Ma délelőtt betettem letöltésre a 35 GB-os God of War: Ascensiont. (A múltkor végre leakciózták az alapjátékot is, így meg tudtam venni.) Azóta már 66%-nál jár. Nem baj, közben DMC-ztem és Aliens SE-t néztem rajta, valószínűleg még jobban is szórakoztam így, és nem fölöslegesen fogyasztottam az áramot :eljen:

Egyébként user error volt vele a kontrolleres kálváriám, mert újra működik minden (végre a hozzáadott DS3 is megy kábel nélkül!). Ja, semmit nem csináltam, csak ma jó lábbal kelt fel. Megoldódott a péesGÁNY.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22369 2017.09.05. 19:45

Moby írta:Alapvetően igen, de én pl nem tudom elképzelni, hogy ott, ahol döglök, oda magammal cipeljek vezetéket.
És tényleg, ezek mind kábelesek! :wilting: Értem én, hogy progamingre van, de nekem nem gyártanak semmit?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22370 2017.09.05. 20:29

Zóanagyvarázsló írta:És tényleg, ezek mind kábelesek! :wilting: Értem én, hogy progamingre van, de nekem nem gyártanak semmit?!
Mankót és inkontinencia betétet. :nezze:
Avatar
insp

Hozzászólás #22371 2017.09.05. 20:37

Jo am a funyiras, ma is 3 orat ezzel toltottem! (a kertben :eplus2: )
Avatar
eje75

Hozzászólás #22372 2017.09.05. 21:12

insp írta:Jo am a funyiras, ma is 3 orat ezzel toltottem! (a kertben :eplus2: )
Hát ez az! Utálom a kertet, meg a kertimunkát is...a kert ráadásul tele van mindenféle repkedő szarral
Spoiler
gilkjnphy.gif
majd kertes házba költözöm, ha majd nyugdíjas leszek... addig jó a város... 5 percre van a munkahelyem...
Avatar
arty

Hozzászólás #22373 2017.09.05. 21:32

eje75 írta:Részemről a b.) és a c.) vonatkozik rám....társasházi lakásban lakom
Spoiler
a 3 lakásom közül az egyikben :banplz: a másik kettő ki van adva albiba.......a kertesházzal számomra van egy nagy gond: a kert...
ügyes ;) én kertesben lakom, 1+ óra az otthon-meló, napi 2x. szóval nálam nem kérdés, hogy c.) -e!
(mondjuk ehez kellett a fasszopó 13. kerületi polgi is, nem egyedül hoztam össze)
a fűnyírást utálom, de a kert, a garázs, a saját kis elkerített terület nélkül nem szívesen léteznék...

dildógif :D
Avatar
arty

Hozzászólás #22374 2017.09.05. 22:25

Ma is meg tudott lepni a hőn szeretett, topikkedvenc digi ... elsőre megörültem, hogy végre, elektronikusan kommunikálnak, milyen környezettudatos és költséghatékony.

"Tisztelt Ügyfelünk!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy számlaegyenlege nyilvántartásunk szerint hátralékot mutat.
A hátralék összege: 0 Ft
Kérjük, hogy tartozását levelünk kézbesítésétől számított 30 napon belül szíveskedjen rendezni a mellékelt készpénz
átutalási megbízáson, a területi ügyfélszolgálaton [...]

[...]Tájékoztatjuk, hogy jelen Fizetési felszólításra 200 Ft adminisztrációs díjat számlázunk ki[...]"

- gondolom egy feltétel a levél kiküldése előttre, miszerint "ha kisebb a tartozás mint 1 ft akkor mégse", meghaladta a programozóik képességeit...
- brutális adminisztrálás (200 forintos!!!) előzhette meg, hogy egy 0 ft-os, nemlétező tartozásról felszólítás jöhetett...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22375 2017.09.06. 00:28

arty írta:Ma is meg tudott lepni a hőn szeretett, topikkedvenc digi ... elsőre megörültem, hogy végre, elektronikusan kommunikálnak, milyen környezettudatos és költséghatékony.

"Tisztelt Ügyfelünk!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy számlaegyenlege nyilvántartásunk szerint hátralékot mutat.
A hátralék összege: 0 Ft
Kérjük, hogy tartozását levelünk kézbesítésétől számított 30 napon belül szíveskedjen rendezni a mellékelt készpénz
átutalási megbízáson, a területi ügyfélszolgálaton [...]

[...]Tájékoztatjuk, hogy jelen Fizetési felszólításra 200 Ft adminisztrációs díjat számlázunk ki[...]"

- gondolom egy feltétel a levél kiküldése előttre, miszerint "ha kisebb a tartozás mint 1 ft akkor mégse", meghaladta a programozóik képességeit...
- brutális adminisztrálás (200 forintos!!!) előzhette meg, hogy egy 0 ft-os, nemlétező tartozásról felszólítás jöhetett...
Valakinek ki kell fizetnie a gigabitem árát. Boldoggá tesz, hogy most már tudom, melyik palimadártól hajtják be helyettem :hawaii:
Avatar
Moby

Hozzászólás #22376 2017.09.06. 00:30

LOL. Sony rulz. Az idióták elbaszták a knack2-t az ausztrál és az újzélandó sztórban, és ingyen lehet megvenni :taps:
Ismertek. Azonnal rámozdultam a lepattanóra :nyes: Nyomtam egy órát, gecijó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22377 2017.09.06. 00:31

DanielT írta:Mankót és inkontinencia betétet. :nezze:
Mankó, ágyba,játékhoz? Nooormális?! A betét viszont jó ötlet! Eddig ebben gondolkodtam:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #22378 2017.09.06. 00:32

Zóanagyvarázsló írta:Valakinek ki kell fizetnie a gigabitem árát. Boldoggá tesz, hogy most már tudom, melyik palimadártól hajtják be helyettem :hawaii:
Artynak saját digije van, ami egészen másképp működik, mint a mienk :D Mondjuk neki saját nvidiája, meg amdje is van, szal annyira nem kell ezen csodálkozni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22379 2017.09.06. 00:34

Moby írta:LOL. Sony rulz. Az idióták elbaszták a knack2-t az ausztrál és az újzélandó sztórban, és ingyen lehet megvenni :taps:
Ismertek. Azonnal rámozdultam a lepattanóra :nyes: Nyomtam egy órát, gecijó.
Annak idején volt egy jó pár játék, melyet véletlenül örökbe adott a Plus. Pontosabban egy darabig a crossbuyosoknál ez volt az alapértelmezett, de aztán pár hónap után észrevették, hogy a hivatalos Sony-blogon is erről szólnak a hozzászólások.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22380 2017.09.06. 00:37

Moby írta:Artynak saját digije van, ami egészen másképp működik, mint a mienk :D Mondjuk neki saját nvidiája, meg amdje is van, szal annyira nem kell ezen csodálkozni.
Viszont ami az artykonzolt illeti, még senki nem tudta felvenni a kesztyűt. Nem tudnak szarabbat gyártani, mint ami nekünk is van :szomoru1:

Azért a Sonyban bízom. Okkal, neki még mindig rendszeresen vagy a PSN PS3-on, nekem már másfél éve egyszer sem (nem mintha sok mindent tudnék már ott nézegetni).

Még egy Sony-nyomorékság: a Resistance 1-2-t már jó ideje felnyomták (magyar) PSN-re, de a harmadik rész disc-only :wow3:
Avatar
arty

Hozzászólás #22381 2017.09.06. 00:43

Moby írta:LOL. Sony rulz. Az idióták elbaszták a knack2-t az ausztrál és az újzélandó sztórban, és ingyen lehet megvenni :taps:
Ismertek. Azonnal rámozdultam a lepattanóra :nyes: Nyomtam egy órát, gecijó.
én a helyedben most offline lennék, amíg végig nem tolom ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22382 2017.09.06. 00:55

Ja, ha már folytattam a DMC-t, grindoltam egy kicsit, mert múltkor meghaltam 0 yellow orb nélkül. Aztán odamentem a bosshoz, és az a nyomorék meg se tudott ütni, na jó a végén már odamentem tartani neki az arcomat, hadd legyen esélye. Emiatt tettem le hónapokra megint a játékot, pedig bármelyik rühös korcs százszor keményebb.

De azért bírom a japókat: szétalázom a bosst, majd mikor elfogy a HP-je, bead egy videót

Spoiler
amiben lepofoz, csak történik vele valami, és lépnie kell. Remélem, hogy tehettem a gyíkjáról.
Avatar
arty

Hozzászólás #22383 2017.09.06. 00:58

Zóanagyvarázsló írta:Viszont ami az artykonzolt illeti, még senki nem tudta felvenni a kesztyűt. Nem tudnak szarabbat gyártani, mint ami nekünk is van :szomoru1:
Azért a Sonyban bízom. Okkal, neki még mindig rendszeresen vagy a PSN PS3-on, nekem már másfél éve egyszer sem (nem mintha sok mindent tudnék már ott nézegetni).
Még egy Sony-nyomorékság: a Resistance 1-2-t már jó ideje felnyomták (magyar) PSN-re, de a harmadik rész disc-only :wow3:
engem ebben a pillanatban "baszott" át a... tulképp a capcom, de a store engedte, h megtegye (vagy megtegyem magammal, watevör)

előzmény: capcom arcade cabinet ps3on FREE, benne egy teljes játékkal! hétvégén nyomtam és vágyakoztam a többire, köztük leginkább kettőre: Commando és Ghosts'n'Goblins (c64 emlék, most pedig a superiort nyomhatom az árkád stikkemmel!!444 tiszta játékterem feeling! lenne... 1300/db, 9k/teljes pakk. ennyié' inkább mással játszok :P)

ma indultak a boxos akciók és mi van leárazva 1600ra? igen, az all-in-one pack, amiben MINDEN gém benne van, még a 2 bonus is! gyors pillantás leírásra, figyelj h ne vedd meg 2x, stb stb stb (veheted darabonként, hármasával, éves pakkban és van ez az all-in-one-pakk, kell hozza a kabinet, jolvajolvan, stb). leszedtem a capcom arcade cabinet trialt és az árkád pakkot ééééés.... NOPE.

boxon fizetős a ps3on ingyens cabinet. 1290ft.
amit azután h megvettem a pakkot, kénytelen voltam megvenni, különben az 1600 leves..... és szar érzés, hogy a két, engem érdeklő kőkorszaki, minden genben 5x eladott fosiért ilyen "sokat" fizettem.

steamen
1.) nem tudsz dlct venni, ha nincs alapjátékod. nameg "kissé" egyértelmübb a baszom lila sáv, h ennek kell az alapjáték.
2.) refund.

nyilván én is fasz voltam, de a capcom is egy féreg (és a boxos sztór is egy moslék)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22384 2017.09.06. 11:41

Lassan kivakarják a 30 frémes mocsokból. Új peccsel már kültéren is megy, fizika is stimmel, stb.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #22385 2017.09.06. 12:20

DanielT írta:Lassan kivakarják a 30 frémes mocsokból. Új peccsel már kültéren is megy, fizika is stimmel, stb.
https://youtu.be/M6tI71ogxVE
SG-n egy megnevezni nem kívánt -, de számára prevgenben minden cod 60 fps volt - egyén ezt elintézte azzal, hogy jó lesz az inkább ánlokkolt 30-nak még. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22386 2017.09.06. 12:27

benőmenő írta:SG-n egy megnevezni nem kívánt -, de számára prevgenben minden cod 60 fps volt - egyén ezt elintézte azzal, hogy jó lesz az inkább ánlokkolt 30-nak még. :banplz:
Ha a jelenlegi állapotot nézzük akkor ez igaz is. Csakhogy a lényeg most az, hogy megoldották a 30 fps limit kikerülését, anélkül, hogy a fizika borulna, mert eddig ez volt a gond.

A nagyvonalú leírásod alapján az illető személy egyébként egy elképesztően nagy baromállat lehet. Nem tudom miért, de ezt érzem. :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #22387 2017.09.06. 13:01

arty írta:szaracapcomszarazekszboksz
Ha ez megnyugtat, én PS3-ra valami 2700-2800 Ft-ért vettem akcióban, tehát annyiért, mint te. A Commandót végigjátszottam, a Ghost 'n Goblins is ment, de félretettem olyan időre, amikor teljes napot rá akarok szánni. Rajtuk kívül az 1942-ig (szintén C64-es nosztalgia) jutottam az ingyenes játékon kívül.

Határeset, hogy megérte-e, de rendben van a port, és legalább eltöltöttem vele egy délutánt a pénzemért. Tervezem még elővenni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22388 2017.09.06. 13:18

DanielT írta:Lassan kivakarják a 30 frémes mocsokból. Új peccsel már kültéren is megy, fizika is stimmel, stb.

phpBB [media]
najszos. de foltozzak csak szorgalmasan, mert ez eleg gaz egy 5,3Ghz!!!!-re huzott 7600K-tol :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #22389 2017.09.06. 13:19

DanielT írta:Lassan kivakarják a 30 frémes mocsokból. Új peccsel már kültéren is megy, fizika is stimmel, stb.
elég fasza
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22390 2017.09.06. 13:21

PROlebeny oldalrol hir:
"Forrasztás helyett marad a paszta a nagyobb Skylake-X lapkáknál is" :eljen: IINTELLigy
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22391 2017.09.06. 14:02

Moby írta:LOL. Sony rulz. Az idióták elbaszták a knack2-t az ausztrál és az újzélandó sztórban, és ingyen lehet megvenni :taps:
Ismertek. Azonnal rámozdultam a lepattanóra :nyes: Nyomtam egy órát, gecijó.
na, ennek örülök. szoval nincs tetves coop-ra kihegyezve? videokbol nagyon ugy tünt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #22392 2017.09.06. 16:50

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #22393 2017.09.06. 16:55

Zóanagyvarázsló írta:Ha ez megnyugtat, én PS3-ra valami 2700-2800 Ft-ért vettem akcióban, tehát annyiért, mint te. A Commandót végigjátszottam, a Ghost 'n Goblins is ment, de félretettem olyan időre, amikor teljes napot rá akarok szánni. Rajtuk kívül az 1942-ig (szintén C64-es nosztalgia) jutottam az ingyenes játékon kívül.

Határeset, hogy megérte-e, de rendben van a port, és legalább eltöltöttem vele egy délutánt a pénzemért. Tervezem még elővenni.
igen, mivel rendben van a port (az emu), így annyira nem fáj. az fáj, hogy picit átverősnek éreztem ezt így árulni ....
Avatar
insp

Hozzászólás #22394 2017.09.06. 19:05

Lottem 10 EUR-ert egy Rez Infinite-et G2A-n. Best nongem ever -Area X meg eleg jol demozza a 4K non-technot.
100-as listara vele! :hamm:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #22395 2017.09.06. 19:48

insp írta:Lottem 10 EUR-ert egy Rez Infinite-et G2A-n. Best nongem ever -Area X meg eleg jol demozza a 4K non-technot.
100-as listara vele! :hamm:
rajta van
Avatar
Moby

Hozzászólás #22396 2017.09.06. 20:25

Jut eszembe: ha valakinek kő a tegnapi knack2-ből, annak van egy temp accom átadó. Be lehet primaryra is aktiválni, semmi más nincs rajta (berántottam 2 accra is).
Avatar
arty

Hozzászólás #22397 2017.09.06. 20:25

Kandurex írta:elég fasza
írtam privátot, hátha van 2 perced ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #22398 2017.09.06. 20:26

Moby írta:Jut eszembe: ha valakinek kő a tegnapi knack2-ből, annak van egy temp accom átadó. Be lehet primaryra is aktiválni, semmi más nincs rajta (berántottam 2 accra is).
még mindíg nem vették vissza?! :O
Avatar
Moby

Hozzászólás #22399 2017.09.06. 20:30

arty írta:még mindíg nem vették vissza?! :O
De, már rég. Kulcsosoldalaka meg bezárták, és a homeolt accountokat meg letiltották.
Spoiler
De csak a digisekét, akik otthon nvidia kártyákat bújtatnak :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22400 2017.09.06. 21:25

Moby írta:Jut eszembe: ha valakinek kő a tegnapi knack2-ből, annak van egy temp accom átadó. Be lehet primaryra is aktiválni, semmi más nincs rajta (berántottam 2 accra is).
A demó után én fizetnék, hogy nehogy beosonj és felinstalláld a gépemre*. Szal' gyerünk, mennyiért nem kell soha többé látnom Mark Cerny mester műremekét? :help:

Szerintem ez az ingyé' adás az önkritika diadala volt.

*Mármint az ingyé hazahozott céges foskormoránra.

Vissza: “Leáldozott.hu”