A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #21911 2017.08.22. 10:41

SlickAdam írta:megmondom en neked elöre: hangos lesz, mint a szar. fizikat meg mindig nem lehet megbaszni.
És a fizika mit mond erről? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21912 2017.08.22. 10:46

megis miröl beszeltek? kissebb, mint PRÖ és erösebb. top blow cooler helyett vmi mobil szarral ebben is.
megis milyen lenne? shhhhhhhhhhhhhhh? vagy SHHHHHHHHHHHH?
...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21913 2017.08.22. 10:51

SlickAdam írta:megis miröl beszeltek? kissebb, mint PRÖ és erösebb. top blow cooler helyett vmi mobil szarral ebben is.
megis milyen lenne? shhhhhhhhhhhhhhh? vagy SHHHHHHHHHHHH?
...
Inkább hörbzögöbözöögöhhrrrrrhöhrböhggög.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21914 2017.08.22. 11:31

DanielT írta:Inkább hörbzögöbözöögöhhrrrrrhöhrböhggög.
Én sokkal inkább a HARRRRRKKKHARRRRKHARRRRRHARRRRK-ra tippelek! Jó, lehet, hogy mögötte halkan felfedezhető lesz a SHHHSHHHSHHH is, majd kiderül.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21915 2017.08.22. 13:19

Jonnek itt az ms exclek, mit sirtok :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21916 2017.08.22. 14:23

aranyos N3DS kiadas :)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21917 2017.08.22. 15:14

SlickAdam írta:aranyos N3DS kiadas :)
Kép
Eszméletlen ez a szenvedés, amit levág ez a cég. És húzza az újabb és újabb bőröket a birkákról. Oké, nosztalgia, értjük, de hányszor sütik még el? Hány ezredik kiadása ugyanannak a szarnak?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21918 2017.08.22. 15:36

DanielT írta:Eszméletlen ez a szenvedés, amit levág ez a cég. És húzza az újabb és újabb bőröket a birkákról. Oké, nosztalgia, értjük, de hányszor sütik még el? Hány ezredik kiadása ugyanannak a szarnak?
szenvedes? MASODPERCEK alatt elkapkodjak ezeket. amugy meg csak siman egy N3DS speci festessel. nem ertem ezt a "kiadas" dolgot. aki minden festest megvesz az hülye. aki meg most akar gepet es szerencsesen ra tud nyulni egy ilyenre, az meg örül. no.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21919 2017.08.22. 15:45

DanielT írta:Eszméletlen ez a szenvedés, amit levág ez a cég. És húzza az újabb és újabb bőröket a birkákról. Oké, nosztalgia, értjük, de hányszor sütik még el? Hány ezredik kiadása ugyanannak a szarnak?
Azzal együtt most akarok venni valami handheldet a gyereknek, és nincs semmi más, amin egyáltalán el lehetne gondolkodni. Merthogy nincs más. Semmi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #21920 2017.08.22. 19:17

Moby írta:Vakok között félszemű a király.
Gyerek 4k-ban tud majd nyomulni a minecrafttal úgy, hogy nem kell 1 millióért gépet építeni neki. Mellette tud még forzázni is. Hugyészaré. Jóleszez, musthave! Most az ipaden nyomja a minecraftot (az a handheld!), legalább azt is visszakapom, nézhetem nyugodtan a hbo got. :)
Ja, és MS, jön az AOE1+3 remaster ami szintén jóság és jön a negyedik rész is, és ami még fontosabb, jön az anno1800. \o/
Avatar
eje75

Hozzászólás #21921 2017.08.22. 19:28

Moby írta:Azzal együtt most akarok venni valami handheldet a gyereknek, és nincs semmi más, amin egyáltalán el lehetne gondolkodni. Merthogy nincs más. Semmi.
Ezt próbáltad már?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21922 2017.08.22. 19:33

Ez meg egy érdekes videó, crowbcat minőség. A játékot nagyon akartam én is szeretni, mert elvileg minden benne van, amitől jó lehetne, de mégse ment. Nem volt benne sikerélményem, nem éreztem jól magam benne.

Ennyit mindenkinek érdemes megnézni, hogyan alakult a játék, a nyilatkozatok, stb.

szerk: Ja és sajnálom is, mert tényleg a legjobb szándékok voltak mögötte minden téren.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #21923 2017.08.22. 19:38

Moby írta:KépMitől konzol tehát az egyik, és mitől nem a másik?
A konzol az, aminek a hitelbírálatán DarkSector igénylése átmegy. Ez a Corsair-es fozs 2000 EUR-ról indul... Az dark éves bruttó árbevétele.... Innen üzenem darkSector, hogy az igénylésed puha papírra nyomtasd, mert akkor legalább a hitel ügyintézők rendeltetésszerűen tudják majd használni a igénylésed, ahogy elhagytad a local T-com átbaszó üzletedet....
Avatar
Botond

Hozzászólás #21924 2017.08.22. 19:50

eje75 írta:A konzol az, aminek a hitelbírálatán DarkSector igénylése átmegy. Ez a Corsair-es fozs 2000 EUR-ról indul... Az dark éves bruttó árbevétele.... Innen üzenem darkSector, hogy az igénylésed puha papírra nyomtasd, mert akkor legalább a hitel ügyintézők rendeltetésszerűen tudják majd használni a igénylésed, ahogy elhagytad a local T-com átbaszó üzletedet....
Ez mondjuk részben az ő hibája, és szerintem nem sportszerű ezen élcelődni. ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21925 2017.08.22. 19:55

eje75 írta:Ezt próbáltad már?
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21926 2017.08.22. 19:57

Botond írta:Ez mondjuk részben az ő hibája, és szerintem nem sportszerű ezen élcelődni. ;)
sok ember esetében azt írnám amit te, darksector esetében pont nem
Avatar
Botond

Hozzászólás #21927 2017.08.22. 19:59

Micsu írta:sok ember esetében azt írnám amit te, darksector esetében pont nem
Ez nagyon messzire visz, de nagyjából születésünk pillanatában eldőlt +/-20%os rangeben, hogy hova jutunk, és neki elég handycappes leosztás jutott. Szóval ebben azért nem értek teljesen egyet. Az, hogy ő a -20%ra optimalizál az tényleg az ő hibája, de tegyünk a kezünket a szívünkre, a +20%ot megcsípve se jutna messzebb szegény.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21928 2017.08.22. 20:03

kétlem hogy úgy született volna hogy komplett hülye volt

nem kell mindent a pénzre fogni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2017.08.22. 20:04-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #21929 2017.08.22. 20:04

Botond írta:Ez mondjuk részben az ő hibája, és szerintem nem sportszerű ezen élcelődni. ;)
Nem, persze: senki hibája.....csak geci vagyok...meg nem is szoktam sportolni... a lényeg viszont, hogy SAJNOS mára a konzol az, amit Juan Pablo, Krzysztof, és DarkSector is el tud hozni részletre....egy olcsó, de xar valami... Én szívesen fizetnék ki 2000 EUR-t egy olyan erős konzolért, amire tonnaszám jönnek ki az olyan exkluzívok, amitől a heréim felszívódnak a hasüregembe... de ilyen nem létezik.... csak ezek a fospörgetők... :nemtudom:
Avatar
eje75

Hozzászólás #21930 2017.08.22. 20:07

Botond írta:Ez nagyon messzire visz, de nagyjából születésünk pillanatában eldőlt +/-20%os rangeben, hogy hova jutunk, és neki elég handycappes leosztás jutott. Szóval ebben azért nem értek teljesen egyet. Az, hogy ő a -20%ra optimalizál az tényleg az ő hibája, de tegyünk a kezünket a szívünkre, a +20%ot megcsípve se jutna messzebb szegény.
Jólvan....hagyjuk szegényt... nem ér annyit...csak kerestem az emlékeimben valakit, aki kinyomorogja magából a konzolok árát hitelből, és pont Ő jutott eszembe... egyébként semmi bajom vele, sőt: 98%-ban Ő segített hozzá, hogy az SG konzol fórumait már nem olvasom... szóval hagyjuk szegényt... Én kérek elnézést...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21931 2017.08.22. 20:27

Micsu írta:kétlem hogy úgy született volna hogy komplett hülye volt
Csodálatos ez a mondat, amelyben nem lehet eldönteni, hogy megvédted, vagy a földbe tiportad! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21932 2017.08.22. 20:39

eje75 írta:Ezt próbáltad már?
Nem. Felesleges lenne. Valszeg a fogantatása pillanatában is magasabbak voltak az igényei. És ez nem az eszközre vonatkozik, inkább a bonyolultsági fokára :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21933 2017.08.22. 20:40

eje75 írta:Jólvan....hagyjuk szegényt... nem ér annyit...csak kerestem az emlékeimben valakit, aki kinyomorogja magából a konzolok árát hitelből, és pont Ő jutott eszembe... egyébként semmi bajom vele, sőt: 98%-ban Ő segített hozzá, hogy az SG konzol fórumait már nem olvasom... szóval hagyjuk szegényt... Én kérek elnézést...
Ja. Én is miatta töröltem magam ott. Én azt gondoltam, hogy bőven van bennem annyi empátia, hogy _bárkit_ elviseljek. Kiderült: nincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21934 2017.08.22. 20:43

Közben feltelepült az Uncharted: Lost Legacy, illetve a gyerkőcöket is elaltattam, szal ma hosszú idő után ismét konzolgéming van :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21935 2017.08.22. 20:45

Moby írta:Nem. Felesleges lenne. Valszeg a fogantatása pillanatában is magasabbak voltak az igényei. És ez nem az eszközre vonatkozik, inkább a bonyolultsági fokára :)
Mutasd meg neki ezt, aztán egy hét múlva értékeljétek újra a bonyolultsági fokot illető elvárásait. :idiota:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21936 2017.08.22. 20:46

Moby írta:Közben feltelepült az Uncharted: Lost Legacy, illetve a gyerkőcöket is elaltattam, szal ma hosszú idő után ismét konzolgéming van :)
Nálam is indult ma, zéró install, csak betettem a lemezt a jútúbba és már toltam is. :eljen:

szerk: jó is, hogy eszembe jut, a PS4 még mindig itt rohad, ráadásul standby-ban, szal most kitépem belőle a kábelt. Unchartedeket már eladtam, az egyetlen terhelő bizonyíték a Driveclub maradt a PSN profilomon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21937 2017.08.22. 21:27

DanielT írta:Nálam is indult ma, zéró install, csak betettem a lemezt a jútúbba és már toltam is. :eljen:

szerk: jó is, hogy eszembe jut, a PS4 még mindig itt rohad, ráadásul standby-ban, szal most kitépem belőle a kábelt. Unchartedeket már eladtam, az egyetlen terhelő bizonyíték a Driveclub maradt a PSN profilomon.
Á bazdmeg, PUSZTÍTÓ a képminőség :ijedt: Ezek még mindig egy állatok, pedig ezt takarítószemélyzetből verbuvált csapat csinálta. 4K@60-at látok minden nap, de ez akkor is odabasz keményen, pedig fullhd-ban tolom (a prot eladtam hetekkel ezelőtt, rámszáradt egy negyvenezres slim a sokból amit hoztam, azt megtartottam, erre a pár exkluzívra jóaz). Minden faszom kavics alá benézek, csak mert jó nézni, a youtubon ez (még) nincs meg :) Lemezen vettem, maholnap letolom, ezerötből megvolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21938 2017.08.22. 21:30

Moby írta:Á bazdmeg, PUSZTÍTÓ a képminőség :ijedt: Ezek még mindig egy állatok, pedig ezt takarítószemélyzetből verbuvált csapat csinálta. 4K@60-at látok minden nap, de ez akkor is odabasz keményen, pedig fullhd-ban tolom (a prot eladtam hetekkel ezelőtt, rámszáradt egy negyvenezres slim a sokból amit hoztam, azt megtartottam, erre a pár exkluzívra jóaz). Minden faszom kavics alá benézek, csak mert jó nézni, a youtubon ez (még) nincs meg :) Lemezen vettem, maholnap letolom, ezerötből megvolt.
Értem én, meg így is van, de nekem már az irányítás is tortúra, tehát a 4K YT még meg is kímél attól, hogy az átvezetőkben toljam a kart.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21939 2017.08.22. 21:32

DanielT írta:Értem én, meg így is van, de nekem már az irányítás is tortúra, tehát a 4K YT még meg is kímél attól, hogy az átvezetőkben toljam a kart.
Ha elég jó ami közte történik, én eltologatom időnként. nagyon próbálom rávenni magam a hellbladeben is, még mindig küzdök magammal, akarom látni végig, de az nem ez a szint. Pedig részleteiben az is ottvan, de nem áll össze ennyire egésszé. Áh, nagyon nem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #21940 2017.08.22. 21:34

eje75 írta:Nem, persze: senki hibája.....csak geci vagyok...meg nem is szoktam sportolni... a lényeg viszont, hogy SAJNOS mára a konzol az, amit Juan Pablo, Krzysztof, és DarkSector is el tud hozni részletre....egy olcsó, de xar valami... Én szívesen fizetnék ki 2000 EUR-t egy olyan erős konzolért, amire tonnaszám jönnek ki az olyan exkluzívok, amitől a heréim felszívódnak a hasüregembe... de ilyen nem létezik.... csak ezek a fospörgetők... :nemtudom:
Van ilyen, Pc-nek hívják. Drága, erős, sok az exkluzív.
Avatar
Botond

Hozzászólás #21941 2017.08.22. 21:37

Micsu írta:kétlem hogy úgy született volna hogy komplett hülye volt

nem kell mindent a pénzre fogni
Az intelligencia az pl pont születéskor adott skill jórészt. Meg ugye a szülők is adottság, hogy mit hoznak ki belőled az első pár évben. Szóval az sem olyan önerős dolog, hogy valaki azért lett okos, mert ő tett érte. A körülmények (szülők, gének) 99,99%-ban eldöntik ezt. De skippeljük a témát.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21942 2017.08.22. 21:52

DanielT írta:Eszméletlen ez a szenvedés, amit levág ez a cég. És húzza az újabb és újabb bőröket a birkákról. Oké, nosztalgia, értjük, de hányszor sütik még el? Hány ezredik kiadása ugyanannak a szarnak?
Azzal van a baj, hogy ezt újra és újra elsütik, de a konzoljaikon nincs egy tisztességes felület, melyen megveheted normálisan a régi klasszikusokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21943 2017.08.22. 21:55

Moby írta:Á bazdmeg, PUSZTÍTÓ a képminőség :ijedt: Ezek még mindig egy állatok, pedig ezt takarítószemélyzetből verbuvált csapat csinálta. 4K@60-at látok minden nap, de ez akkor is odabasz keményen, pedig fullhd-ban tolom (a prot eladtam hetekkel ezelőtt, rámszáradt egy negyvenezres slim a sokból amit hoztam, azt megtartottam, erre a pár exkluzívra jóaz). Minden faszom kavics alá benézek, csak mert jó nézni, a youtubon ez (még) nincs meg :) Lemezen vettem, maholnap letolom, ezerötből megvolt.
Bazz, akartam is a minap írni, hogyha valaki kidobná a Prőt, akkor szólhat. Mondjuk most időben nem, csak pénzben fért volna bele (ezért elvittem volna, de valószínűleg kevesebbért, mint szeretted volna), de a következő 8-ból valamelyik tényleg érdekel. Már megy a Tools of Destruction újrázása, szóval lassan (10 éven belül) jöhet a PS4-es Ratchet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21944 2017.08.22. 21:56

Zóanagyvarázsló írta:Azzal van a baj, hogy ezt újra és újra elsütik, de a konzoljaikon nincs egy tisztességes felület, melyen megveheted normálisan a régi klasszikusokat.
És aztán újra megveheted, amikor gépet cserélsz. Majd újra. És újra.

Ezeket vitte volna el a tsunami, vagy inkább küldték volna Reggie-t meg a többi barmot az erőműbe takarítani. Alsógatyában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21945 2017.08.22. 21:57

Botond írta:Gyerek 4k-ban tud majd nyomulni a minecrafttal úgy, hogy nem kell 1 millióért gépet építeni neki. Mellette tud még forzázni is. Hugyészaré.
Egyrészt jogos, másrészt amikor nézem a konzolárakat, cseszett drágának tűnnek. Ha már zsebbe nyúlok, akkor jobb értelmesre költeni. Lásd az előző posztomat :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21946 2017.08.22. 21:58

Zóanagyvarázsló írta:szóval lassan (10 éven belül) jöhet a PS4-es Ratchet!
Az egy irgalmatlan fos, a korábbiakhoz képest. Jóféle sikergenes prolira butítás.

Elsőre elég az első 30 secet megnézned, utána pedig a többit, ha lesz időd.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21947 2017.08.22. 21:59

DanielT írta:És aztán újra megveheted, amikor gépet cserélsz. Majd újra. És újra.

Ezeket vitte volna el a tsunami, vagy inkább küldték volna Reggie-t meg a többi barmot az erőműbe takarítani. Alsógatyában.
Így van, erre is céloztam a "normális" alatt. Egyszerűen az élet császárának érzem magam attól, hogy Steamen vagy GOG-on vásárolva a következő vasamon is játszhatom az adott játékot. Márpedig én tényleg szoktam évekig érlelni a plusz egy sorokat, simán előveszem őket 1-5-10-15 évvel a vásárlás után, szinte az egész pályafutásom erről szól.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #21948 2017.08.22. 22:13

Ha mást nem is, az Age of Empires 4-ről a bővebb információkat azért várom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21949 2017.08.22. 22:27

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, akartam is a minap írni, hogyha valaki kidobná a Prőt, akkor szólhat. Mondjuk most időben nem, csak pénzben fért volna bele (ezért elvittem volna, de valószínűleg kevesebbért, mint szeretted volna), de a következő 8-ból valamelyik tényleg érdekel. Már megy a Tools of Destruction újrázása, szóval lassan (10 éven belül) jöhet a PS4-es Ratchet!
Kurvára felesleges prót venned bármikor is. Veszel egy ilyen filléres fost, ugyanaz. Csak ez tényleg filléres.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21950 2017.08.22. 22:31

Egyszerűen feldolgozhatatlan, hogy ezt a pixelcsodát ez a környezetszennyező iparihulladék tolja ki magából. Felfoghatatlan mit művelnének ezek egy komoly vason.
Kép
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21951 2017.08.22. 22:34

DanielT írta:Az egy irgalmatlan fos, a korábbiakhoz képest. Jóféle sikergenes prolira butítás.

Elsőre elég az első 30 secet megnézned, utána pedig a többit, ha lesz időd.

szararatchetszaraps4.mp4
22 percig jutottam. Majd folyt. köv. máskor :) Nem hangzik jól sajnos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21952 2017.08.22. 22:35

Moby írta:Kurvára felesleges prót venned bármikor is. Veszel egy ilyen filléres fost, ugyanaz. Csak ez tényleg filléres.
Nem csak azon van - már - tényleg 60 fps-es lasszófasz?
Avatar
Moby

Hozzászólás #21953 2017.08.22. 22:41

Zóanagyvarázsló írta:Nem csak azon van - már - tényleg 60 fps-es lasszófasz?
Nem, szerintem azon sincs. Nekem az volt az utolsó emlékem, hogy az egynyóc 1800p-s próverza kb ugyanaz, mint a sima ps4 verza.


szerk: ja de. A fhd próverza fix60fps. Duplaárat így sem ér meg. Nincs annyi abban az 1-2 játékban. Maga a gép jobb, de hónapokig én is csak rohasztom.
Avatar
deep

Hozzászólás #21954 2017.08.23. 00:57

Zóanagyvarázsló írta:Nem csak azon van - már - tényleg 60 fps-es lasszófasz?
Lasszófasz remaszter alap ps4-en is 60fps. Mint ahogy az összes prevgen uncharted is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21955 2017.08.23. 09:07

deep írta:Lasszófasz remaszter alap ps4-en is 60fps. Mint ahogy az összes prevgen uncharted is.
Nem fix60, Zó erre gondolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21956 2017.08.23. 09:28

Moby írta:Nem fix60, Zó erre gondolt.
Jóazmá', én is le tudtam tolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21957 2017.08.23. 10:51

Dat moment, amikor a sikergen aranykorának közepén egy early access pécészökevény PUBG a fő "exkluzívod".

"Looking towards the end of this year then, you guys have Forza obviously but otherwise the first party slate... well, are you happy with the amount of titles you've got coming out?

Mike Ybarra: Yeah, when I think about now through the end of December we have the biggest game in the world right now on our console - that's PUBG."
Avatar
Moby

Hozzászólás #21958 2017.08.23. 13:58

DanielT írta:Jóazmá', én is le tudtam tolni.
Ugyanezt mondtam neki én is.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #21959 2017.08.23. 16:52

Minőségi kontent by Microsoft 2014-ből spájzolva.


Dance Central Spotlight

Irrelevant. Kinect is dead.

Fable Legends

Estimated production budget of 19,424 Ft million Canceled.

Project Spark

Dead. The Conker DLC was never released.

Scalebound

Canceled, too.

Sunset Overdrive

Commercial flop. A successor is very unlikely.

Halo: The Master Chief Collection

A lot of annoying bugs in the online multiplayer mode prevented it to become this gen's Orange Box.

Rise of the Tomb Raider

Great game, but a lot of people complained about the exclusivity. An improved version with PSVR support was released one year later.

Phantom Dust Reboot

Guess what? Canceled.

Crackdown 3

Disapppointing E3 2017 trailer. Was postponed to Spring 2018.

Ori and the Blind Forest

Beautiful little game. Probably the only title of the show that exceeded expectations.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21960 2017.08.23. 17:00

TasManXT írta:Minőségi kontent by Microsoft 2014-ből spájzolva.


Dance Central Spotlight

Irrelevant. Kinect is dead.

Fable Legends

Estimated production budget of 19,424 Ft million Canceled.

Project Spark

Dead. The Conker DLC was never released.

Scalebound

Canceled, too.

Sunset Overdrive

Commercial flop. A successor is very unlikely.

Halo: The Master Chief Collection

A lot of annoying bugs in the online multiplayer mode prevented it to become this gen's Orange Box.

Rise of the Tomb Raider

Great game, but a lot of people complained about the exclusivity. An improved version with PSVR support was released one year later.

Phantom Dust Reboot

Guess what? Canceled.

Crackdown 3

Disapppointing E3 2017 trailer. Was postponed to Spring 2018.

Ori and the Blind Forest

Beautiful little game. Probably the only title of the show that exceeded expectations.
Node 2017!!! PUBG VAN PÁÁSSZEK!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
deep

Hozzászólás #21961 2017.08.23. 17:27

DanielT írta:Node 2017!!! PUBG VAN PÁÁSSZEK!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Az MS gyakorlatilag leépítette, beszüntette a videojáték készítést, mintegy beismerve, hogy nekik ez nem megy és nincs is rá szükségük. A box ma már nem más mint egy kompakt pécé, amivel beszednek plusz sarcot a hardverért és a nethasználatért. Ez hoz nekik bőven annyi zsét, hogy ne hiányozzon a játékok fejlesztésével járó kockázat és macera. Tehát ez már nem konzol. A box az új, az igazi, a valódi szuperkompjúter! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21962 2017.08.23. 17:37

deep írta:Az MS gyakorlatilag leépítette, beszüntette a videojáték készítést, mintegy beismerve, hogy nekik ez nem megy és nincs is rá szükségük. A box ma már nem más mint egy kompakt pécé, amivel beszednek plusz sarcot a hardverért és a nethasználatért. Ez hoz nekik bőven annyi zsét, hogy ne hiányozzon a játékok fejlesztésével járó kockázat és macera. Tehát ez már nem konzol. A box az új, az igazi, a valódi szuperkompjúter! :idiota:
Igazából a hardvert olcsón mérik. Ez a one x eléggé jó árban van + ennek nem tolják fel az árát a kibaszott minerek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21963 2017.08.23. 18:02

deep írta:Az MS gyakorlatilag leépítette, beszüntette a videojáték készítést, mintegy beismerve, hogy nekik ez nem megy és nincs is rá szükségük. A box ma már nem más mint egy kompakt pécé, amivel beszednek plusz sarcot a hardverért és a nethasználatért. Ez hoz nekik bőven annyi zsét, hogy ne hiányozzon a játékok fejlesztésével járó kockázat és macera. Tehát ez már nem konzol. A box az új, az igazi, a valódi szuperkompjúter! :idiota:
A Sony ugyanez + Naughty. Kinyírták minden stúdiójukat, megvolt a macskakutya csapat vergődésének eredménye, kb ennyike volt. Most még a végén egy GOW megalázás jön desszertként a remake/remaster fostortára ééééééééééés csá.

szerk: JA! És még PUBG-juk sincs! :nezze: (idén)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21964 2017.08.23. 19:23

Fun fact: ebben a pillanatban NÉGYSZÁZHUSZONNYOLCEZER nézője van a PUBG-nak. Agyrém.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #21965 2017.08.23. 19:26

DanielT írta:Fun fact: ebben a pillanatban NÉGYSZÁZHUSZONNYOLCEZER nézője van a PUBG-nak. Agyrém.
mi a tököm ez a pubg? az meg van, hogy n+1 multi lövölde, de mitől olyan érdekes?
Avatar
Moby

Hozzászólás #21966 2017.08.23. 19:37

Kandurex írta:mi a tököm ez a pubg? az meg van, hogy n+1 multi lövölde, de mitől olyan érdekes?
Nincs itt semmi látnivaló, kérem haladjon tovább! :lama:

/van benn dácia!!!négy!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #21967 2017.08.23. 19:41

Moby írta:Nincs itt semmi látnivaló, kérem haladjon tovább! :lama:
:zavart2: szóval azt mondod, h számomra egy talicskányi szarral lehet ekvivalens? akkor kapok hasonlókat előre :gonosz3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21968 2017.08.23. 19:42

És ami mutatja, hogy mekkora kibaszott agyhalál ez a játék: Aki megnyerte éppen a bajnokságot, az utolsó meccsen beszorult egy sziklába és úgy jutott az első 10-be, hogy nyomta a gyógyítást. Ezzel szerzett elég pontot ahhoz, hogy megszerezze az összesített első helyet.

Kandurex: Manapság a gyerekeknél ez a menő, Battle Royale játék, 100-an kezditek egy nagy területen és aki utoljára marad életben, az nyer.

Ez a fickó egyébként a játék egyik legnagyobb sztárja, nézz bele, tesz annyit hozzá, hogy szórakoztató nyálcsorgós bealvásra tökéletes:

Ha nem jön be a link

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #21969 2017.08.23. 19:44

Kandurex írta::zavart2: szóval azt mondod, h számomra egy talicskányi szarral lehet ekvivalens? akkor kapok hasonlókat előre :gonosz3:

- nem ps4 exkluzív
- sőt, nem is létezik rá
- jelenleg csak pécére létezik
- multionly
- másik emberek játszanak benne
Halmozottan nem létezik számodra :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21970 2017.08.23. 20:08

"The tournament winner got 4 kills across 3 games and camped the gas the whole time"

Egy ÉC ez a játék. Egy rák. Az időelbaszás totális csúcsa.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #21971 2017.08.23. 20:09

Moby írta:- nem ps4 exkluzív
- sőt, nem is létezik rá
- jelenleg csak pécére létezik
- multionly
- másik emberek játszanak benne
Halmozottan nem létezik számodra :D
nah, ahogy mondtam
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #21972 2017.08.23. 20:23

DanielT írta:Ez a fickó egyébként a játék egyik legnagyobb sztárja, nézz bele, tesz annyit hozzá, hogy szórakoztató nyálcsorgós bealvásra tökéletes:

Ha nem jön be a link
ezt a pornóbajszos hülyét :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21973 2017.08.23. 21:31

DanielT írta:"The tournament winner got 4 kills across 3 games and camped the gas the whole time"

Egy ÉC ez a játék. Egy rák. Az időelbaszás totális csúcsa.
ezt csak ugy tudod mecsinalni ha megsaccolod hol lesz kb a kor kozepe es egybol odamesz es nem lonek kozben le
leirva szep amit irtal, probald is megvalositani, foleg fps szerveren

Egyebkent vmikor en is raprobalok majd foleg h van fps szerver, tpskent semmi ertelmet nem lattam
Avatar
eje75

Hozzászólás #21974 2017.08.23. 21:42

Kandurex írta:ezt a pornóbajszos hülyét :nyes:
Csóka egyébként nagyon megcsinálta magát... régebben community manager, meg multiplayer level designer volt a Sledgehammer-nél.... rohadt nagy szerepet játszik, és anyagilag szerintem QWÁRA bejön neki, hogy hülyét csinál magából...
Spoiler
KépKép
Avatar
eje75

Hozzászólás #21975 2017.08.23. 21:46

DanielT írta:Egy ÉC ez a játék. Egy rák. Az időelbaszás totális csúcsa.
Nem: az a Escape from Tarkov.... a Tarkov apa rákos bal heréje :wilting:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #21976 2017.08.23. 22:13

DanielT írta:És ami mutatja, hogy mekkora kibaszott agyhalál ez a játék: Aki megnyerte éppen a bajnokságot, az utolsó meccsen beszorult egy sziklába és úgy jutott az első 10-be, hogy nyomta a gyógyítást. Ezzel szerzett elég pontot ahhoz, hogy megszerezze az összesített első helyet.

Kandurex: Manapság a gyerekeknél ez a menő, Battle Royale játék, 100-an kezditek egy nagy területen és aki utoljára marad életben, az nyer.

Ez a fickó egyébként a játék egyik legnagyobb sztárja, nézz bele, tesz annyit hozzá, hogy szórakoztató nyálcsorgós bealvásra tökéletes:

Nem csak gyerekeknél menő, és tényleg nagyon jó játék, de early access. Majd ha kijön és minden rendben lesz akkor ezek eltűnnek. Én is csak nézni szeretem, meg se vettem és nem is játszok vele. De écnek azért nem mondanám. Izgalmas nagyon, és sok minden van benne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21977 2017.08.23. 23:06

eje75 írta:Nem: az a Escape from Tarkov.... a Tarkov apa rákos bal heréje :wilting:
Téged ott nagyon megcsinálhattak :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21978 2017.08.23. 23:10

Ez a lost legacy jobban néz ki, és jobb játék szerintem mint a u4 volt. Tök jót tett neki, hogy másik csapat csinálta. Csinálhatja is tovább, jöhetnek a következő részek! (nem, még nem értem a végére).
Avatar
deep

Hozzászólás #21979 2017.08.24. 07:34

Moby írta:Ez a lost legacy jobban néz ki, és jobb játék szerintem mint a u4 volt. Tök jót tett neki, hogy másik csapat csinálta. Csinálhatja is tovább, jöhetnek a következő részek! (nem, még nem értem a végére).
Totál ugyanúgy néz ki és tök ugyanaz a mechanika. Én a kicsit bénább arc animokban érem tetten a másságát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21980 2017.08.24. 08:48

deep írta:Totál ugyanúgy néz ki és tök ugyanaz a mechanika. Én a kicsit bénább arc animokban érem tetten a másságát.
Nem a mechanikára gondoltam. Egy DLC-ben nem fognak mechanikát változtatni, unchartedben meg amúgy sem. De eddig az ment, hogy 12 helyszín a világban, mindenhol 200 négyzetméter játéktér a custcenek között. Itt sokkal kevésbé van jelen a klausztrofóbia. Pedig olcsó a trükk, mert miután átmegyek a kapukon már cső, de működik, és végülis csak ez a lényeg. Meg az, hogy a takarítócsapat mer kicsit mást csinálni (bár a nótinál ennek már hagyománya van, ld. TLoU).

Vissza: “Leáldozott.hu”