A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #21701 2017.08.08. 13:22

arty írta:megérdemelne már egy méretes bakancsot a pofájába ez a jamaguccsi...
Tehát előrendeltél egy gyűjtőit! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21702 2017.08.08. 13:27

Amúgy ez egy egészen korrekten árazott kormány lehetne hozzá. Kár, hogy sem a játék sem a kormány nem érdekel. Pedig ki is szállítanák ide.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21703 2017.08.08. 13:29

Moby írta:A das3 egy kaka volt. Egy kifáradt széria kínos búcsúbulija. A sors fintora, hogy pont azt nyomhattam a legjobb minőségben. De már a das2-t is úgy toltam, hogy a végén már nagyon szívesen töröltem.
Nagyon jó volt a DS3. :eljen:

Ha valami kakkerebb, az a DS2, de még az is agyonveri a gaming mezőny 95%-át.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21704 2017.08.08. 13:30

DanielT írta: de még az is agyonveri a gaming mezőny 95%-át.
Ezt soha nem is vitatnám. Túl magasra került a léc az első résszel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21705 2017.08.08. 13:31

Moby írta:Amúgy ez egy egészen korrekten árazott kormány lehetne hozzá. Kár, hogy sem a játék sem a kormány nem érdekel. Pedig ki is szállítanák ide.
23 ezerért van a váltóval is rendelkező GT-m. Jó, azon nem kékek a gombok. :( De a korrekt árról nem a 65 ezer jut eszembe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21706 2017.08.08. 13:34

DanielT írta:23 ezerért van a váltóval is rendelkező GT-m. Jó, azon nem kékek a gombok. :( De a korrekt árról nem a 65 ezer jut eszembe.
Az a termék már nem létezik kereskedelmi forgalomban. Akinek nincs otthon, annak pont olyan, mintha sosem létezett volna. Ma már nem kaphatóak ennyiért kormányok sajnos. Viszont az az ár ott eléggé korrekt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21707 2017.08.08. 13:36

Ahogy látom a festettarcú bolond lány kalandjai megérkezett enkórra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21708 2017.08.08. 13:42

Moby írta:Ahogy látom a festettarcú bolond lány kalandjai megérkezett enkórra is.
50%- sale, brékbugot pecselve talán én is átadom magam az őrületnek, de főleg azért, hogy az "AAA indie" elvet támogassam. Az jobban tetszik, mint az egérarcú leány kalandjának ígérete.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21709 2017.08.08. 13:45

arty írta:Talán mert moby 23x idegépelte, a csorda meg ugrott és együtt ütötték az áemdét (és a cinebencset). A világot nem érdekli a cinebencs, ellentétben a leáldal. Csak itt nem sikerül sajnos a helyén kezelni...
Nem feltétlen a Cinebenchről bezsélek - bár jobban szem előtt lévőnek tűnik, mint eddig -, hanem az eltúlzott sokmagos hype-ra. Van egy réteg aki hosszabb távon benyelte, és rá is játszanak erre a parasztvakításra. Persze most már százszor több a teszt, agresszívebb a marketing, kell a hype, hogy végre megint van alapvetően hazsnálató CPU-juk, így érthető a jelenség, de aki többet - vagy pont ennyit - várt, az nem lelkendezik ezen a bullshiten.

Most te lovaoglhatsz azon, ha páran itt leáldos stílusban elégedetlenkednek ezen, de te is ugyanezt teszed minden kapcsán, csak ilyenkor kompenzálnod kell az egyensúlyt, mert attól játékra az AMD lesz való vagy releváns lesz a Cinebench. Na jó, a fő ok az a fordított pszichológiás játék lehet, hogy a vergődésed mellett folyton látható logó miatt más is legalább annyira utálja az AMD-t, mint te :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21710 2017.08.08. 13:46

DanielT írta:Itt pedig Jim elmondja, hogy azért kapta a 1/10-et, mert már rohadtul elege van az "adjuk ki most, fejezzük be később" releasekből. Illetve eléggé fel is kúrta a gamebreaking bug, ami miatt folytathatatlan a játék és kezdhetné elölről.

https://youtu.be/Mpv2acIgzYE[
igazabol tenyleg jogos, hogy felkurta a dolog, de igy nezve minden masodik jatekra 1-2/10-et kene dobni, mert felkesz fosokat adnak kifele nonstop. amugy kurvara tetszik nekem is, tenyleg iszonyat beteg. tuti letolom egyszer.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21711 2017.08.08. 13:55

SlickAdam írta:igazabol tenyleg jogos, hogy felkurta a dolog, de igy nezve minden masodik jatekra 1-2/10-et kene dobni, mert felkesz fosokat adnak kifele nonstop. amugy kurvara tetszik nekem is, tenyleg iszonyat beteg. tuti letolom egyszer.
Na, de ezen kívül is mond érdekes dolgokat. Próbáld meg végighallgatni és megérteni Jim komát, aki jobban képvisel téged, mint játékost bárkinél a "sajtóban".
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21712 2017.08.08. 14:46

DanielT írta:From lejtmenet? Mi az istenről beszélsz? :D Mintha egy legendás szargyáros cég lenne. Értem én, hogy felidegesített, de ne őrüljünk már meg teljesen.
hat jo gusztustalan dlc meg jatek kiadasi policyje van/volt azert a fromnak
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21713 2017.08.08. 14:53

Micsu írta:hat jo gusztustalan dlc meg jatek kiadasi policyje van/volt azert a fromnak
Mé'? Nomeg ha az is lenne, a játék minősége szempontjából lényegtelen.

Bónusz kérdés: honnan tudsz te ezekről? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21714 2017.08.08. 15:10

Micsu írta:hat jo gusztustalan dlc meg jatek kiadasi policyje van/volt azert a fromnak
eleg tartalmas es minösegi dlc-ket tolnak pedig altalaban. lasd: Moby epp a BB DLC-vel szorakozik. igaz nem tetszenek neki a boss-ok (ÉN ezzel nem ertek egyet...), de ketlem, hogy összessegeben szar / draga extra pakknak tartana.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #21715 2017.08.08. 15:38

arty írta:Pedig elvárható lett volna, h valami intel-nvidiát favorizáló címmel tolja az áemdé a saját szekerét :whatever: vagy legalább olyannal, ahol semmivel nem jobb/gyorsabb, mint a konkurrencia.... ;)
Mondjuk ez nem is annyira rossz ötlet, ha egy Intel-vidia párosra optimalizált cuccal lenyomná mint a bélyeget akkor mennék vásárolni belőle és még ajánlanám is talán. Nem vagyok elkötelezett híve egyik gyártónak sem, ha a zöldeket lenyomják a vörösek akkor azokat fogom pénzelni, de erre sok-sok éve nincs szükségük úgy tűnik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21716 2017.08.08. 15:46

DanielT írta:Mé'? Nomeg ha az is lenne, a játék minősége szempontjából lényegtelen.

Bónusz kérdés: honnan tudsz te ezekről? :D
Gondolom a DaS 2: Scholar of the first sin kiadására gondol, amivel az amúgy is szar online módot 2 felé szakították pc-n. Bár ez inkább a Bandai Namco sara szvsz, mint a hazudós trailerek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21717 2017.08.08. 15:50

SlickAdam írta:eleg tartalmas es minösegi dlc-ket tolnak pedig altalaban. lasd: Moby epp a BB DLC-vel szorakozik. igaz nem tetszenek neki a boss-ok (ÉN ezzel nem ertek egyet...), de ketlem, hogy összessegeben szar / draga extra pakknak tartana.

Az utolsó előtti bossban konkrétan nulla effort volt. Ami elég gáz, lévén volt összesen 5 a DLC-ben. Az utolsó mondjuk fasza volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21718 2017.08.08. 16:19

DanielT írta:
Bónusz kérdés: honnan tudsz te ezekről? :D
namert letöltad a des easyt még nem kell lenézősködni :bohoc:

amúgy meg innen tudom hogy szar az egész :banplz:
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21719 2017.08.08. 17:47

Moby írta:Az utolsó előtti bossban konkrétan nulla effort volt. Ami elég gáz, lévén volt összesen 5 a DLC-ben. Az utolsó mondjuk fasza volt.
es Ludwig meg a Lawrence? ezekben mennyi volt? ha könnyeden mentek, akkor csaltal. bics :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21720 2017.08.08. 18:15

Most látom, hogy a Hellblade az új cucc, és korábban kevertem a heavenly sword-dal.
Stream alapján egyáltalán nem jön be. A kamera redardált pozícióban, a harc komolytalan, közte meg masszív séta szimulátor néha egy kis audio loggal és fmv-vel megspékelve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21721 2017.08.08. 18:38

SlickAdam írta:es Ludwig meg a Lawrence? ezekben mennyi volt? ha könnyeden mentek, akkor csaltal. bics :D
Ludwig jó volt, laurence meg újrafelhasználás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21722 2017.08.08. 18:52

Moby írta:Ludwig jó volt, laurence meg újrafelhasználás.
ja ln nem arról beszéltem, hogy én mennyit tettem bele, hanem a from.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21723 2017.08.08. 18:55

SlickAdam írta:eleg tartalmas es minösegi dlc-ket tolnak pedig altalaban. lasd: Moby epp a BB DLC-vel szorakozik. igaz nem tetszenek neki a boss-ok (ÉN ezzel nem ertek egyet...), de ketlem, hogy összessegeben szar / draga extra pakknak tartana.

Jaa azzal nem volt gondom. Gotyiban vettem mindet, olcsóér. Bb-ből volt lemezesem, de eladtam platina után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21724 2017.08.08. 19:47

Erről mi a vélemény? Ismeri bárki? Botondnak megvan, az ok.

Szépek az animációk és tegnap néztem egy streamet, ott a humor is rendben volt.

Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21725 2017.08.08. 20:01

DanielT írta:Erről mi a vélemény? Ismeri bárki? Botondnak megvan, az ok.

Szépek az animációk és tegnap néztem egy streamet, ott a humor is rendben volt.

Ez megvolt már?

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21726 2017.08.08. 20:37

Zóanagyvarázsló írta:Ez megvolt már?

https://youtu.be/y5G2YHOw3XI
Nem, de ehhő' már nem is lesz szerintem idegrendszerem. Ellenben most letöltöttem az első ingyenes chaptert és eszméletlen, hogy milyen gyönyörűek az animációk és a környezet. Humor/zene itt is rendben, nyomogatom!

szerk: A mászás mechanika pontosan ugyanolyan, mint az Unchartedekben. Egy kvázi point and click kalandjátékban, túlzás nélkül.
Avatar
arty

Hozzászólás #21727 2017.08.08. 20:54

DanielT írta:1. Bármilyen SCART+Multianyámkínja PS2 kábel RGB lesz, aminek a SCART oldalon megvan minden tűje. Ilyenből dunát lehetett rekeszteni akkoriban. Az RGB az USA oldalon volt ultra szopás, ahol nem volt a fincsi SCART szabvány és vagy komponens volt, vagy semmi.

Kép

2. Ezt meg nem úgy kéne kompenzálni, hogy a Fosgen-ben akarod megélni... :eplus2:
1.) Oké, de akkor sincs. 576-ban azt mondták, vaterázzak egyet :D Bakker, eleve nem találtam olyan gépet, amihez rgb kábel van (gondoltam megspórolom az ebayezést...). Ebben az k. országban mindenki kompoziton nyomta a teljes gent?!?!?!?! (vagy aki igényes annyira, hogy rgbzett, az nem adja el a péest, mer relikvia)

Egy RidgeRacer5 egyelőre a konzolboltozás jutalma eddig, semmimás. Mindegy, ebayről jönnek majd a cuccok, csak nemtok várni...
Meg persze ezresér MGS4-RidgeRacer7-Goldeneye007 is, ezeket inkább csak demózni. MGS4 egy legenda, leáldban éveken át volt téma az 1024x768-a. Az RR6 360on borzalom volt, hátha ez. A Goldeneye megvolt 360on, letoltam, tetszett - most újra össze akarom szedni a prevgen 007-jeit: Goldeneye-Legends-QuantumofSolace-BloodStone. A korábbi pre-prevgenek olyan irnyításúak, amit ember nem tud "lenyelni" ... (nameg a graf...)

2.) Fosgenben ezt nem lehet megélni, mert jatekaim.hu-n kettőt kattintok és 2 nap mulva játszok. Vagy megveszem a sztórban a digitálist. Egyszerűen nem olyan ... pláne h kevés a konzolexklu, így sok van ami a pécémen landol. Egyszerűen minden ott hever, csak le kell érte hajolni - vagy még azt se. Nincs vadászat (se) :D És ezért pláne fáj, hogy kimaradtam.
Avatar
arty

Hozzászólás #21728 2017.08.08. 20:58

Moby írta:Tehát előrendeltél egy gyűjtőit! :banplz:
Megjelenés után elkezdek vadászni egy karcos, toknélküli promósra. A gt6 is így van meg, ez a méltó ár/formátuma a gtknek. Sajnos a gt5 egy day1 edisön, azt szégyellem, de akkoriban még nagyon új volt nekem a turizmo, megbíztam Dani éveken át hajtogatott hájpjában .... ;)))

Amugy kíváncsi lennék, mennyire szippantana be téged ótósjáték, kormánnyal - bár most épp nincs semmi cím, amire rá tudnálak beszélni...
Avatar
arty

Hozzászólás #21729 2017.08.08. 21:11

Zóanagyvarázsló írta:hanem az eltúlzott sokmagos hype-ra. Van egy réteg aki hosszabb távon benyelte, és rá is játszanak erre a parasztvakításra.

Most te lovaoglhatsz azon, ha páran itt leáldos stílusban elégedetlenkednek ezen, de te is ugyanezt teszed minden kapcsán, csak ilyenkor kompenzálnod kell az egyensúlyt, mert attól játékra az AMD lesz való vagy releváns lesz a Cinebench. Na jó, a fő ok az a fordított pszichológiás játék lehet, hogy a vergődésed mellett folyton látható logó miatt más is legalább annyira utálja az AMD-t, mint te :mf2:
áhá, most itt az i7 vásárlókra gondolsz! :D mer a krájzisz, a krájendzsin! (amit azóta se használ SEMMI :D )
meg a wicser, amivel DT-nek most 97 helyett 128 frémje LETT VOLNA...
:ravasz1:

Én azon lovaglok, hogy MINDIG, MINDEN fos-fasság, amit az amd művel. Néha már-már azt érzem, hogy csak "beszélgetést" próbál a topik kezdeményezni velem, mert tudjátok h erre "ugrok".
Olyan nemlétező/apró momentumok vannak piedesztálra emelve (általában amdfasságként vagy generál fasságként), hogy általában lusta vagyok felvenni a fonalat, vitázni. Annyira parttalan.

Hidd el, én sajnálom leginkább, hogy a logóm ennyire kiüresedett. És a vega még csak most jön :(
Már a lecserélésen is agyaltam :(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21730 2017.08.08. 21:13

arty írta:1.) Oké, de akkor sincs. 576-ban azt mondták, vaterázzak egyet :D Bakker, eleve nem találtam olyan gépet, amihez rgb kábel van (gondoltam megspórolom az ebayezést...). Ebben az k. országban mindenki kompoziton nyomta a teljes gent?!?!?!?! (vagy aki igényes annyira, hogy rgbzett, az nem adja el a péest, mer relikvia)

Egy RidgeRacer5 egyelőre a konzolboltozás jutalma eddig, semmimás. Mindegy, ebayről jönnek majd a cuccok, csak nemtok várni...
Meg persze ezresér MGS4-RidgeRacer7-Goldeneye007 is, ezeket inkább csak demózni. MGS4 egy legenda, leáldban éveken át volt téma az 1024x768-a. Az RR6 360on borzalom volt, hátha ez. A Goldeneye megvolt 360on, letoltam, tetszett - most újra össze akarom szedni a prevgen 007-jeit: Goldeneye-Legends-QuantumofSolace-BloodStone. A korábbi pre-prevgenek olyan irnyításúak, amit ember nem tud "lenyelni" ... (nameg a graf...)

2.) Fosgenben ezt nem lehet megélni, mert jatekaim.hu-n kettőt kattintok és 2 nap mulva játszok. Vagy megveszem a sztórban a digitálist. Egyszerűen nem olyan ... pláne h kevés a konzolexklu, így sok van ami a pécémen landol. Egyszerűen minden ott hever, csak le kell érte hajolni - vagy még azt se. Nincs vadászat (se) :D És ezért pláne fáj, hogy kimaradtam.
1. Persze, kompoziton. Ahogy vannak, akik Xbox One-on játszanak... ez szerintem durvább... :mf2:

RR7 nagyon jó, végletekig csiszolt. MGS4 meg még nem jött pécére, ilyen idők is voltak, ha hiszed, ha nem! Egyébként must have film.

2. Én kettőt kattintok jatekaim.hu-n és nem játszol. :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #21731 2017.08.08. 21:30

DanielT írta:1. Persze, kompoziton. Ahogy vannak, akik Xbox One-on játszanak... ez szerintem durvább... :mf2:

RR7 nagyon jó, végletekig csiszolt. MGS4 meg még nem jött pécére, ilyen idők is voltak, ha hiszed, ha nem! Egyébként must have film.

2. Én kettőt kattintok jatekaim.hu-n és nem játszol. :banplz: :banplz: :banplz:
1.) te is tudod, hogy DEHOGY :) a 900p26 nem akkora fos, mint a kompozit. semmi se akkora fos! :(
és egyébként jött csomo demolemez a pisivel, nyomtam vagy 30 random címet. bezzeg a régigen, mi?!
60frém, régen minden jobb volt, bezzeg bezzeg bezzeg .... AABYSSX :nevetes2: :fogmosas: Most végre "értelmet" nyertek a leáldban elhangzott, 2007-es szavaid! Hazugság volt mind! :D
Persze, a japók, ők biztos faszaságokat alkottak, nem kétlem h az RR5 fix60 lehet - DE A TÖBBI!? 30, SE! de a sok-sok wannabe60 a legrosszabb... mert a fix30 akkoriban még senkinél(?) nem volt target?!

2.) :DDDDDD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21732 2017.08.08. 21:41

arty írta:áhá, most itt az i7 vásárlókra gondolsz! :D mer a krájzisz, a krájendzsin! (amit azóta se használ SEMMI :D )
meg a wicser, amivel DT-nek most 97 helyett 128 frémje LETT VOLNA...
:ravasz1:

Én azon lovaglok, hogy MINDIG, MINDEN fos-fasság, amit az amd művel. Néha már-már azt érzem, hogy csak "beszélgetést" próbál a topik kezdeményezni velem, mert tudjátok h erre "ugrok".
Olyan nemlétező/apró momentumok vannak piedesztálra emelve (általában amdfasságként vagy generál fasságként), hogy általában lusta vagyok felvenni a fonalat, vitázni. Annyira parttalan.

Hidd el, én sajnálom leginkább, hogy a logóm ennyire kiüresedett. És a vega még csak most jön :(
Már a lecserélésen is agyaltam :(((
Én nem is hagytam magam az i7-re rábeszélni, de egy magon is az a legerősebb, és pár játékban tényleg az a plusz négy szál segíthet kisimítani a frametime-ot. Szerintem volt itt bizakodás a Polaris és a Ryzen előtt is, de egyik sem hozta a topik elvárásait. Előbbre lépett az AMD egy hangyapinaszőrszálnyit? Igen. Van egy-két kompetens középkategóriás VGA-ja (ha lett volna belőlük raktáron, akkor nem 1060-am lenne, de nem bánom, hogy így "megszívattak"), ha csak a nyers erejüket nézed, de minden megnyilatkozásukkal, minden tettükkel úgy néznek ki, mint akik maguk vágják a fát. Nem csoda, hogy megkapják a magukét. Szerintem senki nincs a topikban, aki a kajánkodáson túl tényleg örül annak, hogy szívatják magukat és minket. Azért haragszik mindenki az AMD-re, amiért te csalódott vagy.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21733 2017.08.08. 21:50

DanielT írta:Nem, de ehhő' már nem is lesz szerintem idegrendszerem. Ellenben most letöltöttem az első ingyenes chaptert és eszméletlen, hogy milyen gyönyörűek az animációk és a környezet. Humor/zene itt is rendben, nyomogatom!

szerk: A mászás mechanika pontosan ugyanolyan, mint az Unchartedekben. Egy kvázi point and click kalandjátékban, túlzás nélkül.
Remélem, a folytatásban is marad a színvonal, volt olyan a kémem, amelyik mást jelentett, de hát másoknak meg bejött. Én még gyanakodva szemlélem, az álkalandjátékokkal - vagy kalandáljátékokkal - úgyis telített a piac. Tegnap a The Wolf Among Usba vágtam bele, mindjárt folytatom is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21734 2017.08.08. 21:51

benőmenő írta:Most látom, hogy a Hellblade az új cucc, és korábban kevertem a heavenly sword-dal.
Stream alapján egyáltalán nem jön be. A kamera redardált pozícióban, a harc komolytalan, közte meg masszív séta szimulátor néha egy kis audio loggal és fmv-vel megspékelve.
Eleve a mitológiás témájú őrületszimulátor akar ez lenni, kis alibiharccal. A Ninja Theory eddigi munkássága alapján ez még jó irány is lehet. Majdnem meg is vettem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21735 2017.08.09. 08:10

Zóanagyvarázsló írta:Remélem, a folytatásban is marad a színvonal, volt olyan a kémem, amelyik mást jelentett, de hát másoknak meg bejött. Én még gyanakodva szemlélem, az álkalandjátékokkal - vagy kalandáljátékokkal - úgyis telített a piac. Tegnap a The Wolf Among Usba vágtam bele, mindjárt folytatom is.
A Wolf nagyon jó, különleges sztorival! Nem vittem végig, asszem 3 epizódig jutottam. (telón)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21736 2017.08.09. 18:07

#SMSVLTZTT



phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21737 2017.08.09. 19:52

Moby írta:Amúgy ez egy egészen korrekten árazott kormány lehetne hozzá. Kár, hogy sem a játék sem a kormány nem érdekel. Pedig ki is szállítanák ide.
Csakhogy ez a fos még a töredékét se éri meg. Csapnivaló az egész amit a logi művel. Mostmá a h váltó se része, külön vedd meg, plusz minőségben még lejjebb mentek, van akinek egy hónap után kopik a festés, hangos, nyikorog, rosszak az illesztések... Thrustmaster vagy fanatec ha kormányról van szó, az alatt csak kukatöltelék van. Sőt igazából nincs is semmi :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21738 2017.08.09. 19:58

jó volt ez a 100. checkpoint, főleg hogy egyik kis kedvencemről volt szó :)

#installerilona :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21739 2017.08.09. 21:14

Zóanagyvarázsló írta:Remélem, a folytatásban is marad a színvonal, volt olyan a kémem, amelyik mást jelentett, de hát másoknak meg bejött. Én még gyanakodva szemlélem, az álkalandjátékokkal - vagy kalandáljátékokkal - úgyis telített a piac. Tegnap a The Wolf Among Usba vágtam bele, mindjárt folytatom is.
Kezd elveszíteni a cucc. Vagy 10 képernyőnyi területet tudok bejárni a feladathoz (ahol elakadtam épp) és már az irányokat megjegyezni is nehéz, plusz ténylegesen oda kell sétálgatni, semmi skip.Ajjajj.

szerk: youtube, nem láttam meg egy elágazást. És itt az újabb problémám, nem lehet egérrel pásztázni a képernyőt, hanem mindenhova oda kell menni és vagy van ott valami, vagy nincs. Nyilván lehet látni a többséget, de ez az ULTRA fontosságú elágazás nekem nem lett meg és emiatt csesződött el az egész puzzle. Konkrétan innen kezdődött volna, ez adott volna értelmet annak, amit már félig megoldottam, csak totál katyvaszként...
Avatar
Botond

Hozzászólás #21740 2017.08.09. 23:06

DanielT írta:Erről mi a vélemény? Ismeri bárki? Botondnak megvan, az ok.

Szépek az animációk és tegnap néztem egy streamet, ott a humor is rendben volt.

Ingyen vót, még nem néztem bele, a régebbi részeket szerettem.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #21741 2017.08.10. 08:18

Mekee írta:Csakhogy ez a fos még a töredékét se éri meg. Csapnivaló az egész amit a logi művel. Mostmá a h váltó se része, külön vedd meg, plusz minőségben még lejjebb mentek, van akinek egy hónap után kopik a festés, hangos, nyikorog, rosszak az illesztések... Thrustmaster vagy fanatec ha kormányról van szó, az alatt csak kukatöltelék van. Sőt igazából nincs is semmi :D
Igen sajnos már amikor a G25-öm el akartam adni akkor is úgy voltam vele, hogy várok egy kicsit aztán meglátjuk, de még mindig meg van, mert csak visszafelé lépkednek :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #21742 2017.08.10. 15:37

Csatakosra szophat...
Spoiler
Szvsz jóval több idő volt, mint a komplett DaS3 végigtolattyú. Nem kertelek: jobban is élveztem. De ennyi elég is volt a csapkodásból.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21743 2017.08.10. 16:56

Moby írta:Csatakosra szophat...
Spoiler
Szvsz jóval több idő volt, mint a komplett DaS3 végigtolattyú. Nem kertelek: jobban is élveztem. De ennyi elég is volt a csapkodásból.

Kép
üdv a klubban! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21744 2017.08.10. 17:42

Moby írta:Csatakosra szophat...
Spoiler
Szvsz jóval több idő volt, mint a komplett DaS3 végigtolattyú. Nem kertelek: jobban is élveztem. De ennyi elég is volt a csapkodásból.

Kép
Szép! :eljen: Külön pontot érdemelsz a frém/pacing elviseléséért. Vagy levonást. Még eldöntöm.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21745 2017.08.10. 17:45

DanielT írta:Szép! :eljen: Külön pontot érdemelsz a frém/pacing elviseléséért. Vagy levonást. Még eldöntöm.
És még itt-ott némi remoteplayyel is fűszereztem! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21746 2017.08.10. 17:50

dehat ez valami mo by, ez nem te vagy :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21747 2017.08.10. 17:54

Moby írta:És még itt-ott némi remoteplayyel is fűszereztem! :banplz:
Az segít rajta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21748 2017.08.10. 17:55

Micsu írta:dehat ez valami mo by, ez nem te vagy :(
Me ez a fasz a riöl nevet írja ki, nem az nicket. Engem meg így hívnak! Naés? :boxer:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21749 2017.08.11. 00:22

Micsu írta:2 hete meg 8.4 volt ;)
Lesz ez meg 7 alatt is nyugi
Am meg ilyen imdb deadpool/marvel/superhosfilmek 8.0+ utan lehet inkabb kretek kritikusok velemenyere adok ;)
hi arty

warcraft film kapcsán, emlékszel gondolom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21750 2017.08.11. 08:34

A PC játékoknak leáldozott! Ma is. A highend cuccokban nincs pénz, csak a hülye leáldosok vesznek ilyeneket, mások már nem. Konzolazisten, mobilazisten.
AMDazisten. :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21751 2017.08.11. 09:08

Moby írta:A PC játékoknak leáldozott! Ma is. A highend cuccokban nincs pénz, csak a hülye leáldosok vesznek ilyeneket, mások már nem. Konzolazisten, mobilazisten.
AMDazisten. :ravasz1:
"PC gaming is still big business, with NVIDIA's gaming division making $1.186 billion, compared to $781 million this time last year. This is what happens when you're the sole maker of high-end/enthusiast graphics cards."
Az AMD-nek nincs felső kategóriás cucca, a középkategóriát meg felszippantják a bányászok. Így mondjuk tényleg nem kunszt növelni a részesedést a gémerpiacon.
Komolyan, az első értelmes kártyája az amd-nek, amit kapni is lehet az RX 460, ami kb. megfelel a 4 éves 270X-emnek, amit már én is a fiókba száműztem, mert lepkefing a mai játékokhoz. Gyász.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21752 2017.08.11. 09:33

Na majd csak figyeljetek, amikor kijön a bányász app Xbox-ra! Múlt héten megérkezett a Spotify, nincs megállás! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21754 2017.08.11. 09:52

DanielT írta:A Wolf nagyon jó, különleges sztorival! Nem vittem végig, asszem 3 epizódig jutottam. (telón)
Most én is a harmadik epizódban járok, eddig tetszik, de itt jobban zavar a nongémség, mint a Walking Deadben. Az tényleg a drámáról szólt, de itt a nyomozáson is komoly hangsúly, amibe már érdemes lett volna többet belevinni, nem ugyanazt mechanikát elsütni újra. Az atmoszféra és a világ persze ott van a szeren.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21755 2017.08.11. 11:31

1250 Ft-ért már tolható a Titanfall 2 és a Battlefield 1 is, Origin Access-ben. Brütál deal, jön gondolom nemsoká a Moslék Effect Fosdroméda is.

Nem szabad EA játékot venni, csak várni kell amíg bekerül ide.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21756 2017.08.11. 13:18

phpBB [media]

Elnézve milyen következtetést von le a videó végén, nem hiszem hogy bármit is várnunk kéne a cod ww2-től, vagy a bf5-től.
Eléggé elszomorító, hogy véletlenül sem azért kapunk szarabb játékokat, mert nem tudnák megfizetni a plusz r&d-t, fejlesztési időt meg a grafikusokat, hanem mert valaki, akinek a géminghez már semmi köze még többet akar kivenni. :gonosz3: #leáldozott (legalábbis a AAA-nak)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21757 2017.08.12. 10:02

Így érthető, hogy miért az egérarcú leány lett a főszereplő és "megbocsájtható", illetve érdekes is.

phpBB [media]


TL;DW: A csaj a Ninja Theorynál dolgozott backstage videó készítőként és vágóként, ezért megkérték, hogy teszt fotókra+mocapra álljon oda és végül ő maradt a végleges is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21758 2017.08.12. 10:24

DanielT írta:TL;DW: A csaj a Ninja Theorynál dolgozott backstage videó készítőként és vágóként, ezért megkérték, hogy teszt fotókra+mocapra álljon oda és végül ő maradt a végleges is.
ez tök jo :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21759 2017.08.13. 18:15

Stasis

leald aprv kaladjáték, nem bonyolult, egyszerű mint a faék de néhol egykét velősebb fejtörő, jó kis atmoszféra és story de szövegekben nagyon langyi, majd zó mint kalandjáték szagértő megmondja a frankót :P

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #21760 2017.08.13. 22:25

DanielT írta:Így érthető, hogy miért az egérarcú leány lett a főszereplő és "megbocsájtható", illetve érdekes is.

phpBB [media]


TL;DW: A csaj a Ninja Theorynál dolgozott backstage videó készítőként és vágóként, ezért megkérték, hogy teszt fotókra+mocapra álljon oda és végül ő maradt a végleges is.
Ez kimaradt. Jóság? Mindenesetre ütősen néz ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21761 2017.08.13. 22:50

Greyfox írta:Ez kimaradt. Jóság? Mindenesetre ütősen néz ki.
Megnéztem a warezt, gyönyörű és nagyon különleges, de fájdalmasan nongém amit láttam. 4K YouTube bőven elég lehet belőle. Pedig az indie AAA amit kitaláltak srácok az szimpatikus, de a nongém az nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21762 2017.08.13. 23:49

DanielT írta:Megnéztem a warezt, gyönyörű és nagyon különleges, de fájdalmasan nongém amit láttam. 4K YouTube bőven elég lehet belőle. Pedig az indie AAA amit kitaláltak srácok az szimpatikus, de a nongém az nem.
Jah. Mondjuk én má nézni is eluntam. Egy csomó tehetséggel és igényességgel csináltak egy igényes büdös nagy semmit. A gyönyörűt én nem merném rámondani. Az összhatás rohadtjó, néhol fájóan szar részletekkel. Amíg nyomtam chromaticaberration és grain, és minden mocsoktól mentesen nyomtam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21763 2017.08.14. 00:31

nekem is elég volt ebből pár videó, fov - kamerkezelés szörnyű, harc kb ryze magasságokban, max uborkaszezonban 5 ojróért
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21764 2017.08.14. 14:28

http://www.pcgamer.com/what-was-the-first-pc-game-you-played/

nekem az lhx vagy a pop volt réges régen még unokatesóm gépén
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21765 2017.08.14. 15:21

nezem a DF Vega 56-os videokat. egesz jonak tünik vegülis. 1-2 jatekban 1070 alatt van 10-20 fremmel, mas jatekokban meg felette ennyivel. kb 200 watt fogyasztassal (az is csak pöppet több 1070-nel). 400 dodoert sztem okes. bar mennyi lesz a piacon.... :)

szerk.: na jo, van az 50-60 watt többlet is. viszont hüvösebb a 1070/1080 FE-knel. azzal a szar R-es berregövel...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21766 2017.08.14. 15:27

ez az ea acc egy hónapra 5 dolcsi és 1 hónapig játszhatok azokkal a játékokkal amik benne vannak a programban?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21767 2017.08.14. 16:02

Micsu írta:ez az ea acc egy hónapra 5 dolcsi és 1 hónapig játszhatok azokkal a játékokkal amik benne vannak a programban?
Pontosan. Illetve nekünk nem 5 dolcsi, hanem 4 euró.
Avatar
Botond

Hozzászólás #21768 2017.08.14. 21:34

Micsu írta:http://www.pcgamer.com/what-was-the-first-pc-game-you-played/

nekem az lhx vagy a pop volt réges régen még unokatesóm gépén
PCn? POP anyukám céges gépén. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21769 2017.08.14. 21:46

SlickAdam írta:nezem a DF Vega 56-os videokat. egesz jonak tünik vegülis. 1-2 jatekban 1070 alatt van 10-20 fremmel, mas jatekokban meg felette ennyivel. kb 200 watt fogyasztassal (az is csak pöppet több 1070-nel). 400 dodoert sztem okes. bar mennyi lesz a piacon.... :)

szerk.: na jo, van az 50-60 watt többlet is. viszont hüvösebb a 1070/1080 FE-knel. azzal a szar R-es berregövel...
Tehát megvennél egy kicsitszarabb, kicsitdrágább, sokkaltöbbetfogyasztó kártyát, csak azért, mert az egyik szarhűtéses kicsit jobb, mint a másik szarhűtéses? Viszont eladtad azt, amelyik agyonbassza mindenben mindkettőt?
Tőlem mehet! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21770 2017.08.14. 21:54

Deadlight ingyé gog-on. Érdemes foglalkozni vele?

Vissza: “Leáldozott.hu”