A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #21421 2017.07.29. 20:02

Ez a OneX pont úgy lesz 4K, ahogy a PRÖ. Amolyan 1800P-sen :hehe: És gondolom a makuláltlan25frém azért itt is meglesz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21422 2017.07.29. 20:55

Moby írta:Ez a OneX pont úgy lesz 4K, ahogy a PRÖ. Amolyan 1800P-sen :hehe: És gondolom a makuláltlan25frém azért itt is meglesz.
Egy dologra húzták fel az egész konzolt, hogy 4k@60.
Most ott tartunk, hogy a Forzán kívül max pár sidescroller indie fogja tudni.
Avatar
deep

Hozzászólás #21423 2017.07.29. 23:12

benőmenő írta:Egy dologra húzták fel az egész konzolt, hogy 4k@60.
Most ott tartunk, hogy a Forzán kívül max pár sidescroller indie fogja tudni.
Emlékeim szerint nem ígértek 60 fpst. Sőt a féreg ms fejes a nevét se tudom hirtelen, visszakérdezett egy interjúban, hogy miért olyan fontos az a 60?
Avatar
Moby

Hozzászólás #21424 2017.07.30. 00:16

Gyanús, hogy bf1 lesz az utolsó "csapat"alapú multi, amihez nekem közöm volt. Én ebben a játékban csak olyan agyrákos férgekkel tudok azonos oldalon játszani, akik inkább jobb lett volna, ha lefolynak a édesjókurvaanyjuk lábszárán.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21425 2017.07.30. 00:17

deep írta:Emlékeim szerint nem ígértek 60 fpst. Sőt a féreg ms fejes a nevét se tudom hirtelen, visszakérdezett egy interjúban, hogy miért olyan fontos az a 60?
Így igaz. 60-at nem igértek. Az más kérdés, hogy a 30 sem lesz meg sokszor. Meg a 4K sem. Pont, mint a prónál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21426 2017.07.30. 00:20

Szerintem én ilyenekkel játszom a BF1-et...
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21427 2017.07.30. 08:14

Moby írta:Szerintem én ilyenekkel játszom a BF1-et...
phpBB [media]
Rendkívül sűrű 23 másodperc. Magában foglalja az összes szőke nős viccet, minden "a külső nem minden" közhelyet, a "gamer gurl szubkultuszt" és a francia sztereotípiákat egyaránt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21428 2017.07.30. 08:41

benőmenő írta:Egy dologra húzták fel az egész konzolt, hogy 4k@60.
Most ott tartunk, hogy a Forzán kívül max pár sidescroller indie fogja tudni.
Egyedül a Forzánál említették meg a frémet, sehol máshol. Jöttek az "in FÓRKÉ" videók és amikor a forza következett, akkor FÓRKÉ SZIKSZTI EFPÉES!!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21429 2017.07.30. 14:08

Na ez az az éra, amiről tényleg fingom nincs és nem is nagyon vannak említve.
phpBB [media]

Ha valakinek nem elég, íme az Angry Videogame Nerd 32X videója:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21430 2017.07.30. 14:41

benőmenő írta:Na ez az az éra, amiről tényleg fingom nincs és nem is nagyon vannak említve.
https://youtu.be/mxJAI2omTsA
Ha valakinek nem elég, íme az Angry Videogame Nerd 32X videója:
https://youtu.be/VvR_3OTxs8A


3:41 nincsendo styl :D
Avatar
arty

Hozzászólás #21431 2017.07.30. 15:52

Moby írta:az már nem ezzel a retekbaszó motorral jön.
az a rekteszar motor bónon is frankó látványt és frémet tudott (dinamikus felbontás mellett, amit kb sose vettem észre) :P
jahogy a pöcén... hát, az ottani okokról abu tudna mesélni, ha hagynátok :mf2: egyébként se rinyálni kell, hanem alátolni a második 1080ti-t... OPTIMALIZÁLD VASRA!
Avatar
Moby

Hozzászólás #21432 2017.07.30. 16:07

arty írta:egyébként se rinyálni kell, hanem alátolni a második 1080ti-t... OPTIMALIZÁLD VASRA!
Ez a retekszar 4db 1080Ti-n is pont ígyfogja streamelni a textúrákat. Nyilván nem is írnál ilyeneket, ha nem Abu-féle agyhalott barmokat olvasgatnál napiszinten.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21433 2017.07.30. 16:18

Arról nem beszélve, hogy aki szerint ez frankó látvány, az csak divatból vesz Ti-t valszeg. Igénye amúgy nincs rá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21435 2017.07.30. 17:05

mit számítanak itt a nevek? 2 fontos információt elegendő megjegyezni: van a 300, és a 375w-os vega.
TOPLEL
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21436 2017.07.30. 18:35

Jövő héten bekerül a Titanfall 2 EA/Origin Accessbe. Erre lehet még én is befizetek majd, hogy letoljam a kampányt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21437 2017.07.30. 20:10

Attyaúrsiten, ez a Vicser 3 mennyire nem ad esélyt bármi másnak. Minden szinten pusztít, egyszerűen őrület, amit műveltek a sárcok! :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21438 2017.07.30. 20:33

DanielT írta:Attyaúrsiten, ez a Vicser 3 mennyire nem ad esélyt bármi másnak. Minden szinten pusztít, egyszerűen őrület, amit műveltek a sárcok! :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Azé szerotoninban aztatva is ügyelhetnel a szohasznalatra baszki! :D A "minden" kicsit tulzas (harc... khmmm....). De ja, pusztito.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21439 2017.07.30. 20:40

SlickAdam írta:Azé szerotoninban aztatva is ügyelhetnel a szohasznalatra baszki! :D A "minden" kicsit tulzas (harc... khmmm....). De ja, pusztito.
jo volt bar en gta5ot jobban elvezem
Avatar
Moby

Hozzászólás #21440 2017.07.30. 20:52

A múltkor ment a nyafogás, az 'R' ventin. Na akit csak tartott vissza, az szaladhat a Limited Edition-ért R nélkül. Mondjuk ez már 375W, de ha valakit az R zavar, az ne kicsinyeskedjen! :hehe:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21441 2017.07.30. 20:56

Moby írta:A múltkor ment a nyafogás, az 'R' ventin. Na akit csak tartott vissza, az szaladhat a Limited Edition-ért R nélkül. Mondjuk ez már 375W, de ha valakit az R zavar, az ne kicsinyeskedjen! :hehe:
Kép
:ejnye1:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #21442 2017.07.30. 20:57

Arra már ki sem térnék, hogy a lenti a hivatalos stock fotója a LE-nek, miközben az AMD meg ezt mutogatja RX Vega 64LE -ként, szal konszenzus egyelőre az AMD-nél sincs, hogy pontosan hogyan is kellene kinéznie a kártyának :idiota:
Kép
A picsogóknak mindenestre bíztató, hogy a ventin egyiken sincs semmi! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21443 2017.07.30. 21:17

SlickAdam írta:Azé szerotoninban aztatva is ügyelhetnel a szohasznalatra baszki! :D A "minden" kicsit tulzas (harc... khmmm....). De ja, pusztito.
Jóvanna, nyilván egy Outrunnál nem jobb driftelésben és platfomerekben is van erősebb jelentkező... TEHÁT! Minden ackió RPG-t szíjjelpusztít! Na? ÍGYJÓMÁE'? :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21444 2017.07.30. 22:22

Na mi, na MI???? HOPPÁCSKA! Megint egy exkluzív bencsmárk!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #21445 2017.07.30. 22:28

Megpróbáltam ismét a Life Is Strange-t. Szerintem 3 percnél tovább nem jutottam. A zenéjét hallva is szívesen ölnék embert, de amikor megkaptam az irányítást az egyetlen dolog ami eszembe jutott, hogy ha 1 percen belül nem ront be az osztályterembe egy nagydarab fickó hokikapus maszkban, és nem nyitja fel a ribanc melkasáét egy fűrésszel, akkor a játékkal való kapcsoltaomnak vége. Aztán rájöttem, hogy már játszottam vele, szal biztosan tudom, hogy ez nem történik meg. Szal szomorúan kilépten, és örökre uninstalláltam :(


/kéne valami játék, amit nem toltam, de érdekel legalább egy kicsit
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21446 2017.07.30. 22:31

Moby írta:Megpróbáltam ismét a Life Is Strange-t. Szerintem 3 percnél tovább nem jutottam. A zenéjét hallva is szívesen ölnék embert, de amikor megkaptam az irányítást az egyetlen dolog ami eszembe jutott, hogy ha 1 percen belül nem ront be az osztályterembe egy nagydarab fickó hokikapus maszkban, és nem nyitja fel a ribanc melkasáét egy fűrésszel, akkor a játékkal való kapcsoltaomnak vége. Aztán rájöttem, hogy már játszottam vele, szal biztosan tudom, hogy ez nem történik meg. Szal szomorúan kilépten, és örökre uninstalláltam :(


/kéne valami játék, amit nem toltam, de érdekel legalább egy kicsit
Ori megvolt?

szerk: És má' indítja is. :D Ha a kommentemtől függetlenül, az durva lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21447 2017.07.30. 23:29

DanielT írta:Ori megvolt?

szerk: És má' indítja is. :D Ha a kommentemtől függetlenül, az durva lenne.
A kommentedtől függetlenül, de ez most csak félig annyira durva, amennyire elsőre hangzik :)
Jelenleg ezek vannak letöltve:
-Alien Isolation
-Dishonored 2
-Doom
-Forza Horizon 3
-Jotun
-Ori and the Blind Forest
-Outlast
-Soma
-Song of the Deep
-The Turing Test
Namost tegnap nyomtam Alien Isolationt, meg Soma-t. Az előbbivel már tettem próbákat, de a tegnapi etapom megtetszett, a Soma meg rohadt jónak tűnik, de elképesztően nyomasztó mindkét játék, ezeket ilyen idegi állapotban nem tudom nyomni. Ehhez valami nyugodtabb időszak kell. Néztem a listát, hogy egyáltalán mi az, ami minőségben is elfogadható most, és nem toltam még, és e két kritériumnak egyetlen cím felelt meg: az ORI.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21448 2017.07.31. 06:57

Moby írta:A kommentedtől függetlenül, de ez most csak félig annyira durva, amennyire elsőre hangzik :)
Azé' mégis elég durva. :) Elküldtem a kommentet és 4 sec múlva felugrott a Steam notification. Ha ez nem jel, akkor semmi.

És még mindig egy olyan játék, amire tartom a 10/10-et, szóval add meg a módját és élvezd ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21449 2017.07.31. 07:22

Van R. Nincs R. Van R?

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21450 2017.07.31. 07:28

És megvan az ár is. A mindenféle víz, limited, frontier, butított verzió mellett a referencia fincsi plasztik: , 8 Giga RAM, 300W TDP

Ez talán kicsit olcsóbb, mint amennyi a kriptoelmebaj előtt a 1080 volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21451 2017.07.31. 07:47

Jajj és ha már criptobaromság, gondoltam megnézem az árfolyamot.

Nem nézem.

Kép

Ez volt az az oldal, amit én is használtam a kereskedésre. Asszem kicsit ideges lennék, ha bent lenne most néhány tíz, vagy százezer dollárom, mint egyeseknek.
Avatar
arty

Hozzászólás #21452 2017.07.31. 09:12

Moby írta:Ez a retekszar 4db 1080Ti-n is pont ígyfogja streamelni a textúrákat. Nyilván nem is írnál ilyeneket, ha nem Abu-féle agyhalott barmokat olvasgatnál napiszinten.
Lehet, hogy a 4 ti is kevés, akkor majd a volta, 16gb vrammal! Majd arra ráoptimalizálod! (phocsika, nem az én elmémből pattant ki ez a fajta elmés pöcés megoldás, csak a topik elmúlt éveit visszhangzom! tőlem az is oké, ha pécén is beállunk fakezűfejlesztőzni :PPP)

"Arról nem beszélve, hogy aki szerint ez frankó látvány, az csak divatból vesz Ti-t valszeg. Igénye amúgy nincs rá."

Aki szerint ez nem frankó látvány, annak valszeg a pécés verzió miatt kivannak az idegei és csak a kseserűség beszél belőle :puszis:
Mindegy, irány a béef, az legalább skálázódik 4 ti-re is, de már az egydarabodon is "frankó látvány" és még csak nem is texturahibás.
Hagyd ki nyugodtan a korszak egyik kiemelkedő szingli efpéesét, a ps4pródon való végigtolástól pláne óva intelek, az ugye multkor se csúszott le! (bezzegpécén mennyivel szebb-jobb lett volna, némi AA, DSR, plusz texfelbontás, egyből leslisszant vóna!)

Komolyan nem értelek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21453 2017.07.31. 09:23

arty írta:Komolyan nem értelek.
Ezt tényleg képes voltál te leírni? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #21454 2017.07.31. 09:27

Moby írta:-Dishonored 2
bár az ori biztosan kellemesebb, ezzel mi volt a "gond"? (sztímpánkság?)
(na, pl ennek IS kell a 1080ti a 60hoz, ha hihetek a youtubenak)
Avatar
arty

Hozzászólás #21455 2017.07.31. 09:30

DanielT írta:Ezt tényleg képes voltál te leírni? :D
miután van prója és pisire meg is van(?) neki a biztosan működő verza, kivételesen faszafrémes verza a konzolos, de ő a közismerten moslék pécéportért pénzt ad, ütivágja és magát a címet is temeti? értem én, azért vett tíájt, mert kurvaigényes és MINDENT négykáról akar dáunszempölni, mégha a látvány akkor is egy moslék marad (de semmiképp nem fasza!)... de van az, néha, hogy NEM ÉRI MEG!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21456 2017.07.31. 09:46

arty írta:miután van prója és pisire meg is van(?) neki a biztosan működő verza, kivételesen faszafrémes verza a konzolos, de ő a közismerten moslék pécéportért pénzt ad, ütivágja és magát a címet is temeti? értem én, azért vett tíájt, mert kurvaigényes és MINDENT négykáról akar dáunszempölni, mégha a látvány akkor is egy moslék marad (de semmiképp nem fasza!)... de van az, néha, hogy NEM ÉRI MEG!
Még ha ebben az esetben ez is lehetNE az ideális megoldás, akkor is vicces volt, hogy így kiakadtál. :D Főleg, hogy az a textúra streaming probléma kimondhatatlan mértékben eltörpül azokhoz képest, amit le tudsz nyelni. Egy Fuse bukakke után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21457 2017.07.31. 09:55

Azt a rohadt, olvasgatom a redditet a BTC-E tőzsde lezárása okán, hogy kinek mennyi pénze volt bent. Az egyik fickónak 1.6 millió dollárja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21458 2017.07.31. 09:58

arty írta:miután van prója és pisire meg is van(?) neki a biztosan működő verza, kivételesen faszafrémes verza a konzolos, de ő a közismerten moslék pécéportért pénzt ad, ütivágja és magát a címet is temeti? értem én, azért vett tíájt, mert kurvaigényes és MINDENT négykáról akar dáunszempölni, mégha a látvány akkor is egy moslék marad (de semmiképp nem fasza!)... de van az, néha, hogy NEM ÉRI MEG!
Azt írta, hogy PS4-en sem volt "biztosan működő verza". Lehet, hogy a 8. Prón már az lenne, nem tudom. De nyugodtan szakértsd meg, hogy melyik az igényes verzió, mindenki issza a szavaidat :eplus2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21459 2017.07.31. 10:05

Official Vega specifikációk és árak
1. Túl későn, túl kevés.
2. Nem inkább az 570-eket és 580-akat kéne gémer value pakkokba kényszeríteni? A 300W-ot zabáló Vegákkal a kutya nem fog bányászni.
Az 56-os lehet még a sötét ló pár hónapig a 1070 ellen.
Avatar
arty

Hozzászólás #21460 2017.07.31. 10:15

DanielT írta:Még ha ebben az esetben ez is lehetNE az ideális megoldás, akkor is vicces volt, hogy így kiakadtál. :D Főleg, hogy az a textúra streaming probléma kimondhatatlan mértékben eltörpül azokhoz képest, amit le tudsz nyelni. Egy Fuse bukakke után.
Attól, hogy nekem lecsúszik egy prevgen fuse-fracture is, még szerethetem a maxditél60-at :)

Kapcsolódó: hétvégén szerváltam H váltót a prevgen kormányomhoz, le is nyomtam 10+ eventet az FM4-ben.
durva, hogy maga a váltó/váltás érzet mennyit ad az élményhez, ha a látvány nem is annyira acélos (mint mondjuk az fm6ban) -> a graf nem minden!

viszont a TR:Underworld-el nem volt ekkora mákom... anno pécén lenyomtam, szerettem. csodásan nézett ki, jól futott.
mai "szemmel" az irányítás borzalom (havernál nyomtam pár percet pécén), ezért pár hete akcióban 360ra is berántottam, hogy majd ott a soselátott/sosejátszott dlc-kkel együtt letolom (amik 360 exkluzivok :( )
múlt héten MS bw compatibilissé tette (mekkora mák már?), szal one-on próbáltam - fix30, nem is csúnya (az alacsony felbontás ellenére, talán az AA miatt?) - de sajna ugyan az az ocsmány irányítás, mint pécén. hogy tudtam én ezt anno élvezni?!
polipot megöltem, mentem tovább, de nem biztos, hogy ezt így végig akarom tolni... újra kell értékelnem a mostani részeket, ill. a régiek iránti nosztalgiát osztani kettővel, minimum.
kérdés, h a dlc-k játszásához kell-e a befejezett alapjáték, hátha nem...
Avatar
arty

Hozzászólás #21461 2017.07.31. 10:33

Zóanagyvarázsló írta:Azt írta, hogy PS4-en sem volt "biztosan működő verza". Lehet, hogy a 8. Prón már az lenne, nem tudom. De nyugodtan szakértsd meg, hogy melyik az igényes verzió, mindenki issza a szavaidat :eplus2:
Bizonyára az ő ps4én volt csak szar, nem tudok másra gondolni :mf2: Arra végképp nem, hogy erőszakkal is "mindentpécénakaroknyomni, mertmazterrész!!4444" és esetleg emiatt lett a ps4es is "játszhatatlan".

De betekinthetsz te is a helyzetbe, baloldalt látható a földi pokol:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21462 2017.07.31. 11:06

arty írta:Attól, hogy nekem lecsúszik egy prevgen fuse-fracture is, még szerethetem a maxditél60-at :)
Inkább közelítsük meg onnan, hogy mit mondanál, ha az összes konzolos címnél csak némi textúra streaming bug lenne, az egyébként kiváló működés mellett... Mert ez most a HATALMAS DRÁMA tárgya. Ami miatt te már a bolygó összes PS4-ét eladnád mindenkinek négyszer...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21463 2017.07.31. 11:14

DanielT írta:Azt a rohadt, olvasgatom a redditet a BTC-E tőzsde lezárása okán, hogy kinek mennyi pénze volt bent. Az egyik fickónak 1.6 millió dollárja.
nem irigylem
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21464 2017.07.31. 11:19

arty írta:Bizonyára az ő ps4én volt csak szar, nem tudok másra gondolni :mf2: Arra végképp nem, hogy erőszakkal is "mindentpécénakaroknyomni, mertmazterrész!!4444" és esetleg emiatt lett a ps4es is "játszhatatlan".

De betekinthetsz te is a helyzetbe, baloldalt látható a földi pokol:
moslék.mp4
Majd este megnézem.

Egyébként szempont lehet a billentyű+egér is, bár nem feltétlen Mobynál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21465 2017.07.31. 11:20

benőmenő írta:Jövő héten bekerül a Titanfall 2 EA/Origin Accessbe. Erre lehet még én is befizetek majd, hogy letoljam a kampányt.
Ezen én is gondolkodom. Egérrel vagy kontrollerrel ajánlott?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21466 2017.07.31. 11:22

Zóanagyvarázsló írta:Ezen én is gondolkodom. Egérrel vagy kontrollerrel ajánlott?
Ezen nem kell gondolkodni. Én kontrollerrel nyomtam, de ez nem javaslat, csak mondom. Ami viszont javaslat, hogy hardon told legalább.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21467 2017.07.31. 12:06

arty írta:múlt héten MS bw compatibilissé tette (mekkora mák már?), szal one-on próbáltam - fix30, nem is csúnya (az alacsony felbontás ellenére, talán az AA miatt?) - de sajna ugyan az az ocsmány irányítás, mint pécén. hogy tudtam én ezt anno élvezni?!
polipot megöltem, mentem tovább, de nem biztos, hogy ezt így végig akarom tolni... újra kell értékelnem a mostani részeket, ill. a régiek iránti nosztalgiát osztani kettővel, minimum.
kérdés, h a dlc-k játszásához kell-e a befejezett alapjáték, hátha nem...
Pár éve játszottam újra az Anniversaryt és fogalmam sincs mi lehet a bajod az irányítással.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21468 2017.07.31. 12:20

benőmenő írta:Pár éve játszottam újra az Anniversaryt és fogalmam sincs mi lehet a bajod az irányítással.
Az, hogy gameplayt még nyomokban tartalmazott és időzíteni kellett az ugrásokat, legalább minimálisan. ;P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21469 2017.07.31. 12:21

Kiderült milyen lesz a GT Sport "karrier" módja:

Jogsik+további feladatok és szituációk.

phpBB [media]


Látszik a pályák szánalmas mennyisége, stb. Hagyjuk is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21470 2017.07.31. 12:33

Emlékezzünk meg egy friss LÁMPÁVAL erről a valaha jobb napokat megélt sorozatról.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21471 2017.07.31. 13:22

DanielT írta:Kiderült milyen lesz a GT Sport "karrier" módja:

Jogsik+további feladatok és szituációk.

phpBB [media]


Látszik a pályák szánalmas mennyisége, stb. Hagyjuk is.
jóvanaz, pár óra "jogsi" csak lesz benne (ha nem kurtak el a nehezseget).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21472 2017.07.31. 13:34

SlickAdam írta:jóvanaz, pár óra "jogsi" csak lesz benne (ha nem kurtak el a nehezseget).
6990 Ft-ért tényleg jó lenne.
Avatar
arty

Hozzászólás #21473 2017.07.31. 13:39

benőmenő írta:Pár éve játszottam újra az Anniversaryt és fogalmam sincs mi lehet a bajod az irányítással.
Olyan érzés, mint valami atomgagyi egéremuláció - nemtom jobban megfogalmazni. Néha túl gyors és túlforgatom, égbenézek, stb. Mintha lagolna, nyomom, fordul, késő, tulnyomtam. De NEM túlérzékeny, más kehéje van. Más, mint MINDEN normális gémpedes cucc. (talán nem jó/nincs gémped acceleration? kiindulva a mouse acceleration problémától, ami meg gáz, ha van)
Avatar
arty

Hozzászólás #21474 2017.07.31. 13:42

DanielT írta:Az, hogy gameplayt még nyomokban tartalmazott és időzíteni kellett az ugrásokat, legalább minimálisan. ;P
az biztos, hogy jó sokszor ugrottam a semmibe - oldalra akartam, de a csodás kamera és irányítás miatt hátrafelé ugrott...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21475 2017.07.31. 13:53

DanielT írta:6990 Ft-ért tényleg jó lenne.
en pont akörül fogom beszerezni of korsz. addigra ki is pöcsölik tán valamennyire.
Avatar
arty

Hozzászólás #21476 2017.07.31. 13:53

DanielT írta:Kiderült milyen lesz a GT Sport "karrier" módja:

Jogsik+további feladatok és szituációk.

phpBB [media]


Látszik a pályák szánalmas mennyisége, stb. Hagyjuk is.
4 év után ehez kell arcbőr.....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21477 2017.07.31. 14:10

SlickAdam írta:en pont akörül fogom beszerezni of korsz. addigra ki is pöcsölik tán valamennyire.
Akkor már 3 ezerért kellene megkapnod. Egyszerűen nem kérhetnek ezért day1 teljes árat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21478 2017.07.31. 14:27

DanielT írta:Akkor már 3 ezerért kellene megkapnod. Egyszerűen nem kérhetnek ezért day1 teljes árat.
a Sport mód az vajon mi? online KOMJUNITI MULTIPLÉJER bajnoksagok?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21479 2017.07.31. 15:03

SlickAdam írta:a Sport mód az vajon mi? online KOMJUNITI MULTIPLÉJER bajnoksagok?
4K-ban HDR-el, a fantastic value PSN adó fizetése után. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21480 2017.07.31. 15:06

A gétéhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy nekem a 4-ben 2008 óta nem sikerült kiaranyozni a national b jogsit se. :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #21481 2017.07.31. 15:47

DanielT írta:4K-ban HDR-el, a fantastic value PSN adó fizetése után. :eljen:
BTW most az jutott eszembe, hogy ha nem lenne ekkora féreg a sony, akkor lenne egy ps+ lite subscription a bullshit szar havi játékok nélkül is, töredék áron. Csak ugye azt venné meg a userek 80+ százaléka szal nem lenne biznyák...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21482 2017.07.31. 18:16

arty írta:4 év után ehez kell arcbőr.....
ÉS mégis működik, legalábbis ős GT-ben megismert társaságomban én vagyok az utolsó szemétláda, mert ekézni merem bármilyen porcikáját, mer jóez. Bármit mondok, h alig van tartalom, auto, pálya... válasz: úgyse mentem felénse, autok közül is csak párral. De nincs rendes karrier se. Kit érdekel, úgyis pár nap alatt lenyomtuk és nemis volt érdekes, utána csak fotómód meg online. De a fotomod is szar, mer van egy background.jpg, ami előtt elhelyezheted az autot, nulla kameramozgási lehetőség mellett, persze geciszép, de nemá. Az nemúgyvan, mer verseny közbe is lehet fotozni, ez csak egy új lehetőség. De nem, mert eddíg mozoghattál a kamerával photo travel-ben. De akkorse. jólvan, akkor sok szerencsét, én meg tolom a forzát majd, ami a graf-on kívül MINDENBEN ripityomra veri, nem egy szép, de 0 tartalmú porszívóhangó esport wannabe valahavolt nagynevű játék. Ja és az első autolista részlet tartalma eleve több mint a GT teljes listája, és hetente frissítik. :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21483 2017.07.31. 18:29

:wow1:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #21484 2017.07.31. 19:21

Mekee írta:ÉS mégis működik, legalábbis ős GT-ben megismert társaságomban én vagyok az utolsó szemétláda, mert ekézni merem bármilyen porcikáját, mer jóez. Bármit mondok, h alig van tartalom, auto, pálya... válasz: úgyse mentem felénse, autok közül is csak párral. De nincs rendes karrier se. Kit érdekel, úgyis pár nap alatt lenyomtuk és nemis volt érdekes, utána csak fotómód meg online. De a fotomod is szar, mer van egy background.jpg, ami előtt elhelyezheted az autot, nulla kameramozgási lehetőség mellett, persze geciszép, de nemá. Az nemúgyvan, mer verseny közbe is lehet fotozni, ez csak egy új lehetőség. De nem, mert eddíg mozoghattál a kamerával photo travel-ben. De akkorse. jólvan, akkor sok szerencsét, én meg tolom a forzát majd, ami a graf-on kívül MINDENBEN ripityomra veri, nem egy szép, de 0 tartalmú porszívóhangó esport wannabe valahavolt nagynevű játék. Ja és az első autolista részlet tartalma eleve több mint a GT teljes listája, és hetente frissítik. :wilting:
grafon kívül?! ez kés volt a szívembe! a gt annyit tud, hogy fotoríl próbál lenni. snitt. (najo, a forza a pudva one miatt ujra feltalálta a 2 lapos fákat, amiket azt hittem prevgenen végre elhagytunk ... :( EZ tényleg gáz, de amikor megyek egy forzapályán (fm6), akkor látom h ÉL a pálya, míg a gété egy sivár fos. de... DE!! FOTORÍLEN SIVÁR!!! :D)

egyébként no para, elmész egy gtplanetre vagy szinte bárhova, s kritizálod a gétét, akkor "toxic" vagy, aki mérgezi a kommjunitit és menjanyádba... ellenérvek hiányába ugye ennyicske meradt a vérfanoknak.

DE! Mindentől függetlenül a gt béta alapján élvezetes is lehet, ha valaki bírja az onlányt. iracing light, szebb graffal.
Én sajna csak a kihagyott ziccert látom, ami a gt5-6-al nem adatott meg, az majd most... méginkább nem fog :(
Avatar
arty

Hozzászólás #21485 2017.07.31. 19:49

veganano2356.jpg

cuki (vega nano), kíváncsi leszek mit tud ...
(extra csatija1x8=150W, a pcie-ből a többi vega nem sokat vett fel, tanulva - gondolom - a korábbi, 480as fiaskóból, szal lehet h masszívan meg lesz vágva a 4096 CU és/vagy az órajel)

szerk: most látom, van R betű... FOS! Bocs mindenkitől a postért!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21486 2017.07.31. 20:01

arty írta:
veganano2356.jpg

cuki (vega nano), kíváncsi leszek mit tud ...
(extra csatija1x8=150W, a pcie-ből a többi vega nem sokat vett fel, tanulva - gondolom - a korábbi, 480as fiaskóból, szal lehet h masszívan meg lesz vágva a 4096 CU és/vagy az órajel)

szerk: most látom, van R betű... FOS! Bocs mindenkitől a postért!
Ez egyébként mire jó? A miniITX-es kuckókat is úgy csinálják, hogy a legtöbbe egy rendes bika kártya elférjen hosszra. De legalább még blower ventit se kap, hogy a többi alkatrészt is fűtse egy szűkösebb kuckóban. Prafó!!4
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21487 2017.07.31. 20:02

arty írta:grafon kívül?! ez kés volt a szívembe! a gt annyit tud, hogy fotoríl próbál lenni. snitt. (najo, a forza a pudva one miatt ujra feltalálta a 2 lapos fákat, amiket azt hittem prevgenen végre elhagytunk ... :( EZ tényleg gáz, de amikor megyek egy forzapályán (fm6), akkor látom h ÉL a pálya, míg a gété egy sivár fos. de... DE!! FOTORÍLEN SIVÁR!!! :D)

egyébként no para, elmész egy gtplanetre vagy szinte bárhova, s kritizálod a gétét, akkor "toxic" vagy, aki mérgezi a kommjunitit és menjanyádba... ellenérvek hiányába ugye ennyicske meradt a vérfanoknak.

DE! Mindentől függetlenül a gt béta alapján élvezetes is lehet, ha valaki bírja az onlányt. iracing light, szebb graffal.
Én sajna csak a kihagyott ziccert látom, ami a gt5-6-al nem adatott meg, az majd most... méginkább nem fog :(
Há éniseztmondom, szerintem okés a forza kinézetre, de nem esett le az állam egy mp-étől se, ellenben ahogy izegmozog a szárny, ahogy a kábelek mocorognak belül, ahogy vana pitben élet, az azért kárpótol, játszani legyen jó, képeket meg nézegetni eljárok a gtplanetre, és akkor az egyetlen értelmezhető módját is látom a játéknak: a kimentett képeket, amin nem hallatszik a porszívó.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21488 2017.07.31. 20:04

benőmenő írta:Ez egyébként mire jó? A miniITX-es kuckókat is úgy csinálják, hogy a legtöbbe egy rendes bika kártya elférjen hosszra. De legalább még blower ventit se kap, hogy a többi alkatrészt is fűtse egy szűkösebb kuckóban. Prafó!!4
Idáig nemhiszem, hogy elvitték a gondolatmenetet, csak valaki látta a zinterneten, hogy szokás ilyen kis kártyát csinálni, és akkormár nekik is kell. Azé remélem ezzel a visszafogott powerral egy intel HD szintet üt mad!
Avatar
Moby

Hozzászólás #21489 2017.07.31. 20:10

arty írta:Lehet, hogy a 4 ti is kevés, akkor majd a volta, 16gb vrammal! Majd arra ráoptimalizálod! (phocsika, nem az én elmémből pattant ki ez a fajta elmés pöcés megoldás, csak a topik elmúlt éveit visszhangzom! tőlem az is oké, ha pécén is beállunk fakezűfejlesztőzni :PPP)

"Arról nem beszélve, hogy aki szerint ez frankó látvány, az csak divatból vesz Ti-t valszeg. Igénye amúgy nincs rá."

Aki szerint ez nem frankó látvány, annak valszeg a pécés verzió miatt kivannak az idegei és csak a kseserűség beszél belőle :puszis:
Mindegy, irány a béef, az legalább skálázódik 4 ti-re is, de már az egydarabodon is "frankó látvány" és még csak nem is texturahibás.
Hagyd ki nyugodtan a korszak egyik kiemelkedő szingli efpéesét, a ps4pródon való végigtolástól pláne óva intelek, az ugye multkor se csúszott le! (bezzegpécén mennyivel szebb-jobb lett volna, némi AA, DSR, plusz texfelbontás, egyből leslisszant vóna!)

Komolyan nem értelek.
Szerintem a maga idejében is leírtam, hogy ez a a motor egy elvihibás szardarab. Az idő azóta sem fordította ezt pozitívba. De mivel azóta nincs többé, így ennek az egésznek már semmi értelme. Mint játék meg szerintem az alapjátékról írsz. Ami egy alig közepecske, egypillanatáranememlékszemmár villanás volt, de itt most a kiegről van szó. Ami meg még annyi sem. Szal ha ez a korszak kiemelkedő fps-e, akkor ez a műfaj halott, és így is kell hagyni. Örökre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21490 2017.07.31. 20:14

arty írta:miután van prója és pisire meg is van(?) neki a biztosan működő verza, kivételesen faszafrémes verza a konzolos, de ő a közismerten moslék pécéportért pénzt ad, ütivágja és magát a címet is temeti? értem én, azért vett tíájt, mert kurvaigényes és MINDENT négykáról akar dáunszempölni, mégha a látvány akkor is egy moslék marad (de semmiképp nem fasza!)... de van az, néha, hogy NEM ÉRI MEG!
Én nem dáunszempölök. Én 4K-ban tolok mindent. Vagy nemtolom. Evvan. Ezek lettek a prioritások. De az Old Bloodal nem is az a baj, hogy nemtudja. Tudja az a 4K-t. Mást nem, de azt legalább tudja. De valami kabszottgecironda, texturestreaminges, baltávalfaragott fosladék. A vizualitás ellen elkövetett merénylet. A jóizlés meggyilkolása.


/ja igen: konzolon tényleg nem ennyire drámian szar. Ott belesimul a tömegbe. Sőt, az igenritka 60fps miatt még kirívóan jónak is számíthat. Csak az egy másik inerciarendszer, amiben én már nem méricskélek semmit.

Vissza: “Leáldozott.hu”