A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #21351 2017.07.27. 10:25

SlickAdam írta:nemtom... regen az volt a menö, ha kicsi valami.
Az sosem volt menő, csak a csajod nem akart megsérteni :ravasz1: :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21352 2017.07.27. 10:28

SlickAdam írta:tenyleg behanyok ezektöl a nagy tepsi telefonoktol. ti miben hordjatok ezeket? retikülben?
A hosszú nadrágaimba még éppen elférnek úgy (5" volt a legnagyobb készülék), hogy le is tudok ülni, de ilyenkor nyáron hátizsákban. Ha nincs zsák, akkor vagy odaadom másnak a társaságban, aki hozott táskát/retikült, vagy marad a zsebmarkolászás. Szerintem is rohadtul gáz, de sajnos ez kell a tömegnek, nem is gyártanak már értelmes méretűt. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21353 2017.07.27. 10:35

benőmenő írta:A hosszú nadrágaimba még éppen elférnek úgy (5" volt a legnagyobb készülék), hogy le is tudok ülni, de ilyenkor nyáron hátizsákban. Ha nincs zsák, akkor vagy odaadom másnak a társaságban, aki hozott táskát/retikült, vagy marad a zsebmarkolászás. Szerintem is rohadtul gáz, de sajnos ez kell a tömegnek, nem is gyártanak már értelmes méretűt. :(
en nem tudok zene nelkül elni, muszaj, hogy zsebemben legyen a spoty... :( az Xperia X Compact az tenyleg jo masina amugy, megjegyzem, hogy van egy ilyen sorozata a Sony-nak. bar szvsz idövel visszajönnek ezek a kisebb gépek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21354 2017.07.27. 10:46

Moby írta:Az sosem volt menő, csak a csajod nem akart megsérteni :ravasz1: :banplz:
szal te a 3210-es era-ban is ilyennel veretted mi? :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21355 2017.07.27. 11:30

BESZAROK komolyan. Megjött az újabb AMD fejlesztés! Az nVidia Fast sync. Akarom mondani az AMD Enhanced sync.

"Today AMD announces an alternative to VSync called Enhanced Sync. This is an option for those who do not own a FreeSync monitor, but still prefer lower latency in exchange for tearing. Enhanced Sync was developed to minimize tearing and improve the latency."

Kép

Ez már tényleg nevetséges.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21356 2017.07.27. 11:38

DanielT írta:BESZAROK komolyan. Megjött az újabb AMD fejlesztés! Az nVidia Fast sync. Akarom mondani az AMD Enhanced sync.
Ez már tényleg nevetséges.
Szerintem egyáltalán nem nevetséges, hogy legalább igyekeznek másolni. Az már inkább, hogy általában szarabbul sikerül.
Ha már ténylegesen kompetitív gpu-t nem tudnak csinálni, legalább ezeknél diktálhatnának ők, de itt is csak kullognak a zöldek után. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #21357 2017.07.27. 12:58

benőmenő írta: legalább ezeknél diktálhatnának ők
Legalább??? Miért, az AMD szoftveres oldalon bármikor is olyan kurva jó lett volna? :ticking: Pontosan anyabaszó gpu-t kéne csinálniuk, abban az ATI még valaha jó volt, és minden mást meg lemásolni azoktól, akik értenek a szoftverhez. De mára minden széjjelrohadt ott. Nem maradt más, csak az az agyonhasznált, telibevert, fanboybait cinebencs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21358 2017.07.27. 14:00

Moby írta:Legalább??? Miért, az AMD szoftveres oldalon bármikor is olyan kurva jó lett volna? :ticking: Pontosan anyabaszó gpu-t kéne csinálniuk, abban az ATI még valaha jó volt, és minden mást meg lemásolni azoktól, akik értenek a szoftverhez. De mára minden széjjelrohadt ott. Nem maradt más, csak az az agyonhasznált, telibevert, fanboybait cinebencs.
Hát a szoftverfejlesztés sem egyszerű és soha nem is emelkedtek ki ilyen téren, de mivel sorozatosan elbuknak a fizika határainak feszegetésében, és csakugyan ezzel küszködnek a gyárak is talán egyszerűbb volna ezzel eladni a portékát, mint cinebenchel és félőrült prókátorokkal.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21359 2017.07.27. 14:31

SlickAdam írta:tenyleg behanyok ezektöl a nagy tepsi telefonoktol. ti miben hordjatok ezeket? retikülben?

kerestem, kutatattam. lett volna a kis Samsung A3-as 4,7 colos 230 €-ert. vagy Sony Xperia X Compact 4,6 colos 320 €-ert (ez amugy baromi jo, egyetlen negativum a müanyag haz). de vegül vettem egy ilyet 300 €-ert:
Spoiler
ez meg mindig tökeletes meret (hiaba a szar screen-body ratio). a Sony-tol gyakorlatilag mindenben rosszabb egy picivel, de az en telefonhasznalatom mellett kb olyan mindegy... legalabb marad a csillio iTunes app-om. buta voltam amugy, Apple oldalan neztem csak korabban, ott meg mindig alap 480 €-ert megy, de jött a Saturn e-mail, hogy 340-röl lenyomtak 300-ra 1 napig (32gb modell). ponjo
Kép
+1
Avatar
Moby

Hozzászólás #21360 2017.07.27. 15:32

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #21361 2017.07.27. 16:39

Moby írta:Legalább??? Miért, az AMD szoftveres oldalon bármikor is olyan kurva jó lett volna? :ticking: Pontosan anyabaszó gpu-t kéne csinálniuk, abban az ATI még valaha jó volt, és minden mást meg lemásolni azoktól, akik értenek a szoftverhez. De mára minden széjjelrohadt ott. Nem maradt más, csak az az agyonhasznált, telibevert, fanboybait cinebencs.
fullrgb/limitedrgb állítás, pölö. a vce motorjuk is korát előzte meg... aztán sajna beleszartak :(
agybaszó gpu is jó lenne, de én örülnék egy "jobb ár/teljesítmény" mutatósnak is, a 1070/1080 kategóriába... (és nem 350 watton!)
Avatar
arty

Hozzászólás #21362 2017.07.27. 16:41

Zóanagyvarázsló írta:Akkor most ne csak a szád járjon, de vedd 16k-ért Boxra!

A nemlétező PC-s 5k-s ára helyett. Az én GÁNYpéldányomat kölcsönbe ingyen is megkaphatod.
lehet megvárom, amíg 32 ezer lesz :P
a létező pécést nem tudom hova betenni ... tudom, dugjam fel :mf2: (sztímet ismered-e e?)
Avatar
arty

Hozzászólás #21363 2017.07.27. 16:42

SlickAdam írta:en nem tudok zene nelkül elni, muszaj, hogy zsebemben legyen a spoty... :( az Xperia X Compact az tenyleg jo masina amugy, megjegyzem, hogy van egy ilyen sorozata a Sony-nak. bar szvsz idövel visszajönnek ezek a kisebb gépek.
most is vannak kisebb gépek, van is 1-2 user aki keresi is őket. a lófax igény miatt persze a választék is ennek megfelelő... (én a másik oldalon sz*pok: 6"-n nemigazán van alternatíva :( )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21364 2017.07.27. 17:01

arty írta:most is vannak kisebb gépek, van is 1-2 user aki keresi is őket. a lófax igény miatt persze a választék is ennek megfelelő... (én a másik oldalon sz*pok: 6"-n nemigazán van alternatíva :( )
vegyel inkabb egy kicsi tablet-et es nyomd az arcodhoz baszki! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21365 2017.07.27. 17:51

arty írta:de én örülnék egy "jobb ár/teljesítmény" mutatósnak is, a 1070/1080 kategóriába...
Nyilván ezért is van Ti a gépedben. :ticking: Tudod minek tudnék még örülni? Ha olcsóbb lenne a sör! Ugyan nem iszom elkoholt, de valami nagyon finom műszeren kimutathatóan mégiscsak boldogabb lenne az életem eme információ birtokában! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21366 2017.07.27. 19:51

az mitől van hogy kitakarítottam a gépem és azóta meg ha elindítok egy játékot vagy valamit ami használja a gput elkezdi maxon pörgetni a vetntiket az asus strix 1070en
tweaker progi azt jelzi hogy nem is pörög a venti, nem is bírom szabályozni programból
nameg ha kilépek a játékból akkor is pörög csutkán
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2017.07.27. 19:53-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21367 2017.07.27. 19:52

arty írta:lehet megvárom, amíg 32 ezer lesz :P
a létező pécést nem tudom hova betenni ... tudom, dugjam fel :mf2: (sztímet ismered-e e?)
Ismerem a Steamet, abban legalább tényleg van library, ahová a konzolost nem tudnád betenni. Egyébként ha csak ennyi kell, megkaphatod tőlem a lemez mellé a lemezképet is. Ki az az eszelős, aki ehelyett a meghajtót visíttatva játszana?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21368 2017.07.27. 19:53

Moby írta:Nyilván ezért is van Ti a gépedben. :ticking: Tudod minek tudnék még örülni? Ha olcsóbb lenne a sör! Ugyan nem iszom elkoholt, de valami nagyon finom műszeren kimutathatóan mégiscsak boldogabb lenne az életem eme információ birtokában! :banplz:
Pedig van olcsó sör is, de egy jó részüket szerintem az AMD gyártja, mert olyan. Én inkább másoktól veszek, nem putriéktól.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21369 2017.07.27. 19:57

Micsu írta:az mitől van hogy kitakarítottam a gépem és azóta meg ha elindítok egy játékot vagy valamit ami használja a gput elkezdi maxon pörgetni a vetntiket az asus strix 1070en
tweaker progi azt jelzi hogy nem is pörög a venti, nem is bírom szabályozni programból
nameg ha kilépek a játékból akkor is pörög csutkán


közben megoldódott :D user error volt
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21370 2017.07.27. 20:05

SlickAdam írta:vegyel inkabb egy kicsi tablet-et es nyomd az arcodhoz baszki! :banplz:
Amikor először piacra dobták röhögtünk rajta, 2 év múlva meg ez lesz a mainstream, ha ilyen tempóban haladunk. :zavart2:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21371 2017.07.27. 20:49

elhoztam aruhazbol az iPhone SE-t.
iPhone 5-öm volt eddig (hasznalnam is meg nagyon sokaig, ha nem tört volna be a kepernyöje... honapokkal ezelött ... igen ... ugy hasznaltam azota :D lol), szoval megjelenesben nem törtent valtozas (vagyis picit finomitottak ugye az 5S-re a csiszolast). megis... igy ujra tökeletes allapotban, TÖKELETES a meret. es baromira szep ez a telefon, nem kell fikazni, hogy 2012-es design meg blablabla. igaz az iPhone 4-et nem veri, az a legszebb evör szvsz.
kijelzö & hangszoro is ugyanaz, mint az 5-ben. ujjlenyomat olvaso pöccre müködik (pedig olvastam rengeteg fikat). tarhely az a szokasos bullshit: 32gb papiron, 26-27 max gyakorlatban, abbol 22 elerhetö.:D
sebesseg fasza, suhan a 2015-ös A9-es chip.
Apple kamerak altalaban jok, ugy tudom. es ebben a 6S-é van. megis... kicsit sötetebb szobaban mar nappal is szemcsesednek a kepek. de ez ugy olvasom normalis telefonokban. en kis naiv azt hittem mar professzionalis kepek keszülnek jopar eve... (gondoltam a OnePlus One kameraja csak kivetel, ugye az NAGYON moslek volt). hat nem.
nem akarom bemagyarazni magamnak, hogy "en ezt vettem, ezert hibatlan". nem vagyok olyan tipus. DE 300 ojroert igencsak rendben van. ezert is szarom le, ha esetleg felpimpelik szeptemberben. a hivatalos Apple Store-os 480 €-s arcedula viszont magas. annyit sosenem adnek erte.

azert "par" emberke csak keresi meg ezt a meretet, különben nem letezne. a mar többször emlitett Xperia X Compact-nak is eleg nagy rajongotabora van.

szerk.: azt se ertem miert mondjak az SE-t "bulky"-nak. hogy "vastag"... 7,8mm. a flagship-ek is ekörül vannak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.07.27. 20:52-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21372 2017.07.27. 20:50

Zóanagyvarázsló írta:Pedig van olcsó sör is, de egy jó részüket szerintem az AMD gyártja, mert olyan. Én inkább másoktól veszek, nem putriéktól.
Kb annyira hagy hidegen a téma, mint artyt egy esetleges 1070-et elverő amd kártya. Vagy igazából bármilyen amd termék :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21373 2017.07.27. 20:52

benőmenő írta:Amikor először piacra dobták röhögtünk rajta, 2 év múlva meg ez lesz a mainstream, ha ilyen tempóban haladunk. :zavart2:
Kép
A képernyőméretek nőnek, nem a készülékméretek. Azok inkább csökkennek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21374 2017.07.27. 20:55

Moby írta:A képernyőméretek nőnek, nem a készülékméretek. Azok inkább csökkennek.
anyamnak LG G6-ot neztem. 5,7". keret alig. 1440 x 2880 pixel. retikülbe najszos.:D 6-700 €-rol indult nemreg, mar 440-ert van. nem is rossz.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #21375 2017.07.27. 21:19

Moby írta:Nyilván ezért is van Ti a gépedben. :ticking: Tudod minek tudnék még örülni? Ha olcsóbb lenne a sör! Ugyan nem iszom elkoholt, de valami nagyon finom műszeren kimutathatóan mégiscsak boldogabb lenne az életem eme információ birtokában! :banplz:
az bányakatasztrófa miatt van :fogmosas:

természetesen úgy értettem, hogy miután a 1070em elment egy valag pénzér, kijön a vega 1070 killerje száztizenhétér' - bányászatra TOTTTTÁLISAN alkalmatlan felépítéssel :)
ehelyett jön a félpróvega, de lehet hogy majd a következő héten, avagy esetleg utána, de legkésőbb idén. aztán a bányászexéket portolják a 4096 sztrímprofesszorára, embertelen hesrétet tud és háromszázért megveheted.
Avatar
arty

Hozzászólás #21376 2017.07.27. 21:28

Zóanagyvarázsló írta:Ismerem a Steamet, abban legalább tényleg van library, ahová a konzolost nem tudnád betenni. Egyébként ha csak ennyi kell, megkaphatod tőlem a lemez mellé a lemezképet is. Ki az az eszelős, aki ehelyett a meghajtót visíttatva játszana?
védelem miatt az iso tuti sz*rt sem ér + a polcos library > steamlibrary. deazé köszi :)

+a kedvedért elindítottam az örökké feltelepítve levő rilódidet és ... bár a gpu 152-223mhz környékén tetőzik, a beton60hoz sok köze nincs: kb minden korrigáláskor érzem-látom a finom akadozást. osd szerint persze betonatomfix60.
(a konzolosok is képesek megszaggatni, de amikor épp nem, akkor legalább folynak)

DT! Van erre valami trükk? megnézném 4kra dáunszempölve 16król! (lehet h a tényleg ultraalacsony gpu órajel b*szik be?)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21377 2017.07.27. 21:49

arty írta:az bányakatasztrófa miatt van :fogmosas:

természetesen úgy értettem, hogy miután a 1070em elment egy valag pénzér, kijön a vega 1070 killerje száztizenhétér' - bányászatra TOTTTTÁLISAN alkalmatlan felépítéssel :)
ehelyett jön a félpróvega, de lehet hogy majd a következő héten, avagy esetleg utána, de legkésőbb idén. aztán a bányászexéket portolják a 4096 sztrímprofesszorára, embertelen hesrétet tud és háromszázért megveheted.
Ó hát ha csak ez a gond, holnap el is adhatod a Ti-t és szaladhatsz Vegáért! A vega ugyanis a FOS bányászatra IS! 30-35MH/s-t tudnak az FE-k 300 watton, a 1060 meg tud 22-t 65 watton. A bányászok telibeszarják a vegát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21378 2017.07.27. 22:00

arty írta:védelem miatt az iso tuti sz*rt sem ér + a polcos library > steamlibrary. deazé köszi :)

+a kedvedért elindítottam az örökké feltelepítve levő rilódidet és ... bár a gpu 152-223mhz környékén tetőzik, a beton60hoz sok köze nincs: kb minden korrigáláskor érzem-látom a finom akadozást. osd szerint persze betonatomfix60.
(a konzolosok is képesek megszaggatni, de amikor épp nem, akkor legalább folynak)

DT! Van erre valami trükk? megnézném 4kra dáunszempölve 16król! (lehet h a tényleg ultraalacsony gpu órajel b*szik be?)
Majd adok egy olyan Gedosato verziót, amivel megy a 4K, illetve Rivatuner 60 lock kell még, de az alap mindenre, global settingnek kéne beGÁNYolva lennie nálad is. Másra hirtelen nem emlékszem, de majd holnap este csekkolom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21379 2017.07.27. 22:52

arty írta:védelem miatt az iso tuti sz*rt sem ér + a polcos library > steamlibrary. deazé köszi :)

+a kedvedért elindítottam az örökké feltelepítve levő rilódidet és ... bár a gpu 152-223mhz környékén tetőzik, a beton60hoz sok köze nincs: kb minden korrigáláskor érzem-látom a finom akadozást. osd szerint persze betonatomfix60.
(a konzolosok is képesek megszaggatni, de amikor épp nem, akkor legalább folynak)

DT! Van erre valami trükk? megnézném 4kra dáunszempölve 16król! (lehet h a tényleg ultraalacsony gpu órajel b*szik be?)
Másolásvédelmes játéknak nyilván kell törés, de én a saját eredeti lemezemről készült ISO-t használom. Megnéztem most driverben és RTSS-ben beállított 60 fps-sel, nálam jól fut. Nem ez akadozik korrigáláskor, hanem az MCLA PS3-on. Adjam az 1060-am is? Pff, még elrontanád azt is :mf2:

Irányításra amúgy mi a efinitív? Korábban én billentyűzettel játszottam, de meglepődve tapasztaltam, hogy a baél analóggal kell gyorsítani alapértelmezetten. DT, ez így okés? Nekem fura egy kicsit.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21380 2017.07.28. 08:10

arty írta:védelem miatt az iso tuti sz*rt sem ér + a polcos library > steamlibrary. deazé köszi
Ezesetben a gamecopywolrd a barátod. :awink:
Avatar
arty

Hozzászólás #21381 2017.07.28. 08:54

Moby írta:Ó hát ha csak ez a gond, holnap el is adhatod a Ti-t és szaladhatsz Vegáért! A vega ugyanis a FOS bányászatra IS! 30-35MH/s-t tudnak az FE-k 300 watton, a 1060 meg tud 22-t 65 watton. A bányászok telibeszarják a vegát.
megjelent? 117k? ( <- reális ár). na, ezabaj. de ha ezt is túléli az amd, akkor le a kalappal! (vicces duma, hogy deafreesync ócsóbb és ezé a komplett setup amd felé billentia... ez má' nagyon a vége lehet :( )

---

Zó / DT : áhá, szóval a riva 60as lokkja lesz a megoldás, gyanús h mindketten használjátok és jó. jé.
amugy perszehogya gamepad a definitív, bele se gondolok, hogy nem ravaszok lesznek az alapértelmezett gáz-fék. az mekkora gányság lenne :( nem lehet h a sztrímkontroller viccelt meg, Zó? ;)

(kormánnyal próbáltam anno és a drift az extragyors kormánytépést igényelné, de azt egy kis analóg karral könnyebb kivitelezni...)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #21382 2017.07.28. 09:16

Időközben én is boldog thinkpad tulajjá váltam. A gép nagyon király, de mindenkinek mondom ,hogy szemüveggel is a Full hd 14" en kurva sok. Lehet hogy én vagyok béna, de olyan kurva kicsik a betűk a terminálban, hogy muszáj volt állítgatni mindent. Egyébként a kijelző gyönyörű.
Na és cefet gyors is, felraktam a fedora-t és dnf update után minden ment pöckölésre. Még a hanggal se álltam neki szopni, ami linuxnál alsa - pulseadio kombó miatt legalább akkora csoda mint egy lottó ötös.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21383 2017.07.28. 09:38

arty írta:amugy perszehogya gamepad a definitív, bele se gondolok, hogy nem ravaszok lesznek az alapértelmezett gáz-fék. az mekkora gányság lenne :( nem lehet h a sztrímkontroller viccelt meg, Zó? ;)

(kormánnyal próbáltam anno és a drift az extragyors kormánytépést igényelné, de azt egy kis analóg karral könnyebb kivitelezni...)
Hát pedig nyugodtan merj belegondolni! Jó kis 2006-os #Semmisemváltozott cím, amikor pécén még azt se lehetett alapból feltételezni, hogy VAN KONTROLLERED, nemhogy azt, hogy SZABVÁNY és VAN RAVASZ rajta. Szóval az analóg kar volt az egyetlen kvázi safe-bet, amire alapozhattak. Azért default.

Szerencsére át lehet állítani és természetesen át is kell.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21384 2017.07.28. 09:40

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21385 2017.07.28. 12:11

Negyedével drágul a PS+
Aztmonjda párját ritkító vellyúú!!444 :lama:
Legalább akkora, mint a 14 eurós cod 4 remazter dlc, amit az eredetinél még úgy hívtak, hogy 1.6-os patch. :bdead:
Avatar
arty

Hozzászólás #21386 2017.07.28. 13:22

benőmenő írta:Negyedével drágul a PS+
Aztmonjda párját ritkító vellyúú!!444 :lama:
Legalább akkora, mint a 14 eurós cod 4 remazter dlc, amit az eredetinél még úgy hívtak, hogy 1.6-os patch. :bdead:
- Annually, the price will change from 15.000 Ft to 18.000 Ft per annum.
- Quarterly, the price will change from 6.000 Ft to 7.500 Ft per quarter.
- Monthly, the price will change from 2.098 Ft to 2.400 Ft per month.

bazdmeganyád, sony
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21387 2017.07.28. 13:24

arty írta:- Annually, the price will change from 15.000 Ft to 18.000 Ft per annum.
- Quarterly, the price will change from 6.000 Ft to 7.500 Ft per quarter.
- Monthly, the price will change from 2.098 Ft to 2.400 Ft per month.

bazdmeganyád, sony
Na ezt áramtalanítsd! :mf2:
Avatar
deep

Hozzászólás #21388 2017.07.28. 13:29

benőmenő írta:Negyedével drágul a PS+
Aztmonjda párját ritkító vellyúú!!444 :lama:
Legalább akkora, mint a 14 eurós cod 4 remazter dlc, amit az eredetinél még úgy hívtak, hogy 1.6-os patch. :bdead:
Télleg ritkítja, mert páran tuti nyomnak egy cancelt. Meg is érdemli a féreg money hat banda.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21389 2017.07.28. 14:09

arty írta:- Annually, the price will change from 15.000 Ft to 18.000 Ft per annum.
- Quarterly, the price will change from 6.000 Ft to 7.500 Ft per quarter.
- Monthly, the price will change from 2.098 Ft to 2.400 Ft per month.

bazdmeganyád, sony
fakdiszsit! beraknak egy szaggatos-berregös DzsasztKózTrít és maris nagy az arcuk...
Avatar
arty

Hozzászólás #21390 2017.07.28. 15:08

deep írta:Télleg ritkítja, mert páran tuti nyomnak egy cancelt. Meg is érdemli a féreg money hat banda.
valszeg nem elegen ... ha 20%-nál kevesebb mondja le -> profit
(nekem szégyenszemre 2018 december második feléig előfizum van, a multkor 10500as ajánlatnak MEGINT nem tudtam ellenállni. az egy év alatt a fele azé' bejön játékból, több sajna nem, az a multi ára :( )

---

DT :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21391 2017.07.28. 20:11

KIpróbáltam ezt a Ratchet & Clank: Tools of Destructiont. Mondjuk már lehet, hogy harmadánál is járok, bejövős ez is. De nálam a kompatibilitáslisták ellenére nem megy DS4-gyel. Rezgéssel sem találkozom, pedig állítólag van benne. Nem szeretem annyira a rezgést, de most már érdekelne az igazság.

Mellesleg 55"-on azért nem tűéles, kéne egy Botond-tévé feljavítani. A hádésített PS2-es részek irányítása pedig jobban kézre állt, pedig átállítottam azokhoz hasonlóra.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21392 2017.07.28. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:KIpróbáltam ezt a Ratchet & Clank: Tools of Destructiont. Mondjuk már lehet, hogy harmadánál is járok, bejövős ez is. De nálam a kompatibilitáslisták ellenére nem megy DS4-gyel. Rezgéssel sem találkozom, pedig állítólag van benne. Nem szeretem annyira a rezgést, de most már érdekelne az igazság.

Mellesleg 55"-on azért nem tűéles, kéne egy Botond-tévé feljavítani. A hádésített PS2-es részek irányítása pedig jobban kézre állt, pedig átállítottam azokhoz hasonlóra.
PS3-on a DS4 se nem rezeg, se nem ad hangot és a sixaxis sem működik, sőt ha jól emlékszem a ps gomb sem. Hülye Japánok, Japán hülyék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21393 2017.07.28. 20:20

benőmenő írta:PS3-on a DS4 se nem rezeg, se nem ad hangot és a sixaxis sem működik, sőt ha jól emlékszem a ps gomb sem. Hülye Japánok, Japán hülyék.
Persze, de DS4-gyel a játékot sem tudom irányítani (a négy PS2-es rész megvolt vele), és a DS3 se rezeg. A gugli szerint egyik kérdésben sincs igazam. GÁNY.

És igen, nem lenne olyan rettenetes nagy dolog egy kicsivel nagyobb DS4-támogatás, mert erősen superior - a Ratcheteket DS3-mal és DS4-gyel is végig szoktam játszani :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21394 2017.07.28. 20:28

Zóanagyvarázsló írta:GÁNY.
A merevre fagyizó PSN és Ölőzóna 2 kampány, valamint a FIFA-ban full default settinggel hiányzó labda és lábnélküli játékosok után nem fogom vitatni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21395 2017.07.28. 20:30

DanielT írta:Szerencsére át lehet állítani és természetesen át is kell.
Aha, csak például a DS4 ravaszát fel se ismeri. Ha meg beállítok olyan gombot is, amit a menüben is használnék, hát utána szívás van. Talán nem ezért, de az előbb crashelt is.

Arty, ne add fel, ez neked való, bebizonyíthatod vele, hogy mekkora szívás a platform!
Avatar
arty

Hozzászólás #21396 2017.07.28. 20:50

Zóanagyvarázsló írta:Aha, csak például a DS4 ravaszát fel se ismeri. Ha meg beállítok olyan gombot is, amit a menüben is használnék, hát utána szívás van. Talán nem ezért, de az előbb crashelt is.

Arty, ne add fel, ez neked való, bebizonyíthatod vele, hogy mekkora szívás a platform!
és ha a ds4-et hagyod dinput módban? (tehát semmi segédprogram, amitől xinput lesz)

---

cod4remazter végre önállóan is! - http://store.steampowered.com/app/393080/Call_of_Duty_Modern_Warfare_Remastered/ - első oldalon 0 pozitiv rivjut látok :D vanbaja!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21397 2017.07.28. 22:16

arty írta:és ha a ds4-et hagyod dinput módban? (tehát semmi segédprogram, amitől xinput lesz)
Azt egyelőre nem tudom megnézni, a kábele kontaktos lett (5 perccel ezelőtti fejlemény), vehetek hozzá újat, maximum PS3-mal tudom használni.

A 60 fps (16,6 ms) témához még annyit, hogy a GTA III-nál írt ki nálam betonfixet az RTSS, de ha elszakadt az ég a játékban, akkor beszakadt a frém. Valahogy csal ott az engine. Szerencsére nem esett túl sokat, és annyira nem volt tragikus, de azért mégiscsak gáz.

A Tools of Destruction pedig ugye 60 fps-es. MUHAHAHA! Ez nyilván netes videókból is kiderül, de talán hitelesebb, ha saját tapasztalat útján írom, mintha a Hazugság Bajnokaként kiragadnék értékeket. Sajnos ezzel még mindig topkategóriás PS3-on.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21398 2017.07.28. 22:26

Megvettem valamelyik nap ezt az Old Bloodot, de nemtudom minek. Anno ps4-en sem csúszott le, de 4k ide, pc oda, ez itt is tragikusan szar. Szemrákot kapok ettől a lowres hányadéktól, bármire ránézek ott streameli a szemem előtt a textúrát bele. Elnézek 20 fokot, vissza, és megint streameli ugyanazt :wilting: Elvihibás iparihulladék, újabb sor a könyvtáramban, amit sosem fogok letölteni sem újra.
Az egész 5 perc legjobb momentuma az volt, amikor két NPC beszorított magukk közé, mert ők épp beszélgetnek a szkirptben... :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21399 2017.07.28. 22:53

Moby írta:Megvettem valamelyik nap ezt az Old Bloodot, de nemtudom minek. Anno ps4-en sem csúszott le, de 4k ide, pc oda, ez itt is tragikusan szar. Szemrákot kapok ettől a lowres hányadéktól, bármire ránézek ott streameli a szemem előtt a textúrát bele. Elnézek 20 fokot, vissza, és megint streameli ugyanazt :wilting: Elvihibás iparihulladék, újabb sor a könyvtáramban, amit sosem fogok letölteni sem újra.
Az egész 5 perc legjobb momentuma az volt, amikor két NPC beszorított magukk közé, mert ők épp beszélgetnek a szkirptben... :zavart2:
További híreinkben: Brit tudósok megállapították, hogy a Nap keleten fog kelni, és utána világos lesz. :vigyor2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #21400 2017.07.29. 07:58

phpBB [media]

Most jön lefelé... remélem, legalább a fele igaz belőle.... a negyedéből...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21401 2017.07.29. 08:06

eje75 írta:Most jön lefelé... remélem, legalább a fele igaz belőle.... a negyedéből...
Kivettem a spoiler tagből, mert videó volt hangyáknak.

Iszonyúan rendben van minden szándék, ami lejön a videókból. Hardcore, realisztikus, kidolgozott, nem handholder nongém fos. :eljen:

Vsync ON -nal mennyire lehet beton 60-at csinázni?
Avatar
eje75

Hozzászólás #21402 2017.07.29. 08:16

DanielT írta:Vsync ON -nal mennyire lehet beton 60-at csinázni?
Az Alfa nem volt abban az állapotban, hogy ezen érdemes lett volna elgondolkodni... :idiota: ráadásul szégyenszemre csíra 1440p-ben kellett tolnom, annyira optimalizálatlan volt.... megnézem a bétát, aztán beszámolok
Avatar
eje75

Hozzászólás #21403 2017.07.29. 08:25

DanielT írta:Iszonyúan rendben van minden szándék, ami lejön a videókból. Hardcore, realisztikus, kidolgozott, nem handholder nongém fos. :eljen:
Egyébként tényleg hangulatos videó, de az igazi játékmenet rohadtul nem ilyen... a playerek fele fejszével szaladgál, mert nem akar geart veszíteni... ekkora tűzharcok soha a büdös életbe nem alakulnak ki, és ha igen, akkor is kb. 2 mp alatt véget ér minden mint a vadnyugaton... lámpát pedig SOHA nem kapcsol senki éjjel, mert a bot-ok a pálya másik végéből agyondobnak egy kővel.... a lámpák csak dísznek vannak a fegyón, mert olyan faján néz ki tőle...de ha élni akarsz 30 mp-nél többet, be ne kapcsold ha jót akarsz magadnak :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21404 2017.07.29. 08:28

eje75 írta:Egyébként tényleg hangulatos videó, de az igazi játékmenet rohadtul nem ilyen... a playerek fele fejszével szaladgál, mert nem akar geart veszíteni... ekkora tűzharcok soha a büdös életbe nem alakulnak ki, és ha igen, akkor is kb. 2 mp alatt véget ér minden mint a vadnyugaton... lámpát pedig SOHA nem kapcsol senki éjjel, mert a bot-ok a pálya másik végéből agyondobnak egy kővel.... a lámpák csak dísznek vannak a fegyón, mert olyan faján néz ki tőle...de ha élni akarsz 30 mp-nél többet, be ne kapcsold ha jót akarsz magadnak :ejnye1:
Sok streamet néztem már belőle, tehát ezek a dolgok ismerősek. A lámpa téma meg full realisztikus. :)

Ez a bot téma ellentmondásos nekem. Először gyűlöltem az ötletet, hogy "agyatlan" ellenfelek és az emberek együtt vannak a pályán, ezért minden ütközetet máshogy kell kezdeni/kezelni és főleg az a lényeg, hogy kitaláld az ellenfél típusát. De ha csak emberek lennének bent, akkor meg lehet, hogy tényleg full esélytelen lenne cuccot szerezni. A fene tudja.
Avatar
eje75

Hozzászólás #21405 2017.07.29. 08:35

DanielT írta: Először gyűlöltem az ötletet, hogy "agyatlan" ellenfelek és az emberek együtt vannak a pályán, ezért minden ütközetet máshogy kell kezdeni/kezelni és főleg az a lényeg, hogy kitaláld az ellenfél típusát.
Hátha még hozzá teszem hogy scav mod-ban nem támadnak meg a bot-ok....kivéve a player írányította scavenger-ek.... így aztán tényleg sose tudok ki támad meg, egy qwa nyugodt pillanatod nincs... scav-ként ha jön felém egy másik scav, akkor alap, hogy megcélzom a fejét és próbálom kitalálni a MOZGÁSÁBÓL, hogy ez most player, vagy nem... ha kicsit is gyanús azonnal lövök, mert jó eséllyel Ő is az én fejemet célozza épp... mit ne mondjak, felnyomja a vérnyomást rendesen :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21406 2017.07.29. 08:40

eje75 írta:Hátha még hozzá teszem hogy scav mod-ban nem támadnak meg a bot-ok....kivéve a player írányította scavenger-ek.... így aztán tényleg sose tudok ki támad meg, egy qwa nyugodt pillanatod nincs... scav-ként ha jön felém egy másik scav, akkor alap, hogy megcélzom a fejét és próbálom kitalálni a MOZGÁSÁBÓL, hogy ez most player, vagy nem... ha kicsit is gyanús azonnal lövök, mert jó eséllyel Ő is az én fejemet célozza épp... mit ne mondjak, felnyomja a vérnyomást rendesen :nyes: :nyes:
Egyébként ez olyasmi lehet mint a VALÓ ÉLETBEN!!!, tehát sose tudod, hogy ellenség, vagy barát mozog, ki kell figyelni. Itt épp nem a pofáját, hogy "Te, ez nem a Józsi?" és nem az egyenruhát, hanem a mozgást, stb. Sőt, ugye van amikor egyenruha sincs, vagy felveszi az ellenség a haver rucit... Szal kemény élet ez na!

Ha garantálod, hogy Steamen aktiválhatom majd, ha most veszem a bétát, akkor behúzom, hogy szétnézzek.

szerk: Ez ellen viszont kevés lesz a garanciád :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #21407 2017.07.29. 08:50

DanielT írta: Szal kemény élet ez na!Ha garantálod, hogy Steamen aktiválhatom majd, ha most veszem a bétát, akkor behúzom, hogy szétnézzek.szerk: Ez ellen viszont kevés lesz a garanciád :D
Hubazz... :wilting: ebben a game-ben csak a vér és a verejték garantált.... vidám lesz ez a qwa béta is már látom... mennyi ilyen vidám pillanatom volt már nekem is :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21408 2017.07.29. 09:31

Moby írta:Megvettem valamelyik nap ezt az Old Bloodot, de nemtudom minek. Anno ps4-en sem csúszott le, de 4k ide, pc oda, ez itt is tragikusan szar. Szemrákot kapok ettől a lowres hányadéktól, bármire ránézek ott streameli a szemem előtt a textúrát bele. Elnézek 20 fokot, vissza, és megint streameli ugyanazt :wilting: Elvihibás iparihulladék, újabb sor a könyvtáramban, amit sosem fogok letölteni sem újra.
Az egész 5 perc legjobb momentuma az volt, amikor két NPC beszorított magukk közé, mert ők épp beszélgetnek a szkirptben... :zavart2:
nagyon várod-é az új részt? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #21409 2017.07.29. 13:38

SlickAdam írta:nagyon várod-é az új részt? :D
az már nem ezzel a retekbaszó motorral jön.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21410 2017.07.29. 13:44

Moby írta:az már nem ezzel a retekbaszó motorral jön.
iDTech 6-tal jön, ami annyira nem szar mint az 5, de még mindig késve húzza be a textúrákat és képtelen volt érdemben vsync-et használni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21411 2017.07.29. 14:05

benőmenő írta:iDTech 6-tal jön, ami annyira nem szar mint az 5, de még mindig késve húzza be a textúrákat és képtelen volt érdemben vsync-et használni.
a doom pl. minden szempontból kifogástalan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21412 2017.07.29. 14:14

Moby írta:a doom pl. minden szempontból kifogástalan.
Kivéve azokat a szempontokat, amiket leírtam? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21413 2017.07.29. 14:24

Rajtad kivul itt sztem masnak nem vt gondja a doomal
Avatar
Moby

Hozzászólás #21414 2017.07.29. 14:44

benőmenő írta:Kivéve azokat a szempontokat, amiket leírtam? :fejvakaras:

Azokból nálam molekulányi sem létezik. Olysn minőséget gurít 4kban, hogy szemorgazmusom van tőle.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21415 2017.07.29. 14:49

Moby írta:az már nem ezzel a retekbaszó motorral jön.
"Anno ps4-en sem csúszott le, de 4k ide, pc oda, ez itt is tragikusan szar. Szemrákot kapok ettől a lowres hányadéktól, bármire ránézek ott streameli a szemem előtt a textúrát bele."

PS4-en se tudtad letolni, pedig ott akkor lattal ilyesmit, ha kerested szandekosan. de akkor se sokat. neked a jatekkal vanik bajod inkabb, nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #21416 2017.07.29. 15:20

SlickAdam írta:"Anno ps4-en sem csúszott le, de 4k ide, pc oda, ez itt is tragikusan szar. Szemrákot kapok ettől a lowres hányadéktól, bármire ránézek ott streameli a szemem előtt a textúrát bele."

PS4-en se tudtad letolni, pedig ott akkor lattal ilyesmit, ha kerested szandekosan. de akkor se sokat. neked a jatekkal vanik bajod inkabb, nem?
a játékkal van bajom. Szemrákos moslék. Ps4-en sem volt ez jobb, maximum a streaming volt kevesebb. De ott nem ezért nem toltam le.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.07.29. 15:22-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21418 2017.07.29. 16:49

Micsu írta:lol bazzeg
Agyrém. Ennek fényében csak még értelmetlenebb a Vega. Valahogy így nézhet ki egy meeting:
-Nem tudunk annyi 570-et és 580-at gyártani, amit ne tudnánk eladni. Várom a javaslatokat!
-Csináljunk egy gecinagy, sokat fogyasztó csippet! Az se baj, ha szarabb, mint a bukott Fury, majd nagyobb órajelen fut.
-Prafó!
:bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21419 2017.07.29. 16:52

Tesla Model 3 bemutató kapcsán:
A dizájnerek nagyon érzik hogyan nézne ki 21. századinak egy lcd kijelző, de legyártani ezt úgyfest máig nem sikerül...
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21420 2017.07.29. 18:09

Moby írta:Tesla Model 3 bemutató kapcsán:
A dizájnerek nagyon érzik hogyan nézne ki 21. századinak egy lcd kijelző, de legyártani ezt úgyfest máig nem sikerül...
Kép
Majd OLED-del, másnak úgysincs értelme fennmaradni.

Vissza: “Leáldozott.hu”