A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #21281 2017.07.24. 20:57

SlickAdam írta:engem sokkal jobban erdekel, hogy ez egy nösteny avagy hím peldany-e. meg mindig nem tudtam eldönteni. :conf: :idiota: minel tovabb nezed az arcat, annal bizonytalanabb leszel :D
Ez téed TÉNYLEG érdekel? Ha tudod a választ boldogabb leszel? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #21282 2017.07.24. 22:15

benőmenő írta:Haladgat a ps3 emulátor is:
Kipróbáltam. Tényleg szépen fejlődik, de azért a helyzet messze nem ennyire rózsás, mint a videóból látszana :) 30 fps csak ritkán van, de rögtön boletarian palace-ban szinte soha. Ellenben sokszor 20, meg annyi sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21283 2017.07.24. 22:16

Moby írta:Kipróbáltam. Tényleg szépen fejlődik, de azért a helyzet messze nem ennyire rózsás, mint a videóból látszana :) 30 fps csak ritkán van, de rögtön boletarian palace-ban szinte soha. Ellenben sokszor 20, meg annyi sem.
Honnan van az ISO?
Avatar
Moby

Hozzászólás #21284 2017.07.24. 22:20

DanielT írta:Honnan van az ISO?
Faszomtudja, valami torrentről még amikor kijött az első publikus release az rpcs-ből. Nem kizárt, hogy enkórról. Van egy des lemezem, de valakinek kölcsönadtam, és nem emlékszem kinek :( (és akinél van, az sem akar emlékezni)

/mondjuk nemtudom mi a faszt kezdenék vele, nincs semmilyen optikai driveom már
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21285 2017.07.24. 22:34

Moby írta:Faszomtudja, valami torrentről még amikor kijött az első publikus release az rpcs-ből. Nem kizárt, hogy enkórról. Van egy des lemezem, de valakinek kölcsönadtam, és nem emlékszem kinek :( (és akinél van, az sem akar emlékezni)

/mondjuk nemtudom mi a faszt kezdenék vele, nincs semmilyen optikai driveom már
Lemezem nekem is van. Ncore-on csak egy TIZENKÉTEZER fileos release van... ez a putri lenne neked is? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21286 2017.07.24. 22:44

DanielT írta:Lemezem nekem is van. Ncore-on csak egy TIZENKÉTEZER fileos release van... ez a putri lenne neked is? :wilting:
Megnéztem, az :D Nem fér el a lemezeden? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21287 2017.07.24. 23:12

Egész sokáig elkaristoltam benne.
Őrület, mekkora fakezű béna hulladék voltam, amikor először találkoztam a játékkal.
Mindazonáltal:
- őrülten szarul fut
- őrülten szarul néz ez ma már ki
- őrülten ráuntam a from formulára
Ilyen experimentnek jó volt ez, de ennyi, nincs már meg bennem a vágy a lowlopy lowres lowframe hullagyalázásra. Már a BB dlc-től is öklendeztem a vizualitás hiánya miatt, nemhogy ettől.
Avatar
arty

Hozzászólás #21288 2017.07.25. 11:00

DanielT írta:Jogos, szerintem mindennel együtt akár 4000 Ft-ot is megspórolhatsz évente. :eljen:

Hány évnyi spórolást buktál el a hitelkártya okosságon? Akarom mondani a spóroláson? :idiota:
Elv és kényelem. (meg persze a telibevert pöce miatt kényelmetlenség is)
A hitelkarikkal cakkpakk összesen olyan +40-60 ezer körül lehetek idén, de az év első fele általában is jobb :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #21289 2017.07.25. 11:01

Moby írta:Ez kész bazdmeg. Ezek az AMD-nél tényleg egy kibaszott kretének. Vajon mi a fasz megy a háttérben a tévén? IGEN. Egy processzorgyártó cég, a világ egy legkomplexebb, a tudományok egyik csúcsát jelentő eszközének karrierjét egy kibbe és szájba-telibevert bencsmárkra építi.
mi lett volna a háttérben az adekvát műsor?
Avatar
arty

Hozzászólás #21290 2017.07.25. 11:06

DanielT írta:Én csak azt nem értem, hogy Arty hogyhogy nem orront a háttérben bőröndöket... Megnézném a Cinebench-es srácok garázsát mostanában, nem -e ugrott be pár Ferrari.
Miért orrontanék bőröndöt? Ez egy több magon perfekt skálázódó szintetikus teszt - márpedig az áemdékben több a mag. Egymagon felteszem továbbra is intel a király. Utóbbi gondolom azért, mert intel küldött nekik ferrarit, hogy az ő arhitekturájukat szeresse. De mástól már nem fogadhatnak el ezekután sportkocsit....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21291 2017.07.25. 11:11

arty írta:Elv és kényelem. (meg persze a telibevert pöce miatt kényelmetlenség is)
Ja, látom milyen kényelmes, te bőröndorrontó spórmester! :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #21292 2017.07.25. 11:29

DanielT írta:Ja, látom milyen kényelmes, te bőröndorrontó spórmester! :mf2:
_EDDIG_ semmi gondom nem volt. #köszgigabyte
Amugy szerintem 4k nyereségem nincs, pláne ha végül nem tudok elhasználni annyi áramot, amennyit a napelemek termelnek... :( :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21293 2017.07.25. 12:40

Moby írta:Egész sokáig elkaristoltam benne.
Őrület, mekkora fakezű béna hulladék voltam, amikor először találkoztam a játékkal.
Mindazonáltal:
- őrülten szarul fut
- őrülten szarul néz ez ma már ki
- őrülten ráuntam a from formulára
Ilyen experimentnek jó volt ez, de ennyi, nincs már meg bennem a vágy a lowlopy lowres lowframe hullagyalázásra. Már a BB dlc-től is öklendeztem a vizualitás hiánya miatt, nemhogy ettől.
Azé' #Makulátlan30-al, végtelen felbontásra tolva én adni fogok neki esélyt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21294 2017.07.25. 14:13

Úgy néz ki idén jönni fog a Shenmue HD Remaster PC-re. #semminemváltozott

A Vega továbbra is úgy néz ki vért izzad, hogy beérje a másfél éves, fele annyit fogyasztó GTX 1080-at.
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #21295 2017.07.25. 14:57

DanielT írta:Azé' #Makulátlan30-al, végtelen felbontásra tolva én adni fogok neki esélyt.
Penetratort streameld majd :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21296 2017.07.25. 15:35

benőmenő írta:Úgy néz ki idén jönni fog a Shenmue HD Remaster PC-re. #semminemváltozott

A Vega továbbra is úgy néz ki vért izzad, hogy beérje a másfél éves, fele annyit fogyasztó GTX 1080-at.
Kép
Két dolgot kívánok ezek kapcsán: Minden AMD fan vegye meg a kártyát. És minden Shenmue (wannabe)fan tolja végig mindkét részt, meglátjuk 2017-ben milyen élmény lesz... :ravasz1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21297 2017.07.25. 19:44

arty írta:_EDDIG_ semmi gondom nem volt. #köszgigabyte
Amugy szerintem 4k nyereségem nincs, pláne ha végül nem tudok elhasználni annyi áramot, amennyit a napelemek termelnek... :( :D
Most én vagyok hülye, hogy nem értemi mi a baj pár watt standby fogyasztással annak tudatában, hogy napkollektorod van? :banplz: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21298 2017.07.25. 20:06

Mekee írta:Most én vagyok hülye, hogy nem értemi mi a baj pár watt standby fogyasztással annak tudatában, hogy napkollektorod van? :banplz: :nezze:
Napeleme.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21299 2017.07.25. 20:07

arty írta:mi lett volna a háttérben az adekvát műsor?
Ha őszinte akarok lenni: Benny Hill :bohoc:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21300 2017.07.25. 20:25

Moby írta:Napeleme.
Napelmebaja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21301 2017.07.25. 20:55

És itt a gémer Vega. A designra megint elfelejtettek költeni, illetve az AMD külön kérte a tesztelőktől, hogy a GTX 1080-al legyen összehasonlítva.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21302 2017.07.25. 21:10

Arty, csak megcsináltam a videót, hogy lásd, nem vagy egyedül! Vigyázat, undorító gány következik, restart hegyek, elviselhetetlenség a köbön!

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21303 2017.07.25. 21:23

a a világító retrowannabe valami tényleg pokol ott lenn :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #21304 2017.07.25. 21:33

DanielT írta:Arty, csak megcsináltam a videót, hogy lásd, nem vagy egyedül! Vigyázat, undorító gány következik, restart hegyek, elviselhetetlenség a köbön!
Atyaúristen az a karácsonyfa :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21305 2017.07.25. 21:46

Ezaz, nyomjátok csak, a könnyeitek ph értéke pont ideális a plexi tisztításához! :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21306 2017.07.25. 22:11

benőmenő írta:És itt a gémer Vega. A designra megint elfelejtettek költeni, illetve az AMD külön kérte a tesztelőktől, hogy a GTX 1080-al legyen összehasonlítva.
Kép
nem birok azzal az "R"-el a pörgettyün :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21307 2017.07.25. 22:25

DanielT írta:Ezaz, nyomjátok csak, a könnyeitek ph értéke pont ideális a plexi tisztításához! :mf2:

Lassan nyomhatod ezt is :)
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21308 2017.07.25. 22:33

Moby írta:Lassan nyomhatod ezt is :)
https://www.youtube.com/watch?v=pOSPd7o0Iic
Frankó! És mire kijön, a setupom is ideálisabb lesz, mert a PS4 már nem fogja itt rontani a levegőt. :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #21309 2017.07.25. 22:42

DanielT írta:Frankó! És mire kijön, a setupom is ideálisabb lesz, mert a PS4 már nem fogja itt rontani a levegőt. :eljen:
Vehetsz az árán még pár karácsonyfa izzót a házba :hehe:
Avatar
arty

Hozzászólás #21310 2017.07.26. 08:36

Mekee írta:Most én vagyok hülye, hogy nem értemi mi a baj pár watt standby fogyasztással annak tudatában, hogy napkollektorod van? :banplz: :nezze:
Te, de nem vagy egyedül, amint látod! :D
Értsük má, hogy bizonyos eszközök miatt MINDENKÉPPEN kell áramtalanítanom (nem írom ÚJRA le melyek ezek és miért).
Az elbaszott standby wattok megspórolása csak hab a tortán, nem az a lényeg (noha az IS számít).

---

DT! Durva! Irigylem, hogy nincsenek gépeid, csak géped - és így PERSZE h könnyű perfektóra csiszolni a juzerixperienszt! :(

---

Moby: már előre sírok, hogy a nyulfarknyi nemdéelcé uncsarted spinoff a megjelenést követő 1-2 napban (amikorra szabit kapok) lepörög és ismét egy év, míg újabb adag ND drogot fecskendezhetek magamba (TLOU2).
De micsoda 7-12 óra lesz... nem hiszem h nagyot kockáztatnék, ha az idei csúcs játékélményem várnám tőle... (pedig eddig nem rossz az év, Wacsdogzok, Tfall2 igen magasra tették a mércét)

Amúgy a HorizonZD-ben lehet lopakodni? Vagy f2f pofán KELL mindenkit íjászkodni?
Avatar
arty

Hozzászólás #21311 2017.07.26. 08:36

benőmenő írta:És itt a gémer Vega. A designra megint elfelejtettek költeni, illetve az AMD külön kérte a tesztelőktől, hogy a GTX 1080-al legyen összehasonlítva.
Kép
a minimalizmus is egyfajta dizájn :mf2:

Moby írta:Ha őszinte akarok lenni: Benny Hill :bohoc:
csakmer' most néztem és a DFoundry i9 tesztecskéje is ÉÉÉÉÉRDEKES, h a cinebencsel indul... köhömm!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21312 2017.07.26. 08:51

arty írta:a minimalizmus is egyfajta dizájn :mf2:
A minimalizmus azért magában hordoz valamiféle tudatosságot. A képen viszont a teljes nihilt láthatjuk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21313 2017.07.26. 10:06

deep írta:Vehetsz az árán még pár karácsonyfa izzót a házba :hehe:
Azt mondod adjam el a céges kölcsön gépet? Vagy feltételezted, hogy ezért a fosért PÉNZT ADTAM? Nannnneesértsélmármeg. ;(
Avatar
arty

Hozzászólás #21314 2017.07.26. 10:10

benőmenő írta:A minimalizmus azért magában hordoz valamiféle tudatosságot. A képen viszont a teljes nihilt láthatjuk.
Nyilván azt látod, hiszen azt akarod látni (leáld vs. AMD).
Avatar
Moby

Hozzászólás #21315 2017.07.26. 10:12

arty írta:Amúgy a HorizonZD-ben lehet lopakodni? Vagy f2f pofán KELL mindenkit íjászkodni?
Nem lehet...kell. Teli van olyan robotokkal, amiből egyet kínszarás leszedni, de hatosával portyáznak. Meg "legelésznek" :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21316 2017.07.26. 10:14

arty írta:Nyilván azt látod, hiszen azt akarod látni (leáld vs. AMD).
Iszonyatosan putri. Ne mondd, hogy nem látod magad előtt a meetinget, amin ez a design "frissítés" megszületett...

"Basszunk rá egy "R" betűt!"

Ennyi tellett. És a lényeg nem az, hogy CSAK ennyit csináltak, hanem, hogy ezt érdemes és jó dolognak látták megcsinálni. Innen kezdődik a putri fíling, amikor valaki nem ismeri fel, hogy mikor több a kevesebb.

szerk: Bár ezen a designon rontani sokat tényleg nem lehet... Ahhoz egy teljesen új dolgot kellett megszülni a FÉLPROFESSZIONÁLIS Vega képében. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #21317 2017.07.26. 10:17

arty írta:Nyilván azt látod, hiszen azt akarod látni (leáld vs. AMD).
Van olyan közeg, ahol ezt az egészet jónak lehetne látni? Az agyhalott fanbojságon túl persze. Tehát valahol a realitás talajának közelében maradva.
Van olyan csoport, ami nem leáld, és azt mondja, hogy amit az AMD csinál, az jó és kompetens?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21318 2017.07.26. 10:20

SZTEM meg maradt mas termekrol R betu, es azt tettek ra
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21319 2017.07.26. 10:21

Moby írta:Van olyan közeg, ahol ezt az egészet jónak lehetne látni? Az agyhalott fanbojságon túl persze. Tehát valahol a realitás talajának közelében maradva.
Van olyan csoport, ami nem leáld, és azt mondja, hogy amit az AMD csinál, az jó és kompetens?
persze h van. ph
Avatar
Moby

Hozzászólás #21320 2017.07.26. 10:24

Alapvetően evvel a designal nincs különösebb gond. Az első RX480-am ugyanez volt, IRL sokkal kevésbé hat gagyinak, mint a fotókon. Akkor még ki volt írva a '"RADEON" a matricára. Mostmár csak az "R". Lényegtelen. Nekem az nvidia saját designja sem tetszik, rohadtul nem. Sosem tetszett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21321 2017.07.26. 10:24

Micsu írta:persze h van. ph
Mondom az agyhalott fanboyságon túl...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21322 2017.07.26. 11:59

Moby írta:Alapvetően evvel a designal nincs különösebb gond. Az első RX480-am ugyanez volt, IRL sokkal kevésbé hat gagyinak, mint a fotókon. Akkor még ki volt írva a '"RADEON" a matricára. Mostmár csak az "R". Lényegtelen. Nekem az nvidia saját designja sem tetszik, rohadtul nem. Sosem tetszett.
founderses kartyanal melyik szebb?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21323 2017.07.26. 12:17

Hamarosan jelenik a Patkányfogú Kislány Kalandjai. Nem tudom miért kellett lecserélni az első modellt erre a pokolra.

Avatar
DanielT

Hozzászólás #21324 2017.07.26. 13:32

Itt egy kis gameplay is. A FOV és kameraállás szerintem elviselhetetlenül klausztrofób és hánytató.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21325 2017.07.26. 13:58

DanielT írta:Hamarosan jelenik a Patkányfogú Kislány Kalandjai. Nem tudom miért kellett lecserélni az első modellt erre a pokolra.

lehet azert, mert sokan(?) (én is), abban remenykedtek, hogy valojaban Kai a föszereplö (a Heavenly Sword-bol ugye). elegge hasonlitott.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21326 2017.07.26. 14:04

SlickAdam írta:lehet azert, mert sokan(?) (én is), abban remenykedtek, hogy valojaban Kai a föszereplö (a Heavenly Sword-bol ugye). elegge hasonlitott.

Kép
bar fasz tudja... lehet meg igyis kapcsolat. HEAVENly = HELL
BLADE = SWORD
priti obviusz
Avatar
arty

Hozzászólás #21327 2017.07.26. 14:47

DanielT írta:Iszonyatosan putri. Ne mondd, hogy nem látod magad előtt a meetinget, amin ez a design "frissítés" megszületett...
"Basszunk rá egy "R" betűt!"
Ennyi tellett. És a lényeg nem az, hogy CSAK ennyit csináltak, hanem, hogy ezt érdemes és jó dolognak látták megcsinálni. Innen kezdődik a putri fíling, amikor valaki nem ismeri fel, hogy mikor több a kevesebb.
szerk: Bár ezen a designon rontani sokat tényleg nem lehet... Ahhoz egy teljesen új dolgot kellett megszülni a FÉLPROFESSZIONÁLIS Vega képében. :wilting:
abszolut előttem van, ahogy agyalnak az üres ventit nézegetve, aztán az egyik már nagyon menne haza és bedobja a ... "legyen rajta egy R betű" dolgot és mindenki fellélegzik és kurvagyorsan lelépnek a meetingroomból - VÉGRE VÉGE :)
Viszont a tégladizájn szvsz ok, a radon felirat is - minimál.
A founder'stől okádok, kibaszott ocsmány, generic "gémerdizájnos", minden így néz ki, ami "gémer".

Persze igazán egyik se érdekel, mert 2 évente látom, 1-1 órára max és tudom, h fosul hűtenek, tilos ilyeneket venni. (4870 és 290 megtanított)
Avatar
arty

Hozzászólás #21328 2017.07.26. 14:54

Moby írta:Van olyan közeg, ahol ezt az egészet jónak lehetne látni? Az agyhalott fanbojságon túl persze. Tehát valahol a realitás talajának közelében maradva.
Van olyan csoport, ami nem leáld, és azt mondja, hogy amit az AMD csinál, az jó és kompetens?
Van olyan közeg, ahol ignorálják a dizájnt ;)
Itt persze még abba is beleköttök, hogy a kvázisztenderd bencsmárk fut egy tévén az áemdénél, szóval alacsony a léc, miért ne kerülne szóba az R betű is!
Sőt, bőröndöket vizionálnak egyesek, miközben épp a konkurrencia nyomta olyan nyíltan a bőröndösdit, hogy jogerős bírósági ítélet és kártérítés lett a vége.

A ryzen kompetens termék, ahogyan a 470/480 is az volt a maga idejében. és ha már realitás, esetleg árnyalni kéne az elvárásokat, a piaci realitások fényében... NEKTEK!
Arról miért nem esett EGYETLEN szó sem, hogy mekkora egy ótvarmoslék, értelmetlen, kényszerkazán az uj intel széria? De az R betű.... azaztán a putri.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21329 2017.07.26. 15:28

arty írta:Arról miért nem esett EGYETLEN szó sem, hogy mekkora egy ótvarmoslék, értelmetlen, kényszerkazán az uj intel széria?
Olyannyira nem esett róla szó, hogy a delidelést, a miértjét, a kinél, a mennyiért, és a hogyan nézki előtte-utána képeket sem dokumentáltam. SOHA :bohoc:

/de amúgy nem a R betűről vagy a dizájnról beszéltem. Hanem a vegáról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21330 2017.07.26. 15:47

Moby írta:Olyannyira nem esett róla szó, hogy a delidelést, a miértjét, a kinél, a mennyiért, és a hogyan nézki előtte-utána képeket sem dokumentáltam. SOHA :bohoc:

/de amúgy nem a R betűről vagy a dizájnról beszéltem. Hanem a vegáról.
Ja, én is csak 87 ezerszer küldtem el a k. anyjába az Intel-t. :((( Amíg nekem is van a bőröndpénzből, addig nem is fogom 88 ezerszer...

Az új X-es Intel procik meg olyan érdektelenek, hogy a rövid DF videót se bírtam végignézni róluk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21331 2017.07.26. 16:19

arty írta:Sőt, bőröndöket vizionálnak egyesek
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #21332 2017.07.26. 18:18

Moby írta:Olyannyira nem esett róla szó, hogy a delidelést, a miértjét, a kinél, a mennyiért, és a hogyan nézki előtte-utána képeket sem dokumentáltam. SOHA :bohoc:

/de amúgy nem a R betűről vagy a dizájnról beszéltem. Hanem a vegáról.
a vega bukónak ígérkezik :(
egy torzszülött, egy kínos kényszerproduktum, hogy mééégis legyen valami új. HA igazak a pletykák :fogmosas:

DT: PONTOSAN ez lett volna a lényeg, hogy az X-es DF videot belinkeled! mér' nekem kell belefutnom random youtubozás közben?! :violent:

---

de belefutottam jóságba is! az xboxos outrun2-ben cheatkóddal előhozható az ős-ős-ős ourtun!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÚÚRISTEN!!!!

phpBB [media]


korábban sajnáltam 10k árat az ourtun2006coast2coast-ért (xbox), most viszont már 16k ... vegyek kettőt és pár év mulva, ha egyiket eladom, 0-n leszek?!
esetleg vegyek egy ps2slimet és a játékot, a 16k kétharmadáért?! :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21333 2017.07.26. 18:59

arty írta:korábban sajnáltam 10k árat az ourtun2006coast2coast-ért (xbox), most viszont már 16k ... vegyek kettőt és pár év mulva, ha egyiket eladom, 0-n leszek?!
esetleg vegyek egy ps2slimet és a játékot, a 16k kétharmadáért?! :/
Bármelyiket is választod, jobban jársz mintha PC-n, 8K-ban tolnád, úgyhogy legyél nyugodt.

A Vega pedig nagyon fasza lesz, a FÉLPROFESSZIONÁLIS verzióból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Meg majd jönnek jobb driverek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #21334 2017.07.26. 19:47

arty írta:abszolut előttem van, ahogy agyalnak az üres ventit nézegetve, aztán az egyik már nagyon menne haza és bedobja a ... "legyen rajta egy R betű" dolgot és mindenki fellélegzik és kurvagyorsan lelépnek a meetingroomból - VÉGRE VÉGE :)
Viszont a tégladizájn szvsz ok, a radon felirat is - minimál.
A founder'stől okádok, kibaszott ocsmány, generic "gémerdizájnos", minden így néz ki, ami "gémer".

Persze igazán egyik se érdekel, mert 2 évente látom, 1-1 órára max és tudom, h fosul hűtenek, tilos ilyeneket venni. (4870 és 290 megtanított)
Nem merném kijelenteni, hogy vannak bármilyen meetingek, akkor esetleg nemlenne ekkora káosz annál a cégnél, inkább csak simán kiadják valakinek hogy csinálja meg, azt' jólvan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21335 2017.07.26. 20:48

DanielT írta:A Vega pedig nagyon fasza lesz, a FÉLPROFESSZIONÁLIS verzióból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Meg majd jönnek jobb driverek.
A totális sikerhez már csak egy kellemes árat kell belőni, és indulhat is végre az évek óta várt forradalom. És úgyfest sikerül is, a pletykák szerint csak egy picivel lesz drágább a Ti-től! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21336 2017.07.26. 21:09

Moby írta:A totális sikerhez már csak egy kellemes árat kell belőni, és indulhat is végre az évek óta várt forradalom. És úgyfest sikerül is, a pletykák szerint csak egy picivel lesz drágább a Ti-től! :eljen:
phpBB [media]

Ha ez tényleg ilyen lesz ennyiért, akkor tuti összevágok egy Risitas elemzést. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #21337 2017.07.26. 21:20

Mekee írta:Nem merném kijelenteni, hogy vannak bármilyen meetingek, akkor esetleg nemlenne ekkora káosz annál a cégnél, inkább csak simán kiadják valakinek hogy csinálja meg, azt' jólvan.
honnan a belsős info, h káosz van?

---

DT: 1.) gyűjtemény + csakajáték + kellazsizsi
2.) ami nincs steamen, az szinte nem létezik (hacsak nem régi és gogon van. vagy eamoslék. vagy ubifos.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21338 2017.07.26. 21:47

Megnéztem a Demon's Soulst emulátorral és eszméletlen, hogy milyen jó állapotban van már most is. Simán végig lehet játszani, de megvárom amíg tökéletes lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #21339 2017.07.26. 21:55

DanielT írta:Megnéztem a Demon's Soulst emulátorral és eszméletlen, hogy milyen jó állapotban van már most is. Simán végig lehet játszani, de megvárom amíg tökéletes lesz.
Nekem kifolyt az állandó 20fps-től a szemem. Amúgy tényleg gyorsan fejlődik, de ezt asszem írtam má.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21340 2017.07.26. 22:43

Ne nézzétek meg a John Wick 2-t. Lerombol mindent, amit az első rész felépített. Nyilván nem is volt szükség, sem helye folytatásnak, pontosan akkora fos is lett belőle.

Súlytalan hulladék/10
Avatar
Micsu

Hozzászólás #21341 2017.07.26. 23:47

Mindenhol ment a hype h jobb a ketto, az 1 nekem is jobban tetszett, az egyszeri megnezesre tokeletes ha tobbre nem is
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #21342 2017.07.27. 08:39

Ha már filmezünk, a Dunkirk kifejezetten korrekt volt, annak ellenére, hogy se denevérember, sem pedig forgó-morgó űrállomásra nem dokkoltak benne.
Kiemelném még a hangokat, mert a kis vidéki CC moziban is összecsináltam magam a stukák hangjától, Hans Zimmernek pedig már kijárna egy Oscar lassan.
Ami viszont elszomorító, hogy csak egy kisebb teremben vetítik, ahol alig voltunk 20-an, úgy hogy én vittem még 4 embert magammal. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21343 2017.07.27. 09:16

Ultra kabaré videó, érdemes megnézi.

- Semmi különbség.
- Night and day difference.
- Az 1-es jobb.
- A 2-es jobb.

phpBB [media]


És a búnusz egy random Gaf komment, mert nem csak a PH-n vannak agyhalott barmok:

"This will still be a nice upgrade over my 390X, and in two years Navi will be a nice upgrade again. I wonder if after a year of driver work will Vega be pulling closer to the 1080TI?"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21344 2017.07.27. 09:24

Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő. Cinebench időt kell megtippelni? Melyik végzett vele ÉRZÉSRE gyorsabban?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21345 2017.07.27. 09:25

Micsu írta:Mindenhol ment a hype h jobb a ketto, az 1 nekem is jobban tetszett, az egyszeri megnezesre tokeletes ha tobbre nem is
Legfeljebb a Totti szintű primitív életformák szerint lehet jobb a kettő, minden "fejlesztés" adott hozzá, hogy a parasztok jobbnak értékeljék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21346 2017.07.27. 09:26

arty írta:DT: 1.) gyűjtemény + csakajáték + kellazsizsi
2.) ami nincs steamen, az szinte nem létezik (hacsak nem régi és gogon van. vagy eamoslék. vagy ubifos.)
Akkor most ne csak a szád járjon, de vedd 16k-ért Boxra!

A nemlétező PC-s 5k-s ára helyett. Az én GÁNYpéldányomat kölcsönbe ingyen is megkaphatod.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21347 2017.07.27. 10:11

tenyleg behanyok ezektöl a nagy tepsi telefonoktol. ti miben hordjatok ezeket? retikülben?

kerestem, kutatattam. lett volna a kis Samsung A3-as 4,7 colos 230 €-ert. vagy Sony Xperia X Compact 4,6 colos 320 €-ert (ez amugy baromi jo, egyetlen negativum a müanyag haz). de vegül vettem egy ilyet 300 €-ert:
Spoiler
ez meg mindig tökeletes meret (hiaba a szar screen-body ratio). a Sony-tol gyakorlatilag mindenben rosszabb egy picivel, de az en telefonhasznalatom mellett kb olyan mindegy... legalabb marad a csillio iTunes app-om. buta voltam amugy, Apple oldalan neztem csak korabban, ott meg mindig alap 480 €-ert megy, de jött a Saturn e-mail, hogy 340-röl lenyomtak 300-ra 1 napig (32gb modell). ponjo
Kép
Avatar
kigyi

Hozzászólás #21348 2017.07.27. 10:17

benőmenő írta:Ami viszont elszomorító, hogy csak egy kisebb teremben vetítik, ahol alig voltunk 20-an, úgy hogy én vittem még 4 embert magammal. :szomoru1:
Voltunk premier vetítésen moziban úgy, hogy 7 ember nézte a filmet... Ebből persze mi voltunk ketten azaz 5 másik emberrel osztoztunk a termen. Apropó tegnap elgurultunk a Majmok Bolygója háború című filmkészítmény megnézésére is. Hát mit mondjak szinte mindenkinek bejött én azért néhány részen fanyalogtam, de összességében egészen korrekt volt hozta az újkori Majmok Bolygója filmek szintjét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21349 2017.07.27. 10:19

SlickAdam írta:tenyleg behanyok ezektöl a nagy tepsi telefonoktol. ti miben hordjatok ezeket? retikülben?
"Ti"? Ki az a "ti"? Úgy érted a világ többi embere, aki nem egy 2012-es telefon ráncfelvarrását használja? Mutálódtunk! Nekem például nőtt egy második szám a tarkómon, abban szoktam tartani.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #21350 2017.07.27. 10:23

DanielT írta:"Ti"? Ki az a "ti"? Úgy érted a világ többi embere, aki nem egy 2012-es telefon ráncfelvarrását használja? Mutálódtunk! Nekem például nőtt egy második szám a tarkómon, abban szoktam tartani.
nemtom... regen az volt a menö, ha kicsi valami. ma meg 2 kez kell egy telefonhoz. tenyleg mutacio lehet :zavart1: tenyleg probalgattam ismerös 5,2-5,5"-os telefonjat kezben-zsebben, de nem... a-aaa! nem veletlenul adtam el a 1+1-et is a picsaba.

Vissza: “Leáldozott.hu”