A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20931 2017.07.13. 11:02

Zóanagyvarázsló írta:Lepörgött megint megint a Vanquish-stáblista. Azt hiszem, ez még nem a végső búcsú lesz, még mindig túl fasza ahhoz. Portolhatnák currentgen konzolokra is a Bayonettával együtt, na nem nekem, most már kihúzom ezekkel PC-n is :fogmosas:
Amúgy a Steam Controller csúnyán leszerepelt benne, sokkal könnyebb vele célozni, de a becsúszkálós pörgéshez sokkal jobb a DS4, és inkább az számít. Nyilván nem hagyományos gamepadek kiváltására való az SC, de még a koncepció megtartása mellett is ráférne egy kisebb revízió, nagyot lehetne előrelépni.
Avatar
arty

Hozzászólás #20932 2017.07.13. 11:04

Zóanagyvarázsló írta:De jó, hogy szólsz! Nem is tudtam, hogy van PSN-en, de ennyiért kell, a "drága" Mortal Kombat XL így majd még pihenhet.
Én se tudtam, soha nem is kerestem rá, de akcioban a pofámba vágta. És látom, h 600 megás... boxon ugye asszem 150mb volt az árkádgémek limitje, ott tudom h csonka lett ezé a soulcalibur... bekockáztattam és így a korábbi DF retro video tartalmából végre valamicskét a saját képernyőmön is élvezhetek :)

sc5 is párszázas, de nekem az már megvolt boxon (de persze ott se nagyon játszottam, elvégre még a négyes is csak pár órát pörgött), ill neked még akár a tekken tag is jó lehet, meghallgatnám h levered-e a minikampányok főbosszát :D
mióta vettem a fájtsztikket, kicsit megőrültem, valszeg nagyrészükkel marad az 1-2 játszott óra örökre.... (mk x-el haverral nyomtunk pár VS.-t online és ennyiben maradt.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.07.13. 11:06-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20933 2017.07.13. 11:05

Zóanagyvarázsló írta:Egy csomó jó kis akció van a magamfajtának, az MGS-ek leárazására éppen vártam, de a Yakuzákat passzolom, mert a Sega már lenyilatkozta, hogy van egy listájuk, mit szeretnének legközelebb hozni PC-re, és a Yakuzák rajta vannak :eljen: Az Anarchy Reignst is megnézném, de a többi mellett minek?
Nincs már ott a linken a teljes interjú, de szarasztímen elolvasható.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20934 2017.07.13. 11:09

arty írta:Én se tudtam, soha nem is kerestem rá, de akcioban a pofámba vágta. És látom, h 600 megás... boxon ugye asszem 150mb volt az árkádgémek limitje, ott tudom h csonka lett ezé a soulcalibur... bekockáztattam és így a korábbi DF retro video tartalmából végre valamicskét a saját képernyőmön is élvezhetek :)

sc5 is párszázas, de nekem az már megvolt boxon (de persze ott se nagyon játszottam, elvégre még a négyes is csak pár órát pörgött), ill neked még akár a tekken tag is jó lehet, meghallgatnám h levered-e a minikampányok főbosszát :D
mióta vettem a fájtsztikket, kicsit megőrültem, valszeg nagyrészükkel marad az 1-2 játszott óra örökre.... (mk x-el haverral nyomtunk pár VS.-t online és ennyiben maradt.)
A TTT2 nem hiszem, hogy nekem való, multizni úgysem fogok vele, sztorimódra meg még bunyós játékok közül sem biztos, hogy a pandásat választanám, de ja, végigpörgettem a teljes PS3-as akciós listát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20935 2017.07.13. 11:43

arty írta:fingom nincs h ez hogy jött ki... az egész teszt egy káosz (valami új arc csinálta), ráadásul összesen csak 4 játékkal mért, ennyből végkövetkeztetni?!?!
ami nekem leginkább fura, h 1080ti mellett hogyhogy nem látni nagyobb difit a játékokban? és miért gyorsabb a 2600k, mint a 6700k??
Mert a cikkeket agyhalott inkompetens vadbarom fanboyok írják?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20936 2017.07.13. 12:04

arty írta:jahogy állítólag a játékokból (is?) más-más verzió eredményei látszanak más-más prociknál.... elképesztő dilettáns teszt, csak hogy legyen rízen nálukis(?), bármi áron :(
Remélem ezt is 10 évig hánytorgatod majd fel, mint a víz tesszelációt... szal, hogy tiszta legyen a helyzet: az AMD lefizette őket. LE-FI-ZET-TE. :nezze: Az Intel meg nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20937 2017.07.13. 12:10

Beleolvastam ebbe a szánalmas cpu teszt alatti kommentekbe, nem is kellett sokat görgetni, hogy igazi gyöngyszemre leljek:

"Minden tisztelet a rengeteg munkáért, az egyébként remek olvasmányért. Sajnos itt is látszik, hogy játék fronton mennyire "rossz" a helyzet PC fronton. Túl sok minden befolyásolja azt, hogy egy játék milyen eredményt produkál. Ez kifejezetten multi címeknél tud bosszantó lenni. Na pont ez ami betette a kaput, nincs időm állandóan szórakozni az "optimalizálással"."

Remélem beficcent a kománál egy #Sikergen gép, ahol nem kell szórakoznia az optimalizálással és nem bosszankodik, kifejezetten a multi címek esetén sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20938 2017.07.13. 12:19

Úristenvanmégjobb! Maga a cikkíró is kommentelt, reagálva a felháborodásra. Node hogy! Erre aztán senki nem számíthatott.

"Hol is kezdjem... tehát a vitatható rész a játéktesztek, különösen a BF1 és a Doom demo eredményei, és minden ami erre épül. Amit szerettünk volna látni, hogy kb. ugyanaz a skálázódás van, mint a felhasználói programokat reprezentáló tesztekben, de ott jóformán a processzor és a memória tesztelődött."

Tehát... "Amit szerettünk volna látni, hogy kb. ugyanaz a skálázódás van, mint a felhasználói programokat reprezentáló tesztekben"

Szóval: "Amit szerettünk volna látni"

Hiteles kezdés egy teszteléshez!

Lefordítom: "Amit szerettünk volna látni, hogy ugyanúgy szerepel mindenhol az AMD proci, mint a Cinebenchben. Sőt, akkora dilettáns fanbojok vagyunk, hogy azt is látjuk! Sőt! TI IS azt fogjátok látni! Nézzétek csak a szép grafikonokat!"

OMFG.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20939 2017.07.13. 12:36

Moby írta:Hú bazdmeg, azért betonkemény emberi sorsok vannak ám! :(
Konzolostopikban LA KONZOLOS bekúrja a képet, a büszkeségeit! Külön elemzést érdemel a kompzíció, de ami igazán megkapó, az a környezet, a berendezés, és a higiénia! Hány tetanusz után mernétek ide bemenni?(nagyban érdemes ránézni, aztán gyorsan bezárni).
Spoiler
Kép
mint DarkSector szobaja. na jo, az rosszabb :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20940 2017.07.13. 12:36

DanielT írta:Beleolvastam ebbe a szánalmas cpu teszt alatti kommentekbe, nem is kellett sokat görgetni, hogy igazi gyöngyszemre leljek:

"Minden tisztelet a rengeteg munkáért, az egyébként remek olvasmányért. Sajnos itt is látszik, hogy játék fronton mennyire "rossz" a helyzet PC fronton. Túl sok minden befolyásolja azt, hogy egy játék milyen eredményt produkál. Ez kifejezetten multi címeknél tud bosszantó lenni. Na pont ez ami betette a kaput, nincs időm állandóan szórakozni az "optimalizálással"."

Remélem beficcent a kománál egy #Sikergen gép, ahol nem kell szórakoznia az optimalizálással és nem bosszankodik, kifejezetten a multi címek esetén sem.
Egyébként mi ez a #Sikergen -zés? Mert mondjuk a #Truepower még oké, de a siker, az siker. Vagy sukár. :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20941 2017.07.13. 12:39

Kandurex írta:Egyébként mi ez a #Sikergen -zés? Mert mondjuk a #Truepower még oké, de a siker, az siker. Vagy sukár. :ravasz1:
egyertelmüen #Sukárgen
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20942 2017.07.13. 13:41

arty írta:az a durva, hogy nemhogy személyesen nem kerestek az amdtől, de még meghívót se küldtek.... :(
intel vidia seggnyalonak minek is kuldtek vna? Te max elmeletben vagy amds :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20943 2017.07.13. 13:44

Zóanagyvarázsló írta: Totti áradozott róluk, és van bennük kooperatív kampány
nagy megalolos gifet kerestem de nem talaltam :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20944 2017.07.13. 13:46

Kandurex írta:Egyébként mi ez a #Sikergen -zés? Mert mondjuk a #Truepower még oké, de a siker, az siker. Vagy sukár. :ravasz1:
Arty a mém forrása, aki mindig bevédi ezt a fosgen-t, hogy de milyen jók a gép eladások, sőt, sosevótakjobbak! Mondhatni hatalmas #siker itten kérem minden! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20945 2017.07.13. 14:51

DanielT írta:Arty a mém forrása, aki mindig bevédi ezt a fosgen-t, hogy de milyen jók a gép eladások, sőt, sosevótakjobbak! Mondhatni hatalmas #siker itten kérem minden! :nezze:
főleg a bone :bohoc:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20946 2017.07.13. 15:26

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20947 2017.07.13. 15:55

Micsu írta:https://www.youtube.com/watch?v=wDuaZm7YTl4
Rendeztem olyan LAN party-t ahol a bejárati ajtóra ki volt írva, hogy "Starcraft TILOS", vagy valami hasonló... finoman szólva a hideg rázott minden pixelétől, soha egy percet nem játszottam vele.

Kéne? :D
skinnyman

Hozzászólás #20948 2017.07.13. 16:32

DanielT írta:Rendeztem olyan LAN party-t ahol a bejárati ajtóra ki volt írva, hogy "Starcraft TILOS", vagy valami hasonló... finoman szólva a hideg rázott minden pixelétől, soha egy percet nem játszottam vele.

Kéne? :D
Oriasi orokzold klasszikus. Single player kampanyt kenyelmesen kattintgatva vegig lehet tolni halandoknak is, sztori fordulatos, atvezeto videok odabasznak ('98-ban megjobban odabasztak :) - kivancsi vagyok remaster-ben azokkal tudnak-e kezdeni valamit). A 3 fajjal alapjaiban mashogy kell jatszani, eleg valtozatos.
A kompetetiv multiplayerben oriasi skalan mozognak a skillek, es a legskillesebb fps jatekok kutyafaszak ehhez kepest. Itt nem egy embert iranyitasz valos idoben, hanem jellemzoen inkabb 200 egyseget (epuletek nelkul). Pro ligakban olyan dolgok mennek, ugy pattognak a terkepen oda-vissza hotkey-ekkel, megy a micro-macro, hogy egy halando fel se fogja h mi tortenik, csak azt latja h vibral a kepernyo es kozben valaki (aki veletlenul egy 20 eves koreai aki minden nap 12+ orat jatszik - masoknak nincs eselye) percenkent 300-at kattint, aztan egyszercsak valaki beirja, hogy gg, es vege, kozben meg mindenki orjong :idiota:

A kampanyt teljesen amugy nem is nyomtam vegig anno, azt mindenkepp be tervezem potolni, de valszeg megvarom a remastert vele most mar. A multiplayert meg osszesen nehanyszor probaltam, nagyon nem is tervezek benne elmelyedni, mert tudom hogy szar lennek benne es csak felbasznam magam rajta :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20949 2017.07.13. 17:10

Vizes Vega:
Kép
Úgy tippelem kilowatt alatti táp mellé nem igazán lesz ajánlott. :bohoc:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20950 2017.07.13. 18:21

DanielT írta:Rendeztem olyan LAN party-t ahol a bejárati ajtóra ki volt írva, hogy "Starcraft TILOS", vagy valami hasonló... finoman szólva a hideg rázott minden pixelétől, soha egy percet nem játszottam vele.

Kéne? :D
nekem mind1 hogy csébe vagy starcraftba aláztalak volna :) megértem amúgy, akkoriban még rossz oldalon álltál :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20951 2017.07.13. 18:22

Micsu írta:nekem mind1 hogy csébe vagy starcraftba aláztalak volna :) megértem amúgy, akkoriban még rossz oldalon álltál :D
Csé se ment, viszont Half Life deathmatch az mint állat. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20952 2017.07.13. 18:23

skinnyman írta:Oriasi orokzold klasszikus. Single player kampanyt kenyelmesen kattintgatva vegig lehet tolni halandoknak is, sztori fordulatos, atvezeto videok odabasznak ('98-ban megjobban odabasztak :) - kivancsi vagyok remaster-ben azokkal tudnak-e kezdeni valamit). A 3 fajjal alapjaiban mashogy kell jatszani, eleg valtozatos.
A kompetetiv multiplayerben oriasi skalan mozognak a skillek, es a legskillesebb fps jatekok kutyafaszak ehhez kepest. Itt nem egy embert iranyitasz valos idoben, hanem jellemzoen inkabb 200 egyseget (epuletek nelkul). Pro ligakban olyan dolgok mennek, ugy pattognak a terkepen oda-vissza hotkey-ekkel, megy a micro-macro, hogy egy halando fel se fogja h mi tortenik, csak azt latja h vibral a kepernyo es kozben valaki (aki veletlenul egy 20 eves koreai aki minden nap 12+ orat jatszik - masoknak nincs eselye) percenkent 300-at kattint, aztan egyszercsak valaki beirja, hogy gg, es vege, kozben meg mindenki orjong :idiota:

A kampanyt teljesen amugy nem is nyomtam vegig anno, azt mindenkepp be tervezem potolni, de valszeg megvarom a remastert vele most mar. A multiplayert meg osszesen nehanyszor probaltam, nagyon nem is tervezek benne elmelyedni, mert tudom hogy szar lennek benne es csak felbasznam magam rajta :D
nahát azért rajtam 15 évesen kifogott pár pálya azért sima scben, most majd megnézem megint, brood wart meg végig se toltam :kocsog:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20953 2017.07.13. 18:24

DanielT írta:Csé se ment, viszont Half Life deathmatch az mint állat. :)
az bohóckodás :)
itt vidéken volt egy lan klub, ott volt pc, konzol minden, hálón duke meg funolásból, q3 később meg cs, azok ütöttek
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20954 2017.07.13. 18:27

lehet csak jo lenne egy PRÖ oktoberben, legalabb 1-2 honapra. GT az csak GT.:) majd meglassuk
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #20955 2017.07.13. 18:46

DanielT írta:Remélem ezt is 10 évig hánytorgatod majd fel, mint a víz tesszelációt... szal, hogy tiszta legyen a helyzet: az AMD lefizette őket. LE-FI-ZET-TE. :nezze: Az Intel meg nem.
Természetesen innentől ez a cikk jó hivatkozási alap lehet a lejáratásukra. Én még mindig hiszek benne, hogyleveszik, elismerik, hogy ez félrement, ujfiu elbaszta, mittomén.
Félek tőle, hogy nem a lefizetés, hanem annál prózaibb az ok: nincs lóvé/kapcsolat tesztcuccokra és az alulfizetett/hobbista cikkíró ennyire képes: az arhivum alapján összerakja agyalás nélkül a grafikont, nem zavartatja magát a képtelenségektől.

Más kérdés a szerkerszőt felelőssége - hiszem, h van ott szakmai ember, akinek ezekre az eredményekre fel kellett volna vonnia a szemöldökét. És akkor sajna visszakerültünk oda, hogy lefizették őket... mégiscsak :(
Avatar
arty

Hozzászólás #20956 2017.07.13. 18:51

SlickAdam írta:GT az csak GT.:)
2003* óta nem jött ki GT, csak valami félamatőr banda hobbiprojektjeit kapod 4 évente ezen a címen, ráadásul most IGAZÁN picsa tartalommal (19 pálya, 170 kocsi - ráadásul nagyrésze versenypálya, de lehet h mind. LOL!), s mindez a régi, elbaszott, elavult körítéssel.

*ha lehet hinni a régi gétéseknek, hogy az volt ott és akkor a tuti ;))) de amugy lehet, mert semmi nem ugrik be abból az időből, ami a közelébe ért volna.
hála az égnek, hogy mamár van alternatíva, pláne ott ahova ezek a fakezek pozicionálni akarják a riöldrájvingnak hazudott appjukat

A tréler egyébként szokásosan baba, csak sajna annyi a köze a valósághoz, mint a ph! rájzentesztjének.
Avatar
arty

Hozzászólás #20957 2017.07.13. 18:53

Micsu írta:intel vidia seggnyalonak minek is kuldtek vna? Te max elmeletben vagy amds :D
bullshit. előbb vennék itt amdt, mint bárki, csak sajnos nincs mit... :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #20958 2017.07.13. 19:01

DanielT írta:Arty a mém forrása, aki mindig bevédi ezt a fosgen-t, hogy de milyen jók a gép eladások, sőt, sosevótakjobbak! Mondhatni hatalmas #siker itten kérem minden! :nezze:
Sajna szükséges, mert ti folyamatosan arról álmodtok, hogy debezzeg, ha titánnal jött volna - ahogy egy konzolnak kell - akkor milyen fasza lett volna, nem szaggatnának a játékok és nektek se kéne sztímpécén sínylődni :violent: (valójában nem is titánnal, hanem egyedihw-val, ami duplatitánt tud, amit ráadásul extrémkönnyü programozni, hogy mint ahogy 2001-ben, ugy most is odabasszanak a pöcének az exkluk, amik persze betonfix60al suhannának - mint minden más is)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20959 2017.07.13. 19:26

arty írta:bullshit. előbb vennék itt amdt, mint bárki, csak sajnos nincs mit... :mf2:
nincs? hát full paletta vanik ember :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20960 2017.07.13. 19:26

skinnyman írta:Oriasi orokzold klasszikus. Single player kampanyt kenyelmesen kattintgatva vegig lehet tolni halandoknak is, sztori fordulatos, atvezeto videok odabasznak ('98-ban megjobban odabasztak :) - kivancsi vagyok remaster-ben azokkal tudnak-e kezdeni valamit). A 3 fajjal alapjaiban mashogy kell jatszani, eleg valtozatos.
A kompetetiv multiplayerben oriasi skalan mozognak a skillek, es a legskillesebb fps jatekok kutyafaszak ehhez kepest. Itt nem egy embert iranyitasz valos idoben, hanem jellemzoen inkabb 200 egyseget (epuletek nelkul). Pro ligakban olyan dolgok mennek, ugy pattognak a terkepen oda-vissza hotkey-ekkel, megy a micro-macro, hogy egy halando fel se fogja h mi tortenik, csak azt latja h vibral a kepernyo es kozben valaki (aki veletlenul egy 20 eves koreai aki minden nap 12+ orat jatszik - masoknak nincs eselye) percenkent 300-at kattint, aztan egyszercsak valaki beirja, hogy gg, es vege, kozben meg mindenki orjong :idiota:

A kampanyt teljesen amugy nem is nyomtam vegig anno, azt mindenkepp be tervezem potolni, de valszeg megvarom a remastert vele most mar. A multiplayert meg osszesen nehanyszor probaltam, nagyon nem is tervezek benne elmelyedni, mert tudom hogy szar lennek benne es csak felbasznam magam rajta :D
Valóban kevés játék van, ami single-ben és multiban is egyaránt ekkorát szólt - és pláne ilyen sokáig. Legfeljebb az egész FPS-műfajt a csúcsra repítő Doom, de e-sport azért az nem lett.

Nekem a legmeghatározóbb multiélményem volt valaha, nagyon kell hozzá tervezni, a skillről nem is beszélve. Tapasztaltam azt is LAN-on, hogy másokhoz képest félisten voltam, és azt is, hogy mások voltak ellenem... CSALÓGECIK :mf2: De míg FPS-ben túllépek a kudarcon, és ezredjére is felülök a szopórollerre (inkább a játékot unom meg előbb, vagy a társak kikopása miatt nem szánok rá időt, nem a kudarcok viselnek meg, legfeljebb másokat, amikor ezeket feldolgozom verbálisan), RTS-ben nálam gyomorideggel jár. Főleg az SC-s élmények miatt - haver afféle helyi bajnok volt benne, de ő minden kompetitív játékban alázott minden halandót, nekem meg vele kellett 1v1-eznem, akár lövés nélkül is adtam fel meccseket, amikor láttam, hogy hol tart :miaz:

Egyébként ha nem játszottad végig a Brood Wart, akkor kényelmes végigkattintgatásról ne beszélj, a zerg kampány ott elég gyilkos tud lenni (save spam nélkül sose csinálom meg), az alapjáték kb. tutorial hozzá képest. A Heart of the Swarm hardon lazulás hozzá képest, pedig abban nem is mentettem nagy rendszerességgel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20961 2017.07.13. 19:26

arty írta:Sajna szükséges, mert ti folyamatosan arról álmodtok, hogy debezzeg, ha titánnal jött volna - ahogy egy konzolnak kell - akkor milyen fasza lett volna, nem szaggatnának a játékok és nektek se kéne sztímpécén sínylődni :violent: (valójában nem is titánnal, hanem egyedihw-val, ami duplatitánt tud, amit ráadásul extrémkönnyü programozni, hogy mint ahogy 2001-ben, ugy most is odabasszanak a pöcének az exkluk, amik persze betonfix60al suhannának - mint minden más is)
anno a box "titánnal" jött, 400 dodoért (vagy vmi hasonló), nahát most ménem?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20962 2017.07.13. 19:27

Zóanagyvarázsló írta:Valóban kevés játék van, ami single-ben és multiban is egyaránt ekkorát szólt - és pláne ilyen sokáig. Legfeljebb az egész FPS-műfajt a csúcsra repítő Doom, de e-sport azért az nem lett.

Nekem a legmeghatározóbb multiélményem volt valaha, nagyon kell hozzá tervezni, a skillről nem is beszélve. Tapasztaltam azt is LAN-on, hogy másokhoz képest félisten voltam, és azt is, hogy mások voltak ellenem... CSALÓGECIK :mf2: De míg FPS-ben túllépek a kudarcon, és ezredjére is felülök a szopórollerre (inkább a játékot unom meg előbb, vagy a társak kikopása miatt nem szánok rá időt, nem a kudarcok viselnek meg, legfeljebb másokat, amikor ezeket feldolgozom verbálisan), RTS-ben nálam gyomorideggel jár. Főleg az SC-s élmények miatt - haver afféle helyi bajnok volt benne, de ő minden kompetitív játékban alázott minden halandót, nekem meg vele kellett 1v1-eznem, akár lövés nélkül is adtam fel meccseket, amikor láttam, hogy hol tart :miaz:

Egyébként ha nem játszottad végig a Brood Wart, akkor kényelmes végigkattintgatásról ne beszélj, a zerg kampány ott elég gyilkos tud lenni (save spam nélkül sose csinálom meg), az alapjáték kb. tutorial hozzá képest. A Heart of the Swarm hardon lazulás hozzá képest, pedig abban nem is mentettem nagy rendszerességgel.
kb jah
nem a leáldba vt aki azt erőltette hogy az rts az nem is stratégia, az sc is csak akciójáték? ki is volt az a szefós? :) csak nem szefi? bár kétlem
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20963 2017.07.13. 19:37

Micsu írta:kb jah
nem a leáldba vt aki azt erőltette hogy az rts az nem is stratégia, az sc is csak akciójáték? ki is volt az a szefós? :) csak nem szefi? bár kétlem
Tényleg volt valami ilyesmi, de nem mondom meg ki.

Én viszont a Syndicate-re mondtam, hogy ma már flashjáték szint, és jóformán inkább kattintgatós akciójáték, mint stratégia (vagy taktikai, mert abban a magasabb szint végképp vékony). Az SC-re még gyakran azt mondják, hogy inkább csak taktikai játék, meg csak a mikróról szól, de mivel a gazdaság és a build orderek nagyon is fontosak, ez sem igaz. Persze az ásványgyűjtés nagyon taktikai dolog, hát nem az van a Rainbow Sixben is? :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #20964 2017.07.13. 19:45

DanielT írta:Rendeztem olyan LAN party-t ahol a bejárati ajtóra ki volt írva, hogy "Starcraft TILOS", vagy valami hasonló... finoman szólva a hideg rázott minden pixelétől, soha egy percet nem játszottam vele.

Kéne? :D
minden pixelétől? az intro szerintem kurvajó volt, de ami utána jött :( brr! +1!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20965 2017.07.13. 19:52

arty írta:minden pixelétől? az intro szerintem kurvajó volt, de ami utána jött :( brr! +1!
Mi volt vele a baj, ha - miközben a sci-fi-vonalat kedveled - a WarCraft III meg nem riasztott el?

Arról biztos nem lehet szó, hogy az utóbbiban sikerélményed volt, mert azt első kézből tudom, hogy kizárt :idiota: Tényleg, leporoljuk még? :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20966 2017.07.13. 20:19

arty írta:minden pixelétől? az intro szerintem kurvajó volt, de ami utána jött :( brr! +1!
Soseláttam az intrót se, de szerintem most se fogom. Egyszerűen taszít az art, a képi világ hangulata, minden.

Ezzel szemben bármikor meglátok egy C&C shotot, azonnal triggerelődik a gyönyörközpontom. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20967 2017.07.13. 20:48

DanielT írta:Soseláttam az intrót se, de szerintem most se fogom. Egyszerűen taszít az art, a képi világ hangulata, minden.

Ezzel szemben bármikor meglátok egy C&C shotot, azonnal triggerelődik a gyönyörközpontom. :D
Akkor tessék:
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20968 2017.07.13. 20:53

Zóanagyvarázsló írta:Mi volt vele a baj, ha - miközben a sci-fi-vonalat kedveled - a WarCraft III meg nem riasztott el?

Arról biztos nem lehet szó, hogy az utóbbiban sikerélményed volt, mert azt első kézből tudom, hogy kizárt :idiota: Tényleg, leporoljuk még? :zavart1:
w3-ból is csak az embereket bírtam elviselni ;) és az sc-ben is a zergekkel és ugy ámblokk az idegenekkel volt a bajom. viszont órákon át halgattam az sc1 sztoriját, ahogy haver lelkendezik és ÚGY élvezetesnek gondoltam.... aztán vissza a kékszürke pályákra és naneeeem!

vs.

300.jpg

ZŐD!!4
mondanám, hogy nyomjuk mostazonnal, de épp szedném szét a pécét.... csak.... tudom miféle 2 óra következik :(

---

Zó: uh, ez a c&c shot ez kemény. szerintem DT tizenévvel korábbiakra célzott :DDD

---

DT: mai szemmel az intro béna, de akkor ... AKKOR!!! ATYAÉG!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.07.13. 20:56-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20969 2017.07.13. 20:54

Zóanagyvarázsló írta:Akkor tessék:
Kép
Ó te bél! :D

Most percekig ezt kellett néznem, hogy lenyugodjak! :D

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20970 2017.07.13. 20:57

skinnyman írta:atvezeto videok odabasznak ('98-ban megjobban odabasztak :) - kivancsi vagyok remaster-ben azokkal tudnak-e kezdeni valamit).
Erre előbb nem reagáltam. Szóval 1080p-s átvezetőket ígérnek és képregényes küldetés közbeni mesélést (szerk.: adok linket is a forráshoz). Kíváncsi leszek. Az SC2-nél elsütötte a Blizzard, hogy homályfossá tömörítette az übervideókat, melyet sok-sok óra alatt renderfarmoltak ki, mert spórolni akartak a bájtokkal. Pedig léteznek jó minőségben, de játék közben láthatod, csak Blu-rayről :wilting:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.07.13. 20:58-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #20971 2017.07.13. 20:57

DanielT írta:Ó te bél! :D

Most percekig ezt kellett néznem, hogy lenyugodjak! :D

Kép
én az gdi apc vonalaitól erektáltam anno! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20972 2017.07.13. 21:04

arty írta:w3-ból is csak az embereket bírtam elviselni ;) és az sc-ben is a zergekkel és ugy ámblokk az idegenekkel volt a bajom. viszont órákon át halgattam az sc1 sztoriját, ahogy haver lelkendezik és ÚGY élvezetesnek gondoltam.... aztán vissza a kékszürke pályákra és naneeeem!

vs.

300.jpg

ZŐD!!4
mondanám, hogy nyomjuk mostazonnal, de épp szedném szét a pécét.... csak.... tudom miféle 2 óra következik :(

---

Zó: uh, ez a c&c shot ez kemény. szerintem DT tizenévvel korábbiakra célzott :DDD

---

DT: mai szemmel az intro béna, de akkor ... AKKOR!!! ATYAÉG!!!
Tetszik a screenshot. Eddig jutottál a kampányban, ugye? :hehe:

A WC3 videói egyébként teknóban szétbüntettek mindent, ami előtte volt, de azért koreográfiára meg atmoszférára az SC1-esek ott vannak. Éppen a két intróra nem mondanám azt sem, hogy ma már béna. Főleg ha azt nézed, hogy egy space soap az egész. Az SC2 sztorijában azért sokkal több a nyál.

Spoiler
A Heart of the Swarmban a dögös szörnnyé tett Kerrigan és Raynor nyáladzós romantikája, miközben az alien/tyranida-vonalat idéző gyilkológép zergekből szinte szerethető állatkák lesznek, akiket rosszra használtak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20973 2017.07.13. 21:05

DanielT írta:Ó te bél! :D

Most percekig ezt kellett néznem, hogy lenyugodjak! :D

Kép
Én amúgy elsőre a grafikája miatt passzoltam a C&C-t, a WC2 vicces-rajzfilmes látványa után nekem túl darabos volt C&C-n. Hozzáteszem, a low felbontású DIOS-os verziót láttam, de aztán a Red Alert meggyőzött, hogy kell a C&C is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20974 2017.07.14. 08:57

Na, ez tök jó:

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20975 2017.07.14. 09:38

DanielT írta:Na, ez tök jó:

Kép
nincs PRÖ. gagyi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20976 2017.07.14. 09:49

Árad ebből a képből a kiforrottság hangulata. :D

Kép

Mindeközben lehet, hogy valóban nem a legjobb cucc, de ennek ellenére is GPU gyártás az embersiég legkomplexebb mérnöki feladatainak egyike.
skinnyman

Hozzászólás #20977 2017.07.14. 09:56

Zóanagyvarázsló írta:Valóban kevés játék van, ami single-ben és multiban is egyaránt ekkorát szólt - és pláne ilyen sokáig. Legfeljebb az egész FPS-műfajt a csúcsra repítő Doom, de e-sport azért az nem lett.

Nekem a legmeghatározóbb multiélményem volt valaha, nagyon kell hozzá tervezni, a skillről nem is beszélve. Tapasztaltam azt is LAN-on, hogy másokhoz képest félisten voltam, és azt is, hogy mások voltak ellenem... CSALÓGECIK :mf2: De míg FPS-ben túllépek a kudarcon, és ezredjére is felülök a szopórollerre (inkább a játékot unom meg előbb, vagy a társak kikopása miatt nem szánok rá időt, nem a kudarcok viselnek meg, legfeljebb másokat, amikor ezeket feldolgozom verbálisan), RTS-ben nálam gyomorideggel jár. Főleg az SC-s élmények miatt - haver afféle helyi bajnok volt benne, de ő minden kompetitív játékban alázott minden halandót, nekem meg vele kellett 1v1-eznem, akár lövés nélkül is adtam fel meccseket, amikor láttam, hogy hol tart :miaz:

Egyébként ha nem játszottad végig a Brood Wart, akkor kényelmes végigkattintgatásról ne beszélj, a zerg kampány ott elég gyilkos tud lenni (save spam nélkül sose csinálom meg), az alapjáték kb. tutorial hozzá képest. A Heart of the Swarm hardon lazulás hozzá képest, pedig abban nem is mentettem nagy rendszerességgel.
Amikor SC2 kijott, akkor irt ram egy haver, hogy latta h en is nyomom az SC-t, nem nyomunk-e egy meccset. Mondom oke. En kb ott tartottam benne multiban, hogy a besorolo meccsek utan epp beosztottak ha jol emlekszem a copper ligaba, ami a mostani leggyengebb (bronze) alatt volt. A meccs kb 2 percig tartott, ment a gg. Utana lattam, hogy a faszi Diamond ligaban nyomja :D

Jah BW-t nem nyomtam vegig (asszem meg a sima SC-t se fejeztem be teljesen), de amugy sima SC-ben is voltak palyak, amik nem elsore lettek meg. Szoval plane a mai jatekok viszonylataban valoszinuleg eleg neheznek lehet nevezni a sima kampanyt is, a kenyelmes kattintgatast azt foleg a kompetitiv multi viszonylataban irtam, amihez kepest az egesz kampany tenyleg egy starcraft for dummies tutorial bevezeto fejezetenek tekintheto :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20978 2017.07.14. 15:26

skinnyman írta:Amikor SC2 kijott, akkor irt ram egy haver, hogy latta h en is nyomom az SC-t, nem nyomunk-e egy meccset. Mondom oke. En kb ott tartottam benne multiban, hogy a besorolo meccsek utan epp beosztottak ha jol emlekszem a copper ligaba, ami a mostani leggyengebb (bronze) alatt volt. A meccs kb 2 percig tartott, ment a gg. Utana lattam, hogy a faszi Diamond ligaban nyomja :D

Jah BW-t nem nyomtam vegig (asszem meg a sima SC-t se fejeztem be teljesen), de amugy sima SC-ben is voltak palyak, amik nem elsore lettek meg. Szoval plane a mai jatekok viszonylataban valoszinuleg eleg neheznek lehet nevezni a sima kampanyt is, a kenyelmes kattintgatast azt foleg a kompetitiv multi viszonylataban irtam, amihez kepest az egesz kampany tenyleg egy starcraft for dummies tutorial bevezeto fejezetenek tekintheto :)

Sc 2 multi azért elég könnyű már, ha valakinek akad kedve írjon és nyomhatunk párat :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20979 2017.07.14. 15:29

Ilyet se hallottam meg hogy konnyu egy multi, csgo is konnyu csak artol fugg ki ellen :) egy astralis vagy sk ellen biztos nem :P
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20980 2017.07.14. 16:18

Micsu írta:Ilyet se hallottam meg hogy konnyu egy multi, csgo is konnyu csak artol fugg ki ellen :) egy astralis vagy sk ellen biztos nem :P

Sc1 hez képest sokkal könnyebb hidd el. Teljesen más már, főleg az eleje ami miatt pokol volt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20981 2017.07.14. 16:21

arty írta:2003* óta nem jött ki GT, csak valami félamatőr banda hobbiprojektjeit kapod 4 évente ezen a címen, ráadásul most IGAZÁN picsa tartalommal (19 pálya, 170 kocsi - ráadásul nagyrésze versenypálya, de lehet h mind. LOL!), s mindez a régi, elbaszott, elavult körítéssel.

*ha lehet hinni a régi gétéseknek, hogy az volt ott és akkor a tuti ;))) de amugy lehet, mert semmi nem ugrik be abból az időből, ami a közelébe ért volna.
hála az égnek, hogy mamár van alternatíva, pláne ott ahova ezek a fakezek pozicionálni akarják a riöldrájvingnak hazudott appjukat

A tréler egyébként szokásosan baba, csak sajna annyi a köze a valósághoz, mint a ph! rájzentesztjének.
Sajnos az egyetlen dolog amiben fejlődni tudnak az a fotóríl fotómód, csak sajna tartalmat és játékot felejtettek el csomagolni mellé.


-Így még várat magára, hogy újra legyen pisi4-em, bevárom a lasszóf*sz kettőt, akkor lesz mellé még egy uc4, meg egy quantic film, meg tán a robotdínós cucc, bár még mindíg zs film kategória a felütése az egésznek így külső szemmel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20982 2017.07.14. 20:34

DanielT írta:Na, ez tök jó:

Kép
Ja, tök jó. Mondjuk olyan sok processzor nincs a tablón, hogy ennyire nem sikerült a nevekkel összepárosítani. A wii felett van a wiiu processzora, a wiiu felett van a xenon, a 360 felett meg a faszomtudja mi van, de sokadik ránázásre sem tűnik wii procinak. Eklatáns példája egy jól induló ötlet elbaszásának :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20983 2017.07.14. 20:41

Moby írta:Ja, tök jó. Mondjuk olyan sok processzor nincs a tablón, hogy ennyire nem sikerült a nevekkel összepárosítani. A wii felett van a wiiu processzora, a wiiu felett van a xenon, a 360 felett meg a faszomtudja mi van, de sokadik ránázásre sem tűnik wii procinak. Eklatáns példája egy jól induló ötlet elbaszásának :D
LOL és tényleg. Meg se néztem jobban. Ekkora amatőr barmot... beadhatná az önéletrajzát a Prohardverhez, egyből vezérigazgatónak vennék fel.

Az X360 felirat felett a CELL van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20984 2017.07.14. 21:20

Moby írta:Ja, tök jó. Mondjuk olyan sok processzor nincs a tablón, hogy ennyire nem sikerült a nevekkel összepárosítani. A wii felett van a wiiu processzora, a wiiu felett van a xenon, a 360 felett meg a faszomtudja mi van, de sokadik ránázásre sem tűnik wii procinak. Eklatáns példája egy jól induló ötlet elbaszásának :D
ps3nál én is meglepődtem hogy miért nincsendó :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20985 2017.07.14. 22:40

Moby írta:Ja, tök jó. Mondjuk olyan sok processzor nincs a tablón, hogy ennyire nem sikerült a nevekkel összepárosítani. A wii felett van a wiiu processzora, a wiiu felett van a xenon, a 360 felett meg a faszomtudja mi van, de sokadik ránázásre sem tűnik wii procinak. Eklatáns példája egy jól induló ötlet elbaszásának :D
Még meg is jegyeztem magamnak, hogy a picsába volt ennyivel kisebb a 'zűrtechnó Cell a 360-énál, de behatóbban nem néztem meg a képet.
Avatar
arty

Hozzászólás #20986 2017.07.14. 22:51

DanielT írta:LOL és tényleg. Meg se néztem jobban. Ekkora amatőr barmot... beadhatná az önéletrajzát a Prohardverhez, egyből vezérigazgatónak vennék fel.

Az X360 felirat felett a CELL van.
De ezeknek OKA van. Kis magángyűjtemény, volt cpu amit csak a kép kedvéért hoztak oda 5 percre a tulajdonosai, ill. NÁLA így/ez jelent meg IGENIS a wikipédián. Becsszó!
Avatar
eje75

Hozzászólás #20987 2017.07.15. 00:35

DanielT írta:Má' rég vettem volna, ha Steamen lenne.
:wilting: Mé? Refundolni akarsz? Vagy mi tart vissza? Ugyanmár! Köhögd fel azt a rongyos 110 EUR-t, mi az egy ilyen dúsgazdag bányásznak! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20988 2017.07.15. 00:37

110 euro, ez vmi deluxe edition?
Avatar
eje75

Hozzászólás #20989 2017.07.15. 00:46

Micsu írta:110 euro, ez vmi deluxe edition?
Aha...ez az идиот edition... barmoknak, akik nem bírnak 2 hónapot várni, ezért megvesznek egy alfa xart...ami szvsz eddig inkább zulu volt, mint alfa... mondjuk engem annyira berántott, hogy most már csak ezt tolom
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20990 2017.07.15. 08:31

Az milyen már, hogy a REmastertől a Resi 7 alig fut rosszabbul notin! Elég durva. Plusz utóbbinál ha variable-re nyomtam a framerate-et már nem csúszott el a hang az átvezetőkben, mig a REmasternél igen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20991 2017.07.15. 08:33

eje75 írta::wilting: Mé? Refundolni akarsz? Vagy mi tart vissza? Ugyanmár! Köhögd fel azt a rongyos -t, mi az egy ilyen dúsgazdag bányásznak! :banplz:
Nem akarok új accot, új launchert, stb, az ezredik custom fost a gépre. Legyen lehetőség szerint minden egy helyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20992 2017.07.15. 10:31

#PSNPLUSEXCLUSIVEDEAL

Janem. Mindenkinek ingyenes, aki a hétvégén aktiválja. A direkt store link fizetőset ad be, de ha rákerestek a névre Steamen, akkor ott az ingyé' page.



phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20993 2017.07.15. 14:16

Költözés előtt állunk, és az új helyen tervezek külön berendezni egy több monitoros-számítógépes, filmnézőstévés, kanapés stb. szobát is. Viszont nincs még ötletem, hogy hogyan érdemes praktikusan elrendezni. Tudtok esetleg képeket, amiből lehet ötletet meríteni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20994 2017.07.15. 14:51

aabyssx írta:Költözés előtt állunk, és az új helyen tervezek külön berendezni egy több monitoros-számítógépes, filmnézőstévés, kanapés stb. szobát is. Viszont nincs még ötletem, hogy hogyan érdemes praktikusan elrendezni. Tudtok esetleg képeket, amiből lehet ötletet meríteni?
Innen érdemes szerintem ellesni pár ötletet!
Spoiler
:hehe:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20995 2017.07.15. 15:51

Nem rosszak. :D
Azt hittem, hogy piros-zöld-lila ledes búcsúdiszkós szobákat fogsz ajánlani. :D:D
Gettószobából továbbra is nekem ez az etalon:
Kép
(Az Iwata kép és a rare sux mindent visz.)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20996 2017.07.15. 16:30

aabyssx írta:Nem rosszak. :D
Azt hittem, hogy piros-zöld-lila ledes búcsúdiszkós szobákat fogsz ajánlani. :D:D
Gettószobából továbbra is nekem ez az etalon:
Kép
(Az Iwata kép és a rare sux mindent visz.)

ez nekem is el van mentve. ettöl nincs durvabb gemer kucko. legendas.:D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20997 2017.07.15. 16:45

aabyssx írta:Költözés előtt állunk, és az új helyen tervezek külön berendezni egy több monitoros-számítógépes, filmnézőstévés, kanapés stb. szobát is. Viszont nincs még ötletem, hogy hogyan érdemes praktikusan elrendezni. Tudtok esetleg képeket, amiből lehet ötletet meríteni?
Nemrég linkeltem pedig. Szólj ha kész, megyünk kipróbáljuk! :banplz:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20998 2017.07.15. 17:42

330-370 USD körül tört ki igazán az Ethereum miatti GPU vásárlás őrület.

Ma már 175-ön is volt, kezdi nem annyira megérni a srácoknak... lássuk mikor indul be a használt piac. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20999 2017.07.15. 18:01

Nyomtam ma egy kis DC-ot. Tényleg nagyon összeállt mostanra. Az utolsó élményem vagy 2 évvel ezelőttröl van, még arty kormányával. Pusztító emlék...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #21000 2017.07.15. 22:48

Moby írta:Nyomtam ma egy kis DC-ot. Tényleg nagyon összeállt mostanra. Az utolsó élményem vagy 2 évvel ezelőttröl van, még arty kormányával. Pusztító emlék...
Jól értem, AMD-kormánnyal próbáltad? Te szegény!

Vissza: “Leáldozott.hu”