A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20861 2017.07.10. 07:51

Zó, lehet, hogy mégis a Pc-n lesz a definitív MGS verzió. PS1 lemezzel! :)

A 60 fps csak a videón van, interpolálta a srác, hogy az ultimate verzió megszülethessen, ami a valóságban sajnos nem fog. Viszont a perspektíva korrekció+textúra warping megoldva, widescreen, ami csak kell. Én még jóféle CRT sédert tolnék rá és csodás lenne. Tekerjetek az utolsó harmadnál a gameplay részhez, ott látszik minden szépen.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #20862 2017.07.10. 08:29

Egy őszinte ryzen vásárló megvilásgosodása:
Spoiler
Na akkor en azt gondolom hogy ezzel kicsit betelt a pohar szamomra.
Crysis 3 single player, majdnem minden maxon, minden energia gazdalkodas OFF, stabil es fix 3.95 GHz. A VGA pedig 45 - 99 % kozott ingazik, orias FPS beesesel (130-rol 45-50 korulire)..
Sajnalom, de jon vissza egy i7.
Kedvenc topikom lett. Elképesztő történeteket olvasni, illetve az a társadalmi összefogás, ahogy próbálják egymást mentni. Felemelő. Az kicsit wtf, hogy emberek fizetnek azért, hogy hajótörötté váljanak, de olvasgatva a sztorikat ezen viszonylag hamar túl lehet lendülni :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20863 2017.07.10. 08:31

Ja és mindenki nyugodjon le a picsába: ismét látok! :D De már estére javult a helyzet, néhány tátongó lukat sikerült is kifúgáznom BF1-ben még az este :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20864 2017.07.10. 08:33

benőmenő írta:
phpBB [media]

Elvileg Dualshock 3-mal is működik.
Még picit várok, és mire hozzájutok új befejezést ír a játéknak a közösség :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20865 2017.07.10. 18:33

phpBB [media]


lehet egyszer ennek is neki lehetne újra kezdeni :)
Avatar
arty

Hozzászólás #20866 2017.07.10. 22:50

Fracture kicsit megcsúszott, hétvégén próbáltam hajrázni és a főbossig el is vittem... de ami ott MEGINT történik... :(

Úgy néz ki ezek a B-gémek ilyenek: ezt is elkezdtem normálon(!), így is rendesen kifingattak a játék utolsó harmadában, nehézségállítás persze ekkor már nincs... (oké, részben a fosfrém miatt is - pedig az x360 2008-ban faszakonzolt volt, nem? Lehet h user error? amd? :zavart1: ), fullrandom a halál, a 3rd person karim mellől-mögül a föld alól jön az áldás, miközben a a gigabossal próbálnék harcóni... köszanyád, lukasarc.

Amugy nem vót ez annyira szar, a rivjúkkal ellentétben szvsz a földmanipuláció elvihette volna a hátán (ahogy vitte az inversiont a "fejreállítás"), ha a kivitelezés nem gáz a Gears1 után, ha a sztori nem AKKORA CSÉKATEGÓRIA, hogy szerintem a devek a mítingeken könnyesre röhögték magukat (de egy rohadt kikacsintásra mégse tellett), s persze az irányítás nem a halo1 előtti időket idézi (egyszerűen egy pontatlan szar mai szemmel, de a gears2 dlc miatt próbáltam a minap működő 2008-ast is, összevetésképp). A terep tényleg nagyon pofásra gyepálható, néha volt pár elmegy puzzle is, ill. tetszett amikor a folyosón emeltem a talajt és odanyomtam az AI-t a plafonra.

Vasárnap és ma este is elment 1-1 órám a főbossra, nemtom meglesz-e ez végül. Elképesztő a hasonlóság a Fuse-hoz és picit a broforcére is hajaz a maga esélytelenségével, gyalázat ilyenekkel rossz szájízt hagyni szegény juzerekben :(

5/10 - de ha nem lesz meg a vége, akkor 2/10 és egyébként a borító ellenére nem hangzott el egy német szó se :(

... de szerintem meg lesz az ...

phpBB [media]

:D

szerk: eh, le is nyomom még most :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20867 2017.07.11. 00:21

nos, nekem nem akadt úgy be a boss :(
1 fázist sikerült kihasználni, de már ez is óriási lendületet adott - KÉSZ a Fracture :D

... és ezzel kész a prevgen, (szingli) lövölde szempontból.
najo, a mostani szélben vettem egy kivágott missönt a gears2-höz, gondolom lesz vagy fél óra, értelme semmi, de fizikai fájdalmat okozott, hogy alig-alig találok valami kedvemre valót az 5 platformra a nyári ákciókban :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20868 2017.07.11. 00:35

arty írta:nos, nekem nem akadt úgy be a boss :(
1 fázist sikerült kihasználni, de már ez is óriási lendületet adott - KÉSZ a Fracture :D

... és ezzel kész a prevgen, (szingli) lövölde szempontból.
najo, a mostani szélben vettem egy kivágott missönt a gears2-höz, gondolom lesz vagy fél óra, értelme semmi, de fizikai fájdalmat okozott, hogy alig-alig találok valami kedvemre valót az 5 platformra a nyári ákciókban :(
Space Marine, E.Y.E: Divine Cybermancy, Hard Reset megvolt?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20869 2017.07.11. 00:36

DanielT írta:Zó, lehet, hogy mégis a Pc-n lesz a definitív MGS verzió. PS1 lemezzel! :)

A 60 fps csak a videón van, interpolálta a srác, hogy az ultimate verzió megszülethessen, ami a valóságban sajnos nem fog. Viszont a perspektíva korrekció+textúra warping megoldva, widescreen, ami csak kell. Én még jóféle CRT sédert tolnék rá és csodás lenne. Tekerjetek az utolsó harmadnál a gameplay részhez, ott látszik minden szépen.
Nem baj, most már kíváncsi vagyok az echte PC-s verzió kontrollertámogatására. Majd megbánom még ezt.
Avatar
arty

Hozzászólás #20870 2017.07.11. 13:39

Zóanagyvarázsló írta:Space Marine, E.Y.E: Divine Cybermancy, Hard Reset megvolt?
SM: warhammer :/ amennyit tudok (semmit) az univerzumról, valahogy nem szimpi. 0 db wh játékkal tettem így kísérletet.
eye: mondom B kategória! C-D-E szóba se jöhet! :D (youtuben megnézve a kivitelezés... hátöö... nem üti meg a szintet, na)
Hard Reset: demót próbáltam pécén, sokszor agyaltam is a fulloson, aztán a reduxon... lehet egyszer sorra kerül, csakhát mivel nem EXKLU... ugye... :D

ha valakinek beugrik még más, jöhet, ha sokat játszik az ember ezekkel a prevgen sza... gyöngyszemekkel, egész megszokja a látványt, még a szépséget is meglátja (igen, még a fractureben is volt 1-2 izléses látkép!)
azé remélem péntekre megjön a ramom és összeáll a pécé és akkor wildlands. és azután má' elég nehéz lesz bármit lenyomni a torkomon :)

vettem egy gears ultimétet (g1 remaszti) is boxra, első lövésekre annyira nem jön be... hja és k. nehéz a legnehezebb fokozaton, vissza is vettem normálra, 'szom szenvedje végig coverből az egészet
kvantumbrét kellett volna, má' látom, de csak egyikre akartam áldozni - legalábbis egyszerre :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #20871 2017.07.11. 19:39

Aki eddig nem adta el a vga-ját, az már ne gondolkodjon rajta. Mindenesetre most meglepően sokáig kitartott a cirkusz.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20872 2017.07.11. 19:59

Moby írta:Aki eddig nem adta el a vga-ját, az már ne gondolkodjon rajta. Mindenesetre most meglepően sokáig kitartott a cirkusz.
Kép
Nincs itt még dráma, az LTC pl alig mozdult, 41 körül áll, pedig 2 hete volt 33 -on is tán. Aztán ment 50-re.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20873 2017.07.11. 20:11

DanielT írta:Nincs itt még dráma, az LTC pl alig mozdult, 41 körül áll, pedig 2 hete volt 33 -on is tán. Aztán ment 50-re.
Mer azt alig bányásszák. Majd most a sok ethereum ráfordul ezekre, zcashre, stb, azokkal ugyanez fog történni. Bedugult, és ha elolszik, akkor meg nem hajta fel az árfolyamot. Még két hónap, és az egész lufi kipukkad végre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20874 2017.07.11. 20:14

Moby írta:Mer azt alig bányásszák. Majd most a sok ethereum ráfordul ezekre, zcashre, stb, azokkal ugyanez fog történni. Bedugult, és ha elolszik, akkor meg nem hajta fel az árfolyamot. Még két hónap, és az egész lufi kipukkad végre.
Nem is az a lényeg, hogy ne pukkadjon ki, hanem az, hogy pár embernek az életében nem kell többé dolgozni, csak a Ferrarikat nézegetni és legálisan csinálták meg. Durva.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20875 2017.07.11. 20:22

DanielT írta:Nem is az a lényeg, hogy ne pukkadjon ki, hanem az, hogy pár embernek az életében nem kell többé dolgozni, csak a Ferrarikat nézegetni és legálisan csinálták meg. Durva.
Vicces, mert a bányászat mögött semmilyen tartalom, érték nincs. Abból pénz, hogy kamu deviza cserélést titkosítani egyenesen röhej. Az egész valami össznépi piramis játéknak tűnik. :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #20876 2017.07.11. 20:27

volt itt(?) korábban mATX ház ajánlás, de nem találom :(
valamiért a phanteks rémlett, mint itt ajánlott(?) márka, de ott nem találtam nekem tetszőt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20877 2017.07.11. 20:41

PSN+ előfizetőknek jött egy elég ütős, exkluzív Humblébundlé.

szerk: Janembocs. Túlzottan hozzászoktam a PSN böngészése közben, hogy bármilyen akciót ahhoz kötnek. Szal': Bárkinek, ingyé'akció!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20878 2017.07.11. 20:41

arty írta:volt itt(?) korábban mATX ház ajánlás, de nem találom :(
valamiért a phanteks rémlett, mint itt ajánlott(?) márka, de ott nem találtam nekem tetszőt...
Mennyi a guba rá?
Avatar
arty

Hozzászólás #20879 2017.07.11. 20:44

Moby írta:Mennyi a guba rá?
20?
cm n200at nézegetek, csak lehet h a szellőzőkön kijönne a hang :)
Avatar
arty

Hozzászólás #20880 2017.07.11. 20:46

DanielT írta:PSN+ előfizetőknek jött egy elég ütős, exkluzív Humblébundlé.

szerk: Janembocs. Túlzottan hozzászoktam a PSN böngészése közben, hogy bármilyen akciót ahhoz kötnek. Szal': Bárkinek, ingyé'akció!
amugy szotyiéknál pont rosszkor nézelődsz, legtöbb akcio nem pluszos (vs. bónon szinte minden) - csak most PONT a pluszos megaakcio fut má hetek óta

humblit danke, gondolom csak usa profil
Avatar
Moby

Hozzászólás #20881 2017.07.11. 20:48

arty írta:20?
cm n200at nézegetek, csak lehet h a szellőzőkön kijönne a hang :)
Aham. Hát ah olcsón kell, a legjobb ár/érték arány: define mini c. Örökérvényű gecijólnézkiminőségistb. Ha egyediszép kell drágábban, akkor jonsbo rm3, ha a legkegyetlendurvább kell, akkor parvum systems :ravasz1: Olyan 500 fontért bármilyen egyedi elképzelést megcsinálnak :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20882 2017.07.11. 20:48

Kandurex írta:Vicces, mert a bányászat mögött semmilyen tartalom, érték nincs. Abból pénz, hogy kamu deviza cserélést titkosítani egyenesen röhej. Az egész valami össznépi piramis játéknak tűnik. :levele:
Ezt lehet így is gondolni, meg úgy is, hogy ugyanaz, mint ami a papírpénz/bankszámla mögött van = emberek befeketett ideje, pénze, energiája. Ok, itt nem hidat épít a paraszt, meg gyrost árul, de számítania kéne? Ugyanolyan pénzt kaptam a hó végén minden melóhelyemen...

Az egész pénz alapú gazdaság a hiten és a bizalmon alapszik.

Van aki tényleg ezekben a kripofosokban hisz, nem a Matolcsygecik által szabályozott gazdaságokban.

És baszki: az én coin utalásom 10 percen belül történt minden esetben, a bankokra meg napokat vártam...

Érdekes téma ez mindenképpen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20883 2017.07.11. 20:50

arty írta:humblit danke, gondolom csak usa profil
Megy angol profillal is, de akkor nincs benne a Resi 0 és a Dead Rising 2.*

*Gondoltam lehet berántom a Dragon's Crown-t PSN-en(mer' CSÖCS), ha má' 300+ japó játék akció van! EU store-ból levették. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20884 2017.07.11. 20:52

Moby írta:Aham. Hát ah olcsón kell, a legjobb ár/érték arány: define mini c. Örökérvényű gecijólnézkiminőségistb. Ha egyediszép kell drágábban, akkor jonsbo rm3, ha a legkegyetlendurvább kell, akkor parvum systems :ravasz1: Olyan 500 fontért bármilyen egyedi elképzelést megcsinálnak :banplz:
Érzem, hogy az utolsó ajánlattal Arty szívének közepébe találtál! :banplz:

De ja, define C mini. Vagy inkább a sima Define C, az is kompakt mint állat, minden milliméter kábelbaszkódásért megküzdöttem vele.
Avatar
arty

Hozzászólás #20885 2017.07.11. 21:03

Moby írta:Aham. Hát ah olcsón kell, a legjobb ár/érték arány: define mini c. Örökérvényű gecijólnézkiminőségistb. Ha egyediszép kell drágábban, akkor jonsbo rm3, ha a legkegyetlendurvább kell, akkor parvum systems :ravasz1: Olyan 500 fontért bármilyen egyedi elképzelést megcsinálnak :banplz:
ez volt az a gyönyörűség! a define mini c, örök hálám :worship:
ami gáz lehet, h minden usb/kapcsoló a tetején van... még agyalok, hogy oldom ezt meg :/

DT: ezek szerint neked is ez van? vagy a rendes, atx-es? ha matx: NAGYON hajkitépős a szerelés? :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20886 2017.07.11. 21:04

arty írta:nos, nekem nem akadt úgy be a boss :(
1 fázist sikerült kihasználni, de már ez is óriási lendületet adott - KÉSZ a Fracture :D

... és ezzel kész a prevgen, (szingli) lövölde szempontból.
najo, a mostani szélben vettem egy kivágott missönt a gears2-höz, gondolom lesz vagy fél óra, értelme semmi, de fizikai fájdalmat okozott, hogy alig-alig találok valami kedvemre valót az 5 platformra a nyári ákciókban :(
ez a mazohista acsi miatt volt? :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20887 2017.07.11. 21:07

arty írta:ez volt az a gyönyörűség! a define mini c, örök hálám :worship:
ami gáz lehet, h minden usb/kapcsoló a tetején van... még agyalok, hogy oldom ezt meg :/

DT: ezek szerint neked is ez van? vagy a rendes, atx-es? ha matx: NAGYON hajkitépős a szerelés? :(
Nekem nem a mini van és jobbat el sem tudnék képzelni, látod milyen rohadtul rendezett és kultúrált. Viszont ebben nem rendezel sem bált, sem bolygóközi bulit, de semmi extra nincs a szereléssel, csak józan és és alap ügyesség kell hozzá...

...

...

Spoiler
Szóval keress másikat! :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20888 2017.07.11. 21:07

DanielT írta:Nem is az a lényeg, hogy ne pukkadjon ki, hanem az, hogy pár embernek az életében nem kell többé dolgozni, csak a Ferrarikat nézegetni és legálisan csinálták meg. Durva.
miért le is adóznak belőle mikor dollárra váltják?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20889 2017.07.11. 21:08

Kandurex írta:Vicces, mert a bányászat mögött semmilyen tartalom, érték nincs. Abból pénz, hogy kamu deviza cserélést titkosítani egyenesen röhej. Az egész valami össznépi piramis játéknak tűnik. :levele:
az meg úgy tudom adathalászásra használják a powwát, valszeg valahol ez biztos megtérül vkinek, vagy nem :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20890 2017.07.11. 21:09

DanielT írta:Ezt lehet így is gondolni, meg úgy is, hogy ugyanaz, mint ami a papírpénz/bankszámla mögött van = emberek befeketett ideje, pénze, energiája. Ok, itt nem hidat épít a paraszt, meg gyrost árul, de számítania kéne? Ugyanolyan pénzt kaptam a hó végén minden melóhelyemen...

Az egész pénz alapú gazdaság a hiten és a bizalmon alapszik.

Van aki tényleg ezekben a kripofosokban hisz, nem a Matolcsygecik által szabályozott gazdaságokban.

És baszki: az én coin utalásom 10 percen belül történt minden esetben, a bankokra meg napokat vártam...

Érdekes téma ez mindenképpen.
steakre mi meg kb egy hete várunk már :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20891 2017.07.11. 21:16

Micsu írta:miért le is adóznak belőle mikor dollárra váltják?
Tételezzük fel, hogy igen. Sőt, bizonyos nagyságrendnél már szerintem tényleg elkerülhetetlen. Valakinek feltűnik, hogy becsapódott ötmilliárd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20892 2017.07.11. 21:16

Micsu írta:steakre mi meg kb egy hete várunk már :banplz:
Na, ha beérnétek kriptosztékkel, már felatozhatnátok! :idiota:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20893 2017.07.11. 21:23

DanielT írta:Ezt lehet így is gondolni, meg úgy is, hogy ugyanaz, mint ami a papírpénz/bankszámla mögött van = emberek befeketett ideje, pénze, energiája. Ok, itt nem hidat épít a paraszt, meg gyrost árul, de számítania kéne? Ugyanolyan pénzt kaptam a hó végén minden melóhelyemen...

Az egész pénz alapú gazdaság a hiten és a bizalmon alapszik.

Van aki tényleg ezekben a kripofosokban hisz, nem a Matolcsygecik által szabályozott gazdaságokban.

És baszki: az én coin utalásom 10 percen belül történt minden esetben, a bankokra meg napokat vártam...

Érdekes téma ez mindenképpen.
Azért a legitim pénz fedezete ennél azért jóval biztosabb, tekintve, hogy fedezi az adott ország törvényes garanciái, teljes szolgáltatásai és kereskedelme is. Az egésznek az alapja a társadalmi elfogadás ugyan, de a mai pénz működésének jogi és gazdasági feltételei vannak. Itt mi is van?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20894 2017.07.11. 21:28

Kandurex írta:Azért a legitim pénz fedezete ennél azért jóval biztosabb, tekintve, hogy fedezi az adott ország törvényes garanciái, teljes szolgáltatásai és kereskedelme is. Az egésznek az alapja a társadalmi elfogadás ugyan, de a mai pénz működésének jogi és gazdasági feltételei vannak. Itt mi is van?
Sok minden ezekből nincs. De nincs még az állam(bármelyik) se a képben , hogy lenyúlja tőled és abból fizesse Vajna Timike ánusz-szőkítését. Valamit valamiért.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20895 2017.07.11. 21:52

DanielT írta:Sok minden ezekből nincs. De nincs még az állam(bármelyik) se a képben , hogy lenyúlja tőled és abból fizesse Vajna Timike ánusz-szőkítését. Valamit valamiért.
egy szőke ánusznál azért biztosabban működik egy elfogadott állam...de tökmindegy, a lényegen nem változtat, bit egy játékpénz és az is marad amíg valami erősebb ország mögé nem áll. Ja, hogy ilyen a büdös életbe nem lesz? Ja...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20896 2017.07.11. 21:54

Kandurex írta:egy szőke ánusznál azért biztosabban működik egy elfogadott állam...de tökmindegy, a lényegen nem változtat, bit egy játékpénz és az is marad amíg valami erősebb ország mögé nem áll. Ja, hogy ilyen a büdös életbe nem lesz? Ja...
Na idesüss E! E!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20897 2017.07.11. 22:12

DanielT írta:Na idesüss E! E!
lehet rá mondogatni, hogy pénz,de hol vállal rá garanciát bárki is? mi garantálja az értékét? pont ezért esik, pusztul mert nem áll mögé senki!
Avatar
Moby

Hozzászólás #20898 2017.07.12. 00:10

Ennyi mocsáriféreg nincs a földön, ahánnyal összerak a sors ebben a BF1-ben :( A legjellemzőbb kép a játékból: ott kúrja a fasznyelő jókurvaanyját a tetőn, mer ő kempel...én magamrarántok egy komplett századot, és amikor végre felfogja a két bitjével, hogy itt bazdmeg háború van, fogja magát kiugrik az ablakon, és eloldalog, merhogy itt lőnek, neki itt nemjó...KÉNYELMETLEN :falbav:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #20899 2017.07.12. 00:15

Kandurex írta:lehet rá mondogatni, hogy pénz,de hol vállal rá garanciát bárki is? mi garantálja az értékét? pont ezért esik, pusztul mert nem áll mögé senki!
Viccelsz ugye? A magyar forintra vagy az angol fontra ki vállal garanciát? Senki...csak az állam ígérete van van mögötte. Egy törvény, ami garantálja, hogy a papírfecnit mindig elfogadják(tatják) a rá írt értékben. A mai fizetési rendszer egy konszenzus, amiben mindenki elfogadja az értéktelen papírt egy "ködös" ígéret ellenében. Amint a konszenzus megszűnik, és az emberek már nem hisznek az ígéretnek, hogy a papírfecnijüket elfogadják, kitör a káosz... Amióta a papírfecni mögött nincs arany fedezet az egész csak egy Jenga torony, amit mindenféle mocskos trükkökkel nem engednek összeomlani....
Avatar
eje75

Hozzászólás #20900 2017.07.12. 00:18

eje75 írta:Viccelsz ugye? A magyar forintra vagy az angol fontra ki vállal garanciát? Senki...csak az állam ígérete van van mögötte. Egy törvény, ami garantálja, hogy a papírfecnit mindig elfogadják(tatják) a rá írt értékben. A mai fizetési rendszer egy konszenzus, amiben mindenki elfogadja az értéktelen papírt egy "ködös" ígéret ellenében. Amint a konszenzus megszűnik, és az emberek már nem hisznek az ígéretnek, hogy a papírfecnijüket elfogadják, kitör a káosz... Amióta a papírfecni mögött nincs arany fedezet az egész csak egy Jenga torony, amit mindenféle mocskos trükkökkel nem engednek összeomlani....
van pár videó erről, szerintem érdekesek mindenki számára.... pl itt meg itt ....... közgazdászként persze tudom: nem ilyen egyszerű a dolog mint ahogy itt lefestik, de az is biztos, hogy Én eléggé középkori elméletet vallok.... pénzt csak annyit tartok, amire a mindennapi élethez szükségem van, az is jellemzően olcsó hitelből fedezem (pl. kamatmentes hitelkártya költésből) és keresetünket javakra: pl. lakásokra, stb költöm... amint kitör a káosz (márpedig ki fog előbb utóbb az biztos, csak remélem már nem az Én életemben) nekem ne váljon köddé az egész életem munkája...Én leszarom a pénzt, sose azt gyűjtöttem, hanem a javakat...
skinnyman

Hozzászólás #20901 2017.07.12. 00:39

eje75 írta:Viccelsz ugye? A magyar forintra vagy az angol fontra ki vállal garanciát? Senki...csak az állam ígérete van van mögötte. Egy törvény, ami garantálja, hogy a papírfecnit mindig elfogadják(tatják) a rá írt értékben. A mai fizetési rendszer egy konszenzus, amiben mindenki elfogadja az értéktelen papírt egy "ködös" ígéret ellenében. Amint a konszenzus megszűnik, és az emberek már nem hisznek az ígéretnek, hogy a papírfecnijüket elfogadják, kitör a káosz... Amióta a papírfecni mögött nincs arany fedezet az egész csak egy Jenga torony, amit mindenféle mocskos trükkökkel nem engednek összeomlani....
Hat igen, ha a forintra barki barmi garanciat vallal, az talan az, hogy az erteke szigoruan monoton, jo gyorsan csokken. Meg ugye volt itt hiperinfacio mar, meg egymilliard milpengo. Pedig az aztan nagyon is valos penz volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20902 2017.07.12. 06:52

Moby írta:Ennyi mocsáriféreg nincs a földön, ahánnyal összerak a sors ebben a BF1-ben :( A legjellemzőbb kép a játékból: ott kúrja a fasznyelő jókurvaanyját a tetőn, mer ő kempel...én magamrarántok egy komplett századot, és amikor végre felfogja a két bitjével, hogy itt bazdmeg háború van, fogja magát kiugrik az ablakon, és eloldalog, merhogy itt lőnek, neki itt nemjó...KÉNYELMETLEN :falbav:
https://youtu.be/xRY1aRyoFuA
Namost képzeld el, mennyire lennél ideges egy valódi háborúban... ahol ugyanazek a barmok ott vannak és a hülyeségükkel mondjuk megöletnek...

Egyébként jól mozogsz, sokat fejlődtél. Elégedetten konstatáltam, hogy az első tár kiürítése után, a nem ideális távolságra és a lelepleződésedre való telintettel azonnal pozíciót váltottál. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #20903 2017.07.12. 09:14

Micsu írta:ez a mazohista acsi miatt volt? :worship:
neem, én csak normálon nyomtam - csak meggugliztam, hogy ha én normalon se tudom, akkor mások akár HC módban hogy a 'csába tudják lenyomni. és kiderült, hogy be lehet akasztani a boss-t és utána "künnyű" ... namost nekem nem akart beakadni rendesen/végleg, de így is segített a video. és ezért is kaptam acsit, persze, de valójában csak az OCD-m miatt kellett, hogy "készlegyen" ez is és továbbléphessek új játék felé :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20904 2017.07.12. 09:44

Itt egy Resident Evil 6 Steam kód, akinek kell vigye és írja be, ha megtette, hogy más ne próbálja feleslegesen.

Spoiler
6WJJM-04ZT5-2E2M6
Avatar
deep

Hozzászólás #20905 2017.07.12. 12:41

DanielT írta:Itt egy Resident Evil 6 Steam kód, akinek kell vigye és írja be, ha megtette, hogy más ne próbálja feleslegesen.

Spoiler
6WJJM-04ZT5-2E2M6
Csinálj egy fake accot és írd be, hogy senkit ne nyomorítson meg egy életre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20906 2017.07.12. 13:57

deep írta:Csinálj egy fake accot és írd be, hogy senkit ne nyomorítson meg egy életre.
Most mé'!? Tán nem tetszett, hogy a méteres falloszomat az arcodba lóbáltam benne, vagy éppen ennek a hiánya miatt nem javasolnád másnak? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20907 2017.07.12. 17:58

arty írta:SM: warhammer :/ amennyit tudok (semmit) az univerzumról, valahogy nem szimpi. 0 db wh játékkal tettem így kísérletet.
eye: mondom B kategória! C-D-E szóba se jöhet! :D (youtuben megnézve a kivitelezés... hátöö... nem üti meg a szintet, na)
Hard Reset: demót próbáltam pécén, sokszor agyaltam is a fulloson, aztán a reduxon... lehet egyszer sorra kerül, csakhát mivel nem EXKLU... ugye... :D

ha valakinek beugrik még más, jöhet, ha sokat játszik az ember ezekkel a prevgen sza... gyöngyszemekkel, egész megszokja a látványt, még a szépséget is meglátja (igen, még a fractureben is volt 1-2 izléses látkép!)
azé remélem péntekre megjön a ramom és összeáll a pécé és akkor wildlands. és azután má' elég nehéz lesz bármit lenyomni a torkomon :)

vettem egy gears ultimétet (g1 remaszti) is boxra, első lövésekre annyira nem jön be... hja és k. nehéz a legnehezebb fokozaton, vissza is vettem normálra, 'szom szenvedje végig coverből az egészet
kvantumbrét kellett volna, má' látom, de csak egyikre akartam áldozni - legalábbis egyszerre :(
Bazz, Gears of War, Halo jöhet, WH40k meg nem, mert nem ismered? Jó,a én is csak a demóig jutottam, és annyira nem hidaltam le tőle, de azért az alapján te ótvarabbakkal is játszol. Tényleg, a Vanquish megvolt, vagy azzal nem olyan menő szenvedni, mint a Fracture-rel?

Amúgy csak olyanok jutnak eszembe, melyekről tudom, hogy játszottál velük, a Spec Opsnál a verdikt nem rémlik. Ja, az én keresztem a Reservoir Dogs volt, de az ugye bár 2006 őszén jelent meg, még - PC mellett - PS2/Xbox-játék volt, nem prevgen.

FPS-ek közül hirtelen a Dark Messiah of Might and Magic ugrott be. OK, nem vegytiszta FPS, de fantasy akciójáték (kevés RPG-elemmel), első személyű nézetes, és lehet benne lőni. Neked talán elég könnyed a cucc, ha már a Soulsok nehézségi szintje miatt sírsz, úgy téve, mint ha egyébként rongyosra játszanád őket :hehe: (Valójában úgy nem is hallottál volna róluk, és nem érdekelnének.)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20908 2017.07.12. 20:14

Hát ezt így nem fogják elkapkodni a bányászok, az tuti! :wow1:
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #20909 2017.07.12. 20:54

DanielT írta:Most mé'!? Tán nem tetszett, hogy a méteres falloszomat az arcodba lóbáltam benne, vagy éppen ennek a hiánya miatt nem javasolnád másnak? :idiota:
Azt nagyon komáltam, de a játék az továbbra is egy szégyenfoltja a sorozatnak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20910 2017.07.12. 21:06

Lepörgött megint megint a Vanquish-stáblista. Azt hiszem, ez még nem a végső búcsú lesz, még mindig túl fasza ahhoz. Portolhatnák currentgen konzolokra is a Bayonettával együtt, na nem nekem, most már kihúzom ezekkel PC-n is :fogmosas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #20911 2017.07.12. 21:11

DanielT írta:Egyébként jól mozogsz, sokat fejlődtél. Elégedetten konstatáltam, hogy az első tár kiürítése után, a nem ideális távolságra és a lelepleződésedre való telintettel azonnal pozíciót váltottál. :eljen:
Hallod ezt Moby? 30 év gaming, és VÉGRE JÓL MOZOGSZ! Megvagy dicsérve... sokat fejlődtél, kiskancsó.... csak legközelebb fonákkal, baszod... :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20912 2017.07.12. 21:36

eje75 írta:Hallod ezt Moby? 30 év gaming, és VÉGRE JÓL MOZOGSZ! Megvagy dicsérve... sokat fejlődtél, kiskancsó.... csak legközelebb fonákkal, baszod... :nyes: :nyes: :nyes:
Nekem csobogsz kispatak? :vigyor: Azt ilyenkor nem lehet, olyan lassan csinálja, hogy megbasznak közben ketten :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20913 2017.07.12. 21:38

Hú bazdmeg, azért betonkemény emberi sorsok vannak ám! :(
Konzolostopikban LA KONZOLOS bekúrja a képet, a büszkeségeit! Külön elemzést érdemel a kompzíció, de ami igazán megkapó, az a környezet, a berendezés, és a higiénia! Hány tetanusz után mernétek ide bemenni?(nagyban érdemes ránézni, aztán gyorsan bezárni).
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20914 2017.07.12. 21:44

benőmenő írta:Hát ezt így nem fogják elkapkodni a bányászok, az tuti! :wow1:
Kép
Namost nem ez az igazán kemény, hanem Magyarországon lesz a vega bemutató, az akvárium klubban 18-án :banplz:

Nem vicc, tényleg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20915 2017.07.12. 21:59

Moby írta:Namost nem ez az igazán kemény, hanem Magyarországon lesz a vega bemutató, az akvárium klubban 18-án :banplz:

Nem vicc, tényleg.
Ha Arty ide nem megy el, akkor nem is igazi AMD fan! :miaz: :buck:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20916 2017.07.12. 22:05

Moby írta:Hú bazdmeg, azért betonkemény emberi sorsok vannak ám! :(
Konzolostopikban LA KONZOLOS bekúrja a képet, a büszkeségeit! Külön elemzést érdemel a kompzíció, de ami igazán megkapó, az a környezet, a berendezés, és a higiénia! Hány tetanusz után mernétek ide bemenni?(nagyban érdemes ránézni, aztán gyorsan bezárni).
Spoiler
Kép
Eddig 4-ből 4 albérletben hasonló volt a lakótársak igényszintje. Néha kurvára nem értem az emberekt. :fejvakaras:
skinnyman

Hozzászólás #20917 2017.07.12. 23:46

DanielT írta:Ha Arty ide nem megy el, akkor nem is igazi AMD fan! :miaz: :buck:
Azt mondjak a legujabb PC-s jatekokkal lehet Vega-n jatszani, lesz kaja-pia, meg sorsolnak is egy Vegat. Hat gyerekek, kesz Kanaan :idiota:
Mondjuk a kedd delutan 2 idopontot nem annyira ertem. Ki fog emiatt szabadnapot kivenni? :fejvakaras: A vegere talan benezek ha unatkozok :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #20918 2017.07.13. 00:14

skinnyman írta:Azt mondjak a legujabb PC-s jatekokkal lehet Vega-n jatszani, lesz kaja-pia, meg sorsolnak is egy Vegat. Hat gyerekek, kesz Kanaan :idiota:
Mondjuk a kedd delutan 2 idopontot nem annyira ertem. Ki fog emiatt szabadnapot kivenni? :fejvakaras: A vegere talan benezek ha unatkozok :D
Hát pedig érdemes lenne menned, mert gamerekkel is találkozhatsz... csak anyut és aput is vinned kell... Én is mennék, de csak ezért nem fogom kiásni anyámat.... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #20919 2017.07.13. 00:16

Tarkov-hoz ma új patch jött, egész játszható lett... nagyon rákattantam, 1 hónapja csak ezt tolom, ráadásul a verebek szerint napokon belül jön a béta, saját kuckóval, meg új térképpel...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20920 2017.07.13. 06:48

skinnyman írta:Azt mondjak a legujabb PC-s jatekokkal lehet Vega-n jatszani, lesz kaja-pia, meg sorsolnak is egy Vegat. Hat gyerekek, kesz Kanaan :idiota:
Mondjuk a kedd delutan 2 idopontot nem annyira ertem. Ki fog emiatt szabadnapot kivenni? :fejvakaras: A vegere talan benezek ha unatkozok :D
Szuper lesz, letiltott options menüvel, úgy beállítva mindent, hogy feléjük lejtsen a pálya. Bónuszként lehet nézegetni a vsync ON BF1-et, hogy pont olyan jól fut, mint a Titan XP-n...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20921 2017.07.13. 06:49

eje75 írta:Tarkov-hoz ma új patch jött, egész játszható lett... nagyon rákattantam, 1 hónapja csak ezt tolom, ráadásul a verebek szerint napokon belül jön a béta, saját kuckóval, meg új térképpel...
Má' rég vettem volna, ha Steamen lenne. Tegnap is Tarkov streamre aludtam el.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20922 2017.07.13. 08:23

Aki még nem kávézott, az nyugodtan görgessen bele a ph! új cpu tesztjébe és akkor már nem is kellesz.
Kis ízelítő:
Spoiler
Kép
Baromállatok. :bdead:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20923 2017.07.13. 08:57

benőmenő írta:Aki még nem kávézott, az nyugodtan görgessen bele a ph! új cpu tesztjébe és akkor már nem is kellesz.
Kis ízelítő:
Spoiler
Kép
Baromállatok. :bdead:

Dobom ki a 6700K-t. Nem jó ez már semmire.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20924 2017.07.13. 09:12

Egyébként, a fülem miatt lehet kéne egy még nagyobb füles, a hyper X cloudomnál. Tud valaki olyan pc fülest ami nagyon körül öleli a fület ? Néztem ezt az Astro gaming A50 et ez elég méretesnek tűnik de kép alapján nehéz belőni. Bármilyen tanácsot elfogadok, lehet az lesz külön füles és mikrofon de azért örülnék ha egybe lenne.
Avatar
arty

Hozzászólás #20925 2017.07.13. 09:21

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, Gears of War, Halo jöhet, WH40k meg nem, mert nem ismered? Jó,a én is csak a demóig jutottam, és annyira nem hidaltam le tőle, de azért az alapján te ótvarabbakkal is játszol. Tényleg, a Vanquish megvolt, vagy azzal nem olyan menő szenvedni, mint a Fracture-rel?

Amúgy csak olyanok jutnak eszembe, melyekről tudom, hogy játszottál velük, a Spec Opsnál a verdikt nem rémlik. Ja, az én keresztem a Reservoir Dogs volt, de az ugye bár 2006 őszén jelent meg, még - PC mellett - PS2/Xbox-játék volt, nem prevgen.

FPS-ek közül hirtelen a Dark Messiah of Might and Magic ugrott be. OK, nem vegytiszta FPS, de fantasy akciójáték (kevés RPG-elemmel), első személyű nézetes, és lehet benne lőni. Neked talán elég könnyed a cucc, ha már a Soulsok nehézségi szintje miatt sírsz, úgy téve, mint ha egyébként rongyosra játszanád őket :hehe: (Valójában úgy nem is hallottál volna róluk, és nem érdekelnének.)
geow, halo AAA+++ ! maguk idejében állatjó graf, de legalábbis jó mehanika (kusslegyen, ÍZLÉS DOLGA!), a wh40k az azért picit másodvonal ÉS mellé NEKEM antipatikusak azok a hacukák, tul fantasy az univerzum (bár mintha wh-ból is többféle lenne?). anno hardwireden nagy kultusza volt, tudom, mindhiába: nem keltette fel annyira az érdeklődésem, hogy túltegyem magam az első benyomáson és esélyt kapjon :D

amugy soul calibur 2-t megvetted ps3ra a szélben?
600ft, nem a boxos lebutitott(?) verza, ebben ott a sztorimód meg minden, amit emlékeim szerint ott hiányoltak. és bakker, egész pofásan néz ki, a frém ömlik, kazuármódban persze szenvedős, de na, te prő vagy ugyis ezekben!

vanquish, specops megvoltak, tetszettek, de nekem mind csak egyszeri élményre elég :) mightandmagic fantasy, ha végtelen időm volna, adnék neki esélyt, így skip.
démonszósszal már akkor futottam kört, amikor a leáldban max az ínyencek krémje dícsérte, de TERMÉSZETESEN a nehézség miatt lepattantam és 1 nap küzdelem után adtam is el - nagyonis tetszett a FIZIKA, hogy érzed az ellenre ható csapást, a környezetet, stb, emiatt ugrottam neki a darkszósznak is, hogy hátha, de az is túlnehéz (persze, ha fognák a kezem, tudnék vele menni, de az h minden sarki bossra guglizzak és alakítsam a gearem, taktikám, hogy legalább az ESÉLYEM meglegyen, az nekem sok. pláne h sokszor "nemarrakellmenni" a "megoldás".)
Avatar
arty

Hozzászólás #20926 2017.07.13. 09:23

DanielT írta:Ha Arty ide nem megy el, akkor nem is igazi AMD fan! :miaz: :buck:
az a durva, hogy nemhogy személyesen nem kerestek az amdtől, de még meghívót se küldtek.... :(
Avatar
arty

Hozzászólás #20927 2017.07.13. 09:37

benőmenő írta:Aki még nem kávézott, az nyugodtan görgessen bele a ph! új cpu tesztjébe és akkor már nem is kellesz.
Kis ízelítő:
Spoiler
Kép
Baromállatok. :bdead:
fingom nincs h ez hogy jött ki... az egész teszt egy káosz (valami új arc csinálta), ráadásul összesen csak 4 játékkal mért, ennyből végkövetkeztetni?!?!
ami nekem leginkább fura, h 1080ti mellett hogyhogy nem látni nagyobb difit a játékokban? és miért gyorsabb a 2600k, mint a 6700k??
Avatar
arty

Hozzászólás #20928 2017.07.13. 09:49

arty írta:fingom nincs h ez hogy jött ki... az egész teszt egy káosz (valami új arc csinálta), ráadásul összesen csak 4 játékkal mért, ennyből végkövetkeztetni?!?!
ami nekem leginkább fura, h 1080ti mellett hogyhogy nem látni nagyobb difit a játékokban? és miért gyorsabb a 2600k, mint a 6700k??
jahogy állítólag a játékokból (is?) más-más verzió eredményei látszanak más-más prociknál.... elképesztő dilettáns teszt, csak hogy legyen rízen nálukis(?), bármi áron :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20929 2017.07.13. 09:50

arty írta:fingom nincs h ez hogy jött ki... az egész teszt egy káosz (valami új arc csinálta), ráadásul összesen csak 4 játékkal mért, ennyből végkövetkeztetni?!?!
ami nekem leginkább fura, h 1080ti mellett hogyhogy nem látni nagyobb difit a játékokban? és miért gyorsabb a 2600k, mint a 6700k??
Például a TR-ben 4x supersampling mellett mértek, BF1-et a bugosfos dx12 módban, stb.
Méghogy rízen, de még a retek fx-et is kihozták, hogy relatíve milyenkurvajóisaz! Közben az ár-érték császár i7 6700k a lista alján. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20930 2017.07.13. 10:57

arty írta:geow, halo AAA+++ ! maguk idejében állatjó graf, de legalábbis jó mehanika (kusslegyen, ÍZLÉS DOLGA!), a wh40k az azért picit másodvonal ÉS mellé NEKEM antipatikusak azok a hacukák, tul fantasy az univerzum (bár mintha wh-ból is többféle lenne?). anno hardwireden nagy kultusza volt, tudom, mindhiába: nem keltette fel annyira az érdeklődésem, hogy túltegyem magam az első benyomáson és esélyt kapjon :D
Ja, a GeoW és a Halo tényleg ÍZLÉS dolga! :hehe:

Spoiler
Vettem Halo Warst Steamen, majd megnézem.
Tényleg, a Transformers-TPS-eket nézted? Totti áradozott róluk, és van bennük kooperatív kampány. A Platinum-féle tranyó miatt egyfolytában feldobja most őket a Steam, azért jutott eszembe.

arty írta:amugy soul calibur 2-t megvetted ps3ra a szélben?
600ft, nem a boxos lebutitott(?) verza, ebben ott a sztorimód meg minden, amit emlékeim szerint ott hiányoltak. és bakker, egész pofásan néz ki, a frém ömlik, kazuármódban persze szenvedős, de na, te prő vagy ugyis ezekben!
De jó, hogy szólsz! Nem is tudtam, hogy van PSN-en, de ennyiért kell, a "drága" Mortal Kombat XL így majd még pihenhet. Egy csomó jó kis akció van a magamfajtának, az MGS-ek leárazására éppen vártam, de a Yakuzákat passzolom, mert a Sega már lenyilatkozta, hogy van egy listájuk, mit szeretnének legközelebb hozni PC-re, és a Yakuzák rajta vannak :eljen: Az Anarchy Reignst is megnézném, de a többi mellett minek?

A Zone of Endersekről valaki? A pörgősebb, japó akciójátékok bejönnek mostanában, de a remaster állítólag nem a legjobb, a játékot meg nem ismerem.

Vissza: “Leáldozott.hu”