A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20721 2017.07.04. 21:52

arty írta:stream holnapra halasztódik :( (lányom barátnője ittalszik, áll a bál, no géming)
még mindig jobb mind ha a barátja aludna ott :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20722 2017.07.04. 21:53

Moby írta:Gyakorlatilag ennyiért vettem nettóban :idiota:
én is 150 körül vettem december végén :) bruttó :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #20723 2017.07.04. 22:52

Micsu írta:én is 150 körül vettem december végén :) bruttó :P
A Ti-ról beszéltem... :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20724 2017.07.04. 23:24

arty írta:a psn-t egyelőre az akciókkal és a nagyon ritkán adott JÓ ingyenjátékokkal próbálom relativizálni, sajna emiatt nyilván felértékelődnek a címek, így nehéz ügy "kiszámolni" :) (hogy ne érezzem h KIRABOLTAK)
Bezzeg 2013-ban még énr aboltam ki őket! Szórták a friss játékokat, az exkluzívokat is, azóta meg egy pusztulat. Illetve dehogy is, beletették a multit is a csomagba, így már megéri :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20725 2017.07.04. 23:27

Moby írta:Pedig szerintem most éppen annak vagy a szemtanúja, ahogy a platformváltás semmivé lesz a konzoloknál, illetve hogy a BC többé nem kérdés. Szerintem ha gyökeresen nem változik az irány, a ps6 simán fogja futtatni a ps4 játékokat.
Ja, abban reménykedem, hogy lesznek totál BC-s genváltások akár a következő körben. Csak hát eddig nem így volt, és ez is egy generációra visszanézést jelent. Illetve a remasterek miatt másfelet. Csak hát ezzel lemondanának a reamsterbizniszről.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20726 2017.07.04. 23:48

Moby írta:A Ti-ról beszéltem... :banplz:
én is :D
Jovan nah nem :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20727 2017.07.05. 00:05

DanielT írta:Na megnéztem mi ez az _INSTANT_WIN_BOT_ASSIST_TOOL_FOR_WIN_ULTIMATE_CHEAT

Nos, az a frém infó realtime írva, amit már kőtáblára vésve is megtalálható és valószínűleg a dinoszauruszok írták.

Vigyázz, mer' elolvasod és instant nyersz!

Ezzel pláne, mer' flólessz viktóriára vered a Chrome-ot, ha megnyitod.

Mindenesetre veszem a gémet, végre bosszút állhatok 20 év, verekedős játékokban átélt frusztrációmiért. :nezze:
Nem erről van szó. Botokról online ranking játékban. Meg custom hackekről, ami miatt alig látni a képernyőn valamit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20728 2017.07.05. 00:18

Elindítottam ma bf1 után az uncharted4-et. Hihetelen mennyire meg sem karcolja senki ezt a videójáték-film szintet, amit a nóti tud. Mivel mér végignyomtam, túl tudok látni könnyen a grafon, de egyszerűen nincs mibe belekötni. A legjobb filmek rendezésével, operatőri munkájával, játékával bír. Annyira szórakoztató film, hogy totál nem érdekes, hogy videójátéknak ma már ez talán nem is nevezhető. Zseniális.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20729 2017.07.05. 08:30

Moby írta:Elindítottam ma bf1 után az uncharted4-et. Hihetelen mennyire meg sem karcolja senki ezt a videójáték-film szintet, amit a nóti tud. Mivel mér végignyomtam, túl tudok látni könnyen a grafon, de egyszerűen nincs mibe belekötni. A legjobb filmek rendezésével, operatőri munkájával, játékával bír. Annyira szórakoztató film, hogy totál nem érdekes, hogy videójátéknak ma már ez talán nem is nevezhető. Zseniális.
Nálam fordított a helyzet, a Vanquish megyeget, filmnek atomszar, de játéknak még mindig marha jó.

Sajnos messze nem fogy úgy, mint a Bayonetta. Ez azért van, mert belőle csak egyet vettem :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20730 2017.07.05. 08:34

Zóanagyvarázsló írta:Nálam fordított a helyzet, a Vanquish megyeget, filmnek atomszar, de játéknak még mindig marha jó.

Sajnos messze nem fogy úgy, mint a Bayonetta. Ez azért van, mert belőle csak egyet vettem :rinya:
Játéknak marha jó, és ha nem ismerném névről minden egyes pixelét, meg is venném, de kb 19x pörgettem végig anno.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20731 2017.07.05. 08:48

Zóanagyvarázsló írta:Nálam fordított a helyzet, a Vanquish megyeget, filmnek atomszar, de játéknak még mindig marha jó.

Sajnos messze nem fogy úgy, mint a Bayonetta. Ez azért van, mert belőle csak egyet vettem :rinya:
majd Daniel vesz itt mindenkinek 1-1 peldanyt a plutonium pénzbü. :nezze: meg szték, of korsz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20732 2017.07.05. 08:55

SlickAdam írta:majd Daniel vesz itt mindenkinek 1-1 peldanyt a plutonium pénzbü. :nezze: meg szték, of korsz.
Akko má vegyen inkább destiny2 kulcsokat, és csapassuk partiban :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20733 2017.07.05. 09:05

A első réjmen:
phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #20734 2017.07.05. 09:14

Moby írta:Akko má vegyen inkább destiny2 kulcsokat, és csapassuk partiban :banplz:
Micsoda ötletek :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20735 2017.07.05. 09:16

Moby írta:Akko má vegyen inkább destiny2 kulcsokat, és csapassuk partiban :banplz:
mindig ez a szajber buzulas (jo, Venkiss is az, de az mas szint). ha mar gruppen, akkor Monster Hunter World legyen. abban lehet szalcsit is pörgetni. azt semmi nem veri.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20736 2017.07.05. 09:18

tényleg, lesz ev vegen Atari Jaguar Mini is, 80 dodoert, 25 jatekkal. nekem ez teljesen ismeretlen masina
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20737 2017.07.05. 09:21

Szerintem mérőszalagot fog kapni tőle mindenki.
Spoiler
Amivel mindenki lemérheti a lófasz hosszát, ami a jussunk lesz a csilliárdos üzletbő' :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20738 2017.07.05. 09:25

SlickAdam írta:tényleg, lesz ev vegen Atari Jaguar Mini is, 80 dodoert, 25 jatekkal. nekem ez teljesen ismeretlen masina
Kép
nnnnaneeeeee....3DO? Amiga CD32? Ezek együtt futottak anno az életbenmaradásért. Sajnos egyiknek sem sikerült.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20739 2017.07.05. 09:27

SlickAdam írta:tényleg, lesz ev vegen Atari Jaguar Mini is, 80 dodoert, 25 jatekkal. nekem ez teljesen ismeretlen masina
Kép
Erre jelent meg 25 játék? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20740 2017.07.05. 09:30

SlickAdam írta:majd Daniel vesz itt mindenkinek 1-1 peldanyt a plutonium pénzbü. :nezze: meg szték, of korsz.
Én meg egyelőre vettem egy Transformers: Devastationt. Lehet, hogy a Platinum helyett az Activisiont etetem így, de csak jelzés. Remélem egynek jó lesz, Bayonettát azért nem várok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20741 2017.07.05. 09:35

Zóanagyvarázsló írta:Én meg egyelőre vettem egy Transformers: Devastationt.
Meg kellett gugliznom miez. Nos, azthiszem sikerült megalkotni a topik gyülőletesszenciáját evvel a játékkal: robotos gigahullaverés, ha jól látom sandbox kereket között. Egyetlen dologgal lehetne fokozni: ha a ubisoft adta volna ki. Ok, az actival is jár a félpont! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20742 2017.07.05. 09:37

Zombikkal esetleg még lehetett volna fűszerezni. De nem vagyok telhetetlen, szerintem így is szép találat!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20743 2017.07.05. 09:41

Moby írta:Meg kellett gugliznom miez. Nos, azthiszem sikerült megalkotni a topik gyülőletesszenciáját evvel a játékkal: robotos gigahullaverés, ha jól látom sandbox kereket között. Egyetlen dologgal lehetne fokozni: ha a ubisoft adta volna ki. Ok, az actival is jár a félpont! :banplz:
Szerintem arty Fracture-je ellen nincs esélyem :rinya: De tippeket várok!

Amúgy Platinum, szóval azért remélem, fun lesz. Ha nem, majd azt hazudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.07.05. 09:41-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20744 2017.07.05. 09:41

Moby írta:Szerintem mérőszalagot fog kapni tőle mindenki.
Spoiler
Amivel mindenki lemérheti a lófasz hosszát, ami a jussunk lesz a csilliárdos üzletbő' :banplz:
Ó, szívesen osztozok én, de jóban rosszban! Pl most nézem, hogy 5 dolcsival felette van az ár, mint ahogy én adtam el, szóval újabb 200 dolcsi mínusz és ennek a lélektani terhe. Aztán ugye az AMD bukóba is légyszi dobjátok be a lét. A 1070-emet 100-ért adtam el, most 150-ért simán elmenne, újabb mínusz 50k. Szépen összeadogatom a dolgokat és talán nem kell jelzálogot felvennetek, hogy osztozzatok a nyereségben! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20745 2017.07.05. 09:44

A 3DO-ról jut eszembe: én nemrég tudtam meg, hogy az LG is (lánykorában goldstar) gyártotta. Szembejött velem egy sajnos már nem működő példány(sajnos ezen állapotában sem sikerült megszereznem , pedig szándékomban állt), de az internetről kiderült, hogy nem is oly kevés darab volt belőle. Én csak panasonicban láttam anno, pedig itthon akkoriban nagyot futott a goldstar márka is.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20746 2017.07.05. 09:45

DanielT írta:Ó, szívesen osztozok én, de jóban rosszban! Pl most nézem, hogy 5 dolcsival felette van az ár, mint ahogy én adtam el, szóval újabb 200 dolcsi mínusz és ennek a lélektani terhe. Aztán ugye az AMD bukóba is légyszi dobjátok be a lét. A 1070-emet 100-ért adtam el, most 150-ért simán elmenne, újabb mínusz 50k. Szépen összeadogatom a dolgokat és talán nem kell jelzálogot felvennetek, hogy osztozzatok a nyereségben! :banplz:
Ha ezzel tudom enyhíteni a fájdalmaidat, én szívesen lemondok a mérőszalagról is! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20747 2017.07.05. 09:45

SlickAdam írta:tényleg, lesz ev vegen Atari Jaguar Mini is, 80 dodoert, 25 jatekkal. nekem ez teljesen ismeretlen masina
Kép
Förtelmes hulladék. Mondjuk nekem volt szerencsém az országban található max 3 gép közül az egyiket látni, ott és akkor. Az AVP elég ütős volt, más nem volt hozzá úgy emlékszem. Ami miatt viszont engem mégis érdekelne, az az egyik örök kedvenc játékom: A Power Drive talán definitív verziója. Még emulátorral se tudtam rendes minőségben megnézni soha.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20748 2017.07.05. 09:52

A Vanquishről egyébként lepattantam. :( Leszedtem a warezdemót, a világ összes nyitottságával eléültem, megnéztem szépen az intrót, lenyomtam a tutorialt, amire figyeltem is. És a játékot addig se vittem el, ameddig a konzolos demót annak idején. Egyszerűen nem köt le.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20749 2017.07.05. 10:04

DanielT írta:A Vanquishről egyébként lepattantam. :( Leszedtem a warezdemót, a világ összes nyitottságával eléültem, megnéztem szépen az intrót, lenyomtam a tutorialt, amire figyeltem is. És a játékot addig se vittem el, ameddig a konzolos demót annak idején. Egyszerűen nem köt le.
Engem mondjuk első 10 perc alapján semmi nem köt le 16 éves korom óta. Utána kelti fel minden az érdeklődésemet. De te persze te vagy, én nem akarlak meggyőzni, hogy szeresd, csak nekem a demózás jó ideje korlátozott kedvcsináló. Talána Doom demója volt az utolsó, amit kipróbáltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20750 2017.07.05. 10:12

Zóanagyvarázsló írta:Engem mondjuk első 10 perc alapján semmi nem köt le 16 éves korom óta. Utána kelti fel minden az érdeklődésemet. De te persze te vagy, én nem akarlak meggyőzni, hogy szeresd, csak nekem a demózás jó ideje korlátozott kedvcsináló. Talána Doom demója volt az utolsó, amit kipróbáltam.
Pedig akartam szeretni, de mégsem megy. A környezet, a robot ölősdi, az egész egyszerűen nem vonzó számomra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20751 2017.07.05. 10:17

DanielT írta:Pedig akartam szeretni, de mégsem megy. A környezet, a robot ölősdi, az egész egyszerűen nem vonzó számomra.
Az nekem se. Az átvezetőket se csípem, de nem kell elfordulnom addig, mert egyből leáll tőlük az agyműködésem (szerencsére ezért szinte fingomsincs, miről szól). Így tudok a CSAKAJÁTÉKRA koncentrálni, és az már fasza!

A Bayonettának se jó a sztorija, meg túl japó, de az valahogy így is perverz módon szórakoztató tudott lenni a játékmeneten túl is.

Na mindegy, még mindig ott van neked is a Transformers: Devastation, hátha :fogmosas:

Apropó, MGR: Revengeance, mint szériarajongó? Én direkt nem vettem, mert már megint az MGS1-nek adnék esélyt, de mindig lepattanok róla PC-n. Már lassan tényleg veszek PS1-et neki, ha azon sem jön be, legalább hardverestől dobhatom a kukába :gonosz3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20752 2017.07.05. 10:26

Zóanagyvarázsló írta:Nálam fordított a helyzet, a Vanquish megyeget, filmnek atomszar, de játéknak még mindig marha jó.

Sajnos messze nem fogy úgy, mint a Bayonetta. Ez azért van, mert belőle csak egyet vettem :rinya:
nalam a vanquish kozepszar kategoria volt pisin :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20753 2017.07.05. 10:30

Zóanagyvarázsló írta:Az nekem se. Az átvezetőket se csípem, de nem kell elfordulnom addig, mert egyből leáll tőlük az agyműködésem (szerencsére ezért szinte fingomsincs, miről szól). Így tudok a CSAKAJÁTÉKRA koncentrálni, és az már fasza!

A Bayonettának se jó a sztorija, meg túl japó, de az valahogy így is perverz módon szórakoztató tudott lenni a játékmeneten túl is.

Na mindegy, még mindig ott van neked is a Transformers: Devastation, hátha :fogmosas:

Apropó, MGR: Revengeance, mint szériarajongó? Én direkt nem vettem, mert már megint az MGS1-nek adnék esélyt, de mindig lepattanok róla PC-n. Már lassan tényleg veszek PS1-et neki, ha azon sem jön be, legalább hardverestől dobhatom a kukába :gonosz3:
A Bayonettából az átvezetőket néztem volna végig(?), a gameplay ott se érdekelt. Ehhő' má' öreg vagyok.

MGR: Ugyanez. Nemcsapkodokkombózokhullaverek.

MGS1-et pedig PS1 emuval nyomhatnád, de ott tényleg az eredeti hardvert ajánlom, mert tényleg használja a gép. Mármint a hardvert. A játék tokjától kezdve. (Nem mondok konkrétumot, de lehet, hogy már hallottál pár egyedi dolgot).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20754 2017.07.05. 10:34

DanielT írta:A Bayonettából az átvezetőket néztem volna végig(?), a gameplay ott se érdekelt. Ehhő' má' öreg vagyok.

MGR: Ugyanez. Nemcsapkodokkombózokhullaverek.

MGS1-et pedig PS1 emuval nyomhatnád, de ott tényleg az eredeti hardvert ajánlom, mert tényleg használja a gép. Mármint a hardvert. A játék tokjától kezdve. (Nem mondok konkrétumot, de lehet, hogy már hallottál pár egyedi dolgot).
Én a Bayonetta alatt kapaszkodtam a kontrollerbe, hogy végre valami akciójáték, nem valami nyugati alibifos. A DMC1 sajnos kamerája és az avíttsága miatt mindig nehezen kap el, aztán rájövök, hogy még grindolni is kéne, mert nem vagyok elég jó.

Az MGS1-ből a Psycho Mantis-féle megoldást hallottam, de nyilván sose YouTube-játszottam azt a részt sem. Nem tudom, hogy más van-e benne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20755 2017.07.05. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:Az nekem se. Az átvezetőket se csípem, de nem kell elfordulnom addig, mert egyből leáll tőlük az agyműködésem (szerencsére ezért szinte fingomsincs, miről szól). Így tudok a CSAKAJÁTÉKRA koncentrálni, és az már fasza!

A Bayonettának se jó a sztorija, meg túl japó, de az valahogy így is perverz módon szórakoztató tudott lenni a játékmeneten túl is.

Na mindegy, még mindig ott van neked is a Transformers: Devastation, hátha :fogmosas:

Apropó, MGR: Revengeance, mint szériarajongó? Én direkt nem vettem, mert már megint az MGS1-nek adnék esélyt, de mindig lepattanok róla PC-n. Már lassan tényleg veszek PS1-et neki, ha azon sem jön be, legalább hardverestől dobhatom a kukába :gonosz3:
sztem ha a bayonetta tetszett akk mgsr is fog, nekem adta, rakereshetsz a rivjumra ha erdekel ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20756 2017.07.05. 10:37

Micsu írta:sztem ha a bayonetta tetszett akk mgsr is fog, nekem adta, rakereshetsz a rivjumra ha erdekel ;)
Emlékszem rá, mondom, az MGS-ek miatt van hátrébb a sorban. A demó nem volt rossz PS3-on, de a pengés mutatvány annyira nem jött át, a lopakodás gyenge volt, a
Spoiler
robotkutya
pedig - a nehézségi szint lejjebb vételéig - megevett. A teljes nyilván jobban ki tudna bontakozni nálam is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20757 2017.07.05. 10:46

Zóanagyvarázsló írta:Az nekem se. Az átvezetőket se csípem, de nem kell elfordulnom addig, mert egyből leáll tőlük az agyműködésem (szerencsére ezért szinte fingomsincs, miről szól). Így tudok a CSAKAJÁTÉKRA koncentrálni, és az már fasza!

A Bayonettának se jó a sztorija, meg túl japó, de az valahogy így is perverz módon szórakoztató tudott lenni a játékmeneten túl is.

Na mindegy, még mindig ott van neked is a Transformers: Devastation, hátha :fogmosas:

Apropó, MGR: Revengeance, mint szériarajongó? Én direkt nem vettem, mert már megint az MGS1-nek adnék esélyt, de mindig lepattanok róla PC-n. Már lassan tényleg veszek PS1-et neki, ha azon sem jön be, legalább hardverestől dobhatom a kukába :gonosz3:
MGR sztem egy moslek. ha csak a gameplay-t nezzük (mint Vanquish eseteben), akkor ertem, hogy miert szeretik, de mint Metal Gear... rövid, borzasztoan bugyuta és meg üresnek is hat az egesz. amit lattal esetleg videoban, hogy nagy metal gear-t vagsz benne kette, na az kb. annyi. egyszer vanik, az elejen. aztan politikusokat kell benne kaszabolni. szo szerint.

szerk.: PS3-ad van, nem? vedd meg MGS1 PS1 klasszik verziot digital. mennyi lehet? 10 ojro? oke, az sumérszél mellett sok talan, de tudjuk jol, hogy minden centet meger.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20758 2017.07.05. 10:49

Zóanagyvarázsló írta:Én a Bayonetta alatt kapaszkodtam a kontrollerbe, hogy végre valami akciójáték, nem valami nyugati alibifos. A DMC1 sajnos kamerája és az avíttsága miatt mindig nehezen kap el, aztán rájövök, hogy még grindolni is kéne, mert nem vagyok elég jó.

Az MGS1-ből a Psycho Mantis-féle megoldást hallottam, de nyilván sose YouTube-játszottam azt a részt sem. Nem tudom, hogy más van-e benne.
Van benne más is. PS1+CRT GO!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20759 2017.07.05. 11:00

SlickAdam írta:szerk.: PS3-ad van, nem? vedd meg MGS1 PS1 klasszik verziot digital. mennyi lehet? 10 ojro? oke, az sumérszél mellett sok talan, de tudjuk jol, hogy minden centet meger.:)
Magyar PSN-en kb. pár napig volt fenn, aztán a Konami eltüntette. Csak a VR Missionst lehet megvenni. Esetleg levelezhetek velük, hogy tegyék vissza, de ezek japán hülyék, hülye japánok. Persze a demókhoz és a store kipróbálása kedvéért megalkotott amcsi accra megvehetném, de arra direkt nem vettem sose semmit. (A demók miatt eleve kötelező egy plusz acc, mert különben telemoslékolja velük a főacc "libraryjét".)

De a PS1-es finomságok így is kimaradnának, PC-re meg megvan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.07.05. 11:01-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20760 2017.07.05. 11:01

DanielT írta:Van benne más is. PS1+CRT GO!
Azt ne mondd, hogy még CRT TV is kell neki! Elfüstölt már az utolsó normális méretű is a családban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20761 2017.07.05. 11:08

Arty szomorú lesz. Sajnos nem sikerült megcsípni egy kegyetlenül downclockolt Ti-t sem. A forradalom megint elmarad, de a bányászok majd örülhetnek.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20762 2017.07.05. 11:17

Zóanagyvarázsló írta:Azt ne mondd, hogy még CRT TV is kell neki! Elfüstölt már az utolsó normális méretű is a családban.
Naná, hogy kell! :P De ha az nincs, egy plazma is megteszi. Egyébként nekem is megvan a pécés(warezben leszedtem, mert látni akartam textúra warping nélkül), szebb is, de a kontroller kezelésben nem nagyon bíznék, elvégre #Semmisemváltozott. Billel szerintem pokol lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20763 2017.07.05. 11:19

Moby írta:Arty szomorú lesz. Sajnos nem sikerült megcsípni egy kegyetlenül downclockolt Ti-t sem. A forradalom megint elmarad, de a bányászok majd örülhetnek.
Kép
3Dmark11? Ehh... nézzünk má' legalább egy Feuerstrikkent. Egyébként nem is annyira szar. Az órajelek meg nem mérvadóak, a 1080-nál is 1607-et jelez és szerintem annyin még kikapcsolt állapotban is többet megy. Gyakorlatilag nem jelzi a boostot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20764 2017.07.05. 12:11

SlickAdam írta:MGR sztem egy moslek. ha csak a gameplay-t nezzük (mint Vanquish eseteben), akkor ertem, hogy miert szeretik, de mint Metal Gear... rövid, borzasztoan bugyuta és meg üresnek is hat az egesz. amit lattal esetleg videoban, hogy nagy metal gear-t vagsz benne kette, na az kb. annyi. egyszer vanik, az elejen. aztan politikusokat kell benne kaszabolni. szo szerint.

szerk.: PS3-ad van, nem? vedd meg MGS1 PS1 klasszik verziot digital. mennyi lehet? 10 ojro? oke, az sumérszél mellett sok talan, de tudjuk jol, hogy minden centet meger.:)
hat azert abban eleg hu maradt a regi sorozathoz hogy keves gameplay, sok atvezeto meg pofazas ;)
Tobb a story, kevesebb a gameplay mint kene
Ninja gaiden a fav e teren
Avatar
arty

Hozzászólás #20765 2017.07.05. 12:25

Moby írta:Arty szomorú lesz. Sajnos nem sikerült megcsípni egy kegyetlenül downclockolt Ti-t sem. A forradalom megint elmarad, de a bányászok majd örülhetnek.
Kép
hátezaz, ha még jó is lenne, a bányászok széthordanák - ha meg szar lesz, akkor csakazok
itt mi nem nyerhetünk...
Avatar
arty

Hozzászólás #20766 2017.07.05. 12:26

Zóanagyvarázsló írta:Azt ne mondd, hogy még CRT TV is kell neki! Elfüstölt már az utolsó normális méretű is a családban.
ha van hozzá távirányítód, egy 21"-es funai-t tudok adni ingyé' :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20767 2017.07.05. 12:33

arty írta:ha van hozzá távirányítód, egy 21"-es funai-t tudok adni ingyé' :D
Szerintem van neki! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20768 2017.07.05. 13:44

arty írta:hátezaz, ha még jó is lenne, a bányászok széthordanák - ha meg szar lesz, akkor csakazok
itt mi nem nyerhetünk...
Szerintem én már akármit csinálok nyertem :idiota:


/de azzal a legtöbbet, ha semmit nem csinálok :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20769 2017.07.05. 13:50

DanielT írta:Szerintem van neki! :idiota:
Múlt hétvégén hangosan röhögtem, hogy anyósom cibálja el a gyerekeket az lcd elől, hogy ne menjenek közel, mer széjjelmegy a szemük a tévétől(nem nézték, csak ott voltak) :D
Ezek a crt körüli agyrémek genetikailag égtek be sokaknál. Szerintem van, akinek csak azért lóg kereszt a falon, nehogy ellopja a lelküket.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20770 2017.07.05. 13:54

Moby írta:Múlt hétvégén hangosan röhögtem, hogy anyósom cibálja el a gyerekeket az lcd elől, hogy ne menjenek közel, mer széjjelmegy a szemük a tévétől(nem nézték, csak ott voltak) :D
Ezek a crt körüli agyrémek genetikailag égtek be sokaknál. Szerintem van, akinek csak azért lóg kereszt a falon, nehogy ellopja a lelküket.
hat azert nem mond teljesen hülyeseget. szolarium erössegüre belött lcd-t a masodpercenkent 50/60 villogassal nem neveznem artalmatlannak. vakul megfele az egesz kurva vilag.

szerk.: ja hogy nem is neztek! ugy mas :D haha
Avatar
Moby

Hozzászólás #20771 2017.07.05. 14:05

SlickAdam írta:a masodpercenkent 50/60 villogassal nem neveznem artalmatlannak.
Mit tetszik kérem? :D Amíg pwm-el szabályozták a ledeket, azok is sokkal többet villogtak (mondjuk 200-at), de egy ideje mán dc vezérlésűek ám a kijelzőkök. Biztos láttad mán a reklámokban: flickerfree.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20772 2017.07.05. 14:14

Moby írta:Mit tetszik kérem? :D Amíg pwm-el szabályozták a ledeket, azok is sokkal többet villogtak (mondjuk 200-at), de egy ideje mán dc vezérlésűek ám a kijelzőkök. Biztos láttad mán a reklámokban: flickerfree.
fasza, tehat megtöbbet villognak :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20773 2017.07.05. 14:23

SlickAdam írta:fasza, tehat megtöbbet villognak :banplz:
Jaja, megöl. De ha az nem, akkor valami más. A körülötted lévő elektronikus szarokból áradó csí szükségszerűen pulzál, tekereg, gargalizál és forgatja a szemét. Szerintem az a biztos, ha felpakolsz a falra egy méretes feszületet. Sose tudni, jobb a békesség! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20774 2017.07.05. 14:30

Moby írta:Jaja, megöl. De ha az nem, akkor valami más. A körülötted lévő elektronikus szarokból áradó csí szükségszerűen pulzál, tekereg, gargalizál és forgatja a szemét. Szerintem az a biztos, ha felpakolsz a falra egy méretes feszületet. Sose tudni, jobb a békesség! :banplz:
na majd akkor viccelödjel, ha az lesz a tendencia, hogy egyre egeszsegesebbek az emberek (es a növekvö varhato max eletkort ne vegyük ide, míg az többnyire gyógyszeresen van megnyújtva, marekszam szedve 40-50. evtöl).
inkabb varratok egy feszületet a hatamra. meg alairatom, hogy "R.I.P. 2PAC Thug Life". :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20775 2017.07.05. 15:04

XboneX póva elemzés, tuti ultimate shitshow, de most nincs időm még elemezni.

Digital Foundry cikk
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20776 2017.07.05. 16:06

Moby írta:Múlt hétvégén hangosan röhögtem, hogy anyósom cibálja el a gyerekeket az lcd elől, hogy ne menjenek közel, mer széjjelmegy a szemük a tévétől(nem nézték, csak ott voltak) :D
Ezek a crt körüli agyrémek genetikailag égtek be sokaknál. Szerintem van, akinek csak azért lóg kereszt a falon, nehogy ellopja a lelküket.
Abba igaza vót a vénasszonynak, hogy a 2m távolság legyen meg, ha esetleg még is azt nézték, fejlődőkorban nem tesz jót a szemizmoknak, ha órákon át, és a gyerekek képesek ezt ütni, szóval sok órán át rajzfilmeken lógnak.
Avatar
Necro

Hozzászólás #20777 2017.07.05. 16:23

Tényleg, kéne egy TV, de mivel a funkciójának a 95%-a annyi lesz hogy dugás közben megvilágítja a seggem, meg se kérdezem mit érdemes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20778 2017.07.05. 16:26

Necro írta:Tényleg, kéne egy TV, de mivel a funkciójának a 95%-a annyi lesz hogy dugás közben megvilágítja a seggem, meg se kérdezem mit érdemes.
Ebben az esetben azt kellene megkérdezni, aki dugás közben nézi a megvilágított segged, hogy az Ő igényei ki legyenek elégítve! :banplz: Küldd csak ide! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20779 2017.07.05. 16:45

Kandurex írta:Abba igaza vót a vénasszonynak, hogy a 2m távolság legyen meg, ha esetleg még is azt nézték, fejlődőkorban nem tesz jót a szemizmoknak, ha órákon át, és a gyerekek képesek ezt ütni, szóval sok órán át rajzfilmeken lógnak.
Közelről eleve nem is tudják nézni, a fejmagasságuk felett van bőven.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20780 2017.07.05. 16:46

Necro írta:Tényleg, kéne egy TV, de mivel a funkciójának a 95%-a annyi lesz hogy dugás közben megvilágítja a seggem, meg se kérdezem mit érdemes.
Ehhez minek tévé? Filmnézésnek kell álcázni az előjátékot? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20781 2017.07.05. 16:48

Az első poszt volt ma a kedvenc topikomból:
Na, a Gaming3 úgy döntött hogy mától ugyanazokkal a beállításokkal amivel eddig 2933-on mentek a RAM-ok, nem hajlandó elindulni :D Visszaállítottam 2666-ra, egye meg a rohadás.

Nagyon bele kéne már szagolni tényleg végre ebbe a platformba, nem csak a matricákat ragasztani. Rendkívül szórakoztató lehet! :taps:
Avatar
Necro

Hozzászólás #20782 2017.07.05. 16:49

Moby írta:Ehhez minek tévé? Filmnézésnek kell álcázni az előjátékot? :banplz:
Kényelmetlen a kanapém, és olcsóbb berakni egy TV-t a hálóba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20783 2017.07.05. 18:16

Fury VS Vega, megegyező órajelen. (ami a Fury-nak hazai pálya, de a Vegának erős downclock)

Mindenesetre érdekes, nVidia ellenpéldát 980-1080 relációban nem láttam, vagy nem emlékszem, szóval önmagában akár még nem is annyira beszédes. Vagy mégis. Mert szinte pontosan ugyanazt tudja, sőt a legtöbb tesztben a Fury nyer.

Kép

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20784 2017.07.05. 18:17

Kandurex írta:Abba igaza vót a vénasszonynak, hogy a 2m távolság legyen meg, ha esetleg még is azt nézték, fejlődőkorban nem tesz jót a szemizmoknak, ha órákon át, és a gyerekek képesek ezt ütni, szóval sok órán át rajzfilmeken lógnak.
nem most volt cikk arrol is h a telok kijelzoi is rontjak a gyerekek szemet?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20785 2017.07.05. 18:18

Na, én meg megvettem életem első okostelefonját net miatt. Most nyomom a korlátlan netet, egész jó :D puszta közepén 30/21 sávszél. A nomád ember a modern korba lépett :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20786 2017.07.05. 18:30

donatus13 írta:Na, én meg megvettem életem első okostelefonját net miatt. Most nyomom a korlátlan netet, egész jó :D puszta közepén 30/21 sávszél. A nomád ember a modern korba lépett :D
osztan micsinalsz a hám'nulla per huszoneggyel a pusztának közepiben-é?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20787 2017.07.05. 18:32

SlickAdam írta:osztan micsinalsz a hám'nulla per huszoneggyel a pusztának közepiben-é?

Mivel napi 5 órát utazom melóba meg vissza, így ez a net egész jól jön :) Meg majd idővel úgy néz ki megyek Szegedre MSC-zni, azaz szeptemberben ha minden rendben lesz, akkor még jobb :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #20788 2017.07.05. 18:35

donatus13 írta:Na, én meg megvettem életem első okostelefonját net miatt. Most nyomom a korlátlan netet, egész jó :D puszta közepén 30/21 sávszél. A nomád ember a modern korba lépett :D
Őrült tempóban adoptálod a modern kor vívmányait! :hehe: Ide ki gépeli be a posztjaidat? A szomszéd nyugdíjasklub elnöke? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20789 2017.07.05. 18:37

donatus13 írta:Na, én meg megvettem életem első okostelefonját net miatt. Most nyomom a korlátlan netet, egész jó :D puszta közepén 30/21 sávszél. A nomád ember a modern korba lépett :D
Nem merem megkérdezni, hogy mire esett a választásod... :ijedt:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20790 2017.07.05. 18:43

DanielT írta:Nem merem megkérdezni, hogy mire esett a választásod... :ijedt:
:fogmosas:
:taps: :nyes:

Vissza: “Leáldozott.hu”