A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20511 2017.06.28. 11:32

"AMD will start shipping Radeon Vega Frontier Edition on Monday for $1200, while the liquid-cooled variant costs $1800. Radeon RX Vega, the consumer graphics card with Vega and HBM2, will launch in late July, early August."

Arty? Veszed az olcsó Vegát az olcsó Ryzen mellé?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20512 2017.06.28. 11:57

DanielT írta:"AMD will start shipping Radeon Vega Frontier Edition on Monday for $1200, while the liquid-cooled variant costs $1800. Radeon RX Vega, the consumer graphics card with Vega and HBM2, will launch in late July, early August."

Arty? Veszed az olcsó Vegát az olcsó Ryzen mellé?
Mire ebből itthon lesz valami az ősz. Akkorra már kopogtatni fognak a ráncfelvarrt paszkálok, ha lehet hinni a pletykáknak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20513 2017.06.28. 13:29

DanielT írta:"AMD will start shipping Radeon Vega Frontier Edition on Monday for $1200, while the liquid-cooled variant costs $1800. Radeon RX Vega, the consumer graphics card with Vega and HBM2, will launch in late July, early August."

Arty? Veszed az olcsó Vegát az olcsó Ryzen mellé?
ez titan xp verő nem? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20514 2017.06.28. 19:09

Ezek után az E3-as downgradek már említésre sem méltóak... hihetetlen tényleg, hogy mik történnek néha.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20515 2017.06.28. 19:19

Hihetetlen, hogy ez a szutykos PSN még mindig küldi a 0 Ft-os számlákat minden letöltött tételnél. Szánalmas idióta barmok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20516 2017.06.28. 20:23

DanielT írta:Hihetetlen, hogy ez a szutykos PSN még mindig küldi a 0 Ft-os számlákat minden letöltött tételnél. Szánalmas idióta barmok.
ORigin is ugyanez, múltkor elraktam valami on the house cimet, és kaptam a mailt, mint a régi szép időkben psn-en :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20517 2017.06.28. 20:54

Leszedtem, khm, akarom mondani 0 Ft-ért megvásároltam a Mafia 3 demót. Amikor elindítottam, azt hittem, hogy készen van, legalábbis nem utalt semmi az ellenkezőjére. Start után ugyanakkor egy install képernyő kezdődött, furcsa módon 83%-ról. 20 perccel később, 95%-nál tart. Kellemes felhasználói élményben van részem.
Avatar
arty

Hozzászólás #20518 2017.06.28. 22:21

DanielT írta:"AMD will start shipping Radeon Vega Frontier Edition on Monday for $1200, while the liquid-cooled variant costs $1800. Radeon RX Vega, the consumer graphics card with Vega and HBM2, will launch in late July, early August."

Arty? Veszed az olcsó Vegát az olcsó Ryzen mellé?
zseniális. ez mennyivel bányászik? és hány decibellel pörög olyankor a légkavarócska?
Avatar
arty

Hozzászólás #20519 2017.06.28. 22:23

Micsu írta:ez titan xp verő nem? :)
grafikus teljesítményben nem hiszem. computeban meg .... talán, ja.
Avatar
arty

Hozzászólás #20520 2017.06.28. 22:25

DanielT írta:Hihetetlen, hogy ez a szutykos PSN még mindig küldi a 0 Ft-os számlákat minden letöltött tételnél. Szánalmas idióta barmok.
neked benne van h mire fizetted a 0 ft-ot?

nalam:

Thank you for your purchase from PlayStation®Store.

You will find a copy of your purchase details below and a link to the terms which apply to your purchase. Please print these off and keep in a safe place for future reference.

Order Number: 17099327516 Online ID: arty977
Name: Anita Franklin
Date and time of purchase: 23/06/2017 @ 06:28 PM
Details Unit of Price
Current Wallet Amount*: 0 Ft Total: 0 Ft
*This wallet amount is current as of the date and time of this transaction.
This is not a VAT/GST invoice.

WTF??!?!?!?!?!?!!
Avatar
Botond

Hozzászólás #20521 2017.06.28. 22:27

DanielT írta:Hihetetlen, hogy ez a szutykos PSN még mindig küldi a 0 Ft-os számlákat minden letöltött tételnél. Szánalmas idióta barmok.
gog.com és persze a Microsoft meg az ea is, és jól is van ez így, ha valami elkeveredik az ingyen gémet is vissza lehet kérni a bizonylattal. Hol itt a gond?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20522 2017.06.29. 08:06

Botond írta:gog.com és persze a Microsoft meg az ea is, és jól is van ez így, ha valami elkeveredik az ingyen gémet is vissza lehet kérni a bizonylattal. Hol itt a gond?
Igaz, nyugdtabban alszom a tudattal, hogy a Mafia 3 DEMÓ biztonságban van, akár bíróságig is mehetek a bizonyítékommal! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #20523 2017.06.29. 11:38

DanielT írta:Igaz, nyugdtabban alszom a tudattal, hogy a Mafia 3 DEMÓ biztonságban van, akár bíróságig is mehetek a bizonyítékommal! :idiota:
neked ott a levélben a 0ft-os számlánál, hogy az a mafia3 demora vonatkozott? lásd előző postom: nekem NINCS! így hogy keressek utána?!?!? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20524 2017.06.29. 11:58

arty írta:neked ott a levélben a 0ft-os számlánál, hogy az a mafia3 demora vonatkozott? lásd előző postom: nekem NINCS! így hogy keressek utána?!?!? :D
Mafiánál nincs. Az előtte 30 másodperccel elindított letöltésű Uncharted demónál van.

Igényes, konzisztens, profi! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20525 2017.06.29. 13:22

Nyilván érdemes nem készpénznek venni, de eddig a géming drájveres 300+ wattot zabáló 1000 dolláros Frontier Vega pariban van a 180W-ot kérő gtx 1080-al, ami nem mellesleg több, mint egy éve piacon van, illetve prő alkalmazással a ~150 dollárral olcsóbb Quadroval van kb. egy szinten. Hátööö... :wilting:
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20526 2017.06.29. 13:25

benőmenő írta:Nyilván érdemes nem készpénznek venni, de eddig a géming drájveres 300+ wattot zabáló 1000 dolláros Frontier Vega pariban van a 180W-ot kérő gtx 1080-al, ami nem mellesleg több, mint egy éve piacon van. Hátööö... :wilting:
Kép
Kép
Aszondja az ájemdé, hogy a driverek nem alkalmasak gémingre. Lesz aszondja olyand is, vagymá van is, de addig nem adják ki, amig nem jelenik meg a gémervega, mer ahhoz való azadrájver. De az meg gyengébb is lesz, szal picsafüst az egész.
Avatar
Botond

Hozzászólás #20527 2017.06.29. 13:50

Moby írta:Aszondja az ájemdé, hogy a driverek nem alkalmasak gémingre. Lesz aszondja olyand is, vagymá van is, de addig nem adják ki, amig nem jelenik meg a gémervega, mer ahhoz való azadrájver. De az meg gyengébb is lesz, szal picsafüst az egész.
Odaért az nvidia bőrönd, vagy mit szokás ilyenkor mondani! Arty azért gondolom megveszi, mégiscsak az elvek fontosak!
Avatar
arty

Hozzászólás #20528 2017.06.29. 14:04

Botond írta:Odaért az nvidia bőrönd, vagy mit szokás ilyenkor mondani! Arty azért gondolom megveszi, mégiscsak az elvek fontosak!
Sajnálom, hogy az emlékezetet nem tartod ennyire fontosnak :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #20529 2017.06.29. 14:25

Botond írta:Odaért az nvidia bőrönd, vagy mit szokás ilyenkor mondani! Arty azért gondolom megveszi, mégiscsak az elvek fontosak!
Pictozs nem értek rá, el voltak foglalva a kiváló ryzen processzorok fejlesztésével. Amúgy napi humorbombának javaslom bármilyen random ryzen topik olvasgatását. Ha épp nem találsz humoros dolgot, dobd be a kérdést, hogy milyen alaplapot javasolnak ryzen alá, ha 4 modulod van és 3200-on akarod hajtani őket. Garantált hatás! ^.^
Én a héten már könnyesre röhögtem magam. Most nem keresem elő, de a legjobb valahogy őgy szólt, hogy ő mostmár nagyon elégedett, összeállt a rendszer, nincsenek random fagyások. Hetente egyszer ugyan ki kell venni az elemet és újrabeállítani a biost, különben nem indul el a deszka, de ez nem vészes, és ennyit bőven megért, mert a cinebencs végre kibaszottul megy! :nevetes2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20530 2017.06.29. 14:29

Amúgy nem értem Arty miért nem vásárolja bele magát. Ettől autentikusabban már képtelenség lenne kimutatni a #pcgány létezését.
Avatar
Botond

Hozzászólás #20531 2017.06.29. 15:08

Moby írta:Pictozs nem értek rá, el voltak foglalva a kiváló ryzen processzorok fejlesztésével. Amúgy napi humorbombának javaslom bármilyen random ryzen topik olvasgatását. Ha épp nem találsz humoros dolgot, dobd be a kérdést, hogy milyen alaplapot javasolnak ryzen alá, ha 4 modulod van és 3200-on akarod hajtani őket. Garantált hatás! ^.^
Én a héten már könnyesre röhögtem magam. Most nem keresem elő, de a legjobb valahogy őgy szólt, hogy ő mostmár nagyon elégedett, összeállt a rendszer, nincsenek random fagyások. Hetente egyszer ugyan ki kell venni az elemet és újrabeállítani a biost, különben nem indul el a deszka, de ez nem vészes, és ennyit bőven megért, mert a cinebencs végre kibaszottul megy! :nevetes2:
Kéne ide quality 1st smiley is, hogy automatán lehessen nyomni az ilyenekre. :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20533 2017.06.29. 17:02

g2a-n mar regesreg nincs jovilag. ilyen gamesplanet es hasonlo oldalak, bar valszeg hasonloan nem 100% legalok, megis sokkal kenyelmesebbek es arban is ott vannak, mint a g2a, söt...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20534 2017.06.29. 17:03

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #20535 2017.06.29. 17:50

SlickAdam írta:https://youtu.be/AcWRyawH6bw

Ez a maga idejében az AAA csúcsa volt, ami akkorát ütött, mint a mozdony. Aki ezt nem tudja, és csak a mait látja videón, a googleplay vagy az appstore lesz az első hely, ahol ezt keresni fogja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20536 2017.06.29. 18:22

Moby írta:Ez a maga idejében az AAA csúcsa volt, ami akkorát ütött, mint a mozdony. Aki ezt nem tudja, és csak a mait látja videón, a googleplay vagy az appstore lesz az első hely, ahol ezt keresni fogja.
Mondjuk az első rész Gamerankingsen nem áll annyira fényesen, a GameSpot különösen lehúzta, ahhoz képest, hogy mekkora név. Szerintem ebbe benne volt az is, hogy amikor mindenki kinyitotta a játékát 3D-be minden műfajban, és jött a Super Mario 64 meg a Tomb Raider ugrabugrálni, akkor a "2,5D"-jét nem értékelték úgy, ahogy megérdemelte volna, és ahogy végül is bevonult játéktörténelembe.

Kár az életes/mentéses megoldásért, mert ez volt az a játék, amit ezért hagytam abba :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20537 2017.06.29. 18:27

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk az első rész Gamerankingsen nem áll annyira fényesen, a GameSpot különösen lehúzta, ahhoz képest, hogy mekkora név. Szerintem ebbe benne volt az is, hogy amikor mindenki kinyitotta a játékát 3D-be minden műfajban, és jött a Super Mario 64 meg a Tomb Raider ugrabugrálni, akkor a "2,5D"-jét nem értékelték úgy, ahogy megérdemelte volna, és ahogy végül is bevonult játéktörténelembe.

Kár az életes/mentéses megoldásért, mert ez volt az a játék, amit ezért hagytam abba :(
abbahagyni? :D ezt meg mindig nem ertem. több helyen is olvastam, hogy mekkora hardcore jatekok voltak ezek anno. hat en ilyesmire nem emlekszek. csukott szemmel suhantam at az összesen barmikor. :conf:

amugy NA-ban Crash picit hamarabb jött, mint Mario64. igaz a videok alapjan sejthettek, hogy milyen lesz az olasz kaland.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20538 2017.06.29. 18:28

arty írta:grass=high-t próbáltad? :D

ha az megnyugtat, nekem se volt soha betonsmooth60 a hp3, mini/mikroakadások minden géppel voltak.
tulképp nem is emlékszek betonsmooth nfsre, a mostwanted2n kívül.
amit viszont a dögunalom miatt képtelen vagyok a végéig elterelgetni, de persze lemondani se tudok róla (motorhangok! graf! mindennfstvégigakarokvinni!)
Héló, nálam betonsmooth! Mondom, hogy affinity az, azt kell belőni. Alapból az első magon megy, ha átállítod, akár négyre is szétosztható. Csak külső szoftver nélkül minden indításnál Alt+Tab kell neki, mert a kettes számú metódus sajnos nálam se megy (nyilván i5-re átszabtam, de nem működik).

Mondjuk a konzolos verzióknál azok 720p@30 fps-ét leszámítva is jobb, hiszen az SSD miatt a GÁNY idejének többszörösét kapom vissza.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20539 2017.06.29. 18:30

SlickAdam írta:abbahagyni? :D ezt meg mindig nem ertem. több helyen is olvastam, hogy mekkora hardcore jatekok voltak ezek anno. hat en ilyesmire nem emlekszek. csukott szemmel suhantam at az összesen barmikor. :conf:

amugy NA-ban Crash picit hamarabb jött, mint Mario64. igaz a videok alapjan sejthettek, hogy milyen lesz az olasz kaland.
Igen, ott már mindenki az SM64 paradigmaváltását várta, a CB meg nem volt "annyira 3D". Mert ugye nem is akart.

Egyébként alapból nem nehezek a pályák, ha bele jön az ember, de nem tudok benne menteni, mert a bónusz pályákat mindig elcseszem. Egyszerűen nem vagyok kompatibilis velük :rinya:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20540 2017.06.29. 18:36

Amazon felrakta a SNES Mini-t "Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System" neven.
na en "Nintendo Classic Mini Super"-rel kerestem napok ota. baszta kiadni a buta az Amazon keresö. jo, lehet nem is volt meg fent máig, de ma mire odakerültem, hogy keressem es meg is talaltam: "Derzeit nicht verfügbar.". Adolfkáék lerezerviroltak mindet.
ennyi volt, tenx Obama.

hallom Mo-n meg dupla aron adjak, vmi 40e felett... najsz.:D officiel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20541 2017.06.29. 19:39

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk az első rész Gamerankingsen nem áll annyira fényesen, a GameSpot különösen lehúzta, ahhoz képest, hogy mekkora név. Szerintem ebbe benne volt az is, hogy amikor mindenki kinyitotta a játékát 3D-be minden műfajban, és jött a Super Mario 64 meg a Tomb Raider ugrabugrálni, akkor a "2,5D"-jét nem értékelték úgy, ahogy megérdemelte volna, és ahogy végül is bevonult játéktörténelembe.
aKár az életes/mentéses megoldásért, mert ez volt az a játék, amit ezért hagytam abba :(
Ez pontosan úgy vonult be a játéktörténelembe, ahogy megérdemelte. Ahogy akkoriban mindenki értékelte, és ahogy azóta is mindenki emlékszik rá. Hogy akkoriban az alig létező interneten mit írtak róla, az kb annyira releváns, mint amit ma írnak a maiakról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20542 2017.06.29. 19:47

Moby írta:Ez pontosan úgy vonult be a játéktörténelembe, ahogy megérdemelte. Ahogy akkoriban mindenki értékelte, és ahogy azóta is mindenki emlékszik rá. Hogy akkoriban az alig létező interneten mit írtak róla, az kb annyira releváns, mint amit ma írnak a maiakról.
Azt kell megnézni, hogy az Öthetvenhat mit írt róla! :nezze: A szokásos 96%-ra tippelem. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20543 2017.06.29. 19:53

ÉS BAZMEG ANNYI!!! :DD:SDF:DSFDSDSGFSG :banplz: Megkerestem nektek:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20544 2017.06.29. 20:44

Moby írta:Ez pontosan úgy vonult be a játéktörténelembe, ahogy megérdemelte. Ahogy akkoriban mindenki értékelte, és ahogy azóta is mindenki emlékszik rá. Hogy akkoriban az alig létező interneten mit írtak róla, az kb annyira releváns, mint amit ma írnak a maiakról.
Én is azt írtam, hogy úgy vonult be, csak kiemeltem, hogy a korabeli sajtókezdemények és a pár évvel későbbi "retrospektívek" is meglepően lehúzósak ahhoz képest, hogy a platform egyik legnagyobb sztárjáról van szó, sőt egy remek játékról. Akár az SM64-hez nézzük, akár a Tomb Raiderhez, akár a két évvel későbbi Spyróhoz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20545 2017.06.29. 20:48

DanielT írta:ÉS BAZMEG ANNYI!!! :DD:SDF:DSFDSDSGFSG :banplz: Megkerestem nektek:

Kép
Azért az SM64-hez képest annyira más. Az tényleg szinte mindent alapot letett az asztalra, ami a két generáción át uralkodó 3D platformerekhez kellett, az első Crash meg szinte más műfaj hozzá képest. És éppen ez is a jó benne, hogy nem ugyanazt a formulát követi. '96-ban az SM64, a TRb és a CB máshogy voltak bitang jók. A legfontosabb közös pontjuk, hogy mindet félbehagytam :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20546 2017.06.29. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Én is azt írtam, hogy úgy vonult be, csak kiemeltem, hogy a korabeli sajtókezdemények és a pár évvel későbbi "retrospektívek" is meglepően lehúzósak ahhoz képest, hogy a platform egyik legnagyobb sztárjáról van szó, sőt egy remek játékról. Akár az SM64-hez nézzük, akár a Tomb Raiderhez, akár a két évvel későbbi Spyróhoz.
Nekem a mario64 akkoriban nagyon geek dolog volt a platform miatt :D MINDENKINEK playstationje volt a környezetemben. És bár nekem is rohadtul tetszett, de kb mindenki úgy volt vele, hogy 1 játék miatt vegyünk? És úgyemlékszem megejelenéskor valami hihetetlenül gecidrága volt itthon. Elmentem játszani a város másik végébe n64-el, mert csak ott volt kipróbálható akkor épp. Aztán persze később mindenki vett, de akkor már pécé felé tendáltam én is. CB viszont mindnekinek volt, és rongyosra játszottuk.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20547 2017.06.29. 21:10

DanielT írta:ÉS BAZMEG ANNYI!!! :DD:SDF:DSFDSDSGFSG :banplz: Megkerestem nektek:

Kép
Nekem a Crash bandicootból az maradt meg, hogy a már kissé haldokló fejű fat ps1-en valamelyik része annyit töltött, hogy nagynéném 2 pálya közt ki tudott menni elszívni egy cigit. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20548 2017.06.29. 21:22

Moby írta:Amúgy nem értem Arty miért nem vásárolja bele magát. Ettől autentikusabban már képtelenség lenne kimutatni a #pcgány létezését.
- 4 ram mindig nagyobb szopás, mint 2 ram
- az xmp az intel (=ördög) műve, nem csoda, hogy önmagával is korlátozottan kompatibilis
- usererror
- pécélottó

szólj ha van még igényed hasonló örökérvényűekre :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #20549 2017.06.29. 22:12

Botond írta:Kéne ide quality 1st smiley is, hogy automatán lehessen nyomni az ilyenekre. :ravasz1:
phpBB [media]

jóötlet, nyomathatod!
ez ráadásul kurvaolcsónak is ígérkezik ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #20550 2017.06.29. 22:31

arty írta:- 4 ram mindig nagyobb szopás, mint 2 ram
- az xmp az intel (=ördög) műve, nem csoda, hogy önmagával is korlátozottan kompatibilis
- usererror
- pécélottó

szólj ha van még igényed hasonló örökérvényűekre :mf2:
Oké, a 4 ram tényleg nagyobb szopás, nekem pl. majdnem megsérült a körmöm berakásnál. De nem feltétlen erre gondoltam, hanem hogy nincs olyan alaplap ryzenhez, amiben 2133 felett menne 4db modul. Az xmp tényleg az ördög műve, szemben az AMD-vel, aki meg inkább nem csinált magával sem kompatibilis megoldást, inkább nem csinált semmilyen megoldást :idiota: De mondom, én nagyon várom, hogy végre beleüljél, és szállítsd nekünk a népmegmentés pontos részleteit! :taps:
Avatar
deep

Hozzászólás #20551 2017.06.29. 23:15

Moby írta:Nekem a mario64 akkoriban nagyon geek dolog volt a platform...
SNES-em volt bőven még, amikor megláttam a Tomb Raidert, meg a Resident Evilt és tudtam, hogy nekem ez kell. Anyámékból ki is zsaroltam. Iszonyúan imádtam, hetekig tudtam játszani a demo cédével. Aztán valamikor 96ban eljutott hozzánk a kisvárosba tavasszal az N64. Hát a recefice után a shadows of the empire homályának megpillantása felemelő érzés volt, anyámnak meg pénztárca apasztó :D Aztán még ment minden a levesbe a pécé miatt :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20552 2017.06.30. 07:40

forza7

maple valley confirmed !!!!!!!
Avatar
deep

Hozzászólás #20553 2017.06.30. 08:42

arty írta:forza7
maple valley confirmed !!!!!!!
Remélem kellően sárga lesz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20554 2017.06.30. 10:02

arty írta:forza7

maple valley confirmed !!!!!!!
Hú de jó! A szarrá unt versenypályák mellé egy régi fos pálya! Remek! Nehogy valami újat csináljanak már...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20555 2017.06.30. 12:07

Moby írta:Nekem a mario64 akkoriban nagyon geek dolog volt a platform miatt :D MINDENKINEK playstationje volt a környezetemben. És bár nekem is rohadtul tetszett, de kb mindenki úgy volt vele, hogy 1 játék miatt vegyünk? És úgyemlékszem megejelenéskor valami hihetetlenül gecidrága volt itthon. Elmentem játszani a város másik végébe n64-el, mert csak ott volt kipróbálható akkor épp. Aztán persze később mindenki vett, de akkor már pécé felé tendáltam én is. CB viszont mindnekinek volt, és rongyosra játszottuk.
nálunk ádiék megoldottak. nekem, a masodik emeleten, PS1-em volt (Crash, Gex, ...), az 1 evvel idösebb ádámnak a 4. emeleten meg N64-e. igaz csak 97-98 körül lett neki, de igy mindent elvezhettünk. term. eleinte csak nezhettem a N64-es cuccokat, amig a "nagy ádám" bele nem unt, de nézni is öröm vót és bódottá. Mario64, MarioKart64, GOLDENEYE, ... hülyültünk megfele.
mondjuk picit kesöbb nekem is lett N64. DK64 ment ejjel-nappal, az is de jo volt (pedig sokan utaljak)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20556 2017.06.30. 14:01

Az eddig legjobb ajánlat amit a mostani sale-n találtam. :D

Avatar
DanielT

Hozzászólás #20557 2017.06.30. 14:23

Bazár meg minden, de akkor is tetszik. :D Ezek a jó minőségű ledek visszaidéznek egy kicsit a neon korszakból, amit imádok. CRT képernyő, neon fények... áh...
Kép

szerk: Najó, projekt indul.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20558 2017.06.30. 15:12

Bepenészedett a 400k+ Forintos céges Apple Cinema displayem. Jobb oldalt látható a csodás jelenség, a fotó kontraszton húztam, hogy jól látható legyen.

Az iPhone besárgul, ez megrohad, szupiklassz élmény, de mit várjon az ember ennyi pénzért...

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20559 2017.06.30. 16:16

Moby írta:Oké, a 4 ram tényleg nagyobb szopás, nekem pl. majdnem megsérült a körmöm berakásnál. De nem feltétlen erre gondoltam, hanem hogy nincs olyan alaplap ryzenhez, amiben 2133 felett menne 4db modul. Az xmp tényleg az ördög műve, szemben az AMD-vel, aki meg inkább nem csinált magával sem kompatibilis megoldást, inkább nem csinált semmilyen megoldást :idiota: De mondom, én nagyon várom, hogy végre beleüljél, és szállítsd nekünk a népmegmentés pontos részleteit! :taps:
régesrégen is volt 4 ramos szívás (intelen és amdn is), talán a ddr1 korszakban és főleg akkor is csak tuningnál... akkor megtanultam, h 2 modul felett szopás LEHET - lásd a mostani esetem, amikor pár hónap után az adatáimtól befosott a gép :P (4+4 és 2+2 gb - biztos elfáradt a memvezérlő a régóta tuningon futó 2500k-ban!)

most is 2x8al indulok és majd jópár év mulva, max kényszerből lesz 4x8am... (ha túl nagyot buknék a 2x16-on - azaz garantáltan :D)
amugy mennyire tuningképesek a ddr4 modulok? van esély 2133asokat 2400on, 2400asokat 2666on, 2666osokat 3000en járatni? ddr3nál még anno a gagyi kingmaxok is simán mentek a gépeimben 1600at, de volt h közel 1800at is... egyszerűen nevetségesen drágának érzem a 42+46 ezret a 3000es modulokért - no nem mintha a 2133asok olyan k. jó áron kelletnék magukat :(
az alaplapmizériáról nem is beszélve... így h végül egy delidelt 6700k-t vettem (#morcosmedve exét - te/dt delidjét ő csinálta amugy?!), kell a Z170/270, amiből 30 alatt semmi, de inkább 40+ azis :(

még jó h a bányászg*cik miatti gpumizéria most épp nem érint
Avatar
arty

Hozzászólás #20560 2017.06.30. 16:18

deep írta:Remélem kellően sárga lesz :D
néztem pár videot, elég alulszaturált irányba látszik elmenni a forza :( (vs. gts)
remélem ez változik vagy csak pont szutykokat néztem...
Avatar
arty

Hozzászólás #20561 2017.06.30. 16:23

DanielT írta:Hú de jó! A szarrá unt versenypályák mellé egy régi fos pálya! Remek! Nehogy valami újat csináljanak már...
1.) 5 éve valszeg "senki" nem ment maple-n, kellemes nosztalgia lesz
2.) kedvenc pályám régi forzás felhozatalból, célegyenesbe fentről az S kanyarokból "maxon" bevágódni, sokszor mindent egy lapra feltéve.... kés volt a szívembe, hogy currgen forzákból kimaradt - EDDIG!
3.) a nem-forzásoknak nyilván n+1 cucc, bár egy standard versenypályánál szvsz azért sokkal jobb

phpBB [media]

(aki jót akar magának, 9:40-nél mindenképp zárja be :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #20562 2017.06.30. 16:24

Moby írta:Oké, a 4 ram tényleg nagyobb szopás, nekem pl. majdnem megsérült a körmöm berakásnál. De nem feltétlen erre gondoltam, hanem hogy nincs olyan alaplap ryzenhez, amiben 2133 felett menne 4db modul. Az xmp tényleg az ördög műve, szemben az AMD-vel, aki meg inkább nem csinált magával sem kompatibilis megoldást, inkább nem csinált semmilyen megoldást :idiota: De mondom, én nagyon várom, hogy végre beleüljél, és szállítsd nekünk a népmegmentés pontos részleteit! :taps:
jaamugy tök reális elvárás az amd piaci részesedésével, h saját "xmp" megoldást fejlesszenek... biztos sok ramgyáros ugrott volna a lehetőségre :falbav:

(amugy olvasgattam, tényleg elég szopkó, h építik sokan a sokmagos workstationt, raknák a 4x16gb ramot és nem postol a gép... mondjuk 2133as normál ramot kvázi SENKI nem rak a gépbe....)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20563 2017.06.30. 21:28

Game Critics Awards E3

A show legjobbja
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb eredeti játék
Mario + Rabbids: Battle Kingdom (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

A legjobb konzoljáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb akció-kalandjáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb stratégia
Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

-----------

köcsög Marijjo
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20564 2017.06.30. 21:36

Délutáni projekt.

I call it... Miami Vice.

Kép

Összes fény RGB, lapon, házban, VGA-n együtt és külön is vezérelhetően, 5 régióra osztva.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20565 2017.06.30. 21:41

DanielT írta:Délutáni projekt.

I call it... Miami Vice.

Összes fény RGB, lapon, házban, VGA-n együtt és külön is vezérelhetően, 4 régióra osztva.
epik nagyon az a Be Quiet! prockohütö. mintha egy bakelit lemez pörögne a gepben. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20566 2017.06.30. 21:41

SlickAdam írta:Game Critics Awards E3

A show legjobbja
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb eredeti játék
Mario + Rabbids: Battle Kingdom (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

A legjobb konzoljáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb akció-kalandjáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb stratégia
Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

-----------

köcsög Marijjo
Akció-kaland meg stratégia. Az.

szerk: Illetve az is mókás, hogy a legjobb EREDETI!!!!!!!!!!! játék címét egy olyan cím hozza el, aminél régebbi karakter konkrétan nincs videójátékban, a másik összetevője (a nyulak) is egy másik játékból valóak, a játék maga meg egy X-Com/FF Tactics "klón". Hű, de eredeti. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20567 2017.06.30. 21:42

SlickAdam írta:epik nagyon az a Be Quiet! prockohütö. mintha egy bakelit lemez pörögne a gepben. :eljen:
Hehe, köszi, olyan fílingje van, hogy beszarok. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20568 2017.06.30. 21:53

DanielT írta:Délutáni projekt.

I call it... Miami Vice.

Kép

Összes fény RGB, lapon, házban, VGA-n együtt és külön is vezérelhetően, 5 régióra osztva.
:taps: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20569 2017.06.30. 22:04

Ledenként címezhető és vezérelhető strip-et kellene beszerezni, csak annak külön kell pl egy arduino, hogy meghajtsa. Vagy valami elég drága bolti verzióval megoldva. Az a fenti, ami ma a lökést megadta a fejlesztéshez, egy NXZT cucc, 20k körül van csak a ház világítás. Én a mait megoldottam 2k-ból, ismét hasznosítva a 300 órányi forrasztás és egyéb elektronika videó nézést. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20570 2017.06.30. 22:19

DanielT írta:Ledenként címezhető és vezérelhető strip-et kellene beszerezni, csak annak külön kell pl egy arduino, hogy meghajtsa. Vagy valami elég drága bolti verzióval megoldva. Az a fenti, ami ma a lökést megadta a fejlesztéshez, egy NXZT cucc, 20k körül van csak a ház világítás. Én a mait megoldottam 2k-ból, ismét hasznosítva a 300 órányi forrasztás és egyéb elektronika videó nézést. :D
És hogy áll a DC karrier? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20571 2017.06.30. 22:26

SlickAdam írta:epik nagyon az a Be Quiet! prockohütö. mintha egy bakelit lemez pörögne a gepben. :eljen:
ne sertegesd a bakelitet ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20572 2017.06.30. 22:27

Moby írta:És hogy áll a DC karrier? :idiota:
Most 2-3 napig nem volt géming, mer' fáradt vagyok mire hazaérek, de holnap karmolok majd vele egy kicsit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20573 2017.06.30. 22:28

Micsu írta:ne sertegesd a bakelitet ;)
Szerintem ultimate korhű elismerés volt és találó is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20574 2017.07.01. 10:45

Vega címszavakban:

Power consumption is higher than GTX 1080 Ti
Synthetic performance: slower than GeForce GTX 1080
Gaming performance: slower than GeForce GTX 1080

JA! De nyugodjon meg mindenki, Cinebenchben ez is nagyon jó!!!

Teszt itt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20575 2017.07.01. 10:56

SlickAdam írta:Game Critics Awards E3

A show legjobbja
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb eredeti játék
Mario + Rabbids: Battle Kingdom (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

A legjobb konzoljáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb akció-kalandjáték
Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

A legjobb stratégia
Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

-----------

köcsög Marijjo
eze tart itt a gaming mert ekkora bullshitet meg a kritikusok is megeszik
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20576 2017.07.01. 10:57

DanielT írta:Vega címszavakban:

Power consumption is higher than GTX 1080 Ti
Synthetic performance: slower than GeForce GTX 1080
Gaming performance: slower than GeForce GTX 1080

JA! De nyugodjon meg mindenki, Cinebenchben ez is nagyon jó!!!

Teszt itt

Mar csak az kerdes h moby ragasztott e a haz oldalara vagy sem :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20577 2017.07.01. 11:06

Ittvan nálam egy ps4 slim. Hihetetlen, hogy ez még mindig ugyanaz a kibaszott visító putrifos jetengine, aminek 4 éve megszületett. Oké, hogy valami hatvanezer volt az iponban, de ez a gép létezése konkrétan a környezetszennyéssel egyenértékű.
Avatar
deep

Hozzászólás #20578 2017.07.01. 11:27

Moby írta:Ittvan nálam egy ps4 slim. Hihetetlen, hogy ez még mindig ugyanaz a kibaszott visító putrifos jetengine, aminek 4 éve megszületett. Oké, hogy valami hatvanezer volt az iponban, de ez a gép létezése konkrétan a környezetszennyéssel egyenértékű.
Az én slimem kussol. Szerintem várd meg míg leállítja a lemezt. A lemezmeghajtó persze hogy hangos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20579 2017.07.01. 11:34

deep írta:Az én slimem kussol. Szerintem várd meg míg leállítja a lemezt. A lemezmeghajtó persze hogy hangos.
nincs hozzá lemez :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20580 2017.07.01. 11:34

mi folyik itten?
DT PS4
Moby PS4
Deep PS4
...

elromlott a GTX-é?

Vissza: “Leáldozott.hu”