A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20301 2017.06.23. 11:19

arty írta:25 eur vs. 60 eur is azé csak nyom valamicskét a latba', nem? ;)
Hol 25? Nálam 29.99. Csak nem sunnyantunk? Csalunk? Ferdítünk? KUMMANTUNK? :miaz: :ticking:
Avatar
arty

Hozzászólás #20302 2017.06.23. 11:46

DanielT írta:Hol 25? Nálam 29.99. Csak nem sunnyantunk? Csalunk? Ferdítünk? KUMMANTUNK? :miaz: :ticking:
gmg 27 gbp, -27% kuponnal 19.71 gbp, ami ~6900-7000ft
25 eur az ~7500-7600ft

bepróbálkoztam, megfogtál :(
Avatar
arty

Hozzászólás #20303 2017.06.23. 11:49

Moby írta:Nemtudom, de bármi is az ok, remélem így marad, az összes tetves exkluzív legalább ekkorát perecel, vagy mégnagyobbat. És én minden alkalommal ki fogom röhögni.
pedig akár zokoghatnál is, hogy csak ilyen féligénytelen, örliekszessz, multiszemétre van kereslet pöcén :( igen, minden egyes alkalommal! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #20304 2017.06.23. 11:49

arty írta:gmg 27 gbp, -27% kuponnal 19.71 gbp, ami ~6900-7000ft
25 eur az ~7500-7600ft

bepróbálkoztam, megfogtál :(
Szerintem is célszerű mosdatni a nyilvánvaló helyzetet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20305 2017.06.23. 11:51

arty írta:pedig akár zokoghatnál is, hogy csak ilyen féligénytelen, örliekszessz, multiszemétre van kereslet pöcén :( igen, minden egyes alkalommal! :P
Az dob különösen sokat az elégedettségemen, hogy egy félkész szemét is telibebassza a csicskakonzol exkluzívját! SOK ILYET!

/a féligénytelen, félkész szemétből még lehet valami. A csicskakonzol szarjaiból...hát abból már semmi. Mondjuk nem is baj, a kutyának nem kellenek ^.^
Avatar
Moby

Hozzászólás #20306 2017.06.23. 11:56

A legjobban a pékember földbeállást várom. Azt izgatottan. Fetrengve fogok visítozni :D Olyan memefloodot kap az összes konzoltopik, amilyenre még nem volt példa :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20307 2017.06.23. 11:56

arty írta:25 eur vs. 60 eur is azé csak nyom valamicskét a latba', nem? ;)
modderekbol alakult csapat hanyta ossze fillerkbol vs tripla aaas jatek
Szted melyiken keresnek tobbet? Lealdozott mar az aaa excleknek, ms is egy ilyen garazsprojekttel kalapozott a show alatt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20308 2017.06.23. 11:57

arty írta:gmg 27 gbp, -27% kuponnal 19.71 gbp, ami ~6900-7000ft
25 eur az ~7500-7600ft

bepróbálkoztam, megfogtál :(
konzolos arba miert nem szamoltal kupont?
Avatar
arty

Hozzászólás #20309 2017.06.23. 11:59

4 hónapos cím vs. még day1 sincs és máris akciós cím? :PPP

"Az dob különösen sokat az elégedettségemen, hogy egy félkész szemét is telibebassza a csicskakonzol exkluzívját! SOK ILYET!
/a féligénytelen, félkész szemétből még lehet valami. A csicskakonzol szarjaiból...hát abból már semmi. Mondjuk nem is baj, a kutyának nem kellenek ^.^"

Ha neked elégedettség, hogy a fejlesztők a félkész féligénytelen szemetekben meglátják a lehetőséget, akkor dőlj hátra és élvezd a géming karriered hátralévő részét, de többet ne lássam, hogy polírozott AAA címekkel nyomod :mf2:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20310 2017.06.23. 11:59

Moby írta:A legjobban a pékember földbeállást várom. Azt izgatottan. Fetrengve fogok visítozni :D Olyan memefloodot kap az összes konzoltopik, amilyenre még nem volt példa :banplz:
Érzek itt egy kis látens hozzáállást ahhoz a púkemberhez! :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20311 2017.06.23. 11:59

Gazdaságos* okostelefont most mi tudtok ajánlani? Valamit, amivel wifivel nem modemes szintű a net, és nem olyana felhazsnálói élmény, hogy 5 perc után visszameneküljek a kőmívesfonomhoz.

*Jó kérdés, hogy mire gondolok, mert annyi fogalmam van az értékükről, mint üknagyapámnak a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS áráról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.06.23. 12:02-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #20312 2017.06.23. 12:00

Micsu írta:konzolos arba miert nem szamoltal kupont?
mert a day1 ára a horizonnak 60 eur, míg a pubg day1 talán 15öt se fog érni, szal még gáláns is voltam :mf2:

"modderekbol alakult csapat hanyta ossze fillerkbol vs tripla aaas jatek
Szted melyiken keresnek tobbet? Lealdozott mar az aaa excleknek, ms is egy ilyen garazsprojekttel kalapozott a show alatt"

nyilván a pubg-vel :(
ezért is félek, hogy az "ilyenek" miatt tovább erősödik az AAA háttérbeszorulása, pláne a nem számozott folytatásos/felmelegitett rimékes címeknél :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.06.23. 12:02-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20313 2017.06.23. 12:00

arty írta:4 hónapos cím vs. még day1 sincs és máris akciós cím? :PPP
No én nemtudom, PUBG 3 hónapos eladásról beszél a cikk. Na lehet, az biztos, hogy day1 sincs, hiszen még nincs kész, de így félkészen azér árulják már egy ideje.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20314 2017.06.23. 12:02

Kandurex írta:Érzek itt egy kis látens hozzáállást ahhoz a púkemberhez! :hehe:
A visítvafetrengveröhögéshez már nem kell lássam a képernyőmön. Elég volt látnom a mariannaárok mélységű noskill "gameplayt" az e3 videójából. :nyes:

/mondjuk nem is lenne min, a HZD óta csak pakolászom a dobozban a prógépet, a gyerek sem volt rá kíváncsi, nem bírtam rászoktatni, szal egy ideje máshol csicskulnak vele. Majd egyszer ha lesz rá valami, ami érdekel is, visszaköltözik, de amíg ennyire semmi időm nincs azokra sem, amik érdekelnek, hát azt a minimális időt már nem áztatnám meg mosogatólében. Félő, ha mostanában le kéne töltenem valamit a psn-ről, 5 másodperc után kettébasznám az egész gépet. Jobb ez így mindenkinek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.06.23. 12:07-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20315 2017.06.23. 12:03

arty írta:mert a day1 ára a horizonnak 60 eur, míg a pubg day1 talán 15öt se fog érni, szal még gáláns is voltam :mf2:

"modderekbol alakult csapat hanyta ossze fillerkbol vs tripla aaas jatek
Szted melyiken keresnek tobbet? Lealdozott mar az aaa excleknek, ms is egy ilyen garazsprojekttel kalapozott a show alatt"

nyilván a pubg-vel :(
ezért is félek, hogy az "ilyenek" miatt tovább erősödik az AAA háttérbeszorulása, pláne a nem számozott folytatásos/felmelegitett rimékes címeknél :(
meg se jelet meg osz tobbet adtak el belole mint a ps sikercimbol
Boxos exclekrol beszeljunk inkabb :)
1 milliot elerte barmelyik is vagy mar egy pcs bayonetta is alazza barmelyiket? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20316 2017.06.23. 12:04

Zóanagyvarázsló írta:Gazdaságos* okostelefont most mi tudtok ajánlani? Valamit, amivel wifivel nem modemes szintű a net, és nem olyana felhazsnálói élmény, hogy 5 perc után visszameneküljek a kőmívesfonomhoz.

*Jó kérdés, hogy mire gondolok, mert annyi fogalmam van az értékükről, mint üknagyapámnak a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS áráról.

Oneplus more
Avatar
arty

Hozzászólás #20317 2017.06.23. 12:07

Moby írta:No én nemtudom, PUBG 3 hónapos eladásról beszél a cikk. Na lehet, az biztos, hogy day1 sincs, hiszen még nincs kész, de így félkészen azér árulják már egy ideje.
Ha nem akarnék genyó lenni és nem idegelne az ilyen sz*rok terjedése, akkor respektálnám a 4 milla eladást, pláne egy ilyen viszonylag újszerű ötlettel. Sőt! Ha nem tudnám, hogy nekem 5 kör után kipukkadna, még be is próbálkoznék vele. (néztzem vagy órányi youtube sztrímet, még úgy is izgi volt!)

És azzal is egyetértek, hogy a platformexklu "rossz".
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20318 2017.06.23. 12:07

arty írta:mert a day1 ára a horizonnak 60 eur, míg a pubg day1 talán 15öt se fog érni, szal még gáláns is voltam :mf2:

"modderekbol alakult csapat hanyta ossze fillerkbol vs tripla aaas jatek
Szted melyiken keresnek tobbet? Lealdozott mar az aaa excleknek, ms is egy ilyen garazsprojekttel kalapozott a show alatt"

nyilván a pubg-vel :(
ezért is félek, hogy az "ilyenek" miatt tovább erősödik az AAA háttérbeszorulása, pláne a nem számozott folytatásos/felmelegitett rimékes címeknél :(
vagy ez az elsszalt penzmosoda (aaa gaming) leszall foldre, nem egy milliard dollar lesz egy jatek
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20319 2017.06.23. 12:08

arty írta:gmg 27 gbp, -27% kuponnal 19.71 gbp, ami ~6900-7000ft
25 eur az ~7500-7600ft

bepróbálkoztam, megfogtál :(
És a gyakorlatban vajon hány százalék tud ezekről a kuponos akciókról, és hányan veszik közvetlenül Steamen?

Az értékeléseket nézve 53 495 steames vásárlóval szemben 10 850 kulcsos áll. Az sem kizárt, hogy a kupontudatosabbak értékeléstudatosabbak is, és ezzel még felül is reprezentáltak. Abba, hogy az early access már tényleg nagyon nehéz belemenni, mert annyira messze áll egymástól a két játék mindenben, hogy még az ár a legmarginálisabb kérdés.

Egyébként egyiket sem ismerem, és nyilván adnék esélyt a Horizonnak, de a látottak alapján továbbra sem érzékelem benne a was ist dast az n+1. nyílt világú akció-kalandok sorában. Értem én, hogy kész termék meg szép, nem csontig lerágott a téma, biztos, mást jobban megfog (lásd Mobyt, mennyit hájpolta :hehe: ), de nem az efféle játékok után sírnék, ha eltűnnének.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20320 2017.06.23. 12:11

Zóanagyvarázsló írta:Értem én, hogy kész termék meg szép, nem csontig lerágott a téma, biztos, mást jobban megfog (lásd Mobyt, mennyit hájpolta :hehe: ), de nem az efféle játékok után sírnék, ha eltűnnének.
Hát az helyzet ezért kibaszottul nevetséges. Ugyanis az még jó is. És így sem kell. De azért gyártják ám ezeket, főleg fosban, hátha akkor majd kell. A Knack2 fasza lesz. Mennyi fog belőle elmenni? félmillió?
Nekem egyre gyanúsabb, hogy valami iszonyatos kamu folyik a sonynál ezzel az aegész konzoleladás számokkal. Kibaszottul semmi nem stimmel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20321 2017.06.23. 12:16

Mondjuk az is tény, hogy akár a RE7-et, de legfőképpen az Evil Withint hetvenszer jobban élveztem. Magasan az volt az idei legjobb szingli játékom. Talán már csak a második rész fogja túldobni, ha fogja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20322 2017.06.23. 12:17

Micsu írta:Oneplus more
Az a baj, hogy azt sem tudom, mire jók ezek. Látens okostelószűzként (ugye iPhone 3G-m volt, de minek) kellene valami, amit rákapat, de nem annyiba kerül, hogy abból bányászdzsípijúra is fossa. Ecseréc nem kell extraként, se részlet, de valami korrekt belépőszint, amitől nem kapok agyfaszt, igen. A pénz a kisebb gond, de egyszerűen semmi kedvem és időm utánaolvasni, hogy a 3210 óta milyen fejlesztések történtek. Tudom, hogy ignoráns hozzáállás, de nem éri meg a szabadidőmet erre áldoznom, ezért vagyok kíváncsi egyszerűbb iránytűre, ami segíthet egy gyors, de jó döntésben.

Sajnos bő 1 év, mire lejár a hűségem, a szolgáltató így nem játszik a mostani előfizetésemhez.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20323 2017.06.23. 12:21

Moby írta:Mondjuk az is tény, hogy akár a RE7-et, de legfőképpen az Evil Withint hetvenszer jobban élveztem. Magasan az volt az idei legjobb szingli játékom. Talán már csak a második rész fogja túldobni, ha fogja.
Én idén nem túl sokat, de mocskosul jókat játszottam/játszom: Thimbleweed Park, The Legend of Kyrandia: Hand of Fate, Bayonetta, The Talos Principle. Csupa friss konzolexluzív :banplz:

Persze nincs is currentgen konzolom, de semmit nem látok rajtuk, ami hasonlóképp bejöhetne rajtuk. Mármint a Zeldát leszámítva, de abból már készül a superior verzió PC-re.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20324 2017.06.23. 12:23

Zóanagyvarázsló írta:Én idén nem túl sokat, de mocskosul jókat játszottam/játszom: Thimbleweed Park, The Legend of Kyrandia: Hand of Fate, Bayonetta, The Talos Principle. Csupa friss konzolexluzív :banplz:

Persze nincs is currentgen konzolom, de semmit nem látok rajtuk, ami hasonlóképp bejöhetne rajtuk. Mármint a Zeldát leszámítva, de abból már készül a superior verzió PC-re.
A Talos azóta is be van tárazva, a sok minden mással egyetemben, amikhez úgysem jutok hozzá, mert csak bf1 pörög semmi más. Mondjuk ha több időm lenne, tolnám őket, de az meg nem most lesz. Egyre távolabb sodródom a szingli játékoktól, és az is lehet, hogy már nem is idő kérdése az egész, csak nem akarom elengedni őket holmi szentimentális okokból. De a kihívásnélküliség már iszonyatosan irritál. Már nem érdekel a mesélés. Bármilyen is. Nincs már rá ingerencia.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20325 2017.06.23. 12:25

arty írta:mert a day1 ára a horizonnak 60 eur, míg a pubg day1 talán 15öt se fog érni, szal még gáláns is voltam :mf2:

"modderekbol alakult csapat hanyta ossze fillerkbol vs tripla aaas jatek
Szted melyiken keresnek tobbet? Lealdozott mar az aaa excleknek, ms is egy ilyen garazsprojekttel kalapozott a show alatt"

nyilván a pubg-vel :(
ezért is félek, hogy az "ilyenek" miatt tovább erősödik az AAA háttérbeszorulása, pláne a nem számozott folytatásos/felmelegitett rimékes címeknél :(

Én inkább ezt az AAA baromságot hajítanám már ki. Mitől AAA egy horizon ? Valljuk be, általában a grafikától, látványvilágtól, azon kívül semmi "breaking" nincs bennük. Én az AAA-t inkább az ötletekre adnám. Lehet köpködni, egy dota, pubg, stardew valley, vagy egyéb ilyen kis modderekból és egyéb emberekből kinőtt dolog sokkal többet ér már mint ezek a nagy AAA lófaszok. Ja és ezek a dollár milliárdos fejlesztések is, brutálisak, sokszor sehol se látszik meg.

Az eladások és a steamcharts megmutatja, hogy ezekre a játékokra van már inkább igény. Nyilván tudom, hogy nem mindenki multi orientált, és az AAA játékok közül sok a single player, de akkor is , úgy látszik erre már fogy az igény. Bár persze ha majd uncharted, horizon meg a többi jön PC-re meglátjuk mennyi fogy belőlük:)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20326 2017.06.23. 12:31

Moby írta:A visítvafetrengveröhögéshez már nem kell lássam a képernyőmön. Elég volt látnom a mariannaárok mélységű noskill "gameplayt" az e3 videójából. :nyes:
Szeretném azt hinni, hogy az inkább tutorialszerű volt az E3 miatt. Nyilván nem bullshitmentes HC-Kánaánt várok az Insomniactól, de ebből még kisülhet valami finomság, pedig a Pókember maga nem izgat. Emlékszel, hogy reagált először mindenki a Sunset Overdrive-ra? (Na azt megnézném PC-n, éppen az ajánlásod miatt is.) Vagy a Batmaneket is siekrült hasonlóként lefesteni a topikban, de azért mégsem szarok.

Különben várom az új GoW-ot is. Nem tudom, hogy mennyire herélték ki a Santa Monicát, és tartok az akció-kalandosodástól. Na nem úgy alapból, mert az akció-kalandosabb PoP bizony királyság, csak attól, hogy itt a harcon túli részek nem lesznek elég jók hozzá. De amiket a kreatív igazgató Barlog mond (a 2-nél is ő volt a főnök, illetve a 3-nál is a korai stádiumban), azok nem hangzanak annyira rosszul. QTE-k helyett eleve játékmenetet ígér, bár csépelős izomkodás az lesz (a 3 szintjén nincs is velük bajom, az 1-2-ben tolták túl őket). Elcseszhetik, de lehet ez még jó is, az id Software is jól jött ki a nagy vérfrissítésből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20327 2017.06.23. 12:33

Moby írta:A Talos azóta is be van tárazva, a sok minden mással egyetemben, amikhez úgysem jutok hozzá, mert csak bf1 pörög semmi más. Mondjuk ha több időm lenne, tolnám őket, de az meg nem most lesz. Egyre távolabb sodródom a szingli játékoktól, és az is lehet, hogy már nem is idő kérdése az egész, csak nem akarom elengedni őket holmi szentimentális okokból. De a kihívásnélküliség már iszonyatosan irritál. Már nem érdekel a mesélés. Bármilyen is. Nincs már rá ingerencia.
A Talosban pedig jó a mesélés, de nem a szokásos. És kihívás is van, hacsak nem vagy zseni :)

Persze tudom, hogy ez nem arra vonatkozott, hanem általában a játékokra, de ugye éppen egy tökéletes ellenpélda.
Avatar
Botond

Hozzászólás #20328 2017.06.23. 12:35

Zóanagyvarázsló írta:Az a baj, hogy azt sem tudom, mire jók ezek. Látens okostelószűzként (ugye iPhone 3G-m volt, de minek) kellene valami, amit rákapat, de nem annyiba kerül, hogy abból bányászdzsípijúra is fossa. Ecseréc nem kell extraként, se részlet, de valami korrekt belépőszint, amitől nem kapok agyfaszt, igen. A pénz a kisebb gond, de egyszerűen semmi kedvem és időm utánaolvasni, hogy a 3210 óta milyen fejlesztések történtek. Tudom, hogy ignoráns hozzáállás, de nem éri meg a szabadidőmet erre áldoznom, ezért vagyok kíváncsi egyszerűbb iránytűre, ami segíthet egy gyors, de jó döntésben.

Sajnos bő 1 év, mire lejár a hűségem, a szolgáltató így nem játszik a mostani előfizetésemhez.
Az a helyzet, hogy amit te keresel a szakócatelefon után az egy windowsphone, mondjuk egy 650es vagy 950es lumia, de az annyira kihalófélben lévő dolog (bár én a 950es kameráját továbbra is imádom), annyira alapdolgok se készülnek már el rá, hogy a helyedben maradnék az iPhone vonalon. pl ez Ezen már van minden ami szem szájnak ingere, nem lassú/szaggat, és nem kell hozzá megtanulni semmit, nem kell folyamatosan utánajárni, utánanézni, hogy mit és hogyan kell tweakelni, hogy még faszányosabb legyen. Szóval ha nem akarsz lófaszt se a telefontól, csak lehessen vele telefonálni, smsezni, viber, Facebook Messenger, meg legyen vmi app, ami mobilnet nélkül is elnavigál a-ból b-be, akkor vegyél vagy 650-950 lumia közül valamelyiket vagy egy alap iphonet. Ha meg bele akarsz merülni a telefon hackerolás mély bugyraiba és véresre akarod magad szopni a különböző rejtett összeakadásokkal, akkor irány az android. Szerintem, persze ez az itteni közösség 99%ának a véleményével nem egyezik majd. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #20329 2017.06.23. 13:07

Zóanagyvarázsló írta:Szeretném azt hinni, hogy az inkább tutorialszerű volt az E3 miatt. Nyilván nem bullshitmentes HC-Kánaánt várok az Insomniactól, de ebből még kisülhet valami finomság, pedig a Pókember maga nem izgat. Emlékszel, hogy reagált először mindenki a Sunset Overdrive-ra? (Na azt megnézném PC-n, éppen az ajánlásod miatt is.) Vagy a Batmaneket is siekrült hasonlóként lefesteni a topikban, de azért mégsem szarok.

Különben várom az új GoW-ot is. Nem tudom, hogy mennyire herélték ki a Santa Monicát, és tartok az akció-kalandosodástól. Na nem úgy alapból, mert az akció-kalandosabb PoP bizony királyság, csak attól, hogy itt a harcon túli részek nem lesznek elég jók hozzá. De amiket a kreatív igazgató Barlog mond (a 2-nél is ő volt a főnök, illetve a 3-nál is a korai stádiumban), azok nem hangzanak annyira rosszul. QTE-k helyett eleve játékmenetet ígér, bár csépelős izomkodás az lesz (a 3 szintjén nincs is velük bajom, az 1-2-ben tolták túl őket). Elcseszhetik, de lehet ez még jó is, az id Software is jól jött ki a nagy vérfrissítésből.
Na ez nemfog. Minden tizedmásodpercéből süt, hogy a meghatározó koncepció az alibigéming volt. Olyannyira, hogy azóta is mosakodnak, hogy igen-igen, QTE az, de nem ÚGY QTE.
HáthogyafaszombaQTE ha nem úgy? :D És még csak nyilvánvalóan nem is az a legnagyobb baj, hogy QTE. Megvan annak is a helye. Nem nagy hely az, nem is fér oda ez sem, de megvan neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20330 2017.06.23. 13:09

Zóanagyvarázsló írta:A Talosban pedig jó a mesélés, de nem a szokásos. És kihívás is van, hacsak nem vagy zseni :)

Persze tudom, hogy ez nem arra vonatkozott, hanem általában a játékokra, de ugye éppen egy tökéletes ellenpélda.
Igazad van. Helyetelen ez a fogalmazás, bár van összefüggés. Alapvetően nem a kihívás hiányzik. Az érzelmek hiányoznak. Mármint a saját érzelmeim. Nem váltanak már ki belőlem semmit. Nem akarom megölni az egeremet, ha valami nem jön össze. Nem akarom keresztültolni a széket, a monitoron. Nem történik meg az, hogy alig bírok magammal, amikor valami kurvára összejön. Magyarán nem történik egyszer sem olyan, ami másodpercenként történik a multikban. A jó multikban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20331 2017.06.23. 13:15

Az elmúlt 1 hétben 5-nél többször uninstalláltam a BF1-et, és töltöttem le 2 perc múlva újra. Jó, ez nem akkora dolog gigabit mellett nyilván, de az ssd-m lassan ebbe döglik bele :banplz:
Kérem annak a szinglinek a címét, ami megcsinálja ugyanezt velem :zavart1: Mer a 30 órányi fillerfos, hogy a végén legyen 2 perc epikusság az tényleg fasza tud lenni, csak sajnos nem élek örökké.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20332 2017.06.23. 13:26

Moby írta:Az elmúlt 1 hétben 5-nél többször uninstalláltam a BF1-et, és töltöttem le 2 perc múlva újra. Jó, ez nem akkora dolog gigabit mellett nyilván, de az ssd-m lassan ebbe döglik bele :banplz:
Kérem annak a szinglinek a címét, ami megcsinálja ugyanezt velem :zavart1: Mer a 30 órányi fillerfos, hogy a végén legyen 2 perc epikusság az tényleg fasza tud lenni, csak sajnos nem élek örökké.
Ezt mondtam má' mikor. Nem váltanak ki érzelmeket a gémek egy BF/Souls után. Agyhalott nyálcsorgás vanik. A Wicser 3 mondjuk megugorja a szintet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20333 2017.06.23. 13:37

Zóanagyvarázsló írta:Az a baj, hogy azt sem tudom, mire jók ezek. Látens okostelószűzként (ugye iPhone 3G-m volt, de minek) kellene valami, amit rákapat, de nem annyiba kerül, hogy abból bányászdzsípijúra is fossa. Ecseréc nem kell extraként, se részlet, de valami korrekt belépőszint, amitől nem kapok agyfaszt, igen. A pénz a kisebb gond, de egyszerűen semmi kedvem és időm utánaolvasni, hogy a 3210 óta milyen fejlesztések történtek. Tudom, hogy ignoráns hozzáállás, de nem éri meg a szabadidőmet erre áldoznom, ezért vagyok kíváncsi egyszerűbb iránytűre, ami segíthet egy gyors, de jó döntésben.

Sajnos bő 1 év, mire lejár a hűségem, a szolgáltató így nem játszik a mostani előfizetésemhez.
Monnyá' felső keretet árban és méretben idálisnak gondoltat. 5.2-5.5 vagy nem vagy buzi és 6?
Avatar
arty

Hozzászólás #20334 2017.06.23. 14:15

Micsu írta:vagy ez az elsszalt penzmosoda (aaa gaming) leszall foldre, nem egy milliard dollar lesz egy jatek
szomoru lennék. szeretem a szép grafikát :D (és nem csak az "olcsó, de izlésest"! azt is, ami látványosan 200 ember 2 évnyi munkája, azt is!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20335 2017.06.23. 14:37

arty írta:szomoru lennék. szeretem a szép grafikát :D (és nem csak az "olcsó, de izlésest"! azt is, ami látványosan 200 ember 2 évnyi munkája, azt is!)
És azt szereted -e ha az a szép grafika jól is fut? :miaz: Költői kérdés. :zavart2:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20336 2017.06.23. 16:52

Akciós a hyper light drifter, vegyétek mind :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20337 2017.06.23. 16:59

Botond írta:Az a helyzet, hogy amit te keresel a szakócatelefon után az egy windowsphone, mondjuk egy 650es vagy 950es lumia, de az annyira kihalófélben lévő dolog (bár én a 950es kameráját továbbra is imádom), annyira alapdolgok se készülnek már el rá, hogy a helyedben maradnék az iPhone vonalon. pl ez Ezen már van minden ami szem szájnak ingere, nem lassú/szaggat, és nem kell hozzá megtanulni semmit, nem kell folyamatosan utánajárni, utánanézni, hogy mit és hogyan kell tweakelni, hogy még faszányosabb legyen. Szóval ha nem akarsz lófaszt se a telefontól, csak lehessen vele telefonálni, smsezni, viber, Facebook Messenger, meg legyen vmi app, ami mobilnet nélkül is elnavigál a-ból b-be, akkor vegyél vagy 650-950 lumia közül valamelyiket vagy egy alap iphonet. Ha meg bele akarsz merülni a telefon hackerolás mély bugyraiba és véresre akarod magad szopni a különböző rejtett összeakadásokkal, akkor irány az android. Szerintem, persze ez az itteni közösség 99%ának a véleményével nem egyezik majd. :)
Az iPhone röhejes zártsága és árazása miatt alig játszik. A felületével a tapin kívül a régivel se volt bajom, de az iTunes és ökörségei nagyon elveszik tőle a kedvem. Halott platformot nem akarok, GÁNY pedig nem kell, arra elég a PC. De azért ma már nem annyira fos az Android, ugye? Mondjuk oprendszert kell telepítgetni, akkor engem elvesztettek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20338 2017.06.23. 17:01

Zóanagyvarázsló írta: Mondjuk oprendszert kell telepítgetni, akkor engem elvesztettek.
Naponta 2x. Anyám néha 3x húzza újra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20339 2017.06.23. 17:08

DanielT írta:Monnyá' felső keretet árban és méretben ideálisnak gondoltat. 5.2-5.5 vagy nem vagy buzi és 6?
A felső keret attól függ, hogy nekem mennyire kell. Magyarán a PC-építős bulihoz hasonlóan érdekelnének kategóriák. Elsősorban az a szint, amivel már bele lehet rázódni, böngészni normálisan, követni az e-mailjeimet, követni a BKV- és MÁV-járatokat, használni autentikátornak, ilyesmi. Plusz egy vállalható kamera. Kínlódás nem érdekel, smoothság kell!

Ha valami ezt tudja 10k-ért, az király, ha 60k-ért, akkor meglátom. Többet költeni rá? Igazság szerint valós igényem annyira nincs is az egészre, egy Xbox One lehet, hogy reálisan többet érne a számomra. Eddig megkérdeztem az embereket az utcán, ha kerestem egy címet, és ingyen válaszoltak. Tehát ez csak egy ilyen "talán megpróbálok úgy tenni, mintha haladnék a korral, de nem tudom, hogy kell-e ez nekem"-szerű "nekibuzdulás". Szóval elég, ha annyit írtok, hogy szar minden, és ejtem is a témát :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20340 2017.06.23. 17:09

Moby írta:Az elmúlt 1 hétben 5-nél többször uninstalláltam a BF1-et, és töltöttem le 2 perc múlva újra. Jó, ez nem akkora dolog gigabit mellett nyilván, de az ssd-m lassan ebbe döglik bele :banplz:
Kérem annak a szinglinek a címét, ami megcsinálja ugyanezt velem :zavart1:
Super Meat Boy :eplus2:
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #20341 2017.06.23. 17:48

Zóanagyvarázsló írta:A felső keret attól függ, hogy nekem mennyire kell. Magyarán a PC-építős bulihoz hasonlóan érdekelnének kategóriák. Elsősorban az a szint, amivel már bele lehet rázódni, böngészni normálisan, követni az e-mailjeimet, követni a BKV- és MÁV-járatokat, használni autentikátornak, ilyesmi. Plusz egy vállalható kamera. Kínlódás nem érdekel, smoothság kell!

Ha valami ezt tudja 10k-ért, az király, ha 60k-ért, akkor meglátom. Többet költeni rá? Igazság szerint valós igényem annyira nincs is az egészre, egy Xbox One lehet, hogy reálisan többet érne a számomra. Eddig megkérdeztem az embereket az utcán, ha kerestem egy címet, és ingyen válaszoltak. Tehát ez csak egy ilyen "talán megpróbálok úgy tenni, mintha haladnék a korral, de nem tudom, hogy kell-e ez nekem"-szerű "nekibuzdulás". Szóval elég, ha annyit írtok, hogy szar minden, és ejtem is a témát :kuss:


Javaslok egy Xiaomi Redmi Note-ot 60k körül max. Ha kicsit belemélyedsz, 40-50ért is vannak használható kínaiak. Sony, LG, Samsung, Oneplus kétszer-háromszor annyiért van ugyanolyan tudású. Esélyes, hogy azok tovább bírják, de nincs rá garancia. A kínaira max két évet számolj, aztán minden baja lesz már, ha nem a hw adja meg magát, akkor a szoftvert basszák szét. Az akksi legyen cserélhető, az egy év után kuka, ha ki van használva. Akksi legyen minél nagyobb, egyik legfontosabb paraméter manapság.
Avatar
deep

Hozzászólás #20342 2017.06.23. 18:22

Guardian Hero írta:Javaslok egy Xiaomi Redmi Note-ot 60k körül max. Ha kicsit belemélyedsz, 40-50ért is vannak használható kínaiak. Sony, LG, Samsung, Oneplus kétszer-háromszor annyiért van ugyanolyan tudású. Esélyes, hogy azok tovább bírják, de nincs rá garancia. A kínaira max két évet számolj, aztán minden baja lesz már, ha nem a hw adja meg magát, akkor a szoftvert basszák szét. Az akksi legyen cserélhető, az egy év után kuka, ha ki van használva. Akksi legyen minél nagyobb, egyik legfontosabb paraméter manapság.
Nekem Redmi Note 3 van, soha életemben nem volt ennél tökéletesebb telefonom,pedig volt már pár. Igen alma is. Nem tudom mire gondolsz a szoftver szétbaszás alatt, havonta jön frissítés, sokszor új feature-ökkel. 4000 mAh-s akksi van benne, használgatva is birja 2 napig simán, pedig megvan 14 hónapja. Szóval én is ajánlom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20343 2017.06.23. 18:52

Zóanagyvarázsló írta:Super Meat Boy :eplus2:
azt is 2 perc után újra fogom installálni? :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20344 2017.06.23. 19:01

Moby írta:azt is 2 perc után újra fogom installálni? :D

Azt szerintem 2 perc után örökre el akarod felejteni :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20345 2017.06.23. 19:37

Másik példa, hogy mennyit számít a közösség steamen :) Mármint a negatív reviewok :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20346 2017.06.23. 19:39

Zóanagyvarázsló írta:Az a baj, hogy azt sem tudom, mire jók ezek. Látens okostelószűzként (ugye iPhone 3G-m volt, de minek) kellene valami, amit rákapat, de nem annyiba kerül, hogy abból bányászdzsípijúra is fossa. Ecseréc nem kell extraként, se részlet, de valami korrekt belépőszint, amitől nem kapok agyfaszt, igen. A pénz a kisebb gond, de egyszerűen semmi kedvem és időm utánaolvasni, hogy a 3210 óta milyen fejlesztések történtek. Tudom, hogy ignoráns hozzáállás, de nem éri meg a szabadidőmet erre áldoznom, ezért vagyok kíváncsi egyszerűbb iránytűre, ami segíthet egy gyors, de jó döntésben.

Sajnos bő 1 év, mire lejár a hűségem, a szolgáltató így nem játszik a mostani előfizetésemhez.
A húgom 2 hónapja nyúz egy Huawei P9 Lite 2017-est és még nem panaszkodott, hogy földhöz vágná.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20347 2017.06.23. 19:44

Pontosan erre gondoltam, igen.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20348 2017.06.23. 20:18

Moby írta:Pontosan erre gondoltam, igen.

Én arra ,hogy nem fogod újra tenni mint a BF1-et :) De amúgy ha valaki legyőzhetetlennek hiszi magát még mindig ott van az i wanna be the boshy :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20349 2017.06.23. 20:38

HA valaki innen szereti az űrhajósokat akkor az Everspace-t ki ne hagyja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20350 2017.06.23. 21:16

Lepörgött és ezennel eladóvá vált az Ölőzóna 2. A legparasztabb játék, amit eddig toltam/10.
Főleg ez a Rico nevű "karakter" tolta fullba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20351 2017.06.23. 21:25

Moby írta:azt is 2 perc után újra fogom installálni? :D
Valóban nem, ahhoz legalább pár száz moby állhatatosság kellene :ravasz1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.06.23. 21:28-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20352 2017.06.23. 21:27

Köszönöm a telefonajánlásokat, majd megnézem őket. Mondjuk ez az akksis dolog most rám ijesztett, ahhoz vagyok szokva, hogy az enyém 1-1,5 hétig bírja. Ergo nem tudok előrelépni, csak vissza a pattintottkő-korszakba :ticking:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20353 2017.06.23. 21:59

Zóanagyvarázsló írta:Valóban nem, ahhoz legalább pár száz moby állhatatosság kellene :ravasz1:
Miután megnéztem miről is van szó, talán egy lobotómiával kéne kezdeni, hogy én ilyet egyáltalán bottal megpiszkáljak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20354 2017.06.23. 22:08

Zóanagyvarázsló írta:Valóban nem, ahhoz legalább pár száz moby állhatatosság kellene :ravasz1:
Mondjuk a steam oldalad szerint azzal a 6 órával a hátad mögött a szájhősködés perfektül megy! :banplz: Valahogy így alakult a BF4 karriered is ha jól rémlik :taps:
Avatar
deep

Hozzászólás #20355 2017.06.23. 22:17

Zóanagyvarázsló írta:Köszönöm a telefonajánlásokat, majd megnézem őket. Mondjuk ez az akksis dolog most rám ijesztett, ahhoz vagyok szokva, hogy az enyém 1-1,5 hétig bírja. Ergo nem tudok előrelépni, csak vissza a pattintottkő-korszakba :ticking:
Az a teló, ami 1 hétig bírja, már nem is ebből a tér-idő kontinuumból való. Szal...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20356 2017.06.23. 22:46

Úgy tűnik végre kipukkadt a lufi. 365 dollárról 10 centre eset az Etherium.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20357 2017.06.23. 22:57

Moby írta:Mondjuk a steam oldalad szerint azzal a 6 órával a hátad mögött a szájhősködés perfektül megy! :banplz: Valahogy így alakult a BF4 karriered is ha jól rémlik :taps:
Kikérem magamnak, én sosem uninstalláltam az SMB-t! Csak meghajtócsere után nem került még vissza :idiota: Egyébként tényleg az a helyzet, hogy a queue-ban áll a folytatása, mint másik 1000 játéké. De ha csak végigjátszott játékot ér ajánlani, akkor ott a VVVVVV, légy azzal boldog :hehe: A lényeg szerintem egyiknél sem az, hogy hány moby vagy zó kell hozzájuk, hanem hogy jó, de idegölő játékok. És igen, a VVVVVV-t, a The Lost Vikingset vagy a DOS-os Prince of Persiát éppen ezért nem tudtam letenni, mert ezért is voltak jók. Ha úgy tetszik, bennük volt a Souls-faktor, léteznek ilyen játékok, újabbak is, régebbiek is.

Mondjuk én az egész BF-ragaszkodásodat nem értettem soha, oké, szórakoztató tud lenni, meg minden, sőt értékelem, hogy tényleg újra és újra találsz hozzá motivációt, de csapat nélkül "single-ben" TDM-ezni egy elvileg multis játékban számomra nem inspiráló. Az Overwatchból is éppen akkor - kicsit később - koptam ki, amikor a topik. Élveztem egyedül is, sőt úgy sokkal többet nyertem, de a játék lényege (értsd: a közös szívás) máris sérült.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20358 2017.06.23. 22:58

benőmenő írta:Úgy tűnik végre kipukkadt a lufi. 365 dollárról 10 centre eset az Etherium.
Wishful thinking got me. Csak flash crash, már visszamászott. :lama:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20359 2017.06.23. 23:04

benőmenő írta:Úgy tűnik végre kipukkadt a lufi. 365 dollárról 10 centre eset az Etherium.
Aztakuurva :wow2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20360 2017.06.23. 23:04

deep írta:Az a teló, ami 1 hétig bírja, már nem is ebből a tér-idő kontinuumból való. Szal...
Pedig csak az kéne, hogy jöjjenek a fluxuskondenzátoros akksik, az nvidiás aktatáskák miatt nem jöhet össze az sem, kérdezd artyt! :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20361 2017.06.23. 23:07

Zóanagyvarázsló írta:Kikérem magamnak, én sosem uninstalláltam az SMB-t! Csak meghajtócsere után nem került még vissza :idiota: Egyébként tényleg az a helyzet, hogy a queue-ban áll a folytatása, mint másik 1000 játéké. De ha csak végigjátszott játékot ér ajánlani, akkor ott a VVVVVV, légy azzal boldog :hehe: A lényeg szerintem egyiknél sem az, hogy hány moby vagy zó kell hozzájuk, hanem hogy jó, de idegölő játékok. És igen, a VVVVVV-t, a The Lost Vikingset vagy a DOS-os Prince of Persiát éppen ezért nem tudtam letenni, mert ezért is voltak jók. Ha úgy tetszik, bennük volt a Souls-faktor, léteznek ilyen játékok, újabbak is, régebbiek is.

Mondjuk én az egész BF-ragaszkodásodat nem értettem soha, oké, szórakoztató tud lenni, meg minden, sőt értékelem, hogy tényleg újra és újra találsz hozzá motivációt, de csapat nélkül "single-ben" TDM-ezni egy elvileg multis játékban számomra nem inspiráló. Az Overwatchból is éppen akkor - kicsit később - koptam ki, amikor a topik. Élveztem egyedül is, sőt úgy sokkal többet nyertem, de a játék lényege (értsd: a közös szívás) máris sérült.
Nyomnám én ezeket a nografikás játékokat, csak minek. Öröm nincs bennük. Mármint az nekem nem játék rövidtávon sem, hogy közben okádnak a szemeim. Arra drágább de érdekesebb a VR :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20362 2017.06.23. 23:07

Moby írta:Aztakuurva :wow2:
Ez tegnap este, most megint 300 fölött van. Ha valakinek fingja van mi történik írja meg. Ide a kis 3-as pénzügy vizsgám kevés. :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20363 2017.06.23. 23:18

Moby írta:Nyomnám én ezeket a nografikás játékokat, csak minek. Öröm nincs bennük. Mármint az nekem nem játék rövidtávon sem, hogy közben okádnak a szemeim. Arra drágább de érdekesebb a VR :)
Az AAA-tól messze vannak, de én nem mondanám, hogy a maguk kategóriájában ne működne a vizuális megvalósításuk. Nem mondom, hogy pluszt ad (mint például egy Braidnél), de egy pillanatig nem tántorított el egyiktől sem. A The Darkness recéi jobban fájtak a szemeimnek PS3-on. Vagy Soulsok a performance-a.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.06.23. 23:19-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20364 2017.06.23. 23:18

benőmenő írta:Ez tegnap este, most megint 300 fölött van. Ha valakinek fingja van mi történik írja meg. Ide a kis 3-as pénzügy vizsgám kevés. :rinya:
Én mocskosul büszke vagyok rá, hogy ezeket a hülyeségeket annyira se követem, hogy tudjam, miről beszéltek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20365 2017.06.23. 23:23

Zóanagyvarázsló írta:Én mocskosul büszke vagyok rá, hogy ezeket a hülyeségeket annyira se követem, hogy tudjam, miről beszéltek.
De te nem is fogsz jókedvűen bukni 800$-t! :nezze:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20366 2017.06.23. 23:28

benőmenő írta:Ez tegnap este, most megint 300 fölött van. Ha valakinek fingja van mi történik írja meg. Ide a kis 3-as pénzügy vizsgám kevés. :rinya:

Én sem vagyok szakértő de úgy gondolom mivel az egész mögött semmi sincs, csak a szaros igény amit "mi" magunk generálunk hype-al, így mást nem tud csak így ingadozni. Ha valaki bebasz eladásra sokat, mint ahogy most történt, azonnal beomlik az egész, és leszopatnak mindenkit, ezzel az egésszel megint csak néhány kurva okos ember jár jól. Végtelen sok vadállatot pedig lehúznak.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20367 2017.06.23. 23:30

donatus13 írta:Én sem vagyok szakértő de úgy gondolom mivel az egész mögött semmi sincs, csak a szaros igény amit "mi" magunk generálunk hype-al, így mást nem tud csak így ingadozni. Ha valaki bebasz eladásra sokat, mint ahogy most történt, azonnal beomlik az egész (ettől szerintem az látszik ,hogy nincs is rá igény, ami az egész éltetője), és leszopatnak mindenkit, ezzel az egésszel megint csak néhány kurva okos ember jár jól. Végtelen sok vadállatot pedig lehúznak.


Számomra ez az egész kb egy CS:GO kés skin, 0 értéke van, csak szarrá van hypeolva.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20368 2017.06.23. 23:31

Miért nem működik a szerkesztés ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20369 2017.06.24. 07:30

donatus13 írta:Miért nem működik a szerkesztés ?
Működik az, időkorláttal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20370 2017.06.24. 07:32

benőmenő írta:Ez tegnap este, most megint 300 fölött van. Ha valakinek fingja van mi történik írja meg. Ide a kis 3-as pénzügy vizsgám kevés. :rinya:
Ide tényleg minden kevés, halandónak fingja nem lehet mi történik. "Fent" mozgatják emberek, akik iszonyatos pénzeket kaszálnak, de az egész egy hatalmas piramisjátékhoz hasonló kamu. Persze a kis halak is járhatnak jól, ha éppen jókor vannak jó helyen, de ez csak szerencse kérdése.

Vissza: “Leáldozott.hu”