A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20231 2017.06.20. 23:59

SlickAdam írta:en meg az elsö 3-at se lattam.:(
pedig az elso 3 hianyaban ne nezd meg ;) :)
Nekem most porgott le, adta
Habar bele lehet kotni a rendezesbe, vagasba, foleg a megvalositasba de nagyon szep regi emlekeket ebreszt az emberben foleg akinek volt c64e, es "megelte" a rendszervaltast

Novotrade, last ninja, kaland jatek kockazat konyvek atyja, tihor miklos (toltam a tulelok foldjet is kb 11-12 evesen, egy levelezos kalandjatek volt, nameg hatalom kartyai), newcomer, reunion (mennyit nyomtam anno de mindig megszopatott),ig2 (mikor ifabon meglattam a traileret majdnem sirtam) es kurva jo storyk a magyar software fejlesztes oskorabol

Spoiler
hal istennek a nincsendot is megeroszakolták
skinnyman

Hozzászólás #20232 2017.06.21. 00:58

SlickAdam írta:da hat, de hat 4 radeon az napi 20millio(TM). nem kell celhardver, ha 50 forintbol tudnak 20milliot csinalni E!

mindenesetre ennek utana kell neznem, mert nehezen tudom elkepzelni, hogy akar mittomen 100 dollart össze lehessen hozni par szaros consumer GPU-val naponta. akkor mindenki ezt csinalna.
es meg mindig nem ertem ezt az aktualis panikot. ezek a kartyak mar piacon vannak regota. mi törtent? uj banyat talaltak? :D
Utananeztem, olyannyira, hogy megy is a komoly banyaszat a 1070-emen :) Jelenlegi arfolyamon 100-200 dollar nagysagrendjet lehet osszeszedni egy kompetens (1060/1070/480/580) gpu-n havonta. Tehat napi 100 dollarhoz kell kb 30 gpu is, amit mostanaban nem konnyu jo aron beszerezni :) Sokan amugy egy gepbe tesznek 6 gpu-t, aztan ilyen gepeket gyujtenek/jaratnak. Aram sincs persze ingyen, azt le kell vonni, de azzal egyutt is olyan 2-3 honap banyaszat utan visszajon a gpu ara (jelenlegi arfolyamon - 3 honap mulva persze lehet meg barmi). Utana tiszta profit meg persze el is lehet adni hasznaltan jo aron. Es Antminer/ASIC nem jatszik (ugy veszem ki hogy a nagy memoriaigeny miatt - jelenleg minimum 3GB VRAM kell hozza, de ez a jovoben meg emelkedni fog, egy ido utan kiesnek a 4 gigas kartyak is), csak GPU - gondolom ez a fo oka h igy is eletkepes - mert csak igy mukodik.
Amennyire kiveszem, ezt a mostani oruletet az arfolyam valtozasok okoztak, ugye BTC is az egekben, de foleg az ETH ami majus vegen robbant nagyot: link
Avatar
deep

Hozzászólás #20233 2017.06.21. 07:26

Nex Machina minirivjú:
Twin stick shooter a Housemarque stúdiótól (Resogun, Alienation, Stardust) ezúttal nem csak sony platformra, mint az eddigi játékaik. Steamre vettem természetesen a #semmisemvaltozott jegyében. A port frankón fut, 1440p-ben megvan a 60 frém, fentebb nem néztem. A játéknak nincsen sztorija, semmi intro, semmi bullshit, azonnal behajít a sűrűbe. Mini arenák vannak amik közt reppen tovább a karakter ha kipucoltuk az aktuálisat, pályák végén bossok. Ez a repkedés picit fura, sok a rejtett cucc, és gyakran repülünk tovább mielőtt mindent átnéztem volna, pörgés van. Nagyon szép, nagyon jól fut, jó játszani, fasza soundtrack, pure videogame. Viszont! Nincs karakter választás, azaz nincsenek különböző alapfegyverek (ameddig én 45 perc alatt eljutottam, de korábbi játékokban mindenhol volt választási lehetőség). Ez mé'? Lehet, hogy majd unlockolható, de na. Valamint local co-op van, de online nincs. Wtf?
Avatar
Moby

Hozzászólás #20234 2017.06.21. 08:23

Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20235 2017.06.21. 08:36

Moby írta:Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?
Kép
2 hónapon belül a betonba. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20236 2017.06.21. 08:44

deep írta:Nex Machina minirivjú:
Twin stick shooter a Housemarque stúdiótól (Resogun, Alienation, Stardust) ezúttal nem csak sony platformra, mint az eddigi játékaik. Steamre vettem természetesen a #semmisemvaltozott jegyében. A port frankón fut, 1440p-ben megvan a 60 frém, fentebb nem néztem. A játéknak nincsen sztorija, semmi intro, semmi bullshit, azonnal behajít a sűrűbe. Mini arenák vannak amik közt reppen tovább a karakter ha kipucoltuk az aktuálisat, pályák végén bossok. Ez a repkedés picit fura, sok a rejtett cucc, és gyakran repülünk tovább mielőtt mindent átnéztem volna, pörgés van. Nagyon szép, nagyon jól fut, jó játszani, fasza soundtrack, pure videogame. Viszont! Nincs karakter választás, azaz nincsenek különböző alapfegyverek (ameddig én 45 perc alatt eljutottam, de korábbi játékokban mindenhol volt választási lehetőség). Ez mé'? Lehet, hogy majd unlockolható, de na. Valamint local co-op van, de online nincs. Wtf?
Biztos, hogy ugrik majd nekem is valamikor. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #20237 2017.06.21. 09:28

skinnyman írta:Utananeztem, olyannyira, hogy megy is a komoly banyaszat a 1070-emen :) Jelenlegi arfolyamon 100-200 dollar nagysagrendjet lehet osszeszedni egy kompetens (1060/1070/480/580) gpu-n havonta. Tehat napi 100 dollarhoz kell kb 30 gpu is, amit mostanaban nem konnyu jo aron beszerezni :) Sokan amugy egy gepbe tesznek 6 gpu-t, aztan ilyen gepeket gyujtenek/jaratnak. Aram sincs persze ingyen, azt le kell vonni, de azzal egyutt is olyan 2-3 honap banyaszat utan visszajon a gpu ara (jelenlegi arfolyamon - 3 honap mulva persze lehet meg barmi). Utana tiszta profit meg persze el is lehet adni hasznaltan jo aron. Es Antminer/ASIC nem jatszik (ugy veszem ki hogy a nagy memoriaigeny miatt - jelenleg minimum 3GB VRAM kell hozza, de ez a jovoben meg emelkedni fog, egy ido utan kiesnek a 4 gigas kartyak is), csak GPU - gondolom ez a fo oka h igy is eletkepes - mert csak igy mukodik.
Amennyire kiveszem, ezt a mostani oruletet az arfolyam valtozasok okoztak, ugye BTC is az egekben, de foleg az ETH ami majus vegen robbant nagyot: link
lehet be kéne izzítani nekem is ... az áramom a napelemeknek hála reggeltől késődélutánig (amikor épp melózók) ráadásul "ingyen" lenne és még "zöld" is. hm.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20238 2017.06.21. 15:32

Vegyétek. Meg. (full season packot persze)

Denuvo-t leszedték, ákszió is van, plusz k_hü_rvejó.



A gyáváknak demó is van már.
skinnyman

Hozzászólás #20239 2017.06.21. 15:47

arty írta:lehet be kéne izzítani nekem is ... az áramom a napelemeknek hála reggeltől késődélutánig (amikor épp melózók) ráadásul "ingyen" lenne és még "zöld" is. hm.
Ingyen arammal eri meg a legjobban :) (sokan asszem a munkahelyukon nyomjak "ingyen" arambol) En ez alapjan lottem be: link
Amugy 1 kerek nap alatt nem egesz 5 dollarnyi ETH jott ossze, amibol persze lejon majd meg az aramkoltseg (kb 1 dollarra szamolom) meg amortizacio. Meg a elviselni h a geped nonstop teker (annak a hangjaval, hojevel egyutt - a gpu-m mondjuk tovabbra is nagyon csendes de a gep tobbi reszen meg lenne mit javitani, pl aludni mellette azert necces lehet). Es ahogy egyre tobben racuppannak, a nehezseg is folyamatosan no es egyre lassabban lehet haladni benne, asszem a legtobben ugy szamolnak h max ev vegeig megy az egesz, de lehet h mar az elott se lesz profitalhato allapotban. Szoval komolyabb penzekhez azert nagy uzemben kell tolni, es riziko faktor is van boven.
Avatar
arty

Hozzászólás #20240 2017.06.21. 16:10

skinnyman írta:Ingyen arammal eri meg a legjobban :) (sokan asszem a munkahelyukon nyomjak "ingyen" arambol) En ez alapjan lottem be: link
Amugy 1 kerek nap alatt nem egesz 5 dollarnyi ETH jott ossze, amibol persze lejon majd meg az aramkoltseg (kb 1 dollarra szamolom) meg amortizacio. Meg a elviselni h a geped nonstop teker (annak a hangjaval, hojevel egyutt - a gpu-m mondjuk tovabbra is nagyon csendes de a gep tobbi reszen meg lenne mit javitani, pl aludni mellette azert necces lehet). Es ahogy egyre tobben racuppannak, a nehezseg is folyamatosan no es egyre lassabban lehet haladni benne, asszem a legtobben ugy szamolnak h max ev vegeig megy az egesz, de lehet h mar az elott se lesz profitalhato allapotban. Szoval komolyabb penzekhez azert nagy uzemben kell tolni, es riziko faktor is van boven.
kösz a linket, majdnem mindenre választ adott :)

hogyan lesz nekem ebből pénzem? nyilván az AZONNALI kifizetés érdekel, nem akarok az árfolyam változáson is nyerészkedni (veszteni)
Avatar
arty

Hozzászólás #20241 2017.06.21. 16:32

amugy "összeraktam" a gépem:
7700
2x8 ddr4@2133
valami legolcsóbb alaplap, m2 slottal
~120e
vs. tuningképesen ugyanez +50e, aránytalanul kevés plusz frém játékok igen nagy részében
(2500k@4200-at váltana)

ellenvélemény? (iszonyat sok youtube 7700 vs 7700k, ram2133 vs ram3000, 7700 vs 7600k@4.8-n videon vagyok túl...)
skinnyman

Hozzászólás #20242 2017.06.21. 17:02

arty írta:kösz a linket, majdnem mindenre választ adott :)

hogyan lesz nekem ebből pénzem? nyilván az AZONNALI kifizetés érdekel, nem akarok az árfolyam változáson is nyerészkedni (veszteni)
Ahogy nekem eddig lejott (de nem biztos h mindent jol mondok) : Van egy wallet-ed, ami ugye a penztarcad ahol ETH-ban van a penzed. Valasztasz egy pool-t es annak/azon keresztul banyaszol (a legtobb pool-nal 1% dija van - szoloban is lehet banyaszni hogy ezt meguszd, de elvileg csak komoly gpu farmmal eri meg), ok utaljak neked tovabb a penzt a walletedbe (tovabbra is ETH valutaban) - viszont mivel az atutalas sincs ingyen, igy nem utalnak at mindent azonnal, hanem alapvetoen nagyobb fix egysegek osszegyulesenel utalnak alapbol (pl 1 ETH). Kerheted kisebb osszegnel is az utalast, de akkor abbol levonnak utalasi koltseget (0.001 ETH - ennyit 1-2 ora alatt banyaszol ossze kb 1 gpu-val). Maga az atutalas ugy olvastam kb percek alatt veghezmegy. Onnantol h ott a penz a walleted-ben, valami online exchange-el tudsz belole valodi penzt csinalni - errol is irnak valamit a linken amit irtam - eddig meg nyilvan nem jutottam el 1 nap alatt.
TLDR; az utalasi dij miatt amig nem nagy uzemben nyomja az ember, nem erdemes nagyon rendszeresen kivenni a penzt, de nem is termelsz addig annyit, hogy kulonosebb okod lenne olyan rendszeresen kivenni. 1-2 GPU-nal sztem par havonta vagy max par hetente realis a penzt kivenni. Max annyi h ha mar van egy komolyabb osszeged, erdemes idonkent ranezni az arfolyamra, h ha elkezdene zuhanni, idoben ki tudd venni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20243 2017.06.21. 18:21

arty írta:amugy "összeraktam" a gépem:
7700
2x8 ddr4@2133
valami legolcsóbb alaplap, m2 slottal
~120e
vs. tuningképesen ugyanez +50e, aránytalanul kevés plusz frém játékok igen nagy részében
(2500k@4200-at váltana)

ellenvélemény? (iszonyat sok youtube 7700 vs 7700k, ram2133 vs ram3000, 7700 vs 7600k@4.8-n videon vagyok túl...)
+50 tuningképesen ugyanez. MINIMUM 3000-res rammal. Csak az tud annyit hozni pluszban mint a K tuning ÉS még arra a K tuning. És akkor nem lesz min agyalnod, hogy "há' lehet, hogy mégiscsak az kellett volna". Mennyi idős a mostani géped? 6 éves proci? És 2 tank benzin árát akarod "megspórolni"? Azért az idézőjel, mert kevesebbet is kapsz olcsóbban. Eladáskor is kinek kell majd a K nélküli proci? Nem lesz képed feltenni a hirdetést, inkább kidobod.

NA. Ne légy csicska, ez a lényeg és mindjárt kapsz egy hardcore Hungária futamot, a múltkori egy gyenge bemelegítés volt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #20244 2017.06.21. 19:03

arty írta:amugy "összeraktam" a gépem:
7700
2x8 ddr4@2133
valami legolcsóbb alaplap, m2 slottal
~120e
vs. tuningképesen ugyanez +50e, aránytalanul kevés plusz frém játékok igen nagy részében
(2500k@4200-at váltana)

ellenvélemény? (iszonyat sok youtube 7700 vs 7700k, ram2133 vs ram3000, 7700 vs 7600k@4.8-n videon vagyok túl...)

Mi lesz? Bányászgép? Gondolom nem gémergép, annak ez hahota :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20245 2017.06.21. 19:38

Na tessék, gyenge idegzetűeknek nem ajánlott szakaszokkal és manőverekkel. :D Hát ez egy olyan másfél órás dugó volt, amin percre pontosan úgy jövök át, mintha üres lenne az út. (lámpaváltások kijönnek)

A figyelmes szemlélők megtekinthetik a vadiúj kesztyűmet, amit előtte 1 perccel vettem át, azért voltam a kiindulási helyen. (az előző ujját tegnap lerágta egy kutya...) Illetve inszájder helyszín is van, aki megtalálja értékes nyereményeket kap. A videó végén pedig a kedvenc kínai éttermem reklámja. :D Jó szórakozást!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #20246 2017.06.21. 19:53

DanielT írta:Na tessék, gyenge idegzetűeknek nem ajánlott szakaszokkal és manőverekkel. :D Hát ez egy olyan másfél órás dugó volt, amin percre pontosan úgy jövök át, mintha üres lenne az út. (lámpaváltások kijönnek)

A figyelmes szemlélők megtekinthetik a vadiúj kesztyűmet, amit előtte 1 perccel vettem át, azért voltam a kiindulási helyen. (az előző ujját tegnap lerágta egy kutya...) Illetve inszájder helyszín is van, aki megtalálja értékes nyereményeket kap. A videó végén pedig a kedvenc kínai éttermem reklámja. :D Jó szórakozást!
18:04-nél benéztél a szaraziponba. De mér mentél te délelőtt visszafele? Ez most sokkal jobban izgat! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20247 2017.06.21. 19:55

fasza :mf1:
de majd csinálunk mi neked challengeket :banplz: kérünk majd egyet akkor is mikor Budapestet viszi a víz mint nemrég, meg december 22.én is kéne egy meg még írunk majd :vigyor5:
nah majd lehet veszek egy goprot megmutatom hogy kell motorral menni :beka2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20248 2017.06.21. 20:03

Moby írta:18:04-nél benéztél a szaraziponba. De mér mentél te délelőtt visszafele? Ez most sokkal jobban izgat! :D
Jár az iPont, ügyi vagy! :taps:

Lemerült a kamera és nem állítottam be jól az órát, ez a mai hazaút volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20249 2017.06.21. 20:18

DanielT írta:Jár az iPont, ügyi vagy! :taps:

Lemerült a kamera és nem állítottam be jól az órát, ez a mai hazaút volt.
Há igen, furcsák is voltak az árnyékok délelőtthöz :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20250 2017.06.21. 20:22

Arty!
A szarral gurigázás helyett légy oly kedves, és basszál oda neki rendesen! Kösziek! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #20251 2017.06.21. 20:22

DanielT írta:Na tessék, gyenge idegzetűeknek nem ajánlott szakaszokkal és manőverekkel. :D Hát ez egy olyan másfél órás dugó volt, amin percre pontosan úgy jövök át, mintha üres lenne az út. (lámpaváltások kijönnek)

A figyelmes szemlélők megtekinthetik a vadiúj kesztyűmet, amit előtte 1 perccel vettem át, azért voltam a kiindulási helyen. (az előző ujját tegnap lerágta egy kutya...) Illetve inszájder helyszín is van, aki megtalálja értékes nyereményeket kap. A videó végén pedig a kedvenc kínai éttermem reklámja. :D Jó szórakozást!

https://youtu.be/9iFIY5PyXDQ
Télen mivel nyomod?
Avatar
arty

Hozzászólás #20252 2017.06.21. 20:23

@DT - 50e-t inkább félreteszem a vegára/voltára/1080ra/ti-re, asszem abban egyetértünk, hogy ott jobb helye lenne/lesz :)
...de ha próvertikálsztendre költeném, ott is érezhetőbb lenne az előrelépés :P

A 7700K-val sok a baj, semmi kedvem lottózni, mostanában nincs szerencsém.
- elég volt látni te/moby vesszőfutását, throttling, delid, stb. nem az én súlycsoportom. ráadásul az MÉÉÉG pénz, elkúrják, naneeem.
- esélyesen hűtőcsere (cm tx3 van)
- szánalmas skálázódás az óverklokktól játékok alatt ( https://www.techpowerup.com/reviews/Int ... nce/5.html - 1-2 játéknak hoz valamit, többi hibahatáron)
- ramóverklokk 2133@3000 szinten is hoz kb 0-10%-ot (bf1, geow4, cod:iw, dzsilliónyi cím...), efelett nem nézem modulokat, mert nem fizetek ezreket további 1-2%-okért :)
- i7 minimumfrémnél/átlagnál tud hozni i5-höz képest 0 és 30% közt is, ez itt végre valahára némi előny - AMIKOR előny. ez amugy jobb eredmény, mint az i7-től vártam volna.
- ipc növekedés sandy -> skylake 20-30%, ez mondjuk i5-el is jönne....

próbáltam vágni a büdzsét, de ennél nem nagyon tudok lentebb menni nagyobb frémbukó mellett...
najo, fosibb alaplappal még egy 5k lefaragható, de vonz a gondolat, hogy mATX házba költözzek, m2 ssd-vel :)

hogy mennyiért tudom majd eladni?
a mostani K cpu-m mennyivel ér többet, mint a sima 2500? :DDD ugyankérlek.... 4/8 maggal ez lófaszt se fog érni pár év mulva, k ide vagy oda, amikor 8/16 lesz az alap (ha amd megoldja az 5ghz-ig tuningot)....

@moby :DDDDDDDDDDDDD
igen, tervezem h napközben bányászgatok vele, ahogy olvasom oda megteszi :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20253 2017.06.21. 20:27

Greyfox írta:Télen mivel nyomod?
Ugyanez. +plexi +Tucano lábtakaró +kézmuff. Csak akkor ülök kocsiba, ha hó esik és megmarad/latyak van. A mínuszokra teljesen immunis vagyok a setupommal. 3 éve 11 hónapot lenyomok vele fixen a 12-ből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20254 2017.06.21. 20:27

arty írta:- elég volt látni te/moby vesszőfutását, throttling, delid, stb. nem az én súlycsoportom.
Ha azt gondolod ez vesszőfutás volt, akkor javaslom olvasgatni a ph ryzen topikot :DDD Na ott valódi horror megy.
Avatar
arty

Hozzászólás #20255 2017.06.21. 20:34

DanielT írta:Na tessék, gyenge idegzetűeknek nem ajánlott szakaszokkal és manőverekkel. :D Hát ez egy olyan másfél órás dugó volt, amin percre pontosan úgy jövök át, mintha üres lenne az út. (lámpaváltások kijönnek)

A figyelmes szemlélők megtekinthetik a vadiúj kesztyűmet, amit előtte 1 perccel vettem át, azért voltam a kiindulási helyen. (az előző ujját tegnap lerágta egy kutya...) Illetve inszájder helyszín is van, aki megtalálja értékes nyereményeket kap. A videó végén pedig a kedvenc kínai éttermem reklámja. :D Jó szórakozást!

szervdonorokakcioban.avi
horror. pláne a 08:02 utániak ... népligetnél ... népstadionnál ... még halszemesítve is k. keskenynek tűnik a hely :/
(kolléga a héten csinált izomszakadást melóbajövet, motorral nem tudjuk még mivan. kb pár hete ült vissza a kocsiból, hogy lefelezze a beérési időt... tizenévekig motorozott, majd jött 1-2 év dízelkombis kihagyás, és BAMM)

+abban a kínaiban má' énis ettem :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20256 2017.06.21. 20:37

Moby írta:Ha azt gondolod ez vesszőfutás volt, akkor javaslom olvasgatni a ph ryzen topikot :DDD Na ott valódi horror megy.
:D címszavakban? rammal tudom, h volt szopkó, mostanra jönnek a "tuti" biosok, nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #20257 2017.06.21. 20:39

arty írta::D címszavakban? rammal tudom, h volt szopkó, mostanra jönnek a "tuti" biosok, nem?
Túlmelegedés (forrasztás ellenére), hibás alaplapok, hibás hőfokkijelzések, ramszopó továbbra is...kész dráma, ami ott megy.
Avatar
arty

Hozzászólás #20258 2017.06.21. 20:45

Moby írta:Túlmelegedés (forrasztás ellenére), hibás alaplapok, hibás hőfokkijelzések, ramszopó továbbra is...kész dráma, ami ott megy.
Cuki. De mér jársz te oda? ;) (amugy ha a ph! kormánytopik alapján kellene kormányt vennem, nem tudnék mit venni... tippre a problémák ezen fórumokon erősen túlreprezentáltak ;) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #20259 2017.06.21. 20:47

arty írta:Cuki. De mér jársz te oda? ;)
Mer a Threadrippernek nincs külön topikja, ott mennek róla az infók, és az érdekel valamilyen szinten.
Avatar
arty

Hozzászólás #20260 2017.06.21. 21:35

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20261 2017.06.21. 22:24

fullgány
Avatar
arty

Hozzászólás #20262 2017.06.21. 22:52

na, most térülnek meg a konzoljaim! játszhatok, miközben a vidiapécém termeli a zsét! (~26 MH/s)
10 órás műszakkal a mai árfolyamon ebből nap 300ft körül tudnék kivenni... hátöö... éves szinten nem lenne ez rossz, de ha tartalékolok és az év végére beszakad az ETH ára, akkor "végem" :D

szerintem hagyom ezt a 'csába.
még az kell h megsüljön a gpum és újat venni a mostani körülmények közt reménytelen...

skinnyman - azé kösz ! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20263 2017.06.22. 16:04

Tessék, simán fut 4K-ban a hómlessz 1080Ti-n.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #20264 2017.06.22. 19:49

Elindult a sumérszél. Semmit nem akarok venni, de elindult. Hátha tik igen :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20265 2017.06.22. 19:54

Dishonored 2 - 20€

Rakas fos meg a port?
Avatar
Moby

Hozzászólás #20266 2017.06.22. 19:58

Micsu írta:Dishonored 2 - 20€

Rakas fos meg a port?
Pár hete vettem meg, belenéztem még akkor, semmi fost nem láttam benne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20267 2017.06.22. 19:59

Jo jo, de itt szegenyseg vanik, nincs am i7 meg ti80an :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20268 2017.06.22. 20:06

Micsu írta:Dishonored 2 - 20€

Rakas fos meg a port?
A wolfit is hogy kipeccselték. lsd.: #20031
Avatar
arty

Hozzászólás #20269 2017.06.22. 20:08

Moby írta:Pár hete vettem meg, belenéztem még akkor, semmi fost nem láttam benne.
lol
Avatar
Moby

Hozzászólás #20270 2017.06.22. 20:11

arty írta:lol
He?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20271 2017.06.22. 20:33

szörnyű lassú ez a szar steam, hogy költsem így a pénzem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #20272 2017.06.22. 20:34

Micsu írta:szörnyű lassú ez a szar steam, hogy költsem így a pénzem?
Aszontad szegénység van! Mit akarsz elkölteni? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20273 2017.06.22. 20:39

hát azt a keveset :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #20274 2017.06.22. 20:42

Na, bukszát nyiss! Mármint, ha hajlandó betölteni a store :D Redout pl. 12,79 ojró.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20275 2017.06.22. 20:58

Najó, lehet hogy egy SOMA-t veszek a szélben. Mindig ki akartam próbálni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20276 2017.06.22. 21:13

Kemény. Amikor itt beírtam valamelyik nap, hogy "ma" vegyetek 1060-at, mer holnap már nem lesz, én redeltem párat. Csigabájtot, 6 gigást. Egész eddig úgy volt, hogy holnap megkapom, mostmár a legközelebbi időpont, amikorra várják az júli 14... :csodalk:


Kurrrrrva bányászok! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20277 2017.06.22. 21:20

DT
remélem a stasis készítőinek megköszönted a NAGYBETŰS névkiírást is ;) :P

nah most hogy beleszartak a modderek pofájában a gta5nél akkor nem tudok feltenni real car modot se?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20278 2017.06.22. 21:27

Micsu írta:DT
remélem a stasis készítőinek megköszönted a NAGYBETŰS névkiírást is ;) :P
Őőőő... azz..... MŰVÉSZI ÖNKIFEJEZÉS! :PPP
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #20279 2017.06.22. 21:30

Moby írta:Kemény. Amikor itt beírtam valamelyik nap, hogy "ma" vegyetek 1060-at, mer holnap már nem lesz, én redeltem párat. Csigabájtot, 6 gigást. Egész eddig úgy volt, hogy holnap megkapom, mostmár a legközelebbi időpont, amikorra várják az júli 14... :csodalk:


Kurrrrrva bányászok! :banplz:
197 az msi 1070 szaraziponban. Lassan fegyveres őrök lesznek a bolt előtt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20280 2017.06.22. 21:32

Lassan kiderül, hogy a 1080ti a legracionálisabb és pénzügyileg gazdaságos döntés volt! :D

Slickadam meg felvágja az ereit szerintem. PONT elugrott a nagy zsé elől, tökéletes érzékkel! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20281 2017.06.22. 21:33

DanielT írta:Őőőő... azz..... MŰVÉSZI ÖNKIFEJEZÉS! :PPP
az mar egy jo jel h az csinalta a zenejet aki a fallout1-2nek ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20282 2017.06.22. 21:34

DanielT írta:Lassan kiderül, hogy a 1080ti a legracionálisabb és pénzügyileg gazdaságos döntés volt! :D

Slickadam meg felvágja az ereit szerintem. PONT elugrott a nagy zsé elől, tökéletes érzékkel! :D
odabaszott neki az e3, raadasul egy anthem :(, jajj slick :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #20283 2017.06.22. 21:36

DanielT írta:Lassan kiderül, hogy a 1080ti a legracionálisabb és pénzügyileg gazdaságos döntés volt! :D

Slickadam meg felvágja az ereit szerintem. PONT elugrott a nagy zsé elől, tökéletes érzékkel! :D
:ejnye1: Beforgatta switchbe!
Avatar
Botond

Hozzászólás #20284 2017.06.23. 07:56

Micsu írta:kalandozik? takarít?
Úgy-úgy, mégse lehet mindenki nagymenő postás!
Eltűntem, de nem a minden hónapban egy város meglátogatása projekt miatt (eddig Párizs, Róma, Madrid, Stockholm+a belföldi utazgatások az elmúlt négy hónapban), hanem az élet most ott tart, hogy aláírtuk a papírokat és az asszonnyal többet nem vagyunk egy légtérben, szóval vagy ő van a gyerekekkel vagy én. Amikor én akkor a gyerekekkel foglalkozok, amikor ő, akkor nincs ott a PC-m. Ez az állapot eltart augusztus elejéig, amikor is beköltözök Budára, és végre minden mehet tovább a normális kerékvágásban, immár másik asszonnyal. Szóval addig nem nagyon vagyok gép közelben.
Köszi az aggódást, érdeklődést! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20285 2017.06.23. 09:15

Botond írta:Úgy-úgy, mégse lehet mindenki nagymenő postás!
Eltűntem, de nem a minden hónapban egy város meglátogatása projekt miatt (eddig Párizs, Róma, Madrid, Stockholm+a belföldi utazgatások az elmúlt négy hónapban), hanem az élet most ott tart, hogy aláírtuk a papírokat és az asszonnyal többet nem vagyunk egy légtérben, szóval vagy ő van a gyerekekkel vagy én. Amikor én akkor a gyerekekkel foglalkozok, amikor ő, akkor nincs ott a PC-m. Ez az állapot eltart augusztus elejéig, amikor is beköltözök Budára, és végre minden mehet tovább a normális kerékvágásban, immár másik asszonnyal. Szóval addig nem nagyon vagyok gép közelben.
Köszi az aggódást, érdeklődést! :)
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20286 2017.06.23. 09:20

Moby írta:He?
égbehuzott delidelt i7 és égbehúzott 1080ti mellett a te tapasztalásod NEM LÉTEZIK! :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20287 2017.06.23. 09:23

DanielT írta:Lassan kiderül, hogy a 1080ti a legracionálisabb és pénzügyileg gazdaságos döntés volt! :D

Slickadam meg felvágja az ereit szerintem. PONT elugrott a nagy zsé elől, tökéletes érzékkel! :D
390 euroert ment el eBay-en (minusz a posta és a 10% eBay-nek :D loal). most nezem mennyiert vannak fent az MSI-k: 575-650 €. asszondja "MINING GPU". haha. mondanam, hogy leszarom, de ez termeszetesen nem igaz. kicsit zavar. de eret nem vagok azert. nem lathattam a jövöbe.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20288 2017.06.23. 09:24

arty írta:égbehuzott delidelt i7 és égbehúzott 1080ti mellett a te tapasztalásod NEM LÉTEZIK! :P
A kedvencem a témában, amikor Tíájjal tesztelnek egy játékot, mint pl. lentebb a DF-es resogunos arcok új játékánál, és benyögik, hogy xy opció hibahatár alatti eltérést hozott. :nevetes2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20289 2017.06.23. 09:30

SlickAdam írta:390 euroert ment el eBay-en (minusz a posta és a 10% eBay-nek :D loal). most nezem mennyiert vannak fent az MSI-k: 575-650 €. asszondja "MINING GPU". haha. mondanam, hogy leszarom, de ez termeszetesen nem igaz. kicsit zavar. de eret nem vagok azert. nem lathattam a jövöbe.
mondjuk ott ahol annak idejen vettem, most is van raktaron 520 euroert, amiböl 50 lejön a cashback akcio miatt. szal rárohad a kis gyökerre valszeg. mondjuk ebben a boltban is 420 volt 2 hete. haha.
Avatar
Botond

Hozzászólás #20290 2017.06.23. 09:33

DanielT írta:Kép
Nem jelenik meg semmi. :o
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20291 2017.06.23. 09:36

Botond írta:Nem jelenik meg semmi. :o
Rohadjon meg. "Fejleszt" a giphy, ez az eredménye. :boxer: Ezvót
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20292 2017.06.23. 10:10

A szél miatt már megint szarasztím, hat teljes percig tartott, amíg leírt a Hot Pursuit :ticking:

Sikerült viszont beregelni Originre is a steames kulcsot (korábban ezzel ellentétes információkkal találkoztam).
Avatar
Moby

Hozzászólás #20293 2017.06.23. 10:20

DanielT írta:Rohadjon meg. "Fejleszt" a giphy, ez az eredménye. :boxer: Ezvót
Nemtudom, nálam megy.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20294 2017.06.23. 10:22

Moby írta:Nemtudom, nálam megy.

Nálam is simán ment amúgy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20295 2017.06.23. 10:23

Semmi sem nagyobb hahota, minthogy egy el sem készült játékból pécére több fogy, mint a csicskakonzol legnagyobb, legbesztesztebb beszteszt exkluzívjából.
#Sikergen.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #20296 2017.06.23. 10:48

Moby írta:Semmi sem nagyobb hahota, minthogy egy el sem készült játékból pécére több fogy, mint a csicskakonzol legnagyobb, legbesztesztebb beszteszt exkluzívjából.
#Sikergen.
PUBG-t már én is bezsákoltam és azt kel mondjam rohadt idegesítő, de jó :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20297 2017.06.23. 10:51

R.I.P., Otto, megpróbálom visszaforgatni az idő kerekét, hátha megmenthetlek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20298 2017.06.23. 10:52

Botond írta:Úgy-úgy, mégse lehet mindenki nagymenő postás!
Eltűntem, de nem a minden hónapban egy város meglátogatása projekt miatt (eddig Párizs, Róma, Madrid, Stockholm+a belföldi utazgatások az elmúlt négy hónapban), hanem az élet most ott tart, hogy aláírtuk a papírokat és az asszonnyal többet nem vagyunk egy légtérben, szóval vagy ő van a gyerekekkel vagy én. Amikor én akkor a gyerekekkel foglalkozok, amikor ő, akkor nincs ott a PC-m. Ez az állapot eltart augusztus elejéig, amikor is beköltözök Budára, és végre minden mehet tovább a normális kerékvágásban, immár másik asszonnyal. Szóval addig nem nagyon vagyok gép közelben.
Köszi az aggódást, érdeklődést! :)
hianyzik a kedvenc bokszzsakom aze na :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20299 2017.06.23. 11:11

Moby írta:Semmi sem nagyobb hahota, minthogy egy el sem készült játékból pécére több fogy, mint a csicskakonzol legnagyobb, legbesztesztebb beszteszt exkluzívjából.
#Sikergen.
25 eur vs. 60 eur is azé csak nyom valamicskét a latba', nem? ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #20300 2017.06.23. 11:14

arty írta:25 eur vs. 60 eur is azé csak nyom valamicskét a latba', nem? ;)

Nemtudom, de bármi is az ok, remélem így marad, az összes tetves exkluzív legalább ekkorát perecel, vagy mégnagyobbat. És én minden alkalommal ki fogom röhögni.

Vissza: “Leáldozott.hu”