A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20091 2017.06.16. 12:05

skinnyman írta:Azt a rohadt, erre kivancsi leszek. MH szeria filozofiaja es nehezsege amugy eleg kozel van a Dark Souls-hoz, ugyanugy a skill szamit, eleg hardcore fanjai vannak. Legutobb PSP-n nyomtam valamelyik Freedom-ot, tokre tetszett, csak eleg bena voltam, nem nagyon birtam az elso komolyabb szornnyel es hamar feladtam.
az volt a gond PSP-n (és 3DS-en is a 2. stick megjeleneseig), hogy a kamerakezeles teljesen tönkrevagta az elmenyt. rendesen FÁJT jatszani, olyan nehezkes volt, hogy legszivesebben kardba döltem volna.
viszont baromira különleges es hardcore cucc (szvsz durvabb, mint a Dark Souls). föleg így pécén, szép graffal, nyitott vilagban (eddig ugye kis szakaszok voltak)... en mindenkeppen vevö vagyok rá, remélem masok is probat tesznek vele innen és nyomhatjuk is akar közösen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20092 2017.06.16. 13:04

arty írta:Jah, végülis az xbox one restriktív tivitivi kinektfasságot is a pécémazterrész buktatta meg.
De nyugodtan várjátok el, hogy a konzolgémer kétoldalas esszétben (gémpeddel begépelve) hordja le a 27 frémre ledadogó játékokat.
egy biztos, hogy nem rajtad meg totyin múlott ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #20093 2017.06.16. 16:43

DanielT írta:Elírtad véletlen a 17 frémet. Egyébként a Vicser értékelésemet nem kontrollerrel fogom bepötyögni a Steamre, pedig azzal nyomom. A PSN is elérhető webről. Most szét is néztem, sajnos értékelés szerint pl nem találtam, hogy ki lehetne -e szűrni a legjobb/leggyengébb cuccokat. Úgy tűnik valakinek ez nem áll érdekében. Vagy a vevőknek, vagy a boltnak.
Vagy akár 7-et is írhattam volna, jelentősége semmi.
Pécén megveszed, szopat, alt+f4, negativ review, refund.
Sokat szopat -> sok negativ -> szebb világ! ;)

- konzolon 17 frém, már a harmadik játékban egymás után -> utálja, frusztrálja, vanpénze, vanhozzáértése, vanaffinitása -> pc -> 6, preorder után azonnal ötcsillagozó "best game eva'" rivjú: KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT
- konzolon 17 frém -> nem látja, de tudja: ott minden 1080/60 -> nincs rivju -> konzoltopikban játékról beszélget -> 6, preorder után azonnal ötcsillagozó "best game eva'" rivjú: KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT
- nem 17 frém, hanem 60 (pl a metro) -> nem látja, leszarja, jóérzés vele játszani -> konzoltopikban vagy konzolos haverjaival élménybeszámolnak -> 6, preorder után azonnal ötcsillagozó "best game eva'" rivjú: KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT

ha jól rémlik egyetlen egyszer csillagoztam vinsztórban, asszem a forza apexet.
ill. még régebben 360on, ha eszembe jutott - de általában nem jutott eszembe.
kifejtés nélkül egyszerűen olyan értelmetlen, súlytalan.... minek érzés :)

eleve, meg lehet nézni adott játék steam store oldalát: a képek mellett azonnal a szöveges értékelés, kétféle eredmény, rivjuk darabszáma, tagelések, stb.
boxon legalul, ameddig általában le se megyek van egy "adott verzió pontszáma", ami általában magas és az ékrtéleések 5 karakterbe bele szoktak férni...

DanielT írta:Ilyen csúnyán beleharapsz a kezekbe, akik 60 frémre remastereltek az igénytelen tömegeknek is? Ejj-ejj.
Fantasztikus élmény és különleges játék mindkét Metro. Neked még van easy mód is.
Előtte volt két halálbugos alapverzájuk, amiből az első ráadásul elég moslékul futott, +nvidiamoney :P (oké, te nem lopakodsz, így kevésbé lehetett szembetűnő, ződ a szemed szal az se zavart, stb.)
Remaztert giganehézen kezdtem, beletört a bicska :( (pöcést nemtom, ott toltam eredetileg le mindkettő origi verzáját, nem rémlik h könnyű lett volna. lőszer kevés volt, stb.)
Avatar
arty

Hozzászólás #20094 2017.06.16. 17:02

SlickAdam írta:ukrankurvak? :fejvakaras:
megmutattak, hogy milyen rohadt durva lesz PC-n. nem buzultak visszafogott graffal. többi meg nyilvanvalo bullshit, amit mondaniuk kell. ettöl meg nem kurvak. ha a termek is kurva lenne, akkor lennenek kurvak.

"DF: "We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real' (LOL1). And further: 'that sequence will be in the final game (LOL2) and it will stack up'.""
pont olyan kurvák, mint a többi kamu/félkamu e3 prezis :) mindenki bemutat valami állejtőst, bízva benne, hogy a véglegest sikerül majd felhuzni a "renderig", de persze általában nem sikerül... és emiatt van akit kettétépnek (ubisoft), van akiknél (naughtydog) pedig max 1-2 post szól a csalásról valami eldugott fórumon és mindenki mindent megbocsájt nekik a "csodás" egyebek miatt ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #20095 2017.06.16. 17:06

Zóanagyvarázsló írta:A boxos őrület megbukásához az kellett, hogy a játékostársadalom lázadjon fel, és a Sony is rájátsszon erre, magának vindikálva a jófiú szerepét. Nagyon sokan inkább sonystaként (akiknél azért érdekes, mert a platformrajongás nem látszott) vagy PC-sként kritizálták, akik ugye értelemszerűen célközönség (lehettek volna). Arról nem is beszélve, hogy azzal is sikerült elszúrni, hogy túl nagy lépést akartak, és az előnyöket tekintve túlságosan amerikaira szabták az egészet, amivel mindenhol máshol kevesebbet ígértek.

Szóval nem a boxos közösség döntötte meg egy emberként felállva (közülük az elkötelezettebbek még védték is, és most nem feltétlen csak a leáldra gondolok). Már csak azért sem, mert egy bölcs ember a logikája szerint gamepadről tudták volna csak bepötyögni az ellenvéleményüket :ravasz1: Hoppá, akkor az SDF sem lehetett, csakapécések!
Mondomén, hogy az lesz a vége, h a bón helyett végül pécén megpihenő (tehát pécés!) gémerek buktatták be a platformot ;) (sony persze h rájátszott, de elvitathatatlan a széleskörű felháborodás, ami ment mindenhol! de persze az is igaz, hogy brutál elbaszás kellett a bukóhoz, 1-1 elemmel simán megúszták volna - lásd még multipléjer-adó, csont nélkül átment anno...)
Avatar
arty

Hozzászólás #20096 2017.06.16. 17:10

Micsu írta:egy biztos, hogy nem rajtad meg totyin múlott ;)
jaja, fényképem is van, ahogy állok éjfél előtt a sorban... :falbav:

(2015.01.01.-én vettem meg mobytól a one-t... kinekt nélkül... amikorra az egész baszás megbukott. de "ügyes" próbálkozás volt...:falbav:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20097 2017.06.16. 17:25

az volt mert volt kinected vagy nem? a többi csak félremagyarázás :)
Avatar
arty

Hozzászólás #20098 2017.06.16. 18:13

Micsu írta:az volt mert volt kinected vagy nem? a többi csak félremagyarázás :)
még van is és használjuk is :)
viszont nem protestáltam a megvásárlásával induláskor... amikor az ms visszanézte az első évet, azt látta h az xbox (a ps4hez képest): csőd.
miattam és a többi boxos miatt, akik nem vettek/playstationt vettek - azaz azok miatt, akik nemet mondtak az ms üzenetére és ajánlatára!

ms erre mit tett? elkezdtek segget nyalni, kilőtték a kötelező kinektet az űrbe, stb.
cél elérve. itt már akár vehettem is volna boxot, eljuttatva az üzenetet: így már okés!
de egyrészt moby ajánlata kedvezőbb volt, másrészt a kormánygeciség vért kíván (a mai napig... és persze a sony is átvett minden szemétséget tőlük :( meh)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20099 2017.06.16. 19:20

AZ a baj telorol nincs kedvem irni verset, pedig kapna ;) :law:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20101 2017.06.16. 19:54

Nagyon jó hír, ultra minőség amit letettek az asztalra, minden téren.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20102 2017.06.16. 23:34

Megnyalta ma is. Mámint a kecske. A vén. :banplz:
phpBB [media]

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20103 2017.06.17. 07:25

Moby írta:Megnyalta ma is. Mámint a kecske. A vén. :banplz:
Spoiler
Kép
Ügyes! :) A shotgunos ellenfeleknél kevés dolgot gyűltöltem jobban a BF-ekben. :buck:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20104 2017.06.17. 11:03

A dualschok 4 -es ps 4 kontrollert ,hogy lehet jól működésre bírni pc-n ?
Avatar
deep

Hozzászólás #20105 2017.06.17. 11:41

Moby írta:Megnyalta ma is. Mámint a kecske. A vén. :banplz:
Itt is volt némi vadászpuska akcijó :D
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20106 2017.06.17. 11:42

donatus13 írta:A dualschok 4 -es ps 4 kontrollert ,hogy lehet jól működésre bírni pc-n ?
Alapból megy bluetooth-on és kábelen is dinput módban. Ha xinput kell, azt most nem vágom mi a tuti a creators update után.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20107 2017.06.17. 11:52

donatus13 írta:A dualschok 4 -es ps 4 kontrollert ,hogy lehet jól működésre bírni pc-n ?
úgy, hogy kibaszod a kukába, és veszel egy one s kontrollert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20108 2017.06.17. 11:59

Asszem ezt minden létező aspektusában kimaxoltuk.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20109 2017.06.17. 12:20

Vegyetek szmárt tévét, natyon megéri!!4
Ma benyomjuk a youtube appot, és azzal fogadott, hogy júni 30-ig van támogatva, utána nem fog működni. :zavart2:
Az egyetlen app volt a Samsung D6100-on amit használtunk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20110 2017.06.17. 12:46

deep írta:Itt is volt némi vadászpuska akcijó :D
[video]hinnye_wow.avi[/video]
A Quake klipek nagyon impresszívek, az a Quad damage feed erősen uninstall gyanús, innen már nincs úgyse tovább. :D :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20111 2017.06.17. 12:47

Moby írta:Asszem ezt minden létező aspektusában kimaxoltuk.
Kép
Remélem is, mert már beleégett a plazmámba a notification! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20112 2017.06.17. 13:01

DanielT írta:Remélem is, mert már beleégett a plazmámba a notification! :idiota:
KEK. Gyerek most is tolja :DDD
Avatar
arty

Hozzászólás #20113 2017.06.17. 13:19

donatus13 írta:A dualschok 4 -es ps 4 kontrollert ,hogy lehet jól működésre bírni pc-n ?
xbox gémpedként használatra ezzel perfekt (minusz pécélotto, de hátha belenyulsz a tutiba!

ha megy: ne felejtsd el támogatni pár fityingel a készítőt ;)

(steammel is lehet szórakozni, én kezdésnek inkább kilőnék mindenféle konti támogatást a kliensben! big picture módban megtalálod, amugy nemtom merre lenne)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.06.17. 13:22-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20114 2017.06.17. 13:19

Ha láttatok még putrit...

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20115 2017.06.17. 13:50

DanielT írta:Ha láttatok még putrit...

[video]krekiTri[/video]
egészen pontosan 23 mp-et birtam belöle. GOTY kiadas ebböl is lesz azért.:D
Avatar
arty

Hozzászólás #20116 2017.06.17. 13:50

DanielT írta:Ha láttatok még putrit...
NYILVÁN csak offline ilyen, amikor a felhő nem tud segíteni. Ezt abból is gondolom, hogy a baszom rakétának SEMMI nyoma semmin - nemhogy rombolhatóság nincs, de kormos sem lesz a terep.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20117 2017.06.17. 14:28

És ezt a legalja szart újraélesztette az MS, annyira nincs semmi a tarsolyban... kemény.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20118 2017.06.17. 15:27

arty írta:xbox gémpedként használatra ezzel perfekt (minusz pécélotto, de hátha belenyulsz a tutiba!

ha megy: ne felejtsd el támogatni pár fityingel a készítőt ;)

(steammel is lehet szórakozni, én kezdésnek inkább kilőnék mindenféle konti támogatást a kliensben! big picture módban megtalálod, amugy nemtom merre lenne)

Köszi szépen, azoknál a játékoknál ahol van ds4 támogatás ment faszán, de pár ne ismerte fel, így viszont jó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20119 2017.06.17. 16:01

DanielT írta:Ha láttatok még putrit...

https://youtu.be/a7Yx_LObG0A
Mint, amit úgy guberáltak a bezárt Greenlightból. :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20120 2017.06.17. 17:05

Ha valaki nem látta volna a zseniális Devolver conf alatt:

Max hangerőn csapassátok.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #20121 2017.06.17. 22:12

DanielT írta:Ha valaki nem látta volna a zseniális Devolver conf alatt:

Max hangerőn csapassátok.
ODABASZ!
skinnyman

Hozzászólás #20122 2017.06.18. 01:03

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20123 2017.06.18. 07:12

Rly? :D
Amikor CrowBcat és Dunkey is megcsinálták a megszokott jóval profibb és viccesebb összeállításokat?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20124 2017.06.18. 09:26

LOL
Most nézem, hogy elvileg megint a bányászok miatt RX *70-es és *80-as kártyákból nem tud annyit gyártani az AMD, hogy jusson hozzánk, ezért ami még kallódik 470-es, az 100k fölött van, illetve konkurencia híján a 6 GB-os 1060-ak is 100k és fölötte mennek. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20125 2017.06.18. 09:30

benőmenő írta:LOL
Most nézem, hogy elvileg megint a bányászok miatt RX *70-es és *80-as kártyákból nem tud annyit gyártani az AMD, hogy jusson hozzánk, ezért ami még kallódik 470-es, az 100k fölött van, illetve konkurencia híján a 6 GB-os 1060-ak is 100k és fölötte mennek. :wilting:

1070 is kezd eltűnni. Nincs rx már azokat viszik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20126 2017.06.18. 09:50

Moby írta:1070 is kezd eltűnni. Nincs rx már azokat viszik.
alaposan megcsappant az aruk + pl MSI-nel cashback akcio is van egesz honapban. jelen pillanatban brennyu Gaming X 1070-es 370-380 euroert vihetö. ezert tudtam csak lohugyert eladni az enyemet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20127 2017.06.18. 09:51

Hoppá, akkor jó érzékkel ideje ismét bányászpécé projektbe fognom!

#Never4get #Biznisz4life

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20128 2017.06.18. 09:52

SlickAdam írta:alaposan megcsappant az aruk + pl MSI-nel cashback akcio is van egesz honapban. jelen pillanatban brennyu Gaming X 1070-es 370-380 euroert vihetö. ezert tudtam csak lohugyert eladni az enyemet.
Hogy aztán design üvegcséből magadra spricceld! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20129 2017.06.18. 09:55

Ééééééééééééés a Killer Instinct is jön Steamre idén.

Bejött ez a Winstore biznisz, ki gondolta volna! Persze tudták ők, hogy bukni fog, de meg kellett próbálni, kijött belőle pár céges prezentáció.

szerk: Pont tegnap mentem be a store-ba, hát ekkora egy moslékot... ahogy kinéz, a tartalom, MINDEN. Félelmetes, hogy ennyire képes a világ legnagyobb jelentőségű* szoftverét gyártó cég.

*Há' nem? Azért a legelterjedtebb oprendszer, ami szinte mindent működtet, elég fontos. Nem épp egy Snapchat, stb szint.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20130 2017.06.18. 11:44

DanielT írta:Ééééééééééééés a Killer Instinct is jön Steamre idén.

Bejött ez a Winstore biznisz, ki gondolta volna! Persze tudták ők, hogy bukni fog, de meg kellett próbálni, kijött belőle pár céges prezentáció.

szerk: Pont tegnap mentem be a store-ba, hát ekkora egy moslékot... ahogy kinéz, a tartalom, MINDEN. Félelmetes, hogy ennyire képes a világ legnagyobb jelentőségű* szoftverét gyártó cég.

*Há' nem? Azért a legelterjedtebb oprendszer, ami szinte mindent működtet, elég fontos. Nem épp egy Snapchat, stb szint.

Most nagyon megszaporodtak a verekedős játékok, azért az jó lenne ha legalább 1 nek lenne egy stabil player base-e. Nem csak ilyen 1k.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20131 2017.06.18. 12:41

DanielT írta:Hogy aztán design üvegcséből magadra spricceld! :idiota:
:banplz: :taps: :banplz: :taps:
Avatar
deep

Hozzászólás #20132 2017.06.18. 12:53

donatus13 írta:Most nagyon megszaporodtak a verekedős játékok, azért az jó lenne ha legalább 1 nek lenne egy stabil player base-e. Nem csak ilyen 1k.
Oda jutottunk a Street Fighter 2 brutális mennyiségű játékosától, hogy ma már rétegcucc a vs fighter játék műfaj. Érdekes lenne megtudni a valódi okokat emögött, de erős faktornak érzem a piac telítettségét, és az elcasualosodást (nem játszik a paraszt olyan játékkal ahol elpicsázzák). Meg persze a játékok is szarabb minőségűek, nem fordítanak annyit a balanszolásra, illetve jóval nehezebb is ez a folyamat a mai cuccokban a sok (gyakran feleselegesen rengeteg) fícsör, szpesöl múv miatt.
Avatar
deep

Hozzászólás #20133 2017.06.18. 13:07

DanielT írta:Ééééééééééééés a Killer Instinct is jön Steamre idén.
Ennek a hírnek nagyon örülnék, ha nem degradálták volna egybitessé az eredeti Killert (egyszer próbáltam, 13-as kombót tudtam csinálni button mashingel, szánalmas), valamint, ha a legcsekélyebb érzékük lett volna, hogy is kellene a régi karaktereket megújítani, de az eredeti játékot tiszteletben tartani.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20134 2017.06.18. 13:12

DanielT írta:Hogy aztán design üvegcséből magadra spricceld! :idiota:
decrajt! béjbe béjbeee :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20135 2017.06.18. 13:58

csak mert erzem, hogy vagytok egy kis Nintendo historiara. :law:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #20136 2017.06.18. 14:20

deep írta:Oda jutottunk a Street Fighter 2 brutális mennyiségű játékosától, hogy ma már rétegcucc a vs fighter játék műfaj. Érdekes lenne megtudni a valódi okokat emögött, de erős faktornak érzem a piac telítettségét, és az elcasualosodást (nem játszik a paraszt olyan játékkal ahol elpicsázzák). Meg persze a játékok is szarabb minőségűek, nem fordítanak annyit a balanszolásra, illetve jóval nehezebb is ez a folyamat a mai cuccokban a sok (gyakran feleselegesen rengeteg) fícsör, szpesöl múv miatt.
Az online játék szerintem rendesen betett ezeknek... ma kijöhet egy streetfighter sztori mód nélkül, így aztán megy mindenki a netre játszani (ez a tartalom :D), ahol persze h elpicsázzák (pedig ahogy írod, folyamatos az egyszerüsítés). Amikor anno haver agyonvert IK+ban, MK-ban a lokál VS játékmódban, az se volt nyilván jóérzés, de ugyanez online, arctalan nevektől, sorozatban... kemény lecke lehet.
De ez szvsz marginális, az igazi "gond", hogy ma a tömeg nem fájterrel nyomja a véest, hanem cod-ban, béef-ben :) Ezek a fájtercuccok nem netre valók, mindet a szar netkódja miatt ütik, namost fura lenne ha senki nem tudna normálisat írni...

(capcom egyébként is dögöljön meg az üzleti gyakorlata miatt)
Avatar
arty

Hozzászólás #20137 2017.06.18. 14:34

df riöliticsekk:
phpBB [media]

ordítani tudnék a mid-gen áprgrédek miatt :( (moby, eladó a pród? :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #20138 2017.06.18. 14:57

hátha valakinek kimaradt
456kB2f.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20139 2017.06.18. 15:40

arty írta:hátha valakinek kimaradt
456kB2f.jpg
Backstory:

- Nem létezik, hogy hülyébb nevet ki tudtok neki találni, mint az Xbox One.

- Challenge accepted.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20140 2017.06.18. 15:49

benőmenő írta:Rly? :D
Amikor CrowBcat és Dunkey is megcsinálták a megszokott jóval profibb és viccesebb összeállításokat?
attól profibb hogy nincs arc csak hang ?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20141 2017.06.18. 15:53

SlickAdam írta:csak mert erzem, hogy vagytok egy kis Nintendo historiara. :law:
már a cím is félrevezető, az evulúció megállt kb a wiinél a nincsendonál :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20142 2017.06.18. 16:37

Much like last year's Breath of the Wild, Super Mario Odyssey has attracted a similarly fervent E3 crowd willing to wait in line for hours to see the game. Witness the mad dash toward the Nintendo booth, live from inside the convention center on the last day of E3 2017.

népszerüek ezek a kiddie szarok. erthetetlen... :fejvakaras:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20143 2017.06.18. 16:46

SlickAdam írta:Much like last year's Breath of the Wild, Super Mario Odyssey has attracted a similarly fervent E3 crowd willing to wait in line for hours to see the game. Witness the mad dash toward the Nintendo booth, live from inside the convention center on the last day of E3 2017.

népszerüek ezek a kiddie szarok. erthetetlen... :fejvakaras:
[video]barmok.avi[/video]
Szokásos Nindendo-s agyhalál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20144 2017.06.18. 18:28

Kép

Már az overall is földbe lett döngölve.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20145 2017.06.18. 19:50

DanielT írta:Már az overall is földbe lett döngölve. GTAVlepontozva.jpg
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20146 2017.06.18. 20:05

menö a Knack 2 boritoja. ezt azert majd letoljuk Moby, ugye?
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20147 2017.06.18. 20:22

SlickAdam írta:menö a Knack 2 boritoja. ezt azert majd letoljuk Moby, ugye?
Spoiler
Kép
Jóhogy! Ez jó cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20148 2017.06.18. 20:34

Ellenben a szégyen Yookával, amit tegnap uninstalláltam. Egyetlen egyszer indítottam el és nagyon korrekt esélyt kapott, toltam több, mint egy órát.

Arty? Te hogy állsz vele?
Avatar
arty

Hozzászólás #20149 2017.06.18. 21:18

DanielT írta:Ellenben a szégyen Yookával, amit tegnap uninstalláltam. Egyetlen egyszer indítottam el és nagyon korrekt esélyt kapott, toltam több, mint egy órát.

Arty? Te hogy állsz vele?
:(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20150 2017.06.18. 22:00

Rámentem egy kis strip club vibe-ra. :D

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20151 2017.06.18. 22:31

DanielT írta:Rámentem egy kis strip club vibe-ra. :D
stripclub.jpg
Nem szomoru látvány, hogy az a 1080ti egyedül támasztja a pultot? :eplus2:

Spoiler
istenem, dekár h mamár nincs köztünk, akit ilyesmivel irracionális gépfejlesztésbe lehetett hajszolni! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20152 2017.06.18. 22:37

arty írta:Nem szomoru látvány, hogy az a 1080ti egyedül támasztja a pultot? :eplus2:

Spoiler
istenem, dekár h mamár nincs köztünk, akit ilyesmivel irracionális gépfejlesztésbe lehetett hajszolni! :)
:buck:

Spoilerre: Nálam jobban talán senki nem sajnálja... most, hogy nem költhetem SQJ pénzét, kénytelen voltam a sajátomat. Pedig most beletolhatnám egy i9-be... :sir:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20153 2017.06.19. 08:26

ÁZTÁKÚÚÚÚÚÚRVA bazdmeg :csodalk: Haverom most adta el az előbb az RX 580-at SZÁZNEGYVEN EZER FORINTÉRT :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20154 2017.06.19. 09:25

Moby írta:ÁZTÁKÚÚÚÚÚÚRVA bazdmeg :csodalk: Haverom most adta el az előbb az RX 580-at SZÁZNEGYVEN EZER FORINTÉRT :bdead:
Mi történik?
skinnyman

Hozzászólás #20155 2017.06.19. 09:31

DanielT írta:Mi történik?

Elvileg havonta 100-200 dollarokat lehet banyaszni 1 kartyaval, 3 honap alatt visszajon a kartya ara. (nem csak a teljesitmeny szamit persze, hanem a fogyasztas is, a ketto aranyat kell kimaxolni) Van aki vett 6 kartyat es 1000+ dollart banyaszik havonta. Geforce-okkal is jo, 1060-al is mar.
Meg en se ertem h miert pont most lett ez ennyire felkapott es hogy hogy mukodik pontosan, de gondolkozom h be kene loni az otthoni gepem banyaszasra amig ugyis meloban vagyok :idiota:
skinnyman

Hozzászólás #20156 2017.06.19. 09:45

Ipon-ban is jelenleg egy darab 470/480/570/580 nincs, 1070-bol osszesen egy tipus 180k-ert. wtf?
Azert aki most akar gamer gepet epiteni, azzal kisse kibasztak. Nem aranyba kell fektetni, hanem GPU-ba. Visszater a fiok-GPU-k kora. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20157 2017.06.19. 09:59

DanielT írta:Mi történik?
Az egyetlen scenárió (nem lehet mást kapni, lol), ahol épeszű embernek imponálhat a Skorpió, amennyiben a helyzet kitart novemberig. :wow1:
Avatar
Necro

Hozzászólás #20158 2017.06.19. 11:12

Nem az megy már évek óta, hogy lakossági szinten nem éri meg bányászni? Vagy minden kártyát felszívnak a kínaiak?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20159 2017.06.19. 11:13

Necro írta:Nem az megy már évek óta, hogy lakossági szinten nem éri meg bányászni? Vagy minden kártyát felszívnak a kínaiak?
Ez most valami új őrület lehet, az előző 3 éve lecsengett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20160 2017.06.19. 12:12

DanielT írta:Mi történik?
Próbálj venni.

Vissza: “Leáldozott.hu”