A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20021 2017.06.13. 23:37

Zó, hallom elengedtek. Jobbulást! :wave:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20022 2017.06.13. 23:55

Kapott netet, ps3at, nem is olyan rossz arcok ezek a koreaiak :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20023 2017.06.14. 00:01

Sony-konfhoz van definitív felvétel? IGN, GameSpot egyaránt hordó fos felvételről. Nézhetetlen okádékok, ki kellett lőnöm őket. Twitchen minden van felvételről, de ezt nem találtam.

Takarodok aludni, holnap este talán eljutok addig, hogy megnézzem, mi volt az E3-on.
Avatar
arty

Hozzászólás #20024 2017.06.14. 00:09

GT brandelt Thrustmaster kormány
Feel the bullshit!

tapgagyi.jpg
Ez a tápja. Turbo!

A 700 fontos ár kicsengetése szvsz POTY2017-et kell érjen.
Pláne, hogy pécékompatibilis is, bár ott nem olyan jó, mint a gétében! (és CSAK a gétében!!!! a többi ps4 játékkal nem használható ki a sok extrája.... nem vicc, a TH ezt vérkomolyan gondolta. És jamakucsi asszisztált hozzá :( )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20025 2017.06.14. 00:17

arty írta:GT brandelt Thrustmaster kormány
Feel the bullshit!
Pláne, hogy pécékompatibilis is, bár ott nem olyan jó, mint a gétében! (és CSAK a gétében!!!! a többi ps4 játékkal nem használható ki a sok extrája.... nem vicc, a TH ezt vérkomolyan gondolta. És jamakucsi asszisztált hozzá :(
Eközben az FM7-nél.
Mondjuk az kicsit mellbevágott, hogy az csumpi i5-öm lehet a min spec. :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20026 2017.06.14. 07:28

Moby írta:Be kell mostmár kapcsolnom a shadowplayt. Olyan dolgok történnek BF1-ben, hogy már nekem is gyanús, hogy csítelek :DD
Ma eldobtam két páncéltörőt, lőttem egyet Landshipből, és kilőttem egy rövid sorozatot a hellriegerből es megpandeltek 18-an :idiota: Mindezt olyan nettó másfél perc leforgása alatt. A Landshipből lelőttem egy bombázót úgy, hogy egy bosszúlövést elküdltem feléje, mert majdnem szétszedett :vigyor3: A két gránáttal leszedtem két rnast, az utolsóból kiugrott két pojáca, őket lekaptam hellriegellel. Sajnos a kör végére érkeztem meg, szal váltottunk :D
Tényleg kapcsold be. És még mindig mondom, hogy indítsd el a BF4-et a definitív verzióban, most, hogy már képben vagy.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20027 2017.06.14. 07:48

DanielT írta:Mario, Metroid, Zelda

Megatonok! Kíváncsi vagyok lesz -e még következő Mario, Metroid, vagy Zelda játék! Igazán megaton lenne. Így 30+ év után.
persze, a sok blabla. :banplz: de ha majd lesz mukodo Emu, ugy fogjatok lehuzni ezeket az ISO-kat, hogy leolvad a net-kábel. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20028 2017.06.14. 08:10

SlickAdam írta:persze, a sok blabla. :banplz: de ha majd lesz mukodo Emu, ugy fogjatok lehuzni ezeket az ISO-kat, hogy leolvad a net-kábel. :nezze:
Egyetlen Metroidot nem nyomtam végig, a legtöbbet a SNES-es verzióval próbálkoztam, max 2 órát bírtam.

Egyetlen egy Zeldát nyomtam végig: Minish Cap.

Szal'... Nagyon betaláltak nálam.

De ja, a mocsokhardver se segít rajtuk. Steamen az Odyssey jöhetne, valami wallhackkel, amiben a városi rész kihagyható. Szörnyen unalmas és lelombozó, ahogy kinéz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20029 2017.06.14. 08:24

DanielT írta:Egyetlen Metroidot nem nyomtam végig, a legtöbbet a SNES-es verzióval próbálkoztam, max 2 órát bírtam.

Egyetlen egy Zeldát nyomtam végig: Minish Cap.

Szal'... Nagyon betaláltak nálam.

De ja, a mocsokhardver se segít rajtuk. Steamen az Odyssey jöhetne, valami wallhackkel, amiben a városi rész kihagyható. Szörnyen unalmas és lelombozó, ahogy kinéz.
ahhh, Minish Cap kéne nekem. neztem videokat, annyira izlesesen nez ki meg mai napig, hogy örület...:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20030 2017.06.14. 09:23

SlickAdam írta:ahhh, Minish Cap kéne nekem. neztem videokat, annyira izlesesen nez ki meg mai napig, hogy örület...:)
Vegyél egy Micro-t és told le rajta. Ultimate kombó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20031 2017.06.14. 10:06

Ha már úgyis jönni fog a folytatás, meg már intelvídia konfigom van gondoltam megnézem a Wolfenstein The New Ordert.
Aniso-t csak configból lehet állítani, ahogy az undorító filmgraint is csak onnan lehet kigyomlálni az ÖSSZES post process effekttel együtt. SEMMILYEN AA nincs a játékban, csak konfigból lehet MSAA-t, de az sem működik normálisan.
A textúra Cache mappát nekem kell kézzel létrehozni a localappdata-ban.
A vsync opció csak csökkenti a képtörést, ugyanúgy lesz, plusz inputlag az egekben.
A borderless opció itt is csak dísz, mint a Doom-ban, funkciója az nincs.
Shiftdel. Akinek köze volt az idTech 5-höz, vagy a 6-hoz attól vegyék el az összes oklevelét/bizonyítványát és mehetnek a kőfejtőbe, vagy a sóbányába.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20032 2017.06.14. 11:51

Wolf szar vt pcn, de a doomal semmi gond nem vt
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20033 2017.06.14. 12:44

:finom:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20034 2017.06.14. 14:24

SlickAdam írta::finom:
És te nem láttad lockolt 60-al, FOV belőve, effekteket helyrerakva. BESZARNÁL.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20035 2017.06.14. 15:45

"Path Of Exile Dev: Running In 4K/60FPS Xbox One X 2 Hours After Getting Dev Kit"

Ezek aztán jó gyorsan kiismerték a harvert és gyorsabban kódolnak metálra mint az Iron Maiden fénykorában!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20036 2017.06.14. 16:19

Végre valaki beleáll a 60 fps kérdésbe: Számonkéri Phil-t, hogy miért nem azt nyomják, a bullshit felbontások helyett. Erre jön is a válasz, ami után úgy basznám pofám a mókust, hogy nem felejtené el.

"GC: What also frustrates me is that the only number I do care about is the only that you and Sony don’t obsess over. Which is 60fps, which I understand is easier to do on the Xbox One X than any other console.

PS: That’s correct. But… [laughs] Why do you care about 60fps?

GC: It’s the only number that affects gameplay and yet it’s the only one you two never go on about!"

Ennyi bazmeg. EZ befolyásolja a gameplayt. És mégis nyomja rá kamut és a downplayt. Kapd be Phil. Kapd be.

CIKK
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20037 2017.06.14. 16:41

A Limbo-t anno nem fejeztem be, de most Inside-ot sikerült.
(nemspoilercsakgecinagyagif)
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20038 2017.06.14. 16:49

DanielT írta:"Path Of Exile Dev: Running In 4K/60FPS Xbox One X 2 Hours After Getting Dev Kit"

Ezek aztán jó gyorsan kiismerték a harvert és gyorsabban kódolnak metálra mint az Iron Maiden fénykorában!
970en 1perc volt ez a muvelet :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20039 2017.06.14. 22:40

DanielT írta:Végre valaki beleáll a 60 fps kérdésbe: Számonkéri Phil-t, hogy miért nem azt nyomják, a bullshit felbontások helyett. Erre jön is a válasz, ami után úgy basznám pofám a mókust, hogy nem felejtené el.

"GC: What also frustrates me is that the only number I do care about is the only that you and Sony don’t obsess over. Which is 60fps, which I understand is easier to do on the Xbox One X than any other console.

PS: That’s correct. But… [laughs] Why do you care about 60fps?

GC: It’s the only number that affects gameplay and yet it’s the only one you two never go on about!"

Ennyi bazmeg. EZ befolyásolja a gameplayt. És mégis nyomja rá kamut és a downplayt. Kapd be Phil. Kapd be.

CIKK
Treehouse staff: We are running the game 60fps, 1080p.
Splatoon 2's producer: That's correct. You've done your research.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20040 2017.06.14. 22:53

Én ezekkel az RNASokkal valahogy nagy barátságba keveredtem :DD
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20041 2017.06.15. 08:45

Moby írta:Én ezekkel az RNASokkal valahogy nagy barátságba keveredtem :DD
És akkor most mondd ki légyszi, hogy nem vennéd day1 a BF5-öt, ha holnap kijönne... :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #20042 2017.06.15. 08:50

DanielT írta:És akkor most mondd ki légyszi, hogy nem vennéd day1 a BF5-öt, ha holnap kijönne... :P
NEM VENNÉM A BF5-ÖT DAY1 HA HOLNAP KIJÖNNE!
Spoiler
Tolnám már egy héttel korábban EA accessben :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20043 2017.06.15. 08:57

Moby írta:NEM VENNÉM A BF5-ÖT DAY1 HA HOLNAP KIJÖNNE!
Spoiler
Tolnám már egy héttel korábban EA accessben :hehe:
:hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20044 2017.06.15. 09:40

SlickAdam írta:Treehouse staff: We are running the game 60fps, 1080p.
Splatoon 2's producer: That's correct. You've done your research.
Az egyetlen pozitív dolog, amit elismerek a Nintendo részéről.
Avatar
arty

Hozzászólás #20045 2017.06.15. 10:51

forza7ultimate80dolcsi, hátha valaki tervezi ;) (ultimate-ben a carpass az igazi plusz, 6x7 dlc kocsi, +20 dolcsiér'. expansion pass is lehet h lesz, az ebbe má' nem fért bele ;) )
(xbox.com-on drágább!)
Avatar
arty

Hozzászólás #20046 2017.06.15. 12:10

DanielT írta:Végre valaki beleáll a 60 fps kérdésbe: Számonkéri Phil-t, hogy miért nem azt nyomják, a bullshit felbontások helyett. Erre jön is a válasz, ami után úgy basznám pofám a mókust, hogy nem felejtené el.
Ennyi bazmeg. EZ befolyásolja a gameplayt. És mégis nyomja rá kamut és a downplayt. Kapd be Phil. Kapd be.
sajnos komolytalan "interjú" volt, ezért nem is rágták át rajta magukat rendesen :( de amit Phil végülis mondott, az a realitás, a tömeg szarik a 60frémre és kurvára nem lehet vele ELADNI terméket (játékot). örülhetsz neki, hogy néhány úgy dönt, inkább 60, de attól tartok egy szebb forza 30-al lehet még jobban is fogyna :( :( :( (és a tömegtermékebb horizonnál nem is véletlenül a 30as lett a szám...)

+ha minden one játék 60al ment volna eddig, fixen, 720p-ben, rondára lebutitva - PONT ugyanigy itt röhögtél volna a gagyihardveren ezerrel, 25 videoban bemutatva a jelenséget - és mindent pont ugyanugy pécén nyomnál :P
szóval lássuk be, téged ez kurvára nem érint sehogyansem, ahogy nem érinti a wicserért ps4et vevő, frémet leszaro haveromat se.
a mario 60frémes szokott lenni, dícsérheted érte az N-t, tökjó, de kijöttek a zeldával és le se szarja senki, hogy az csak 30 :( :) so what? hülyePhil? ugyanmár :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20047 2017.06.15. 12:31

arty írta:hülyePhil? ugyanmár :)
Peddig okos dolog lett volna azt mondania, hogy "igazad van, baromság a policynk, holnaptól más lesz". Kissé jobban elismerhette volna a 60 fps fontosságát, de ha úgysem mernek rá váltani, akkor úgyis csak mellébeszélés lett volna, és még burkolt beszólás is a rajongóiknak, akiknek tökéletes a 30 fps is.

30 fps-es policyre nem lehet "helyes" magyarázatot adni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20048 2017.06.15. 13:28

"Az új Forza karriert megnyitottuk a usernek, így saját magára szabhatja az élményt, ahogy jónak látja!"

Köszi szépen fiúk! Fizu csekket mikor kapom érte, hogy én csinálom helyettetek? A k. anyátok, hogy ez is "open world" lesz lassan.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20049 2017.06.15. 13:36

DanielT írta:"Az új Forza karriert megnyitottuk a usernek, így saját magára szabhatja az élményt, ahogy jónak látja!"

Köszi szépen fiúk! Fizu csekket mikor kapom érte, hogy én csinálom helyettetek? A k. anyátok, hogy ez is "open world" lesz lassan.
tehat karira sokkal jobb vetel egy nagy zsak Lego epitökocka.:) igaz dragabb is.
vagy:
Spoiler
Minecraft :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20050 2017.06.15. 13:45

JézusomLOL. Écet kaptam az eső előtti pár perc bevilágításától. Dobókockával, vagy csimpánzokkal húzgálják be a csúszkákat? :wilting:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #20051 2017.06.15. 14:51

Zóanagyvarázsló írta:Peddig okos dolog lett volna azt mondania, hogy "igazad van, baromság a policynk, holnaptól más lesz". Kissé jobban elismerhette volna a 60 fps fontosságát, de ha úgysem mernek rá váltani, akkor úgyis csak mellébeszélés lett volna, és még burkolt beszólás is a rajongóiknak, akiknek tökéletes a 30 fps is.

30 fps-es policyre nem lehet "helyes" magyarázatot adni.
kik nem mernek rá váltani? :) ez konzol, helló! +már most is vannak 60fps címek. egyébként lehet, hogy neki sem fontos a 60fps, lehet nem is "látja" - így még a saját álláspontját sem hangoztathatná az ms-é helyett... és végülis nem mondta azt, hogy "a 60fps-re vágyókat leszarjuk" :P
Avatar
arty

Hozzászólás #20052 2017.06.15. 14:56

DanielT írta:JézusomLOL. Écet kaptam az eső előtti pár perc bevilágításától. Dobókockával, vagy csimpánzokkal húzgálják be a csúszkákat? :wilting:
valszeg még senki nem találta meg a tökéletest (csak a valószerűt, ami így képernyőn ocsmány): gta5-ben és pCars1-ben is ótvarul tud kinézni ez a "pillanat"
forzában ráadásul ugye nem is teljesen dinamikus az időjárás, hiszen a bevilágítás a motorsport szériában statikus (volt, eddig - és most is csak trükközés megy nyilván)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20053 2017.06.15. 15:02

DanielT írta:JézusomLOL. Écet kaptam az eső előtti pár perc bevilágításától. Dobókockával, vagy csimpánzokkal húzgálják be a csúszkákat? :wilting:

én meg a fakószurke moslék esős időtől, hogy néz ez ki :D mindha temperával lenne kikeverve
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20054 2017.06.15. 16:15

Elite Hans :taps:
Spoiler
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #20055 2017.06.15. 16:54

arty írta:valszeg még senki nem találta meg a tökéletest (csak a valószerűt, ami így képernyőn ocsmány): gta5-ben és pCars1-ben is ótvarul tud kinézni ez a "pillanat"
forzában ráadásul ugye nem is teljesen dinamikus az időjárás, hiszen a bevilágítás a motorsport szériában statikus (volt, eddig - és most is csak trükközés megy nyilván)
Driveclub beszarás ahogy kinéz ebben a tekintetben. Az átmenettől amikor beborul, vagy kisüt a nap, az ezredik alkalommal is csettintgetek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20056 2017.06.15. 18:13

arty írta:kik nem mernek rá váltani? :) ez konzol, helló! +már most is vannak 60fps címek. egyébként lehet, hogy neki sem fontos a 60fps, lehet nem is "látja" - így még a saját álláspontját sem hangoztathatná az ms-é helyett... és végülis nem mondta azt, hogy "a 60fps-re vágyókat leszarjuk" :P
A mandatory 60 fps-re gondoltam. Nyilván nem mernék előírni nagy kiadóknak, ha van konkurencia, kell menni a látvány után, a tömegnek meg nincs rá igénye. Nehezebb lenne úgy eladni az Xbox One X-et vagy a majdani X Xbox Zerót, hogy szebb nem lesz a legtöbb játék, de 60 lesz az fps. Ezt egy Nintendo könnyebben meg tudná tenni, mert más liga.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20057 2017.06.15. 18:21

Atyámuram, én ennél bénább videót még semmiről nem láttam. Az élettől elment a kedvem, nemhogy a gémtől. :wilting:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20058 2017.06.15. 18:24

A Take Two jogi úton letiltotta a GTA modolást, befenyítve az ezt lehetővé tevő opengta cucc fejlesztőjét, aki elérhetetlenné is tette a programot.

Férgek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20059 2017.06.15. 19:55

DanielT írta:Atyámuram, én ennél bénább videót még semmiről nem láttam. Az élettől elment a kedvem, nemhogy a gémtől. :wilting:

levegőbelődözés.mp4
Az lehet, viszont derítő látni, hogy visszatértek a régi útra, elhagyva azt a kiddie scriptelt szart aminek szintén ace combat volt a neve.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20060 2017.06.15. 19:57

DanielT írta:A Take Two jogi úton letiltotta a GTA modolást, befenyítve az ezt lehetővé tevő opengta cucc fejlesztőjét, aki elérhetetlenné is tette a programot.

Férgek.
Már rossz is volt látni a sok fotoríl shotot, végre helyreáll a világrend. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20061 2017.06.15. 20:03

hat ez eleg kiddie igy is bar lehet szorakoztato lesz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20062 2017.06.15. 20:04

benőmenő írta:Wow micsoda QTE feszt! :guluszem1:
Akkor marad továbbra is ez a Best Pékember játék. :gonosz3:
Ez me a felhőkarcolók tetejéről elrugaszkodva mire lövi ki himbálózáshoz a hálóját? A felhőkre?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20063 2017.06.15. 20:28

Zóanagyvarázsló írta:Ez me a felhőkarcolók tetejéről elrugaszkodva mire lövi ki himbálózáshoz a hálóját? A felhőkre?

madarkakra + repülögepekre te kis buta :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20064 2017.06.15. 20:29

SlickAdam írta:madarkakra + repülögepekre te kis buta :)
+Nanomachines.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20065 2017.06.15. 20:35

benőmenő írta:Ha már Arty felhozta a páörofdökláudot érdemes megnézni 2 év alatt hogyan változott egy nagyobb léptékű red faction guerillából, egy bevilágítatlan, BF3-féle rombolhatóságot felmutató szánalomhalommá.

Azért Terry-n mindig jót röhögök :D szerintem kurva nagy arc a hapsi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20066 2017.06.15. 20:51

GTA V Steamen már "Többnyire negatív" értékelés kategóriában.

Hát igen, nem rossz az, ha van a közösségnek hangja és eszközei.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #20067 2017.06.15. 20:58

DanielT írta:GTA V Steamen már "Többnyire negatív" értékelés kategóriában.

Hát igen, nem rossz az, ha van a közösségnek hangja és eszközei.

Konzolosoknak is biztos van, csak elnyomja őket a gép hangja :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20068 2017.06.15. 20:59

DanielT írta:GTA V Steamen már "Többnyire negatív" értékelés kategóriában.

Hát igen, nem rossz az, ha van a közösségnek hangja és eszközei.
Szerencsére itt még tartja magát. Steamen túl jól eddig sem állt a csalókra szarás miatt.

Szerk.: Bár az overall még mindig mostly positive, az eddig se volt jobb, igaz, nem is könnyű megfordítani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20069 2017.06.15. 21:31

felrobbant a pc gamer meg a reddit is :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20070 2017.06.15. 22:25

Nos, a Vaják után szerintem végképp képtelen leszek az Andromédát élvezni. Hát őrület, mennyire fantáziadús és érdekes küldetéseket találnak ki, rengeteg energiát ölve a körítésbe, a hitelességbe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20071 2017.06.15. 22:27

DanielT írta:GTA V Steamen már "Többnyire negatív" értékelés kategóriában.

Hát igen, nem rossz az, ha van a közösségnek hangja és eszközei.
Há mondjuk az furcsán is induló történet lenne, ha a konzolos közönség felemelné a hangját, mert a kedvenz modjától megfosztják!
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20072 2017.06.15. 22:28

DanielT írta:Nos, a Vaják után szerintem végképp képtelen leszek az Andromédát élvezni. Hát őrület, mennyire fantáziadús és érdekes küldetéseket találnak ki, rengeteg energiát ölve a körítésbe, a hitelességbe.
Jóreggelt kívánok :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20073 2017.06.15. 22:32

Moby írta:Há mondjuk az furcsán is induló történet lenne, ha a konzolos közönség felemelné a hangját, mert a kedvenz modjától megfosztják!
Vagy bármi kapcsán a legcsekélyebb érdekképviseletük lenne...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20074 2017.06.15. 22:33

Moby írta:Jóreggelt kívánok :)
Te csak aludjá' vissza széppen, mert már a Vicser után toltad a Faildromedárt és még így is nagyon lelkes voltál! :ejnye1: :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #20075 2017.06.15. 22:40

Nézegetem ezt a WW2 COD mp videókat.... eddig nekem bejön.... sőt...tolnám azonnal... végre se jump pack, de drone-ok, de semmi modern xarság...
Avatar
Moby

Hozzászólás #20076 2017.06.15. 22:44

DanielT írta:Te csak aludjá' vissza széppen, mert már a Vicser után toltad a Faildromedárt és még így is nagyon lelkes voltál! :ejnye1: :nezze:
És még nagyon sok minden mást is fogok tolni, amiket reményeim szerint élvezni fogok. A witcher3 egy új szint az akciórpg-ket tekintve a tartalomban, deazé sok ponton tudna ő is fejlődni. Ráadásul a scifit jobban kedvelem mint a fantasyt, szal nekem ezek sosem lesznek egymás helyett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20077 2017.06.15. 22:46

És persze nyilván most oszt az nvidia a Ti mellé destiny2 kódot, hogy a ló kapná a faszára ezeket is...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20078 2017.06.15. 22:54

DanielT írta:Vagy bármi kapcsán a legcsekélyebb érdekképviseletük lenne...
Pedig láttuk már az érdekképviseletüket. Bármikot az életüket adnák Phil Spencerért vagy bármelyik öltönyösükért a kedvenc cégüktől. De melyikőtök halna meg egy GTA-modért? Na ugye!

Elcsíptem őket, ahogy éppen egy fosport miatt lázadnak:

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20079 2017.06.15. 22:58

benőmenő írta:Zó, hallom elengedtek. Jobbulást! :wave:
És valóban. Így GTX 1060 mellett tényleg egy kóma az életem. A NÉPKÁRTYAtm alatt mindenkié az :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20080 2017.06.16. 07:05

Zóanagyvarázsló írta:Pedig láttuk már az érdekképviseletüket. Bármikot az életüket adnák Phil Spencerért vagy bármelyik öltönyösükért a kedvenc cégüktől. De melyikőtök halna meg egy GTA-modért? Na ugye!

Elcsíptem őket, ahogy éppen egy fosport miatt lázadnak:

Spoiler
Kép
:banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20081 2017.06.16. 07:33

#Se...

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20082 2017.06.16. 09:28

Zóanagyvarázsló írta:Pedig láttuk már az érdekképviseletüket.
Jah, végülis az xbox one restriktív tivitivi kinektfasságot is a pécémazterrész buktatta meg.
De nyugodtan várjátok el, hogy a konzolgémer kétoldalas esszétben (gémpeddel begépelve) hordja le a 27 frémre ledadogó játékokat.
Avatar
arty

Hozzászólás #20083 2017.06.16. 09:32

Metro játék "ingame"

DF: "We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real'. And further: 'that sequence will be in the final game and it will stack up'."

Kibaszott kamut látott a kedves néző.
De az ukránkurváktól mit is lehetne elvárni?

Remélem dítí és a pécészakszervezet mostantól nem magasztalja állandóan ezeket a kamugeciket. :mf2:

(szerettem mindkét metrót, de a hype, amit (itt) kap: érdemtelen. persze mit is várhatnék egy maréknyi grafbuzitól :mf2: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20084 2017.06.16. 09:36

arty írta:Jah, végülis az xbox one restriktív tivitivi kinektfasságot is a pécémazterrész buktatta meg.
De nyugodtan várjátok el, hogy a konzolgémer kétoldalas esszétben (gémpeddel begépelve) hordja le a 27 frémre ledadogó játékokat.
Elírtad véletlen a 17 frémet. Egyébként a Vicser értékelésemet nem kontrollerrel fogom bepötyögni a Steamre, pedig azzal nyomom. A PSN is elérhető webről. Most szét is néztem, sajnos értékelés szerint pl nem találtam, hogy ki lehetne -e szűrni a legjobb/leggyengébb cuccokat. Úgy tűnik valakinek ez nem áll érdekében. Vagy a vevőknek, vagy a boltnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20085 2017.06.16. 09:37

arty írta:Metro játék "ingame"

DF: "We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real'. And further: 'that sequence will be in the final game and it will stack up'."

Kibaszott kamut látott a kedves néző.
De az ukránkurváktól mit is lehetne elvárni?

Remélem dítí és a pécészakszervezet mostantól nem magasztalja állandóan ezeket a kamugeciket. :mf2:

(szerettem mindkét metrót, de a hype, amit (itt) kap: érdemtelen. persze mit is várhatnék egy maréknyi grafbuzitól :mf2: )
Ilyen csúnyán beleharapsz a kezekbe, akik 60 frémre remastereltek az igénytelen tömegeknek is? Ejj-ejj.

Fantasztikus élmény és különleges játék mindkét Metro. Neked még van easy mód is. :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20086 2017.06.16. 09:39

arty írta:Metro játék "ingame"

DF: "We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real'. And further: 'that sequence will be in the final game and it will stack up'."

Kibaszott kamut látott a kedves néző.
De az ukránkurváktól mit is lehetne elvárni?

Remélem dítí és a pécészakszervezet mostantól nem magasztalja állandóan ezeket a kamugeciket. :mf2:

(szerettem mindkét metrót, de a hype, amit (itt) kap: érdemtelen. persze mit is várhatnék egy maréknyi grafbuzitól :mf2: )
ukrankurvak? :fejvakaras:
megmutattak, hogy milyen rohadt durva lesz PC-n. nem buzultak visszafogott graffal. többi meg nyilvanvalo bullshit, amit mondaniuk kell. ettöl meg nem kurvak. ha a termek is kurva lenne, akkor lennenek kurvak.

"DF: "We're told that the sequence is built to target Xbox quality. A couple of 'flourishes' were added, but the player actions, the environments - 'that's all real' (LOL1). And further: 'that sequence will be in the final game (LOL2) and it will stack up'.""
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20087 2017.06.16. 09:40

arty írta:De nyugodtan várjátok el, hogy a konzolgémer kétoldalas esszétben (gémpeddel begépelve) hordja le a 27 frémre ledadogó játékokat.
Izé, már a ps3 is kezeli az usb és bluetooth billentyűzetet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20088 2017.06.16. 10:15

arty írta:Jah, végülis az xbox one restriktív tivitivi kinektfasságot is a pécémazterrész buktatta meg.
De nyugodtan várjátok el, hogy a konzolgémer kétoldalas esszétben (gémpeddel begépelve) hordja le a 27 frémre ledadogó játékokat.
A boxos őrület megbukásához az kellett, hogy a játékostársadalom lázadjon fel, és a Sony is rájátsszon erre, magának vindikálva a jófiú szerepét. Nagyon sokan inkább sonystaként (akiknél azért érdekes, mert a platformrajongás nem látszott) vagy PC-sként kritizálták, akik ugye értelemszerűen célközönség (lehettek volna). Arról nem is beszélve, hogy azzal is sikerült elszúrni, hogy túl nagy lépést akartak, és az előnyöket tekintve túlságosan amerikaira szabták az egészet, amivel mindenhol máshol kevesebbet ígértek.

Szóval nem a boxos közösség döntötte meg egy emberként felállva (közülük az elkötelezettebbek még védték is, és most nem feltétlen csak a leáldra gondolok). Már csak azért sem, mert egy bölcs ember a logikája szerint gamepadről tudták volna csak bepötyögni az ellenvéleményüket :ravasz1: Hoppá, akkor az SDF sem lehetett, csakapécések!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20089 2017.06.16. 10:20

benőmenő írta:Izé, már a ps3 is kezeli az usb és bluetooth billentyűzetet.
Az nekem sem életszerű, hogy review-t írni ráköti a konzolra billentyűt a konzolra. De a mai szósöl világban, amikor "mindenki" véleményez és megoszt is a neten, nem csak olvas, akkor azért ezek a funkciók életszerűek lennének. Akár a konzolról pötyögés lehetősége mellett böngészős felületről használva, akár - horribile dictu - Facebook-integrációval, az az onnan feltölthető review-kkal. A PSN nemcsak a kifejtett vélemények hiánya miatt használhatatlan, de a pontszámok is gyakran túlzóan magasak. Legalábbis én alig láttam különbséget (igen, látszanak PS3-ról vagy böngészőből a PS4-es játékok is).

Nem hiszem, hogy nagy keletje lenne a user review-knak, de hogy lehetőség sincs rá, az vicc.
skinnyman

Hozzászólás #20090 2017.06.16. 10:38

DanielT írta:#Se...

Kép

Azt a rohadt, erre kivancsi leszek. MH szeria filozofiaja es nehezsege amugy eleg kozel van a Dark Souls-hoz, ugyanugy a skill szamit, eleg hardcore fanjai vannak. Legutobb PSP-n nyomtam valamelyik Freedom-ot, tokre tetszett, csak eleg bena voltam, nem nagyon birtam az elso komolyabb szornnyel es hamar feladtam.

Vissza: “Leáldozott.hu”