A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19951 2017.06.12. 20:31

cliffyb üzent a blizzardnak :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19952 2017.06.12. 20:32

Na, szerencsére volt bejövő hívásom és telón néztem eddig, így legalább nem tudtam tovább nézni, újra meg már nem indítom.

Förtelem. Bleh.

Ugyanitt atompécé eladó.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19953 2017.06.12. 20:36

120at adok a Tiért
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19954 2017.06.12. 20:46

ebben az egészben kb sonja ért vmit :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19955 2017.06.12. 20:59

Micsu írta:120at adok a Tiért
Nem adnám jószívvel a buzi ventiprofil miatt. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19956 2017.06.12. 21:54

FENE a jo lelkedet :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #19957 2017.06.12. 22:09

Kép

Na ilyen alacsony szinvonalrol indulva csak jobb lehet, ügyes... :lama:
Avatar
deep

Hozzászólás #19958 2017.06.12. 22:09

szVICCs exklu mario gagyorság! Yisssss, hajrá UBI! :DDDD
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19959 2017.06.12. 22:14

Idén nem néztem meg egy konfot sem. Viszont végigpörgettem a gametrailers videókat. Semmi számomra érdekeset nem találtam. Talán ha a Metro hasonlít egy kicsit a Falloutra és van valami sztorija, nem kell sokat lőni, akkor érdekelhet, de nemtom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19960 2017.06.12. 22:17

benőmenő írta:Újra kiadják a Duke kontrollert Xbone és Win10 kompatibilitással az OG Xbox játékok miatt.
Kép
há ezek hüjjék baze
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19961 2017.06.12. 22:19

Viszont pár napja megtanultam Tekkent streamelni GF Experience-szel Twitchre. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19962 2017.06.12. 22:20

aabyssx írta:Idén nem néztem meg egy konfot sem. Viszont végigpörgettem a gametrailers videókat. Semmi számomra érdekeset nem találtam. Talán ha a Metro hasonlít egy kicsit a Falloutra és van valami sztorija, nem kell sokat lőni, akkor érdekelhet, de nemtom.
Gametrailers videók?
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #19963 2017.06.12. 22:29

Sinai Deserten ágyúval belelőttem random a tejfel homokviharba, és telibevertem a távolban vele egy RNASt, ami fullon volt. 5 kill. Eddig jó ez az E3! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19964 2017.06.12. 22:35

Moby írta:Sinai Deserten ágyúval belelőttem random a tejfel homokviharba, és telibevertem a távolban vele egy RNASt, ami fullon volt. 5 kill. Eddig jó ez az E3! :banplz:
Nebomlasszá'!
:idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #19965 2017.06.12. 22:47

Ez a kalózos marhaság 1 az 1-ben Black Flag... csak ott a tengeri csaták mellett millió más dolgot is lehetett csinálni...itt meg erről szól az egész :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #19966 2017.06.12. 23:07

Ez a Távolbasíró 5 kellett volna, hogy a 4 legyen és akkor nem egy szemérmetlen copy paste lett volna, csak egy kicsit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19967 2017.06.12. 23:18

b&g2nek se örültök?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19968 2017.06.12. 23:56

DanielT írta:Gametrailers videók?
Kép
Mé, hó ke nézni?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19969 2017.06.13. 00:01

aabyssx írta:Mé, hó ke nézni?
Én a még létező oldalak közül válogatnék. A YouTube még megvan, de lehet, hogy neked újdonság. A Gamersyde amúgy általában a legjobb minőség szokott lenni, de mostanában le vagyok maradva a trailerekkel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19970 2017.06.13. 00:07

Zóanagyvarázsló írta:Én a még létező oldalak közül válogatnék. A YouTube még megvan, de lehet, hogy neked újdonság. A Gamersyde amúgy általában a legjobb minőség szokott lenni, de mostanában le vagyok maradva a trailerekkel.
Azt hittem, hogy a gamersyde már akkor kimúlt, amikor én még aktív voltam. Amúgy a gametrailers youtube csatornáján szerintem sokkal több videót pörgettem most át, mint ami a gamersyde newsban találtam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19971 2017.06.13. 00:16

aabyssx írta:Azt hittem, hogy a gamersyde már akkor kimúlt, amikor én még aktív voltam. Amúgy a gametrailers youtube csatornáján szerintem sokkal több videót pörgettem most át, mint ami a gamersyde newsban találtam.
Mert a Gamersyde-on kapásból csak az szokott lenni, ami előkerül jobb minőségben. Oda nem a videógyűjteményért jár az ember, hanem jobb minőségért, amiből van. Legalábbis valaha én így tettem, mostanában alig jutok el addig.

YouTube-on a GameTrailers már az IGN csatornája, mert kipurcanás után ők vették meg a romokat. Mindenesetre valóban fenn van ott szinte minden. A régi GT-s csapat csatornája az Easy Allies. (Őszintén mindig is csak trailerekért jártam hozzájuk, nem a szakértésük miatt, szóval ebből a szempontból számomra lényegtelen. Nem tudom megítélni az EA színvonalát.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19972 2017.06.13. 00:40

Nem tudjátok, hogy ez mennyire megbízható (CCU grafikonok)?
http://steamspy.com/app/389730
A trend nem kedvező, de elég jó lenne, ha 8-10e konkurens user maradna hosszú távon.
Avatar
deep

Hozzászólás #19973 2017.06.13. 07:28

Na, szoniéknál nem voltak nagy meglepetések. Hacsak a colossus HARMADIK kiadását annak nem titulálom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19974 2017.06.13. 07:31

deep írta:Na, szoniéknál nem voltak nagy meglepetések. Hacsak a colossus HARMADIK kiadását annak nem titulálom.
Esetleg egy PS4 Pro X bejelentés dobott volna a hangulaton.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19975 2017.06.13. 07:54

Moby írta:Sinai Deserten ágyúval belelőttem random a tejfel homokviharba, és telibevertem a távolban vele egy RNASt, ami fullon volt. 5 kill. Eddig jó ez az E3! :banplz:
Valld be nyugodtan, hogy te is megvetted a WH-t. :banplz:
A nyulas Máriót nem tudom miért bántjátok. Teljesen okésnak tűnik nekem a stratégia analfabétának egy hordozható cuccon. Meg nem árt, hogy a debil nyulak sem riasztanak el. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19976 2017.06.13. 08:09

benőmenő írta:Valld be nyugodtan, hogy te is megvetted a WH-t. :banplz:
A nyulas Máriót nem tudom miért bántjátok. Teljesen okésnak tűnik nekem a stratégia analfabétának egy hordozható cuccon. Meg nem árt, hogy a debil nyulak sem riasztanak el. :nemtudom:
WH-t? :fejvakaras: Az miaz? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #19977 2017.06.13. 08:18

DanielT írta:Esetleg egy PS4 Pro X bejelentés dobott volna a hangulaton.
Egy Pro Slim jöhetne, ami nem egy vadgerletojáskeltető hőhatásával, és egy gőzhajó zajszintjével rendelkezik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19978 2017.06.13. 08:27

deep írta:Egy Pro Slim jöhetne, ami nem egy vadgerletojáskeltető hőhatásával, és egy gőzhajó zajszintjével rendelkezik.
Az enyém nagyon csendes. Főleg így dobozban. Szó szerint semmi hangja. Majdnem megközelíti csendességben a pécét. Igaz, ott el is vertem a pro árát a kussításra a tápcserével, a vízhűtéssel, meg arra nemrég vettem még akasa apache black ventiket. Sikerült belőle kiköltöztetnem a hangot (a vga-nak játék közben azért van, de olyankor fülesben vagyok, és az is lófasz). Mondjuk hőt annyit termel mint 9 ps4pro, de az nem bánt.
Avatar
arty

Hozzászólás #19979 2017.06.13. 08:36

Mekee írta:Nem rúgkaoálok, és satöbbi, de el tudom képzelni hogy te ezt tetted a fentiek elolvasása után. Bocs hogy nekem ez a pudva fertő szenny nem megy le a torkomon, és bocs hogy azt hittem hogyha azt mondták hogy valahol a dirt3 es rally kozott lesz a fizika, akkor az ugy is lesz.
Úgy is van. Csak nem DR2. Bocs, hogy te azt hitted az lesz - a cím ellenére is :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #19980 2017.06.13. 08:37

DanielT írta:Sose volt e-sport, csak Arty nevez mindent annak, amiben béna. :D
akurvaéletbe, ez mennyire betalált :DDD (zokognom kéne, de nem megy)
Avatar
arty

Hozzászólás #19981 2017.06.13. 08:41

eje75 írta:Nagyon tetszik ez a The Last Night ... szúrnám azonnal!
+1 - ha egyetlen címet választhatnék a kínálatból, hogy azonnal játszhatom: ez lenne az!
Viszont nem láttam róla a trélereken kívül semmit - milyne játék ez? Ugye nem kalandjáték? :/

(gemini rue volt a teszt, amiből leszűrtem, hogy nekem ezekhez nincs türelmem igazán. persze segített volna, ha nem veszik el a mentett állásom, de végig szerintem akkor se tolom - a végére így is 10 percenként youtuben megoldás megnézés volt :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19982 2017.06.13. 10:47

Forza 7 SZARRÁ!!!!!!!!!! Alázva. Szarrá. (Grafikában)

Még mindig nem tudom mi ez a Sport koncepció, de ha rendes GT tartalom lesz, veszek hozzá gépet.

phpBB [media]


szerk: Ok, megnéztem és jól emlékeztem. Ez valami csontváz fos, alibi kontenttel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19983 2017.06.13. 11:10

most néztem meg nagyjából a sony confot

most ezek lejátszották újra a tavalyit vagy ez mi?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19984 2017.06.13. 11:12

DanielT írta:Forza 7 SZARRÁ!!!!!!!!!! Alázva. Szarrá. (Grafikában)

Még mindig nem tudom mi ez a Sport koncepció, de ha rendes GT tartalom lesz, veszek hozzá gépet.

[video]gtvidi[/video]

szerk: Ok, megnéztem és jól emlékeztem. Ez valami csontváz fos, alibi kontenttel.
a gt5 is szép volt visszajátszásokban meg képeken
amúgy meg
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19985 2017.06.13. 11:15

Phil alázza egy kicsit a csicskaPrő-t:

"I look at Pro as more of a competitor to S than I do to Xbox One X. This is a true 4K console. If you just look at the specs of what this box is, it's in a different league than any other console that's out there."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19986 2017.06.13. 11:16

Micsu írta:a gt5 is szép volt visszajátszásokban meg képeken
amúgy meg
A Forzánál itt is szebb és ízlésesebb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19987 2017.06.13. 11:32

DanielT írta:Phil alázza egy kicsit a csicskaPrő-t:

"I look at Pro as more of a competitor to S than I do to Xbox One X. This is a true 4K console. If you just look at the specs of what this box is, it's in a different league than any other console that's out there."
mennyivel erősebb amúgy a pronál? 30%? :) true 4k
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19988 2017.06.13. 11:49

deep írta:Na, szoniéknál nem voltak nagy meglepetések. Hacsak a colossus HARMADIK kiadását annak nem titulálom.
az biztos, hogy az volt a legerdekesebb naluk. es reszemröl jöhet is. adjak ki szepen minden generacioban, hogy sosenem merüljön feledesbe. fel van piszkalva aze rendesen, ugy latom. ha ehhez jön meg egy 60-as fremrata (dreamin...), akkor öröm lészen és boldogság.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19989 2017.06.13. 12:06

SlickAdam írta:az biztos, hogy az volt a legerdekesebb naluk. es reszemröl jöhet is. adjak ki szepen minden generacioban, hogy sosenem merüljön feledesbe. fel van piszkalva aze rendesen, ugy latom. ha ehhez jön meg egy 60-as fremrata (dreamin...), akkor öröm lészen és boldogság.
most neztem meg ujra. Bluepoint-ek csinaljak a rancfelvarrast, az gyakorlatilag garancia a minösegre. nagyon ügyes fiuk es lanyok. trailer baromira ütösen nez ki.
Avatar
arty

Hozzászólás #19990 2017.06.13. 12:43

DanielT írta:A Forzánál itt is szebb és ízlésesebb.
Ízlésen nem vitatkozom, de nem szebb! :D (fm6nál)
Avatar
arty

Hozzászólás #19991 2017.06.13. 12:53

Micsu írta:mennyivel erősebb amúgy a pronál? 30%? :) true 4k
cpu +10%, gpu +50% (ramsávszélben, rammennyiségben és tflopsban is)
szal azé nem kevés... kb mint volt anno a one és a ps4 között (picit több)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19992 2017.06.13. 13:22

DanielT írta:Forza 7 SZARRÁ!!!!!!!!!! Alázva. Szarrá. (Grafikában)
Még mindig nem tudom mi ez a Sport koncepció, de ha rendes GT tartalom lesz, veszek hozzá gépet.
https://youtu.be/0bvFI7CinN8
szerk: Ok, megnéztem és jól emlékeztem. Ez valami csontváz fos, alibi kontenttel.
Még mindig alma-körte. A Forzában van egy kis paraszt faktor, de játékként lenne mit tanulnia a japóagyfasz GT-nek.
Úgy meg, hogy az egyikért vennem kéne 130k-ért konzolt, meg még tízezrekért új kormány szettet, a másikhoz viszont nem felőlem hibernálókapszulában rohadhat az asztal alatt a polifóni Jamaucsistól az idők végezetéig, akkor sem fog érdekelni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19993 2017.06.13. 13:47

benőmenő írta:Még mindig alma-körte. A Forzában van egy kis paraszt faktor, de játékként lenne mit tanulnia a japóagyfasz GT-nek.
Úgy meg, hogy az egyikért vennem kéne 130k-ért konzolt, meg még tízezrekért új kormány szettet, a másikhoz viszont nem felőlem hibernálókapszulában rohadhat az asztal alatt a polifóni Jamaucsistól az idők végezetéig, akkor sem fog érdekelni.
Valid. Viszont én az autókban gyönyörködni akarok a képernyőn is, erre a GT jobban megfelelNE. De mivel a Sport csak egy putricselló alibiszar, így teljesen irrelevánssá vált. Majd megnézek néha egy replay-t youtubeon.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19994 2017.06.13. 14:32

arty írta:cpu +10%, gpu +50% (ramsávszélben, rammennyiségben és tflopsban is)
szal azé nem kevés... kb mint volt anno a one és a ps4 között (picit több)
nahát akkor átlagolva nem sokat tévedtem :( bár a proci bottleneck miatt kiv leszek én a 4ks sandbox címekre
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19995 2017.06.13. 14:42

Szupijó ez a szoPókember! Press gomb to play action.avi

Szánalmas /végtelen.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19996 2017.06.13. 15:11

DanielT írta:Szupijó ez a szoPókember! Press gomb to play action.avi
Szánalmas /végtelen.
https://youtu.be/K4zm30yeHHE
Wow micsoda QTE feszt! :guluszem1:
Akkor marad továbbra is ez a Best Pékember játék. :gonosz3:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19997 2017.06.13. 15:21

remedy koppintás :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19998 2017.06.13. 15:41

A Life is Strange előzményben, aminek a főszereplője Chloe nem Ashley Burch lesz a hangja, mert az egyesület amiben van tavaly október óta sztrájkol és képtelenek megállapodni a kiadókkal. :falbav:
cikk
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19999 2017.06.13. 16:07

benőmenő írta:A Life is Strange előzményben, aminek a főszereplője Chloe nem Ashley Burch lesz a hangja, mert az egyesület amiben van tavaly október óta sztrájkol és képtelenek megállapodni a kiadókkal. :falbav:
cikk
Olvastam és ez iszonyú gáz. Ilyen időszakos helyzet miatt örökre kompromittálva lett ennek a sorozatnak az integritása. :((((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20000 2017.06.13. 16:09

Szemérmetlenül viszem!

:taps: :taps: :taps:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20001 2017.06.13. 16:13

DanielT írta:Olvastam és ez iszonyú gáz. Ilyen időszakos helyzet miatt örökre kompromittálva lett ennek a sorozatnak az integritása. :((((
nahát nem lesz nehéz találni egy olyan nyafogós tini tucathangot mint Chloenak volt :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20002 2017.06.13. 16:34

Pc Pro X 60 fps Destiny 2 gameplay

phpBB [media]
skinnyman

Hozzászólás #20003 2017.06.13. 16:37

benőmenő írta:A Life is Strange előzményben, aminek a főszereplője Chloe nem Ashley Burch lesz a hangja, mert az egyesület amiben van tavaly október óta sztrájkol és képtelenek megállapodni a kiadókkal. :falbav:
cikk
Most olvasok eloszor konkretabban errol a folytatasrol. Szoval eddig:
-csak 3 epizod
-mas fejlesztok csinaljak
-a jatek foszereplojenek mas hangja lesz, mint az elozoben (aminek szinten kb csak a foszereploje volt) - amugy most olvasom, h tanacsadokent dolgozik ezen a jatekon, "csak" a hangja nem lesz benne.. wtf??
-elozmeny, ergo nem lesz benne Max, ergo nem lesz benne ido visszatekeres, szoval valszeg eleg mas lesz a gameplay

Haaat... Asszem erre mondjak, hogy innen szep nyerni. De azert igy is bizok benne es drukkolok nekik.
Gondolom elegge Rachel-re fog igy fokuszalni a cucc, ez igy eleg Twin Peaks-es lesz (ott is csomot hallottunk az eltunt csajrol, aztan kijott az elozmeny amiben o volt a fokuszban) :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20004 2017.06.13. 18:16

DanielT írta:Valid. Viszont én az autókban gyönyörködni akarok a képernyőn is, erre a GT jobban megfelelNE. De mivel a Sport csak egy putricselló alibiszar, így teljesen irrelevánssá vált. Majd megnézek néha egy replay-t youtubeon.
Ezt totál megértem, viszont majd meglássuk hamarosan pc-n mit fog tudni a forza, már az apex is elég jó volt, ha márcsak kontetntet raknak bele pénzé, már akkor is venném.
GT meg kihalt sajnos, már csak a mindíg aktuálisan legfotorílebb graf maradt, PS-es haveri kör révén akik tolják a bétát tudom milyen valójában, Kicsontozott, még a klasszik fotomod sincs benne, ehelyett 360 fokos fényképek közé berakhatod az autot majd lőhetsz egy képet :D Még kevesebb auto/pálya, tartalom is talán a fele lesz, és a laggos vezetni nemtudó emberkék között nyomjad az esport karriered, előre meghatározott!!! időpontban induló versenyeken. Grat. Rip GT
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20005 2017.06.13. 20:21

phpBB [media]

ez meg igy a nagy semmit mutatva is megaton kategoria:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #20006 2017.06.13. 21:32

SlickAdam írta:ez meg igy a nagy semmit mutatva is megaton kategoria
Azaz....már a QWA NAGY SEMMIT mutatva is megaton kategória!! Simán! Nekem is pont ez jutott róla eszembe! Megaton!
Spoiler
giph,nmy.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20007 2017.06.13. 22:09

Mario, Metroid, Zelda

Megatonok! Kíváncsi vagyok lesz -e még következő Mario, Metroid, vagy Zelda játék! Igazán megaton lenne. Így 30+ év után.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20008 2017.06.13. 22:11

nem gondoltam volna hogy lesz szánalmasabb a pc gaming shownál, lett :unalmas: :unalmas:
Avatar
arty

Hozzászólás #20009 2017.06.13. 22:23

Micsu írta:nahát akkor átlagolva nem sokat tévedtem :( bár a proci bottleneck miatt kiv leszek én a 4ks sandbox címekre
szerintem 4k-ban akkora a gpu bottleneck, hogy nem lesz gond (pláne, hogy a command processor is hardveres immár, a marketing szerint "told us they've been able to cut their CPU rendering overhead by half" - kérdés, h ez amugy a teljes időből mennyit vitt el eddig, ha csak pár ms-t, akkor az nem nagy nyereség, de ha masszívabb a csökkenés, akkor akár a 60fps sem lesz.. izé, LEHETNE álom. csakhát ilyen piaci részre, ami az ms-nek van, ki fog időt áldozni? (3rdparty) ... frosbiteosok, talán. többiek meg maradnak a "fospécé" felhasználási módnál)

amugy mostanra jól látszik, hogy a sony gépe mennyire max 1440p-s gpu-s f@s... bár a teraflopsból is várható volt, a fejleszői igénytelenség mégis mehökkentett (elvégre az eladások sonynál jók)
elnézve a kretén (pro) fejlesztőket, a sonynak (is?) az OS-ben/graf apiban kellett volna megoldani/korlátozni kétféle módot: fix 1440p@csekkerboard4k VAGY 1440p@1080p supersampling +ESETLEG natív 4k - SNITT! (és így a frém is garantáltan jobb lett volna, hiszen a tflop nagyobbat ugrott, mint a pixelszám - persze nemtom, h mennyire kiegyensulyozott a ps4pro polarisa ehez)
az biztos, hogy a nagy lehetőségekbe a fejlesztők beleszartak/-nak, alibiznek valamit és a pro amit elér, az soxor a "nem akkora moslék" kategória (lásd dirt4), máskor meg lófaszt kap a szerencsétlen ps4pro+fhdtv tulaj.

ms ebben ügyesebbnek látszik.... egyelőre.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20010 2017.06.13. 22:31

Megnéztem ma is a videókat.
Hát ...kemény a felhozatal, van néhány, amiért adnék akár 5 EUR-t is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20011 2017.06.13. 22:32

arty írta:ms ebben ügyesebbnek látszik.... egyelőre.
Milyen izgi ezt *figyelni, hogy ki, hogyan balanszolja a szart...

*
Spoiler
Távolról
Avatar
arty

Hozzászólás #20012 2017.06.13. 22:32

Mekee írta:Ezt totál megértem, viszont majd meglássuk hamarosan pc-n mit fog tudni a forza, már az apex is elég jó volt, ha márcsak kontetntet raknak bele pénzé, már akkor is venném.
GT meg kihalt sajnos, már csak a mindíg aktuálisan legfotorílebb graf maradt, PS-es haveri kör révén akik tolják a bétát tudom milyen valójában, Kicsontozott, még a klasszik fotomod sincs benne, ehelyett 360 fokos fényképek közé berakhatod az autot majd lőhetsz egy képet :D Még kevesebb auto/pálya, tartalom is talán a fele lesz, és a laggos vezetni nemtudó emberkék között nyomjad az esport karriered, előre meghatározott!!! időpontban induló versenyeken. Grat. Rip GT
pár napja nyomtam, a korábbi 100-130ms pingem lement 25-30ra, konkrétan 0 teleportáló/ugráló/pattogó embert láttam

viszont a 16gb update után az UI fullbugos lett, ahelyett, hogy finoman ki lehetne kapcsolni a nem kellő fasságot (hogy ne nézzen ki kibaszott mmonak), MÉG egy feliratot kaptam, ami korábban biztosan nem volt (PIROS GECINAGY "FÉKEZZ" felirat, _MAJDNEM_ a képernyő közepén, amit csak akkor tudok kikapcsolni, ha a TELJES ui-t lelövöm - a pléjerek felett így is ott a 72-es betűs név... aka GTH4CK3R2002 és társai. akkora az immerzió, hogy néha VR-t haluztam. NEM.)

és szerintem a fékezz felirat miatt tudtam 3 versenyen 3 dobogót összehozni (1. 2. 3. hely, simán!) :D
olyan kurvalassan kanyarodnak az emberek, hogy simán elmentem mellettük, sokszor külső íven. WTF? (igen, a felirat túl korán szól....)

aztán egyszercsak nem volt több verseny, kellett volna 20-30 percet VÁRNOM. #ps4lekapcs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20013 2017.06.13. 22:36

arty írta:pár napja nyomtam, a korábbi 100-130ms pingem lement 25-30ra, konkrétan 0 teleportáló/ugráló/pattogó embert láttam

viszont a 16gb update után az UI fullbugos lett, ahelyett, hogy finoman ki lehetne kapcsolni a nem kellő fasságot (hogy ne nézzen ki kibaszott mmonak), MÉG egy feliratot kaptam, ami korábban biztosan nem volt (PIROS GECINAGY "FÉKEZZ" felirat, _MAJDNEM_ a képernyő közepén, amit csak akkor tudok kikapcsolni, ha a TELJES ui-t lelövöm - a pléjerek felett így is ott a 72-es betűs név... aka GTH4CK3R2002 és társai. akkora az immerzió, hogy néha VR-t haluztam. NEM.)

és szerintem a fékezz felirat miatt tudtam 3 versenyen 3 dobogót összehozni (1. 2. 3. hely, simán!) :D
olyan kurvalassan kanyarodnak az emberek, hogy simán elmentem mellettük, sokszor külső íven. WTF? (igen, a felirat túl korán szól....)

aztán egyszercsak nem volt több verseny, kellett volna 20-30 percet VÁRNOM. #ps4lekapcs.
#Gányolj be hozzá egy HUD mod-ot. Javárj. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #20014 2017.06.13. 22:41

DanielT írta:Milyen izgi ezt *figyelni, hogy ki, hogyan balanszolja a szart...
balanszolni? a szart?
gratulálok, megint elfelejtkeztél arról, hogy ha a devnek a bivalyerős vas nem lenne elég...
Spoiler
... simán kisegítheti a felhő ereje!


Bár nemtom version endzsinjén kívül tudja-e azt bármi más is utilizálni. Mindegy. Én bizakodó vagyok.
Ha végül mégse lesz kedv kihasználni a csodahwt a skorpióban, akkor a platform paritásba kell kapaszkodni. Bundzsiék má' el is kezdték :mf2: (izé, folytatták a D1 után a D2-vel, csak most másik platformot büntetnek...)
Avatar
arty

Hozzászólás #20015 2017.06.13. 22:49

DanielT írta:#Gányolj be hozzá egy HUD mod-ot. Javárj. :miaz:
a sony még a fallout modjait se engedte, nemhogy .... ;)

VISZONT! Bízok benne, hogy a japán munkakedv a maximumot hozza ki ebből a részből (egek, dekár h sport, olyan élvezettel olvastam volna a kurvakínos hetest emellett is vs. forza :DDD ) és csak megoldják azt a pár plusz opciót.
Elvégre immár van fasza belső nézet (kormány nélkül) - janem.
De a motorháztetőzés tizenévek után végre meglett - ez sem.
A hátsó kamera abszolut nem seprűnyeles - de. (oké, tudom h ez MINIMÁLISAN má' mozog, de még mindig életidegen onnan nyomni :D )
Ha pedig csak a hudot néznéd, mint a gété-igénytelen-aszfaltonfekvő-parasztjai, nos akkor rendesen testre lehet szabni ezt az esport mocskot. Ööööö.... FASZT.

Összefoglalva: kell a pécé, mert az ilyen pofánszarások után az embernek TÉNYLEG gányolni is fákoffot mutatni van (volna...) kedve.
Ma pl olvastam, hogy az assetto corsa überigénytelen pécés menürendszere 1:1 lecserélhető :D (konzolon nagyon rendben van, de NEEEEM, nem hozzuk át a pöcéseknek, ők azonnal sírnának, ha nem egy win3.1-es dizájnal megáldott, összehányt redvában kéne EGÉRREL navigálni (amit a fejlesztők még ez örliekszessz 0.1 prealfafos megjelenésére, gyors placeholderként vezettek be) - miközben a kormányuk előtt ülnek és a rágcsáló nyilván valahol, messze van, kényelmetlen helyre szorulva. tisztelet a kokpites kivételeknek, egértartóval.)

mindenszar(tm)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20016 2017.06.13. 23:03

Ha már Arty felhozta a páörofdökláudot érdemes megnézni 2 év alatt hogyan változott egy nagyobb léptékű red faction guerillából, egy bevilágítatlan, BF3-féle rombolhatóságot felmutató szánalomhalommá.
phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #20017 2017.06.13. 23:06

amugy borzalom látni, hogy lemegy egy majdnem genváltás és a címek nagyrésze/egyrésze a felbontáson kívül alig-alig fog szépülni - a "prevgen" one/ps4 miatt (de egy gen előrehaladásával egyébként is van szépülés)
jövő karácsonyra jöhettek volna az uj gépek, ryzennel, sokCU-s vegával, valódi ugrással :( (persze a 4k akkor is elvitte volna a pova nagyrészét :( :( :( :( :( minden tetves gen erről IS szól :( 240p 480p 720p 1080p 2160p... legyen már vége :( )
Avatar
Moby

Hozzászólás #20018 2017.06.13. 23:12

Be kell mostmár kapcsolnom a shadowplayt. Olyan dolgok történnek BF1-ben, hogy már nekem is gyanús, hogy csítelek :DD
Ma eldobtam két páncéltörőt, lőttem egyet Landshipből, és kilőttem egy rövid sorozatot a hellriegerből es megpandeltek 18-an :idiota: Mindezt olyan nettó másfél perc leforgása alatt. A Landshipből lelőttem egy bombázót úgy, hogy egy bosszúlövést elküdltem feléje, mert majdnem szétszedett :vigyor3: A két gránáttal leszedtem két rnast, az utolsóból kiugrott két pojáca, őket lekaptam hellriegellel. Sajnos a kör végére érkeztem meg, szal váltottunk :D
Avatar
arty

Hozzászólás #20019 2017.06.13. 23:17

Moby írta:Be kell mostmár kapcsolnom a shadowplayt. Olyan dolgok történnek BF1-ben, hogy már nekem is gyanús, hogy csítelek :DD
Ma eldobtam két páncéltörőt, lőttem egyet Landshipből, és kilőttem egy rövid sorozatot a hellriegerből es megpandeltek 18-an :idiota: Mindezt olyan nettó másfél perc leforgása alatt. A Landshipből lelőttem egy bombázót úgy, hogy egy bosszúlövést elküdltem feléje, mert majdnem szétszedett :vigyor3: A két gránáttal leszedtem két rnast, az utolsóból kiugrott két pojáca, őket lekaptam hellriegellel. Sajnos a kör végére érkeztem meg, szal váltottunk :D
szóval ma BIZTOSAN megint volt 4-5 ember, aki "kurvacsítergecik" ordítással uninstallálták a bf1et? ;)

---

benő: nem hiszem el, hogy ezek a hazugférgek képesek voltak "elfelejteni", hogy évekig a leomló épületekkel promózták a játékukat! :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #20020 2017.06.13. 23:24

arty írta:szóval ma BIZTOSAN megint volt 4-5 ember, aki "kurvacsítergecik" ordítással uninstallálták a bf1et? ;)
Fú remélem. Evvel a gondolattal fogok ma elaludni elégedetten :DD

Vissza: “Leáldozott.hu”