A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19881 2017.06.12. 07:05

beteg ez a Zevil Within 2 trailer. mostanaban pont hallgatgattam ezt a regi Duran Duran szamot. jo lessz.:)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19882 2017.06.12. 07:32

Hát ebből a Bethesdából max az volt említésre méltó, hogy a full Fallout 4 játszható lesz VR-ban. Meg persze a fizetős modok.
Nekem kellett rá aludni egyet, de basszus a 7979879. Dragonball verekedős játék is már jön PC-re Unreal 4-gyel a #semminemváltozott jegyében. :wow1:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19883 2017.06.12. 07:54

Hm... hirtelen genrációs ugrás van szinte egy csomó játéknál... A wolf2 gameplaynak bemutatott részei is eszméletlenek. Downgrade incoming?

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19884 2017.06.12. 07:56

benőmenő írta:Hát ebből a Bethesdából max az volt említésre méltó, hogy a full Fallout 4 játszható lesz VR-ban.
Számomra az, hogy még meg merte valaki említeni a VR-t.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19885 2017.06.12. 08:02

Nálam eddig az anime Dark Souls klón viszi a show-t.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19886 2017.06.12. 08:06

Meh... Ez mé' néz ki ilyen uncsin? Mármint a versenyautós gameplay alapból maga a pokol, de a grafika is béna. Új GT sokkal jobban néz ki megint.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19887 2017.06.12. 08:08

benőmenő írta:Nálam eddig az anime Dark Souls klón viszi a show-t.
https://youtu.be/iNefvCy70vA
Ja, nem rossz. Vajon jön Pc-re?

Spoiler
LOL.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19888 2017.06.12. 08:19

Ez mi a máj? 275 Ft-os Humble tier-ben benne van.

phpBB [media]


Bundle
Avatar
deep

Hozzászólás #19889 2017.06.12. 08:58

DanielT írta:Meh... Ez mé' néz ki ilyen uncsin? Mármint a versenyautós gameplay alapból maga a pokol, de a grafika is béna. Új GT sokkal jobban néz ki megint.
Megláttam a negyedik másodpercben, hogy press Y to rewind, majd bezártam a videot.
Avatar
arty

Hozzászólás #19890 2017.06.12. 08:58

Mekee írta:Kipróbáltam ezt a mocsok4-et, nem kellett volna :D
Ez megint visszasüllyedt a 3 posványos szintjére, kipróbáltam mindkét vezetési stílust, próbáltam állítgatni, minden a leg szim-ebben, minden off, de semmi. Mintha valami script mozgatná az autokat, totál irreális a mozgás, semmi köze a dirt rally-hoz. Az ég világon semmi.Ami pozitívum, hogy hómlessz 1070-en is ment 4k-ban aza pár perc stabil 60-al, talán az árnyékokat meg az msaa-t kellett visszábbvenni. Bár nemtudom ez pozitív-e, mert olyan ocsmány múltszázadi az egész, hogy sírok. Mosott texturák, gyenge lópoly tereptárgyak, a felföccsenő vízről meg a szélvédőn először azthittem egy higanytócsába mentem nem is vízbe.
Fél órát bírtam, shiftdel, sohatöbbé ingyense...
Dirt 4 vagy Dirt Rally 2 volt a tesztalany? Mennyi ész kell ahoz, hogy észrevedd: ha az előbbi a cím, akkor nem az utóbbi a tartalom?
De inkább ne is válaszolj, rúgkapálj, hisztizz, ordíts a teszkó padlóján fetrengve, elvették a játékod.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19891 2017.06.12. 09:01

DanielT írta:Meh... Ez mé' néz ki ilyen uncsin? Mármint a versenyautós gameplay alapból maga a pokol, de a grafika is béna. Új GT sokkal jobban néz ki megint.

[video]FM7[/video]
ez most sarcasm? not sure...
azert ahogy rakezd az esö, az van olyan jo, mint GT Sport-ban lesz. wait...!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19892 2017.06.12. 09:05

A Devolver Digital széttrollkodta az E3-at. :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #19893 2017.06.12. 09:23

DanielT írta:Meh... Ez mé' néz ki ilyen uncsin? Mármint a versenyautós gameplay alapból maga a pokol, de a grafika is béna. Új GT sokkal jobban néz ki megint.

phpBB [media]
1.) mert bónon is 1080/60 kell legyen
2.) szerintem egyáltalán nem béna, van javulás a 6-hoz képest (pláne, ha valamennyire dinamikus lesz az időjárás - eső elállása erre enged következtetni)
3.) gtsportot látta valaki esőben? na, akkor erről ennyit
4.) és mi az hogy MEGINT? a gt4/forza1 csatát kivéve mikor történt ilyesmi?
5.) továbbra is más a koncepció: fotoreal bármiáron vs. szép (de túlszaturált, műanyagabb, videojátékgrafikább. és remélem, hogy ez így is marad. szoktam forzázni, tegnap pedig gts bétáztam, ha van unalmas graf, akkor az a gts érdeme, ahol egy kibaszott fűszálra nincs igény/póva, csodás texturát kapsz 2017-ben az út mellett.)
Avatar
arty

Hozzászólás #19894 2017.06.12. 09:38

amugy skorpio eszméletlen jó gép lehetne, ha ősszel történne a genváltás és lennének xbox exkluk. de így mi értelme?
tényleg érdemes a grafribanc (most, hirtelen!) xboxfanra (aki juszt se váltott ps-re) lőni, akinek persze az elképzelés szerint nincs pécéje csak pénze és azt kizárólag konzolra hajlandó költeni?

oké, értem én, hogy egyszerűbb bedobozolni az aktuális amd gput, mint firstpartikra költeni és elengedni AAA gémingben a sztórt, de ez eléggé 19-re lap: ha nem jön be, úszik a konzolbiz., úszik a sztór, úsznak az IP-ik (forza-halo-gears).
persze ha bejön.......
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19895 2017.06.12. 09:40

arty írta:1.) mert bónon is 1080/60 kell legyen
4.) és mi az hogy MEGINT? a gt4/forza1 csatát kivéve mikor történt ilyesmi?
1. Azt hittem nem számít a hardver.
2. Kezdett feljönni a Forza, levetette a a penetráns parasztfíling nagy részét és egész jól megállta a helyét a prevgen GT mellett, ha tökéletes konstellációban, kellően hunyorítva nézte az ember. Most meg ismét lelépi bevilágításban/rílfílingben a GT mint a picsa.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19896 2017.06.12. 09:48

arty írta:amugy skorpio eszméletlen jó gép lehetne, ha ősszel történne a genváltás és lennének xbox exkluk. de így mi értelme?
tényleg érdemes a grafribanc (most, hirtelen!) xboxfanra (aki juszt se váltott ps-re) lőni, akinek persze az elképzelés szerint nincs pécéje csak pénze és azt kizárólag konzolra hajlandó költeni?

oké, értem én, hogy egyszerűbb bedobozolni az aktuális amd gput, mint firstpartikra költeni és elengedni AAA gémingben a sztórt, de ez eléggé 19-re lap: ha nem jön be, úszik a konzolbiz., úszik a sztór, úsznak az IP-ik (forza-halo-gears).
persze ha bejön.......
Mit nem értesz azon, hogy rohadtul kínos volt már az MS-nek a világ legelb@szottabb, elméretezettebb, retekgépe? Nem elég egyértelmű, hogy Phil kiáll és a világba üvölti: A MIÉNK A LEGERŐSEBB GÉP. Bebukták. Elcseszték. Alázzák őket 3 éve és elegük lett.

Megint csak a szemed kéne kinyitni, de ez a rész nem szokott menni. A Digital Foundry leplezte le a gépet hivatalosan. Akiknél a Bone a szarában van fürdetve évek óta. Hát most próbálnak valamit tenni ellene.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19897 2017.06.12. 09:54

arty írta:amugy skorpio eszméletlen jó gép lehetne, ha ősszel történne a genváltás és lennének xbox exkluk. de így mi értelme?
tényleg érdemes a grafribanc (most, hirtelen!) xboxfanra (aki juszt se váltott ps-re) lőni, akinek persze az elképzelés szerint nincs pécéje csak pénze és azt kizárólag konzolra hajlandó költeni?

oké, értem én, hogy egyszerűbb bedobozolni az aktuális amd gput, mint firstpartikra költeni és elengedni AAA gémingben a sztórt, de ez eléggé 19-re lap: ha nem jön be, úszik a konzolbiz., úszik a sztór, úsznak az IP-ik (forza-halo-gears).
persze ha bejön.......
A Skorpió szól mind az 5 embernek, akinek az ekszbáksz és csak az ekszbáksz a játékmasina és még erősebbet akarnak.
Másról váltani rá hülyeség, hisz semmi pluszt nem tud. Nincsenek gigaexek, nem beszéltek az M$ VR-ról, amit az Acer csinál és semmi fícsört nem említettek a 4k bluray-en kívül (ami meg gigalol a netflix és az mkv-t csont nélkül lejátszó tv-k korában).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19898 2017.06.12. 10:02

benőmenő írta:A Devolver Digital széttrollkodta az E3-at. :taps:
Be ne rakd baszki! :nezze: Még csak az elején vagyok, de már most látom, hogy csak ezt az egy konfot érdemes megnézni. :D

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19899 2017.06.12. 10:37

arty írta:amugy skorpio eszméletlen jó gép lehetne, ha ősszel történne a genváltás és lennének xbox exkluk. de így mi értelme?
tényleg érdemes a grafribanc (most, hirtelen!) xboxfanra (aki juszt se váltott ps-re) lőni, akinek persze az elképzelés szerint nincs pécéje csak pénze és azt kizárólag konzolra hajlandó költeni?

oké, értem én, hogy egyszerűbb bedobozolni az aktuális amd gput, mint firstpartikra költeni és elengedni AAA gémingben a sztórt, de ez eléggé 19-re lap: ha nem jön be, úszik a konzolbiz., úszik a sztór, úsznak az IP-ik (forza-halo-gears).
persze ha bejön.......
jo erveles
Mar csak az a kerdes h Totti akit csak a jatekelmeny erdekel kidob e penzt egy olyan konzolra ami csak grafribanckodas egy bone shez kepest, vagy megint felkop es alaall :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19900 2017.06.12. 10:45

Újra kiadják a Duke kontrollert Xbone és Win10 kompatibilitással az OG Xbox játékok miatt.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19901 2017.06.12. 10:50

benőmenő írta:Újra kiadják a Duke kontrollert Xbone és Win10 kompatibilitással az OG Xbox játékok miatt.
Kép
Kép
Avatar
insp

Hozzászólás #19902 2017.06.12. 11:34

benőmenő írta:Újra kiadják a Duke kontrollertXbone és Win10 kompatibilitással az OG Xbox játékok miatt.


Nap hire! Az en nagy lapat kezembe ez volt a nonplusultra! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19903 2017.06.12. 12:33

Jaigen Benő, köszi a varázsgömböt! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

Eddig nekem idénre:

Evil Within 2
Ori and the... (remélem legalábbis, hogy 2017)
Bubsy (talán)
Wolfenstein 2 (talán)
Forza 7 (talán, ha lesz Chilei régiós olcsón)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19904 2017.06.12. 12:38

DanielT írta:Jaigen Benő, köszi a varázsgömböt! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Neki köszönjétek, mert a 90%-a innen van, volt és lesz kopizva. :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19905 2017.06.12. 12:43

benőmenő írta:Neki köszönjétek, mert a 90%-a innen van, volt és lesz kopizva. :vigyor3:
Az általad hozzáadott érték nem lebecsülendő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19906 2017.06.12. 12:45

Jaj, hát ettől meg besírtok. :D DOOM VR. Olyan virtuálisan realitásos, hogy nem lehet benne mozogni, csak nézelődni+teleportálni. Én mondom, nagy jövője van ennek a hányásgenerátornak! :taps:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #19907 2017.06.12. 13:02

DanielT írta:1. Azt hittem nem számít a hardver.
2. Kezdett feljönni a Forza, levetette a a penetráns parasztfíling nagy részét és egész jól megállta a helyét a prevgen GT mellett, ha tökéletes konstellációban, kellően hunyorítva nézte az ember. Most meg ismét lelépi bevilágításban/rílfílingben a GT mint a picsa.
1.) Sokadszor veszem észre, hogy te totálisan félreértetted ezt a gent :)
A 1080/60-ba nem szól bele a hw ereje, az csupán egy elhatározás kérdése. A grafikába igen. Ezt sose vitatta senki*, nem tudom minek nyomod ezerrel a műmeglepődést, újra meg újra.
(szerintem egyébként szóba se került soha)

2.) a forza az fm2-vel beérte a gt szériát (egész pontosan neki a 4. részt kellett ütnie, az ötös csak az fm3 után jött :D) és azóta csak tetemverés megy, csak te a nagy parasztozás közben valahogy elmentél emellett a tény mellett ;)
persze, lehet abba kapaszkodni, hogy a gété azért néz ki (és fut) moslékul, mert fotoríl, a prevgent végigmantráztad vele, tőlem mehet tovább ebben a genben is :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19908 2017.06.12. 13:07

arty írta:2.) a forza az fm2-vel beérte a gt szériát
D,sÍDKsífd:saf?dsgasagjéjdgségésgSFdsKFadasD-SADASDSADSADADQEWQE QWQEWQEqe

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19909 2017.06.12. 13:18

DanielT írta:Hm... hirtelen genrációs ugrás van szinte egy csomó játéknál... A wolf2 gameplaynak bemutatott részei is eszméletlenek. Downgrade incoming?

phpBB [media]
ettől azért annyira nem estem hanyatt, a metro azért más szint, bár mire az megjelenik már 12tflopst kapunk vidiától 100kért :)
Avatar
arty

Hozzászólás #19910 2017.06.12. 13:20

DanielT írta:Mit nem értesz azon, hogy rohadtul kínos volt már az MS-nek a világ legelb@szottabb, elméretezettebb, retekgépe? Nem elég egyértelmű, hogy Phil kiáll és a világba üvölti: A MIÉNK A LEGERŐSEBB GÉP. Bebukták. Elcseszték. Alázzák őket 3 éve és elegük lett.

Megint csak a szemed kéne kinyitni, de ez a rész nem szokott menni. A Digital Foundry leplezte le a gépet hivatalosan. Akiknél a Bone a szarában van fürdetve évek óta. Hát most próbálnak valamit tenni ellene.
Max a te világodban volt kínos a "séderszám", csakhogy a "te világod" pécén nyomja, nem érinti a konzolos univerzum. Én kitiltásig vitáztam a péhán a valódi vásárlókkal, hogy mennyire gáz a póvája (vs. ps4) - mindhiába. Nekik nem az a lényeg, ami neked... a tvtvtv, a kinekterőltetés, a drmerőltetés, ÉÉÉÉÉS mellé a drágábban/szarabbat(kevesebb séder) koncepciója együtt oldották meg a one helyzetét, rövidtávon. Hosszabb távon meg a win10 intézi el, köszönhetően a kvázi 0 exklunak.

Phil ordibálhat bármit, jelentősége ~0, mert ezzel ugyan lesz papíron egy erősebb gépük, de ezt valakinek meg is kéne vennie...
Sonyéknál minden 5. eladott ps konzol pro csak. Ráadásul a vásárlók majdnem fele ps4-et upgradel. Ergo minden ~10. új vásárlójuk veszi az erősebb gépet csak.
Skorpio nem elég, hogy még drágább, de nincs olyan címük, ami miatt KÖTELEZŐ lenne a gép (eleve kevés a "KÖTELEZŐ" szoftver az ms familynél...).
Na, ennyit ér a sok séder a konzolpiacon :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19911 2017.06.12. 13:23

milyen vásárlókkal beszéltél? azzal a 3al? elbukta a konzolháborút ebben a genben az ms, ráadásul nagyon, ezen nincs mit szépíteni
Avatar
arty

Hozzászólás #19912 2017.06.12. 13:31

phpBB [media]


Versenypálya, versenyautók, versenypálya, versenyautók, versenypálya, versenyautók. Béna sivatagos pálya. Versenyautóval.

:(

Semmitmondó trélerrel, menetrendszerűen, számomra borzalmas irányba tartva jön a hetes.
700 kocsi, 30 lokáció (200 variációban).

---

micsu: akkor még nem látszott, hogy mennyien vannak: a harcos kiállásuk miatt többnek látszódtak! ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19913 2017.06.12. 13:58

arty írta:Versenypálya, versenyautók, versenypálya, versenyautók, versenypálya, versenyautók. Béna sivatagos pálya. Versenyautóval.

:(

Semmitmondó trélerrel, menetrendszerűen, számomra borzalmas irányba tartva jön a hetes.
700 kocsi, 30 lokáció (200 variációban).
Gran Turismo 4

"721 cars from 80 manufacturers."
"features 51 tracks"

Köztük 1 lóerős autótól kezdve a Fiat Punto-n át a rally és F1 autókig. Havas pálya, rally pálya, versenypálya, fantázia pálya közúton, stb.

És erre benyögöd a Forza 2-t? 10 évvel később megint itt tartunk? Most meg a 7 -nél vagy kibukva?

Akkor most ki és mikor lépett le micsodát?

Légyszi ne válaszolj. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19914 2017.06.12. 14:04

Micsu írta:milyen vásárlókkal beszéltél? azzal a 3al? elbukta a konzolháborút ebben a genben az ms, ráadásul nagyon, ezen nincs mit szépíteni
De amúgy mé? Ott, ahol szűkös a keret, ennyi pnzből nem sok minden lehet összerámolni. Ilyet biztos nem. És jelenleg konzolszinten várhatóan ezen fognak a multik a legjobb minőségben futni. Jó, hát nem egy pécé, de kispénzből nem feltétlen olyan szar foci ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19915 2017.06.12. 14:40

Ejj de tolnám most is azt a telibehorgolt Vajákot... Szereznem kell egy 15 méteres LAN kábelt, mert a steam streaming kábelen brutál minőségű és akkor a hálószobában is pengén csapathatnám.

Vagy valaki jöhetne hozzám falat fúrni... :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19916 2017.06.12. 14:47

DanielT írta:Ejj de tolnám most is azt a telibehorgolt Vajákot... Szereznem kell egy 15 méteres LAN kábelt, mert a steam streaming kábelen brutál minőségű és akkor a hálószobában is pengén csapathatnám.

Vagy valaki jöhetne hozzám falat fúrni... :miaz:
Vegyé powerline adaptert. Nem kő fúrni, és nem bassza ketté a szomszéd wifije sem.
skinnyman

Hozzászólás #19917 2017.06.12. 14:53

arty írta:forza7treler.avi
A felbontas nagy, de azon kivul nem annyira meggyozo, mintha inkabb hatrafele mentek volna, latszik h sok dolgon elegge sporolnak, hogy ilyen felbontast tudjon.. Az egesz olyan munek nez ki, nehany reszlet meg kifejezetten bena, pl 0:22-nel az a bezoomolt lampa azert kisse szogletesnek nez ki (minek zoomolnak igy ra ha ennyit tud? :) ), 0:55-nel az az eso (?) is eleg erdekesen nez ki (inkabb nez ki honak, de annak se lenne jo), amire amugy az ablaktorlo sincs lathatoan semmilyen hatassal..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19918 2017.06.12. 15:15

Moby írta:Vegyé powerline adaptert. Nem kő fúrni, és nem bassza ketté a szomszéd wifije sem.
Abban én nem bízom e! Viszont most csináltattam izibe céges erőforrásból patch kábelt. Ronda lesz, de finom. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19919 2017.06.12. 15:28

DanielT írta:Abban én nem bízom e! Viszont most csináltattam izibe céges erőforrásból patch kábelt. Ronda lesz, de finom. :D
Pedig nem bánt. Évekig használtam, nem volt vele semmi gondom. Sőt, szerintem ha túrok picit, talán még meg is vannak. Oda is tudom adni tesztre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19920 2017.06.12. 15:29

Moby írta:De amúgy mé? Ott, ahol szűkös a keret, ennyi pnzből nem sok minden lehet összerámolni. Ilyet biztos nem. És jelenleg konzolszinten várhatóan ezen fognak a multik a legjobb minőségben futni. Jó, hát nem egy pécé, de kispénzből nem feltétlen olyan szar foci ez.
azt aláírom de mi ez a fordulat? eddig árulták a powás gépeiket olcsón bukóval tönkretéve majdnem a többi piacot, majd árulunk olcsón laptophwt, majd most árulunk megint powát, bár ez nem csúcstechnika olcsón
ez jó lett volna 2014ben 500 dodóért, 1 féle konzol mint eddig, normális szolgáltatásokkal
valahogy nem érzem amúgy hogy ez mentené meg az msnek a konzolbiznicet
Avatar
Moby

Hozzászólás #19921 2017.06.12. 15:33

Micsu írta:azt aláírom de mi ez a fordulat? eddig árulták a powás gépeiket olcsón bukóval tönkretéve majdnem a többi piacot, majd árulunk olcsón laptophwt, majd most árulunk megint powát, bár ez nem csúcstechnika olcsón
ez jó lett volna 2014ben 500 dodóért, 1 féle konzol mint eddig, normális szolgáltatásokkal
valahogy nem érzem amúgy hogy ez mentené meg az msnek a konzolbiznicet
Ja azt nemtudom, engem nem izgat az ms megmentése, vagy léte :) Nekem az is belefér, ha holnap már nincs az xbox divízió, én csak azt mondtam el, hogyha leteszem a konyhaasztalra egy darab marhalábszár mellé, akkor mit tudok róla elmondani :)
Avatar
arty

Hozzászólás #19922 2017.06.12. 15:34

DanielT írta:Gran Turismo 4

"721 cars from 80 manufacturers."
"features 51 tracks"

Köztük 1 lóerős autótól kezdve a Fiat Punto-n át a rally és F1 autókig. Havas pálya, rally pálya, versenypálya, fantázia pálya közúton, stb.

És erre benyögöd a Forza 2-t? 10 évvel később megint itt tartunk? Most meg a 7 -nél vagy kibukva?

Akkor most ki és mikor lépett le micsodát?

Légyszi ne válaszolj. :mf2:
nem grafról volt szó? :P
sajnos a 840x480i "élvezhetetlen" volt lcdn, míg a tulszaturált atomrobbanás skyboxos forza szinte lemászott! ;)))
kocsik pályák pedig bár kevesebben voltak, de nextgenként pompáztak :P (IGEN, sokszor izléstelenül bénán kidolgozva)

7-re ki vagyok bukva, mert ez is és a gt7 is a gagyi pécés szimek/esport felé megy el, totálisan.
De lehet h a semmitmondó tréler (basszus, a havi(!) dlc ótópakkokhoz néha jobbak készülnek!!!!!!) lombozott csak le és majd grínvalt 1 órában bemutatja a CSODÁT!
Avatar
arty

Hozzászólás #19923 2017.06.12. 15:38

skinnyman írta:A felbontas nagy, de azon kivul nem annyira meggyozo, mintha inkabb hatrafele mentek volna, latszik h sok dolgon elegge sporolnak, hogy ilyen felbontast tudjon.. Az egesz olyan munek nez ki, nehany reszlet meg kifejezetten bena, pl 0:22-nel az a bezoomolt lampa azert kisse szogletesnek nez ki (minek zoomolnak igy ra ha ennyit tud? :) ), 0:55-nel az az eso (?) is eleg erdekesen nez ki (inkabb nez ki honak, de annak se lenne jo), amire amugy az ablaktorlo sincs lathatoan semmilyen hatassal..
0:22-nél az megvan, hogy kb mennyire lehet bezoomolva? a te nyálkahártyád is undorító félcentiről! :mf2: (és h minek mutatják? szerintem elfelejtették időben megcsinálni a trélert és komf előtt kellett 2 óra alatt összevágni VALAMIT)

a forza mindig is mű volt, ebben nem másabb, mint a játékok 99%-a - mégis, ennek állandóan fel kell róni, mert bezzegagété ;)
b+, a béef mikor kap kritikát, hogy bezzeg az arma!!!??!?!!? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #19924 2017.06.12. 15:42

Micsu írta:azt aláírom de mi ez a fordulat? eddig árulták a powás gépeiket olcsón bukóval tönkretéve majdnem a többi piacot, majd árulunk olcsón laptophwt, majd most árulunk megint powát, bár ez nem csúcstechnika olcsón
ez jó lett volna 2014ben 500 dodóért, 1 féle konzol mint eddig, normális szolgáltatásokkal
valahogy nem érzem amúgy hogy ez mentené meg az msnek a konzolbiznicet
2014-ben EZ nem ENNYI lett volna... én azt mondom, 2018 őszén, egy ezeknél erősebb cpu-gpu-s apus géppel kellett volna gent váltani (a visszakompatibilitást fenntartva, mostantól, régi cuccok szebben/jobban futottak volna, a váltás évében mindkét gépre jöttek volna címek, fejlesztőknek könnyű lett volna a dolga, stb)

de nem, a sonynak el kellett kúrnia :( (vagy az ms jelentette be előbb a váltást?)
Avatar
arty

Hozzászólás #19925 2017.06.12. 15:45

Moby írta:De amúgy mé? Ott, ahol szűkös a keret, ennyi pnzből nem sok minden lehet összerámolni. Ilyet biztos nem. És jelenleg konzolszinten várhatóan ezen fognak a multik a legjobb minőségben futni. Jó, hát nem egy pécé, de kispénzből nem feltétlen olyan szar foci ez.
és ez a grafra igényes emberünk (tehát neki nem jó a sima one, X "kell") eddig hol/min játszott? ;)

ezzel az egésszel az a gond, hogy a gen "közepén" jön, amikorra a lapok már le vannak osztva.
dtnek 1080ti, tasmannak ps4 (is), stb.
itt óriási mozgások nem tudnak lenni, de még a kicsiket (egyéni döntések) is eléggé kikezdhetőnek érzem... (éppen interjút készítek két leendő tulajjal a one topikban, esgén, érdekel a döntés pszichológiája - hogy miért. hátha interpolálható ez a teljes tömegre is ;) )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19926 2017.06.12. 16:10

Hát én most sokkot kaptam, mer' kiderült, hogy a Metro demó pécén futott. 4:10 től

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #19927 2017.06.12. 17:39

DanielT írta:Abban én nem bízom e! Viszont most csináltattam izibe céges erőforrásból patch kábelt. Ronda lesz, de finom. :D
A legnagyobb megelégedéssel használom a nappali és a kis szoba között, a 120as netet vígan átviszi. Elvileg gigabitet tud.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19928 2017.06.12. 17:59

DanielT írta:Hát én most sokkot kaptam, mer' kiderült, hogy a Metro demó pécén futott. 4:10 től

phpBB [media]
gondolom te is biztos voltál benne hogy minden pcn futott :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19929 2017.06.12. 18:05

phpBB [media]


pc ultra ami konzolon valszeg azért nem lesz ennyire részletes, és a bemutatón azért jobban festett
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19930 2017.06.12. 18:06

Micsu írta:gondolom te is biztos voltál benne hogy minden pcn futott :D
Én még abban is biztos vagyok, hogy a Sony konfon bemutatott cuccok is Pc-n futnak.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #19931 2017.06.12. 18:44

DanielT írta:Hát én most sokkot kaptam, mer' kiderült, hogy a Metro demó pécén futott. 4:10 től
amúgy egyáltalán volt ott működő X?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #19932 2017.06.12. 18:47

arty írta:Dirt 4 vagy Dirt Rally 2 volt a tesztalany? Mennyi ész kell ahoz, hogy észrevedd: ha az előbbi a cím, akkor nem az utóbbi a tartalom?
De inkább ne is válaszolj, rúgkapálj, hisztizz, ordíts a teszkó padlóján fetrengve, elvették a játékod.
Nem rúgkaoálok, és satöbbi, de el tudom képzelni hogy te ezt tetted a fentiek elolvasása után. Bocs hogy nekem ez a pudva fertő szenny nem megy le a torkomon, és bocs hogy azt hittem hogyha azt mondták hogy valahol a dirt3 es rally kozott lesz a fizika, akkor az ugy is lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19933 2017.06.12. 18:51

Pécé só, remélem lesz sok VR.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19934 2017.06.12. 18:52

Kandurex írta:amúgy egyáltalán volt ott működő X?
Nem láttam. Viszont nem lett volna egy őrült ötlet bemutatni. Valamiért mégse tették... :sir:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19935 2017.06.12. 19:02

ki ez a pojáca? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19936 2017.06.12. 19:07

Micsu írta:ki ez a pojáca? :banplz:
Jó arc ez, tavaly is ő volt. Nem veszi komolyan, de azért vezeti szépen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19937 2017.06.12. 19:07

mi a faszom, csináltak az xcom2nek vmi moba kiegészítőt, zombikkal vagy mi a fasz ez? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19938 2017.06.12. 19:13

ezek a double fineék se akarnak már rendes játékot csinálni
Avatar
deep

Hozzászólás #19939 2017.06.12. 19:14

Micsu írta:mi a faszom, csináltak az xcom2nek vmi moba kiegészítőt, zombikkal vagy mi a fasz ez? :D
WTF am I just watchin?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19940 2017.06.12. 19:15

nah ez a körökre osztott meches lófasz jó lehet
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19941 2017.06.12. 19:16

Szerintem mire vége ennek a show-nak, fent lesz a hwaprón a pécém. :D Úgy árad az egészből a réteg-ebola fíling, hogy azt 2008 legsötétebb időszaka is megirigyelné. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19942 2017.06.12. 19:20

miért tavaly tán más volt ? :D
bár sztem itt hazudnak a legkevesebbet, sokat nem kapsz az is biztos :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19943 2017.06.12. 19:23

hogy örülnek a mount & blade 2nek a chaten :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19944 2017.06.12. 19:40

1 millió összdíjazású esl versenyek, nem látom a bfet dt? mi történt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19945 2017.06.12. 19:43

Micsu írta:1 millió összdíjazású esl versenyek, nem látom a bfet dt? mi történt?
Sose volt e-sport, csak Arty nevez mindent annak, amiben béna. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19946 2017.06.12. 20:00

Forzás csávó azt mondja az FM7 kb. minden kormánnyal működni fog, amit el lehet képzelni. :wow1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19947 2017.06.12. 20:02

xboxos pólóban :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19948 2017.06.12. 20:07

engem annyira lenyugozott az uj Bioware jatek grafikaja és az Szkorpinnyon, hogy el is adtam a picsaba az 1070-est. meg most gyorsan, most meg CSAK a 30%-at vesztettem el az eredeti 500 ojronak.:)

jön helyette:
Spoiler
SEMMI

veszek valami meregdraga parfümöt, hogy elmenjen a kartya teljes ara. csori vagyok most ugyis, igy legalabb lesz motivacio, hogy kapkodjam magam egy TíÁj (népkártya2017(TM)) miatt, hogy legyen mivel emulalni a szkorpinnyont. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #19949 2017.06.12. 20:09

Nagyon tetszik ez a The Last Night ... szúrnám azonnal!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19950 2017.06.12. 20:11

bohemianal is megörültek

Vissza: “Leáldozott.hu”