A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19671 2017.06.07. 10:51

arty írta:na, hát rájuk sajna nem lehet bizniszt építeni :P te ugyanis akkor se mennél vissza, a most konzolosoknak meg "jó ami van".
Nekem is nagy fejtörés volt hogy egységnyi pénzből vegyek konzolt 6 db játékért, vagy 1060-at, amin a továbbiakban engem foglalkoztató címek 98%-a játszható lesz, illetve a már meglévő 200-300 cím is instant prőpeccset kap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.06.07. 10:52-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19672 2017.06.07. 10:52

arty írta:DT: mármint akinek a 4k60-ra van igénye és nem a szebb grafra ... ugyi arra célzol? ;)
na, hát rájuk sajna nem lehet bizniszt építeni :P te ugyanis akkor se mennél vissza, a most konzolosoknak meg "jó ami van".

és igen, erről az egészről a pécé tehet, mer' óhatatlanul megy a hasonlítgatás, hogy dehát az én gépemen ez fosmoslékul néz ki (@4k60 pedig a szem csak @720p24-et lát!) :PPP
és márpedig úgy néz ki, kell a pécéseknek eladott 250k kópia bevétele is, ergo hasonlítás mindenképp van/lesz. a konzolexkluzívoknak leáldozott.... :(
Nem "csak" a felbontás a lényeg, hanem az is rendben van, 60 frém is és downsampling, ha nincs 4K tévéd. Elég alap dolgok, nem gondolod? De. Kurvára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19673 2017.06.07. 11:15

arty írta:az én gépemen ez fosmoslékul néz ki (@4k60 pedig a szem csak @720p24-et lát!) :PPP
Mé, simagépen nem megy 60-al? A 4k akko basz oda, ha meg van töltve tartalommal(pixelben). Hááát na ezzel nincs. Itt olyan sokat nem nyersz a 4K-val.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19674 2017.06.07. 12:28

Moby írta:Mé, simagépen nem megy 60-al? A 4k akko basz oda, ha meg van töltve tartalommal(pixelben). Hááát na ezzel nincs. Itt olyan sokat nem nyersz a 4K-val.
Egy Wipeouthoz nagyon sokat ad hozzá a tiszta és tűéles kép. Az egész játék hitech hangulatát újabb szintre emeli a képminőség precizitása.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19675 2017.06.07. 13:35

DanielT írta:Egy Wipeouthoz nagyon sokat ad hozzá a tiszta és tűéles kép. Az egész játék hitech hangulatát újabb szintre emeli a képminőség precizitása.
Itt semmiféle precizitás nincs, ez egy mblurral szarrákent, viszonylag gfx-ben statikus és egyszerű látvány. Ezeken nem hoz sokat a 4K.
Avatar
arty

Hozzászólás #19676 2017.06.07. 15:53

DanielT írta:Nem "csak" a felbontás a lényeg, hanem az is rendben van, 60 frém is és downsampling, ha nincs 4K tévéd. Elég alap dolgok, nem gondolod? De. Kurvára.
Maximálisan egyetértünk - ebben.

Én csak azt a szkenáriót ecseteltem, miszerint konzolnoobként a ps4emen (ps4prómon) kapom a 1080/60at v. 1440p/4k/stb/60at, hiszen ez az alap.
Namost vagy látom/érdekel, hogy vajsima a cucc (minden cucc!) vagy nem, de hogy a pécés titánszkrínshotokon szinte másik játékot látnék viszont, az fix. És ez zavarna. Mermérnem nálam is olyan szép?
Oké, aki konzolt vesz, az csukja be a szemét, de... nem fogja és meglátja és besír. Nem biztos, hogy pécét vesz két napon belül, de hogy haragudni fog mindenkire (sony/ubisoft/stb), az fix. Mert neki az jár. Akkor is, ha $299 volt a pisije!
És igazából (sajnos) a tömegnek feleslegesen lenne randa a játék, sz*rnak ők a frémre, lássuk má' be ... (basszus, van az a látványromlás, ami helyett még én is a fix30ra kapcsolok... :( tudom, szégyen, bezzegpáréve, ésatöbbi.)

Ha nincs titánscreenshot, mert nincs pécéverza az adott címből, akkor működhetne a dolog - de akkor meg más címekkel hasonlít az ember.
Lásd a laikusok gétéütése, hogydebezzeg a drájvklub! :) Szóval elméletben az lenne jó, ha a címek nagyrésze konzolexklu lenne ÉS konzolon minden 1080/60 lenne - minimum.
Ha ez nincs, felesleges bármit is elvárni.

--

@moby: teoretikusan mondtam, a képzeletbeli konzolos szemszögében tetszelegve, általánosan, "mindenjátékra" - amikor azok mind 1080/60asok (lennének) konzolon :D
nekem a ps3as néha1080as verza is jó wipeoutból....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19678 2017.06.07. 16:57

arty írta:Ha nincs titánscreenshot, mert nincs pécéverza az adott címből, akkor működhetne a dolog - de akkor meg más címekkel hasonlít az ember.
Te eddig ízt állítottad, hogy a korábbi generációkban is szar volt a framerate. Most ott tartunk, hogy a mostani PC-k miatt van ez is?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19679 2017.06.07. 17:02

Lemaradtam az Igazság Napjáról :( Azért boldog konzolalázást kívánok mára is!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19680 2017.06.07. 17:27

Zóanagyvarázsló írta:Lemaradtam az Igazság Napjáról :( Azért boldog konzolalázást kívánok mára is!
boldogtalan cselekedet az, senki nem jó szívből csinálja :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19681 2017.06.07. 17:54

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19682 2017.06.07. 18:12

A history része tényleg rövid, utána meg csak fizetős skin és spray tömjénezés. :vomit:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19683 2017.06.07. 18:23

A cigómentesítési hadművelet újabb és ezúttal kritikus fázisához érkezett: megvan az utód. A D-Pad hibátlan, élmény használni, úgyhogy a fő probléma megoldva.

Még 3 dolgot vettem 3 sec alatt észre, amit sehol nem láttam említve tesztekben:

- A shoulder gombok formája más, látszik a lenti képen is, hogy alacsonyabb a könnyebb felcsúsztatós elérés miatt.
- A start+select gombok kicsit jobban kiemelkednek, nyomáspontjuk határozottabb, kellemesebb.
- A logó sokkal szebben megvilágított.

Marad!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19684 2017.06.07. 18:35

benőmenő írta:A history része tényleg rövid, utána meg csak fizetős skin és spray tömjénezés. :vomit:
hamer abból van a lóvé :) (azért a source 7-8k volt 2005ben nem 10 dodó ;)) nameg azért népszerű volt mindig a cs de a goval igen nagyot ugrott, és a skinek csak egyediesítésre jók hál istennek, bár volt pár barom aki kitalálta hogy jobbak tőle a fegyók :banplz:
most jött az új operation is ami felfogható dlcnek, de a geci valve úgy adta ki hogy azok is játszhatnak az új pályákon akik nem vették meg, csak a küldetéscsomagot meg a droppot nem kapod (volt akinek 1000 ojrós awpt dobott amúgy :D)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19685 2017.06.07. 18:39

Én is mesélek egy Counter-Strike brief history-t.

Megvettem a CSÉGÓT. Toltam addig, hogy mehessek rendes szerverekre(van egy tutorial szakasz kötelezően). A rendes szerverekről kivágtak 2x, mert valami csít gyanús program/hálózati beállítás, egyéb bullshit. Kértem refundot, mert eleve prüszkölve csandáztam a gémtől, hát még így. Mivel többet nyomtam, mint 2 óra (kb 10 perccel), elutasították a kérelmet. Fin.

Zó: Köszpusz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19686 2017.06.07. 18:57

a csgoban a matchmaking ér vmit, azt meg tolhatod egyből, csak még nincs rankod addig megvan szabva hány meccset játszhatsz egy nap, kb 2-3

megvetted vmi 2-3 ojrós akcióba és még refoundot is kértél? :) :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19687 2017.06.07. 19:02

Micsu írta:a csgoban a matchmaking ér vmit, azt meg tolhatod egyből, csak még nincs rankod addig megvan szabva hány meccset játszhatsz egy nap, kb 2-3

megvetted vmi 2-3 ojrós akcióba és még refoundot is kértél? :) :ejnye1:
Nem fillérekért vettem, de nem is az számít, hanem az elv.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19688 2017.06.07. 19:15

elv? figyelned kellett volna a gaming timeot :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19689 2017.06.07. 19:20

Micsu írta:elv? figyelned kellett volna a gaming timeot :)
Neked meg a hátad mögé kell nemsoká figyelned, ha így folytatod! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19690 2017.06.07. 19:35

DanielT írta:A cigómentesítési hadművelet újabb és ezúttal kritikus fázisához érkezett: megvan az utód. A D-Pad hibátlan, élmény használni, úgyhogy a fő probléma megoldva.

Még 3 dolgot vettem 3 sec alatt észre, amit sehol nem láttam említve tesztekben:

- A shoulder gombok formája más, látszik a lenti képen is, hogy alacsonyabb a könnyebb felcsúsztatós elérés miatt.
- A start+select gombok kicsit jobban kiemelkednek, nyomáspontjuk határozottabb, kellemesebb.
- A logó sokkal szebben megvilágított.

Marad!

Kép
na varja-varja! nem ertem mi törtenik. azt hittem 360-as kontrollert csereled le, de most beugrott, hogy vettel egyszer egy ilyen aranyfogu gippo kontrollert.:D de mi törtent? vanik uj verzio?
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #19691 2017.06.07. 19:39

DanielT írta:A shoulder gombok formája más, látszik a lenti képen is, hogy alacsonyabb a könnyebb felcsúsztatós elérés miatt.
hmm, végre egy jó hír a boxról is! Az előző one kontrollert emiatt a fos ujj megakadás miatt adtam el!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19692 2017.06.07. 19:39

SlickAdam írta:na varja-varja! nem ertem mi törtenik. azt hittem 360-as kontrollert csereled le, de most beugrott, hogy vettel egyszer egy ilyen aranyfogu gippo kontrollert.:D de mi törtent? vanik uj verzio?
Van. Amit a Bone S-hez hoztak ki. Bluetooth-ot is tud, nem kell hozzá adapter és a leírt apróságok fejlődtek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19693 2017.06.07. 20:13

DanielT írta:Én is mesélek egy Counter-Strike brief history-t.
Megvettem a CSÉGÓT. Toltam addig, hogy mehessek rendes szerverekre(van egy tutorial szakasz kötelezően). A rendes szerverekről kivágtak 2x, mert valami csít gyanús program/hálózati beállítás, egyéb bullshit. Kértem refundot, mert eleve prüszkölve csandáztam a gémtől, hát még így. Mivel többet nyomtam, mint 2 óra (kb 10 perccel), elutasították a kérelmet. Fin.
Find Game -> Casual -> Dust2: 15 perc instant fun, utána lehet élni tovább az életed.
Inferno, meg Mirage amin még érdemes játszani, a többi meg egy nagy szar, élen ezzel hydra bohóckodással. Ha van pár haver és megtanultatok lőni, akkor talán érdemes indítani néha egy kompetitívet az íze kedvéért (de ez már vagy egy óra hossza elkötelezettség).
Avatar
Moby

Hozzászólás #19694 2017.06.07. 20:33

Kandurex írta:hmm, végre egy jó hír a boxról is! Az előző one kontrollert emiatt a fos ujj megakadás miatt adtam el!
Mineknekedilyen? Mitakarsztepécén? Visszamenjéám! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19695 2017.06.07. 20:34

DanielT írta:Neked meg a hátad mögé kell nemsoká figyelned, ha így folytatod! :banplz:
már azon is csodálkozom hogy be tudtam lépni :bohoc:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19696 2017.06.07. 20:35

benőmenő írta:Find Game -> Casual -> Dust2: 15 perc instant fun, utána lehet élni tovább az életed.
Inferno, meg Mirage amin még érdemes játszani, a többi meg egy nagy szar, élen ezzel hydra bohóckodással. Ha van pár haver és megtanultatok lőni, akkor talán érdemes indítani néha egy kompetitívet az íze kedvéért (de ez már vagy egy óra hossza elkötelezettség).
ez olyan volt mint mikor Arty adja a Bf tanácsokat :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19697 2017.06.07. 20:48

CSÉ bazmeg, te jó isten :D Csézett itt valaki 2000 körül? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19698 2017.06.07. 20:53

Moby írta:CSÉ bazmeg, te jó isten :D Csézett itt valaki 2000 körül? :)
Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #19699 2017.06.07. 21:07

Moby írta:Mineknekedilyen? Mitakarsztepécén? Visszamenjéám! :D
Ez a veszély nem fenyeget! Fenn kell tartani a status quo -t! :ravasz1: Csak behúztam egyetlen apró pipát a skurpióhoz... :circling:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #19700 2017.06.07. 21:07

Moby írta:CSÉ bazmeg, te jó isten :D Csézett itt valaki 2000 körül? :)
khm :gun:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19701 2017.06.07. 21:12

DanielT írta:Kép
Nemtudom mondtam-e már korábban, de HUB tag voltam anno :DDD Akkor voltam keményen játékfüggő. Sőt. CS függő :) Szal szinte biztos, hogy lőttük egymást anno :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19702 2017.06.07. 21:27

Moby írta:CSÉ bazmeg, te jó isten :D Csézett itt valaki 2000 körül? :)
2000-ben nekem ez futott a turizott Pacard Bell-en. :D
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19703 2017.06.07. 21:35

tiszta olyan mindha kontrollerrel játszana :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19704 2017.06.07. 21:38

Moby írta:CSÉ bazmeg, te jó isten :D Csézett itt valaki 2000 körül? :)
Akkoriban csak napi 3-4 órácskát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19705 2017.06.07. 21:50

Hű, az új kontrollerrel egyből lecibbantották a vajákom! :eljen: Tud az adni az élményhez, hogy a menüben nem kapok infarktust, illetve harc közben tudok gyógyítást aktiválni! :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19706 2017.06.07. 23:00

DanielT írta:Hű, az új kontrollerrel egyből lecibbantották a vajákom! :eljen: Tud az adni az élményhez, hogy a menüben nem kapok infarktust, illetve harc közben tudok gyógyítást aktiválni! :miaz:
Megpróbáltam BT-n csatlakoztatni. Először csatlakozott, de nem ment át az audió. Az internet aszonta, hogy frissítsem meg a kontroller szoftverét valami telbibeaszott appal. Ok, megfrissítettem. Meg is oldotta a problémát: soha többé nem lehet párosítani a kontrollert BT-n a géphez :eljen:
Kurvanagy szerencse, hogy van hozá az erdeti vevőm. Szuper cucc ez a bluetooth, ajánlom mindenkinek!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19707 2017.06.07. 23:08

Moby írta:Megpróbáltam BT-n csatlakoztatni. Először csatlakozott, de nem ment át az audió. Az internet aszonta, hogy frissítsem meg a kontroller szoftverét valami telbibeaszott appal. Ok, megfrissítettem. Meg is oldotta a problémát: soha többé nem lehet párosítani a kontrollert BT-n a géphez :eljen:
Kurvanagy szerencse, hogy van hozá az erdeti vevőm. Szuper cucc ez a bluetooth, ajánlom mindenkinek!
Én nem tudom mit tudnak így elcseszni egy szabvány vevőn. Nekem eddig még a dualshock 3-ak is mentek mind a Tescoban random vásárolt 3.0-s Trust vevővel, és a noti beépített talán Intel bluetooth-ával is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19708 2017.06.07. 23:39

benőmenő írta:Én nem tudom mit tudnak így elcseszni egy szabvány vevőn. Nekem eddig még a dualshock 3-ak is mentek mind a Tescoban random vásárolt 3.0-s Trust vevővel, és a noti beépített talán Intel bluetooth-ával is.
Nem a vevőt frissítettem, hanem a kontrollert.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19709 2017.06.07. 23:43

Moby írta:Nem a vevőt frissítettem, hanem a kontrollert.
Akkor szimpla M$ magic.
Avatar
arty

Hozzászólás #19710 2017.06.08. 08:33

Zóanagyvarázsló írta:Te eddig ízt állítottad, hogy a korábbi generációkban is szar volt a framerate. Most ott tartunk, hogy a mostani PC-k miatt van ez is?
Mindig is a grafhajhászás miatt volt a fosfrém (ill. nyilván a tehetségtelenség és igénytelenség is erős okok), aminek egyik indukáló tényezője a pécé. Természetesen félkomolyan írtam az egész milenneha eszmefuttatásom, mert egyrészt semmi realitása, másrészt lásd a zárójeles részt.
Avatar
arty

Hozzászólás #19711 2017.06.08. 08:34

Micsu írta:ez olyan volt mint mikor Arty adja a Bf tanácsokat :D
arty nem ad bftanácsokat, arty csupán fikázza azt a f*st :P (ami nem fos, nyilván, max nem az én szám íze)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.06.08. 08:38-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #19712 2017.06.08. 08:37

benőmenő írta:Én nem tudom mit tudnak így elcseszni egy szabvány vevőn. Nekem eddig még a dualshock 3-ak is mentek mind a Tescoban random vásárolt 3.0-s Trust vevővel, és a noti beépített talán Intel bluetooth-ával is.
Lehet a kreatívápdétwin10 a hibás. Vagy valami más. Nálam (épp) megy, jól.

Csak a szokásos pécélottó-pécégány, ami nem is létezik, de ha mégis, akkor is max félperces időelbaszás ami a 4k@60 és a szvítefiksz miatt megéri! (össze(maszatoltam)foglaltam a leáld2017-et :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #19713 2017.06.08. 08:58

https://arstechnica.com/gaming/2017/06/xbox-unleashed-our-deep-dive-study-of-how-millions-use-xbox-live/

- imádtam az statmaszturbációt, kár h az ms közben letiltotta a igazán lényegi részeket, szal több nem lesz (ilyen)
- xbox -> netflixpléjer (najo nem, de érdemes megnézni a számokat: brutális! nem értem az embereket...)
- jól látni, hogy az indie/kicsiárkád címek mostanra mennyire nem a konzolosok izlésvilága (vs. xbla a 360 fénykorában(?))
- blurayplayernek alig-alig használják a gépeket (valszeg a ps-t se jobban)
- vs. még mindig van ember a világon, aki néha megnéz 1-1 HDDVD-t a 360ján :D
- a visszakompatibilitást kevesen/keveset használják (szerintem nem kevés, max ahoz képest h mennyibe kerül az ms-nek.... viszont nagy kérdés, hogy nem-e mozgatórugója, amikor valaki 360-ról vált - na, ezt a stat nem mutatja meg. +goodwill)
- COD. minden nézőpontból drámai a jelenléte, egyértelműen a mai (konzol)géming meghatározó szériája
- a cuccok nagyrészét (60%) a kutya nem veszi. tökéletesen egybevág az elképzelésekkel, miszerint "nem éri meg kockáztatni, a bejáratott ip-ket kell fejni". lásdmég PREY, ami NEMPREY. és ami igen moslékul fogyhatott bónon - én meg azt hittem, hogy a pécés eladások gyengusok...
- ellenben egy olcsó remazterrel van lehetőség pízt keresni (a hangsúly valszeg azon van, hogy olcsón gyártható, milliók ezekből se mennek el)

Abszolut ajánlott végimenni a cikken, tanulságos és érdekes.
Nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi lennék, hogy a ps4 mennyiben más, az exkluk miatt, stb. A bónon az látszik, h konzol->cod-fifa-bf pléjer, persze csak a netflix mögött :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19714 2017.06.08. 18:07

arty írta:https://arstechnica.com/gaming/2017/06/xbox-unleashed-our-deep-dive-study-of-how-millions-use-xbox-live/

- imádtam az statmaszturbációt, kár h az ms közben letiltotta a igazán lényegi részeket, szal több nem lesz (ilyen)
- xbox -> netflixpléjer (najo nem, de érdemes megnézni a számokat: brutális! nem értem az embereket...)
- jól látni, hogy az indie/kicsiárkád címek mostanra mennyire nem a konzolosok izlésvilága (vs. xbla a 360 fénykorában(?))
- blurayplayernek alig-alig használják a gépeket (valszeg a ps-t se jobban)
- vs. még mindig van ember a világon, aki néha megnéz 1-1 HDDVD-t a 360ján :D
- a visszakompatibilitást kevesen/keveset használják (szerintem nem kevés, max ahoz képest h mennyibe kerül az ms-nek.... viszont nagy kérdés, hogy nem-e mozgatórugója, amikor valaki 360-ról vált - na, ezt a stat nem mutatja meg. +goodwill)
- COD. minden nézőpontból drámai a jelenléte, egyértelműen a mai (konzol)géming meghatározó szériája
- a cuccok nagyrészét (60%) a kutya nem veszi. tökéletesen egybevág az elképzelésekkel, miszerint "nem éri meg kockáztatni, a bejáratott ip-ket kell fejni". lásdmég PREY, ami NEMPREY. és ami igen moslékul fogyhatott bónon - én meg azt hittem, hogy a pécés eladások gyengusok...
- ellenben egy olcsó remazterrel van lehetőség pízt keresni (a hangsúly valszeg azon van, hogy olcsón gyártható, milliók ezekből se mennek el)

Abszolut ajánlott végimenni a cikken, tanulságos és érdekes.
Nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi lennék, hogy a ps4 mennyiben más, az exkluk miatt, stb. A bónon az látszik, h konzol->cod-fifa-bf pléjer, persze csak a netflix mögött :D
Csak úgy árad a #Siker és a pozitív hangulat ezekből a statokból! :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19715 2017.06.08. 18:12

arty írta:Mindig is a grafhajhászás miatt volt a fosfrém (ill. nyilván a tehetségtelenség és igénytelenség is erős okok), aminek egyik indukáló tényezője a pécé. Természetesen félkomolyan írtam az egész milenneha eszmefuttatásom, mert egyrészt semmi realitása, másrészt lásd a zárójeles részt.
Sajnos elég ritkán jött össze a túlzott grafhajhászás mellett a 60 fps korábban is, ez ott is látszódott, amikor generáción belül próbáltak szintet lépni. Lásd a Jak II városa a brutális forgalommal, nem is bírta el a grafikát, akadt rendesen. Bár a 3-ra kiherélték a várost, az jobban is futott :)

Jó kérdés egyébként, hogy a tömegeknek valójában mennyire számít a PC extra látványa. Mert azért most jóval nehezebb megkülönböztetni a verziókat, mint sok éve volt, amikor az üknagyanyám megmondta volna állóképről, hogy melyik alázza rommá a másikat.

Mondjuk az meg csak vicces, amikor Tekken japán atyja megírta, hogy a közvélekedés szerint sok a cheater platformon, ezért nem lesz crossplatform multi. Aztán gyorsan hozzátette, hogy ez nem az ő véleménye, ő nem tudja, de PC-n játszik, konzolok csak exkluzívokra vannak neki. Szóval azért látszik, hogy a Steam lehetőségei vagy jobb az üzleti okok mellett maguk a fejlesztők valamiért játékosként hol kötnek ki. Hol van már az, amikor CliffyDT vérkonzolosként fikázta a PC-t! Már rég oldalt váltott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19716 2017.06.08. 18:18

benőmenő írta:Én nem tudom mit tudnak így elcseszni egy szabvány vevőn. Nekem eddig még a dualshock 3-ak is mentek mind a Tescoban random vásárolt 3.0-s Trust vevővel, és a noti beépített talán Intel bluetooth-ával is.
Nekem azért az 1000 Ft-os Technikával (nyilván nem erre célra került hozzám ez a szuper eszköz, de ez volt kéznél) néha lagolt a DS3, de aztán húgomnál működött ez a kombó, miután lepasszoltam neki, szóval talán az sem a vevő hibaja volt.

A Steam Controller is okés a saját vevőjével, de ha nem használom a hosszabbítóját, akkor állandóan szétkapcsol. Nem véletlenül adták azt is hozzá. Néha így is kapok üzentet, hogy gyengül a jel (mert közben rossz helyre tettem, rápakoltam mindent), de az elmúlt vele játszott 100 órában egyszer volt csak nagyobb izgalom abból, hogy a szakadás miatt gond lett. Elszállt a Steam-konfigom GTA 3 közben, és éppen a küldetés legvégén így alapértelmezett irányításra visszaállva nem tudtam fékezni, a kocsival együtt begurultam a tengerbe :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19717 2017.06.08. 19:46

Tükkükü 7 #gánymentesen

"I've not been able to play a single online PS4 match of Tekken in Ranked or Player match modes at home, and it looks like I'm not the only one.
Essentially the core online features do not work."

"The same for me on PS4.

"On the same boat too... Can't fucking believe ign gave it a 9.5 for this. My PC friend always reminding me of how good the online is there"

"Ps4 pro in France. Did not work once despite many attempts."connection lost" 100%."

"PS4 online is a mess, but PC works great."

"PC version is great.

Tried my PS4 copy......oh dear."

"It's such a damn shame it's broken on PS4, because the online on the PC version is by far the best online in any fighting game I've ever played."

DE!!!!!!!!! DEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Legalább ingyenes a mültipléjer PS-en. Janem. De!!!!!!!! Legalább olcsóbb a PS verzió! Jaaaaaaaa asse. AKKOR!!! VÁRJÁ'!!! Lehet refundot kérni!! Ööö....

Bocs Arty. ;(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19718 2017.06.08. 20:00

DanielT írta:Tekken 7
"I've not been able to play a single online PS4 match of Tekken in Ranked or Player match modes at home, and it looks like I'm not the only one.
Essentially the core online features do not work."

"The same for me on PS4.

"On the same boat too... Can't fucking believe ign gave it a 9.5 for this. My PC friend always reminding me of how good the online is there"

"Ps4 pro in France. Did not work once despite many attempts."connection lost" 100%."

"PS4 online is a mess, but PC works great."

"PC version is great.

Tried my PS4 copy......oh dear."

"It's such a damn shame it's broken on PS4, because the online on the PC version is by far the best online in any fighting game I've ever played."

DE!!!!!!!!! DEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Legalább ingyenes a mültipléjer PS-en. Janem. De!!!!!!!! Legalább olcsóbb a PS verzió! Jaaaaaaaa asse. AKKOR!!! VÁRJÁ'!!! Lehet refundot kérni!! Ööö....
#semminemváltozott
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19719 2017.06.08. 20:12

benőmenő írta:#semminemváltozott
Régi szép idők, amikor Aby 486-oson verte a pandatetemet! Asszem a caps-lock volt a nagyütés. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19720 2017.06.08. 20:18

Ez a day1 Pc-re crowfundingolt Castlevania ( #csakaszokásos) meg kezd úgy kinézni, hogy nem akarok inkább megvakulni minden rápillantás után... Már csak pár év!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #19721 2017.06.08. 20:41

Jólvan, megnyugodtam. Az MS még mindig tudja mitől döglik a légy. Egy kis bedesszséggel átitatott igényességért sosem kellett a szomszédba szaladniuk :eljen:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19722 2017.06.08. 20:46

Moby írta:Jólvan, megnyugodtam. Az MS még mindig tudja mitől döglik a légy. Egy kis bedesszséggel átitatott igényességért sosem kellett a szomszédba szaladniuk :eljen:
Spoiler
Kép
Mi az ott a papírfűben? Plasztik bölényszar? :wow2:
Avatar
arty

Hozzászólás #19723 2017.06.09. 08:39

DanielT írta:Csak úgy árad a #Siker és a pozitív hangulat ezekből a statokból! :ravasz1:
lehet kárörvendeni, én kicsit szomorú vagyok - konzolosként, prevgenen is játszóként, szinglijátékosként :)

amúgy meg Spencer biztosan tudná pozitívan is mutogatni ezeket a számokat, rengeteg az adat, végtelen interpretáció lehetséges ;)
és egyébként a boxkommandó tudtommal a bw-t meg is magyarázta, miszerint nem alacsony az a szám, valójában ... (és szvsz tényleg nem: pl ha minden 7. boxos letolt 3-4-5db 6-8-10 órás szingli cuccot, az szvsz bizonyítja a létjogosultságát - míg a "minden boxos 12 percet használja hetente", nos az egy másik olvasat :) )
Avatar
arty

Hozzászólás #19724 2017.06.09. 09:02

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos elég ritkán jött össze a túlzott grafhajhászás mellett a 60 fps korábban is, ez ott is látszódott, amikor generáción belül próbáltak szintet lépni. Lásd a Jak II városa a brutális forgalommal, nem is bírta el a grafikát, akadt rendesen. Bár a 3-ra kiherélték a várost, az jobban is futott :)

Jó kérdés egyébként, hogy a tömegeknek valójában mennyire számít a PC extra látványa. Mert azért most jóval nehezebb megkülönböztetni a verziókat, mint sok éve volt, amikor az üknagyanyám megmondta volna állóképről, hogy melyik alázza rommá a másikat.

Mondjuk az meg csak vicces, amikor Tekken japán atyja megírta, hogy a közvélekedés szerint sok a cheater platformon, ezért nem lesz crossplatform multi. Aztán gyorsan hozzátette, hogy ez nem az ő véleménye, ő nem tudja, de PC-n játszik, konzolok csak exkluzívokra vannak neki. Szóval azért látszik, hogy a Steam lehetőségei vagy jobb az üzleti okok mellett maguk a fejlesztők valamiért játékosként hol kötnek ki. Hol van már az, amikor CliffyDT vérkonzolosként fikázta a PC-t! Már rég oldalt váltott.
durvább volt a ratchet 60->30 konverziója, ahol én spec nem láttam a brutális graf ugrást... (ill. hogy az all4one pl már a 30at se tudja tartani sokszor). a ps4es ellenben nagyon szép és a 30at is jól tartja, ilyenformán a 30 mellé is oda lehet(ett) állítani egypár érvet.

egy japán dev pécén játszik? :D kemény.
Avatar
arty

Hozzászólás #19725 2017.06.09. 09:54

DanielT írta:Tükkükü 7 #gánymentesen

[...]

DE!!!!!!!!! DEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Legalább ingyenes a mültipléjer PS-en. Janem. De!!!!!!!! Legalább olcsóbb a PS verzió! Jaaaaaaaa asse. AKKOR!!! VÁRJÁ'!!! Lehet refundot kérni!! Ööö....
Bocs Arty. ;(
ez egy pléjsztésünoldalról van vagy megvezetett a konzoltfikkantó mazterrész? ;)
nem állítom, hogy nem lehet fosmoslék a pisis verza, elvégre japó a fejlesztő... azokat meg ismerjük, de azé várjuk meg a DF tesztet ;) jane, az má' lement.. és kiderült, hogy a konzolos egy lusta port. nos, akkor várjuk szeretettel aabyssx review-ját, a tekken igaz bajnokát, hátha megírja mizu.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19726 2017.06.09. 12:40

arty írta:ez egy pléjsztésünoldalról van vagy megvezetett a konzoltfikkantó mazterrész? ;)
nem állítom, hogy nem lehet fosmoslék a pisis verza, elvégre japó a fejlesztő... azokat meg ismerjük, de azé várjuk meg a DF tesztet ;) jane, az má' lement.. és kiderült, hogy a konzolos egy lusta port. nos, akkor várjuk szeretettel aabyssx review-ját, a tekken igaz bajnokát, hátha megírja mizu.
Gaf ról van. Lusta konzolos port? Mondjuk nincs ebben semmi meglepő, ismerve hogy 20 éve konzol exkluzív a cucc és a #Sikergen legjobb éveit éljük! :eljen:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19727 2017.06.09. 14:28

9291 lett a pontszám tucsing nélkül az jó valahova még?

http://www.3dmark.com/3dm/20382667
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19728 2017.06.09. 14:46

kigyi írta:9291 lett a pontszám tucsing nélkül az jó valahova még?

http://www.3dmark.com/3dm/20382667
Most látom a ramok még alapon ketyegnek lol :D Na szép még drivert is rakok fel a ti-hoz, mert a windowsossal mértem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19729 2017.06.09. 14:49

kigyi írta:9291 lett a pontszám tucsing nélkül az jó valahova még?

http://www.3dmark.com/3dm/20382667
LOL. :banplz: ÖÖööööö... jó lesz, igen. :D

Az én egyetlen mért eredményem 9178 és eddig az volt a csúcs, Mobytól nem jött asszem semmi érdekes.

Elég szépen odatetted magad! :eljen: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19730 2017.06.09. 14:57

Nem tudom melyik másik fórumon vannak még ilyen rohadt bika gépek itthon... :D

Szerintem átlag póva/user arányban bőven agyonverünk mindenkit.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19731 2017.06.09. 15:01

DanielT írta:LOL. :banplz: ÖÖööööö... jó lesz, igen. :D

Az én egyetlen mért eredményem 9178 és eddig az volt a csúcs, Mobytól nem jött asszem semmi érdekes.

Elég szépen odatetted magad! :eljen: :taps:
Akkor nem tucsingolok csak a memória miatt emelem a tétet :D
http://www.3dmark.com/3dm/20383123
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19732 2017.06.09. 15:03

kigyi írta:Akkor nem tucsingolok csak a memória miatt emelem a tétet :D
http://www.3dmark.com/3dm/20383123
Következő eredményed 9500 felett legyen, vagy az egész megyédre kicsapok egy IP tartomány ban-t! :fogmosas: :idiota:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19733 2017.06.09. 15:15

DanielT írta:Következő eredményed 9500 felett legyen, vagy az egész megyédre kicsapok egy IP tartomány ban-t! :fogmosas: :idiota:
Inkább játszok a teszt nem túl izgalmas :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19734 2017.06.09. 15:39

ejjmán, csöves Mo-n a TiÁj a népkartya :banplz: szemét orbán! mi lenne arrefele, ha nem lenne szemét... :help:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19735 2017.06.09. 17:49

DanielT írta:LOL. :banplz: ÖÖööööö... jó lesz, igen. :D

Az én egyetlen mért eredményem 9178 és eddig az volt a csúcs, Mobytól nem jött asszem semmi érdekes.

Elég szépen odatetted magad! :eljen: :taps:
Ú tényleg, a faszmérés elmaradt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19736 2017.06.09. 17:50

kigyi írta:Akkor nem tucsingolok csak a memória miatt emelem a tétet :D
http://www.3dmark.com/3dm/20383123
Szép :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19737 2017.06.09. 18:16

kigyi írta:Akkor nem tucsingolok csak a memória miatt emelem a tétet :D
http://www.3dmark.com/3dm/20383123
Majd este megrántom 5-re a prockót, azt a pár pontot már csak behozom :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19738 2017.06.09. 18:34

Moby írta:Majd este megrántom 5-re a prockót, azt a pár pontot már csak behozom :)
Tudod ahol már tuningolni kell :D Mondjuk biztosan van ebben is tartalék (és talán a Ti is húzható).
Avatar
Moby

Hozzászólás #19739 2017.06.09. 18:59

kigyi írta:Tudod ahol már tuningolni kell :D Mondjuk biztosan van ebben is tartalék (és talán a Ti is húzható).

Valahogy muszáj kompenzálnom a 2 magnyi hátrányom! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #19740 2017.06.09. 19:24

DanielT írta:Gaf ról van. Lusta konzolos port? Mondjuk nincs ebben semmi meglepő, ismerve hogy 20 éve konzol exkluzív a cucc és a #Sikergen legjobb éveit éljük! :eljen:
2 éve létezik a tekken7 tudtommal: árkád gép formában :) nyilván arról portolták mindenre....

Vissza: “Leáldozott.hu”