A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19601 2017.06.05. 13:00

Na. Így már jobb. :D

Szal' az a baj és a pokol ezekkel a CRT séderekkel, hogy a vonalak elosztása a felbontáson múlik és még nem jöttem rá, hogy mi a képlet, amivel egyenletessé lehet tenni.

Lásd:

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19602 2017.06.05. 13:03

DanielT írta:Na. Így már jobb. :D

Szal' az a baj és a pokol ezekkel a CRT séderekkel, hogy a vonalak elosztása a felbontáson múlik és még nem jöttem rá, hogy mi a képlet, amivel egyenletessé lehet tenni.

Lásd:

Kép
megvan a megoldas:
CRTResolution 1.2 <--- igy tokeletesek a csikok
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19603 2017.06.05. 13:06

SlickAdam írta:megvan a megoldas:
CRTResolution 1.2 <--- igy tokeletesek a csikok
Kép
:eljen: :eljen: :eljen: Nekem néha napokig nem sikerül bizonyos címekben/emukban/setupokkal. Na majd segítséget kérek legközelebb! :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19604 2017.06.05. 13:07

Na, a linkelt installal sikerült. Azt nem tudtam, hogy sima sweetfx-el nem megy, hanem kell reshade is..
Avatar
arty

Hozzászólás #19605 2017.06.05. 14:33

- a képminőségért bocsánat, telefonon postoltam és ott is "fotosoppoltam", döbbenetesen csodás lett ahogy nézem :( szar se látszik a képzajon túl. namindegymá'
- az biztos, hogy az sf3 az x360 kompozitján döbbenetesen autentikus élmény (+ez a játék megy 4:3-ban!) - majdnem szebb, mint amire emlékeztem a pixelgrafixCRTn korszakból. az animációk pedig... sose láttam szebb rajzolt cuccot (vagy nem jut eszembe)
- modernEBB 30fps címek ellenben nem igazán szépek (pl bad company 1), a feliratok olvashatatlanok, a 16:9 a 4:3 képen szintén csak elvesz
- soul calibur 5 megincsak állatjó - hatvanfrém -> árkádfeeling/nosztalgia/csakmégszebben -> szívmelengetés
- ezekre volt idő, rgb kábeleken (x360hoz és ps3hoz) agyalok, ill h nem-e hdmi2rgb dobozkát szerváljak, akkor a pc/currgen is mehetne rajta

- eje75 :DD (most nézem, elfelejtettem a másik székre párnácskát szerezni, ez a baszomdög jól szét is nyomta alatta a ... szalmát? vagymiazistenből vannak ezek. és ráadásul így nem is lett szimmetrikus, nyilván az aranymetszés szabályainak DURVA megsértése kapcsán írtad, amit. ugye. :eplus2: )

- DT - pedig legutóbb tán a halo3 kapcsán művelted ;))
szal akkor plazma + kontroller? milyen érzés visszakóstolni a GÉMINGBE az esportlúzerkedés után? :P
(neked megvan még a crt? valami lapos samud volt, ha jól rémlik... ez a funai 70centis ingyé lett, majdnem lapos (az előtte levő üveg az), agyaltam h fizessek-e egykori csucs pana/sonyért, jobb lenne-e jelentősen... sajna a táviránya nem vezérli a régi 21"-es funai-t (ez is cél volt), így most van 2 dögöm 1 helyett és nem tudom, h milegyen :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19606 2017.06.05. 14:46

arty írta:szal akkor plazma + kontroller? milyen érzés visszakóstolni a GÉMINGBE az esportlúzerkedés után? :P
Plazma+kontroller, vagy monitor+kontroller, vagy reggel/este ágyban notira stream+kontroller. A teljes repertoárban vajákoltam tegnap is. (Most mindjárt a noti streames verzió indul).

GÉMING? Hát elég relax így, hogy nem kell gyakorlatilag skill hozzá, ajánlom neked is, menni fog. :P

CRT természetesen megvan még, marad is (slim fit Samsung, szal' nem nagy hely áldozat). Nagy reményeid ne legyenek felsőkategóriás Sony/Panákkal, mert itthon nincs olyan gyakorlatilag. Egyszerűen nem árulták őket, mert nem volt fizetőképes kereslet, fingjuk nem volt az embereknek, hogy mire is lennének jók azok.

Sony PVM/BVM képernyőt kéne szerezni, de az 100 ezer minimum, ha tudja az eladó, hogy mit árul.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19607 2017.06.05. 15:01

nah, Viktor meggyütt PRÖre
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #19608 2017.06.05. 15:24

Elkezdtem valamelyik nap a Forza Horizon 3-at, tutorialokig jutottam (bazz, komolyan 1 órányi f*st kell letolni, hogy végre játszhassak!?).
Hát márpedig ilyen szép játék egyszerűen nincs is :) (közvetlen előtte elinditottam az fh2-t, hogy ne távoli emlékekhez hasonlítsam)

És mindez one-on.
PC egyelőre szvsz nem opcio, tegnapelőtt elkezdett kékképernyőzni a +4gb ramom, szal kivettem, 8 gigával meg reménytelen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19609 2017.06.05. 16:23

arty írta:Elkezdtem valamelyik nap a Forza Horizon 3-at, tutorialokig jutottam (bazz, komolyan 1 órányi f*st kell letolni, hogy végre játszhassak!?).
Hát márpedig ilyen szép játék egyszerűen nincs is :) (közvetlen előtte elinditottam az fh2-t, hogy ne távoli emlékekhez hasonlítsam)

És mindez one-on.
PC egyelőre szvsz nem opcio, tegnapelőtt elkezdett kékképernyőzni a +4gb ramom, szal kivettem, 8 gigával meg reménytelen.
Ó, hát persze, nem is te lennél! Nyomjad a jó kis Bone -on! :taps:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19610 2017.06.05. 16:27

Mivel aby képtelen visszajelölni steamen így a nagy érdeműt kérdem, mik a tartós jó fight stick márkák ?:D Vagy úgy kérdem melyik az amelyiket megéri megvenni hosszútávra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19611 2017.06.05. 16:31

eje75 írta:G2A-n 3.426 azaz Háromezernégyszázhuszonhat..... forint
Megvettem háromezerér. LOL. Viszont kurvára nem vagy meg steamen...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19612 2017.06.05. 16:54

arty írta:Elkezdtem valamelyik nap a Forza Horizon 3-at, tutorialokig jutottam (bazz, komolyan 1 órányi f*st kell letolni, hogy végre játszhassak!?).
Hát márpedig ilyen szép játék egyszerűen nincs is :) (közvetlen előtte elinditottam az fh2-t, hogy ne távoli emlékekhez hasonlítsam)

És mindez one-on.
PC egyelőre szvsz nem opcio, tegnapelőtt elkezdett kékképernyőzni a +4gb ramom, szal kivettem, 8 gigával meg reménytelen.
Saját hardvermárkát alapítanék a helyedben. A hozzád hasonló mazochisták tuti vennék az arty RAM-okat, hogy büszkén szívhassanak velük!

Spoiler
Mondjuk a büszkeség és arty egy mondatban durva volt, elnézést kérek érte mindenkitől :kuss:
Avatar
arty

Hozzászólás #19613 2017.06.05. 17:16

SlickAdam írta:nah, Viktor meggyütt PRÖre
victorvran.mkv
ezt is jól abbafelejtettem :(

ilyen egyminőségi port :eljen: (bón fix900p-jén azé' megütköztem, miért nem rakták azt is 1080p dinamikra? lehet h oneon sokat lett volna 900on, de lassan itt a skorpió....)
Avatar
arty

Hozzászólás #19614 2017.06.05. 17:22

DanielT írta:Ó, hát persze, nem is te lennél! Nyomjad a jó kis Bone -on! :taps:
hihetetlen?
eljössz érte, viheted! hátha nálad jó lesz! :P (anno htpcben 1+ évet bírt (ott a gép random nem indult tőlük), most a 2500k mellett talán 3-4 hónapja használom - akkor tettem be, amikor te is bővítetted még a 7700 előtti géped)
kellrambaze.jpg

és raceroom alatt jöttek a kékképernyők, bebootolni se tudtam tőlük a gépet... kivettem, minden ok. nyócgigán.

fh3at meg PONT most azért kellett indítani, mert forza appban kaptam valami tévedésből 30 millát, mondom felveszem má' minden forzában... ingame persze (szerencsére....) nem volt ott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.06.05. 17:25-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #19615 2017.06.05. 17:24

Zóanagyvarázsló írta:Saját hardvermárkát alapítanék a helyedben. A hozzád hasonló mazochisták tuti vennék az arty RAM-okat, hogy büszkén szívhassanak velük!

Spoiler
Mondjuk a büszkeség és arty egy mondatban durva volt, elnézést kérek érte mindenkitől :kuss:
pedig az fh3 még bónon is "DT-approved" ... (1080/fix30/faszablúr/kurvaszép)

rammal meg őszintén szólva vártam a szívást, bár titkon reménykedtem, hogy csak amdvel volt inkompatible :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19616 2017.06.05. 17:39

arty írta:hihetetlen?
eljössz érte, viheted! hátha nálad jó lesz! :P (anno htpcben 1+ évet bírt (ott a gép random nem indult tőlük), most a 2500k mellett talán 3-4 hónapja használom - akkor tettem be, amikor te is bővítetted még a 7700 előtti géped)
kellrambaze.jpg

és raceroom alatt jöttek a kékképernyők, bebootolni se tudtam tőlük a gépet... kivettem, minden ok. nyócgigán.

fh3at meg PONT most azért kellett indítani, mert forza appban kaptam valami tévedésből 30 millát, mondom felveszem má' minden forzában... ingame persze (szerencsére....) nem volt ott.
Ja, azt elhiszem, hogy valami fikarammal megszívtad, pláne, hogy különböző típus mellé tetted. Ellenben valami azt súgja, hogy a Horizon nyócgigával is megb@ssza a Bónost, a mostani metálkóddal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19617 2017.06.05. 18:14

24 giga CSAKARAM a SörpiŐ DevkitŐ -ben. (a véglegesben nem lesz ennyi, ott metálkód helyettesíti majd.)

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #19618 2017.06.05. 18:25

Moby írta:Megvettem háromezerér. LOL. Viszont kurvára nem vagy meg steamen...
eje7512...küldtem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19619 2017.06.05. 19:04

arty írta:ezt is jól abbafelejtettem :(

ilyen egyminőségi port :eljen: (bón fix900p-jén azé' megütköztem, miért nem rakták azt is 1080p dinamikra? lehet h oneon sokat lett volna 900on, de lassan itt a skorpió....)
nah egy flashjátékból kihozták a 60at :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19620 2017.06.05. 19:20

Micsu írta:nah egy flashjátékból kihozták a 60at :D
1080@60 azért nem jött ki, az marad a Forza kiváltsága. 4 év alatt legalább egy cím! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19622 2017.06.05. 19:33

arty írta:hihetetlen?
eljössz érte, viheted! hátha nálad jó lesz! :P (anno htpcben 1+ évet bírt (ott a gép random nem indult tőlük), most a 2500k mellett talán 3-4 hónapja használom - akkor tettem be, amikor te is bővítetted még a 7700 előtti géped)
kellrambaze.jpg

és raceroom alatt jöttek a kékképernyők, bebootolni se tudtam tőlük a gépet... kivettem, minden ok. nyócgigán.

fh3at meg PONT most azért kellett indítani, mert forza appban kaptam valami tévedésből 30 millát, mondom felveszem má' minden forzában... ingame persze (szerencsére....) nem volt ott.
Ez tényleg saját márkás RAM: A(rty)DATA. Nem tudom, hogy mennyi békanyálból, macskaagyvelőből és bagolyhuhogásból kotyvasztottad, de riszpekt :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19623 2017.06.05. 19:36

donatus13 írta:Megy az apple conference közben:

http://live.cnet.com/Event/Apple_WWDC_2017_live_blog
Fú tök érdekes lehet. Mint az E3 kb :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19624 2017.06.05. 19:49

Most a Vive-ot demózzák homármekken, de szegény csaj majdnem pofára esett a kábelben. #bevonzzaatömget
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19625 2017.06.05. 19:59

2 millióért már Xeonos ájmekk is lesz szpészgéj színben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19626 2017.06.05. 20:22

benőmenő írta:Most a Vive-ot demózzák homármekken, de szegény csaj majdnem pofára esett a kábelben. #bevonzzaatömget
Pedig sister Lashantea már megmutatta a ríl kényelemhez vezető utat! :nezze:

Kép

Node kíváncsi vagyok, az Apple mit tud majd innoválni ezen a csodán!
Avatar
arty

Hozzászólás #19627 2017.06.05. 20:49

Zóanagyvarázsló írta:Ez tényleg saját márkás RAM: A(rty)DATA. Nem tudom, hogy mennyi békanyálból, macskaagyvelőből és bagolyhuhogásból kotyvasztottad, de riszpekt :worship:
a maga idejében ez egy elég fasza modulpároska volt ám :) kellett az amd apu mellé a sokhercz... (és elvileg élettartamgaris, csak nem éri meg a postázgatást :) pláne h lehet h csak inkompatible.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19628 2017.06.05. 21:14

donatus13 írta:Mivel aby képtelen visszajelölni steamen így a nagy érdeműt kérdem, mik a tartós jó fight stick márkák ?:D Vagy úgy kérdem melyik az amelyiket megéri megvenni hosszútávra.
Nem annyira a doboz számít, hanem az alkatrészek. Pl. Japánban Sanwa/Seimitsu alkatrészeket használnak, Koreában pedig Crown/Samducksa/Myoungshin. Sanwa cuccok a legelterjedtebbek, azzal nem nagyon lehet melléfogni (de én pl. koreai kart használok). Ha a választott dobozban ezek bármelyike van, akkor az jó valszeg.
Minőségibb stickgyártók: Madcatz (pár hónapja ment csődbe, de kaphatók még), Hori, Razer, Qanba. eTokki kisebb, de sok prógémer az ő cuccukat használja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19629 2017.06.05. 21:21

Na, én meg búcsút veszek a cigókontrollertől. Akármennyire is a véremben van a fíling, ezt a rohadt hibás D-padot tovább nem bírom elviselni. A fel/le irányokat esetlegesen veszi be, halálra frusztrál.

Lesz helyette a Bone S szériás verzió, ami nem ilyen sukár és nincs gumírozása, de talán MŰKÖDNE.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19630 2017.06.05. 21:32

DanielT írta:Na, én meg búcsút veszek a cigókontrollertől. Akármennyire is a véremben van a fíling, ezt a rohadt hibás D-padot tovább nem bírom elviselni. A fel/le irányokat esetlegesen veszi be, halálra frusztrál.

Lesz helyette a Bone S szériás verzió, ami nem ilyen sukár és nincs gumírozása, de talán MŰKÖDNE.
Olyandt vettem a méregből kettébaszott DS4 helyett. A dpaddal nincs bajom, de olyan hótgagyi lett mára az eleve nem túl magasan nyitó százmilliárdból kifejlesztett csodahardver, hogy először vissza akartam vinni, mert nem találtam rajta egyetlen egymáshoz illeszkedő illesztést sem. Aztán utánaolvastam, és kiderült, hogy ez bizony ilyen... :zavart2:


/BT-n nem próbálta, nem kérdezzétek. Leseszarom a BT-t. Az ördög találmánya az! :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19631 2017.06.05. 21:35

DanielT írta:Na, én meg búcsút veszek a cigókontrollertől. Akármennyire is a véremben van a fíling, ezt a rohadt hibás D-padot tovább nem bírom elviselni. A fel/le irányokat esetlegesen veszi be, halálra frusztrál.

Lesz helyette a Bone S szériás verzió, ami nem ilyen sukár és nincs gumírozása, de talán MŰKÖDNE.
XO Elite kontrollör kéne nektek 100 ojróé'! az csikket is szed meg dorombol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19632 2017.06.05. 21:43

SlickAdam írta:XO Elite kontrollör kéne nektek 100 ojróé'! az csikket is szed meg dorombol.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19633 2017.06.05. 21:49

SlickAdam írta:XO Elite kontrollör kéne nektek 100 ojróé'! az csikket is szed meg dorombol.
És mellette egy ipari szemét. Brutál milyen irodalma/videósorozat van a változatosabbnál változatosabb hibajelenségeiről.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19634 2017.06.05. 21:50

benőmenő írta:[video]daTRUTH[/video]
ezé kerül má csak százba :banplz: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19635 2017.06.05. 22:21

DanielT írta:És mellette egy ipari szemét. Brutál milyen irodalma/videósorozat van a változatosabbnál változatosabb hibajelenségeiről.
Pedig tonképp csak hótugyanaz(belül), mint a sima. Ergo az is pont ekkora szarhalom :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19636 2017.06.05. 22:33

Moby írta:Pedig tonképp csak hótugyanaz(belül), mint a sima. Ergo az is pont ekkora szarhalom :D
Szerintem nagyobb, mert ott vannak a nem fix alkatrészek... majd megnézek egy szétszedős videót.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19637 2017.06.05. 23:04

Ó, az Xbox kontroller emlékeket idézett fel bennem. A 360 kontroller inspirálta az első youtube videómat. :D
phpBB [media]

(Hang javasolt.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19638 2017.06.05. 23:09

Mondjuk megreklamáltam telefonon, és küldtek egy újat.
Az is szar volt, úgyhogy megfaragtam és csiszoltam, hogy legalább legyen helye a dpadnak a házban.
Még a képet is megtaláltam az SG-ről:
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #19639 2017.06.05. 23:24

Moby írta:/BT-n nem próbálta, nem kérdezzétek. Leseszarom a BT-t. Az ördög találmánya az! :idiota:
működik - bár szvsz körülményesebb társítgatni, mint a vevőst
és igen, szerintem is romlott a padok minősége, de csak általánosságban - az én BÉEF edisön S-emhez épp egy jó járt, de a fehér +1 konti már kevésbé szerencsés darab volt.
gémpedlottó, egyre szarabb esélyekkel...

de majd a prémiumkonzolhoz tuti egy v2-es elite kerül ;)

---

FH3 PC gyorsteszt. félórát jó volt, 6.5 GB ramhasználattal a hdd azé töltögetett.... aztán egyszercsak több kocsinál elkezdett akadozni, akár 43 frémig is lement :/
valami betelt, valahol. majd még butitgatom.
(de az milyen gáz már, hogy ultrán is kb ott rajzolja előttem az árnyékot ? :( )
Avatar
Moby

Hozzászólás #19640 2017.06.05. 23:45

Na, nyomtam két kanyart ezzel az ébredő vihar kettő: vietnámmal, elsőre egész jó, tetszik.
Spoiler
Mi a büdös faszom ez a szarhalom? :wilting: Kurva nehezen tudnám eldönteni, hogy amit látok, hallok, vagy ami történik vállalhatatlanabb-e :bdead: Simán megért háromezret, hogy egyszer legalább eltávolíthassam a könyvtáramból :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19641 2017.06.05. 23:45

arty írta:és igen, szerintem is romlott a padok minősége, de csak általánosságban - az én BÉEF edisön S-emhez épp egy jó járt, de a fehér +1 konti már kevésbé szerencsés darab volt.
gémpedlottó, egyre szarabb esélyekkel...
Nekem egy normális DS4-támogatás kéne a boldogsághoz, illetve normális akksi bele, mert így hosszabb etap folyamán úgyis kábel kell neki (ami nem vészes, de azért mégis). Pardon, inkább a tölthető cuccos megoldás a saját akksis helyett. Plusz egy v2-es Steam Controller. Nem szar, de lenne rajta mit finomítani a borzalmas shoulder gombokon túl is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19642 2017.06.05. 23:46

Moby írta:Na, nyomtam két kanyart ezzel az ébredő vihar kettő: vietnámmal, elsőre egész jó, tetszik.
Spoiler
Mi a büdös faszom ez a szarhalom? :wilting: Kurva nehezen tudnám eldönteni, hogy amit látok, hallok, vagy ami történik vállalhatatlanabb-e :bdead: Simán megért háromezret, hogy egyszer legalább eltávolíthassam a könyvtáramból :banplz:
Spoiler
Gyakorlatilag bejelentetted, hogy holnapra már Rising Storm-os intimtetkód lesz ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19643 2017.06.05. 23:50

Zóanagyvarázsló írta:
Spoiler
Gyakorlatilag bejelentetted, hogy holnapra már Rising Storm-os intimtetkód lesz ;)
Az alapján amit ma láttam, és ha innék alkoholt, úyg részegen lehet, hogy az ánuszrózsámra fel is varratnám :banplz: Csakhogy a mefelelő közeg érintő közelségében tudjam folyamatosan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19644 2017.06.05. 23:54

Moby írta:Az alapján amit ma láttam, és ha innék alkoholt, úyg részegen lehet, hogy az ánuszrózsámra fel is varratnám :banplz: Csakhogy a mefelelő közeg érintő közelségében tudjam folyamatosan.
Képet ne felejts el betenni róla! :buck:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19645 2017.06.06. 08:30

Boldog születésnapot az Igazság Bajnokának! :integet2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19646 2017.06.06. 09:36

a zisten éltessen sokaig Daniel!
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19647 2017.06.06. 09:49

Hoppáköszike! :D :vigyor3:

És a tippet is, máris izzítom a nude modokat! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19648 2017.06.06. 09:51

DanielT írta:Hoppáköszike! :D :vigyor3:

És a tippet is, máris izzítom a nude modokat! :D
ne siesd el, ha ügyes vagy, van benne eleg nudity alapbol.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19649 2017.06.06. 10:30

SlickAdam írta:ne siesd el, ha ügyes vagy, van benne eleg nudity alapbol.:)
Nem akarom a véletlenre bízni és egyébként se hiszem, hogy a sámán ledobná a gúnyáját, ha ügyesen keverem a lapokat! :idiota:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19650 2017.06.06. 10:42

DanielT írta:Nem akarom a véletlenre bízni és egyébként se hiszem, hogy a sámán ledobná a gúnyáját, ha ügyesen keverem a lapokat! :idiota:
Spoiler
Engem már a boszi megerőszakolt....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19651 2017.06.06. 10:48

kigyi írta:
Spoiler
Engem már a boszi megerőszakolt....
És tényleg spoiler volt! Afene. :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19652 2017.06.06. 11:09

Boldog születésnapot DT! :pias:
Avatar
deep

Hozzászólás #19653 2017.06.06. 11:11

Hábédétyé DéTé! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #19654 2017.06.06. 11:29

Heppibörszdéj DT!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19655 2017.06.06. 11:30

Kösziköszi! :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19656 2017.06.06. 12:23

Hoppácska, mi jelent meg ma! Nem is tudtam, hogy lesz DLC, erre kettő is jött, gyaníthatóan minden fillért megérő kontenttel. :eljen:

phpBB [media]


Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19657 2017.06.06. 12:53

DanielT írta:Hoppácska, mi jelent meg ma! Nem is tudtam, hogy lesz DLC, erre kettő is jött, gyaníthatóan minden fillért megérő kontenttel. :eljen:

mindennel összehoztam volna Victor-t sztem, csak MOtörhead-el nem. hogy ezt hogy hoztak össze...! :) szvsz ez igy erdekesebb is, mint az alap jatek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19658 2017.06.06. 14:40

Boldog szülit az ex konzolosnak :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19659 2017.06.06. 15:04

Micsu írta:Boldog szülit az ex konzolosnak :P
Vagy leendőnek! Ki tudja merre megy a világ! ;) Kijön a SköprinyŐ, 1080/60 lock mindenen, má' veszem is! Áh... kit akarok áltatni, egyszerűen nem tud már versenyre kelni semmiben a pözöl ökoszisztéma az én értékrendemeben. :szomoru1:

Kössssssszencs! ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #19660 2017.06.06. 17:54

Boldogat DT! :pias: :pias:

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19661 2017.06.06. 19:26

Boldogat:)
Avatar
eje75

Hozzászólás #19662 2017.06.06. 20:06

Spoiler
funny-star-wars-darth-vaderdancing--happy-birthday-gif.gif
DT!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19663 2017.06.06. 20:23

Boldog Szülinapot Dt! :wave:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19664 2017.06.06. 21:45

Nagy siker lett ez a For Honor is. A játékosok 95%-a már odébbállt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19665 2017.06.06. 21:46

Köszönöm szépen mindenkinek! :puszis:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19666 2017.06.06. 22:15

Kijött a vélhetően uccsó Mass Effect patch, aminek jelentősége van, lehet kirúgni a maradék embereket is.

Improved Character Creator

We’ve expanded the options available in the character creator, giving you greater control over your Ryder’s appearance. Two new heads were added, one male and one female, as well as a new complexion option and a greater range of available skin tones. We also unlocked all hairstyles for both sexes, and added a new bald option.

Ryder’s appearance can now be changed onboard the Tempest
Expanded the range of options available in the character creator
Jaal can now be romanced by Scott Ryder
Dialogue for Hainly Abrams was adjusted to change the flow of personal information she discusses with Ryder.
Fixed issue with Nomad upgrades Shield Crafting quest
Nexus level and cryo pod points are retroactively granted
Vendors now carry weapon mods for Level 60-71 players
Vendors now sell weapon augmentations for automatic fire, burst fire, and single-shot fire
Improved clarity of descriptions for augmentations
Plasma Charge system now works properly for shotguns
Beam Emitter augmentation now causes guns to fire a constant beam with scaling damage based on the weapon’s damage per second
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19667 2017.06.06. 22:51

benőmenő írta:Nagy siker lett ez a For Honor is. A játékosok 95%-a már odébbállt.

Ezt én is olvastam, de mivel az egész játék egy contentless cucc, szerintem mindenki számított erre. Egyedül a hype vitte előre ennyire, amúgy meg semmi.
Avatar
arty

Hozzászólás #19668 2017.06.07. 02:41

ingyé outland még 1 napig:


phpBB [media]


( Nex Machina promojaként )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19669 2017.06.07. 09:14

Na, ilyen minőségben és fejlesztői döntésekkel lenne még jövője az igényes embereknél is a pönzölöknek. 10/10

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #19670 2017.06.07. 10:42

DT: mármint akinek a 4k60-ra van igénye és nem a szebb grafra ... ugyi arra célzol? ;)
na, hát rájuk sajna nem lehet bizniszt építeni :P te ugyanis akkor se mennél vissza, a most konzolosoknak meg "jó ami van".

és igen, erről az egészről a pécé tehet, mer' óhatatlanul megy a hasonlítgatás, hogy dehát az én gépemen ez fosmoslékul néz ki (@4k60 pedig a szem csak @720p24-et lát!) :PPP
és márpedig úgy néz ki, kell a pécéseknek eladott 250k kópia bevétele is, ergo hasonlítás mindenképp van/lesz. a konzolexkluzívoknak leáldozott.... :(

Vissza: “Leáldozott.hu”