A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #19531 2017.06.03. 20:53

arty írta:EZER százalék, hogy átállítja, most néztem és nálam is paypal konverzio volt. Multkor amikor írtad, akkor is elkezdte tolni magát, ezekszerint ezt IS átállította a tetvedék banda :(
Tehát ha esetinél átáll(na), lehet menni megint az eldugott menübe... (nemigaz h ezért nem basszák őket seggbe má' :( matolcsi!!!! )
Ezt tegyük helyre: az esetinél MINDIG visszaállítja. Nyilván, hiszen neked az a jobb, nekik meg szarabb. Hogy az állandónál visszabassza...na az már sokkal problémásabb. De gondolom meg van az őket biztosító passzus az eulában, csakhátugye...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19532 2017.06.03. 22:24

Kapott ma egyet a kontroller ököllel... a csodás harc/mozgás/dodge mechanika miatt. :wilting:

Viszont várom a holnapi folytatást! Kellene hozzá egy mobilos app, amin a feljegyzéseket lehet olvasgatni és inventoryban szarakodni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19533 2017.06.03. 22:36

Tekkenhez olyan Playstation dpad kell, vagy inkább arcade stick.
Arcade stickkel való tanulást próbaképpen lehet gagyival kezdeni, de hamar javasolt pro cuccra váltani, hogy ne ez legyen az akadálya a fejlődésnek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19534 2017.06.03. 23:02

Ha valaki szeretne tanulni Tekkent, vegyen fel steamen barátnak, tudok segíteni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19535 2017.06.04. 00:27

DanielT írta:Na, sikerült a PS4 verziót 900p alatti felbontásban #Sikergenerálni és segíteni a játékélményre koncentrálást. A Pro-t jobban kiismerték, mert ott összejött a 1080p.

Xbox One? Hahahahhahahaa... 2017, 720p, DOF OFF, önárnyékolás OFF, de van METÁLKÓD helyette. Ja, és a tearinget is bekapcsolták. :eljen:
Ha azt nézem, hogy milyen különbség van egy PC-ben az SSD és a PS4-ben az ultra lassú USB HDD között, akkor nem gyenge, hogy PS4-en mennyi idő alatt tölt be egy meccs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19536 2017.06.04. 07:10

aabyssx írta:Ha azt nézem, hogy milyen különbség van egy PC-ben az SSD és a PS4-ben az ultra lassú USB HDD között, akkor nem gyenge, hogy PS4-en mennyi idő alatt tölt be egy meccs.
Tehát fasza lényegében a PS4 töltési idő? :D Nem a háttértáron múlik, ha a Pc-ben vinyó van, akkor is hülyére verné. Nem is értem, hogy miért SSD-vel rakták be az eredményt, illetve értem: francnak se volt kedve átrakni retrótárhelyre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19537 2017.06.04. 07:11

aabyssx írta:Ha valaki szeretne tanulni Tekkent, vegyen fel steamen barátnak, tudok segíteni.
6.99 USD akciónál jövök! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19538 2017.06.04. 09:59

Egyébként az tetszik ebben a Vajákban, hogy soha nem annyi még egy mikro küldetés sem, hogy odamész az ikonra a térképen és felveszed a lidércpetét, hanem bármiből lehet bármi. Annyinak tűnik, hogy egy randomszar collectible(ami 99%-ban az is lenne más játékban), itt meg elindul belőle egy olyan küldi sorozat, amiben annyi fantázia van, hogy az összes Ubifos the Game GOTY-ban összesen nincs.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19539 2017.06.04. 10:25

DanielT írta:Egyébként az tetszik ebben a Vajákban, hogy soha nem annyi még egy mikro küldetés sem, hogy odamész az ikonra a térképen és felveszed a lidércpetét, hanem bármiből lehet bármi. Annyinak tűnik, hogy egy randomszar collectible(ami 99%-ban az is lenne más játékban), itt meg elindul belőle egy olyan küldi sorozat, amiben annyi fantázia van, hogy az összes Ubifos the Game GOTY-ban összesen nincs.
bar a gameplay resze megiscsak annyi, hogy menjé ide, vaják-röntgen aktival, csapkod parat, beszel, ... repeat. megis baromira jol van talalva az egesz. meglettmondva regesreg, hogy ebben csak a mellekküldik is rommá alaznak komplett AAA jatekokat. jofele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19540 2017.06.04. 10:40

Ez a rime maga a bitbeöntött csoda. Ultrán negyven alá is belenyal a Ti-on...
Spoiler
Fullhd-ban :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19541 2017.06.04. 10:57

DanielT írta:Kapott ma egyet a kontroller ököllel... a csodás harc/mozgás/dodge mechanika miatt. :wilting:

Viszont várom a holnapi folytatást! Kellene hozzá egy mobilos app, amin a feljegyzéseket lehet olvasgatni és inventoryban szarakodni.
fallout4hez van,hajrá :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19542 2017.06.04. 11:54

bepattintottam en is ezt a noHUD vicserTri mod-ot, eleg jo. :eljen: feltem, hogy kellhet hozza billentyüzet, de vicser-érzékkel elöhozhatok mindent, ha köll, szal bódottá :vigyor2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19543 2017.06.04. 12:19

Wow, ilyet még nem láttam ezelőtt! :guluszem1:
lel.jpg

Mondjuk én sem fáztam. :hawaii:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19544 2017.06.04. 12:33

SlickAdam írta:bepattintottam en is ezt a noHUD vicserTri mod-ot, eleg jo. :eljen: feltem, hogy kellhet hozza billentyüzet, de vicser-érzékkel elöhozhatok mindent, ha köll, szal bódottá :vigyor2:
Gányold be mellé ezt is, beszarcsizol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19545 2017.06.04. 12:44

DanielT írta:Gányold be mellé ezt is, beszarcsizol.
Egy összehasonlító képet tudnál lőni? Ami videó mellékelve van azon a kép 90%-a szénfekete.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19546 2017.06.04. 12:50

csúszkás screenshotok nem elegek?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19547 2017.06.04. 12:51

Micsu írta:csúszkás screenshotok nem elegek?
Ja. Görgessé' le Benő.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19548 2017.06.04. 13:19

DanielT írta:Gányold be mellé ezt is, beszarcsizol.
ezek a krontasztot egbe huzos szvitefex settingek szvsz minden csak nem realisztikusak (ezzel kezdik ugye nagy büszken a videoban). eltünnek reszletek, semmi balansz nincs. tökeletes az alap (max allitok kis gamma-t ha kell). de köszi a tippet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19549 2017.06.04. 13:21

SlickAdam írta:ezek a krontasztot egbe huzos szvitefex settingek szvsz minden csak nem realisztikusak (ezzel kezdik ugye nagy büszken a videoban). eltünnek reszletek, semmi balansz nincs. tökeletes az alap (max allitok kis gamma-t ha kell). de köszi a tippet!
Aszitted. Na tegyed fel szépen és nézd meg magadnál, mozgásban, nem videón(az egy szar, black crusholt ízléstelen szemét), nem képen, normálisan beállított fényerővel. :nezze:

De tényleg az a videó... és berakják referenciának. SEMMI köze hozzá annak a settingnek. _SEMMI_
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19550 2017.06.04. 13:46

DanielT írta:Ja. Görgessé' le Benő.
De ciki. :lama:
Velenből tényleg kiveszi a narancssárgát, de arra már a screenshotoknál sem gondoltak ez hogyan hat mondjuk a hideg-szürke Skelligére, vagy a szándékosan túlszaturált Toussaint régióra.
Szvsz semmi gond nincs a vanilla kinézettel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19551 2017.06.04. 13:53

benőmenő írta:De ciki. :lama:
Velenből tényleg kiveszi a narancssárgát, de arra már a screenshotoknál sem gondoltak ez hogyan hat mondjuk a hideg-szürke Skelligére, vagy a szándékosan túlszaturált Toussaint régióra.
Szvsz semmi gond nincs a vanilla kinézettel.
Néha ki/be kapcsolom. Mindig a sweetfx-es nyer. Egyszerűen kellemesebb ránéznem, nincs a folyamatos filter fíling. És egyáltalán nem deszaturált, brütál ütősen néz ki.

Semmiből nem tart feltenni, printscreennel pedig ON/OFF realtime, szóval semmi veszítenivaló nincs.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19552 2017.06.04. 14:28

DanielT írta:Aszitted. Na tegyed fel szépen és nézd meg magadnál, mozgásban, nem videón(az egy szar, black crusholt ízléstelen szemét), nem képen, normálisan beállított fényerővel. :nezze:

De tényleg az a videó... és berakják referenciának. SEMMI köze hozzá annak a settingnek. _SEMMI_
van ami tetszik benne, van ami nem. tetszik, hogy tenyleg kitisztul a kep, de ugyanakkor színeket tulsagosan visszaveszi es kontraszt is tulsagosan megnö (igenis eltünnek apro reszletek). alap es eközött kene nekem valahol. biztos lehet tvörkölni, de egyelöre maradok a vanilianal.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19553 2017.06.04. 14:37

Áh... most megint néztem. Telihold van. Alap színekkel így is rajta van a húgyfilter, narancsos minden, FX-el meg olyan gyönyörű hideg fehér a holdvilág, hogy nem bírok betelni vele.

szerk: Fun fact: most találtam meg, hogy vissza lehet menni főbb területekre is... namost az elsőt viszonylag gyorsan hagytam ott, mert nem tudtam, hogy ez fog történni, így szintben folyamatosan a határ alatt voltam a következő helyen. Na, most visszamásztam porszívózni. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #19554 2017.06.04. 15:22

Épp most toltam Rising Storm Vietnam-ot... qwa nagy játék, de most új szintre lépett....elnyomtam a szerver választót, és véletlen valami 300-as pingűre léptem be.... rohamoztam, de feltűnt, hogy milyen mocskosul autentikusak a hangok: "lang dai, lang dai" meg "toi di shit khi toi tro ve mot su hien dien Foxtrott can bang"-ok röpködtek.. marhára élveztem, teljesen átjött a háborús hangulat, sokat dob a dolgon, ha igazi vietnamiak karattyolják vietnamiul, hogy: "most elmegyek szarni, mire visszajövök a Foxtrott meglegyen!" és közben persze hallod, hogy mind minden vietnaminak a mutató újja folyamatosan benne van az orrjáratában és túrja keményen a zöld ászt.... nem is tudom, hogy tolnak FPS-t egy kézzel :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19555 2017.06.04. 15:34

eje75 írta:Épp most toltam Rising Storm Vietnam-ot... qwa nagy játék, de most új szintre lépett....elnyomtam a szerver választót, és véletlen valami 300-as pingűre léptem be.... rohamoztam, de feltűnt, hogy milyen mocskosul autentikusak a hangok: "lang dai, lang dai" meg "toi di shit khi toi tro ve mot su hien dien Foxtrott can bang"-ok röpködtek.. marhára élveztem, teljesen átjött a háborús hangulat, sokat dob a dolgon, ha igazi vietnamiak karattyolják vietnamiul, hogy: "most elmegyek szarni, mire visszajövök a Foxtrott meglegyen!" és közben persze hallod, hogy mind minden vietnaminak a mutató újja folyamatosan benne van az orrjáratában és túrja keményen a zöld ászt.... nem is tudom, hogy tolnak FPS-t egy kézzel :banplz:
Köszönjük ezt az undorító életképet, mi is örülünk, hogy örülsz! :taps: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19556 2017.06.04. 15:58

eje75 írta:Épp most toltam Rising Storm Vietnam-ot... qwa nagy játék, de most új szintre lépett....elnyomtam a szerver választót, és véletlen valami 300-as pingűre léptem be.... rohamoztam, de feltűnt, hogy milyen mocskosul autentikusak a hangok: "lang dai, lang dai" meg "toi di shit khi toi tro ve mot su hien dien Foxtrott can bang"-ok röpködtek.. marhára élveztem, teljesen átjött a háborús hangulat, sokat dob a dolgon, ha igazi vietnamiak karattyolják vietnamiul, hogy: "most elmegyek szarni, mire visszajövök a Foxtrott meglegyen!" és közben persze hallod, hogy mind minden vietnaminak a mutató újja folyamatosan benne van az orrjáratában és túrja keményen a zöld ászt.... nem is tudom, hogy tolnak FPS-t egy kézzel :banplz:

Bazeg gondolkoztam, hogy lecigányolom tizesért lopóoldalról, de ahány videót látottam eddig róla, nem értem hogy vagy képes visszatartani a hányást. Ez valami kibaszottul gecironda bázzzzeeeeee :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #19557 2017.06.04. 16:18

Moby írta:Bazeg gondolkoztam, hogy lecigányolom tizesért lopóoldalról, de ahány videót látottam eddig róla, nem értem hogy vagy képes visszatartani a hányást. Ez valami kibaszottul gecironda bázzzzeeeeee :)
Ne legyél már ennyire finnyás bazzeg.... ha jön valami jó cucc, azt meg kell tolni minden lukába, mind1, hogy néz ki
Spoiler
caebdc6a141692758900265192_700wa_0.gif
egyébként qwa jó cucc....
Avatar
eje75

Hozzászólás #19558 2017.06.04. 16:55

Moby írta:Bazeg gondolkoztam, hogy lecigányolom tizesért lopóoldalról...
G2A-n 3.426 azaz Háromezernégyszázhuszonhat..... forint
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19559 2017.06.04. 17:22

eje75 írta:Ne legyél már ennyire finnyás bazzeg.... ha jön valami jó cucc, azt meg kell tolni minden lukába, mind1, hogy néz ki
Spoiler
caebdc6a141692758900265192_700wa_0.gif
egyébként qwa jó cucc....
Épp a Meshuggah - Bleed ment spotify-on. Mondanom sem kell ezzel a giffel kombinálva halálos. :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19560 2017.06.04. 17:52

Moby írta:Bazeg gondolkoztam, hogy lecigányolom tizesért lopóoldalról, de ahány videót látottam eddig róla, nem értem hogy vagy képes visszatartani a hányást. Ez valami kibaszottul gecironda bázzzzeeeeee :)
Toltam 2 meccset az open bétát 2 hete. Nem éreztem jól magam közben.

Ilyenformán egyébként hihetetlenül authentikus volt az élmény, teljesen viccen kívül. Becsöppentem a tök idegen helyre, teljes káosz, azt se tudtam merre menjek, ki az ellenség, ki nem és egyszercsak valahonnan lelőttek.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19561 2017.06.04. 17:55

benőmenő írta:Épp a Meshuggah - Bleed ment.....
Sose halottam, gondoltam megnézem magamnak a bandát....ráadásul virágos jó kedvem van, nagyon pozitívan álltam a dologhoz.... nem kellett volna :csodalk:
Spoiler
tumblr_nheaqdYMJm1rb2l1co1_400.gif
Avatar
eje75

Hozzászólás #19562 2017.06.04. 17:57

DanielT írta: Nem éreztem jól magam közben.... Becsöppentem a tök idegen helyre, teljes káosz, azt se tudtam merre menjek, ki az ellenség, ki nem és egyszercsak valahonnan lelőttek.
Na, ez a mondat tökéletesen körülírta az elmúlt 25 évemet, amit online multiplayer FPS-ekkel töltöttem :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19563 2017.06.04. 18:10

eje75 írta:Na, ez a mondat tökéletesen körülírta az elmúlt 25 évemet, amit online multiplayer FPS-ekkel töltöttem :nyes: :nyes: :nyes:
Jó, de ez ijesztően realisztikus volt, nem egy Quake és mégcsak nem is BF. A grafika moslék, de "realisztikus", nincs HUD, full hardcore a cucc. Ez a része még tetszene is, de proletár volt a gémpléj.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19564 2017.06.04. 18:16

DanielT írta:Jó, de ez ijesztően realisztikus volt, nem egy Quake és mégcsak nem is BF. A grafika moslék, de "realisztikus", nincs HUD, full hardcore a cucc. Ez a része még tetszene is, de proletár volt a gémpléj.
Igazad van, tényleg nagyon hardcore a cucc... nemtom, lehet velem van valami: mostanában csak és kizárólag ez, az Escape from Tarkov, meg a PUBG pörög itthon... egyik keményebb mint a másik, de bármi mást töltök be: TÖMÉNY unalom minden...valahogy semmi nem tudja megemelni ezeken kívül a pulzusomat... unalmas kaptafa minden... :unalmas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19565 2017.06.04. 18:24

eje75 írta:Igazad van, tényleg nagyon hardcore a cucc... nemtom, lehet velem van valami: mostanában csak és kizárólag ez, az Escape from Tarkov, meg a PUBG pörög itthon... egyik keményebb mint a másik, de bármi mást töltök be: TÖMÉNY unalom minden...valahogy semmi nem tudja megemelni ezeken kívül a pulzusomat... unalmas kaptafa minden... :unalmas:
Abszolút értem én is, a kompetitív súter műfaj rántott be engem újra/vissza és a Dark Souls. Namost ezek után minden alibi nongém.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19566 2017.06.04. 18:51

eje75 írta:Sose halottam, gondoltam megnézem magamnak a bandát....ráadásul virágos jó kedvem van, nagyon pozitívan álltam a dologhoz.... nem kellett volna :csodalk:
Spoiler
Képkivágás.JPG
Marketing vizsgára készülve most épp ez fejezte ki a lelki állapotomat (vizsga után meg majd jöhet a Punnany-tól az Engedd el). :D
Egyébként meg nem tudom miről beszélsz, ez az egyik topkomment a klip alatt. :vigyor3:
Képkivágás.JPG
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19567 2017.06.04. 18:58

Szerintem kb. egy hónapja nem nyúltam vajákhoz. A küldetés sztorik tényleg rendben vannak, de a wicser érzékeid segítségével keresd meg... mondattól már rosszul vagyok. A harc. Faék, unalom, kb. assassins creed szint. Baromi szép, jó vándorolni, jó a sztori, úgyhogy végignyomom de a 4. részre egy kicsit érdekesebbé tehetnék a gameplayt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19568 2017.06.04. 19:10

én is végigvertem de örültem hogy már vége lett pedig 45 órám volt benne
voltak benne jó kis küldik de a gameplay nekem se adta igazán, a világért meg geraltért se vagyok oda, utóbbiért tényleg nem :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19569 2017.06.04. 19:16

Na, most meg kiderül, hogy egy szar? :D

/Uninstall

Akkor mit toljak?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19570 2017.06.04. 19:42

DanielT írta:Na, most meg kiderül, hogy egy szar? :D

/Uninstall

Akkor mit toljak?
Euro Truck Simulator Zwei
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19571 2017.06.04. 19:52

SlickAdam írta:Euro Truck Simulator Zwei
Ok. Már nézem is a "Bestes SweetFX, Vorstellung und Installation" videót! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19572 2017.06.04. 20:59

eje75 írta:Igazad van, tényleg nagyon hardcore a cucc... nemtom, lehet velem van valami: mostanában csak és kizárólag ez, az Escape from Tarkov, meg a PUBG pörög itthon... egyik keményebb mint a másik, de bármi mást töltök be: TÖMÉNY unalom minden...valahogy semmi nem tudja megemelni ezeken kívül a pulzusomat... unalmas kaptafa minden... :unalmas:
Mióta a resi7 lepörgött, nálam sem ment más, csak bf1.
Avatar
arty

Hozzászólás #19573 2017.06.04. 21:01

na, vegre konzolon is ra tudom tolni a crtsedert :))
IMG_20170604_203314.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19574 2017.06.04. 21:22

szép kisfiú, mást nem nagyon tudok dicsérni a képen :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19575 2017.06.04. 21:33

DanielT írta:Na, most meg kiderül, hogy egy szar? :D

/Uninstall

Akkor mit toljak?
A statisztikákból kiindulva a sandbox játékokkal nem vagyok kibékülve. Gta 5 2 évembe telt, elveszem bennük, és kiégek mielőtt a végére érnék.
Most pl. szívesen lenyomnék egy unchartedet vagy egy last of us-t pc-n..

Nameg van egy csomó jó horrorféleség, azokat télre tartogatom. A vanquish-t tuti megveszem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2017.06.04. 21:36-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19576 2017.06.04. 21:33

arty írta:na, vegre konzolon is ra tudom tolni a crtsedert :))
IMG_20170604_203314.jpg
A tv állvány mindent visz! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19577 2017.06.04. 22:08

Csináltam egy fényképet a tévéről(csak levágtam a felesleget, de nem screenshot), hogy normálisan belőtt gammával milyen jól néz ki a cucc. Nincs sárga fátyol, csak természetes, kellemes árnyalatok és emellett ütős színek.

Kép

szerk: Lol, most látom, hogy Arty-val egyszerre fényképeztünk tévét... hát igen, mint két tojás olyanok vagyunk, mindig azonos véleményen, befejezzük egymás...
Avatar
eje75

Hozzászólás #19578 2017.06.04. 22:11

arty írta:na, vegre konzolon is ra tudom tolni a crtsedert :))
IMG_20170604_203314.jpg
Lakberendezők százai, az Ikea komplett tervezőrészlege és az OLED technológia megalkotói egyszerre vették szájukba a pisztolyt emiatt a csodálatosan megkomponált fotó miatt :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #19579 2017.06.04. 22:25

DanielT írta:Csináltam egy fényképet a tévéről(csak levágtam a felesleget, de nem screenshot), hogy normálisan belőtt gammával milyen jól néz ki a cucc. Nincs sárga fátyol, csak természetes, kellemes árnyalatok és emellett ütős színek.

https://abload.de/img/img_20170604_162513yku6b.jpg

szerk: Lol, most látom, hogy Arty-val egyszerre fényképeztünk tévét... hát igen, mint két tojás olyanok vagyunk, mindig azonos véleményen, befejezzük egymás...
De tolnám megint aaah. De sajna elbasztam azzal, hogy #sikergen4-en toltam ki az alapot, mostmeg megint elejéről az egészet PC-n, plusz a kiegeket... Így is sok időt elvett, valami 100körüli órát raktam az alapjátékba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mekee 2017.06.04. 22:27-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19580 2017.06.04. 22:49

Nehanyan le mernek irni itt eleg durva dolgokat :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19581 2017.06.04. 23:13

Micsu írta:Nehanyan le mernek irni itt eleg durva dolgokat :D
Ja. Elég durva, hogy másnak más játékok tetszenek. Sokszor megdöbbenek magam is rajta! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19582 2017.06.05. 00:06

Ez a Rime tökéletes lesz ilyen gyerekkel végigtolósnak. :eljen: Hangulatos, szép, egyszerű puzzlecucc.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19583 2017.06.05. 02:44

DanielT írta:Tehát fasza lényegében a PS4 töltési idő? :D Nem a háttértáron múlik, ha a Pc-ben vinyó van, akkor is hülyére verné. Nem is értem, hogy miért SSD-vel rakták be az eredményt, illetve értem: francnak se volt kedve átrakni retrótárhelyre.
Pécén 15 sec SSD-n és 19 sec for HDD-n...
...PS4-en meg 21 sec. Nem éppen hülyére verés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19584 2017.06.05. 08:36

aabyssx írta:Pécén 15 sec SSD-n és 19 sec for HDD-n...
...PS4-en meg 21 sec. Nem éppen hülyére verés.
Hát én a tesztekben 25-28 sec-et láttam a PS4-nél, nem 21-et, de igazából csöcsmindegy.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19585 2017.06.05. 09:51

aabyssx írta:Pécén 15 sec SSD-n és 19 sec for HDD-n...
...PS4-en meg 21 sec. Nem éppen hülyére verés.

Felvettelek steamen :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19586 2017.06.05. 11:11

na én így nyomom a W3-at (SweetFX setting):
deaktivaltam az eredeti fajlban 1-2 dolgot, amik totalisan elrontjak a kontrasztot, hidegebbe teszik a szineket, de egyuttal tulszaturaljak is azt.
en egyszerübb beallitasommal kb. neutralisak a szinek (narancs kevesbe narancs) (Technicolor FTW!), nincsenek tulszaturalva, kontraszt pöppet igyis magasabb ill. az alap sharpening is megmaradt. sokat lehetne vele tökölni, de ez igy sztem nekem okes lesz hosszutavon.
settings
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19587 2017.06.05. 11:23

SlickAdam írta:na én így nyomom a W3-at (SweetFX setting):
deaktivaltam az eredeti fajlban 1-2 dolgot, amik totalisan elrontjak a kontrasztot, hidegebbe teszik a szineket, de egyuttal tulszaturaljak is azt.
en egyszerübb beallitasommal kb. neutralisak a szinek (narancs kevesbe narancs) (Technicolor FTW!), nincsenek tulszaturalva, kontraszt pöppet igyis magasabb ill. az alap sharpening is megmaradt. sokat lehetne vele tökölni, de ez igy sztem nekem okes lesz hosszutavon.
settings
Egy shotot azé' tolhattál volna. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19588 2017.06.05. 11:26

DanielT írta:Egy shotot azé' tolhattál volna. :nezze:
tolok ha elmondod hogy kell. steam képlopoja sweetfx nelküli alap megjelenest menti le. :confused:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19589 2017.06.05. 11:32

jovan, az x64 mappaban vanikolnak. csak kettöt hirtelen:
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19590 2017.06.05. 11:41

SlickAdam írta:jovan, az x64 mappaban vanikolnak. csak kettöt hirtelen:
Schön! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19591 2017.06.05. 12:38

SlickAdam írta:na én így nyomom a W3-at (SweetFX setting):
deaktivaltam az eredeti fajlban 1-2 dolgot, amik totalisan elrontjak a kontrasztot, hidegebbe teszik a szineket, de egyuttal tulszaturaljak is azt.
en egyszerübb beallitasommal kb. neutralisak a szinek (narancs kevesbe narancs) (Technicolor FTW!), nincsenek tulszaturalva, kontraszt pöppet igyis magasabb ill. az alap sharpening is megmaradt. sokat lehetne vele tökölni, de ez igy sztem nekem okes lesz hosszutavon.
settings
Megnéztem volna ezt a csodapresetet, bekúrom exe mellé sweetfx mappát meg a fájlokat, felülírom a settings tartalmát a tiéddel, játék indít, scroll lock nyomkod, semmi nem történik... Mit felejtettem el?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19592 2017.06.05. 12:47

Greyfox írta:Megnéztem volna ezt a csodapresetet, bekúrom exe mellé sweetfx mappát meg a fájlokat, felülírom a settings tartalmát a tiéddel, játék indít, scroll lock nyomkod, semmi nem történik... Mit felejtettem el?
elvileg semmit. Vicser3/bin/x64/ <--- itten van-é minden? SweetFX mappaban stimmel a fajlnev? SweetFX_settings.txt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19593 2017.06.05. 12:48

Greyfox írta:Megnéztem volna ezt a csodapresetet, bekúrom exe mellé sweetfx mappát meg a fájlokat, felülírom a settings tartalmát a tiéddel, játék indít, scroll lock nyomkod, semmi nem történik... Mit felejtettem el?
1. Download this archive: http://www.mediafire.com/download/qqyyxyc7s58d5cb/
2. Extract to .../The Witcher 3/bin/x64.
3. Click "Download Preset" => rename this file to "SweetFX_settings" then replace the old one in .../The Witcher 3/bin/x64/SweetFX

Csináld újra pontosan ezzel, így.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19594 2017.06.05. 12:48

SlickAdam írta:elvileg semmit. Vicser3/bin/x64/ <--- itten van-é minden? SweetFX mappaban stimmel a fajlnev? SweetFX_settings.txt
Ja. 1.5.1-es verzió.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19595 2017.06.05. 12:53

DanielT írta:1. Download this archive: http://www.mediafire.com/download/qqyyxyc7s58d5cb/
2. Extract to .../The Witcher 3/bin/x64.
3. Click "Download Preset" => rename this file to "SweetFX_settings" then replace the old one in .../The Witcher 3/bin/x64/SweetFX

Csináld újra pontosan ezzel, így.

Click "Download Preset" => rename this file to "SweetFX_settings" then replace the old one in .../The Witcher 3/bin/x64/SweetFX

Nekem a settings fájl nem a sweetfx könyvtár alatt van, hanem az x64-ben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19596 2017.06.05. 12:54

Greyfox írta:Click "Download Preset" => rename this file to "SweetFX_settings" then replace the old one in .../The Witcher 3/bin/x64/SweetFX

Nekem a settings fájl nem a sweetfx könyvtár alatt van, hanem az x64-ben.
Hát ott nincs jó helyen. Menjen be szépen a SweetFX-be.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19597 2017.06.05. 12:55

haha, ratoltam a CRT filtert is, nem is rossz. csak at kell irni, mert alapbol tul brutal of korsz.

CRTAmount -ot 0.20-re
CRTCurvature-t 0-ra

és tök jol nez ki :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19598 2017.06.05. 12:56

SlickAdam írta:haha, ratoltam a CRT filtert is, nem is rossz. csak at kell irni, mert alapbol tul brutal of korsz.

CRTAmount -ot 0.20-re
CRTCurvature-t 0-ra

és tök jol nez ki :)
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19599 2017.06.05. 12:57

DanielT írta:Kép
alsot term. 100%-ra zoomolva csekkolni
Kép
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #19600 2017.06.05. 12:59

DanielT írta:Hát ott nincs jó helyen. Menjen be szépen a SweetFX-be.
Nem segít.

Vissza: “Leáldozott.hu”