A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19461 2017.06.01. 11:29

DanielT írta:Aztatot olvastam Vajáknál protipként, hogy nehezebbre érdemes feltenni, illetve amit már én is mondtam, hogy a HUD minimalizálásával életszerűbb valóban meglátni sidequesteket, eseményeket, elcsatangolni felfedezni. Csak ugye eleve rohadt hosszú a gém, nemhogy még eltévedés szimulátornak.
Na majd még olvasgatok, mivel lehet tucsingolni az élményt.
Ugyan ezt az UI modot linkeltem, csak közvetlen a Nexuson. :D
Eltévedni nem nagyon lehet, mert hosszan nyomva asszem a startot rögtön feljön a térkép a világ összes markerével. Minimapot egyedül a lóversenyekre kapcsoltam be.
A Blood and Broken Bones nehézség pont jó, mert nem szívat a halálba (már ha megfelelő szintű dögök ellen mész, a többi elől inkább futás), viszont a quick attack csépelés mellett már normálisan kell gurulni és az olajokat is használni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19462 2017.06.01. 19:23

#NóGÁNY

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #19463 2017.06.01. 21:43

DanielT írta:#NóGÁNY

fosport.avi
megérdemelnék ezek a faszok, hogy csak a pécés verza bevételeit kapják ... ekkora beleszarást, ilyen trágya minőséget kiadni a kezeik közül ... dráma :( (+nem bírja a gép!!!444)

steamen eközben:

"Notes - The public-beta-patch branch shares the same game Saves as the default branch. If a previously corrupted Save is fixed by switching to the public-beta-patch branch, switching back to the default branch will reintroduce the chance of corruption."

érthető, ugye? :DDD
szal visszavonom: ezek semmiféle pénzt nem érdemelnek.
Avatar
arty

Hozzászólás #19464 2017.06.01. 21:54

új ubilogo 14 év után!

About+ubisoft+new+logo_b3553a_6285801.jpg


és itt még nincs vége:
https://gfycat.com/FrighteningMedicalKoi
:DDD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19465 2017.06.01. 22:24

arty írta:és itt még nincs vége:
https://gfycat.com/FrighteningMedicalKoi
:DDD
jo... erre nincsenek szavak. total kesz :banplz: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19466 2017.06.01. 22:57

arty írta:megérdemelnék ezek a faszok, hogy csak a pécés verza bevételeit kapják ... ekkora beleszarást, ilyen trágya minőséget kiadni a kezeik közül ... dráma :( (+nem bírja a gép!!!444
Szerencsére ritka az ilyen, mint a fehér holló! Hirtelen nem is tudnék olyan játékot mondani ami nem tökéletes pacing+betonfrém. Néha egy ilyen nem akkora gáz. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #19467 2017.06.01. 23:25

DanielT írta:Szerencsére ritka az ilyen, mint a fehér holló! Hirtelen nem is tudnék olyan játékot mondani ami nem tökéletes pacing+betonfrém. Néha egy ilyen nem akkora gáz. :miaz:
az 1.0 hibátlan 30frémesnek számított...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19468 2017.06.02. 00:04

Most jön ki a Tekken 7. Elvileg.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #19469 2017.06.02. 00:36

Megszívatott a Steam preload. Qrwa sokáig tart a kicsomagolás (vagy mi), és még a hely is elfogyott az SSD-n. Úgyhogy tölthetem le újra. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19470 2017.06.02. 07:55

arty írta:az 1.0 hibátlan 30frémesnek számított...
Ja, az volt a 100-ból 1. Brutál input laggal és végül ezt is elcseszték.

Kellemes érzés kiszolgáltatva lenni a fejlesztőknek! De legalább olcsó a játék és van refund. Ja nem, a legdrágább és nincs refund.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19471 2017.06.02. 07:58

aabyssx írta:Megszívatott a Steam preload. Qrwa sokáig tart a kicsomagolás (vagy mi), és még a hely is elfogyott az SSD-n. Úgyhogy tölthetem le újra. :(
A rohadt szemét pécégéming! :banplz:

Kíváncsi vagyok a folytatásra, ne habozz beszámolni! :idiota:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19472 2017.06.02. 08:17

aabyssx írta:Megszívatott a Steam preload. Qrwa sokáig tart a kicsomagolás (vagy mi), és még a hely is elfogyott az SSD-n. Úgyhogy tölthetem le újra. :(

Eddig elég jó kritika van a játékra, régóta vártam már nagyon, épp a minap akarok kontrollert venni, csak nem tudom mit lenne érdemes. Dani régen az XBOX-ost ajánlotta. Nem tudom azóta változott e valami. Nintendo új kontrolleréről is nagyon jókat olvasok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19473 2017.06.02. 08:21

Megjelent a szegény ember Wipeoutja is. (demó 2-3 napon belül érkezik) Olyan förtelmesen gagyi a zenéje, hogy ennél én jobbat csinálnék egy tekercs vécépapírral.

phpBB [media]

Avatar
DanielT

Hozzászólás #19474 2017.06.02. 08:23

donatus13 írta:Eddig elég jó kritika van a játékra, régóta vártam már nagyon, épp a minap akarok kontrollert venni, csak nem tudom mit lenne érdemes. Dani régen az XBOX-ost ajánlotta. Nem tudom azóta változott e valami. Nintendo új kontrolleréről is nagyon jókat olvasok.
Nana. Tekkenre soha nem ajánlottam volna Xbox kontrollert, pláne, hogy félreérthető akár a 360-asra is. Általános legjobb kontroller pécén a One/360. Tekkenre DS4.
Avatar
arty

Hozzászólás #19475 2017.06.02. 08:53

DanielT írta:Ja, az volt a 100-ból 1. Brutál input laggal és végül ezt is elcseszték.

Kellemes érzés kiszolgáltatva lenni a fejlesztőknek! De legalább olcsó a játék és van refund. Ja nem, a legdrágább és nincs refund.
boxon jó a frém, nincs inputlag se, csak a fov bug szopatja a népet :P (900p-n lépjünk túl... najó, mégse)
mindegy, hátha rendberakják... (bár ha eddig is ennyire töketlenek, miközben ott a kurvajól futó motorjuk, nemtom lesz-e belőle valami (konzolon))
Avatar
arty

Hozzászólás #19476 2017.06.02. 08:55

DanielT írta:Megjelent a szegény ember Wipeoutja is. (demó 2-3 napon belül érkezik) Olyan förtelmesen gagyi a zenéje, hogy ennél én jobbat csinálnék egy tekercs vécépapírral.

https://youtu.be/ZOsE0pLB4po
másik klón 13 juróért: https://www.bundlestars.com/en/game/redout-enhanced-edition
phpBB [media]

steamen very positive

és ugye pisire is most jön ki a wipeout remazer-remix:
phpBB [media]

Tízezerért.
Anyádsony.
Avatar
arty

Hozzászólás #19477 2017.06.02. 09:00

donatus13 írta:Eddig elég jó kritika van a játékra, régóta vártam már nagyon, épp a minap akarok kontrollert venni, csak nem tudom mit lenne érdemes. Dani régen az XBOX-ost ajánlotta. Nem tudom azóta változott e valami. Nintendo új kontrolleréről is nagyon jókat olvasok.
2 napja írtam róla! ;)
41RWWi15RzL.jpg

Mayflash F300. "Megy mindennel", később áprgédelhetők az alkatrészek, ha odáig jutnál. Ha nincs óriás jetikezed, perfekt lehet.
[url=innen "csak" 20 eur a futár, nincs vám se]http://www.todoconsolas.com/product_info.php?products_id=52336&language=en[/url]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19478 2017.06.02. 09:42

arty írta:mindegy, hátha rendberakják... (bár ha eddig is ennyire töketlenek, miközben ott a kurvajól futó motorjuk, nemtom lesz-e belőle valami (konzolon))
Tuti rendberakják, mert az igényes és jóhoz szokott közösség fellázad és érdekérvényesít, minden létező eszközzel! Ilyen szégyenfolt nem maradhat a sikergen kifogástalan szabású öltönyén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19479 2017.06.02. 09:43

arty írta:másik klón 13 juróért
Azon a Redouton bealudtam warezdemó közben.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19480 2017.06.02. 09:54

arty írta:2 napja írtam róla! ;)
41RWWi15RzL.jpg

Mayflash F300. "Megy mindennel", később áprgédelhetők az alkatrészek, ha odáig jutnál. Ha nincs óriás jetikezed, perfekt lehet.
[url=innen "csak" 20 eur a futár, nincs vám se]http://www.todoconsolas.com/product_info.php?products_id=52336&language=en[/url]

Igen, csak én nem csak tekkenre szeretném, hanem ilyen kissé "mindenesnek" én amúgy sem lennék akkor a tekken király :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19481 2017.06.02. 10:36

Kurvajó, Steam review-ek között írja valaki, hogy egy ilyenen nyomja a Tekken 7-et. :D

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #19482 2017.06.02. 12:43

DanielT írta:Tuti rendberakják, mert az igényes és jóhoz szokott közösség fellázad és érdekérvényesít, minden létező eszközzel! Ilyen szégyenfolt nem maradhat a sikergen kifogástalan szabású öltönyén.
Bezzeg az igényes pöcés közösség, megannyi sikeres bojkott után kiharcolta magának a tutit :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19483 2017.06.02. 13:01

arty írta:Bezzeg az igényes pöcés közösség, megannyi sikeres bojkott után kiharcolta magának a tutit :DDD
Arkham Knight? Hm? Világszintű botrány, refund azonnal korlátlanul, eladás felfüggesztése, stb. Konzolon neked az a port a #Makulátlan30 kategória büszke zászlóvivője lett volna, ami az igényes pöcés közösségnél lázadásig jutott.

Nyakig szarosan reklamálsz, hogy a szomszéd asztalánál légy van a levesben? :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19484 2017.06.02. 14:22

Szép dolog ez a 4k, de az alkalmazások/weblapok rohadtul nincsenek rá felkészítve pc-n. Viszont tv távról (2-2,5m) tényleg a nem tudtam megmondani, hogy a BF1 az most natív 4k, vagy 0.8-ról van upscale-elve, mint a DF videóban.
A HDR meg fasza lenne, de nem a felhős-csíkos paneltechnón. Egy 55"-ös Pana 633e-n néztük, és a rezi 7-ben a lámpák tényleg szép fényesek voltak, a beltér pedig a szürke millió árnyalatában pompázott, mert fekete az nem volt sehol, akármire állítgattam a local dimminget. Ja és a 1080->4k csodaupscale ki volt szürkülve a menüben. :(
A nap poénja pedig a 160+ ezres 4k + HDR + Freesync + freeblowjob LG monitor, ami HDMI-n keresztül 30Hz-et tudott csak, ha fejen álltunk neki akkor is. Ez legalább nem volt felhős.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19485 2017.06.02. 14:49

benőmenő írta:Szép dolog ez a 4k, de az alkalmazások/weblapok rohadtul nincsenek rá felkészítve pc-n.
Hogy mit tetszik kérem? :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19486 2017.06.02. 14:53

Moby írta:Hogy mit tetszik kérem? :fejvakaras:
Nyiss meg egy origint + a kedvenc híroldaladat. Geciapró minden.
A Windowsban a scale-el lehet játszani, de ott is valami apró marad, más elemek pedig batár nagyok. #bétafos
Arról nem beszélve, hogy az mouse acceleration-t legyilkoló registry haxorolás sem szereti, ha ezzel játszadozok.
Így legalább a steam bigpicture értelmet is nyer, de onnan meg egy csomó mindent nem tudok, vagy legalábbis nem evidens kezelni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19487 2017.06.02. 14:59

benőmenő írta:Nyiss meg egy origint + a kedvenc híroldaladat. Geciapró minden.
A Windowsban a scale-el lehet játszani, de ott is valami apró marad, más elemek pedig batár nagyok. #bétafos
Arról nem beszélve, hogy az mouse acceleration-t legyilkoló registry haxorolás sem szereti, ha ezzel játszadozok.
Milyen oprendszeren nézted ezt az egészet? Meg van nyitva az origin most is, meg csomó híroldal, de nekem valahogy semmisemnemgeciapró :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19488 2017.06.02. 15:11

Gyanítom megint opengenny.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #19489 2017.06.02. 15:12

windows 10-en ez az egész tökéketesen működik. Monitoron bekúrja nekem 150%-os scale-re, és csók. A tv-n 300%-ra, azt nemtudom mé, de le is szarom. Az egyetlen app, ami problémás, az a qbitorrent, aminek annyi a problémája, hogy a betűi kissé homályosa, ott valamilyen módon az ablak tartalmát szkéleli fel. Kb 1 hónapja állt össze a cucc, azóta egyetlen weboldalt, vagy appot nem láttam, aminek bármiféle méretezési problémája lett volna.

/igazából annyira tökéletes, hogy már sokkal inkább ez a természetes, csak amikor bemegyek reggel az irodába, akkor basz arcul, hogy fullhd-ban minden font meg oldal milyen ordenáré gecironda.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19490 2017.06.02. 15:28

Moby írta:Milyen oprendszeren nézted ezt az egészet? Meg van nyitva az origin most is, meg csomó híroldal, de nekem valahogy semmisemnemgeciapró :D
win10en ua, gecikicsik a frontok
Avatar
Moby

Hozzászólás #19491 2017.06.02. 15:33

Micsu írta:win10en ua, gecikicsik a frontok
Akkor az én példányomat metálbakódolta a MS :sniffles:
Avatar
arty

Hozzászólás #19492 2017.06.02. 15:47

DanielT írta:Arkham Knight? Hm? Világszintű botrány, refund azonnal korlátlanul, eladás felfüggesztése, stb. Konzolon neked az a port a #Makulátlan30 kategória büszke zászlóvivője lett volna, ami az igényes pöcés közösségnél lázadásig jutott.

Nyakig szarosan reklamálsz, hogy a szomszéd asztalánál légy van a levesben? :mf2:
azért a két port között van némi difi... de tény, hogy a steames értékelési rendszer eléggé vásárlóbarát, konzolon a nehézkes kezelés (gémpeddel gépelni?!) miatt sose lesz semmi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19493 2017.06.02. 15:57

arty írta:azért a két port között van némi difi...
Futott az Arkham bármilyen középszar gépen sikergen-álom makulátlan30-al? Futott. A 60 fps volt a gond, amire semmilyen szinten nem volt felkészítve az asset streaming és egyéb részei az engine-nek. Sőt, le is volt tiltva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19494 2017.06.02. 16:46

benőmenő írta:Nyiss meg egy origint + a kedvenc híroldaladat. Geciapró minden.
Vivaldit használok böngészésre, állítható egy csúszkával a méret, fel is szoktam csavarni 120-130%-ra, amikor tévén böngészgetek (az Office is tud hasonlót). Nekem amúgy a 21,5"-os monitor arcba húzva is állítós, ha már full HD, nem véletlenül 27"-os a monitorom is: lóbaszást akarok látni a kijelzőmön!

Az Originnél viszont én csökkenteném az ikonok méretét, ahhoz kéne a 19"-os 8K monitor. A Steam mütyür tud lenni messziről, de erre ott a Big Picture. Origint amúgy ki és miért használ napi szinten? És miért mer ide írni?
Avatar
arty

Hozzászólás #19495 2017.06.02. 20:58

DanielT írta:Futott az Arkham bármilyen középszar gépen sikergen-álom makulátlan30-al? Futott. A 60 fps volt a gond, amire semmilyen szinten nem volt felkészítve az asset streaming és egyéb részei az engine-nek. Sőt, le is volt tiltva.
kb 5 frémig le tudott dadogni a 970emen, szal NEM, NEM FUTOTT! amdseknél dettó moslék volt.
és kibaszott X percenként desktopra
és kb fél évig nem javították meg teljesen

szal a prey egyelőre "jól" áll....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19496 2017.06.02. 21:03

Ugrottak a GTA III százszázalékolása, mert eltűnt az egyik rampage. Nem, nem, próbaként sem idnítottam el, relocationnél sincs, az eredeti alaphelyzetnél meg ott volt, emlékszem. Bug lehet.

Most az OCD-m kielégítése helyett jöhet a csakajáték :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19497 2017.06.02. 21:06

arty írta:kb 5 frémig le tudott dadogni a 970emen, szal NEM, NEM FUTOTT! amdseknél dettó moslék volt.
és kibaszott X percenként desktopra
és kb fél évig nem javították meg teljesen

szal a prey egyelőre "jól" áll....
NA! Akkor ebbe kapaszkodhatsz életed végéig! :puszi:
Spoiler
Persze már a 970-en is #Makulátlan30 4K-ban, de legalább volt pár jó hónapod, amit mesélhetsz az unokáknak! :mf2:
https://youtu.be/4rGNfveTD4Q?t=560
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19498 2017.06.02. 21:11

arty írta:kb 5 frémig le tudott dadogni a 970emen, szal NEM, NEM FUTOTT! amdseknél dettó moslék volt.
és kibaszott X percenként desktopra
és kb fél évig nem javították meg teljesen
szal a prey egyelőre "jól" áll....
Bagatell dolgok. A 2 éves ps3-as Fifában meg olyan jelentéktelen dolgok tűnnek el, mint a játékosok lába, vagy a labda. Mindez természetesen a #csakajáték -ot szolgálja. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19499 2017.06.02. 21:22

Zóanagyvarázsló írta:Ugrottak a GTA III százszázalékolása, mert eltűnt az egyik rampage. Nem, nem, próbaként sem idnítottam el, relocationnél sincs, az eredeti alaphelyzetnél meg ott volt, emlékszem. Bug lehet.

Most az OCD-m kielégítése helyett jöhet a csakajáték :rinya:
Hm, a statisztika szerint eggyel több rampage-t csináltam meg, mint amennyiről tudok. Basszus, egyszer tudom, hogy párukat le kellett lőnöm, ezek szerint tök véletlenül megcsináltam már :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19500 2017.06.02. 21:41

DanielT írta:NA! Akkor ebbe kapaszkodhatsz életed végéig! :puszi:
Spoiler
Persze már a 970-en is #Makulátlan30 4K-ban, de legalább volt pár jó hónapod, amit mesélhetsz az unokáknak! :mf2:
https://youtu.be/4rGNfveTD4Q?t=560
Jó, hogy mondjátok. Tudtam, hogy van még olyan játék a fiókjaimon, ami odabaszósan néz ki, és még nem nyalogattam meg 4K-n. Na egy gyors letöltés...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19501 2017.06.03. 08:12

Tekken 7 #Semmis...

PS4: töltési idők brutálisak, rematch esetén, tehát ugyanazzal a játékossal is 30 sec körül.

Pécén sokkal gyorsabb a töltés, sokkal kevesebb disconnect.

"The Pc version of this game seems to just feel better. In terms of online connectivity, the quality of the matches that i have played, the pc version seems to just take it in every regard."

"If you have the opportunity to get the Pc version, that one is absolutely the way to go"

phpBB [media]


Ehhez jön még a day1 óta létező GÁNY, amivel ki lehet kapcsolni a homályfiltert és a chromatic aberrationt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19502 2017.06.03. 08:17

Felkerült amúgy GOG-ra az Oblivion, a Fallout 3 és a Fallout: New Vegas, ezek közül a Fallout 3 így végre macera nélkül GfWL-mentesíthető, és nem kell pécélottózni XP-nél újabb operációs rendszereken. Újabb játékok szabadultak ki egy sötétebb korból.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19503 2017.06.03. 08:21

DanielT írta:Tekken 7 #Semmis...

PS4: töltési idők brutálisak, rematch esetén, tehát ugyanazzal a játékossal is 30 sec körül.

Pécén sokkal gyorsabb a töltés, sokkal kevesebb disconnect.

"The Pc version of this game seems to just feel better. In terms of online connectivity, the quality of the matches that i have played, the pc version seems to just take it in every regard."

"If you have the opportunity to get the Pc version, that one is absolutely the way to go"

https://youtu.be/yGjBZslQ7T0

Ehhez jön még a day1 óta létező GÁNY, amivel ki lehet kapcsolni a homályfiltert és a chromatic aberrationt.
ez jo, de mit teszel pc-n a csalo Ted Theodor Logan-ek ellen? :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19504 2017.06.03. 08:26

SlickAdam írta:ez jo, de mit teszel pc-n a csalo Ted Theodor Logan-ek ellen? :(
Hogy lehetne egyáltalán csalni? AI-t ír rá valami orosz hekker? Vagy, "IF jön egy kisütés, then BLOCK de kurvagyorsan"

Van azért már kint pár verekedős gém és még nem hallottam ilyesmiről, sőt a Google se dob semmit.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19505 2017.06.03. 08:48

DanielT írta:Hogy lehetne egyáltalán csalni? AI-t ír rá valami orosz hekker? Vagy, "IF jön egy kisütés, then BLOCK de kurvagyorsan"

Van azért már kint pár verekedős gém és még nem hallottam ilyesmiről, sőt a Google se dob semmit.
ugy ahogy mas jatekokban is. pistike hatalmasabb peniszt varazsol maganak, nagyobbakat hasit a buksira pl. vagy mittomen. pc erröl hires. nanemmajdmostelkezdedvedeni+cafolni. be is hidalok :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19506 2017.06.03. 08:51

SlickAdam írta:ugy ahogy mas jatekokban is. pistike hatalmasabb peniszt varazsol maganak, nagyobbakat hasit a buksira pl. vagy mittomen. pc erröl hires. nanemmajdmostelkezdedvedeni+cafolni. be is hidalok :D
Nem kezdem védeni, ezért kérdeztem, hogy vajon mit lehet csinálni egy verekedős cuccban, illetve ezért kerestem rá. FPS-ben ismert és egyszerű/logikus módszerek vannak rá, de ez nagyon más.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19507 2017.06.03. 09:08

SlickAdam írta:ugy ahogy mas jatekokban is. pistike hatalmasabb peniszt varazsol maganak, nagyobbakat hasit a buksira pl. vagy mittomen. pc erröl hires. nanemmajdmostelkezdedvedeni+cafolni. be is hidalok :D

PC-n már jó ideje FPS-eken kívül eléggé kevés helyen van cheat kétlem, hogy itt lenne bármi is.

aby milyen lett a tekken 7 szerinted ? Én szinte csak pozitívat olvasok róla, szerintem megveszem én is, régen imádtam a verekedős játékokat. Csak kerítenem kell valami kontrollert. Fight sticket magamnak még túlzásnak tartom:)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19508 2017.06.03. 09:15

SlickAdam írta:ugy ahogy mas jatekokban is. pistike hatalmasabb peniszt varazsol maganak, nagyobbakat hasit a buksira pl. vagy mittomen. pc erröl hires. nanemmajdmostelkezdedvedeni+cafolni. be is hidalok :D

+ hozzátenném , hogy amit Dani ír az igaz, itt nem tudsz átírni fájlokat stb csak úgy a háttérbe ,hogy te nagyobbat sebezzél meg ilyesmi. Másrészt meg a steam is fejlődik, és elég kellemetlen egy VAC-bannt kapni. De látod dotában sincs cheat:)
Avatar
arty

Hozzászólás #19509 2017.06.03. 09:51

benőmenő írta:Bagatell dolgok. A 2 éves ps3-as Fifában meg olyan jelentéktelen dolgok tűnnek el, mint a játékosok lába, vagy a labda. Mindez természetesen a #csakajáték -ot szolgálja. :nezze:
magyar FIFA15 lemezesemben semmi ilyesmi nem történik, dehát ilyen a konzol lottó :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19510 2017.06.03. 10:07

donatus13 írta:PC-n már jó ideje FPS-eken kívül eléggé kevés helyen van cheat kétlem, hogy itt lenne bármi is.

aby milyen lett a tekken 7 szerinted ? Én szinte csak pozitívat olvasok róla, szerintem megveszem én is, régen imádtam a verekedős játékokat. Csak kerítenem kell valami kontrollert. Fight sticket magamnak még túlzásnak tartom:)
Én sem tudom idejét annak, amikor cheater keserítette meg az életemet. De azért a GTA Online-ért sokan bekaphatják. Főleg a Rockstarnál. Nem tapasztalat, hiszen nincs meg a GTA V, de annak tényleg olyan rossz híre van, hogy csak egy eszelős próbálná ki :(
Avatar
arty

Hozzászólás #19511 2017.06.03. 10:08

donatus13 írta:+ hozzátenném , hogy amit Dani ír az igaz, itt nem tudsz átírni fájlokat stb csak úgy a háttérbe ,hogy te nagyobbat sebezzél meg ilyesmi. Másrészt meg a steam is fejlődik, és elég kellemetlen egy VAC-bannt kapni. De látod dotában sincs cheat:)
gomb->makró->kombó is lehet csalás, szigoruan elméletben. és amugy konzolon is van "csalás" ezekben: kilépnek/bontják a netjüket a "játékosok", csak hogy a statjuk frankó legyen. játékfüggő, hogy melyik mit enged... :(

(prevgen ráadásul fel van törve, így a leaderboardok/statok is sok játékban - nem csak verekedősök - szét vannak b*szva. kurrgent nemtom, ott max gliccsel lehet operálni, a lényeg h szinte bárhol bármiben szét tudják b*szni a játékod, ha komolyan veszed)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #19512 2017.06.03. 10:28

arty írta:gomb->makró->kombó is lehet csalás, szigoruan elméletben. és amugy konzolon is van "csalás" ezekben: kilépnek/bontják a netjüket a "játékosok", csak hogy a statjuk frankó legyen. játékfüggő, hogy melyik mit enged... :(

(prevgen ráadásul fel van törve, így a leaderboardok/statok is sok játékban - nem csak verekedősök - szét vannak b*szva. kurrgent nemtom, ott max gliccsel lehet operálni, a lényeg h szinte bárhol bármiben szét tudják b*szni a játékod, ha komolyan veszed)

Jogos, de szerintem akkor az 0 rá vinné a játék értelmét és a használójának is élvezhetetlen lenne, mivel valójában ő szart se csinál max egy időzítőként funkcionál ,hogy mikor mit nyomjon el. De simán lehet ,hogy valaki ebbe élvezetét leli.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19513 2017.06.03. 11:12

SlickAdam írta:ugy ahogy mas jatekokban is. pistike hatalmasabb peniszt varazsol maganak, nagyobbakat hasit a buksira pl. vagy mittomen. pc erröl hires. nanemmajdmostelkezdedvedeni+cafolni. be is hidalok :D
mar a konzolos jatekok is televannak csalokkal
Nameg ilyen fpseket nemelyik egertel tol te meg kontival, mar az is csalas szvsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19514 2017.06.03. 11:37

Ajjajj, ez a Vicser... olyan brutál, amit menü/irányítás/stb terén rám ÖNT, hogy teljesen elriaszt... minden alkalommal, amikor belépek valami menübe/térképre, újabb adag tutorial szarsággal szór meg. Pokol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19515 2017.06.03. 11:58

DanielT írta:Ajjajj, ez a Vicser... olyan brutál, amit menü/irányítás/stb terén rám ÖNT, hogy teljesen elriaszt... minden alkalommal, amikor belépek valami menübe/térképre, újabb adag tutorial szarsággal szór meg. Pokol.
Egy kicsit túltolták a tutorialt, hogy az atkák is megértsék. Gyakorlatilag a perkösszerakós lvl up-on kívül a igencsak alap rpg-s dolgok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19516 2017.06.03. 12:02

DanielT írta:Ajjajj, ez a Vicser... olyan brutál, amit menü/irányítás/stb terén rám ÖNT, hogy teljesen elriaszt... minden alkalommal, amikor belépek valami menübe/térképre, újabb adag tutorial szarsággal szór meg. Pokol.
ugy nyomja a tutorialt mindha egy endless space lenne pedig egyszeru mint a faek
Avatar
Moby

Hozzászólás #19517 2017.06.03. 14:21

Tequila Works aszonta, ha feltörik a Rime-ot, leszedik róla a denuvót. Hát, GoG-ról ígymár megveszem :idiota:
Spoiler
RiME-CODEX
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19518 2017.06.03. 16:05

Na, azóta is veretem/csapatom/horzsolom a Vicsert. Jó.

Főleg vizeletfiltert eltávolító #gánnyal.

Mondjuk jól beszopattam magam ezzel az összes DLC verzióval, mert alapból brutál mennyiségű tennivaló van benne, erre megjöttem egy helyszínre és közölte, hogy itten vanik már DLC küldi is. Úgyhogy a kontentbe fulladást mégjobban megturbózták. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19519 2017.06.03. 16:19

Na, sikerült a PS4 verziót 900p alatti felbontásban #Sikergenerálni és segíteni a játékélményre koncentrálást. A Pro-t jobban kiismerték, mert ott összejött a 1080p.

Xbox One? Hahahahhahahaa... 2017, 720p, DOF OFF, önárnyékolás OFF, de van METÁLKÓD helyette. Ja, és a tearinget is bekapcsolták. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19520 2017.06.03. 16:26

DanielT írta:Na, azóta is veretem/csapatom/horzsolom a Vicsert. Jó.

Főleg vizeletfiltert eltávolító #gánnyal.

Mondjuk jól beszopattam magam ezzel az összes DLC verzióval, mert alapból brutál mennyiségű tennivaló van benne, erre megjöttem egy helyszínre és közölte, hogy itten vanik már DLC küldi is. Úgyhogy a kontentbe fulladást mégjobban megturbózták. :wilting:
A dlc-ket egyelőre vedd úgy, hogy nem is léteznek, mert lvl 30 alatt ha egy patkány eltüsszenti magát a szomszéd szobában, abba is belehalsz.
Az igazi agyf@sz pedig az, amikor ráunsz Velenben a pusztában szaladgálni, majd benézel Oxenfurtba (kb. egy Elder Scrolls-ban ekkora lenne az adott tartomány fővárosa), hogy aztán tovább állj Novigradba egy rohadt töltőképernyő nélkül. És amikor magadhoz térsz a fejedre csapsz, hogy a Skellige szigetekre is el kéne ugrani, ami mégegyszer akkora terület, amin komplett openworld játékok pörögtek el az előző generációban. :vigyor4:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19521 2017.06.03. 16:27

DanielT írta:Na, azóta is veretem/csapatom/horzsolom a Vicsert. Jó.

Főleg vizeletfiltert eltávolító #gánnyal.

Mondjuk jól beszopattam magam ezzel az összes DLC verzióval, mert alapból brutál mennyiségű tennivaló van benne, erre megjöttem egy helyszínre és közölte, hogy itten vanik már DLC küldi is. Úgyhogy a kontentbe fulladást mégjobban megturbózták. :wilting:
ugyhogy HUD off és indulj meg észak felé. lesz ami lesz. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19522 2017.06.03. 16:44

SlickAdam írta:ugyhogy HUD off és indulj meg észak felé. lesz ami lesz. :banplz:
Inkább elindulok a Lidl felé és jégkrém lesz! Aztán vajákolok és köpülök a lápban a lidércekkel!
Avatar
arty

Hozzászólás #19523 2017.06.03. 19:51

DanielT írta:Na, sikerült a PS4 verziót 900p alatti felbontásban #Sikergenerálni és segíteni a játékélményre koncentrálást. A Pro-t jobban kiismerték, mert ott összejött a 1080p.

Xbox One? Hahahahhahahaa... 2017, 720p, DOF OFF, önárnyékolás OFF, de van METÁLKÓD helyette. Ja, és a tearinget is bekapcsolták. :eljen:
- UE4-ből ez már a második csalódást keltő cím (snake pass 30fps-e volt az első)
- szánalom, hogy 900p SINCS meg a "referenciaplatformon" (ps4)
- a bónosra meg má' szavak sincsenek

azt azé' tudni kell, hogy ezek a prók prevgenen is ügyik voltak, a 720p genben nekik csak a 1024x576 sikerült
prevgenen az egyetlen játék a tekken6, ami annyira gagyi volt, h demózás után végül sose lett meg (még 700 forintot se ért meg a legutóbbi eksönben)
igen, kazuár vagyok, ergo nekem a graf/stílus elsődleges

majd talán a ttt... az prevgenen is az egyik legszebb bunyós - az sf4 mellett (nem mintha egyébként randának tartanám ezt a currgen t7et, csak nem is állejtős + ez a gányolás...)
skinnyman

Hozzászólás #19524 2017.06.03. 20:30

No egy kis lecke a sajat penzem aran:
vettem most egy Overwatch-ot akciojjosan bnet store-bol paypal-en keresztul, de eszrevettem, hogy tobbet vont le kb 5%-al.
Egybol a conversion options-re gondoltam, ami amugy faszan be is van allitva minden kartyamhoz - legalabbis igy gondoltam. Es a sima fizetesekhez igy is volt beallitva regota VISZONT ugye az ilyen steam/origin/bnet store-okban inkabb ugy szokott mar menni h csak egyszer kell engedelyezed az oldalra hogy onnan tudj fizetni, es onnantol gombnyomasra vehetsz barmit a store-bol ugy, hogy be se kell lepni paypal-be, az ilyen fizetest "preapproved payments"-nek hivjak. Namost ezt tudtam eddig is, amit viszont nem, hogy erre kulon beallitasok vonatkoznak, igy ott is megszopat a konverzioval ha nem allitja at az ember a kulon erre vonatkozo rejtett beallitast is. :wilting: (this is why I have trust issues)
Szoval itt a megoldas ra:
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit
Avatar
Moby

Hozzászólás #19525 2017.06.03. 20:34

skinnyman írta:No egy kis lecke a sajat penzem aran:
vettem most egy Overwatch-ot akciojjosan bnet store-bol paypal-en keresztul, de eszrevettem, hogy tobbet vont le kb 5%-al.
Egybol a conversion options-re gondoltam, ami amugy faszan be is van allitva minden kartyamhoz - legalabbis igy gondoltam. Es a sima fizetesekhez igy is volt beallitva regota VISZONT ugye az ilyen steam/origin/bnet store-okban inkabb ugy szokott mar menni h csak egyszer kell engedelyezed az oldalra hogy onnan tudj fizetni, es onnantol gombnyomasra vehetsz barmit a store-bol ugy, hogy be se kell lepni paypal-be, az ilyen fizetest "preapproved payments"-nek hivjak. Namost ezt tudtam eddig is, amit viszont nem, hogy erre kulon beallitasok vonatkoznak, igy ott is megszopat a konverzioval ha nem allitja at az ember a kulon erre vonatkozo rejtett beallitast is. :wilting: (this is why I have trust issues)
Szoval itt a megoldas ra:
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit
Pontosan ezt írtam le a múltkor, hogy ne kelljen minden vásárlásnál átállítani.
skinnyman

Hozzászólás #19526 2017.06.03. 20:43

Moby írta:Pontosan ezt írtam le a múltkor, hogy ne kelljen minden vásárlásnál átállítani.
Nekem ugy remlik csak a sima fizetesrol volt szo, nem a "preapproved payments"-rol, amihez kulon is kell beallitani (ott is megjegyzi amugy, ja - persze csak az egyes kartyakhoz lehet megjegyeztetni es mindig a rosszra default-ol, tehat ha az 1-2-3 evente lejaro kartyakat ujra hozzaadogatja az ember, azzal is jol be lehet megint szopni :eljen: ).
Avatar
Moby

Hozzászólás #19527 2017.06.03. 20:46

skinnyman írta:Nekem ugy remlik csak a sima fizetesrol volt szo, nem a "preapproved payments"-rol, amihez kulon is kell beallitani (ott is megjegyzi amugy, ja - persze csak az egyes kartyakhoz lehet megjegyeztetni es mindig a rosszra default-ol, tehat ha az 1-2-3 evente lejaro kartyakat ujra hozzaadogatja az ember, azzal is jol be lehet megint szopni :eljen: ).
Ugyanazt, ugyanott állítod be a preapproved, és a normál fizetéshez is. Nincs más beállítás, ahol ezt állítani tudnád. Ezen kívül csak perpay tudod állítani, de nyilvánvalóan ott, ahol van user interakció. Na a preapproved fizetéseknél ugyebár pont nincs. De erre írták többen is, hogy ezzel is ésszel kell bánni, időről-időre csekkoli, mert a paypal van olyan kedves, és visszaállítgatja. Velem még ilyen nem történt, de hajlamos vagyok elhinni, több helyen hallottam már.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19528 2017.06.03. 20:48

arty írta:- UE4-ből ez már a második csalódást keltő cím (snake pass 30fps-e volt az első)
- szánalom, hogy 900p SINCS meg a "referenciaplatformon" (ps4)
- a bónosra meg má' szavak sincsenek

azt azé' tudni kell, hogy ezek a prók prevgenen is ügyik voltak, a 720p genben nekik csak a 1024x576 sikerült
prevgenen az egyetlen játék a tekken6, ami annyira gagyi volt, h demózás után végül sose lett meg (még 700 forintot se ért meg a legutóbbi eksönben)
igen, kazuár vagyok, ergo nekem a graf/stílus elsődleges

majd talán a ttt... az prevgenen is az egyik legszebb bunyós - az sf4 mellett (nem mintha egyébként randának tartanám ezt a currgen t7et, csak nem is állejtős + ez a gányolás...)
Nálam elég jól megy a Snake Pass és csak egy erősebb gép kellett hozzá. Sőt, szerintem a Tekken is suhanna.
Avatar
arty

Hozzászólás #19529 2017.06.03. 20:48

skinnyman írta:No egy kis lecke a sajat penzem aran:
vettem most egy Overwatch-ot akciojjosan bnet store-bol paypal-en keresztul, de eszrevettem, hogy tobbet vont le kb 5%-al.
Egybol a conversion options-re gondoltam, ami amugy faszan be is van allitva minden kartyamhoz - legalabbis igy gondoltam. Es a sima fizetesekhez igy is volt beallitva regota VISZONT ugye az ilyen steam/origin/bnet store-okban inkabb ugy szokott mar menni h csak egyszer kell engedelyezed az oldalra hogy onnan tudj fizetni, es onnantol gombnyomasra vehetsz barmit a store-bol ugy, hogy be se kell lepni paypal-be, az ilyen fizetest "preapproved payments"-nek hivjak. Namost ezt tudtam eddig is, amit viszont nem, hogy erre kulon beallitasok vonatkoznak, igy ott is megszopat a konverzioval ha nem allitja at az ember a kulon erre vonatkozo rejtett beallitast is. :wilting: (this is why I have trust issues)
Szoval itt a megoldas ra:
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit
:worship: - hogy rohadna meg a paypal... (nemcsoda h a részvényük az égig emelkedik)
Avatar
arty

Hozzászólás #19530 2017.06.03. 20:50

Moby írta:Ugyanazt, ugyanott állítod be a preapproved, és a normál fizetéshez is. Nincs más beállítás, ahol ezt állítani tudnád. Ezen kívül csak perpay tudod állítani, de nyilvánvalóan ott, ahol van user interakció. Na a preapproved fizetéseknél ugyebár pont nincs. De erre írták többen is, hogy ezzel is ésszel kell bánni, időről-időre csekkoli, mert a paypal van olyan kedves, és visszaállítgatja. Velem még ilyen nem történt, de hajlamos vagyok elhinni, több helyen hallottam már.
EZER százalék, hogy átállítja, most néztem és nálam is paypal konverzio volt. Multkor amikor írtad, akkor is elkezdte tolni magát, ezekszerint ezt IS átállította a tetvedék banda :(
Tehát ha esetinél átáll(na), lehet menni megint az eldugott menübe... (nemigaz h ezért nem basszák őket seggbe má' :( matolcsi!!!! )

Vissza: “Leáldozott.hu”