A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19391 2017.05.30. 09:44

arty írta:a megfelelő installer pedig HOPP, ott termett a desktopon, csak rá kellett kattintani :)

(de oké, neked 2 perc volt a q2-re felmerült igényed és a játék indítása közt - nekem valszeg a teljes napom rámegy, mert olvasgatva átkattintok más fasságra, youtuben elveszek a végtelen EGYÉB videokban (igen, megintcsak átkattintok, mert huezmégérdekel), stb stb stb. és a végén 0 percet kvékketőztem volna.

napokban pl megint nekiveselkedtem VOLNA az f1 2016-nak, de mondom hangulatcsinálónak megnézem a monacoi leggyorsabbkört.... 3 óra mulva szabadultam youtube elől, aznap már nem is versenyeztem :) csak másnap(harmadnap)...
hja és 9+ óra játékidő után sikerült egy 3. hellyel abszolválnom az ausztrál pályát. picit lehet a képességeim fölé lőttem a játékot, sajna nem lehet elég jól finomhangolni :(

natessék, megint elkalandoztam ;) öregszem.)
Jó, hát a fosfrémre és a városi dugóra tudom a megoldást, az elmebajra nem... :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #19392 2017.05.30. 09:48

DanielT írta:És a gameplay? Élvezetes? Változatos? Érdekesek a küldetések? Van bennük bármi, amit még nem láttunk 10x jobban megvalósítva valamelyik GTA-ban?
Bár nem tőlem kérded, de mint szintén platinabirtokos, jogot formálok a válaszolásra :beka3:

Van pl nehézségállítás, amit a gta-k nem tudnak (sajnos).
Ez mondjuk akkor óriási plusz, ha valaki bírja a lopakodós mechanikát - büntessen keményen a játék, ha lődözni van kedved. Ez ugye nálad probléma lehet, mert te vérengzésre vágysz...
A hekkelős minijáték ugyan szvsz zseniális (kivéve amikor időre megy), de sokadszorra nem biztos, hogy élveznéd. Már látom: nongémszar...

Az egész játék kulcsa, hogy megfog-e a hekkerkedős setting, hogy mennyire tartod frissnek/aktuálisnak a témát, mennyire értékeled mondjuk a facebookra, guglira kikacsintásokat.
De pl esgén sokakat alapból taszítottak a karakterek és akkor minden mindegy...

Multi. Nem lehet nem dícsérni, legzseniálisabban integrált megoldás, ever. Ótókázól az n. főküldi felé és "belecsöppensz" egy hajszába, esetleg elkezdenek meghekkelni és lázasan kutatnod kell a másik után.
Persze vannak sima lődözéses módok is, ahogyan coopban is teljesíthető egy csomó küldetés.

Szerintem tényleg demózd meg!
Avatar
arty

Hozzászólás #19393 2017.05.30. 09:53

Moby írta:Éshát hasznos is volt, hiszen nincs negyvennégybillió mobilapp távirányításra, meghát okostelód sincs. Vagy ha van, túl kicsi a hatcol. :eljen:
Használom azt is, de van 2.4ghz-es billem és távirányítóm is. A kanapéról PONT nem működnek tökéletesen, ill. ha a kezem az égbe és kicsit balra emelem, onnan perfekt. Ezért jutott eszembe a move-navi... az BT, megy a szomszéd szobából is, sötétben (vetítek!) érzésre nyomkodhatom, ill. game.co.uk-ról 2-3 ezresből meglett volna. (rf billből a harmadikat nyúzom, 10k+/db kicsit húzós úgy, hogy EGYIK se volt perfekt. valami gond van itt 2.4ghz-en....)
Avatar
arty

Hozzászólás #19394 2017.05.30. 09:58

DanielT írta:Jó, hát a fosfrémre és a városi dugóra tudom a megoldást, az elmebajra nem... :wilting:
szerencsére én megtaláltam, kb 10 évvel ezelőtt: KONZOL! :)

(sajna mára ott is van youtube app és volt is már példa rá, hogy beszívott... ha lenne korlátlan mobilnetem, megoldanám utazóidőben h legalább a feliratkozásaim átnézzem, de így sajna a játékidőmből vesz el :( )
Avatar
Moby

Hozzászólás #19395 2017.05.30. 09:58

arty írta:Használom azt is, de van 2.4ghz-es billem és távirányítóm is. A kanapéról PONT nem működnek tökéletesen, ill. ha a kezem az égbe és kicsit balra emelem, onnan perfekt. Ezért jutott eszembe a move-navi... az BT, megy a szomszéd szobából is, sötétben (vetítek!) érzésre nyomkodhatom, ill. game.co.uk-ról 2-3 ezresből meglett volna. (rf billből a harmadikat nyúzom, 10k+/db kicsit húzós úgy, hogy EGYIK se volt perfekt. valami gond van itt 2.4ghz-en....)
Tök érdekes, hogy a billed miért nem működik, már csak azt nem értem, hogy a mobilapp wifin miért nem működik tökéletesen, hogy bármilyen alternatíva kellene egy olyan gyíkfelhasználásra, amiben a move egyáltalán felmerül, mint gondolat? :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #19396 2017.05.30. 09:59

SlickAdam írta:fc5
megnéztem a hosszú-egybe-trélert, megfogott :)
phpBB [media]

1000% h játszani fogom, remélem felér a 3. részhez.
Avatar
arty

Hozzászólás #19397 2017.05.30. 10:04

Moby írta:Tök érdekes, hogy a billed miért nem működik, már csak azt nem értem, hogy a mobilapp wifin miért nem működik tökéletesen, hogy bármilyen alternatíva kellene egy olyan gyíkfelhasználásra, amiben a move egyáltalán felmerül, mint gondolat? :fejvakaras:
tapiképernyőn navigálni nehézkes, mert nem érzem melyik gombon áll az ujjam, mit nyomok meg éppen
az akkro jó, ha pl zenét, youtubet küldenék a kodira, ergo menüben tallózok.
a négy irány + enter + esc + info gombra nem az igazi... (yatse-t használok egyébként a htpc + fire stick kodijaira, utóbbi táviránya BT-s és ISTEN, előbbihez meg semmisejó, a move navi már a végső kétségbeesés jele... :( 10 ... TÍZ éve szopok a problémával, minimum)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19398 2017.05.30. 10:10

arty írta:tapiképernyőn navigálni nehézkes, mert nem érzem melyik gombon áll az ujjam, mit nyomok meg éppen
az akkro jó, ha pl zenét, youtubet küldenék a kodira, ergo menüben tallózok.
a négy irány + enter + esc + info gombra nem az igazi... (yatse-t használok egyébként a htpc + fire stick kodijaira, utóbbi táviránya BT-s és ISTEN, előbbihez meg semmisejó, a move navi már a végső kétségbeesés jele... :( 10 ... TÍZ éve szopok a problémával, minimum)
Én már nemtudom mennyi mindent kipróbáltam, mire ráleltem a Unified Remote-ra. Amit ez nem tud a témakörben, azt talán nem is érdemes tudni. Meg kő venni a fullt, és akkor nem bánt. Service szinten fut a szervere, a rendszergazdai beavatkozást igénylő kérdéseknél is működik, ami szinte egyedülálló.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19399 2017.05.30. 10:14

arty írta:Bár nem tőlem kérded, de mint szintén platinabirtokos, jogot formálok a válaszolásra :beka3:

Van pl nehézségállítás, amit a gta-k nem tudnak (sajnos).
Ez mondjuk akkor óriási plusz, ha valaki bírja a lopakodós mechanikát - büntessen keményen a játék, ha lődözni van kedved. Ez ugye nálad probléma lehet, mert te vérengzésre vágysz...
A hekkelős minijáték ugyan szvsz zseniális (kivéve amikor időre megy), de sokadszorra nem biztos, hogy élveznéd. Már látom: nongémszar...

Az egész játék kulcsa, hogy megfog-e a hekkerkedős setting, hogy mennyire tartod frissnek/aktuálisnak a témát, mennyire értékeled mondjuk a facebookra, guglira kikacsintásokat.
De pl esgén sokakat alapból taszítottak a karakterek és akkor minden mindegy...

Multi. Nem lehet nem dícsérni, legzseniálisabban integrált megoldás, ever. Ótókázól az n. főküldi felé és "belecsöppensz" egy hajszába, esetleg elkezdenek meghekkelni és lázasan kutatnod kell a másik után.
Persze vannak sima lődözéses módok is, ahogyan coopban is teljesíthető egy csomó küldetés.

Szerintem tényleg demózd meg!
Multi nem érdekel ebben a műfajban.

A hekkerkedés nem tudom mennyire érdekel, mert engem minden érdekel, ha érdekesen van tálalva. Az Ubi-ban nem bízom az a baj.

Az nCore-on 322 komment a warez verzióhoz nem sok jóval kecsegtet. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19400 2017.05.30. 10:16

DanielT írta:Az nCore-on 322 komment a warez verzióhoz nem sok jóval kecsegtet. :D
Ezt bontsd már ki kérlek, mert ez a reláció olyan meghökkentő, hogy komolyan érdekel :D Az sok, és ezért szar játék, vagy kevés, vagy mihez képest sok/kevés, és ez mire mutat? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19401 2017.05.30. 10:23

Kijöttek az új sokmagos X-TRÉM Intel procik.

Ami érdekes, az az i9-7820X, 100 dolcsival drágább, mint a Ryzen 1800X.

8 mag, 16 szál, 4.5 Ghz boost órajel és társaik.

Ezen kívül jöttek 10, 12, 14, 16, 18 magos pröcik, tehát itt csak arról van szó, hogy mit akarnak adni, nem az, hogy mit tudnak.

Kép

Hátőőő... szerintem az AMD részvényeimmel nem fogok megint sokat keresni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19402 2017.05.30. 10:24

Moby írta:Ezt bontsd már ki kérlek, mert ez a reláció olyan meghökkentő, hogy komolyan érdekel :D Az sok, és ezért szar játék, vagy kevés, vagy mihez képest sok/kevés, és ez mire mutat? :banplz:
Hát többnyire nem a játékról szokott menni a diskurzus, hanem a GÁNYról. Az olyan fajtáról, amit még én, a disznó se szeretek.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19403 2017.05.30. 10:35

DanielT írta:Kijöttek az új sokmagos X-TRÉM Intel procik.

Ami érdekes, az az i9-7820X, 100 dolcsival drágább, mint a Ryzen 1800X.

8 mag, 16 szál, 4.5 Ghz boost órajel és társaik.

Ezen kívül jöttek 10, 12, 14, 16, 18 magos pröcik, tehát itt csak arról van szó, hogy mit akarnak adni, nem az, hogy mit tudnak.

Kép

Hátőőő... szerintem az AMD részvényeimmel nem fogok megint sokat keresni...
A 7820 az csak i7-ben versenyez, de a lényeg, hogy az AMD-nek csak rálép a nyakára megint....
Eddig sem volt hiány erőben most aztán lesz még ráadás bőven.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19404 2017.05.30. 10:49

arty írta:megnéztem a hosszú-egybe-trélert, megfogott :)
https://www.youtube.com/watch?v=sxav5An1sAs
1000% h játszani fogom, remélem felér a 3. részhez.
ki mas izgulna a far cry redneckre mint a bone tulaj, helyreallt a vilag rendje :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19405 2017.05.30. 10:53

Ja. Ráadásul elég szarul is húzhatóak. :ticking: (az a fesz különösen pusztító)
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #19406 2017.05.30. 11:41

Moby írta:Ja. Ráadásul elég szarul is húzhatóak.
2 mag?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19407 2017.05.30. 11:52

arty írta:2 mag?
Nem ismeri még fel a cpu-z. Meghát ln2-vel, vagy héliummal hűtve természetesen. Azóta olvastam már máshol, hogy a vcore sem valós. Azért így elsőre ez sem rossz eredmény, tekintve hogy a ryzennel valami 5.2 a világrekord :nevetes2: ez meg még ki sem jött.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19408 2017.05.30. 12:08

DanielT írta:Kijöttek az új sokmagos X-TRÉM Intel procik.

Ami érdekes, az az i9-7820X, 100 dolcsival drágább, mint a Ryzen 1800X.

8 mag, 16 szál, 4.5 Ghz boost órajel és társaik.

Ezen kívül jöttek 10, 12, 14, 16, 18 magos pröcik, tehát itt csak arról van szó, hogy mit akarnak adni, nem az, hogy mit tudnak.

Kép

Hátőőő... szerintem az AMD részvényeimmel nem fogok megint sokat keresni...
7800X is aranyos 390 dodoert.
tehat amit megmondtam(TM). AMD "megijesztette" öket, elö is vettek a VISSZATARTOTT cuccot (pedig hogy le lettem baszva, hogy hüleseget beszelek :( ).
Avatar
Moby

Hozzászólás #19409 2017.05.30. 12:16

SlickAdam írta:7800X is aranyos 390 dodoert.
tehat amit megmondtam(TM). AMD "megijesztette" öket, elö is vettek a VISSZATARTOTT cuccot (pedig hogy le lettem baszva, hogy hüleseget beszelek :( ).
Hát persze. Ezek amúgy nem ezek lettek volna, ezt most gyorsan a múlthéten összekalapálta az intel, mer beszartak :D Amibe beleszólt, az az ár. És ezért kell a verseny. A 6800K és a 7800X között van egy ötvenes difi.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19410 2017.05.30. 12:17

Moby írta:Hát persze. Ezek amúgy nem ezek lettek volna, ezt most gyorsan a múlthéten összekalapálta az intel, mer beszartak :D Amibe beleszólt, az az ár. És ezért kell a verseny. A 6800K és a 7800X között van egy ötvenes difi.
minden keszen volt. vagyis több fele termekcsalad különbözö fiokokban. elöhuztak a "ha AMD huncutkodik" fiokbol a pakkot, belöttek az arat és igazabol a prezentacio elkeszitese tartott eddig.
TRU TALK :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19411 2017.05.30. 12:18

Amúgy továbbra sem tudom mit tartottak vissza. Ezek a termékek eddig is léteztek, csak nektek nem. Mer más volt a nevük. :rolleyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19412 2017.05.30. 12:20

Moby írta:Amúgy továbbra sem tudom mit tartottak vissza. Ezek a termékek eddig is léteztek, csak nektek nem. Mer más volt a nevük. :rolleyes:
igen, zuppakompjuterek is leteznek... najsz.:)
nekünk, tobiaseknak a 4+ mag hám-né-öccá-haccázé. az vanikolt visszatartva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19413 2017.05.30. 12:24

SlickAdam írta:igen, zuppakompjuterek is leteznek... najsz.:)
nekünk, tobiaseknak a 4+ mag hám-né-öccá-haccázé. az vanikolt visszatartva.
Az a baj, hogy úgy vissza vannak tartva a dolgok, hogy egy 100K-s 7700K-t sem tud semmi megfektetni, ami nem végtelen magos render feladat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19414 2017.05.30. 12:25

SlickAdam írta:igen, zuppakompjuterek is leteznek... najsz.:)
nekünk, tobiaseknak a 4+ mag hám-né-öccá-haccázé. az vanikolt visszatartva.
Mer a 6800K amúgy nem 6/12-es? De. A ryzen ezért jó, mert mostmár hallottál róla, hogy létezik ilyen, és eddig is létezett. Jól bereklámozta a HEDT volnalat az intelnek, amiből most kiderül, hogy 4+ magos eddig is voltak :nezze: Betonkemény 50$-al drágábban, és gondolom te is az az ötvenesért nem vetted meg a régit :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19415 2017.05.30. 12:28

DanielT írta:Az a baj, hogy úgy vissza vannak tartva a dolgok, hogy egy 100K-s 7700K-t sem tud semmi megfektetni, ami nem végtelen magos render feladat.
Naigen. Most gecire divatbajött by amd, hogy nagyon kell a 500$-os sokmagos szar otthonra, mer most mindenki cinebencsel otthon. Ja meg dolgozik.
MIT? :idiota: Mer a procitopikokba irogatásra sok terminusom van, a munka biztos nincs közte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.05.30. 12:28-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19416 2017.05.30. 12:28

DanielT írta:Az a baj, hogy úgy vissza vannak tartva a dolgok, hogy egy 100K-s 7700K-t sem tud semmi megfektetni, ami nem végtelen magos render feladat.
de én renderelni akarok!!! na

Moby: szted ramertem barmire is kattintani 6700K felett? eszedné vagy? :idiota: mindegy is. 8/16 kell a render tervemhez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19417 2017.05.30. 12:33

SlickAdam írta:de én renderelni akarok!!! na

Moby: szted ramertem barmire is kattintani 6700K felett? eszedné vagy? :idiota: mindegy is. 8/16 kell a render tervemhez.
Amazon lerendereli neked ezer magon ha kell. Ezért felesleges otthon ilyeneket tartani. Ilyen melóra kell, a meló meg majd megveszi a szerszámot, az ne a te gondod legyen. A szórakozás meg nem ez. Az a játék. Na arra ezek meg fosfaszlékok. A ryzenekkel együtt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19418 2017.05.30. 12:38

Moby írta:Amazon lerendereli neked ezer magon ha kell. Ezért felesleges otthon ilyeneket tartani. Ilyen melóra kell, a meló meg majd megveszi a szerszámot, az ne a te gondod legyen. A szórakozás meg nem ez. Az a játék. Na arra ezek meg fosfaszlékok. A ryzenekkel együtt.
jovan, igasságot szólsz te bitang!
de azé picit igazam van. Risárd is megmondja mindig (és én is 3 éve ismetelgetem), hogy a zezeréves Crysis 3-hoz is 4/8 KELL az atom 60-ert. i5-öt huzhatod vilagba, nem lesz mindehol 60 felett. 1080Ti is kell a tuti 1080p-hez basszus.:D tehat illendö lenne, ha 4/8 lenne az alap a 250 dodos szegmensben. 350-ért meg 6/12 (NEM deluxe alaplaba, hanem tóbiásékéba bele), vagy több.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19419 2017.05.30. 12:45

SlickAdam írta:jovan, igasságot szólsz te bitang!
de azé picit igazam van. Risárd is megmondja mindig (és én is 3 éve ismetelgetem), hogy a zezeréves Crysis 3-hoz is 4/8 KELL az atom 60-ert. i5-öt huzhatod vilagba, nem lesz mindehol 60 felett. 1080Ti is kell a tuti 1080p-hez basszus.:D tehat illendö lenne, ha 4/8 lenne az alap a 250 dodos szegmensben. 350-ért meg 6/12 (NEM deluxe alaplaba, hanem tóbiásékéba bele), vagy több.
Coffe Lakeből 4/8 lesz az i5, és 6/12 - 8/16 lesz az i7. És ezzel együtt az előzetes tesztek alapján 7%-os gyorsulásról beszélnek az i7 7700K-k alapján (az intel sem mer 15%-nál többet haluzni a teljes termékvonalra), szal szerintem nincs itt semmi látnivaló, ez inkább csak érdekesség, semmit valódi profit. Annyi történt, hogy az AMD behúzta a különböző célterületekre egyetlen pontba, és most az intel is kicsit torzítja a vonalakat, hogy bele tudjon férni ebbe a képbe, de az intel nagyon is jól tudta, hogy az egyes területeknek eltérőek az igényei. Csakhát eddig szabadon árazhatott, mostmeg már nem. Hallelúja. Mindazonáltal egy darabig úgy gondolom maradni fog az 7700k a gépben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19420 2017.05.30. 13:08

Ráadásul a méregdrága geciknél ugyanazt a mocskot használja az intel a hővezetésre. Szívesen vinnék Morcosmedvének egy ezerdolláros prockót gyógytásra...
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19421 2017.05.30. 13:19

Moby írta:Ráadásul a méregdrága geciknél ugyanazt a mocskot használja az intel a hővezetésre. Szívesen vinnék Morcosmedvének egy ezerdolláros prockót gyógytásra...
Kép
FEL_HÁ_BO_RÍ_TÓ. A legkisebb túlzás nélkül. Orbánnal együtt lőném fejbe aki erre áldását adta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19422 2017.05.30. 13:24

DanielT írta:FEL_HÁ_BO_RÍ_TÓ. A legkisebb túlzás nélkül. Orbánnal együtt lőném fejbe aki erre áldását adta.
Ja, szipcsiszupcsi megoldás lesz a 140W TDP-s procikhoz! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19423 2017.05.30. 13:25

DanielT írta:FEL_HÁ_BO_RÍ_TÓ. A legkisebb túlzás nélkül. Orbánnal együtt lőném fejbe aki erre áldását adta.
De ezzel megspórolják a fél centnyi forrasztó anyagot, mert 0,2 centes tejbegrízt használnak helyette az 1000 dodós teméken, amit utána csíkos szatyorban lehet átvenni a boltban. #justIntelthings :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19424 2017.05.30. 13:28

benőmenő írta:De ezzel megspórolják a fél centnyi forrasztó anyagot, mert 0,2 centes tejbegrízt használnak helyette az 1000 dodós teméken, amit utána csíkos szatyorban lehet átvenni a boltban. #justIntelthings :banplz:
Sajnos a forrasztás sem túl jó megoldás, főleg az idő probáját nem állja ki (emlékezzünk a felszakadó konzolprocikra, a környezetvédelmi előírások miatt nem lehet bármvel forrasztani...), de ez nem azt jelenti, hogy nincs TÖKÉLETES megoldás. Van. Csak az intel szarik rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19425 2017.05.30. 13:52

Moby írta:Sajnos a forrasztás sem túl jó megoldás, főleg az idő probáját nem állja ki (emlékezzünk a felszakadó konzolprocikra, a környezetvédelmi előírások miatt nem lehet bármvel forrasztani...), de ez nem azt jelenti, hogy nincs TÖKÉLETES megoldás. Van. Csak az intel szarik rá.
Az, hogy a BGA gömbök közül pár elenged, megreped, totál más szitu, mint amikor két totálisan sík felület közé benyomnak egy adag gempát. Az ecsém onnan fel nem szakad a büdöséletbesenem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19426 2017.05.30. 13:54

DanielT írta:Az, hogy a BGA gömbök közül pár elenged, megreped, totál más szitu, mint amikor két totálisan sík felület közé benyomnak egy adag gempát. Az ecsém onnan fel nem szakad a büdöséletbesenem.
Azé mérget erre ne vegyél! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19427 2017.05.30. 14:05


Én ezt mindet nagyon értem, sőt régen olvastam is a cikket. DE! Az AMD forraszt. És nem rohadnak el. Cserébe egy deliddel+CLU-val AMD-nél 1-2 fokot lehet nyerni, Intelnél meg HUSZONÖTÖT. Sőt! Az Intel is forrasztja a drágább cuccait. Férgek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19428 2017.05.30. 14:07

DanielT írta:Én ezt mindet nagyon értem, sőt régen olvastam is a cikket. DE! Az AMD forraszt. És nem rohadnak el. Cserébe egy deliddel+CLU-val AMD-nél 1-2 fokot lehet nyerni, Intelnél meg HUSZONÖTÖT. Sőt! Az Intel is forrasztja a drágább cuccait. Férgek.
Nem, már nem forrasztja. Pont erről van itt szó. Korábban ezeket is forrasztotta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19429 2017.05.30. 14:08

DanielT írta:Én ezt mindet nagyon értem, sőt régen olvastam is a cikket. DE! Az AMD forraszt. És nem rohadnak el. Cserébe egy deliddel+CLU-val AMD-nél 1-2 fokot lehet nyerni, Intelnél meg HUSZONÖTÖT. Sőt! Az Intel is forrasztja a drágább cuccait. Férgek.
zösszeesküvés vanik! jo termál titusz mellett nem venne senki se Dark Rock PRÖ-t meg vasszer kool aid-et.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19430 2017.05.30. 14:10

Meghát nekem tökmindegy, hogy forrasztja-e. A nem-forrasztásra is van fasza megoldás. Sőt, ettől csak jobb megoldások vannak. Ettől a málnalekvár is jobb lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19431 2017.05.30. 14:27

Moby írta:Nem, már nem forrasztja. Pont erről van itt szó. Korábban ezeket is forrasztotta.
A drágább cuccok alatt a Xeonokat értettem, egy 2000 dolcsis proci nekem nem drága kategória. Peanuts. "tartsd meg az aprót te mocskos állat" szint.

BTW tök mindegy, hogy már mit nem forrasztanak és még mivel cseszik át a usert. Ez egyre rosszabb.

Ott van Arty 2500K-ja, forrasztott, semmi baja, pedig metálra kódolja vele a youtubeot.
Avatar
arty

Hozzászólás #19432 2017.05.30. 14:47

http://www.mayflash.com/Products/XBOXXBOX360/F300.html

Tudom, senkit nem érdekel, de rendeltem egy ilyet. Jó mindenhez (valójában semmihez), ha aabyssxi magasságokba jutnék, akkor pedig még az alkatrészeit is cserélhetem PRŐGÉMER gombokra/joyra.

Legtöbb verekedős cuccom PONT 360ra van, néha jó velük kazuárkodni, de azzal a moslék dpaddal egy rendes kombót nemtok megbízhatóan megcsinálni.
5-ből 2x meg összevisszanyomkodva mindent az 5 éves kölkömnek is összejön. Vicc. KöszMS.

De majd most!

Amugy a döntés előtt újranéztem aabyssx teljes youtube életművét, mások saját készítésű padjainak videoit (vannak elképesztően csodásak, van aki egy tömb fából csinálja meg az "egészet", van aki alutömb-ből, stb), rivjukat, de olvastam is 200 oldalas forumtopikokat és szintén rivjukat - nincs igazán ettől jobb cucc, ami ESETLEG később bővitgethető is, DE/ÉS még így is vállalható... agyaltam, hogy megkérdezzem-e a mestert, de alig jár ide + ugyis valami prő cuccra beszélt volna rá VAGY arra h hagyjam a csába :D Sajátot meg nem csinálok, mer' kb 60+ ezerbe fáj egy normális cucc - anyagárban, feltéve h nem cseszed el (én tuti elcseszném).
Avatar
arty

Hozzászólás #19433 2017.05.30. 16:04

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19434 2017.05.30. 16:33

Hupsz.

Tizenönyolcö. Milliméterö. 1080ö.

Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #19435 2017.05.30. 18:04

DanielT írta:Hupsz.

Tizenönyolcö. Milliméterö. 1080ö.
hm..lehet egy majd beficcen...
Avatar
deep

Hozzászólás #19436 2017.05.30. 18:12

DanielT írta:Hupsz.

Tizenönyolcö. Milliméterö. 1080ö.
Azigen! Hány pálcás a céllövöldében? Azaz mibe fáj?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19437 2017.05.30. 18:43

DanielT írta:Hupsz.

Tizenönyolcö. Milliméterö. 1080ö.

Kép
fincsike lehet, amikor állóra húzza le az órajeleket, hogy ne süljön meg az egész geci :D ez aztán kimaxoéhatja az inkonzisztens igénytelenséget rendesen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19438 2017.05.30. 21:01

Ha valakinek kimaradtak: Steamen most akciózzák a Witcher franchise-t.
Az első 2 rész kabátgombokért, a 3. GOTY edition 25 euro.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19439 2017.05.30. 21:07

benőmenő írta:Ha valakinek kimaradtak: Steamen most akciózzák a Witcher franchise-t.
Az első 2 rész kabátgombokért, a 3. GOTY edition 25 euro.
Bár vonzana. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19440 2017.05.30. 21:09

deep írta:Azigen! Hány pálcás a céllövöldében? Azaz mibe fáj?
Nemtom, több gépet bejelentettek, amik megfelelnek ennek a Q anyámkínja specifikációnak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19441 2017.05.30. 21:34

arty írta:Gran Turismo Sport Beta vs GT6: A Generational Leap?
Mit lehet erre mondani?
Spoiler
0vp073d.gif
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19442 2017.05.30. 22:24

Moby írta:Coffe Lakeből 4/8 lesz az i5, és 6/12 - 8/16 lesz az i7.
És már a Ryzen előtt lehetett tudni, hogy jön Inteltől is a több mag. Bazz, már én is várom régóta! Hogy miért, azt nem tudom, de ti írtátok itt, hogy nekem nagyon kell a 4/8-as i7 legalább a ScummVM-hez és a DOSboxhoz.

Ami a munkát illeti, az irodai i3-asomnál az itthoni i5-ösöm sem hoz ki többet az Excelből (egyébként ott is vannak már i5-ösök is, csak mihez? nem állok neki cigiszünetben GTA V-öt tolni!). Kimaxoltam már a putrival a témát :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19443 2017.05.30. 22:26

Micsu írta:ki mas izgulna a far cry redneckre mint a bone tulaj, helyreallt a vilag rendje :)
Nekem is bejönne a témaválasztás amúgy, ha elhinném, hogy valami frankóság jön ki belőle. Egyelőre ráérek szkeptikusnak lenni. Csak skinnek a redneckek UbiSoft: The Game-hez meg nem kellenek, ha kezdenek is velük valamit, akkor meg jöhetnek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19444 2017.05.30. 23:10

DanielT írta:Bár vonzana. :szomoru1:
Azt hiszem ha valakire, akkor aki agyongányolt Far cry 4-gyel bohóckodik ráfér egy igényes openworld játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19445 2017.05.31. 05:37

Mi a f@sz? Ez valami Mészáros Lőrinc szimulátor?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19446 2017.05.31. 05:45

benőmenő írta:Azt hiszem ha valakire, akkor aki agyongányolt Far cry 4-gyel bohóckodik ráfér egy igényes openworld játék.
Az Fc4-et azóta nem indítottam el, mióta legutóbb szó volt róla...

Hát jó. Akkor legyen A Vaják 3, bónuszként rendkívül nyitottan állok majd hozzá a kezdéskor, felülírva minden eddigi tapasztalatot* és előítéletet.


*Warezdemót a tutorial után töröltem, egyetlen küldetést sem csináltam meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19447 2017.05.31. 05:58

No, akkor én meg az aktuális Humble-t ajánlom.

Két kívánságlistás cuccom is benne van: Rise and Shine és a Headlander.
Avatar
arty

Hozzászólás #19448 2017.05.31. 08:41

DanielT írta:Mi a f@sz? Ez valami Mészáros Lőrinc szimulátor?
Kép
Ha az volna, lenne "Mindhármat." válaszlehetőség is :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19449 2017.05.31. 13:10

DanielT írta:Hupsz.

Tizenönyolcö. Milliméterö. 1080ö.

Kép
drádzsa vágódeszkának jo lehet. majd Kandur megveszi :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19450 2017.05.31. 21:44

DanielT írta:Az Fc4-et azóta nem indítottam el, mióta legutóbb szó volt róla...
Hát jó. Akkor legyen A Vaják 3, bónuszként rendkívül nyitottan állok majd hozzá a kezdéskor, felülírva minden eddigi tapasztalatot* és előítéletet.
*Warezdemót a tutorial után töröltem, egyetlen küldetést sem csináltam meg.
Van ám ehhez is HUD gány (TM)
Még nem próbáltam idő hiányában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19451 2017.05.31. 21:46

benőmenő írta:Van ám ehhez is HUD gány (TM)
Még nem próbáltam idő hiányában.
Oh, szupi, meg a FOV-ra nézek még majd rá, illetve a kamera távolságra a karaktertől. Reggel már nyomtam, eljutottam egy fogadóba! Majd hétvégén.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19452 2017.05.31. 22:01

DanielT írta:Oh, szupi, meg a FOV-ra nézek még majd rá, illetve a kamera távolságra a karaktertől. Reggel már nyomtam, eljutottam egy fogadóba! Majd hétvégén.
Még annyi, hogy a karakter feljegyzéseket ajánlott olvasgatnod, mert ha jól értem neked kimaradt az első 2 játék (a 8, vagy mennyi könyvről nem is beszélve).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19453 2017.05.31. 22:16

benőmenő írta:Még annyi, hogy a karakter feljegyzéseket ajánlott olvasgatnod, mert ha jól értem neked kimaradt az első 2 játék (a 8, vagy mennyi könyvről nem is beszélve).
Minden kimaradt és olvasom, amire erőm lesz! Az elszántságot érzem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19454 2017.05.31. 22:43

nahát ha pure gameplay akk nem a witcher lesz a te játékod
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19455 2017.05.31. 23:23

Micsu írta:nahát ha pure gameplay akk nem a witcher lesz a te játékod
Hát a Life is Strange után (amiben pont azt a kevés gameplayt utálta) ez bizony hájjal kenegetős pjúr gameplay kánaán. :vigyor3:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19456 2017.06.01. 08:06

DanielT írta:Az Fc4-et azóta nem indítottam el, mióta legutóbb szó volt róla...

Hát jó. Akkor legyen A Vaják 3, bónuszként rendkívül nyitottan állok majd hozzá a kezdéskor, felülírva minden eddigi tapasztalatot* és előítéletet.


*Warezdemót a tutorial után töröltem, egyetlen küldetést sem csináltam meg.
elvezd a latvanyt, a hangulatot es a - videojatekban - jo sztorit. gameplay az nincsennem. harc: csap-csap-vetödik-tüz-csap-blokkol-... ez tán meg jol is hangzik, de nem DarkSzósz-ról vanik szo. szal ezt a reszet "ignorald"! és ugy jo lesz. sztem szeretni fogod. olvasgass sokat, menj ra mellekküldikre is, ... !
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19457 2017.06.01. 08:20

SlickAdam írta:...menj ra mellekküldikre is, ... !
És mellék küldetés alatt nem a térképre tüsszentett sandbox időhúzásokra kell gondolni, hanem a secondary questekre és a witcher contractokra.
Avatar
arty

Hozzászólás #19458 2017.06.01. 09:06

feledékeny voltam, humble monthlyt leszippantották megint - support case, másnapra refund (ígérete).

na EZ support :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19459 2017.06.01. 09:33

Aztatot olvastam Vajáknál protipként, hogy nehezebbre érdemes feltenni, illetve amit már én is mondtam, hogy a HUD minimalizálásával életszerűbb valóban meglátni sidequesteket, eseményeket, elcsatangolni felfedezni. Csak ugye eleve rohadt hosszú a gém, nemhogy még eltévedés szimulátornak.

Na majd még olvasgatok, mivel lehet tucsingolni az élményt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19460 2017.06.01. 11:16

Na ez a GÁNY kell:

phpBB [media]


Majd elindítok egy Furmarkot+Prime95-öt+töredezettségmentesítést a háttérben, hogy azért tudjak a játékélményre is koncentrálni.

Vissza: “Leáldozott.hu”