A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19321 2017.05.28. 15:35

DanielT írta:Következő: Trailer DLC. Felkészül: Trailer season pass.
Én a teasert trailerelő pre-order dlc-t várom már.

Boldog születésed napját, Slick! :integet2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19322 2017.05.28. 16:02

Zóanagyvarázsló írta:Nem a játékot osztják epizódokra, hanem a trailereket.
lol
Avatar
Moby

Hozzászólás #19323 2017.05.28. 17:57

Megnéztem az élient. Olyan keveset tudunk mozibajárni, hogy szinte bármit el lehet adni nekem. Hát ezt nem sikerült. Látványfilmnek nem elég látványos, éliennek kurvaszar, scifinek slampos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19324 2017.05.28. 18:17

Moby írta:Megnéztem az élient. Olyan keveset tudunk mozibajárni, hogy szinte bármit el lehet adni nekem. Hát ezt nem sikerült. Látványfilmnek nem elég látványos, éliennek kurvaszar, scifinek slampos.
De ha olcsóbb lenne a jegy, akkor arty mindezt megbocsátaná helyetted is :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19325 2017.05.28. 18:29

Zóanagyvarázsló írta:De ha olcsóbb lenne a jegy, akkor arty mindezt megbocsátaná helyetted is :kuss:
Annyira nem volt szar, hogy sajnálkozzak bármin is, de ezt a szebb napokat megélt szériát inkább hagyni kéne. Szegény olyan magasan indított, hogy azzal nehéz volt később is kezdeni valamit, de a legnagyobb gond, hogy 40 év alatt akkorát változott a filmeken dolgozók jövőképe, hogy az egész univerzum darabokra tört már, és nincs tapintható kapcsolat az egyes részek között, csak ez a sután-furán, kényszeredetten vezetett storylineban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19327 2017.05.28. 19:16

Megszaladt a kés. Az már csak olyan. 80x.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19328 2017.05.28. 20:30

A fránya blöki :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19329 2017.05.28. 21:05

köszömSzépen srácok! :puszis:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19330 2017.05.28. 22:58

A GTA III-projekt köszöni szépen, működik, csak a GInput kellett neki (az 5-ös számú, a modern kiosztás elég faja, a PS2-es verzióra ütő elavult gányokat bottal se), ami gamepades élménnyé teszi. Plusz kell a SilentPatch, mely kezeli az égetőbb problémákat, mint a kocsiszínbugot, a GInput miatt átlátszóvá váló menüt, valamint az eszméletlenül eltúlzott, játékélménygyilkos blurt. PC-t sose látott nagypapáknak van mindez 20 másodperc GÁNY is.

A célzás viszont béna, konzolon ez játszható volt? Steam Controllerrel még tűrhetőre belőhető, de a sniperkedős részt megcsináltam inkább egérrel, mint hogy újra fel kelljen vennem a küldetést, újra odahajtani stb. A többinél mondjuk nem nagyon kell pontosan célozni az első szigeten, talán egy-egy rampage-nél.

A játék amúgy tudja alapból az 1080p-t (a menü háttérképei torzak tőle, a játék nem), de a fizika 30 fps-hez van kötve. És néha-néha megröccenget, bár ezt az RTSS nem nagyon hajlandó kimutatni, vagy mire odanézek, elmúlik. De akkor is látom. Örülnék, ha a Mafiát ilyen szinten sikerülne működésre bírnom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19331 2017.05.28. 23:26

Hat en biztos nem kinlodanek az egyik legunalmasabb gtaval ennyit :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19332 2017.05.29. 00:05

Micsu írta:Hat en biztos nem kinlodanek az egyik legunalmasabb gtaval ennyit :)
Annak idején óriási dobás volt a 3D-be lépés, hiába játszogattam a 2D-s részekkel. Eddig kb. kívülről ismertem a küldetéseket, melyektől annak idején elalélt az ember, most belépőszintűek. Végre normális irányítással szeretném végigjátszani, mert a harmadik szigetig korábban sosem jutottam el.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19333 2017.05.29. 00:40

Nagy dobas vt a 3d , grafja ott volt osszesegeben, de en par oranal tobbet keptelen vtam vele jarszani, nameg akkoriban vt egy mafia is :)
Avatar
arty

Hozzászólás #19334 2017.05.29. 10:02

DanielT írta:"PS4

Why is the performance so bad?

The framerate sucks, transitions between game/cut-scenes are rough, screen-tearing is all over the place. At times it's enough to make me nauseous and it's jarring to the point where it takes me out of the experience completely."

Ez is elmehetne Arty-hoz egy továbbképzésre! Pont az ellenkezőjét csinálja, mint amit kellene! :ejnye1:
nekem bónra van meg :mf2: (tudni se akarom ott mekkora szemét :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #19335 2017.05.29. 10:07

Zóanagyvarázsló írta:De ha olcsóbb lenne a jegy, akkor arty mindezt megbocsátaná helyetted is :kuss:
konkrétan meg is tettem :)
bár gond a se nem akcio, se nem scifi, leginkább a néző segghülyének nézése zavart, de az nagyon.
ill. egy erősebben prométeuszt folytató folytatásnak jobban örültem volna, így se rossz, ha sikerült "befejezni", "rendesen", a következőben (legalább)

amugy most legutóbb a DF szviccs SF2 kiadásában jegyzik meg, hogy ócsóbbér vállalható(bb) lett volna. jé.
Avatar
arty

Hozzászólás #19336 2017.05.29. 10:12

Zóanagyvarázsló írta:A GTA III-projekt köszöni szépen, működik, csak a GInput kellett neki (az 5-ös számú, a modern kiosztás elég faja, a PS2-es verzióra ütő elavult gányokat bottal se), ami gamepades élménnyé teszi. Plusz kell a SilentPatch, mely kezeli az égetőbb problémákat, mint a kocsiszínbugot, a GInput miatt átlátszóvá váló menüt, valamint az eszméletlenül eltúlzott, játékélménygyilkos blurt. PC-t sose látott nagypapáknak van mindez 20 másodperc GÁNY is.
és ez így reggel, ébredés után megvolt, vagy azért a 20mp implementációt megelőzte 15 év várakozás/utánaolvasás/kísérletezés a perfekcióra? :DDD
Avatar
arty

Hozzászólás #19337 2017.05.29. 10:14

Micsu írta:Nagy dobas vt a 3d , grafja ott volt osszesegeben, de en par oranal tobbet keptelen vtam vele jarszani, nameg akkoriban vt egy mafia is :)
akkoriban 1 játék nem zárt ki egy másikat, volt "elég" időm :(
fantasztikus volt mindkettő, a mafiát persze picit én is többre tartom (az ótófizika miatt, gta3ban iszonyat árkád)
Avatar
arty

Hozzászólás #19338 2017.05.29. 14:18

2014 november - hackerek feltörik a Nintendo 3DS-t
2017 május - nintendo bannolni kezdi a moddereket

szépen lassan a japók is felfedezik a 'zinternetet? :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19339 2017.05.29. 14:35

arty írta:2014 november - hackerek feltörik a Nintendo 3DS-t
2017 május - nintendo bannolni kezdi a moddereket

szépen lassan a japók is felfedezik a 'zinternetet? :)
A wii store-ból jól tudom, hogy még mindig lehet vásárolni és letölteni az emulátorral? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19340 2017.05.29. 14:50

phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19341 2017.05.29. 15:51

Moby írta:Megnéztem az élient. Olyan keveset tudunk mozibajárni, hogy szinte bármit el lehet adni nekem. Hát ezt nem sikerült. Látványfilmnek nem elég látványos, éliennek kurvaszar, scifinek slampos.
Látod, ha használtad volna a fórumot akkor én ezt elmondom neked és megkímélhetted volna magad ettől az iszonyattól.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19342 2017.05.29. 18:08

updatelt ez a kuka Windows10 es eltunt a Zenvidia Control Panel. ez "normalis"? mehh
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19343 2017.05.29. 18:24

SlickAdam írta:updatelt ez a kuka Windows10 es eltunt a Zenvidia Control Panel. ez "normalis"? mehh
Nem.
Viszont nálam a lomtár bugot az okozta, hogy a Creators update-tel összeakadt a MacType.
Avatar
arty

Hozzászólás #19344 2017.05.29. 18:35

benőmenő írta:A wii store-ból jól tudom, hogy még mindig lehet vásárolni és letölteni az emulátorral? :idiota:
:D
amugy hülyék lennének lelőni szvsz, abból mi hasznuk lenne?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19345 2017.05.29. 19:39

DanielT írta:Deal.

Megmenekültél.
Spoiler
Tápkérdés letudva. Bár nem egészen úgy zárult, amire számítani lehetett.
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19346 2017.05.29. 19:46

arty írta:és ez így reggel, ébredés után megvolt, vagy azért a 20mp implementációt megelőzte 15 év várakozás/utánaolvasás/kísérletezés a perfekcióra? :DDD
Mivel retrójáték működésre bírása miatt hoztam fel, a 15 évezés nem értelmezhető, eleve akkor button promptok se nagyon, ami itt az egyik feature. Több mint egyéves az utolsó frissítés ezekhez, de fogalmam sincs, hogy mióta működik jól. Szóval éppen az a lényeg, hogy fejlődés van, egy sötétebb korból származó régebbi portból definitív verziót csináltak. És nem konzolon, ahol szintén árulják.

Játszani persze eddig is lehetett, és a steames verzió is kapott exkluzív feature-t a dobozoshoz képest már évekkel ezelőtt (átmentették a PS2-es fényszóróeffekteket, amit annak idején nem volt lehetséges PC-n metálra kódolni).

De amúgy a hangsúly azon is ott lett volna, hogy ez így király meg minden, de ami nem GTA, ott nem feltétlen így van. Előre tartok a Mafiától. És még egy csomó régi játékot, illetve játékportot tudnék sorolni, ami sokkal több GÁNYt igényel, ha definitívvé akarod tenni. Szemben a maiakkal. Mert semmi nem változott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19347 2017.05.29. 19:56

kigyi írta:Látod, ha használtad volna a fórumot akkor én ezt elmondom neked és megkímélhetted volna magad ettől az iszonyattól.
Iszonyatosnak semmiképp nem mondanám. Középszerűnek igen.
Avatar
arty

Hozzászólás #19348 2017.05.29. 20:00

Zóanagyvarázsló írta:De amúgy a hangsúly azon is ott lett volna, hogy ez így király meg minden, de ami nem GTA, ott nem feltétlen így van. Előre tartok a Mafiától. És még egy csomó régi játékot, illetve játékportot tudnék sorolni, ami sokkal több GÁNYt igényel, ha definitívvé akarod tenni. Szemben a maiakkal. Mert semmi nem változott.
A ps4es verzákra nincs mentség, naja. Vérlázító minőség, drágán.

Nyilván a mostaniak denuvoja vagy más, alwaysonline szarok szerverei mind menni fognak és ezekkel nem fogsz szopni 15 év mulva. Háppersze. #2017benmindenfaszapécén
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19349 2017.05.29. 20:02

arty írta:amugy most legutóbb a DF szviccs SF2 kiadásában jegyzik meg, hogy ócsóbbér vállalható(bb) lett volna. jé.
Senki nem vitatja az ár-teljesítmény arányt, pláne hardvert néz úgy az ember. Persze, hogy a böngészésre való PC olcsóbb, mint az i7-es. De olyan nincsen, hogy az olyan kifolyatóan szar film/játék jó lesz az alacsony ártó, és a közepes sem lesz jó.

Hogy más példával éljek, ingyen finom a pimpós sör, 1000 Ft fölött meg a világ legjobbjának is rossz lesz az íze. Mondjuk Pesten jóféle csapolt cseh söröket is lehet kapni Arany Ászok-árban, de ha az utóbbi olcsóbb lenne, akkor sem bocsátanám meg neki, hogy egy pimpós lóhúgy. Sőt amikor volt az Arany Péntek a poharat fizet, korsót kap akciójával, attól csak rosszabb lett az íze, onnantól már nem csak a lovak vizeltek bele.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19350 2017.05.29. 20:05

arty írta:A ps4es verzákra nincs mentség, naja. Vérlázító minőség, drágán.

Nyilván a mostaniak denuvoja vagy más, alwaysonline szarok szerverei mind menni fognak és ezekkel nem fogsz szopni 15 év mulva. Háppersze. #2017benmindenfaszapécén
Tehát 2017-ben minden szar PC-n, mert ebben az évben azt jósolod, hogy 15 év múlva nem lesz rá megoldás?

Mindenesetre én arra gondoltam, hogy manapság jobban kipofózndak ezek a játékok, vagy a fejlesztő, vagy más által, és rendre a legjobb verzió a pC-s, ami korábban kevésbé volt egyértelmű. A GTA-kból ugye IV mélypontja az érdekes, de gyakorlatilag az egész széria jól követi le a platformok alakulását.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19351 2017.05.29. 20:06

Moby írta:Megmenekültél.
Spoiler
Tápkérdés letudva. Bár nem egészen úgy zárult, amire számítani lehetett.
Kép
LOL :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19352 2017.05.29. 20:11

SlickAdam írta:LOL :taps:
200 wattal többet tud a 12V-ps ágon, mint a 600-as bequiet, de valójában többet, mert (és csak ezért nem lett BQ), mert az nem tud single railt. Hiába 600W, nekem nincsenek meghajtók, az azon az ágon futó teljesítmény nekem nem is létezik. Na ez ha kell, kitolja a 750W-ot a 12V-ra telibe. Meg ez nem félpasszív, egy gyakorlatilag passzív. 300W-ig nincs venti. A nem forgó ventitől meg semmi nem hallkabb. A 10 év gari már csak a hab.

/ja és gold, és nincsenek ledek :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19353 2017.05.29. 20:18

Moby írta:200 wattal többet tud a 12V-ps ágon, mint a 600-as bequiet, de valójában többet, mert (és csak ezért nem lett BQ), mert az nem tud single railt. Hiába 600W, nekem nincsenek meghajtók, az azon az ágon futó teljesítmény nekem nem is létezik. Na ez ha kell, kitolja a 750W-ot a 12V-ra telibe. Meg ez nem félpasszív, egy gyakorlatilag passzív. 300W-ig nincs venti. A nem forgó ventitől meg semmi nem hallkabb. A 10 év gari már csak a hab.

/ja és gold, és nincsenek ledek :mf2:
- Dark Power Pro-n lehet kattintani, hogy single rail legyen (tudom, nem azt akartad, just sayin'... erdekesseg)
- de amugy olyan mindegy...
- majd jelezz, hogy 300W felett (marpedig afelett lészen játék közben) hogyan DURUZSOL :D ugy hallottam a Corsair ventik legendasak. mintha te is ertekeztel volna roluk :D
- Dzsoni mit mondott róla? nekem is ez volt az elsö kandidát, aztán 30 perc olvasgatas utan ugy döntöttem nem ez lesz. lehet nem Dzsoniék miatt. mar nem emlekszek.
- 30 év megjobb lett vón! mindezt 100 ojróé! tuGudTuBiTru
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.05.29. 20:21-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19354 2017.05.29. 20:21

SlickAdam írta:- Dark Power Pro-n lehet kattintani, hogy single rail legyen (tudom, nem azt akartad, just sayin'... erdekesseg
- de amugy olyan mindegy...
- majd jelezz, hogy 300W felett (marpedig afelett lészen játék közben) hogyan DURUZSOL :D ugy hallottam a Corsair ventik legendasak. mintha te is ertekeztel volna roluk :D
- Dzsoni mit mondott róla? nekem is ez volt az elsö kandidát, aztán 30 perc olvasgatas utan ugy döntöttem nem ez lesz. lehet nem Dzsoniék miatt. mar nem emlekszek.
- 30 év megjobb lett vón! mindezt 100 ojróé! tuGudTuBiTru
Azt, hogy beszarsz olyan jó.
Avatar
arty

Hozzászólás #19355 2017.05.29. 20:25

Zóanagyvarázsló írta:Senki nem vitatja az ár-teljesítmény arányt, pláne hardvert néz úgy az ember. Persze, hogy a böngészésre való PC olcsóbb, mint az i7-es. De olyan nincsen, hogy az olyan kifolyatóan szar film/játék jó lesz az alacsony ártó, és a közepes sem lesz jó.

Hogy más példával éljek, ingyen finom a pimpós sör, 1000 Ft fölött meg a világ legjobbjának is rossz lesz az íze. Mondjuk Pesten jóféle csapolt cseh söröket is lehet kapni Arany Ászok-árban, de ha az utóbbi olcsóbb lenne, akkor sem bocsátanám meg neki, hogy egy pimpós lóhúgy. Sőt amikor volt az Arany Péntek a poharat fizet, korsót kap akciójával, attól csak rosszabb lett az íze, onnantól már nem csak a lovak vizeltek bele.
nem én méricskélem egybiten a géming ipart :P

tudod...
Spoiler
tZgThOk.jpg


Nem minden szar, csak ahogyan a régi címek javításra szorultak, ugy 15 év mulva a mostaniakkal lesz szopás.
Ilyen a pécé "backcompat-remazter" vonat ;) Persze "ingyé" jó lehet, kinek mennyi az óradíja, mennyire tartja a szabad tízperceit.
(Nekem ilyenformán/egyelőre a one-os egy erős 9 pont, bár nem túl széles a merítésem. Ennél már tényleg csak a háj textura pakkos verzák jobbak, de ugye az gány -> goto10)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19356 2017.05.29. 20:31

A oneos backomp jo kis kapalozas, havonta 1 cim jon v hogy is van ez? Ezek minosege igencsak valtozo
Pcn lehet van gany de meg mindig a legjobb opcio ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #19357 2017.05.29. 21:12

Micsu írta:A oneos backomp jo kis kapalozas, havonta 1 cim jon v hogy is van ez? Ezek minosege igencsak valtozo
Pcn lehet van gany de meg mindig a legjobb opcio ;)
változó - havi 2 cím BIZTOS (ennyit adnak a goldért), de amugy hetente van 1-2-3-4-5 cím bejelentése
pár hete volt egy giganagy sale a bwcompat címekből, de amugy is elég értelmes árakon mennek (értsd: csökkentett alapáras majdnem minden, álá steam/pc - kivéve a codok, azok 6 évesen is 18k...)

volt több cím az eksön elején, ami szarabb volt one-on, mára ezeket kipecselték és inkább jobbak vagy épp SOKKAL jobbak, mint 360on
valszeg az emulátor (is) sokkal jobb lett
eskü jobban várom ezek bejelentését, mint akár a sale-eket, akár az uj cimeket :)

sajna az ótókák kaptak ugyan kormánytámogatást, de minősíthetetlen az egész: ernyedt lófaxt tekergetek, ffb/ellenállás zéró, vibra van.
és már 1 éve ilyen, valszeg szarnak bele. ótós címeimet vissza is migráltam 360ra most, h volt/van goldom (200ft-ér')

oké, pécén simán remazter szint sok régi cim mai hwn/modokkal, de azért sokszor ezért keményen kell melózni
és nincs kétségem: lehet h a mai steam sok játéknál ~konzolszinten frankó (körítés!), de 15 év mulva (főleg a drm miatt) lesz ezekkel is para (mint a 15 évvel ezelőttiekkel most)...

---

amugy ms nekiállt(?) összekalapáni valami webes game library féleséget... elég béta :/
https://account.xbox.com/hu-HU/MyGames/XboxOne?FilterBy=Game&Page=1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.05.29. 21:17-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19358 2017.05.29. 21:15

SlickAdam írta:- majd jelezz, hogy 300W felett (marpedig afelett lészen játék közben) hogyan DURUZSOL :D ugy hallottam a Corsair ventik legendasak. mintha te is ertekeztel volna roluk :D
Lenyomtam két mapot BF1-ben. Most vagy nem kapcsolt be ez alatt sem a venti (van rá esély, Dzsoniéknak sem forgott még 375-ön), vagy ha igen, azt hang nélkül tette. Sajnos nem látok rá. Namost olyan halk lett az egész gép, hogy a feleségem bejött, és megkérdezte, hogy min játszok, ha nem megy a gép? Én visszaszívok mindent a tíáj hangjáról. Ennek kereken zéró hangja van. A kibaszott tápom üvöltött...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19359 2017.05.29. 21:29

Moby írta:Lenyomtam két mapot BF1-ben. Most vagy nem kapcsolt be ez alatt sem a venti (van rá esély, Dzsoniéknak sem forgott még 375-ön), vagy ha igen, azt hang nélkül tette. Sajnos nem látok rá. Namost olyan halk lett az egész gép, hogy a feleségem bejött, és megkérdezte, hogy min játszok, ha nem megy a gép? Én visszaszívok mindent a tíáj hangjáról. Ennek kereken zéró hangja van. A kibaszott tápom üvöltött...
:eljen:
ismerös. nekem is beletelt par "honapba" mig rajöttem, hogy jatek közben a Seasonic üvöltött a gep aljaban. aztan "szerencsere" "beszart".
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19360 2017.05.29. 21:46

arty írta:változó - havi 2 cím BIZTOS (ennyit adnak a goldért), de amugy hetente van 1-2-3-4-5 cím bejelentése
pár hete volt egy giganagy sale a bwcompat címekből, de amugy is elég értelmes árakon mennek (értsd: csökkentett alapáras majdnem minden, álá steam/pc - kivéve a codok, azok 6 évesen is 18k...)

volt több cím az eksön elején, ami szarabb volt one-on, mára ezeket kipecselték és inkább jobbak vagy épp SOKKAL jobbak, mint 360on
valszeg az emulátor (is) sokkal jobb lett
eskü jobban várom ezek bejelentését, mint akár a sale-eket, akár az uj cimeket :)

sajna az ótókák kaptak ugyan kormánytámogatást, de minősíthetetlen az egész: ernyedt lófaxt tekergetek, ffb/ellenállás zéró, vibra van.
és már 1 éve ilyen, valszeg szarnak bele. ótós címeimet vissza is migráltam 360ra most, h volt/van goldom (200ft-ér')

oké, pécén simán remazter szint sok régi cim mai hwn/modokkal, de azért sokszor ezért keményen kell melózni
és nincs kétségem: lehet h a mai steam sok játéknál ~konzolszinten frankó (körítés!), de 15 év mulva (főleg a drm miatt) lesz ezekkel is para (mint a 15 évvel ezelőttiekkel most)...

---

amugy ms nekiállt(?) összekalapáni valami webes game library féleséget... elég béta :/
https://account.xbox.com/hu-HU/MyGames/XboxOne?FilterBy=Game&Page=1
drm para? Ha tarolnam oket vinyon akk nem lenne para
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19361 2017.05.29. 21:53

Moby írta:Én visszaszívok mindent a tíáj hangjáról. Ennek kereken zéró hangja van. A kibaszott tápom üvöltött...
Várjunk még ezzel. :) Mert a vüm-vüm felpörgést nem a tápod adta és azt is hallottad. Seholpicsbe nincs ez az Ánusz az Inno3d-hez képest. Az halk volt, ez nem az.

De örülök a Corsairnek, így legalább nem lesz vége a táp-kanosszának! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19362 2017.05.29. 21:55

arty írta:Nekem ilyenformán/egyelőre a one-os egy erős 9 pont, bár nem túl széles a merítésem. Ennél már tényleg csak a háj textura pakkos verzák jobbak, de ugye az gány -> goto10)
Milyen a légkör összetétele a bolygónak, ahol élsz? Van rajta értelmes életforma?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19363 2017.05.29. 22:21

DanielT írta:Várjunk még ezzel. :) Mert a vüm-vüm felpörgést nem a tápod adta és azt is hallottad. Seholpicsbe nincs ez az Ánusz az Inno3d-hez képest. Az halk volt, ez nem az.

De örülök a Corsairnek, így legalább nem lesz vége a táp-kanosszának! :mf2:
Itt fut a BF1. Olyan halk az egész cucc, hogy az agyam leolvad. NINCS HANG. SEMMI. :wow3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19364 2017.05.29. 22:33

Moby írta:Itt fut a BF1. Olyan halk az egész cucc, hogy az agyam leolvad. NINCS HANG. SEMMI. :wow3:
Ja, hát a BF1 mellett persze, hogy halk a pécé. Hiszen azt PS4-en tolod nem? :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19365 2017.05.29. 22:35

DanielT írta:Ja, hát a BF1 mellett persze, hogy halk a pécé. Hiszen azt PS4-en tolod nem? :ravasz1:
Sose volt meg ps4-re. Nem is láttam rajta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19366 2017.05.29. 22:40

Moby írta:Sose volt meg ps4-re. Nem is láttam rajta.
Bone? Valamin tuti toltad, hogy legyen sikerélmény. A BF4-et hótziher, de mintha az rémlene, hogy ezt is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19367 2017.05.29. 22:44

DanielT írta:Bone? Valamin tuti toltad, hogy legyen sikerélmény. A BF4-et hótziher, de mintha az rémlene, hogy ezt is.
BF4-et igen, ezt nem. Ez nem is volt meg, meg nem is akartam tolni rajta. Meg sosem fogom már. Ez a játék 4K-ban maga a csoda. Ezt nem lehet leírni szavakkal. Rá is csavarodtam rendesen, pedig tolnék mást is, de egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19368 2017.05.29. 22:48

Moby írta:BF4-et igen, ezt nem. Ez nem is volt meg, meg nem is akartam tolni rajta. Meg sosem fogom már. Ez a játék 4K-ban maga a csoda. Ezt nem lehet leírni szavakkal. Rá is csavarodtam rendesen, pedig tolnék mást is, de egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni.
Multi? Single-t próbáltad?

A Watch Dogs 2 mennyiért lenne a világ legjobb játéka? Gondolkozom rajta, hogy egyszer kap esélyt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19369 2017.05.29. 22:48

A corsair táp meg azt sem tudom, hogy létezik a gépben, és azthiszem ettől többet nem tudok elvárni egy táptól. Pár ezerrel lett volna több a "X" helyett az "I"-t venni, ami annyival tud többet, hogy usb-n össze lehet kötni a géppel, és akkor még monitorozni is lehet midnen faszt, meg állítgatni, de a faszom sem akar már állítgani, meg nézegetni. Menjen, és ne is tudjak róla. Nos ez megteszi. Gecijó cucc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19370 2017.05.29. 22:50

DanielT írta:Multi? Single-t próbáltad?

A Watch Dogs 2 mennyiért lenne a világ legjobb játéka? Gondolkozom rajta, hogy egyszer kap esélyt.
Nemtudom mennyiért adják, ha jól rémlik háromezerért ugrott platinára(lemezeladással). Nekem megért volna többet is, pláne ha az is ilyen minőségben pörgött volna le. De szerintem egy fillért ne adj érte, mert a vezetéstől lehal az agyad. Én ezeken át tudok lépni, te nem fogsz.
Avatar
arty

Hozzászólás #19371 2017.05.29. 22:54

DanielT írta:Milyen a légkör összetétele a bolygónak, ahol élsz? Van rajta értelmes életforma?
:mf2:

Spoiler
ha valami jól működik a gépen, az ez. pláne más konzolok megoldásához képest...
+neked van erőd q2moddal szopkódni, nekem nem feltétlenül. képen, videon megnézem, szép, de nem érdekel kellően, hogy ilyenekre időt szánjak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19372 2017.05.29. 22:55

Vagy demózd meg enkórról. Vezetni a prológ után azonnal lehet ha jól emlékszem, ha az lecsúszik, akkor menni fog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19373 2017.05.29. 22:55

Moby írta:Nemtudom mennyiért adják, ha jól rémlik háromezerért ugrott platinára(lemezeladással). Nekem megért volna többet is, pláne ha az is ilyen minőségben pörgött volna le. De szerintem egy fillért ne adj érte, mert a vezetéstől lehal az agyad. Én ezeken át tudok lépni, te nem fogsz.
Gondolom meg lehet oldani kevés vezetéssel is. Nemtom. Viszont azt hallom róla, hogy könnyed, nem veszi komolyan magát, ténylegesen vicces is tud lenni.

Persze ehhez jön az Ubifosnongémség félelme... :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19374 2017.05.29. 22:58

arty írta::mf2:

Spoiler
ha valami jól működik a gépen, az ez. pláne más konzolok megoldásához képest...
+neked van erőd q2moddal szopkódni, nekem nem feltétlenül. képen, videon megnézem, szép, de nem érdekel kellően, hogy ilyenekre időt szánjak.
De fene drága neked az időd! Hogy aztán 720p/alig30-al töltsd "szopásmentesen"...

A Q2 mod egy installer duplaklikk volt, ami után sok-sok óráig élveztem olyan minőségben a játékot, ami semmi más módon nem lehetséges ebben az univerzumban. Lehet, hogy én vagyok egy igénytelen barom, egy ökör, egy senkiházi csíra, de nekem megérte az áldozat... :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19375 2017.05.29. 23:01

arty írta:nem én méricskélem egybiten a géming ipart :P

tudod...
Spoiler
tZgThOk.jpg


Nem minden szar, csak ahogyan a régi címek javításra szorultak, ugy 15 év mulva a mostaniakkal lesz szopás.
Ilyen a pécé "backcompat-remazter" vonat ;) Persze "ingyé" jó lehet, kinek mennyi az óradíja, mennyire tartja a szabad tízperceit.
(Nekem ilyenformán/egyelőre a one-os egy erős 9 pont, bár nem túl széles a merítésem. Ennél már tényleg csak a háj textura pakkos verzák jobbak, de ugye az gány -> goto10)
A 15 évesek azok már XP-re is jöttek, nem rémlik semmi sem, aminek szívás lett volna az elindítása. Mondjuk a Fallout 3 hírhedt arról, hogy az annyira XP-s még, hogy az újabb oprendszereket nem szereti. Meg persze ott a GfWL-szopás, de ahhoz képest a mostani DRM-ek inkább előrelépést jelentenek, persze a Win Store-t nem létezőnek veszem a csekély exkluzívnak, a GfWL elterjedtebb volt.

Ezeknél a játékoknál inkább a widescreen a gond (amire nagyon sok esetben van megoldás), illetve a kezdetleges kontrollertámogatás (ugye ma már elképzelheteten a Mass Effecthez vagy BioShockhoz hasonló mellőzése is). A mostaniaknál inkább az UHD lenne az izgi, ha az tűnne csapásiránynak. Textúrapakkok nélkül is átlagosan 4,8 milliárdszorosan emelhető a játékélmény. A GTA III-at a Steam kevesebb mint 50 másodperc alatt telepítette és installálta. Utána még 400 kilobájtot kell bemásolni, és iniben módosítani valamit, ha nem tetszik. És itt a controller layoutra gondolok. Ami így pöpeccé tehető. PS4-en is tudod variálni a kiosztást, de sajnos csak Steam Controller-esen (GÁNY :ravasz1: ), okés, szarabbul, de megengedő vagyok. Az én kiinduló problémám az volt a steames vanillával, hogy olyan bénácska irányítású, mint a konzolos (persze promptok nélkül), csak erre itt van megoldás :hawaii:

Majd a Vice City és a San Andreas lesz macerásabb, mert ott downgrade-elni is kell (vagy dobozos verziót használni), de PS4-en semmit nem tudsz tenni a kivágott zenék ellen. PC-n tudok fityiszt mutatni. Semmilyen 16K@144 fps nem tudja visszaadni az élményt, amikor ezt tehetem: :mf1: Megfizethetetlen. Minden másra ott az 1080 Ti vagy - igény(telenség) szerint - a csakajáték.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19376 2017.05.29. 23:03

DanielT írta:Gondolom meg lehet oldani kevés vezetéssel is. Nemtom. Viszont azt hallom róla, hogy könnyed, nem veszi komolyan magát, ténylegesen vicces is tud lenni.

Persze ehhez jön az Ubifosnongémség félelme... :szomoru1:
Könnyed, de szerintem nagyon is komolyan veszi magát, csak nagyon jó humorral a komoly témákat a végtelenbe torzítja, de a témák ülnek, és aktuál IRL problémákat feszegetnek. Kb mint a GTAV, csak letolva a fókuszcsoport korát egy tizessel. De nálam is betalál(t).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19377 2017.05.29. 23:03

Amit még hozzá akartam fűzni, hogy inkább a 20 éves játékokkal van a nagyobb gond. Akár azzal, hogy fussanak, akár azzal, hogy gamepadesíthetők legyenek. Persze azokról ven szó, melyek eleve billentyűre és egérre készültek, tehát az a bűnök, hogy PC-sek :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19378 2017.05.30. 06:50

Moby írta:Könnyed, de szerintem nagyon is komolyan veszi magát, csak nagyon jó humorral a komoly témákat a végtelenbe torzítja, de a témák ülnek, és aktuál IRL problémákat feszegetnek. Kb mint a GTAV, csak letolva a fókuszcsoport korát egy tizessel. De nálam is betalál(t).
És a gameplay? Élvezetes? Változatos? Érdekesek a küldetések? Van bennük bármi, amit még nem láttunk 10x jobban megvalósítva valamelyik GTA-ban?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19379 2017.05.30. 08:10

DanielT írta:És a gameplay? Élvezetes? Változatos? Érdekesek a küldetések? Van bennük bármi, amit még nem láttunk 10x jobban megvalósítva valamelyik GTA-ban?
Kiplatináztam, ezek után milyen válaszra számítasz? :D A HUD nélküli farkrájnégytől lényegesen élvezetesebb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19380 2017.05.30. 08:14

Moby írta:Kiplatináztam, ezek után milyen válaszra számítasz? :D A HUD nélküli farkrájnégytől lényegesen élvezetesebb.
Mire számítok? Tőled? :DD Hát pl, hogy a platina trófeádat hirtelen ötlettől vezérelve beolvasztod és abból készített töltényekkel nyírsz ki minden fejlesztőt, akinek köze volt a játékhoz. Aztán feltámasztod őket. És így tovább. :idiota:

Plusz ugye ott a faktor, hogy a HALK Ps4PRŐ-n élvezhetted, ami olyan mámorral töltött el, hogy megédesített a játékkal töltött minden pillanatot. Ugye nálam ez a tényező nem fog bejátszani...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19381 2017.05.30. 08:18

Moby írta:Kb mint a GTAV, csak letolva a fókuszcsoport korát egy tizessel.
tehat ez 5 eveseknek ajanlott? :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19382 2017.05.30. 08:22

végem van :D asszondja a brother: DAAAMN! :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #19383 2017.05.30. 08:43

DanielT írta:De fene drága neked az időd! Hogy aztán 720p/alig30-al töltsd "szopásmentesen"...

A Q2 mod egy installer duplaklikk volt, ami után sok-sok óráig élveztem olyan minőségben a játékot, ami semmi más módon nem lehetséges ebben az univerzumban. Lehet, hogy én vagyok egy igénytelen barom, egy ökör, egy senkiházi csíra, de nekem megérte az áldozat... :miaz:
a megfelelő installer pedig HOPP, ott termett a desktopon, csak rá kellett kattintani :)

(de oké, neked 2 perc volt a q2-re felmerült igényed és a játék indítása közt - nekem valszeg a teljes napom rámegy, mert olvasgatva átkattintok más fasságra, youtuben elveszek a végtelen EGYÉB videokban (igen, megintcsak átkattintok, mert huezmégérdekel), stb stb stb. és a végén 0 percet kvékketőztem volna.

napokban pl megint nekiveselkedtem VOLNA az f1 2016-nak, de mondom hangulatcsinálónak megnézem a monacoi leggyorsabbkört.... 3 óra mulva szabadultam youtube elől, aznap már nem is versenyeztem :) csak másnap(harmadnap)...
hja és 9+ óra játékidő után sikerült egy 3. hellyel abszolválnom az ausztrál pályát. picit lehet a képességeim fölé lőttem a játékot, sajna nem lehet elég jól finomhangolni :(

natessék, megint elkalandoztam ;) öregszem.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19384 2017.05.30. 09:19

arty írta:a megfelelő installer pedig HOPP, ott termett a desktopon, csak rá kellett kattintani :)

(de oké, neked 2 perc volt a q2-re felmerült igényed és a játék indítása közt - nekem valszeg a teljes napom rámegy, mert olvasgatva átkattintok más fasságra, youtuben elveszek a végtelen EGYÉB videokban (igen, megintcsak átkattintok, mert huezmégérdekel), stb stb stb. és a végén 0 percet kvékketőztem volna.

napokban pl megint nekiveselkedtem VOLNA az f1 2016-nak, de mondom hangulatcsinálónak megnézem a monacoi leggyorsabbkört.... 3 óra mulva szabadultam youtube elől, aznap már nem is versenyeztem :) csak másnap(harmadnap)...
hja és 9+ óra játékidő után sikerült egy 3. hellyel abszolválnom az ausztrál pályát. picit lehet a képességeim fölé lőttem a játékot, sajna nem lehet elég jól finomhangolni :(

natessék, megint elkalandoztam ;) öregszem.)
Ismerős, és nem alaptlaan, de ezt a YouTube-kört és utánajárást mindne nem exkluzív konzolos játéknál is meg kell ejteni, hogy vállalható-e, van-e valami extra elcseszés. Meg hát emlékszem, amikor a PS3-as Okamihoz kamerára volt szükségem egy gyorsan felvillanó feladathoz (PS2-n tovább tartott volna az alacsonyabb fps miatt?), mert PrntScr és Alt+Tab nincs benne. Jó ez extrém, de amennyire könnyen el tudja vonni az ember PC-n a figyelmét, annyira jól jön a gyors tálcára rakás is néha. Mert konzolozás közben is lehet váltogatni PC-re, esetleg okoseszközre (tegyük fel, hogy van valami ilyesmi otthon, és nem konzolról böngészel), és akkor ugyanúgy oda a figyelem.

A szemét figyelemegosztós PC-n a Bayonetta utolsó 7 óráját sikerült egyben (-pisiszünet, -vacsora) lezavarnom. Rejtély, hogy hogyan!
Avatar
arty

Hozzászólás #19385 2017.05.30. 09:20

Zóanagyvarázsló írta:A 15 évesek azok már XP-re is jöttek, nem rémlik semmi sem, aminek szívás lett volna az elindítása. Mondjuk a Fallout 3 hírhedt arról, hogy az annyira XP-s még, hogy az újabb oprendszereket nem szereti. Meg persze ott a GfWL-szopás, de ahhoz képest a mostani DRM-ek inkább előrelépést jelentenek, persze a Win Store-t nem létezőnek veszem a csekély exkluzívnak, a GfWL elterjedtebb volt.

Ezeknél a játékoknál inkább a widescreen a gond (amire nagyon sok esetben van megoldás), illetve a kezdetleges kontrollertámogatás (ugye ma már elképzelheteten a Mass Effecthez vagy BioShockhoz hasonló mellőzése is). A mostaniaknál inkább az UHD lenne az izgi, ha az tűnne csapásiránynak. Textúrapakkok nélkül is átlagosan 4,8 milliárdszorosan emelhető a játékélmény. A GTA III-at a Steam kevesebb mint 50 másodperc alatt telepítette és installálta. Utána még 400 kilobájtot kell bemásolni, és iniben módosítani valamit, ha nem tetszik. És itt a controller layoutra gondolok. Ami így pöpeccé tehető. PS4-en is tudod variálni a kiosztást, de sajnos csak Steam Controller-esen (GÁNY :ravasz1: ), okés, szarabbul, de megengedő vagyok. Az én kiinduló problémám az volt a steames vanillával, hogy olyan bénácska irányítású, mint a konzolos (persze promptok nélkül), csak erre itt van megoldás :hawaii:

Majd a Vice City és a San Andreas lesz macerásabb, mert ott downgrade-elni is kell (vagy dobozos verziót használni), de PS4-en semmit nem tudsz tenni a kivágott zenék ellen. PC-n tudok fityiszt mutatni. Semmilyen 16K@144 fps nem tudja visszaadni az élményt, amikor ezt tehetem: :mf1: Megfizethetetlen. Minden másra ott az 1080 Ti vagy - igény(telenség) szerint - a csakajáték.
15 évesek még lemezen vannak - dvd meghajtóm sincs :P
Igen, a widescreen is szívás és igen, 15 év mulva a 8k-val megint szívunk. Szvsz a drmek közül egyelőre a gfwl a "legkevesebb" - starforce anno, denuvo most. És előbbiek még 15 évesek sincsenek...

San Andreast rendesen benyaltam - a sztimest nem sikerült tökéletes gémpedessé tenni (+akadozás), a 360as pedig valami gané mobilport, kb 15 percig bírtam és öklendezve kiléptem. 99.99%, hogy az SA számomra végigjátszatlan marad és így haláig tartó OCD-t okoz :) (az első kettő nem 3d-s, azok nem érdekelnek ;) )
A fityisz nyilván jó érzés, örülök a létének, max jelenleg nem élek vele, mert épp vérkonzolosnak képzelem magam :mf2:

"A szemét figyelemegosztós PC-n a Bayonetta utolsó 7 óráját sikerült egyben (-pisiszünet, -vacsora) lezavarnom. Rejtély, hogy hogyan!"

Naja, ha egyszer elindítom a játékot, nincs gond. De addig el is kell jutnom :))
És pont a modolás, keresés, utánaolvasás a legveszélyesebb, akarva-akaratlanul minden szart átnyálazok.

Erről jut eszembe - a move navi kontrollert akartam PC/BT-vel pároztatni és valahogy(!) sikerült megoldanom scp-vel a ds3/4et is a CSR bt vevőmmel!
És alig 2-3 órám ment el, hogy rájöjjek, a movekontiból nem lesz htpc táv, mert akkora gánytakonyság megoldani :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19386 2017.05.30. 09:27

arty írta:15 évesek még lemezen vannak - dvd meghajtóm sincs :P
Igen, a widescreen is szívás és igen, 15 év mulva a 8k-val megint szívunk. Szvsz a drmek közül egyelőre a gfwl a "legkevesebb" - starforce anno, denuvo most. És előbbiek még 15 évesek sincsenek...

San Andreast rendesen benyaltam - a sztimest nem sikerült tökéletes gémpedessé tenni (+akadozás), a 360as pedig valami gané mobilport, kb 15 percig bírtam és öklendezve kiléptem. 99.99%, hogy az SA számomra végigjátszatlan marad és így haláig tartó OCD-t okoz :) (az első kettő nem 3d-s, azok nem érdekelnek ;) )
A fityisz nyilván jó érzés, örülök a létének, max jelenleg nem élek vele, mert épp vérkonzolosnak képzelem magam :mf2:
A Denuvót ki szokták szedni abból, amit feltörnek, egyelőre annyira nem tartok tőle, hogy amiatt lesz játszhatatlan sok játék, nekem még semmi problémám nem volt vele. (Nem tudom, hogy a töltési időket növeli-e.) A legtöbb régi starforce-os játékhoz van crack, és GOG-ról legálisan letöltheted. Az EA aktiválós megoldásai sem léteznek már, az aktivációlimites Riddicket is felpuhították Steamen, illetve felkerült GOG-ra - csak már lekerült a polcokról, de ez már egy másról szóló probléma. (Nekem megvan mondjuk mindenhol.) Ha valami miatt máig kerülök játékokat, az a GfWL, Denuzvo és StarForce miatt sosem hagytam ki semmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19387 2017.05.30. 09:27

arty írta:És alig 2-3 órám ment el, hogy rájöjjek, a movekontiból nem lesz htpc táv, mert akkora gánytakonyság megoldani :(
Éshát hasznos is volt, hiszen nincs negyvennégybillió mobilapp távirányításra, meghát okostelód sincs. Vagy ha van, túl kicsi a hatcol. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19388 2017.05.30. 09:28

arty írta:És pont a modolás, keresés, utánaolvasás a legveszélyesebb, akarva-akaratlanul minden szart átnyálazok.
Tehát nem tudatosan kicseszel magaddal, hogy szidhasd a PC-t. Nem leptél meg :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19389 2017.05.30. 09:31

Moby írta:Éshát hasznos is volt, hiszen nincs negyvennégybillió mobilapp távirányításra, meghát okostelód sincs. Vagy ha van, túl kicsi a hatcol. :eljen:
Tapizós távirányító? Inkább átmegyek konzol-onlyba!

Mondjuk ez a szar PC, mert nem tökéletes rajta a Move eszmefejtés is érdekes. Olyan artys.

Vissza: “Leáldozott.hu”