A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #19251 2017.05.25. 19:24

Ó bammeg, kúrnám! Nagyon édi! Gondolkodom valami jóféle építettvízben is már :banplz:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19252 2017.05.25. 19:25

Moby írta:Ó bammeg, kúrnám! Nagyon édi! Gondolkodom valami jóféle építettvízben is már :banplz:
Kép
de a hyper deluxe gepbe meg ovodas RGB-s BRONZ tápot raksz... 2017-ben. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19253 2017.05.25. 19:29

SlickAdam írta:de a hyper deluxe gepbe meg ovodas RGB-s BRONZ tápot raksz... 2017-ben. :banplz:
Johnnyék a bronz, silver stb. meghatározásokat tudod hogy hívják a rivjúkban egyaségesen?
Marketing :vigyor3:
Semmi köze a valósághoz.
SEM.
MI.
Az RGB-ről nem tehetek. Ilyen van náluk félpasszívban.
Itt a tesz a nyolcötvenesről.Nyilván nem a világítás adta el nekem.
Avatar
arty

Hozzászólás #19254 2017.05.25. 20:09

benőmenő írta:Tehát nem veszik az emberek drágán a gt210-et, meg rx 440-et, mert akinek dgpu kell annak kevés, a wordexcell-re meg néha jutyubra elég az integrált. Ez igazából az AMD-nek gáz, akiknél pár éve még a fúzió vót' a fjútsör, de a top procijaik eddig fostömlők voltak és a mai napig nem raknak bele gpu-t. Amibe mégis, azt valamelyik eventen nagyon ajánlgatták íszpótszra, mert már vitte 40 frémmel a LoL-t.
elvben pont nem gaz az amdnek,leven nekik van apujuk :p es a szamok is kb ezt mutatjak...

de az eros igput eros cpu mellol feladtak, ez eleg szopas mondjuk. mehet az intel fele cput mindenre fassag, ezerrel :(
Avatar
arty

Hozzászólás #19255 2017.05.25. 20:17

:mf2:
DanielT írta:Úgy tűnik kiismerték a hardvert! :eljen:

És van FOV GÁNY szerencsére. Biztos elvonja majd a játékélményről a figyelmem arra a 2 sec-re, amíg bemásolom a command line paramétert, de hátha túlteszem magam rajta.
kiszolgaltak a pecesek gany iranti igenyet :) graf opciok koze tul nagy melo lett volna...

futas vasarolni, fejezd ki a haladat a rengeteg kodolasert amit a neha 20 frémig lerohado atvezetokbe is beletoltak...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19256 2017.05.25. 20:58

arty írta:futas vasarolni, fejezd ki a haladat a rengeteg kodolasert amit a neha 20 frémig lerohado atvezetokbe is beletoltak...
Azt azért csinálták, hogy te is otthonosan érezd magad... nem akarnak elijeszteni az egységes és konzisztens minőséggel. Úgyhogy vegyed te is a világtörténelem első és egyetlen jól működő Vanquish verzióját.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19257 2017.05.25. 21:40

SlickAdam írta:de a hyper deluxe gepbe meg ovodas RGB-s BRONZ tápot raksz... 2017-ben. :banplz:
Ezek után kinézem belőle, hogy Rivatunerben betol egy 30-as limitet global settingnek... :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19258 2017.05.25. 21:57

DanielT írta:Ezek után kinézem belőle, hogy Rivatunerben betol egy 30-as limitet global settingnek... :banplz:
en a VR sisakot varom mar töle :banplz: (tudomHogyMegmondtaDeMintAzIdöjarasOlyanÖVala)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19259 2017.05.25. 22:38

SlickAdam írta:en a VR sisakot varom mar töle :banplz: (tudomHogyMegmondtaDeMintAzIdöjarasOlyanÖVala)
Lenne vajon akkora gáz, mint a nintendó csecsszopás? :fejvakaras:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19260 2017.05.25. 22:42

Moby írta:Lenne vajon akkora gáz, mint a nintendó csecsszopás? :fejvakaras:
csak sorjaban! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19261 2017.05.25. 22:44

SlickAdam írta:csak sorjaban! :)
Ok, tehát löjjük be 1-10 között a nintendó faszszopkodást a lámasságskálán. Aztán megmérjük a vr-t is. Egyelőre te és kandúr lesztek versenyben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19262 2017.05.26. 09:36

Moby írta:Ok, tehát löjjük be 1-10 között a nintendó faszszopkodást a lámasságskálán. Aztán megmérjük a vr-t is. Egyelőre te és kandúr lesztek versenyben.
Hát a jelenlegi víárt simán belőném a Nintendo faboykodás alá. Bár ez már olyan szintű nyomor versenyeztetés, amit inkább meghagynék a Fókusznak.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #19263 2017.05.26. 09:39

DanielT írta:Ezek után kinézem belőle, hogy Rivatunerben betol egy 30-as limitet global settingnek... :banplz:
Az is egy megoldás arra, hogy jó sokáig ne kelljen fejleszteni a pöcén és amikor már azt sem tudja tartani a vas akkor fogja igazán magáénak érezni és játszhat végre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19264 2017.05.26. 09:41

kigyi írta:Az is egy megoldás arra, hogy jó sokáig ne kelljen fejleszteni a pöcén és amikor már azt sem tudja tartani a vas akkor fogja igazán magáénak érezni és játszhat végre.
:taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19265 2017.05.26. 09:46

Szarazipon Vol. sok

Vettem apámnak HÁROM ÉVE egy Thinkpad Edge E440-et. Szülinapi ajcsi, kivételesen nem a céges levetett T sorozatból vettem, hogy bontatlan dobozt tudjak átadni. Óriási hiba volt.

Rövidre fogva: Az évek során 3x volt szervízben, képernyő csere, alaplap csere, stb. Mindig más. (Nem iPon szervíz, Lenovo)

Nos, 2 hónappal a gari lejárta előtt megint elromlott, immáron negyedszer. Megint bevittem és mondtam, hogy ebből elég, több javítást nem fogadok el. A szervíz erről kiállította a munkalapot, amit visszavittem az iPon-ba.

Tegnap jött az e-mail, hogy sajnálattal közlik, hogy sem kicserélni, sem megjavítani nem tudják.

Spoiler
Úgyhogy fáradjak be és azonnal, készpénzben visszafizetik a teljes vételárat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19266 2017.05.26. 09:53

DanielT írta:Szarazipon Vol. sok

Vettem apámnak HÁROM ÉVE egy Thinkpad Edge E440-et. Szülinapi ajcsi, kivételesen nem a céges levetett T sorozatból vettem, hogy bontatlan dobozt tudjak átadni. Óriási hiba volt.

Rövidre fogva: Az évek során 3x volt szervízben, képernyő csere, alaplap csere, stb. Mindig más. (Nem iPon szervíz, Lenovo)

Nos, 2 hónappal a gari lejárta előtt megint elromlott, immáron negyedszer. Megint bevittem és mondtam, hogy ebből elég, több javítást nem fogadok el. A szervíz erről kiállította a munkalapot, amit visszavittem az iPon-ba.

Tegnap jött az e-mail, hogy sajnálattal közlik, hogy sem kicserélni, sem megjavítani nem tudják.

Spoiler
Úgyhogy fáradjak be és azonnal, készpénzben visszafizetik a teljes vételárat.
Lekopogom, de az Ideapad z510-ben egyedül az akksi használódott el 3 év alatt.
Brutál powa, minimális hang és igényesen van összerakva. Egyedüli negatívuma a putriszar kijelző, illetve nem éppen mókavonat szerelgetni, mert bármit cserélsz szét kell bontani az egészet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19267 2017.05.26. 10:05

kigyi írta:Az is egy megoldás arra, hogy jó sokáig ne kelljen fejleszteni a pöcén és amikor már azt sem tudja tartani a vas akkor fogja igazán magáénak érezni és játszhat végre.
Mi a faszomról hadováltok fosgépes srácok?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19268 2017.05.26. 10:06

Moby írta:Mi a faszomról hadováltok fosgépes srácok?
Relax, ez Arty felé volt fricska. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19269 2017.05.26. 10:07

DanielT írta:Szarazipon Vol. sok

Vettem apámnak HÁROM ÉVE egy Thinkpad Edge E440-et. Szülinapi ajcsi, kivételesen nem a céges levetett T sorozatból vettem, hogy bontatlan dobozt tudjak átadni. Óriási hiba volt.

Rövidre fogva: Az évek során 3x volt szervízben, képernyő csere, alaplap csere, stb. Mindig más. (Nem iPon szervíz, Lenovo)

Nos, 2 hónappal a gari lejárta előtt megint elromlott, immáron negyedszer. Megint bevittem és mondtam, hogy ebből elég, több javítást nem fogadok el. A szervíz erről kiállította a munkalapot, amit visszavittem az iPon-ba.

Tegnap jött az e-mail, hogy sajnálattal közlik, hogy sem kicserélni, sem megjavítani nem tudják.

Spoiler
Úgyhogy fáradjak be és azonnal, készpénzben visszafizetik a teljes vételárat.
Az ipon az szar, de szerintem itt nem az ipon fogja kifizetni, pontosabban nem a saját kasszájából fizeti ki.


/egyébként ez a nemistudjákmegjavítani mármár science fiction :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19270 2017.05.26. 10:10

Moby írta:Az ipon az szar, de szerintem itt nem az ipon fogja kifizetni, pontosabban nem a saját kasszájából fizeti ki.
Ez így van. Ugyanakkor megnéztem volna, hogy Zalában bemegyek a sufnibótba, hogy most akkor számolják le ide a zsetont a kezembe 30 hónap után. Meg a szervíz folyamatot is, ami ezt megelőzte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19271 2017.05.26. 10:13

DanielT írta:Ugyanakkor megnéztem volna....
Nézegesse azt a rák :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19272 2017.05.26. 10:52

DanielT írta:Ez így van. Ugyanakkor megnéztem volna, hogy Zalában bemegyek a sufnibótba, hogy most akkor számolják le ide a zsetont a kezembe 30 hónap után. Meg a szervíz folyamatot is, ami ezt megelőzte.
hatde ott nem csalnak afat, mibo fizessek vissza? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19273 2017.05.26. 11:57

Micsu írta:hatde ott nem csalnak afat, mibo fizessek vissza? :)
De csak azért, mert nem tudnak, elleben ott viszont csalnak az alkalmazottak hivatalos bérével. Meg minden mással.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19274 2017.05.26. 12:17

Nnnnna. T460 már a kezemben, 1080p IPS, 256Gb SSD, Skylake i5, 8Gb RAM, apámnak talán megfelel majd. (én otthonim egy 4+ évvel öregebb gép...)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19275 2017.05.26. 12:36

DanielT írta:Nnnnna. T460 már a kezemben, 1080p IPS, 256Gb SSD, Skylake i5, 8Gb RAM, apámnak talán megfelel majd. (én otthonim egy 4+ évvel öregebb gép...)
probaltad mar ezt az "uj" billentyüzetet? nagyon rossz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19276 2017.05.26. 12:55

SlickAdam írta:probaltad mar ezt az "uj" billentyüzetet? nagyon rossz?
A billentyűzet csodás, a hangja isteni, nyomáspont és minden egyéb rendben van. Ami maxra felkúr, hogy elvették a külön hangerő és egyéb gombokat, így az FN-el kell szerencsétlenkedni, illetve a home-end-stb klasztert is szétcseszték. ProliBook-okhoz szokott usereknek ez nem újdonság, de egy hárdkór, tudatos PRŐ-Man-nek (én), ez bazi frusztráló. Főleg, hogy tudom, a mögöttes elvet: A Macbookosoknak így is jó, nekünk is legyen ilyen. A kibaszott Google is ezt az elvet követte a Pixel telóknál: Ha az ocsmány design és a szánalmas screen-to-body ratio jó a parasztnak százezrekért, akkor mi is ezt adjuk.
skinnyman

Hozzászólás #19277 2017.05.26. 13:08

Kicsit oktassuk a nincsendot, hatha tanulnak valamit:
nintendo.jpg

nintendo2.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19278 2017.05.26. 13:47

Hosszas hallgatás után újabb Crowbcat videó, és ami meglepő: pozitív hangvételű.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19279 2017.05.26. 14:01

benőmenő írta:Hosszas hallgatás után újabb Crowbcat videó, és ami meglepő: pozitív hangvételű.
Azért veszítettünk is, animált tetemvergődés és egyéb effektek. A húgyfilter lecsavarása persze pozitívum.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19280 2017.05.26. 14:03

Decpéc 3
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19281 2017.05.26. 14:26

Kibaszott Intel, Google és minden. De főleg Google.

Notebookon indítok youtube tesztet, szűz rendszer, semmi plugin, amit a normál user kap. Hardvert írtam, tavalyi csúcs architektúra. Szal' youtube videó, menjen a 4K. 100% proci, szaggat, pokol az egész.

Felrakom a h264ify chrome plugint, 2% proci terhelés, instant tükör.

Hányok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19282 2017.05.26. 14:29

DanielT írta:Kibaszott Intel, Google és minden. De főleg Google.

Notebookon indítok youtube tesztet, szűz rendszer, semmi plugin, amit a normál user kap. Hardvert írtam, tavalyi csúcs architektúra. Szal' youtube videó, menjen a 4K. 100% proci, szaggat, pokol az egész.

Felrakom a h264ify chrome plugint, 2% proci terhelés, instant tükör.

Hányok.
Hiába csúcsarchitekt, akkuról bekúrja a wint energiatakarékosba, ami lehülyíti a prockót izs. A webm meg ultraszopás, de ezt már írtam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19283 2017.05.26. 14:34

Moby írta:Hiába csúcsarchitekt, akkuról bekúrja a wint energiatakarékosba, ami lehülyíti a prockót izs. A webm meg ultraszopás, de ezt már írtam.
NIncs itt akksi, meg semmilófaZS. Telepről megy, olvad a gép egy videótól, ha nincs ráerőltetve a h264.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19284 2017.05.26. 14:43

DanielT írta:NIncs itt akksi, meg semmilófaZS. Telepről megy, olvad a gép egy videótól, ha nincs ráerőltetve a h264.
Milyen böngésző? Próbáltad mással?

ha chrome, akkor le tudod kérdezni hogy áll a VP dekódolás. Elvileg intelen is már mennie kéne de winver+chromver függő. De tesz javaslatot a megoldására is. Címsorba:
chrome://gpu
Nyilván itt a "VPx Video Decode" rész az érdekes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19285 2017.05.26. 15:01

"VPx Video Decode: Software only, hardware acceleration unavailable"

Úgy gané ez, ahogy van.

Edge-ben simán megy, de ott azért, mert alapból h264 van csak, VP9-et nem támogatja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19286 2017.05.26. 15:33

DanielT írta:"VPx Video Decode: Software only, hardware acceleration unavailable"

Úgy gané ez, ahogy van.

Edge-ben simán megy, de ott azért, mert alapból h264 van csak, VP9-et nem támogatja.
De a problems detected alatt írnia kellene az okot, merthogy a hardvernek támogatnia kellene (lehet akár winver probléma is).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19287 2017.05.26. 15:36

Moby írta:De a problems detected alatt írnia kellene az okot, merthogy a hardvernek támogatnia kellene (lehet akár winver probléma is).
Az az ok, hogy egy hulladék ez az egész és megint 5 év kell majd, hogy viszonylagosan problémamentes legyen.

Fullos Win Creators update fent, naprakész minden.

szerk: Ez a matt kijelző meg olyan mint egy fekélyes kelés*, én erre soha többé nem fogok visszatérni, már most írtam egy paneldíler cégnek, hogy mi a helyzet az ebbe a szériába (450-460-470) rakható glossy-val. Nem ebbe fogom rakni, mer' 2 nap múlva már nem lesz nálam, viszont ha veszek (T470-et, Kaby Lake), akkor tudnom kell, hogy bele tudom -e cuppantani.

*Mondjuk a Lenovo ebbe is megtalálta a legszarabb IPS-t, ha már ezt kellett belerakniuk...
Avatar
Moby

Hozzászólás #19288 2017.05.26. 15:55

DanielT írta:Az az ok, hogy egy hulladék ez az egész és megint 5 év kell majd, hogy viszonylagosan problémamentes legyen.

Fullos Win Creators update fent, naprakész minden.
Akkora lesz kb jó, amikor majd megint jön az újabb fromátumháború, és új lendületet kap a szopóspirál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19289 2017.05.26. 16:03

DanielT írta:Az az ok, hogy egy hulladék ez az egész és megint 5 év kell majd, hogy viszonylagosan problémamentes legyen.

Fullos Win Creators update fent, naprakész minden.

szerk: Ez a matt kijelző meg olyan mint egy fekélyes kelés*, én erre soha többé nem fogok visszatérni, már most írtam egy paneldíler cégnek, hogy mi a helyzet az ebbe a szériába (450-460-470) rakható glossy-val. Nem ebbe fogom rakni, mer' 2 nap múlva már nem lesz nálam, viszont ha veszek (T470-et, Kaby Lake), akkor tudnom kell, hogy bele tudom -e cuppantani.

*Mondjuk a Lenovo ebbe is megtalálta a legszarabb IPS-t, ha már ezt kellett belerakniuk...
Ezzel a glossy őrülettel csak annyi a bajom, hogy rengetegszer kell a matt Asus monitorom mellett is besötétítenem.
A Creators meg eddig szerencsére nem okozott nagyobb galibát. Már nem kell num lockot nyomogatni a pin kódhoz és az alvó módba küldés - felébresztés soha nem működött még ilyen faszán.
Mondjuk aki eldöntötte, hogy a start menün jobb klikk-ből klikkből el kell tüntetni a vezérlőpultot azt simán ágyú elé kötözném. Nem mintha nem ők szoktattak volna rá a retardált win 8 ui-val. :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19290 2017.05.26. 19:01

benőmenő írta:A Creators meg eddig szerencsére nem okozott nagyobb galibát.
Ahogy ezt leírtam üríteném a Lomtárat, de csak kifő, majd visszaáll az explorer.exe, de legalább maradt minden a lomtárban. Bétafos :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #19291 2017.05.26. 20:14

Rendeltem ilyen one thumbsticket a 360 kontrollerbe, és nem jó hozzá :shakehead: Kisebb a harangja, mint a gyári, és elakad a kapcsolóba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19292 2017.05.26. 20:17

Moby írta:Rendeltem ilyen one thumbsticket a 360 kontrollerbe, és nem jó hozzá :shakehead: Kisebb a harangja, mint a gyári, és elakad a kapcsolóba.
Jaja, ebbe már én is belefutottam, írtam is. Szépen karcolja a stick mechanika keretét...
Avatar
Moby

Hozzászólás #19293 2017.05.26. 20:19

DanielT írta:Jaja, ebbe már én is belefutottam, írtam is. Szépen karcolja a stick mechanika keretét...
Na ez nem karcolja, hanem konkrétan nem lehet mozgatni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19294 2017.05.26. 20:20

Moby írta:Na ez nem karcolja, hanem konkrétan nem lehet mozgatni.
Luckili, én tudom a megoldást. Vagy legalábbis tipp: tömködj be némi fanszőrt a gomba csecsnyílásába, hogy magasabban tartsa. Persze, ha totál rossz az ív, akkor nem fog segíteni.

A Lenovo meg rohadjon meg a home-end-stb elrendezésért, de iszonyatos kínok között.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19295 2017.05.26. 20:25

DanielT írta:Luckili, én tudom a megoldást. Vagy legalábbis tipp: tömködj be némi fanszőrt a gomba csecsnyílásába, hogy magasabban tartsa. Persze, ha totál rossz az ív, akkor nem fog segíteni.

A Lenovo meg rohadjon meg a home-end-stb elrendezésért, de iszonyatos kínok között.
Erre én is gondoltam, de ezek totál szarok. Annyira meg kéne emelnem, hogy a pálcika végén ficegne az egész. Visszabasztam a szarrákopott gyáriakat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19296 2017.05.26. 20:31

De ma nem csak ezzel szopok: lehet örülni, a TTake táp nem vált be. A ventijének olyan fémes hangja van, hogy az elviselhetetlen. Rendeltem helyette egy EVGA G3 650-et. Ha az sem válik be, marad a raider.

/a thumbstick meg tök érthető. Most nézem, a one kontrolleren tényleg ilyen kicsi a gomba. Szal ugyan odaírják, hogy ez mindenre jó (ds4, x360, stb), a büdös lófaszt jó ez. One-hoz jó, meg talán ds4-hez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19297 2017.05.26. 20:45

Moby írta:De ma nem csak ezzel szopok: lehet örülni, a TTake táp nem vált be. A ventijének olyan fémes hangja van, hogy az elviselhetetlen. Rendeltem helyette egy EVGA G3 650-et. Ha az sem válik be, marad a raider.
És az EVGA táp mellett mi szólt a többi ellenében?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19298 2017.05.26. 20:55

Moby írta:De ma nem csak ezzel szopok: lehet örülni, a TTake táp nem vált be. A ventijének olyan fémes hangja van, hogy az elviselhetetlen. Rendeltem helyette egy EVGA G3 650-et. Ha az sem válik be, marad a raider.

/a thumbstick meg tök érthető. Most nézem, a one kontrolleren tényleg ilyen kicsi a gomba. Szal ugyan odaírják, hogy ez mindenre jó (ds4, x360, stb), a büdös lófaszt jó ez. One-hoz jó, meg talán ds4-hez.
550W nem eleg? dobj ra az EVGA árra még egy 10-est és BQ! Dark Power Pro 11 550W. az kusiban vanik megerösitem néked és áptu 93% platkó effiszienszoá! amúgy nem fél passzív, de nagyon kevéske rpm-el pörög a ventije alapbol, tényleg nincs hangja. én is tartottam töle, mert fél passzívtot akartam, de nem hazudik a brand name.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19299 2017.05.26. 21:00

SlickAdam írta:550W nem eleg? dobj ra az EVGA árra még egy 10-est és BQ! Dark Power Pro 11 550W. az kusiban vanik megerösitem néked és áptu 93% platkó effiszienszoá! amúgy nem fél passzív, de nagyon kevéske rpm-el pörög a ventije alapbol, tényleg nincs hangja. én is tartottam töle, mert fél passzívtot akartam, de nem hazudik a brand name.:)
A félpasszív felesleges. Vannak hangtalan ventik, mint a BeQuiet, innentől kezdve a usernek mindegy, a technikának pedig nem.

Az én tápom Straight Power 10 600W, ugyanannyiba kerül mint az EVGA és TÖKÉLETES. Semmi hangja. SEMMI.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19300 2017.05.26. 21:05

DanielT írta:A félpasszív felesleges. Vannak hangtalan ventik, mint a BeQuiet, innentől kezdve a usernek mindegy, a technikának pedig nem.

Az én tápom Straight Power 10 600W, ugyanannyiba kerül mint az EVGA és TÖKÉLETES. Semmi hangja. SEMMI.
persze, a nem-DarkPowerPro-k is kircsik BQ!-töl, csak gondoltam ezzel nagy valoszinuseggel elfelejthetne a táp témát egy ideig.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #19301 2017.05.26. 21:16

A dark rock után, amin a 14-es silen wing vagy mi a tököm volt, nem, kösznem. A sírba vitt a hangja. Bequietet nem. Az evga mellett a teszteredmények szólnak. De most, hogy visszapakoltam az fsp-t, ez annyira csendes és hűvös, hogy lehet, hogy ezzel a kísérlettel egyelőre elnapolom az egészet. Úgy néz ki ahogy a pirosra harisnyázott kábeleivel, de amóta nincs szem előtt a gép, végülis olyan mindegy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19302 2017.05.26. 21:22

SlickAdam írta:550W nem eleg?
Elégnek éppenséggel elég, de már határvidék (a ti meg a 7700k ezeken az órajeleken 400watt felett is bekajálnak), ahol már kevéssé érzik jól magukat a tápok. Valahol a névleges teljesítmény felénél tetőzik a hatásfok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19303 2017.05.26. 21:23

A félpasszív nem a hangja miatt kell elsősorban (bár az sem utolsó), hanem hogy nem gyűjtse a port bömgészéshez. Mermifasznak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.05.26. 21:27-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19304 2017.05.26. 21:27

Moby írta:A dark rock után, amin a 14-es silen wing vagy mi a tököm volt, nem, kösznem. A sírba vitt a hangja. Bequietet nem. Az evga mellett a teszteredmények szólnak. De most, hogy visszapakoltam az fsp-t, ez annyira csendes és hűvös, hogy lehet, hogy ezzel a kísérlettel egyelőre elnapolom az egészet. Úgy néz ki ahogy a pirosra harisnyázott kábeleivel, de amóta nincs szem előtt a gép, végülis olyan mindegy.
Namost vagy a BeQuiet a hangos szar, aki az egész nevét arra tette fel, hogy halk termékeket gyártanak, vagy te szoptad be egy hibás, de még garis cuccal, amit simán cseréltek volna...

A tökéletesen hangtalan tápom és Dark Rock prociventim tapasztalata után én az utóbbira szavaznék... :miaz:

Nincs élő ember a világon, aki ne a Noctuákat és a BeQuiet ventiket hozná ki leghalkabbnak tesztekben (esetleg minimál szórás)... az EVGA -nak vajon ki szállít be? Mert, hogy szart se gyártanak, az tuti.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19305 2017.05.26. 21:31

DanielT írta:Namost vagy a BeQuiet a hangos szar, aki az egész nevét arra tette fel, hogy halk termékeket gyártanak, vagy te szoptad be egy hibás, de még garis cuccal, amit simán cseréltek volna...

A tökéletesen hangtalan tápom és Dark Rock prociventim tapasztalata után én az utóbbira szavaznék... :miaz:

Nincs élő ember a világon, aki ne a Noctuákat és a BeQuiet ventiket hozná ki leghalkabbnak tesztekben... az EVGA -nak vajon ki szállít be? Mert, hogy szart se gyártanak, az tuti.
Ok, értem. Nem veszek bequietet, pont. Itt van a fiókomban egy 8 centis püré wings 2, azért van a fiókban, mert a hangja pont olyan, mint a nagyé volt, csak azzal szemben ez gyakorlatilag nem szállít levegőt. Ami szinte nevetséges, de így van. Oké, nyolc centi, de ez valami vicc.
Na, szóval bequiet venti nem lesz a gépben. Pont. Biztos tök halkak, meg minden, de nekem eddig kettőből nulla a mérleg. Amennyi szerencsém van ezekkel, háromra már nem emelném.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19306 2017.05.26. 21:34

Moby írta:Elégnek éppenséggel elég, de már határvidék (a ti meg a 7700k ezeken az órajeleken 400watt felett is bekajálnak), ahol már kevéssé érzik jól magukat a tápok. Valahol a névleges teljesítmény felénél tetőzik a hatásfok.
na igen, a Ti az kb. 100-al többet eszik (ha jol tudom), mint a 1070/1080-as karik.:(

amugy DT-nek igaza van. BQ! ventivel rossz tapasztalat az balszerencse lehetett. na monnyuk az én Noctua-m is hangos a procin egy pillanatra, ha valamiert varatlanul fel kell tekernie magat. vagyis a szélzaj az, amikor mar olyan erövel repeszt, hogy bemozdul a haz. ez mas teszta.

Dark Power Pro 11-ben 400rpm-el pörög a BQ! venti alapon. bics plíz. megnemhallod.com
Avatar
Moby

Hozzászólás #19307 2017.05.26. 21:40

SlickAdam írta:na igen, a Ti az kb. 100-al többet eszik (ha jol tudom), mint a 1070/1080-as karik.:(

amugy DT-nek igaza van. BQ! ventivel rossz tapasztalat az balszerencse lehetett. na monnyuk az én Noctua-m is hangos a procin egy pillanatra, ha valamiert varatlanul fel kell tekernie magat. vagyis a szélzaj az, amikor mar olyan erövel repeszt, hogy bemozdul a haz. ez mas teszta.

Dark Power Pro 11-ben 400rpm-el pörög a BQ! venti alapon. bics plíz. megnemhallod.com
Sokat zabál, és sokat is fűt. És amúgy a világon semmi bajon a raiderrel, mert a cserélt venti őrülten halk benne, de amióta átesett a proci a deliden, csak cibálgatom a bajszát, és nem akartam füstig kínozni ezt a vagy 5 éves tápot. De az imént néztem meg, hogy kb 1 óra bf1 kínzás után is szobahideg levegő jön belőle, szal valszeg ennek nagyon óvatosan lett meghúzva a névleges teljesítménye. Egyelőre hagyom a faszba.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19308 2017.05.27. 18:03

DanielT írta:A félpasszív felesleges. Vannak hangtalan ventik, mint a BeQuiet, innentől kezdve a usernek mindegy, a technikának pedig nem.

Az én tápom Straight Power 10 600W, ugyanannyiba kerül mint az EVGA és TÖKÉLETES. Semmi hangja. SEMMI.
pár évig hangtalan ja :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19309 2017.05.27. 19:02

PC-n a Vanquishben alapból benne van az überhardcore! Ráadásul minél menőbb a gépe valakinek, annál jobban aláztathatja magát!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19310 2017.05.27. 22:29

Vége a Life is Strange-nek.

Mint játékot, szinte minden pillanatában utáltam, amikor valami(párosítós, vagy egyéb bullshit) feladatot kellett megoldani(inkább megnéztem youtubeon egy csomót, hogy haladjak, mert egyáltalán semmilyen élvezetet nem okozott), a tekerős core mechanikát egész végig nem sikerült teljesen elsajátítanom.

A vizuális novella, mászkálós, beszélgetős rész nagyon jó, a történet igazán különleges, ezek hibátlanul működnek benne.

Abszolút megérte és ajánlom én is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19311 2017.05.28. 11:35

DanielT írta:Vége a Life is Strange-nek.

Mint játékot, szinte minden pillanatában utáltam, amikor valami(párosítós, vagy egyéb bullshit) feladatot kellett megoldani(inkább megnéztem youtubeon egy csomót, hogy haladjak, mert egyáltalán semmilyen élvezetet nem okozott), a tekerős core mechanikát egész végig nem sikerült teljesen elsajátítanom.

A vizuális novella, mászkálós, beszélgetős rész nagyon jó, a történet igazán különleges, ezek hibátlanul működnek benne.

Abszolút megérte és ajánlom én is.
Elkapkodtad, most jön majd PlayStation Plusban, konzolon csakajátékra koncentrálhattál volna :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19312 2017.05.28. 11:36

HBD SlickAdam! Nem is emlékeztem rá, hogy süldőbb vagy nálam, nem csoda, hogy gyerekjátékokkal borzolod Micsu bácsi idegeit.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19313 2017.05.28. 12:27

Zóanagyvarázsló írta:Elkapkodtad, most jön majd PlayStation Plusban, konzolon csakajátékra koncentrálhattál volna :(
"PS4

Why is the performance so bad?

The framerate sucks, transitions between game/cut-scenes are rough, screen-tearing is all over the place. At times it's enough to make me nauseous and it's jarring to the point where it takes me out of the experience completely."

Ez is elmehetne Arty-hoz egy továbbképzésre! Pont az ellenkezőjét csinálja, mint amit kellene! :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19314 2017.05.28. 12:29

Phüöldögh Szühlinapöt Slickadam!

(tessék, energiát kell beletenni, nem egy HÁBÉDÉ!!!) :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19315 2017.05.28. 13:21

Isten éltesse a slickadamot!
Avatar
Moby

Hozzászólás #19316 2017.05.28. 13:24

DanielT írta:Phüöldögh Szühlinapöt Slickadam!

(tessék, energiát kell beletenni, nem egy HÁBÉDÉ!!!) :nezze:

Visszamondtam az evga tápot, írják róla hogy nulláról négymillióra kapcsol a ventije rögtön. ugyanez volt a bajom a ttakkel. Rendeltem egy bequietet sp10-et. Ha nem lesz jó megöllek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19317 2017.05.28. 13:28

Moby írta:Visszamondtam az evga tápot, írják róla hogy nulláról négymillióra kapcsol a ventije rögtön. ugyanez volt a bajom a ttakkel. Rendeltem egy bequietet sp10-et. Ha nem lesz jó megöllek.
Deal.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19318 2017.05.28. 13:34

phpBB [media]


kár hogy epizodikus lett de imádtam az eredetit, anno félbemaradt, kell ;)

phpBB [media]


:eljen:

hábédé sima :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19319 2017.05.28. 15:04

Micsu írta:outcast.mp4

kár hogy epizodikus lett de imádtam az eredetit, anno félbemaradt, kell ;)
Nem a játékot osztják epizódokra, hanem a trailereket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19320 2017.05.28. 15:19

Zóanagyvarázsló írta:Nem a játékot osztják epizódokra, hanem a trailereket.
Következő: Trailer DLC. Felkészül: Trailer season pass.

Vissza: “Leáldozott.hu”